only after dark's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Sunday, July 5th, 2015
  virginia_rabbit
  3:46p
  plikiņi pa pludmali. tikai mēs un dzērve vienīgie līdz pat ragam.
  unpy
  3:35p
  Informācija polārajām mitrenēm.
  Irkutskā šobrīd putenis un rīt uzsākšot apkures sezonu. Izklausās pēc labas vietas, kur pārlaist derdzīgo Latvijas karstumu pāris nedēļu garumā tā vietā, lai par to vaimanātu, vai ne?
  krii
  1:35p
  Vēl, dārgie draugi, lūdzu, atcerieties, ka salikteņu daļas "vis-" un "pus-" vienmēr raksta kopā, pavisam cieši kopā ar vārdu, tā ka ūdens cauri netecēja. Turklāt raksta ar vienu "s", bet tas ir cits, tikpat dramatisks stāsts. Ticiet man, ka visi šie "pus gadu viņa jutās kā viss skaistākā" ir nenormāla, pretīga, acis plosoša kroplība. Nerakstiet tā nekad, pat mājās zem deķa nē! Lūdzu! Valkājiet zeķes zandalēs, leopardraksta legingus, bāziet džemperus biksēs, kaut vai apenēs, tie visi ir nieki, pārejošs mirkļa iespaids, ko garāmgājējs ierauga un aizmirst, taču nekad nekādos apstākļos neatdaliet vis- un pus-, kā arī nekabiniet tiem klāt lieko "s", kas tos pārvērstu patstāvīgā vārdā vai neidentificējamā mutantā. Citādi visi šie vārdiem norautie visi un pusi ellē knābās jūsu acis, plosīs jūsu aknas un lies kausētu svinu jums rīklēs. Esmu jūs brīdinājusi.
  black_data
  11:45a
  Day #98: bļāāāā....
  Mājas aptieciņā ir tikai plāksteri. Varētu uzlīmēt uz pieres. Jeb citiem vārdiem sakot - ak, redz kāda tu biji, māsa Paģira. Iepriekšējo reizi, izderot divus ibumetīnus, tika noskrieti desmit kilometri.

  Jāiet atpakaļ uz "gultu".
  pajautaa
  [ svari ]
  11:10a
  Nāc ar mani padejot
  Vai kaut kur internetā var apskatīties šo:
  https://www.facebook.com/nacarmanipadejot?fref=nf

  (var par maksu, DVD manā eiroģerevņā nav pieejams, LMT straume tāpat).

  Paldies!
  martcore
  9:48a
  turpinu skatīties wayward pines

  otrajā seriāla pusē, kad fokss, šķiet, ir izpizģījis šamalanu no pludmales, viss jau aiziet po vzroslomu
  arī nav slikti
  martcore
  4:39a
  pēc čīles uzvaras (pirmās uzvaras kopā amerikā vēsturē!) skatos wayward pines

  nu ko
  jāpiemin divi momenti. pirmkārt, mūsdienu kulta rakstnieks bleiks kraučs (viņu bez manis moš honeybee ir lasījusi vai razbainiegs?) iet serčikā gandrīz viens pret vienu. otrkārt, šamalans taču jebkuru trilleri desmit minūtēs pārvērš par komēdiju, tas viņam izdodas pat stāvot aiz galvenā režisora muguras. neraugoties uz visu savu aligatora dabu, es uz dzīvespriecīgo indieti jau sen kā nespēju nopietni sadusmoties
  taču, lūk, viņa, kino maģija
  kā var izdarīt tā, KA TEKSTS IET VIENS PRET VIENU, BET IK PĒC DESMIT MINŪTĒM GRIBAS ZVIEGT?????
  bezmaz pēc katras sērijas meties pārlasīt oriģinālo autoru - tā viss tiešām tur bija, jā, tā, bļaģ, bija!

  es mazliet paskaidrošu tiem, kas nešarī jomā. kraučs - tas faktiski ir kaut kādā ziņā otrs hariss (specifiskāks, un, po mņe, aizraujošāks ar visu šo izcilo literāro nihilismu, bet tas tā). vai jūs var iedomāties "jēru klusēšanu" uzfilmētu pēc teksta, kuru var skatīties ar popkornu un gārdzieniem? nevarat? paskatieties wayward pines un jūs varēsiet visu pasaulē.

  rezumējot, kino pēc dabas ir ne tik daudz kā ananāsu variācijas par tvinpīku, cik trīra "karaliste". un, iespējams, tā ir pat labāk.
  black_data
  4:20a
  Because of bad choices, es nedabūju ko es gribu, bet vismaz es dabūju divus jaunus kontaktus, kur dabūt moci.
  Saturday, July 4th, 2015
  martcore
  8:38p
  Вот уже 5-8 лет сборная Чили сохраняет за собой статус однозначно любимой команды хипстеров.
  -------------------------
  kādi vēl nahuj hipsteri
  es te pirms četriem gadiem bezmaz vienīgais pa naktīm negulēju čīli kopā amerikā skatoties
  tagad jobņījiet argentīnu ar visu punduri, un martcore būs laimīgs
  pajautaa
  [ zazazumm ]
  8:35p
  Kur ir tāda forša un dzīvelīga dzīvā mūzika? La bamba stilā un tml... ?

  Paldies.
  honeybee
  8:34p
  Man nevajag vīriešus, man vajag bērnus

  Sēžu mierīgi pludmalē, uzgāžas viens slapjš un bez koordinācijas, saber smiltis aiz dekoltē un apvainojas, ka es nenovērtēju? Nobrāzis kāju - pasaules kara veterāni nervozi pīpē stūrītī -, nes vienu peldriņķi un dvieli ap pleciem un saka "Tu nenovērtē, cik man ir grūti?" Piecu minūšu laikā no sarkastiskām piezīmēm eskalējas līdz kliegšanai un draudiem?

  Well, ja tas ir bērns, tad: paaugsies un būs jau okei izbaudi, kamēr maziņš.
  krii
  8:02p
  Lai laime nebūtu pilnīga un es nesajuktu prātā, gādīgie sargeņģeļi mani šodien ievirzīja bedrainajā A.Kalniņa ielā, kur es, saules apreibināta, piemiegtām acīm, slāju, līdz vienā no daudzajām bedrēm iekāpu, sazvārojos, nogrīļojos un sastiepu potīti. Tagad esmu kliba, skriet rīt nevarēšu, jāsteberē vien uz pagalmu saplūkt ceļmallapas un dadžu lapas. Fui, Rīgas Dome, liels, liels fui!
  zin
  8:02p
  dzīvojos pa Saldu un līdzorganizēju mazu gaisa balonu pasākumiņu. ir iestājies viegls, patīkams čiliņš. šovakar vēl plānā lidojums un nakts spīdēšana.
  lai arī šīs nav true sacensības, dažus uzdevumus katrā lidojumā uzliekam. jaunie observeri, kuri šoreiz palīdz kā mērķu komanda, jau izlidināti un tikuši pie grāfu tituliem.
  vasara un auksts alus :)
  neraate
  7:57p
  atcerieties to basņu par balodi. šodien tas nekauņa gandrīz ielidoja istabā. kamēr dzīvesbiedrs neko ļaunu nenojauzdams blakus istabā mierīgi guļ!
  martcore
  6:06p
  vēl attiecībā uz zalkša ziņu, dievinu vārdu "izpestīt", šis ir pilnīgs latvian nou-hau
  martcore
  6:04p
  izlīdu no mājas līdz veikalam
  tagad es saprotu, kāpēc indijā atsakās no asfaltētām ielām
  dienasgramata 5:11p
  DELFI. Ietīto pudeli var novietot uz krūtīm vai ar rokām aptvert, tad patīkamais vēsums pārņems visu ķermeni un uz kādu laiku par svelmi tik tiešām var aizmirst.
  neraate
  4:34p
  nu, vakar vēl varbūt varēja ari mīlēties. šodien te (pat ar visiem aizvilktajiem aizkariem, jo citādāk saule vispār mūs izcepītu) ir 29 grādi. sekasu? kādu sekasu? gulēt kā amēbai un skatīties kā zāle aug. vai varbūt tupēt vēsā vannasistabā. diemžēl tas nav iespējams, tā nu daudz dzeru un kausēju taukus.
  lai kaut drusciņ vieglāk, junioram izsniedzu ūdens pudelīti, nav man tik daudz spēka, lai vēl papildus vairāk piena ražotu
  f
  2:54p
  pamodos piecos no rīta, atvēru logus. svētlaime. tagad pirmajā stāvā no pagraba nāk vēsums un ir tik patīkami, ka nemaz negribas nekur līst ārā. bet te, sēžot pie loga uzreiz paveras skats uz to miskasti, kas palikusi no nojauktās piebūves. tik maza būdiņa bija, bet cik daudz musuru! pirmajā stāvā remonts (iebūvētais skapis, finally!), ārā - remonts, visur miskaste. jā, vasara ir klāt.
  martcore
  2:27p
  kā zalktis var pielipt mušpapīram
  viņš tur pa griestiem rāpoja vai
  tāpēc, ka saimnieki mājās sienas krāsoja, un čūskai aizbrauca jumts, nē, nav loģiski, tad viņš pieliptu pie sienas
  rasbainieks
  1:17p
  rubrikā "rasbainieka padomi rokenrolā"
  ja jums jāiet uz koncertiem mazos smacīgos pārpildītos pagrabos, paņemiet līdzi vēdekli, vai, pat labāk, divus
  rasbainieks
  1:09p
  aurora ir arvien vēl vairāk ņumetāls (no vienas puses, heli vajadzētu turēt no auroras labi tālu, lai spēlē savu ņumetālu kaut kur citur, bet no otras, bez viņa mums nebūtu vispār neviena auroras koncerta, tā ka nevar jau arī spļaut tai akā)
  ir jauns gabals, tāds ņumetāla šlāgeris, kas pamanījās izklausīties labi pat tai dziļajā dirsā, kas šoreiz bija aptiekas skaņa
  ir vinila preōrders, ko izpilda, iegādājoties tēkreklu (es savu vinilu izmantošu kā paplāti, jo ir skaidrs, ka tādu ņumetālu ierakstā klausīties nebūtu saprātīgi)
  bet pat ņumetāls netraucē rokzvaigznēm aiziet pilnīgā susuriņā, un vispār aurora ir sinonīms vārdam kandža, tā nu rīts jasmīnkrūmā pienāca nenovēršami strauji (hint, ja pār visu māras dīķi skan dievišķais skots vōkers, tad viesītim ir dzimšanas diena)
  vārdsakot esmu aizgājis pilnīgā aurorā un pamodies štīmī
  daria
  2:57a
  Kà es sāku ticēt homeopātijai
  Nopirku bērniem homeopātisko pēc-odu kodiena smēri, lai nekasās. Sastāvdaļas: aktīvās homeopātiskās- visāda figņa; neaktīvās homeopātiskās sastāvdaļas: alkohols un glicerīns.
  Tā taču ir varena ideja - varētu pārdot arī, piemēram, homeopātiskās antibiotikas, kam būtu aktīvs homeopātisks apvalciņš no cukura un 'neaktīvs' h. vidiņš no amoksicilīna vai kas nu tur vajadzīgs. Redzu reālu biznesa iespēju
  martcore
  12:33p
  runājot par 40 ikonām uz Darba Galda
  man, teiksim, ļoti patīk britu seriāla cold feet pilotsērija, kad reičela adamam uzraksta savu telefona numuru uz netīrā automašīnas aizmugurējā stikla
  viņš aizbrauc, bet sastrēgumā sākas lietus, kas to nomazgā
  pēc tan elena beksendeila spēlēs vienu sezonu seriālā friends - taču, nolādēts, viss friends nav tā vērts, cik ir skaista cold feet pirmā sērija (tas ir šausmīgi kruts kitchen sink seriāls arī pēc tam, jūs nepadomājiet)

  tādi momenti man stāv uz darbavirsmas galda, kurus es ik pa laikam pārskatos
  martcore
  12:23p
  Poll #20433 asgdsgfdshdfhh
  Open to: All, results viewable to: All

  vai tu esi kristīts/-a ?

  View Answers


  29 (50.9%)


  28 (49.1%)

  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba