only after dark's Journal
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends]

Below are 20 journal entries, after skipping by the 20 most recent ones recorded in only after dark's LiveJournal:

  [ << Previous 20 -- Next 20 >> ]
  Sunday, July 21st, 2019
  6:42 pm
  bēdīgi uzzinu pēdējā
  pavisam pavisam pēdējā uzzinu, ka bērnības mīļakais līdzdziedāšanas gabals no Bet Bet "Man vienalga viss" ir sperts no Boba Geldofa - The great song of indifference
  Monday, July 15th, 2019
  4:01 pm
  brauksim uz Viļņu uz Franz Ferdinand konci un gribam drusku iekāpt tūristiņā.
  Dodiet savas rekomendācijas, lūdzu!
  kur ēst?
  kur dzert?
  ko redzēt?
  Saturday, July 13th, 2019
  11:27 pm
  neticami, bet fakts - vīrs mani aizvilka uz kino noskatīties Džonu Viku.
  šitā es varbūt atsākšu skatīties filmas actually...
  Friday, July 12th, 2019
  9:12 am
  sapnī es ļoti gribēju braukt mājās ar sabiedrisko transportu, biju jau nopirkusi neticami dārgu biļeti, bet tad attapos, ka tepat pie vef tilta margām ir pieķēdēts mans velo un man ir tā stulbā biļete uz Eda Šīrana koncertu, kurai nevar mainīt vārdu. biju spiesta sēsties uz velo un braukt uz to. mirkli pirms pamošanās drūmi sēdēju uz soliņa pretī velo un plānoju maršrutu pa Barona ielu.
  Thursday, July 11th, 2019
  11:55 pm
  pie mums ciemojas manas maman draudzenes mazdēls, lai Lūcijai būtu kompānija. vakarā iekārtojoties guļvietās paceļas diskusija vai man vajadzētu lasīt priekšā.

  K: man vairs nelasa priekšā, man lasīja priekšā, kad man bija divi gadi un es nemācēju runāt.
  L (lienot zem segas): Izbaudi dzīvi, kurā tev lasa priekšā!
  Monday, July 8th, 2019
  1:33 pm
  es vakar atklāju riktīgi jestru lietu - comedy central youtube kanālā ir skeči, kas saucas Drunk history. īsumā - piedzirda cilvēku, kas cauri žvingulim mēģina izstāstīt kādu zīmīgu notikumu iz vēstures (amerikāņu pārsvarā) un aktieriem neatliek nekas cits kā vien tēlot līdzi šim stāstījumam. rezultāts ir smieklīgs un pa lielam izrādās, ka šie senie varoņi ir bijuši ļoti drosmīgi, rupji un ik pa brīdim žagojušies :)))

  https://www.youtube.com/watch?v=-QseIo4225g

  https://www.youtube.com/watch?v=ALmIsdiVajo
  Wednesday, June 26th, 2019
  6:10 pm
  Lūcija, kopš mēs šosezon aizvedām viņu pirmo reizi uz Nacionālo teātri noskatīties Skroderdienas, ir kļuvusi par kvēlāko fani. tagad mēs studējam cauri visas internetā un ltv arhīvā pieejamās versijas, mācamies dziesmas, pārrunājam radnieciskās saites un sižetu atkal un atkal. bet es viņu saprotu, man bērnībā arī ļoti patika, turklāt mana ģimene arī ik pa pāris gadiem gāja uz teātri skatīties (tikmēr kamēr mammai bija blats pie savas paaudzes čomiem teātrī) un man īstenībā pat patīk sekot līdzi šai aktieru pēctecībai pa lomām un salīdzināt. patīk, ka šajā izrādē nav jāiespringst meklēt kaut kādas stratosfēras kvalitātes, var vienkārši priecāties līdzi, skatīties ko katrs aktieris pienes savam tēlam un smieties par vecajiem jokiem.
  Friday, June 21st, 2019
  9:52 am
  kas ir tas par dīvaino stāvokli, kad gribas ēst, bet negribas neko ēst.
  Tuesday, June 18th, 2019
  8:54 am
  ja par aktuālo - Skroderdienās beidzot ir seksīgs Aleksis
  Wednesday, June 12th, 2019
  7:08 pm
  Tuesday, June 11th, 2019
  10:37 am
  tārkie traugi
  ir aptecējis gandrīz gads, kopš mēs ar hotai teicām jāvārdu un sējām savus likteņus kopā kā nabadzībā, tā krāmu pārbagātībā.
  un arī gandrīz gads kopš kolosālās ballītes Bold, kuru sevišķi krāšņu padarījāt tieši jūs, mūsu daudzie un dažādie draugi.

  tātad jautājums sekojošs:
  satiekamies šo sestdien atkal kādā no avotu perimetra krogiem?

  lūdz, sak, komentāros - nākšu, nenākšu, kapāšu vanagu. slinkums pollu taisīt.
  Friday, June 7th, 2019
  11:35 am
  vecais stāsts par to, kā nobeigt savu biznesu.
  sēžam parka kafenē ēniņā, laiks super, putniņi čivina, bērniņi skraida.
  kafenes īpašnieka paziņa uz pārnēsājamās tumbas ierubī tucāru.
  Wednesday, June 5th, 2019
  8:53 pm
  neskatoties uz žaronu, šodien bija laba diena.
  cītīgi pastrādāju paralēli sevi izklaidējot ar live stream no kārtējās Leģendas nometnītes.
  kad beidzot sataisījos iziet ārā - uzreiz to ļoti nožēloju, bet izvēles īsti nebija - kādam tas bērns no dārziņa bija jāizņem.
  nonākot pie dārziņa nospriedu, ka es sevi tomēr ļoti mīlu un izsaucu bolt, kas mūs aizgādāja no dārziņa līdz hotai darbam.
  tagad esam Kauguros.
  tā kā kaut kad pēcpusdienā izdzēru pusīti tavegila, tad tagad knapi rubiju, kas notiek.
  tas gan man netraucē veldzēties ar pudeli franču brut sidra no sky.
  te ir vēsi un labi, pavadīsim te visu rītdienu un tad jau mūsu celš mūs aizraus tālāk uz Liepāju.
  priekā, man vīkends ir sācies.
  Tuesday, June 4th, 2019
  6:57 pm
  iesakiet savus ideālos pret-iedegumu līdzekļus gan pieaugušajiem, gan bērniem.
  mani šogad Ikšķiles krāmu tirgū jau aprāva līdz koši rozā, vairāk tā riskēt negribu.
  2:25 pm
  ja kādam no jums trūkst izklaides dzīvē, tad šodien Militārās arheoloģijas kluba Leģenda lapā fb var ik pa brīdim skatīties live stream no viņu vasaras nometnītes.
  nometnīte šādai organizācijai nozīmē to, ka tu samaksā naudu, lai plus grādos, karstumā un odos mežā rakstos zemē un meklētu karavīrus, kurus pēc tam pārapbedī.
  tur ir tiešām cilvēki no gandrīz visas pasaules, kas labprātīgi rokas un meklē tos nabadziņus. cik noprotu, tad Lv šādām nometnītēm ir materiāls vēl vairākiem gadiem. diemžēl.

  kā arī ļoti ļoti iesaku - ja kādam no jūsu vecākiem vai vecvecākiem ir ziņas par noraktiem karavīriem, piemēram, pie dzimtas mājām nodot šīs ziņas, lai iespējamie karavīri gūtu atdusas vietas dzimetnēs.

  ameizing staf, hailī rekomend.
  Wednesday, May 29th, 2019
  11:48 am
  brīvās dzīves otrā diena
  aizvedu uz dārziņu bērnu, nākot atpakaļ iegāju Turzā papļāpāt ar draudzenēm. atjēdzos pēc stundas palīdzot sastibīt noliktavā iepakojumus ar 2070 eko tualetes papīra ruļļiem.
  life is life nanā nā nana

  tagad gan pie darbiem
  Wednesday, May 22nd, 2019
  8:38 am
  Viena no lietām, kas man pietrūks no Lūc vešanas uz dārziņu konkrētajā rajonā, ir pareizticīgo baznīcas priecīgā un ilgā zvanīšana katru rītu. Tie ir mini-skaņdarbi (katru rītu cits) un to iekšējais ritmiskums mani lieliski nomierina vai uzmundrina atkarībā no situācijas
  Tuesday, May 21st, 2019
  8:54 am
  par Kinfield starp citu mēs ar hotai bijām noslēguši derības. es teicu, ka aizklapēsies tikai rudenī, viņš, ka vasaras sākumā.
  tiesa, neviens no mums nedomāja, ka tad būs dēļ nenonmaksātiem nodokļiem un tik pēkšņi.
  nu ko, būs jāved vīrs vakariņās
  Sunday, May 19th, 2019
  9:27 pm
  kopš esmu šajā darbā es visu laiku fantazēju par citām vietām, kur es varētu strādāt. visiem tiem mazajiem biznesiem, kuriem es varētu pievērsties...
  bijām šodien iepirkties Centrāltirgū un hotai bija pilnīgi pārliecināts, ka visām marinējumu letēm ir viens un tas pats ražotājs, jo piedāvājums ir praktiski vienāds.
  uz ko man, protams, padoms rokā - ir taču tik daudz visādu labumu pasaulē, kapēc gan nevarētu atvērt alternatīvo bodi, kurā cienāt cilvēkus ar jaunām idejām. man dzima ģeniālā ideja, tā kā man ļoti patīk marinēt lietas, es varētu sākt izmēģināt visādas jaunas receptes un tirgot tās Centrāltirgū pati savā bodītē. šī vispār nav pirmā reize, kad man kaut kas tāds ienāca prātā - es jau reiz kādu posmu dzīvē eksperimentēju - man sanāca ļ garda giardiniera (tie itāļu izcelsmes marinēti salāti, ko liek pārsvarā gaļas sendvičos, neprātīgi gardi) un reiz es iemarineju burkānu svaigā koriandrā un laima miziņās, kas pēc garšas ir līdzīgi kā korejas burkāni, tikai daudz daudz svaigāk, un bez iespējām iekosties koriandra sēkliņā, kas man uzdzen drebuļus. turklāt ja viņus sagriež salmiņos, tad tas kļūst par party snack, nevis eļļainu piedevu pie ēdiena.

  betnujā. tas būtu dārgi un neatmaksātos. toties cik forši, vai ne?
  Sunday, April 21st, 2019
  10:46 pm
  šodien bijām salīdzinoši jestrā hotai radu pasākumā par godu svaigi pievienotam jaunam nekustamajam īpašumam kādā no mātes Latvijas dzimtajiem novadiem.
  pasākums kā jau pasākums, radi, viņu bērni, viss lielā mudžeklī. viens no radu bērniņiem patrāpījās tāds tramīgs. ļoti naski skrēja prom no apzinīgās Lūcijas, kurai tika uzdots pacienāt brālēnu ar mežezeru. viņa kādu brīdi nēsājās viņam pakaļ pa pagalmu ar glāzi, līdz es konstatēju situāciju un teicu, lai liek viņu mierā.
  pēc tam jau tas abām mazajām negantniecēm kļuva par tādu sportiņu - puisītis, sajutis uz sevi vērstu uzmanību, uzreiz ņēma kājas pār pleciem un to tik viņām vajadzēja.
  saprotami, ka pēc laika puika bija piekusis un staigāja apkārt klaigādams, ka grib mājās. man uz brīdi izdevās novērst žēlabu ar kinderolu, bet tikai uz minūtēm piecām.
  Lūcija, to kādu brīdi pavērojusi, savā saimnieces atbildības un rūpju pilnajā balsī laipni teica:
  “Ja tu gribi mājās, tad durvis ir tur!”


  (es aiz sajūsmas slauku asaras un dagnijas balsī sēcu “mana meita, mana meita”)
[ << Previous 20 -- Next 20 >> ]
About Sviesta Ciba