only after dark's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Wednesday, January 25th, 2017
  anonymous
  12:41a
  Pirmais tetovējums. Pusmūža ilustrācija. #ieskaitīts
  Tuesday, January 24th, 2017
  neraate
  11:44p
  Bibī ņamņam pupf. teica lielais maziņais. un vēlāk, kad runājām par dzīvi un smago lauksaimniecības tehniku, uz jautājumu ko vēl traktoriņš māk darīt viņš man izstāstīja visu kā ir: "Mūmū ņamma". jo par to, ko dara mazi zaļi traktoriņi mums ir zināms pilnīgi viss. jau krietnu laiku. kopš lauksaimniecīnas tehnikas izstādes Rāmavā pērnajā rudenī. tur par velti dod visādas jaukas tematiskās grāmatiņas
  mans vārdu krājums ir papildināts ar dažādiem jauniem jēdzieniem. frontālais izkrāvējs piemēram
  neraate
  11:37p
  paskatījos saviem daiļajiem ratiņiem citas krāsas un mani ir pārņēmusi iekāre. gan ne tik liela lai acis aižžmiedzot ņemtu ciet neskatoties uz cenu, bet ļoti ļoti tuvu tam. bet es jau saprotu, ka tad ja vēl piepirksim sēžamās daļas, es no tiem ratiem vispār nespēšu šķirties
  krii
  9:47p
  Lielu vairumu sociālajos tīklos rakstītā varētu reducēt uz "nesaprotu, kāpēc citi cilvēki šķiež savu dārgo laiku un enerģiju kaut kādai pilnīgai huiņai, kas satrauc viņus, nevis tām ļoti nopietnajām, svarīgajām problēmām, kas satrauc mani!!!!"
  Ja tā ir tikai retoriska figūra, lai pavēstītu savu sāpi - tas ir mazliet bezgaumīgi, bet OK, lai būtu.
  Ja tā tiešām ir neizpratne un pārsteigums, tas laikam liecina par muļķību un infantilu egocentrismu.
  martcore
  9:51p
  tik dēļ jums, dalailama, dēļ jums
  yannel 9:40p
  Vienmēr, kad dienas laikā nolikos pasnaust, Miks (kaķis) nogaidīja momentu, kad laižos miegā, un viegli pielika man pie vaiga purniņu, ķipa: Eu, tu jau guli? Neguli? A kāpēc neguli? Un tā visu laiku, kamēr izmetu viņu no istabas un aiztaisīju durvis, lai netraucē gulēt. Tad viņš sāka skrāpēties gar durvīm, un man viņu atkal nācās laist iekšā, un slēpt seju zem segas, lai mīļais kaķītis netraucē.
  ripp
  9:36p
  izjūtu apbrīnojamu nevēlmi jebkā atzīmēt/svinēt savu dzimšanas dienu (kura nebūt nav aiz kalniem). pirms tam jutos, varbūt pasaukšu radus. bet šobrīd negribu vispār neko. visa organizēt vēlme ir iztērējusies. gribu lai tā diena ir jauka. varbūt padarīt kaut ko no slēpošanas/slidošanas vai tādā garā sērijas. apēst garšīgu kūku kopā ar A. un a., viss. neko citu. tik savādi.
  yannel 8:49p
  Ko es šodien ēdu mežā:

  Zaķkāpostus. Garšoja mazliet aizdomīgi - ar tādu kā nelielu pelējuma vai trūdu piegaršu, bet visādi citādi ledžit zaķkāposti. Mūžzaļie laikam. Katrā ziņā nešķita, ka būtu jaunā raža, bet ej nu saproti ar tiem zaķkāpostiem.
  pajautaa
  [ ulvs ]
  7:29p
  Kāds pēdējā laikā ir bijis Kinomuzejā? Es vēlos tur noskatīties šādas tādas filmas. Tas taču joprojām ir iespējams (iepriekš jāsarunā pa tel./email?). Neziniet, vai ir iespēja pārkopēt vai kā citādi iegūt tur esošās filmas, nemaksājot lielu naudiņu? Vienkārši vēlos padalīties ar "Ģimenes lietām" un citām latviešu dokumentālā kino pērlēm ar ārzemju latviešiem, kuri tādi ir lielāko daļu mūža, un citiem, kuri nav to/tās redzējuši.

  Iegāju viņu mājaslapā - nevar atrast to, kādas filmas viņiem ir (pie krājuma/arhīva nav minēts). Varbūt kaut ko esmu palaidis garām?
  martcore
  5:18p
  tātad, kas mums tur no pilsētām ir aizgājuši?

  pirmkārt, zvirbuļi. tam, pirmkārt, bija kaut kāds sakars ar plastikāta maisiņiem, otrkārt, laikam ar lielo putnu invāziju, nu tur visādas urlīgas kaijas, etc, treškārt, arī misters vanags ar draugiem un partneriem palēnām tuvojas pilsētai. stāsta, ka drīz arī baložiem būšot žopa

  otrkārt, tarakāni. starp citu, amērikā tarakāni dzīvo nevis mājās, bet kaut kādās alās, kur ir reāli iekačājuši tricepsu un uzaudzējuši michelin riepas. a pie mums mājokļos tā bija savāda parādība, viņi kaut kādās barības ķēdītēs vispār te eksistēja? moš, sajutuši savu nevajadzību "mūs nav, kas močī, nav stingrā tēva vēdera!" aizpisa meklēt kādus hameleonus ulbrokas kapos
  pajautaa
  [ iguaana ]
  5:18p
  fotogrāmatas
  varbūt kāds ir izmantojis- kur taisīt kvalitatīvu fotogrāmatu?
  black_data
  10:00p
  Par Trampsitu
  Par cik histērija ap Trampu ir galā, tai pat laikā atkal aktualizējusies, gribēju atkārtot, ka neradzu nekā šokējoša faktā, ka Tramps ir kļuvis par ASV prezidentu. Pārsteidzoši - jā, šokējoši - ne ļoti.

  Bet tā kā manas argumentēšanas spējas kā minimums nav spīdošas, gribu padalīties ar šiem diviem labi argumentētiem viedokļiem: pirms Trampa uzvaras un pēc Trampa uzvaras. Bez šaubām šie nav vienīgi šādi viedokļi.
  neoplasm
  12:20p
  todo sobre nada

  man te nesen kā kolēģi neticēja, ka eju tetovēties un visu laiku pratināja, kurā vietā darba intervija, ja. nu, un vakardien pēc darba izgāju pasēdēt biblenē, jo tur ir kluss un grāmatas, un puikas visu bļe vakaru staigāja pakaļ un dīca, ar kuru no kolēģiem eju pa kluso uz randiņiem [i would never] un porkē tik nekaunīgi meloju tik labiem draugiem. gribēju atkauties ar argumentu, ka man viņu viedoklis ir pārāk pohuj, lai es viņiem melotu, bet izkalkulēju, ka droška apvainotos. tas ir pizģec kaut kāds, kad pat tie, kas mani daudz maz pazīst, nezina par mani gandrīz vispār neko un netic. meh.

  manai mazai nodaļas šūniņai piekabināts jauniņais, viens puiks no vecā biroja, kura amats izmests misenē. mēs drusku draudzējāmies [cik nu es ar kolēģiem vispār] vecajā birojā, nu tur pusdienas pa ļoti retam un kaut kāda patarkšēšana pīpētavā. man tagad tonijs saka, vai es nevarot tam puikam iedot kaut ko padarīt un man ir tā, ka es nevaru. man itkā darba ir daudz, bet es nevienam neuzticos pietiekami, lai kaut ko izlaistu no saviem nadziņiem. es nesaprotu cilvēkus, kam ir asistenti/sekretāri, jo man tam vienkārši nav pacietības. piemēram, ja es lietu x varu izdarīt 30 minūtēs, es nezinu, cik stundas vēlāk būtu pieklājīgi to otru bakstīt, neizklausoties pēc stervōza vergtura. es gan domāju, ka viņš pats man šo problēmu drīz atrisinās, jo, visticamāk, tiks atlaists - viņš darbā ir tikai tad, kad "neslimo" vai nav paņēmis brīvdienas, līdz ar ko redzam viņu pārāk reti, lai šī būtu steidzami risināma problēma. [alsō, situācija: viņa draudzenei dzimšanas diena, viņš lūdz palīdzību dāvanas meklēšanā, es fiksiņām izpalīdzu, viņš sāk ar mani flirtēt. diezgan fuj, es jums teikšu. paspēju tikai pacelt uzaci un tonijs uzreiz tāds "dude, you can't speak to neō like that. you'll regret it, mate, trust me"]

  agdies, nē, šodien birojā brexit sarunas, jo. halp.  Current Mood: grūti
  Current Music: Garbage - Stupid Girl
  pajautaa
  [ apolineers ]
  1:50p
  Rociņas virs segas!
  "We have scheduled time for hands-on analysis training with IDB Analyzer".

  Izcelto salikumu varat palīdzēt iztulkot? 
  vajag
  [ tipa75 ]
  1:03p
  Ja tev ir plašs dzīvoklis jaunajā projektā, iespējams tu vari palīdzēt reklāmas industrijai un tikt pie glītas summiņas (1 dienas filmēšanai tiek meklēts dzīvoklis) vairāk informācijas šeit:
  https://www.facebook.com/ieva.mellene/media_set?set=a.1184054641712747.1073741832.100003246689081&type=3
  ena
  12:37p
  Kad es klausos un skatos sjo puisiiti tad man vienmeer gribaas atkal speeleet klavieres https://youtu.be/ejdOAvl5by0
  yannel 12:11p
  kopīraits
  Balzāms "Glābējs" ar intensīvi nomierinošu efektu. Lasot šādus oksimoronus, manī intensīvi pieaug aizdomas, trauksme un satraukums, un, protams, intensīvs miers.
  dominika
  12:09p
  Izlasīju "Mātes pienu". Neatceros, kad es pēdējoreiz tik briesmīgi raudāju, grāmatu lasot. Kā to var uzrakstīt. Kā to visu var uzrakstīt.
  neraate
  12:06p
  pārskaitīju savus dārgumus. nu, jūs taču ziniet kā ir, kad uzdāvina vai nopērk vai atdod ko TĀDU! un tad var ik pa laikam aptaustīt, apjūsmot, apmīļot, piežmiegt un nelaist vaļā un gribēt vēl un vēl! nu, es noliku savus dārgumus uz sedziņas istabas vidū, noģērbu pusplikus un gribu apgramstīt un apčubināt un vispār apēst! un lai man būtu vēl un vēl! pilnīgi jūtu endorfīnu kaskādes, pelēkā ikdiena kļūst drusciņ rozīgāka
  oblica
  12:07p
  .
  Es jūs lasu, bet pašai nav, ko rakstīt.
  Slinkums, nevēlme un ... slinkums.
  chimera
  12:03p
  slavenā ķecerīgā grāmata viņš un viņa filiālbibliotēkā zvirbulis atrodas bērnu literatūras nodaļā! kur skatās kristīgais radio?

  also, Parasto Tautu TM haips vēl nav sasniedzis. grāmatu var izņemt jebkur. atšķirībā no gaudu stāsta likvidētie autobusi, uz kuriem es stāvu rindā jau kuro mēnesi.
  ena
  11:44a
  Es vienmeer raudu lidostaas un bazniicaas
  kautskis
  11:42a
  Jūs šeit to uzzinājāt pirmie
  UK Augstākā tiesa nupat nobalsojusi par to, ka Terēzei Mejai jāprasa Parlamenta atļauja, pirms izziņot breksitu. Neba tas ir Kaut Kas Tāds, tomēr pastiepj lietas gaŗumā un vairo neskaidrību.
  ena
  11:43a
  virginia_rabbit
  11:03a
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba