Božena Chodunska

Dārgā dienasgrāmata!

Tā nu 'viš i...

Name
Božena Chodunska

View

Navigation

May 24th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Nēnu labrīt! Man jau no paša rīta gribējās, lai būtu vakars, lai varētu iet atkal gulēt!

May 22nd, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Paspēt tieši no kāzu svinībām uz laukiem. Es šito pierakstīšu, noderēs iepriekšminētajai grāmatai. Kopumā esmu noņēmusies melnu muti visādās nozīmēs.

May 21st, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Jāgan, gribēju atkrist, tā vietā saiņoju kāzu dāvanu milzīgā kastē.
Sapratu, kāpēc par dāvanu saiņošanu ņem naudu!

May 20th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Šonedēļ būšu nodevusi 3 dižprojektus ar superīsiem termiņiem (Dies vien zina, kāda herņa tur būs sarakstīta), aiz kam jūtos tā, it kā pusmaratons būtu nojozts krosa ātrumā, un ar pilnām tiesībām un pienākumiem varēšu ķerties pie monogrāfijas "Paspēt pēdējā brīdī un nemaz nekaunēties no tā".
Tagad palūgšu atvainot, jo došos vienatnē piedzerties un atslieties stūrī.

Add to Memories Tell A Friend
Dienā, kad lidlauks bija tāls un man mugurāvelkamais noskaņojums par šausmām stila policijai un geju patruļai Ka Tikai Tīrs Un Salāpīts, Sīkais teica (klusi un diskrēti), mammu, nevelc šito krekliņu ārpus mājas. Pilnīgi iespējams, ka iemesls nav vis tas, ka krekliņš ar pūci nāk no veikala Newyorker un kādreiz piederēja Līželei, bet gan fakts, ka pūces acis topiņu dizainera, manu anatomijas īpatnību un kosmosiņa sadarbības rezultātā sanāk tieši uz krūtīm, uz katras krūts pa izteiksmīgam rimbulim, kas blenž uz pretīmnācējiem

May 15th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Kamēr es gudroju, vai sācies karš, vai kādam no Dižajiem Rajončikā dzimumdiena, noskaidrojās, ka Biķernieku trasē šon uguņošanas festivāls. Suņi gaudo, zīdaiņi brēc, pensionāri droši vien zvana muņikiem.
Viņi šitā blīkšķināja vairākas stundas, kas lika domāt, ka jubilārs ir pagalam turīgs, un orgasmēja tikai nupatiņās, jā, piecpadsmit pāri pusnaktij, un ar tādu jaudu, ka domājams, govis visā apriņķī būs norāvušas pienu.

May 13th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Es to nevaru paturēt sevī - nācu kājām no VEFa, viss Rajons zied un smaržo kā tāds apsolījums, zied ceriņi, kastaņi un viskautkascits reizē.

May 6th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Jūhū! Nupat pagalmā satiku elegantu ezi! Es vispār zināju, ka viņi dzīvo tepat ap stūri, vecajā bērnudārzā, bet, ka mūsu pagalmā, nu patīkami, patīkami! Droši vien nāk ēst kaķubarību. Vēl mums vajag krupi un zalkti, lūdzu.

Add to Memories Tell A Friend
Iespējams, mana sūtība ir gatavot ēdienu visādiem pionieriem un zupas virtuvēm, un mežstrādniekiem vai arī man vienkārši vajadzēja vairāk bērnu un vīriešu (varbūt es esmu latenta Barotāja?), jo es vienmēr gatavoju Daudz. Ja zupa, tad kāds barels vismaz, ja sautējums, tad Sašam un Pašam. Tagad mums ir sters ar griķiem un spainis ar maltās gaļas mērci, un Ūsiņš vien zina, kas to visu apēdīs, sevišķi, kamēr Līžele ir viesturnejā. Visi tuvējie cilvēkbērni, kas man nāk prātā un kuriem varētu noderēt ēdiens, ir veģetārieši, cik man zināms.
L. atsūtīja bildi, kurā viņa ir ļoti glīta un laimīga, un pozē uz vietējā botdārza fona.
Es sapratu, ka man arī vajadzētu kādu sesiju, kurā es būtu glīta un laimīga.
Varbūt rīt!

May 4th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Vēl es šodien esmu izčakarējusi dzīvi vienam zemesvēzim un vienam maijvaboles kāpuram. Nekā personīga, tikai bizness.

viss nav gluži tā, kā izskatās

Add to Memories Tell A Friend
Pa garo ielu tālu, tālumā man pretī nāca divi vīri šortos, sadevušies rokās. Cik mīļi, es nodomāju. 21.gs ieceļojis arī mūsu ciematā.
Tā bija alošanās. Patiesībā rokās sadevušies viņi bija pastarpināti, jo kopīgi nesa kaut kā dīvaini pagrieztu sikspaku ar Vanagiem.

Add to Memories Tell A Friend
Tā kā mans rīta darbiņš izpalicis, sēžu fazendas pagalmā saulītē ar kafiju un sviestmaizi jau no paša rīta, un kāpēc gan nepasēdēt arī ar alu, svētki taču. Šogad tādas kamenes, nu šitik milzīgas un šitik daudz! Mutanti kaut kādi.

May 3rd, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Kapos ļoti glīti pašlaik, taisni vai prasās piesēst pie Barontēva vai pie obeliska Latveeshu juurneekeem un uzvilkt kādu dūmu. Vienīgā neraža, ka nevelku dūmu. Un vispār te viss jau aizņemts. Te dzied strazdutēvs un smaržo papeles, un tā ir brīnišķīga smarža.

May 2nd, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Ja aiziet uz vietējo Maximu cīši pirms slēgšanas, var redzēt visādus Rajona naktsdzīvniekus, par kuru eksistenci daudzi pat nenojauš. Visādas tumsas radībiņas sanāk, sazin, kur viņi guļ pa dienu un ko lieto.
Agrāk, tā ap deviņiem nāk tantiņas (tantiņas ir apzīmējums, viņas tehniski var būt arī onkulīši), kas kāro Maximas kulināriju, to akurāti deviņos nocenojot. Visas tās vistas un pīrādziņus, un maizītes.
Atskrien arī zelta jaunatne no jaunajiem projektiem, šite neviens, ziniet, nav smalks un izvēlīgs, Rimi tālu, bet mazās bodes lielākoties slēdz astoņos. Pie tam te šeit ir tīri labi
dārzeņi. Vakar arī rabarberi bija, piemēram. Un protams, visādi pārstrādājušies elementi nāk, sapirkties dienišķo.
Vēl te ir pilns ar ārzemniekiem no viesnīcas. Futbolisti, florbolisti. Vienreiz viens mazs baltkrievu futbolists man jautāja, kāda kafija ir garšīga, gribot mammai aizvest. Nevaru iedomāties, ka kāds latviešu bērns šitā uzrunātu svešu tanti. Daudz ķīniešu. Viņi, man liekas, tajā viesnīcā dzīvo ilgstoši,kas pie mūsu īres tirgus nemaz arī nepārsteidz. Interesanti tikai, kur viņi gatavo to visu, ko pērk. Rīsus kafijkannā vāra, vai?

Add to Memories Tell A Friend
Es zinu, ko ellē dara svētdienās - tur pucē un krāso virtuves griestus, būdami metrudesmit gari pie viena menedžējot saliekamās kāpnes, pie tam ļoti sliktas saliekamās kāpnes starp galdu un veļasmašīnu. Un tad, kad biju beigusi darīt to, ko ellē dara svētdienās, un vēl bonusā (bonusā vislielākājiem grēciniekiem tas viss arī jāsatīra), es nodomāju, ja man vēl kaut kas būs jādara, kaut vismazākais sīkumiņš, es kliegšu kā Mazā Nāriņa tālu selgā - Āaaaaa!Jobtvojumatķ!
Un tad atnāca Līze un teica, man jātulko sonets, ko nozīmē šitas vārds?

April 29th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Kad sensenos laikos es un Manu Meitu Tēvs vēl bijām jauni, skaisti un viens otram patikām, mēs izdzerstījāmies pa visiem toreizējiem Rīgas krogiem, cik nu viņu bija, un es allaž raudzīju maksāt par katriem otrajiem dzērieniem. Vienus viņš, nākamos es. Kaut kā sanāca pēc gadiem atcerēties šo Saldējuma un Kino periodu, un MMT bija pilnīgi pārliecināts, ka vienmēr man izmaksājis. :)

April 27th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Es šorīt nokavēju. Paspēt vannas istabā pirms Līželes. Tāpēc klusi nopūtos un devos mazgāt matus virtuves izlietnē. Jūs jau nezināsiet, ko nozīmē Līžele vannasistabā. Noderīgi uzturēt labas attiecības ar kaimiņiem, lai spriedzes gadījumā varētu aiziet pie viņiem pačurāt. Gadījumā, ja viesiem paredzētajās vannsistabās notiktu remondarbi, protams. :)

April 24th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Uznāca grūti formulējams skumjums par Volgas diženo tecējumu un zvaigžņu nemierīgo mirdzumu, par ko raudāja māte, raudāja meita. Par visu un neko. Iespējams daļēji par to, ka šodien es palieku 44 gadus veca. Atskaites punkts tomēr. Dzert arī vairs negribas. Vajadzētu iet gulēt, bet kā gadījās, kā ne ieliku krāsnī parastajā maizi cepties, diezvai es tā ņemšu un pēc pusotras stundas gluži pamodīšos. Es tak pat no pērkona nemostos, un man liekas arī Apokslipsi pārlaistu saldi guļot.

April 23rd, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Cilvēki ņem no patversmēm slimus zvēriņus, ārstē, baro. Pie manis ir tik šauri kā kosmosa kuģī, nav vietas pat veseliem papildu zvēriņiem, tad nu es laiku pa laikam cenšos izglābt kādus nomocītus audziņus no lielveikaliem. Šodien es savācu Maximā 4 rožu stādus, nīkuļus pilnīgus. Maksāja 1.19 eur gabalā, patiesībā vajadzētu vēl piemaksāt tiem, kas viņus grib stādīt un uzdāvināt pudeli kokakolas par mokām.
Iestādīju, lai dotu audziņiem vēl vienu iespēju. Viņi, protams, var izvēlēties, augt vai otrādi. Nīkulīgās narcises, kuras rudenī pakaļ meta, ir lielākoties izvēlējušās augt.

April 17th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Biju uz kino pa ļoti ilgiem laikiem. Slēpes pa gaisu. (Eddie the Eagle).Jauka filma. Sīkajai arī patika.
Powered by Sviesta Ciba