only after dark's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Thursday, November 26th, 2015
  krii
  10:49p
  Ļoti nerakstās, pati nezinu, kāpēc. Dzīve nemet kūleņus, bet arī gluži nepūst kā sastāvējies dīķis.
  Oktobris visticamāk paliks mans šīgada mīļākais mēnesis. Kaut kā pamazām līdz smadzenēm atplūda informācija par maģistrantūras pabeigšanu pavasarī un iestāšanos doktorantūrā vasarā, izsaucot vieglus, konvulsīvus eiforijas uzplūdus un neizpratni, ko ar to iesākšu. Vienlaikus sāka vārstīties praktiskās estētikas čakra, mudinot gleznot, ja vien mācētu, muzicēt un rakstīt, tamborēt, adīt un šķirstīt interjera mājaslapas, kā arī izberzt vannasistabas izlietni. Tas bija mēnesis, kad pārsvarā biju apjukusi un laimīga. Daudz strādāju, mazliet kašķējos Cibā (jā, zinu, ka visi pamanīja, paldies, nevajag komentēt), bija sauss un saulains - iedomājieties, sauss un saulains oktobris, iespējams, pirmais un pēdējais manā garajā, sūrajā mūžā, pasaule bija oranža, piemīlīga un sātīga kā ķirbju biezzupas terīne.
  Novembris sevi pieteica daudz skarbāk, ārpasaule klauvēja ziņu portālos. Mazliet paraudāju par krievu grāmatvežiem, skolotājiem, medmāsām un bibliotekāriem, kuri visu gadu bija krājuši naudiņu, lai rudenī aizlidotu ar lēto čarteri uz Ēģipti. Pēc tam paraudāju par francūžiem, kuri piektdienas vakarā bija gājuši izklaidēties. Par beirūtiešiem un tunisiešiem tikai smagi nopūtos. Par krievu lidotājiem vairs pat nenopūtos.
  martcore
  11:08p
  Khajiit has wares if you have coin
  ripp
  10:43p
  sarkana pārtikas krāsa
  klau, kulināri izglītotie draugi, kur un kādu pirkt sarkano pārtikas krāsvielu?
  jautāju a. vai viņa grib reizi nedēļā kaut ko kopā gatavot. nē, negribot.
  a. pajautāja, vai grib gatavot reizi nedēļā kūkas. jā, saka, kūkas gribot.
  saku, labi, varam kūkas, kādu kūku gribi cept brīvdienās?
  zaļu, saka.
  nē, zaļu labāk nē.
  tad sarkanu.
  tad nu brīvdienās jācep red velvet kūku.

  kas ir cenas/kvalitātes ziņā labākā pārtikas krāsotas izvēle un kur to saganīt?
  virginia_rabbit
  5:24p
  multivitamīni "marsieši" paši esot atvēruši burciņu un sakāpuši mutē tik daudzi, ka jāvemj

  penny_lane
  5:04p
  visu dienu ēdu dzērvenes pūdercukurā, un beidzot mans stūrītis atgādina kārtīga reklamščika darba galdu. viss baltā pulverītī.
  ripp
  4:32p
  a. pēdējā laikā aizrāvusies ar zupas vārīšanu. droši vien pateicoties dziesmai, kas veltīta attiecīgajam tematam. dažas reizes nedēļā lūdz ieliet katlā ūdeni, met tajā ko nu atrod, maisa, lej pa šķīvīšiem un sauc pie galda.
  tad nu šodien vārīsim zupu pa īstam, nomizošu un sagriezīšu sastāvdaļas, lai atnākot varam likt katlā, kas stāv uz uguns un pēc tam ēst pa īstam.

  dziesma, tātad: https://www.youtube.com/watch?v=Eqtuhe9qRmc

  nesen viņa arī dziedāja "cāļus skaita rudenī". izskatās, ka būs atsitusies vecākos, muzikālā dzirde tikai daļēja (dzied pašķībi), bet ir patika pret mūziku/nosliece uz to.
  zirka
  4:22p
  kur tik mani tie feisbuki nevelk
  svinēt dzīvi kafejnīcā "nom nom", plānotāja stāsts par 23 naudiņām utt
  trūkst tikai čiliņā, mieriņā un vasara burciņās
  fjokla
  2:57p
  tākā man šodien brīvs, sakarībā ar to, ka kāds man uzklepojis virsū,,izdomāju, ka mana dzīve ir pārāk skumja un garlaicīga, tāpěc jāiziet uz brīdi kautkur izplatījumā. pie būkmarkiem man skumjiem rudens vakariem bij atlikts šitas, unkas ta šitas viss ir, ja ne skumjś rudens vakars pulksten divos, tad ielīdu lupatās un ieslědzu ausī šito: https://youtu.be/qLV2kRBwp20
  nu, tā un tā, stundu buļ buļ, tolka īpaši nekāda un vienā brīdī apnikās. bet sākumā tur inčīgi, jālien iekšā okeānā, kur var elpot, attiecīgi, estā saprotu, arī pīpět un jāklausās kā tas džeks sauc dziļāk, kur esot atbilde uz visiem jautājumiem. jā, kātad, šitik duma jau es ar neesmu, labi ka konfekti věl nepiedāvā. betnu, katrā zińā, tas tākā sapnī iecelties un paśam vińu kautkā tālāk 7sacerět. tai okeānā man ne visai labi patika, jo tur viss tāds tumši zils un dūmakains, un, godīgsakot, nepatīkama tāda sajūta, ka kāds glumeklis no muguras pielavīsies, tāpěc nācās iedomāties, ka esmu akmens un nogrimt pavisam dibenā, bet tur viss věl garlaicīgāk un skumjāk kā man. Nulūk, tad izdomāju, ka varu tak būt valis, jo pie tāda token neviens nelīdīs kasīties, bet tas man sanāca tāds kautkāds trīcvaudzińś jūraszirdzińś, gļěvulis pěc skata, tapě nospļāvos uz to okeānu un aizteleportějos pazīstamos ūdeńos, proti, ežezera vecajā peldětavă, tur man gāja ļoti jautri, vienbrīd biju gliemis, tad, tas kukainis, kas pa ūfensvirsu tusě, beigās man śitas arī apnika un izdomāju, ka kautkur netālu, drošivien, juziks laivā makśķerě un vajadzětu vińu kautkā forši piebiedět, tāpěc transformějos par dzeltenu un spīdošu medūzu un taraněju laivu. man bija arī izplānots, ka iznirstot juzikam vajadzětu iebļaut ausī : "Juzik, aim jör fāzer!" unta man sanāca pašai tāds smiekls, ka viss astrāls paspruka. betnu, meklěśu vĕl, kruta fiśka, bet man toměr patīk, ka pastāsta, kas jādara un kur jāiet, nevis, ka tupa iemet ūdenï un kulies tālāk pati pa niedrām.
  unpy
  2:16p
  Beidzot galīgi sapiņķerējos latviešu gramatikā.
  Kā jau jebkuram nelatvietim, arī man latviešu gramatika šķiet diezgan grūta un nemaz ar šo tik labi neiet. Jau tā sarežģītā latviešu gramatika un literārā valoda mainās un visādi tiek uzlabota tikpat bieži un strauji, cik lokālie nodokļi un nu jau jūtos galīgi atpalicis, neliegšos, pat drusku tā kā izmisis. Apstāstiet man lūdzu, ja šeit ir kaut viens labs cilvēks - virsrakstā "Rīgā vīrietis ar cirvi pamatīgi 'apskādē' guļošo draudzeni" - kas ir tās pieturzīmes abpus vārdam "apskādē" un kādos gādījumos šīs jālieto?

  UPD. Paldies, viss skaidrs, varu gulēt mierīgi, nekādas pārāk radikālas izmaiņas latviešu valodā nav notikušas, "Delfu" žurnālisti ir lohi un galvenais redaktors - mīkstais, kurš nevar vienreiz pa visām reizēm uzsist ar dūri pa kurieni jau nu tur jāsit, lai izsistu tiem darbiniekiem tieksmi šādi izpendrīties:))

  UPD2. Izrādās, stila grāmata, ne latviešu valoda pie vainas.
  zin
  2:09p
  šodien izzinošajās pusdienās bijām uz "pasēdēt" (tur, kur kādreiz bija sarkans)
  man patika vieta kā tāda
  pusdienu piedāvājums (5.30) gan ne pārāk iejūsmināja- bļodiņa blenderētu šampinjonu (tip krēmzupa), treknas ribiņas un kalns ar vārītiem kartupeļiem. āunjā- viena karotīte tip šķovētu kāpostu, pēc būtības kā no dimdiņtrauka pa taisno paņemti. kolēģi tomēr teica, ka esot labs.
  ripp
  1:53p
  A. darba specifikas dēļ mums regulāri ienākas jaunas grāmatas zviedru valodā. tematika ir visdažādākā. tā nekad (vismaz līdz šim nav gadījies) nav kaut cik kvalitatīva daiļliteratūra, bet citādi ir daudz visa kā. kā tamborēt rotaļlietas, kā adīt visdažādākos cimdus (bez pirkstiem, ar vāciņiem, ar kaķīšiem, ar vilnīšiem, vasarai, ziemai, darbam utt utt), deserti, čemtreilu teorijas, sazvērestību teoriju atspēkošana, imigrantu sieviešu receptes, ko ilustrācijas ir viņu pašu izšūtas utt utt utjpr.
  cimdu grāmatu došu mātei, tamborzvēriņu grāmatu - a. audzinātājai. recepšu grāmatas paturēšu. gandrīz vai gribētos taisīt desertu grāmatas kulināro vakaru, bet no desertiem vien, diemžēl, paēdis nebūsi. no citas puses, atkal, būtu forši uztaisīt 5 desertus un tad tos pa bišķim degustēt :D

  desertu grāmatā, btw, arī ir vairākas bildes ar autoru, vienā no tām viņš brauc ar riteni. tā laikam tāda zviedru mode, rādīt, ka kulinārās grāmatas autors spēj kko padarīt ārā, ne vien rosīties pa virtuvi, hehe
  virginia_rabbit
  1:35p
  man pietrūkst stresa impulsu, lai pabeigtu recenziju. tā tur stāv uz otra ekrāna kā liels, laimīgs un izplūdis mākonis, satur visādas ieskicētas, šķiet, pat foršas domas, bet man pietrūkst asuma, lai tās savāktu vienā kompaktā lapiņā. galva strādā agri no rīta, pēc tam es varu laikam tikai tamborēt.
  rasbainieks
  1:02p
  par to vakardienas trīru runājot
  man liels prieks, ka
  a) no besas lomas pēdējā brīdī noleca bonema kārtere, jo viņai piestāv ugunīgas psihopātes, nevis naivas un sirdsšķīstas psihopātes (emīlija vatsone foreva! un ka tik nav tā, ka viņa ir vienīgā aktrise, kura pēc tam nespļauj uz trīru uguņus un nepārmet viņam visus pasaules grēkus?)
  b) paspēju sagatavot visu tieši tik un tā, cik un kā vajag, ar nelielu optimizāciju "no klientmītinga pa taisno uz tinto, jo citādi būs auzas" ar dialoglapām vienā rokā un bībele.lv otrā
  esmu šausmīgi vīlusies, ka
  c) seansā neviens neesot apraudājies (tiem cilvēkiem tak nav sirds!)
  d) trīra daiļrades pārskatos nekad netiek pieminēta mana mīļākā un viņa dzīvespriecīgākā filma, ofiskomēdija par pašu galveno priekšnieku
  smieklīgi bija, ka
  e) visi dabūja uz lielā ekrāna aplūkot ditas rietumas torentu folderi
  penny_lane
  12:39p
  mani biedē tā (internetā bieži sastopamā) cilvēku grupa, kas it kā cenšas apgūt dažādas padziļinātas zināšanas (tomēr it bieži tās ir pseidozināšanas), taču nespēj ar tām operēt un neaptver, ka to nespēj. viņi ir sirsnīgi pieķērušies stereotipos balstītiem uzskatiem un kaut kādiem nepamatojamiem apgalvojumiem, tipa - tā vienkārši ir. lielākā daļa cilvēku no strīdiem/sarunām ar viņiem iziet ar "labi, wutever", un viņi paliek ar tādu līksmu sajūtu, ka "eu, man bija taisnība, viņam vairs nav ko teikt!", neapjēdzot, ka viņu nespēja argumentēt un rīkoties ar loģiku otru cilvēku vienkārši ir nogurdinājusi un likusi apzināties sarunas bezjēdzību.

  biedē, jo instinktu līmenī sajūti, ka tev "vienkārši gribas dot pa seju".
  unpy
  12:27p
  Lielais brālis, sekotājs.
  Pēc žuļicīgā silikātielas masonu pakalpiņa [info]sirdna nevērīga ieteikuma, ieklīdu slavenajā Google+ apskatīties, kas tur notiek. Šie uzreiz sarosījušies, nav atstājuši šo faktu bez ievērības un iemetuši pastkastē vēstuli ar intriģējošu nosaukumu "pakalpojumā Google+ ir izliktas ziņas, kas varētu jūs interesēt". Ar patīkamu kņudu pakrūtē vēru vaļā un izrādījās, ka mani interesē "Čiekurvainags Nr. 21 ar sniega bumbiņām (35 cm, pieejams)".

  Šķiet, viņiem vēl nedaudz par agru uz viņu rīcībā esošās informācijas bāzes mani interesējošās lietas uzreiz sūtīt pa pastu ar klātpievienotu rēķinu.
  perkons
  12:31p
  Lūk, ko jums teikšu.

  Ja tev pieder ezis, uz kura vietumis aug suņu sēnes, bet tu ar frisbija palīdzību meklē vetārstu, kurš palīdzētu mājdzīvnieciņam, kamēr viņš pamīšus lopsē iekšā kāda tehniskā projekta pirmo lapu, ar visu saskaņojošo instanču zīmogiem, un zeltītus Madagaskaras šņācējprusakus, tad tas ir bijis visai kvalitatīvs ceļojums miegā.
  penny_lane
  12:20p
  košs rīts. iegāju darbā pirms ārsta, tad dabūju nesties uz sonogrāfiju, tāpat kavēju, bet trolejbusā tā lēni noplīvo lejā 20 eiro banknote, paceļu un (jā, zinu, pilnīgs zābaks) skaļi jautāju: kam šitais tikko izkrita?

  tantiņa, kas zina visu par ļaužu un arī manu alkatīgo dabu, sagrābj manu delnu, tā ar nagiem un bīda klāt kaut kādam onkulim - saka, ka viņējais. nu labi, kas ta man, nav pat roka jākustina, tikai pirksti jāatslābina. onkulis ar likās, ka paņēma tik tāpēc, ka tante lika. un tad viņa uzreiz- a jūs ārā nekāpsiet? tur vēl ar nagiem to delnu, velk līdzi, es paklausīgi apjukusi izkāpju, protams, ne sūda tā nav mana pietura, bet šo faktu sāku apzināties tikai pēc laika.

  tad izrādās, ka man nav līdzi nosūtījuma un jālūdzas, lai tomēr apskata mani visu, apskata mani visu, nopērku zāles, jūtos kā baigais varonis, es vienmēr nopērku zāles, nolieku plauktiņā, aizmirstu dzert, bet uzreiz veselāka jūtos.

  un tad cita tantiņa, kad es rimčikā pērku biezpiena plācenīšus, tur divi tādi, viens pa 70 centiem, otrs pa 50, jautāju, kur atšķirība, viņa tādā sazvērnieciskā balsī saka: nu tie lētākie, tie ir no pārtikas fabrikas, jūs taču zināt, KAS ir pārtikas fabrika?

  saku, ka nezinu vis, viņa tāda visa pikta purina galvu, un es arī ņemu un nopērku tos dārgākos, nu, godavārds, dura, jo "pārtikas fabrika".

  jābeidz klausīt tantiņas, no matter, cik viņas skērī.
  unpy
  11:55a
  Tagad ir skaidrs, no kā nomiršu.
  Kā esot izziņojis vismaz tikpat pasaulslavens Hruščovs kā citi hruščovi, medicīnas zinātņu kandidāts, ārsts - naturopāts(no marketingu viedokļa tomēr ieteiktu citu nosaukumu) Viktors Hruščovs - baisākais mūsdienu izgudrojums ir šitā modernā maize, jo tajā ir sevišķi viltīgs raugs, kurš iekapsulējas, nevis atstiepjas cepšanas laikā, kā to dara normāli raugi, un, kad maizi apēd, šis izkapsulējas ārā, tiek asinīs, plazmā, taisnajā zarnā un visur citur, tur aprij pilnīgi visu lietderīgo un mums pašiem vajadzīgo un tik vairojas, pumpurodamies uz nebēdu, pārbāzdams mūsu organismu ar saviem toksīniem, kamēr tas plīst pa vīlēm kā pārpumpēta velosipēda riepa. Detaļās par šo cilvēces traģēdiju var izlasīt šeit.

  Kas mums bija raugu pētnieks? [info]ezss? Lūk, tā tie zinātnieki, slēpdami savus mefistofeliskos vaibstus aiz zinātkāres maskas, laiž tautās masu iznīcināšanas ieročus vienu aiz otra. Kaunējušies būtu.

  Nu, jā, un man bērnībā vecmamma vispār deva ēst tīru raugu. Gan jau, ka kādās koncentrācijas nometņu laboratorijās neuzspēja pabeigt savus eksperimentus un te es pa rokai trāpījos.
  zin
  11:39a
  amīšiem tītaru diena
  chimera
  11:46a
  vakar, spītējot pilnmēnesim (vai arī par godu tam), noskatījāmies divas beverlīhilzas, 90210 sērijas (meloju, trīs).

  tas tik ir kaut kas. nē, es ne par mūziku, šmotkām, sižetiskām līnijām.
  psc, tās meitenes vairs nešķiet smukas (izņemot brendu), viņas šķiet pilnīgi parastas. m. vispār iesaucās: eu, cik viņa ir resna!, uz ko es iebikstīju viņam ar elkoni un teicu, nē, viņa ir pilnīgi normāla, mēs vienkārši sen neesam redzējuši normālus cilvēkus teļukā. ja parādās sievietes pēc 40, viņas arī izskatās pēc 40. fuck, viņas staigā bikini UN izskatās pēc 40, un neviens neko. salīdzinājumam - es te nerunāju par mūsdienu bonda meitenēm, es runāju par disneja ģimenes filmām, ko tulkoju vienā laidā, un kur godīgās namamātes ar 5 bērniem izskatās vienā vecumā un formīgumā ar savu vecāko meitu-tīneidžeri.
  nez, kad pazuda parastie dibeni? kad tas viss sākās?
  ripp
  11:37a
  brokastīs nolēmu pamēģināt uztaisīt zucchini crust pizza. zināju, ka kaut kur virtuvē ir viens cukīnī. ko lai saka, ne velti viņi saka, ka divām nelielām picām vajadzīgs 4 glāzes rīvēta cukīnī. no viena gabala sanāca aptuveni 2ēk pagatavotas/nospiestas cukīņmasas. ko lai saka, brokastīs būs mikropiciņa. cerams, ka vismaz garšos labi.
  f
  11:12a
  : clueless
  tas brīdis, kad līdz darba nodošanai ir palikušas dažas dienas,
  tu turpini kaut ko rakstīt,
  un ceri, ka ar dievu uz pusēm tas brīnumainā kārtā beigās savilksies kaut kādā vienumā.

  tas ir apmēram kā vakar, kad onkulis no servisa brauca ar mani uz veikalu meklēt eļļu ātrumkārbai,
  un pēc četru ekspertu apspriedes nobalsoja par to, ka vajadzīgā eļļa ir sarkana, nevis dzeltena,
  kaut arī tā, kas bija iekšā, vispār izskatījās brūna,
  un mēs ar servisa onkuli cerējām,
  ka ar dievu uz pusēm tā būs īstā eļļa.
  virginia_rabbit
  10:23a
  "mammu, es gribu [skatīties] trashu!"
  zirka
  9:52a
  diena izdevusies
  man šorīt izdevās acīmredzamais-neticamais, gan pamosties, gan piecelties un gandrīz vai abus reizē
  parasti izdodas vai nu viens, vai otrs, vai vispār neviens, bet abi reizē - varbūt tikai vasarā un brīvā dienā

  tas laikam no tās pilnmēness gaismas, uz nakti atstāju aizkarus vaļā - ka neredz dienasgaismu, tad lai vismaz naktslampiņa logā spīd
  fjokla
  9:24a
  Nu labrĕĕt. Ar mani akal viss ir kārtībă, pamodos atkal veca un nogurusi un nogulětu sprandu. un nogulětu tā, ka gandrīz invalīdisms un galva ar visu kreiso uzaci un tam pietuvinātiem dobuļiem săp tă, ka asras birst. Ļoti, tātad, noderīgs stāvoklis, lai pārstātu muļķoties un pievěrstos īstaj, sūraj un garlaicīgaij dzīveij. Un ko měs tur redzam, šorīt, pieměram, měs tur redzam to, ka šādas, iepriekšminětas, situācijas vispār ir noderīgas un krāšńo, jo kur tad lai tās manas antelopes gnu kārtīgi izskrienas, nunekur, pěc cīgām un atpakaļ. Tagad gandrīz visas, kā nu kura, cita kliba, cita vienace, cita, vispār, grūsna, akal atskrějušas mājě un guļ tagat, laimīgas un nogurušas. Mana mīļākā, saprotams, ir pastarīte, ja citas skrej tā ātri un cěli, ta šī lec uz visām četrām, luncina asti un smaida tā stulbi, ārkārtīgi aizkustinošs radījums. Pat tai nav spěka vairăk.Ja nu jūs man kautrějaties ko aizrādīt, varu atbildět, jā, paldies, vienreiz biju pie psihiatra prasīt vai gadījumā neesmu traka un vińš teica, ka nea, unja vajag var zīmogu arī uzspiest, takšto tā. Tušě, sootvetsvenno!
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba