Božena Chodunska

Dārgā dienasgrāmata!

Tā nu 'viš i...

Name
Božena Chodunska

View

Navigation

May 29th, 2022

Noslēpumainā zemšķūņa pasaule

Add to Memories Tell A Friend
Tagad zem malkas šķūņa noteikti ir lapsa kūmiņš. Ir izkašātas ejas un stipri smird pēc zvēriem. Mētājas zivju asakas un es pat atradu kāda kaķa lieluma zvēra mugurkaulu, svaigi apgrauztu!
Samurajs pusi nakts rēja un rūca uz màjiņas durvīm, tomēr neizrāda entuziasmu līst pie alām. Samurajs nav mednieks, bet gan kareivis! Un ko tad, ja karš, bet viņš noguris? Māsas suns gan bieži pārbauda alas, ošņājas.

May 27th, 2022

Par mietpilsonisko

Add to Memories Tell A Friend
Uz vispārējā šausmu fona, lūdzu, parunāsim par mietpilsonisko. Par aizkariem un aizkaru stangām. Lieta tāda, ka neko nejēdzu no aizkariem. Līziņai visu bērnību bija putekļu alerģija, tāpēc pazīstu tikai žalūzijas. In tagad ir tā, ka man ir 4 pliki logi. Kaut kā man nepatīk tās sliedes, patīk vecmodīgās aizkaru stangas un riņķi. Vai tas sksitās ļoti slikti un Eiropā un labākajos Filadelfijas namos tā nenēsā? Varbūt jums ir kas iesakāms noslēpumainajā aizkaru pasaulē, ak,mīļā draudze?

May 22nd, 2022

Vēl nāks piektais gads….

Add to Memories Tell A Friend
Brīdis, kad pēcnākamie četrus gadus pēc kārtas pavasarī ir mēzuši papiņa šķūnīšus, pat nodevuši tonnu metāllūžņu, nesuši un vilkuši, izvestas lielapmērmiskastes, un tad tu paskaties uz šķūnīšiem, un nekas nav mainījies. Tur izskatās gluži tāpat.
Nekas. Vēl nāks piektais gads!

May 19th, 2022

Add to Memories Tell A Friend
Lai nedaudz atšķaidītu Cibā valdošo dzirkstošo optimismu, izstāstīšu, kā man iet ar remontdarbiem vecāku dzīvoklītī.
Īsais kurss- remonts ilgst jau no decembra, ir nomainīti logi un durvis, pārvilkta elektrība, izvilkti stūri, iztaisnotas, nošpaktelētas un nokrāsotas sienas, ieliktas grīdas, top duša, atbrauca jauns pods un Ikea lampas.
Veclaicīgās klavieres, kuras sver kādu tonnu, ir tikušas ietucītas vienā no guļamistabām un atkal izceltas laukā.
Es esmu samaksājusi dažādiem vīriešiem tik daudz, ka lūdzu mani pieņemt feministu pulciņā par brīvklausītāju. Sāku orientēties santehnikā un grīdlīstēs.
Apakšējais kaimiņš, pensionēts dakteris un redīss, ir izsaucis pašvaldības policiju 9 (deviņas) reizes, 2 reiz zvanījis man, neskaitāmas reizes apakšbiksēs kāpis uz objektu 3. stāvā traucēt meistariem darbā.
Virtuves mēbeļu kādu laiku vēl nebūs. Aptrūkās nauda!
Labā ziņa - kļūdas pēc man ir šampanieša krāsas rozetes. Jūs zinājāt, ka šampanieša krāsa ir zeltīta? Zeltītas rozetes, tātad!

May 14th, 2022

Add to Memories Tell A Friend
Es jums izstāstīšu, kā es atmuitoju!
Tā kā man pie rokas nebija PO un maksājuma uzdevuma, es aiz ieraduma lāvu atmuitošanas pavēstei nostāvēties dažas dienas. Tad pasts atsūtīja vēl vienu pavēsti, kur viņu pakalpojums malsāja jau 0.88 eur, nevis 3.80 eur kā iepriekš. Spiedu Atmuitot, un pēc 0.88 eur samaksāšanas man neko vairs neprasīja. Nekādus maksājumus!
Jaukie Shikardos krekli tagad ir pie manis!
Morāle - neko nevajag risināt uzreiz! Vajag ļaut nostāvēties!

May 3rd, 2022

Atmuitošanas nedienas

Add to Memories Tell A Friend
Palīdziet, mīļā draudze, padzīvojušai sievietei ar atmuitošanas ķezu! Pasūtīju kreklus no http://www.benyaizubrik.com (nu tur skaists viss kas, jums patiks), betē, Latvijas Pasts vēlas atmuitošanu.
Nu labi, esmu godīgs pilsonis, gribu atmuitot kā traka, bet jau pirmajā solī Voilā! man prasa rēķinu! Bet man tā īsti nav rēķina! Tas ir internetveikals, un parasti rēķinu pieliek klāt pie pašām mantām! Mīļo Sīrupiņ, ko es izdarīju nepareizi?

April 24th, 2022

Add to Memories Tell A Friend
Mīļā draudze, Boženai šodien 50! Un tie nav kilogrami par nožēlošanu! Nekad nedomāju, ka sasniegšu šādu ievērojamu vecumu! Vispār drausmīgi, bet tad es atceros filmu ar nemirstīgo Brūsu Villisu Death Fits Her, no nospriežu, ka tas ir tikai sākums!
Jaunam sākumam nepieciešama jūsu palīdzība. Man mājās ir kādas 3 pudeles aizdomīga baltvīna. Nezinu, no kurienes viņi cēlušies. Un man no viņiem bail. Izliet žēl - jo nu jūs saprot - citur pasaulē cilvēkiem varbūt nav nekāda alkohola, ko dzert!
Varbūt kāds vīnīgs sajaukums ar augļiem?
Lūdzu, jūsu ieteikumus! (Bet rīt man darba diena, ja nu kas…)

April 10th, 2022

Add to Memories Tell A Friend
Pilnīgi nejauši nopirku pannu, kura ražota Melitopolē.

March 8th, 2022

Add to Memories Tell A Friend
Piemājas Mego uz Sensodyne zobu pastas stenda stāv rakstīts - dzīve ir pārāk īsa, lai uztrauktos par jūtīgiem zobiem. Vai kaut kā tā. Ļoti optimistiski, es nospriedu. Un tiešām nopirku Sendodyne. Ar atlaidi!

February 28th, 2022

Add to Memories Tell A Friend
Ar Netflix mēs, tātad, šovakar pārtrauksim attiecības. Mirklis bij skaists. Neko darīt. Sakiet, ko skatīties, kas vēl legāli un viegli pieejams no filmām? HBO? Ko jūs lietojat?

Add to Memories Tell A Friend
Maitas orki, Harkivu grib nonest pavisam jo zemās virsas. Kur ir visi tie solītie palīdzības ieroči un lidmašīnas? Tak tūlīt par vēlu būs.

February 27th, 2022

Add to Memories Tell A Friend
Nez, kas tas man par radio ieslēgts, bet pārraida ukraiņu roku. Apmēram kā somu roks.

February 26th, 2022

Add to Memories Tell A Friend
Gribētu noziedot nedaudz naudas kādai granātai vai bruņuvestei. Humāni mērķi ir labi, bet es esmu dusmīga pārziedējusi pojene. Gribu tieši armijai. Vai esat skaitījuši piem šim! Tas strādā?
https://savelife.in.ua/en/donate/

February 22nd, 2022

Add to Memories Tell A Friend
Vajadzētu ko pozitīvu. Nu labi. Smiltenes piens tagad ražo labu cieto sieru Smiltene. Pat labāks par Džiugas. Nu labi, citādāks. Mums ar Samurajčiku ļoti garšo!

February 14th, 2022

Poļu nams

Add to Memories Tell A Friend
Mūsu Rajonā tagad ir poļu preču veikaliņš. Nu tik poļu, ka pat kola un šampūns un miskastes maisi ir poļu. 
Tur ir poļu desas un cepeši, poļu krējums un siers. Un burku, pareizāk sakot, paku zupas. Tai skaitā gutķu zupa un  žureks! 
Nezinu, vai jebkad saņemšos žurekam! Žureks varētu būt mana trauslā sārtā svītriņa. 
Toties tur ir kaltēts majorāns! Kvalitatīvs kaltēts majorāns! Kur jūs latviešu veikalos esat majorānu redzējuši!?
Piepirku pilnu maisu par 15 eur, apmierināti ņurdu.

pikaczu, a pikaczu, kas ir tāds, kas man tur obligāti jānopērk? Varbūt vienīgi izņemot žureku.

January 29th, 2022

Add to Memories Tell A Friend
Es ceru, ka jūsu dzīves ir kā lēnas un mierīgas upes, pēc maizes darba jums atliek laika harmoniski slaucīt grīdas, rūpēties pa istabas augiem, apmeklēt sporta un citādus klubus; jūs lēni un harmoniski brokastojat, izmeklēti pusdienojat, un vakariņas vispār ēdat ārpus mājas.
Ceru, ka tikai mana dzīve ir kā plūdi , kur veltīgi mēģināt kaut kur pieķerties, straume aiznesīs.
Man iet apmēram šitā: https://youtu.be/G5tY8a-yFLw

January 25th, 2022

Add to Memories Tell A Friend
Tie vīri, kuri māk ātri un klusi nodemolēt jūsu mantotās pulētās sekcijas, dabūt veclaiku klavieres cauri visšaurākajai vietai vai atkal tādi, kuri divatā no 3. stāva māk evakuēt čuguna vannu, viņi ir kā Eds Liecksalniņš ar koraļļu pili, atklājuši kādu papildu smaguma centru un sviru Zemeslodes pacelšanai. Vēlu viņiem visu to labāko un vēl koraļļu pili katram!

January 21st, 2022

Add to Memories Tell A Friend
Daudzi vīrieši nemaz nenojauš, ka atrodas vairāk vai mazāk pastāvīgās attiecībās vairāk vai mazāk tāpēc, ka viņi māk kaut ko salabot vai izremontēt. Vairāk vai mazāk. Sevišķi laukos.

January 19th, 2022

Add to Memories Tell A Friend
Ja vien cilvēks dzīvo pietiekami ilgi, viņam ir iespējas no personas, kurai jāiet pie psihoterapeita, kļūt par personu, kuras dēļ jāiet pie psihoterapeita!

January 17th, 2022

Nekur nav!

Add to Memories Tell A Friend
Mīļā Ciba! Tu visu zini! Kur dzīvokli es varētu būt nolikusi savas tāluma brilles? Nav jau divas nedēļas. Netīrās veļas grozā un pie suņa es jau meklēju.
Kur vispār brilles var notikt cilvēks, kurš bez tām diezgan slikti redz? Vispār viņas bija padārgas, jaunas, smukās krāsiņās un es biju brillītēm ļoti pieķērusies!
P.S. Man vēl ir datora brilles, arī smukas, bet ar tām es neatpazīstu kaimiņus.
Powered by Sviesta Ciba