only after dark's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Friday, August 26th, 2016
  neraate
  2:39p
  jauki, tagad es esmu sliktā, jo, redziet, neesmu paprasījusi vai DRĪKST izsaukt asenizatorus lai izsūc tās kanalizācijas bedres. tagad nedēļu smirdēšot un tas esot normāli, nu ka tā sistēma visu laiku pārplūst un ūdens neiet prom pēc dušas un mazgājot veļu nāk augšā ne vien uz duškabīni, bet arī uz izlietni. un tagad nedēļu smirdēšot kamēr mājās ir mazs bērns. jā, nu var jau būt, ka dzīve pilsētā mani ir izlaidusi, Dievz vien zina bet es to savu tēvu reizēm varētu klapēt ar mīklas rulli un ar čuguna pannu. un man ir TAISNĪBA!!!!11
  rasbainieks
  12:59p
  pirms pāris sezonām vagabondi uzražoja vienas zandales, kuras man ļ. patika, bet nokavēju nopirkt, kad atjēdzos, tādas jau bija visām stilīgajām meitenēm kājās, bet veikalā vairs ne
  garš stāsts īss, vakar viena no šīm stilīgajām meitenēm viņas atnesa uz šmotkēriju
  esmu priecīgs es un līksms
  virginia_rabbit
  12:53p
  tā kā Eižens radās Islandē, tad man kaut kā vilka viņu skandināvu drēbītēs ģērbt, bet ar Beļģijā ieņemto Simonu ir franču sajūtas. gribu Petit Bateau, Sergent Major, Catimini. tādus bērnišķīgus dizainiņus ar ķiņķēziem un teikumiem franču val.

  grenouillere - rāpulis ar rokām
  salopette - rāpulis bez rokām
  turbulette - rāpulis bez kājām
  meness_berns
  12:36p
  ena
  12:32p
  57,6
  ernuerna 12:13p
  Klients nomā mūsu telpas savām padarīšanām. Viena no klienta pārstāvēm skrien garām un dikti saldā balstiņā ņaud pa telefonu: "Pupsik? Klau, pupsik! Man Tev kāds lūgumiņš... Pupsjik? (gandrīz erotiskā intonācijā). Nu jā, pupsjik, mums vajadzētu satikties un parunāties, ir tāda lietiņa ..." un tieši šajā brīdī viņa pazūd aiz durvīm, nedabonu dzirdēt, kas par lietiņu...

  bet tiešām?? TIEŠĀM tā dara, ka sauc kādu par pupsjiku???
  virginia_rabbit
  12:10p
  man kož MUŠA
  zirka
  11:56a
  dižcika laiks, vai kā
  vispār vakar bija diena, kura sākās ar paģirām no trim vīna glāzēm pēc "melnās spermas", turpinājās ļoti saspringtā darba režīmā, kuru pārtrauca j. zvans, ka viņš ir atstājis atslēgas darbā, tāpēc es esmu viņu ieslēgusi dzīvoklī, kuram visapkārt auro trauksmes sirēnas un ātrie, ugunsdzēsēji un visi iespējamie dienesti (izrādījās mācības), kas man nozaga pusotru stundu darba, jo nesos uz māju viņu izlaist, un noslēdzās ar to, ka, īstenojot savu nodomu uzcienāt ciemos atripinājušos p_j ar ahujennāko laša zupu, to pusceļā pārtrauca pāragri beigusies gāze, tāpēc mums vajadzēja sagaidīt mājās pārrodamies chimeru, kura, kā allažīt, bija savos zirkas pirmās un galvenās izručītājas uzdevumu augstumos, un aizdeva elektrisko plītiņu, rezultātā laša zupa tapa karalaika virtuvei līdzīgos apstākļos, bet tāds nu tas slow-food laikam ir

  mana emocionālā un vienkāršā ikdienas dzīve brīžiem met neiespējamus intensitātes lokus, lol
  zirka
  11:39a
  jo nedēļa tuvāk nogalei, jo dzīve rādās dzīvojamāka
  kashadura 11:33a
  Joy ride
  Draugi! Vai kādam ap četriem būtu spēka un laika piebiedroties iekrāmēšanas-izkrāmēšanas pasākumā Dreiliņu iela - Vienības gatve? Ja kas - lūdzu sazv. 29329122, Kaķis
  f
  10:59a
  : rocket science
  aizvakar panelī iedegās lampiņa, ka kaut kas ir greizi tajā egr sistēmā (šito es tagad esmu salasījusies krustu šķērsu), aizveda mašīnu uz servisu, nomainīja kaut kādu detaļu saistībā ar izplūdes gāzēm, lampi'[na pārstāja degt, bet tad dažas stundas vēlāk atkal iedegās un turpināja degt. nezinu, kā tas ir autoservisa tulkojumā, bet pēc manas saprašanas - man nomainīja detaļu, kuru nevajadzēja mainīt, un vēl arī lika par to samaksāt.
  tagad dublis otrais - atpakaļ uz servisu.
  lasot rakstus sapratu tikai to, ka diagnosticēt problēmas cēloni šajā gadījumā nav tik vienkārši, jo tur ir vesela procesu ķēde, un vajag meistaru, kurš spēj atrast, kur kas labojams.
  man gan būtu krietni mierīgāk ap sirdi, ja par katru šitādu "oij, tātad citur vaina" man nebūs jāmaksā. tad, manis pēc, diagnosticējiet kaut pēc kafijas biezumiem, kur ir vaina.

  str
  10:59a
  28.augustā Latvijas Etnogrāfiskajā brīvdabas muzejā no plkst. 10.00 līdz plkst.16.00 norisināsies Spēļu un rotaļu diena. Aizvadot vasaras brīvlaiku un sagaidot skolas gaitu sākumu, muzejs aicina mazus un lielus apmeklētājus piedalīties dažādās seno laiku un mūsdienu spēlēs un rotaļās, līdzdarboties rotaļlietu tapšanā un izspēlēties pēc sirds patikas. Spēles un rotaļas ir gadsimtiem sens veids, kā bērnus saistošā veidā iepazīstināt ar dabas norisēm un lietu pasauli, veicinot bērnu garīgo un fizisko attīstību. Pirmsskolas vecuma bērniem ieeja bez maksas.
  dooora
  10:42a
  piektdienas rītā literārā politinformācija:
  https://youtu.be/-_0rjqJ1oYQ

  Džeimss Korbets no Japānas sarunā par Džoisu ar Tomasu Šeridanu no Dublinas.
  arī tiem, kas Džoisu nav lasījuši, bet zina, ka Uliss ir Odiseja latīņu vaŗjants.
  palaidu kačāties 1967. gada Džozefa Strika ekranizāciju.

  man točiņā jau vairākus gadus viena no trīslapu iedvesmas grāmatiņām ir Šeridana, ēēšait, aizmirsu, kā sauc, nu grāmatiņa ar Hitleru uz priekšvāka un Staļinu ar mazu meitenīti – uz pakaļējā.
  mēs tikāmies vienā īru santehniķu/konspirolōgu ballītē. nopļāpājām vairākas stundas. par vecbaltu un ķeltu kontaktiem, par valodu un rakstību, par iztēli, kas izglābs pasauli. viņš arī norādīja, kur Dublinā ir lielākā austrumu rokrakstu krātuve. un bija pirmais no vietējiem, kas ļāvās iztukšotā ginesa glāzē iegāzt Latgales kandžu. pārējie īri uz šādu soli sadūšojās tikai krietni pēc pusnakts.

  man aiz pleca beidzot ir grāmatplaukts, pills mīļu dvēselīšu. tas man bija pirmais un ilgus gadus vienīgais pirkums koju 12 kvadrātu istabiņas interjēra uzlabošanā. pirms 25 gadiem pārvedu mājās no Ikejas. no 99. līdz 01ajam tas nīka kādā mitrā Tallinas pagrabā, līdz tēvs, par šādu cūcību uzzinājis, lika man testies tam pakaļ, ignorējot argumentus par kostefektivitāti. kad beidzot pārvedu mājā, paps to rūpīgi restaurēja, sagādāja metāla detaļas, kas ceļā bija pasējušās, plauktu nobēcēja un uzdāvināja man dzimšanas dienā. tad tas pāris gadus nostāvēja Ķipītī, bet nu ir atkal vēsturiskajās mājās, rokas pusstiepiena attālumā.
  Thursday, August 25th, 2016
  martcore
  9:49a
  ekstrasensu cīņās es labprāt piedalītos, ja man ļautu sākt dueli ievelkot oponentam ar armatūru pa galvu
  es par to, ka labākais k/f par žuļikiem fokusņikiem šarlāniem now you see me 2
  ir trīs mīnušu ilgais faitings rafalo izpildījumā, kas izskatās kā paņemts no džekija čana pasaules
  un it sevišķi moments, par cik briesmīgu ieroci kautiņā pārvēršas fotoaparāts ar zibspuldzi
  Friday, August 26th, 2016
  penny_lane
  9:18a
  es esmu pārāk nogurusi, lai šo noformulētu pārāk veiksmīgi, bet visas tā saucamā dabiskā skaistuma kampaņas parasti izgāžas. jo neviens negrib ilgoties vai tiekties pēc kaut kā, kam nav sapņa ietvariņš. un man arī negribas skatīties uz visādiem resniem (jā, jā, nevis resniem, bet normāliem, whatever) cilvēkiem, kuriem rakstīts virsū pseidoiedvesmojošs šits, kad es gribu fantazēt. es mīlu un cienu visus cilvēkus, kas neizskatās pēc sapnīšiem. bet feministu pornogrāfija un plakāti, kas atdemedžos gadsimtu smukumkultu ar pāris riepām ir bulšits.


  un ja cilvēkiem tiešām liekas, ka, ja novāktu smukumstandartus uz ielām un lellēm būtu celulīts, tāpēc bāros visi sāktu koļīt nepievilcīgos, bet daudz grāmatas lasījušos cilvēkus vispirms, tad ar to arī apsveicu.

  skaistums ir diezgan absurds koncepts. mēs esam diezgan sekli, ja skaistums mums liek noelsties. un visā visumā mēs zinām, ka tas nav nekas īpašs, visas rozes novītīs un visas vēderpreses ar.

  bet man šķiet gana nevainīgi, ja skaistums ir rezervēts sapņiem. protams, lūdzu, objificējam (nevārds kaut kāds) abus dzimumus vienādi, esam godīgi, neļaujam tam šķērsot šīs sapņa robežas, pieskatām, lai sapnis nevienu neaizvaino, utt. utvjpr.

  un tad klusi un nevainīgi blenžam uz daiļiem cilvēkiem un neskaužam, tikai iztēlojamies, iztēlojamies, iztēlojamies.
  sirdna
  9:06a
  Tehnoloģiju ceļi ir neizdibināmi. Nomira kaut kas sakarā ar aizdedzi, tā bija interesanta informācijas ķēde pati par sevi.

  Meitene pie galda: Jums tur nomira krāms X, mums jāpasūta no kaut kurienes, būs jāpagaida.
  Es: OK

  Vēlāk sarunā ar autobūves ekspertu es mēģinu mētāties ar terminiem, kuru nozīmi, kā man liekas, es nojaušu. Ievelku pierē diezgan komplicētu rievu, kurai vajadzētu paust vēsti, ka esmu-šo-to-pieredzējis-dzīvē-un-guvis-pieredzi-un-zināšanas-un-liktens-triecieni-mani-tikai-viegli-uzjautrina, un tā nevērīgi piezīmēju, ka man, ziniet, ir palidojis krāms X. Nu, lai izliktos, ka man ir normāla mašīna, kurai viss lūzt un brūk, un tāpēc es to lamatu pazīstu caur un cauri, hehe, vēl vienu viskiju.

  Autobūves eksperts man dara zināmu, ka krāms X dabā neeksistē.

  Lai gan man šķiet, ka eksperta prasmes pārsvarā plaukst auto uzbūves slāviskajā versijā (perģikalka, ujobina un fiņķifļuška kā detaļu apzīmējumi), tomēr izvēlos atkāpties parastajās pozīcijās, kurās esmu iegaumējis, no kuras puses mašīnā lej degvielu un viss.

  Lai nu kā, auto man tiek atdots, un tas pārvietojas bez rīstīšanās un noslēpumainām indikatoru paneļa gaismām. Bet tagad tas ieguvis citu nelāgu niķi. Senās dienās, ieliekot lietas atpakaļgaitā, atpakaļskata spogulī iemirdzējās bilde no autiņa aizmugurē novietotas kameras, aplam praktiska padarīšana, un man vēl tagad skan ausīs divu daiļu dāmu sajūsmas spiedzieni, kad viņas pamanīja šo mazo tehnoloģiju brīnumu. Lūk, un mans beibju magnēts tagad principā darbojas, tikai ar dažu sekunžu aizturi, kas stipri bojā efektu un viegli kaitina.

  Kāds sakars aizdedzei ar kameru? Kas zina. Tā ir kā susliks stepē - tu viņu neredzi, bet viņš tur ir.
  virginia_rabbit
  8:53a
  esam uz tā pārraktā ceļa, sēžam.
  Thursday, August 25th, 2016
  kakjux
  9:42p
  Uzminiet, kurš šodien iegādājās sev tiketu uz 5'Nizza Londonā?
  Jā, sākumā likās baigi dārgi tie tiketi. Bet tad es ieraudzīju, cik maksā tiketi uz Zemfira. 5'Nizza uz tā fona salikās, ka ir totāls lētais. Varbūt vajadzēja paņemt biļeti arī Dzīvesbiedram? Bet ar viņu jau nevar zināt, vai vispār būs valstī.

  Enīvei, bija randiņš šovakar. Dzērām bezalkoholiskos kokteiļus. Nezinu, kas tas man ir ar tām nedzerošajām sievietēm. Bet, cik nedzerošā igauniete bija garlaicīga, tik šitā bija interesanta. Bet tagad gan gribas iedzert.
  santa_be
  11:28p
  lūzuma punkts
  Beidzot salūzu un noskaidroju kas ir šī dāma: https://www.instagram.com/kyliejenner/
  Cik slava tomēr ir dīvaina padarīšana.
  krii
  10:37p
  Mazliet folkloras no draudzīgām, žūpīgām salām
  https://www.youtube.com/watch?v=MZ35SOU9HTM
  acidkitteh
  10:27p
  santa_be
  10:03p
  ikdiena turpinās
  Ir visādas vēlmes, ir visādas intereses un visādas šaubas. Iespējams mazāk vajag spekulēt un domāt, bet vairāk darīt.
  Vēl vajadzētu atkal paātrināt ikdienas ritmu, no rimta uz ko mazliet ašāku.
  etalonfunkcija
  8:14p
  Gribas aizbēgt uz kādu happy place. Kur sāpes pāriet. Kur kāds mīļš paglauda muguriņu. Kur viss ir labi, jauki un pareizi. Kur tagadnei ir priecīga nākotne.
  bozena
  7:47p
  Beigšu prokrastinēt arī es. Iešu pļaut.
  Zāli. Atcerējos, ka senāk mums dārzā bija brūnas vardītes (es zinu, ka zinātniski viņas nesauc par Brūnajām Vardītēm, bet ērtības labad es teikšu Brūnās Vardītes), bija jāuzmanās pļaujot. Tagad jau gadiem nav nevienas. Toties parādījās Zaļās Vardītes upē. Vai nu Zaļās izspieda Brūnās, vai nu tām kāda kaite piemetās, vai vides tīrība nebija varžu gaumē. Žēl.
  Arī zalkšu ģimene kādu laiku nav redzēta.
  vistu_zaglis
  6:52p
  Fragments no ideālās pasaules likumdošanas:

  "Vijoles un pūšamo instrumentu spēles iemaņu apgūšana veicama tam speciāli paredzētās, ar atbilstošu skaņas izolāciju aprīkotās telpās, kas atrodas ne mazāk par 5 kilometriem no tuvākās apdzīvotās vietas."


  Current Music: Madrugada / The Kids Are On High Street
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba