only after dark's Journal
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends]

Below are the 20 most recent journal entries recorded in only after dark's LiveJournal:

  [ << Previous 20 ]
  Friday, October 24th, 2014
  12:10 pm
  rediiss ir varoņcibiņš un izturēja vakar gājienu uz Kluča izstādi ar mani un pēc bērnudārza piekusušo Lūciju. Lūcija uzvedās itin labi priekš divgadnieka (izņemot 200 "kutatāds?" sekundē katras piecas minūtes). tikai kad bija jāģērbjas viņa izklājās "ķīselītī" (c)rediiss pa Arsenāla dīvāniem un lika mīksto uz visiem maniem solījumiem, kas piedabūtu viņu pievērsties šai nodarbei ar pilnu atdevi.
  Wednesday, October 22nd, 2014
  11:01 am
  es visu laiku besījos par to cik grūt ir norīvēt mizu apelsīniem - vinji ir slideni, gludi, nenoturami, apaļi utt. tagad, kad tas pats ir jāizdara ar milzīgiem greipfrūtiem, es ņemu atpakaļ visus tos ļaunos vārdus, ko esmu bildusi par apelsīniem!
  Thursday, October 16th, 2014
  2:06 pm
  šorīt no rīta taisījos uz darbu un pa starpām centos samīļot, sabučot un sabužināt bērnu (aiz sirdsapziņas pārmetumiem, ka pēdējās 3 dienas īpaši neredzamies)
  ejot ārā pa durvīm, Lūcija skrien pa koridoru un es pagriežos, lai atvadītos (kādu trešo reizi) "Lūčuk, iedosi mammai vēl vienu bučiņu"
  "Pietiek" saka Lūcija un aiziet uz virtuvi pakaļ vēl vienam biezpiena sieriņam.

  mans bērns māk dozēt mīlestību :)
  Monday, October 13th, 2014
  10:05 pm
  noskatījos divreiz
  http://hellogiggles.com/new-york-times-daniel-kids-second

  neticami sirsnīgs video, kur pamatskolniekiem tiek sniegta iespēja novērtēt 7 kārtu ēdienu degustāciju kādā smalkā NY restorānā. pārāk nopietniem fūdijiem un bērnu nīdējiem neskatīties :)
  Saturday, October 11th, 2014
  9:03 pm
  can it get even more better?
  Gaishiiba ir uzvilcis trennushkas ar striipinjaam un tuudalj demonstrees lotosa pozu
  Thursday, October 9th, 2014
  10:57 pm
  jocīga diena.
  viss bija tik super labi, bet vienā brīdī vienkārši sabojājās garstāvoklis. klik! un riebjas viss un visi
  10:27 am
  Aizvedaam mazo uz daarzinju un pashi braucam shopingaa un uz kino. Juutos kaa nodeveeja :D
  Wednesday, October 8th, 2014
  10:35 pm
  Riit briivdiena un man ir viins. Bet es iegaaju karstaa dushaa un dodos guleet. Because sleep just feels so much better :)
  8:40 am
  Juus esiet ieveerojushi to eestuvi uz Barona/Merkjelja stuura? Taada sajuuta, ka vinjai interjeru un reklaamu taisiijis pirmklasnieks. Riiga, protams, veel nav pasaules topa aukshgalaa stiliigaako restoraanu un kafejniicu sarakstaa, bet var tachu pamaniit, ka centraa ir atveeries daudz daudz labaakas vietas. Vinji tieshaam domaaja, ka pelniis maksimaalo pikji ar taadu produktu kaa "Ceezara pankuuka"?

  Dodu tai vietai veel meenesi.
  Monday, October 6th, 2014
  11:51 am
  es esmu diivaina vai vinji?
  Kaut kaa kaitinoshi biezhi man dazhaadi random cilveeki jautaa (vai tieshi iesaka) kaapeec gan es nenozogu marmelaazhu recepti un nesaaku gatavot pati.
  Esmu palaidusi garaam, draudziibu un lojalitaati kaads ir atceelis, ja?
  10:18 am
  mazais pirmdienas priecinjsh
  Shodien pirmo reizi vaariishu greipfruutu marmelaadi ar rozaa pipariem
  Thursday, October 2nd, 2014
  9:43 pm
  Shodien man bija taa ekskluziivaa iespeeja pagatavot pusdienas draudzeneem darba dienas viduu un netrauceeti (netrauceeti muusu gadiijumaa noziimee tikai viens pieskataams siicis) izpljaapaaties.
  Biezhaak taa!
  Monday, September 29th, 2014
  9:31 pm
  vai, kāds gārds vīns iepircies!
  Sunday, September 28th, 2014
  11:44 pm
  pozitīvā domāšana
  šovakar kautkā biju nodevusies intensīvām domām par naudu. kur ņemt, kur izdot un kas no tā visa paliek pāri. sāku palikt jau galīgi norūpējusies līdz mūzikas kanāls "uzšaflēja" manu mīļāko dziesmu. sapratu, ka esmu pietiekami šodien nodevusies Mamonam, aizgāju izmazgāt matus un nu paskatīšos kaut ko jauku.
  9:37 pm
  Gribas un negribas to apkures sezonas saakumu.
  Friday, September 26th, 2014
  1:51 pm
  burvīgie klientiņi
  būsim atklāti, ir tāda īpaša klientu grupa kā vecas krievu tantiņas. viņām ir Viedoklis. nupat vienu tādu piedzīvoju. dāma ienāk Tlusī un pirmais, ko man saka "tie pakāpieni ir par augstu. kāds var nokrist. jums ir jāpārtaisa pakāpieni!" es stāvu blisinu acis, smaidu, kaut ko atbildu. (nu nopietni, ko atbildēt cilvēkam, kurš no sacītā izteiksmes ir acīmredzami pārliecināts, ka es tūdaļ paķeršu lāpstu un skriešu labot pakāpienus?!) nākamais, kas viņu interesē ir kūkas. cik nu labi savā kroplajā krievu valodā pastāstu par kūkām. viņa noklausās un prasa, kur tad viņas var apskatīt. saku, ka vitrīnas mums diemžēl nav. teksts "priekš kam tad vispār vērt vaļā kafejnīcu, ja jums nav vitrīnas?!" man seko apstulbiens nr 2 un es saku, ka mums nav vietas un pamāju uz mūsu lielo leti. viņa pateica vēl kaut ko indīgu, kas vairs līdz manai apziņai nenonāca. pēc tam painteresējās, no kurienes ir uz letes saliktie ābolīši un vai tiešām par brīvu un gadījumā nav auguši pašā Rīgas viducī izplūdes gāzēs. atbildēju cik nu pārliecinoši pratu, iedevu maisiņu, lai viņa var iekrāmēt sev pārīti un aizlaidos uz virtuvi.
  priekškars, lustra
  Wednesday, September 24th, 2014
  1:32 pm
  * ābolu sula 3 l x 2gb (ripp 1gb)
  šīs mantas laikam daudziem ir gana, bet varbūt tomēr? tās 3-litrenes ir traki neparocīgas, jo jāizdzer ātri, lai nesabojājas
  * vīnogu sula ~1,5l - 1gb
  neesmu pārliecināta par kvalitāti. izskatās ok
  * tomātu mērce 3gb (sw 1gb)(traffico)
  tas ir manas radinieces "kečups". šķirda konsistence, parasti diezgan garšojoši pēc kanēļa un ķiplokiem. der zupām vai mērcēm
  * latgales salāti 1gb (sw)
  klasika
  * "latgales salāti" 2gb (zirka)(traffico)
  pagājušais bija raženo gurķu gads un es izklaidējos iemēģinot jaunu virtuves gadžetu. principā marinēti gurķi, tikai citādā izskatā. derēs kā zacene ballītē
  * mistiskas sēnes 1gb
  kautkādas sēnes, pat nezinu kā gatavotas, jo acīmredzami ir dāvinātas. kurš riskēs? :D
  * ķiršu ievārījums 3 gb (ripp 1gb, sw 1gb)
  šķidrs, ar kauliņiem. derēs droši vien tikai tējai un tādiem, kam tīk paspļaudīties :)
  * gurķi marinēti 1gb (sw)
  diezgan liela burka. mums neder, jo nevaram izēst vienā reizē
  * kabaču salāti 1gb (sw)
  tie ir rīvēti kabači marinādē ar burkāniem. tāda oldskūlīga recepte svinībām ziemā, kad attaisi burku, iegāz bļodiņā un liec, piemēram, 18. novembra svētku galdā
  * marinēti kāposti 1gb
  tie acīmredzami ir kāposti, tikai man nav ne jausmas kā gatavoti. lieku uz jautājuma zīmes un apsveru atvērt un veikt kontrolčekingu pirms dot prom
  * ābolu-vīnogu ievārījums 1gb
  kāds no manas mammas kulinārajiem eksperimentiem
  * marinētas plūmes 2gb
  tā ir rakstīts uz burciņas kaut gan izskatās pēc visparastākā plūmju kompota. neizslēdzu, ka varētu būt kaut kas eksotiskāks
  * agro ābolu ievārījums 1gb
  attaisīju, pasmaržoju. smaržo labi, pēc kanēļa, vajadzētu būt ēdamam
  * aliču un kabaču kompots? 1gb
  figviņzin, kas tas ir. eksotikas un neparastu garšu mīlētājiem
  * ķiršu sula bez cukura 0,7 1gb (kautskis)
  atvēru, pagaršoju, man nepatika. lai dotu bērnam jāgāž klāt cukurs, tāpēc dodu tālāk.

  vēl ir 3 mazas burkas manis vārīta tkemali no sarkanajām aličām. nu nezinu, man pašai likās failure. viņš ir skābs, ķiplokains ar zaļumiem un pašķidrs. varētu derēt kādai gaļas marinēšanai. (sw)

  un paliels kabacis 1 gb

  viss! pretī neko negribu un būšu tikai priecīga, ka viss šis tiek kāda notiesāts
  1:29 pm
  achtung
  revīzija ir veikta, tūdaļ apkopošu rezultātus :)
  Tuesday, September 23rd, 2014
  9:23 pm
  bingo!
  tiklīdz komentārā pasūdzējos zirkai par to, ka man vēl ir pilns pieliekamais ar burciņām no iepriekšējā gada man radās ģeniāla doma. (nu vismaz tuvu tam)

  kāpēc gan nesarīkot "konservēriju" (atvasinājums no vārds šmotkērija)? proti, es varētu paskatīties, kas man tur īsti glabājas un visu skaisti izdalīt cibai. jo, ja es neesmu tam pieķerusies līdz šim, tad skaidrs, ka īpaši nepieķeršos arī tagad.

  kādam būtu interese vai arī visi jūs man te esiet tādi paši burciņu oligarhi?
  8:23 pm
  par šodienas fleimu
  šo http://klab.lv/users/unpy/949382.html
  un šo http://klab.lv/users/tikko_pamodos/84558.html

  es neatbalstu bērnu vešanu uz tiem nepiemērotiem pasākumiem, bet es nekad (dzirdiet heiteri? nekad!) nejutīšos vainīga par to, ka mans bērns publiskā telpā a) skraida, ja vien tas netraucē apkārt notiekošos procesus b) kliedz vai skaļi raud, tieši tāpat, ja vien tas netraucē apkārt notiekošajam un ir nepieciešama mana iejaukšanās. jo (es jums tūlīt atklāšu ameriku) bērni mēdz niķoties! un reizēm vienīgais veids kā ar šo niķi tikt galā ir nepievērst tam uzmanību.

  Lūcija ir līdz šim bijusi jau pāris koncertos un uzvedusies priekšzīmīgi, kas man dod pamatu uzskatīt, ka mēs esam spējīgas apmeklēt pasākumus arī turpmāk. ko mēs arī darīsim.
[ << Previous 20 ]
About Sviesta Ciba