only after dark's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Tuesday, August 4th, 2015
  zin
  12:54a
  reizēm ir tie vakari...
  .. un gulēt bija jāiet jau pirms stundām 2-ām...
  pajautaa
  [ scaramouche ]
  12:26a
  Kaut kur ir atrodama Menueta versija Balādei par Johanu?
  rasbainieks
  12:01a
  nezinu, kāpēc man šāds fails ir arhīvos, bet tieši šodien es viņu atradu
  mark e smith wanted in the us )
  Monday, August 3rd, 2015
  kakjux
  9:52p
  ļoti daudz pārdomu galvā. gan par attiecībām, gan psihu, gan darbu, gan ballītēm un dzeršanu, gan arī kādu konkrētu personu tāltālās zemēs, kuru vārdā nevar minēt, bet kurš nav Voldemorts, jo Voldis ar Dārtu skraida pa māju un taisa milzu trobeli. un ir pārdomas arī par to manu sapisto "īstās realitātes" neuztveršanu līdz galam. bet nav vērts, nav vērts, jāiet gulēt.
  martcore
  11:38p
  lūk, rasb tēma - desmit labākās pasaules ģitāristes pēc "žurnāla", atvainojos, mojo, khm, versijas (kad kāds ierosināja izvirzīt topā ingvi malstīnu neviens nezkāpeč nesmējās, ko nevarētu teikt par mani)
  orianti - fagiem.
  kerija honorablajos menšenos, kerča mojo lasītājiem ir par grūtu, kāds pieminēja poison ivy - bet tad jau daudz ko var, donita ar sjūziju, ne kvatro
  pīdžeja laikam skaitās pārāk hipsters, lai kakātu vienā tualetē ar kādu no dire straits vai no kā tur viņi jūk prātā,  kaut arī viņa ir laba ģitāriste, sk, me-jane, piemēram

  cita starpā pēdējos pāris mēnešos esmu noskatījies trubā trīs via metalika konservus (tas tāpēc, ka mūsdienu artisti tādi pavārgi reizēm un gribas kaut ko možāku) - vienu simfonisko (sūds), vienu kaut kādu rokšovu šāgada un sietlu'89
  patika tikai sietla - konstatēju, ja no bandas pleilistes livē izmet ārā visu popšņagu, tipa, enter sandmanus, sedbattrū, nasing else maters un pat unforgivenu, kolektīvs sāk spēlēt muzonu ar žanram pienācīgu ātrumu, enerģiju un draivu, un to ir interesanti klausīties. nu laikam ap to gadu viss labais, kas saistīts ar metāliku, arī beidzās
  rasbainieks
  11:40p
  labadaba izvērtās tiešām episka
  ja kaskadierēt baložos šverna vietā nav episki, tad kas vispār ir?

  labdien, es esmu māris, un šis ir šverns )

  viss pārējais festivāls )

  un arī daži foto )
  paldies par uzmanību, studijā beidzot bija festivālu ziņas ar rasbainieku (divas dienas rakstīju)
  zin
  11:35p
  un vēl bija Nerten, man šķiet, pat vēl labāks
  neraate
  11:07p
  nezinu vai festivāla ietvaros, bet stikla eža vietā es ļoti labprāt mājās turētu ģipša krūtis. savējās
  black_data
  10:42p
  Par sportu un alternatīvām


  Nu, tā, sārtvaidzis ir noskrējies līdz tādam kliņķim, ka vairs nevar paiet, kur nu vēl paskriet. Protams, ka ahileja cīpslas. Slavenās. Solis numur viens - trešdien mēģināšu teipoties. Solis numur divi, aizstāt daļu bizošanas ar diezgan statiskiem spēka vingrinājumiem. Potenciālais treneris atrakstīja, ka gatavs uzņemties mentoringu. Drošvien rīt jāsazvanās. Tad nu atgriezīšos pie dzelža pumpēšanas. Nu, vai ko nu viņš liks darīt.
  neraate
  10:41p
  bērniņš jau ļoti skaisti ņem pirkstos odziņas un pa vienai liek mutē. šodien jāņogas ņēma no ķekara viss tāds priecīgs. aizvakar dīvāna stūrī droši atstutēts spēlēja futbolu ar mīkstu bumbu ar zvārgulīti, vakar vakarā visi trijatā uz grīdas ripinājām bumbiņu un kuru katru dienu iemācīsies pats apsēsties. un brīžiem apzināti saka 'mamm'

  Current Mood: uķipuķi
  neraate
  10:31p
  no rīta biju izlēmusi darīt neku. nu tasir, to, bez kā galīgi nekādi nevar iztikt un pavisam neganti gribas padarīt, ja gribam būt pavisam precīzi. rezultātā (paraleli bērniņam) nolasīju kādu spaini ērkšķogu (kamēr gribas lasīt un vēl nav gatavas lai zapte biezāka), tās notīrīju, uzlēju karaliskajakm ķiršu ievārījumam (tādos apjomos nekad nav taisīts - trīs katli, kuros vārīt un divas bļodas), salasīju bļodu ar ķiršu lapām. kopā varētu sanākt 10+ litri), izmazgāju divas vešenes ar veļu, izkāru

  un tagad es esmu beiKC un pagalam.
  bet rīt es gulēšu lielajā istabā uz segas blakus bēbītim un lasīšu Laika ceļotāja sievu*. lūk, tā!

  *nu līdz laikam, kad atnāks burciņu mazgātājs un samazgās un tad mēs turpināsim ar to vasaru burciņās
  neraate
  10:29p
  šodien atkal peldējos pa pliko. bija super. kā tradīciju neieviesīšu, jo sarežģīta loģistika ar zīdaini un kompāniju kura visticamāk nelīdīs ūdenī pat peldkostīmā (vai es jau teicu, ka ir auksts)
  honeybee
  8:50p
  Ar Stellu iebraucu veikalā
  Aizskatos uz kaut kādiem niekiem
  Bērns no malas, perfektā dikcijā: "Mammu! Tas nav vajadzīga lieta!"

  (es reāli nosarku un metos pie kases, kamēr pārdevēja pat necentās valdīt smieklus)
  fjokla
  8:33p
  mamma saka, gluži kā es https://youtu.be/ABSwBRYq4gs
  bljanna
  8:06p
  Jo rētas un zilumi rotā sievieti, vai ne? Nu, vismaz Bļannu. Šovasar.
  Šī (vēl joprojām, starp citu) ir ļoti laba diena. Ja neskaita manu mazo velorastijas incidentu un tramvaja sliedēm.
  Un, jā, tramvajs pretim brauca, bet ne tik tuvu, lai es paliktu bez kāda locekļa. Bet nu lūk - tā saslīdēju, tā saslīdēju, ka gāzos lai. Celis pušu, asiņo. Bet manai nabaga skaistajai gazelei ķēde nost. Un tad man pieskrēja klāt brīnišķīgs kungs, kurš veļļoja aiz manis, un visādi palīdzēja - i man, i manai gazelei - melnām rokām uzlika ķēdi atpakaļ, lai tā var turpināt skriet un vest traumēto Bļannu uz mājām. Uz atvadām kungs mani vēl apskāva :) Jauki.


  Nu, neko, tagad pāris nedēļu būšu daiļa.
  Man škiet, esmu pelnījusi rumkolu :))

  Starp citu - ir pieejami kaut kādi plāksteri aptieķos, ko līmēt virsū, lai neiedeg rētas tagad, vasarā? Šito daili pārāk ievilkt arī negribētos.

  Ta tadā! (da labi - sūds patiesībā, tik tā drusku smeldz un drusku nesmuki) )

  P.S. vispār dzīvē izskatās drusku nesmukāk, nekā bildē.
  tessera
  7:53p
  Vai nav jauki ienākt istabā un konstatēt, ka mazais, mīļais bērniņš izrāvis pusi portatīvā datora klaviatūras taustiņu... D burta tā arī nav joprojām. Escape taustiņam pazudis fiksējošais metāliņš un tukšumzīme nostrādā ar katru otro mēģinājumu. Visādi citādi - zāle aug, dzīve iet tālāk. Gārnis ēd labi, arī dzīvas zivis. Pastāv cerība, ka kādreiz arī lidos.
  pajautaa
  [ psychokiss ]
  6:20p
  datorlietas
  hey ! meklēju kādu saprotošu datorcilvēku.
  man ir problēma ar manu 2-gadīgo mīļo lēto asus datoru.
  viņš strādā perfekti, bet ir viens liels mīnuss - viņu nevar ieslēgt (jā, es zinu, cik tas smieklīgi skan).
  slēdzot iekšā var dzirdēt, ka kaut kāda daļa elektronikas ieslēdzas, bet pats dators netiek ne līdz asus uzrakstam ne windowsam. reizēm pēc 10 minūtes/pusstundu/stundu gariem mēģinājumi viņš ieslēdzas.
  iemesls tam visdrīzākais ir tas, ka viņš kādu laiku atpakaļ tika noliets (tika izžāvēts un iztīrīts) un klaviatūta beidza strādāt, bet netika nomainīta, un tā nu esam tikuši līdz jautājumam -
  ja es nomainīšu klaviatūru, vai mans dators atsāks slēgties iekšā un strādāt, kā tas notika pagātnē?
  zin
  6:03p
  var būt, pie visa vainīgas datorspēles :p
  baiss grinds, pēdējais atklājums: skyforge
  evy
  5:40p
  ai, nu tachu viss ir siikumi, jo ir augusts un pie mums


  liist! )
  pajautaa
  [ adelise ]
  4:03p
  Skatītājus izklaidējoši šovi
  Vienam pasākumam ir vajadzība pēc skatītājus izklaidējošiem šoviem, tādiem kā, piemēram - deju studiju priekšnesumi, triāla priekšnesumi, iluzionistu uzstāšanās utt, utml. Pilnīgi plaša spektra. Varbūt jums ir kādas idejas, ko varētu ieteikt (galvenais, lai tos ir iespējams realizēt Latvijā, t.i. ir kāds, kurš to šeit dara). Gaidīšu visdažādākos ieteikumus :)
  unpy
  3:12p
  Vēl pavisam īsi par bēgļiem, pārītis tabulu.
  Un tiek prognozēts, ka 2050. gadā Latvijā būs vairs tik ap puzotra miljona iedzīvotāju, kur nu mēs bez bēgļiem, kas mums kūlu dedzinās, krūmus laukos cirtīs ārā un VID ēku uzturēs?
  pajautaa
  [ escimo ]
  2:55p
  režisorkrēsli
  Kur varētu dabūt/aizņemties/izīrēt režisorkrēslus? https://ridingbitchblog.files.wordpress.com/2014/02/director-chair.jpg
  (teltis.lv jau zvanīts)
  unpy
  2:57p
  Laika vērotāja piezīmes.
  Beidzot labs laiks, atkal var piekopt staigāšanu šortos vien. Gadu gaitā esmu sapratis, ka esmu nūdists tomēr, it kā jau varētu tos šortus nemazam ar nevilkt, taču tad kaut kā kompi neērti klēpī turēt, šis saulē pamatīgi sakarst.
  pajautaa
  [ lavendera ]
  1:44p
  Vai feisbukā var kaut kā uzstādīt, lai ziņu joslā nerādās paziņojumi "tamuntam šis patika"? Es esmu ar mieru lasīt pārpublicējumus, bet ne jau nu ka kādam no maniem paziņām ir "paticis", ka viņa draudzenes brālēna pusmāsa bijusi Engurē vai "paticis", ka viņa sievastēva māsas trešā vīra mazbērniņam jauns rāpulītis. Man šis spams ziņu joslā milzu daudzumos ir parādījies pēdējās dienās, līdz tam tādas dumības nemanīju.
  kakjux
  11:32a
  Esmu kārtīgi uz ripām tagad. Vajadzētu atrasties realitātē. Bet arvien biežāk neatšķiru, ko redzēju sapnī, un kas ir īsta atmiņa. Gan par sapņiem, gan reālām atmiņām. Draugi saka, ka man patīkot visādi gļuki un trakums. Bet šitas sāk likties bik par traku pat man. Šī mēneša beigās pastāv iespēja satikt psihu (citi tā sauc psihoterapeitus, bet man ir psihiatre).
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba