ak vai :( turu visus īkšķus un sūtu visus dziedējošos starus tavām plaušām!
/man šķiet, ka tiek uzturēta pārāk viegla politika attiecībā pret vakcinētajiem. es saprotu, ka tā grib iedrošināt nevakcinētos potēties un potētie saslimst mazāk. bet tik un tā var saslimt un izplatīt tālāk. no trešās puses mēs jau nevaram arī mūžīgi sēdēt lokdaunos un barjerās, kaut nu ātrāk atrastu jēdzīgas zāles.
diez vai mufs kā viens piemērs mums varēs sniegt plašu un izsmeļošu atbildi uz šo jautājumu. :)
ja vairāk nedaudz plašākas statistikas, tad, piemēram, jūlijā: saslimuši 1293 nevakcinētie / 141 vakcinētie slimnīcā 314 nevakcinētie / 4 vakcinētie
atbildot uz tavu jautājumu. nē, ne vienmēr vakcinētie nenonāk līdz slimnīcai, bet ja no nevakcinētajiem praktiski katrs ceturtais tiek stacionēts, tad no vakcinētajiem tikai katrs trīsdesmit piektais. nu tā vismaz bija lv jūlijā
tieši ko no manis tu sagaidīji - apgalvojumu, ka mufs noteikti tiks cauri ar tējiņām? lai pārvelku ar roku pār ekrānu un pasaku, kā precīzi viss būs? :D
ļoti labi, lai tad visi arī apprūvo un sāk lietot. tb man kā iedzīvotājam parastajam no tā būs jēga tad, kad to visu atzīs un izmantos mūsu medicīnas sistēma.
Nesatraucies un nebaidies, nevajadzētu būt slikti, ja potēta. Es jau atsēdējusi savas 14 dienas kopš simptomiem, vēl sēžu mājās ar to pašu, pfaizer potēta. Dabūju vels viņu zina kur, nekur- tā arī apkārtnē neviens slimais neuzradās. Klepus bija arī dziļais bronhu, smaga plauša- nu jau pārgājis aptuveni. Turies!
Nu, smaguma sajūta ieelpjot. Klepum ieteica atklepojošos- tur Acc, bromheksīnu, līdz kuram tā arī netiku, dzēru tējas. Patiesībā, ik pa dienai kaut kas jauns parādījās- viena nāss aizlikta it kā bez iesnām, galvā spiediens tajā pusē, ~trīs dienas pa laikam augstākā t 37,6, tad likās jau, ka sprigana, pamodos ar otrā pusē nāss ciet un acs asaroja pāris dienas, attiecīgajā pusē galvā spieda, nogurums, pazuda smarža, garša uz pāris dienām, tagad atgriezusies, sirds bišķi par ātru klapēja pie kustībām pirmajās dienās, dakteris izrakstīja Mildronāta kurs. Vājums gan joprojām.
Bija raksts,ka covida gadījumā atklepojošos stingri aizliegts, jo tikai pasliktina stāvokli. Ne katrs ārsts zina, ka kovidam parastā bronhīta rerapija der. Manai draudzenei bija advancētāka ģim.ārste, noliefza atklepjošos, bet atļāva dzert daudz šķidruma plus mācīja vingrojumus
spriežot pēc nosaukuma, tās ir antibiotikas. es tādas dzertu tikai tad, ja asins analīzēs būtu skaidri redzams stipri paaugstināts iekaisuma marķieris. lem pati. ja dzersi, tad paralēli 2 h pēc a.b. iedzer kādu probiotiķi. no manām draudzenēm viena dzēra a.b., otra nedzēra nemaz, abām slimības gaita līdzīga. bet nu, tas bija vēl pie alfa varianta. kas ar Deltu, nezinu. ārzemēs lietos citas zāles.
saprotu, un staigāt priežu mežā vispār ideāli elpceļu vīrusu gadījumā, bet kā tu vari zināt, ka pēkšņi neuznāk vājums un turpat ari pakrīti, ja jau jūties slikti. no šīs te a.b.terapijas var uzlekt spiediens un slikta pašsajūta, tad iesaku iemērkt kājas bļodā ar sālsūdeni un pasēdēt un "nolaist" tvaiku caur kājām, tēlaini izsakoties. Mana draudzene forografēja spiediena rādītājus pirms un pēc, un man sūtīja, - metode strādā. (viņai bija jādzer a.b.)
Ja antibiotikas ir parakstītas pamatoti, tad tev primāri ir nevis kovids, bet bakteriāls plaušu karsonis. Varbūt arī kovids (ja pozitīvs tests), bet visdrīzāk sakritība.
Tās ir vadlīnijās tikai tad, ja ir sekundāra bakteriāla pneimonija. Parasti tas notiek slimnīcas apstākļos, jo esot smagā stāvoklī cilvēki saķer arī to. Bet viņa saka, ka nav pat no mājas bijusi ārā un nekādi testi nav taisīti. Dažreiz ārsti var arī pēc krēpu satura un daudzuma aptuveni noteikti (lai gan tas ir neprecīzi), ka varētu būt bakteriāla pneimonija. Nav nekāds pamats domāt, ka viņa saķēra kovidu un smagā stāvokļa dēļ bakteriālu pneimoniju, jo tad jau viņa būtu hospitalizēta.
nebūsim naivi, viss atkarīgs no pacienta paša zināšanām un viņa uzticēšanās ārstam. daudzi ģā'. paraksta a.b. tāpat vien, jo "dubults neplīst". manai draudzenei ģ.ā . parakstīja bez kādiem plaušu karsoņiem, viņai pat lāgā nebija temperatūras, un viņa cītīgi tās a.b. arī dzēra. vēlāk teica, ka no pēckovida vakcīnas jutās sliktāk nekā no pašas kovida infekcijas, bet tam nav nozīmes. tāpēc es saku, katram pašam būtu jāapgūst vismaz elementāras zināšanas par vīrusu infekcijām, par bakteriālām infekcijām, par atšķirīgajiem terapijas veidiem, un jāprot lasīt savas analīzes, kas laikam ir utopija, bet nu! un tomēr ar ārstiem ir jākomunicē. mana ģim.ārste prasa man, ko es izmantoju savu bērnu terapijā un visu pieraksta, kaut gan man nav med.izglītības, bet tikai biologa. Un es ieklausos arī viņas apsvērumos, tas ir tāds abpusējs process.
Paga, es tagad sāku atcerēties hidroksihlorohīna fanus, kuri teica, ka negatīvie rezultāti ir tāpēc, ka jālieto kopā ar azitromicīnu. Ceru, ka šis nav tas gadījums, kad ārste vienkārši paraksta azitromicīnu, jo domā, ka tam ir efektivitāte tieši pret kovid :D
Tas tā nevarētu būt, bet nu visādi brīnumi ir redzēti...
aa atcereejos vingrojumu. nogulas uz veedera un aizmuguree ar labo roku satver kreiso peedu un meegina klepot. taa dabuu sliktos skidrumus aaraa no taalaakiem plausu galiem ja plausu karsonis.
par antibiotiku izrakstiisanu pret viirusu nebriinos. lv taa loti izplatiita seerga, un citur arii (no taa labums var buut taads pats kaa iegipseet roku lauztas kaajas gadiijumaa)
Es izgūglējos, šito izraksta covidniekiem kopš 2020 sākuma, pētījumi pretrunīgi, 2020.pirmajā pusē teica, ka neko nedod, bet tad atradu arī, ka iesaka izrakstit jau sākotnējā posmā un, ka tas palīdz novērst smagāku un hospitalizāciju Tobiš es izvēlos ticēt otrajam
NICE ir skaidri teikts – nelietot antibiotikas covid ārstēšanai, izņemot, ja ir aizdomas vai ir pierādīta bakteriāla blakusinfekcija. Un tad nesen viņi pievienoja vēl piezīmi tieši par azitromicīnu šajā sakarā.
Pieņemu, ka tavs ārsts vismaz uzskata to par iespējamu variantu. Citādi nav lielas jēgas, jo 8% nehospitalizētiem pacientiem ir tāds gadījums. Dot visiem bez izņēmuma a/b ir diezgan kaitējoši.
Kāds šeit anonīmi man rakstīja: Klau, kā lai tā pieklājīgi? Jā, tu esi kruts farmaceits un gribi palīdzēt cilvēkiem, bet cilvēkus internetā neārstē un tas, ko tu dari nekādā veidā neatšķiras no tā, kas notiek ārsta uzgaidāmajā telpā kad savākušies tantuki un mēras kurš slimāks un ar ko tiek ārstēts. Skaidrs jau, ka visi mēs te nesen kā no koka nokāpuši, bet ārsti sazvanoties ar pacientiem tomēr māk ievākt anamnēzi un lai gan studējuši ķīmiju un farmakoloģiju nedaudz mazāk kā tu, tomēr organisma procesus saprot labāk, ir studējuši nesalīdzināmi dziļāk, patoloģisko fizioloģiju jo īpaši, turklāt mufam nav vispār nekāds pienākums mums te dot savas veselības datus un klāstīt par savu pašsajūtu, tieši tos pašus failus un linkus visticamāk ir izlasījusi arī mufa ārste, galu galā ne viņa pirmais ko vid pacients. Ārsti nav ne lohi ne mūjābeļi ne naudas kāšļi ne cietsirži un prikiņ, lielākoties i sajēdz ko dara i māk nosūtīt uz stacionāru vai pie speciālista kad ir tada vajadzība
Ja kas, es vienkārši uzdevu jautājumu, kuras valsts vadlīnijās tas ir, jo tas mani ļoti interesē, kādi pierādījumi viņiem ir. Man daudz neinteresē mufa ārstēšana, jo pieļauju, ka ārsti ir profesionāli.
Mēs ar Samurajčiku dikti jūtam līdzi. Veseļojies drīzi! Man pirms gadiem nu jau 12 bija pasmags plašu karsonis. Apmēram iedomājos, kā jūties. Dabūju interesantā veidā - skrēju ārā mīnu 20 grādos, pie tam tajā dienā Rīgā bija smogs. Temperatūra 40. Šitā trīs nedēļas. Nevarēja man nekādu vīrusu piesiet. Antibiotikas tomēr pēc nedēļas izrakstīja, un es arī dzēru, un nemaz nenožēloju, jo bakteriāla infekcija viegli ienāk labi iekaisušā plaušā un bronhos.
saki, lūdzu, kādi bija Deltas simptomi, kuru dēļ nolēmi testēties? bija tas ožas zudums vai kas cits kā ar Alfu? vācu informāciju, lai zinātu, kad būtu jāskrien uz testiem
uzkāpa 37,6 un nenormāli strauji sāka nenormāli sāpēt kakls. Un, tā kā vīram bija tieši tas pats 4 dienas atpakaļ, bija skaidrs, ka tas ir vīruss nevis saaukstēšanās.
oža nevienam no mums nav pagaidām zudusi, izņemot svētdien man, jo baisi tecēja deguns
/man šķiet, ka tiek uzturēta pārāk viegla politika attiecībā pret vakcinētajiem. es saprotu, ka tā grib iedrošināt nevakcinētos potēties un potētie saslimst mazāk. bet tik un tā var saslimt un izplatīt tālāk. no trešās puses mēs jau nevaram arī mūžīgi sēdēt lokdaunos un barjerās, kaut nu ātrāk atrastu jēdzīgas zāles.
ja vairāk nedaudz plašākas statistikas, tad, piemēram, jūlijā:
saslimuši 1293 nevakcinētie / 141 vakcinētie
slimnīcā 314 nevakcinētie / 4 vakcinētie
atbildot uz tavu jautājumu. nē, ne vienmēr vakcinētie nenonāk līdz slimnīcai, bet ja no nevakcinētajiem praktiski katrs ceturtais tiek stacionēts, tad no vakcinētajiem tikai katrs trīsdesmit piektais.
nu tā vismaz bija lv jūlijā
es saku - viss būs ok, lai piepildās!
https://youtu.be/QAHi3lX3oGM?t=67
https://youtu.be/xWBC-JX6lsg
https://covid19criticalcare.com/wp-cont
man diezgan strauji iet iekšā klepus, šodien nāk jau no pavisam dziļi un ar krēpām
a/b es neesmu lietojusi gadus 10, bet šoreiz nolēmu nerunāt pretī ģā
neraža, ka visa upeņu sula pagrabā izdzerta, tik viena pudele bij palikusi :(
vislielākā škrobe, ka nedrīkst no mājas iziet, lai gan es nesaprotu, kur būtu problēma, ja es savā privātmājā iekāpju mašīnā un aizbraucu uz mežu.
Un AB dzer gan, ja ārsts saka, ka vajaga
http://greenhive.lv/medus-sirupi/62-med
lai kāds Tev izņem
tur šķaida proporocijā 1:10, bomba!
tas nestrādā. kad man ir slikti, es braucu uz mežu un staigāju 10km vismaz, svētdien pirms man vēl bij zvanīts, paspēju
ar visu to, ka deguns bij ciet, nātres tik stipri smaržoja, ka varēju sajust, man jau liekas, ka staigāt mežā ir veselīgi...
spiedienmērāmais gan nav mājās tā, ka pat nevaru pārbaudīt
https://youtu.be/SOwa6-EOohI
Antibiotikas tomēr bez vajadzības nav nekas labs.
Tur jau tā problēma, ka LV daļa ārstu ļoti noslogoti, tāpēc maz laika sarunai. Tāpēc varbūt arī daudziem neuzticība.
Prieks par jūsu komunikāciju ar ģimenes ārsti.
Tas tā nevarētu būt, bet nu visādi brīnumi ir redzēti...
Turies un veseļojies! Galvenais, lai nenonāktu līdz slimnīcai, bet būtu mājās pārslimojams.
aa atcereejos vingrojumu. nogulas uz veedera un aizmuguree ar labo roku satver kreiso peedu un meegina klepot. taa dabuu sliktos skidrumus aaraa no taalaakiem plausu galiem ja plausu karsonis.
par antibiotiku izrakstiisanu pret viirusu nebriinos. lv taa loti izplatiita seerga, un citur arii (no taa labums var buut taads pats kaa iegipseet roku lauztas kaajas gadiijumaa)
Tobiš es izvēlos ticēt otrajam
NICE ir skaidri teikts – nelietot antibiotikas covid ārstēšanai, izņemot, ja ir aizdomas vai ir pierādīta bakteriāla blakusinfekcija. Un tad nesen viņi pievienoja vēl piezīmi tieši par azitromicīnu šajā sakarā.
Pieņemu, ka tavs ārsts vismaz uzskata to par iespējamu variantu. Citādi nav lielas jēgas, jo 8% nehospitalizētiem pacientiem ir tāds gadījums. Dot visiem bez izņēmuma a/b ir diezgan kaitējoši.
https://files.magicapp.org/guideline/0d
Klau, kā lai tā pieklājīgi? Jā, tu esi kruts farmaceits un gribi
palīdzēt cilvēkiem, bet cilvēkus internetā neārstē un tas, ko tu
dari nekādā veidā neatšķiras no tā, kas notiek ārsta uzgaidāmajā
telpā kad savākušies tantuki un mēras kurš slimāks un ar ko tiek
ārstēts. Skaidrs jau, ka visi mēs te nesen kā no koka nokāpuši, bet
ārsti sazvanoties ar pacientiem tomēr māk ievākt anamnēzi un lai gan
studējuši ķīmiju un farmakoloģiju nedaudz mazāk kā tu, tomēr
organisma procesus saprot labāk, ir studējuši nesalīdzināmi
dziļāk, patoloģisko fizioloģiju jo īpaši, turklāt mufam nav
vispār nekāds pienākums mums te dot savas veselības datus un
klāstīt par savu pašsajūtu, tieši tos pašus failus un linkus
visticamāk ir izlasījusi arī mufa ārste, galu galā ne viņa pirmais
ko vid pacients. Ārsti nav ne lohi ne mūjābeļi ne naudas kāšļi ne
cietsirži un prikiņ, lielākoties i sajēdz ko dara i māk nosūtīt uz
stacionāru vai pie speciālista kad ir tada vajadzība
Ja kas, es vienkārši uzdevu jautājumu, kuras valsts vadlīnijās tas ir, jo tas mani ļoti interesē, kādi pierādījumi viņiem ir. Man daudz neinteresē mufa ārstēšana, jo pieļauju, ka ārsti ir profesionāli.
Man pirms gadiem nu jau 12 bija pasmags plašu karsonis. Apmēram iedomājos, kā jūties. Dabūju interesantā veidā - skrēju ārā mīnu 20 grādos, pie tam tajā dienā Rīgā bija smogs.
Temperatūra 40. Šitā trīs nedēļas. Nevarēja man nekādu vīrusu piesiet. Antibiotikas tomēr pēc nedēļas izrakstīja, un es arī dzēru, un nemaz nenožēloju, jo bakteriāla infekcija viegli ienāk labi iekaisušā plaušā un bronhos.
bija tas ožas zudums vai kas cits kā ar Alfu? vācu informāciju, lai zinātu, kad būtu jāskrien uz testiem
oža nevienam no mums nav pagaidām zudusi, izņemot svētdien man, jo baisi tecēja deguns