only after dark's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Saturday, December 10th, 2016
  daria
  8:02p
  Kaaposti, kas gatavoti no galjas
  Štovētus kāpostus var gatavot gan no svaigas gaļas – šķiņķa, kājas, ribiņām vai cauraudzīša, – gan no kūpinātas.
  http://www.delfi.lv/tasty/praktiski-padomi/ka-pagatavot-stovetus-kapostus-padomi-un-knifi-lai-tie-izdotos-ipasi-gardi.d?id=48277273
  Sunday, December 11th, 2016
  penny_lane
  11:03a
  dienas pētāmās tēmas:malaizijas duālā pārvaldība (nemusulmaņiem vieni likumi, musulmaņiem-citi) un pēršana kā sods. pret pēršanu (nemusulmanīgo) allažiņ vēršas cilvēktiesību aizstāvji, jo per plikus dibenus un ar apzinātu mērķi atstāt rētas. šī mežoņu tradīcija vēl pastāv singapūrā un brunejā. kas šīm visām valstīm kopīgs? bijušās britu kolonijas, sodu arī ieviesa briti un nebūt ne tik tālā pagātnē.
  black_data
  8:57a
  Tūrisma un banku ziņas kopā ar b_d. Nordea ir nogriezusi kodu kartes kā tādas, jo ir jaunā aplikācija, bet iesniegums par neveiksmīgu darījumu ir jāraksta filiālē. e-Latvija, mhm!
  Saturday, December 10th, 2016
  perkons
  11:51p
  Atgadījums ar knupīti
  Dienās, barojot Šlumpengufu, fõnā ieslēdzis biju muļķukasti. Tur rādīja karatē puiku.

  Nē, nu es saprotu, ka hormõni un viss tas, bet nekad nebiju domājis, ka pie karatē puikas mani paraus uz asarām.

  A knupi Gu izspļāva. Taisni uz grīdas.
  neraate
  11:36p
  mums mājās ir imunitātes treneris. vai varbūt jāsaka imunitātes koučs, izklausās šikāk.

  tas pārfrāzējot to joku par bērniem un kaķbarību. 1.bērns ēd kaķbarību un vecāki šausmās izmazgā bērnam muti un aizrauj uz slimnīcu. 2.bērns apēd druksu kaķbarību, vecāki izmazgā bērnam muti, iedod gremošanu veicinošus līdzekļus, iedzer baldriāna tinktūru un aiziet pie ārsta pēc prettārpu zālēm. 3.bērns ēd kaķbarību? sūdīgi kaķim, ka nav laicīgi izēdis
  perkons
  11:22p
  Kad biju pusbriedā, tad domāju, ka nekad neaizmirsīšu nevienu meiteni, ar kuru esmu bučojies. Man pat šķita dīvaini, kad citi neatcerējās to meiteņu vārdus, ar kurām kniebušies. Man šķita, ka viņi pārspīlē. Tak noteikti arī pārspīlēja un, kaut kādā veidā, mēģināja lielīties. Tip – es esmu tik daudz kniebies, ka nupat vairs neatceros.

  Tagad, stāvot uz lodžijas un lūrot tukšumā, atcerējos vienu no saviem drosmīgākajiem meitenes (kāda nu tur meitene – smuka sieviete) aicinājumiem uz "randiņu".
  Tas bija sen, ļoti sen, bet bija tā, ka nonācu viskija degustācijas pasākumā, bet vadītāja, kura stāstīja par viskijiem, bija tāda vēl skaistule.
  Tad nu, kad pēc degustācijas pasākuma krogusā biju izrijis vēl nedaudz viskija, es viņai uzzvanīju...
  Tā mēs satikāmies. Un tā mēs kādu mēnesi tikāmies.
  Viņai bija meita un vīrs, man... Nu es biju pusbriedā.

  Tad nu lūk – es ņehuja neatceros kā viņu sauc. Varbūt Viktõrija. Varbūt nē.
  Man šķita, ka es viņas vārdu nekad neaizmirsīšu, tak aizmirsu.
  Varbūt tāpēc, ka nebučojos.
  martcore
  9:40p
  nē, nu šī ogres pilsētas angliskā izpratne nevienu nopietni nespēj satraukt, ko, man šķiet, nespētu teikt par novada portālu ogrenet
  ripp
  9:40p
  Iespaidojoties no fb diskusijām, šodien ieliku ag mazgāties spainī. Ko lai saka, viņam patika. Man arī. Pusspainis ūdens, ieliec izlietnē un darīts, tīrs un apmierināts zīdainis 1gab.
  Nesaprotu, kas visien tiem cilvēkiem ir pret spaiņiem.
  wensdy
  8:16p
  Vaļējas brūces
  Pa nakti Olivers cīnījās ar ļauno dēmonu, kuram pirkstu vietā ir asi asmeņi. No rīta par laimi viss bija kā parasti, no ļaunā dēmona ne ziņas. Tikai pēc kāda laika no gultsapakšas izlīda Olivers ar sagraizītām kājām. Dziedējam mūsu varoni, bet viņš tik turpina iebilst pret mūsu mīkstajām aizsargzeķītēm.
  mazaa_mija
  8:10p
  šodien dabūju jaunas lēcas, kas ir nupat ienākušas lv tirgū, super plānas ar vēl lielāku h2o un skābekla caurlaidību, sajūta ļoti dīvaina, viss ir kkāds super ass, kā pāršarpotās bildēs, bet taj pat laikā uzrakstus izlasīt grūtāk, es īsti neiebraucu efektā, man sagriezās mazliet galva un tāda es aizgāju uz brekti, kkā nepavilkos, likās fragmentāri un sajūta, ka viņam tur par daudz vietas, atvēru vīnu unl mēģināju izberzt dušu, bet to laikam nav iespējams izdarīt nenomainot visu iekārtu, vajadzētu samontēt video pirms aizbraucu, bet man nav iekšās, atstāšu visus podus un podcāstus rītdienai, ir pat slinkums ēst
  perkons
  7:29p
  Atgadījums ar meiteni baltajā cepurē
  Ieeju, tātad, es šodien veikalā. Ievietoju ratos beigtu foreli, citrõnus. Aizeju līdz noslepkavoto cāļu stendam, paņemu pāris izgrieztas filejas un pamanu, ka pie konservu plaukta stāv pamests iepirkumu grozs. Pilns ar produktiem, bet saimnieka tuvumā neir.
  Padomāju: hahahahahaāāā, lohs tāds – noteikti aizmirsis mājās maku. Hahahahaāāa, hāāa, hā, ha, h... Bļeaķ...

  – Atvainojiet! Es atstāšu te savus ratus, ja? Nu uz mirkli. Nu, praktiski uz desmit minūtēm, ja?

  A meitene baltā cepurē stāvēja pie luksofõra un šūpoja galvu, vienā ritmā ar man ausīs skanošo mūziku.
  chimera
  7:22p
  es gan domāju, ka nav ko censties izlikties labākiem, nekā esam, bet m. par godu kristiešu jauniešiem pielika vannas istabas durvīm rokturi un salasīja visas tukšās pudeles, kas mētājas zem logiem piemājas zālienā dublienā.
  martcore
  7:17p
  vau, izrādās kā blakusskolas futbola laukumam ir kruts mākslīgais apgaismojums, taisni vai fascinē iet garām un skatīties
  a kā agrāk bija, kā saulīte noriet, tā amsterdamas ajakss dodas mājās ēst vakariņas
  mufs
  6:41p
  dzimusi brīvībai
  vīrs divas dienas nav mājās

  atcēlu visu,kas maisījās pa kājām, sēžu svaigi radīta bardaka vidū, visu laiku ēdu un skatos seriālus, izlietnē kraujas netīru trauku grēdas

  mirklis faking skaists, taču stājas ne tā,kā paredzēts, bet kā digitālā televīzija,kas raustās (mammai ir tāda) - respektīvi,es jau no vakardienas nemitīgi attopos nepatīkamā stuporā,ka laime tūlīt beigsies un kolaidarakolaidara, ārprāts, vairs tikai kādas padsmit stundas palikušas, tai skaitā arī likvidēt jebkādas pazīmes,ka šitentā ir noticis
  vistu_zaglis
  5:34p
  Wool
  Ras, kas tas par depresņaku, ko tu man te sarekomendēji, tā jau noskaņojums stipri labils, bļa.

  Bet ir labi, ir labi, pateicības.

  Current Music: We Are Bodies / My Name Is Nobody
  ninona
  5:10p
  Atnāk A no veikala, P uzreiz prasa, vai ledenes nopircis.
  Ierauga uz galda 4 gab. čupačupsus (pa 2 no 2 veidiem) un visa tādā neizpratnē - "a počemu mņe 3 konfeti a M 1?!
  penny_lane
  9:13p
  ieraudzīju, kā izskatās gaels garsija bernāls. šodien. sirms. vecs. gudrs.


  pretīgi.

  que sont devenues toutes tes idoles?
  ernuerna 3:11p
  Aizairēju šorīt nopeldēties. Daugavā tik sprigans ūdens! Pēc tam izrādījās, ka mīnusi laikam - no aira karājās lāsteka un borts bija apledojis
  virginia_rabbit
  2:52p
  E dabas muzejā ar irbes
  izbāzeni:

  es jūtu, kā sirsniņa pukst

  evy
  4:24p
  Viens ciinjubiedris driizumaa pamet kamieljzemi, taadeelj ceturtdien bija atvadu paartejs.
  Balliite bija tik izdevusoes, ka H braalja sieva [kura parasti balliitees izdzer vienu vai sivus kokchus] taa aizsvineejaas, ka neatceras, kaa maajaas nokljuvusi, un kaapeec savaa rokassominjaa, piektienas riitaa brilles mekleejot, vinja atrod tur vienu kurpi...otra kurpe ar brilleem un naudasmaku atradaas mashiinaa.
  Mees ar H viltiigi notinaamies jau ap vieniem [vecums, vai zinies].
  black_data
  8:15p
  Ome ar planšeti ir kļuvusi par omi, kas lasa internetos sūdu. Divreiz lasīju e-pastu, lai saprastu, ka "maukošanās" ir sekss pie Brīvības pieminekļa. Ir reālas izredzes, ka nākamo šādu e-pastu es nesapratīšu, jo nebūšu iepazinies ar jaunumiem. Kā arī aug vēlme pateikt ko rupju. Katru dienu. Nedienas ar autobusu šķiet tāds sīkums uz šī fona.
  bozena
  2:05p
  Fizioterapijas iedvesmota, nopirku divas kleitas ar Izaicinājumu.
  Izaicinājums nav dekoltē. Izaicinājums ir - uzēsties nedrīkt.
  Vajadzētu aizliegt iepirkties pēc sportiem. Liekas, ka pēc tādām presēm un plankingiem būsi tāda tieva...
  Patiesībā ļoti gribas ēst.
  penny_lane
  7:27p
  autobusu drāma rieksta čaulā. visi fakti īsināti un sīkākie mēģinājumi - izlaisti.


  1. brauksim uz X. paskatāmies, ko saka interneti, interneti- miskaste, ar vilcienu vislabāk- bet vilcieni sabukoti, ok, brauksim ar autobusu. skatāmies ar neuzticību uz vietējām onlain sistēmām, pirksim vien autoostā. par to mūs pārliecina arī autobusa šoferis. d. gan mēģina kko pirkt, bet es saku- nu nē, tak tur tie autobusi pēc saraksta ik pēc 15 minūtēm, tak nopirksim.
  2. izstāvam rindu. ir tikai palicis dārgais (2 x dārgāks kā citi) autobuss pa dienu. esmu palasījusi intensīvā rakņsērčā, ka esot sūds un uzcenojums lieks, d. arī saka, ka nafig.
  3. d. nobuko internetā nakts autobusu (rindas dzīvē garas, vietu palicis maz)
  4. lapa uzkaras postbukošanas procesā, lai gan nauda smuki rezervēta bankā (aiziet paralēlā drāma, kā dabūt naudu atpakaļ, varbūt tomēr nopirktas, konfirmācija tak bija...)
  5. ķēmrauši neatbild ne uz vienu zvanu/pastu utt., paralēli sazvanām pašu kompāniju, kompānija aizsūta izčekot, izčekojam ne tur, izčekojam tur (process ietver miljons rindu) - lai uzzinātu, ka nē, nav mums biļešu.
  6. ir jau pēcpusdiena, braucam atpakaļ uz centru ar visām mantām, atrodam natālijas guesthausu, natālija ir burvīga, brauksim no rīta.
  7. nobukoju onlainā biļeti rītam, citā kompānijā, protams. atnāk konfirmeišens.
  8. 22 30 - cita kompānija atzvana, sorrī, zaķīt, biļeti pārdevām, vietu tur nav. bet es tev varu piedāvāt pēcpusdienas vai vakara biļeti. tāpat jau bija domāts, ka moš vakarā labāk, pa nakti braukt un pagulēt, ok, dod vakara biļeti. pēc brīža atsūtīšot.
  9. miegaini atveru biļeti. aizeju gulēt.
  10. pamostos ar bažām. skatos uz biļeti - jā 11 AM, nevis PM. vakar neievēroju.
  11.izčekojam internetus. tāda 11 AM autobusa ar attiecīgo kompāniju NEMAZ NAV.
  12. sāku zvanīt bukošanas kompānijai, protams, neviens neceļ, uz e-pastiem neatbild, lapā mesendžerī neatbild. zb. sāku feisbukā pie katra viņu posta kaut ko rakstīt un intensīvi tvītot sūdu.
  13. jē. tviterī pēc 4 h mocībām atbild. kāds drīz piezvanīšot.
  14. piezvana menedžeris. ļoti raustās saruna. prasa vārdu, kas man vakar zvanīja. es, protams, nezinu. bet menedžeris pasaka, ka visi autobusi izpirkti, arī "mūsējais", bet viņš varot piedāvāt rīt 7 45.
  15. d. brēc fonā, ka nafig nevajag, kancelē, brauksim ar pirmo vilcienu, zb. bet es baidos, jo neko nedzirdu, un man pietiek ar divām bukingkompānijām, ir jau vakars. piekrītu, ka man atsūta biļeti braucienam nākamajā dienā. (atgādinu, ka mēs gribam autobusu jau 48 stundas at this point)
  16. atsūta biļetes references nr rīt plkst. 7 45
  17. sarunāju ar natāliju, ka viņa mums iedos istabu uz vēl vienu nakti.
  18. ?
  penny_lane
  5:20p
  es būtu izcils pensionārs. bombīju autobusa kompānijas ar tvītiem, feisbukvēstulēm, feisbukkomentāriem, komentāriem lapā, e-pastiem utt. zvani- zvani nav publisks display, visiem pofig. es vienā komentārā minēju, ka, ja es netikšu autobusā, man būs daudz laika un es jau sen gribu pievērsties travelblogošanai, bet šis indeed ir paraugstāsts. kā nebukot biļetes ar divām vadošajām šīs pasaules malas kompānijām. tikko autobusu pārcēla CETURTO reizi. fuck you, kompānijas.
  chimera
  10:55a
  no sirds apskaužu m., kurš vakar nejauši iemaldījās šī dzejnieka* grāmatas prezentācijā. bija arī bankets, bet par mūziku gādāja dinārs stundiņš un grupa "deficīts" (sastāvoša no viena cilvēka, tā paša d.s.).

  *http://www.draugiem.lv/amorvincitomnia/
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba