Božena Chodunska

Dārgā dienasgrāmata!

Tā nu 'viš i...

Name
Božena Chodunska

View

Navigation

December 5th, 2019

Add to Memories Tell A Friend
Vai nezināt, kur varēja sūtīt dāvaniņas senioriem pansionātos? Tas ir šis projekts vai vēl kāds ir?
https://www.engelapasts.lv/index.php/projekti/piepildi-sapni
Līze pagājušo gadu sūtīja Oļegam, jo viņai iepatikās tieši Oļegs, bet kāpēc man šķiet, ka tas bija tieši Latvijas pasta projekts?

November 30th, 2019

Add to Memories Tell A Friend
Ja es būtu filmu varone, es būtu 2.plāna varone. Varbūt pat 3. 
Šausmu filmā es esmu tā, kuru Džeisons vārtsarga maskā noķer pēdējo. Vai priekšpēdējo. Bet noķer. 
Un tad sitkomos es esmu tā smieklīgā čikse ar brillēm. Iespējams, ebrejiete. Kurai sit kanti resnais, jocīgais čalis.
 Mīlas drāmās - galvenās varones draudzene. Kura izšķīrās no vīra un noteiktā dzīves posmā salaida ar Galvenās varones ex. Vai tā sekretāre-birojs administratore, kura visiem palīdz, bet kurai pašai nav nekādas personīgās dzīves. 
Kas tad mums vēl te ir? Ā, bojeviki. Nu bojevikos nav otrā plāna sieviešu lomu. Izņemot kaimiņienes, kuras vadā suņus, trāpās neīstā brīnī neīstā vietā un tāpēc tiek nošautas. Bet tas nav otrais plāns. Nu jaunībā es vēl varētu būt Ārnija meita no pirmās laulības.
Bonda filmās man varoņu nav. 
Vēsturiskās filmas ir tikai viena no jau ieprieks minētajām , tikai uz vēsturika fona. Sultāna vecā brūte no pirmsharēma laikiem, ko izprecināja dārzniekam, jo viņa kļuva pārāk resna harēmam.
SciFi? Nu es pat nezinu.  Tur ir tie paši tipāži, kas iepriekš. Es esmu tā zinātniece, kura atkāja, ka Galvenais zinātnieks atklājis Slepeno lietu. 
Un nupat jau es gandrīz visās filmās varu būt Māte. Bet ne Terēze.
Varbūt vienīgi Kaurismeki filmā man trāpītos tāda krutāka loma. Bet viņam jau visi tāpat ir 2.plāna varoņi.
Un kds varonis esi tu, mans mīļais Cibiņ!

November 26th, 2019

Dienas prieks 330

Add to Memories Tell A Friend
Ļoti patika virsraksts! Ļoti!
Bet manuprāt viņi to nomainīja. Vai tad iepriekš nebija "Ar TM palīdzību tiek pie kapavietas iepretim Čakstem"?
https://www.delfi.lv/news/national/politics/zurnals-tm-atbalsta-vestule-palidzejusi-bunkus-gimenei-tikt-pie-kapavietas-iepretim-cakstem.d?id=51669413
Es ietu vēl tālāk, rakstītu vienkārši: " Ar Tieslietu ministrijas palīdzību tiek kapos iepretīm Čakstem".

November 24th, 2019

Add to Memories Tell A Friend
Ģimenes lokā grudzinājām par desu ar nosaukumu Tradicionālā.
Nospriedām, ka desa jāgatavo eksportam ar nosaukumu "the Straight".

October 31st, 2019

Kaķis kā tuvcīņas ierocis

Add to Memories Tell A Friend
Gadījumā, ja jūtaties apdraudēti, aizstāvieties ar kaķi.
https://www.bbc.com/news/world-europe-50247789

Add to Memories Tell A Friend
Es šovakar esmu kā ļoti slinkā meitene, kura cēlās pusotru stundu agrāk, lai varētu neko nedarīt. Tad nu es daru neko, un History kanāls fonā rāda visādas blēņas par citplanētiešiem.
Skaidra lieta tagad, ka valsts noslēpums satur info par valdības vienošanos ar ķirzakcilvēkiem, un, ja tev nedod pielaidi valsts noslaepumam, tu esi vai nu nepareizais reptiloīds vai humanoīds androīds.

October 29th, 2019

Mazie baltie taurenīši

Add to Memories Tell A Friend
Kapos ir tādi mazi balti taurenīši, kas lidinās tumšajās alejās, krīt peļķēs, līp gājējiem matos un pie mēteļiem, vēl oktobra beigās, kad sniegs nāk kopā ar lietu, un tas viss klājas uz vēl nenobirušām lapām un lapu kaudzēm, un piemineklīšiem un pieminekļiem un aizmirstām un pusaizmirstām kopiņām, un dažās izgaismotajās alejās deg dzeltenas laternas, kamēr citi celiņi ir patumši, un godprātīgi velosipēdisti ar lukturīšiem cienīgi un lēnīgi iznirst no tiem kā dziļūdens zivis, kamēr pilnīgi tumšie ļautiņi bez jebkādiem gaismas avotiem paslīd garām kā rēgi, kas tie varbūt arī ir.

October 27th, 2019

Add to Memories Tell A Friend
Nezinu, kā citur, bet pie mums Mazpilsētā lido govis. Tukši spaiņi un bļodas lidinās kā taurenīši. Nedaudz bailīgi iet laukā.
Pabeidzām ābolu sulas spiešanas nodarbi šogad. Bail, ka neaizlido spiede.
Kaimiņu ābelē pa tam lāgam spītīgi turas kādi 5-6 āboli. Šo fenomenu varētu pētīt britu zinātnieki, varbūt atklātos kas noderīgs militārām vajadzībām.

October 24th, 2019

Стихийное блядство

Add to Memories Tell A Friend
Es varu paskaidrot. Tas ir tā, kā man pašlaik.
Es gribu padzīvot ilgi un laimīgi un galvenais viegli kā cīrulītis traļi vaļi, bet visu laiku notiek kaut kas tāds, kas traucē šo misiju un visu pārvērš par Šūpuļtīklā un Stāvus. Tad ir Стихийное блядство

October 18th, 2019

Add to Memories Tell A Friend
Man gluži kā Džeinai Eirai vai Denīzei no Dāmu paradīzes vienmēr ir vairākas melnas darba kleitiņas. Dažas pat ar atlasa manžetītēm.
Ir tādas dienas, kad melnā kleitiņa tiek novilkta tikai pirms pusnakts, bet šodien es esmu tā aizdzīvojusies, allelūja, ka Melnā Darba Kleitiņa vēl nav novilkta.
Iedzersim par Mazo Melno Darba Kleitiņu, kura tiks uzvilkta atkal īsi pēc pl.septiņiem.

October 17th, 2019

Add to Memories Tell A Friend
Vakar man uz galvas uzkrita pagarinātājs, kad snaikstījos plauktā pēc aptieciņas. Trāpīja pa vaigu diezgan pasmagi. Es padaudzināju Vārdus, paberzēju vaigu un aizmirsu.
Šodien,Mīļo Garkājtētiņ, Dārgo Dakter un jaukā Cibas draudze, man ir vijolīšu zila acs. :D
Ne tik ļoti, lai krīzes centri man dalītu flajerus, bet pietiekami, lai gribētos paskaidrot, pirms kolēģi uzdod jautājumus.

October 16th, 2019

Add to Memories Tell A Friend
Joprojām aizrautīgi un harizmātiski klepoju. Domāju, varbūt vajadzētu dalīties šajās spējās ar citiem. Varbūt nopirkt biļetes uz teātri?

October 13th, 2019

Add to Memories Tell A Friend
Klepoju kā lokomotīve. Aptiekā man pārdeva ambroksolu Flavomed Putojošās Tabletes veidolā. Tad nu es jums pateikšu, dārgā draudze, šitā dzira ož pēc ToiToi zilā smirdšmidruma un droši vien arī tā garšo.
Bet citādi, ak cienījamā kundze, viss kārtībā, viss kārtībā! Brīvdienās redzēju jūru, sēnes un mežus, uzņēmu viesus, ciemos bija arī 2 sunīši, Pako, Buldodziņš un Fidži, Čivavas j-dze cukura paciņas svarā. Abi viens uz otru krietni izrējās, Pako paspēja izvārtīties kakā un piespiedu kārtā iet dušā.
Es arī gribētu sunīti.
Mazāk tīkamā balītes blakne - nomazgāju visus Vasarsmājā esošos traukus vismaz divas reizes.

October 11th, 2019

Tā paiet pasaules godība

Add to Memories Tell A Friend
Vasarasmājā kurinām krāsnis ar Rīgas Viļņiem. Lasu, ka sers Pols Makartnijs ir kopā ar Hīteri Mailzu. Bet viņi taču izšķīrās, domāju. Kā tad. 2000 gads!

October 10th, 2019

Add to Memories Tell A Friend
Pagājušo nedēļu Matriksā bija darbības traucējumi. Ejot Mazajā Veikalā (nu tajā, kas uz stūra) man durvis atvēra Roberta Smita jaunu dienu klons. Mūsu Rajonā vīrieši un pat mazi puikas ir labi audzināti, allaž palaiž dāmas pa priekšu un pietur viņām durvis, tāpēc fakts pats par sevi aizdomas neradīja. Dīvains bija kas cits.
Tehnisku iemeslu dēļ Matrikss bija kaut kā nepareizi nolasījis dotos lielumus vai arī paralēlais universums bija izvērsies mūsējā, jo klonētā Robčika drānas bija tīras un kārtīgas, un par meikapa akurātumu viņu apskaustu Rojs Rodžers.

October 9th, 2019

Sirdij ir vairāk kambaru kā mauku mājai

Add to Memories Tell A Friend
Dārgo Dakter, es mīlu Tomu Jorku, man liekas, vienmēr esmu mīlējusi.

October 7th, 2019

Add to Memories Tell A Friend
Ir atrasts jauns objekts mūsu Nesaprastās mākslas dārzam.
https://www.bbc.com/news/world-europe-49958897
Es gan nemāku franciski, bet, lūk, anglosakšu tulkojums vēsta, ka monuments no vietējiem kritiķiem novērtēts kā eleven coloured anuses on stems.

October 5th, 2019

Add to Memories Tell A Friend
Pēc visa, kas ieguldīts pretkurjmu industrijā, mūsu kurmīši noteikti smies pieēstos vēderiņus ar zemainajām ķepiņām turēdami.
Tātad, pilnīga izmisuma trenkta es iegādājos - tadammm! lavandas eļļas lodītes (!), no kuram kurmju diaspora tūlīt sākot kravāt pauniņas un pekelītes un pazūdot kā ebrejs pa pagājušās nedēļas svētkiem.
Cenu kluba kasiere ieinteresēti aplūkoja manu pirkumu, pašausminājās par cenu un pajautāja, ko kurmji darot. Viņa dzīvojot dzīvoklī un domājot, ka viņi ir mazi un mīļi, viņa piebilda ar jauku mazu akcentu. Mēs novēlējām viena otrai vislabāko dienu.

October 4th, 2019

Add to Memories Tell A Friend
Es esmu nabaga mazs, iesnains radījums.
Nez, kas notiek ar smadzenēm pēc šādas šķaudīšanas?!

September 30th, 2019

Add to Memories Tell A Friend
Brīvdienās šķipelēju veco kompostkaudzi.
Tas nozīmē ļoti zemainās drēbēs ģērbušamies ar lāpstu pārrakt kādu tonnu zemes, sijāt caur režģi, bērt ķerrā, stumt ķerru un bērt saturu kauč kur uz dobēm. Un tā daudzas reizes. Tur ir maz romantikas. Holivudas dīvas diez vai šķipelē melnzemi.
Es atklāju, ka man nepatīk ļoti zemainās drēbēs ģērbušamies ar lāpstu pārrakt kādu tonnu zemes, sijāt caur režģi utt. Atzīšos, ka man drusku patīk stumt ķerru. Tajā vismaz ir kaut kāds draivs.
Kas vēl patīk (kā jau reiz minēju, varbūt vairāk kā sekss) - staigāt pa mežu ar mazu nazīti un groziņu, ko arī izdevās realizēt brīžos, kad nenotika zemes šķipelēšana.
Personīgajā dzīvē nekā sevišķa. Nopirku Jaunkundzei padārgas botas. Jaunkundze aiz pateicības piededzināja griķīšus. Kas patīkami, bet pilnīgi nesaistīti ar griķīšiem, šovakar atkal redzēju caunu. Pārskrēja pāri celiņam man tieši gar degunu, kuplo asti braši vicinot, un pazuda aiz privātmājas sētas.
Powered by Sviesta Ciba