vai tad's Journal
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends]

Below are the 20 most recent journal entries recorded in vai tad's LiveJournal:

  [ << Previous 20 ]
  Friday, March 22nd, 2019
  10:45 pm
  ar kuru galu domā cilvēki, kas savu viedokli pamato ar youtube saitēm? viena pēc otras, viena pēc otras...
  nē, es saprotu, tīmekļa sākumos saite uz kaķīti bija kas īpašs, tad viņi ir aizķērušies pagātnē?
  Wednesday, February 6th, 2019
  11:30 pm
  nez kādā sakarā daļu vakara pavadīju lasot karbonāžu fanātus facebook-ā. apbrīnojami daudz dāmu. un ne pārāk daudz, bet tomēr pietiekami, cilvēku, kas, izskatās, tiešām domā, ka franču virtuvē ir tāda franču karbonāde, bet varbūt viņi visi jokoja.
  ja KPV.LV bija par kotletēm, kur ir šitie liekami? NA, ja?
  Friday, January 18th, 2019
  3:00 pm
  "Manuprāt, vajadzēja būt valsts grantiem, konkursam, kurā pieteiktos vēstures doktori, maģistri, jurisprudences zinātnieki un divus trīs gadus pētīt."
  "Droši vien tagadējai Saeimai ar valdību jāuzņemas atbildība sākt to, kas līdz šim nebija izdarīts ar šo čekas dokumentu izpētes procesu. Jābūt labi apmaksātām pētīšanas programmām, valsts grantiem."
  " Ir jābūt valsts pētījumu programmām gan par čekas maisiem, gan par šo neatkarības atgūšanas posmu."

  viens te (D. Īvāns)nizskatās nedaudz aptracis ar valsts 'grantiem'.
  Friday, January 11th, 2019
  9:22 pm
  Vai nav lieliski, ka latvju zeltenes ziedojas, dodas uz Zviedriju, iegūst tās pilsonību un dodas cīņā par zviedriem. Un vēl mums kādu filmiņu parāda ;P
  Sunday, January 6th, 2019
  3:43 am
  kurš te vēl bija uz Pakruojas gaismtēlu festivālu? man vienā brīdī likās, ka noslīkšu latviešos, visi kaut kādi vienādi, visiem bērni, visi stulbi runāja.
  iemukām dziļāk Lietavā :)
  Tuesday, January 1st, 2019
  10:24 pm
  Liec labāk uznest kādu šņabi un pudeli alus, man dūša pavisam plakana!» Pudiķis piespieda pogu. Kad parādījās sulainis, viņš tam sacīja: «Uznesat karafinčiku, uzkožamos un pāra pudeles alus! Tas iet uz mana rēķina…


  lūk, kā vajag (ne)risināt savus parādus. a mēs te ar kaut kādām piedziņas firmām
  10:18 pm
  <
  Saturday, December 29th, 2018
  10:34 pm
  starp citu, te ir kāds, kas delfu vakarēšanās un vēlāk jau pusslepenajās delfu alās piedalījās?
  8:17 pm
  "Viņa nemanīja, ka tiek slepus aplūkota, šī dārgā būtne, ar kuru viņš tik daudz nodarbojies savos sapņos…"
  ---
  ta' ne jau tā, kā padomājāt
  Thursday, December 27th, 2018
  11:04 pm
  pirmais latviešu ortogrāfijas iekustinātājs Latviešu biedrībā bija Aleksandrs Vēbers jeb Varaidošu Zanderis. Vēl ģimnāzists būdams, tas lika pirmos pamatus jaunajai, vēlāk tā sauktai Zinību komisijas ortogrāfijai. Turpretim laikraksti, neizņemot pat toreiz moderno «Baltijas Vēstnesi», lietoja dubultniekus un tos vēl tikai atmeta nākošā gadā, bet Ansis Leitāns «Mājas Viesī» arī tad vēl nepiekāpās, izskaidrodams dubultniekus par «latviešu tautas neatņemamu īpašumu»

  šitādi leitāni nekur nav zuduši :D
  1:25 am
  Tur vēl citi kolportieri, kuri skaļi izsauc sekošas grāmatas: «Šveideru Marija», «Priežukalna Roze», «Ģenoveva», «Kara lielskungs Eistaķjjs», «Puķu kurvītis» utt. Jauka, derīga lasīšanai… atdodiet!!!
  Wednesday, December 26th, 2018
  11:52 pm
  izraujiet vadu, izņemiet bateriju, spiediet slēdzi/gaidiet 30 sekundes. (ja spiedīs 28 vai 32, pizģec būs) diez vai ir vēl stulbāks un bezjēdzīgāks padoms, kas būtu tik daudz naudas nopelnījis. čau, indiešu suporti
  2:52 am
  «Mūsu kungam, ačeku, muižā ir,» kāds cits iejaucas valodā. «Ir pavisam tāda savāda ierikte, pavisam citāda nekā tās vecmodes lampas. Eļļu – viņu saucot peterjuliju – ielej tādā glāžu lodē, uz kuras tas dedzināmais, ieskrūvēta misiņos tāda balta, pīta lente, bet vaļējais gals mirkst tanī peterjulijā, bet tas sausais gals ārā deg ar liesmu… Tad apliek tam apkārt tādu glāžu trubu un tai vēl uzsprauž virsū tādu purcuļa jumtiņu, es saku, tāds balts spožums, ka tīri vai acis apžib…»

  skumdinoši, bet daudzi tālāk par peterjuliju nav tikuši arī mūsdienās.
  Tuesday, December 25th, 2018
  1:57 am
  iepirkos lattelecom.
  ekselences fonds. labs, lai parādītu, ka nafig prodjūserus un aktōrus no meinstrīma. bet kaut kad pirms otrās stundas piegriezās, vienkārši smieties par bļeģ jau no sākuma negribējās.

  tēvs nakts bija nākamais. apnika ap 15. minūti. labāk lasīt. piemēram, Janovski.
  Thursday, December 13th, 2018
  12:32 am
  vecie krabji, tfu, kradļi, nu, kreidļi. tā neko likās
  Monday, December 10th, 2018
  9:56 pm
  VIP

  kā kāds var iedomāties, ka 1940. gadā Latvijā varēja cirkulēt banknotes ar sīmaņa berģa parakstiem.
  Wednesday, December 5th, 2018
  10:32 pm
  šodien atkārtoju Upīša, tas, kas Birznieks, daiļradi.
  reku latviešu dzīvesziņa par kredītiem/parādiem: Lielskungs nevarot gaidīt, viņam pašam esot savas steidzamas maksāšanas. Kādēļ bankas daļu visi esot nomaksājuši? Tādēļ, ka zinot, ka banka nejokošot, bet tūliņ piedzīšot. (bet kungs var gaidīt, kaimiņš var gaidīt, pat no kalpa var aizņemties un neatdot utt.) un vēl jaukais padomju laiks, kad kredīts bija čiriks līdz algai (kas vismaz bija garantēta).
  kurā brīdī latviešiem tas radās? šī dzīvesziņa: gan jau atdošu (kaut arī reāli bezcers); apvainošanās, kad pieprasa atpakaļ; nevari pagaidīt (huļi man tevi jāgaida???) utt???????
  12:53 am
  ak jā, kādā 3. vai visos 4 jau ir uztiepta doma, ka sievietes šuvējas jau nu nekur nepazudīšot un brangi pelnīšot. tāpat domāja ēvaldonkulis, kas gazikus remontēja kā gludekļus
  Tuesday, December 4th, 2018
  11:38 pm
  'apstrādāju' (jo lasīt laikam nebūs īstais vārds) kādu 4. lata romānu šodien. Neliegšos, arī mājās kāds kāls (kā skaits, nevis affair vai viņa skriberētāju 'nenozīmē') ir, bet pašlaik roku elektronisko krātuvi.
  kaut kā sanācis, ka autores visas ir kaut kādas kundzes ar dzimšanas laiku ~1950. visas (jeb viņu varones) 'cīnījušās' atmodā, jau 1988. gadā sapratušas, ka nākotnē ir pašu audzētās oliņās un pieniņā (slaukt gan viņas īsti negrib, vienai govs uzrodas, bet nosprāgst pie kaimiņiem).
  (ne)loģikas bloki visām vienādi. wtf, straumēnos tak rakstīja, cik kaifīgi visi laukos dzīvo. nu lab' lai ir straumēni, bet traktoru vajag. kolhozi sūds, bet kaut ko vajadzēja atstāt utt utjpr ad nauseam.

  vissāpīgāk manu līdzcietību aizskāra vienas autores izkliedziens (citēju pēc atmiņas): kā tie valsts likumdevēji gan sacūkojuši tos nodokļus, ja uzņēmīgs cilvēks ar diviem veikaliem nevar nopelnīt... (viens veikals ir neveiksmīga bode un kafejnīca, otrs tirgo no netālās (ta kaut rīgas) pilsētas atvestās lietotās lupatas. tas tik būtu sapnis. 2+3 ģimene, 2-4 pārdevēji, visi plauktu un zeltu uz vecu lupatu tālākpārdošanas...
  Tuesday, November 20th, 2018
  9:13 pm
  Saistībā ar tulkojumiem. čau tai personai, kas par šo tulkojumu burgeru nopelnīja :)
  Izmainas sastrēgumu nodokļis maksa Stokholmā
  Sākot ar 1 janvāra 2016. gada mainas sastrēgumu nodokļis Stokholmā. Sekojošas izmainas tiek veiktas:
  Sastrēgumu nodokļis Stokolmā tiek palielināts
  Sastrēgumu nodokļis tiek ieviesta, Essingeleden
  Maksimālā summa, ko jamaksā diena tiek palielienāta
  Palielienāta sastrēgumu nodokļis Stokholmas centrā
  Sastrēgumu nodoklis tiek palielinats sākot ar 1 janvāris 2016. gadu. Janunās likmes lai braukt iekša un ārā no sastrēguma zonas Stokholmā būs 11, 15, 25 un 35 zviedru kronas atkarībā no tā, cikos jums jabrauc.
  Sastrēgumu nodokļis tiek ieviesta Essingeleden
  Sastrēģumu nodokļis sākas no 1 janvāris 2016. gadu Summas būs 11, 15, 22 un 30 zviedru kronas atkarīgs no iebraukšanas laiku.
  Maksimālā nodokļa summa tiek palielināta
  Maksimālā sastrēgumu nodokļa summa, par ko diena jamaksā, tiek palielināts līdz SEK 105 zviedru kronas diena par vienu transporta līdzekli.
[ << Previous 20 ]
About Sviesta Ciba