gnidrologs ([info]gnidrologs) rakstīja,
@ 2019-06-15 11:22:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
muh diversitah
Mūsdienu universitātes in a nutshell. Viedokļiem noteikti nav ļauts diversificēties. To hell with marketplace of ideas. Tās ir diegabikšu fabrikas.


(Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]hedera
2019-06-15 13:55 (saite)
Nu, pirmkārt, Oxford City council =/= Oxford University, līdz ar to "Mūsdienu universitātes in a nutshell." ir non sequitur. Bet tas ir niķis, kas bieži raksturīgs ar akadēmisko vidi nesaistītiem cilvēkiem - padzirdot par jebko ar Oksfordas vārdu nosaukumā to uzreiz uzskatīt par universitātes lietu.

Otrkārt, ieinteresēja, kas tas tāds par "Dr", kuram lekcijas nosaukums tik ne-akadēmiskā valodā. Izrādās, tāds diezgan kontroversāls mācītājs, tā kā tas "Dr" viņam gan jau, ka teoloģijā, savukārt par akadēmisku darbību no viņa puses nekāds info neparādās.

Treškārt, atradu plašāku situācijas izklāstu. Nu, meh, Oksfordas pilsētas domes praksē par savu publisko telpu izīrēšanu dažādiem pasākumiem netaisos iedziļināties, jo neinteresē. Bet, ja lekcijas tika atceltas tikai tādēļ, ka tviterī kāds pasūdzējās, tad gan jāpiekrīt, ka sviests kaut kāds, lai tak kundziņš izrunājas cik tīk savā specifisko interešu pulciņā. Bet atkārtošu, ka ar Oxford Uni šim precedentam nevienu brīdi nav bijis nekāda sakara.

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)


[info]gnidrologs
2019-06-15 14:41 (saite)
Ņemot par kontekstu palīgā notikumus citās Rietumvalstu universitātēs, šis ir tikai viens no neskaitāmajiem incidentiņiem.
Un lūduz, beidz par tiem kredenciāļiem. Rietumnu univeros uzstājas absolūti batshit kreizī leftwing pīpļi un mācību programmās tiek integrētas tādas lietas kā "queer studies" n shit, kas nav nekas vairāk kā smadzeņu skalošanas lekcijas, re-education camps, tā kā par jebkādu prestižu te nevar iet runa, tikai par viena politiska biasa absolūtu dominanci "izglītības" iestādēs.

For the record - mans personīgais skatījums uz "freedom of speech and expression" ir tāds, ka normālā demokrātiskā valstī vajag ļaut izteikties pilnīgi visu flangu cilvēkiem, pat tiem kas radikāli savos uzskatos. Tas ne tikai ļauj visa veida cilvēkiem 'nolaist tvaku' so to speak, bet rada vidi, kur viss ir transparents un mēs varam skatīties uz kopainu, debatēt un beigās nonākt pie kompromisiem. Ja kaut kāda viena puse sāk izcīnīt hegemonisku varu pār visām citām, īpaši ideju izpaltības ziņā, tad žģi ņeprijatnosķej.
Nepiekrīti?

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]hedera
2019-06-15 15:26 (saite)
Šis nav nekāds "viens no neskaitāmajiem incidentiņiem", jo tam nav vispār nekāda sakara ar universitāti. Acīmredzot, ar vienu atkārtošanos nepietika, jāatkārto vēlreiz. :(

Par "marketplace of ideas" principā piekrītu. Taču ar niansi, ka nav pamatoti apvainoties, ja gadījumā notiek tā, ka Stokmanā atsakās tirgot tavus iepuvušos kartupeļus. Un to nu es gan esmu ievērojusi, ka gana liela daļa no tiem, kas sūdzas par viņu runas brīvības ierobežošanu, īstenībā sūdzas par to, ka viņu neargumentētos vāvuļojumus nevēlas uzklausīt akadēmiskā vide. Bet vēlreiz, trešo reizi atkārtošu - šis konkrētais gadījums vispār nav saistīts ne ar universitāti, ne ar akadēmisku vidi plašākā nozīmē. Šoreiz tu te vaino Stokmana direktoru par to, ka Rīgas centrāltirgū kāds kādam aizliedza kaut ko tirgot.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]gnidrologs
2019-06-15 16:10 (saite)
Man tava kreisā totalitārisma apoloģētika jau sen ir sākusi garlaikot, tāpēc nevēlos izskaidrot tev sīkāk kā strādā demokrātija (tev tas tā pat neinteresē), bet banot tevi netaisos. Vēkšķi cik tīk, attaisno cenzūru par labu "savējiem", ja patīk. Rietumu universitāšu toksiskais ideoloģisms ir jau labu laiku kā transparenti redzams. Piesieties kaut kādai minuteai ir prosta tavs denialism & coping mechanism. Līdzīgi kā aizrādīt par gramatikas kļūdām.
Galu galā tu neesi nekad iebildusi pret neargumentētu vāvuļošanu kā tādu, tikai pret to, kas neštimmē ar tavu komjaunieša sirdsapziņu.
Man pa lielam patīk gan argumentēta gan neargumentēta vāvuļošana. Tā labi eksponē cilvēku patiesu intelektu un motīvus, tāpēc turpini vien.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]hedera
2019-06-15 16:15 (saite)
lol, es pirmajā komentā uzrakstīju: "Bet, ja lekcijas tika atceltas tikai tādēļ, ka tviterī kāds pasūdzējās, tad gan jāpiekrīt, ka sviests kaut kāds, lai tak kundziņš izrunājas cik tīk savā specifisko interešu pulciņā." Jā, tipisks totalitārisms un cenzūras attaisnošana. :D

A norādīt uz tavām faktoloģiskajām kļūdām man ir tāda ikdienišķa izklaide. Amizanti noskatīties, kā tu spirinies pretī, kad ar purniņu iebaksta šmucē, tā vietā, lai godprātīgi atzītu: jā, šoreiz kļūdījos, nepamanīju, ka runa ir par pilsētas domi, nevis par universitāti.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]gnidrologs
2019-06-15 16:27 (saite)
Tātad pilsētas dome, kas uzspiež cenzūru ir okej? K'
Un dabiski, ka pilsētas dome tādā pilsētā kā Oksforda noteikti totāli ņesobšča ar leģendāru universitāti, kas eksistē tās domēnā pieņem šādus lēmumus. Un protams nav nozīmes visiem tiem citiem piemēriem, kad univeri ļoti eksplicīti darbojas kā ideoloģijas aģenti. Paskaties to pašu Gaad Saad čanekli. Viņš šādus piemērus demonstrēji štābeļiem.
Fanīgi ir tas, ka tu manos komentos uzrodies tikai tad, kad var piesieties kaut kam formālam un nenozīmīgam, nevis oponētu kaut ko pēc būtības. Esmu rakstījis par ļoti daudz ko un tur, kur nav par ko piesieties, tu dabiski neuzrodies un pat nedod neitrālu savu situācijas novērtējumu. Tu šeit ielien tikai, lai mēģinātu ķipa diskreditēt. Tu esi prosta poster child prosduktiem, kas nāk laukā no mūsdienu humanitāri izglītojošajām iestādēm. Nebiju domājis, ka tas stiepjas pat līdz arheoloģijas institūtiem. Lai gan loģiski - kas kontrolē pagātni, kontrolē nākotni.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]hedera
2019-06-15 16:44 (saite)
"Tātad pilsētas dome, kas uzspiež cenzūru ir okej?" lol, ko?

Nu jā, un tālāk jau aiziet tavi pieņēmumi, lai turpinātu spirināties, ka, vot, totāli šis gadījums ir Oxford University dēļ(!!!11!!!1). A ja nu Oxford Brookes University šoreiz vainīgi? A ko tad? Jā, Oksfordā ir divas universitātes. Bet tam jau nav nozīmes, Oksforda sastāv tikai no Oksfordas Universitātes, vai ne.

Par manu uzrašanos - nu, tici vai nē, bet mana dzīve nesastāv tikai no taviem cibas postiem, ja. Uzrodos, kad uzrodos, kad neuzrodos - tad daru kaut ko citu. Bišk narcistiski no tavas puses pieņemt, ka es cītīgi izlasu katru tavu ierakstu, ne?

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]gnidrologs
2019-06-15 17:37 (saite)
Ja tu cītīgi nelasītu manus postus, tad nebūtu spējīga selektīvi piesieties tikai atsevišķiem maniem ierakstiem, ņemot vērā, ka mani ieraksti (jā, pats atzīstu - pa retai intīmai huiņai, bet pamatā orveliāde [current year]) ir pārsvarā par vienu un to pašu tēmu. Nez kā tu tā "totāli nejauši" vienmēr uzduries maniem ierakstiem, kur var paskaldīt matus par pasniegšanas formu ignorējot saturu. Keep on trucking, caca!

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]hedera
2019-06-15 18:09 (saite)
Nu var jau būt, ka tev visos ierakstos ir faktoloģiskas kļūdas. Es par tām komentēju tikai tur, kur tās pamanu, bet "ignorēju" tās, kuras nepamanu. :D

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]gnidrologs
2019-06-15 18:19 (saite)
Nise try, caca. Now make me a sammich.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]hedera
2019-06-15 18:20 (saite)
Nabadziņš, pats nemāki? :D

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]gnidrologs
2019-06-15 19:25 (saite)
Es māku gatavot labāk par Mārtiņu Rītiņu, bet ir taču jādod kaukāda nodarbe arī cacām.:)

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]hedera
2019-06-15 20:17 (saite)
Ah, nu protams, ka tu esi arī Kulinārijas Eksperts, kā gan citādāk.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]gnidrologs
2019-06-16 00:19 (saite)
tas būtu maz teikc

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


[info]hedera
2019-06-15 16:21 (saite)
Man nav nekādu principiālu iebildumu pret neargumentētu vāvuļošanu, tak lielākā daļa ikdienas sarunu ir neargumentēta vāvuļošana. Taču es iesmaidu par cilvēkiem, kas savu ikdienišķo neargumentēto vāvuļošanu uzskata par tik izcilu domas lidojumu, ka apvainojas un brēc par cenzūru, kad viņus neuzklausa akadēmiskos pasākumos.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]gnidrologs
2019-06-15 16:30 (saite)
Ak tie akadēmiskie pasākumi, kur jāklausās kā 8gadīgi bērni ir pozīcijā lai izvēlētos "dženderu". Totāli akadēmiski un nebūt ne ideoloģisks breinvašs.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]hedera
2019-06-15 20:19 (saite)
Īsti nesapratu šī komentāra jēgu. Vai tu uzskati, ka tāds jautājums nebūtu jāapspriež akadēmiskā vidē (piem, psihologu konferencēs)? Vai tu uzskati, ka ir jautājumi, kurus būtu jāaizliedz pētīt?

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]gnidrologs
2019-06-16 07:01 (saite)
Propaganda =/= pētīšana.
Ievēri, ka mūsdienās zinātnieks, kas atzītu, ka pēta kā izārstēt homoseksualitāti, tiktu momentāli apsaukts vārdos un nākamajā dienā izpists no darba un karjeras. Kultūrmarksisti NEPĒTA. Tiem nav vajadzīgs neko pētīt, jo atbildes uz visiem jautājumiem jau ir iepriekš uztaisītas.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]hedera
2019-06-16 10:01 (saite)
Par Eiropu neesmu dzirdējusi, bet vismaz ASV visādi pseidopsihologi piedāvā homoseksualitātes "ārstēšanu" uz urrā, tā kā - atradi nu arī, par kuru jautājumu raudāt.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]hedera
2019-06-16 10:16 (saite)
Ha, bet vispār šī tēma man lika aizdomāties par citu jautājumu - vai konservatīvi noskaņoto polemistu paranoja, ka, lūk, esot aizliegts Pētīt Jautājumus, nav vismaz daļēji balstīta projekcijā. Atceramies, ka vēl salīdzinoši nesen, kad homoseksualitāte vairumā valstu bija kriminalizēta vai daļēji kriminalizēta, un kad "civilizētas" valsts pazīme bija homoseksuālu vīriešu ķīmiska kastrēšana (nāvessoda vietā, piemēram), tad pētījumi homoseksualitātes bioloģiskajā izcēlsmē patiešām tika slāpēti, pat zoologiem neļāva publicēt novērojumus par homoseksuālu uzvedību starp dzīvniekiem.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]gnidrologs
2019-06-17 06:32 (saite)
Ievēro kā tu sauc šos cilvēkus par 'pseido', lai gan nekad neesi interesējusies ko tieši viņi dara un kāpēc tas ir hujova - esi labi uztrenēts šuneklis. Kā tās meitenes-teicamnieces, ka vienmēr izpilda visus mājasdarbus un pirmās paceļ roku, lai atbildētu stundā. Domāšanas spējas nepiemīt, bet paklausība un bara sauciens strādā izpravno.
Un nē, tas nav "uz urrā", jo atnāks "izglītotā" tante no vietējā ierēdņu pūžņa, lai 'novērstu pseidozinātni un fake news'. Pareizības vārdā. Tieši tāpēs jau jebkuri pētnieki un ārsti, ka nedaudz atklanās no standarta (ķip, pieņem sevī visu un rij mūsu farmkompānijas aģikus) ir spiesti burtiski strādāt pagrīdē.
Man personīgais uzskats, ka tam par labu lielā mērā nostrādājis feminisms. Atļaut būtnēm, kas nespēj realitāti vērtēt objektīvi, iet politikā un zinātnē bija neprāt. Tāpēc politika un zinātne mūsdienu Rietumos ir farss. Ir tikai laika jautājums, kad tas viss pilnībā sabruks no sava puvešu svara. Šobrīd strādā tikai aiz pamatīga milža pleca ieviestās inerces.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)

(Nodzēsts puksts)

[info]hedera
2019-06-16 11:58 (saite)
Nu painteresējies vairāk par tām psiholoģiskajām metodēm, ar kādām viņi piedāvā "ārstēt" homoseksualitāti, par kuras izcelsmi šobrīd jau ir skaidrs, ka ģenētiskie faktori un hormonālais fons augļa attīstības gaitā spēlē ļoti nozīmīgu, ja ne nozīmīgāko lomu. Tad arī sapratīsi, kādēļ es atļaujos viņus dēvēt par pseido-psihologiem. Taču nekādā pagrīdē gan viņi nav un neizskatās, ka tuvākajā laikā tur nonāks, ņemot vērā milzīgo lobiju viņu praksēm no baznīcas puses.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]gnidrologs
2019-06-16 12:50 (saite)
Pag, ja homoseksualitātes cēloņi ir tīri fizioloģiski, tad tos ārstēt ir ķem boļe viegli. Labi, neko nezinu un ir aizdomas, kas visādi kristos kempi haltūrē pie šī rūpala un lai tač viņi iet nahuj, bet vai tu vari iedomāties mūsdienās jebkuru 'nopietnu' akadēmisku nozari, kas definētu, ka cenšas izārstēt homoseksualitāti? Imo ir diezgan obvious, ka propaganda par to, ka homo ir labi un veicināmi nāk tieši to visādu 'inteliģento' puses. Kā Orvels teica - tikai intelektuāļi spētu kam tādam noticēt.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]hedera
2019-06-16 13:32 (saite)
"..propaganda par to, ka homo ir labi un veicināmi.."

Par ko tu runā? Smieklīgi, ar kādām, nez, metodēm tie tavi mistiskie "inteliģenti" plāno veicināt homoseksualitātes sastopamību? Gan jau, ka šī ir tava īpatnējā interpretācija, kurā aicinājums nemocīties, dzīvojot skapī = veicināšana.

Homoseksualitātes precīzi cēloņi joprojām ir izpētes jautājums, taču līdzšinējā izpēte liecina, ka cēloņi lielākā mērā ir bioloģiski, savukārt soc-ekonomiskie vai kultūras aspekti var spēlēt kādu lomu, taču diez, vai izšķirošu. T.i., cik es to saprotu, varbūt bi orientētu cilvēku var ietekmēt nosliegties tikai vienā vai otrā virzienā, bet pataisīt hetero par homo (un otrādāk) nevar.

