only after dark's Journal
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends]

Below are the 20 most recent journal entries recorded in only after dark's LiveJournal:

  [ << Previous 20 ]
  Thursday, September 19th, 2019
  2:32 am
  life is life nanānānana
  biju uz Jelgava94 pirmizrādi un, lai gan attiecīgajā laika posmā man ir vien 10 gadi, tomēr nedaudz jau es varēju releitot ar filmā attēloto. Vismaz nostaļģiju nedaudz
  man uzdzina (es uz filmu gāju nevis bargi vērtēt, bet priecīgi izbaudīt ekrānā notiekošo).

  Tomēr dzīve ir dzīve, ir dzīve, ilgi nostaļģēt es nedabūju, jo ap pus1iem Lūcija sāka vemt un, kaut gan nu ir piemigusi, joprojām uzmostas un rīstās.
  Tuesday, September 17th, 2019
  2:12 pm
  rants
  kā jau tas manā dzīvē ierasts - pienāca rudens, sākās skola un es jau atkal secināju, ka viss, kas Lūc bija derējis pirms 2 mēnešiem nupat vairs nav uzstīvējams mugurā.

  (es, starp citu, vairs šo nevaru izturēt. oficiāli paziņoju)

  legingi neder, svārki neder, kleitas zem skolas vestes izskatās tizli, zeķubikses "mēs" nemīlam, bikses nevalkājam. vienīgi krekliņi, tos man maman Dobeles labājā humpī ir sapirkusi veselu čupu (lai arī daļa arī vairs neder)

  tad nu es nupat pavadīju neauglīgas 2h pa vienu no Rīgas lielveikaliem ar domu, ka es sapirkšos vismaz basic lietas - svārkus un legingus. ha! HA!

  Lūcijas garums ir jau 140,5cm, tātad ir tās drēbes, kas jau ir 140 cm viņai vairs neder (ir krietni par šauru). 140-146 cm izmērs vispār pēc hāunema (ņemsim kā vidējo) ir uz 11-13 gadu vecām meitenēm.

  11-13 gadus vecas meitenes pēc hāunema un tam līdzīgo uzņēmumu domām šobrīd nēsā 90-to gadu stila kroptopus, trenuškas un hūdijus pretīgi dzeltenās, sarkanās un melnās krāsās. viss. VISS BĻE! nevienu normālu svārku, viss no tilla, par legingiem es vairs nesapņoju, tikai skinny džinsi, kuros L no rītiem gan jau raudādama mēģinātu iespīlēties vai trenūzenes ar svītrām sānos.

  NĒ, MAN NEVAJAG PADOMUS, KUR IET IEPIRKTIES.

  gan jau es kaut ko normālu atradīšu.

  es labprāt atļautos L pirkt drēbes pie dārgajām firmām un zerowaste sustainable everything, bet pie šiem augšanas ātrumiem es nudien to nevaru atļauties.
  Thursday, September 12th, 2019
  8:48 am
  Imantu Skrastiņu pieminot
  mamma stāsta, ka reiz esot paņēmusi mani uz izrādi, kur Imantam lomā bija rinda "Es vēlos mieru, dodiet man mieru!"
  mazā tvarj no mammas klēpja kometē "onkulis grib mieru"

  es jautāju vai apkārtējie nebija dusmīgi, bet mamma teica ka, nē. (tie vēl bija tie laiki, kad nebija tāda naida pret bērniem publiskās telpās)

  kaut gan Imants aiz kulisēm esot teici - es to dzirdēju!
  Tuesday, September 10th, 2019
  10:59 am
  jauns cibas seriāls
  ja nu jūs šādas lietas uzmundrina - ieseku piedžoinot cibiņam piecis, jo viņa dzīvē kā lapa zāļu tējiņā vai kā poga krekliņā pilnīgi likumsakarīgi ir uzradies Viktoronkuls ar padomiem. visiem tādu padomedevēju!

  http://klab.lv/users/piecis/19347.html?mode=reply

  Mēģināšu sākt jaunu seriālu: "Viktoronkuļa noderīgie padomi". Pirmā sērija.

  Zāle gara, apmēram no ceļa līdz pleciem, tāpēc atmetu ar roku domai, ka varētu tikt cauri ar auklu, pārgāju uz trīsstūri. Nezinātājiem - tāds riktīgs dzelzs klucis ar asām malām. Viktoronkuls vēro manu ņemšanos, piepalīdz pārcelt uz zemes esošos vadus, komentē zāles biezumu utt. Es tik pļauju. Hujakš, trīsstūris pret kaut ko atsitas. 15 cm metāla gabals izlīdis no zemes. Labi, appļauju apkārt, atvēzējos - hujakš, atkal blieziens. Vēl viens metāla miets. Pļauju uzmanīgāk, bet pēc pāris minūtēm vēl viens pamatīgs atsitiens ar milzu dzirkstelēm kā no metināmā aparāta. Paskatos uz nabaga trīsstūri un secinu, ka viens spārns ir saliekts. Neko, ņemu nost, nostiprinu, ar āmuru taisnoju. Nav jau tā, ka būtu vienkārši daudz maz to piedzīt pēc pareizā izliekuma.

  Viktoronkuls uzmanīgi vēro manu taisnošanas darbošanos un sniedz savu dzīvesgudro padomu: "Zini, mums tur pļavā ir metāla mieti sasprausti."
  Monday, September 2nd, 2019
  8:26 pm
  skola
  neizturēju un iejaucu džintoniku.

  priekā visiem fellow cibiņiem vecākiem, lai šis gads ir pēc iespējas vieglāks!
  Thursday, August 22nd, 2019
  10:04 pm
  Lūcijas smiļģismi
  šis jāpieraksta, lai neaizmirstas.

  mēs sēžam virtuvē ap galdu un runājam par nākotni, skolu, pulciņiem utt. es hotai nostādu fakta priekšā, ka pagaidām Dzintariņš paliek.
  hotai: ko?! mēs taču nolēmām pārtraukt.
  Lūcija (sērīgi): bet man jau tagad pietrūkst skatuves...
  Tuesday, August 20th, 2019
  4:16 pm
  darbs
  es te ar vienu aci joprojām monitorēju darba sludinājumus. vakar ieraudzīju šo:

  MEKLĒJAM “labo roku” uzņēmuma vadītājiem!

  Radošu, kreatīvu, unikālu mārketinga gurū ar mīlestību pret modi un dizainu!

  Kādi būs Tavi pienākumi?

  veidot sociālo tīklu saturu (Facebook, Instagram, Pinterest)
  piedāvāt kreatīvas idejas uzņēmuma attīstībai (sadarbības, reklāmas kampaņas u.c.)
  uzņemt bildes, veidot kolāžas un reklāmas kampaņu maketus
  palīdzēt ar mājas lapas uzlabošanas darbiem, ievietot produktus
  būt kā vadītāju “labā roka” uzņēmuma attīstības veicināšanā
  popularizēt uzņēmuma tēlu
  Ko mēs varam Tev piedāvāt?

  elastīgu darba grafiku ar iespējām daļēji strādāt ārpus uzņēmuma telpām
  brīnišķīgu pieredzi mārketinga jomā
  stabilu atalgojumu – __________ eur/mēnesī(pārbaudes laikā)
  iespēju piedalīties fotosesijās, izstādēs, modes skatēs.
  Nebaidies, ja Tev nav iepriekšējās pieredzes, ja jūti sevī dzirksteli, tad ar gribasspēku var panākt visu!


  tātad, konkursa jautājums, kā jums liekas, cik lielu atalgojumu piedāvā par šo brīnišķo darbu?

  no cheating - ja redzēji sludinājumu, ļauj, lai citi min!!!
  10:03 am
  hotai šodien portālā ir kolosāls gabals par to, kā viņš pētīja kāda rīdzinieka piezīmju grāmatiņu. izpētes process bija ļoti aizraujošs, noteikti izlasiet!
  https://www.delfi.lv/news/national/politics/piens-tafelmaize-zabaksmers-kam-vareja-piederet-1927-gada-rakstita-piezimju-gramatina.d?id=51377183
  Thursday, August 15th, 2019
  8:53 pm
  Lūcija: a baltvāciešu bērni ēd kebabus?
  8:02 pm
  aaand I did it again...
  no rīta: ai, pofig, nedzeršu to kafiju šodien, gan jau nebūs tik slikti
  vakars: āāā nogrieziet man galvu kāds!!!
  Wednesday, August 7th, 2019
  9:18 am
  rammstein
  "Es arī tur biju, redzēju, dzirdēju, ēdu un dzēru, bet viss gar bārdu garām tecēja un mutē netika…"

  pirmo reizi gāju uz koncertu Lucavsalā un arī uz tik liela izmēra koncertu laikam. šovs bija iespaidīgs, skaņa bija jaudīga (par to gan laikam vismaz puse Rīgas varēja pārliecināties pati), cilvēku daudz visi priecīgi satraukti. lai gan turpceļā aiz mums atskanēja tipiskie dzērušo cilvēku brēcieni un gārdzieni, bet teritorijā neko no tā vairs nemanīja. pāris klumburējoši, bet pa lielam vienkārši aizrautīgi, satraukti un lēkājoši cilvēki.

  kopumā man ļoti patika
  bet vairāk es šādā formātā koncertus apmeklēt nevēlos. galīgi nav mans.

  un kur nu vēl tāda ekstra kā iepazīties ar jaunām cibiņām, ar ko aizpildīt laiku saturīgās sarunās - paldies bljannai, boženai un pavadošajai kompānijai par talkā ņemšanu :)))
  Sunday, August 4th, 2019
  7:34 pm
  kabacis nāk
  ja jums nāk nenovēršami virsū kabaču raža, tad apcepiet uz pannas ķiploku līdz viņš sāk smarŠot, pievienojiet tam sķēlēs sagriestu kabaci un cepiet līdz tā stāvoklis apmierina jūsu pareizā kabaču sacepuma pakāpes jūtas. tad tam visam uzberiet sāli un piparus, pārberiet ar rīvmaizi un apbrūniniet to. pa virsu vēl vismaz divas saujas jebkādu zaļumu, kas palikuši pāri no pēdējā nakts tirgus apmeklējuma. var pārbērt parmezānu.

  labu apetīti.
  Tuesday, July 30th, 2019
  3:23 pm
  kožu kāve
  pārtikas kodes pa manu virtuvi siroja jau labu laiku, es centos menedžēt to izplatību, bet acīmredzami kaut kur vienmēr kaut kas palika neaizvākts, jo viņas ik pa brīdim parādījās. (man pirms tam nebija pat nojausmas, ka viņas tik labprātīgi dzīvojas arī pa garšvielām. saulespuķu sēkliņas vispār izrādījās viņu fetišs)

  un tad mēs aizbraucām prom uz 1,5 nedēļu un atgriezušies secinājām, ka kodes ir uzrīkojušas īstu reivu mūsu dzīvoklī un viņas lidinājās pa VISURIENI! divas dienas mēs viņas ķerstījām manuāli, bet tas, protams, nozīmēja,ka šadi visticamāk tas arī turpināsies.

  tā nu vienā jaukā vakarā mēs abi šķirojām visu iespējamo ēdamo, kas atradās mūsu virtuvē ārpus ledusskapja. es izmetu daudz daudz daudz ko. pati sev par pārsteigumu atklāju, ka ieviestās ikea burkas ar vākiem
  (šitās te:https://www.ikea.lv/lv/rooms/virtuve/partikas-trauki-un-organizatori/burkas-un-karbas/ikea-365-trauks-ar-vaku-balta-krasa-caurspidigs-art-80066723)
  tiešām strādā un viss, kas bija tajās sabērts ir palicis neapžļambāts. viss, kas vizuāli izskatījās neaiztikts un ko bija žēl mest laukā, pārvācās uz divām lielām plasmasas kastēm un tika novietots kāpņutelpā uz atlikušo atvaļinājuma laiku.

  atgriezušies mēs vēl dažas draudzenes satikām, bet nu jau 2 dienas ne čiku ne grabu. es turpinu visu lielāko turēt kastēs (arī, lai pārliecinātos, ka tur nav palicis kāds iedīglis) un pa vienam atgriežu virtuvē.

  skaidrs, ka jāieplāno vēl kāds brauciens uz ikea, jo, es gan esmu ļoti par zero waste, tomēr šoreiz gribu, lai virtuvē izskatās vienādi un smuki.
  Monday, July 29th, 2019
  9:44 pm
  diena, kurā tvītu par to, ka nākamajā Positivus es gribētu redzēt Kosheen, ielaikoja draudzene, vīrs un pats/i Kosheen
  Sunday, July 21st, 2019
  6:42 pm
  bēdīgi uzzinu pēdējā
  pavisam pavisam pēdējā uzzinu, ka bērnības mīļakais līdzdziedāšanas gabals no Bet Bet "Man vienalga viss" ir sperts no Boba Geldofa - The great song of indifference
  Monday, July 15th, 2019
  4:01 pm
  brauksim uz Viļņu uz Franz Ferdinand konci un gribam drusku iekāpt tūristiņā.
  Dodiet savas rekomendācijas, lūdzu!
  kur ēst?
  kur dzert?
  ko redzēt?
  Saturday, July 13th, 2019
  11:27 pm
  neticami, bet fakts - vīrs mani aizvilka uz kino noskatīties Džonu Viku.
  šitā es varbūt atsākšu skatīties filmas actually...
  Friday, July 12th, 2019
  9:12 am
  sapnī es ļoti gribēju braukt mājās ar sabiedrisko transportu, biju jau nopirkusi neticami dārgu biļeti, bet tad attapos, ka tepat pie vef tilta margām ir pieķēdēts mans velo un man ir tā stulbā biļete uz Eda Šīrana koncertu, kurai nevar mainīt vārdu. biju spiesta sēsties uz velo un braukt uz to. mirkli pirms pamošanās drūmi sēdēju uz soliņa pretī velo un plānoju maršrutu pa Barona ielu.
  Thursday, July 11th, 2019
  11:55 pm
  pie mums ciemojas manas maman draudzenes mazdēls, lai Lūcijai būtu kompānija. vakarā iekārtojoties guļvietās paceļas diskusija vai man vajadzētu lasīt priekšā.

  K: man vairs nelasa priekšā, man lasīja priekšā, kad man bija divi gadi un es nemācēju runāt.
  L (lienot zem segas): Izbaudi dzīvi, kurā tev lasa priekšā!
  Monday, July 8th, 2019
  1:33 pm
  es vakar atklāju riktīgi jestru lietu - comedy central youtube kanālā ir skeči, kas saucas Drunk history. īsumā - piedzirda cilvēku, kas cauri žvingulim mēģina izstāstīt kādu zīmīgu notikumu iz vēstures (amerikāņu pārsvarā) un aktieriem neatliek nekas cits kā vien tēlot līdzi šim stāstījumam. rezultāts ir smieklīgs un pa lielam izrādās, ka šie senie varoņi ir bijuši ļoti drosmīgi, rupji un ik pa brīdim žagojušies :)))

  https://www.youtube.com/watch?v=-QseIo4225g

  https://www.youtube.com/watch?v=ALmIsdiVajo
[ << Previous 20 ]
About Sviesta Ciba