only after dark's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Tuesday, May 3rd, 2016
  unpy
  1:43a
  Ak, jā, par satiksmi ceļos un neceļos.
  Šito gribēju jau kaut kur pa dienu ierakstīt, bet nebija laika, bija virtuvē grīda jāuzlauž. Tātad, biju uz brīdi izskrējis Rajonā, pie Milzu Krustojuma pacietīgi gaidu zaļo gaismu, te, piepeši "vīīīvīīī", satiksme sastingst, jo pie apvāršņa parādās ugunsdzēsēju dampji pilnā ātrumā. Satiksme sastingst, bet ne visa, jo ir divas kundzītes, kuras vēl vaigā Raini redzējušas un kuru darīšanas ir tik nepārprotami svarīgas, ka tieši tobrīd jāmetas šķērsām pāri ielai. Nu, kundzītes, nekas liels, viņām brāļus mežabrāļi atņēmuši, viņām tēvus gestapovieši spīdziņājuši un gan jau, ka pašu pašu brālēni no drošības komitejas daļu radu sasēdinājuši, ko tur vairs. Bet to blondo beibi, kura teciņiem metās pāri krustojumam pakaļ kundzītēm, labi redzot, ka aiz ugunsdzēsējiem ar līdzīgu "vīvī" nesas ātrie, gan nesapratu. Viņai līdz tām kundzītēm vēl gadus 40 jānodzīvo, ne mazāk. Ko viņa varēja nokavēt, ko paspēt, nav skaidrs. Nedariet tā, tas ir dikti ērmīgi.
  lemurs
  1:16a
  ai, tu (t.i. es) ej pārgājienā pretī pavasarim ar labiem biedriem, saule spīd, mākoņi staigā, visi krūmeļi zied un smaržo, knišļi danco, un vīns dāsni līst no termosa, bet beigu beigās, kad pēc lieliskā pārgājiena aizritējušas gana daudzas stundas, bet miegs vēl nav uzlicis vāciņu, izrādās, ka visspēcīgākais iespaids - vismaz šajā brīdī - ir mirstoša pīle. un pēc tam nobeigusies pīle. un pīļtēviņš, kurš ne brīdi no viņas neatkāpjas. un tās vārnas, kas gaida gardās actiņas. eh.
  bet pārgājiens bija lielisks. gribu vēl.
  dienasgramata
  1:13a
  Radiohead have cryptically erased all their Internet presence this weekend: shutting down their website, and deleting all posts on their social media pages.

  The mysterious move, which was noticed by Reddit users yesterday morning, saw the band’s official site slowly disappear throughout the day (May 1). According to one poster, the page’s opacity was dropping “every 10 minutes”, until it eventually turned completely blank.

  Similarly, all the band’s official tweets and Facebook posts have been slowly deleted over the last 24 hours – leaving nothing on either site. Thom Yorke’s tweets have also all been erased, and, as of this morning, the Radiohead Google+ page has also gone blank.
  martcore
  12:26a
  vārdsakot, šo dienu sportā mēs atcerēsimies ar lesteras uzvaru premjerlīgā, neizšķirtu cibas šaha derbijā, un vēl kaut kādu krānu, kas uzvarēja snukerā (sporta veids, kuru es vispār nesaprotu)!
  rasbainieks
  12:15a
  (pie visiem trim cibiņiem, kuriem tas vispār interesē, mēs par to jau parunājām, bet)
  linekers apenēs on match of the day :)
  martcore
  12:08a
  bļaģ, viņi to ir paveikuši
  lestera, jūs bijāt supermalači šajā sezonā
  Monday, May 2nd, 2016
  bozena
  11:34p
  Ja aiziet uz vietējo Maximu cīši pirms slēgšanas, var redzēt visādus Rajona naktsdzīvniekus, par kuru eksistenci daudzi pat nenojauš. Visādas tumsas radībiņas sanāk, sazin, kur viņi guļ pa dienu un ko lieto.
  Agrāk, tā ap deviņiem nāk tantiņas (tantiņas ir apzīmējums, viņas tehniski var būt arī onkulīši), kas kāro Maximas kulināriju, to akurāti deviņos nocenojot. Visas tās vistas un pīrādziņus, un maizītes.
  Atskrien arī zelta jaunatne no jaunajiem projektiem, šite neviens, ziniet, nav smalks un izvēlīgs, Rimi tālu, bet mazās bodes lielākoties slēdz astoņos. Pie tam te šeit ir tīri labi
  dārzeņi. Vakar arī rabarberi bija, piemēram. Un protams, visādi pārstrādājušies elementi nāk, sapirkties dienišķo.
  Vēl te ir pilns ar ārzemniekiem no viesnīcas. Futbolisti, florbolisti. Vienreiz viens mazs baltkrievu futbolists man jautāja, kāda kafija ir garšīga, gribot mammai aizvest. Nevaru iedomāties, ka kāds latviešu bērns šitā uzrunātu svešu tanti. Daudz ķīniešu. Viņi, man liekas, tajā viesnīcā dzīvo ilgstoši,kas pie mūsu īres tirgus nemaz arī nepārsteidz. Interesanti tikai, kur viņi gatavo to visu, ko pērk. Rīsus kafijkannā vāra, vai?
  black_data
  10:20p
  Par grāmatām
  Kindle nemīl epub, right? Ko vēl var izmantot bez Kindles uz datora un Android? Prikola pēc var arī iOS, lai gan tā vairāk kā papildus fīča.
  ernuerna 9:13p
  Šovakar sanāca nokļūt NT izrādē "Ceļā uz mājām", par ko pateicos patai.
  Šī nebūs izrādes recenzija (bet, ja jautāsiet, man visai patika, kaut arī neesmu komēdiju cienītāja, jo reti, kuram sanāk, un vairumā gadījumā galīgi nav smieklīgi).
  Izrādē aplūkotās tēmas un baudāmā aktierspēle patiešām lika brīžiem ļoti sirsnīgi smieties. Taču šovakar publikā bija arī kāda sieviete ar tiem lipīgajiem, specifiskajiem smiekliem, kādus liek internetos un šēro, lai visi sāktu smieties.
  Un interesanti, ka šī sieviete ļoti bieži smējās arī vietās, kurā smējās ļoti maz cilvēku, vai pat neviens. Un katru reizi, ka viņa iesmējās, smieties sāka arī pārējā publika - viņas smieklu dēļ.
  Izrāde notiek aktierzālē, kur skatītāji ar aktieriem ir ļoti satuvināti.
  Otrā cēliena kulminācijā, kur skatītāji smejas gandrīz visu laiku, šī kundze skan tik sirsnīgi, ka arī Jānis Āmanis, kura tēls šajā brīdi paredz būtu šokētam, izmisušam, nelaimīgam, un kurš visu laiku sēž galīgi piesarcis, un slēpj seju šallē, neiztur un apsmejas.
  Gandrīz apraudājos.
  anonymous
  8:39p
  Ir deminutīvi, kas kaut kā aizskar vairāk nekā citi. Sālīti, pipariņus un tādas lietas vēl spēju kaut kā paciest, bet kad atkal kaut kur pamanu "šaurās vecpilsētas ieliņas" un "omulīgos/mājīgos pagrabiņus", pārskrien nepatīkama šalka.
  zirka
  8:30p
  gāju caur plaukstošu ziedošu grāvi, redzēju bērneļus ar ziepjuburbuļiem, redzēju fotogēnisku tantīti sparīgi stādam puķītes betona kastē pie līkās daudzstāvenes, redzēju kapiņos sēdošu urlānu šapkā līdz uzacīm, viss tāds apcerīgs sēdēja uz balta soliņa pie glīti apstādītas kapu kopiņas ar granīta pieminekli un kapāja divlitrīgo, redzēju atkal izliktu sludinājumu mego durvīs, kur teikts, ka tiek meklēti darbinieki veikalam "2.stāvs" "baltāsbazņīcas ielā". nenofotografēju neko no tā visa, bet pierakstīt gribas. graviss atkal top mīļš

  Current Music: "kā dzīvot labāk", penši zvana un sūdzās par ģ.ā. zvērībām
  dienasgramata
  8:20p
  DELFI. Ķirurgs atgrūž žurnālistu
  dienasgramata
  8:17p
  DELFI. Latvijas prokrievisko aktīvistu vidū pieaug intrigas un savstarpēja nenovīdība
  martcore
  7:10p
  jā, es esmu savā dzīvē sitis sievietei pa seju, un es to šausmīgi, ļoti nožēloju
  labāk es to nekad nebūtu darījis
  nekad to nedariet, čuvaki, tas paņems gabalu no jūsu dvēseles
  penny_lane
  6:07p
  es nekad neesmu cibā izklāstījusi savstarpējo citu cilvēku dajebko, esmu allaž bijusi pārlieku aizņemta ar savu svarīgo personu un šamējās attiecībām ar citiem, so es te tagad sēdēšu un jutīšos makten apmelota.

  sliktākajā gadījumā mēdzu apspriest novērojumus, based on a true story, bet noteikti plašākā mērogā un gaužām netieši.

  tiesa, savu privāto dzīvi cibā mēdzu izlikt uz delnas, tāpēc parasti mazdrusciņ mēdz ciest tie nabadziņi, ar kuriem guļu. par to mēdzu nabadziņus arī brīdināt.

  vēl mēdz ciest tie nabadziņi, kas man entuziastiski krāmē sūdus uz galvas. taču arī šos nabadziņus, man domāt, es izskatu kontekstā es vs nabadziņi.

  parasti formātā "kāpēc šie piemīlīgie un visādā ziņā sakarīgie, tikai mazdrusciņ prātā sajukušie jaukumiņi mani aiztiek? besī ārā."

  ja es šausmīgi gribu kādu aprunāt, man tam ir pārītis draugu un viens nabadziņš. nevis ciba. ciba ir ALL ABOUT ME.

  upd: taisnība, es mēdzu aprunāt kaķus, un kaķiem arī, protams, ir jūtas. īpaši mēģinu aprunāt šos kaķus pēc tam, kad kāds ir norādījis, ka regulāri spiežu viņus lietot narkotikas un šmigu kopā ar mani, kā arī izskūt viņos rakstus ar rupjiem vārdiem tīri jautrībai.
  _re_
  6:11p
  mani aizvakar uz saules rietu aizkūkoja bez graša kabatā, bet ar kūku (haha, puns intendēts!) mutē.
  vīrs savu no rīta mērķtiecīgi sagaidīja, bruņojies ar maku, kurā, apstākļiem iegrozot, bija daudz vairāk kā ikdienai pienāktos.

  es ceru, man visu vasaru uzsauks kūkas.
  dienasgramata
  6:09p
  DELFI. Alkohola lietošanas laikā sieviete kaklā sadur oponenti
  martcore
  6:01p
  Poll #20711 gasfsdgsdgsgdsdg
  Open to: All, results viewable to: All

  vai tev vienmēr ir lldzi personu apliecinoši dokumenti?

  View Answers

  jā, es staigāju ar pasi kabatā
  19 (44.2%)

  vadu automašīnu, un man ir autovadītāja apliecība
  14 (32.6%)

  man ir dzimšanas apliecība, ja nu kas
  0 (0.0%)

  nē, man kabatā ir laikam panākumu liecība no ceturtās klases
  6 (14.0%)

  parasti tur ir korķis no vanaga
  4 (9.3%)

  martcore
  5:45p
  + par nba
  nostījos sanantonio un oklahomu. bļaģ.
  neteiktu, ka es gaidīju kaut ko citu, taču...
  pajautaa
  [ di_wine ]
  5:27p
  Frizieris
  Varbūt kādam ir zināms sakarīgs frizieris, kas var atbraukt uz mājām un izdarīt lietas? Rīgā.
  Konkrēti interesē matu pieaudzēšana ar kapsulām. Paldies!
  pajautaa
  [ milk ]
  5:24p
  Kur par visdraudzīgākajām cenām iegādāties kvinoju?

  Rīgā esmu reti, baigais slinkums braukt un uz bāzēm skatīties. Pagaidām esmu atradusi tikai nuko.lv.

  Taču man gribas par draudzīgāku cenu un vismaz 1kg iepakojumu, lai nav lieki jāņemas ar papildināšanu. Vēlams, lai ir pieejams vairākās krāsās.

  Paldies jau iepriekš.
  kakjux
  3:13p
  Pēdējā laikā arvien vairāk cilvēku man nopietni iesaka vai nu dzert no rītiem, vai nu salāpīties, atkarībā no tā brīža situācijas.
  ernuerna 5:12p
  kants
  4:56p
  vecums un izlaidība?
  ķermeņi mani garlaiko.
  ninona
  4:46p
  M sazīmējusi uz papīra nošu līnijas sēž pie klavierēm un komponē man apsveikumu māmiņdienā.

  :)
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba