only after dark's Journal
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends]

Below are the 20 most recent journal entries recorded in only after dark's LiveJournal:

  [ << Previous 20 ]
  Tuesday, December 11th, 2018
  7:53 pm
  pirmo reizi lietoju Omnivas automātu, lai kaut ko nosūtītu (asos kleitu atpakaļ)
  ļ aizraujoši!
  Saturday, December 8th, 2018
  2:47 pm
  Kvadrifons rīt 15:00 - 2 biļetes, anyone?
  Tuesday, December 4th, 2018
  12:15 pm
  ‘tis time of the year
  nu, varbūt kādam no jums ir izkristalizējusies doma par vēlmi pēc fiziskām nodarbēm?
  mana trenere Inga meklē jaunus upurus (just kidding) klientus. mēs darbojamies pa People fitness birzn.-up. ielā.
  Inga teica, ka galvenais lai būtu sakarīgs un ar humora izjūtu.
  Ja ir dikti bail, es domāju, ka var kādu dienu atnākt ar mani (bet es eju darba dienās uz 9iem. buržujs, i know)
  1 treniņš 20€

  es zinu, ka to visu var darīt bez trenera, bet ir kainda jautrāk un tā stunda palido nemanot. tas gan nenozīmē, ka viņa dos atlaides, pēc pieredzes zinu, ka var čīkstēt cik gribi, bet būs vien jādara :D nu tas tā, humuoram.
  Thursday, November 29th, 2018
  9:41 pm
  tās bezgalīgās ciešanas, ko manam bērnam sagādā mana kulinārija.
  Tuesday, November 27th, 2018
  4:08 pm
  kur nopirkt elegantu un minimālistisku mugursomu?
  Kopš man ir mans jaunais drauKs saukts par Gaisīgo, man viņu savā bomzīgajā JanSport ir gluži vai bail likt. Hipsterīgā Berlīnē pirktā auduma mugursoma neizturēja Rīgas provinciālo gaisu un sāka sadalīties jau pus gadu pēc iegādes. Es kā īstena zero waste piekritēja gan varētu viņu salāpīt, bet man viņa īsti vairs nepatīk.

  Tuvākais, ko es savai gaumei esmu redzējusi bija (tikai nesmejieties) IKEA
  https://www.ikea.lv/lv/products/bernistaba/8-14-gadus-veciem-berniem/somas-un-piederumi-celosanai/starttid-mugursoma-melna-zala-art-60410626
  Thursday, November 15th, 2018
  10:53 am
  https://www.youtube.com/channel/UC-PepfX4nM19zhdgEn3o5kg/videos
  es vakar vakarā nejauši uzdūros šim video blogam un, ja tai brīdī nebūtu gulējusi gultā, noteikti apkristu.

  tā ir somu māmiņa ar 10 bērniem. viņiem ir balta māja, baltas drēbes, viņi ir vegāni un viņa pa nakti neguļ, bet gan dara savas lietas.
  Tuesday, November 13th, 2018
  12:22 pm
  ārā ir ļoti patīkams novembris <3
  Monday, November 12th, 2018
  1:02 pm
  abonējām Shortcut TV uz Lūcijas slimošanas laiku
  Saturday, November 10th, 2018
  9:09 pm
  skatamies Vella kalpus. secināju vienu lietu - labi, ka Pāvuls nebija veģetārietis.
  4:33 pm
  līdz ar ko - mums ir divas biļetes uz Pie Zilās Donavas baletu rīt.
  (viena gan ir pensionāru, jo vest bija plānojusi mana mamma.)
  kopā 18 eur, aiziejiet par mums, lūdzu!
  4:28 pm
  jociņš-spociņš
  vakar mēs visu dienu (es nepaspīlēju - teju 13h) pavadījām Arēnā.
  kautkur uz vakara pusi b/d vecāku vacapiņā sāka birt ziņas par iespējamo vējbaku izplatību.
  atbraucām mājās kaut kur pēc 12iem un es Lūc uz muguras jau samanīju dažas pumpas. šorīt to jau bija vesela plejāde un klāt tam neliela temperatūra.

  nuko, sveikas vējbakas!

  starp citu, kad es šo informāciju ar milzu bailēm ierakstīju Dzint čatiņā gaidot, ka es tūlīt dabūšu sev pāri galvai tāāāādu šitstormu par savu bezatbildību, neviens pat ne ausu necēla. mierīgi turpināja meklēt pazudušās čības un jakas un organizēties braucienam uz Liepāju rīt. nēnulabi, esjauneko.
  Wednesday, November 7th, 2018
  9:15 am
  organizētais haoss nr2
  vakar bijām uz koncerta "kopā likšanas" mēģinājumu Arēnā. šoreiz bērnus vajadzēja pieskatīt vien dažiem atbildīgajiem vecākiem, to skaitā ietilpu arī es. (nezinu, neprasiet, kaut kādā prāta aptumsumā pieteicos)
  kopumā dienu pavadījām lielā troksnī, haosā un mantu čupās Arēnas garderobēs. lielāko daļu laika mēs vai nu pārģērbāmies (bērniem ir 3 dejas, uz katru cits tērps) vai stāvējām pie ejām gaidot uznācienu. vispār mazie bērni ir lieli malači un bez mammām tiek galā ļoti labi. visgrūtāk ir ar jau lielākajiem, jo viņiem autoritāte kā tāda neeksistē. mazos vēl var apsaukt uz 5 minūtēm, kamēr uz viņiem skaties kā ērglis, tikmēr būs puslīdz miers, kā novērsīsies, tā kājas, rokas pa gaisu un jau tūlīt kādam galvu noraus. lielākajiem pofig, viņi no nekā darīt demostratīvi klapē viens otru un tas nav apturams, attiecīgi mēs arī neiejaucamies.
  varu priecīgi ziņot, ka Lauris Reiniks nav zaudējis popularitātes pozicijas starp jauniešiem, neksatoties uz Bermudu divstūra lielo popularitāti. tiklīdz kā Lauris parādījās pie apvāršņa, tā koris drusku uzgavilēja un mazajiem bija ļoti grūti dejot un vielaicīgi griest galvas uz aizmuguri, jo viņš dziedāja no paaugstinājuma skatuves aizmugurē.
  bet vispār fun times, būs daudz interesantāk skatīties koncertu pēc tam pa tv.
  piektdien būs vistrakāk - koncertu jānodejo divreiz, pirmā reize tv ierakstam un otrā ar skatītājiem zālē.
  Thursday, November 1st, 2018
  10:10 am
  picas un burgeri, burgeriun picas, picas un burgeri, picas... burgeri... burgeri. pica pica pica
  Eiropas kafejnīcas ir pārņēmis picu un burgeru bums. Ja tā nav picērija, tad tā servē burgerus jeb ir burgernīca. Vai vēl labāk - gan vienus, gan otrus. Es saprotu, ka pa lielam nelaime ir tieši tūristi, jo ārzemēs aizbraucot fig viņi grib ēst kaut kādu vietējo interesanto ēdienu, viņi ēdīs to, ko zina un pazīst - picu, burgeri un friškas. Attiecīgi kafejnīcu īpašniekiem tie ir garantētie ienākumi un es nevaru pārmest vēlēšanos cilvēkiem nopelnīt.
  Bet tas bija tik bēdīgi. Vienkārši tāpat pastaigājoties pa ikvienas mūsu apmeklētās pilsētas centru un randomly ielūkojoties to ēdienkartēs, pa lielākai daļai tur viņi visi bija - picas un burgeri, vai burgeri, vai picas...
  Šķiet, ka pat makaroni vairs nav tik populāri.
  Visa ceļojuma laikā mums izdevās atrast tikai dažas vietas, kur meklēt kaut ko alternatīvu. Un tad beidzās ar to, ka mēs ēdām vjetnamiešos, dīvainā nepāliešu restorānā, hummusa bārā (tas bija tiiiik labs!) un vēl mums bija labs atradums Budapeštā savā rajonā kaut kādā hipsternīcā.
  Man garšo burgeri un es to arī ēdu pirmajā ceļojuma dienā, bet līdz ar to mana vēlme pēc viņiem bija izsmelta. Pēc tam man likās, ka viņi burtiski man seko...
  un picas... eh

  nuja un ar ko viss šis rants sākās. iegāju es padzert kafiju vienā nesen atvērtā daudzsološā Rīgas centra kafejnīcā, iemetu acis ēdienkartē (un pēc tam savācu atpakaļ, protams) un tur viņi bija - picas, burgeri un vēl šis tas neinteresants
  *skumji nopūšas*
  Monday, October 29th, 2018
  2:23 pm
  sports
  rokas kļuvušas tievākas
  Sunday, October 28th, 2018
  8:45 pm
  bijām nupat uz Homo Novus un man ļoti ļoti ļoti patika. galvenajam varonim gan praktiski nemainās sejas izteiksme visu filmu, laiku bet nu kam negadās.
  brīnišķīgums ir detaļās un detaļās un vizuālajā kopainā šī filma bija burvīga, liels prieks.

  ņemot vērā, ka es skatos filmas ar tempu viena filma gadā, tad tagad būs atkal miers uz kādu laiku.
  Saturday, October 27th, 2018
  12:24 pm
  šodien piedalamies organizētajā haosā, kas ir mēģinājums koncertam Arēnā. neticami, kā tajā mudžeklī kaut ko var sajēgt.
  Tuesday, October 23rd, 2018
  4:58 pm
  kā mēs uz Austriju braucām
  pa ceļam no Budapeštas līdz Bratislavai, ja pārvietojas ar mašīnu, zinātkāriem ceļotājiem ir brīnišķīga iespēja pieķert klāt nedaudz Austrijas. mazliet gan jau žmiedza tā 9 euro vinjete, toties cik stilīgi, cik neparasti tas būs, mēs teicām viens otram, un braucām pāri robežai. par gala mērķi izvēlējāmies mazu pierobežas pilsētiņu Bruck am der Leitha. pavisam uz dullo jau nebraucām, atvērām wiki un godīgi izlasījām visu tur pieejamo informāciju jeb noskaidrojām vai vietai vispār ir vēsturiska vērtība un vai tur maz būs ko apskatīt.
  apraksts, starp citu, bija gana labs, apskatiet paši https://en.wikipedia.org/wiki/Bruck_an_der_Leitha
  tātad spārnoti ar domām par muzeju, pili, baroka baznīcu un visu citu, mēs pat satrakojāmies un nospriedām, ka tā būtu ideāla vieta pusdienu ieturēšanai. es (šoreiz gan uz dullo, atzīstos) atradu kartē vietu ar nosaukumu Schnizelhouse un mēs jau iztēlojāmies kā mēs starp vec-austriešiem malkosim dzērienus un ieturēsimies viņu vietējā omulīgajā krodziņā ar gardām pusdienām.
  nekas neliecināja par mūsu plānu nepareizību, pilsētiņa bija sakopta, saules pielieta ar maz cilvēkiem uz ielām (bet bija jau arī tikai dienas vidus). noparkojām mašīnu un pa viņu galveno gājēju ielu devāmies uz savu šniceļu paradīzi.
  drusku neomulīgi bija tas, ka uz galvenās gājēju ielas 70% veikalu bija aizklapēti jeb bankrotējuši. apbrīnojām vien izkārtnes visam, kas tur reiz atradies.
  jā, un tā šniceļvieta nebija tas, ko mēs bijām gaidījuši... nemaz.
  tas izrādījās fast food restorāns, tikai burgeru un kebabu vietā viņi taisīja ŠNICELES. mēs no apjukuma pat neaizlaidāmies, bet tiešām palikām paēst. priekšā jau bija divas ļoti ļoti liela izmēra dāmas, kas lēnīgi tiesāja savas porcijas. viņas ēda, kad mēs atnācām un ēda vēljoprojām, kad mēs jau gājām prom. pie tam viena no viņām izdeva tādas skaņas it kā viņai kaklā būtu permanenti iepriedies vistas kauliņš. mums likās, ka viņa tūdaļ atdos galus un bija diezgan neomulīgi. bet šnicele bija laba.
  pēc tam devāmies meklēt viņu vietējo muzeju un pārējās dostoprimečatelnostj. atradām muzeju, tas strādāja vien tad, ja kāds pirms tam pa telefonu savu vizīti piesaka. skumīgi domājām par tiem visiem romiešu dārgumiem, ko mēs neieraudzījām un devāmies lūkot pili.
  pils bija ciet. pils pat nebija, kālaipasaka, paredzēta būt vaļā. viņa vienkārši tur bruka kopā savā nodabā, tāpat kā mega slavenais senais klosteris tikai uz citas ielas.
  i mean... visa pārēja pilsēta ir norm. sakopta. vienīgie divi objekti, kas viņiem bija avārijas stāvoklī sagadīšanās pēc arī bija divas vienīgās vērtīgās celtnes visā ciemā.
  starp citu, lai pieietu pie pils vārtiem cilvēkam nācās izlaipot starp dzelzs barjeru un bariņu ļoti ļoti smirdīgu miskašu. tā arī bija vienīgā pieeja pils krodziņam, kurš arī tur bija un pēc visa spriežot (kas bija diezgan pārsteidzoši pēc visa redzētā) strādāja. ievērtējām viņu superminimālistisko bērnu laukumiņu ar tādu kā miniatūru malkas šķūnīti un kāpnītēm bez pakāpieniem un lasījāmies prom.
  pa ielām sērīgi braukāja miskastes mašīna, mēs pa visu šo laiku bijām redzējuši kādus 10 cilvēkus un piemiņas vietu kaujā kritušajiem. komunistu pusei bija milzīga sarkana zvaigzne, kas no ielas izskatījās kā uztupināta avīžu kioskam, par ko mēs abi paspējām nobrīnītiem, lidz apgājuši apkārt sapratām, kas par štelli.
  pēc tam mēs vēl iegājām vietējā beķerejā un sapratām, kur ir paslēpušies visi vec-austrieši. viņi dienas vidū te sēdēja, rija kūkas ar vīnu un kafiju un pat netaisījās restaurēt to savu sasodīto pili, cūkas!
  4:01 pm
  ceļojumā nopirku sev pāri ar cimdu pāriem. svētdien uzvilku. šodien jau viena nav. nu fak!
  Monday, October 22nd, 2018
  6:01 pm
  diezgan forši ir skatīties uz pašiem mazākajiem Dzintariņa ķipariem, kas ir uzsākuši jauno sezonu. Lielākā daļa kas ir tikuši līdz šim brīdim ir diezgan aktīvi un smieklīgi. tā kā garderobē pilnīgi noteikti ir ieviesies lielāka haosa koeficients nekā parasti. toties pagājušā gada lielākais skrējējs un palaidnieks ir uzsācis jaunu taktiku - tagad viņš ne tikai skrien uz rinķi un traucē citiem ģērbties grūsdams un atsperdamies skrējienā pret jebko, vai tā būtu biedra mugura vai sveša vecāka kāja, viņš to dara ar vēl lielāku jaudu pietam ļoti enerģiski jau pie laika bļaujot “atvainojiet,atvainojiet,atvainojiet” :DD
  8:52 am
  smieklīgākais tas, ka neviens īsti netic, ka mēs šajā ceļojumā nebijām Vācijā.
  nebijām, tiešām, tiešām! bijām Austrijā uz pāris h un tas bija tik slikti, ka palika smieklīgi, bet līdz Vācijai tā arī netikām.
[ << Previous 20 ]
About Sviesta Ciba