only after dark's Journal
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends]

Below are the 20 most recent journal entries recorded in only after dark's LiveJournal:

  [ << Previous 20 ]
  Friday, February 22nd, 2019
  11:07 am
  vakar tik tiešām fellow cibiņas nesaisiic pamudināta aizdevāmies uz zīmēšanas nodarbībām Nac. mākslas muzejā.
  tur lietas stāv pa visam vienkārši - līdzi jāņem pasteļkrītiņi un kasē jāsamaksā 2EUR.
  pēc tam tu nonāc pasniedzējas gādīgajās rokās, kura visu izrāda (izrādās, ka atjaunotajā muzejā ir iekārtota speciāla studija!!!), iedod papīru, molbertu un visu citu, ko vien varētu savajadzēties un aizved uz izstāžu zāli. mums kā jaunpienācējām nekāda īpašā uzdevuma nebija - tikai apsēsties un pārzīmēt sev iepatikušos portretu. ko arī abas veiksmīgi izdarījām, arī pasniedzēja ar mums bija apmierināta. un zāles uzraugs ik pa brīdim pieslīdēja no mugurpuses un teica "labi, labi, nu, pavisam labi, re, kā sanāk"

  sooo verdikts viens - tas bija tik jauki un pacilājoši, ka iesim vēl.
  jāteic, ka vienīgais mīnuss šīm nodarbībām ir laiki - ceturtdienas, no 3iem
  Thursday, February 14th, 2019
  12:35 pm
  par aktuālo
  no vīra Valentīndienā saņēmu dāvanā spilventiņu <3
  un blenderi, jo tas esot nācis līdz kā bonuss...
  9:16 am
  Wednesday, February 13th, 2019
  8:56 am
  ja jau lietām jānotiek, tad viņam jānotiek vienlaicigi, vaine, aukstumpumpa, projekts un darba intervija, jes jes jes.
  Tuesday, February 5th, 2019
  4:55 pm
  man,kā caurkritušai māksliniecei, ir savāda apsēstība ar kancelejas precēm un mākslas piederumiem.
  man ļoti gribās, lai man mājās būtu gan daudz dažādu krāsu, papīru un labi zīmulīši. es ar vislielāko prieku pērku visu to zem lozunga - Lūcijai! Lūcija arī priecīgi to visu izlieto (vislabāk viņai iet līme. vienalga cik līmes zīmuļus es nopērku, tas pazūd kā melnajā caurumā)

  kaut gan nav jau tā, ka es to visu pērku Lūcijai, vairāk gan tās ir tādas manu nepiepildītās ilgas pēc darbošanās ar jebkāda veida mākslu.
  Čehijā nopirku sev kasti ar skaistiem pasteļkrītiņiem. Arī ķipa Lūcijai... tikai es viņai jau kuro mēnesi neesmu saņēmusies viņus izsniegt.

  bet saņemties un mēģināt atsākt kaut ko zīmēt pašai arī nevaru.

  savulaik esmu gājusi lma sagatavošanas kursos un visādos citos kursos, bet tā arī paliku neveiklas viduvējības līmenī.
  pēdējo reizi mēģinot iestāties restauratoros tieši zīmēšana bija tā, kas mani atstāja aiz līnijas un es sapratu, ka nu reiz jābeidz sapņot zilais sapnis par sevi kā spējīgu kaut ko radīt. (tie bija trešie iestājeksāmeni, man jau sen vairs nebija 21 gads un vispār es tai brīdī jau biju stāvoklī, tikai vēl nezināju)

  bet skatoties ar kādu apsēstību es katru reizi siroju pa kanceles preču piederumiem un mākslinieku veikaliem, saprotu, ka tas caurums sirdī tā arī līdz galam nav aizvilcies ciet :) ehh, varbūt vecumdienās.
  Sunday, February 3rd, 2019
  12:45 pm
  man ir bail no augstuma un laikam ir arī sūdīgs vestibulārais aparāts. it sevišķi vienreiz mani paģirainu hotai mēģināja uzdzīt kaut kādā Bolderājas skatu tornī un man jau uz otrā kāpņu posma bija tā, ka es biju gatava likties garšļaukus.
  savukārt manas smadzenes man smalki atriebjas par alko lietošanu pēc tam miegā dzenājot pa visādiem augstumiem - dīvainiem tirdzniecības centriem, terasēm, eskalatoriem utt. un šonakt! šonakt vispār bija kalngals - man bija jāsēžas helikopterī!!! pietam tādā dīvainā, kur helikoptera lāpstiņas pie paša korpusa ir piestiprinātas tikai ar divām trosēm. par laimi es sevi no tā paglābu pamostoties.
  Friday, February 1st, 2019
  5:03 pm
  šodien biju kopā ar divām j-kundzēm uz Jēkabu, Mimmi un runājošajiem suņiem. ļ patīkama multenīte, nebija tā, ka šausmīgi smieklīga, bet man patika visas tās pazīstamās Rīgas skaņas fonā un jaukie Maskačkas tēli. iesaku!
  Friday, January 25th, 2019
  12:23 pm
  īsi par manu dzīvi
  vakar biju Andra Kiviča koncertā
  Monday, January 21st, 2019
  10:32 pm
  apbrīnojami
  viss besī šodien, nu tā globāli, kur vien paskaties, kaut kas besī.
  Tuesday, January 15th, 2019
  4:03 pm
  šodienas jauki ironiskākais kursu moments:
  lekcija par fotografēšanu
  lektors vienā no pēdējiem slaidiem ir ielicis foto ar konkrētajiem mērķiem vispiemērotāko foto tehniku un priecīgs par to stāsta, iespējas, funkcijas utt
  kāda no reģionālo muzeju pārstāvētājām dāmām iedrošinās uzprasīt cik tāda kamera maksā
  lektors: nu, 1200 - 1500 eur
  no zāles atskan priecīgu smieklu koris
  Monday, January 14th, 2019
  4:00 pm
  pure bliss
  lektore: uzdevums katrai grupai izvēlēties trīs soc. mediju kontus, kuru komunikāciju tīklos jums patīk un pastāstīt par tiem
  grupas biedrene: es soc, tīklus nelietoju un man riebjas
  dotā situācija: digitālās komunikācijas kursi
  es: (iekšēji) facepaaaaaaalm
  12:58 pm
  sasodīts
  nopirku sev pusdienām gatavo humusu un mazos burkāniņus (LKA ir ciet ēdnīca uz sesijas laiku)
  tagad izklaidēju pātraukumā esošos kursu kolēģus ar klusu paukš! skaņu, kas izskan pa visu datorklasi, katru reizi, kad iekožos burkānā...
  vajadzēja palikt pie sviestmaizēm
  11:34 am
  varbūt jums ir kāda laba ideja, kā netizli ar sīčiem nosvinēt izlaidumu?
  tuvojas TAS notikums, drīz pacelsies diskusijas, es gribu nākt klajā ar revolucionāru piedāvājumu.
  b/d neļauj mums pulcēties uz svinībām pie sevis (iespējams, ka atļaus vien apēst klinģeri kaut kur ārā, bet tam vajag labu laiku)
  citu vecāku ieteikumiem noīrēt telpas vai braukt pie kāda uz mājām mans iekšējais introverts ļoti ļoti ir pret, es tomēr ar šiem cilvēkiem nekad neesmu bijusi un nebūšu tik labās attiecībās.
  kas vēl paliek? rotaļu istabas? kaut kādas telpas, ekskursijas (šis laikam būtu par daudz vienai dienai)
  padalieties, lūdzu!
  Friday, January 11th, 2019
  9:35 pm
  Lūcija šovakar pirmo reizi nočiepa man ēnas un otiņu un uzkrāsoja acis. dīvainākais tas, ka viņa to izdarīja pārsteidzoši labi, nevis kā pieņemts smieklīgos video, kad bērni izsmērē sev visu seju.
  9:26 pm
  bijām ar Lūciju uz Planēta 85 šovakar. riktīga lovīte, bebei sižets gan varbūt bija par grūtu, bet mums vienalga patika.
  11:47 am
  fun facts about me
  rakstot komentāru unpy par savām pamastkolas gaitām atcerējos vienu gana jauku notikumu.
  bija tā - mēs kādā 7. klasē ļoti nopietni mācījāmies Ziedoni - dzejoļus, epifānijas, visu to. uz sanāca tā, ka viņš bija arī uz mūsu skolu uz tikšanos ar bērniem. Ziedonis bija unikāla personība un spēja komunicēt ar bērniem viņu valodā, stāstīja par to, kā dzejoļa rakstīšana ir līdzīgi kā noķer pelīti aiz astes. mums, lielajiem, tas, protams, likās pilnīgs fufelis. aizgājām uz klasi un visi uzrakstījām iznīcinošas esejas par šo tikšanos, tai skaitā arī es. uzrakstīju, ka man nepatīk Ziedonis, viņa dzeja un vispār arī mans brālēns domā tāpat, es konsultējos ar viņu, ja!

  un ko izdarīja mana mamma, kurai Ziedonis ilgus gadus ir bijis priekšnieks... VIŅA ŅĒMA UN TO ESEJU VIŅAM IEDEVA IZLASĪT!
  Thursday, January 10th, 2019
  1:35 pm
  so 2000
  labdien, redakcija, jums raksta padzīvojusi kundze, kura nupat atklāja cik viegli un forši uz sava jaunā mac ir veidot lekciju pierakstus un konspektus.
  Tuesday, January 8th, 2019
  5:08 pm
  we are museums
  ļoti aizraujoši ir tas, ka man būs jauni mazie muzeju kursi - muzeja digitālā komunikācija.
  tas muzeja sapnis ir tāds, ka viņš paliek te tuvāks, te tālāks, šobrīd varētu teikt, ka mēs vairāk guļam mērķa virzienā nevis kaut ko darām. bet es ticu, ka pienāks laiks un viss sakritīs savās vietās. es tikmēr izmantošu izdevības, jo laiks un līdzekļi to šobrīd atļauj.
  man ir ideja par to, ka varētu atvērt Avotu muzeju/pasākumu vietu. pirmo Rīgā, kas veltīta kādam pilsētas rajonam, līdzīgi kā Berlīnē ir Frīdrishainas-Kroicbergas kvartālam veltīts muzejs.
  telpas man ir, man tikai vajag domubiedrus un kādus, kas man palīdzēs izfiškot kā tāds pasākums var sevi uzturēt, jo man kultūras menedžmentā pieredze ir tieši nekāda.
  Friday, January 4th, 2019
  12:42 pm
  Vakar prāta spēlēs beidzot pienāca mana zvaigžņu stunda! Bija raunds par alkoholiskajiem kokteiļiem...
  Tuesday, January 1st, 2019
  1:26 pm
  ballīte godam novadīta, izgulēts, pēdējais rasols apēsts, smukās bļodas un glāzes jau pārmazgātas, vēl palikuši šķīvji un dažas dakšas.
  kā jums?
[ << Previous 20 ]
About Sviesta Ciba