only after dark's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Monday, March 19th, 2018
  pajautaa
  [ anna ]
  6:56p
  ko tu lasi internetā
  Kādi ir jūsu kvalitatīvas ikdienas lasāmvielas guilty pleasures internetā? Nu, lapas, portāli, ko lasāt prokrastinējot, vienlaikus kaut ko derīgu uzzinot. Vienalga, pavisam īsi vai drusku garāk, ne obligāti 100% nopietni (100% "vērtīgi").
  krii
  7:37p
  Izlasīju Kļavja "Adiamindes ākstu". Nobrīnījos, kā par tik pateicīgu vēstures periodu iespējams uzrakstīt tik garlaicīgu romānu.
  simamura
  7:26p
  Džeimss Rodss par Rahmaņinova 2. klavierkoncertu: "Jums tiešām ir akmens sirds, ja jūs no šī gabala nedabūjat pat puserekciju."
  kakjux
  4:28p
  ir pienākusi tā diena, kad es saņemu promotions epastus angliski, spāniski un čehiski.

  bet es jums pat izstāstīt nevaru, cik ļ man izbesījuši baltie mēsli. tagad it kā kūst nost tai saulē. es gan biju uz bodi un izjutu skaudri to auksto vēju. nemaz negribas teikt, ka this is an improvement. un bodē tā sāku domāt, vai tik nevajag iepirkt rezerves, bet atcerējos, ka tagad jau kādu brīdi nesola baltos mēslus birdināt. pat weekendā ne! gribēju teikt, ka beidzot varētu weekendā kaut kur aiziet, bet, mīļie draugi, man jāstrādā. vēl kaut kāda zaja no tindera teica, ka Lieldienās atkal solot baltos mēslus. sāku aizmirst, kā tas ir, kad nesalst. cerība uz to, ka vēl kādreiz nesals, sen jau zudusi.

  mēģinu saprast, ko darīt ar maiju šogad. bet nu, laikam vispirms jāsagaida papildus nauda kontā. bet nu darbs atkal izdomājuši, ka maija vidū rīkos to Planning pasākumu, par kuru es tā besījos februārī. nezinu kāpēc tieši viņi mūs tā trollē, bet nu. visi jūtas varoņi, ka šo te ieviesuši. tagad viss, protams, ir zajebisj un visi kļūstam par miljonāriem. nu ok, paskatoties kontā, atliek secināt, ka tomēr ne visi.

  Current Mood: atvainojiet, izlauzās
  Current Music: nevaru izdomāt, ko uzlikt
  neoplasm
  3:03p
  when i say 'in your dreams' it turns out i mean it

  izgāšnedēļ, sekojot šmaktualitātēm ziņās, ar kolēģiem diezgan daudz gūglējām par krievijas vēlēšanām, nekad nezaudējošo putinu un viņa draugiem un noindētajiem nedraugiem, un tad nākamā dienā par atōmbumbām un visu tādu. kaut kā laikam likumsakarīgi pēc tam keita un džō redzējuši mani savos sapņos, 'cause kgb. keita sapņojusi, ka mani par tādu sirsnīgu gūglēšanu atlaiduši no darba. džō sapnis arī bija brīnišķīgs. viņš attapies tuksnesī militārā operācijā. viņa loma bijusi visu šķaidīt savām dūrēm kā šķipelēm, which makes sense - viņš ir lielākais un stiprākais cilvēks, ko pazīstu. keita esot bijusi mizantrōpiska mediķe, kas atteikusies vispār runāt, tonijs tikmēr dīvains idiņš, kas dejo un tā rezultātā cilvēki vienkārši mirst pa perimetru. un kaķutante, hahahā, bija tas idiņš, kas atbildīgs par sprāgstvielām un tad uzlaidusi pati sevi gaisā jau misijas pašā sākumā, tas ir tik ļoti precīzi. un galnais misijas mērķis esot bijis atrast mani, kas ahūns snaiperis, lai novāktu sliktos. līdz manīm viņi tā arī nebija tikuši, bet džō cerot uz sapņa otro sēriju, jo piedzīvojumi bijuši aizraujoši.

  puikas, starp citu, viegli salīmējušies šeinijā, kā jau tika ekspektēts, un kūst no viņa smiekliem. nēnu, mēs arī kūstam, bonding over our unwillingness to bond un viss tāds.

  unrelated, bet esat kādureiz saskārušies vai paši bijuši ar ļoti bremzētu smadzeņprocesōru pēc, piemēram, traumatiskas pieredzes, nopietna zaudējuma u.tml.? man laikam ir ļoti veicies, jo neesmu šādu ķermeņreakciju piedzīvojusi, vai arī vienkārši neesmu līdz tādām sāpēm nodzīvojusi un viss vēl priekšā.  Current Mood: don't tell monday i'm here
  Current Music: Fuzz - What's In My Head?
  dooora
  4:42p
  nobloody's diary
  "Whether he went on with the diary, or whether he did not go on with it, made no difference. The Thought Police would get him just the same. He had committed---would still have committed, even if he had never set pen to paper---the essential crime that contained all others in itself. Thoughtcrime, they called it. Thoughtcrime was not a thing that could be concealed forever. You might dodge successfully for a while, even for years, but sooner or later they were bound to get you." [George Orwell, "1984"]

  Welcome back, George. Things are playing out as you predicted.

  From the UK Met Police website, here is the latest official attempt to censor speech. It's actually more than that. Read carefully while pointing a fan at the screen to disperse the noxious fumes:

  "If someone does something that isn't a criminal offence but the victim, or anyone else, believes it was motivated by prejudice or hate, we would class this as a 'hate incident'. Though what the perpetrator has done may not be against the law, their reasons for doing it are. This means it may be possible to charge them with an offence."

  Really.

  It---an action or statement---isn't a crime, but the perpetrator's reasons for "doing it" may spring from hatred---and then it turns into a crime.
  Magic.
  [no Džona Rapoporta bloga No More Fake News]

  viņš blodziņu ar šādu titulu uzsāka 2001. gadā, pāris mēnešus pēc 9/11.
  Džona '96. gada uzstāšanās How to Defeat the New World Order ar 10K skatījumu ir mana trubas kanāla augšgalā. jāuzliek fōnā. lai Sirī klausās telepōnā.
  virginia_rabbit
  4:18p
  eju dzert! (aka vedu E uz pulciņu)
  dooora
  3:42p
  down under syndrome
  neliels kapu tramvajs sanācis Jaundienvidvelsas* valdībai. šie par 2,3 miljardiem dolāru (drošvien vietējo, bet vienalga) Korejā pastellējuši 512 modernu vilcienu vagonu, ar bezvadu toleti un bezmaksas kotleti. konstituenti sajūsmā lauž veco vilcienu krēslus, līdz izrādās, ka jaunie sastāvi ir par 20 cm platāki, kas rada zināmas problēmas, lai traversētu 10 tuneļus, ko gadsimtu iepriekš kalnos izdolbījuši katordznieku mazbēŗni
  [avots]

  varbūt ņemt cirtni pār pleciem un pieteikties darbā par tuneļu paplašinādōru un eventuelli luxiferu?

  -----
  * štats Austrālijā, dibināts kā britu Gulags, kurā sākotnēji ietilpa arī Jaunzēlande, ar visiem saviem kivī un citiem endēmiķiem.
  scorpse
  3:19p
  Viņnedēļ lidoju mājup no izstādes Vācijā un tiku pie izbīļa Frankfurtes lidostā.
  Pie drošības kontroles visu kā parasti jau laikus biju sagatavojusi, sapakojusi, caurspīdīgaizspiežammaisiņojusi un veicīgi izplāju mantas pa slīdlenti, izgāju ķermeņa skeneri bez nevienas piezīmes un ar laipniem smaidiem no visām pusēm un sāku gaidīt mantas. Gaidu vienu dienu, divas labu brīdi, nekas nenāk pa to lenti laukā no čemodānu skenera. Ieskatos tai viņu ekrānā, redzu, ka tur pamatīgi pēta vienu koferi. Pēta, pēta, vizina to koferi šurpu turpu, nu es ar sāku pētīt, skatos, kas viņiem tur notiek. Bet tur kaut kādi savienoti vadiņi redzami tai koferī, kaut kādi četrstūraini bloki, nevar saprast, bet vispār, jāatzīst, aizdomīgi, jānudien, izskatās pēc kaut kāda spridzekļa. Un tieši tajā brīdī man pielec, kas tas par koferi un kas tas par spridzekli - TAS IR MANS KOFERIS! Un četrstūrainā manta ar vadiņiem ir viens tāds skeneris, ko man vajadzēja izstādē uzņēmuma jaunumu prezentācijā un ko es muļķīgā kārtā aizmirsu izņemt no rokas bagāžas un laist caur skeneri kā elektroierīci. (Lidojot turp no LV, arī biju aizmirsusi, bet ne čiku, ne grabu, nez kāpēc. Varbūt arī tāpēc īpaši neiespringu un pavisam aizmirsu, ka vajadzētu tak izņemt no somas.)
  Nu es sapratu, ka labi nav, jo ap slīdlenti lēnām saradās Polizei un cilvēki uz mani sāka aizdomīgi blenzt. Sarku un bālēju, un mēģināju vienlaikus izskatīties mazliet nokaunējusies, par sevi pārliecināta, maķenīt vainīga un ļoti rāma. Pa to laiku cilvēku rinda aiz manis, ieskaitot to visu jau uz slīdlentes uzkrautās mantas, tika forvardēti uz citām lentām, un kāds beidzot sāka ar mani runāt, ne pārāk jau vairs laipni, paņēma dokumentus, un informēja, ka sauc nopietnāku policiju.
  Es jau pa šo laiku vairs īpaši satraukta nebiju, jo zināju, ka lielākoties esmu bez grēka - tikai aizmirsusi izņemt uz pārbaudi no somas tiešām nevainīgu elektroiekārtu. Kas gan varēja būt sliktākais, kas notiktu? Man atņemtu skeneri? Tak lai. Nokavētu lidmašīnu? Ha, varētu neiet uz auditu nākamajā dienā darbā. Bet nu ok, beidzot man pajautāja, kas tas tāds vispār ir tai somā, uz ko es rāmi un godīgi atbildēja, ka ienākošās un izejošās gaisa plūsmas skeneris, ko mūsu uzņēmums demonstrēja tādā un šitādā izstādē un ko es tikai aizmirsu izņemt no somas.
  Nu, un neskatoties uz to, ka man aiz muguras stāvēja policists ar automātisko ieroci un ka manu koferi neviens vaļā nevēra līdz brīdim, kad tika veikts sprāgstvielu tests (ar kaut kādu mazu lapeli un iekārtiņu turpat blakus), un ka tad, kad to koferi atvēra, viņi vēlreiz veica sprāgstvielu testu jau atvērtām mantām, sajutu, ka viss būs ok - laikam jau tomēr mans nu jau vairākkārt atkārtotais, ļoti konsistentais stāsts un korporatīvajā blūzītē tērptais stāvs lika visiem iesaistītajiem atslābt, mierīgi izplunderēt manu koferi, palaist mantas pa daļām caur bagāžas skeneri un secināt, ka viss ok.
  Visiem viss arī bija ok, izņemot manam koferim - zinot, ka Vācijā pirkšu kādu jaunu spēli, ar apdomu bija ņēmusi līdzi komandējumā maz mantu, lai, atpakaļ lidojot, mierīgi varētu iekraut vēl to. Nopirku divas, tāpēc mans rokas bagāžas krāmējums bija ļoti pārdomāts, kompakts un blīvs. Bēet nu, neko, ar izplunderētu koferi laidos lapās, kamēr nav pārdomājuši, nolīdu kaut kādā stūrī, ar gara spēku un ļoti dusmīgu rāvējslēdzēju aizdabūju ciet to koferi un visu atlikušo ceļojuma laiku samierinājos ar krītelējošu, nestabilu bagāžu.
  Vismaz uz lidojumu vairs nebija jāgaida it necik ilgi.
  ulvs
  3:04p
  vilibaldis
  2:55p
  Vī man dieniņ, sajutos kā Leiputrijā, piezvanīju painteresēties par medu un skat pēc piecpadsmit minūtēm jau burciņas pie vārtiem. To es saprotu, tas ir serviss.
  unpy
  2:03p
  Sabiedrības attīstības tendenču vērotāja piezīmes.
  Nav tā, ka viss ir slikti, vienlaikus ar sarežģītajām diskusijām par ģimenes termina pārskatīšanu mantkārības kontekstā, tiekot strādāts pie likuma izmaiņām, kas paredzēšot, ka visi līķi, kuru īpašnieki savas dzīves laikā nav to strikti nolieguši, kļūst par orgānu donoriem. Lai cik tas dīvaini neizklausītos no pirmā skata, šie abi jautājumi ir cieši saistīti, lietas būtība ir tajā, kam tad īsti pieder dzīves laikā uzkrātais kapitāls pēc īpašnieka nāves, šajā gadījumā līķis - kaut kādiem mantiniekiem vai sabiedrībai kopumā valsts izpausmē. Ja aizdomājas, ir divi principiāli atšķirīgi sabiedrības attīstības ceļi - indivīda dzīves laikā uzkrātais paliek "ģimenes"(lai ko tas tobrīd nozīmētu) vai "sabiedrības"(kādā no tās pārvaldes formām) īpašumā. Ja konsekventi iet vienā vai otrā virzienā, tad arī līķu utilizācijai vajadzētu šim virzienam atbilst - vai nu šī izmantošana ir "ģimenes" rūpe, attiecīgi, "ģimene" šo var izmantot, kā vien vēlas, tajā skaitā notirgojot orgānos, lopbarībai vai kādiem zinātniskiem eksperimentiem, vai nu šīs ar īpašnieka nāves iestāšanos pāriet "sabiedrības" īpašumā un tā tālāk uzņemas visu atbildību par tā izmantošanu, ieskaitot uzglabāšanas, pārvadāšanas un apbedīšanas izdevumus, ja tādi nepieciešami.

  Jā, labi apzinos, ka tā ir tāda teorētiska spriedelēšana, būt konsekventiem nav cilvēku iedabā un, būsim reāli, nekad nebūs :)
  dooora
  2:14p
  pusotrās pasaules problēmas
  vārdu nule es nekad neesmu mutē ņēmis.
  man nav skaidrs, kura zilbe tur jāuzsver, lai neizklausītos pēc tizlas klizmas.
  dooora
  1:42p
  0.66666 vs 13.333333
  čehu Satversmes tiesa nule ir lēmusi sūtīt Ansi uz nosacītajām mājām:
  http://lat.vesti.lv/news/ansi-ataolu-berzinu-deporte-uz-latviju-parsudzet-vairs-neko-nevar-te-vinu-gaida-cietums?19205

  es gan cerēju, ka vēl kādu laiku ilgs izmeklēšana par viņa atštaukāšanu (var jau būt, ka vēl ilgs, tikai jau bez viņa).

  pagāšnedēļ Kaimiņš arī Rampas ugnīs mazliet Ansim pieskārās:
  http://play24.lv/video/11778/rampas-ugunis-viesos-artuss-kaimins
  [no 39:20]

  un vakar Nekā Persōnīgi plusmīnus sabalansēts sižets:
  https://tvplay.skaties.lv/parraides/tv3-zinas/928771
  no kura izriet, ka jāturpina Vējonim rakstīt vēstules (man vēl atbilde nav pienākusi), jo „šī lieta esot sadzirdēta”. tas nenozīmē, ka tiks uzklausīta, protams. bet izklausās, ka viņi vienu otru vēstulīti šais nedēļās ir saņēmuši.

  petīciju nepilna mēneša laikā ir parakstījuši vēl 700+ cilvēku.

  nu, ko – iesim sagaidīt?

  pēc dažām nedēļām būs gads, kopš viņš tup tuptūzī. sods – 18 mēneši. lai Prezidents varētu apžēlot, viens no nosacījumiem ir 2/3 soda izciešana. un 12 pret 18 attiecas tāpat kā 2 pret trīs.
  0,666

  ai, vells, nē – viņam taču apelācijas tiesa vēl divus mēnešus klāt pielika. tātad nevis 18, bet 20.
  tie tad būtu 13,333333 mēneši.
  13. janvāra lietai piedienīgi.
  neoplasm
  12:03p
  hybernation of my nation

  mums te atkal priecīgi ziemassvētki, pūš un putina un besī ārā, līdz ar ko 6dien uzbūvējām lupatu-spilvenu-štābiņu un ieslēdzāmies ar speisfadžu [fudge/edibles] un filmām, jo ko t' citu, pat uz veikalu neizgāju. annihilation [2018] bija zajebis, 2 brīnišķīgas un ātri paskrienošas stundas, kas nebūs nomestas zemē, pamēģiniet, tāds skaists un kvalitatīvs sci-fi, ar ko aizpildīt black mirror-shaped hole jūsu sirsniņās. the sinner arī nobindžoju, 8.sērijas "vieglas" [viegli traumatiskas] skatāmvielas, forši.

  keita viendien man klusiņām iečukstēja, vai nevēlos pievienoties uz pusmaratōnu kādā jaukā 6dienas rītā. es vispār neesmu skrējējs, esmu mēģinājusi un man tiešām riebjas, bet piekritu, jo vienmēr dodu sev iespēju pārdomāt, ja nu netīšām iepatīkas. ar trenažierzāli, piemēram, izdevās. nevaru iedomāties pusmaratōna noskriešanu bez apbedīšanas finišā, bet es pamēģināšu.

  izgāšnedēļ aizgāju uz vietējo miniķinīti nostīties journeyman [2017] ar paddy considine, kurš režisējis un tad gariem zobiem pats arī nofilmējies galvenajā lomā [man viņš ļoti patika iekš deadman's shoes [2004] un zombijfilmas the girl with all the gifts [2016]]. pēc filmas bija q&a ar pašu cien. mākslinieku. filma bija drusku par boksu, līdz ar ko diezgan vienkārša, tb tāds vienkāršs stāsts, bet man bija pms un es šausmīgi raudāju un nevarēju apstāties :D cerēju, ka neviens pa ķinīša tumsu neredzēs, bet šeinijs pēc tam aizdomu pilns man veikalā berza tušu no vaigiem. zināju jau, ka nevajadzēja ņemt līdzi, bet negribēju aizvainot neuzaicinot.  Current Mood: masala tea all day long
  Current Music: Goat - It's Not Me <3
  pajautaa
  [ brr ]
  1:44p
  Kaktusu izvēle un māla podi
  Kur Rīgā izņemto Depo un Lakstos būtu plaša (gan veidu, gan izmēru) kaktusu izvēle?

  Vajadzētu arī dažādu izmēru māla podus, Depo un Krauta no neglazētiem podiem ir visai maz stila variāciju.
  ena
  1:45p
  Neviena na av
  unpy
  12:28p
  Vēlēšanu vērotāja piezīmes.
  Tā ir liela veiksme, vērot Krievijas hanātā notiekošos procesus, esot ļoti tuvu visādās nozīmēs, bet ne tik tuvu, lai konkrētajā vēsturiskajā periodā būtu tajā iekšā. Tas ir kā būvobjektā redzēt kolēģi krītam no sastatnēm. Var jau būt, ka, atšķirībā no neprātīgā kolēģa, esi ķiverē un tev pat ir atsaite, bet stalažas tieši tās pašas, tieši tikpat nestabilas. Skaidrs, ka kolēģim labi nebūs, bet cik ļoti un vai neparaus līdz, skaidrs nav.
  virginia_rabbit
  12:24p
  atkal brokastojam Degunradzī - gulašu ar griķiem, salātiem un kompotu par 2.60.
  kāpec lai es vispār gatavotu pati, ja no tādas porcijas var paēst trijatā?
  simamura
  11:17a
  visus putnus sauc par vārnām
  kad labs garastāvoklis
  par vistām
  kad slikts
  pajautaa
  [ kants ]
  11:11a
  kolhozs vs. sovhozs
  kāda īsti starpība starp sovhozu un kolhozu?
  virginia_rabbit
  11:10a
  džips pie mājas notrieca tantiņu
  krii
  10:51a
  Starp citu, kurā brīdī nevienam nezināmais sen mirušais marginālis Gramši ir kļuvis par Visu Kreiso Ideoloģiju ikonu? Vēl pirms dažiem gadiem Latvijā gandrīz neviens viņu nebija dzirdējis un nepieminēja, izņemot dažus ļoti šauri specializējušos pētniekus.
  pajautaa
  [ atheist ]
  9:48a
  EDS attaisnoto izdevumu atgūšana
  Sākšu ar to, ka VID jau zvanīju un tur tante atbildēja no sērijas "tur kaut kur ir kaut kāda poga lejā, man tagad tas ekrāns nav priekšā, dariet tā un šitā", un, protams, man tur nekāda poga un nekā tamlīdzīga. Epastu arī jau nosūtīju, uz kuru man neviens nereģē, jo Latvija. Vai nu nemāku meklēt vai arī gūgle klusē par tik specifiskiem gadījumiem.

  Situācija - par vecmammu par 2015. un 2016. gadu biju sniegusi viņas attaisnotos izdevumus, bet tur kaut kā daudz savācās un rezultātā manā šī gada deklarācijā rāda, ka ir joprojām kaut kāda pārceltā summa gan par 2015., gan 2016.gadu. 2017.gadā Latvijā nestrādāju, tāpēc to summu man neviens nemaksās, gribētu to pārpalikumu pārcelt uz māti (kas esot iespējams), bet nesaprotu, kā to izdarīt - kā dabūt to pārcelto summu nost no manis un piekabināt mammai?

  Paldies milzīgs jau iepriekš!
  mako
  10:09a
  Ai Mori
  Šodien atklāju sev Ai Mori - krievu dziedātāju, kura par sevi saka "Бард, стихописец, завывун, глас народа. Пою и ехидно улыбаюсь."
  Dziesmiņa par Krievijas vēlēšanām.

  https://www.youtube.com/channel/UCLiacXxsN8B1zwI3DOISAPA
  https://vk.com/aimori
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba