only after dark's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Monday, October 5th, 2015
  perkons
  12:55a
  Tā bija...
  Maniem vecākiem (galvenokārt), un visiem pārējiem, kuri zina mani tikai cibā.

  Sunday, October 4th, 2015
  virginia_rabbit
  11:10p
  kakjux
  8:50p
  nupat atnācu mājās, bik ievilkās tas brančs līdz pat vakariņām. dzīvesbiedrs prasīja, kad es izvākšoties, jo nemaz neesot mājās pēdējā laikā. jūtos mazliet vainīga, ka nenodarbojos ar savu volunteering. pēdējā laikā vispār aizdomājos, ka varbūt tas D vitamīns palīdz. šodien nostaigāju 12 (divpadsmit) kilometrus, kas ir ļoti labs rezultāts priekš svētdienas pastaigas. vēl varu pateikt, ka skapju izkraušana lika atrast sen pirktas, bet aizmirstas drēbes un sapriecēja, ka ir kas "jauns", ko uzvilkt.
  dienasgramata 8:07p
  DELFI. Vējonis drīzumā varētu nākt klajā
  sirdna
  7:25p
  OK, it's the pateicību time.

  Esmu pateicīgs par to, ka šodien bija Skolotāju diena un bija iemesls/iespēja sazināties ar maniem daudzajiem skolotājiem.
  Esmu pateicīgs par to, ka až līdz kādiem pieciem vakarā nodzīvoju mierīgi, bez stindzinošām šausmām.
  Esmu pateicīgs par šodienas sauli un silto vēju.
  Esmu pateicīgs par youtube servisā sadzītajiem TV šoviem.
  perkons
  5:53p
  Ir ok
  Atklātais Jelgavas čempionāts skvošā.

  Open grupa – devītā vieta.
  honeybee
  5:35p
  Marsietis - kruta filma, pilnīgi noteikti iet Hugo listē
  Par šo domājot - "Prāta spēles" a.k.a. Inside out tak tehniski arī kvalificējas? Ja jau Lego movie kvalificējās... Ja tā, tad arī in

  Traitor Baru Cormorant - holy shit, yes (un te nu es biju, domādama, ka neko krutāku par Fifth Season šogad neizlasīšu...)
  Sūds par to, ka galvenā varone ir tumšādaina lesbiete, galvenā varone ir fucking grāmatvede (nu labi, drusku cita specifika, bet smieklīgi izklausās)
  Ūberļauna impērija, kas ir nepatīkami tuvu tam, ko varētu izveidot, ja rīkotos loģiski un saprātīgi, un galvenā varone, kas ir vienkārši ahujeķ savos "piesitīsim viņus ar smadzenēm" izgājienos
  Also, ja lasāt, jo mazāk spoileru, jo labāk.
  antuanete
  5:27p
     Lai arī sākumā fakts, ka radinieka apaļā jubileja tika svinēta piektdien, sagādāja vieglu nīgrumu (loģistika pēcpusdienā ar bērnu), tomēr ir labi, ja pēc ballītes ir veselas divas dienas, kad var slaistīties un neko nedarīt (cik nu neko nedarīt var kopā ar jauno pilsoni). Pie tam pasākums bija burvīgs - Ungurmuižā, kas pati par sevi ir lieliska vieta, un arī mākslinieciskā programma bija visām gaumēm (no sentimentālas mūzikas līdz uguns žonglierim). Sestdien svinējām kārtējo "pēdējo silto dienu" (spriežot pēc laika prognozēm, šoreiz tiešām būs pēdējā) uz terases un ciemos pie radiem; šodien teorētiski varētu turpināt, bet vakar atveda kūtsmēslus un no rīta tēvs tos sāka izvietot pa dārzu, tā ka māju ieskāva kārtīgs lauku aromāts. J visu nedēļas nogali uzvedās diezgan priekšzīmīgi (rādīja radiniekiem, kā māk smaidīt, un brēca tikai drusciņ, kad pietiekami ātri netika pabarots), tikai šorīt negribēja pietiekami ilgi gulēt rīta miegu un arī atvests mājās pamodās, tāpēc tagad staigājam uz pirkstgaliem, jo ir izdevies nodabūt uz vakara miedziņu. Morāli gatavojos tam, ka turpmāk būs auksts (labi, ka vēl pagaidām lietu nesola) - nezinu, kā J gulēs, jo jau pie +10 viņš ir divās apģērba kārtās un flīsa guļammaisā; man arī tomēr būtu derējušas kādas softshell bikses, citādi pastaigu maršruti sašaurinās līdz tiem, kur var tikt aizvējā.
  virginia_rabbit
  5:35p
  "kāpēc tu esi tāds Rihardīgs?"
  kakjux
  12:55p
  Es jau teiktu, ka šodien arī nekad vairs nedzeršu, bet tie būtu klaji meli. Tā vietā aiziešu brančā. Vajadzēja tikai kafiju pa ceļam paņemt.

  Current Music: Coldplay
  neraate
  1:38p
  tas neveiklais mirklis, kad jūs maigojaties un istabā ienāk tava mamma. un tas nekas, ka ir sega un neko nevar redzēt, varbūt pat izskatās nevainīgi un piemīlīgi, jo tu pati taču zini kur ir mīļotā vīrieša roka
  kants
  12:53p
  ja gadījumā sastopat mani 6. palātā
  noskatījos 4 filmiņas no lielā kristapa. 70 to go.
  ripp
  12:31p
  bērniņš nupat burtiski izkausēja mūsu sirdis. ejot pa mežaparku, viņa pateica mums ar A. "mēs esam pasaulē mīļākie draugi". aaaawwwww.
  anonymous
  11:01a
  «Рагин» (2004)
  Tā jau man šķita, ka 6. palāta, kurā uzturos jau dažas dienas, par kaut ko atgādina. Jāpaskatās Čehova "6. palāta" Serebreņņikova mērcē.  "- Saskaņā ar 97. gada skaitļiem visvairāk garā slimo ir starp latviešiem, pēc tam otrajā vietā ir gruzīni... trešajā vietā somi...
  - Tātad latvieši... Bet krievi?
  - [..] Krievi sanāk ceturtajā."
  krii
  10:45a
  Atrasts tīklā
  "Gludināmie dēļi - tie ir sniegadēļi, kuri atteikušies no sava sapņa un atraduši Normālu Darbu".
  evy
  10:26a
  aizvakar atbrauca draugi no dubajas, uzriikojaam baarbekjuu, jo laicinjsh aaraa vienkaarshi fantastisks. vakardien, savukaart, ar tiem pashiem draugiem dziivojaamies pa baseinu [baseinbaaru, preciizaak] liidz saulrietam, peecaak vakarinjojaam pabaa, kur mums uzziimeejaas alus [dazhu citu draugu uzsaukts, jo peec muusu sejaam vareeja peteikt, ka mums vakars jau iet uz beigaam], veel peecaak aizdevaamies uz hiltoonu uz "uzmini dziesmu", kur nevienu pashu meldinju nespeejaam atmineet, jo bijaam tik ljoti paarsvineejushi dziivi, ka knapi acis tureejaas valjaa desmitos vakaraa.
  shoriit modos ar nelielu wtf, jo atceros, ka vakarvakaraa izveelos no gultas, meegjinaadama sabiidiit seksu ar H, kas, diemzheel, rezulteejaas normaala feilaa, jo mees abi bijaam nenormaali paarsvineejusies. un ir zilums uz rokas.
  shobriid ir pus vienpadsmit no riita, bet mani veel taa shuupo, ka raudaat gribas, jo miegs naak.
  martcore
  12:09a
  iešu skatīties licence to kill
  Saturday, October 3rd, 2015
  sirdna
  9:48p
  un vēl labā ziņa ir tāda, ka man ir nedēļa lai uzceptu mazu stāstiņu. Atliek tikai izdomāt, par ko.
  sirdna
  8:42p
  OK, es pajokoju par tām pateicībām, bet nu papateikšos vēl, grāmatās saka, ka tas ir svētīgi. Uz dančiem vasarā bija tas amerikāņu pasniedzējs, daudz un ātri klaigāja un beigās arī šito izmeta, ziniet, cik humble viņš jūtoties un grateful, ka viņam ir iespēja vizināties pa pasauli un aizrādīt cilvēkiem, ka viņi neprot dejot.

  Bet tas kļūst sarežģīti, atrast svaigas tēmas pateicībai. Kas nekaitēja kara laikā. Nedabūji šrapneli zarnās - diena ir izdevusies. Laikam tāpēc tos karus rīko, aprūkstas pateicības materiāla.

  Anyway.

  Esmu pateicīgs kaķītim, kurš mani neuzbļāva augšā kā parasti, sešos no rīta, bet ļāva izgulēties až līdz pusdeviņiem.
  Esmu pateicīgs tam vīram, kurš man pārdeva mobilā telefona akumulatoru un ar šo vienkāršo un cildeno rīcību mani ļoti nomierināja un iepriecināja.
  Esmu pateicīgs par (te ir pauze uz minūtēm 20, jo viena ideja man ir, bet to es nerakstīšu, jo tā nav nogatavojusies un es arī ne) to, ka ir sestdiena un rīt ir vēl vesela brīvdiena priekšā.
  acidkitteh
  8:22p
  Superlielveikals ir vieta kur notiek īstā dzīve. Tur cilvēki satiekas, socializējas, apspriež kultūras pasākumu aktualitātes un preses izdevumu svaigumus.
  anonymous
  7:30p
  Kandavas "bļaģ" mežcirtējs vakar izvācās, bet pret pievakari piebiedrojās jauns saundreks. Viņam patīk klausīties radio ar austiņām, ko pieslēdzis mobilajam. Nav skaļi, bet austiņas pavaļīgas, un repertuārs interesants. Sen nebiju dzirdējis Laskovij mai (patlaban skan).
  bozena
  4:38p
  Interesanti gan būtu nodzīvot vēl kādus 50 gadus, lai piedzīvotu, kā vietējās etimoloģijas vārdnīcas raksturo vārdus Abižoties, Davaj, Hujviņzin un slaveno Atpizģīt.
  kakjux
  1:37p
  places to go, people to meet.

  mēs ar Mazo Puiku nesen sēdējām un runājām par trakumu. precīzāk - par low punktiem dzīvē. esmu pārstājusi mēģināt likt cilvēkiem saprast, kas īsti ir trakums. jo patiesībā, nav svarīgi, vai cilvēki līdz detaļām saprot, kā tas ir, kad ir slikti. svarīgi ir, vai viņi spēj pieņemt to, ka es reizēm esmu trakuma pārņemta.

  P.S. mans jaunais telefons ir kruts. loving the 3D touch.
  martcore
  3:19p
  no portugāļu valodas es zinu tikai vienu vārdu
  kontroventu
  kā jums šķiet, ko tas nozīmē, patiesībā nav grūti iedomāties
  anonymous
  2:14p
  Voltona Forda (Walton Ford) akvareļi.

  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba