only after dark's Journal
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends]

Below are the 20 most recent journal entries recorded in only after dark's LiveJournal:

  [ << Previous 20 ]
  Monday, August 21st, 2017
  8:24 am
  es kaut ko nesaprotu - kur ir ikgadējie vaidi par straujo rudens tuvošanos utml?
  Saturday, August 19th, 2017
  3:33 pm
  ko es šodien jums gribēju pateikt
  mazgājiet ledusskapjus, draugi. un izmazgājuši savējo aizejiet/aizbrauciet pie saviem vecākiem vai vecvecākiem un izmazgājiet arī viņējos.
  Friday, August 18th, 2017
  4:30 pm
  kas man liekas pārsteidzoši pēdējā cepiena sakarā
  cehs kādus tikai aizskarošus murgus nav rakstījis, bet cepiens pacēlās tikai no salīdzinoši nekaitīga raksta par selfijiem. par selfijiem! :)
  Wednesday, August 16th, 2017
  6:55 pm
  nogriezu atkal īsus matus
  laikam pirmo reizi ir tā, ka es pati nemaz nesaprotu vai man patīk vai riebjas. ir tāds... mēh.
  Wednesday, August 9th, 2017
  10:47 pm
  progresīvi domājošs bērniņš
  Lūcija ēdot vakariņas viltīgi smīnēdama paziņoja, ka mēs dzīvojam nepareizi, jo "meitenēm jādzīvo ar meitenēm un puikām ar puikām, tāpat arī jāprecas". kad jautāju, no kurienes viņa to uzzinājusi (vienkārši interesanti, ne jau aiz sašutuma), viņa pieklapēja sev pie galvas.
  "penijai tas patiktu" domīgi noteica hotai
  Sunday, August 6th, 2017
  6:51 pm
  šodien viss bija uz repeat. pludmale, viļņi, lietuvieši ar alus skārdenēm, bērniņš, aukstais ūdens un vēl lielāki mākoņi. bet vienalga labi, jo tam visam par virsu vēl uzlējām zinfandel rosē ar nosaukumu "Princess"
  Saturday, August 5th, 2017
  7:28 pm
  Kā jūs domājat, šis ir sperts vai for realz mums ir Starbucks filiāle Rīgā? Mājaslapa aizved uz illuseum tējām.

  https://www.facebook.com/StradaCoffeeAndTeaRiga/
  Friday, August 4th, 2017
  6:56 pm
  es jums atklāšu asinsstindzinošu noslēpumu
  hotai negaršo arbūzi
  Monday, July 31st, 2017
  11:35 pm
  jauna, dzeroša jūzerpikča, kvī!
  Sunday, July 23rd, 2017
  8:52 pm
  Pļaviņu piezīmes 2017
  es pat nezinu, no kura gala sākt aprakstīt tās lieliskās brīvdienas, kas mums nupat bija Pļaviņās. veikšu vien dažas nozīmīgas un ne tik nozīmīgas piezīmes. tātad.

  peldējāmies beidzot! divreiz! un darījām to pietiekami agri no rīta, kamēr pie skaistā Līdaces ezera vēl nebija saskrējuši vietējo bari.

  svaigi remontētos bēniņos guļas vislabāk un visvieglāk

  bijām Pļaviņās pie vietējās frizieres. es gan tikai mazgāju matus. iemesls pavisam triviāls - Daugavā nolaists ūdens līmenis, tāpēc mums pumpī nebija ūdens.

  gatavoju bavāriešu kartupeļu salātus. sanāca sehr gut.

  par ēdienu runājot. lai vai kādas delikateses-šmelikateses neizmēģini, tomēr no dobes sarakti, vārīti jaunie kartupeļi ar zaļo salātu-kefīra-zaļumu salātiem ir the best. nav nekā, ko tādā karstā vasaras dienā prasītos vairāk.

  bērniņš bija priecīgs, jo dabūja sev draudzenīti, dabūja izpeldēties, dabūja vakarā cept maršmellow ugunskurā, dabūja vārītus kartupeļus ar sviestu un sāli neierobežotā daudzumā, dabūja ūdenspistolīti un beigu beigās vēl atstājām pie omes, lai nedēļu turpinātu darīt visu to pašu. piektdienas vakarā viņa mūs pamatīgi samulsināja, jo izrādās bija uzaicinājusi kaimiņu meiteni uz "ballīti" cept zefīrus un tad pie reizes, jo draudzene izteica šaubas, ka viņai ļaus nākt ciemos vienai, ar plašu žestu uzaicinājusi ciemos arī visu pārējo ģimeni. tā nu mums nācās uzturēt leģendu un likt dzesēties vīnus un klāt galdu.

  šodien bijām Jēkabpils novadpētniecības muzejā Krustpils pilī. pati par sevi pils ir ļoti cienījama un ar interesantu vēsturi un kolosāli saglabājusies. žēl tikai, ka muzejs to nekādīgi neprot pasniegt. mums iespieda audiogidus un lika ar idiotiskām austiņām apstaigāt noteiktu maršrutu, ko mēs, protams, nedarījām. milzīgas telpas, pa kurām ir izsvaidītas dažas senatnīga paskata mēbeles. kaut kad restaurētas sienas, kuras jau vietām bojājas. vienīgi interesanti bija katrā telpā apskatīt attiecīgas istabas bildi ar oriģinālo 19.gs. interjeru.

  vēl mēs Jēkabpilī atklājām vietējo veikalu ar nosaukumu "Gaļas nams". nu, nosaukums izsaka visu.

  piedzīvojām mazliet vietējā kolorīta ārkārtīgi centīga kaimiņa veidolā. vakar, kad jau riktēju Lūciju uz gulētiešanu, viņam prispičila pļaut grāvi ar savu ārkārtīgi nekvalitatīvo elektrisko zāles pļāvēju, kas slāpa nost un meta dzirksteles no turpat esošās ielas grants. ļoti skaļi un ļoti ilgi viņš tur mocījās, jo "vēji" pūta no visām pusēm, vads pinās čībās un vispār tas no malas izskatījās tik necilvēcīgi, ka es pilnībā sapratu, ka viņš bija izvēlējies tieši diennakts stundas ar visminimālāko apgaismojumu, lai šo apkaunojošo darbu paveiktu bez lieciniekiem. tieši tāpēc es pusstundu sēdēju un filmēju viņu no bēniņu loga.
  5:09 pm
  kāzu drudzis
  mēs nupat sēžot Jēkabpilī kafejnīcā pie blakus galdiņa dabūjām noklausīties enerģiskas kāzu plānotājas, vedējmātes, līgavas un ļoti neienteresēta līgavaiņa tikšanos. Spriežot pēc apspriestā - tur būs viss! pils! vainaga mešana no tilta! viesu nams! fočēšanās romantiski saulrietā! ezers! dūmusveces, kas izskatās pēc cigāriem ( tās moš arī nē, jo nākot baigie pelni)! viesu saukšana pēc horoskopiem! papa-ar-aci! jaunieši, kas nedzers būs šoferi visiem! tikai baložus laikam nedzirdēju pieminam.

  hotai, to visu noklausījies domīgi komentēja, ka mēs varētu no būra izlaist mežmalā sesku.

  man savukārt joprojām nav saprotams, kāpēc cilvēki vēlas sev to nodarīt?
  Friday, July 21st, 2017
  1:46 pm
  šodien mākoņu šovs virs Pļaviņām ir īpaši iespaidīgs
  Sunday, July 16th, 2017
  11:08 pm
  jā, nē, nu, es nekādīgi negaidīju, ka man dzīvē nāksies klausīties čērkstošus šlāgerus no astoņdesmitgadīgiem aparātiem gandrīz katru vakaru. bet vecie rādžiņi mūsu mājās vairojas biedējošā ātrumā.
  Tuesday, July 11th, 2017
  4:14 pm
  bija krāšņa nedēļas nogale, emociju ziņā krāšņa. maman izpildījās pēc pilnas programmas, viņas māsa uz to no malas skatījās un teica man, ka nesaprotot, kā es to varu izturēt. ai nu, mamma ir mamma ir mamma, ko tur daudz.

  maziņš bārns palika pie mammas laukos. tagad beidzot varu ar pilnu sparu mesties darbos un man ir tieši trīs dienas laika, lai visu izdarītu, jo ceturtdien mēs startējam Pozitīvajā virzienā.

  citās ziņās, Dakter, kad man beidzot no stresa nekāps sirds pa muti laukā ejot uz braukšanas nodarbību? braukt es jau puslīdz māku (uzdrošinos to apgalvot), tagad mēs slīpējam visādus sīkumus (kā, piemēram, vispār ievērot ceļa zīmes, ja :D ) bet es nevaru izturēt to sajūtu, tās 20 min., kas janoiet no mājām līdz Zin.akad., kad adrenalīns zaškaļevajet un liekas, ka es tepat kaut kur pie stūra palikšu, labi?

  šis ieraksts ir drūma prokrastinācija, man īstenībā ir jāgatavo rēķini.
  Tuesday, July 4th, 2017
  9:08 pm
  palasījos dažu cibiņu ;)) vaidus par to, ka negribas iet ārā skarbajā darba pasaulē un sapratu, ka man atkal gribētos kaut vai reizi nedēļā pastrādāt aiz letes bārā. man ļoti patīk mans tagadējais darbs, bet pārāk jau nu man pietrūkst socializēšanās.
  11:34 am
  kulinārās nedienas
  ziniet, man vakar sanāca uztaisīt polentu pēc visiem priekšrakstiem, bet sanāca viņa, kaut arī vajadzīgajā konsistencē, tomēr galīgi bezgaršīga (kādai viņai acīmredzot arī jābūt). ēdām vakar ceptu un ar salātiem, slikti nebija, bet labi arī nē. tā kā es savā centībā pagatavoju visu paciņu, tad man ir palikusi pāri vairāk kā puse.

  iesakiet, tātad, ko vēl ar viņu tādu garšīgu var izdarīt?
  11:00 am
  naktī es, protams, sapņoju, ka mazais Ivans ir atradies
  Friday, June 30th, 2017
  10:47 pm
  bērnības obligāto nedarbu saraksts
  pašai ar šķērēm apgriezt sev matus - čēēēk
  12:28 pm
  grupa Tūta, jūs tādu zinājāt?
  lūk, piemēram, brīnišķīgs mashup no Zaķis mežā ezi sauc un Suzanna :D

  https://www.youtube.com/watch?v=eOWf6nq90UQ
  Monday, June 26th, 2017
  11:31 pm
  divi mēnessardzīgi loši
  vakarnakt hotai kaut kas smadzenēs saslēdzās un viņš mani naktī modināja, lai pajautātu, kurā pilsētā mēs esam.

  to mēs abi atceramies.

  ko savukārt neatceras hotai, bet precīzi atceros es, ka mana atbilde bija - Prāgā!
[ << Previous 20 ]
About Sviesta Ciba