only after dark's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Tuesday, September 30th, 2014
  barbala
  4:24p
  uzdziedi, sirds gaiša kļūs!
  O, kāds spēks ir ZZS mājas lapa! Nesatricināms miers, kuru kaut kādas tur vēlēšanas nespēj satraukt. Lūk, gribējāt uzzināt kaut ko par kandidātiem? Ha! Kas ir, Belēviča bio nezini, ibio?
  Toties, ZZS ir sagatavojis dāvanu novadiem, joku karaļa Edgara Liepiņa piemiņas koncerttūri, nenokavē nu, jo diemžēl uzdziedāt kopā ir vērts tikai līdz urnā mešanas dienai. Seglo nu kumeļus, draugs:

  30.septembris plkst.19 Burtnieki KN
  1.oktobris plkst.19 Rēzeknes KN
  2. oktobris plkst.19 Līvānu KN

  Un atšķirībā no dažiem labiem, ZZS ir veltījis arī veselu iekšlapu savam logotipa stāstam. Nav mazsvarīgi.


  Oo-2, un Nacionālā apvienība! 50 shades of Putekļu pelēkās bildes un tie teksti, vai mandieniņ, vai! Tādu sviekstu dzīt! Taisni vai sagribēju apmeklēt "Nacionālās apvienības dziesmu un sarunu vakaru" rītvakar.

  McCann Attīstībai, nu ja kāds vismaz raksta ar tam paredzēto instrumentāriju un par laimi, uz dziedāšanu nemudina.
  Saskaņa man neveras vaļā, No sirds Sudrabai - labāk ne, nē, mani mācīja par to nesmiet;
  Savukārt par Reģioniem, kusli un nekonkrēti viss, bet lielisks bija kāda no Ģelžiem komentārs, ka Mārtiņš Bondars ir kā šampanietis, par daudz burbuļu, par maz spēka.

  Ar to arī izvēlēšanās apskatu beidzam, paldies par uzmanību, tomēr ceru, ka vakar sarīkotajā totalizatorā es vinnēšu, jā gan.
  pajautaa
  [ livia ]
  4:09p
  roku krēms
  Sveiki!

  meklēju THE ULTIMATE roku krēmu LIELĀ TILPUMĀ- tādu, ko uzdāvināt bārmenēm turēšanai bārā, lai aukstajā laikā rokas nebojājas..- pašam krēmam jābūt ļoti labam, jo ir visi iespējamie apdraudējumi- roku dezinfekcijas līdzeklis, karsta trauku mašīna, auksts ūdens utt, tanī pašā laikā tādam, kas ļoti ātri iesūcas- pa cik jāturpina strādāt, lielais tilpums- lai stāv, vienmēr ir un miers.

  Varbūt kāds var kaut ko no personīgās pieredzes ieteikt, lai zinu, uz ko skatīties ? Varbūt ir kādi pro krēmi, kas ātri iesūcas ?
  Paldies!
  sirdna
  4:16p
  4
  pajautaa
  [ intenormal ]
  4:00p
  atvaļinājuma nauda
  šis jautājums tiem, kas bišku vairāk ko saprot no grāmatvedības un algu aprēķiniem.

  jau kuro reizi, saņemot algu par mēnesī, kurā bijis atvaļinājums, redzu, ka kopējā summa ir mazāka nekā visus citus mēnešus. alga mums ir fiksēta. uzņēmums maziņš, visi draudzīgi. tādi aprēķini "sanāk" visiem, un priekšniece, kura rēķina algas - arī sev - nevar atrast nekādu izskaidrojumu.

  algas lapiņā redzu, ka atvaļinājuma apmaksa ir iekšā, bet kopējais bruto cipars ir mazāks kā citus mēnešus.

  nekādas slimības lapas nav ņemtas, bezalgas atvaļinājums arī nē.

