only after dark's Journal
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends]

Below are the 20 most recent journal entries recorded in only after dark's LiveJournal:

  [ << Previous 20 ]
  Friday, February 24th, 2017
  9:09 am
  ar augsto temperatūru laikam esam tikuši galā, būtu gandrīz labi, ja vien nesāpētu viss ķermenis tā it kā es būtu dauzīta ar spriguli ilgi un sirsnīgi.

  un Signe ir savākusi nepieciešamo summu kikstarterī jeeee!
  Tuesday, February 21st, 2017
  9:57 am
  well, hello, zaraza :/
  Sunday, February 19th, 2017
  5:01 pm
  varena nedēļas nogale, kurā visu ko paspējām. gan paballēties, gan Goldena deju grīdu padeldēt, gan pie vecākiem izciemoties trīs (3!) dažādās mājās. sestdien uz paģirām izgājām apli pa veco Sloku. man ļoti patīk taisīt tādu tūristīgu house hunting, paskatīties kā cilvēki dzīvo. jūra, mēh, jūru nafig, man padod padomju laika vasarnīcu rajonus, kur cilvēki ir būvējuši mājas no vidažādākajiem materiāliem un visvājprātīgākajās formās. absolūtākā sajūsma man, protams, ir par tiem ciematiem, kur cilvēki ir būvējuši mājas "traknākos" padomju laikos, kā Salacgrīvā vai Garciemā. Slokā no tāda viedokļa īsi nebija, ko redzēt, tas ir rajons ar lielu čigānu koncentrāciju, attiecīgi viss diezgan nolaists, pērļu maz. kaut gan mazliet apmaldoties un brienot dabūjām iziet cauri kapiem, kur aplūkojām vizuāli ļoti izteiksmīgos čigānu kapakmeņus. ā, vēl bija burvīgs haskiju jaunēklis/jaunuve, kas vienas mājas pagalmā taisīja gaudiņu, ko skaistajā, saulainajā un rēnajā dienā varēja dzirdēt pa visu rajonu.

  šodien pasnīkojām apkārt pa Jelgavu, bet kāds tur house hunting šitādā laikapstāklī.
  Thursday, February 16th, 2017
  12:51 pm
  gatavoju l-l gaļas buljonu pēc šīs receptes http://www.bonappetit.com/recipe/roast-beef-stock
  ja tas nebūs episki, tad es nezinu, kas tas būs
  Wednesday, February 15th, 2017
  9:33 pm
  no vienas puses ir tik forši aprunāties ar tādu mazu saprātīgu cilvēku it sevišķi, kad tam ir laika un spēka resursi. bet nu oooomaigaaaad cik tas bērns var daaaaudz runāt. hotai šovakar ar Lukačū skatījās Akomandu, bet es blakus istabā ņirdzu, jo visas ~40 minūtes bērns nemitīgi komentēja notiekošo. un nav jau tā, ka es ar viņu pirms tam uz Dzintariņu ejot nebūtu kārtīgi aprunājusies. (mūsu sarunas tēma bija valodu zināšanas un cik liela nozīme tam ir dzīvē. viņa ārkārtīgi saskuma uzzinot, ka latviešu. aloda nav visgalvenākā visā pasaulē)
  Tuesday, February 14th, 2017
  11:30 am
  skola
  nekad nebūtu iedomājusies, ka par Lūcijas skolas jautājumu man nāksies domāt tik ātri, tomēr tas brīdis ir pienācis. tā kā viņa būs no tiem bērniem, kas skolas gaitas uzsāks 6,5 gados 2018 gada septembrī, tad sanāk, ka skolā viņa ir jāpiesaka no 5 gadiem un tas ir pēc drusku vairāk kā pēc mēneša. mūsu rajonā ir trīs opcijas: Avotu pamatskola, Natālijas draudziņas un 6. vidusskola

  Avotene ir mums burtiski pāri ielai un laikam būtu visloģiskāk, savukārt atsauksmes par šo skolu nav labas. turklāt man arī nedaudz ir iebildumi pret "skolu pāri ielai" tīri idejiski, jo tad zūd zināma motivācija celties un taisīties no rītiem laicīgi.
  Natālijas Draudziņas - nav īsti datu, bet man pašai viņa ne visai patīk.
  6. skola - par šo pagaidām ir vislabākas atsauksmes un visvairāk sliecamies uz šo variantu.

  jums ir ko pastāstīt par kādu no šīm skolām?
  Wednesday, February 8th, 2017
  6:56 pm
  gribētu sev šitādu https://www.zera.com/
  Tuesday, February 7th, 2017
  12:32 pm
  Lūcija pusdienās ēd sausus vārītus kartupeļus ar sviestu un sāli. "garšīgi mamma gatavo!" viņa mani uzslavē
  Friday, February 3rd, 2017
  6:12 pm
  hotai fimēšanās vajadzībām nodzina bārdu. tagad man liekas, ka man pa māju seko manjaks :DDD
  Thursday, February 2nd, 2017
  8:08 pm
  šovakar sanāca nepatīkami pārsteigt hotai galdā pasniedzot kaut ko, kas viņa vārdiem izskatījās pēc pienā pārvārītas rīsu putras. vēl šausmīgāk bija tas, ka tie bija pliki rīsi bez nekā! un bez gaļas!

  citiem vārdiem, jā, es biju pagatavojusi vakariņās risoto. bija patīkami skatīties kā pēc pirmā kumosa sejas izteiksme mainījās no viegla pretīguma uz sajūsminātu. bērniņš gan tā arī nesaņēmās pagaršot un vienkārši ēda konservētus zirnīšus :))
  Monday, January 30th, 2017
  7:00 pm
  ar Lūciju pa ielām pārvietoties ir ārkārtīgi aizraujoši, jo mums nemitīgi no visām pusēm uzbrūk briesmas. no bērnudārza līdz Vecrīgai mēs bijām vilki, kuri ir dzimšanas dienas ballītē un kuriem dzenas pakaļ neredzami mednieki. no tiem mēs nu vispār nekādi nevarējām tikt vaļā. pēc tam Vecrīgā līdz Dzintariņam mēs bijām princeses anna un elsa-spaidermenes-supervarones, kuras ķēra zombijus un bandītus. vēl viņa arī brīnišķīgi orientējas tajā ar ko aršķiras mūmija no zombija... tā ir, kad grupiņā puikas ir vairumā :)

  ps. vēl viņa saka "skaļi" vietā "skaņi" #smiļģaskola
  Saturday, January 28th, 2017
  6:16 pm
  šodien uznāca tā vienīgā reize gadā, kad man tiešām sagribējās uz kino. noskatījāmies Assasins Creed, smieklīga un forši aktieri, kad Džeremijs Aironss bīda čerņu par gribas atņemšanu cilvēcei, tas izklausās ticamāk nekā kāds cits to darītu. jau otrā filma laikam mēneša laikā. pamazām pāraudzinos.
  Thursday, January 26th, 2017
  9:04 am
  par pāridarījumiem dzimumam
  man skolā tiešām patika mājturība
  Wednesday, January 25th, 2017
  10:31 pm
  man ir jāvāc ārā Art. ielas dzīvoklis un vislielākās grūtības man sagādā saprast, ko darīt ar Lūcijas vecajām drēbītēm un apaviem.

  vai cibā vēl ir kāda grūtniece/jaunā mamma, kurai kaut ko vajag? varam pievest klāt kādā brīvdienā.
  Wednesday, January 11th, 2017
  9:14 pm
  mani traku padara viens franču kosmētikas saits, tur ir TIK DAUDZ visa kā, ko es gribu! bet es saprotu, ka viņi vienkārši nešipo uz lv, apstipriniet manas aizdomas, o, cibas interneta iepirkšanās guru! vai arī es vienkārši nemāku zip kodu norādīt tādu, kā viņiem patīk?

  http://www.adopt.fr/
  Tuesday, January 10th, 2017
  9:18 pm
  biju uz Brekti šodien, viņš ir riktīgs gōtu mīļumiņš. smieklīga izstāde, tikai drusku žēl saķēpāto fotogrāfiju.
  Sunday, January 8th, 2017
  2:51 pm
  nākamnedēļ kādu dienu taisīšu par muzeju dienu
  Thursday, January 5th, 2017
  10:27 pm
  mēs visi kļūdamies, vaine, bet pirms lietot haštagus instā tomēr vajadzētu pārliecināties par sev vēlamā vārda pareizrakstību >:)

  #drowning vs #drawing
  12:52 pm
  tikko pie draudzene instagramā izlasīju vienu daudzbērnu tēva atziņu par to, kas ir "materinstvo" (tb būšana par mammu), proti, "aizliegts gribēt sēdēt un gulēt", man tas liekas ļoti smieklīgi un patiesi, vienīgi es ietu vēl tālāk uz saīsinātu šo teicienu līdz vienkārši "aizliegts gribēt" :D
  aizliegts gribēt - sēdēt, gulēt, saldumus, piena produktus, uz tualeti, iet ārā, nākt iekšā, apģērbties, izģērbties, pasēdēt pie datora utt
  Wednesday, January 4th, 2017
  11:24 am
  drusku strjomna tā vienkārši mētāties mājās ar kafijas krūzi un datoru klēpī. mēģinu sev iestāstīt, ka esmu šo nopelnījusi, bet pašai neticas. liekas, ka jāskrien, jāķer un jāgrābj. kaut kas. bet kas?
  tātad, lai sev pierādītu, ka šis viss nav bezjēdzīgi, pierakstu:
  ielaidu strādnieku pabeigt logus, 1 gab
  ielaidīšu šodien airbnb viesus, 2 gab
  izmazgāju veļu, 1 gab
  pieteicos autoskolā, 1 gab
  nomazgāju traukus, pagaidām 1 gab (tas ir viena pilna izlietne, nevis viens trauks)

  šorīt pie Lūcija dārziņa pareizticīgās baznīcas zvani putenī skanēja sevišķi skaļi un skaidri noklājot visu apkārtni.
[ << Previous 20 ]
About Sviesta Ciba