only after dark's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Wednesday, August 23rd, 2017
  avralavral 2:47p
  Velc, ko gribi.

  Viviana Vestvuda
  martcore
  2:20p
  Многие сотрудники этого концентрационного лагеря затем прекрасно жили
  ------------------------
  brīnišķīgi dzīvoja, jā. ar apziņu, ka jebkurā brīdī pie viņiem var ierasties mossada pārstāvji ne tikai vācijā, bet arī argentīnā un pārējā dienvidamerikā
  neoplasm
  12:06p
  nothing loud allowed
  darba dāmistabā mums nav kabīnītes, bet tādas kā istabiņas drīzāk. es aiz sevis aizcirtu durvis ar tādu švunku, ka manējā pēkšņi iedegās spuldze, kas tur nekad nav strādājusi - vismaz visu šo gadu kopš esam konkrētajā birojā. pastāstīju pārējām biroja čiepiņām un dabūju priecīgus jēj un hāj fājv. lai top gaisma :)

  jōgas nodarbības beigās mēs parasti apguļamies un atslābstam uz saviem tepiķīšiem. pēdējā nodarbībā, kamēr pasniedzēja deva klusas instrukcijas par visām vietām ķermenī, kas jāatslābina, kāds no manis pa labi aizmiga un sāka ļoti dzirdami krākt :)

  naktī no 5dienas uz 6dienu divi cilvēki mani redzējuši savos sapņos. viens no viņiem gulēja man blakus, otrs - kalifornijā. abi izjutuši prieku un saviļņojumu mani satikt, kas neparasti.


  Current Mood: mana mīļā gulta <3
  Current Music: top of the lake creepy theme song
  neraate
  1:52p
  man bija sajūta ka nogurumā acis kosī. biju uz redzes pārbaudi un izrādījās, ka tās nav aizdomas. kad būšu izgulējusies vismaz nedēļu pēc kārtas katru nakti, jāiet vēlreiz lai var noteikt cik ļoti un kādi vingrojumi būs jāpilda :D
  tā kā šoreiz daļu laika (visas stikliņu mainīšanas bet ne tikai) pavadīju acīm ciet, galva reiba tikai drusciņ, slikta dūša neuznāca arī rāmju laikošanas
  nebija tik traki kā citas reizes, bet vēl joprojām es labprātāk eju pie ginekologa vai zobārsta nevis pārbaudīt redzi un pasūtīt jaunas brilles
  krii
  1:49p
  Rēķins sagatavots iesniegšanai Rīgas pašvaldībai
  „Ar zobenu izpildīju nāvessodu Ģertrūdei Hufnerei – 6 markas, izpildīju nāvessodu zemniekam Tomam – 6 markas, nogriezu ausi un izlauzu locekļus zaglim Henriham – 2 markas, izlauzu locekļus zaglim Mincam – 1 marka, izpildīju nāvessodu zaglim Henriham – 6 markas, pakāru zagli Martingu – 5 markas, sadedzināju noziedznieku par neprecīzu malkas svaru – 1 marka 4 šiliņi.[...] Gatavs pakalpot, Martins Guklevens, Rīgas bende. A.D. 1594.”

  (No šejienes: https://www.riga.lv/lv/news/kur-un-ka-viduslaiku-riga-tika-izpilditi-navessodi?11311)
  lasitajs 1:38p
  sapirkos HomoNovus biļetes.
  nrk
  11:32a
  Ārā ir silti, viss ietinies miglā, mikls, smaržo pēc zemes, un ir priecīgi.
  pajautaa
  [ pichshsh ]
  1:10p
  Psiholoģijas / psihoterapijas maģistrs
  Sveiciens.

  Es tagad domāju, ka jādabū maģistrs šajā jomā. Pētot vietējos piedāvājumus, mani nekas neuzrunā, jo viss šķiet pārāk akadēmiski, sausi un formāli bez hands-on pieredzes un gudriem pasniedzējiem, kas saprot, kas patiesībā ir svarīgākais psihoterapijā.

  Ārzemēs esmu atradis sev piemērotas programmas, kā piemēram šo: https://www.medcollege.edu.gr/en/courses/msc-integrative-counselling-psychotherapy/
  Bet, godīgi sakot, nekur tālu negribu braukt. Varbūt jūs kaut ko varat ieteikt kaut ko Latvijā vai netālu (ja tā ir programma, kur braukāt pa weekendiem, piemēram).
  vajag
  [ zigis_miezitis ]
  11:36a
  MJR XX
  Vai kāds, kuram mašīnā brīva vieta līdzbraucējam, piektdienas pēcpusdienā brauc uz Menuo Juodaragis? Dod ziņu!
  dienasgramata
  11:34a
  DELFI. Pēc mīklainas zemūdenes nogrimšanas jūrā Dānijā atrod žurnālistes līķi bez galvas
  simamura
  10:38a
  ā starp citu es esmu ļoti uzmanīgs ar tiem kuriem pat dibens ir nosauļots
  chimera
  10:21a
  no rīta atnācu no treniņa, tikmēr m. piecīgs raksta īsziņas, ka peldas ezerā plus fakin desmit grādos. lai vai kā gribēdama, netieku viņam līdzi. šitās laikam ir tās tradicionālās dzimumlomas.
  dienasgramata
  9:24a
  DELFI. Makaks Taizemē sadraudzējies ar kaķīti.
  chimera
  8:08a
  bet ad hominem tomēr ir tiiiik nepelnīti nopelts. nevajadzētu izlikties, ka mūsu pieredzei un visam, kas ar to saistīts, nav ne mazākā sakara ar mūsu darbiem un vārdiem, ka tie planē izplatījumā paši par sevi. lembergs arī tagad varētu kļūt par cēlāko [ievieto savu kaujas karogu] aizstāvi, visticamāk, tas raisītu skepsi vien. mani daudz vairāk interesē, kas to saka un kāpēc nez, saturs ir otršķirīgs.
  virginia_rabbit
  12:10a
  Tuesday, August 22nd, 2017
  virginia_rabbit
  11:50p
  no ballītes

  (c) Indāns
  rasbainieks
  11:50p
  tas notika no vienas puses pēkšņi, bet no otras pilnīgi paredzami un likumsakarīgi
  šodien uzrakstīju lucavsalas dārziņa atteikumu
  end of an era, tārkie trauki
  wensdy
  11:26p
  Forma pārspēj saturu
  Pirms došanās izlasīju intervijas ar abiem kolekcionāriem. Likās sekli, bet es apzinos savu subjektīvo, emocionālo spriestspēju. Aizdevos uz izstādi. Likās sīkumaini, jo manas ekspektācijas bija grandiozākas. Ne par mākslu pašu, bet par tām visām apkārt uzkonstruētajām lietām - kategorijām, aplikācijām, teatralitāti un emoji piespraudēm (kas atklāšanā maksāja 5 eur, bet tagad 12). Jāatzīst - nesapratu gaumi. Jūtu zināmu skaudību, ka var nopirk visu, ko vēlies un uzvesties, kā vēlies. Kaut kā šis viss pasākums atgādināja par oligarhu klātbūtni nacionālajās lietās, ņemot vērā azartspēļu biznesu pret LNMM pirktspēju. Vienu dienu sūdiņš pa 5 eur, nākamajā sūds pa 12 eur. Man ļoti patika Baušķenieka Vienpaša emoji piespraude, bet nevarēju to iegādāties savu principu dēļ.

  Current Mood: vienpatis
  unpy
  11:00p
  Un tomēr.
  Nevaru nomierināties, kaut kur šī nelaimīgā, Krasta ielā noklīdušā suņuka bilde jāizmanto, laikam jāievieš kā jūzerpikča. bilde )
  krii
  10:41p
  Vasarai aizejot
  Dž.K.Džeroma "Trīs vīros laivā" bija epizode, kur kāds ēdelīgs vīrišķis bija nopircis "All included" jūras ceļojumu un gandrīz visu laiku tajā pavadījis jūras slimības mocīts, vemjot un nespējot neko ieēst. Kad viņš beidzot atkopās un atguva apetīti, ceļojums bija jau beidzies.
  - Un tur tas aizpeld, - viņš skumji sacīja, ar skatienu pavadot kuģi. - Aizpeld ar visu, ko es būtu varējis apēst un neesmu apēdis par savām xxx mārciņām.

  Nujā. Tā nu viņa aiziet. Ar visu, ko es, stulbene, būtu varējusi, bet neesmu piedzīvojusi un izdarījusi šajā tik sasodīti ilgi un mokoši gaidītajā gadalaikā.
  Ceru, ka uz nāves gultas būs mazliet citāda sajūta.
  ulvs
  10:17p
  Vēlme atvainoties
  Es dažreiz sajūtos kā provokātors un nelietis in dženeral, uzdodams jums jautājumu, kas dienu, divas vēlāk šķiet esam nebutīsks. Izlasu atbildes, taču analīze paliek kaut kur iepakaļ. Tāpēc... eh, something something.
  ilona_pop
  8:16p
  Kaut kā liekas, ka baigi stiprās ir tās sievietes, kuras izlemj izkāpt no attiecībām, kuras viņas neapmierina. Un kaut kā ļoti gribas dot viņām atbalstu.
  Man ir lieliska paziņa, itāļu dziedātāja, mēģināšu balstīt, krāmējot mantas un balstot riskantajā, nezināmajā ceļā atpakaļ tip pie sevis.
  Lai nu kurš, bet - I've been there
  martcore
  9:13p
  nu un vakarā šī kasiere, redzot, ka es esmu iedzēris nedaudz spirta, mani apšmauc uz 20 santīmiem. kā lūdzu? protams, ka es to redzu. es esmu strādājis pietiekoši ilgi tirdzniecībā, lai man galvā pašam eksistētu kompjūters uz šādām lietām
  zin
  7:54p
  Francijā ir īsta, dzīva vasara. ar siltām naktīm un tveicīgām pēcpusdienām.
  un, man vienmēr ir patikušas balonu sacensības šeit, ar visa cita starpā sassodīti labu pārtiku un vīniem vakariņās.
  ja viss būtu mazliet savādāk, es ar prieku noīrētu auto un dotos izbraukumā pa Luāras ieleju, kuras sākumā patreiz atrodamies, virzienā uz okeānu. un vēl kaur kur mazliet pablandīties apkārt..
  bljanna
  1:58p
  par mauriņiem, mašīnām, meitenēm
  Vakar tieši skatījos, kā vienā no pagalmiem maina mauriņu. Ierodas vesela ekipāža, noņem zālienu, čiki čiki un uzliek jaunu. Te neviens, protams, zāli nesēj, bet gan izrullē kā futbola laukumā un tad vēl aplej ar pesticīdiem. Viss ir dikti smukiņi.

  Citās ziņās: es vakar drusku pamaldījos Detroitā un tad man nomira telefons. Uz brīdi iemaldījos rajončikā, kur tādām jaunām meitām (hahaha, šitas labi izdevās, Bļanniņ!) laikam vienām nevajag iet. Bet bija vēl gaišs. Maldīšanās nebija gluži tāda, ka nesaprastu, kurā Detroitas pusē atrastos, bet gan drīzāk, ar ko nokļūt atpakaļ uz perfekto mauriņu ciemu. Detroita, lēšu, ir pilsēta ar sliktāko sabiedriskā transporta sistēmu visā ASV. Atiešanas laiki tā īsti nekur netiek uzrādīti, kursē visai neregulāri, jo sevišķi uz tuvējiem miestiem.
  Es nekad, nekad nebiju jutusies tik balta kā tajos autobusos. Busus 99% gadījumu izmanto sociālekonomiski zemāko šķiru melnādainie (jā, brauciens autobusā ir savdabīga pieredze), lai gan arī daudziem viņiem ir automašīnas - viens no iemesliem ir tas, ka Mičiganas štatā, lai brauktu, nav nepieciešams iziet tehnisko apskati. Te brauc ar ļoti krutiem, lieliem vāģiem, bet tikpat labi var pieredzēt, kā mašīnai krustojumā nokrīt ritenis - un es neākstos, es piektdien to redzēju pati savām acēm.
  Detroitā ir arī viens no augstākajiem pusaudžu grūtniecības procentiem. 2015.gadā tas bija nokrities par 16%, kas ir labākais rādītājs pēdējās desmitgadēs, bet aizsvien sasniedza pregnancy rate 77 (kas nav procenti, bet attiecība no 1000 15 - 19 gadus jaunām meitenēm).

  Tā te iet.
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba