only after dark's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Tuesday, October 24th, 2017
  dienasgramata
  12:08a
  Kas Jauns: Baisos apstākļos atrastie latviešu vergi ar dzīvi Anglijā ir apmierināti un atpakaļ uz mājām pat netaisās
  Monday, October 23rd, 2017
  penny_lane
  11:31p
  tā ir viskrutākā sajūta pasaulē, ka tev ir cilvēks, kas tevi no sirds atbalsta it visā, arī kļūdās, arī pārmēru drosmīgos un neapdomātos lēmumos. it sevišķi tad, kad tu pats šaubies. tā ir jauna līmeņa brīvība. un vieglums.
  dienasgramata
  11:05p
  Spotify iesaka:

  Similar to Queen: The Police, David Bowie, Foreigner, Van Halen
  piecis 10:34p
  Komplimenti man un mašīnai
  Šodien pirmo reizi piedzīvoju to, ka autonomā manis atdzīto mašīnu vispār nepārbaudīja. Nevis tāpēc, ka darbinieks slinks, kas gan ir pieredzēts. Bet tāpēc, ka autonomas īpašniece paskatījās uz mani un paziņoja: "Atbrauca normāls cilvēks".
  Ā, jā, nomāju mašīnu, kurā brīvi ievietotos vēl viena mašīna. Un braucot blakus fūrēm varēju redzēt ko vairāk par vadītāja galvu. Un lielveikala stāvvietā godīgi aizņēmu sešas vietas, jo noparkojos precīzi ar kreisajiem riteņiem uz līnijām un degunu 3 cm pāri iedomātajai gala līnijai, bet nevienam nebija pat domas, ka es būtu ļaunais pidrila.
  Atgriežoties pie komplimentiem. Klienta darbinieks, kas pa darbu pārvietojas ar, manuprāt, līdzvērtīgu aparātu, atzinīgi piebilda: "Ōōō, tev ir garais".
  anonymous
  9:38p
  Sublimācija
  Tikai nesen aptvēru, ka ja man līdz šim bijis sekss vien ar kādām 2,5 personām, savā vecumā un pat savās acīs laikam neesmu īsti pieskaitāms.
  piecis 10:19p
  Interesanti
  Dabas muzeju apmeklēju gandrīz vai regulāri. Divas - trīs reizes gadā. Tas, ka sīči katru reizi iegūst kaut ko jaunu, tas tā kā būtu skaidrs. Kriksene gan paziņoja, ka putnu stāvā viņa zin visu. Sasitu viņas pārliecību lupatu lēveros ar to, ka putni mēdz "dziedāt" ar spalvām.
  Savukārt es atklāju, ka agrāk bija kontinents Baltika (Baltija?). Būs iemesls pastudēt padziļinātāk. Jo galu galā bijām lielāki pat par tagadējiem... da jebkuriem.
  martcore
  9:44p
  ar ko asociējas "bailes no asinīm"
  man, teiksim, no kautiņa ar vienu krievu puiku 12 gadu vecumā {tas vēl bija racial hate laikos)
  kad es pakritu un pārgriezu sev roku uz kaut kāda stikla, un aizlēju visu pasauli ar šo silto un saldo smaržu
  es rubījos ārā, teicu viņam, pasauc kādu
  bet viņš bēga projām
  lūk, viss stāsts par to, kā garšo asinis
  krii
  9:46p
  Ja jums būtu jānovērtē savs intelekts 10 ballu skalā - jūs taču izvēlētos kaut kur starp 7 un 8, vai ne?
  chimera
  9:40p
  "piena ceļa dvēseles" ir negaidīti labāks krājums par iepriekšējo (visu gan vēl neesmu izlasījusi); stāsti patiešām ir stāsti, nevis zarisovkas; ne vienmēr gan autori zina, kā tos pabeigt, un atliek vienīgi piebeigt; pāris stāstiem ir tā pati vaina, kas filmai it comes at night - džeks tik ļ. safanojās par ideju!! māju ar baisām sarkanām durvīm, ka atmeta ar roku visam pārējam (kas, piemēram, varētu pa tām ienākt); also, lielākā daļa stāstu šķiet interesantāki par tiem top 3, bet tas jau ir mazāk būtiski
  ilona_pop
  8:14p
  :( Nezinu, kā tālāk dzīvot
  Un arī sākt palikt par grūtu vienai. Taču laikam ne tik ļoti, lai ņemtu katru pretimnācēju, DIEMŽĒL
  rasbainieks
  8:31p
  kas man šodien ļ. patika internetos
  biļešu pārdotuvē pie koncerta apraksta praktiskā informācija (bolds mans):

  Ierašanās no 19:30, koncerta sākums 20:00, durvis tiks slēgtas 20:15. Neiesakām bērniem jaunākiem par 12. gadiem. Aicinām koncertā ievērot pilnīgu klusumu. Koncertu apskaņos Jānis Krauklis.
  pajautaa
  [ gnidrologs ]
  7:06p
  kompju lietas
  Kādam ir zināms vai mūsdienās iespējams sinhronizēt XP operētājsistēmas pulksteni ar kādu 3d party serveri? Kopš mikromīksts vairs neatbalsta XP, arī windows time serviss viņiem nestrādā, serveri nav pieejami. Kas dīvaini, ka ja manuāli iestata pareizu laiku, internālais pulkstenis sistēmiņai visu laiku gļuko, atpaliek vai pat stāv uz vieta it kā būtu mehāniskais atsperpulkstenis. Arī tad ja datoru neslēdz ārā.
  Nejautājiet kāpēc šobrīd sēžu uz eXPas. :P
  virginia_rabbit
  6:27p
  ņoki un džiugas

  mako
  6:18p
  RIP George Young
  70 gadu vecumā miris George Young no AC/DC.
  chaika 4:59p
  [sky high]


  no rīta, salstošām rokām, salasīju un stiepu
  ābolu maišeli kolēģiem no šosejas līdz darbiņam |phonefoto
  deloveja_kundze
  4:02p
  daudz domāju par to, ka, darot vienu un to pašu lietu vienā un tajā pašā veidā, dabū vienus un tos pašus rezultātus. tā nu es acīmredzot esmu izvēlējusies, pašai sev to neapzinoties, visu kārtīgi izmainīt, proti: kavēju 2 ļoti nopietnus dedlainus, ko principā nekad neesmu darījusi, tikko arī sapratu, ka esmu saslimusi (ziniet to sajūtu, kad dienas laikā saproti, ka zinkā, nebūs? pamosties tāds svaigs un jauks, un tad tā pāris stundu laikā piepampst vaigi, uztūkst acis, aizsmok balss un parādās iesnas?), tātad drīz jau galvā būs vate, tātad - turpināšu kavēt un kavēties.

  un mācīšos par to diez ko neuztraukties, jo galu galā arī teicamniecēm vajag dzīvē jaunas pieredzes.
  chimera
  4:11p
  līdzfinansētie kursi pieaugušajiem grāvī piedāvā iemācīties izmeistarot spēka zīmju un augu nospiedumu t-kreklu, galdiņspēli, ādas somiņu un meditatīvo abstrakciju.
  ninona
  3:35p
  Es pirms brīža uzzināju, ko šogad saņemšu dzimšanas dienā.
  Tas būs jauns virtuves kombains!

  Jo M tikko līdzšinējā ielēja jogurtu - nepamanīja, ka blenderkrūze skapītī stāv ar neieliktu asmeņdaļu, kas aiztaisa apakšu. Motorizētajai pamatnei pa apakšu tagad laukā pil zemeņu jogurts.

  Pilnīgi nav iemesla dusmoties un bēdāties :D
  n_komentari
  [ heaven ]
  3:24p
  Ventspils olimpiskajā centrā esot labs, tik šobrīd laikam slēgts
  neraate
  2:54p
  man ir jauna mīļākā tēja: daudz piparmētru (kaut kādu neīsto no dārza), mārsils (4:1?) un šķipsna bazilika. ar cukuru - mmmm
  penny_lane
  1:14p
  es neapgalvoju, ka sieviete vienmēr nav vainīga, ja uzvelk īsus svārkus. gadās es šodien uzvilku īsus svārkus, un pati vainīga, ka tik faking ļoti salst.
  pajautaa
  [ adele_varbut ]
  1:02p
  Kur Rīgā sestdienās ir vislabākais brančs? Man pašai patīk Miit un Terapija, bet šoreiz vajadzīga vieta, kur piedāvā arī gaļas ēdienus. Meklēju internetā, bet, tā kā pati citur neesmu gājusi, grūti saprast, cik kur patīkama atmosfēra un labs piedāvājums.
  kakjux
  10:45a
  jau sen esmu pārtraukusi skatīties uz psihiem kā uz cilvēkiem, kuri varētu man palīdzēt. viss, ko viņi dara, ir zāļu devas palielināšana. neredzu prikolu. also, nepalīdz.
  bet, ja tā padomā, nu ko tad viņi tur vispār var palīdzēt.

  Current Mood: -
  Current Music: Archive - Baptism
  virginia_rabbit
  12:19p
  likās diezgan besīgi, ka pāri ielai būs būvlaukums, nu, tur smirdēs un trokšņos, bet patiesībā tas būvlaukums ir labāks par zoodārzu. tajā ir liels, izteiksmīgs, dzeltens ceļamkrāns, kas čakli visu dienu arī kaut ko cilā, un onkuļi visādu krāsu ķiverēs. un lai izstaidzinātu Simonu, pietiek ar pastāvēšanu pretī būvlaukumam, skaļi komentējot - woooow, kā viņi piesien ķēdes, ai kādu lielu akmensvati pacēla.
  strādnieki par mums jau ierēc.
  pajautaa
  [ blondaa_truba ]
  11:55a
  SPA ar bērniem
  Vai Latvijā ir kāda viesnīca ar SPA zonu, kur būtu baseins bērniem ar dziļumu max 70 cm?
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba