only after dark's Friends
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends View]

Below are the most recent 25 friends' journal entries.

  [ << Previous 25 ]
  Sunday, November 23rd, 2014
  traffico
  1:07a
  karma
  Tas nu ir noticis- lapsis nokrita zemē. Cietni lāga neatrod. Heh.Mazliet mirkkstu asaras. .. lasu gramatas. Telefons savukārt saņēmies mazluet. Malacītis, bet vektorus ar tevi nesabīdīt :(
  Saturday, November 22nd, 2014
  amanita
  10:40p
  Ir brīži, kad es sev jautāju - nafig man tas viss vajadzīgs? Mierīgi dzīvotu savu mājsaimnieces dzīvi, rūpētos tik par bērniem, runātu ar citām mammām (arī tik par bērniem), gatavotu ēst, risinātu mājas jautājumus, skatītos seriālus un gulētu pusdienlaikus. Parasti tā ir, kad darbs darbu dzen, bet taustāma rezultāta vēl nav, Krišjānis grib, lai es skrūvēju konstruktoru, bet Karlīna lien pakaļ un čīkst. Vai veikalā, kad automātiski gribas paņemt kādu žurnālu, bet komplektā nāk skaudra apjausma, ka tādām lietām man jau dažus mēnešus neatliek laika necik. Tad manī mostas sliņķis parastais (un manī tāds ir MILZĪGS), kas nesaprot to manu personības daļu, kura grib rosīties un realizēties arī ārpus mājas. Labā ziņa - abām manām personības daļām patīk tas, ko mēs kopīgi darām. Un ir forši tie brīži, kad padarītais nes gandarījumu. Tāds mazais prieks un lepnums. Un daudz jauna. Un, jā. Ir labi.
  Karlīna samācījusies gulēt pusdienlaikus pārbraucienos vai pavisam garlaicīgās tikšanās reizēs, telefonā pārsvarā lietoju skaļruni, lai var mainīt pamperus un runāt vienlaicīgi, ātri datorā rakstu ar vienu roku un pat mājās lietoju e-pastu telefonā, jo, guļot blakus bēbītim, tā var ērtāk strādāt. Ja datoru noliek uz kafijas galdiņa, tad var sēdēt uz grīdas un ļaut bērnam ložņāt pār manām kājām. Vienīgā skāde - Karlīnai nepatīk pastaigas tumsā, tāpēc mūsu ikpēcpusdienas pastaiga pēc Krišjāņa uz BD ir vai nu nervoza vai nav vispār (braucam ar auto).
  Bet laikam skan trakāk kā ir. Mums kaut kā gana organiski viss sanāk. Un kolēģi ir brīnišķīgi - palīdz ar Karlīnu, saprot, sapulcē nepievērš uzmanību,kad kādā stūrī pabaroju mazo. Tāda maza un mazliet traka ir mana pasaule šobrīd. :)
  kants
  10:07p
  klubu un kultūras pieturpunkti
  vakarā:
  depō vēl arvien ventilācija un kanalizācija ir kaut kā savienotas
  rokkafejnīcas pagrabā iereibuši vecāko klašu skolēni dzied latviešu b-kategorijas šlāgeru karaoki un viņu draugi taisa selfijus, vispār vietai ir vismaz tik pat liels apstulbinājuma potenciāls kā pagrabam ala
  tequila boom nav ne apmeklētāju, ne upeņu liķiera
  pin up bārā patīkamu tukšumu piepilda labi atlasīta mūzika un ir kir royal

  pa dienu:
  amatieru fotoizstāde lnb (gada fotio vai taml.) ir amatieriska
  galaktika ir arsenālā ir fifīga, bet ne īpaši labi organizēta

  pēc nāves:
  man ir visādas publikācijas labos žurnālos, grāmatās un internetos, bet dabas un vēstures kalendāru 2015, lūdzu, pieminiet manā nekrologā!

  Current Music: liquid stranger: annihilate
  krii
  10:05p
  Šodien saņēmu mazliet sāpīgu nepieķeršanās mācību, kad PMLP darbiniece atņēma manu veco pasi. Ar manu skaisto, krāsaino trīsdesmitgadnieces fotogrāfiju, ar Irānas un Armēnijas vīzu. Ar nobružātiem vāciņiem, ar Saeimas vēlēšanu un referendumu spiedogu nospiedumiem, ar zīmodziņiem, ko atstājuši Gruzijas, Turcijas, Kolumbijas un vēl visādu zemju robežsargi. Pasi, ko Austrumanatolijas žandarms šķirstīja un lasīja aizrautīgi kā romānu, jo tajā nostūrī eiropieši ieklīst reti kā komētas. Pasi, kuras valstspiederību kolumbiešu lidotas darbinieks skrēja pārbaudīt pie globusa (viņš nebija dzirdējis, ka Eiropā ir arī tāda zeme). Pase, kura bija mirkusi lietū, kritusi no mugursomas kabatas ceļa putekļos, vairākkārt kaut kur iejukusi, bet pirms robežkontrolēm vienmēr laimīgi atradusies, radot mieru un drošību.
  Manas dzīves pagaidām lieliskākie desmit gadi.
  Redzēsim, kā veiksies ar jauno.
  pajautaa
  [ krazuu ]
  9:43p
  Mobilā ciba
  Klau, kur palika mobilā ciba? Serveris uzkārās?
  Cik atrodu, adrese nav mainījusies, bet nu jau vairākas dienas nelaiž iekšā un saka, ka 'unknown database'.
  black_data
  7:57p
  FOTO: Frank Bauer
  rasbainieks
  5:01p
  kas man nemērā patīk šajā festivālā – pilnīgi nevienu neinteresē, vai tev gadījumā nav līdzi pudelīte kandžas
  nevienā no pasākuma vietām, un to vietu ir daudz, un viņas ir ļoti, ļoti dažādas un pa visu pilsētu izkaisītas
  galvenais venjū ir koncertzāļu multiplekss ar reāli kruta izolētām zālēm, viss ļoti funkcionāls un galīgi nekādas iedomības un arī nekādu ārišķību izskata ziņā, reāli ne pēc kā neizskatās, bet tas nav svarīgi, ka tik labi skan un visur var kruta tikt un visu redzēt, un tur ir arī pasaulē mīlīgākie apsargi, kuri pēdējos apmeklētājus trenc ārā smiedamies un dancodami, nu un uz visu līdzatnesto kandžu un narkotikām vēlīgi noskatās
  vēl ir tādi venjūzi kā hipsterīga ēdamzāle ar atkal jau reāli kruta izolētu zāli aiz tās, ir klubs aiz dzelzceļa, ir pat farmakoloģijas fakultātes auditorija, tā vispār bija ļoti kruta, tur spēlēja okjunga lī, kuru jūs redzējāt skaņumežā, bet mēs, kā parasti, nokavējām, nu un tai auditorijā uz uzstāšanās sākumu bija precīzi 20 cilvēki, no kuriem viens skaņotājs un viena pati okjunga, un skaņotājs visiem iznēsāja ābolus un gurķus, vēlāk atnāca vēl daži desmiti skatītāju un arī pats maikls gira, kurš kūrē pusi festivāla un šovakar pašapmierināsies uz skatuves, un prasīja vēl, bet okjunga viņam teica ohai un nē
  vēl ir baznīcas un whatnot, un daudzās vietās pasākumi notiek tikai vienu dienu no četrām, festivāls pa visu pilsētu, un pilsēta ir jauka, to es jau laikam teicu
  koncertu hailaits vakar – trans am, viņi ir lapočkas, basists joprojām owno visas meitenes desmit jūdžu rādiusā, tikai tagad es par viņu intīmo dzīvi zinu visādas pikantas detaļas, jo pa šiem septiņiem gadiem kopš iepriekšējās reizes mūsu dzīvē ir ienākusi pilnīgi trakā amerikāņu stjuarte caca bundziniece, kura ir pārkniebusi visu scēnu krustu šķērsu un piegādā lulzus tā ka maz neliekas
  anonymous
  5:31p
  Varu grozīties, kā vien ienāk prātā, bet viedokļu un dažādu jūtu sadursme ap šo rakstu un pats raksts atmiņā atsauc pirms gadiem padsmit pieredzēto Ālandu salās. (Atvainojos visiem, kam jau esmu šo stāstījis).
  Tā bija kaut kāda starpnozaru konference, simpozijs vai seminārs ar makten raibu publiku - es dzīvoju uz vienas jahtas ar zobu sāpju pārņemtu Uldi Bērziņu (tā kā sala bija visai nomaļa, vienubrīd tika apsvērta ideja par evakuāciju ar helikopteru), vēl tur bija Borgs un kāds norvēģu pāris, kas ar visiem bērniem dzīvoja teltī. Norvēģiete, kā izrādījās, bija fizikas profesore, un kāds zinātājs jau pirmajā dienā pastāstīja, ka viņa izpelnījusies visai plašu ievērību, zīdot savu zīdaini auditorijas priekšā lekciju laikā. Bija pavēls rudens, uz jahtas nebija dušas, un lai gan ūdens nepavisam nebija silts, tā bija vienīgā pieejamā mazgāšanās iespēja. Agri no rīta drebinādamies ielīdis un vēl ātrāk izsprucis no ūdens un slaucīdamies, no krasta saklausīju "Dievs, svētī Latviju!" melodiju. Kāds to svilpoja, un svilpošana skanēja no norvēģu telts. Kolektīvajā ēdināšanas reizē norvēģim pieprasīju paskaidrojumus. Jā, viņš teica, viņš zinot, ka tā ir Latvijas himna. Viņam vienkārši patīkot melodija. Vārdi gan, kā viņam reiz teikts, esot nekam nederīgi.
  krii
  5:29p
  Dārgie cibiņi, ko jūs domājat par Franciskas Ermleres detektīvromāniem?
  anonymous
  4:27p
  Nu jau atkārtojumā atkārtoti priecājos par TV spēlē "Gudrs un vēl gudrāks" uzdoto jautājumu par to, kas varētu būt attēlots uz veikala Elvi nosponsorētās tortes.
  - Nora Ikstena? - min viena spēles dalībniece. Tas bija brīdis, kad TV notiekošajam sāku pievērst uzmanību.
  Pareizā atbilde izrādījās Bjorka.
  dooora
  3:42p
  reizēm pat forši, ka ciparpirāti vēl visu nav nopiratizējuši.
  Stefans man 91tajos Ziemassvētkos, kad Prāgā strādāja par vidējās rokas dīleri, uzdāvināja Attilas kaseti Donkeys' Years. analōgi piratizējot, protams.
  gadu skraidā kasete ir noplaukusi, un beidzot no austrāļu ēbaja pasūtīju šī lieliskā ieraksta vinilu. principā vienas dziesmas dēļ. dzejoļa, pareizāk sakot.

  kazi, izkritīs pirmais riktīgais sniegs, varēšu sēdēt ķipītī, tēlu acīm skatīt, kā Stefans ar Errōru duelējas, špagu vietā ņemot tikko vārītus cīsiņus un Attila fōnā skaita savu mīlas liriku.  Today I took out the rubbish
  and thought of you.
  At the bottom of my dustbin
  the maggots wriggled round and round
  like planes circling over Heathrow Airport.
  Now and then
  two larval aviators collided in the crowded, circular, putrescent grooves of metal
  and I thought yes, this is us -
  not even ships that pass in the night
  but maggots wriggling in predetermined circles
  in the putrescent dustbin
  of the enterprise culture.

  {AtS: The Dustbin Poem}
  unpy
  3:29p
  Nedaudz par dzīvnieku tiesībām un starpsugu attiecībām.
  "Dzīvnieku tiesības", protams, ir viens no dīvainākajiem terminiem, ko cilvēcē pēdējā laikā savā nekonsekvencē ir izgudrojusi, taču šoreiz ne par to.

  Kādā savā apziņas stūrī atceros manījis šūmēšanos par cirka dzīvniekiem, tā ļoti neiedziļinājos, taču gan jau, ka kaut kas par sūru mazo brāļu ekspluatāciju bez pienācīgas sociālās apdrošināšanas, medicīniskās aprūpes un garantētām vecumdienām Spānijas kūrortos. Ja visu pareizi saprotu, tad vietējā bārdainā dāma vai kas nu tur vada to mūsu cirku, tika izsaukta uz nopietnām pārrunām megaraidījumā "100 grami stupora" un riktīgi nokaunināta. Izlasīju arī atklāto vēstuli, kurā tiek aicināts "izvērtēt, vai dzīvnieki Cirkā vispār ir vajadzīgi", proti, rosināts nomušīt tur esošos dzīvniekus, jo, būsim reāli, nez vai kādam zilonim vai jūraslauvam tik vienkārši izdosies atrast jaunas mājas pat ar ļoti intensīvu laikošanu feisbūkos.

  Štrunts ar cirku, dresēti cilvēki uz teātru skatuvēm gan jau, ka tiek sliktāk uzturēti, bet jebkurā gadījumā ir labāks skats par šimpanzi klauna tērpā, taču patiesi interesē, kad biedrība "Dzīvnieku brīvība" ķersies klāt tam mežonīgajam kvantumam staļļu, kas bezkaunīgi pūžņo uz mūsdienu civilizācijas miesas, ekspluatējot zirgus šaubīgas un muļķīgas izklaides vārdā, šitos neģēļus arī vienreiz vajadzētu pakārt pie lielā zvana, tomēr man ir tādas pamatotas aizdomas, ka tas nenotiks nekad. Viesturs Rudzītis, protams, šo varētu apstāstīt labāk, taču šķiet, ka ķeršanās klāt staļļiem apdraudētu ja ne pašas dzīvnieku brīvības, tad biedrības ar šādu nosaukumu pastāvēšanas pamatus gan, jo gan jau, ka lielais vairums šīs atbalstītāju tajos pašos staļļos vien meklējami.
  black_data
  3:35p
  KINO: The Hollow Crown
  Tā, mīlīši, ir laiks jums sapist šo tā jau ar darbu sapisto sestdienu galīgi. Ir tāds seriāls - The Hollow Crown. Nu lūk, ir zināms, ka Benedikts Kumber... Kuber... nu vopšem Šērloks kļūs par Ričardu trešo. Un līdz mums nonāks tas viss ne daudz, ne maz 2016. gadā. Nu, lai nebūtu galīgi bēdīgi, seriāla pirmā sezona ir atrādīta 2012. gadā, un tur ir Džeremijs Airōns.
  dooora
  3:23p
  patriōti visā pasaulē, savienojieties!
  pajautaa
  [ neetiski ]
  3:27p
  Indieši
  Kur atrodas un kā sauc vietu, kas atrodas netālu no "Rama", kurā arī pasniedz līdzīgus ēdienus tikai lētāk? (Protams, ja tā vieta vēl eksistē)
  pajautaa
  [ tiga ]
  3:05p
  MUTE
  vai kāds ir bijis kafejnīcā/restorānā Mute Tērbatas ielā? gribētos kādu info tieši par cenām, par atmosfēru pilns internets, bet ēdienkarti/cenas nevaru un nevaru atrast.
  anonymous
  3:04p
  Pāri Rīgas centram jūras virzienā aizlidoja kādi 6-7 paprāvi baloni, tiem bija piesieti kaut kādi vertikāli objekti. Nez, tie ir meteorologu triki?
  evy
  4:14p
  Novembris ie mans nemiiljaakais meenesis visaa gadaa, lai kuraa pasaules malaa un tropiskajaa joslaa atrastos.

  Bet riit svariiga diena priekshaa, kura ideaalaa variantaa nosleegsies the who koncertaa, uz kuru emma gandriiz jau dabuujusi mums preses caurlaides.
  Pilnaa sparaa rit F1, bet man nav pat mazaakaas veelmes buut tur un apkurleet uz paaris dienaam. Biljetes arii paaraak daargas, lai tikai kjeksiisha peec tur vilktos. Vieniigais labums no formulas viikenda ir konchi peec gonkaam. Shovakar speelees farels viljamss, uz kuru mums arii ir preses caurlaides, bet man plaanaa randinjsh ar hommade vakarinjaam. Un kas zin, varbuut pat paspeejam uz farelu arii :)
  begemots
  2:12p
  Get off it
  If morals were high horses, would all beggars ride ponies?
  f
  1:08p
  pētījums par to, vai skropstu audzētājs ar sarkanā žeņšeņa ekstraktu ir efektīvs, ir noslēdzies ar to, ka manas skropstas nudien ir/izskatās garas, neatkarīgi no tā, vai zem tušas ir uzklāts pagarinošais praimeris no estē lauderes vai nav. vai tās ir garākas, nekā bija, pirms es sāku pieaudzēt skropstas - vells viņu zina. laikam vajadzēja tās kaut kā nomērīt, bet, taisnību sakot, izskatās, ka tās ir tikpat garas, kā ar 10mm pieaudzētajām (kad uzkrāsotas), bet tikpat labi tās varētu būt arī tikai manas iedomas.
  virginia_rabbit
  1:02p
  Pasaucu dakteri, izrādās ir tāds sos-serviss. Maksā 60 eir., no kuriem pusi vēlāk sedz apdrošināšana. Nav slikti. Dabūju 2 brīvas dienas rakstīšanai. Angīna tā nav, vnk ļoti sarkans kakls, un klepus šajā sezonā esot visiem beļģiem - teica dakteris. Kamēr viņš mani klausījās, Eižens glaudīja manu celīti un mierināja.
  anonymous
  12:46p
  Šodien vārda diena Aifonam.
  fjokla
  11:57a
  Nidra jōga ir kaut kas ōsam, tur jāguļ lupatās un spilvenos un tev jākoncentrē esība viskādās ķermeņa vietās, bet tā esība pretojas, jo kamēr tu viņu koncentrē labās rokas mazā pirkstā, tikmēr tev sāk raustīties kreisās rokas rādītājs un ceļgals turklāt. Un tad tā esība pasprūk. Un tad tu viņu ķer akal ciet. Baigais gļuks, bet tīīīk kruta, iešu vēl
  martcore
  11:58a
  hunger games
  domāju, filips seimūrs hofmans kā aktieris būs vēl aktīvs kādus trīs četrus gadus, tad laikam pārkvalificēsies par producentu
  black_data
  11:30a
  Eureka
  Sūdlapas šeit nešērošu, bet virsraksts "20 уникальных изображений, которые заставят тебя переоценить всю свою жизнь" mani sajūsmināja līdz sirds dziļumiem. Visi šie topi ar divdesmit pizdatākām lietām vispār ir nenormāli kruta šņaga, bet tas, ka divdesmit bildes spēj mainīt cilvēka dzīvi, tas ir spēcīgi. Kā saucās tas tur, ko alkoholiķi piedzīvo? Nu, šis, acīm redzot, ir no tās pašas sērijas. Tu pēkšņi apzinies visuma bezgalīgo lielumu, jo līdz šim esi bijis pārliecināts, ka zeme balstās uz bruņurupučiem, vai noskaties filmu par Volteru Mitiju, un uzraksti atlūgumu, pamet sievu ar bērniem, nopērc biļeti uz Tibetu, un brauc ganīt jakus, jo jaku ganīšana tevi tuvina nirvānai, kamēr esošā dzīve verdzībai naudas dievam. Diena, kad panaceju sāks pārdot aptiekās bez receptēm, uz zemes iestāsies miers un globāla orģija. Baidos tikai, ka būs jāatgriežas pie vecās lielā brāļa hipiju laika spīdošās idejas dzeramajam ūdenim pievienot LSD.

  Vēl vakar trenēju pacietību brīdī, kad sākās saruna par to, kurš uz kuru baznīcu iet. Līdz violetajām enerģijām man vēl tālu, jo, lai arī turēju muti, un domāju par Rinkēviču, tomēr mans huligāns iekšā ārdījās un gribēja protestēt.
  [ << Previous 25 ]
About Sviesta Ciba