only after dark's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Wednesday, November 26th, 2014
  dienasgramata
  1:17a
  DELFI. ASV dzērienu gigants "Coca-Cola" gatavojas decembrī laist tirgū piena zīmolu. "Coca-Cola" piena zīmols sauksies "Fairlife" un paredzēts, ka šis produkts maksās divreiz vairāk par šobrīd veikalos nopērkamo pienu.
  Tuesday, November 25th, 2014
  dooora
  11:42p
  nedaudz pusnakts homeoempātijas
  Graham Hancock
  pajautaa
  [ jim ]
  11:36p
  Latviešu dzeja par kino
  Vai jums zināmi kādi latviešu autora dzejoļi, kur pieminēts kino? (Neskaitot Čaka "Šķūnī, kur agrāk stāvēja zirgi..." un Kārļa Vērdiņa "Es esmu nabags režisors".)

  Papildinājums. Būtu labi, ja tie nebūtu populāru dziesmu teksti un ka rindas piederētu padomju laikā rakstošajiem dzejniekiem, kā arī būtu vairāk kā tikai metafora, drusku kaut kāds kino apraksts arī. Es zinu, ka daudz prasu.

  Atslēgvārdi - kino, filma, seanss, ekrāns, kinoaktieru piesaukšana etc.
  helvetica
  11:26p
  kultūras darbiniekiem
  dzīve ārpus darba neeksistē.
  Man šķiet, ka sadaļa: "Flexibility to work overtime and weekend hours when necessary" drīkstētu eksistēt tikai ārstiem, ugunsdzēsējiem un katastrofu seku likvidētājiem, par 10kāršu samaksu. Visu citu profesiju sakarā tam būtu jābūt aizliegtam ar likumu. (un vēl ar likumu vajadzētu noteikt, ka darba nedēļa ir 3-4 darba dienas gara)

  Sotheby's New York
  Administrator & Department Assistant- Russian Works of Art & Paintings

  ... tālāk ... )
  pajautaa
  [ izdziivotaaja ]
  10:11p
  Jautras dziesmas par jūrniekiem
  Labs vakars jūsu pusē!

  Organizējas tematiskā ballīte un kā jau pēc virsraksta var nojaust, meklējam mūziku, ko likt fonā. Izrādās nemaz tik daudz nezinām par šo tēmu dziesmas.
  Visideālāk, ja kāds varētu roķīgākas ieteikt, jo publika tāda, kura dod priekšroku smagajam mūzikas galam...sievietes raudas par jūrā aizgājušo mīļoto nederēs :)
  Nu vai arī jautrās... Papajs (Popeye the Sailor) tika pirmais pievienots sarakstam :D Par pirātiem ar neskādētu.

  Current Music: Drunken Sailer - Irish Rovers
  dienasgramata
  10:12p
  KASJAUNS. 42 gadus veco Danielu Podžiali arestēja pagājušajā mēnesī aizdomās par to, ka tieši viņa varētu būt ļaunprātīgi ievedusi nāvē pacientus Lugo pilsētas slimnīcā.
  amanita
  9:53p
  "Ielien karstā dušā," viņi teica. "Vannasistaba ir TIK silta," viņi turpināja. "Nu, izmērcējies karstā dušā..." viņi mani turpināja pārliecināt.
  Es aizmidzināju meitu, ielīdu dušā, uz mirkli aizvēru acis, tad saziepējos ar savu mīļāko Kivvi dušas želeju un tad ātri, ātri skalojos ledainā ūdenī un lecu ārā no dušas, viegli vēl klāta ar putām.
  "Tiešām beidzās karstais ūdens?" viņi brīnījās. "Mēs tiešām visu iztērējām?" viņi nespēja noticēt.
  Tagad, tā vietā, lai būtu relaksēta un kārtīgi izmērcējusies, esmu dikti mundra un ļoti pamodināta.
  ripp
  9:54p
  kaut kāds wtf's. pirms 2 nedēļām kaķim vets iepilināja pretblusu līdzekli. pagāja laiks un kaķis turpina sevi kodīt un pleķi uz vēdera ir joprojām, tikai citās vietās. kaut kādas imūnas blusas?
  pajautaa
  [ oldess ]
  9:41p
  Galda spēles
  Kādu galda spēli ieteiktu uzspēlēt 2 līdz 6 cilvēku kompānijai (vecumā 22-27 gadi)?
  baby_boom
  [ halina ]
  8:30p
  Zīdainim krēsls priekš sēdēšanas pie galda.
  Kāds jums ir un/vai kādu jūs izvēlētos tagad?
  Cerams kaut kad drīz varēšu sākt sēdināt bērnu kopā ar mums pie galda un nezinu kādu krēsliņu gribu.
  Kādi jūsu ieteikumi vai pieredze?

  Pagaidām saprotu ir koka (ar variabliem polsterainiem ieliktņiem) vs plastmasas (ar atgāžamu vai neatgāžamu sēžamdaļu).

  Paldies.
  anonymous
  8:37p
  A Most Wanted Man (2014)


  Cilvēks izdarīja pašnāvību, loma lieliska. Vienīgi tā arī nav skaidrs, kurš ir filmas nosaukumā minētais džeks. Bēdīgi dubultā.
  virginia_rabbit
  7:27p
  daru anime
  Monday, November 24th, 2014
  bozena
  10:18p
  nesaki - hop!
  Lai es tā īpaši nesapriecātos par iepriekšējo ierakstu, veikals Drogas jau divas reizes man iedāvināja pretgrumbu krēmu.
  Wednesday, November 26th, 2014
  zin
  2:50a
  atceraties to stāstu, kā es Japānā satiku vienu spēlīšu paziņu? well. viņam ir paziņa, kurš dzīvo Tokijā. un šodien es satiku to.
  vakariņas visnotaļ tradicionālā iestādījumā (kur kurpes jāvelk nost un visus iesēdina atsevišķos zemu galdiņu kambarīšos). pēcāk mani aizveda uz, cik var noprast, tradicionālu pārīšu kopfotografēšanās vietu. automātā iemet naudiņas, visādi nopozē, pēcāk iegūtās bildes, jau uzfrišinātas ar ala fotoshopu, var papildināt ar zīmējumiem, sirsniņām un uzrakstiem un beigās to visu saņemt printētā uzlīmju formātā.
  vakaru noslēdzām tematiskā bārā, shibuya, kurā pa ceļam ir šausmu gaitenis, pēc kura tevi saslēdz rokudzelžos un aizved uz galdiņu- cietuma celli. dzērienu karte ar šausmiņām (konču acis da tārpi kokteiļos). bija labi.
  noslēgumā vakars gan izvērās visai plats, jo iekāpu vilcienā, kurš vairs līdz manai stacijai nebrauca (un ne1 cits arī nē), kā rezultātā nācās pavizināties ar taksi tā uz euro 30. welcome to tokyo. bet nu pati vainīga, nav ko pa shibuju līdz pusnaktij un vēl mazliet vazāties... taksists gan bija vecītis uz goda, kad ar manis izsniegto viesnīcas adresi angliski + printētu googlemapu sāka maldīties, izslēdza skaitītāju un pa visu lietu skrēja apkārtējiem ceļu prasīt.
  līdz ar to, ka Tokija atļāvās mani sagaidīt ar lietu, dienu pavadīju nelielā, bet foršā akvārijā ikebukuro stacijas rajonā. komplektā nāca arī visi viduvēja planetārija priekšnesuma apmeklējums. vēl šodien pabiju mincīšu bužināšanas kafejnīcā. murrrīgs iestādījums.
  Tuesday, November 25th, 2014
  kants
  7:00p
  lejaszemes
  amsterdamai piestāv mākoņains laiks un lēnums, te ir tāds rāms skaistums un mājīgums, viss ir tuvu, tu pats sev tai skaitā. kaut kādā ziņā pilsēta, kurā nav nekā īpaša, mājas, kanāli, viss vienāds, bet tas arī atbrīvo no steigas kaut ko jaunu apskatīt. skaisti cilvēki (gluži kā baltijā vai prāgā) un daudz sešstaru zvaigžņu.
  vienīgais, kas kremt, ka soliņi pie kanāliem ir daudz, daudz mazākā skaitā kā kafijas veikali; pie tā paša arī varēja būt kādi turku saldumi (ach, berlin!), bet nu pāris saldumu tirgotavas sanāca atrast.
  rijksmuseum arī nelika vilties - ar laikmetiem pieskaņotu plejlisti aipodā var pat uzpīpēt jau 10 no rīta.
  kinskis
  6:50p
  time is up
  your doomsday clock's here
  carry the cross, boy, and make your bed
  utt. utt.

  http://open.spotify.com/track/3g3TgkU0SWm0Ss62QVGfnk
  ripp
  4:48p
  dārziņā apjautājās, vai es šogad arī gatavošu piparkūku mīklu. šogad tad uzreiz jāsaprot, kurš cukurs ir ok. pagājšgad sliktā cukura dēļ bija vairākas neveiksmes.
  virginia_rabbit
  3:59p
  beidzot pārģērbos un nomazgājos par godu pirmā raksta nodošanai. arī uzreiz ievērojami slimība atkāpās. Eiženam toties ieviesu blēņu / labo darbu sarakstu. Salavecītis nāks, ja pirmais būs garāks.
  Bet viņš saka, ka viņš negrib nekādas dāvanas. nekādā gadījumā. visu laiku.
  pajautaa
  [ neetiski ]
  3:57p
  Digitālā druka
  Varbūt kādam ir pieredze ar digitālo druku uz auduma. Kur labāk drukāt "Mintprint" vai "Abi2"? Galvenais interesē attēla kvalitāte. Paredzēts drukāt uz šifona vai plāna, puscaurspīdīga poliestera. Nav paredzēts ne nēsāt, ne izmantot interjerā, ne mazgāt utt. Attēls melnbalts.

  Paldies!
  sirdna
  3:10p
  Kādas ir jūsu attiecības ar saviem sargeņģeļiem?

  updāte.

  Kādas ir jūsu attiecības ar saviem sparģeļiem?

  updāte divi, uzvēdīta no Gone Girl filmas.

  Vai jūs bez gūgles zināt, kāda ir jūsu signifikantā otrā (significant other) asins grupa?
  martcore
  3:01p
  žēl, ka sporta dejas visas ir ātras un enerģiskas
  daudz interesantāka olimpiskā disciplīna būtu sporta prižimalkini, lūk, tur varētu dot atzīmes, jā
  teiksim, koeficients, kādā pālī ir participients, atzīme par uzspēlēto Vienaldzību dāmas skatienā, un Skaudības indikators tribīnēs sēdošajās Draudzenītēs, un Manevri Ar Rokām zem tālijas
  tas jums nav nekāds sūda čačača krakovjaks
  martcore
  2:53p
  te runājam, ka šogad jau noteikti būs jāpamēģina uzspēlēt kērlings brīvdabā
  akmeņu ar rokturi mums nav, nāksies izmantot tējkannu (ideja par putekļusūcēju tika noraidīta), un vēl būtu labi, ja tējkanna braucot arī svilptu
  zirka
  2:38p
  par apņēmību, dzelžainu disciplīnu un pašmotivāciju
  neesmu bijusi uz jogu... hm hm hm, diezgan sen. un tagad ir tik grūti piespiest sevi aiziet, no jauna iesāpas celis un patiesībā nevaru taču šobrīd to atļauties, es domāju - naudas ziņā, un mājās ir tik daudz darāmā, tā ka nemaz jau nav arī laika, un visādas citādas iedomas nāk virsū kā tanki, bet es publiski apsolos iet un jogot punkts basta sveiki atprasiet man vakarā, vai es biju un ko es tur darīju, sarunāts?
  pajautaa
  [ mufs ]
  12:29p
  vešmašīna, viedokļi
  Ja jums ir viedoklis - izspļaujiet lūdzu, kādas firmas vešmašīna ir ļ.laba un kāda- galīgs sū.

  es te nevaru apreģeļitsa, viedokļi ģimenē atšķiras, neviens ļoti sen nav pircis, a izvēle bezbožno plaša.
  (interesējošie parametri - priekšielādes, ekonomiska protams, vēlams seklāka nekā dziļāka, nevaru saprast,cik kg ņemt - jo veļu patīk mazgāt bieži, bet reizēm gribas iebāzt arī ko lielāku,kā piemēram, lielo dūnu segu)
  Man ir bijis Indesit un Elektrolux, a vīrs kauko par Samsung runā - bet man liekas,ka viņi taču ražo televizorus,kās smejies.
  f
  1:33p
  es gribu uz spa centru, uz masāžu un džakuzi, un tad vēl es gribu saldējuma koktēli, un vēl es gribu strawberry daiquiri. un vēl es gribu dāvanu katri, ko notriekt par šmotkām. vai kosmētiku. vai kurpēm. nē, labāk par šmotkām.
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba