only after dark's Journal
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends]

Below are the 20 most recent journal entries recorded in only after dark's LiveJournal:

  [ << Previous 20 ]
  Sunday, August 12th, 2018
  7:43 pm
  ak jā
  atļaujiet man jūs sveikt ar iestājušos normālo temperatūru, beidzot var elpot!
  man atkal gribas sportot, gatavot ēst, kārtot māju un darīt visu citu, kas tajos elles 30+ grādos radīja pārcilvēcīgu piepūli.
  beidzot var izgulēties.
  un beidzot mana sejas āda atgūs kaut cik normālu krāsu.
  6:42 pm
  2 mēn
  beidzot uztaisīju e-pastu ar jauno uzvārdu
  Thursday, August 9th, 2018
  7:33 pm
  Mūsu pagalmā katru vakaru uz apmēram 15 minūtēm atveras "Ričarda bārs"
  Tas notiek tā: hotai brālēns Ričards katru vakaru, atgriežoties no sava darba galdniecībā, ieparko mašīnu pagalma stūrī. piebrauc pie sētas pēc iespējas tā, lai mašīnas pakaļa ir cieši pret sienu, vai, vēl labāk, pret stūri. atver abas durvis un bagāžnieku un paslēpjas aiz atvērtā bagāžnieka durvīm, aizsmēķē cigareti, atver aliņu un to visu ar lielu baudu patērē. Reizēm viņš telefonā skatās video. Kad aliņš ir izdzerts un cīgas izsmēķētas, Ričards klapē bāru ciet, paņem savu plastmasas kulīti un tipina uz māju pie savas apaļās sieviņas un burvīgajiem bērņukiem.
  11:00 am
  muša, ko es pirms brīža kārtīgi nodauzīju ar dvieli, ir augšāmcēlusies un turpina mēģināt uz manis nosēsties.

  tā stunda nāk, biedri
  Tuesday, August 7th, 2018
  1:07 pm
  Lūc bankā izkrāsojusi zaķi un piešķīrusi tam spilgti sarkanu acu krāsu
  Lūc: Vai var saprast, ka tas ir latvietis?
  Es: Jā, ļoti labi var redzēt, ka tas ir latvietis /ņirdz
  Thursday, August 2nd, 2018
  1:24 pm
  mums ir lieka Arcade fire biļete, 55eur
  Saturday, July 28th, 2018
  9:11 pm
  hotai: kāpēc cilvēki ēd kabačus?
  tvarj (aizkaitināta): tāpēc, ka vasarā tas ir lēti un garšīgi
  hotai: es tev iedošu naudu, lai tev nav jāēd kabači
  Friday, July 27th, 2018
  7:06 pm
  izslēdziet to bezgaisu jau, lūdzu.
  Wednesday, July 18th, 2018
  5:26 pm
  kopš nesena laika braucot mašīnā mēs ar vīru sacenšamies dziesmu minēšanā. visvairāk un interesantāk ir minēt no swh gold, jo tur liek mūziku, kas aptver vairākus gadu desmitus un dažādus žanrus (un neliek mūsdienu popsu, kuru mēs tāpat neatšķiram). reizēm mēs pārlecam swh rock vai skonto (bet tur saka priekšā, tāpēc nav interesanti) spēlējam tātad šādi:
  tiklīdz sāk skanēt dziesma ir jābļauj, kas tas ir. ja nezina ne viens, ne otrs, vai neesam pārliecināti - šazamojam. ir bijušas dziesmas, kuras mēs esam šazamojuši vairākkārtīgi un tāpat nespējam iegaumēt izpildītāju.
  pēc ilgāka šādi mašīnā pavadītā laika esmu izdarījusi secinājumus, ka:
  es daudz zinu visādus dīvainus one hit wonder`us, 80to gadu mūziku (ja godīgi, tad mani pat pašu tas mazliet biedē) un visādu citu huiņu
  savukārt hotai visai labi veicas ar klasisko roku, kuriem es nekādi nespēju iegaumēt visas grupas, lai kā arī pati nefanotu (izņemot, protams, ļoti izteiktus piemērus) un, jā, deivids bovijs. hotai viņu atpazīst no pirmajām divām notīm.

  rekur jums bette midlere no manas dīvaino zināšanu vācelītes
  https://www.youtube.com/watch?v=EaFpwq5jlPs
  Monday, July 16th, 2018
  1:30 pm
  ugh
  man šodien cilvēki zvana. zvana pa telefonu. zvana. un runā. pa telefonu.

  nekādu manieru mūsdienās.
  9:35 am
  ok, es to vienkārši pateikšu
  nevaru sagaidīt rudeni
  Sunday, July 15th, 2018
  10:04 pm
  šis varbūt būs nepopulāri, bet šodien, atbraucot no laukiem, es ļoti nopriecājos, ka mājās ir tetrapaka baltvīna un ledus.
  Saturday, July 7th, 2018
  6:28 pm
  man vakar bija brīnišķīgo cilvēku diena
  vispirms man pa stabu ielu pretī nāca dāma ar folijas cepurīti - viņai bija ļoti glīti ap galvu aptīta folija un aizmugurē augšā uz pakauša sastiprināta tādā nelielā pušķītī. viņa tieši nāca no rēriha grāmatnīcas puses, tā kā es apmēram zinu, no kurienes nāca iedvesma.
  kamēr es ar sajūsmu un aizrautu elpu centos sagremot nupat redzēto man pa ielu pretī nāca vēl brīnišķīgāka parādība! jauns un nosauļojies hitlers! tas bija jauneklis ļooooti īsos šortos, saulē nobrūninātām kājām visā garumā. mugurā viņam toties bija džemperis, pāri somiņa un es tā arī netiku gudra vai viņam īstenībā bija tā raksturīgā ūsa, vai tā bija vienkārši zem hūtes mesta deguna ēna.
  pēc tam mēs ar Lūciju braucām vilcienā uz Saulkrastiem ciemos. mums pretī sēdēja vīrietis, kurš daudz runāja pa telefonu, ik pa brīdim kaut ko pakasīja nost no sava statīvā ieliktā riteņa un laiku pa laikam padzērās no jakas. es teorētiski apzinos, ka tā bija vienkārši jakā ietīta pudele, bet daudz jaukāk taču ir iztēloties, ka tas klunk-klunk nāk no actual jakas. jo tas, ko viņš darīja, laikam bija domāts esam ļoti neuzkrītoši, bet patiesībā neuzkrītošāk būtu bijis vienkārši dzert to aliņu. kādas trīs pieturas pirms izkāpšanas viņš tā kārtīgi sarosījās, visu sakārtoja un tad sēdēja domīgi ostīdams cigareti. droši vien sapņoja par to, cik smeķīgi būs to izkūpināt uzlecot savam bērītim mugurā svaigā gaisā viss tāds jaku labi padzēries.

  burvīgi.
  Friday, July 6th, 2018
  12:53 am
  Pāri ielai kaut kur dziļi skolā pūtēju orķestris virtuozi spēlē “smoke on the water”
  Thursday, July 5th, 2018
  3:02 pm
  ļoti lepojos ar savu meitu. es jau tāpat ar viņu lepojos, bet šodien vēl vairāk.
  mākslas nometnes ietvaros viņi katru dienu bariņā ar audzinātāju brauc uz kādu muzeju. šodien bija visi kopā dabas muzejā un, kā jau to viegli var iedomāties, Lūcija bija aizspaidījusies kaut kādu vaboli un palikusi viena pati, kamēr pārējā grupa aizgājusi prom.
  un ko dara mans bērniņš?
  mierīgi, bez panikas, kāpusi lejā pa trepēm un ieskatījusies pārējās zālēs. tad, kad "šī ideja beidzās"(c) Lūcija, viņai esot ienākusi prātā cita ideja. viņa aizgājusi pie tantes, kas tirgo biļetes un jautājusi "vai jūs nezināt, kur ir palikusi mana zīmēšanas grupiņa". kases tante piezvanījusi kādam, "kas skatās kamerās" un drīz vien viņa jau bija atpakaļ pie grupas.

  saprātīgs bērniņš
  Sunday, July 1st, 2018
  12:18 pm
  vakar mūsu galvās tapa jauns grandiozs plāns.
  Tuesday, June 26th, 2018
  12:01 pm
  vakar vakarā noslēdzās kāzu periods, šodien abi esam atpakaļ pie darbiem.

  esmu ļoti priecīga jaunajā statusā, ļoti priecīga par pavadīto laiku. pāris pieturas punkti:

  pati sarakstīšanās bija nenormāli ātra, neviens no mums no ceremonijas gandrīz neko neatceras. tad bija mokoša fotografēšanās, kas ilga kādu stundu laikam. es nespēju iedomāties, kā cilvēki to dara 3,4 un 5 stundas. man besīja jau pēc 15 minūtēm.
  pēc tam bija salīdzinoši smalks restorāns, par kuru nākamajā dienā mans dārgais vīratēvs vietnē fb sarakstīja nejauku atsauksmi, hh.
  vakarā bija ballīte Bold tik tik pozitīvā gaisotnē.
  pēc nelielas atpūtas un sagatavošanās tūres sestdien, svētdienā bija otrā kāzu daļa - ģimeņu pikniks, kurš arī pagāja ļoti forši. vienīgi manas draudzenes bērns tur drusku visus pabesīja ar uzvedību, bet par to atkal atrāvās no hotai onkuļa :D
  vakarā pie mums palika hotai draugi ar ģimenēm un mums atkal bija garš vakars uz mammas foršās terases.

  pagājušo nedēļu mēs pavadījām Pļaviņās, aizbraucām ekskursijā uz Rēzekni. uz līgo svētkiem atmukām atpakaļ pie mammas, kur brīnišķīgā draugu lokā ganījām mazu un nenormāli fiksu puišeli un piedalījāmies invite only reiva festivālā. jāatzīst, lai cik ļoti es necienītu šo mūzikas veidu, bet pret savu gribu uz 2,5 diennaktīm bija nedaudz apgrūtinoši. kam par godu mēs vakar sarakstījām garu un krāšņu iesniegumu policijai. (kā arī es pamanījos pasūdzēties latvenergo, ko pārējie atzina par sevišķi nežēlīgu paņēmienu)

  nupat saņēmos un savilku kāzu izmaksu bilanci, ņemot vērā novadīto pasākumu apjomu esam bijuši diezgan ekonomiski.

  bet
  ko es vispār nekādi nesaprotu ir - kāpēc mums pēc visiem šiem pasākumiem ir palicis pāri alkohols?!
  Friday, June 22nd, 2018
  12:47 pm
  mēs esam ideālais pāris - vegāns un krosfitere
  Tuesday, June 19th, 2018
  6:14 pm
  šodien man tiešā tēmējumā uzacī ieskrēja bite un iedzēla. par laimi esmu no tā procenta cilvēku, kuriem nepampst. 10 minūtes ar ledu un nekādu pazīmju, bet nu dēēēm... sāpīgi! tas noteikti ir mājiens, ka es laulī’bs dzīvē būšu čakla kā bitīte.
  Monday, June 18th, 2018
  8:17 pm
  mums bija lieliskas lieliskas kāzas, man liekas, ka būs jātaisa atsevišķs apraksts par katru no pasākumiem.

  tagad gan knapi dvešu, pārbraucām uz Pļaviņām un es esmu spējīga vien veģetēt mauriņā ar glāzi pāri palikušā rosé.

  jo tā var nogurt tikai no svētkiem, it sevišķi, ja pats visu organizē. kaut gan manas maman devums bija neatsverams, viņa bija lieliska. visus uzņēma, apčubināja, pabaroja, izklaidēja un izguldīja. un šodien priecīgi noskatījās mūs aizbraucam.

  man ir vīrs!
[ << Previous 20 ]
About Sviesta Ciba