only after dark's Journal
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends]

Below are the 20 most recent journal entries recorded in only after dark's LiveJournal:

  [ << Previous 20 ]
  Tuesday, October 23rd, 2018
  4:58 pm
  kā mēs uz Austriju braucām
  pa ceļam no Budapeštas līdz Bratislavai, ja pārvietojas ar mašīnu, zinātkāriem ceļotājiem ir brīnišķīga iespēja pieķert klāt nedaudz Austrijas. mazliet gan jau žmiedza tā 9 euro vinjete, toties cik stilīgi, cik neparasti tas būs, mēs teicām viens otram, un braucām pāri robežai. par gala mērķi izvēlējāmies mazu pierobežas pilsētiņu Bruck am der Leitha. pavisam uz dullo jau nebraucām, atvērām wiki un godīgi izlasījām visu tur pieejamo informāciju jeb noskaidrojām vai vietai vispār ir vēsturiska vērtība un vai tur maz būs ko apskatīt.
  apraksts, starp citu, bija gana labs, apskatiet paši https://en.wikipedia.org/wiki/Bruck_an_der_Leitha
  tātad spārnoti ar domām par muzeju, pili, baroka baznīcu un visu citu, mēs pat satrakojāmies un nospriedām, ka tā būtu ideāla vieta pusdienu ieturēšanai. es (šoreiz gan uz dullo, atzīstos) atradu kartē vietu ar nosaukumu Schnizelhouse un mēs jau iztēlojāmies kā mēs starp vec-austriešiem malkosim dzērienus un ieturēsimies viņu vietējā omulīgajā krodziņā ar gardām pusdienām.
  nekas neliecināja par mūsu plānu nepareizību, pilsētiņa bija sakopta, saules pielieta ar maz cilvēkiem uz ielām (bet bija jau arī tikai dienas vidus). noparkojām mašīnu un pa viņu galveno gājēju ielu devāmies uz savu šniceļu paradīzi.
  drusku neomulīgi bija tas, ka uz galvenās gājēju ielas 70% veikalu bija aizklapēti jeb bankrotējuši. apbrīnojām vien izkārtnes visam, kas tur reiz atradies.
  jā, un tā šniceļvieta nebija tas, ko mēs bijām gaidījuši... nemaz.
  tas izrādījās fast food restorāns, tikai burgeru un kebabu vietā viņi taisīja ŠNICELES. mēs no apjukuma pat neaizlaidāmies, bet tiešām palikām paēst. priekšā jau bija divas ļoti ļoti liela izmēra dāmas, kas lēnīgi tiesāja savas porcijas. viņas ēda, kad mēs atnācām un ēda vēljoprojām, kad mēs jau gājām prom. pie tam viena no viņām izdeva tādas skaņas it kā viņai kaklā būtu permanenti iepriedies vistas kauliņš. mums likās, ka viņa tūdaļ atdos galus un bija diezgan neomulīgi. bet šnicele bija laba.
  pēc tam devāmies meklēt viņu vietējo muzeju un pārējās dostoprimečatelnostj. atradām muzeju, tas strādāja vien tad, ja kāds pirms tam pa telefonu savu vizīti piesaka. skumīgi domājām par tiem visiem romiešu dārgumiem, ko mēs neieraudzījām un devāmies lūkot pili.
  pils bija ciet. pils pat nebija, kālaipasaka, paredzēta būt vaļā. viņa vienkārši tur bruka kopā savā nodabā, tāpat kā mega slavenais senais klosteris tikai uz citas ielas.
  i mean... visa pārēja pilsēta ir norm. sakopta. vienīgie divi objekti, kas viņiem bija avārijas stāvoklī sagadīšanās pēc arī bija divas vienīgās vērtīgās celtnes visā ciemā.
  starp citu, lai pieietu pie pils vārtiem cilvēkam nācās izlaipot starp dzelzs barjeru un bariņu ļoti ļoti smirdīgu miskašu. tā arī bija vienīgā pieeja pils krodziņam, kurš arī tur bija un pēc visa spriežot (kas bija diezgan pārsteidzoši pēc visa redzētā) strādāja. ievērtējām viņu superminimālistisko bērnu laukumiņu ar tādu kā miniatūru malkas šķūnīti un kāpnītēm bez pakāpieniem un lasījāmies prom.
  pa ielām sērīgi braukāja miskastes mašīna, mēs pa visu šo laiku bijām redzējuši kādus 10 cilvēkus un piemiņas vietu kaujā kritušajiem. komunistu pusei bija milzīga sarkana zvaigzne, kas no ielas izskatījās kā uztupināta avīžu kioskam, par ko mēs abi paspējām nobrīnītiem, lidz apgājuši apkārt sapratām, kas par štelli.
  pēc tam mēs vēl iegājām vietējā beķerejā un sapratām, kur ir paslēpušies visi vec-austrieši. viņi dienas vidū te sēdēja, rija kūkas ar vīnu un kafiju un pat netaisījās restaurēt to savu sasodīto pili, cūkas!
  4:01 pm
  ceļojumā nopirku sev pāri ar cimdu pāriem. svētdien uzvilku. šodien jau viena nav. nu fak!
  Monday, October 22nd, 2018
  6:01 pm
  diezgan forši ir skatīties uz pašiem mazākajiem Dzintariņa ķipariem, kas ir uzsākuši jauno sezonu. Lielākā daļa kas ir tikuši līdz šim brīdim ir diezgan aktīvi un smieklīgi. tā kā garderobē pilnīgi noteikti ir ieviesies lielāka haosa koeficients nekā parasti. toties pagājušā gada lielākais skrējējs un palaidnieks ir uzsācis jaunu taktiku - tagad viņš ne tikai skrien uz rinķi un traucē citiem ģērbties grūsdams un atsperdamies skrējienā pret jebko, vai tā būtu biedra mugura vai sveša vecāka kāja, viņš to dara ar vēl lielāku jaudu pietam ļoti enerģiski jau pie laika bļaujot “atvainojiet,atvainojiet,atvainojiet” :DD
  8:52 am
  smieklīgākais tas, ka neviens īsti netic, ka mēs šajā ceļojumā nebijām Vācijā.
  nebijām, tiešām, tiešām! bijām Austrijā uz pāris h un tas bija tik slikti, ka palika smieklīgi, bet līdz Vācijai tā arī netikām.
  Wednesday, October 10th, 2018
  7:38 am
  ja pasaulē ir izdomāts kaut kas lielisks, tad tās ir brokastis poļu viesnīcās
  Saturday, October 6th, 2018
  5:04 pm
  what a day...
  Mintā aiziet pa gaisu trubas
  īrnieks zvana, ka čigāniete viņa bērniem skrien virsū...

  kas vēl šodien? ušakovs par prezidentu?!
  Friday, October 5th, 2018
  1:54 pm
  kas man ļoti patīk šajā vēlēšanu gaisotnē ir, ka nevienam no manis uzrunātajiem cilvēkiem nav vienalga. visi, pilnīgi visi atbild ar "es vēl domāju", "tik grūti", "beidzot izvēlējos" vai kaut ko tamlīdzīgu, bet neviens man nav teicis - ai, kāda jēga vispār, tāpat nekas nemainīsies.
  kādus 10 gadus atpakaļ nevēlēt "jo nav jau jēgas" bija praktiski visu manu apkārtējo cilvēku nostāja (un arī mana, jāatzīst) ar nelieliem izņēmumiem.
  Friday, September 28th, 2018
  8:56 am
  Vakar biju uz Klīstošo Holandieti Lat.nac.op.un.bal.
  Par muzikālajām kvalitātēm nevarēšu spriest, šķiet, ka bija labi. Bet scenogrāfija gan ir AH, ļoti patika! ejiet visi skatīties ir tā vērts. izrāde, protams, modernizēta, jo Kairišs, bet ir ļoti eleganti un vienkārši, jo, nu Vāgners. VIŅAM izskaistinājumus nevajag, tas ir fakts. Un tas koris, TAS KORIS!!!
  Mūzika ir absolūti bija priekšplānā atšķirībā no Jevgeņija Oņegina, kur dāmas tikai plivina savas Amoralles vešas un drusku tā kā aizmirst, ka, ā, jā, mēs te par ciešanām'n'šit
  bija arī ķiķigi momenti, kas bija forši

  un, kas interesanti, es vienubrīd skatījos un pie sevis domāju cik gan smieklīgs tas Vāgners, tādas ciešanas, viss tāds trāāāģisks, griezt vēnazzzzZ, bet vācu valodā, cik tas izskatās smieklīgi... un pēc pāris minūtēm ievēroju meiteni, kas Ērika žēlīgā mīlas solo laikā slaucīja acis. wow.

  vienīgais 2:20 h bez pārtraukuma! esmu jūs brīdinājusi (bet izrāde patiesībā, kad uzņem apgriezienus, ir dinamiska un nav grūti nosēdēt)
  Thursday, September 27th, 2018
  9:30 am
  akdies, kā lai pārceļ visu dzīvi un darbu no viena datora otrā?!
  Wednesday, September 26th, 2018
  1:56 pm
  pirmā reize aiziet uz sporta zāli bez kādas no treniņtērpa daļām - čēēēk!
  Tuesday, September 25th, 2018
  4:57 pm
  Krišnas ir tik mīļi! viņiem Rāmas ēstuvē ir izstādīti ekrāni, kuros rāda krāsaini noformētu informāciju par viņu reliģiju, veģetārismu un veģetāriešiem pasaulē īsu faktu veidā, kas ir visnotaļ interesanti, parasti palasu to, kas tur parādās.
  tak šodien pie viena slaida gandrīz izspļāvu pilnu karoti rīsu, jo aktrises, zinātnieces un jūtūberes Mayim Bialik vārds uz ekrāna ticis iztulkots kā Majims Bjaļiks
  man, lūk, nav ne jausmas, varbūt tā ir pareizi, bet rēcīgi vienalga!
  4:31 pm
  15 dienas līdz ceļojumam
  Friday, September 21st, 2018
  10:15 pm
  ir maiga nakts
  es tiešām nesaprotu, kādēļ vai visi Avoti notur savas sapulces tieši zem mūsu logiem.
  viena tukla blondīne vada garas sarunas pa telefonu ar skārda bundžiņu pie sāniem. drīz viņai pievienosies salašņu bars.
  gandrīz katru vakaru te piebrauc un noparkojas bars ar indusiem, spēlē indusu hiphopu un pīpē. un pļāpā, protams.
  nemaz nerunājot par tiem, kas vienkārši noparko mašīnu un neizslēdz motoru. paveicās, ja no salona neskan tuc-tuc pa pusielu.
  vakarnakt viens no maniem īrniekiem kārtoja attiecības pa telefonu ARĪ zem mūsu logiem.
  Thursday, September 20th, 2018
  9:54 am
  vakar Lūc jautāju, ko viņa labāk vēlas sadarīt brīvdienās (jo paliekam divatā šoreiz) - braukt uz laukiem vai palikt pilsētā. un viņas atbilde mani pārsteidza par visiem 100 procentiem, jo viņa ne tikai prasījās palikt pilsētā, bet arī sirsnīgi lūdzās, lai aizejam uz kādu muzeju. pēc tam viņa pamanīja Kalnača grāmatu "Rīgas dzīvokļu likumīgā izlaupīšana" un atpazina uz vāka esošo Strunkes gleznu "Cilvēks, kas ieiet istabā", jo atcerējās to no LNMM Ģimenes somas uzdevumiem un pavisam nopietni sāka lūgties, lai ejam uz mākslas muzeju.
  muzejpedagoģija done well!
  Tuesday, September 18th, 2018
  8:29 am
  šorīt mūs pieceļoties sagaidīja pamodies un pats pilnībā apģērbies bērniņš. drēbes no skapja bija izņēmusi un skombinējusi pati, no ledusskapja brokastu jogurtu paņēma pati un līdz ar to visu nopelnīja multenes.
  brīnumi notiek, fellow vecāki!
  Thursday, September 13th, 2018
  10:12 pm
  mums šis gads izglītības sistēmā nes jaunas vēsmas un pārmaiņas
  pirmkārt no Dz vadības beidzot ir nomesta Granddāma O., kura atvadījās nu tā, ka pavisam un tagad pirmo reizi(!) pa šiem 3 vai 4 gadiem kopš mēs apmeklējam Dz ir izsludināta vecāku sapulce(!), kurā varēs uzdot visus sasāpējušos jautājumus(!!!) ja tie nav zili brīnumi, tad es nezinu, kas ir.
  ieskatam varu izstāstīt, ka Dz vienīgā vecāku sapulce ir pirmajā gadā, kad tu aizved savu mazo lolojumu uz šo stingrā režīma deju kolektīvu, un tā parasti tika izmantota vienīgi tādēļ, lai O. varētu visiem sanākušajiem diezgan skaidri pateikt, lai nebāžas un nenāk, un nejautā neko par kolektīva darbu.
  21. gadsimts ienāk pilsētā, nudien
  otrs hailaits bija šodien - vecāku sapulcē b/d vadītāja paziņoja, ka ir nolemts atteikties no ikgadējās Miķeļdienas dārzeņu kropļošanas un vecāku kolektīvs burtiski iegavilējās. tā vietā vecāki tiek aicināti uz dārziņu nest dažādus augļus un dārzeņus degustēšanai un izpētei, kas man liekas diezgan jauka alternatīva.

  un jums kā?
  Tuesday, September 11th, 2018
  10:10 pm
  kafija
  ja jau par kafiju, tas man vēl ir konfešns, ka man ļoti negaršo Miit kafija, bet ļoti garšo viņu vegānā sviestmaizīte.
  kad es saņemos tur aiziet, katru reizi trīcošā balsī lūdzu, lai man taisa parastu melno un pielej aukstu pienu, bet viņu kafijas pūristu sirdis to nepieņem un liek pretīgumā viebties. čalis parasti saka "bet garšo taču tāpat arī ar putotu pienu!" un es savas melnbaltās kafijas vietā parasti dabonu vainu lati vai kapučīno un tad dzeru un pie katra malciņa skurinos. iespējams man viņa vienkārši ir par smalku
  jo
  visvisvislabāk man garšo Kadetu kafija. ar aukstu pienu.
  there, I've said it
  8:38 pm
  diezgan traki ir tas, ka asinsspiediena dēļ esmu spiesta katru rītu izdzert vismaz vienu kafiju. un, ja godīgi, man vispār ne vienmēr gribas to kafiju, man tas galīgi nav rīta rituāls.
  nereti sanāk vai nu piemirst, vai nepaspēt un pēc tam par to norēķināties ar briesmīgām galvassāpēm. piemēram, šodien. to, ka būs, es sāku just jau ap pusdienas laiku un parasti neglābj arī tad sevī ieliets kafijas spainis.

  tik tikko vārtījos pa gultu un miru nost. pēdējiem spēkiem palūdzu hotai man ieliet glāzē padzerties no ballītes pāri palikušo kōlu. 1 glāze, 5 minūtes un ne miņas no galvassāpēm. wtf was that?
  11:17 am
  kačalkā pretī nāca Mairis Briedis...

  also šo rakstot atklāju, ka izlaižot vienu burtu, viņa vārds pārvēršas par miris briedis... brrr
  Friday, September 7th, 2018
  5:05 pm
  Lūc
  -ko tu taisi?
  -fokačas maizīti, re, tādu (rādu bildi internetā)
  -wooooooow... drīkstēs neēst?
[ << Previous 20 ]
About Sviesta Ciba