Nesaprotu gan, kā tu iedomājies "ārstēt" pieaugušu cilvēku, kura seksuālā orientācija smadzenēs ir jau izveidojusies. Teorētiski (un ētiski problemātiski), ja tu gribētu samazināt homoseksuālu cilvēku skaitu nākotnē, varētu censties izstrādāt ģenētisko, epiģenētisko un hormonālo risku skrīninga testu, kur pie augsta riska procenta tad tu nolemtu - ok, šitais, ļoti iespējams, nesanāks hetero, šito abortējam. Bet par abortiem man tava nostāja ir zināma, tā kā...

Es personīgi neredzu iemeslu, kādēļ ar šādu eigēnikas pieeju būtu nepieciešams censties samazināt homoseksuālu cilvēku skaitu populācijā, jo nekāds kaitējums no viņu eksistences nemaz nerodas.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]gnidrologs
2019-06-16 18:56 (saite)
"ar kādām, nez, metodēm tie tavi mistiskie "inteliģenti" plāno veicināt homoseksualitātes sastopamību"

Ar tās normalizēšanu un aicināšanu uz "explore ur sexuality, breh" Vai, piemēram, kā mēs redzam ar child drag queens, endorsējot agresīvu seksualizāciju no agra vecuma. Lielākā daļa homo ir bērnībā cietuši no seksuālās varmācības vai vismaz kaut kādas pervu ietekmes. Šobrīd tiek strādāts pie tā, lai pārliecinātu sabiedrību, ka pervu ietekme ir okej un dun be homophobic bigot, mkay.

Attiecībā uz ārstēšanu, es noteikti neesmu no tiem, kam gribās kādu piespiedu kārtā ārstēt. Mana doma ir vairāk par to, ka mūsdienu ideoloģiskajā klimatā pat nevar būt diskusijas un pētījumi par tēmu - cure for homogay. Pati ideja, ka tas nav nekas tāds riktīgs un tam varētu meklēt pretlīdzekļus ir smags politkorektuma pārkāpums. Jebkurš zinātnieks, kurš tādā vīzē runātu, tiktu momentāli padzīts no modernās zinātnes sektas, tāpēc ir tikai loģiski, ka ar šo aspektu nodarbojas tikai visādi pagrīdes keksi un džīzes kempi.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]hedera
2019-06-17 12:55 (saite)
"Lielākā daļa homo ir bērnībā cietuši no seksuālās varmācības vai vismaz kaut kādas pervu ietekmes."

Bet tā nemaz nav taisnība. Ja jau tev homoseksuālisma tēma tik ļoti sāp, tad palasi vismaz elementāru pamatinformāciju par šo jautājumu.

Savukārt cilvēkiem, kas satraucas, ka "explore ur sexuality" novedīs pie Lielā Gejisma, man vienmēr gribas teikt: izklausās, ka tu pats par savu seksuālo orientāciju neesi diezko drošs, ja jau tev bail, ka biškucīt pamēģinot kaut ko homoerotisku, paliksi uzreiz pavisam par geju. :D

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


[info]ctulhu
2019-06-18 17:37 (saite)
Man šķiet ka mazus bērnus seksualizēt ir neokej neatkarīgi no orientācijas un regulāri tiek izķertas visādas bandas, baznīcas, sektas kas ar šito nodarbojas un vainīgos notiesā un iebāž čokā, reizēm požizņenno un tad vēl daudzās valstīs ir likumi par viņu iezīmēšanu.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


[info]hedera
2019-06-17 01:27 (saite)
Vai tu komentārus uz e-pastu nesaņem? Es tev vienu biju uzrakstījusi un uzreiz izdzēsu, jo domāju, ka saņem gan. Īsumā vēstījums - doxxings ir pretīga lieta, nedari turpmāk vairs tā un izlabo šito.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]gnidrologs
2019-06-17 06:32 (saite)
Eh, baigais jau no doxings? Bet nu watever.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]hedera
2019-06-17 12:48 (saite)
Ā, nopietni? Tagad vēl strīdēsies pretī, ka mana īstā vārda uzrakstīšana cibā nemaz nav doxxings, ja? Balts ir melns, un melns ir balts? Sviests tev galvā notiek, Racionālās Vīrišķības Etalons. Visu labu.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


[info]hedera
2019-06-17 13:10 (saite)
Un starp citu, es nemaz gribēdama nevarētu doxxingot tevi, jo nemaz neatceros tavu vārdu. Nah tu atceries manu, ja mēs esam tikušies irlā precīzi 1x pirms daudziem, daudziem gadiem?

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]gnidrologs
2019-06-17 21:28 (saite)
es tač jau sen salaboju idritvai

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


[info]mansgan
2019-06-18 00:09 (saite)
klabes mazās traģēdijas. puškins

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


[info]extranjero
2019-06-21 12:00 (saite)
Tie, kas bijuši Oksfordā, zina, ka universitāte tur ir faktiski galvenais – visā centrā, kurā pat ar mašīnām iebraukt, nevar, ir universitātes ēkas utt. Tā ka formāli jau ir atšķirība starp city council un universitāti, bet praktiskās lietās jau droši vien nav tik liela.

Mani vairāk satrauc tas, ka šī universitāte pat neslēpj, ka aizstāv bagāto eliti. Guardian bija labs raksts, ka viņi neuzņēma vienu izcilu studentu, jo viņam bija mazāk naudas nekā pārējiem. Viņš dzīvošanu bija sarunājis istabiņā pie kāda radinieka par daudz mazāku cenu, bet viņu tik un tā noraidīja, jo universitāte pamatoja, ka viņam nebūšot naudas, lai apmeklētu dažādus klubus un reprezentācijas. Citiem vārdiem sakot, nabagiem tur nav ko meklēt.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]gnidrologs
2019-06-21 21:25 (saite)
Komunistu elite.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]hedera
2019-06-26 10:27 (saite)
Komunistu? lol, ok

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


[info]hedera
2019-06-26 10:26 (saite)
Tie, kas Oksfordā uzturējušies ilgāk par pāris dienām, nevis tikai tūrista statusā iepazinuši pilsētas mazo vecpilsētas daļu, gan neņemtos bez nopietnākiem pierādījumiem izteikt tādus apgalvojumus. Bet jā, protams, ja ārpus vecpilsētai pāri Cherwell upei pat kāja nav sperta, tad arī šķiet, ka visa Oksforda sastāv no The Universitātes. Bet realitātē pat vecpilsētā ne visur ir Oxf Uni teritorija - piemēram, tavās piesauktajās gājēju ielās, kurās "pat ar mašīnām iebraukt, nevar" ir iepirkšanās centri un miljons mazo veikaliņu, kā arī laikam bija dažas baznīcas, bet Uni ēkas gan nav.

Par otro rindkopu gan piekrītu. Oxf Uni ir elites izglītība, un viņi paši par to pat nedomā kautrēties. Interesanti, ka Oxford Brookes University, kas ir mūsdienīga un demokrātiska Uni, šis ir kļuvis par tādu savdabīgo lepošanās punktu - ķip, jā, jā, lai jau tie bagātie dēliņi un meitiņas skrien uz to savu ūberdārgo iestādījumu, lai jau rij tur tos gadsimtiem vecos putekļus un dzīvo tizlajās mazajās koledžu istabiņās*; mums, apskatieties, ir normālas modernas ēkas, kas dizainētas domājot par mūsdienīgu izglītību, un nav jābūt kaut kāda lorda izlutinātajai atvasei, lai varētu atļauties pie mums iegūt kvalitatīvu izglītību.

*Obligāti piederēt pie kādas koledžas (un par to maksāt, saprotams...), turklāt pirmajos studiju gados obligāti maksāt vēl papildus milzu naudu, lai dzīvotu koledžas kojās, ir viena no pašām idiotiskākajām lietām Oxf Uni; vēl tikai Cambridge Uni ir saglabāta šī sistēma, pārējās UK Universitātēs tāda piespiedu dzīvesvietas īrēšana nepastāv.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]extranjero
2019-06-26 11:35 (saite)
Jā, šis 2. punkts, ka viņi mūsdienās, šajā politkorektuma laikmetā, var atļauties būt tik elitiski, liecina, ka arī lokāli viņiem var būt liela politiskā vara. Protams, kā un kādā mērā, mēs precīzi nezinām, bet tas ir saprātīgs pieņēmums, uz kura balstīt tālākās evidences.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?