only after dark's Journal
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends]

Below are the 20 most recent journal entries recorded in only after dark's LiveJournal:

  [ << Previous 20 ]
  Friday, July 24th, 2015
  10:16 am
  Lūcija ierauga asinsvadu sazarojumu sev uz plaukstas locītavas:
  "Tu uzzīmēji man uz rokas koku kamēr es gulēju?!" /sejas izteiksme galējā sašutumā
  Sunday, July 19th, 2015
  12:37 pm
  šis ir labs. iegāju teritorijā, aizgāju pie kolēģiem uz sosasolas stendu, dabūju koolu. aizgāju uz iloveyou telti, dabūju visīti pie koolas. neesmu brokastojusi. #festivalamgatavs
  Friday, July 17th, 2015
  11:19 am
  nezinu kā jums, bet Jūrmalà nāk lejā krusa nelielu bumbiņu izmērā
  Monday, July 13th, 2015
  12:32 pm
  hilfe
  tadnutā, draugi, man svētdien ļoti, ļoti, ĻOTI jātiek naktī mājās no Salacgrīvas. uz turieni arī, bet to, ka kāds mani svētdienā varētu paķert turp un atpakaļ es pat neceru. esmu viena, bez kompānijas, telts un guļas vietas. jebkurš piedāvājums, kontakts, ieteikums tiek izskatīts!
  Saturday, July 4th, 2015
  11:22 am
  ejam brokastīs?
  Thursday, July 2nd, 2015
  10:13 am
  uz Tērbatas ielas vērsies vaļā iestāde, kurai logā ir rakstīts 'brančotava'
  Tuesday, June 30th, 2015
  9:19 pm
  kurš cirslītis somas ārējā kabatā met visus izlietotos e-talonus, tas 5 minūtes stokmanī skaidrojas ar apsargu par saviem pirkumiem
  Saturday, June 20th, 2015
  8:03 pm
  riit. skroderdienas. 12os dienaa. 9eur. kursh naaks ar mani?
  Saturday, June 6th, 2015
  9:09 am
  Mīļie mazie draudziņi, esmu Kalnciemielā šodien. Te ir šmotku tirgus, bet....
  Nepērciet auskarus, pērciet marmelādi!!!
  Sunday, May 24th, 2015
  1:05 pm
  Halp!
  Man vajag uztaisīt pieteikumu, gribu to izvērst mazliet atraktīvāk par sausu motivācijas vēstuli (astākļi to atļauj). Jautājums būtu tāds - vai mūsdienās ir kāda cita programma, kurā es varu sarakstīt tekstus, salikt bildes, linkus tā, lai tas salviktos kopā kā tāds elektronisks portfolio. Jo man ir aizdomas, ka MS wordā to darīt būtu ļoti 20 gs.
  Vajadzētu arī, lai fails ir otrā galā atverams.
  Wednesday, April 8th, 2015
  9:49 pm
  tārkie trauki!
  pēc pārdomu brīža es tomēr esmu nolēmusi šo žurnālu uz laiku padarīt par friends-only. vispār mana žurnāla rakstīšanas politika visus šos (gandrīz 11) gadus ir bijusi tāda, ka es principā nerakstu cibā neko, kas nebūtu rādāms citiem. ja nu vienīgi reizēm šaurākai draugu grupai. tomēr gadījums, kad ar visu šo info, kaut arī ne pārāk slepenu, mani sāk konfrontēt sadzēries nepazīstams vīrietis bārā, man bija pārāk nepatīkams (you freak!)

  tātad, ja ir kāds, kurš ir man piedraugojis un vēlētos turpināt komunicēt, atzīmējaties, lūdzu, tepat komentāros. mēģināšu skvīzot frendlisti līdz jūs visi tur satilpsiet :)

  paldies par uzmanību!
  Monday, March 30th, 2015
  10:24 pm
  Baigi pūš. Liekas, ka jumtu nocels.
  Thursday, March 26th, 2015
  7:41 pm
  Sakārtoju un sašķiroju Lūcijas mantiņas un visu vakaru no viņas stūrīša atskan omulīga čalošana kamēr es mierīgi pabeidzu neapdarītos darbus.

  (Nepelnīti aizmirsts paņēmiens, nav visu laiku jāpērk jaunas mantas, vajag sakārtot jau esošās un atrast sen aizmētātās)

  Bet, nujā, ir grūti bēdāties, kad mājās ir tāds jaukums, mana mazā cerībiņa. Nolakošu nagus un rīt iešu uz darbu ar smaidu.
  10:01 am
  Lūcijas performances pie rimi nebeidzas, tās kļūst aizvien komplicētākas. Vienu vakaru es saņēmu sms no A "Paliiigaa. Cilveeki paliigaa. Teetis mani apeediis. Paliigaa. Pie rimchika izdomaaja paklaigaat:)"
  Vakar savukārt esot bijis "cilvēki! Skatieties-mēness!!!"


  Tāda sajūta, ka viņa trenējas iestājeksāmeniem MXAT'ā :))
  Tuesday, March 24th, 2015
  9:34 pm
  Ir pus10it, esmu zem segas un taisos atlūzt (vēl pirms Lūcijas visticāk), because fuck it!
  Saturday, March 21st, 2015
  11:56 pm
  šodien dzimtajā bērnu pasaules kRimi Lūcija, pretēji ierastajam, atteicās ņemt mazos bērnu stumjamos ratiņus, bet gan uzstāja, lai viņu ievieto lielajos. labi. darba sadalījums mums vienmēr ir vienāds - es šaudos pa veikalu vācot kopā visus nepieciešamo produktus iespējami īsākā laika periodā, Alvis pieskata Lūciju. vienu brīdi ļoti aizdomājusies pametu uz šiem acis un ļoti izbrīnīta redzu, ka Alvis stāv nosarcis sarkans, ar samususšu sejas izteiksmi un smejas. piegāju tuvāk, pieslēdzu dzirdi, izrādās Lūcija sēž ratos, mazliet sasvērusies uz vieniem sāniem un sērīgi-vienaldzīgā balsiņā sauc "cilēki, palīgā! cilēki, palīgā!" kamēr tēvs viņu vizina ratos pa veikalu.
  Friday, March 20th, 2015
  10:29 am
  Ko es jums vel gribeju pastastit
  Mums no shodienas Trusi ir pieejams no krana lejamais, supergardais Abavas sidrs (kjirshu alus ari). Ta ka noklidushas draudzes avis laipni lugtas rast celju atpakalj. Paldies par uzmanibu!
  Thursday, March 19th, 2015
  7:11 pm
  19:28
  Nure, man piedzima bērniņš :))) jau trešo reizi. Nevar noturēties nenopūtusies par to, cik ātri skrien laiks.
  Sunday, March 8th, 2015
  11:04 pm
  Prokrastinacija mana gaume - uzlikt trisstundigo programmu velasmasinai, jo zinu, ka uz tas beigam es jau sen busu atluzusi un nevajadzes likt zaveties. (Man riebias to darit un parasti es drebes mazgaju isakajas un ekonomiskakajas programmas)
  1:10 pm
  varbūt pamēģināt vienreiz mūžā nokrāsot matus?
[ << Previous 20 ]
About Sviesta Ciba