only after dark's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Tuesday, May 22nd, 2018
  ulvs
  3:56p
  Jaunums no Ādmiņu ielas. Grupas Gultā ar Fantomasu ilgi gaidītais albums. Izteikti vasarīga mūzika. Lasiet relīzi šeit un klausieties šeit.
  vikings
  2:40p
  Ak jā
  Šodien redzēju vienu apburošu un jauku rakstnieci ejam ārā no veselības aprūpes iestādes.
  Mani neatpazina, jo droš vien ka norūpējusies bija.
  Es devos iekšā iestādē. Paēst.
  barbala
  11:04a
  22. maijs- visu kalendārā neierakstīto un nesaprasto vārdu diena
  Kamēr pēc tēva līdakas pavēles atšuvu viņa jaunajām džinsenēm galus, viņš nolēma nosvērties.
  Diemžēl, melnais, apaļais putekļu sūcējrobots nekam neder, jo kunga svaru nerāda.
  neraate
  12:01p
  dakterei ir sargbrālītis. viņš atbild uz telefona zvaniem, pieņemšanas stundu laikā ik pa laikam iznāk koridorā, dusmīgi paglūn uz gaidītājiem un šad tad dusmīgi purpina. krieviski. nelaipns viņš nav, bet baisas iedzen. tas droši vien ir galvenais iemesls kādēļ viņš ir pieņemts darbā, jo daļa pacientu jāiebiedē lai dzertu zāles/neapgrūtinātu dr ar savām vaimanām.

  un tagad man reāli rauj uz piņņu jo tā kā es vakar neaizbraucu uz akūto stundu (jo jutos slikti. ha.), varētu piezvanīt lai noskaidrotu vai nevajag kādas papildizmeklēšanas, bet man bail, ka atbildēs tas brālītis un runās krieviski un man jau no rīta sāp galva un es dzimtajā valodā švaki saprotu. apsveru domu zvanīt medmāsiņai tajā laikā kad arī daktere ir kabinetā
  un jūtos šausmīgi. un gļēvulīga. bet ja jūs to brālīti redzētu, jums arī čuriņa raustītos
  black_data
  11:48a
  Ziņas: Jānis Maršāns ir zaudētājs
  Šis Dienas Biznesam ir jauns līmenis: http://www.db.lv/zinas/janis-marsans-475300

  Atsevišķa fascinācija par atslēgvārdeim. Iešu paskatīties, vai drukātajā versijā arī ir šī ziņa.
  dooora
  9:42a
  kā – Didzis nekas nav?!
  Didzim šodien dzimpārs.
  Vaidenbaumam parīt – aiziešanas jubileja.
  viss dīgst un zaļo, tad nīkst un balo.

  Tērbatas kapos un cita veida apstādījumos reiz kauktās Veidenbauma peršas man aizvien šķiet sasodīti optimistiskas.
  tikko te grāmatvedības svētkos sastapos ar tolaiku studijbiedreni. neatpazinu tak, bagāts būšu.
  vajadzētu šovasar ar Tartuistiem (fiz)kulturāli iedzert.

  demimurgi un nieki
  honeybee
  9:26a
  Almighty God! Thou who holdest in Thy hand the minds of men, deliver us from the fatal arts and sciences ... give us back ignorance, innocence, and poverty, which alone can make us happy and are precious in Thy sight"
  (Rousseau 1750, Discourse on the Arts and Sciences)

  (Šeit, protams, ir zināms paradokss, jo tie cibiņi, kas šitam varētu laimīgi pieslieties, protams, nav lasījuši Ruso, jo fuck that, ignorance is da best!)
  n_komentari
  [ pe ]
  9:07a
  Bulgārija ir faking miskaste.
  mmd 8:09a
  Visa dzīves patiesība pusotrā minūtē
  Whiskey Tango Foxtrot (2016)
  1:41:00 ....1:42:30 There's only so much any of us have any control of, good or bad. If you didn't learn that in Afghanistan (life), you were not paying attention.
  Monday, May 21st, 2018
  pajautaa
  [ tapetes_puksts ]
  11:47p
  pieredze
  Ko cilvēkiem būtu jāzina par Bulgāriju un ko kā jāuzmanās? Kāda ir mākslas, kultūras dzīve? Kuras ir foršākās pilsētas? Varbūt ir kaut kas nenormāli specifisks un tikai šai valstij piemītošs? Vai šeit ir kāds ar personīgu pieredzi, kurš varētu padalīties? (Man tur būs jādzīvo gadu)
  Tuesday, May 22nd, 2018
  vairsneat
  12:37a
  203
  es esmu puisis un man patīk puiši, un tāpēc gribētu uzskatīt sevi par bezvainīgu, bet tā nav. gribētu iemācīties skatīties uz homoseksuāliem pāriem tā, lai tas neizskatītos pēc blenšanas, bet nevaru, jo es zinu, ka tā mav tikai trauksme, bet, ka tas tiešām jūtas kā blenšana pat no labi domājošu cilvēku puses. nupat gāju caur vērmani, atstājis savu bakalauru iesieties copypro.
  lasitajs 12:09a
  Šodien bija Vaska konkursa koncerts. Vaska konkurss ir tāds konkurss akadēmijas kompoz. studentiem, kur P.V. (cik amizanti, vai ne? inicāļi kā Prāta Vētrai), tātad, nosaka sastāvu, kuram jāraksta. Šoreiz bija vokāls (akadēmijas kamerdziedāšanu studējušie) un klavieres, grūti iedomāties arhaiskāku kombināciju. Es labāk rakstītu klavesīnam un viola da gamba, nevis vokālam un klavierēm, bet nu reizēm jau kaut kas interesants rodas no tā, ka papūlies darīt to, kas nepatīk. Ā, un vēl viens noteikums - K. Skujenieka dzeja.

  Izlasīju kādus tūkstots Skujenieka dzejoļus. Nepārspīlēju, trīs biezas grāmatas biblenē. K.S. dzeja ir baigais šlāgeris (...rokas / ...mokās / ...rūsā / ...kūsā (reāls piemērs, starp citu)). Kādus divus atradu, kas patīk. No vokālistiem trāpījās jaudīgs bass. Uzrakstīju, vārdsakot, bet viena neveikla vieta, kuru nekādi neizdevās uztaisīt labāku. Bet beigās ar visu neveiklo vietu tak iemīlēju to dziesmu kā tādu klibu kucēnu. Tagad skumstu, ka citi to nemīl, kucēnu manu, viņš ir tik skaists.

  Lūk, viens no diviem jēdzīgajiem K.S. dzejoļiem:

  manī aug egle
  ik stundu lielāka
  tumšāka
  stiprāka

  tur aiziet klusēdami
  visi tie skaistie
  smiekli un vārdi
  manī aug egle
  un nekam citam
  vairs neatliek vietas

  manī aug egle
  tā ierunāsies
  vienīgi tad
  ja tu kļūsti par sauli
  tās galotnē
  Monday, May 21st, 2018
  rasbainieks
  10:38p
  viņgad maijā dikti sniga, tāpēc vingrošanas sezonu parciņā atklājām tikai 15. jūnijā
  šogad toties sanāca vēl agrāk par aizviņgadu, 21. maijs rekords, urā, odi arī dāsni pabaroti, jo viņi ir, un viņu ir daudz, un ēduši arī viņi nav nekad
  pēc vingrotuves pārvākšanās uz ķīpsalu jau tieši pēc divām nedēļām (akkunks kā mēs dzīvosim tālāk?) šitie pieraksti blociņā mainīsies uz mūžu, jo tur būs savs pagalms ar skatu uz upi, nekāds ne uzvaras parciņš ar šoseju un tramvaju
  ilona_pop
  9:30p
  Ziniet, kas ir galvenaa probleema, izraadaas, visos dziives aspektos?
  Paarlieku liels entuziasms.
  ulvs
  8:10p
  Kā tu jūties, apzinoties, ka tava nodokļnauda maksā par manām psihologa vizītēm? Vispār man prieks, ka man tas ir "par velti". Apziņa par kopējo labumu un stulbs smaids.
  ulvs
  8:01p
  Es esmu aukstās zupas fetišists. Pofig, vai ar bietēm vai bez (ar bietēm gan labāk). Galvenais, ka tur ir kartupeļi, kefīrs, gurķi, loki un dilles. Nekad neesmu par citu ēdienu fanojis tik ļoti, kā par auksto zupu. Kefīrs un biešu marināde veido perfektus savory toņus.
  blond
  7:30p
  Tāda lieta - mani te draudzene palūdza būt par starpnieku. Viņas meitai draud nesekmība mājturībā un, lai no šīm nepatikšanām izbēgtu, jāsašuj T-krekls, ar šujmašīnu. Īsti nesapratu, tur laikam jau kaut kas ir iesākts, bet nav pabeigts. Par sašūšanu (vai arī tikai šujmašīnas izmantošanu un palīdzību meitenei sašūt to kreklu pašai) tiek solīta pudele kāda laba dzēriena pēc jūsu izvēles vai arī Hoknija "Attēlu vēsture" - tiešām laba (un dārga) grāmata Ievas Lešinskas tulkojumā: http://www.satori.lv/book/attelu-vesture
  Meitene varētu aiziet ar šuvekli pie palīga trešdien vai ceturtdien pēcpusdienā, vakarā.
  Varbūt kāds var izpalīdzēt?
  pajautaa
  [ elina ]
  7:27p
  Jautāju, vai kāds negrib darbu :)
  nu,man te zvana, prasa, vai nezinu kādu, es padodu tālāk :)

  Vajadzīgs vismaz uz vasaru, bet, ja izdosies lieliskas attiecības, tad ilgāk, darbinieks Rīgā - jāmontē ventilācijas sistēmas un jāvelk apkure. Var būt bez jebkādām priekšzināšanām,jo ir kas pamāca, bet vajag tā, lai, citēju "rokas aug no īstās vietas" :D Ja cilvēks rokās turējis elektroinstrumentus, tad vēl labāk :) Ja kādam noder, priecāšos :) Droši zvaniet Mārcim 26121510 par visiem jautājumiem un atsaucieties uz Elīnu. Lai izdodās :)
  oblica
  6:33p
  man jau labāk patīk balets...
  BB jostu eksāmenu nokārtoja ļ.labi - ne tikai ieraksts kluba pasē, bet arī sertifikāts kaut kāds par max punktu skaitu.
  Neko nesapratu, viss korejiski, visi šņāc, spirinās un iebrēcās.
  Jāsastrādā šodien vēl nesastrādātais.
  kakjux
  3:59p
  Brīžiem pārņem sajūta, ka man tiešām maksā par skatīšanos uz spineri. Nu tik tālu jau, ka nākamajā darba intervijā, kur man jautās, what were my day to day duties, atbildēšu ar kaut ko, ka skatīties spineri. Vai nu es nomiršu, nejauši nokļūšu kaut kādā reliģiskajā huiņā, kur man prasīs, ko es ar savu dzīvi darīju, atbildēšu ar to, ka skatījos spineri.
  Tas nekad nebeigsies. Tāpat kā urbšana un netīrie trauki.
  ena
  4:25p
  Es gribeetu speet nebuut riebiiga un atriebīga
  pajautaa
  [ zzk ]
  4:08p
  Vai esat piedalījušies klusēšanas retrītos?
  Kādas atsauksmes?
  pajautaa
  [ smille ]
  3:40p
  Varbūt kādam ir pieredze - vai ar šo http://www.stollar.eu/bbl550 var taisīt zaļos kokteiļus? Tā, lai neķeras nekas zobos :)
  n_komentari
  [ chaj ]
  3:28p
  Ja kāds saka, ka nezina kā viņa vietā būtu rīkojies, tad nav arī skairds - KĀ
  ulvs
  3:19p
  Īstenojušās ekspektācijas (links uz rakstu). Tā kā tīņiem tik mīļās saundklaud repa zvaigznes savās lirikās bieži piesauc nomierinošo medikamentu alprazolam, ko parasti izraksta mammām un omītēm, nav brīnums, ka tīņiem šī substance sāks likties pievilcīga. Katrai paaudzei savi teicēji, kuri promotē noteiktu vielu. Deviņdesmitajos tas bija heroīns, pēc tam sazin kas, tagad ksanīts.
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba