only after dark's Journal
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends]

Below are the 20 most recent journal entries recorded in only after dark's LiveJournal:

  [ << Previous 20 ]
  Sunday, June 25th, 2017
  11:04 am
  brauciens līdz Polijas - Čehijas robežai pirmajā dienā bija 12h un pilnīgi noteikti bija pārbaudījums hotai šofera spējām. ceļojuma pirmajā dienā tā var darīt, tad vēl ir daudz neizrunātā un neizplānotā un laiks paskrien nemanot. es saprotu, ka bāņi ir laba lieta, bet braukt pa viņiem nudien ir besīgi.
  kaut kur ap Polijas vidu mēs sākām tramīgi vērot milzīgo mašīnu plūsmu izbraucam ārā no Varšavas. iegūglējot sapratām, ka esam trāpījuši uz vienu no viņu katoļu brīvdienām. par laimi lieli sastrēgumi mums netrāpījās un mēs aizbraucām līdz pirmā vakara pieturvietai - mazai pilsētiņai netālu no robežas. mūsu piedzīvojumus tur es jau aprakstīju. iečekošanās vien bija ļoti Kusturicas garā, mūs vadāja augšā lejā pa trepēm un maksāt vajadzēja alus veikalā aizspraucoties priekšā visai garajai pēc atspirdzinājumiem kārojošajai rindai. nākamajā rītā bijām ļoti priecīgi no šīs vietas atvadīties.

  pirmā pieturvieta Čehijā pēc kalnu ceļu pievārēšanas bija Hostinne. es biju nolūkojusi vienu senu Franciskāņu klosteri, ko vēlējos apmeklēt, cerībā, ka tur būs kaut kas labs. (sīriouslī, mani mīļākie apskates objekti ir seni klosteri, laikam tāpēc, ka tur ir vienādās devās sajaukusies reliģiskā un ikdienas dzīves vēsture) un pilnīgi noteikti nevīlos, apkārtni gan viņi bija sačakarējuši, pavisam blakus padomju laikos piebūvējot daudzstāveni, toties pats klosteris bija restaurēts un iekārtots vienkārši brīnišķīgi. apskatījām galeriju ar romiešu skulptūru kopijām un kolosāli, strukturēti un interesanti iekārtotu novadpētniecības muzeju. plus tur vēl bija izstāde čehu dizainerim, kurš ir veidojis interjerus viesnīca-Latvija-80-gados stilā un par kuriem es pilnīgi nopietni fanoju.
  http://www.klasterhostinne.cz/gallery
  paskatiet bildes, ja jūs interesē.

  un nākamais apskates objekts turpat netālu bija hotai izvēlētās "sprīdīša klintis", jeb mēs visi viņas zinam kā klintis, kur tika filmēta Sprīdīša epizode, kurā viņš dancina milzi. tur arī bija forši, izstaigājām īsāko taku gan, jo laikapstākļi mainījās apmēram pa 20 minūtēm - saule, gāziens, saule, gāziens un nekad īsti nebija skaidrs, cik drīz un ātri varētu uznākt nākamais.

  pēc tam bija ceļš uz Prāgu, iečekošanās airbnb (virs bāra Bukowski) un vakara randiņš ar v_z un kakjux, kas izvērtās ļoti jestri.
  Saturday, June 24th, 2017
  6:26 pm
  ceļot ir lieliski, ciemoties ir forši, bet mājās ir tiiiiiiik labi!

  ienācu pa durvīm un gribējās darīt visu reizē - iet dušā, uzlikt plati, izkrāmēt mantas, vārīt makaronus un vienkārši ieslēgt tv.

  citās starpā - jāsāk pierakstīt ceļojumu iespaidi, kamēr vēl pavisam svaigi.
  Sunday, June 18th, 2017
  2:42 pm
  Novērojums iz dzīves. jebkurš mūsu mēģinājums Prāgā iekāpt tūristiņā beidzas ar - fuck it, let's just have a beer! Un ir lieliski tā.
  Saturday, June 17th, 2017
  4:11 pm
  kaut kā sanāca tā, ka mēs Prāgā ietrāpījām sidra festivālā. daudz labāk laikam nemēdz būt :))
  Tuesday, June 13th, 2017
  3:36 pm
  atvadījāmies no Edmunda
  Thursday, June 8th, 2017
  9:08 am
  sēžu RD satiksmes departamentā koridorītī uz saskaņošanu. Te ir tikai nopienta paskata vīri ar lieliem telefoniem un dokumentu mapītēm. un es. ar acīm tik lielām kā apakštasītes.
  Wednesday, June 7th, 2017
  9:59 am
  man vienīgajai vakar un šodien "spiež uz galvu"? vakar bija tik traki, ka pirms gulētiešanas bija jādzer bundžiņa kolas, asinsspiediens mētājās kaut kur pa grīdu...
  Monday, June 5th, 2017
  1:30 pm
  šellij, ja tu gadījumā pa mājām dzīvojoties pirms kādas stundas sajuti panikas vilni aizejam garām, tad nevajag satraukties, tā biju es pie stūres vienkārši :DD
  Thursday, May 25th, 2017
  2:33 pm
  dārznieciskas dilemmas
  gribas labiekārtot mūsu stāvvietu ar zaļo dzīvžogu, kas ar laiku aizsegtu neglīto sienu tai apkārt. arī apstiprinājumu no īpašniekiem tam esmu saņēmusi. patiesību sakot, pēdējā vizītē viņus vairāk pat interesēja dzīvžogs, nevis tas, ka fasāde brūk kopā vai stāvvads būtu jāmaina. :D
  tak, kur ņemt kādu, kas man izstāstītu, ko tur iebakstīt un kā tam sagatavot vietu? nezinu vai varu atļauties algot profesionālu dāzrnieku/dārzniecību/aiznavu arhitektu. bet varbūt tieši vajag? koa?
  8:47 am
  šonakt sapnī biju stāvoklī, staigāju apkārt ar tādu glītu, apaļu septītā mēneša vēderu. atceros, ka vienā brīdī vēl samulsusi nodomāju - es taču tik ļoti negribēju otru bērnu, kāpēc es tomēr esmu stāvoklī...
  Wednesday, May 24th, 2017
  11:14 am
  #nanananā
  Grizzly bear, Berlīne, 12.10.2017 Columbianhallē woop!
  Monday, May 22nd, 2017
  7:10 pm
  #otrā braukšana
  no kapiem uz ceļa izskrēja driskains lapsēns, viss tāds vai maziņš un dumš, vai ne īsti vesels. apmetis skatienu apkārt, diskrēti (cik nu to var izdarīt ielas vidū) pietupās un pakakāja. tad pārskrēja pāri cenšoties uzņemt kursu pa kādu grantainu šķērsielu, bet tur nāca pretī sieviete ar suni. suns bija liels, buldogs vai bokseris vismaz. viens otru abi pamanīja, bet spriedzes moments par laimi neizveidojās, lapsēns apcirtās un tāpat pāri divām brauktuvēm un četrām joslām iemuka atpakaļ kapos. tāds, lūk, lauki ienāk pilsētā. visu šo mēs ar instruktoru klusējot noskatījāmies apstājušies "krustojuma" vidū. kad lapsēns bija drošībā, nopūtos un turpināju manevru.
  Friday, May 19th, 2017
  5:04 pm
  man ir rītvakar divas ģenerālmēģinājuma biļetes uz Tanheizeru. pašas ar mammu netiekam. anyone?
  Wednesday, May 17th, 2017
  10:15 pm
  tadadadammm
  Grizzly bear izsludinājuši tūri

  nu, tātad, jautājums ir - Berlīne vai Londōna

  precizējot jautājums laikam būtu, vai Londōnās man būtu kompānija? m? ^_^ neō? kakjux? enīvan?
  5:31 pm
  pirmā braukšana
  instruktors visu laiku smējās par to, kā es klusiņām īdēju "bļāāāģ" un "lūdzu nēēē". tomēr mēs vienojāmies, ka labāk lamāties nekā raudāt.
  un vēl es biju tik sanervozējusies, ka izspēru Mirttantes joku par "u menja vsje dokumenti v porjadke" jau pirmajās 3 minūtēs, kad viņš uzprasīja vai man ir baltās tiesības līdzi.
  Monday, May 8th, 2017
  11:11 pm
  *all your kaskas belong to us
  viena no priecīgākajām lietām, kas notika pa garajām brīvdienām, noteikti bija beidzot radusies iespēja aprunāties ar pagasta priekšnieci par muzeja plāniem. viņa bija ļoti iespaidota par to, cik mēs konstruktīvi un aktīvi interesējamies par iespēju piešķirt Vilces muižai hotai kolekciju izstādīšanai un izstāstīja par to, kādā stadijā ir viss projekts un kas tiek plānots (diemžēl jāatzīst, ka pagaidām no tiem plāniem vēdī viegls provinciālisma smārds). ja vien nebūtu parasto iekšējo pagasta intrigu, tad būtu ideāli, bet pagaidām, iespaidojoties no pozitīvajām runām, vien jātur acis un ausis vaļā ik pa brīdim par sevi atgādinot.
  beidzot izstaigājām arī muižas pagrabus, tie ir plaši, samērā gaiši ar velvētiem griestiem un labā stāvoklī, nepieciešams vien piemērots kosmētiskais remonts. tagad mums savā pusē jādabū arī kaut kāda mistiska projekta vadītāja, kas esot nešķīsta vecene (bet tādas viņas tur esot katra otrā), jātur īkšķi, lai drīzumā apstiprina tehnisko projektu un varēsim runāt jau pavisam konkrēti.

  *tā hotai pēc mana ieraksta izlasīšanas
  12:34 pm
  csdd teorija ir, tagad atlicis 'pats mazākais' - sākt braukt.
  Sunday, May 7th, 2017
  10:01 pm
  ko es pirku Prismā? (man jāatzīstās, ka es tur pabiju veselas divas reizes)
  man ir mazmazīīītiņa apsēstība ar Muminiem, tāpēc treknajos gados es sev biju izmaksājusi veselas trīs Arabia muminu krūzītes. jo viņas ir foken dārgas, Stokmanī, šķiet maksā 20-25eur. tadnulūk, līdz ar visu Prismas izpārdošanu man radās izdevība viņas nopirkt par 5īti. ļ. apmierināts, regret nothing!

  tādu kjūtiju https://shop.moomin.com/collections/kitchen/products/moomin-the-groke-mug-morko-muumimuki-marran-muminmugg-by-arabia
  un šitādu lapačku https://shop.moomin.com/collections/kitchen/products/moomin-mymble-s-mother-mug-mymmelin-aiti-muumimuki-mymnlans-mamma-muminmugg-by-arabia
  Sunday, April 30th, 2017
  6:30 pm
  skatoties Documentary now abi ar hotai uzdūrāmies pirmajā sērijā parodētajai doķenei Grey Gardens. pilnīgi absolūti parsteidzošs stafs!
  Saturday, April 29th, 2017
  4:13 pm
  šodiena ir laba diena. vakar ar rediiss un negaisiic tik sirsnīgi pasēdējām. viena no tām reizēm, kad sarunas atstāj milzīgu apmierinājuma sajūtu, jo ir aptverts viss spektrs - sākot ar mākslu un literatūru un beidzot ar vīriešu apspalvojuma īpatnībām.
  tagad bērniņš ir aizšķūrēts pie omes, hotai acīmredzot izbauda dzīvi vārtoties pa sava mirušā vectēva gultu, bet es esmu pat šo to jēdzīgu padarījusi - ielaidusi Mintā simpātisku vācu pāri un rajona rda noķērusi man vajadzīgā zaļuma spilvendrānu (pie intensīva grafika airbnb ar tikai diviem gultasveļas komplektiem ir tā bailīgi) un Lūcijai foršas sandales, kas cerams arī derēs.

  vēl es saklausījos svena un toma radioraidījumus un tā bijīgi sāku domāt par to vai nevajadzētu dot latviešu literatūrai vēl kādu iespēju. pēdējā grāmata, ko es izlasīju, kad Lūcija bija vēl pavisam maza, bija kaut kāds neticami traģisks savārstījums par stūrainu latviešu sievieti brūnā kostīmā, kuras nejauši sagulētais un trakoti izlolotais bērns, protams, beigās iet bojā. jāsaka, ka tas bija varen besīgi.

  vispār, kopš man ir Lūcija, man ir šausmīgi zems ciešanu slieksnis pret jebkādām sliktām lietām, ko ataino notiekam ar bērniem, tāpēc man nav dūšas ķerties klāt gŗāmatām. turklāt visas manas grāmatas ir kastēs, bet hotai grāmatplaukts sastāv no |KARŠ| |KARŠ| |KARŠ| |HOLOKAUSTS| |KARŠ| |CIEŠANAS| |PARTIZĀNI| |KARŠ| |KARŠ| |KARŠ|
[ << Previous 20 ]
About Sviesta Ciba