only after dark's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Friday, July 10th, 2020
  neraate
  12:37p
  Tam gliemezim atkal bija nārsts. Aizdomās turu balto, tas bija tāds saguris pedējās dienās. Domāju un nesaprotu ko ar tiem iesākt, kad nāks atvaļinājums. Apaļā akvārijā grūti ņemt līdz. Gādāt vēlvienu trauku nu tā, kādam atstāt riskanti, tur vajag stiprus nervus un var gadīties, ka kamēr nenāk laistīt puķes, sarodas daudzdesmit mazbērnu :D un tās gliemežu kakas arī tāda ķēpīga padarīšana.lol
  neraate
  12:02p
  Jāpieraksta, lai neaizmirstu palasīt vairāk. Ir tāds koncepts kā Mijavaki mežs. Paņem dažāda augstuma dabiskos augus, sastāda blīvi maza platībā un tad tev ir pašam sava meža saliņa.

  Vispār ja es par tam savām vēlmēm padomāju nopietnāk, gribas saķert galvu (matus nevar raut, jo nu jo). Es esmu tāds konservatīvs hipijs, ja man būtu zeme, es mierīgi varētu izpausties dažādās dīvainībās. Nu, to mežiņu, ja platība ļauj, apaļo trijstūrvaida siltumnīcu, pirti, kārtīgi nekārtīgs permakultūras dārzs, vistu namiņš, es noteikti gribētu raķeškrāsni, ja man vēl būtu terase, vispār ideāli. Ja būtu klimatam piemērots, es labprāt dzīvotu Earthship tipa mājā, bet nu mūsu klimatiskajos apstākļos tāda drūma mitra zemnīca vien sanāktu. Nu jā, bet vēl jau ir kleķa māja kā alternatīva.
  Viens labums ir tam, ka mums sapnī par māju 600 kv.m. šķiet briesmīgi maz ap māju - mazāka iespēja, ka es būšu tā kaimiņiene, kas ievācas pēdējā un visiem besī ne vien tādēļ, ka skaļš tas mūsu tabors, bet jo dārzā nav manikīrs, bet savvaļa ar visām izrietošajām sekām
  krii
  12:09p
  Varbūt FB dzimums tomēr jāmaina atpakaļ uz sievieti?
  " Sveiki visiem. 💗🤗 Šī ir mana grupa, ar seksīgu un skaistu sieviešu loceklis 👄👯💦, jūs varat sazināties ar sievieti uz datumu vai vienkārši gadījuma tērzēšana. Lūdzu pievienoties šai grupai, šī grupa ir reāla, un jums nav nepieciešams tērēt savu naudu sievietēm, kas var apmierināt jūsu seksa vēlmes 👄👙, es apliecinu jums..."
  kisswithafist
  10:40a
  Vakar pirmoreiz taisīju kārtīgi spicy indiešu ēdienu – sviesta vistu. Par spīti nosaukumam, sviests tur ir kāda ēdamkarote. Tehniski šis nav pirmais indiešu ēdiens, ko esmu taisījusi, bet garšvielotākais gan. I don't hate it. Man laikam ļoti patīk garšvielas :D šeit pat nebija nekādas baigās eksotikas (definīcijas, protams, atšķiras) – laikam retākais bija sierāboliņa lapas, bez kurām droši vien var iztikt. Kumīnu es par eksotiku vairs īsti neuzskatu, lai arī ierindas rimčikā tas laikam joprojām nav sastopams.

  Ir arvien mazāk garšvielu, kas nebūtu mēģinātas/joprojām kaut kur pieliekamajā nemētājas. Lielākoties dažādi eksotiski pipari. Teorētiski ir kāre pamēģināt sumaku, praktiski nezinu, vai patiks, esot skābs. Laikam jāatbrīvo vieta un jālikvidē visādi tizli pirktie maisījumi, kas izskatījās daudzsološi, bet sanāca meh un neviens tādus nelieto. Ir tikai kādi četri maisījumi, kas ir ok – Gourmet studio plova garšviela un "Končitta" (cultural appropriation much?), Santa Maria citrusu garšviela grilam un Vidusjūras garšaugu maisījums. Pārējie (ar baravikām, zivīm ar kadiķogām, ar upenēm un ko tik vēl ne) pilnīgs trash.

  Also, blakus pagalmu jau kaut kādu mēnesi remontē, trokšņi baigi netraucē, bet šodien gan viņi dara ko tādu, no kā rīb visi logi. Šausmīgi kaitina.
  neraate
  9:21a
  Vakar padevos. Atkal guļu uz vilnas pleda lai mugura nesalst. Un jau kādas trīs dienas atkal sapst kājas. Nevis palika labāk vai problēmu izdomāju, bet siltums problēmu uz laiku atcēla :D bet vispār ja tā padomā, pēdu plaukstu locītavas jau kādas dienas pirms sala, jutās ne tik lāgā, droši vien viss saistīts
  zin
  8:36a
  Thursday, July 9th, 2020
  ulvs
  8:21p
  me don't need, but want
  Lūdzu, uzdāvini man pagājušajā dzimšanas dienā šo analogo sintezatoru. Kopš Behringer Ķīnā atvēra paši savu nosacīto pilsētu (kur nodarbojas ar mūzikas elektroierīču izgatavošanu), Behringer ir laiduši pasaulē daudz ko krutu no analogās pasaules vēstures, visādus tur super dārgo sintezatoru klonus, un atšķirība faktiski nav manāma - skan 99% tieši tāpat. Interesanti, ka kārtējo reizi jānodomā, "Šis ir iemesls, kāpēc mums vairs nevar būt labas lietas", jo patiesībā daudzi cilvēki ļoti kurn par šo faktu - ka, lūk, viņu dārgie sintezatoru orģināli no 80ties skan tieši tāpat, kā Behringer (salīdzinoši lētas dārgo sintezatoru kopijas). "Hey, tagad visi varēs skanēt, kā cilvēki, kuriem ir daudz naudas, tas nav godīgi!"

  Zinoša cilvēka secinājumi par aparātu: it will cost (in real terms) a fraction of the price of the synth that inspired it. Sure, the use of digital LFOs and contour generators, and DCOs rather than VCOs, will discourage some purists, but I have great affection for Roland’s DCO-based synths such as the Juno 60, the JX3P and the Super JX10, as well more obscure instruments including the Kawai SX240 and the Bit One, and I would never turn my back on them for this. Avots.
  ilona_pop
  2:58p
  Milzīgs prieks par jauno peizāžu māju, tiešām māju veidolā,
  tikpat lielas bažas par nākotni un praktiskajiem aspektiem,
  cenšamies, cenšamies no dienas uz dienu.
  krii
  4:45p
  Jūnijs bija neprātīgs pilskungs, šarmants uzdzīvotājs, dzina strādāt līdz ģībienam, bet pēc tam atalgoja ar ballēm, ziediem, nebeidzamiem gaismas šoviem un smaržu terapijām.
  Es viņu mīlēju. Un mazliet cietu.
  Sen nebiju jutusies tik nogurusi, sen nebiju jutusies tik laimīga.

  Tagad atnācis jūlijs, gaidu maigās melleņu naktis.
  kisswithafist
  4:10p
  Ja nezinājāt, ka tāds eksistē.

