only after dark's Journal
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends]

Below are the 20 most recent journal entries recorded in only after dark's LiveJournal:

  [ << Previous 20 ]
  Sunday, May 27th, 2018
  9:38 pm
  es šodien sagriezos visstulbākajā iespējamajā veidā - griežoties aizķēru un nogāzu dēlīti un kura bija uzlikts superass nazis. tas krītot man iešķēla stilīgu taisnu svītru kājas aizmugurē lielā.
  Thursday, May 24th, 2018
  12:00 pm
  mums arī būs Džeks Vaits, tikai Krakovā nedēļu vēlāk.
  9:29 am
  uzzinu pēdējais
  rindapiearsta.lv

  saits, kurā milzīgās ekseļa tabulās var paskatīties, cik aptuveni dienas un kurā iestādē būs jāgaida vizīte pie speciālista.
  Tuesday, May 22nd, 2018
  10:54 pm
  paņēmām Lūc līdz uz Prāta spēlēm un dabūjām pirmo vietu
  10:54 am
  nu jau laikam ir laiks pierast, ka mana normālā sejas izteiksme izskatās pēc resting bitch face. pat mans bērns ik pa brīdim saka, ka baidās no manis un vakar mierināja hotai, ka tā neesot mana vaina, ka es izskatos visu laiku dusmīga.
  es sāku smieties un Lūc teica, ka izklausās pēc raganas. nu labi, tas pēdējais jau laikam vairāk bija jociņš.
  a ko darīt...
  Sunday, May 20th, 2018
  4:40 pm
  braucam mājās no Pļaviņām
  Nedzīvojam Āfrikā
  Bet gan Secē
  Tādēļ cece muša
  Mums pagāja secen

  (c) tvarj un hotai
  20.05.2018
  Thursday, May 17th, 2018
  8:08 pm
  ***
  kā jūs domājat, var jau cimdus likt nost uz vasaru?
  Tuesday, May 15th, 2018
  11:43 am
  kurpju pirkšanas mēģinājums nr 174627386

  upd/ ir!
  Monday, May 14th, 2018
  1:33 pm
  šajās brīvdienās mēs ļoti daudz strādājām un daudz arī padarījām, tāpēc vēl jo lielāks prieks bija vakaros atpūsties mūsu mega krutajā terasē.
  vakar pat izvilku mūsu veco padomju plītiņu, uzliku tur sautēties kukurūzas vistu, kamēr mēs pabeidzam pēdējos darbiņus. pēc 40 min, pusdienas gatavas bez jebkādas piepūles. vēlāk turpat uz terases cepu vafeles, kuras ēdām ar atlaidinātām pērnajām ogām no saldētavas. good times :)
  Saturday, May 12th, 2018
  8:48 am
  braucam uz Šauļiem, Lūc aizmugurējā sēdeklī dzied līdzi psycho killer un dancina lellīti
  Friday, May 11th, 2018
  8:56 am
  smukam būt
  es pirms Datuma gribu vēl paspēt aiziet reizīti-divas pie kosmetologa. nekas īpašs nav jādara, vien drusku uzlabot ādas kopējo stāvokli.
  gadiem neesmu nekur gājusi, iesakiet savējo, lūdzu.
  vēlams tādu, kas pēc tam man nemēģinās notirgot kosmētiku un kas saprot ar kādām grūtībām sastopas cilvēki ar sarkanu sejas ādu.

  paldēs!
  Monday, May 7th, 2018
  9:29 pm
  4. maija svētkos mans ciemos atbraukušais brālēns izvadāja meitenes pa mūsu bērnības vietām un trim jaunajām amzonēm uztaisīja lokus un bultas. mēs ēdām pusdienas terasē, ganījām veselu bariņu vidažādāko vecumu meitenīšu, makšķerējām zivtiņas, kuras tūlīt pat laida atpakaļ ūdenī, daži brauca ar laivu un vispār bija ļoti sirsnīgi.
  cik labi, kad ir bērni! tie padara šos brīžus tik jēgpilnus un piepildītus.
  Wednesday, May 2nd, 2018
  3:09 pm
  šodien bija tā, ka ļoti ļoti ļoti negribējās iet ārā no mājām.
  10:21 am
  talka-talka-talka
  izgājušajās brīvdienās mēs izbaudījām 3 dažādus talkas veidus:
  pirmajā dienā, kas arī bija oficiālā LT diena, mēs vācām ārā Brūveros sakrātos bomžu dārgumus. žēl tās mājas, cerams, ka mēs varēsim tai dot otru elpu.
  nākamajā dienā lidojām uz malkas talku. hotai tiešām strādāja, es ne pārāk.
  un pēdējā dienā mēs beidzot pieķērāmies pašmāju darbiem. stādīt kokus, gŗābt lapas un pļaut zāli (jā, šogad tiešām sanāca šos darbus darīt vienlaicīgi).
  vakarā vedām vēju pilsētas draugus ceļojumā pa mūsu rajona labākajiem krogiem. nu, pa visiem nesanāca, jo Blod., piemēram, bija ciet. un čehu krogā pazuda elektrība, tāpēc mēs kādu pusotru stundu pacietīgi pagaidījām, bet remdēt izsalkumu tomēr nācās iet citur.

  vakar izstaigājās foršos pārdaugavas rajončegus un līdz ar to arī mūsu spēki bija beigušies, tālāk bija tikai diendusiņa, serčiki, vakariņas un miedziņš
  Friday, April 27th, 2018
  11:16 pm
  mani pēdējās dienas izseko spoku pircējs-trollis.
  viendien viņš Elvi pie maniem pirkumiem ievietoja marcipāna batoniņu. krāmējot preces uz letes es par atradumu biju tik apmulsusi, ka nopirku to, jo iedomājos cik dīvaini būs skaidrot pārdevējam, ka tavā groziņā ir kaut kas, ko nemaz neesi ņēmis.

  šodien viņš "abnagļel", jo rimi manā grozā bija iemetis paciņu kukurūzas (to cieto, lēto popkornu, ko pēc tam var riskēt pats taisīt katlā), kamēr es izvēlējos zemesriekstus. par laimi es viņu pieķēru, jo nez kāpēc pirms iešanas pie kases ieskatījos grozā tā ciešāk.

  jāatzīst es nezinu vai šīs preces neatradās tur jau grozu ņemot, jo nepētu. bet varu galvot, ka tur nekas nekūļājās pirms es sāku krāmēt iekšā savas mantas.

  wtf, dārgā redakcija?
  Thursday, April 26th, 2018
  1:37 pm
  es lieku tāmīti LVP (lielajam vasaras piknikam) un pētu vietējās ēdināšanas iestādes piedāvājumu. starp visiem rosoļiem un siļķēm kažokā ir arī tāds moderns tvists kā cēzara salāti. ar ķīnas kāpostu. cēzars ar ķīnas kāpostu, karl! ir 2018. gads, romas salāti pat nav nemaz tik nepieejami, kāpēc?!
  Monday, April 23rd, 2018
  3:02 pm
  pieteikties pastrādāt Bērnu mājā par pavāra palīgu?
  10:07 am
  vakar bija ikgadējais Dzintariņa lielkoncerts. Lūcija teica: "es guvu spēku no prieka" un uz mašīnu ejot vēl izmeta loku pa Kronvalda parciņu. es gan jūtos kā ar ceļa rulli pārbraukta.
  bijām uz vietas mēs jau 11os no rīta, pārģērbāmies reizes četras laikam. mēģinājuma tērps, tautastērps, mēģinājuma tērps "Anniņa vanniņā" dejai un atkal tautastērps uz fināla iznācienu.
  koncerts sākās 4os, bet es viņu pat neredzēju, jo sēdēju ģērbtuvēs. nekas, nekas gan jau pienāks arī mana reize lepni sēdēt zālē.
  kā, piemēram, A mamma. atveda meitu, deva viņai "ļoti noderīgus norādījumus" - tu tikai neuztraucies, tu tikai neraudi. mums paprasīja, ka mēs taču noteikti palīdzēsim vai ne? vai ne? vai ne? (un kā tu bērnam atteiksi) un pati cēli aizvilkās noskatīties koncertu. turklāt visiem bērniem bija pa vecākam, kas viņiem palīdzēja tikt ar pastalām un piņķerīgajām matu lentēm galā. ja nemaldos viņas attaisnojums bija - resnam cilvēkam te ir grūti. nēnu... jā.

  citādi, protams, katru reizi ir divejādas sajūtas.
  kāpēc es to daru? vs nav nemaz tik traki!
  Friday, April 20th, 2018
  9:56 am
  14 gadi manai cibai šodien! ilgākās attiecības, kādas man ir bijušas.
  jāteic, ka esmu bijusi reti uzticīga, jo dzēsusies pa šiem gadiem neesmu ne reizi.

  kaut kur plašumos joprojām eksistē viens mans paralēlais žurnāls, kurš gan nekādu intimu informāciju par mani nenes.
  Monday, April 16th, 2018
  6:32 pm
  var izņemt meiteni no avotu ielas, bet nevar izņemt meiteni no avotu ielas
  šodien pa virtuvi rosoties ieraudzīju pagalmā pārīti. vecis pļurkstēja pa telefonu un viņa dāma pa to laiku tā kā grozījās apkārt kā kaut ko meklēdama. sāka apložņāt viena īrnieka mašīnu un es jau gandrīz tvēru pēc telefona. tomēr īstajā brīdī dāma pratās un atrada piemērotu vietiņu, lai pietuptos. viņas dārgais mierīgi noskatījās un turpināja svarīgu sarunu pa telefonu (es tā pieņemu, jo viņam rokās bija mapīte. tātad svarīgs cilvēks). dāmai bija tumši lillā zeķes baltās basenēs. cerams, ka netrāpīja :>
[ << Previous 20 ]
About Sviesta Ciba