only after dark's Journal
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends]

Below are the 20 most recent journal entries recorded in only after dark's LiveJournal:

  [ << Previous 20 ]
  Friday, September 30th, 2016
  7:20 am
  pozitīvs rīts, lasam komentārus pie hotai raksta par bēgļiem, kur viņu lamā par velkomistu un sola pa zobiem.
  Thursday, September 29th, 2016
  9:35 pm
  tikko biju uz Faustu operāunbaletā. man ļoti patika tērpi un scenogrāfija, kaut gan redzēju tikai divus cēlienus. no otrā cēliena iznākusi iemetu aci telefonā un mani gandrīz trieka ķēra ieraugot, ka Mintam ir instant book uz rītdienu. zinot, ka es mierīgi vienalga nevarēšu nosēdēt un baudīt priekšnesumu, vienkārši skrēju mājās krāmēties un čekot vai viss nepieciešamais ir pieejams (neesmu bijusi tur kopš izvācās pēdējie viesi).

  turklāt otro cēlienu es tāpat pārdzīvoju elles mokas, jo tantuks aiz manis bužināja savu ādas somu. sākumā es, izdzirdējusi čaukstoņu uzreiz pēc starpbrīža, pie sevis nodomāju, kā tad tā nevar apēst konfekti laicīgi un atcerējos klasisko Bīna gabalu ar končiņu baznīcā. bet čaukstoņa nerimās. un nerimās. un nerimās...tad es sāku aiz dusmām ieklausīties un sapratu, ka tā skan ādas vai lakādas soma, kad tai ņurca lenci. es sāku mest skatienus uz aizmuguri, bet tante tikai mīcīja un mīcīja. turklāt otrais cēliens ir tāds intīms, ar mīlas ciešanu solo un duetiem un tam visam cauri kā tāds zāģis tā sasodītā čaukstoņa.
  Wednesday, September 28th, 2016
  11:29 am
  jāatceras nopirkt biļetes uz nākamo lenesonu. gribu redzēt miroņlelli "dzīvajā" haha!
  Monday, September 26th, 2016
  9:39 am
  brīvdiena pirmdienā, protams, ir labi, bet kaut kā nepareizi
  Monday, September 12th, 2016
  10:46 am
  airbnb: funfacts
  septembris ir sācies veiksmīgi, tikai viena nedēļa mēneša beigās pagaidām tukša. bet es jau sāku samierināties, ka mans dzīvoklis ir tajā airbnb grupā, ko izmanto kā pēdējo salmiņu. visi dizaina un centra dzīvokļi tiek rezervēti laicīgi, manējais ir kaut kur pa vidu.

  (starp citu, mēs ar hotai vienu vakaru spēlējām traki aizraujošu spēli - meklējām piecus briesmīgākos airbnb dzīvokļus Rīgā, šausmīgi jautri, pamēģiniet!)

  galvenākie hailaiti:
  nezinu vai par to jau sūrojos cibā, bet esmu gatava pasūroties vēlreiz. plāns par to, ka visu veļu mazgāšu uz vietas izgāzās, reizēm starp rezervācijām nav tam laika. tā nu es drasēju pa pilsētu ar milzīgu somu kā tāda vešeriene.
  sieviešu mati ir nenormāls ļaunums. nesavācami, knapi saredzami, atrodu visur!
  nereti es pēc viesiem vācu pa māju izbirušu sīknaudu, laikam ģērbjoties izbirst. esmu godiKs uzņēmējs, visu atrasto ieguldu atpakaļ - nopērku kafijas pieniņus, ūdeni vai mazos dzintara sieriņus.
  šodien ledusskapī atradu 3 iesāktas sviesta pakas
  visi viesi līdz šim ir bijuši riktīgi mīļumiņi
  uztaisīju koridorā info sienu - karte, korķa dēlis ar visu nepieciešamo informāciju.

  ļoti patīk - dodiet vēl!
  Friday, September 9th, 2016
  6:56 pm
  es atceros kā māte mani gatavoja viedokļu konfrontācijai skolā. šķiet, ka tolaik 90-to gadu sākumā bija diezgan normāli apcelt par to, ka esi atnācis pārāk saposies. reiz es par to pasūdzējos mammai un viņa man teica, bet tu pretī saki "kas tad man kūts ķitelī bija jānāk?" es izmantoju šo paņēmienu pret savām draudzenēm un, panākusi vēlamo efektu, proti, neviens man pretī atcirst neko neattapās, es turpināju uzņemto kursu. skolas laikā biju meitene, ko reti aizskāra vai apcēla, jo mācēju izteikties diezgan skarbi un sarkastiski. 11. klasē, kad pirmo reizi mūžā biju iemīlējusies (nelaimīgi, protams) es šādi pamanījos sabojāt attiecības ar visiem klasesbiedriem, jo sliktā garstāvokļa dēļ visu laiku mētājos ar nejaukiem jokiem. atceros vienu reizi, kad kaut ko pārrunājām, es atvēru muti un klasesbiedrene man nogurušā balsī teica "tvarj, tikai lūdzu neko nesaki!"
  Wednesday, September 7th, 2016
  10:14 pm
  viena no šīs vasaras visvērtīgākajām informācijām, ko es ieguvu, noteikti bija teiciena "pazūd kā žīds pa miķeļiem" izcelsme
  Sunday, August 28th, 2016
  9:30 pm
  vārdi, ka iegājuši mūsu leksikā no Lūcijas
  kuncerts
  kratinās
  sierups (sīrups)
  maāde (marmelāde)
  audzināja (audzinātāja)
  duciņ (drusciņ)
  prouzene (Frozen)
  počēties, pilmēt
  kapelīši
  ņāmiņa (vecmāmiņa)
  Saturday, August 27th, 2016
  6:36 pm
  viņi atcēla Food Truck festivālu, šņuk!!!
  Tuesday, August 23rd, 2016
  7:32 pm
  īsais kurss filozofijā
  hotai: tev taisnība, Lūcij!
  Lūcija: man nav taisnība, es vienkārši domāju
  Saturday, August 20th, 2016
  9:43 pm
  liels paldies cibas galvenajam vampīru klanam par balli, bija superīgi!
  Friday, August 19th, 2016
  8:47 pm
  vakara šausmu stāstiņš cibas feministēm
  parādījās man tātad beidzot darbā palīdze Taņa. tagad divas dienas kopā nostrādājām un es pat nezinu priecāties vai raudāt. jo, nu, Taņa ir forša. Taņa ir čakla. Taņa ir apķērīga un strādīga.
  bet Taņa ir reāla činkstule. strādā trīs dienas un visu laiku pārdzīvo, ka viss nesanāk (kaut gan sanāk), visu viņa sabojā (tā nav), ka viņa lēni pielec (nu labi, bet kuram gan tā nebūtu tik specifiskā darbā?).
  labi, tas viss štrunts
  viņa man divās dienās piecos elpas vilcienos ir savu dzīvi izstāstījusi. piemēram, to, ka darbu viņa tagad meklēja tikai tādēļ, ka bagātais vīrietis, kas viņu pēdējos četrus gadus uzturēja, ir izmetis viņu no mājām. pareizāk sakot, viņa izdarīja kaut ko ne pa prātam, viņš pateica - kraties prom, pēc tam - nāc atpakaļ, pēc tam - tāda strādājoša un nogurusi sieviete man nav vajadzīga. bet Tāņa-Tāņa-Taņečka viņu sauc par zvēru un gudro, ka nemaz tik slikti jau nav, jo vienai dzīvoklī dzīvot tomēr bailīgāk, nekā būt čalim par kājslauķīti. un nesaprot kāpēc dēls uz viņu tā dusmojas.
  pirmo dienas pusi man vēl tā kā bija viņas žēl, kad viņa stāstīja par to, kā viņa kopā ar viņu dzīvojusi. pēc tam man bija besis, jo dūda dura. tagad man ir vienalga, jo diezgan skaidri redzams, ka kaut kādu daļu no tā visa viņa izbauda.
  Sunday, August 14th, 2016
  2:46 pm
  jūzeris piecis mūs vakar uzvedināja uz brīnišķīgu dokumentāriju par Joņeva Jelgava94 grāmatu un tās varoņiem. kas tik tur viss nav! Joņevs, intervijas ar varoņiem, vēsturisko notikumu vietu apskate, brīnišķīgs operatora darbs!

  nebūšu skopa un padalīšos
  https://www.youtube.com/watch?v=LTqqE6Bl58M

  enjoy!
  Sunday, August 7th, 2016
  2:05 pm
  svētdiena
  tikko Upē nopirkām superīgu Duran Duran labāko dziesmu plati. vārtāmies pa gultu, klausāmies un priecājamies.
  Thursday, August 4th, 2016
  7:53 pm
  hotai apģērbjas SS lauka uniformā no galvas līdz kājām, lai ietu trimēt zāli
  Lūcija: tu izskaties krievisks!
  Wednesday, August 3rd, 2016
  10:36 pm
  kaucmindietes piezīmes
  beidzot šodien sataisīju marinētos sīpolus. biju nopirkusi četrus lielus skaistuļus nakts tirgū, divus vakarus nevarēju saņemties, gatavojos uz lielu raudāšanu. bet lielie brašuļi izrādījās maigi kā spilvens, i asr`as nenobirdināju. greit saksēs, redzēs kā garšos.
  10:35 pm
  Lūcija skaita uz pirkstiem:
  -viena dzimšanas diena, viena vārdadiena, nākamā vārdadiena! jē, es esmu varena!
  Tuesday, August 2nd, 2016
  10:20 pm
  šis vakars ir savukārt zīmīgs ar to, ka Lūcija beidzot tika pie sava skrejritenīša un es sadauzīju ābolim priekšējo stikliņu.
  4:26 pm
  Lūcija savos 4 gados ir 115 cm gara, es vakar pie virdžīnijas izmērīju.
  Tuesday, July 26th, 2016
  7:54 am
  uz Avotu ielas siltajās vasaras naktīs dzīve nekad neapstājas, tā ņem tevi pie rīkles un liek svinēt dzīvi pirms gaidāmās rudens apātijas un ziemas melanholijas. tā, lūk, šonakt līksme bija ķērusi divas, pēc visa spriežot malaļetkas, kas piedzērušās un ķērkdamas viena otru dzenāja un apsaukāja visas ielas garumā.
[ << Previous 20 ]
About Sviesta Ciba