only after dark's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Sunday, March 29th, 2015
  rasbainieks
  7:08p
  tomēr tik aizkustinoši redzēt vienreiz mūžā suaresu un nando spēlējam plecu pie pleca anfīldā, kā mēs to gaidījām pirms gadiem un nekad nesagaidījām
  un stīvijs abus sažmiedz un samīļo
  un luiss garsija mūžam saulīte
  lai kā ietu klubam, stīvija atvadu allstars tīrs zelts un asariņa acs kaktiņā
  zin
  6:49p
  vienā pelēkā, pelēkā pilsētā
  pelēkā, pelēkā dienā
  ...
  rīt būs pirmdiena
  pajautaa
  [ reportiere ]
  6:39p
  Kādas ir jūsu atsauksmes par Just5 viedtālruņiem? Šodien iegādāts jauns aparāts, kurš tajā pašā dienā ņēma un uzkarsa tik ļoti, ka nevar ieslēgt (nu jau divas reizes, pēc akumulatora nomaiņas). Vai iet uz veikalu un jauna akumulatora vietā prasīt jaunu tā paša modeļa telefonu, vai vienkārši labāk šim bāleliņu produktam neuzticēties?
  martcore
  3:31p
  šis ir vnk dziesma
  starp citu, novosibirska ir leģendāro monstrāciju dzimtene

  nu un bonusā žanrs "anekdote anekdotē", ļoti smējos

  Валуев начал свою речь словами о примирении и недопустимости конфликта между разными группами людей — сторонниками светской культуры и оскорбленными православными. Однако, затем он добавил: «Не стоит сейчас устраивать охоту на ведьм, но всегда есть люди, являющиеся организаторами такого [конфликта]». Ими стали постановщики «Тангейзера» и чиновники, считает парламентарий.
  «Художник показывает человеку картину, — начал рассказывать анекдот Валуев. — Тот смотрит на нее и ничего не понимает, и спрашивает, что на ней изображено. Художник говорит: „Ну вот речка, вот солнце. Ну вот так я вижу это“. „Может тебе к окулисту тогда сходить?“ — спросил человек». Никто из тысячи слушателей не засмеялся.

  martcore
  1:08p
  black_data
  1:00p
  Lizard Skinart Illuminati


  Neviens negaidīja, ka šie cilvēki tā vienkārši atnāks, un izdarīs. Neviens nezina, kā viņi to dara, bet runā, ka viņiem ir zināšanas, apķērība un zibenīga reakcija. Viņi pazīst senas vietas, dažādus simbolus un reti lietotas rakstu zīmes. Viņi spēj pieslēgties lielākajam līdz šim zināmajam informācijas laukam no jebkuras vietas, un pat esot kustībā. Kas ir viņu vadonis - to nezina pat viņi paši. Kādi ir viņu mērķi vēl nav skaidrs.

  http://braincar.lv/rezulta-ti
  black_data
  12:40p
  Trešās pasaules problēmas ar JP Sears
  Sen jau gribējās šo džeku ielikt cibā. Visu laiku nesanāca.

  https://youtu.be/95Hpix8O9Qs
  au
  11:07a
  līst. visu rītu līst.
  antuanete
  11:21a
     Izpildos kā kārtīgs cirslis virtuvē. Tā kā šodien jāuzņem ciemiņi, vakar braucām pa Gemosu un citiem veikaliem; iegādājos tādas ekstravagances kā kilogramu kakao un kilogramu cepamā pulvera (jo šādā iepakojumā pulveris ir 3x lētāks nekā kastītē), taču mājās, sākot cept kūciņas, atklāju, ka kviešu miltu nav VISPĀR. Tā kā bija ļoti slinkums iet uz veikalu, izlietoju no ASV vestos un īpašām vajadzībām taupītos kūku miltus, sakasīju atlikušos speltas kviešu miltus un trūkstošo papildināju ar pilngraudu miltiem, taču ņurkstēt par savu muļķību nepārtraucu. Kas noved pie šī rīta, kad gatavoju kafiju (ko parasti nedaru) un konstatēju, ka KĀDS nav pateicis - pupiņas praktiski beigušās; būtu gan jauki to uzzināt brīdī, kad ciemiņiem tiktu piedāvāta kafija. Un vakar Gemosā būtu varējuši nopirkt par piedienīgu cenu, tagad jāiet uz ekoveikalu, kur Andrito kafiju tirgo ar manāmu uzcenojumu.
     Tādas mums pirmās pasaules problēmas (ja neskaita nozagto stundu pulksteņa griešanas dēļ).
  au
  10:08a
  pūpols noderēja jeb esi sveicināta parīze, latvieši no rīta viens otru ieklapēja!
  honeybee
  10:28a
  Bet vispār, iespējams, kaut kādas manas komunikācijas problēmas nāk no tā, ka es esmu dafiga ilgi kopā ar (pieņemu, ka) nediagnosticētu aspergeru - t.i., es vienkārši esmu pieradusi lietot vārdus to pamatnozīmēs un gandrīz pilnībā izslēgt no sarunvārdnīcas to, ko sauc par "mājieniem".
  Nu tbš ja es saku "tu man patīc", tas nozīmē "man patīk vaniļas saldējums vasaras dienā, tas pirmais mirklis pēc pamošanās, kad man šķiet, ka man nav paģiru, un tu". [Actually es muldu; tas ir daudz par poētisku; "tu man patīc" ir vienkārši "tu man patīc", bez nekādiem saldējumiem.] Ja es gribētu teikt "es gribu noraut tev drēbes un iegūt tevi Vērmanes dārza vidū", tad es tā arī teiktu.
  Mājieni vispār ir čau; nu tbš es viņus uztveru un nolasu (vismaz tad, kad man tas ir izdevīgi), bet pirmā emocionālā reakcija ir "why the hell are you fucking with my head". Un vismaz 50 % gadījumu es pieprasu, lai cilvēks pasaka tieši un konkrēti, kas viņam kaiš un ko viņš grib. (Kas patiesībā ir dikti interesants sociālais eksperiments, t.i., diezgan daudzi cilvēki vienkārši nemāk pateikt, ko grib, un ir šausmīgi smieklīgi skatīties, kā viņi spirinās starp "es gribu" un "es nedrīkstu pateikt, ko gribu".) Es pat uz ironiju reaģēju kaut kā saasināti, nu tbš ja cilvēks ir drusku ironisks, tas ir fine, bet tie cilvēki, kas spēj būt ironiski 5-10 minūtes no vietas, man rada aizdomas, ka viņiem galvā kaut kas nav kārtībā.

  No vienas puses, protams, varētu mēģināt adaptēt sevi normālo cilvēku pasaulei, nu vai vismaz mēģināt būt drusku vairāk lietas kursā par to, ko tad tagad nozīmē vārdi.
  No otras puses, jūs, normālie, vienkārši nespējat iedomāties, cik nenormāli, nenormāli komfortabli ir dzīvot pasaulē, kurā vārdi nozīmē to, ko nozīmē un cilvēki saka to, ko saka.
  zirka
  10:05a
  es sapratu. tie resgaļi vienkārši cenšas palīdzēt man ēst gatavošanā kā nesaudzīgi kritiķi
  kamēr es sestdien biju darbā, mana divu stundu ilgā cūķa sutināšana-cepināšana un pārējās izdarības iepriekšējā vakarā bija priekš kaķiem vistiešākajā nozīmē. kaķi nolēma, ka cūķis hjūmeniem tāpat sanācis par cietu un, atvēruši cepeškrāsni, izvazājuši tajā esošās cepešpannas saturu pa māju, un visādos stūros gaļu sadalījuši un likvidējuši
  labi, ka tas nenotika, man mājās esot. no otras puses, es būtu pēc naksniņām ielikusi pannu ledusskapī. zem čaildloka!
  nu, vismaz kartupelīšus atstāja, tie bija sanākuši samērā ēdami
  pajautaa
  [ udensroze ]
  8:58a
  Vai Rīgas Marks and Spencer ir arī pārtikas nodaļa?
  neraate
  8:41a
  nu ko - priecīgas! to whom it may concearn - patiesi augšāmcēlies!

  būšu atpakaļ pēc kādām nedēļām divām. bučiki bučiki laski laski
  Saturday, March 28th, 2015
  daria
  8:28p
  šodien tikām kajakot, šitādus satikām miiiiljons
  bruņurupuči )
  Sunday, March 29th, 2015
  honeybee
  5:11a
  The bomb just keeps ticking and ticking and ticking
  And then you realize it's your heartbeat
  Saturday, March 28th, 2015
  baby_boom
  [ ripp ]
  10:43p
  bērnu izklaides vietas
  bērna izklaidēšanai slikta laika apstākļos ļoti labs izrādījās Riga Plaza Fantasy Park bērnu "stūrītis", jeb, drīzāk, megastūris. no 4 gadu vecuma bērnus tur var atstāt vienus, līdz - ar vecākiem. sacīt jāsaka gan, man arī tur patika, bez problēmām izložņāju visus 3 stāvus ar un bez meitas, pašļūcu no prāva (trīskārša) slidkalniņa un pagulēju bumbiņās :D

  5eur par visu dienu, 3eur par pusstundu. kkas pa vidu arī bija ar cenām un laikiem, bet to neatceros.
  kakjux
  8:05p
  Mēs ar Andžiju tā izrunājāmies par ceļošanu, ka man jādzer mojito atkal un jāsapņo par Tenerifi. Vai Grieķiju, kur vēl nav būts. Laikam jāsadomā vasaras vaļinājums.
  krii
  8:49p
  Izskatās, ka esmu nomērdējusi savu efeju. Jūtos ļoti bēdīga un vainīga.
  krii
  8:36p
  Kurš skrējiena posms sestdienas vakarā ir visgrūtākais? Pareizi - treniņtērpa uzvilkšana.
  zin
  8:06p
  šeit ir garš, apcerīgs un pamatots ieraksts par to, ka ceļot vajag kaut vai tādēļ, lai paskatītos un salīdzinātu, kā lietas notiek citur pasaulē
  sākas šis ieraksts ar chortošanos par 3-stūrmaizi, kurai nosaukumā vista, bet saturā to grūti atrast, turpinās ar atstāstu par to, kāda sajūsma tika piedzīvota, ēdot sendviču ar garnelēm no dienanakts veikala londonā, jo tur tiešām bija garneles un daudz (ne tikai 3 gab, pielīmētas griezuma vietā). šeit vieta nelielai atkāpei un interpretācijai, ka tās mūsu sviestmaizes varētu būt saistītas ar psrs mantojumu ar mazu kriksi speķīša, paslēpušos vienā pīrādziņa galā.
  un, protams, iztirzājumā tiek pieminēta Japāna. šai valstij un tās iedzīvotājiem varētu dziedāt slavas dziesmas par dabīguma vērtības izcelšanu un nemēģināšanu pārdot sū par dārgu naudu.

  ja vien ir uzņēmība, var pārņemt visus nošpikotos labās prakses piemērus.
  bet mēs norobežojamies savās mazajās pasaulītēs un un mums ir labi, jo neko labāku nezinam
  pajautaa
  [ digna ]
  7:28p
  Puķes podos
  Kādus nelielus istabas augus jūs ieteiktu cilvēkam, kam nepatīk istabas augi? Gandrīz obligāta ziedēšana pēc iespējas ilgāk un biežāk, lai izskatās pēc puķēm.
  Patīk pavasarī hiacintes, narcises, muskares, gribētu cauru gadu ko tādu. Vēl ciklamenas. Utml.
  Diezgan patīk antūrijas un spatifīlas, bet līdz šim otrās kaķi vienmēr nograuzuši līdz zemei.
  Nepatīk līdakastes, naudaskoki, Ziemassvētku kaktusi, orhidejas (neskatoties uz to, ka zied), un visi tie zaļie, kas parasti visiem uz palodzēm ir.
  Vai vispār ir kāds augs, ko tādai īgņai-grinčam piedāvāt?

  Ja tam ir nozīme - dzīvoklis sauss,gaišs, saulains.
  zin
  7:31p
  evy
  6:06p
  shodien pus devinjos peec kamieljlaika - zemes stunda [???]. mums lobijaa sveces jau sagatavotas. seshdesmit minuushu romantika. tikai ljoti ceru, ka dazhi leciigie viesi, kuru shodien iechekojaas, paaraak netrakos, ka uz stundu nebuus elektriibas [nosaciiti, jo nu pavisam jau izsleegt mees droshiibas apsveerumu deelj nemaz nedriikstam, tomeer buus tikai pats minimums].
  blond
  2:42p
  "Labai veselībai svarīgi ir ērti apavi. Savulaik visā Padomju Savenībā bija viena apavu lieste, un, ja tev tā nederēja, tad mokies vien, kamēr pieradini kurpes pie kājām. Pareizu apavu - nevis pēc skata, bet ērtuma - izvēlei ir vērts ziedot laiku un enerģiju. Izvēle ir pareiza tad, ja ar jauniem apaviem vari nostaigāt veselu dienu, neuzberžot tulznas un nesamokot pēdas. Tad atliek vien prasīt kurpju ražotājfirmu un uzzināt, kur tās nopirkt, kad atkal vajadzēs jaunus apavus.
  Turklāt apavu cenai nav lielas nozīmes. Viens otrs pasaulē izslavēts brends vairāk domāts nevis staigāšanai, bet kurpju plaukta prestižam."

  Valdis Zatlers, Latvijas Valsts prezidents
  "Kas es esmu"
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba