Božena Chodunska

Dārgā dienasgrāmata!

Tā nu 'viš i...

Name
Božena Chodunska

View

Navigation

January 20th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
Meiteņu skolā bija iegriezies Šadurskis. Bija gajis garām un neizmantojis iespēju paiet garām.
Viņš visiem bija ārkārtīgi neiepaticies.
(Man gandrīz kļuva viņa žēl. Nabaga cilvēks.)
Esot ļoti gudrs (es nezināju, ka viņš ir matemātiķis) un ārkārtīgi glums.

January 17th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
Tā kā manā dzīvē nekas liels nenotiek, domāju, ka varētu pievērsties neatkarīgās pārtikas blogam. Pirms pāris dienām papus man iedeva mazītiņu maisiņu ar to aizspiežamo aizdari un sacīja, ka tur iekšā esot Zaļais Sieriņš. To vajagot kaisīt uz maizītēm. Viņš to esot nopircis tirgū par eiropiecdesmit. Tieši man. Jo es pratīšu novērtēt.
Zaļais Sieriņš izskatās kā zaļgani dzeltenpelēcīgs pulverītis. Zaļajam Sieram piemīt asa, taču ne nepatīkama smarža. Jāsaka, ka aizspiežamais maisiņš Sieriņam piestāv kā zilums uz acs.
Es domāju, asu izjūtu cienītāji varētu mēģināt izvest pārsimt gramu Zaļā Sieriņa Amerikas radiem, aizbāžot aiz biksēm vai kur citur. Radi taču sen to pelnījuši.

January 16th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
Noskatījos romantisko grāvēju Krēsla. Kur tālāk vēl varētu tiekties?
Nu patiesībā jau tikai vienu sēriju.

January 15th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
Nezinu, kur tieši tie Zosēni ir, bet es jūtu, ka man tur patiktu, jo tur, spriežot pēc laika ziņām, nekad nav atkušņa, toties vienmēr turas svaigs sniedziņš.

Add to Memories Tell A Friend
Sapnī biju nodomājusi pārvākties uz Valmieru, kur man sazinkāpēc bija neliela raganasmāja ar sūnu jumtu un dekoratīvām suņusēnēm vannas istabā, un tamborētiem lupatu paklājiņiem, viss kā pienākas normālai raganai.
Valmiera manā sapnī bija brīnišķīga burvju pilsētiņa ar mežu pie pašas mājas. Mežā bija dažādi veikaliņi, vienā, piemēram, pārdeva tikai deguna pilienus.
Nolēmu izņemt meitenes no Rīgas skolas un pieteikt Valmieras skolā, Jaunkundze vienīgi sūdzējās, ka skolas telpas neesot pietiekami moderni izremontētas (viņai tas ir svarīgi arī IRL).
Tad man piepeši uzmācās bažas (viss kā dzīvē; es esmu diezgan bailīga, ja runājam par pārmaiņām), kā es pelnīšu naudu, bet man uzradās īrnieks mājas daļai, jūzeris dunduks, kuru man raksturoja kā ļoti kārtīgu (piedod, dunduk, es nezinu, ko tu darīji manā sapnī) un vēl izrādījās, ka mežā var atrast neslīpētus dimantus. Tā nu iztikas jautājums atrisinājās, es pamodos un brīnījos, kāpēc neesmu Valmierā.

January 14th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
Miltu vāģis, dirsascaurums, nošķaidīja mani kārtīgi ar sniega sāls maisījumu. Es nevilšus aplaizījos. Tas sāļums ir neaprakstāms. Gurķiem būtu par sāļu. Sēnēm varbūt vēl derētu.

Add to Memories Tell A Friend
Mūsu Rajons šodien ir ļoti skaists no augšas un ļoti slapjš no apakšas.

January 13th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
Pirms dažām dienām kolēģe atnesa uz kantori nelielu kastīti un teica, ka kaut ko tādu mēs nevaram pat iedomāties. Tā mēs iepazināmies ar produktu Ābolu Siers. Protams, tas bija iesaiņots nebalināta ekoloģiska kartona kārbiņā, kas, lai uzsvērtu produkta īpašo nozīmīgumu un ekoloģiskumu, bija ietīta nātna auduma strēmelītē. Tādas mantiņas mēdz dāvināt karsti mīļotiem biznesa partneriem un klientiem saulgriežu un Kristus dzimšanas svētkos.
Atverot kārbiņu, izrādījās, ka tur, brūnā papīrā ietīts, atrodas tumši brūns klučveidīgs klucis. Noknibinājām pa gabaliņam un pagaršojām. Rezultāts pārspēja gaidīto un lika klātesošajiem godbijībā aizturēt elpu. Ja man kādreiz pēc ābolu sulas spiešanas paliks pāri serdes un čužas, es arī mēģināšu tās krietni sadedzināt un ieguvumu pārdot par naudu. Pavisam nesen es velti izmetu pavisam labas sadedzinātas cidoniju sukādes.
Es varu kļūdīties, bet liekas, tas bija šis. Vienīgi kārbiņa bez lupatiņas.
http://m.ziemellatvija.lv/biznesa-zinas/uznemejdarbiba/smiltenes-puse-top-interesants-siers-no-aboliem-112882?from-full
Produkts neapšaubāmi iekaros pelnītu vietu blakus koka sūdiņiem ar latvju zīmēm.

January 12th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
Ko es gribu darīt vakaros pēc garas darba un pēcdarba trafika dienas?
Atbilžu varianti:
a) nodarboties ar seksu ar seksīgāko vīrieti uz planētas Zeme ....(lietotājs var ierakstīt savu Seksīgā Vīrieša variantu, man vienīgais seksīgais pašlaik liekas santehiķis, kurš beidzot varētu nomainīt fakino pilošo krānu); Nepareiza atbilde, sūkā ledu!
b) parunāt ar Jēzu/ Budu par dzīves jēgu;
Garām! Es jau visu dienu runāju ar gudrākajiem cilvēkiem pasaulē!
b) ielīst stūrī zem segas ar tēju vai kādu drinku un truli blenzt izplatījumā vai varbūt palasīt kaut ko, kas nav sarežģītāks par vilcienu sarakstu un ķert kaifu, ka vismaz šobrīd nevienam no manis neko nevajag;
Bingo! Jūs vinnējāt! Par to es sapņoju jau kopš pusdienas laika darbā, taisot vēderpreses fizio, stāvot rindā veikalā. Dakter, ziniet ko, es jums kaut ko iečukstēšu austiņā - dažreiz es par to sāku sapņot jau no rīta pamostoties.

Add to Memories Tell A Friend
Dzirdot vārdus "Mammu, man ir problēma", 75 % gadījumu izrādās, ka man ir problēma.

January 10th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
Auksti? Nav notīrītas ielas? Viss slikti?
Tikai attieksmes jautājums. Pie darba pa biezo sniega šluru man garām pabrauca puisis ar fiksīti. Plānā mētelītī. Pīpēdams.

January 7th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
Man liekas, būtu pareizi pāriet atpakaļam uz veco kalendāru. Šodien būtu Ziemassvētki (ar sniegu un mīnuspiecpadsmit), pēc nedēļas Jaunais gads (visticamāk, ar sniegu).
Kuru uztrauc kaut kādu astronomiski vai astroliģiski g-punkti? Ziemassvētkiem tak jābūt baltiem, ja tu neatrodies Lieldienu salās.

Add to Memories Tell A Friend
Vakar kaimiņš pl. 23.10 atnesa palienēto piepīpētāju, un es viņu sagaidīju klasiskā rasnačkā.
Protams, rītakleitā un ar ruļļiem būtu bijis smalkāk.

noderīga informācija!

Add to Memories Tell A Friend
Uzzināju, ka tikai 3 zīdītāju sugām konstatēta menopauze - zobenvaļiem, vēl vieniem zobainajiem vaļiem, vai drīzāk delfīniem, kuru nosaukumu nemācēšu pareizi iztulkot, un cilvēkiem.
Ja es pēc gadiem kuģojot ziemeļu ūdeņos satikšu aizkaitinātu zobenvaļu mātīti, es varēšu uzsaukt viņai, sveika, ak, māsa iekš klimaktērija, un mēs sapratīsimies.
Zobenvalienes dzīvojot vēl ilgi pēc fertilitātes zaudēšanas un baudot matriarhālu autoritāti savā barā, vecākajai zināmajai zobenvaļu omītei, kura nesen aizpeldejusi aizsaulē, esot bijuši kādi 100 gadi.
Menopauze neesot novērojama pat šimpanzēm.
Es gan domāju, nez, kā tas ir pie cūkām, droši vien menopauzi sasniegušu sirmu cūkumāti neviens nav mēģinājis novērot.

January 5th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
PieDarba ēdnīca nebeidz pārsteigt pasauli ar saviem noziegumiem pret darbaļaudīm.
Šodien ēdienkartē kuskuss ar dārzeņiem. Droši vien dārzeņus pārstāvēs saldētas pupas, bet kopumā kuskusu būs grūti sabojāt, nosprieda Jūsu Padevīga Kalpone un pasūtināja sev porciju.
Viņi maisa kuskusu ar kartupeļiem, godvārds, lai sv. Bertrāms viņiem piedod.
Pēcāk ilgi nevarēju attapties. Ilgi pārdzīvoju. Nācās uzkost ar šokolādi Vāverīte.

Add to Memories Tell A Friend
Es vispār nesaprotu, kur šī diena palika. Strādāju, braucu mājās. Mēģināju palīdzēt Līželei ar VID atskaitēm. Sveiki, jauna diena, jauns it viss, jauns pat vecais spainītis.

January 1st, 2017

Add to Memories Tell A Friend
Rossmann ražo Produktu īstiem vīriešiem, kurā apvienotas 3 funkcijas:
1) dušasželeja;
2) šampūns;
3) skūšanās putas.
Vajadzētu gan iet tālāk un radīt Produktu, ar kuru pie viena var iztīrīt zobus un nopucēt kurpes. Hah, 3 in 1 is so 2016!

Add to Memories Tell A Friend
Esmu pārdzērusies burbuļojošo produktu vairākiem gadiem, man pamatoti liekas, kuņģī būs burbuļu izdedzināts caurums. Un man jau kuro dienu ir 37.2 temperatūra, bet to es ignorēju.
Citādi viss mierīgi, apmeklēju vecākus un radus, katrā vietā izdzērām vismaz pudeli dzēriena, kura vārda pieminēšana vien nu jau izsauc bailes un trīsas, pusnaktī ciemos ieklīda klasesbiedrs. Pasēdējām kā divi veci kovboji. Iedzērām. Nupat biedrs aizklīda tālāk.
Salūtu mūspusē vēl nav beiguši šaut vēl tagad. Par laimi Jūrascūkaskundziņam salūts pie viņa mazās pakaļiņas.
Laimīgu Jauno gadu, mīļā Cibas draudze! Daudz laimes un visa kā, ko nu katrs vēlas. Es par jums allaž piedomāju un dažkārt uztraucos, kā jums iet tur tālajā Tambovā vai Tulā, vai tepat kaut kur.

December 31st, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Ko gan es varu teikt par 2016? Apmēram šo.
https://youtu.be/K8Ao0b4sqjc

Add to Memories Tell A Friend
Sēžu, domāju es domas dziļas, nu ko gan lai es nākamgad apņemos.
Powered by Sviesta Ciba