![]() | |
|
Līgo damadžo manus status
Līgo šodien ir kā miasma RPG spēlē - nolaižas pār Latviju tumša aura, kas nozombē cilvēkus un indivīdam, izejot ārā no sava tempļa drošības, visu laiku ņemas nost INT un STA. Un tad tev jāiemauc kāds potion pret šiem efektiem - savs muzons austiņās. Ja šādas ninnītes nav, jāpielieto izolēšanās un vienkārši jānogāda, kad tā miasma pāries, atstājot teju visus NPC totālā pļuras stāvoklī. Tikai tad ir droši nākt no tempļa ārā. Vēl trešais līdzeklis: attīrīt auru ap savu cilti, aizvadot šīs grūtās dienas mežā ar draugiem. Varbūt pat pielietojot Heilung rituāla maģiju, ja miasma no tāluma tomēr kaut kur paliek dzirdama un spraucas cauri aizsarglaukam. |
|
![]() | |
|
Līgo, Līgo - prātiņ nāc mājās!
Ieeju Maxima un jūtu, kā popsas/šlāgera Līgo dziesmu saturs aktvi rītārdē. Masu deģenerācijas psihoze. EDIT: |
|
![]() | |
|
5x gāju jūriņā. Viļņu necik Vecāķos nebija, tāpēc sanāca paieties druscītiņ tālāk kā parasti. Pēc sauļošanās un pluncāšanās atpakaļ uz vilcienu ejot padzēru kafiju klausoties ielas spēlmaņus, kas kaut kur aiz bastejkalna spēlē, bet sajutuši dālderu esamību pludmalē, spēlēja tur Avrilas Laviņjas, Sting, Chris Isaak u.c. hītus. Ļoti feins miegs pēc būšanas pie jūras. Atradu labu mazsālīto gurķu recepti. Klasiskajai ķiploku-diļļu marinādei jālej minerālūdens virsū, sanāca labi. Pagājušogad gatavoju ar karstu, bet es nez, no Ogres laikiem es jūtu, kurš vārīts ūdens ir šā vai tā "ciets" ar kaļķi. Filmas.lv ielika mākslas filmu par 30.gadu Latviju. Gribu noskatīties. No rīta aiz loga bija atlidojis pupuķis, nebij tāds dzirdēts iepriekš, cik nu te trīs gadus esmu. Tiem patīk mitināties privātmāju grāvmalās un pļavās, kas te vairākus kilometrus projām. |
|
![]() | |
|
Kad visa diena nogeimota...
Nakts soļankas vārīšana ar vērmeļu vīnu, heh. Lai no rīta būtu otrās dienas soļanka. Ar padaudz kūpināta čilli + fermentēts čilli. Bāze: vistas kaulu buljons, padaudz kauli. Un tad kūpināti cūķkauli bonusā. Spice 'n chill. |
|
![]() | |
|
Womb Raider: Nippelheim
Underwood ir ok liecība laikam, kad neviens nemācēja PlayStation 3 Cell proci, bet griba un tvirtums - viss savās vietās! Un foršs Norsecore mijiedarbībā ar hinduismu, maijiem un whatnot. Kā nesenajās Cibas sarunās par reliģiju, ka nekas nerodas vakuumā. Izņemot debešķīgus ķermeņus :D |
|
![]() | |
|
Dīvaini III
Jumprava - Pilsēta. Stāvot plauktā, palikusi kiny un uzmetusi sīku, bet vardarbīgu kroku, kas met adatu ārā no gropes un tieši pirmajās dziesmās - abās pusēs. Tagad jādomā, kā plates taisnot. Ir kādam stiklinieks Rīgā/to kantoris zināms? Nē nu - šāds hobijs nav garlaicīgs ne mirkli :D |
|
![]() | |
|
Tuvojas, bļāāā - tuvojas!
Beidzot, klausoties Rob Zombie - Hellbilly Deluxe tumsā spīdošo plati, rodas sajūta, ka nav zemē nomesta nauda, laiks un nervi. Drāma tuvojas beigām, negaisa mākoņi sāk kliedēties un šķiet, ka tūlīt-tūlīt saule lauzīsies cauri valgajai tumsai! Pat ar visām čābīgajām augšām iebūvētā preampa kapacitances dēļ, kas ir par augstu jaunajam kārtridžam, dzirdu tik daudz, ko iepriekš nemanītu - noraktu, aizsmērētu! Nākas manīt pat to, ka vienai platei troksnīši izteikti skan vienā kanālā, bet citā - tieši otrā. Savukārt trešajā platē tie skan precīzi pa vidu. Setups ir tik detaļas atklājošs, ka ar mietu norāda uz šādām ražošanas niansēm lol. Kosmoss vienkārši. Un kādas detaļas, vāks - Zombija platē izrok no nez kurienes visādas fona skaņas, efektus, sintiņus, gaviles stadionā un whatnot! Beidzot atkal manās mājās skan MŪZIKA |
|
![]() | |
|
Dīvaini II
Kā reiz vakar pacietības mērs gaidīt platenieka kārtridžu sakrita ar tā saņemšanas dienu. Līdz vēlai naktij to kalibrēju, kamēr salāgoju geometriju un atsvara masu, kuru nācās papildināt, lai plates beigās tomarms neatdurtos vākā... Papildinājums: ar auduma izoleni aptīta bultskrūe, kas smuki iespiesta tonarmā/korpusā un palielina atsvara masu par gramiem 16 un vizuāli saiet kopā, izskatās legit, jo labi noapaļo galu. Moš pret rezonansi arī līdz, jo varētu uzvesties kā "decoupled mass", turklāt mīkstā apvalkā. Bonusa efekts: tonarms eleganti rāmi nolaižas, komplektētais variants krita nepatīkami strauji. Mantiņa skan episki vienkārši, tik daudz detalizācijas, tekstūras un garšas. Kā atkal pirmo reizi klausīties. Tas brīdis, kad viens apgreids izraisa apgreidu ķēdes reakciju... |
|
![]() | |
|
REACT
Eiropas savienība: vajag mums bikiņ deamerikanizēties, būt pašiem par sevi, nevis ar galvām jeņķu dirsās! Eiropas savienība: reku Latvijas skolām datori, bet ar nosacījumu, ka tos jāadministrē Intune, kas ir Microslop īres pakalpojums. Es tāds: nē, sorry. Nebūs. Principā gaidu birokrātijas pātagu. Plānoju šos piegādātos WinPC ekspluatēt divos variantos: Nahuj 2-3x pārmaksāt par Microslop Winblows un tam paredzētajiem dzelžiem, ja mācību programmu absolūti lielākajā gadījumu skaitā var izpildīt ar Chrome, jo lielākā daļa tāpat notiek WEB aplikācijās? Pieradums? Pieradums nav arguments. Tas ir argumentācijas trūkums! |
|
![]() | |
|
Dīvaini
Latvijā var vēsi nopirkt Audio-Technica AT-LP120X sērijas plašu atskaņotājus. Tiem nāk līdzi AT-VM95 galviņa ar zaļo eliptiskā profila AT-VMN95E adatu. Diezgan jēdzīgs starta/pagaršošanas komplekts! Skaista cenas un kvalitātes attiecība, iesācējam ļoti draudzīgi. Šo pašu šasiju/platformu izmanto arī citas firmas zīmes, bet visa pamatā - leģendārais Technics 120. sērijas atskaņotājs. AT-VM95 galviņai ir pieejama virkne maināmo adatu, to skaitā no augstākā profilu plaukta - viņu Line Contact 95ML, bet Latvijā to otru reizi dabūt neizdevās - neesot piegādātājam - izstiepies vai saraujies. Vienā brīdī vienkārši pienāk ziņa, ka veikals atcēlis darījumu un iemaksa - atgriezta. Čekoju, kas par lietu - nav ziņu no ražotāja, ka to vairs neražo - verificēju to arī pie UK supporta. Bāleliņu apkalpojošajam VIENAM piegādātājam vienkārši nav un netaisās neviens te klienta dēļ kaut ko pasūtīt citos ceļos - ja vienam dīlerim nav, tad nav. Ļoti bēdīgi - būtu šiem jāņem piemērs no narkotiku tirgus, kur čupiem dīleri, mežonīga konkurence un skarbi plaša izvēle. Bet, ok. Legālais tirgus dara, kā grib - sūta klientu ieskrieties. Ok, skatos tad, ko varētu darīt - moš bik piemaksāt par vēl bik glaunāku apgreidu? Pēc vēl pāris dienām sāku bakstīt veikalu un prasīt - kā iet ar pasūtījuma izpildi? Atzvanošais Jura kolēģis prasa - vai es ņemšot to apgreidu, kas tur santīmus dārgāks? Paiet nedēļa virs tās nedēļas. Nedēļa vēl virs tās nedēļas. Ziņu nav. Zvanu bodei - būšot pirmdien vai otrdien. Tikai pēc mana zvana iekustinās Inbank galā papīru stumdīšana un tiek reģistrēts pirmais maksājums, lai gan drīz man jāveic jau otro iemaksu. Dīvaini bez gala. Eiropa vai Muhosranska? Cik ilgu laiku vēl pieciest šo drātēšanu? Dīvains ir arī fakts, ka izpaužas atkal mans talants iecierēt nule kā no ražošanas izņemto. Nav pirmā reize. Gan jau nav pēdējā. Diezgan briesmīga iepirkšanās pieredze, e-sarežģījumi un pilns ar jautājumiem, bet nulle atbilžu. Cik ilgu laiku vēl dot? EDIT: nākamajā dienā iečekoju sarkanās 95. sērijas Line Contact adatas ražotāja lapu. Produkta statuss: Out Of Stock... |
|
![]() | |
|
faktīvisms
Bik piegriezās - ejot pāri ielai, kur reiz bija pāreja, no attāluma braucošais busiņš pārsniedz ātrumu, brauc virsū, taurē un bomārs no īrētā auto kliedz: "Te nav gājēju pāreja!", lieki apdraudot CS drošību. Pilsētai noteikti ir prātīgi radīt konfliktu starp gājēju un braucēju - uz līdzenas vietas. Liedzot arī leģitīmu iespēju tikt pāri ielai konkrētajā krustojumā. Tāpēc aizsūtīju uz Rīgas domi vēstulīti, lai man principā paskaidro šajā ierakstā minēto. Plus - lai paskaidro, vai ir kāda vīzija Rīgai, kā tikt galā ar Bolt un Ride uzņēmējdarbības rezultātā rīdziniekiem sagādātajām neērtībām, kad elektriskie mopēdi un skrejriteņi tiek pamesti visur un visādi, aizšķērsojot ietves un nereti - stāvvietas. Pirmais ir Rīgas domes cūcība. Atbildes kopā ar savu iesniegumu principā esmu gatavs pārsūtīt augstākai iestādei vai trim, jo šis nav pieņemami nevienā pašā vietā. Noteikti nav labas pārvaldības princips. Noteikti neveicina iesaistīto pušu spēju sadzīvot un dalīt infrastruktūru. Un aklos - tos RD sūta apzinātā nāvē - citādi grūti man interpretēt. |
|
![]() | |
|
Eden In Reverse
Šīrīta dvēseles mielasts - izcilie grieķi ar izcilu, sasodīti lielisku hihidēliskā roka/progresīvā 'black' metal mūziku: https://agoniarecords.bandcamp.com/albu
|
|
![]() | |
|
3,5mm TS mono uz unbalanced XLR
Sēžu un priecājos, cik ļoti overendžinērdoju savus paštaisītos kabelīšus. Perfekts lodējums, pielietojot pareizos kušņus. Perfekta kontaktu izolācija ar termogumijām. Perfekta izturība, atstājot pielodētajiem vadiem kustības rezervi un slodzi liekot nest termogumijai ar līmi, kas pielīp pie vada un tā satvērēja, visam kļūstot par diezgan monolītu "plauktu". Un tad šo plauktu piespiež konektora skrūvējamais korpuss - visa mehāniskā slodze pāriet uz korpusu, nevis pielodētajiem signāla vadiņiem. Bonusā - kustīgās daļas stiprināšana ar papildus termogumiju, kas izbāž galvu ārpus konektora elastīgās daļas - dubulta aizsardzība pret locījumiem, piemērotāka diametra panākšana no konektora perspektīvas un arī estētiskāk! Fukk jē! Skolai būs kārtīgs 3,5mm TRS (Tip-Ring-Sleeve jeb standarta austiņu štekeris) pāreja uz XLR Daaamn, that girl is tight! P.S. |
|
![]() | |
|
Nav lielāka stulbeņa par cilvēku (labots)
Katra jaunā tehnoloģija parāda, ka cilvēks ir dīvains un ārkārtīgi stulbs radījums. Parādās DAW jeb Digital Audio Workflow/Workstation Parādās digitālā fotogrāfija Parādās pilnfunkcionāls audio spēlēs Parādās MI lietojamā līmenī Diagnoze: Un tā visu laiku, tipiski un cikliski. Human Condition, nekontrolēts crapitālisms. |
|
![]() | |
|
Ne jau nostalģijas dēļ
Skatos PS4 virzienā un roka neceļas. Mirušās mūsdienu spēles, kas teju visas bāzētas Unreal Engine un tāpēc izskatās vienādi, spēlējas vienādi, gļuko vienādi. Nogurums no tā jau, eBāls un zaeBāls. Radošais bankrots, necieņa, ekspluatācija un otstojs... PS5 nemaz negribas - nav iemesla man tiekties pēc šādām spēlēm, pēc šāda videospēļu tirgus produkta. Nav iemesls gribēt arī PlayStation 6, kas noteikti ies vēl soli tālāk šajā neprāta virzienā. Lietas mainās, progresīvi degradējas, ekspluatē geimeri, iznieko viņa laiku. Mikrotransakciju vēzis, ekonomika spēlēs, nepabeigti produkti, pirmās dienas ielāpi un tā tālāk. To visu WEB-enabled bulšitu man nevajag. Ieslēdzu PS3 un parauj jūtiņas. Tas ir PlayStation 2 spēles HD ports. P.S. EDIT un P.P.S. |
|
![]() | |||
|
Apsargu darbs ir sargāt. Mans - bradāt
Sēžu bārā un smejos, baudu tvaika nolaidēju: Dark Matter aliņu - izcili tumša IPA, kas mierīgi varētu dažu labu stautu nolikt uz lāpstiņām pirmajā raundā. Malkoju to ļoti lēnām un domāju par pēdējo 2 dienu piedzīvojumiem, kur pēdējais no tiem ir vien pārdesmit minūtes aiz muguras, manā sistēmā joprojām cirkulējot lielai adrenalīna devai. Izdomāju, ka būtu interesanti tos atspoguļot 3. personā. Aukstais cēlaliņš blakus, mobilais rokās, top prozai līdzīgs priekšmets... ( ... tālāk ... )
|
|||
![]() | |
|
Akustika
Absolūti KRISTISKS un kolosāls materiāls, lai iepazītos ar to, ko telpa nodara skaņai un ar kuru vietu sākt to risināt, lai mēs dzirdētu mūziku, nevis telpu. Ievieš skaidrību, iepazīstina ar instrumentiem, fiziku un to, ko ir iespējams izdarīt un, ko nav. Konteksts tur par ierakstu studijām, bet tas pats ir spēkā arī jebkurā klausīšanās/dzīvojamajā telpā. Tikai tad, kad ir pielecis šeit apskatītais, ir jēga sākt spēlēties ar skaļruņu un klausīšanās vietas pozīciju. Tikai pēc šo parametru optimizācijas ir jēga pieķerties akustikas labošanai. https://www.youtube.com/watch?v=i2WR4ZwC Attiecīgi tagad pavisam skaidrs tapis ir rīcības plāns :) |
|
![]() | |
|
The Twilight Zone
Foršas, dīvainas un izsvaidītas sajūtas ir skatīties oriģinālo The Twilight Zone seriālu. Forši, Un, tā kā filmēta ar melnbalto filmiņu, izskatās burvīgi HD. Filmiņa ir spēks |
|
![]() | |
|
Jēzus bija panks
Kristietība šobrīd ir kas tāds, pret ko šis panks ārkārtīgi nikni iestātos. //Līdzīgas domas manītas tepat, Cibā. Tas mani priecē! |
|
