only after dark's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Friday, September 19th, 2014
  pajautaa
  [ merkela ]
  12:40p
  branči
  Kur šobrīd ir jaunās vietas brančiem nedēļas nogalei? Ar plašu piedāvājumu un saprātīgu cenu. (apnikuši ir EcoCatering, Vinometrs, Illy, La Canna, 32.augusts, Nometņu un cena ~ 20 eur (Bibliotēka, utt) arī nav īsti brančiem ok)
  oblica
  12:42p
  Vēl
  Ja kādam ir izīrējams studio tipa vai vienistabas dzīvoklis centrā, netālu no centra vai Grebenščikova ielas apkaimē - mana māsa (lieliska, vnk lieliska!) meklē.
  Bez bērniem, bez mājdzīvniekiem, tieva, smuka un diezgan gudra.
  Vēlams mēbelēts, vēlams ar sadzīves tehniku, vēlams īre līdz 150 - 200.
  f
  12:37p
  interesanti zināt, cik ilgi būtu jātaisa pietupieni, lai varētu uzvilkt "yes i do squats" krekliņu? (atradu lapu ar 30 day fitness challenges)
  dooora
  12:00p
  sirsnīgi, par kaŗu
  US-Vietnam
  oblica
  11:49a
  Nekas īpašs
  Esmu aizrāvusies ar vienu Valstiski Svarīgu Projektu (bāc, ja jūs zinātu, ko es lasu planšetē pa starpam CSI un Kāslam fonā :D)
  Papildus vēl visādas lietas sabirušas, bet uz koferu fona tas viss šķiet traki nepaceļams.
  Varētu neiespringt, atdot Draugam un saņemt vnk savus procentus, bet kaut kā pārāk interesanti, atdot žēl.

  Vispār tāds ļoti, ļoti septembris. Milzīgu pārmaiņu septembris. Ar Milzīgu es patiešām domāju MILZĪGU!
  Man ir ienākušies divi aicinājumi uz http://www.survivalkit.lv/lv/jaunumi/ un viens uz Baltijas pērli.
  Otro laikam būšu nokavējusi, pirmo nez vai iespēšu.

  Bet vispār velk ta ne uz Prāgu, ta ne uz Parīzi...
  Taču HRG jau nobūkota, UAI, 7 naktis, 5 zvaigznes ar akvaparku jaunkundzei.
  Bet noskaņojums tāds ... melanholisks. Kā reiz kādai Eiropas maz-vec-mīļ-pilsētai, krāsainām lapām, hosteļiem, ielu kafejnīcām un bezmērķīgai klaiņošanai ne daivingam un zvilnēšanai.


  Tā kaut kā man te lielos vilcienos un mazos tramvajos, mīļie un jaukās. :)
  pajautaa
  [ pa_saulei ]
  11:31a
  Meitenes!!!
  Mācos iepirkties ebay; kā ir ar izmēriem mēteļiem - LV 42 tulkojas uz xl vai xxl precēm no Ķīnas?

  Liels paldies
  zin
  11:07a
  Lēnā garā sāku pētīt info par Japānu.
  jauks vilcieniņš, ar ko nokļūt lidostā...
  http://www.keisei.co.jp/keisei/tetudou/skyliner/us/ae_outline/
  dooora
  10:42a
  kur aiziet mani nodokļi
  ekognōmiskajā stūrītī piezīmēšu, ka šorīt noziedoju apm. 500 kg sausmalkas vienam mikrōuzņēmumamprojektam - Tragedy&Hope intervijai ar ilggadēju NSA kriptolōgu un svelpavnieku Viļumu Binniju.

  sarunas tēmas: the history of freedom, Encryption in the American Revolution, Origins of the NSA, the Cold War, the Soviet/Stasi surveillance structure & history, surveillance state prior to 9-11, post 9-11 totalitarianism, population control via cybernetics, 9-11 truth, a whole lot more… PLUS … SOLUTIONS, and what we can do to make those solutions a reality.
  pateicībā par manu nodokļu novirzīšanu šim projektam, jaunieši man solās atsūtīt vēl neiznākušo grāmatiņu “The Truth About the Rothschilds”
  indulgence
  10:41a
  Roterdamas Erasmu atceroties
  Visus darbus apdarījis, vakar sadomāju aizskriet līdz LNB uz istādes "BĒGT UN ATGRIEZTIES: PIRMĀ PASAULES KARA PIEREDZE" atklāšanu. Plkst. 16:15 mēģināju iespraukties 11. tramvajā. Acīmredzot arī citi ļaudis bija savus darbus apdarījuši ar uzvioju nostrādādami virsstundas, un nu ātrāk aizšmaukuši no darba, jo nevar tak būt, ka tik daudz bezdarbnieku dienas vidū, ka tramvajā tu knapi vari iespraukties pa durvīm un tur pat kā šprote bundžā iespiests paliec.

  Bet ne par to stāsts. Pārlasot cibas latest posts list, piepeši atcerējos Plīnija un Marciana saraksti: Muļķi no gudra cilvēka var atšķirt pēc to attieksmes pret nesaprotamo, nezināmo. Gudrā cilvēkā nesaprotamais raisa interesi un vēlmi saprast, bet muļķī nesaprotamais raisa tikai nepatiku un noliegumu. Otras pārbaudes akmens ir kļūdas. Gudrs cilvēks atzīst savas kļūdas un cenšas tās neatkārtot, bet muļķis vaino citus.
  black_data
  10:45a
  martcore
  10:44a
  un vai glāzgova tagad ies karā pret aberdīnu
  evy
  11:41a
  vakar ljaavos pierunaaties un peec darba aizgaaju "uz vienu drinku" [kaa mees visi zinaam, shis magjiskais teikums vienmeer nostraadaa - nooot!] uz baaru, kursh manam ofisam sienas otraa pusee, un kura basus es vakaros klausos. protams, ka ar to jau vien nepietika, un nastja ar aliinu mani aizvilka [vai ne? nu taa, ka pilniigi ar varu - noot!] uz klubu, kursh atrodas shajaa viesniicaa. klubs man absoluuti nepatika. nepatika publika, nepatika interjeers, nu neesmu es shaadu gljamuur iestaazhu fane. veel visam piedevaa es droshi ka no malas izskatiijos visai neiederosha, jo biju vieniigaa, kura uz taadu klubu ieradusies kostiimaa [jo pa taisno no darba]. izdzeeru tur vienu longailendu un braucu maajaas guleet. 
  shoriit es nakts mainjas menedzherim zheelojos, ka nespeeju tureet vairs shaadas izklaides, ja naakamaa riitaa jaabuut darbaa, kaut guleeju savas 5-6 stundas. 
  atdodiet man to izturiibu, kas pirms desmiti gadiem bija! pa fikso!!!
  black_data
  10:06a
  Kaņepe, tātad?
  Oh, boy, oh, boy, oh, boy. Kafija!

  http://youtu.be/Co-pgSpcIvo
  helvetica
  9:27a
  ar velosipēdu es tā arī neesmu sākusi braukt, jo man bail un ir nepatīkami. Ne tik daudz no satiksmes, bet no visas tās atmosfairas, kas pavada "šoferi - pidari, velosipēdisti - pidari" dirskursu. Izskatās, ka varētu arī ar auto tomēr nesākt braukt. Jo, nu, ceļu satiksmes noteikumu pirmajos pantos ir rakstīts, ka stiksmes dalībniekam jāizpilda noteikumi un normatīvo aktu prasības, kas nosaka ceļsat. dalībnieku pienākumus un, ka katram ceļsat dalībniekam ir tiesības uzskatīt, ka arī citas personas ceļu satiksmes norisē izpildīs noteiktās prasības, taču autoskolā ar apskaužamu regularitāti atkārto "esi vilku barā - kauc līdzi" (gadījumos, kad esi vienīgais, kurš kko izpilda pēc noteikumiem, tādējādi traucējot 99% nepareizi darošo satiksmes dalībnieku) un "palaid idiotu - savu galu viņš atradīs pats", nemaz nerunājot par asprāšiem, kuri jau gadiem brauc bez tiesībām, taču skolas testos nevar savākt pat pusi pareizu atbilžu.


  tas tā, īsas pārdomas zilā vakarā, jeb rītā uz Turgeņeva - Lāčplēša ielas, kur es atklāju, ka - nenosaucot visu citu ābeces debīlismu, ko auto un moto šoferi tur izpilda ar uzviju, automobiļi var uzrīkot sastrēgumu pat uz ar nepārtrauktu līniju norobežota velosipēdistu celiņa.
  sirdna
  9:13a
  He, tagad būtu Anglijas kārta sarīkot referendumu par izstāšanos no Apvienotās Karalistes.
  kautskis
  7:42a
  Declare independence
  Phew. Izskatās, ka būsim tikuši cauri sveikā. Ak, Skotija, dod buču, let us love you! Vairāk gan šitā nedaries. Mēs uztraucāmies, Deivids uztraucās, kam šitādi uztraukumi vajadzīgi.
  dooora
  2:12a
  god, shave the Prussian Queen
  skotu atkarības dienā mazs prūšu vēstures izklāsts

  ThSh

  ar Tomasu sadzērām Dublinas krogā, viņš ļoti atzinīgi izteicās par latgaļu uisceiju
  anonymous
  1:02a
  Boris(s). Sagadīšanās?


  Thursday, September 18th, 2014
  barbala
  11:16p
  slinkums taisīt anketi, bet tomērt
  tīri izziņas nolūkos nu izlūgtos jūsu atbildi cēlā nozares konferenču lietā.
  tātad, saki man cibiņ marginālais, vai tajā nozarē, kādā tu strādā (saņem naudu), kādu jomu profesionāļi uzstājas ar lekcijām nozares gada pasākmā? (es nerunāju par arābstieņdejotājām un baložu un tīģeru dresētājiem sakarnieku arodbiedrībā (kā piemērs, ja), es par visādām tur LIKTĀM, LRA, LMS, ALAMA, AMLBA, FY@W)

  nu piemēram,
  "es esmu psihoterapeitu asociācijā, pie mums ar lekciju par froidujungu viesojās Raudives gars."
  vai akal,
  "es esmu Latvijas Žurnālistu savienībā un nesen klausījos Sandru Veinbergu par lidvāveru postažu zviedrijā."

  bet ja nopietni?

  "esmu IT nozarē, pie mums vienīgie margināļi ir Apple"
  ripp
  10:54p
  dzīvojam šeit gandrīz nedēļu, taču visas neizkrāmētās mantas stāv precīzi tādās kaudzēs, kā atvedot. vienīgi dažas no tām mainījušās atrašanās vietu, bet nekādi nav pametušas kastes.
  toties ir pārbīdītas mēbeles dzīvojamajā istabā, pusdienu galds ticis pie vaskadrānas (neesmu nekāds vaskadrānu fans, bet šeit īsti nebija citas izvēles), pateicoties maniem vecākiem tagad naktī ir izgaismotas visas kāpnes un radušies šādi tādi nelieli plāni turpmākai iekārtošanai. tsk izskatās, ka pārvalki dīvāniem maksās ap 100 eur. bet nu lētāk laikam cauri tikt nesanāks. gan dīvāns, gan klubkrēsls ir ļoti ērti un vēl ļotāk nolietoti.
  shelly
  10:40p
  Kad atgriezos no darba mājās, man ļoti gribējās saķert Lauvu un griezt viņu uz riņķi ilgi, ilgi - viņš bija gulējis diendusu bērnudārzā, mazais varonis!
  Lauva gan nebija sentimentāli noskaņots, riņķus nācās atlikt.
  dienasgramata
  10:28p
  dienasgramata
  10:15p
  no garāmbraucot noklausītas sarunas mājas pagalmā: "И он обявльяет, якобы я говорил "Я вашу мать ебал!". А я ничего такого не говорил. Да, помню, я орал: "Блядь, суки вы ёбаные!", но это и всё!"
  krii
  9:55p
  Šodiena kopumā bija jauka - ražīgs darbs un pusdienas patīkamā kompānijā.
  Vakarā, atverot soc.tīklus, dabūju koncentrēta mudacīguma triecienu un sapīku, bet gan jau pāries.
  antuanete
  9:46p
     Esmu izdzīvojusi divas dienas mežu semināra, četras dienas zālāju kartēšanas Zilupes un Ludzas novados, divas trīsstundīgas sanāksmes Ventspilī un vēl atlicis purvu seminārs un viena diena zālāju anketu savadīšanai, tad svētdien varēšu visu dienu gulēt. Pirms atkal jūgties darbā, bet nu jau parādās gaisma tuneļa galā, kas nav vilciens.
     Zilupē izbaudīju Latvijas austrumu gala ļaužu viesmīlību un laipnību; latviski gan neviens tur nerunā (labākajā gadījumā saprot, bet es necentos pārbaudīt), toties cienā ar pusdienām un brauc rādīt, kur var tikt pāri upītei pa bebru dambi. Dzīvojām Zilupes arodvidusskolas kojās, tādas riktīgas kojas, kur no uzcelšanas brīža ir uzlaboti tikai logi un duša (labi, ka vismaz tā!) Pa nakti salām ar visām biksēm, džemperiem un divām segām, no rīta tāda migla, ka vispār neko redzēt cauri. Smuku pļavu maz, vairums dīvāna zemnieku appļautas un siens atstāts, nožēlojams skats. Bet kopumā produktīvs izbrauciens.
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba