only after dark's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Tuesday, May 31st, 2016
  dienasgramata
  1:03a
  YKK, the Japanese zipper behemoth, makes roughly half of all the zippers on earth. More than 7 billion zippers each year. YKK stands for Yoshida Kogyo Kabushikikaisha
  dienasgramata
  1:01a
  Valsts Policija: "Par bērnudārza teritorijas seguma zādzību aizturējām divus vīriešus."
  dienasgramata
  12:00a
  DELFI. Pagājušajā sestdienā ap plkst. 11 Augusta Deglava ielā sieviete izgāja no lielveikala un pamanīja, ka turpat netālu novietotā automašīnā sēž vīrietis, kurš no biksēm izvilcis dzimumlocekli un pašapmierinās. Aculieciniece tūdaļ devās arī pie veikala apsargiem, lai paziņotu par redzēto, un piezvanīja arī Valsts policijai.
  Veikala apsargs no aizmugures pietuvojās automašīnai, kurā sēdēja vīrietis, un aculiecinieces teiktais apstiprinājās, jo vīrietis joprojām veica minētās darbības.
  Aizturētais apgalvo, ka neesot pašapmierinājies, lai gan cilvēku redzētais apliecina pretējo.
  Monday, May 30th, 2016
  neraate
  11:40p
  tagad es gribu lai tu, ciba, izdomā man hobiju. ideāli ja tādu, kam nevajag noteiktu sezonu, fizisku sagatavotību, lielus finansiālos ieguldījumus un ko var darīt tad, kad ir laiks kaut pa dažām minūtēm. līdz ar to knipelēšana, piemēram nederēs.
  es varētu adīt. tamborēt. /tikai tas bija sen un nav taisnība, jeb man vajadzētu apmācīties/ krustvārdu mīklas jau es šad tad minu. zīmēt es gribētu, bet baidos, ka man nav talanta. doma par dekupāžu mani neaizrauj. ģitāra tā arī stāv skapjaugšā un noput (neesmu tik apņēmīga lai ņemtos viena pati. man tomēr drusku vajag vagaru, vismaz sākumā)
  bozena
  11:01p
  Darbiņš ar mani šodien izdarījās tā, ka pēc agrāko laiku mēriem tagad darbiņam Boženu būtu jāprec.
  nistagms
  11:02p


  Current Music: Pedestrian Deposit ‎– Woman / Evaporating
  ena
  10:29p
  Es gribu lai vislaik liist un man nav jaaiet laukaa
  ena
  10:23p
  Lai arii es esmu ekselents piemers sevis zjeelosanai tacu nekas tik ljoti nesaap kaa redzeet ka manam beernam ir beediigi defaultaa lai arii aareeji izskataas dziivesprieciigs un kaa vinjs tik ljoti grib cilveekiem patikt jo laikam jau juutas ne taa kaa justos laimiigs sesjgadnieks un tas ir banaals aforisms bet patiesiiba ka tai briidii kad tu piedzemdee tad kopsj taa briizja dalja tavas sirds forever staigaas apkaart aarpus tava kjermenja un tas noziimee ka saapees dubultaa vai manaa gadiijumaa triiskaartiigi
  rasbainieks
  10:24p
  sērijā "lietas, par kurām es nekad nebiju iedomājusies, ka tās būs man aktuālas"
  mums te viņdien bija drāma dārzā vienā cēlienā, šķīrām kaķus no vārnām
  mazs un nesaprātīgs vārnēns eliss bija devies lielajā dzīvē vai vismaz pastaigā (jo lidot viņš vēl nemāk)
  šajā rajonā tādas pastaigas ir iespējamas tikai pa kaķu un suņu ļ. biezi apdzīvotām teritorijām, jo citādu te nav
  katrs suns grib ar vārnēnu elisu padraiskoties un viņu nomedīt, katrs kaķis grib vārnēnu elisu vienkārši nomedīt
  vārnēnam elisam līdzi bija arī atbalsta grupa trīs pieaugušu vārnu sastāvā
  atbalsta grupai bija trīs režīmi – sēdēt kokā un vērot, sēdēt kokā un nelabi ķērkt, mesties virsū vārnēna elisa medītājiem un nelabi ķērkt
  vārnēns eliss ieklumburēja sētas stūrī un bezizejā, tur no vienas puses viņu medīja mazs un nesaprātīgs boldriks, no otras saprātīga kundze gados jenots (par kaķu kļičkām rajonā vispār atsevišķs stāsts, mums ir kaimiņienes jenots un klucis, un ap stūri dzīvo tramps, nu jūs varat iedomāties, kā viņš izskatās)
  pa vidu plātījāmies mēs, jo baigi negribas pārbaudīt, kādas tieši ir izredzes cīņā "mazs un nesaprātīgs boldriks vs mazs un nesaprātīgs vārnēns eliss un atbalsta grupa"
  beidzās viss, cik varam lēst, laimīgi – vārnēnu dīdītājs kicīts aizšķūrēja vārnēnu elisu uz mazliet plānāk apdzīvotu teritoriju, tur vārnēns eliss ieplaka zālienā, mazliet atpūtās, un pazīstamie nelabie ķērcieni bija dzirdami tikai pēc kāda laika un kādu gabalu tālāk
  tāda mums te vasara pilsētā
  virginia_rabbit
  8:57p
  ko darīt ar sačurāto gultu? vnk samīzt līdz galam un, kad bērni izaug, mainīt?

  btw, Eižens mācās kustēties kā Beyoncé
  chimera
  8:08p
  ok, mani arī interesē, kā džekam izdevies apmeklēt 382 treniņus gadā.
  martcore
  6:45p
  nē, nu "džungļu grāmata" pagaidām gada labākais kino ar lielu atrāvienu
  chimera
  5:47p
  es, piemēram, raudāt nemāku vispār, un regulāri jūtos* ieskaitīta saltajos, bezjūtīgajos necilvēkos (like, meitenei jābūt jūtīgai). brīžiem tas kaitē pavisam objektīvi (sociālā dzīve n šit). bet neba es tāpēc tagad mācīšos bimbāt. muahahā.

  *a jēga justies?
  fjokla
  5:38p
  "īsti vīri šķiļ uz iekšu", tā par spickām mēdza teikt inkognito opis, un man nezkālab tas šķiet dikti pievilcīgi, varbūt tapē, ka visās bildēs viņš tāds dikti vīrišķīgs un atrotītām piedurknēm. Labāk, tātad, lai pašam izdzirksteļo visu seju, nekā, kad kādam citam, vaiture, untanu es arī allažīt šķiļu uz iekšu, jo neesmu jau nekāds sisītis. vēl viņš teica "par silvestriem cilvēkus nesauc", kautkāda viņam tāda nepatika pret silvestriem bija, kas to tagad lai zin, kur viņš kādu derdzīgu silvestru dabūja, ko visu mūžu pieminēt, bet man liekas arī jau taisnība, ne?vienīgais silvestrs, kas kautkāds tāds zināms ir sīlis, un viņš dzer čuras, ārstnieciskos nolūkos, bet tomēr. Nu,vārdsakot, neredzu iemeslu neticēt šim konkrētajam opim, laigan pa kaklu nošprakstēja un gandrīz acīs, bet jūtos vienmēr tāda ļoti drosmīga, kad šķiļu uz iekšu
  ninona
  5:41p
  Nezinu par jums, bet mēs šajā maija dienā atklājam jūliju.
  Naktī logi plaši vaļā, mums mugurā plānākais vasaras apģērbs.
  Piedzīvota vasarīga, pēkšņa lietusgāze.
  Un ķīseli baseiniņā uz lodžijas ir nomainījis ūdens, kurā tagad sēž sīkaļa.

  Priekā!
  deloveja_kundze
  4:30p
  mūzikas evolūcija līdzi darba rakstīšanas posmiem

  sākumā ir visādi super energizing gabali, no Eminema līdz visiem, kuri sola, ka iekaros pasauli manā vietā.
  tad parasti nāk bon iver, ko nomaina arvien bezgaumīgākas salauztu siržu dziesmas.

  kopš vakardienas uz repeat savukārt iet the national, šobrīd jau liekas, ka nekad neesmu varējusi ar kaut ko tik releitot kā ar viņiem. 'when I said what I said I didn't mean anything', 'I want to believe in everything that you believe', 'have my head in the oven so you know where I'll be'

  ugh.
  penny_lane
  4:33p
  A Los Angeles judge granted Amber Heard a temporary restraining order Friday against husband Johnny Depp, whom she claims has been abusive.

  The actor was ordered to stay away from Heard. She wanted the same order to apply to her dog, Pistol, but the judge wouldn't go along, saying there was "insufficient showing of need to protect the dog."
  kautskis
  4:11p
  Atejas jociņi tagad ir atejas aktīvisms
  Jūs vispār esat pamanījuši, cik drausmīgi daudzās vietās ir viena tualete abiem dzimumiem (un, es pieņemu, visām dzimtēm)?! Nu labi, tādi liberastu perēkļi kā Kaņepe un, lai dievi mums žēlīgi, Čomskis -- par to nebūtu šaubu. Bet es šodien pavisam neuzkrītošā pusdienu ēstuvē biju nomazgāt rokas -- viendzimuma tualetē! Vispār ēstuvēs, šķiet, viendzimuma tualete ir norma, nevis izņēmums.

  Manuprāt, mūsu nenogurstošajiem likumdevējiem še ir lieliska iespēja izpausties. Jāievieš prasība, ka visās iestādēs, kur ir tualete, jābūt divām tualetēm, katram dzimumam sava. Un nepieciešams uzraugs, kas novēro, vai cilvēki iet pareizajās tualetēs. Nepieciešamības gadījumā var pieprasīt uzrādīt pasi vai personas apliecību, kur norādīts dzimums. Vai, vēl labāk, pieprasīt, ka cilvēkiem, kas apmeklē tualeti, ir pienākums bez uzrauga uzaicinājuma uzrādīt pasi.

  Radīsies darbavietas, gan uzraugiem, gan birokrātiem, kas uzraudzīs uzraugus. Tāpat Latvijas uzņēmēji noteikti grib vēl vienus birokrātiskus ierobežojumus, es skaidri zinu, ka viņi regulāri prasa valdībai "ak, kaut nu mums būtu vairāk prasību, šito anarhiju tak nevar vairs turēt!" Un, pats galvenais, latvju tauta nebūs paļāvusies žīdpidargenderjunkerķirzaksorosītu diktātam un saglabājusi savu dzīvesdziņu!

  Es pat domāju, ka vajadzētu sākt vākt parakstus Manabalss.lv. Cik var!
  martcore
  3:57p
  k/f grimsby svētki pilnīgi
  saša koens at his best
  kakjux
  1:35p
  Pirmoreiz mūžā pavadīju 7 h vienā lidostā, pie tam Ryanair terminālī, kur nav ne bāra, ne restorāna, pat ne dārgu veikalu. Kad kāpām beidzot lidmašīnā, tas flight attendants visiem prasīja "how are you?" Un neviens, ieskaitot mani, neko neatbildēja. Ejot tālāk, dzirdēju viņu par to nervozi uzjautrinamies. Tad kapteinis ierunājās, teica, ka mūsu lidmašīna esot saplīsusi un viņš (kapteinis) un viņa crew esot izrauti no savām gultām savās mājās Londonā, lai ar citu lidmašīnu dotos mums pakaļ uz Bremen. Atzīšu, ka šis stāsts mani kaut kā padarīja mazliet mazāk pūcīgu. Lidojumā vēl pagulēju un tagad jūtos mazlietiņ labāk, sēžot vilcienā uz Londonu, lādējot telefonu un klausoties Chvrches.

  UPD.: Un diena vēl nav galā. Vilciena vadītājs paziņoja, ka viņiem esot computer glitch, kas bez vajadzības pārslēdzot signālus uz sarkanajiem. Bet viņam esot pateikts, ka šī problēma izsortošot pati sevi out. Hopefully tiksim līdz Londonai.

  Current Music: Chvrches - Leave a Trace
  ripp
  3:35p
  Botāniskajā dārzā vājprātīgi skaisti zied rododendri.
  f
  3:05p
  nezinu, ar ko yoga pants atšķiras no legingiem, bet saskaņā ar asv veiktu pētījumu, tās gan joprojām nav bikses, bet ir vispopulārākais trends.
  lemurs
  3:26p
  man ir karsti. esmu laimīga. sildiet mani vēl.
  uzzinu_pedejais
  [ hotai ]
  3:09p
  mindfuck
  Liepājā ir futbola stadions, kas saucas "Daugava".
  sinusoid
  3:00p
  vientulība ir nelegāla


  the lobster ir kinō priekš neparastu distōpiju cienītājiem - bez politikas un globālām sazvērestībām, taču tas nenozīmē, ka tur trūkst bezizejas situāciju. režisējis ir iespaidīgā kynodontas autōrs yorgos lanthimos. sižets veidojas ap normu, ka vientuļi subjekti sabiedrībā nav nepieciešami un savu otru pusi zaudējušie tiek ieslodzīti viesnīcā kopā ar sev līdzīgajiem. uzdevums ir 45 dienu laikā nodibināt attiecības, pretējā gadījumā nesekmīgos transformē par dzīvniekiem. taču ir arī tādi, kam izdevies bēgt uz tuvējiem mežiem un par katru nomedīto pretendentiem tiek dota klāt viena diena. filmā nekad nespīd saule un viss ir reālistiski - fantastisku pārvērtību ainu nav, tāpat arī nekā priecīga, šī taču ir distōpija.

  trail
  Current Mood: pēcbrokastu
  Current Music: anayampatti s. ganeshan - jagadhodharana
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba