only after dark's Journal
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends]

Below are the 20 most recent journal entries recorded in only after dark's LiveJournal:

  [ << Previous 20 ]
  Sunday, May 24th, 2015
  1:05 pm
  Halp!
  Man vajag uztaisīt pieteikumu, gribu to izvērst mazliet atraktīvāk par sausu motivācijas vēstuli (astākļi to atļauj). Jautājums būtu tāds - vai mūsdienās ir kāda cita programma, kurā es varu sarakstīt tekstus, salikt bildes, linkus tā, lai tas salviktos kopā kā tāds elektronisks portfolio. Jo man ir aizdomas, ka MS wordā to darīt būtu ļoti 20 gs.
  Vajadzētu arī, lai fails ir otrā galā atverams.
  Wednesday, April 8th, 2015
  9:49 pm
  tārkie trauki!
  pēc pārdomu brīža es tomēr esmu nolēmusi šo žurnālu uz laiku padarīt par friends-only. vispār mana žurnāla rakstīšanas politika visus šos (gandrīz 11) gadus ir bijusi tāda, ka es principā nerakstu cibā neko, kas nebūtu rādāms citiem. ja nu vienīgi reizēm šaurākai draugu grupai. tomēr gadījums, kad ar visu šo info, kaut arī ne pārāk slepenu, mani sāk konfrontēt sadzēries nepazīstams vīrietis bārā, man bija pārāk nepatīkams (you freak!)

  tātad, ja ir kāds, kurš ir man piedraugojis un vēlētos turpināt komunicēt, atzīmējaties, lūdzu, tepat komentāros. mēģināšu skvīzot frendlisti līdz jūs visi tur satilpsiet :)

  paldies par uzmanību!
  Monday, March 30th, 2015
  10:24 pm
  Baigi pūš. Liekas, ka jumtu nocels.
  Thursday, March 26th, 2015
  7:41 pm
  Sakārtoju un sašķiroju Lūcijas mantiņas un visu vakaru no viņas stūrīša atskan omulīga čalošana kamēr es mierīgi pabeidzu neapdarītos darbus.

  (Nepelnīti aizmirsts paņēmiens, nav visu laiku jāpērk jaunas mantas, vajag sakārtot jau esošās un atrast sen aizmētātās)

  Bet, nujā, ir grūti bēdāties, kad mājās ir tāds jaukums, mana mazā cerībiņa. Nolakošu nagus un rīt iešu uz darbu ar smaidu.
  10:01 am
  Lūcijas performances pie rimi nebeidzas, tās kļūst aizvien komplicētākas. Vienu vakaru es saņēmu sms no A "Paliiigaa. Cilveeki paliigaa. Teetis mani apeediis. Paliigaa. Pie rimchika izdomaaja paklaigaat:)"
  Vakar savukārt esot bijis "cilvēki! Skatieties-mēness!!!"


  Tāda sajūta, ka viņa trenējas iestājeksāmeniem MXAT'ā :))
  Tuesday, March 24th, 2015
  9:34 pm
  Ir pus10it, esmu zem segas un taisos atlūzt (vēl pirms Lūcijas visticāk), because fuck it!
  Saturday, March 21st, 2015
  11:56 pm
  šodien dzimtajā bērnu pasaules kRimi Lūcija, pretēji ierastajam, atteicās ņemt mazos bērnu stumjamos ratiņus, bet gan uzstāja, lai viņu ievieto lielajos. labi. darba sadalījums mums vienmēr ir vienāds - es šaudos pa veikalu vācot kopā visus nepieciešamo produktus iespējami īsākā laika periodā, Alvis pieskata Lūciju. vienu brīdi ļoti aizdomājusies pametu uz šiem acis un ļoti izbrīnīta redzu, ka Alvis stāv nosarcis sarkans, ar samususšu sejas izteiksmi un smejas. piegāju tuvāk, pieslēdzu dzirdi, izrādās Lūcija sēž ratos, mazliet sasvērusies uz vieniem sāniem un sērīgi-vienaldzīgā balsiņā sauc "cilēki, palīgā! cilēki, palīgā!" kamēr tēvs viņu vizina ratos pa veikalu.
  Friday, March 20th, 2015
  10:29 am
  Ko es jums vel gribeju pastastit
  Mums no shodienas Trusi ir pieejams no krana lejamais, supergardais Abavas sidrs (kjirshu alus ari). Ta ka noklidushas draudzes avis laipni lugtas rast celju atpakalj. Paldies par uzmanibu!
  Thursday, March 19th, 2015
  7:11 pm
  19:28
  Nure, man piedzima bērniņš :))) jau trešo reizi. Nevar noturēties nenopūtusies par to, cik ātri skrien laiks.
  Sunday, March 8th, 2015
  11:04 pm
  Prokrastinacija mana gaume - uzlikt trisstundigo programmu velasmasinai, jo zinu, ka uz tas beigam es jau sen busu atluzusi un nevajadzes likt zaveties. (Man riebias to darit un parasti es drebes mazgaju isakajas un ekonomiskakajas programmas)
  1:10 pm
  varbūt pamēģināt vienreiz mūžā nokrāsot matus?
  11:57 am
  šakšuka
  šakšuka
  ššššššakšukā
  Saturday, March 7th, 2015
  7:23 pm
  Trusis anyone?
  Friday, March 6th, 2015
  7:30 pm
  es tūlīt šausmīgi saņemšos un mēģināšu 20to reizi izveidot sev apple id
  1:31 pm
  Taa miiljie draudzinji. Man ir briivs vakars. Nu taa, ka BRIIVS - beerns laukos, viirietis nospeelees gjimenes mantojumu kaartiis.
  Kas shovakar notiek?!
  Thursday, March 5th, 2015
  4:10 pm
  bērniņš aizbrauca uz laukiem uz vairākām dienām. pilnīgi nezinu, ko lai tagad dara.
  Wednesday, March 4th, 2015
  1:16 pm
  No vienas puses labi, ka RU to Abreni jau ir savaakusi...
  Monday, March 2nd, 2015
  4:23 pm
  'Ko aarsti tev nestaasta' & Padomju mediciinas enciklopeedija
  Baabushka strikes again. Shodien staasta, kaa centusies 7dienas aarsteet temperatuuru ar ibumetiinu. Kas neesmot liidzeejis. Aizgaajusi uz polikliiniku, kur vinjai ieteica ibumetiinu tomeer nedzert un, tavu laimi, divu dienu laikaa viss paargaajis.

  No kaa mees, protams, gluzhi logjiski secinam, ka tabletes dzert nevajagot VISPAAR.

  *facepalm*
  2:28 pm
  Nabadziigaas pusdienas, kas taa nemaz negarsho: no riita ledusskapii (paaraak veelu atcereejusies, ka shodien man neviens eest netaisiis, kaa tas notiek Trusii) pakjeeru visu, kas bija palicis - viena paprika, gabalinjsh fetas un kaadi 10 cherry tomaatinji. Papriku izcepu kraasnii, paareejo atstaaju kaa ir. Saals un oliivellja, paareejais optional. Meeli var noriit.
  Saturday, February 28th, 2015
  6:12 pm
  dzīve ir skaizta!
  es jūtos izredzēta, jo vakar pieredzēju Gaišību bārā dejojam un mums ar jz. redīss pat bija tas gods Gaišībai nedaudz piedejot. tā kā tagad varu savu dzīvi nodzīvot mierā un laimē starojot.

  otrs vakara hailaits noteikti bija tas, kā redīsiņš koncertā kutināja ar smilgu aiz austiņas j-kungam, kuram bija uz zemes nokritis cimdiņš.
  un es pārliecinājos par mūsdienu jauniešu brīnišķo šķīstību un sirdsskaidrību. viens tāds Pulkvedī man ļoti nopietni aizrādīja, ka man vajadzētu mest nost smēķēšanu, jo [citēju] kādreiz taču tev sagribēsies bērnus?! es biju tik lielā sajūsmā par šo domu, ka māju ar galvu, teicu, ka taisnība ir pilnīga, bet savā aizrautībā aizmirsu atzīties, ka man viens jau ir :>

  cita starpās - drīz es būšu laimīKs balta 4s iphone lietotājs. pirkšu no draugiem lietotu par 125 naudiņām (tas taču nav daudz, ne?) blekberijs, lai arī man joprojām ir neizsakāmi mīļš, tomēr ir diezgan stipri sācis gļučīt.
[ << Previous 20 ]
About Sviesta Ciba