only after dark's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Saturday, April 25th, 2015
  krii
  5:38p
  Dārgā ciba, tu, kas zini visu - kādas ir iespējas retaurēt grāmatas cieto vāku. Ričmonds greizsirdības uzplūdos ir sabojājis vienu palienētu un diezgan vērtīgu grāmatu - iekodies aizmugurējā vāka stūrī. Bojājums nav liels, bet labi pamanāms un ļoti neglīts...
  kants
  2:48p
  the new low
  ja tev šķiet, ka kaļķu vārti vai sapņi un kokteiļi ir eksotisks zoodārzs, laik apmeklēt karaoke klubu "friends" viesnīcas latvija klaustrofobiskajos pagraba labirintos. jau uzreiz, nokāpjot lejā, tu nokļūsi uz prāmja baltijas jūrā - atbilstošā interjerā un atbilstošai publikai notiek bezvārda estrādes mūziķu uzstāšanās ar priekšnesumiem un dejotājām. publikā daudz krievvalodīgo un melnādaino, bet skaidrā nav neviena!
  kad pārvarēts apjukums, vari atrast stikla durvis uz vip lounge, kur karaoki izbaudīt intīmākā atmosfērā par lielo zāli, kura ir kaut kur tālāk. vipos par 10 eur var pasūtīt dziesmu bez rindas, bet ar supervip pieeju - par 30 eur - aizsteigties priekšā tiem, kuri domā, ka dara to bez rindas. mums ienākot, vīrietis bez matiem izpilda kaut ko no ieslodzījuma vietu klasikas un tā pēc tam izrādās muzikāli kvalitatīvākā uzstāšanās. turpat aļona svin savu 25. dzimšanas dienu, un divas stipri iereibušas vienaudzes viņai izpilda atbilstoša nosaukuma dimas bilana hītu. nenākas viegli, tādēļ dīdžejs vietām viņām palīdz, kaut kā vismaz glābjot pārējos apmeklētājos. noskan vēl pāris gabali no kirkorova un kaut kā tipa angliski, lai pie mikrofoniem ķertos 4 jauni slāvu vīrieši ne mazākā reibumā. apķēruši viens otru ap pleciem, viņi līgojas uz ekrāna pusi un katrs pretējā virzienā mēģina aizvilkt nothing else matters melodiju, pa vidam atskanot savādiem ie-gaudojieniem. dj ir atmetis ar roku, tev pārskrien tirpas no tā, cik tas ir neticami briesmīgi un reizē neērti un smieklīgi, un šķiet, ka tevi tūdaļ atmaskos kā svešo šeit. es jūtos, kaa man vairs nav pamata kautrēties dziedāt ever.
  ballīte turpinās uz ielas - aptuveni vienlaikus tur atrodas 2 savstarpēji nesaistītas jaunas sievietes bez apaviem - viena tos kaut kā uzvelk, otrai tos nes draudzene, jo īpašniece tiek stiepta pati, rupji lamājoties. pa labi kāds jauneklis pie sienas taisās pūst, bet turpat vairāki no kluba izmesti vīrieši mēģina kauties gādīgā apsargu uzraudzībā. diemžēl viņi tam ir pārāk piedzērušies un neveikli
  kad tu mājās pēc tam uzkāp augšā un pīpē pie loga, gribas vēl pēdējo izrādi. un, lūk, tieši nāk divi iereibuši jaunekļi, viens ielas gaišakajāa vietā zem laternas noliek kluci uz brauktuves, pēc tam, šķiet, mēģinot noslaucīties gar dekoratīvā dzīvžoga krūmiņiem. ir tikai pus četri.
  virginia_rabbit
  1:35p
  Ingmārs ir uzsēdinājis Eiženu uz Dzintara Čīčas

  Current Music: Stāsti meitenei...
  dienasgramata 2:19p
  DELFI. [Rīgas] pašvaldībā tiek plānots arī čipu lasītāju iepirkums.
  virginia_rabbit
  12:22p


  no grāmatu izstādes, uz kuru ieteicu aiziet visiem Kjoto draugiem
  virginia_rabbit
  12:06p
  Gvinaela tētis jau 10:00 atsūtīja, ka parkā mums iespējams nepiebiedrosies, bet ielūdz mūs uz pankūkām pēcpusdienā.

  Franču īsziņas ir vismaz 5 rindiņas garas. Viņi gan sasveicinās, gan izsakās paplašinātos teikumos bez saīsinājumiem, gan novēl jauku dienu, gan piekabina "bučiņas" un savu vārdu beigās. kaut vai apkures katla meistars - viņš atsūta ziņā gramatiski un stilistiski nevainojamu vēstuli "... Je pourrais éventuellement passé jeudi prochain aux alentours de 15:00..." nevis "ap 3iem", bet "aptuvenajā laikā ap 15:00"

  un, es nezinu, man tas izraisa cieņu pret konkrēto cilvēku. it kā tāds nieks, bet es automātiski domāju par viņu labi. un tad iedomājos, ka varbūt es arī varētu izkopt savu izteiksmi... vai arī lai ir kā ir. ņemiet par labu, kāda esmu.

  vakar uzaicināju savu korejiešu-amerikāņu-vāciešu draudzeni uz filmu "Lāčplēsis" ar Radiokora apskaņojumu, kas man pašai bija drusku par daudz, garu un frīkaini (tā nav kora vaina, bet pats žanrs un tā nepilnības); un viņai patika! viņa, kas rauc degunu, par daudzām contemporary izrādēm, ka tās nav gana krutas, teica, ka labprāt noskatītos Lāčplēsi vēlreiz un nopirktu CD.
  virginia_rabbit
  12:03p
  Eižens jau no kādiem 7 lēkā pa manu ķermeni, velk nost segu, pēta to, tausta nabu, liek tajā dažādus priekšmetus un pusaizmigujašajai galvai uzdod jautājumus par seksu un gejiem

  nupat Ingmārs uzcepa grauzdiņu ar mocarellu, un desu un es esmu apsēdusies.
  neraate
  10:56a
  bērnkopīga
  parasti nav laika baigi iedziļināties teorijā, šad tad gan brīvākā brīdī palasu kādu rakstu internetā. izlasīju videopamācību 'kā pareizi mazgāt puisēnu' konstatēju, ka to daru nepareizi. vienu reizi izmēģināju kā ir 'pareizi' un izlēmu, ka gājuši visi nafig. varbūt nepareizi, toties kārtīgi nomazgāts.
  kā es māku tā es maunu

  Current Mood: smīnīgs
  indulgence
  10:29a
  pavasaris
  indulgence
  10:27a
  Eiropas tautu ģenētiskā karte pēc Y hromosomas
  zirka
  9:39a
  divas jautras zosis
  nosapņoju, ka mana dzīvokļa durvis atslēdz kaut kāds kaimiņu džeks ar savām atslēgām. es vienās trusenēs turu ciet durvis un brēcu, ka šis sajaucis dzīvokļus un vispār man jāapģērbjas, tad arī tiksim skaidrībā. kamēr es ar vienu roku velku kājās drugāniņa trenuškas, ar otru mēģinu aizslēgt durvis no iekšpuses, tikmēr ārā izskrien kaķi. kad ar citas kaimiņienes palīdzību izdevies abus noķert un atgriezties dzīvoklī, tur priekšā, blakus kaķukastēm, ieraugu cēli pastaigājamies divas baltas zosis
  godavārds, bija bail šorīt iziet pa durvīm, tik reāla sajūta
  zirka
  9:19a
  kā puskoklēcējam sadalīties vēl smalkāk
  man dažreiz tiešām gribas padzīvot 52 paralēlas dzīves, jo tā kārojas iemācīties kādu neparastu deju, iemācīties spēlēt akordeonu, atsākt zīmēt, pastrādāt bārā vai kafejnīcā, izmācīties koka restaurāciju, iemācīties šūt, pamācīties pavāru kursos, pamācīties grāmatvedību, apgūt čehu valodu, turpināt apgūt vācu valodu, nopirkt laivu, izmācīties bibliotēkzinātni vai arhīvu pārvaldību, apstopēt eiropu, padzīvot laukos, doties vairākdienu pārgājienā, iekopt mazdārziņu, padzīvot islandē, portugālē, berlīnē vai prāgā, pastrādāt grāmatnīcā, visādus ūdenssportus gribas, iemācīties braukt ar motorolleri, iztulkot romānu, pamācīties kaligrāfiju, piedalīties kāda festivāla organizēšanā, padziedāt korī vai folkloras kopā, iegūt automašīnas tiesības, nopirkt fotoaparātu un sākt fotografēt, pievērsties nopietnāk jogai, pastrādāt dzīvnieku patversmē vai botāniskajā dārzā, padzīvot kādā citā latvijas pilsētā, veikt pētījumu par vecmīlgrāvja vēsturi, vadīt ekskursijas, apbraukāt latviju ar velosipēdu, atvērt savu ziedu veikalu vai pastrādāt tādā, apgūt padziļināti latīņu valodu (saraksts nepārtraukti tiek papildināts)
  varētu visu, ja ne tas mūžīgais laiskums un ja negribētos visu darīt lēnām, pamatīgi un bez saspringuma

  priecāšos palasīt jūsu sarakstus
  zin
  9:19a
  kulinārās ziņas
  esmu atklājusi jaunu produktu
  bezpiedevu Islandes jogurts Skyr
  tas, protams, cerot, ka sastāvs patiešām ir tāds, kā rakstīts uz paciņas (piens, ieraugs)
  ļoti biezs, mazliet skābens, pēc garšas līdzīgs bio lakto.
  beztauku grieķu jogurta aizstājējs
  jācer, ka pēkšņi nepārstās ražot vai nenomainīs sastāvu
  PS. gan jau ka "oriģināls" ir vēl labāks
  virginia_rabbit
  1:54a
  dunk!
  honeybee
  1:40a
  Gimme more joy with a dash of sorrow please
  martcore
  12:12a
  tikai oldskūls, tikai hārdkors, tikai jans koss un arktiskie poļu tīģeri!
  Friday, April 24th, 2015
  kakjux
  11:04p
  Ja Parīzē es vienmēr sveicinos uzreiz angliski un vienmēr daru zināmu, ka esmu tūrists, kas rubī tik inglišu, tad te gan ne. Cenšos lietot savu ļoti limitēto spāņvalodu, cik vien varu.
  Saturday, April 25th, 2015
  ripp
  12:04a
  ko es šodien darīju. es šodien atkal apgāju ap mazo baltezeru, šoreiz kopā ar A., un, pirmoreiz pieaugušajā mūžā, saplēsu bikses kāpjot pāri sētai. manas foršās sporta bikses, eh.
  Friday, April 24th, 2015
  unpy
  10:32p
  Jāpieraksta, ir atcerēšanās vērts
  "Viņš saņems diplomu, uzvarētājaministrijas krūzi un desmit hematogena batoniņus".
  pajautaa
  [ anima_de_nera ]
  10:23p
  atkal autoskolas
  kādas atsauksmes par autoskolu SIA "Autoskola"?
  vai kas labāks sisītim, kurš saņēmies beidzot?
  tnx
  daria
  11:31a
  Starp citu, vakardienas lab darbs biloģijā bija neliela vilšanās - kauli bija no plastmasas, acīmredzot, profesorei neizdevās dabūt "fresh specimen"
  Toties nebija bail šitos salauzt. Tie daži īstie, ko aptaustīju, patiešām bija ļoti trausli.
  daria
  11:30a
  šuš, šuš, šuš, Tev nav jābūt par vāku katram podam
  perkons
  7:38p
  Uz riņķi vien, uz riņķi vien 4.7km
  evy
  8:27p
  atcereejos
  koleegjiite Samira mani vakar izjautaaja par dazhaadiem saiisinaajumiem muusu departamenta ikdienas atskaitees. viens no saiisinaajumiem, piemeeram, ir M.P.I.
  samira man saka - nesaki priekshaa, es tuulinj izfunktiereeshu, kas tas par zveeru. es - ok, funktieree. samira - market...pi...pe...prooooo...[un peekshnji pilnaa notpietniibaa] no, it's market penitration index! es - wuahahaha! so you're saying that this index indicates how fucked we are in the market?! :D
  iisteniibaa tas noziimee market property index. very close, samira, very close :)
  pajautaa
  [ lmyth ]
  6:14p
  Amazon.de vai uk uz LV
  Kā tad īsti ir, no Amazon.de vai uk.co adresēm pasūtot, tiek sūtīts uz Latviju vai arī tas atkarīgs no gala piegādātāja?
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba