only after dark's Journal
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends]

Below are the 20 most recent journal entries recorded in only after dark's LiveJournal:

  [ << Previous 20 ]
  Monday, March 2nd, 2015
  4:23 pm
  'Ko aarsti tev nestaasta' & Padomju mediciinas enciklopeedija
  Baabushka strikes again. Shodien staasta, kaa centusies 7dienas aarsteet temperatuuru ar ibumetiinu. Kas neesmot liidzeejis. Aizgaajusi uz polikliiniku, kur vinjai ieteica ibumetiinu tomeer nedzert un, tavu laimi, divu dienu laikaa viss paargaajis.

  No kaa mees, protams, gluzhi logjiski secinam, ka tabletes dzert nevajagot VISPAAR.

  *facepalm*
  2:28 pm
  Nabadziigaas pusdienas, kas taa nemaz negarsho: no riita ledusskapii (paaraak veelu atcereejusies, ka shodien man neviens eest netaisiis, kaa tas notiek Trusii) pakjeeru visu, kas bija palicis - viena paprika, gabalinjsh fetas un kaadi 10 cherry tomaatinji. Papriku izcepu kraasnii, paareejo atstaaju kaa ir. Saals un oliivellja, paareejais optional. Meeli var noriit.
  Saturday, February 28th, 2015
  6:12 pm
  dzīve ir skaizta!
  es jūtos izredzēta, jo vakar pieredzēju Gaišību bārā dejojam un mums ar jz. redīss pat bija tas gods Gaišībai nedaudz piedejot. tā kā tagad varu savu dzīvi nodzīvot mierā un laimē starojot.

  otrs vakara hailaits noteikti bija tas, kā redīsiņš koncertā kutināja ar smilgu aiz austiņas j-kungam, kuram bija uz zemes nokritis cimdiņš.
  un es pārliecinājos par mūsdienu jauniešu brīnišķo šķīstību un sirdsskaidrību. viens tāds Pulkvedī man ļoti nopietni aizrādīja, ka man vajadzētu mest nost smēķēšanu, jo [citēju] kādreiz taču tev sagribēsies bērnus?! es biju tik lielā sajūsmā par šo domu, ka māju ar galvu, teicu, ka taisnība ir pilnīga, bet savā aizrautībā aizmirsu atzīties, ka man viens jau ir :>

  cita starpās - drīz es būšu laimīKs balta 4s iphone lietotājs. pirkšu no draugiem lietotu par 125 naudiņām (tas taču nav daudz, ne?) blekberijs, lai arī man joprojām ir neizsakāmi mīļš, tomēr ir diezgan stipri sācis gļučīt.
  Friday, February 27th, 2015
  2:13 pm
  Ja sheit ir kaads Horena un regeja fans, tad vinjam shovakar celjsh ved uz Trusi.
  Thursday, February 26th, 2015
  3:07 pm
  zivis ir jāēd
  no pusdienām palika pāri 4 pilnas pannas ar ceptām renģītēm :(
  Wednesday, February 25th, 2015
  8:55 am
  par jauko dziivee
  Mana Juurmalas mikrinja shoferis shoriit ir gejinjsh fuksijrozaa kreklaa (es nupat redzeeju kaa trolejbusa vadiitaajs uz vinju krustojumaa skatiijaas ar ljoti izteiktu wtf izteiksmi sejaa), kas klausaas kaut kaadu ljoti relakseejoshu popa un klasiskaas muuzikas sajaukumu.
  Tuesday, February 24th, 2015
  9:31 am
  par svarīgo dzīvē
  man sanāca tiešām jauks tērps Lūcijai uz Meteņdienu dārziņā. tāds cacīgs kaķītis :D
  Saturday, February 21st, 2015
  10:38 pm
  āāā, un vēl mēs dabūjām uz Lūcijas programmiņas autogrāfus no mūsu draugiem LNSO pirmās vijoles Raimonda un viņa sievas Dainas. tagad Lūcijai ir Oficiāls un Parakstīts pirmā "kuncerta" apmeklējums.
  9:35 pm
  bijām šodien ar Lūciju pirmo reizi uz Lenesonu ģildē. Lūcija uzvedās spīdoši - sēdēja, klausījās un nedaudz komentēja aiz orķestra uz ekrāna notiekošo. šķiet to, ka mūziku spēlē vesels orķestris, viņa vēl neuztvēra. atmosfēra zālē bija lieliska! nevienu neuztrauca nelielā pastāvīgā murdoņa fonā, ik pa brīdim mazliet skaļāk atskanējusi kāda smalka balstiņa, kāds mazāks, kurš saraudas, vai kāds, kurš vēlas būt diriģents un visu skaņdarbu stāv kājās un braši diriģē. skaņdarbi bija īsi un rotaļīgi, animācija pietiekami vienkārša. un mani patiešām aizkustina, ka vesels orķestri spēlē mūziku šim mazliet nepateicīgajam, brīžiem skaļajam mazo cilvēciņu pūlim. noteikti iesim vēl.

  pēc tam mēs bijām ciemos pie vienkārši lieliskiem un sirsnīgiem draugiem. pāris, kuri strādā mūsu novadā par kora diriģentiem un pirms pus gada kļuvuši par vecākiem. ar viņiem komunicēt ir tikpat kā kļūt mazliet labākam vai vismaz liek vēlēties tādam būt.
  Friday, February 20th, 2015
  10:30 pm
  balliiteee
  Nominaacijaa "Proper veids, kaa uzsaakt viikendu" uzvar:
  "Iet guleet reizee ar beernu!"
  Labunakti
  Thursday, February 19th, 2015
  4:30 pm
  šodien ir brangākais "pilnīgs mēēēh" garastāvoklis kopš ilgiem laikiem.
  Wednesday, February 18th, 2015
  9:32 pm
  ja jau sākām par ēdienu...
  pirms kāda laika izmēģināju šo recepti http://foodinjars.com/2014/02/sponsored-post-complete-knife-skills-craftsy/
  tiem, kam slinkums lūkoties uz saiti - marinēti burkāni ar sv. koriandru un laima miziņu. sanāca forši, tikai pārāk jau nu savienojums burkāns+kinza atsit to pašu veco labo korejas salātu garšu, tāpēc nekas īpašs nelikās. bet kā burciņkraukšķis ļoti atzīstams.
  šodien ieliku burkā šo http://www.bonappetit.com/recipe/pickled-carrots-moroccan-style
  atkal burkāni. atkal koriandrs, šoreiz sēklās. ieliku mazāk, redzēs kā būs.
  nākamais uz strīpas http://www.bonappetit.com/recipe/sweet-and-spicy-chile-pepper-jelly
  izskatās pēc saldās čili mērces
  7:52 pm
  Uztaisiiju garshiigas un veseliigas vakarinjas. Aciimredzot paaraak garshiigas un paaraak veseliigas, jo eedu vinjas viena pati.

  #sludinaajums
  Mekleeju adopteeshanai gjimeni ar normaaliem eeshanas paradumiem.
  Monday, February 16th, 2015
  9:01 am
  Es ceru, ka Gaishiiba shodien aaraa esot apmierinaati seec un puush gaisaa elpas mutuliishus...
  Friday, February 13th, 2015
  12:13 pm
  vakar uztaisīju divas burciņas Giardiniera aptuveni vadoties pēc šīs receptes http://www.shutterbean.com/2011/giardiniera/ (eksperimentēju un vienu taisīju ar garšaugu maisījumu un vienu ar čili pārslām)

  tagad nevaru no viņām atrauties, sasodīts!!!

  /upd. kāds no maniem uguns-rijējiem draudziņiem, grib burciņu ar čili? es esmu drusku no augšas nogaršojusi. tāpat manā hausholdā neviens cits šitos neēdīs.

  turklāt man ir plāns tūdaļ iet un ķerties pie jaunas receptes :)
  11:28 am
  tā man vēl nebija gadījies
  nupat Galerijā Rīga aizņemta ar savām domām gāju pie sviedrubankas bankomātiem, lai palūkotos uz sava mīļotā un vienīgā konta stāvokli. pieslēgusi maņas realitātei es pamanīju, ka viens no viņiem gaudo nelabā balsī, uzraksts uz ekrāna vēsta "Lūdzu paņemiet naudu" un zemāk no aparāta ārā torčī čupiņa ar 50 eur banknotēm. tur bija kā minimums 300 eur a to i boļše. daudz secenāriji izskrēja cauri galvai, bet, nē, ne tas, ko jūs padomājāt, "paķer naudu un skrien". vispirms lūkojos apkārt pēc kāda izmisuša cilvēka, neviena nav. pēc tam lūkojos apkārt pēc apsarga un atradu arī. rimi pie kases norēķinoties par pirkumiem. tā nu es stāvēju pie gaudojošā aparāta un ar pa pusei izmisīgu, pa pusei wtf skatienu viņu hipnotizēju. apsargs vispār bija gudrāks par mani, mierīgi turpinot norēķināties par (gan jau ka) pusdienām viņš man pamāja, lai es izņemot naudu no bankomāta, lai vismaz tas nabadziņš beidz brēkt. un 5 sekundes pēc tam, kad es to izdarīju paņemot naudu pirkstu galos tā, it kā viņa no visām pusēm būtu apvārtīta sibīrijas mēri, ap stūri aizelsusies piejoņoja blonda dāma, kas dvesa par to, ka ir aizmirsusi paņemt naudu. laimīga atdevu to viņai, pamāju apsargam un pievērsos savam kontam.
  Thursday, February 12th, 2015
  9:53 pm
  couldn`t agree more
  For most though, washing, squeezing, chopping , slicing and cooking a large quality of oranges is a messy, laborious, sticky jolt of orange joy. Go and make marmalade should be written at the bottom of doctors prescriptions as a cure of sorts: marmalade against the strain of modern life, conserving for health, citrus therapy or some such thing.
  8:41 pm
  interesanti
  vai kāds no jums var uzminēt, ko Lūcija domā ar vārdu "zīmulīmīte"?
  varianti komentāros :))
  3:38 pm
  šodien brīvdiena ir tieši tāda kādai jābūt proper brīvdienai manā izpratnē.

  no rīta mēs pārsteidzoši operatīvi ar bērnu tikām līdz dārziņam. bija tikai pavisam neliela stīvēšanās par nepieciešamību ģērbties. bet vienmēr jau ir arguments par skaisto kleitu. ja Lūcijai piedāvā vilkt kleitu, 99% gadījumu viņu ir iespējams apģērbt arī visā pārējā nepieciešamajā ekipējumā.

  pec tam es galopā aizdevos uz DADcafe, kur bija norunāta tikšanās ar draudzeni. apsēdos ar kafiju pašķirstīt žurnālu, lai pirmo reizi dzīvē atklātu sev kā tas ir, kad gribas to izlasīt no vāka līdz vākam un rūpīgi izpētīt visas bildes. iepazīstieties, mana jaunākā aizraušanās http://www.ohcomely.co.uk/ žurnāls gan ir ļoti "girly" un "pinterestīgs" taču šķiet, ka veidotāji(as?) no tā it nemaz nekaunas.

  pēc tam bija 2,5 h aizraujošu sarunu un daudz daudz smieklu, jo draudzenes māsa mūs aplaimoja ar stāstiem par to, kā tas ir būt latvietei (jeb vienkārši baltajai) Pekinā. tādas lietas kā "hi, how are you? i like your nose. marry me?" ir tieši tikai ziediņi. par to kā viņa kaulējoties noved vietējos līdz asarām. par to, cik jocīgi ir, ka šeit uz ielas viņu neviens nefotografē. par to kā viens viņu pazīstamais bija nopelnījis smuku naudas summiņu procentos vienkārši regulāri ejot kopā ar viņam uz konkrētu klubu, kas izrādās automātiski vairo tā "prestižu".

  pēc kafejnīcas un trūkstošo vienību iepirkšanas es atgriezos mājās, lai pievērstos jaunam izlolotam kulināram eksperimentam.
  tagad ir iztīrīta virtuve un piekārtota māja.
  vēl 2 h vienatnes.
  Tuesday, February 10th, 2015
  10:14 am
  starp citu
  Kaads grib kaadu marmelaadi? Riit esmu Trusii visu dienu, varees atnaakt pakalj un pie reizes uzmest aci manam dailjajam vaigam.
  Atgaadinu izveeles:
  Zemenju
  Zemenju-rabarberu
  Zemenju-bazilika
  Avenju sulas
  Avenju sulas-greipfruutu (jaunums)
  Avenju no ogaam
  Avenju no ogaam un ar rozhu ziedlapinjaam
  Aabolu-kaneelja
  Greipfruuts&rozaa pipari
  Apelsiinu&lavanda
  Upenju
  Smiltseerkshkju
  Apelsiinu-rabarberu-ingvera


  Hmmm, daudz gan.
  Eniivei, dod zinju shepat.

  4eur pacinja
[ << Previous 20 ]
About Sviesta Ciba