only after dark's Journal
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends]

Below are the 20 most recent journal entries recorded in only after dark's LiveJournal:

  [ << Previous 20 ]
  Thursday, April 20th, 2017
  3:16 pm
  cibas dārznieku komūnai
  man liekas, ka jums sevi pirms sezonas ir jāiepriecina:
  https://www.teepublic.com/t-shirt/1481211-plant-kween
  11:58 am
  #darbiņā
  Lūk, tā jau nav, ka manā darbā ir tikai vienmuļas darba dienas bez jebkādiem panākumiem. Beidzot, pēc divu mēnešu runāšanas, gaidīšanas un solījumiem bijušais sētnieks Andris ir atdevis atslēgas no tā, ko sauca par viņa dzīvokli, bet kas patiesībā izskatās pēc ēēē... migas? nē, miga, tas ir kaut kas tāds silts, mājīgs un miegains... tas, kas ir tur vairāk izskatās pēc izgāztuves. kaut kas tumšs, pretīgs, smirdīgs, piegāzts ar visu iespējamo. esat redzējuši šovu par "hoarderiem"? neskatieties.
  mēs tātad ar Skaidrīti no liela izmisuma par to, ka mājā atrodas mini Getliņi, ņēmām cimdus un mēģinājām pašas sākt to visu nest ārā. manis pietika līdz tam brīdim (un tās bija 5-7 minūtes), kad es ceļot kaut ko iegrābos beigtas žurkas izkaltušajā čauliņā, pūkainā visā tādā. Šķiet, ka Skaidrīte arī nupat ir uzdevusi cīņu, jo ir jau sarunājusi profesionālus ārā metējus.
  tādas, lūk, garlaicīgas ik-dieniņas.
  Wednesday, April 19th, 2017
  10:34 pm
  tikko sev atklāju http://www.krustnaglina.lv/ viss izskatās tik garšīgs!
  7:02 pm
  vecrīgas statoila (or should i say cirkla) kioska darbinieki visi liekas nupat kā izgājuši īpašu kursu aktiermeistarībā. čalis mani šodien apkalpoja ar tādu iznesību, ka es gandrīz sabēdājos, ka viņš beigās tomēr nenodziedāja "so long, farewell, aufwiedersehen, goodbye..."
  Tuesday, April 18th, 2017
  8:24 pm
  saķērāmies ar Lūciju nedaudz, jo neļauju viņai nest taukaino indiešu puri maizi uz savu istabu
  Lūcija: tev šodien nelaba dzīve?
  Monday, April 10th, 2017
  10:51 pm
  bērniņš
  Lūcija aizvien vairāk ieiet pilnīgā emo modē. šovakar dārziņā mani sagaidīja priecīgs bērniņš (un ar to man vēl paveicās, bieži vien es nemaz neesmu gaidīta) un pa vārtiņiem jau izvilkās mazs, rūpju mākts cilvēks. saule bija par karstu, vējš par stipru, jaka netaisījās ciet, uz Dzintariņu negribējās, jo dejošana viņu ļoti nogurdina. pa ceļam apraudājās (vairs neatceros par ko) un tad pienāca visbriesmīgākais moments, kad no raudāšanas sāka tecēt deguns, bet man neatradās salvete. tad gan mēs vairs nevarējām spert ne soli, jo bija jāraud par to, ka puņķis. par laimi turpat bija viena no līvu laukuma āra kafejnīcām, kurā es bārmenim uzprasīju salveti. bērniņš stāvēja un izskatījās tik trāģiski, ka bārmenis ar līdzjūtīgu skatu man pasniedza veselu kaudzi.
  /upd
  daži no Lūcijas spārnotajiem teicieniem
  "dzīve nemaz nav priecīga" (braucot ekskursijā uz Kandavu, kur ir apsolīts spēļu laukumiņš)
  "es atradu mierinājumu salmiņos" (pēc kāda strīda aizejot paraudāt uz savu istabu un atrodot uz galda apakšējā plaukta tur aizmirstu paciņu ar salmiņiem)
  "cik jūs varat bučoties, man jau apnika!"

  un šovakar viņa pēkšņi uzrāvās gultā sēdus un ļoti satraukti ziņoja, ka nevēloties, lai skola ir tālu prom no mājām. iztaujājoties līdz problēmas saknei secināju, ka viņa bija uztraukusies, ka uz skolu nāksies iet vienai un viņa noteikti neiegaumēs ceļu. nja.
  Sunday, April 9th, 2017
  9:55 pm
  krāminieku salidojumā šodien viens trigotājonkulis, pa vidu saviesīgai sarunai ar mums un vēl vienu interesentu, savam tikko pienākušajam biedram ar runas defektu uzbrēca "tu sūti nākamreiz man īsziņas, es neko nesaprotu, ko tu saki, kad tu man zvani!"
  7:31 pm
  Liberation day bija kolosāla!
  Wednesday, April 5th, 2017
  8:35 am
  sēžu Miit, dzeru kafiju, ēdu vegānu maizīti, pildu autoskolas uzdevumus pirms nodarbībām. te ir pilns ar stilīgiem jauniešiem ar bārdām un bīnijos un es uzzināju to, ka kopš es mācījos videnē nekas nav mainījies, joprojām skaitās ļoti stilīgi suddenly swich to english in the middle of the conversation telling a super funny joke and pretend that no one understands them. just have to have the accent reeeeeeeaaaaally american-english.
  Monday, April 3rd, 2017
  12:09 pm
  autobraukšana ir besiiiigaaa un eeees neeekaaad neeeeiiieeemaaaaaciiiiiišooooos!
  Friday, March 31st, 2017
  11:53 am
  šī nedēļa ir bijusi ļoti spēkus patērējoša, tāpēc šodien jo vairāk priecājos, ka pretēji visiem apstākļiem, es tomēr nolēmu apmeklēt Muzeju darbības ievada lekcijas. Mazliet akadēmiskas un abstraktas informācijas manā gadījumā ir kā atpūta no ikdienas krāmēšanās ar darba lietām un pat pārlieku patīkams kontrasts starp autoskolas lekcijām.
  Sunday, March 19th, 2017
  10:29 pm
  lasīt unpaja komentārus ir kā lasīt lv likumus - it kā saproti, kas ar to ir pateikts, bet nevari beigt brīnīties par pretīgo formulējumu :D
  Friday, March 17th, 2017
  9:55 pm
  vakariņas
  parasti jau es vairs cibā nepierakstu veiksmīgas maltītes, manā frendlistē ir savākti tādi gurmāni, ka nevienu ne ar ko nepārsteigsi. tomēr šodien izdevās jaukas vakariņas, kuras gribas pierakstīt.
  bērnu pasaules rimi šodien atklāju sev krāsaino burkānu pasauli. par 0,95 eur savā īpašumā var iegūt krietnu kuļķenu ar dažādu krāsu burkāniem - gaiši dzelteniem (gandrīz baltiem), gaiši orandži, sarkanīgi un zili-lillā, absolūti burvīgi. to, ka rimi var nopirkt arī saldos kartupeļus, jau visi ir iegaumējuši.
  to visu es tātad cepu cepeškrāsnī, pievienodama arī divus parastos kartupeļus, ģimenes konservatīvākajiem ēdājiem. saldā kartupeļa viena no jaukākajām īpašībām ir tā, ka viņš ļoti ātri pagatavojas, kaut gan griežot kokaino dārzeni tā vis neliekas.
  es jau sen ar lielu aizdomu prātuļoju par reiz kādā dzeinas postā minēto biezpienu ar halapenjo, ļoti gribējās izmēģināt. tāpēc kā blakus ēdienu es uztaisīju miksli no biezpiena, krējuma, fitaki siera, marinētiem gurķiem, kaut kāda svaiga čilīša un melnajiem pipariem. būtu zaļumi arī tos nebūtu smādējusi. par ķiploku aizmirsu. bet vispār - nāk pavasaris, pietiks smirdēt. cerams.

  visas manas pūles, protams, jaunākā paaudze nenovērtēja un izvēlējās vienkārši noēst no šķīvja krējumu. oh, well :)
  Thursday, March 16th, 2017
  9:46 pm
  nedomāju, ka to jelkad teikšu, bet - urbj!
  Monday, March 13th, 2017
  12:34 pm
  autoskola
  te ir viss! pasniedzējs, kurš joko ar standarta jokiem, bet pats nesmejas! tikai viens čalis visā grupā! teicamnieces ar štābeli flomīšu un nepacietību, ja ir jāgaida kamēr biedrs atbildēs uz jautājumu! dūda, kas nokavē pusi nodarbības un ierodoties izskatās pēc papluinīta marta kaķa!
  11:18 am
  pauze autoskolas pirmajā lekcijā
  uz projektora atvērts jūtūbs
  meklētājā ierakstīts - shura tvori dobro
  9:42 am
  negaršo ne kļavu, ne bērzu sulas
  8:44 am
  strādāšana kafejnīcā/bārā man ir kā grūtniecība citām sievietēm - paiet laiks un viss sliktais ir aizmirsies. kopš Truša ir pagājis jau krietns strēķis un es jau atkal ilgojos pēc tā visa - lēnajiem rītiem, kafijas, kolēģiem, jauniem ēdieniem/dzērieniem, pusdienu burzmas un komunikācijas, komunikācijas ar klientiem!
  Monday, March 6th, 2017
  10:33 pm
  'bārns' neiet gulēt
  kādas darbības jūs vakaros veicat, lai noliktu gulēt savu bērndārznieku?
  Lūcija mums šo procesu gandrīz katru vakaru cenšas pārvērst par vienu no elles lokiem, man ir reāli zb cīnīties par vienu un to pašu katru vakaru!
  Sunday, March 5th, 2017
  7:14 pm
  ne-aBmaksāta reklāma
  iedvesmojos no internetiem un aizgāju griezt matus uz Griezi. kā precīzi atzīmēja hotai, tad šoreiz tiešām var redzēt, ka frizūra ir par 25 eur nevis, kā parasts, 10-12. tik labi ar manu čolku vēl neviens nebija ticis galā un redzot pašas meitenes frizūru man pat nebija šaubu, ka viss būs labi. laikam jāatmet cerības, ka es varētu atrast saloniņu tepat pie mājām, kurā strādā meistare ar zelta rokām. tās zelta rokas man visbiežāk priekšējos matus apgriež tādā stipri 90-to gadu sajūtā un vēl ieveido ar apaļo ķemmi. esmu savaldzināta un nākamreiz arī neatteikšos no tās vīna glāzes.
[ << Previous 20 ]
About Sviesta Ciba