only after dark's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Thursday, January 29th, 2015
  begemots
  6:53p
  Pēc šodienas seansa
  Jāsaka, ka es savukārt nesaprotu cilvēkus, kuri nesaprot "Birdman".

  Tas ir, baidos, ka saprotu, bet ceru, ka nē.
  virginia_rabbit
  5:26p
  es neuzrakstīju, ka patiesībā esmu slima, jo man par to ir mazliet kauns. bet jā, vakarā bija +39, un es šodien paliku strādāt no mājām, visu laiku sevi komfortējot ar tējām un svaigi spiestu apelsīnu, līdz ar to nejūtoties pārāk sūdīgi. tikai brīžiem vaidot, kad temp. atkal sāk kāpt.
  indulgence
  6:15p
  pārlapojot pagājušā gada RL
  RL: Es biju Ņujorkā, kad stājās spēkā smēķēšanas aizliegums restorānos. Kādu kaitējumu tas nodarījis sociālajai dzīvei?
  Frana Lebovica: Milzīgu! Blumbergs to aizliedza, bet es viņu kaut kur satiku un jautāju: "Vai jūs zināt, kā sauc to, ka cilvēki sēž bāros, smēķē, dzer un sarunājas?" Viņš saka: "Kā?" Es viņam saku: "To sauc par mākslas vēsturi. Lūk, tā. (..) Restorāns iz privātīpašums, tas nepieder valstij. Ja kāds nopērk restorānu un cilvēki tajā grib smēķēt, viņiem būtu jāļauj to darīt. Ja jums nepatīk sēdēt starp cilvēkiem, kas smēķē, tad nenāciet iekšā. Tā es domāju. (..) tas izraisa neiedomājamu pašapmierinājumu. Vienīgie cilvēki, kurus amerikāņiem tagad ir atļauts neieredzēt, ir smēķētāji. Cilvēkiem ir milzum daudz visādu aizspriedumu, taču tos nav atļauts izpaust. Bet smēķētājus ienīst drīkst. Es to skaidroju tā, ka pretsmēķēšanas noskaņojums ir aizstājis prethomoseksuālisma noskaņojumu. Tie ir samainījušies vietām. Manā jaunībā homoseksuālisms faktiski bija ārpus likuma. (..) Tagad to pašu var teikt par smēķēštājiem. Ielās uz viņiem kliedz, tāpat kā kādreiz kliedza uz homoseksuāļiem. (..)

  Via: Ar Franu Lebovicu sarunājas Arnis Rītups. // Rīgas laiks., 2014., augusts, 47. lpp.
  kakjux
  3:55p
  shodien esmu pilniigi paarliecinaata, ka Black Books ir manai dveeselei vistuvaakais seriaals.
  virginia_rabbit
  4:35p
  "mammīt, man patīk garderie" (pagarinātā grupa). finally
  (pirms izņemšanas brīdi stāvēju pie žoga un skatījos, kā viņš sarkaniem vaigiem ar citiem bērniem dauzās pa slidkalnu)
  kbrgs_
  10:16a
  es nevaru, tā pase…ržu i ņemagu; komplektā ar LMA Funkcionālā dizaina maģistra darbiem:
  vīžuki
  pajautaa
  [ lyrfeel ]
  4:21p
  Šoseja Tīnūži - Koknese
  Klau, cibiņ cilvēciņi, man jautājums - ir gadījies braukt pa to štrāsi tagad nesen? Kāds tas ceļš ir tagad, šajā burvelīgajā -1/+1 t'C laikā?

  Es tāds šoferīts ar nelielu stāž, pusotrs gadiņš, vislaik braucu pa Rīgu pārsvarā, pa tālajiem ceļiem pa LV ļoti reti.
  Ziemā UN tumsā vispār vēl nav tik tālu pašrocīgi braukts nekur.

  Man ir doma braukt uz Aizkraukli kaut kad rītvakar.


  Kāda tur i tā štrāse? Normāls, braucams ceļš? Vasarā noteikti burvīgs, bet kā tur tagad?


  Pieredzējušiem šoferiem jautājums šķitīs tups, varu iedomāties :) Tomēr lūdzu netiesājiet 8))

  Paldies un foršu vakaru :]
  rasbainieks
  3:47p
  zēni var aizgriezties
  dāmas, vai jums ir kaut kas neprātīgi un neatvairāmi lielisks iesakāms no sejas mazgāšanas līdzekļiem? nu tāds, ka ne no šīs pasaules?
  martcore
  1:19p
  birdman, protams, pilnīgi infernāls šapito un bufonāde
  tomēr pirmā injaritu filma, pie kuras negribas gulēt vai sarkt režisora vietā

  obligāti jāskatās kaut vai emanuēla ļubecka operatora darba dēļ (viņi laikam tur tomēr ir krietni pavilkušies no pēdējā noē)

  karoče, oskars laikam izšķirsies starp boyhood, birdman un the imitation game - man nav nekādu iebildumu pret jebkuras no šīm trīs uzvaru. vispār labas filmas šogad, atskaitot īstvudu.

  runājot par finčeru, lūk, cilvēks punkts punktā atkārtoja pagājušā gada sēderberga likteni - un it kā jāņem, un detektīvtrilleris pēc bestsellera, un viss baigi kļova, taču nominācijas nav, ejiet visi nahuj, es dodos uz televīziju. punkts punktā.

  ps. jā, vēl divi aktieri, kurus es diezgan viegli varu saputrot - nortons ar kjūsaku. taču nortonam ir pumpa!
  virginia_rabbit
  12:08p
  no otras puses: lai gan mums dzīvokļa līgums beidzas šonedēļ, esam sarunājuši ar saimnieci, ka varētu te vēl palikt bez papīriem līdz maijam, kad viņa dodas prom uz Marakešu uz visu vasaru. principā te ir ļoti labi, salīdzinoši lēti. pelējums pamazām ir uzveikts, pavasarī tā vairs nebūs. problēma tikai tajā, ka maijā uz 2 mēnešiem mēs toč vairs neko citu kā hoteli neatradīsim, jo, ja uz 5 mēnešiem vēl kāds mūs šobrīd paņemtu.. vai arī ja mēs slēgtu līgumu uz gadu un tad pēc 5 mēn. meklētu īres pārņēmējus - tas vēl būtu izdarāmi, bet uz 2 mēn nekādi tādi gājieni nesanāktu. nesaprotu, ko darīt.
  virginia_rabbit
  11:47a
  Dzīvokļa jautājumi
  Katru dienu čekoju dzīvokļu saitus, feisbuka komūnas, kop-īrēšanas iespējas, mēģinot atrast kaut ko, kur drīkst bērnu, kas nav virs 800 eir un vēlams kas ir kaut cik mūsu pusē vai ērti piebraucams uz E skolu.
  nu jau esmu pārstājusi rakstīt, ka mums vajag tikai līdz jūlijam, arī distancēm un lētumam uztaisījusi atkāpes, rakstu visiem privātajiem no tipa tādiem kā ss sludinājumiem, kur puse ir bez bildēm un lauzītā valodā, un šodien man beidzot kāds sāk arī atsaukties.

  1. tāds, kas izdod pasakaini skaistu studio centrā par tikai 550 eur, bet viņš pats esot Nicā (Francijā), tāpēc mums ir jāuzliek depozīts 1100 uz western union, un tad, nākot skatīties dzīvokli, iedot viņiem to apmaksas cedeli. ja līgumu tomēr neparaksta, tad cedeli patur sev.. like WTF??  2. kaut kas šitāds mazs. pieļauju paredzēts cilvēkiem virs 85. vecas tantes paspārnē  3. un šis, kas ir drusku padārgs, bet 2,4 km no E skolas, apmēram tikpat no darba, bet tas jāņem jau 15. feb. To šovakar aizies apskatīties, uzzināt, cik ir depozīts un min. līgums.

  krii
  1:00p
  kakjux
  10:43a
  es jau neko, bet Fizzy Good Make Feel Nice buutu iisti vietaa.

  un es uzskatu, ka ticiibas maaciiba maziem beerniem ir ne tikai fui pee kaka, bet riktiigs abuse. jo man ir 9 gadu pieredze katolju privaatskolaa. un es jums godiigi saku, ka dalja no manaam mentaalaas veseliibas probleemaam ir tieshi deelj shiis moku iestaades lieliskaas skolas ar mazaam klaseem, lai buutu individuaala pieeja skolniekiem.
  pajautaa
  [ pichshsh ]
  12:40p
  Sētnieki
  Vai kāds zina, cikos no rītiem Rīgā strādā sētnieki?
  acidkitteh
  12:28p
  According to this (7.lpp), optiskā parādība varavīksne ir dieva derības zīme ar cilvēku. Vēl mēs zinam, ka varavīksne ir homoseksuālistu zīme. Iespējams, ka homoseksuālisms ir dieva derības zīme ar cilvēku? Iespējams, Tālis Tālbergs un Dimiters domā ka zin atbildi.

  Current Music: Burial - Untrue
  pajautaa
  [ lavendera ]
  12:25p
  nestandarta austiņas
  Man ir problēma. Visas mazās standarta austiņas, kādas dod līdzi atskaņotājiem, telefoniem utt., manām aus ejām ir par lielu, tāpēc īsti neturas un skaņas kvalitāte līdz ar to nav pilnīga. Vai kaut kur ir nopērkamas austiņas, kuru ausīs liekamā daļa ir MAZĀKA par standartu? Zinu, ka individuāli tādas var izgatavot par 65 eiro, bet varbūt kāds pasaulē jau ir padomājis par pričendāļu tirgošanu mazām cilvēku ausīm?

  UZ ausīm liekams piederums nav īstais risinājums, ja runa ir par katru dienu līdznēsājamu lietu.
  indulgence
  12:21p
  par to Grieķiju
  Tā īsti nesaprotu to cepienu par vēlēšanu rezultātiem un jauno valdību Grieķijā: visai mēreni bāli rozā krāsas sociāldemokrāti - neraugoities uz far-left frazeoloģiju, viņu programma ir mērenāka par britu The Labour Party vai vācu Sozialdemokratische Partei Deutschlands (SPD) programmām, kuras šie divi rietumpasaules sociāldemokārātijas pilāri realizēja vēl XX. gadsimta 70. gados (stratēģisko uzņēmumu nacionālizācija, indikatīvās plānošanas ieviešana ekonomikā utt.). Tb nekā īpaša.
  indulgence
  11:53a
  ...zemē kā vienmēr, valdīja liela rosība
  Dievzemītes grafiskajā dizainā jaunumi.
  Jauki vismaz, ka kā vienojošais motīvs izvēlēts Ziemeļkrievijas tradicionālais ornaments celaines tipa jostā, kāds mūsdienu Latvijas teritorijā kā liela eksotika bija sastopams tikai Jumpravas, Kastrānes, Krapes, Lauberes, Lēdmanes, Lielvārdes, Madlienas, Meņģeles un Rembates pagastos, t.i. teritorijā gar Daugavas ūdenceļu, plostnieku un strūdzinieku no Austrumiem apmetņu tuvumā. Tb "tautu draudzības" simbols.

  Ja nav kalendāra pie sienas, tad dizaina autors nemaz nenojauš, ka jau gadsimts aiz loga pagājis.  Bet ja nopietni, tad redzam, ka patiesi ir ietekmīga iniciatīvas grupa, kas mērķtiecīgi reanimē 1930. gadu "ulmanisko" naciķpatriotisko paradigmu: sāka ar Satversmes Preambulu (jo vajadzēja kā legalizēt tās savas idejas, kuras Nav minētas Satversmē), šobrīd strādā pie Satversmes Nemaināmā kodola (lai nostiprinātu šos savus izdomājumus), nu un paralēli veidojot arī citus projektus, piemēram, šo - tas nav ielūgums uz Nacionālā teātra Jāņu zaļumballi, bet gan LR jaunās pases dizains, kas kā pārsimt gadus vecs muzeja eksponāts patīkami kontrastē uz 21. gadsimta Gejropas pasu fona.
  zin
  10:58a
  sex, drugs and not enough sleep
  links atrats Kautska ierakstā par ticības mācību
  f
  10:19a
  juniverss ir uzklausījis manas lūgšanas un mūsu mazajā ciematiņā beidzot atvērsies drogas!
  (lai viss būtu līdzsvarā, aizvēries vienīgais diennakts veikals kafūzis, kur naktī varēja nopirkt alkoholu.)
  au
  10:01a
  mūsu ievadkurss sārtvaidzībā pagaidām virzās uz priekšu visnotaļ apmierinoši.
  tomēr ar to slēpošanu ir grūši sadzīvot manam Endomondo. vai nu viņš nesaprot Uzvaras parku, vai arī - es slēpoju pārāk ātri un viņš man netiek līdzi (joks). jo abas reizes, kad noslēpots vairāk kā stundu, viņš man nav iedalījis atbilstošu trasi (pirmdien, piemēram, piesolīja, ka es būtu tikai 300m nobraukuse), savukārt vakardien mēģināja iestāstīt, ka maksimālajā ātrumā esmu sasniegusi 68km/h.

  tā nu sārtaidzības projekts ir bez izmērāmiem rezultātiem - kā lai es cibā palielos par noslēpotajiem kilometriem?
  kautskis
  9:56a
  Uzzinu pēdējais
  Jūs zinājāt, ka skolās — pirmajā klasē — ticības mācībā nestāsta par kristietību tā vienkārši aprakstoši, redziet, ir tāda grāmata, tur sarakstīts tas un tas (kā te mums mēģina ieskaidrot daži ļaudis, kas ar izviebtām acīm un putām uz lūpām sludina labo vēsti), bet gan māca, kā dievs visu radījis, kā mums viņš tagad jālūdz un kā vispār šitas viss ir šķīsta taisnība, kuŗu nedrīkst apšaubīt?!

  Jā, labrīt, jūs teiksit. Labrīt, es atbildēšu, es tiešām domāju, ka tie ir drīzāk tādi Bībeles stāstiņi, un man tiešām nebija ienācis prātā, ka valsts skolā, kuŗu uztur par manu nodokļu naudu, bērnus pievērš kādai noteiktai reliģijai un liek atzīmes par to, cik ļoti viņi tic vienam noteiktam dievam.

  Šitie paši labās vēsts sludinātāji labprāt piesauc Satversmi. Nu ko, es arī varu piesaukt Satversmi. Jūs neticēsit, bet Satversme nesastāv tikai no 110. panta, tur ir arī 99. pants, kur ļoti skaidri ir ierakstīts, ka baznīca ir atdalīta no valsts. Šāda ticības mācība pavisam skaidri un nepārprotami ir antikonstitucionāla, un, ja es jebkad izdomāšu sākt polītisko karjeru, man jau ir skaidrs, ar ko es sev pievērsīšu sabiedrības uzmanību.

  Ļoti gribētos zināt, ko šie pirmklasnieki darīs vēlāk, kad viņi atšķirs bioloģijas mācību grāmatas, kur cilvēka rašanās būs skaidrota mazliet citādāk nekā viņu ticības mācībā. Lai gan es to, protams, uzzināšu, jo, pavei, viena mana mazā radiniece ar tagad mācās ticības mācību un, ko domā, jau iemācījusies pirms ēšanas skaitīt lūgsnas.

  Aizķēra, ziniet. Jo tu tak tomēr gribi, lai tavi radinieki izaug par gudriem un veiksmīgiem cilvēkiem, nevis kristiešiem, kas nešauboties iemācījušies pieņemt visādas muļķības. Lai gan droši vien Latvijai nav vajadzīgi gudri un veiksmīgi cilvēki, viņi taču lieto narkotikas un nodarbojas ar seksu.

  PS Vispār ir kaut kas tāds ļoti nepatīkams tādos komentāros kā "nēnu protams, reliģija ir pilnīgas muļķības, bet ko tur cepties, bērni taču tiks tam pāri". Ja sensenos laikos aprobežoti bronzas laikmeta ļaudis būtu izdomājuši, ka maziem bērniem vajag vienreiz salauzt kāju, lai iepazīst sāpes un izaug par īstiem cilvēkiem, iespējams, ka līdz šai baltai dienai Īsteni Ticīgie ļaudis lauztu saviem bērniem kājas (galu galā, mazus bērnus taču apgraiza joprojām, vai ne?) Un droši vien arī atrastos ļaudis, kas stāstītu, nu, ko tu cepies, smieklīgi taču, kauli tak atkal saaugs kopā.

  Mazu bērnu reliģiskā indoktrinācija ir vardarbība pret bērniem. Iespējams, ka viņi tam tiks pāri. Bet tas nenozīmē, ka tāpēc to vajadzētu darīt.
  dienasgramata
  8:41a
  KRISTĪGAIS RADIO. Kad tu stāvi lielveikalā pie kases un tev piecu eiro vietā izdod piecsimt, tas nav Dievs, kas nolēmis tevi svētīt. Tas ir Sātans, kas tevi kārdina!
  Wednesday, January 28th, 2015
  ripp
  10:57p
  šodien [info]bagdarama tik iedvesmojoši stāstīja par skriešanu, ka gandrīz vai sagribējās atsākt skriet :) vispār gribētos pāris reizes nedēļā skriet un pāris reizes nedēļā kaut ko ar jogu. bet šobrīd kaut kā nav iekšā. par spīti tam, ka principā man patīk gan skriet, gan joga.

  šovakar klausos sigur ros un mācos. mazliet traucē stulbas iedomas par to, kā "visi" domā par mani sliktu, bet es cenšos turēties pretī ar loģiku un racionālo saprātu.
  martcore
  10:37p
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba