only after dark's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Tuesday, September 2nd, 2014
  pajautaa
  [ markizs ]
  9:09a
  kur ziedot valsts drošībai
  Kur īsti būtu labākā vieta lai ziedotu valsts drošības veicināšanai? Nu tur zemessardzei, jaunsardzei, pagasta-ložmetēja-biedrībai vai kam tamlīdzīgam?

  Gribās pāriet no ņerkstēšanas par politiķiem pie kaut mazas bet finansiālas injekcijas Latvija aizsardzības spējai. Bet tādas injekcijas, kur izlietojums būtu ticams un vēlams arī taustāms. Kaut kādā milzīgā valsts kontā ieskaitot nebūs tā sajūta, ka esmu izdarījis ko dvesli sildošu.
  virginia_rabbit
  9:08a
  I: uztaisīsi dārziņā robotu, saki viņiem "robots", jo "robots" šķērso visu kultūru robežas
  E: jā, robots šķaida kultūru
  zirka
  7:51a
  "jūsu draudzene tiecas pēc jums, taču izjūt arī bailes"
  man ļoti nepatīk, kad man mīļas grupas kļūst pārāk populāras
  bija tāds ansamblis "biezoknis", tiešām kā no meža, neviens nebija ne dzirdējis, ne redzējis, un nevienam arī nevajadzēja. lai kur notiktu koncerti, bija, kur apsēsties un ko elpot. bet tagad pievācas pilna kaņepes zāle, visi brēkā līdz un plaukšķina, taču neviens nedzird tavu vārgo "āreče, es jau pirms trim gadiem paredzēju lielas lietas no viņiem"
  atzīstu, tās ir hipsteru problēmas, bet vēl es esmu ļoti nogurusi un neizgulējusies, ja jūs tas interesē. nekur tālu prom savā dzīvē no pirmo septembru svinēšanas neesmu tikusi
  nujā, kur es paliku - vienvārdsakot, ja jūsu pilsētā uzstāties ierodas grupa biezoknis, noteikti aizejiet, viņi ir jauni, skaisti un interesanti un tā arī spēlē
  dooora
  7:42a
  trīs lietas zāļu skapītī man: vid, vsk un †††
  "Skola ir kā nāve un nodokļi. Neizbēgams ļaunums, bet vajag," tā nedēļu pirms 1. septembra jampadrača saka septiņu bērnu māmiņa Kristiāna Tēberga.
  indulgence
  5:57a
  dažas grāmatas par Ķīnas vēsturi
  Tā kā nomadi nedrīkst pārāk apaugt ar mantām, jo tiem mūždien jābūt gataviem pie laiku maiņām sarullēt jurtu un doties labāku ganību meklējumos, turpinu tīrīt grāmatplauktus. Šoreiz kādam tiek dota iespēja glābt no izsūtīšanas uz Getliņiem ko mazliet par Ķīnu:
  - Доронин Б.Г. Столичные города Китая: Учебное пособие - издательство Санкт-Петербургского университета: СПб., 2001 - 120 с. ISBN 5-288-02569-X
  - Попова И.Ф. Политическая практика и идеология раннетанского Китая. - Восточная литература РАН: Москва, 1999 - 279 с. ISBN 5-02-018027-0
  - Жюльен Ф. Путь к цели: в обход или напрямик. Стратегия смысла в Китае и Греции. - Московский философский фонд: Москва, 2001 - 360 с. ISBN 5-85133-062-7
  - Крюков В.М. Текст и ритуал. Опыт интерпретации древнекитайской эпиграфики эпохи Инь-Чжоу. - Памятники исторической мысли: Москва, 2000 - 464 с. ISBN 5-88451-093-4
  - Васильев Л.С. Культы, религии, традиции в Китае. - Восточная литература РАН: Москва, 2001 - 488 с. ISBN 5-02-018244-3
  - Конфуциева летопись "Чуньцю" (Весны и осени). / пер. и прим. Н.И. Монастырева - Восточная литература РАН: Москва, 1999 - 351 с. ISBN 5-02-018117-X
  - Галенович Ю.М. Цзян Чжунчжен, или неизвестный Чан Кайши - Муравей: Москва, 2000 - 368 с. ISBN 5-89737-082-6
  oblica
  4:24a
  joprojaam nevaru aizmigt.
  Monday, September 1st, 2014
  dienasgramata
  11:56p
  DELFI. Krievijas kosmosa aģentūra pirmdien, 1.augustā, apstiprināja, ka pieci gekoni, kas piedalījās bezsvara stāvokļa un seksuālās uzvedības eksperimentā kosmosā, ir miruši.
  rasbainieks
  11:36p
  only lovers left alive ir vienmēr jābūt apritē uz kinoekrāniem
  es gribu jebkurā brīdī varēt aiziet viņu noskatīties un noklausīties vēlreiz un vēlreiz
  shelly
  9:26p
  Ziniet tos pašus lielākos plastikāta iepirkuma maisus? Nu, tādus, kur var sakrāmēt vidēja izmēra bērnu? Nupatiņās esmu piekrāmējusi tādus divus (maisus, nevis bērnus) un beidzot esmu maķenīt nomierinājusies. Lauva ir gatavs bērnudārzam! Lai nāk, kas nākdams!
  // tas šķiet, bija [info]martcore, kas senos laikos visai trāpīgi apsmēja manu bagāžu, braucot velotripā - tā esot tāda, it kā es taisītos piedzīvot kuģa katastrofu un tikt izskalota uz vientuļas salas.
  martcore
  9:20p
  un kas tas par izteicienu "šis ir zvans skolotājam"
  iznāk, ka skolniekam vispār nekāda zvana nav
  iznāk, ka skolēnam visu laiku ir jāmācās, un ka tad viņš varēs trakot un ārdīties pa gaiteņiem, jāceļas sešos no rīta un jānāk stundu pirms pirmās nodarbības vai
  krii
  8:56p
  Šodien esmu skrējusi, strādājusi, dejojusi un pa kluso lūrrējusi internetā. Drīz jau būs pieklājīgi uzvārīt nomierinošo zālīšu tēju un likties gultā, lai mazliet paadītu un palasītu. Skaista diena, tieši tādam arī septembrim jābūt.
  Saguglēju dažādas Čandra-Namaskār videopamācības, bet apjuku no to daudzveidības. Žēl. Varētu ieviest kā vakara rituālu. Pilnīgi noteikti esmu sasniegusi vecumu, kad lokanības saglabāšanai kaut kas apzinātti jādara vairākas reizes dienā.

  Un visbeidzot - iekļaujoties meinstrīmā par emigrācijas plāniem: domāju, ka izvēlēšos kādu no turīgākajām islāma zemēm. Protams, sapņus par vispasaules feminisma revolūciju nāksies uz laiku iesaldēt, taču valkāt hidžabu un vārīt plovu ar jērgaļu man tīri labi sanāk. Tikai, sasodīts, viņi tur parasti nesaprot, ko nozīmē "neprecēta sieviete", vienmēr jāuzdodas par šķirteni vai atraitni, jo teikt "jaunava" mēle neceļas...
  virginia_rabbit
  7:19p
  vēl ir pievienota obligātā līdzņemamo priekšmetu liste:
  - crocs
  - kleenex
  - scottex
  - bottes en caoutchouk
  - tasse incassable
  - un doudou
  daria
  8:34a
  dldzd
  Puisītim Prāta Vētra patīk tā, ka apdirsties. Burtiski.
  daria
  7:18a
  rudens, ja
  Vēss no rīta, uzvilku jaciņu un zeķes. Miegs arī nāk.
  virginia_rabbit
  3:39p
  Audzinātāja iedeva lielu mapi ar skoliņas mērķiem un noteikumiem. Tajā interesantākais man šķiet punkts par visiem bērniem vienlīdzīgas sociālās emancipācijas nodrošināšanu un lai bērni kļūtu par pilsoņiem demokrātiskā, solidārā, daudzveidīgā un multikulturālā sabiedrībā.
  par saliedētas un vidi saudzējošas sabiedrības veicināšanu šis dārziņš saņem papildu budžetu no Valonijas reģiona.
  Bet uzvedības pārkāpumi tiek regulēti saskaņā ar karalisko dekrētu.
  indulgence
  3:06p
  par rōzā ponijiem, varavīksni un vienradžiem


  Visslavenākā no vienradžu sugām, bet nebūt ne vienīgā, ir ciliņ.

  Ciliņs ir makten svētību nesošs, pie tam visai valstij, jo parādās tikai gadījumā, ja tronī ārkārtīgi cēļsirdīgs valdnieks. Ja valdnieks nav visai izdevies, ciliņs nenomirst, bet gluži vienkārši nerādās ļaudīm. Un pareizi dara: Konfūcija laikā ciliņs iznāca no meža, bet zemnieki to vienkārši nokāva. Skolotājs pats ieradās aplūkot notikušo un ļoti sadrūvējās.

  vienradži )
  kakjux
  1:24p
  es laikam tomeer gribu par to parunaat. tas mani nomoka jau kopsh sestdienas vakara.

  ko juus domaajat par Peter Capaldi?

  man vinjsh shobriid taa kaa ne paaraak. kaut kaads jociigs liekas. un drusku paskarbs nevis iemiiljots teels. taads pats sevii pazaudeejies un nesaprotams. protams, var jau buut, ka tas ar noluuku, ka jauns kjermenis un taa un vinjam jaabuut saakumaa apjukusham. un atceros kaa bija, kad Matt Smith paarnjeema lomu un man arii saakumaa nepatika, bet ar laiku iedziivojaas un pat saaka likties forshs (par spiiti tam, ka Chinman). (protams, David Tennant bija un ir vienkaarshi briinishkjiigs un nepaarspeejams.) pagaidaam gan neredzu neko daudz taadu uzjautrinoshu. (ja neskaita nepaarspeejamo dialogu, kas gaaja aptuveni taa: Q: who is she? The Doctor: she's my... Clara:...carer! The Doctor: yes, she cares so I don't have to.) un veel man mazliet nepatiik, ka Clara ieshot prom. ir pilniigi skaidrs, ka shis ir seriaals, kuraa visi iemiiljotie teeli un to izpildiitaaji mainaas. bet tas neaizliedz man vinjiem piekjerties un tad apshaubiit naakoshos.
  black_data
  3:00p
  Ленинград - Скоро в школу
  На хуй не иду, а иду в пизду.
  perkons
  2:43p
  [14:32:36] Pērkons: man ēdnīca bankrotēja
  [14:30:23] Lēdija: ribiņas beidzās?
  [14:30:48] Pērkons: viss beidzās, ciet un āmen. Meklējot jaunus īrniekus.
  [14:32:36] Pērkons: tāpēc arī šodien biju šeišlikos
  [14:40:24] Lēdija: ar riteni?
  [14:40:46] Pērkons: neticēsi – ar kolēģiem
  [14:40:54] Lēdija: Tu mani biedē
  [14:41] Matainais: dabļā .. da tu visus biedē nu hehehe
  [14:41] Perkons: )))
  kants
  2:26p
  fāzes
  sēņošanas stāvokļi pie jz. ābols (secīgi nomainās pēc ca 1/4 h)
  1. lasīšu tikai smukas cepamās sēnes
  2. lasīšu tikai apšubekas un baravikas
  3. lasīšu tikai maziņas baravikas un apšubekas
  4. nav vairs spainī vietas
  virginia_rabbit
  2:21p
  tagad pie pusdienām viņš mēģina atstāstīt arī citus notikumus.
  meitene teica: ņau, ņau, ņau, ņau! bet skolotāja teica: non! meitene atkal: ņau, ņau! un skolotāja atkal: non!
  vēl viņa Eiženam esot teikusi: stop!
  kautskis
  2:12p
  Dark and difficult times lie ahead
  Sveicieni 75. gadadienā kopš 2. pasaules kaŗa sākuma!

  Visādu notikumu dēļ man jau labu laiku nav pārliecības, ka tie sliktākie scenāriji nav iespējami tādēļ, ka nav iespējami. Ir jau iepriekš bijis tā, ka dažādi optimisti man stāsta, ka tas taču nenotiks tāpēc, ka tas nevar notikt — un tad tas notiek. Tādēļ es īpaši vairs nedzesēju muti, bet gatavojos plānam Ž savā nodabā.

  Starp citu, izskatās, ka es neesmu vienīgais. Zelta cenas pasaulē turas diezgan zemas (nu, gada griezumā, nevis vēsturiski zemas), bet Latvijā, ha, vietējie spekulanti ir saoduši pieprasījumu un dažu dienu laikā tā diezgan cītīgi viņas ir pacēlušās. Tik ļoti, ka nu jau viņas stāv bezkaunīgi augstu virs pasaules cenām. Nu i nah, nepērciet zeltu, Ž stundā vissvarīgākais ir galva, nevis zelts.

  Bet jā, lietas neizskatās labi. Lietas izskatās pat ļoti slikti. Notikumu prognozes lielā mērā atkarājas no katra paša polītiskajiem uzskatiem, bet mums ir vesela kaudze dažādu sliktu lietu, kas sakritušas kopā vienlaikus. Ne tikai Ukraina, bet, kā te lietotājs [info]extranjero taisnīgi, lai gan varbūt mazliet pārspīlēti, norāda — ir arī diezgan nelāga Eirozonas recesija. Un, kā jau es teicu, trūcīgus cilvēkus uz citu cilvēku šaušanu pielauzt daudz vieglāk nekā pārtikušus. Tāpat droši vien nevajag aizmirst par ISIS, klimata izmaiņām un visādām citādām izpriecām, kas kaut kur ziņu lentes dziļumos šad tad uzpeld.

  Bet visam pasākumam ir viena gaišā puse: ja problēmas nerisina un pat ignorē, viņas atrisinās, tiesa. Brīžam viņas atrisinās tā, ka tas risinājums ir svētās šausmas un pati problēma šķiet pavisam sīka un nesvarīga salīdzinājumā ar risinājumu. Bet brīžam, kad šitas svēto šausmu risinājums jau ir saredzams, ļaudis spēj atjēgties un pateikt — šitā turpināt nevar, kaut kas jāmaina, un tūdaļ.

  Lūk, un nu visai pasaulei vai vismaz diezgan lielām viņas daļām pienācis šis te brīdis. Daudz ko par to, kādā pasaulē mēs turpmāk dzīvosim, mēs uzzināsim šīs nedēļas laikā. Līdz pavasarim lietas būs vēl skaidrākas. Un pēc kādiem diviem-trim gadiem, ja noveiksies, varbūt jau būs gana daudz izdarīts līdz šim nerisināto problēmu risināšanai.

  Tāds arī ir visreālākais patlaban pieejamais optimisms. Nav jēgas izlikties, ka nekādu problēmu nav, bet ir cerība, ka mēs viņas saņemsimies atrisināt. Plānojiet, kā varat palīdzēt risinājumam — bet neaizmirstiet arī mapīti ar uzrakstu "Plāns Ž".
  virginia_rabbit
  1:35p
  aizgāju 12os pakaļ, bet it kā ne vainas. sēdēja viens pats otrā telpā spēlējās ar konstruktoru. pārējie ēda maizītes, viņam maizīšu neesot, tāpēc neaicināja. es teicu, ka maizītes bija gan un būs arī turpmāk, lai aicina arī viņu ēst, pat ja mēs esam 12os pakaļ. tas esot ok.
  iedeva man lielu aploksni ar visu informāciju par norisēm, zābakiem un segām. 9os viņi esot ēduši cepumiņus. prasīju, vai ir čurājis, audzinātāja teica, ka noteikti, bet ne ar viņu. pārējās teica, ka ar viņām arī nē. bet nu bija sauss, un izsalcis arī nelikās.
  prasīju, vai patika. jā, patika. esot skraidījis ar bērniem un tante likusi pirkstu pie mutes un teikusi šššš! daudzas reizes. rīt arī gribēšot iet.
  izskatās, ka viņam nav iebildumu pret mentalitāti. priecājos.
  tagad ņiprs skraida un sauc - Brisele! Brisele!
  f
  1:28p
  : ja jāizvēlas viens, tad no visas iespējamās kosmētikas, sievietes izvēloties skropstu tušu
  boifrends un draudzenes mani pierunāja, tātad, atteikties no mākslīgajām skropstām, bet tas nenozīmē, ka esmu atteikusies no vēlmes pēc garākām skropstām. tā nu pasūtīju skropstu audzētāju.
  izrādījās, kas tas ir nevis audzētājs, bet gan lash primer, kas gan veic skropstu pagarināšanas funkciju, bet nejau tā, kā es biju iedomājusies. bōnusā - skropstu tuša gandrīz vispār neatstāj skropstas visas dienas garumā (nezinu, kā jūs varat uzkrāsoties un panākt, ka tuša nemaz nepamet skropstu un nenosēžas kaut kur uz augšējā vai apakšējā plakstiņa).
  tāpēc tagad pasūtīju kaut kādu korejiešu brīnumproduktu, kurš it kā nudien tās skropstas audzējot garākas.
  gaidu pastkastītē!
  zin
  1:16p
  šī bija kaut kāda nepareiza, ļoti ātri pagājusi vasara.
  viss jūnijs un augusts auksti
  tikai jūlijs karsts, bet ļoti
  un karsts no vietas, līdz ar to daži mitreņu paveidi stāsta, ka visa vasara bijusi karsta bez pārtraukuma
  lai gan patiesībā tā aukstuma bija 2x vairāk
  1. septembris, knapi spīd saule, esot +16
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba