only after dark's Journal
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends]

Below are the 20 most recent journal entries recorded in only after dark's LiveJournal:

  [ << Previous 20 ]
  Wednesday, April 20th, 2016
  9:04 pm
  es drusku atjēgšos, beigšu sevi žēlot un tad noteikti pastāstīšu cik jauki mums ar hotai gāja Tallinā.
  diemžēl Manic'u koncis nesniedza cerēto gandarījumu, solists dzied kā pats dievs, bet pārējais bija garlaicīgi. sterila garlaicīga koncerta halle, garlaicīga publika, garlaicīgs jaunais albums. viens vienīgs fans pa visu konci, kratījās pie visām dziesmām un beigās nopirka krūzīti.
  bet mums gan nebija garlaicīgi! bijām kopā, Tallina bija te zem mums, te virs mums un lutināja ar ēdieniem, dzērieniem un laikapstākļiem. tikai kosmētikas veikalu sameklēt izrādījās vesels piedzīvojums, jo biju ieņēmusi galvā dažas lietas atjaunot tieši Tallinā un mums piemetās vadātājs, kurš neļāva apjēgt, ka Viru Kesku atrodas nepilnu 10 min. attālumā no mūsu apartamentiem.
  9:00 pm
  ak, jā, un šodien es uz Tērbatas ielas pie delicio redzēju kā vīrietis aptupies ēda zivi. zivs bija ar visu galvu, vesela, tikai vēderā atgriezta vaļā. izskatījās pat, ka būtu jēla, vismaz galva noteikti. tā nu viņš tur tupēja, uz ielas, dzīvnieciski gollumiskā menierē ar seju ik pa brīdim ienirdams zivs vēderā, lai iekostos un pēc tam spļaudītu ārā lielās asakas.
  ļoti jocīgi
  Tuesday, April 12th, 2016
  4:41 pm
  tuvojas vasara - redzēju pirmo līdz jostasvietai pliko (no augšas,protams) ceļu strādnieku.
  Friday, April 8th, 2016
  10:54 pm
  atliek vien kādam nogausties par to, ka ciba ir mirusi, tā aiziet flamme pa pus pagastu. darīsim tā biežāk, biedri!
  Wednesday, April 6th, 2016
  8:08 pm
  Lūcija ir uzsākusi ielu muzikantu sponsorēšanas kampaņu. no mana maciņa, protams
  Sunday, April 3rd, 2016
  10:35 pm
  hotai (ļoti draudzīgi): ko dara tavs ponijs? aizgāja gulēt?
  Lūcija (iecietīgā tonī): nē, es ar viņu šobrīd vienkārši nespēlējos
  Wednesday, March 30th, 2016
  6:56 pm
  pirms desmit gadiem ap šo laiku es ļoti ļoti ļoti gribēju īstus pasteļkrītiņus un nožēloju, ka vienīgos riktīgos un dārgos, ko savulaik biju pirkusi, es nopirku dāvanā draudzenei uz 18 gadiem.
  es joprojām atceros tos krītiņus, viņi tiešām bija lieliski. un es joprojām atceros, kur es viņus pirku - Baronielas Jāņarozē, kancelejas preču nodaļā pagrabstāvā.
  Monday, March 28th, 2016
  10:06 pm
  šogad nenokrāsoju nevienu olu.
  bet izvilkām grilu un izcepām briežgaļas burgerus.
  manuprāt tas pilnībā atsver!
  9:22 pm
  mums bija brīnišķīgas, brīnišķīgas brīvdienas.
  sestdien no rīta kā iekrāmējāmies visi trīs mašīnā - Lūcija, es un hotai, tā aizbraucām uz Zemgali prom, atpakaļ neskatīdamies. atbraucām atpakaļ pirms stundas un mašīna apgalvoja, ka kopā ir norullēti 400 km.
  principā nedaudz pastrādājām (es un hotai tikai nedaudz, Lūcija strādāja kā zvērs). beidzot esam pilnīgi Oficiāli un Galīgi atrādīti visiem ģimenes locekļiem.
  šodien pat aizbraucām aplūrēt vietējo dostoprimečateļnostj Blankenfeldes muižu. tā neko sev. jauka. tikai ieeja 3 eiro. un zvanu muzejs bija sviests. brauciens pa grants ceļu kaut kur apmēram māju virzienā pēc tam bija pat aizraujošāks.

  apm. ņurd. iesveriet šādas brīvdienas vēl!
  Friday, March 25th, 2016
  9:36 pm
  šodien mani izvadāja pa Bolderājas mazajām, kaunīgajām līčuloču ieliņām ar brīnišķīgu koka apbūvi sakoptā un ne-tik-sakoptā veidolā. dabūjām apbrīnot skaistu skapi ar izlūzušām durtiņām un ciku cakām novietotu nepabeigtas mājas nepabeigtajā garāžā. kāda bomža iedzīvi pussabrukušā lielā koka mājā. diezgan vienaldzīgu suni pie vecākās koka ēkas Rīgā ar 7 satelītšķīvjiem. es mēģināju uztrausties Bumbu kalniņa milzīgajā novērošanas tornī, bet man tomēr bija pārāk bailīgi. aizbrauksim kaut kad bez paģirām mēģināt vēlreiz.
  Monday, March 21st, 2016
  10:09 pm
  funfact
  cibā es rakstu jau vismaz divpadsmito gadu, bet attiecības ar citu cibiņu man ir pirmo reizi dzīvē.

  attiecības ir mirušas, lai dzīvo attiecības!
  8:23 pm
  man kopš bērnības nepatīk tās papīra lelles, kurām varēja izgriezt un mainīt drēbes. man riebās tas, ka viņas neturas un spēlējoties krīt nost.
  Lūcijai šodien dārziņā uzdāvināja albumu ar tādu lelli un daudziem tērpiem. tagad viņa spīdzina mani un liek man viņu ģērbt un pārģērbt.
  es to daru sakostiem zobiem un gandrīz vai skaļi lamājoties
  Saturday, March 19th, 2016
  5:51 pm
  Lūcija Anna
  Četri gadi, lielas acis, burvīgs smaids, ass prāts, raita valoda, brīnišķīgs humors, episki skandāli, aizrautīga dejotāja un uzticama draudzene.

  esmu ļoti laimīga par savu meitu un ar prieku sagaidu visas turpmākas dienas, mēnešus, gadus, ko pavadīsim kopā!
  Thursday, March 17th, 2016
  11:39 am
  ignorance is a bliss
  man atkal patīk modelēt situācijas. mēs tagad par piemēru ņemam unpy un ērmaņa attieksmi pret veselīgas dzimumdzīves un kontracepcijas jautājumiem un pavēršam otrādi. tad brīdī, kad mans dzīvesbiedrs atnāk pie manis un saka "klau, mīļā, man šķiet, ka man ir problēmas..."es varu nobrēkties "fuj! impotents! es eju pie kaimiņu Jankas!"


  kaut kā tā, ja?
  Wednesday, March 16th, 2016
  10:17 am
  ir pagājis gads, un Lūcija atkal pieprasa sev eglīti uz dzimšanas dienu
  Thursday, March 10th, 2016
  9:12 am
  vakar braucot no Dzintariņa trolejbusā Lūcija pieprasīja kaut ko ēdamu. citu pasažieru atzinīgu skatienu pavadīta izvilku no somas kastīti ar sašķēlētiem āboliem. viņi jau nezināja, ka turpat blakus ir turziņa ar bulciņu.
  Wednesday, March 9th, 2016
  7:44 pm
  izklaide
  Dzintariņš ir foršs ar to, ka laikā kamēr sīce dejo, var saskatīties uz visādiem seksīgiem tētiem.
  Monday, March 7th, 2016
  8:26 pm
  mana draudzene, ļoti forša meitene un auklīte ar pieredzi, grasās rīkot mājdārziņu. ja kādam jums vai jums pazīstamajiem ir interese, prasiet man pēc kontaktiem!
  Thursday, March 3rd, 2016
  8:37 am
  life goals
  6:30 gultā spēlēt Frozen ar bārbijām
  Monday, February 29th, 2016
  9:04 pm
  vakar ciemos biju pie draudzenes jaunajā dzīvoklī. viņai pašai ir trīs bērni un plus vīra māsasmeita, kas dzīvo pie viņiem. uz to brīdi dzīvoklī bija arī bariņš alu dzerošu draugu, kas skrūvēja plauktus (neiztika arī bez asinsizliešanas, protams). te nu man bija iespēja ievērtēt supersievieti darbībā, jo viņa menedžēja visu to baru pa starpai arī paspējot izcept mafinus un papļāpāt ar mani. vienīgais, kas mani ļoti mulsināja, bija tas, ka viņa varēja sarunas vidū pēkšņi sākt bļaut uz vienu no savām atvasēm. apmēram tā: "..un tad es viņai teicu, TU VARI BEIDZOT SĒDĒT AR TAISNU MUGURU?! lai viņa atnāk pie manis ceturtdien uz interviju"
[ << Previous 20 ]
About Sviesta Ciba