only after dark's Journal
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends]

Below are the 20 most recent journal entries recorded in only after dark's LiveJournal:

  [ << Previous 20 ]
  Tuesday, February 20th, 2018
  4:28 pm
  cib tulk vajag!
  draudziņi, vajag uz pirmdienu 2iem pie notāra vācu valodas pratēju, kas patulkos maniem īpašniekiem parakstāmo dokumentu. maksāju oficiāli/neoficiāli/kā vajag pēc normālas takses.

  lūdz pieteikties, kas var!
  Monday, February 19th, 2018
  2:08 pm
  muzejnieku jociņš: vai šī sēnīte ir krājumā?
  Sunday, February 18th, 2018
  9:35 pm
  reizēm ir vērts samaksāt vairākus eur par Getliņu tomātu un uzēst tiešām garšīgas tomātmaizes.
  Wednesday, February 14th, 2018
  11:39 am
  Mr Page un man savienība neizdevās un laikam labi vien ir.
  bet tas nemaina to, ka režīma uzturēšanai un drusku papildus ienākumiem man gribas kaut ko padarīt.

  un man tiešām ir sajūta, ka TAS tūlīt tūlīt atnāks, tuvākajos divos mēnešos. esmu priecīga un gaidu, aktīvi apviļāju prātā savas idejas un turu acis vaļā.
  Tuesday, February 13th, 2018
  4:09 pm
  vēl esot Londonā ļoti gribējās uz Berlīni. galīgi nav mana pilsēta.
  Friday, February 2nd, 2018
  11:19 am
  kur, izņemot asos un yoox, lai paskatās uz skaistām kleitām internetā?
  mani tas sāk uztraukt. drusciņ. bet uztraukt. bet drusciņ.
  Wednesday, January 31st, 2018
  5:57 pm
  rīt būs tas pilnais Zilais Mēness, bet es esmu gatava uziet gaisā jau šodien!
  Saturday, January 20th, 2018
  9:50 pm
  ir man tomēr acs uz krāmiem, šodien hotai mani paņēma līdzi roudripā uz Tadaiķiem pie viena onkulīša. kamēr hotai cilā militāros krāmus es izvilku vienu apsudrabotu paplāti-šķīvi. tāds vienkāršs, bet elegants un tā vien “runāja uz mani” JŪGENDSTILS! onkulis man pa piečuku atdeva, nupat sagūglējām izcelsmi.
  un IR!
  firma pastāvējusi vien līdz 1909. gadam, kad īpašnieks izdarījis pašnāvību neveiksmīgu lēmumu dēļ novedot firmu līdz bankrotam.
  mūsējais ir tiešām vienkāršs, bet te jums links uz citiem smalkumiem. man acis iztecēja, cik skaisti!

  http://www.abcap.nl/osiris
  Monday, January 15th, 2018
  6:00 pm
  Lūc šodien dārziņā dabūja ne tikai paciņu ar burkāniem, bet arī lielāku paku ar sašķēlētiem kāpostiem. vēl tikai zaļu kartupeli un varēšu uztaisīt sautējumu. esmu sajūsmā!
  9:25 am
  brīvdienās es izdarīju visu to, ko biju apņēmusies nedarīt.
  protams, ka es beigās aiz gara laika pie darbiem sēžot iztukšoju pudeli vīna
  protams, ka es lekcijas saldi nogulēju
  protams, ka es sestdien neaizgāju mežonīgi ballēt kā bija plānots (bet tad atkal - kurš gan būtu gājis tādā aukstumā)
  protams, ka uz zāli es sestdien neaizvilkos

  tomēr es izdarīju daudz ko citu, kas to visu atsver.
  tukšā dzīvoklī mūziku uz visskaļāko un dejot dušā - ček
  aizbraucu uz pastu un aizsūtīju paciņu pazīstamai meitenei UK. 2017 gadā viņa ir izgājusi cauri ellei un visiem tās priekškambariem. man ļoti ļoti gribējās viņu kaut kā atbalstīt. kaut vai nosūtot kartiņu un suvenīrus no LV.
  iztērēju Stockmann dāvanu karti par visu naudu sapērkoties kosmētiku.
  bijām ar hotai randiņā
  svētdienas rītā aizgāju uz sporta zāli. domīgi minos uz trenažiera un apbrīnoju bariņu krosfiteru kas skraidīja un sabļāvās pa visu klubu. yay.
  bijām mintā
  bijām uz “tev pienākušas 1234 ziņas” (es šodien eju atkal, kvī)
  Lūcijai h&m nopirku melnu kleitu ar uzdrukātu skeletu un tillu virsū un palaidu tajā uz b/d hehehe
  Friday, January 12th, 2018
  9:27 am
  āh, dēm, nu jau arī es nenoturējos un uzsāku diskusiju atsaucīgo mātīšu forumā. fuj fuj fuj
  Wednesday, January 10th, 2018
  9:09 am
  es zinu, ka neesmu mērķauditorija, bet JRT reklāmas sociālajos tīklos par sava aktieru kursa uzņemšanu, man uz brīdi rada riktīgu iekšēju laimes un trauksmes sajūtu. tipa “āāā, man ir jāiet pieteikties, tas varētu būt....... ā, nē, nav gan...”
  :D
  Monday, January 8th, 2018
  8:47 pm
  šodien sev piezīmēju, ka tā arī līdz šim neesmu kačalkā redzējusi nevienu zib legingos
  10:39 am
  šodien muzeju lekcijās Zirgu pastā ik pa brīdim telpā ieklīst melns labradors

  upd/ ruksis ir uzracis vienu no puķupodiem, to visu uzkrāmējis uz dīvāna un pats apmierināst guļ blakus
  Thursday, January 4th, 2018
  8:19 pm
  šī diena ieies vēsturē ar to, ka es pirmo reizi mājās pagatavoju Bum Bo Xao jeb big bowl of goodness, jeb vienkārši vjetnamiešu nūdeļu salātus ar liellopa gaļu.
  tas ir kaut kas neticami gards, mans mīļākais ēdiens so far.

  domāju, ka steidzami jātaisa augšā cibas pļēguru ballīte Dienvidpolā, lai jums arī tiek.
  Monday, January 1st, 2018
  5:43 pm
  braukt divatā uz divām dienām prom svinēt jauno gadu izrādījās lieliska ideja. tomēr šogad jaunā gada sagaidīšana atkal būs Dienvidpolā, piezīmējiet savos blociņos ;)

  mums gāja ļoti ļoti labi. gribu mazliet piefiksēt abās dienās sadarīto, lai neaizmirstas.

  tātad
  pirmajā dienā mēs izbraucām cauri Kuldīgai, aizgājām pafočēt rumbu uz vecā tilta un apskatīt Kuldīgas muzeju. Ļoti skaisti iekārtots un izremontēts, bet pamaz mantu.
  tikām līdz Liepājai, iečekojāmies viesnīcā. palikām Poriņā (vēlāk vakarā apskatot nekustamā īpašuma sludinājumus ss`ā atradām, ka viesnīca patlaban tiek tirgota, jocīga sajūta). Poriņš nav slikts, tikai ar plānām sienām un sliktu gaisa apriti, turējām logu vaļā praktiski visu laiku. nometām mantas un steidzāmies uz centru staigāties un paēst. to mums izdevās izdarīt Pastnieka mājā, ēdiens bija labs, apkalpošana ne tik ļoti. izgājām apli pa centru, secinājām, ka visur ir lietuvieši, aizgājām uz Liepājas muzeju, kurš ir brīnišķīgā ēkā un ar ļoti bagātīgu apskates materiālu. Pat nedaudz pārāk bagātīgu, jāatzīst, ka es tam nemaz pilnvērtīgi nepievērsos, jo bijām arī atnākuši pēdējā muzeja darba stundā. tantas bija viegli nervozas, kaut arī neslēpa savu vilšanos, ka nevēlamies apskatīt Igo grafikas izstādi.
  tad gājām uz viesnīcu, jo dēļ iepriekšējā vakara svinīgās iesēdēšanas par godu Londonas biļešu nopirkšanai kopā ar redīsu, prasījās maza diendusiņa.
  vakaram bija grandiozs plāns - paēst jaunā ēstuvē Hot potato un apmeklēt Helēnas koncertu Kursas putnos, kas esot Liepājas Čomskis.
  Hot potato man bija vilšanās - kartupeļu pankūkas bija negaršīgākās kādas ēstas, hotai atkal teica, ka viņam viss bija garšīgs.
  līdz Kursas putniem neaizgājām, jo bija nooooogurums un gribējās iečubināties gultiņā.

  nākamajā dienā plāni bija vēl grandiozāki. pamodāmies no rīta, pārsteigti secinājām, ka snieg un pēc brokastīm 9os kā izvēlāmies no viesnīcas, tā tūristojām visu dienu apkārt. pirmais, ko apskatījām bija putnu vērošanas tornis Liepājas ezerā. pēc tam man ļoti gribējās redzēt savvaļas dzīvniekus Vītiņu pļavās, bet tas, protams, nav tik vienkārši - aizbrauc un ir! redzējām glītus sniegotus laukus un uzņēmām pāris labas bildes. pēc pļavām braucām uz Ziemeļu fortiem. pēc tam klīdām pa pilsētu, jo bija jāpaēd, jāmeklē hotai zābaki un jāskatās uz skaistajām Liepājas mājām.
  paēdām Klondaikā, bija ok un desperados iekšā iegāja čūkstēdams. iedvesmoti metāmies izpildīt iepriekšējā vakara nepadarīto darbiņu, proti, sameklēt slavenos Kursas putnus. atradām un secinājām, ka viņiem ir nāvīgi smalks darba laiks no 7pm-03am tikai piektdienās un sestdienās. savukārt blakus atradām droši vien visinstagramētāko koku Liepājā un alus bāru, ļ stilīgu, kur var dabūt visu craft plejādi, ko sirdij kārojas. izdzērām un sapratām, ka ir laiks nelielai atpūtai pirms vakara cēliena.

  par vakaru uz to brīdi bija neskaidras vīzijas, bijām nopirkuši biļetes uz Fonķiku. mums par iepriecinājumu ciemos pasauca hotai biedrs, iekrāmējām somā sagatavotos ciemakukuļus un 10 minūšu laikā bijām gatavi visam, ko vakars mums nesīs. šī daļa izvērtās sevišķi priecīga un smalka, jo saimnieki mums cienastā priekšā cēla kūpinātu cūkas galvu un cūku pupas. jā, es zinu, kā tas izklausās un droši vien mans apgalvojums, ka bija tiešām garšīgi, tāpat jūs nepārliecinās. pēc omulīgas pasēdēšanas devāmies uz centru, promenādē bija koncerts, mēs uzkāpām uz gājēju tilta, lai to pavērotu. 12os, kad šāva salūtu, gaismas puķes atvērās tieši mums virs galvas, tas varbūt nebija lielākais salūts, kāds redzēts, bet efekta un tuvuma ziņā iespaidīgākais gan. Fonķiks pēc tam bija briesmīgs, jāsaka paldies mūsu Liepājas draugiem, ka viņi izturēja tur ar mums kādas divas stundas. vēl nedaudz iedzērām un laidām atpakaļ uz viesnīcu. miedziņš bija tik labs, ka aiz loga notiekošā skaļā terases ballīte mums necik netraucēja. izgulējāmies, pamodāmies izbadējušies, nopriecājāmies par pildītajām olām brokastu bufetē un laidām mājās.

  Laimīgu jauno gadu!
  Friday, December 29th, 2017
  6:55 pm
  Lūcijas “smiļģismi”
  bebe reizēm mēdz izteikties tā it kā būtu beigusi Dailes teātra studiju 50tajos

  Hotai lasa grāmatu viņas istabā. Lūcija ienāk apsēžas blakus gultā un skatoties pa logu saka “ No rītiem te ir tik skaisti. Bet tad tas skaistums pazūd. Manis dēļ...”
  Thursday, December 28th, 2017
  10:08 am
  mums pēc svētkiem mājās ir tiiik daudz saldumu. to, ko varēju, jau izdalīju tālāk, pārējo laikam ēdīsim līdz jāņiem.
  Tuesday, December 19th, 2017
  8:08 pm
  bērniņ, mācies govi slaukt
  šodien bija pusgada noslēguma skate Lūcijai Azotē. bērniņš bija priecīgs un saņēma diplomu par vissapņaināko studijas dalībnieci. kas gan laikam nozīmē to, ka viņa darbā iegrimstot ne vienmēr dzird apkārt notiekošo, bet nu tāda viņa ir - domīga un drusku lēna.
  samulsu, jo izrādījās, ka starp pārējiem studijas vecākiem ir kaut kāds savs tusiņš, viņi apskāvās un bučojās un savstarpēji pārrunāja lietas. tur vispār uz kādiem 6 audzēkņiem bija ļoti daudz pieaugušo, es tā īsti pat neiebraucu, kam kas bija atnācis līdzi.
  un, varbūt es kļūdos, bet manuprāt tur bija cibiņa _kbrgs?
  anyway
  vispār es jums gribēju pastāstīt vienu šausmīgi jauku lietu.
  Lūcijai ir studijas biedrene, ļoti kustīga meitenīte. viņa knapi bija ienākusi telpā, kad jau viss ballītei sagatavotais bija aptaustīts, pačamdīts, paraustīts un izmēģināts. nu riktīga ūdenszāle. nu un kā viena no izklaidēm bija noorganizēta lielformāta piparkūku dekorēšana ar glazūru, kam meitenes uzreiz ķērās klāt. Lūcija daudzmaz tika galā pati, bet ūd-zālītei palīgā nekavējoties metās ome. nekā viņām tur negāja, ome kļuva aizvien frustrētāka pēc balss toņa spriežot. ome mazajai meitenītei skaidroja darbību, ar kuru glazūras maisiņš ir jāpietur ar vienu rociņu un ar otras diviem pirkstiem ir jāspiež ārā pa caurumiņu, lietojot salīdzinājumu "nu, tā kā govi slauc". lieki teikt, ka bebei vispār nepieleca, ko viņa ar to domā un tā savas desmit minūtes pa visu studiju skanēja spalgi "nu ne TĀ! kā tu dari! nu tā kā gotiņu slauc! nu nepareizi! tu visu sastum atpakaļ! nu ne TĀ! nu tā kā govi slauc taču!"
  Monday, December 18th, 2017
  6:46 pm
  palīdziet atrisināt rēbusu
  mēs te viendien ar hotai aizdomājāmies, kas tā ir par etiķetes normu, kas liedz pavecākām dāmām kafejnīcās noņemt savas neglītās mices un pižikus?
  bailes, ka nozags?
  sajaukta frizūra??
  kas???
[ << Previous 20 ]
About Sviesta Ciba