  Comfortably numb
  virginia_rabbit
  4:04p
  divriteņu bumam sākoties, ļaudis bija noraizējušies, ka ciskudriļļa sedlos nevar atšķirt, kura ir bagāta kunga meita, kura parasta mašīnrakstītāja, tāpēc Tiffany's laida klajā šo dimantiem un smargadiem rotāto lai būtu acīmredzami )
  martcore
  3:11p
  kisswithafist
  3:06p
  Vēl, protams, ellē ir īpaša vieta cilvēkiem, kas ēd sabiedriskajā transportā. Starppilsētu autobusus kaut kur pie Limbažiem vai citas vietas pāris stundu braucienā no galvaspilsētas es vēl saprotu, ceļš garš, laika maz, autobusi kursē reti, lai arī tur belašus ēdošos aiz škvarkas vajadzētu izmest ārā. Bet pilsētas autobusā pie mikrorajona beigām?! Tiešām nevar to vienu pieturu paciesties un ir jāsmirdinās (nav svarīgi, ko ēd, autobusā tas viss smirdēs), jāčaukstinās un jābirdinās pa visu autobusu? Nekādu, bļed, manieru.
  negaisiic
  3:05p
  Lego vs čiekuri
  Es jums saku, priežu čiekuri tumšā istabā pa grīdu vienā setā pārsit Lego klucīšu centienus.
  Tiem tagad ik vakaru tomēr būs jālien dzīvot savā violetā puķpodiņa mājā, nevarēs vairs mētāties kopā ar visām pārējām mantām pa grīdu.
  dienasgramata
  1:52p
  Uga Dumpis: Saslimšanas risku rada izklaidēšanās
  zin
  12:25p
  Japānā ir pilsētiņa, vārdā Beppu.
  Tamī pilsētiņā ir onsens, zem nosaukuma Kitahmama Termas.
  Viņiem ir siltais minerālūdens āra baseiniņš, jūras krastā, kurā var sēdēt, kamēr satumst, un skatīties kā pāri lidinās sikspārņi.
  neraate
  11:46a
  Paldies pavisam, no rīta virtuvē i krietni padejoju i pēcāk nejauši noskatījos 'Opera singer reacts to Nightwish' un tas bija brīnišķīgi, 20 minūtes kaifa. Izrādās pilna jūtūbe dziedāšanas treneriem, kas papļāpā par kāda mīļākajām dziesmām, viens vīrs slaucīja asaras pie Disturbed Sound of Silence
  grizzly_bear
  10:51a
  brauciet visi uz Savvaļu – šajā atklāšanas vīkendā vai jebkurā citā brīdī. no sirds iesaku. tieši tam dzīve ir domāta.

  https://satori.lv/article/andris-eglitis-kopa-ar-maksliniekiem-iekarto-savvalas-izstadi
  f
  8:30a
  also, uz septembri esmu beidzot pierakstījusies uz procedūru, kurai ilgi metās sprunguļi ritenī - tad nedrīkst vasarā, tad nedrīkst stāvoklī, tad nedrīkst, kamēr baro, tad klīnikā rekonstrukcija, tad laika nav, nu tad tagad beidzot ir, ja vien ne kōvids, protams. uztraukums ir par diviem iespējamiem variantiem - tas izrādīsies vienkārši haips, un čiks vien sanāks, t.i., nekāda efekta, un otrs variants, ka būs alerģiska reakcija vai kaut kāda ne tāda reakcija un sarkana seja. bet nu it kā otrajam variantam nevajadzētu būt. jett plasma lift profi. ar cerību novienmērīgot to sejas ādas toni. nu un, ko tur liegties, moš āda kā tāda glītāka kļūs, hehe.
  au
  8:19a
  šorīt bērni pamodās sešos, tas laikam par sodu, ka vakar vakariņu gatavošanas laikā paralēli sataisīju viņiem čia sēklu pudiņus šodienas otrajām brokastīm, kurus mēs ar vīru negausīgi paši norijām pēc viņu iemidzināšanas.

  //bet totally worth it - baisi garšīgie sanāca
  inese_tk
  1:51a
  jūlijs
  suņuburkšķu pļava pārvērtusies par vīgriežu pļavu un joprojām nav nopļauta.
  mūsu iestaigātās takas nogrimušas zālē. lēkšojot likās it kā mēs peldētu.
  zirgs dedzīgs un ātrs un spēkpilns. jūlija vakaru gaisma tik skaista.
  Wednesday, July 8th, 2020
  neraate
  11:16p
  Forši un smieklīgi, bet nedaudz baisi un uzreiz gribas sazvērestības teorijām ticēt, jo valsts galvenais infektologs tviterī seko tikai Linčam

  https://twitter.com/voldemars/status/1280900988048756743?s=20

  :D
  bozena
  9:02p
  Un tomēr, kas dzīvo zem šķūņa?
  Nu tad tagad man kļūst pavisam interesanti, aiz malkas, šķūnī vai kaut kur tur, kāds dzīvo. Māsa gājusi pēc malkas, un viņai no malkas šķūņa uzrūca! Malacis, ka nenobijās, es droši vien nobītos!
  Pagājušo gadu bija ala zem kaimiņienes šķūņa, mēs likām uz lapsu. Pavasarī zem šķūņa atradām wanabe caunas skeletu.
  Kas rūc no šķūņa? Kaķis tak nerūc. Lapsa? Cauna? Šakālis? Čupakabra?
  san
  7:24p
  Vauziņu laiks
  Ir 93. vauziņu diena un man negribas apstāties. Suņi ir brīnišķīgi skolotāji un terapeiti. Viņu pasaule ir ļoti tieša. Tajā lietas ir tādas, kādas ir. Un šajā pasaulē ir vieta man. Ļoti svarīga vieta, ja vien es to vēlos (un ja man ir kārumi).

  Un kādas dāvanas suņi māk sagādāt!

  Lielākā dāvana ir tas, ka suņi vienmēr ir ļoti klātesoši, un viņi vienmēr ir viņi paši. Tas ir lipīgi. Lipīgs ir arī viņu spontānais priecīgums un dzīvīgums. Esot tāda aizrautīga un jautra bariņa vidū, vismaz uz to brīdi ir jāsmaida un jādzenājas viņiem līdzi, mēģinot kādu saķert un sabužināt.

  Vēl viņi dāvina dziesmas. Katru rītu, vakaru, un arī katru reizi, kad kāds kaut kur aiziet, visi trīs korītī dzied. Tā dziesma ir kaut kas pārpasaulīgs un smieklīgs vienlaikus. Nesijai ir ļoti skaista, tīra un plaša dziedamā rīkle, bet Skudra vairāk ķērc, kā tāds mazs, pūkains Aksels Rouzs. Tomi ir smuks, ne pārāk spēcīgs tenoriņš. Bet visas trīs balsis kopā izklausās iespaidīgi, un nedaudz mistiski.

  Arī pats 100 dienu projekts ir dāvana. Ļoti veiksmīgs formāts, kas strādā. Pirmās dienas ir grūtas, tu jūties stulbs un kaunīgs par savu sviestu. Tam jātiek pāri, līdz iejūties un sāc izbaudīt. Nav tik svarīgi, cik labs ir gala rezultāts. Svarīgākais ir 100 dienas pēc kārtas sadūšoties kaut ko uztaisīt un izlikt apskatei. Tā uzaug drosmes un radošuma muskuļi.

  Šo 93. dienu laikā esmu iemācījusies, ka dzīve ir labāka tad, ja es to dzīvoju šobrīd. Un to, ka iekšējais kucēns ir jāsamīļo, tāpat kā iekšējais kritiķis, jo arī tas ir tikai nobijies kucēns. Un, ka Lielais Nezināmais atnāks tāpat, tad kāpēc gan to nesagaidīt ar interesi un cerībām. Nu un, protams, to, ka katrs pats ir savu vauziņu autors, bez kura stāsts nevar notikt.

  Yours truly, editor in chief at Vauziņas
  virginia_rabbit
  5:25p
  bet vispār man lauž rokas, plecu, plaukstu kā pie gripas. un skapim tikko izkrita durvis uz absolūti līdzenas vietas, un neviens pat nepieskārās.
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba