Božena Chodunska

Dārgā dienasgrāmata!

Tā nu 'viš i...

Name
Božena Chodunska

View

Navigation

June 25th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Eu! Kur auksts entelekts? Netais šitādus pigorus!

Add to Memories Tell A Friend
Visu nu jau vakardienu esmu novāļājusies pludmalē, nocepināju dekolteju, peldējos daudz un vaifbīterī un bokseršortos, jo peldkostīms palika skapī un Rīgā. Ar skolu jaunatni Jāņos kurinājām ugunskuru, mazliet dziedājām, visu ko cepām. Ņemot vērā, ka vismaz vienu veco beņķi izdevās sadedzināt, vakars ir bijis izdevies.

June 23rd, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Šodien gandrīz notika nelabojamais - es gandrīz nokavēju Izvešanu. Pāri upei izdzirdēju dobju rūkoņu. Un galvā kā ar elektrību - izved. Izved taču! Atkritumu izvešanu katra mēneša ceturtajā ceturtdienā. Miskastnieki! Un tad es skrēju ar savu konteineru pa priekšu stumjot, es domāju, Kusturicam patiktos uzfilmēt pārstrādājušos biroja planktona mājsaimnieci pārplaukušas pojenes pilnbriedā, kura brīvdienā pārvar attālumus skrienot ar vidēja lieluma atkritumu konteineru. Es paspēju tieši brīdī, kad mašīna ielīgoja mūsu zaļajā ieliņā, puskailajiem miskastnieku torsiem mirdzot zeltsaules staros.
Izvešanas kalendārs - tā savas aktivitātes bija nosaucis iepriekšējais pakalpojumu sniedzējs.

Priecīgus Jāņus, apkārtnes prinči, grāfienes un hercogi!

June 22nd, 2016

laidiet bērniņus pie manis

Add to Memories Tell A Friend
Es biju nodomājusi, ka apcerīgi sēdēšu šitajos Vastslāvjos, nē Jāņos, viena pati pie ugunskura un drūmi dedzināšu pērnos sažuvušos vaiņadziņus, vecos grēk...krēslus un pie izdevības kādu daudz cietušu matraci, bakstot to ar dārzadakšām kā harpija (harpijas taču ir mazas, ar mēru nobarotas un ar dakšām?), bet izrādās, ka pa vienam vien pašas nolasīsies radībiņas, kurām citur nav kur iet, resp. labāk krēslu ugunskurs ar harpiju, nekā Raimonda Paula koncerts televīzijās. Sīkajai būs 2 draudziņi, un mums būs Līze, kura sazinkāpēc nav izvēlējusies tuc tuc tusiņu un Līzes draudzene, un mana māsa, nu tad jau nevarēs kā grib, būs jācep maize, jāpin vainagi un jāveic visādas rituālās darbības.

June 21st, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Krokšu kurpes Novelc-Izlej-Staigā-Tālāk, es jūs mīlu! (Lai arī daži estētfašisti apgalvo, ka tādas neglītenes pēdējo reizi esot redzētas Maskavas olimpiādes laikā un kaut kur Samārā.)
Manas kājas vismaz ir slapjas un netīras pilnīgi legāli, un krokšu smukās māsas sausumā un drošībā!

Add to Memories Tell A Friend
Mopēds gan nav mans, bet man ļoti patīk, ja vīrieši māk kaut ko darīt ar rokām, un sevišķi patīk, ja māk labi, tāpēc atļaušos vienreiz mūžā pareklamēt jaunatnes biznesu un nepastarpināto vielu apriti.
Vārdu sakot, ja jums kā aristokrātiem iekš gara un miesas garšo paipalu olas, sarunājiet ar Rūdi un Rūdis jums tās pievedīs klāt.
Rūdim ir 18 gadu, un viņš audzē savas čiepiņas pats. Rūdis ir Līziņas klasesbiedrs, ja nu jūs gribētu zināt, kā es viņu pazīstu.
50 olas maksā 5 EUR, un tā ir viena pārdošanas vienība.
Šite var uzrakstīt Rūdolfam: rudolfsrr@gmail.com

June 20th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Kā var zināt, ka atbraucis blakusmājas kaimiņa (kurmji!) mazais dēlēns (30 gadi, ģitāra, trash)? Parādās pieejams internetu avots ar nosaukumu Kārlītis 666.

June 19th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Es šodien jūtos ļoti labi pastrādājusi, atbrauca tēva kundziņš un mūs ar Bļanniņu jau no pasa rīta teju naktskleitās iedzina dzīvžogu griezt, un tad nu es arī pagriezu, proti, kuslajai roķelei krūmājā nodrebot, ar elektrisko griezēju ne aci nepamirksķinot pārzāğèju vadu, izsitu korķus visam un paliku dzīva.
Papus munsturējot vadu kopā purpināja, ka viņš 20 gadus griežot, un neko vēl neesot pārgriezis. Priekš tādiem kā es esot dzīvžoga rokas šķēres. Vēlāk attīstījām domu, vai tādi cilvēki, kas nespēj nocirpt dzīvžogu neapdraudot savu dzīvību un veselību, var lemt par savām olšūnām, ko?

June 18th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Šitāds vējš, man ir bažas par putniem, viņiem tak ligzdas, nu kā viņi tur? Neizkrīt laukā? Strazdam būrī droši vien ir jūrasslimība, bet vismaz izkrist nevar.
Vēl es brīnos, nu kā mūsu NATO draudziņi var palidot šādā laikā. Bet viņi te nupat lidoja tā, ka man glāzes bufetē grabēja vien.

Add to Memories Tell A Friend
Es te sūdzējos, ka man nav vētras, tad nu padevīgi ziņoju, ka vētra nevarēja būt vakar, jo viņa (viņa, jo vētra ir personība) ir šodien. Šorīt esmu pamodusies ar dakfeisu, un tas, dakter, nav botulīns vai silikons, tā ir tā maita Herpes sp. varbūt simplex, precīzi līdz sugai nenoteicu
Vārdu sakot, no spoguļa manī veras mazs kašmariks, izspūris pie tam. Ja trollīšiem ir arī sievišķi, tad droši vien tādi tie izskatās.

June 17th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Nu es te tagad gaidu solīto vētru, kas nāks un mani neatstās, lādēju telefonus un kompjūterus, jo mums taču lauki, izspers apakšstaciju ka divi deviņi. Bet ir tikai ļoti stiprs un ļoti silts vējš. Piewattsapoja Sīkais no Tbilisi. Varēja gandrīz labi dzirdēt. Slava 4G internetiem.
Laikam Gruzijā nepatīk tik labi kā izgājšgad Bulgārijā, redz nabadzību, nav jau kūrorts. Vīrieši uz ielām sauc pakaļ krasiviji djevuski un puikas svilpj, jo meitenēm šorti un īsas kleitas, visas dejotājas, pa vīlēm briestošas četrpadsmit piecpadsmit gadīgas sievišķības, es gan biju nopirkusi arī vienu tādu tiklāku kleitu. Man žēl, ka viņa neredz to, kas varbūt man kā meitenei ar lielāku stāžu liktos skaists un interesants, lai arī nav eiroremontèts. Bet varbūt, ka tā nav, ko tur daudz sapratīsi no tādas saraustīta sarunas. Man tāpat prieks, ka Maestros skuķīšus ved rādīt lielo dzīvi.

Add to Memories Tell A Friend
Kolēģe piedāvāja man kā lauku cilvēkam, vai man nevaid vajadzība pēc aveņu stādmateriāla ar jo izcilām īpašībām un ciltsrakstiem. Aizmirsu tik to vienu sīkumu, man šodien transporta pakalpojumu sniedz AS Pasažieru vilciens. Nu man ir tā avene ar tonnu melnzemes (ko tu agronomam padarīsi, lai tak avenītei mazāk stresa).
Avene, ibiomaķ! Vai man tiešām vajadzēja?

Add to Memories Tell A Friend
Ruksītim ir maza jūrascūku caurejiņa. Mēs ar Līzi mēģinām viņu pierunāt pagrauzt oglīti.

