only after dark's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Friday, July 29th, 2016
  ernuerna 8:32a
  etalonfunkcija
  1:10a
  "Drīz būs labāk," - to saku sev es vai vīns man?


  Pirmo reizi pa šiem gadiem iegāju piemājas vīnotavā. Ar vasarīgi vieglo "Muller-Thurgau" tur pielej 1,5 litru plastmasas pudeli pa 2 eiro, kā izrādās.
  virginia_rabbit
  1:05a
  neticami, tēviņi zem logiem sit plaukstas un auro: hu, hu, hu, mēs esam balti, bet tu esi melns.
  bozena
  12:29a
  Bijām staigāt, satikām divus ežus, viens maziņš un ļoti steidzīgs, otrs - liels un mierīgs kā zilonis, sava ceļa gājējs, savā nodabā pukšķinātājs un gliemežu meklētājs.
  Līdz ar to šis bija Divu Ežu Vakars. Atšķirībā no vakarējā, kas attiecīgi bija Trīs Ežu.
  Thursday, July 28th, 2016
  vikings
  10:59p
  Un tad tu viss tāds sagatavojies
  jo ir platais vakars, sazīmē varbūtības un iespējas, piemēram veco paviānu zoles partiju, vai piesvinēšanos pie kāda netālu mītoša cibiņa. Un tad, tad uznāk lietus, un tu pēc to garo darba dienu atlaidies iekš gultas uz piecminūti, un tad tas lietus pakšķ pa palodzi un tad attaisi acis, suns blenž acīs un saka, ka nu ir jāiet ārā, un tāds viss pulkstenis ir 22:47 un tu nekur neesi aizgājis.
  Pa tam jau jāgatavojas rītdienai un nedēļas nogalei un tad tu viss tāds skaties, ka būs lietus sacensību laikā un tad kur likt jahtu un ko man tagad darīt un .. ai. jāņem copene un guļammaiss un jāliekas uz enkura lielupē un tur arī jānakšņo.
  neraate
  10:06p
  uz ielas satiku Ati Slakteri, mēs bijām diezgan draugi, es priecīga izstāstīju, ka bijām frizētavā, ka tur forša friziere, viņš kautrīgi atzinās, ka grib tādu frizūru kā Back Street Boys Nikam (atcerieties to briesmīgo griezumu?!) un tad es viņu tur gādīgi aizvedu, iesēdināju krēslā un to pačukstēja frizierei

  un šis bija daudz labāks sapnis par to, kurā [info]karmena bija jātulko Briselē (?) notiekošajam Eiropas (?) futbola čempim, bet mēs nokavējām drošības pārbaudi, tādēļ viņa tulkoja mājās no teļļuka austiņās un to pārraidīja caur wifi (?). tad mēs saģērbāmies briesmīgi piedauzīgi (ar uzsvaru uz briesmīgi) un gājām uz klubu padejot, bet ielās bija ļoti daudz cilvēku, pūlī bija daudz manu bijušo kolēģu un tad mani sagrāba kaut kādi čigānu bandīši. tasir tie būtu čigānu bandīši, ja nebūtu divmetrīgi skapji. kuriem briesmīgi vajadzēja Karmenu, jo viņa viņiem naudu parādā. vai pakalpojumus kā viņš tā divdomīgi noteica.

  pamodos es no šausmām nosvīdusi un atvieglota, ka bērniņš grib celties lai arī pulkstens pieci. jo ja tā var gulēt tad paldies, atturēšos lol

  neoplasm
  6:40p
  labās ziņas un vēl labākās
  gribēju teikt, kur irōniski, bet laikam jāpārlabo, ka lōģiski tomēr, jo mēs taču te par manu dzīvi. nu un lōģiski tātad taču, ka atrodu savu ideālo vīrieti taisni taj' pašā dienā, kad seržs mani ir uzaicinājis kopīgā piedzīvojumā uz vienu pustukšu salu, kur mums savienoties ar dabu un lasīt grāmatas vienam otra azotē un šļūkt pret saulrietu ar laivu. nav jau nekāds medusmēnesis, mēs tā pa draugam, bet figu ar tiem vīriešiem var saprast, kā pieredze rāda. un ar mani saprast var vēl mazāk. bet tas ideālais vīrietis, kas nav seržs, ir drusku idiņš vai kas, es vēl neesmu atkodusi, principā man vajadzētu flirtēt no visa pleca un izzināt ūdeņus, bet es nemāku tādu teātri spēlēt un atskārtu, ka vispār neko nemāku. tā mēs tur abi stostamies kaut ko viens otra virzienā ar ātrumu apmēram viena īsziņa trejās stundās, jo, kad man kāds tā stipri iepatīkas bez jelkāda ar pirkstu uzrādāma iemesla, es pēkšņi esmu totāli uz mutes kritusi un visi vārdi no caurām kabatām izbiruši pinās pa kājām. un viņš tāds viss lielisks, skaicka, ne pārāk ieinteresēts laikam un atzinās, ka komunikācijā drusku nespējnieks. bet nav arī tā, ka mestu plinti krūmos dīvainā kārtā, līdz ar to grūti saprast, vai mēs abi moš nespējnieki [kas lōģiski, jo visi spējīgie jau sen apprecējušies, vai ne] vai viņam vienkārši intereses trūkums. un tas viss ir sarežģīti, kad tev par cilvēku ir tik maz informācijas un pa lielam viss ir jāpiedomā pašai. piemēram, to, ka viņš ir lielisks, es jau piedomāju un drusku iemīlējos, lai nesametas garlaicīgi, bet tagadiņ gaidu un smaidu, kad juniverss nāks ieviest korekcijas, lai gan savam čujam diezgan uzticos [tb pareizo seksu māku atrast]. viņš parasti atbild ar jā vai nē vai kādu strupu frāzi, kas fiziskā klātienē mani vispār netraucētu un patiesībā šarmā, jo nav ko tarkšēt kā ložmetējam, bet tādām kautrīgām pirmajām sarakstēm tas tomēr drusku par kūtru. principā es gribu tikai iebāzt seju viņa bārdā, varbūt pat apmesties tajā uz dzīvi, un ar to manai persōnīgajai dzīvei arī uz šo brīdi pietiktu, bet viņš savam vecumam [38 gadiņi] izrāda par maz dzīvības pazīmju. vai tad tajā vecumā vēl kautrējas? jūs man pasakiet, varbūt tikšu pie kādas skaidrības.

  citās ziņās - latvijā braukšu, pēc divām nedēļām mani pie pāris glāzēm, un vēlāk zem galda, varēs skatīt vaigā, hip hip? :)


  Current Mood: ķiķēju pati par sevi
  Current Music: Blur - Girls and Boys [jā, tell me about it]
  virginia_rabbit
  9:26p
  neraate
  9:06p
  un vakar vīrieši bija pie friziera un tas biaj interesanti, lai arī rezultāts pārsteidzoši labs
  neraate
  9:02p
  vīkendā bijām ciemos, gulējām teltī un izklaidējāmies. es tiešām nedomāju, ka atpūtīšos. tur bija daudz bērnu, juniors ļoti labprāt pavadīja laiku ar citiem bērniem un spēlējās un viņa komunikācijas mēģinājumi tika uzņemti ar sajūsmu, viņš kārtīgi izciemojās. man visnogurdinošākais bija mājupceļš, kad pirms brauciena briesmīgi satūka kājas un tad, kad nāca miegs, bērniņam bija slikti un pēc tam - garlaicīgi

  un rīt es iešu pie friziera atjaunot griezumu un vispār viss būs forši
  sinusoid
  9:00p
  meteorolōģija
  abend macht breit

  Current Mood: hi-fi widescreen
  Current Music: mallikarjun mansur - rāga jayat shree
  str
  7:26p
  jā, kaut kādas jocīgas dienas
  fjokla
  5:13p
  es atvainojos, man bija uznācis ficuku errors,.
  Vārdskot /intriģējošs žests/ -jaunākās klačiņas (kam tad lai es stāstu, kam tad lai es stāsu?!!). VIŅŠ strādā 1 km attālumā no manis un rīt es māšu viņam no balkoniņa kā princese, kapiš?! Un es nupat visā nopietnībā klausījos mersedesu sosu un lēnā garā stipri apraudājos no domas vien kā būs, kad es ar glītu blaukšķi aplauzīšos.
  Kur tanīs nīgrajās vecenēs, esnesaprotu, tākā mitrenes zem akmeņiem tās jokainās cerības, meitenīgās stulbības dzīvo, esnesaprotu, viss, tak, dighlofosēts jau sen, vata ne? vata ne!
  virginia_rabbit
  5:06p
  latvieši
  Eižens lasa Sproģes "Miljonu"
  Simons ēd "Selgas" cepumu
  tessera
  12:56p
  “I see nobody on the road,” said Alice.
  “I only wish I had such eyes,” the King remarked in a fretful tone. “To be able to see Nobody! And at that distance, too!"

  ...

  “Who did you pass on the road?” the King went on, holding out his hand to the Messenger for some more hay.
  “Nobody,” said the Messenger.
  “Quite right,” said the King: “this young lady saw him too. So of course Nobody walks slower than you.”
  “I do my best,” the Messenger said in a sulky tone. “I'm sure nobody walks much faster than I do!”
  “He can't do that,” said the King, “or else he'd have been here first.
  f
  12:11p
  nav jau tā, ka neskatos neko, izņemot seriālus. kā nu ne, nesen noskatījos pat ļoti izklaidējošu gabalu  zootopia, kas man šķita jau tāds muļķiks ar cienījamu sižeta līniju.
  liku lielas cerības uz the secret life of pets, kaut gan, spriežot pēc imdb novērtējuma, tur visu multeni varbūt cenšas iznest uz mājdzīvnieku kjūtnesa faktora?

  p.s. ārpusē izskatās, ka pilsētai tuvojas tumsas spēki.
  simamura
  12:25p
  Labi pavadīts laiks: https://youtu.be/DfY-DRsE86s
  Mans favorīts ir Mario Livio, bijušais Habla teleskopa priekšnieks, lai gan pa foršam plaukšķim sanāk arī pārējiem
  pajautaa
  [ lavendera ]
  12:22p
  tekstudarbu izcenojumi
  cik patlaban maksā (zīmju skaits/€):
  teksta ievadīšana datorā?
  korektūra?
  rediģēšana?
  vai arī šāda veida darbos patērēta stunda?
  virginia_rabbit
  12:17p
  manus satori rakstus visviežāk ir laikojušas tikai sievietes. Ingmāram daudz puišu laiku.
  ena
  12:10p
  Kad man ir besis man gribas dejot pie stienja un runaat rupjiibas
  amanita
  12:00p
  Iet The Police dziesmas klips, Krišjānis filozofē: "Oi, es tik vecas dziesmas nezinu. Un paskaties, cik viņiem vecas drēbes... Tā laikam vispār ir viena no pirmajām dziesmām."
  f
  11:11a
  vakar līmēju tapetes, jo šodien atvedīs skapja durvis. ar spoguļiem!
  par lielu atvieglojumu, tapetes no rīta bija savā vietā, nevis atlupušas un uz grīdas, kur es tās gaidīju, jo līmēt tapetes nudien nav mans. pārāk augstas sienas, pārāk lielas loksnes, pārāk īsas rokas un kājas, un vispār, blood, sweat and tears.
  bet nujā - skapis, jopcik. ar spoguļiem!

  tagad ir tikai viena problēma - kur lai liek to dīvānu? tā jau viņam nav ne vainas, izņemot to, ka tam fiziski istabā vairs nav vietas.
  unpy
  10:27a
  Diētu vērotāja piezīmes.
  Vakar sanāca drusku pasēdēt teicamā kompānijā un, cita starpā, kāds solīds kungs un cienījams cibiņš, kuram visai īsā laikā izdevies ievērojami samazināt savu radiusu, padalījās savas specifiskās diētas noslēpumā. "Vajag mazāk rīt" viņš teica.
  virginia_rabbit
  10:08a
  "Tas ir ES uzspiestais, kad bernam ir tiesibas , bet vecakiem pienakumi. Ir jabut disciplinai un savu reizi ari siksna japanem. Esmu izaudzinajusi piecus labus bernus pec saviem uzskatiem."
  f
  9:44a
  : sieviešu draudzība, mīts vai patiesība (žurnāla virsraksts)
  beigās tomēr satiku savu seno draudzeni, un liels bija mans prieks uzzināt, ka viņa netur ļaunu prātu.
  mūsdienās tas ir retums sieviešu vidū.
  es jau arī neesmu zelta gabaliņš, bet, taisnībsakot, man par lielāko daļu cilvēku savu paziņu lokā ir viens pīpis,
  bet par tiem atlikušajiem - pilnīgi pretēji.
  tie atlikušie ir kā tādi my precious.
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba