only after dark's Journal
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends]

Below are the 20 most recent journal entries recorded in only after dark's LiveJournal:

  [ << Previous 20 ]
  Sunday, March 19th, 2017
  10:29 pm
  lasīt unpaja komentārus ir kā lasīt lv likumus - it kā saproti, kas ar to ir pateikts, bet nevari beigt brīnīties par pretīgo formulējumu :D
  Friday, March 17th, 2017
  9:55 pm
  vakariņas
  parasti jau es vairs cibā nepierakstu veiksmīgas maltītes, manā frendlistē ir savākti tādi gurmāni, ka nevienu ne ar ko nepārsteigsi. tomēr šodien izdevās jaukas vakariņas, kuras gribas pierakstīt.
  bērnu pasaules rimi šodien atklāju sev krāsaino burkānu pasauli. par 0,95 eur savā īpašumā var iegūt krietnu kuļķenu ar dažādu krāsu burkāniem - gaiši dzelteniem (gandrīz baltiem), gaiši orandži, sarkanīgi un zili-lillā, absolūti burvīgi. to, ka rimi var nopirkt arī saldos kartupeļus, jau visi ir iegaumējuši.
  to visu es tātad cepu cepeškrāsnī, pievienodama arī divus parastos kartupeļus, ģimenes konservatīvākajiem ēdājiem. saldā kartupeļa viena no jaukākajām īpašībām ir tā, ka viņš ļoti ātri pagatavojas, kaut gan griežot kokaino dārzeni tā vis neliekas.
  es jau sen ar lielu aizdomu prātuļoju par reiz kādā dzeinas postā minēto biezpienu ar halapenjo, ļoti gribējās izmēģināt. tāpēc kā blakus ēdienu es uztaisīju miksli no biezpiena, krējuma, fitaki siera, marinētiem gurķiem, kaut kāda svaiga čilīša un melnajiem pipariem. būtu zaļumi arī tos nebūtu smādējusi. par ķiploku aizmirsu. bet vispār - nāk pavasaris, pietiks smirdēt. cerams.

  visas manas pūles, protams, jaunākā paaudze nenovērtēja un izvēlējās vienkārši noēst no šķīvja krējumu. oh, well :)
  Thursday, March 16th, 2017
  9:46 pm
  nedomāju, ka to jelkad teikšu, bet - urbj!
  Monday, March 13th, 2017
  12:34 pm
  autoskola
  te ir viss! pasniedzējs, kurš joko ar standarta jokiem, bet pats nesmejas! tikai viens čalis visā grupā! teicamnieces ar štābeli flomīšu un nepacietību, ja ir jāgaida kamēr biedrs atbildēs uz jautājumu! dūda, kas nokavē pusi nodarbības un ierodoties izskatās pēc papluinīta marta kaķa!
  11:18 am
  pauze autoskolas pirmajā lekcijā
  uz projektora atvērts jūtūbs
  meklētājā ierakstīts - shura tvori dobro
  9:42 am
  negaršo ne kļavu, ne bērzu sulas
  8:44 am
  strādāšana kafejnīcā/bārā man ir kā grūtniecība citām sievietēm - paiet laiks un viss sliktais ir aizmirsies. kopš Truša ir pagājis jau krietns strēķis un es jau atkal ilgojos pēc tā visa - lēnajiem rītiem, kafijas, kolēģiem, jauniem ēdieniem/dzērieniem, pusdienu burzmas un komunikācijas, komunikācijas ar klientiem!
  Monday, March 6th, 2017
  10:33 pm
  'bārns' neiet gulēt
  kādas darbības jūs vakaros veicat, lai noliktu gulēt savu bērndārznieku?
  Lūcija mums šo procesu gandrīz katru vakaru cenšas pārvērst par vienu no elles lokiem, man ir reāli zb cīnīties par vienu un to pašu katru vakaru!
  Sunday, March 5th, 2017
  7:14 pm
  ne-aBmaksāta reklāma
  iedvesmojos no internetiem un aizgāju griezt matus uz Griezi. kā precīzi atzīmēja hotai, tad šoreiz tiešām var redzēt, ka frizūra ir par 25 eur nevis, kā parasts, 10-12. tik labi ar manu čolku vēl neviens nebija ticis galā un redzot pašas meitenes frizūru man pat nebija šaubu, ka viss būs labi. laikam jāatmet cerības, ka es varētu atrast saloniņu tepat pie mājām, kurā strādā meistare ar zelta rokām. tās zelta rokas man visbiežāk priekšējos matus apgriež tādā stipri 90-to gadu sajūtā un vēl ieveido ar apaļo ķemmi. esmu savaldzināta un nākamreiz arī neatteikšos no tās vīna glāzes.
  11:52 am
  desertu nīdējs
  tieši nupat sāku skatīties vienu kulināro raidījumu, kurš sākās ar recepti kaut kam, kā sastāvā ir žāvētie augļi un kakao jeb šokolāde. apskatot veidojuma it kā kārdinošo attēlu neviļus sāku viebties un savā prātā pārlikt, kas man desertos riebjas vairāk - šokolāde vai žāvētie augļi?

  žāvētie augļi desertos, tātad, ir negaršīgi jebkurās izpausmēs
  bet no šokolādes kūkām utt man savelkas žoklis aiz nepatikas no domas vien

  hmmm

  tas man atgādina šos ziemassvētkus, kad hotai brāļa ģimene bija veiksmīgi pagatavojuši vienu no tiem slavenajiem pudiņiem, kas jātaisa labu brīdi iepriekš un kuri, kā zināms, sastāv no vieniem vienīgiem žāvētajiem augļiem. es savu šķīvīti dabūju likt nost pēc pirmajiem diviem kumosiem aizbildinoties ar pārēšanos. kaunējos atzīties (un tas arī nav vajadzīgs), ka esmu totāli vienaldzīga pret šiem desertiem.
  Saturday, March 4th, 2017
  6:31 pm
  draudziņi nāk uz Taku šovakar sadzert, jā?
  Monday, February 27th, 2017
  10:58 am
  it`s good to be back.
  pēc novārguļotas nedēļas bija tik labi atkal pašai vest bērnu uz dārziņu un ar garu līkumu cauri kafejnīcai un humpalām doties mājās. ties gan ik pa brīdim ir jancīga nespēka sajūta, bet tik un tā ir daudz labāk.
  also jauna darba nedēļa.
  Friday, February 24th, 2017
  9:09 am
  ar augsto temperatūru laikam esam tikuši galā, būtu gandrīz labi, ja vien nesāpētu viss ķermenis tā it kā es būtu dauzīta ar spriguli ilgi un sirsnīgi.

  un Signe ir savākusi nepieciešamo summu kikstarterī jeeee!
  Tuesday, February 21st, 2017
  9:57 am
  well, hello, zaraza :/
  Sunday, February 19th, 2017
  5:01 pm
  varena nedēļas nogale, kurā visu ko paspējām. gan paballēties, gan Goldena deju grīdu padeldēt, gan pie vecākiem izciemoties trīs (3!) dažādās mājās. sestdien uz paģirām izgājām apli pa veco Sloku. man ļoti patīk taisīt tādu tūristīgu house hunting, paskatīties kā cilvēki dzīvo. jūra, mēh, jūru nafig, man padod padomju laika vasarnīcu rajonus, kur cilvēki ir būvējuši mājas no vidažādākajiem materiāliem un visvājprātīgākajās formās. absolūtākā sajūsma man, protams, ir par tiem ciematiem, kur cilvēki ir būvējuši mājas "traknākos" padomju laikos, kā Salacgrīvā vai Garciemā. Slokā no tāda viedokļa īsi nebija, ko redzēt, tas ir rajons ar lielu čigānu koncentrāciju, attiecīgi viss diezgan nolaists, pērļu maz. kaut gan mazliet apmaldoties un brienot dabūjām iziet cauri kapiem, kur aplūkojām vizuāli ļoti izteiksmīgos čigānu kapakmeņus. ā, vēl bija burvīgs haskiju jaunēklis/jaunuve, kas vienas mājas pagalmā taisīja gaudiņu, ko skaistajā, saulainajā un rēnajā dienā varēja dzirdēt pa visu rajonu.

  šodien pasnīkojām apkārt pa Jelgavu, bet kāds tur house hunting šitādā laikapstāklī.
  Thursday, February 16th, 2017
  12:51 pm
  gatavoju l-l gaļas buljonu pēc šīs receptes http://www.bonappetit.com/recipe/roast-beef-stock
  ja tas nebūs episki, tad es nezinu, kas tas būs
  Wednesday, February 15th, 2017
  9:33 pm
  no vienas puses ir tik forši aprunāties ar tādu mazu saprātīgu cilvēku it sevišķi, kad tam ir laika un spēka resursi. bet nu oooomaigaaaad cik tas bērns var daaaaudz runāt. hotai šovakar ar Lukačū skatījās Akomandu, bet es blakus istabā ņirdzu, jo visas ~40 minūtes bērns nemitīgi komentēja notiekošo. un nav jau tā, ka es ar viņu pirms tam uz Dzintariņu ejot nebūtu kārtīgi aprunājusies. (mūsu sarunas tēma bija valodu zināšanas un cik liela nozīme tam ir dzīvē. viņa ārkārtīgi saskuma uzzinot, ka latviešu. aloda nav visgalvenākā visā pasaulē)
  Tuesday, February 14th, 2017
  11:30 am
  skola
  nekad nebūtu iedomājusies, ka par Lūcijas skolas jautājumu man nāksies domāt tik ātri, tomēr tas brīdis ir pienācis. tā kā viņa būs no tiem bērniem, kas skolas gaitas uzsāks 6,5 gados 2018 gada septembrī, tad sanāk, ka skolā viņa ir jāpiesaka no 5 gadiem un tas ir pēc drusku vairāk kā pēc mēneša. mūsu rajonā ir trīs opcijas: Avotu pamatskola, Natālijas draudziņas un 6. vidusskola

  Avotene ir mums burtiski pāri ielai un laikam būtu visloģiskāk, savukārt atsauksmes par šo skolu nav labas. turklāt man arī nedaudz ir iebildumi pret "skolu pāri ielai" tīri idejiski, jo tad zūd zināma motivācija celties un taisīties no rītiem laicīgi.
  Natālijas Draudziņas - nav īsti datu, bet man pašai viņa ne visai patīk.
  6. skola - par šo pagaidām ir vislabākas atsauksmes un visvairāk sliecamies uz šo variantu.

  jums ir ko pastāstīt par kādu no šīm skolām?
  Wednesday, February 8th, 2017
  6:56 pm
  gribētu sev šitādu https://www.zera.com/
  Tuesday, February 7th, 2017
  12:32 pm
  Lūcija pusdienās ēd sausus vārītus kartupeļus ar sviestu un sāli. "garšīgi mamma gatavo!" viņa mani uzslavē
[ << Previous 20 ]
About Sviesta Ciba