only after dark's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Sunday, April 30th, 2017
  dooora
  7:42a
  ulvs
  12:44a
  Šodien ar drušku bijām uz "Tuvo Pilsētu" Nacionālajā teātrī. Diezgan šarmanta izrāde. Smagnēja gan, cilvēkiem, kuri dzīvē cietuši no vardarbības, gan jau nebūtu ieteicams skatīties, jo tur attēlotās situācijas un prāti brīžiem šķita ļoti naturāli, it īpaši tas sadistiskais prāts, kurš piepildīja vienas jaunkundzes "dari ar mani visu" fantāziju tik ļoti reālistiski, komentējot savas darbības līdzīgi, kā, iztēlojos, to darītu garīgi nelīdzsvarots cilvēks, spīdzinot kādu līdzcilvēku. Burvīgs apgaismojums un video/teātra fjūžns, ļoti atmosfēriski efektīgs materiāls.
  anonymous
  12:11a
  Līdz ar pēdējo aprīļa dienu pienācis arī Latvijā un dažviet citur kaimiņu zemēs tradicionālās kurnēšanas sezonas noslēgums. Tautas gudrība vēsta, ka kurnēšanai vispiemērotākie ir mēneši, kuru nosaukumos ir burts "r" - tātad laiks no septembra līdz aprīlim. Jau ziņots, ka ar kopīgiem zinātnieku un ražotāju pūliņiem kvalitatīvu un svaigu kurnu ieguve jau ilgāku laiku tiek nodrošināta visu cauru gadu, ir sākts arī sekmīgs svaigu, marinētu un kaltētu kurnu eksports, tomērs netrūkst arī šāda progresa pretinieku un kritiķu, kas norādījuši, ka visaugstvērtīgākos ēdamos kurnus ar viszemāko derīgo uzturvielu, šķiedrvielu, vitamīnu, mikroelementu un vispār jebkādas jēgas saturu iespējams iegūt vienīgi tradicionālajā kurnu sezonas laikā.
  Saturday, April 29th, 2017
  bozena
  9:13p
  Ir tādas piparbodītes, visādi mazi pakalpojumu sniedzēji, kuru veikaliņu un kantorīšu telpas izskatās tā, kā droši vien arī ir - it kā tās būtu iekārtojuši Skarbi Puiši Vēl Skarbākā Pasaulē, profesionāli askēti, šo te pašu piparbožu īpašnieki. Tādās vietās pārdod reti sastopamas tehnikas detaļas, baseina ķīmiju, kurmju slazdus vai vienkārši izniedz interneta veikalā nopirktās mantas, remontē datorus, sūkņus vai urbjus, mūsu pusē tādā vietā dod suši. Tur var iegriezties atpūtināt no korporatīvā glamūra nogurušās acis, jo maskulīnajā vidē nav nekā lieka, remonts mēdz būt saglabājies vēl no aiziepriekēšējā nomnieka, datoru vadi pilnīgi mierīgi mētājas pa grīdu, savijušies murskulī, dažreiz stūrī nīkuļo kāds aizmirsts telpaugs sliktā stāvoklī, drīzāk uz miršanu; ja produkcijai ir bukleti, tie būs izmētāti šur un tur, un uz palodzēm putekļos varēs redzēt vietas, kur stāvējuši paraugi. Produkcija bieži vien stāvēs kastēs, jo kastēs tai taču ir vislabāk, pie tam, no kastēm mantas ir ļoti ērti izsniegt pircējiem. Bet! Pareizāk sakot Un! Pircējs tūdaļ saprot, ka te viņš maksās par tīru mantu, nevis kaut kādu korporatīvo smukumu un reklāmu, ja. Lai gan tas no otras puses varētu būt tāds viltīgs mārketings.
  Šodien es tādā īstu vīru vietā pirku filtra kapsulu ūdensvadam.
  tikko_pamodos
  10:20p
  current mood
  Vajadzētu. Bet negribas.
  perkons
  7:59p
  Ak jā!
  Ja jums ir nepieciešama dāvana kādam sīcim, tad biedrene [info]viipsna ir pareizais cilvēks pie kā vērsties.

  Lūk, ko viņa izgatavoja Šlumpengufam!  Pārējie attēli )
  zin
  7:47p
  man ir mazliet garlaicīgi, bet slinkums rāpot ārpasaulē
  rīt ir brīvdiena un manā rīcībā ir dažādu veidu alko nd stuff
  kādu filmu (vai seriālu) jūs ieteiktu noskatīties?
  vēlmes: var būt pārdomas/sajūtas raisošs, bet obligāti izklaidējošs, bez tupuma. bez gruzīšanas. melnais humors velkamēts.
  ena
  7:24p
  Apniku
  scorpse
  7:21p
  Spodrim nocirta galvu.
  Nekas, piešūsim.
  Mēs dāvanā pasniedzām
  Vārnu dzīres I
  un Spodrīša nāvessods bija pārbaudījums, lai tiktu pie dāvanas.
  neraate
  6:57p
  šodien papētīju nekustamā īpašuma sludinājumus. i pasapņoju, i pašausminājos i visādas idejas interjeram sasmēlos (uzreiz redz, ka dizainu taisījis speciālists. pat, ja tās vienkārši ir saskaņotas mēmās šausmas). līdz tiem, kas ir normāli der un forši, protams, kā līdz mēnesim
  ulvs
  4:58p
  Ē, jūs, man liekas, mani pārpratāt. "Heroīnposti" ir vairāk domāti kā truls humors, kas tiešā veidā ironizē par visiem tiem cilvēkiem, kuri domā, ka es vislaik esmu fucking high out of my mind on heroin. Tobiš, es šeit, cibā, vislaik *esmu* fucking high out of my mind, bet, ja tā arī ir, tad drīzāk tāpēc, ka es daudz pīpēju. Jā, es pīpēju salīdzinoši daudz pēdējā laikā. Bet tas man palīdz, tiešām, tas ļoti palīdz koncentrēties, tas ļoti palīdz priecāties par dzīvi, cik nu par to var priecātes. Patiesi! Es teiktu, ka pīpēšana kopumā mani arī ietekmē pozitīvi sociāli - es beidzot vairs neemsmu tāds kā twiched out by reality un tāpēc varu iedziļināties otra cilvēka teiktajā, nevis tikai māt ar galvu un kaut ko atbildēt. Patīkama sajūta, nejusties faking awkward visu laiku. Tikai žēl, ka tas ir tik dārgs prieks. Lai gan, jāatzīst, heroīns ir daudz dārgāks, nekā pīpēšana. Es teiktu, ka kādas 5-10x dārgāks for recreational use. To nemaz nevar īsti atļuaties ar saviem mazajiem mūziķa honorāriem, lol, ja nezodz un nelaupi, nenodarbojies ar village pillaging un tā tālāk. Heroīns ir kruta narkotika tikai tad, ja tu esi ļoti stiprs cilvēks, un arī tad tā ir jāmīl ļoti, ļoti reti, īpašos brīžos. Protams, ka lielākā daļa cilvēku nav stipri.
  ulvs
  4:49p
  When in doubt - use heroin.
  ulvs
  4:48p
  Šodien salietošos heroīnu un iešu novērtēt mākslu.
  virginia_rabbit
  4:39p
  man kļūst vieglāk rakstīt, kad atceros, ka esmu traka
  martcore
  2:40p
  we love you, bene gesserit!
  palasot rasbainieciņa vakardienas iemesto linku uz ekvairu
  starp citu, kāds ir pamanījis, cik ļoti female power orientēta (un ar izsmalcinātri indīgu ironiju piesātināta) ir frenka herberta "dune"*
  kā saka, vīrieši, protams, var kontrolēt visādu tur naudu ar naftu pasaulē, toties lēdijas kontrolē ģenētiskās līnijas
  to varētu arī nosaukt par mājas pavarda pārraudzīšanu, ģenētiskās līnijas ir tāds pavards, uz kura var daudz ko žarīt
  nav brīnums, ka vishistēriskāk mūsdienās auro tur prolaiferi, kas jūt, ka šeit ir kāds podvohs, un ģenētika iziet no reliģiozo uzskatu kontroles
  (muļķa prolaiferi! viņi nezin, ka herbertam sievietes kontrolē arī reliģiju, un viņus atkal ir piečakarējuši!)
  starp citu, linčam filmā šīs bene gesritas dāmas bija visumā androgīnas

  *simtām reižu varu pārlasīt šo satriecoši brīnišķīgo grāmatu, vienmēr atradīsi kaut ko atbilstošu zeitgeistam
  fjokla
  2:41p
  Dom kuļturi
  A jūs tak atńemat pārdevějas sveicienu, pie veikalā ieiešanas? Tad kas tad tie visi ir, kas neatńem, tad to es nezinu, bet lupatu bodē tā nabaga sieviete, kurai laikam to liek bļaut katram ienācējan, sešas reizes pa tukšo laida kosmosā savas labdienas un neviena pate neatńēma.
  anonymous
  1:34p
  Katrs var papildināt ar vēlamajiem elementiem II
  kamēr vien latviešu tauta būs trūkumā
  dzīvošu mazs un sarāvies kūkumā
  pirmo svaigumu nekad nepirkšu
  otro un trešo šķiru prasīšu
  ja kas sāks sāpēt, pie ārsta es neiešu
  bērni sāks niķoties - vienkārši sitīšu
  gleznas un dziesmas man nevajadzēs
  kāds gan tur sports, kad tauta grib ēst
  papīrs pat atejā turpmāk būs lieks
  kamēr it visur glūn ienaidnieks
  atkritumus es nešķirošu
  labprātāk ņemšu nevis došu
  apģērbu mainīšu reizi mūžā
  neiešu vannā un neiešu dušā
  radioators un elektrība
  nazis un dakšiņa, tīra grīda
  atmetīsim to pagaidām
  kamēr mēs turību sagaidām
  nevajag torni, nevajag pili
  labāk mums gādājiet kopīgu sili
  deloveja_kundze
  12:33p
  pēdēju dienu laikā ir bijušas tik daudz pus-sarunu, kurās izkristalizējas, ka cilvēkiem ir grūti novilkt robežas starp 1) ideju un vērtībām, kurām piekrīti, un 2) cilvēcisko vājumu vai cita veida uzslāņojumus, kas tev kā indivīdam ne vienmēr ļauj ievērot savas vērtības praksē. es esmu visnotaļ pārliecināta feministe, taču, piemēram, nesen novērotā gadījumā, kad viesmīle pastāvīgos klientus sauca par puikām, man tas likās tik.. nepareizi, taču tad es padomāju, ka, ja situācija būtu pretēja, man nebūtu tādas reakcijas pret ''meitenēm'', un ka problēma šeit jau ir ne tik ļoti tas, ka meitenes/puikas, bet vairāk tas, ka mēs tā mazliet pazeminām pieaugušus cilvēkus. bet, then again, ja visi iesaistītie tam piekrīt, kāda vairs mana daļa. un tā tālāk, jo mums ir tik daudz uzslāņojumu, kas kaut ko neļauj redzēt skaidrām, tīrām, atbalstošām acīm, bet tas ir nemitīgs pašpilnveidošanās process, un ir baigi neforši, ja it kā sakarīgi cilvēki to nesaprot, bet gaida, kad tu kļūtu par nevainojamu savu vērtību un ideālu pārstāvi diennakts laikā, nokratot visus mūža laikā uzkrātos sabiedriskos un kulturālos uzslāņojumus no sevis bez jebkādām problēmām.
  dooora
  11:42a
  come what May
  i still adoore ya

  cold? no, just cool
  pajautaa
  [ zimbardo ]
  11:36a
  Kā latviski sauc brushed cotton?

  Current Mood: working
  ripp
  11:21a
  Agvējbakas diezgan agresīvas, mugura biezā slānī ar pumpām, šonakt arī jutās nu tā. Jācer, ka drīz būs lūzums un sāks iet uz labo pusi.
  kants
  9:45a
  Kur gulēt Lomžā
  Hotel Gromada. 1992. gadā saņēma Zelta atslēgu!
  chimera
  10:28a
  [not to kacināt bodipozitīvos, vnk atsauca atmiņā]

  1) uz kačalku es eju jau pusotru gadu, un vienu ilgstošu brīdi visu laiku trāpīju uz vieniem treniņiem ar kādu beibi. beibe nebija īsti resna, bet tāda uzblīdusi, ļumīga, bezformīga. vērot viņu bija ļ. interesanti - transformējās ne pa dienām, bet pa stundām. bez visa cita viņai jūtami mainījās seja - bija, sorz, pļecka, bet parādījās traki mīlīgs purniņš ar apskaužami interesantiem vaibstiem. nu, un tā kā mēs simts reizes bijām saskrējušās, viņa beidzot nolēma mani uzrunāt. parunājām par šo un to, tad viņa sāka stāstīt, ka sāka iet uz kačalku, lai notievētu, un nometusi ap 10 kg, bet visi draugi viņai saka, ka neredzot nu nekāāādu atšķirību. un te man vajadzētu saausīties (jo nav tā, ka cilvēks nepasaka diezgan uzreiz, kā sevi uztver un kā grib, lai viņu uztvertu citi), bet es kaismīgi metos aizstāvēt acīmredzamās pārvērtības - sak, un kā vēl var redzēt, bija tā, bet tagad ir pavisam šitā. cilvēks totāli uzmeta lūpu, un principā ar to arī mūsu komunikācija beidzās. bet srsly! cilvēks ir nodefinējis kko kā problēmu, ticis no tās vaļā, bet, tā vietā, lai lepotos ar sevi, izliekas, ka nekādas problēmas nav bijis vispār. я не такая, я жду трамвая. nu, kāpēc tā jādara?

  2) bija jānoseivo, tagad jāstāsta pēc atmiņas. kāds uzbeks raksta fb, ka laikam ir vienīgais uzbeks visā uzbekistānā, kurš ņem meitām nost tonnas ar saldumiem un vispār necenšas viņas uzbarot. resnums tur joprojām esot topā un kļūst vēl topīgāks, jaunieši (abu dzimumu) izvēloties pēc iespējas resnākus partnerus, saistot to ar pārtikušu un labklājīgu dzīvi. nez, vai bodipozitīvisms uzbekistānā, ja vispār tāds ir, cīnās par tiesībām saglabāt slaido līniju?

  Current Music: CocoRosie - Gallows
  vilibaldis
  10:11a
  pusaudzis
  ...aizgāja uz kārtējo iestājeksāmenu ar tekstu "bet es nemaz negribu tur tikt, es jau tiku kur gribēju." Tā teikt draudzeni atbalstīt...
  fjokla
  9:52a
  Redzēju baigi dīvaino sapni, sēdēju ezerniekos pie plīts un gaidīju, laikam, kad izdegs un šīberi varēs taisīt ciet, atveru plītsdurvis, un konstatěju, ka zemeslodei iekšpusĕ ir vĕlviena, 2x lielăka lode, vārdsakot, tā plītsiekša ir tāda vidusměra kuğa kurinătavas izměrā, visa glīti iztapsētia malkā, skalos un iekurā, un, lai vēl maz neliktos, dažām pagalēm papīrs rińķï aptīts, lai stopudova degtu mūžam. un ta tur sekoja viskādas cīńas,ar ūdeni un bakstīšanu, bet galnais rezumě bij, ka toč degs un gruzdēs mūžam, nu, vai vismaz kādu diennakti, cik nu viedi gribētos tulkot. Nezinu,pofig, pamodos priecīga un iešu tagad lietū tētim pirkt dāvanu, unsev ,saprotams
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba