only after dark's Journal
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends]

Below are the 20 most recent journal entries recorded in only after dark's LiveJournal:

  [ << Previous 20 ]
  Thursday, December 18th, 2014
  9:23 pm
  es vienmēr saules stariņš, reti, reti mākonītis
  es šodien pieredzēju Lūcijas ohohō mākoņu dienu. long story short, es viņu pirmo reizi mūžā atstāju bļaujošu vārtoties pa grīdu bērnu dārza garderobē (un tā nebija pirmā scēna šajā dienā). pati braucu uz Jūrmalu nogurusi, dusmīga, slima un asaras rīdama. vēlāk no grupiņas audzinātājas dabūju zināt, ka Lūce vienkārši esot vēlējusies pati noģērbties... nopūta. žests.

  citās ziņās Alvim šodien ir dzimšanas diena, ko mēs atzīmējām pasūtot uz mājām sušī. jo jebkurš iemesls ir labs, lai pasūtītu uz mājām sušī.

  tagad man ir jāuzmeistaro rūķa cepure. atlikt vairs nevar vajag jau rīt.
  Wednesday, December 17th, 2014
  4:42 pm
  Visu laiku drusku smiiknjaaju par tiem, kas ingvera marmelaadi ierindoja veseliigo kaarumu kategorijaa, jo, nu, ingvers, rudens, viirusi un taa (tas nekas, ka tur ir cukurs).
  Tagad pati kaari notiesaaju divus gabalinjus un priecaajos par knjudinosho sajuutu saaposhajaa kaklaa.
  2:35 pm
  Par ko, par ko man shitaas shausmas, nu?!
  9:09 am
  Jaatziist, ka kaut kaadu iemeslu deelj (un ne jau taapeec, ka pashi neeestu) Luucija liidz shim briidim veel nebija tikusi pie neierobezhotiem saldumu apjomiem. Ilgu laiku vieniigaa vieta, kur vinja dabuuja konchu bija peec viziites pie gjimenes aarstes. Alvis eed daudz saldumus, bet ne ar vienu nedalaas (hehe), es censhos izvairiities un Luucijai vispaar vienu briidi no shoko izstraadaajumiem bija pumpas.
  Liidz vakardienai.
  Jo vakar mees bijaam Aadazhos uz egliiti un, kaa jau kaartiigaa eglee pienaakas, tam sekoja arii neiztruukstoshais konfekshu maisinjsh. Autobusaa iekaapusi, Luucija vinjaa ienira ar abaam rokaam. Saakuma pat daliities negribeeja, bet peec tam, apeedusi 3-ar-pus konchas, diezgan viegli ljaavaas paarliecinaaties, ka jaapataupa paareejais veelaakam. Vakaraa arii apeeda pusotru un viss. Laikam izvilksim ilgi ar to pacinju.
  Tuesday, December 16th, 2014
  9:28 pm
  1. labrīīīīīīīt :)
  2. šodien Trusī ir bijusi cibiņdiena :) paldies, mīļie!
  3. Ārzemnieks atnāca un stāsta par to cik pretīgas vakariņas viņiem bijušas Vincentā par 600 eur
  4. Totally nailed it! Ha!!!!
  5. noskatījos filmu, paraudāju, bet tas sabojāja man garstāvokli.
  6. Muusu divi 'miiljaakie' pastaaviigie sveshtautu klienti beidzot ir apvainojushies un vairs nenaak.
  7. Luuciju peedeejaa laikaa satieku gandriiz tikai guljoshu un mani beidz nost pashpaarmetumi un tas, cik ljoti man vinjas pietruukst.
  8. no rīta pamodos šausmīgi agri (tas vispār ir diezgan tipiski - ja bērns modina 8os, tad tu nevari acis atlipināt, ja esi "brīvlaišanā", tad acis atkrīt ap 7iem pašas no sevis), izgāju ārā klusajā pilsētā pēc kafijas un mazā šopingā (uzrakstīju, lai izklausās smalkāk, bet patiesībā es nopirku tikai pāris topus un daudz tīrīšanas līdzkļu mājai), proti, mēs šodien pa visu šo vājprāta karstumu esam sarīkojuši ģeneralku.
  9. Straadaat ir labi Straadaat ir labi
  10. pēdējā laikā daudz domāju par savām attiecībām ar Alvi.
  11. i`m a survivor!
  12. No visas plejaades rokgrupu, kas skan radioSWHrock, nominaacijaa "visdumjaakaas lirikas" paarliecinoshi uzvar BonJovi

  šis gads ir bijis pilns darba. kaut arī es neesmu nekādu krutu un stilīgu profesiju pārstāve, tak es arī cenšos rast savu vietu. vairs nekad negribu strādāt darbus, kas man riebjas, tāpēc atklāti saku, jā, man patīk strādāt kafejnīcā un, jā, man patīk vārīt marmelādes un, jā, man patīk tas viss, jo tam ir tieša saistība ar ēdienu un cilvēkiem. ideālā variantā tā būtu mana kafejnīca, bet līdz tam man vēl ir ceļš ejams. gada sākums viss bija iekš Truša, līdz tas viss sagriezās, savērpās, apmeta vilnu uz otru pusi un šķiet ir atstājis abas puses ar rūgtu garšu mutē. vismaz mani noteikti. žēl.
  otra lielā lieta manā dzīvē, protams, ir Lūcija. kaut arī daudz par viņu nerakstu. viņa ir brīnišķīga maza meitenīte, gudriniece (plincese nē!) un šovakar pietam arī paziņoja, ka puisītis :D
  trešais laikam ir Alvis. ļoti pretrunīgas sajūtas joprojām. tomēr neatstāj sajūta, ka gadiem ejot mēs nonākam aizvien ciešākā sazobē viens ar otru.
  Monday, December 15th, 2014
  3:22 pm
  Shodien man paliigos piekomandeeta ir saimnieka mamma - ljoti runaatiiga krievu pensionaare. Es te mazliet jau juuku praataa no apskataamo teemu daudzveidiibas un informaacijas daudzuma - saakot ar luteraanisma izcelshanos, beidzot ar karu un, protams, pensijaam. Veel vinja no manis meegjina izspiest atziishanos, cik gruuti tomeer ir straadaat kafejniicaa. Jo kafejniica vinjas praataa ir eedniicas tipa iestaade, kurai vienlaiciigi jaapabaro 150 cilveeki.
  Es uz saciito nu jau atbildu ar dziljdomiigiem "mmm", "mmmhmmm", "da?", "uzhas!"

  Vieniigi forshi ir tas, ka vinja vaariidamaas nomazgaa visus manus pieshmuleetos riikus :)
  Saturday, December 13th, 2014
  9:57 pm
  kaut arī es vienmēr niķojos pirms radu pasākumiem, činkstu, ka man besī, tomēr kaut kā pēdējā laikā šīs pasēdēšanas kļūst aizvien jaukākas. kopš mūsu ģimenes ir kuplinājušās ar jaunpienācējiem (es, Alvja brāļa draudzene, ar kuru man ir foršs kontakts, un nu jau mūsu atvasītes - Lūcija un viņas brālēns), vienmēr ir par ko parunāt un bērni ir nebeidzams prieka avots tādās reizēs. gandrīz vai gribas teikt, ka tādas radu būšanas un saiešanas dod to "normālā" sajūtu dzīvē. kaut kur jau tas pamats ir jārod.

  cita starpā es priecājos, ka nepadevāmies kārdinājumam un Lūcei nenopirkām neko dāvanā, jo radi burtiski piegāza mums māju ar mantām. kādam laikam pietiks

  lai jums gaišas Lūcijas!
  Friday, December 12th, 2014
  4:36 pm
  un vispār
  https://www.youtube.com/watch?v=ZS0WvzRVByg

  kā var 21 gadu jaunam čalim būt tāda balss? nu TĀDA! tāda, ka spalviņas ceļas gaisā, vēderā taureņi un gribas izkust un izklāties pa grīdu.

  uzmanību - videoklipā Gendalfs!
  4:14 pm
  #uzzinupēdējā
  jūs zinājāt, ka britu granddāmas Hēlēnas Mirrenas vārds ir Helen Lydia Mironoff?
  4:00 pm
  vēl pat neesmu tikusi līdz darbam, bet iedzert gribas jau tagad. kreizī. bet gan jau paspēšu.

  mums nav dāvanas Lūcijai vārdadienā, izvērsīsimies uz ziemīšu dāvanām. lai radi apber viņu ar visādu nekam nederīgu figņu.
  1:44 pm
  un vēl es kaut kādā prāta aptumsumā apsolīju beigeļu Jack`am savārīt dzērveņu mērci. nēmot vērā to, ka pa brīvdienām pie mums ierasties taisās puse rodņas, es nesaprotu pa kuru laiku es viņu uzeksperimentēšu...
  1:32 pm
  pēc 4 dienām nonstopa marmelādes vārīšanas šodien bija pelnīti patīkams rīta cēliens
  atstāju dārziņā priecīgu bērnu
  garšīgi pabrokastoju Indexcafe
  papļāpāju ar ansi starku
  tad bija šoping-gājiens, kura sausais rezultāts ir:
  skaista melna samta kleitiņa Lūcijai uz svētkiem,
  dzejoļu grāmata - dāvana no rūķa Lūcijai dārziņā

  šeit maza atkāpe: mūsu grupas bērnu vecākiem ir jāpērk saviem bērniem dāvanas, jāiesaiņo, jānes pa kluso uz b/d, kur viņas pēc koncerta tiks izdalītas, BET vaļa taisīt drīkstēs tikai mājās (haha, es gribu redzēt kā viņi to dabūs gatavu ar baru 2 un 3-gadnieku)! how cool is that?! es esmu stulba un nesaprotu jēgu šitam pasākumam vai tomēr kkas nav lāgā ar to iekārtu?

  tātad, pie kā mēs palikām?
  zaļas samta šortiņas, taisni tādas kādas nēsā mazi rūķi (nēsā taču, vai ne?)
  pēc tam es sev atradu smukus zābīšus ļoti lēti
  un beigu beigās vēl jaunu ziemas jaku Lūcijai

  viss, nauds vairāk nav :)

  jāatceras sašūt rūķa cepure
  Wednesday, December 10th, 2014
  3:26 pm
  woohoo
  Esmu lepna un prieciiga - Alvis tikko nolika braukshanas eksaamenu CSDD
  Tuesday, December 9th, 2014
  10:43 pm
  es ATCERĒJOS
  atcerējos vienu no paņēmieniem, kas man palīdzēs pārdzīvot ziemu. janvārī, kad svētku duna būs pieklususi un priekšā būs tikai aukstums un gaidas, ir jāsapērkas un jānodrošinas ar daudz daudz visādām biļetēm. teātris, koncerti, kino, vienalga. nopirku sev biļeti uz Soņu (sen jau kāroju redzēt) un jāiepēta, ko mums labu piedāvā koncertsezona.
  9:16 am
  Sveetdien maajaas ejot pasliideeju un uzkritu uz kreisaa saana, vakar veel taa, bet shodien roka saap jau gana elliigi.
  Monday, December 8th, 2014
  10:45 pm
  ir viena joma, kuru dzimumu līdztiesība nekad neskars. bērnu kaku un vēmekļu mazgāšana.
  10:29 am
  Jauna nedeelja, jauns marmelaazhu maratons. Plus man paliigaa riit buus taa nepatiikamaa meitene, kas te kaadu laiku piestraadaaja. Nu neko, vismaz darba rokas...

  Vakardienas iespaidaa visu nakti sapnjos malos pa savu krogu risinaadama dazhaadas situaacijas :D
  Sunday, December 7th, 2014
  1:44 pm
  starp citu, ja kādam no jums ir vēlme iepriecināt pašiem vien zināmus cilvēkus ar marmelāžu kravu - ar mani var sarunāt piegādi. nu, lai nav pašiem jābrauc pakaļ uz Kalnciemu utt veidi ir daudz un dažādi, maksā 4 eur un sver 200 gr
  Saturday, December 6th, 2014
  9:46 pm
  šodien ar draugiem bijām Esplanāde trušus skatīties un uz dmdm piparkūku darbnīcām. haoss tur ir liels, bet vispār bija tiešām superīgi. ir auduma apdrukas, tūtiņu taisīšanas un piparkūku darbnīcas. augšā uz audumu apdruku mēs nemaz neaizgājām, jo bija skaidrs, ka mūsu abas divgadnieces to nespēs sagremot. tāpēc mēs kopīgi skaisti aplīmējām papīra maisiņu (uzdevums ir aplikācijas veidā uztaisīt pūci) sanāca tāds šķielējošs un dancojošs pūčulis. un pēc tam lejā rullējām iekšā piparkūku mīklu tādās ļoti skaistās, grebtās formās, turpat viņas arī izcepa. mazās saēdās mīklu, izskraidījās, izpriecājās un vēl tika pie kaudzes skaistu piparkūku.
  Friday, December 5th, 2014
  10:53 am
  šodien vāru marmelādes (šobrīd top zemeņu, virtuve smaržo pēc vasaras) un klausos/skatos Riekstkodi uz kompja. grūti pastrādāt, jo skrien tirpiņas no mūzikas :D
  nevaru sagaidīt, kad Lūcija būs pietiekami veca, lai viņu vestu šo baletu skatīties! es zinu, ka viņai patiks, bet divgadniekam ar astīti gan jau viņa ir drusku par garu.
[ << Previous 20 ]
About Sviesta Ciba