only after dark's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Thursday, April 24th, 2014
  daria
  9:06p
  Tas brauciens uz Latviju prasa baigo plānošanu. Bet man gribas tikai dzindzināt pa āru, svaigs gaiss un grāmatas. Vakar pieveicu 20km, neliels skrējiens un lielāka pastaiga, šodien - 11km. Amerikāņi kasa aiz auss un domā, ka es esmu traka. Atbrauksim no Latvijas, jādabū kajakošana ikdienas rutīnā kaut kā - šķiet, ka pirmdienu un piektdienu rīti ir visreālākie, bet jāskatās.
  Friday, April 25th, 2014
  anna_alendorfa
  6:34a
  1918. gada 17. februāris, sestdiena
  Kūst, taču saule paslēpusies mākoņos.
  Trauksmaina diena! Jau no paša rīta Poļa atskrēja ar ziņu, ka uzielām izlikti ložmetēji un ļaudīm aizliegts atstāt namus. Zēni pie manis neieradās, tā kā biju brīva, taču nekam nopietnākam nepieķēros. Sēdēju mūsu kursistes istabiņā, pļāpājām, pēc tam nolēmām iziet ārā izlūkot, kas notiek uz ielas. Bez kādām problēmām aizgājām līdz Miljonu ielai, pa ceļam iztaujājām garāmgājējus un šo to uzzinājām: Kijevu ieņēmuši austrieši, bet pie mums lielinieki laupa valsts kasi un veikalus, tāpēc uz Gogoļevskas ielas nevienu nelaiž, bet naktī viņi gatavojoties bēgt no Ņežinas. Pie Klostera viesnīcas redzējām ložmetēju, redzējām bruņotus lieliniekus uz zirgiem, kas auļoja kā negudri ar savām garajām šautenēm. Redzējām kravas automašīnu, pārpilnu ar bruņotiem lieliniekiem. Baiss skats!! Uz ielas arī nepierasti: visur pie vārtu rūmēm ļaudis, iznākuši palūkot, kas notiek un uzrunāt garāmgājējus, lielāko tiesu inteliģenti lakatiņos.* Arī mēs uzrunājām vai katru pretīmnācēju, uzzinājām daudz ko jaunu.
  Atgriezusies mājās, pieķēros pie referāta, taču gāja kā pa celmiem. Ap 1 abas ar māmiņu devāmies pie Ļenas, bez kādiem šķēršļiem nogājām pa Miljonu [ielu], tālumā no Gogoļevskas ielas puses dzirdējām šāvienus. Pie Ļenas sabijām līdz 5, tad nolēmām doties mājup, kamēr vēl gaišs. Uz laukuma pie Klostera viesnīcas ieraudzījām milzu pūli, lielāko tiesu ziņkārīgos, gan vietējos, gan iebraukušos ukraiņus, kas sprieda stāties pretī lieliniekiem.
  No kursistes Afansajevas, kura bija iznākusi pie savas mājas vārtiem palūkoties, uzzinājām, ka nupat notikusi sadursme starp ukraiņiem un atlikušajiem lieliniekiem (to lielākā daļa, izlaupījusi Valsts kasi, jau pametusi Ņežinu), pie tam pēdējie tika sakauti. Izskatās, ka nu patiesi viņu varai pienācis gals.

  Pie tautas nama nu jau ieraudzījām ukraiņu kareivjus, kuri te bija atsūtīti tikt galā ar lieliniekiem.
  Atgriezušās mājās, paņēmām eļļu un tūlīt pat devāmies atpakaļ pie Ļenas, taču ukraiņi pie tautas nama mūs apturēja un ieteica atgriezties, jo tālāk mūs varot arī nelaist. Protams, devāmies atpakaļ. Piesēdu ko parakstīt, taču darbs neritēja. Beigu beigās saņēmos un pabeidzu N.Muravjova konstitūcijas projekta analīzi, taču pašai šķiet, ka ne visai veiksmīgi.

  * ...большинство интеллигенции в платочках - nesapratu, kas ar to domāts. - tulk.
  zin
  1:00a
  pēc 10 gadiem Frīmans spēlēs Putinu
  filmā kkādā
  Thursday, April 24th, 2014
  zin
  11:29p
  es reizēm gibu bērnību
  ne dēļ bezrūpības
  bet dēļ detaļām, dēļ sajūtu spēka
  zin
  11:22p
  vispār, vajadzētu mēģināt saprast- kas, ko un vai ir svarīgi. svarīgi-varīgi-nevarīgi...

  varbūt

  vai ne?

  nevaine

  .
  ripp
  11:14p
  skriešana
  viens ļaunums no sporta zāles apmeklēšanas rīta pusē ir gan. pamostoties gribējās skriet. šo vēlmi veiksmīgi pārvarēju ar "gan jau vēlāk, kaut kad dienas vidū". uzminiet, kas notika tad. dienas vidū man nebija ne vismazākās vēlmes skriet. ne kripatiņas. tā vietā es pārkārtoju mantas (!!). beigās izskrēju tagad, jau vakarā. skriešana tumsā būtu ok, ja vien šeit tas nenozīmētu vai nu bezgalīgu apļošanu ap dažiem kvartāliem, ap kuriem var apskriet, vai arī skriešanu pa tumšu pašaura ceļa malu. skriet reizi nedēļā ir daudz, daudz par retu. reizi nedēļā ir smagi un grūti un nepanesami. tagad, aiznākošajā dienā pēc iepriekšējā skrējiena, man gāja mazliet lēnāk (iespējams, jo daļēji bija jāskrien pa pilnīgu tumsu), bet krietni, krietni vieglāk. tagad žēl, ka neskrēju vairāk, būtu varējusi.
  zin
  11:16p
  baigi jau nu gribētos, lai tie facebook video tiktu spēlēti pēc pieprasījuma, nevis tikko uzscrollēti...
  virginia_rabbit
  10:37p
  palēnām, ar pārtraukumiem lasu indonēziešu autora grāmatu, un tā ir ļoti jocīga. tai ir milzīga enerģija un viss tajā piepildās uzreiz - kā tad, kad džini izpilda vēlēšanās- bez intrigas un mīklas pa vidu: ieraugu meiteni, viņa uzreiz manī iemīlas, mani uzaicina visdārgākajā mājā un liek pie kājām zeltu un lūdz palikt, lai arī es esmu pilnīgs sūds ar neskaidru motivāciju. bet tas ir tikai sākums, pēc tam viss aiziet fraktāļos. vai arī - viņi ieiet mājā pa durvīm, iziet tai cauri uz pagalmu, un tad jau soļo pa prēriju un tur ir pilsētas un ielas, bet tas joprojām ir mājā. es nezinu pilnīgi neko par indonēziešiem un viņu kultūru, bet man top skaidra tā sajūta, kā ir domāt un būt indonēzietim - no stāstījuma plūduma, nevis tikai no sižeta. un tāpēc man liekas, ka ir ļoti svarīgi, ka tiek tulkota literatūra no visādām tālām, mazām vai izbijušām zemēm un valodām. un ka tā tiek rakstīta šajās valodās.
  begemots
  10:30p
  Lieldienas
  shelly
  9:46p
  Jaunais, st... interesantais seriāls ir man nodrošinājis jaunu, st... interesantu pieredzi - tagad mans jaunais, nu jūs jau zinat, provaideris mani bombardē ar e-pastiem no kāda St... Entertainment, kas spļaujot uguņus par autortiesību normu neievērošanu, konkrēti 1 sērijas nokačāšanu no mana IP, un draud ar sekām un aicina sadarboties (es gan nesaprotu, kā).
  Vai man tagad gaidīt specnazus ielaužamies pa logu?
  //kamēr gaidīju, atsūtīja vēl 1 vēstuli.
  pajautaa
  [ rudais_rudens ]
  9:46p
  Med tekstu tulkošanas tarifs
  Kāds būtu adekvāts tarifs par medicīnisko tekstu tulkošanu, ko nosaukt tulkošanas aģentūrām? Ir augstākā medicīniskā izglītība un neliela tulkošanas pieredze. Paldies!

  Valodu kombinācijas: angļu - latviešu, krievu - latviešu
  virginia_rabbit
  9:30p
  aizvadītās dienas iespaidā Eins no lego pagatavoja dinozauru helikopterīti.

  usne
  9:30p
  Kaķa ir ĻOTI izbrīnīta par Zoju.
  shelly
  9:20p
  "Labpāt vēlējos kļūt gudrs, bagāts un slavens. Tas bija viens un tas pats - ja kāds ir gudrs, viņš nes vispārēju labumu, par ko pasaule, pats par sevi saprotams, atalgo viņu ar naudu, slavu un laimi. Droši vien arī ar skaistām meitenēm, ar kurām man pagaidām necik neveicās. Es neticēju tiem gudrajiem un nabagajiem, labajiem un nelaimīgajiem, un vientuļajiem. Pasaulei jābūt pareizai, un es gribēju būt pareizs pareizā pasaulē."
  Jānis Joņevs, "Jelgava '94".
  virginia_rabbit
  7:31p
  dārziņš visus papīrus pieņēma, tā ka E ir dabūts iekšā. atzīmējām šo notikumu ar gājienu uz dinozauru muzeju un aviācijas muzeju.
  amanita
  8:20p
  Vienīgais, kas man šobrīd no tiesas pietrūkst - drēbes, kuras derētu.
  Zinu, zinu, ka tikai pusotra nedēļa kopš dzemdībām un tā, bet tik un tā būtu jauki pieiet pie skapja un vienkārši kaut ko uzvilkt, kad no mājas jāiet ārā.
  perkons
  7:55p
  Šodien mani gandrīz notrieca divas velobraucējas.
  Kur tie velosipēdi ripo, nu.
  pajautaa
  [ meskaliins ]
  5:42p
  nau kāds komunicēt vēlošs cibiņs kurš pie viena arī dzīvojās Krankfurtē pie Mainas?

  es esmu totāli noilgojies pēc dzimtās valodas&manu mentalitāti +- saprotošu cilvēku kompānijas
  indulgence
  6:17p
  par konsekvenci
  Tāpat vien, aizdomājos, vai mediju fīrētāji vispār tā nepadomā par raidījumu savstarpējo saderību programmā? Fonā skan rādžiņš, kur ar patosu tiek izsludināta ziņa, ka Ventspilī nolemts ieviest vienreizēju bērna piedzimšanas pabalstu, ko varēs saņemt visas tikai Ventspilī deklarētās ģimenes. Un tad uzreiz nākamais sižets, kurā Rutkēvičs (šaurākās aprindās zināms kā Rutku Tēvs) klūp virsū Misteram Tventijam (šaurākās aprindās zināmas kā Andris Ameriks) par kaut ko, ka lūk, ja RD kauč kā atvieglo dzīvi Rīgā deklarētajiem, tad tā esot cūcība un klajš Satversmes pārkāpums. Būtu starp abām ziņām kaut pieklājibas pēc reklāmas pauzi ielikuši. :)
  amanita
  5:42p
  Šodien mums ar mazo lēdiju lieliska un aktīva diena. Paspējām gan izgulēties, gan brāli dejošanas skatē atbalstīt (liels un lepns), gan uz Jelgavu pie dakteres aizbraukt manu slimības lapu noslēgt un, mājās pārbraucot, arī kafiju pagalma piesaulītē izdzert... Darba dienās ārā daudz feināk, jo kaimiņi visi prom, apkārt klusums, putnu dziedāšana, kamenes dūc visās malās. Pilnīgs pavasaris. :)
  Vispār forša tā dzīve ar bēbīti. Bija jau piemirsies, kā tas ir. :)
  unpy
  5:48p
  Gadsimta darījums.
  Interesentus informēju, ka ir pieejams gadsimta darījums. Sēžu tagad un domāju, a mož toč?

  UPD. Izrādās, pēc Jāņiem stāšoties spēkā jaunie alkohola aprites likuma grozījumi, kuros būšot aizliegts tirgot alkoholu tik mazās telpās. Eeeeh. Tas ir pamatīgs sitiens pakrūtē visiem tiem veikalbāriem, kuros nestundā varēja iegriezties pēc lāsītes uzmundrinājuma ;(
  pajautaa
  [ dute ]
  5:43p
  jautājums telpaugu speciālistiem:

  sākusi nīkuļot viena puķe un šajā sakarā ievēroju, ka gan šai, gan citām puķēm augsne pārklājusies ar grūti pamanāmu baltu "putekļu" kārtu. vienai puķei tas izskatās drīzāk pēc pelējuma, citai kā baltas smalkas smiltis. vai tik tā nav kāda slimība? ko darīt?
  black_data
  5:46p
  Dilbert: increase likeability
  Patiess stāsts!

  martcore
  5:42p
  black_data
  5:34p
  Jeff Martin un tinkšķināmais
  Vispārējā sajūsmā par Džārmuša filmas saundtreku un Džozefa Van Vīsema(?) mīļoto stīgu instrumentu, šitāds te gabals. Kā reizi, kad skatījos filmu, iedomājos, ka Martins varētu būt dziesmu autors. Vot, nebija.

  http://youtu.be/vCbHyCYGIWc
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba