vai tad's Journal
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends]

Below are the 19 most recent journal entries recorded in vai tad's LiveJournal:

  Monday, July 30th, 2018
  10:32 pm
  ja tas ir viņš, kāpēc lai es gribētu kaut ko bīdīt https://projektubanka.lv/neighbors/773-madis-kruze. nē, forši latviski zobi, tas jāatzīst.
  10:29 pm
  Kāpēc kaut kāds Madis Krūze man stāsta par latvisko dzīvesziņu? viņiem pat ir kustība. būtu labāk nekustējušies
  Friday, July 6th, 2018
  10:57 pm
  šitie, kā viņus tur, vienmēr iesitīsim vairāk, aplikās. patīkami.
  Monday, July 2nd, 2018
  9:58 pm
  te jau lietotāji ir izteikušies par estētisko baudījumu no deju pasākumiem pirmajā rindā arēnā utt...

  sāku skatīties info. dejas šajos svētkos parādās tikai 1948. gadā. vai bija arī garāk, tikai nosaukumā neparādījās? vai tam tomēr ir iemesls, ka sovokiem pļaskas patika un tās tika ieviestas. ar samākslotu lēkāšanu, rociņu iespiešanu gurnos, vicināšanu, figūru veidošanu barā, kas lieliski(?) izskatās no augšas (tas partbirojam noteikti patika).
  ja tā padomā, literatūra ir pilna ar kordziedāšanu. ar bara lēkāšanu pa hektārā nopļautu pļavu - ne tik daudz (ja nemaz)
  Friday, June 8th, 2018
  10:45 pm
  man jau vienalga, bet... (seko izklāsts uz 3 A4 lappusēm)
  vai nevar vienkārši - man tiešām vienalga?
  Wednesday, May 23rd, 2018
  11:08 pm
  Nomiris karikatūrists Melgailis. Cik saprotu, palicis no viņiem vēl tikai Ošs. Interesanti, ka pēc visiem šiem gadiem vēl kāds ir no 'tiem Dadža laikiem' te.
  Monday, May 14th, 2018
  11:43 pm
  cibas sūrie jau neskatās hokeju. viņiem vispār tv nav. viņi vispār ir sūrie. šis punkts nedaudz maina. nepārprotiet, es nedomāju, ka hokejs ir nācijas spēju kalngals.
  Friday, May 4th, 2018
  9:36 pm
  kaut kā sanāca, ka piegriezās redzēt vārdu 'blakne'. no jaunības atcerējos, ka to bīdījuši neko nesaprotoši mediķi. paskatījos tīmeklī, izrādās, ka to ievilkusi Endzelīna sekotāja un valodniece Grīsles kundze. Turklāt viņai ļoti paticis apvainoties, ja kādam nepatika šis termins, ja ne citi arī. Cik noprotams, medicīnas terminiem pievērsusies, strādājot par sanitāri/apkopēju slimnīcā, kad ļaunie padomju lv valodnieki viņu bija izmetuši no savas sasutušās saimes. aizkļuvu līdz grāmatai (?) ar viņas/viņai rakstītām vēstulēm - tāds pīļu dīķis...
  adjektīvu lietvārdizēšana, atmetot lietvārdu, šķiet diezgan strupceļaina. īpašības vārds var būt lietots daudzās frāzēs, tad sanāk, ka pirmais, kas brauks, pārvērtīsies par papildni, baltni, līdzni, krāsni, melni, nelabvēlni, efektīvni, īsni utt utt
  Saturday, April 28th, 2018
  1:11 am
  gribi nojūgties? kļūsti par renci vai vendeli. es gan viņus pārsitu, manā baskules skrējēju biedrībā (tajā esmu tikai es) tiek uzņemti daudz vairāk brīvo elektronu (Basām pēdām vai citām neapsegtām ķermeņa daļām saskaroties ar zemes virsmu, uzņemam brīvos elektronus, kas palīdz atbrīvoties no brīvajiem radikāļiem un atjaunot organisma spēju cīnīties ar slimībām -rencis). tiesa, nedaudz apgrūtinoši visu laiku šļūkāt kuli pa zemi, bet ko tik nedarīsi veselības vārdā
  Thursday, March 22nd, 2018
  1:36 am
  therion, therion... kāpēc ne
  Saturday, February 17th, 2018
  7:08 pm
  nejauši uzspiedu 'ērī baikeru (Hairy Bikers) kulināriskos ceļojumus. atcerējos, ka viņi brauca cauri Baltijai, bet vairs neatcerējos, ko viņi taisīja. tad nu lūk, pameklēju, izrādās, ka latviešiem ir tradicionāli salāti ar granātābolu sēkliņām. interesanti, vai latvijas baikeris, kas šito viņiem iestāstīja, vēl tagad rēc par to, kā tie divi duriki rīgas līča krastā ņēmās ar granātābolu sēkliņām un to visu vēl bbc parādīja.

  https://www.bbc.co.uk/food/recipes/latvian_salad_50575
  Wednesday, February 7th, 2018
  12:13 am
  par suņiem

  Saturday, January 20th, 2018
  10:43 pm
  skatos to vectēvs stulbāks par datoru vai kā tur. nafig viņi visi tērēja savu laiku??? P.S> a kur Keišs?
  Wednesday, January 10th, 2018
  1:07 am
  ļeņina pēdējā eglīte
  ir viena laba lieta. otrā puse pēc šī atteicās no teātru organizēšanas... pretgājiens varētu būt - vispār neiet nekur :d

  es saprotu, ka Uldis, nenoliedzami gudrs cilvēks, šo sarīkoja, noskatījās vienu reizi, atzina par tīkamu - un aizgāja. bet kāpēc citiem tas jāskatās?

  jāatzīst, latviešu skatītājs ir audzis; skanot bļag un zajebal, akustiski izklausījās, ka smejas mazākā puse (cik reižu esmu jums teicis, ka nav ne lielākas, ne mazākas puses, bet lielākā puse no jums to nesaprot). par pliko pakaļu gan kāda puse smējās. kaut kāda hihināšana bija par urīna pudeli. lielākoties bija klusums ar neizskaidrojamu hihi mazās devās. nē, ne jau tāpēc, ka visi apcerīgi iegrima Ļeņina uc dzīvju apcerēšanā. redzējāt to vienu izrādi, kur bija brīkšķi tumsā? a te mēs tāpat, tikai brīkšķi gaismā, turklāt vēl paskaidrojam, ka tas ir parkets. tātad viu izrādi brīkšķēja parkets - ko, pie vella, tas pateica?

  pap. 'pēdējā eglīte' vs 'pēdējā Ļeņina'...
  Monday, December 4th, 2017
  12:43 am
  Un nav runa tikai par attalgojumu kas ir samera mazs ,bet ari par attieksmi pret mums ka cilvekiem.

  'fīdbeks' no kāda skaistuļa, kas ir emigrējis un strādā lielā uzņēmumā (visi pārējie ir tādi paši). vai es gribu, lai viņi remigrē? NĒ! latviešu burtu neesamību attaisno esība citā valstī.
  Thursday, August 31st, 2017
  11:50 pm
  Tu pīpē? Ļerpata, tak atmet tūlīt. Tu dzer? Lupata, izbeidz momentā. Narkotikas? Kur tādi vispār rodas.

  Tu esi resna, speķaina cūka? Ā, tie tak gēni un slikta vielmaiņa... Turpini peldēt taukos.
  Sunday, August 27th, 2017
  9:54 pm
  puika aplēja datoru, necibojos ar rezervnieku. tagad skatos, kas te notiek, ak jel...
  Sunday, July 16th, 2017
  12:11 am
  Pixies. check. pēc 26 gadiem
  Monday, June 12th, 2017
  2:08 am
  R-stein Tallinn
  Tāda īsuma sajūta, tā kā vilšanās. Pēcāk paskatījos pleilisti - nu tak 17 dziesmas un visur tā
About Sviesta Ciba