  bet konkrēti neto sanāk, piemēram, tagad septembrī ar četrām atvaļinājuma dienām par gandrīz 50 eiro mazāk nekā "normālā" mēnesī.

  vai tā vajadzētu būt? vai arī mūsu uzņēmuma grāmatvedības aprēķinos pieļauta kāda kļūda?
  f
  3:44p
  un ko jūs saucat par balto nāvi? es visu laiku domāju, ka tā sauc cukuru. citi tā sauc sāli. bet rekur raksts par cukuru tomēr:

  "Also known as "white death", sugar isn't really what our bodies have in mind when it comes to good nutrition. Sugar plays an unfortunate role in causing skin to sag and wrinkle; it does this by attaching itself to the collagen and elastin in the skin, causing it to become brittle and to break. Another beauty slam from sugar is the creation of dark, under-eye circles
  antuanete
  2:45p
     Dārgie lasītāji, jums ir kārtējā iespēja ietekmēt vēlēšanu rezultātus, izsakot viedokli par to, kurus kandidātus svītrot un kurus plusot. Plānoju balsot Rīgā par "Vienotību", pašlaik zinu, ka pievilkšu plusiņu Viņķelei un Rinkēvičam, bet par pārējiem kandidātiem nav noteikta viedokļa.
     Komentāros vieta jūsu argumentiem un faktiem :)
  usne
  1:43p
  Iesniedzu.
  Juhū!
  Tagad tik vēl jāiziet komisija. Ak.
  sw
  12:26p
  Personālvadība
  The Peter Principle - brīnišķīgi :) Un tur zemāk arī the Dilbert Principle.
  unpy
  12:15p
  Ak, jā, par tolerantajiem.
  Ir mums viena partija, kas esot galvastiesu tolerantāka un iecietīgāka par parējām. Atļaušos atgādināt tolerances izpausmi visā tās krāšņumā nebūt ne tik senā pagātnē - http://www.youtube.com/watch?v=ZYvVOGVbzlk
  dooora
  12:00p
  i was educated to lie and betray
  ne tikai anpaju, arī dažus vācu kolēģus satrauc pārdomas par inteliģences aģendūrēšanu

  RT
  f
  11:09a
  : cracked!
  "It's the same old story: The stereotype persists because we're ashamed that we don't conform to it.
  Whew, that's depressing. How about before we end the article and we all go crazy in the comments,
  we join together and look at this (noskrollējam uz leju šite)."
  indulgence
  10:51a
  Ušakova pirksts arī Liepājā
  Nejauši googlojot pamanīju šausmīgu apgrēcību "Latvijas avīze" mājas lapā, kas tur publicēta pagājušā gada novembrī. Neraugoties uz to, ka tik ilgi visas valodnieku komisijas klusē (iespējams, šobrīd ķemmē tūristiem domāto suvenīrbodīšu krājumus, kur tās derdzīgās sirsniņas navalom) un dzimtās valodas pūristi arīdzan (tie vlaikam vēl joprojām aizņemti ar Rīgas pilsētas robežzīmju sakārtošanu), šķiet, jāierosina vistautas protesta kampaņu par šādu valodas apgānīšanu, Liepāju slavējot (jo katram taču zināms, ka sirsniņas simbolu nedrīkst izmantot ne kā dekoratīvu garumzīmi - garumzīmei jābūt tikai un vienīgi ktaisnstūrim, - ne arī kā vārda aizvietotāju):
  kinskis
  10:48a
  кашу маслом / пизду хуем не испортишь
  amanita
  10:35a
  Ja kāds grib redzēt patiešām niknu bēbīti, nāciet paskatīties uz Karlīnu, kurai es mēģinu noslaucīt degunu. Pat nekādas eksakūcijas ar tīrīšanām un zālēm nevajag - viena maza, nevainīga salvete pie deguna un nikns bēbis šeku-reku klāt. Purina galvu, nikni rūc un pēc tam taurē savā dziļajā aizvainojumā.
  Vispār mums aug lēdija ar visnotaļ spilgtām emociju izpausmēm. Nezinu nevienu citu, kurš tik izteiksmīgi prastu atšaut apakšlūpu, tiklīdz kā kaut kas nepatīk. Un viņa ir priecīga, priecīga, bet tad 2 sekunžu laikā kaut ko izdomā un savā nodabā apvainojas. Ļoti sievišķīgi. :) Zināt taču to karikatūru "Kas mēs esam?" - "Sievietes!" - "Ko mēs gribam?" - "Nezinām!" - "Kad mēs gribam?" - "Tagad!" Lūk, tas par manu meitu.

  Protams, viņa ir burvīga bezgala, bet šobrīd mēs abas slimojam un savā nodabā buram drāmas pa mājām, kamēr vīrieši mūs neredz.
  kautskis
  10:43a
  Polītiskais skaistumkonkurss
  Man šorīt pastkastītē iesviesta kaut kādu aktīvistu skrejlapa, kur viņi stāsta, kā Kremļa aģenti tīko sagrābt varu Latvijā. Protams, ka viņi to tīko, tas pat kurlam ezim ir skaidrs. Bet pierādījumi, ko viņi lika priekšā, bija tiešām truli: re, Sudrabas partijas logo karogs pārsviests pāri ķipa apmēram tāpat kā Pūķina Jeģinās Rosijas logo. Nu, tizlas, tizlas, jums tās sazvērestību teorijas, jūs taču varat labāk.

  Tomēr šis pārspriedums mani mudināja uztaisīt pašam savu pētījumu par partiju logotipiem. Un, ko domā, izrādās, starp viņiem ir vesela kaudze ripofu.

  Sāksim no paša sākuma.

  1. Latvijas Attīstībai logo mudina domāt, ka Latvijā varu tīko sagrābt kompānijas Adobe aģenti. Un kāpēc gan nē, ja Adobe savulaik varēja nopirkt Macromedia, kādēļ gan nepievienot savam produktu portfelim Latviju. Tiesa, tikpat ticams ir skaidrojums, ka logo autors vienkārši ne pa jokam nohaltūrēja — atvēra ilustrātoru, padomāja, hmmm, nu ko varētu uztaisīt... O, aizņemšos Adobes logo, tāpat neviens nepamanīs!

  2. Suverenitāte. Jūs, protams, par šo partiju nekā neesat dzirdējuši, bet viņi ir diezgan brangs klaunu bariņš. Un viņu logo (redzams lapas augšā) lieliski raksturo viņu attieksmi, dzīvespriecīgi atgādinot vidējo pirkstu. Es cienu godīgumu, tāpēc Suverenitāte man šķiet arvien simpātiskāks polītiskais spēks. Turklāt, atcerieties, viņi nedos bērnus Eiropas pederastiem.

  3. Diemžēl izskatās, ka manai mīļotajai partijai "Brīvība. Brīvs no bailēm, naida un dusmām" nav logo. Toties viņiem ir Vikipēdijas lapa vāciski, bet nav latviski. Arī kaut kas.

  4. Arī Vienotība ir godīga savā grafiskajā dizainā: viņu partijas logo ir ķeksītis. Jūs par mums ķeksīša pēc nobalsojiet, mēs ķeksīša pēc pastrādāsim. Tā airBaltic zaļā krāsa gan mazliet griež acīs, bet nenoliedzami piesaista uzmanību, kas droši vien ir jāpanāk.

  5. Politiskā partija Izaugsme ir viena no tām, kas nolēma netērēties kaut kādam grafiskajam dizainerim. Eku paši ņemsim uztaisīsim Paintā, par iedvesmu ņemot LPSR vieglās rūpniecības ražoto produktu iepakojumu paraugus! Vintidžs tagad skaitās stilīgi, bet šitas tomēr drīzāk ir vecmāmiņu un televizora sedziņu vintidžs, nevis hipsteŗu vintidžs.

  6. Savukārt Vienoti Latvijai savu logo ir paguvuši nomainīt, taču gan pirmo, gan otro acīmredzami taisījis kāds bērnu krāsojamo grāmatu autors. Pirmajā versijā bija tikai "savieno punktiņus ar līnijām, mazo draudziņ". Otrajā uzdevums jau ir sarežģītāks: "savieno punktiņus ar līnijām un izkrāso aplīšus!" Vispār pareiza doma, tikai mazliet sarūgtina, ka viņi šo bērnišķīgo tēmu nav attīstījuši tālāk. Es gribētu arī, lai Kalvītis mauktu galvā noļukušas zaķa ausis, bet Šlesers pielīmētu sarkano klauna degunu.

  7. Nacionālās apvienības logo ir gana vienkāršs mēģinājums uzsvērt, cik viņi abi ir vienlīdzīgi un vienoti. Rezultāts izskatās pēc Austroungārijas mēģinājuma sašūt kopā abus karogus: ne šis, ne tas. Es ieteiktu radikālu dizaina maiņu: vai nu ar visām trim zvaigznēm, grifiem un saulēm, vai — mans favorīts — nomainīt partijas logo pret Ŗ. Es noteikti par viņiem balsotu (izsvītrojot Iesalnieku un Dombravu), ja viņu logo būtu Ŗ.

  8. Reģionu apvienība nolēmusi būt lielāka Vienotība par pašu Vienotību un atķeksēt nevis vienu, bet veselus trīs ķeksīšus, turklāt karoga sarkanus. Vai varbūt tas ataino reģionus: mazas partijas nodaļiņas kā jumts reģioniem, lielā partija kā jumts mazajām nodaļiņām. Lai vai kā, mulsina zilās un baltās krāsas izvēle logotipā. Balti zili sarkanas krāsas latviešu vēlētājiem izsauc alerģiju, ar tām nevajag spēlēties.

  9. Arī Jaunā konservatīvā partija ir godīga: viņu logo godīgi nosperts no Swedbank, lai gan, protams, muļķīgi būtu apgalvot, ka šī partija cīnās, lai Latvijā varu sagrābtu zviedru banku aģenti. Viņi vienkārši konstatē faktu. Varēja jau spert ar visām vāverēm un toksiskajiem ezīšiem, būtu jautrāk, bet tāpat šis ir viens no maniem favorītiem.

  10. Savukārt Latvijas Krievu partija pavisam apzināti spēlējas ar balti zili sarkanajām krāsiņām, jo viņi ļoti cenšas uzsvērt savu krieviskumu. Nahuj cilvēktiesības, v pizdu vienoto Latviju, mēs esam krievi, un šeit jābūt Krievijai. Starp citu, esmu gatavs saderēt, ka uz mata šitādu logo lieto kaut kāds piena konservu ražotājs, bet neatceros, tieši kuŗš.

  11. Saskaņas logo pārliecinoši ir tizlākais visā šajā parādē. Viņš vispār nav nekāds, tāds vārgs cilvēciņš ar izstieptām roķelēm un raustītu līniju apkārt. Sak, nāksim mēs pie varas, jums visiem nebūs ko ēst, izkāmēsit un atliks jums tikai noplātīt roķeles, bet laukā jūs netiksit, jo ap jums jau savelkas cilpa. Nav tā labākā vēsts, galīgi nav.

  12. Un arī No sirds Latvijai nomainījusi logo, turklāt veselus trīs. Viens izskatījās pēc, būsim žēlsirdīgi, tizlas margrietiņas, otrs pēc divām strīpām ta ne karoga, ta ne sirds formā, savukārt pašreizējais, kā zināms, ražots Latvijā no ievestām izejvielām. Tas otrais bija smuks, partijai varbūt par biedējošu, taču Sudraba varētu viņu ziedot otrreizējai pārstrādei un izmantot par kādas pretinfarkta kampaņas logo. Jo gan sirds un asinsvadu slimību profilakse, gan otrreizējā pārstrāde ir atbalstāmas lietas.
  dooora
  10:42a
  unpy
  2:11a
  Man nudien palika interesanti.
  Poll #20172 Kā tad iraid?
  Open to: All, results viewable to: All

  unpy ir Kremļa vai tam pielīdzināms aģents?

  View Answers

  Jā, protams.
  10 (23.8%)

  Nē, protams.
  5 (11.9%)

  Drīzāk ir, nekā nav.
  3 (7.1%)

  Drīzāk nav, nekā ir.
  8 (19.0%)

  Neko šitajā nesaprotu, lieciet man mieru.
  14 (33.3%)

  Man nu gan ir izvērsts viedoklis, kuru darīšu zināmu komentāros.
  2 (4.8%)

  kants
  12:43a
  kad nav lāga
  vislabākā mūzika ir džonijs daniel's un jack cash
  Monday, September 29th, 2014
  meeneshi
  11:42p
  citroncepumi
  bērns ik rītu, pirms došanās uz dārziņu, vēlas "ķapu". ar to domājot cepumus. esmu pirkusi viņai tādus cepumus un šādus cepumus, līdz man apnika tērēt naudu par, es protams atvainojos, bet vai nu garšas, vai sastāva, kvalitātes, vai visu šo elementu sūdus. tādēļ nolēmu cepumus uzcept pati.
  lūk, vienkārši un ātri pagatavojamu, bet garšīgu citroncepumu recepte. jāatzīst, nekādi mega veselīgie nav, tur ir kārtīgi daudz gan sviests, gan cukurs, bet, domāju, tie jebkurā gadījumā ir labāki par veikalā nopērkamajiem.

  1 plātij nepieciešams:... tālāk ... )
  pajautaa
  [ sauleszakjis ]
  11:33p
  paviljons?
  nē nē, ne zivju vai gaļas.
  interesē, vai kāds šeit nav darbinieks iekš Paviljona?
  ripp
  10:15p
  teju vai jancīgi, cik ļoti mani aizrauj jaunas lietas.
  glābjoties no aukstuma uz manis patvērumu atradusi kāda blusa. ceru, ka ne vairākas. šķiet, jāiet uz zooaptieku pakaļ pretblusu šķīdumam. tik vispirms jāsagaida nauda. kad vēl tas būs. es vienmēr ļoti garšoju blusām, eh.

  starp citu, jā, pīlādžu ievārījums, manuprāt, sanāca ļoti, ļoti garšīgs. ar visu manu nepatiku pret plombīru, noteikti fantastiski garšotu ar plombīra saldējumu. rūgti salds ar ļoti izteiktu, spēcīgu garšu un veselām ogām.
  usne
  8:55p
  sertifikāts
  tagad ir atlikusi vesela nakts, lai uzmeistarotu piedienīgu portfolio.
  visi svarīgākie papīri ir uzrakstīti, paši svarīgākie izprintēti un parakstīti.
  tostarp Baņutis ir slims un dzīvojas mājā, paldies Anetei par pieskatīšanu.
  ekselis gļukoja, bet izdevās pieradināt, pele brīžam ģībst, bet tomēr atgriežas pie rīcībspējas, pašai velk uz temperatūru, bet ir kāds neizsakāms azarts, tikt galā ar šo.
  zvanīja Jaņčuks un aicināja iedzert, kad atteicu smējās.
  nav tā ka nav stresa, bet nav arī tā, ka baigi grūti, drīzāk vēl viena misija, kuru izpildīt.
  dāžādi šķēršļi ir interesanti, ja tos ir iespējams pārvarēt.
  bozena
  8:31p
  Jūs jau zināt dakter, ka es esmu apolitiska kā putu polistirols un paranoidāla kā parabola, tāpēc, ja drīkst, es drusku paklaigāšu par to, kas man krīt uz nerviem un jūs mani pamierināsiet, labi? Nu tad tā, man rīt uz nerviem Ušakovs visur. Un vēl tā kundzīte, kura uz mikroautobusiem sola lētāku desu. ir arī citas lietas, jūs jau zināt, kā ir, pilnmēness un PīeMeS un es. Bet šoreiz tikai par šo.
  Un tad vēl, man ir paranoidālas fantāzijas. Es jau saprotu, ka tas būs bezgaumīgi, bet jūs pats teicāt, ka jāstāsta visu. Jā, jā, dažas manas fantāzijas jau jums īpaši patika, tā kā nav ko te atgaiņāties. Nu lūk, dakterīt, es dzēru kafiju kopā ar cilvēkiem, Kuri Zina. Un viens Noslēpumu Zinātājs stāstija stāstu, kā viens pazīstams eks un next to be politiķis dzēris šņabi kopā ar bijušajiem čekistiem (bet kā sacīja klasiķis, bijušo čekistu nav) un jautājis, kā tad tur ir, kā mēs te tālāk dzīvosim, un bijušais Tas Tur attraucis, ka nekas traks jau nebūšot, nekādu zaļo vīriņu, mēs paši ievēlēsim prokremlisku valdību un aizsoļoim atpakaļ, no kurines nākuši aļa demokrātiskā ceļā. Šīs būšot pēdējās jūsu demokrātiskās vēlēšanas, lūk, tā sacīja bijušais Tas Tur un uzkoda ar gurķīti. Es jau, dakter, cieši gribu ticēt, ka tā ir urbānā leģenda, bet kaut kā šķērmi kļuva. Lūk, tagad jūs varat sacīt, ka tas man ir kāds tur dzemdes trakums un trakojoša Dieviete manī, pareiz?
  shelly
  8:14p
  Māksliniece darbā atgādināja jauku karikatūru par to, kā situāciju redz dažādi cilvēki: jā tēvs met gaisā mazu bērniņu, viņš redz nelielu lidojumu augšup-lejup un drošu piezemēšanos savās stiprajās rokās, māte to redz kā ārkārtīgi riskantu lidojumu turpat trīs metru augstumā ar nezināmu galaiznākumu, bet vecmāmiņas acīs mazulis jau izmests līdz Everestam un tūlīt viņu notrieks garāmlidojoša lidmašīna. Apmēram tā viss notika šorīt mūsmājās, kad radās jautājums, vai uz bērnudārzu var vest bērnu, kas pa nakti ir raudājis, klepojis un puņķojies - māte un tēvs pēc diskusijas stundas garumā ("mēs guļam atsevišķi, bet mostamies kopā," un darām to atbaidoši agri) vienojās, ka var, vecmāmiņa krita neslēptā panikā par šādu bezatbildību.
  Pēc darba padevos, aizvedu Lauvu pie dakteres. Sašarmejis visas mammas uzgaidāmajā telpā (viņš viņām apburoši smaidīja un mēģināja atdot manu maku...), iedraudzējies ar visiem bērniem un 50 reizes nošļūcis pa slidkalniņu, pasaulē jautrākais slimnieks saņēma atļauju šonedēļ uz dārziņu vairs neiet, un palēkdamies devās mājās...
  daria
  10:06a
  Pēc pāris drausmīgām naktīm, kad es jau sāku samierināties, ka Miķelis ir izlēmis iestāties (un attiecīgi - iestādināt arī mani) negulētāju pulciņā, šī atkal bija salīdzinoši laba nakts. Aizgāja gulēt jau 7os (atlūza galīgi, pa dienu cīnījās pret miegu visiem iespējamiem veidiem), tad ap 23iem saīdējās, ieliku ergo, iemidzināju, pēc tam ēda 3os un 5:30 vai kaut kā tā. Pamodās priecīgs.

  Un es mīlu kafiju. Īpaši, ja tā uztaisās pati.
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba