only after dark's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Tuesday, February 28th, 2017
  bljanna
  12:24a
  Plašais, šķelmīgais smaids
  J. - We changed the bars and... well we did not have a chance to speak.
  B. - Yeah, I know. But I wanted. / pause / B. - You're smart.
  J. - Oh. I don't know... Hmm. But you are smart, seriously, you are.
  B. - I know.
  Monday, February 27th, 2017
  chaika 11:31p


  šodien pirms lidojuma pasauļojos |phonefoto
  ena
  11:19p
  Neko daudz es dziivee nenozeeloju ja nu vieniigi taadas lietas ka nepaspeeju appreceeties pirms mana seja kljuva veca
  pajautaa
  [ antijahve ]
  10:58p
  Ētiskā un dabai draudzīgā iepirkšanās
  Klau,

  Es te tā aizdomājos par iešanu uz lielveikaliem un sapratu, ka laikam ir jēdzīgāk tomēr atbalstīt mājražotāju tirgū, jo viņš vairāk piķi tādā veidā dabūs, nekā caur rīteilu + viņi nemet ārā nesmukos/šķībos dārzeņus un augļus + noteikti, ka ir garšīgāks un krutāks tas dārzenis, jo sezonā tepatās izaudzis bez vešanas pāri okeānam or smth.
  Tā patiešām sanāk vai arī es esmu pārskatījusies organic/ethical/blabla youtube videos?

  Un ja tā ir, tad vai ir jēdzīgāk pirkt arī piem lēcas, melones, rīsus (t.i. lietas, kas LV neaug) tirgū vai arī tomēr rimčiks šajā situācijā ir ētiski/dabai draudzīgi ok?

  Nevaru kkā atrast normālu infu, bet ļoti interesē domāt līdzi par to, kur un kam dodu savu naudu apmaiņā pret labumiem.
  Ir jums kādas pārdomas?
  vilibaldis
  10:09p
  galva
  īsi sakot smadzeņu satricinājums drusku tā kā ir, rokai plecs funkcionē sāpīgi, bet rengens neko neuzrāda visādi citādi pēc deviņām stundām Stradiņos sajutos kā hipohondriķis. Un vispār tā kā mirt netaisījos par mani aizmirsa un rezultātus nācās iet meklēt pašai.
  Dakterīši gan tur mīļi un sirsnīgi un varu vien viņus apbrīnot par izturību apčubinot gan stipri smirdīgus bomžus, gan kašķīgus tantukus.
  Ieteica mēnesi gulēt mājās iza kam man pirmoreiz (!) mūžā ir īsta slimības lapa. Bet vispār miera režīms varētu būt šausmīgi sarežģīti.
  ripp
  9:22p
  Šajās dienās lasu lielo anatomijas enciklopēdiju un trenējos taisīt muguras masāžu.
  planeeta
  8:48p
  No rīta iegāju aptiekā palūgt deguna pilienu briesmīgām iesnām.
  Iestājos garā rindā, kas, izrādījās, bija izveidojusies, jo aptiekāre mēģināja iestāstīt kādai meitenei, ka nav vitamīnu atmiņas uzlabošanai un smadzenes jātrenē kā muskuļi. Zaudēju patietību un aizgāju prom

  Vakarā, dodoties mājās, caur skatlogu ieraudzīju, ka neviena cilvēka nav aptiekā, un gāju iekšā.
  Tā pati pārdevēja atteicās man pārdot deguna pilienus, jo nezināju un tāpēc nevarēju viņai izskaidrot, vai man iesnas ir no alerģijas vai saaukstēšanās
  zin
  8:47p
  virginia_rabbit
  8:13p
  šodien bija mana debija uz operas skatuves... konsekutīvajā tulkošnā. ja neskaita trīcēšanu un drebēšanu pa dienu, zem prožektoriem biju mierīga kā buda. un korekti izskaidroju publikai jaunā Karmenas uzveduma eklektisko ieceri.
  amanita
  7:49p
  Man ir bēbītis ar vienu zobu un lielisku humora izjūtu.
  neraate
  7:41p
  un vēl es jums visu laiku aizmirstu ieteikt palasīt Plūdoni. tas klasiķis ir asprātīgs! man vienmēr ir patikuši mutes brūķētāji un /piedodiet/ raspizģaji. un Ežulis, tas Ežulis tā! brūķē muti. pirmo reizi lasot es reāli smējos balsī, bērns kļuva dusmīgs. bet tie dialogi! pērle pērles galā
  neraate
  7:30p
  pēdējā laikā lasot žurnālus bijuši divi pārsteigumi. viens bija Kiviča intervija ar Tanni. otrs: Ančas intervija ar Karginu. lai gan otrajā jautājumi un valoda bija daudz izsmalcinātāki, pirmā tai salika vienos vārtos. ja lasītājam rodas sajūta, ka sarunas laikā cilvēkiem nevis viedokļi atšķiras, bet viens visu laiku atbild nepareizi, nu tad tā manuprāt nav laba žurnālistika. ja vien žurnālists kā izmeklētājs necenšas pierādīt melus, krāpšanu, nelegālas izdarības vai tamlīdzīgas lietas, kas ļoti piestāv analītiskajai un pētnieciskajai žurnālistikai un nepavisam ne sieviešu lasāmvielai

  tās tādas smalkas matērijas, sajūtāmas lietas. tur ļoti trūka tā netveramā, kas, piemēram, Neiburgas "Garāžas" padarīja par burvīgu filmu par interesantiem cilvēkiem ar hobiju, nevis pilsētas dīvaiņiem
  zin
  6:45p
  beidzot atkal sāku justies kā cilvēks, nevis kā reidžojošu sīkbūtņu krātuve.
  tas ir tik ļoti nenormāli liels atvieglojums, ka nekas vairs nekņud un nesāp, un netraumē.
  ķermenis gan joprojām ir mazliet virs +37 silts, bet salīdzinot ar pašsajūtu pāris dienas atpakaļ, esmu superlabā formā.
  gandrīz vai laime :)
  unpy
  3:43p
  kinskis 3:28p
  delfi.lv: Policistu-dīdžeju apsūdz par pārsimts eiro liela kukuļa pieņemšanu par "uzliec kaut ko no jumpravas".
  vēl versija, ka policists dīdžejs ir tas, kurš vēlā nakts stundā nomaļā ceļmalā uzliek uzliek tev lēno, kamēr tev tā kā uz ātrajām nesas prāts.
  mufs
  2:53p
  kautko tik drausmīgu kā laulības dzīves ainas dailē es sen nebiju redzējusi
  viens labums, visi atzina,ka turpmāk mani klausīs gan,kad pēc pirmā cēliena teikšu,ka jāiet prom, lai gan,ja godīgi, tad pat man prātā nenāca, kādā feispalmā tur nāksies sēdēt
  ripp
  2:40p
  Par pārrakstīšanos
  Neirolohs.
  ena
  2:25p
  Tu izklausies auksts
  kautskis
  1:36p
  Palīdzības biedrība priekš slāpes ciesdamiem igauņiem
  Dāmas un kungi, it's official: vairs neatmaksājas braukt uz Igauniju kaut ko pirkt. Viss, cauri, tas bija skaisti, bet tā vairs nav taisnība.

  Paklusēsim uz brītiņu un novērtēsim, cik spēcīgu tradīciju mēs esam zaudējuši. Braucieni uz Igauniju pēc desas jau kopš vismaz divdesmitā gadsimta septiņdesmitajiem gadiem bija skaista Ziemeļvidzemes tradīcija. Kolhozi pirms 1. septembŗa rīkoja autobusu pārbraucienus sapirkties burtnīcas, grāmatu vāciņus un doktordesu. Apķērīgie Igaunijas veikalnieki aizvēra veikalus tieši tajā brīdī, kad ieradās reisa autobuss ar badīgajiem latviešiem. Regulārie Igaunijas izbraucieni papildināja mūsu trūcīgo padomju ēdienkarti ar tādiem eksotiskiem gardumiem kā marmelādi tūbiņās, spilventiņkošļenēm un, ja noveicās, igauņu pepsikolu. Atsevišķi izlēcēji pat pamanījās uz skolu nākt igauņu formastērpā. To gan neatbalstīja, bet arī neaizliedza, un šī nelielā spraudziņa totālitārajā noteikumu un ierobežojumu sienā palīdzēja kaut mazliet saglabāt savu indivīduālitāti.

  Bet, lai cik arī spēcīga nebūtu Desas Kustība pa Dzīvības ceļu, tā tomēr šķiet nieks salīdzinājumā ar to, kas panesās deviņdesmitajos. Pēkšņi Igaunijā bija lētāks viss, sākot ar cukuru un beidzot ar veļas mašīnām, un cilvēki jo aši metās to izmantot. Līdz pat pavisam nesenam laikam mazumtirdzniecība Valkā sastāvēja galvenokārt no maziem veikaliņiem, kur ātri ieskriet nopirkt pienu un maizi – visi lielie iepirkšanās centri bija Valgā, ikurāt pie Latvijas robežas.

  Tomēr mazpamazām lietas sāka mainīties. Arī Valkā pirms kāda laika uzbūvēja pirmo (diezgan mazu, bet tomēr) lielveikalu, turklāt – kāda sagadīšanās! – arī ikurāt pie Igaunijas robežas. Un turpat pierobežas lielveikalā atvēra arī nelielu alkohola autletu (no vārdu sal. "būt autā"), kas izrādījās pareizais lēmums. Pamazām, tomēr pārliecinoši tieši alkohols kļuva par pirmo nozari, kur Latvijas tirgotāji sāka iedzīvoties uz igauņu rēķina – šķiet, igauņu veikalos alkoholiskus dzērienus pērk tikai latvieši, kam sagribas Cēsu Premium nevis Cēsu, bet A le Coq pildījumā.

  Izslāpušie igauņi sāka iespiesties arvien dziļāk iekšzemē. Ir tak tiesa, ja esi atbraucis pēc alus, kāpēc nepaņemt arī desu? Un, ja esi aizbraucis uz Valku, kāpēc neaizbraukt līdz Valmierai? Piebildīsim, tas līdz šim ir igauņu sirojumu tālākais galamērķis, lai gan, būsim godīgi, Cēsu krišana ir tuvāko gadu jautājums. Bet tad arī ir! Varētu šķist, ka Valmieras veikalu izkārtnes igauniski ir tikai tāds mīlīgs labas gribas žests kaimiņu virzienā. Nebūt ne, tā arvien biežāk ir dzīves nepieciešamība. Es, piemēram, sagaidu, ka visnotaļ drīz Valmieras veikals-noliktava Depo sāks vervēt pārdevējus-konsultantus Valgā. Ir taču labi, ka pārdevēji runā pircēju valodā.

  Tomēr vienā jomā Igaunija joprojām turējās. Nu labi, ne turējās, bet bija atradusi jauku kompromisu ar Latviju. Latvijā bija lētāka dīzeļdegviela, tas tiesa – bet Igaunijā bija lētāks benzīns. Un tā tīri pamanāmi, par kādiem 5-10 santīmiem litrā. Katru reizi, kad braucām uz Igauniju pēc salmiņiem (tas ir vienīgais kapitālismā izdzīvojušais bērnības gardums), pielējām arī pilnu bāku. Man pat ir benzīnkanna. Tiesa, tas galvenokārt tāpēc, ka viņu ražo Valmierā, un es esmu pārliecināts lokālpatriots. Bet tomēr.

  Bet nu arī tas ir cauri. Kopš jaunā gada Valkā arī benzīns maksā lētāk nekā Valgā. Viss, cauri, paldies, Igaunijas mazumtirdzniecība, tu mums palīdzēji pārlaist smagus gadus, bet nu mums tevis vairs nevajag. In fact, tagad tev vajag mūs.

  Es ieteiktu Valgas Rimi, Selvera un Nestes īpašniekiem mēģināt kaut kādā veidā izbīdīt tā samērā niecīgā zemes pleķa, kur viņi visi sacelti, pievienošanu Latvijai. Neies tak tādu labu infrastruktūru laist postā tikai tāpēc, ka Igaunijā akcīze lielāka.

  Bet Ziemeļvidzemes mazumtirgotājus es apsveicu ar pēkšņo laimi, kas viņiem uzkritusi. Es jau iepriekš biju izteicies, ka latviešiem vajadzētu kļūt par Igaunijas karstajiem dienvidu kaimiņiem, un man tiešām ir prieks, ka tas tik tiešām tā notiek. No Valkas sanāks lieliska ziemeļu Tihuāna, igauņu kantrīdziedoņi dziedās par Rūjienas lēto šņabi un karbonādēm, savukārt vārdu salikums "Valmieras grupējums" atkal atgriezīsies ikdienas sarunvalodā, taču nu jau ar jaudīgāku jēgu.
  penny_lane
  5:00p
  kāds zina, kur es tagad varētu noskatīties oskarus?
  ninona
  11:51a
  #atdodu #pa_lēto utt.
  "Vējbakas vaijg?" Mūsmājās viņas ir!

  Kas man nozīmē vēl pusotru nedēļu strādāt ar bērnu pie dē.
  zirka
  11:31a
  bažas un besis drusku atkāpās, kad iedzēru ibumetīnu un galvā vēlreiz pašķirstīju visas jaukās februāra dienas, kurās es sev izdarīju kaut ko labu
  un ziniet, šis tiešām bijis itin jauks mēnesis, un to es pēdējā gada laikā varu apgalvot pirmoreiz, tāpēc tādas vienas nakts beša epizodes var neņemt vērā

  Current Music: klasika
  indulgence
  11:08a
  Bastīlija
  Līdz Bastīlijas ieņemšanas dienai vēl jāgaida (atšķirībā no latviešiem, kas visu ievērojamo veic slapjdraņķī vai sniegputenī, un attiecīgi visi valsts svētki šādā laikā, francūžiem patīk valstis dibināt un revolūcijas taisīt vasarā, kad saulīte silda), taču nenoturējos. :)

  Interesanti bija pamanīt rakstos, ka šajā pasaulslavenajā brīvības cīnītāju cietumā ķēdēs sakalts bijis ieslodzīts arī kāds mūsu novadnieks, proti, paša Viņa Gaišības hercoga Pētera miesīgs jaunākais brālis Karls (Karl Ernst von Biron, 1728-1801), kuru 1768. gadā Parīzē apcietināja kā naudas un vekseļu viltotāju un kabatzagļu bandas vadoni. Ģimenei, zobus sakožot, sev par nelaimi nācās "melno avi" izpirkt, citādi sēdētu līdz revolūcijai.


  Karl Ernst von Biron (1728-1801)

  T.i. ne tikai brašie latvju anarhisti visādās tur londōnās un bostonās iekļuvuši vēstures annālēs ar kriminālām aktivitātēm ārzemēs. ;)
  sirdna
  11:02a
  Katru reizi sanāk savādāk. Sestdien trijatā mēģinājām piesist mošķi, tak tas mani trīs reizes apēda un ceturtajā noēda pavisam un pēdējais varonis knapi paguva mošķim iespļaut vienā no divpadsmit acīm, kad arī pazuda nebūtībā, vāri izkliegdams Marseljēzas pirmās rindas.

  Vakar tas pats mošķis tika iebradāts stāvus komposta kaudzē viegli, ātri un efektīvi, ar ko arī visus apsveicu, jo, ziniet, Yog-Sothoth jums nav nekāds Sīrijas migrants no Albānijas, kurš atnāk uz Latviju un steidzīgi aizbēg, jo te tādi neizdzīvo.
  deloveja_kundze
  10:28a
  un vispār, lielākais oskaru feils tomēr ir tas, ka tagad var teikt ''oscar winning film Suicide Squad''
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba