only after dark's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Friday, October 28th, 2016
  martcore
  2:16p
  runājot par šo tēmu - man šķiet, ļoti daudz kas ir atkarīgs no nāciju lingvistiskajām tradīcijām
  kad mēs tikko iepazināmies ar nākotnes draugu un grupasbiedru džonu, viņš mēdza teikt "martins", pēc tam, kad jau sāka lauzties infernālajā latviešu mēlē, principiāli teica "mārtiņš"
  es visu laiku domāju, ko viņš tā parījas, saki savu anglisko "martin", tas pats vien ir
  ne tas, ka es tur gribētu būt mārtins frīmens, čazlvits, vai īdens, bet nu lai tur neviens pārāk nesatraucas
  mans maskavas draugs kostja sauc mani par мартин. es neparījos, man tas ir ļoti okei. a, piemēram, juris viņam tiešām ir юрис, nevis юрий vai юра. juris neparījas vēl vairāk
  tā kaut kā
  karls straips no grupas rem, komentos arī saka, ka esot ok
  virginia_rabbit
  2:18p
  es nesūdzēšos
  martcore
  2:10p
  penny_lane
  2:05p
  https://www.youtube.com/watch?v=R7aLWbSv0Dg

  pirms pusotra gada man šī reklāma likās piemīlīga.
  kants
  1:46p
  vai pazīsti savas tautas garamantas?
  Kad viņš esot tukšs un neesot piepildījies ar labību, tad viņš izskatoties sarkans kā uguns, bet kad viņš esot sazadzies graudus un citas lietas, tad izskatoties zils un riebīgs. kas tas ir?
  bljanna
  1:46p
  "Nenāc man klāt rudenī", mazā, smalkā balstiņā pīkstēja cirslītis
  Šonedēļ gulēts tik mazs, ka ķermenītis viss tāds stīvs un neveikls, prātiņš kļuvis jau īsiņš kā cīsiņš. Atvelku miesu uz darbu, jo skaidrs, ka to pēdējo šīsnedēļas Lielo darbu, kas jāpiebeidz, strādājot no mājām, es vienkārši nesaņemtos izdarīt, lai gan palagi mani ilgi, ilgi nelaida vaļā.
  Pa ceļam par mani izņirgājās laikapstākļi (lasīt: Dieviņš). Es tiku viegli cauri, jo manu lietussargu tie izvaroja.
  Lai nu kā, es beidzot, mazliet izpluinīta, nonācu galapunktā. Nodomāju sevi palutināt un baltas kafijas vietā pacienāt sevi ar kapučino. Bij'man kaut kā piemirsies, ka piena putotājs ir drusku aizķepis un sabojājies, kā rezultātā debešķīgu piena putu vietā es ieguvu ne vien vienkārši uzkarsētu pienu, bet arī piena eksploziju taisni man sejā un uz krūtīm. Ņemot nost no aparāta piena krūzīti, tā izslīdēja un atlikušais saturs izlija man rokās. Tāda nu es, klāta ar pienu dodos pie saimniecības skapīša, kur, protams, pašā augstākajā plauktā noliktas salvetes. No rokām man burtiski pil piens un arī acis aizlijušas ar šo sākotnes dziru, es, pastiepjoties, cik nu varu, uz purngaliem, skapja durvis veru vaļā, cenšoties to pēc iespējas mazāk noķērnāt. Atveru skapi un, tā kā tas ir pamatīgi piekrāmēts, man uz galvas krīt trauku mazgājamā līdzekļa pudele. Bet, dārgie draugi, mana veiklība tomēr ir prātam neaptverama! Es noķeru pudeli un izvairos no asiņojoša deguna! Pudeli es noķeru, protams, pagalam ačgārni- ne īsti ar plaukstām, bet plaukstu locītavām (!!!) un šo īso mirkli manās rokās tā atrodas vēkšpēdus, ar korķīti, kurš nav aiztaisīts, uz leju. Atkārtoju vēlreiz "ar korķīti, kurš nav aiztaisīts, uz leju". Jā, no tā strauji uz leju pār jau uz pienā izmirkušu krūtežu notek trauku mazgājamais līdzeklis. Nē, nu labi, ka ne acēs. Es, protams, domāju, ka šitas viss uz lielu laimi vai vismaz veiksmi.
  f
  1:30p
  šovakar 19.00 jāiet ciemos, bet man jau tagad gribas klaviatūru pret spilvenu apmainīt, un āmen.
  vilibaldis
  12:13p
  Spriedzes fizioloģija.

  Jāteic gadiem ejot cienītais organisms spriedzes mazināšanai izdomā arvien jaunas un jaunas taktikas - agrīnajā jaunībā prasījās iedzert, sadzeries tu cilvēks atlaid nervu un it kā top labāk, nez kāpēc šitais pārgāja fāzē iedzert neko daudz nevar, bet toties paraudāt sanāk jo koši. Nu neko pastaigā sarkanām acīm un ar nekas.
  Betē nupat cienītais pieņēmis jaunus mērus raudiena vietā piedāvājot līdz vēmienam sāpošu galvu... nepatīkami, gauži nepatīkami.
  grizzly_bear
  11:58a
  perkons
  11:40a
  Tikai atgādinu
  Šovakar noslēdzas pieteikšanās un tiek izlõzēts uzvarētājs.
  chimera
  11:28a
  lai tev vienmēr tik daudz izturības kā džekam, kurš pļumpē alus torpēdu knapos plusos, lietū un vējā, un tik daudz enerģijas kā džekam, kurš mistiski havo divas ģimenes!

  (sorz par seksismu)
  kakjux
  9:18a
  And so we begin. Boarding the aircraft now. See you on the other side.
  pajautaa
  [ grizzly_bear ]
  10:59a
  Kur Rīgā jāpērk Timberland zābaki? Tie klasiskie. Melni. Neesmu normālus zābakus pircis gadus piecus, apgaismojiet mani. Paldies!
  str
  10:40a
  viena no tām dienām, kas beidzas neiesākusies?
  au
  10:05a
  nopirku pirmās teātra biļetes uz 2017. gadu.
  šis vienmēr ir pagrieziens, kad saprast - gads tuvojas beigām.
  mufs
  9:43a
  paldies draudziņi, jūsu atsauksmes ir tik aizrautīgas,ka nopirku biļetes uz pērgintu.
  nezinu,kas mani dīdija paskatīties,bet vispār interesanti - martā tās pašas vietas maksā 20 eiro insted 30,ko samaksāju par febrāri.
  ganjau ķer tādus kā es,kas grib apvienot patīkamo ar lietderīgo,tobiš mākslu ar ziemassvētku dāvanām
  vilibaldis
  9:25a
  pusaudzis
  Mja, šitādu joku nebija gadījies piedzīvot. Bankomāts pieņēma pusaudža naudiņu, bet līdz kontam neaizskaitīja.
  str
  9:05a
  chaika
  8:39a
  Laikapstākļi šorīt tiešām četru izteiksmīgu burtu vērti.
  Thursday, October 27th, 2016
  daria
  8:39p
  Bērnudārzā par politiku
  Emīlija šorīt paziņoja: "Kenzie arī zina to meiteni, ko tas puiks nosauca par 'nasty woman'. Un to puiku arī. Un vēl viņa zina Luke."
  bozena
  11:05p
  Ir vispārzināms, ka vārdu savienojums Harijs Poters un...padara jebkuru citu vārdu savienojumu par veiksmīgu. Tā mu mēs ar Līželi kaitējāmies ap Avon katalodziņu, kas piedāvā gan Harijs Poters un Mākslīgo Skropstu Efekts, gan Harijs Poters un Lielais Masāžas Sūklis, gan Harijs Poters un Maska Pret Novecošanos.
  Jūtu, ka arī Select žurnālītis mums sola daudz!
  ripp
  10:54p
  šķiet, ka ceļas temperatūra.

  Es jau brīnījos, no kurienes tāda vēlme te rakstīt. Jep. 37.9 un kāpj.
  ripp
  10:33p
  omg, kā šis ir novājinājis manu muguru. pirms tam ik pa brīdim pildīju kkādus pamata jogas un fizioterapeitiskos vingrinājumus mugurai, korsetes muskulatūrai un sprandai. darīju to arī grūtniecības laikā. nekas sarežģīts, bet turēja kopā sprandu/muguru un principā jutās kā nu.. viegla pastaiga. nekas sarežģīts, bet palīdz. tagad katrs otrs vingrinājums jūtas mugurā nepatīkami, ja ne sāpīgi. laikam jāsaņemas pildīt tie katru dienu un drīz jāpiesakās uz kādu grupu vingrošanu. ja kāds zina kādu vingrošanu kopā ar bērniem, lūdzu dodiet ziņu.
  wensdy
  10:33p
  Tātad.
  Tātad. Viss ir lieliski. Jūtos esam īstajā vietā, kur jātiek galā ar īstajiem izaicinājumiem. Un Olivers, savā slepenajā āra dzīvē, ir uzaidzējis tādu paku! Bumbulis.
  krii
  10:25p
  Ričmondam ir perfekti nolasāma sejas (purna) izteiksme: "Es ļoti priecājos, ka esi atnākusi un ceru, ka vēl uzreiz nepamanīsi, ko tieši no neatļautā darīju tavā prombūtnē." Pēc tam tā strauji mainās uz "Ai, nē, neej tur... nu, labi, čau, zūdu."
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba