only after dark's Journal
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends]

Below are the 20 most recent journal entries recorded in only after dark's LiveJournal:

  [ << Previous 20 ]
  Wednesday, May 24th, 2017
  11:14 am
  #nanananā
  Grizzly bear, Berlīne, 12.10.2017 Columbianhallē woop!
  Monday, May 22nd, 2017
  7:10 pm
  #otrā braukšana
  no kapiem uz ceļa izskrēja driskains lapsēns, viss tāds vai maziņš un dumš, vai ne īsti vesels. apmetis skatienu apkārt, diskrēti (cik nu to var izdarīt ielas vidū) pietupās un pakakāja. tad pārskrēja pāri cenšoties uzņemt kursu pa kādu grantainu šķērsielu, bet tur nāca pretī sieviete ar suni. suns bija liels, buldogs vai bokseris vismaz. viens otru abi pamanīja, bet spriedzes moments par laimi neizveidojās, lapsēns apcirtās un tāpat pāri divām brauktuvēm un četrām joslām iemuka atpakaļ kapos. tāds, lūk, lauki ienāk pilsētā. visu šo mēs ar instruktoru klusējot noskatījāmies apstājušies "krustojuma" vidū. kad lapsēns bija drošībā, nopūtos un turpināju manevru.
  Friday, May 19th, 2017
  5:04 pm
  man ir rītvakar divas ģenerālmēģinājuma biļetes uz Tanheizeru. pašas ar mammu netiekam. anyone?
  Wednesday, May 17th, 2017
  10:15 pm
  tadadadammm
  Grizzly bear izsludinājuši tūri

  nu, tātad, jautājums ir - Berlīne vai Londōna

  precizējot jautājums laikam būtu, vai Londōnās man būtu kompānija? m? ^_^ neō? kakjux? enīvan?
  5:31 pm
  pirmā braukšana
  instruktors visu laiku smējās par to, kā es klusiņām īdēju "bļāāāģ" un "lūdzu nēēē". tomēr mēs vienojāmies, ka labāk lamāties nekā raudāt.
  un vēl es biju tik sanervozējusies, ka izspēru Mirttantes joku par "u menja vsje dokumenti v porjadke" jau pirmajās 3 minūtēs, kad viņš uzprasīja vai man ir baltās tiesības līdzi.
  Monday, May 8th, 2017
  11:11 pm
  *all your kaskas belong to us
  viena no priecīgākajām lietām, kas notika pa garajām brīvdienām, noteikti bija beidzot radusies iespēja aprunāties ar pagasta priekšnieci par muzeja plāniem. viņa bija ļoti iespaidota par to, cik mēs konstruktīvi un aktīvi interesējamies par iespēju piešķirt Vilces muižai hotai kolekciju izstādīšanai un izstāstīja par to, kādā stadijā ir viss projekts un kas tiek plānots (diemžēl jāatzīst, ka pagaidām no tiem plāniem vēdī viegls provinciālisma smārds). ja vien nebūtu parasto iekšējo pagasta intrigu, tad būtu ideāli, bet pagaidām, iespaidojoties no pozitīvajām runām, vien jātur acis un ausis vaļā ik pa brīdim par sevi atgādinot.
  beidzot izstaigājām arī muižas pagrabus, tie ir plaši, samērā gaiši ar velvētiem griestiem un labā stāvoklī, nepieciešams vien piemērots kosmētiskais remonts. tagad mums savā pusē jādabū arī kaut kāda mistiska projekta vadītāja, kas esot nešķīsta vecene (bet tādas viņas tur esot katra otrā), jātur īkšķi, lai drīzumā apstiprina tehnisko projektu un varēsim runāt jau pavisam konkrēti.

  *tā hotai pēc mana ieraksta izlasīšanas
  12:34 pm
  csdd teorija ir, tagad atlicis 'pats mazākais' - sākt braukt.
  Sunday, May 7th, 2017
  10:01 pm
  ko es pirku Prismā? (man jāatzīstās, ka es tur pabiju veselas divas reizes)
  man ir mazmazīīītiņa apsēstība ar Muminiem, tāpēc treknajos gados es sev biju izmaksājusi veselas trīs Arabia muminu krūzītes. jo viņas ir foken dārgas, Stokmanī, šķiet maksā 20-25eur. tadnulūk, līdz ar visu Prismas izpārdošanu man radās izdevība viņas nopirkt par 5īti. ļ. apmierināts, regret nothing!

  tādu kjūtiju https://shop.moomin.com/collections/kitchen/products/moomin-the-groke-mug-morko-muumimuki-marran-muminmugg-by-arabia
  un šitādu lapačku https://shop.moomin.com/collections/kitchen/products/moomin-mymble-s-mother-mug-mymmelin-aiti-muumimuki-mymnlans-mamma-muminmugg-by-arabia
  Sunday, April 30th, 2017
  6:30 pm
  skatoties Documentary now abi ar hotai uzdūrāmies pirmajā sērijā parodētajai doķenei Grey Gardens. pilnīgi absolūti parsteidzošs stafs!
  Saturday, April 29th, 2017
  4:13 pm
  šodiena ir laba diena. vakar ar rediiss un negaisiic tik sirsnīgi pasēdējām. viena no tām reizēm, kad sarunas atstāj milzīgu apmierinājuma sajūtu, jo ir aptverts viss spektrs - sākot ar mākslu un literatūru un beidzot ar vīriešu apspalvojuma īpatnībām.
  tagad bērniņš ir aizšķūrēts pie omes, hotai acīmredzot izbauda dzīvi vārtoties pa sava mirušā vectēva gultu, bet es esmu pat šo to jēdzīgu padarījusi - ielaidusi Mintā simpātisku vācu pāri un rajona rda noķērusi man vajadzīgā zaļuma spilvendrānu (pie intensīva grafika airbnb ar tikai diviem gultasveļas komplektiem ir tā bailīgi) un Lūcijai foršas sandales, kas cerams arī derēs.

  vēl es saklausījos svena un toma radioraidījumus un tā bijīgi sāku domāt par to vai nevajadzētu dot latviešu literatūrai vēl kādu iespēju. pēdējā grāmata, ko es izlasīju, kad Lūcija bija vēl pavisam maza, bija kaut kāds neticami traģisks savārstījums par stūrainu latviešu sievieti brūnā kostīmā, kuras nejauši sagulētais un trakoti izlolotais bērns, protams, beigās iet bojā. jāsaka, ka tas bija varen besīgi.

  vispār, kopš man ir Lūcija, man ir šausmīgi zems ciešanu slieksnis pret jebkādām sliktām lietām, ko ataino notiekam ar bērniem, tāpēc man nav dūšas ķerties klāt gŗāmatām. turklāt visas manas grāmatas ir kastēs, bet hotai grāmatplaukts sastāv no |KARŠ| |KARŠ| |KARŠ| |HOLOKAUSTS| |KARŠ| |CIEŠANAS| |PARTIZĀNI| |KARŠ| |KARŠ| |KARŠ|
  Sunday, April 23rd, 2017
  7:12 pm
  tagad gan gribētos mierīgā garā drusku sapost māju un, piemēram, vārīt lielo zupas katlu nedēļai, bet tā vietā nāksies pievērsties exelim visā nopietnībā.
  6:48 pm
  tās tik bija brīvdienas
  sen nebija bijis tā, ka tu cilvēks tusē ar draugiem un garšīgiem alkoholiskiem dzērieniem trīs vakarus pēc kārtas. izrādās, ka tas ir grūti. ļoti grūti.

  sākās viss jau ceturtdienas vakarā ar spontānu mini pasēdēšanu pie mums.
  nākamajā vakarā viss notika jau plānotāk - pie manis ciemos bija sena draudzene, kas jau 10 gadus kopš nedzīvo LV. viņa jaunlaulātais vīrs, kurš pa desmit gadiem bija uzbūvējis ļoti veiksmīgu IT kompāniju un kļuvis par emocionālu un fizisku graustu nepārtrauktā stresa dēļ, pirms neilga laika pārdeva savu kompānijas daļu, lai pievērstos īstajam un vienīgajam patiesajam mērķim dzīvē - būt laimīgam. pasēdējis laimīgs divus mēnešus bezdarbībā viņš nosprieda, ka ne jau mājās sēdēšana ir tā laime un... nopirka ceļojumu uz Antarktīdu. tā nu mums bija vakars pilns ar stāstiem par mēnesi, kas pavadīts uz kuģa, pingvīnu video, cik ļoti noder krievu valodas zināšana un spirtotu dzērienu panesība arī esot vietā, kur pa visu kontinentu ir tikai viens bārs (true story) un par poļu zinātnieci, kas neskatoties uz visiem aizliegumiem un parakstītajiem papīriem, regulāri centās uz kuģa sanest kabatās visu iespējamo - akmeņus, pingvīnu olas, jebko.
  jā, un vēl viņi grasās pārcelties uz Urugvaju, jo Eiropa neesot droša viena. njāaaa...
  un vakar tam visam bija turpinājums bet ar Rīgas (lasi:Avotu ielas bāru) naktsdzīves piešprici. bija ļoti ļoti forši, man tik ļoti patīk satikt cilvēkus, kas tavā ierastajā domu gaitā ievieš jaunas vēsmas. piemēram, pa pārcelšanos uz Urugvaju. es viņus ļoti apbrīnoju, mana emocionālā piesaiste šai vietai un cilvēkiem man neļautu par to domāt tik vienkārši. te - slikti, tur - labi. nu tad mēs vienkārši izīrēsim savus īpašumus te, lai varētu atļauties padzīvot tur, k, tnx, bye.
  un vēl mēs vakar ar tik lielu sajūsmu Max stāstījām par Paula Stradiņa medicīnas vēstures muzeju, ka šodien bija obligāti jāaiziet. tur viss ir kārtībā, alu cilvēks joprojām taisa trepanāciju un manekens tumšās drēbēs joprojām velk uz viduslaiku pilsētiņas durvīm burtu P. plus ar tagadējo khem-khem krāmu vācēja aci beidzot varu novērtēt arī šo to citu, kas tur ir izstādīts.
  Thursday, April 20th, 2017
  3:16 pm
  cibas dārznieku komūnai
  man liekas, ka jums sevi pirms sezonas ir jāiepriecina:
  https://www.teepublic.com/t-shirt/1481211-plant-kween
  11:58 am
  #darbiņā
  Lūk, tā jau nav, ka manā darbā ir tikai vienmuļas darba dienas bez jebkādiem panākumiem. Beidzot, pēc divu mēnešu runāšanas, gaidīšanas un solījumiem bijušais sētnieks Andris ir atdevis atslēgas no tā, ko sauca par viņa dzīvokli, bet kas patiesībā izskatās pēc ēēē... migas? nē, miga, tas ir kaut kas tāds silts, mājīgs un miegains... tas, kas ir tur vairāk izskatās pēc izgāztuves. kaut kas tumšs, pretīgs, smirdīgs, piegāzts ar visu iespējamo. esat redzējuši šovu par "hoarderiem"? neskatieties.
  mēs tātad ar Skaidrīti no liela izmisuma par to, ka mājā atrodas mini Getliņi, ņēmām cimdus un mēģinājām pašas sākt to visu nest ārā. manis pietika līdz tam brīdim (un tās bija 5-7 minūtes), kad es ceļot kaut ko iegrābos beigtas žurkas izkaltušajā čauliņā, pūkainā visā tādā. Šķiet, ka Skaidrīte arī nupat ir uzdevusi cīņu, jo ir jau sarunājusi profesionālus ārā metējus.
  tādas, lūk, garlaicīgas ik-dieniņas.
  Wednesday, April 19th, 2017
  10:34 pm
  tikko sev atklāju http://www.krustnaglina.lv/ viss izskatās tik garšīgs!
  7:02 pm
  vecrīgas statoila (or should i say cirkla) kioska darbinieki visi liekas nupat kā izgājuši īpašu kursu aktiermeistarībā. čalis mani šodien apkalpoja ar tādu iznesību, ka es gandrīz sabēdājos, ka viņš beigās tomēr nenodziedāja "so long, farewell, aufwiedersehen, goodbye..."
  Tuesday, April 18th, 2017
  8:24 pm
  saķērāmies ar Lūciju nedaudz, jo neļauju viņai nest taukaino indiešu puri maizi uz savu istabu
  Lūcija: tev šodien nelaba dzīve?
  Monday, April 10th, 2017
  10:51 pm
  bērniņš
  Lūcija aizvien vairāk ieiet pilnīgā emo modē. šovakar dārziņā mani sagaidīja priecīgs bērniņš (un ar to man vēl paveicās, bieži vien es nemaz neesmu gaidīta) un pa vārtiņiem jau izvilkās mazs, rūpju mākts cilvēks. saule bija par karstu, vējš par stipru, jaka netaisījās ciet, uz Dzintariņu negribējās, jo dejošana viņu ļoti nogurdina. pa ceļam apraudājās (vairs neatceros par ko) un tad pienāca visbriesmīgākais moments, kad no raudāšanas sāka tecēt deguns, bet man neatradās salvete. tad gan mēs vairs nevarējām spert ne soli, jo bija jāraud par to, ka puņķis. par laimi turpat bija viena no līvu laukuma āra kafejnīcām, kurā es bārmenim uzprasīju salveti. bērniņš stāvēja un izskatījās tik trāģiski, ka bārmenis ar līdzjūtīgu skatu man pasniedza veselu kaudzi.
  /upd
  daži no Lūcijas spārnotajiem teicieniem
  "dzīve nemaz nav priecīga" (braucot ekskursijā uz Kandavu, kur ir apsolīts spēļu laukumiņš)
  "es atradu mierinājumu salmiņos" (pēc kāda strīda aizejot paraudāt uz savu istabu un atrodot uz galda apakšējā plaukta tur aizmirstu paciņu ar salmiņiem)
  "cik jūs varat bučoties, man jau apnika!"

  un šovakar viņa pēkšņi uzrāvās gultā sēdus un ļoti satraukti ziņoja, ka nevēloties, lai skola ir tālu prom no mājām. iztaujājoties līdz problēmas saknei secināju, ka viņa bija uztraukusies, ka uz skolu nāksies iet vienai un viņa noteikti neiegaumēs ceļu. nja.
  Sunday, April 9th, 2017
  9:55 pm
  krāminieku salidojumā šodien viens trigotājonkulis, pa vidu saviesīgai sarunai ar mums un vēl vienu interesentu, savam tikko pienākušajam biedram ar runas defektu uzbrēca "tu sūti nākamreiz man īsziņas, es neko nesaprotu, ko tu saki, kad tu man zvani!"
  7:31 pm
  Liberation day bija kolosāla!
[ << Previous 20 ]
About Sviesta Ciba