June 16th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Nu sak viens cilvēks, ko tādu var sadarīt kantorī, lai vakarā pār lūpu nevarētu pārspļaut, ja. Bet jūs uz mūsu kantori atnāciet, dakter! Es šodien pret vakaru knapi varēju pabubināt un muļķīgi blenzt atsevišķos punktos, un prāta paliekas uzmācīgi pārņēma sapnis par debīlu baseinmalu ar stulbu piebaseinsauļošanās krēslu un tikpat muļķīgu kokteili ar zilu saulessardziņu, ko pasniedz turks ar pāvuspalvu vēdekli. Un kad nu man būtu visas iespējas blenzt punktos, mums te ir Līze ieradusies, un jātaisa kuskuss un kokteiļi. Bez saulessardziņa un neviens tos nepasniedz. Un vispār Līžele ikvienam, kurš šaubās vai jaunietis fertilā vecumā var visu dienu nogulēt dīvānā ar gadžetiem, pierādīs, ka var.

Add to Memories Tell A Friend
Jaunkundze sekmīgi nolaidusies Tblisi (lai gan atkal pēc kārtējās pariņķošanas, jo negaiss). Tagad viņa var pārliecināties, ka gruzīni prot internetus, viņai kāds bija sastāstījis, ka neprot, laikam. Es jau gan savukārt stāstīju, ka viņiem bija augstu attīstīta kultūra jau tad, kad mēs vēl dzīvojām alās.

June 15th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Teikšu divas lietas, mani jaunie draugi:
a) neejiet vieni naktī tīrelī;
b) nepērciet zaļo Schweppes Virgin Mojito, tas garšo pēc sadzīves nevis uzdzīves (ķīmijas).

Add to Memories Tell A Friend
Bezjēgā patīkama tomēr tāda brīvdiena nedēļas vidū, ēdu brokastis dārzā pusvienpadsmitos no rīta kā paputējusi aristokrāte.
Jaunkundze lido uz Tbilisi, jāpavada. Man bail, ka viņa lido, katru reizi bail.

June 14th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Mans atslēgu komplekts sāk bīstami līdzināties padzīvojuša lauku papus atslēgām, kuriem parasti līdzi nēsājas atslēga no šķūnīša, pagraba, garāžas, laivumājas, suņukūts, pastkastītes, vecā šķūnīša un divas nezināmas, bet var noderēt. Man gan nav no kūts, bet ir no Tām durvīm, no Šitām, no Mazās Mājas un no Lielās, anonīma atslēga, kas, iespējams, reiz bija pagraba atslēga, un divas no figviņzinakā, vecās pastkastītes, vai? Es allaž apbrīnoju cilvēkus, kuri nēsā līdzi vairākus atslēgu piekariņus, tai skaitā, sevi, man ir viens piekariņš ar mazu Līzi, viens ar uzrakstu Finland, trešajam virsū rakstīts DARBS. Izcelsmi izskaidrot varu tikai pirmajam, pārējie ir kaut kā mistiski uzradušies.

Add to Memories Tell A Friend
Cilvēki, kuriem piemīt visādas nekaitīgas vājības, man tūdaļ pat liekas tādi tuvi, pavej vilcienā pretī sēd meitene, kura kājas savij akurāti tādā pat murskulī kā Jūsu padevīga kalpone. :) Nu jūs jau zināt, dakter, kāju pār kāju un tad vēl trīsreiz apkārt.

Add to Memories Tell A Friend
Viņdien dārza kaimiņš, kungs labākajos gados, man jautā, Božena? (to viņš vienmēr jautājošā intonācijā, it kâ gribètu pārliecināties, vai tā tiešām esmu es, vienreiz ņemšu un pateikšu, ka esmu Pamela Andersone) Božena, viņš saka, kāpēc mums šogad nav kurmju? Kas liek domāt, ka mums NAV kurmju, es nīgri atbildu. Māju nes nost, dārzs pārrakts vairākos stāvos. Man liekas, vecais viltnieks uzstādījis kurmju atbaidītāju ar visu dzīvo radību tracinošām frekvencēm, un tagad grib pārliecināties, vai visas kurmjādas salīduši pie manis.
Powered by Sviesta Ciba