Božena Chodunska

Dārgā dienasgrāmata!

Tā nu 'viš i...

Name
Božena Chodunska

View

Navigation

October 18th, 2019

Add to Memories Tell A Friend
Man gluži kā Džeinai Eirai vai Denīzei no Dāmu paradīzes vienmēr ir vairākas melnas darba kleitiņas. Dažas pat ar atlasa manžetītēm.
Ir tādas dienas, kad melnā kleitiņa tiek novilkta tikai pirms pusnakts, bet šodien es esmu tā aizdzīvojusies, allelūja, ka Melnā Darba Kleitiņa vēl nav novilkta.
Iedzersim par Mazo Melno Darba Kleitiņu, kura tiks uzvilkta atkal īsi pēc pl.septiņiem.

October 17th, 2019

Add to Memories Tell A Friend
Vakar man uz galvas uzkrita pagarinātājs, kad snaikstījos plauktā pēc aptieciņas. Trāpīja pa vaigu diezgan pasmagi. Es padaudzināju Vārdus, paberzēju vaigu un aizmirsu.
Šodien,Mīļo Garkājtētiņ, Dārgo Dakter un jaukā Cibas draudze, man ir vijolīšu zila acs. :D
Ne tik ļoti, lai krīzes centri man dalītu flajerus, bet pietiekami, lai gribētos paskaidrot, pirms kolēģi uzdod jautājumus.

October 16th, 2019

Add to Memories Tell A Friend
Joprojām aizrautīgi un harizmātiski klepoju. Domāju, varbūt vajadzētu dalīties šajās spējās ar citiem. Varbūt nopirkt biļetes uz teātri?

October 13th, 2019

Add to Memories Tell A Friend
Klepoju kā lokomotīve. Aptiekā man pārdeva ambroksolu Flavomed Putojošās Tabletes veidolā. Tad nu es jums pateikšu, dārgā draudze, šitā dzira ož pēc ToiToi zilā smirdšmidruma un droši vien arī tā garšo.
Bet citādi, ak cienījamā kundze, viss kārtībā, viss kārtībā! Brīvdienās redzēju jūru, sēnes un mežus, uzņēmu viesus, ciemos bija arī 2 sunīši, Pako, Buldodziņš un Fidži, Čivavas j-dze cukura paciņas svarā. Abi viens uz otru krietni izrējās, Pako paspēja izvārtīties kakā un piespiedu kārtā iet dušā.
Es arī gribētu sunīti.
Mazāk tīkamā balītes blakne - nomazgāju visus Vasarsmājā esošos traukus vismaz divas reizes.

October 11th, 2019

Tā paiet pasaules godība

Add to Memories Tell A Friend
Vasarasmājā kurinām krāsnis ar Rīgas Viļņiem. Lasu, ka sers Pols Makartnijs ir kopā ar Hīteri Mailzu. Bet viņi taču izšķīrās, domāju. Kā tad. 2000 gads!

October 10th, 2019

Add to Memories Tell A Friend
Pagājušo nedēļu Matriksā bija darbības traucējumi. Ejot Mazajā Veikalā (nu tajā, kas uz stūra) man durvis atvēra Roberta Smita jaunu dienu klons. Mūsu Rajonā vīrieši un pat mazi puikas ir labi audzināti, allaž palaiž dāmas pa priekšu un pietur viņām durvis, tāpēc fakts pats par sevi aizdomas neradīja. Dīvains bija kas cits.
Tehnisku iemeslu dēļ Matrikss bija kaut kā nepareizi nolasījis dotos lielumus vai arī paralēlais universums bija izvērsies mūsējā, jo klonētā Robčika drānas bija tīras un kārtīgas, un par meikapa akurātumu viņu apskaustu Rojs Rodžers.

October 9th, 2019

Sirdij ir vairāk kambaru kā mauku mājai

Add to Memories Tell A Friend
Dārgo Dakter, es mīlu Tomu Jorku, man liekas, vienmēr esmu mīlējusi.

October 7th, 2019

Add to Memories Tell A Friend
Ir atrasts jauns objekts mūsu Nesaprastās mākslas dārzam.
https://www.bbc.com/news/world-europe-49958897
Es gan nemāku franciski, bet, lūk, anglosakšu tulkojums vēsta, ka monuments no vietējiem kritiķiem novērtēts kā eleven coloured anuses on stems.

October 5th, 2019

Add to Memories Tell A Friend
Pēc visa, kas ieguldīts pretkurjmu industrijā, mūsu kurmīši noteikti smies pieēstos vēderiņus ar zemainajām ķepiņām turēdami.
Tātad, pilnīga izmisuma trenkta es iegādājos - tadammm! lavandas eļļas lodītes (!), no kuram kurmju diaspora tūlīt sākot kravāt pauniņas un pekelītes un pazūdot kā ebrejs pa pagājušās nedēļas svētkiem.
Cenu kluba kasiere ieinteresēti aplūkoja manu pirkumu, pašausminājās par cenu un pajautāja, ko kurmji darot. Viņa dzīvojot dzīvoklī un domājot, ka viņi ir mazi un mīļi, viņa piebilda ar jauku mazu akcentu. Mēs novēlējām viena otrai vislabāko dienu.

October 4th, 2019

Add to Memories Tell A Friend
Es esmu nabaga mazs, iesnains radījums.
Nez, kas notiek ar smadzenēm pēc šādas šķaudīšanas?!

September 30th, 2019

Add to Memories Tell A Friend
Brīvdienās šķipelēju veco kompostkaudzi.
Tas nozīmē ļoti zemainās drēbēs ģērbušamies ar lāpstu pārrakt kādu tonnu zemes, sijāt caur režģi, bērt ķerrā, stumt ķerru un bērt saturu kauč kur uz dobēm. Un tā daudzas reizes. Tur ir maz romantikas. Holivudas dīvas diez vai šķipelē melnzemi.
Es atklāju, ka man nepatīk ļoti zemainās drēbēs ģērbušamies ar lāpstu pārrakt kādu tonnu zemes, sijāt caur režģi utt. Atzīšos, ka man drusku patīk stumt ķerru. Tajā vismaz ir kaut kāds draivs.
Kas vēl patīk (kā jau reiz minēju, varbūt vairāk kā sekss) - staigāt pa mežu ar mazu nazīti un groziņu, ko arī izdevās realizēt brīžos, kad nenotika zemes šķipelēšana.
Personīgajā dzīvē nekā sevišķa. Nopirku Jaunkundzei padārgas botas. Jaunkundze aiz pateicības piededzināja griķīšus. Kas patīkami, bet pilnīgi nesaistīti ar griķīšiem, šovakar atkal redzēju caunu. Pārskrēja pāri celiņam man tieši gar degunu, kuplo asti braši vicinot, un pazuda aiz privātmājas sētas.

September 28th, 2019

Add to Memories Tell A Friend
https://www.bbc.com/news/video_and_audio/must_see/49844720/one-man-s-3000km-march-across-russia-to-oust-putin
Visu cieņu. BBC paspēj nointervēt šamani, kuras dodas uz Maskavu izdzīt velnu no Kremļa.
Ikonisks otrā plāna tēls - pops 4×4 popmobīlī ar viedokli, ka katra vara ir no Dieva.

September 25th, 2019

Add to Memories Tell A Friend
Otro nedēļu eju kājām uz/no darba, un empīriskie novērojumi un pieredzējumi liecina, ka Rīgā ir varen netīrs gaiss.
Gan jau no šīs kājām iešanas beigu beigās būs vairāk zaudējumu, kā ieguvumu, jo elpojot izplūdes gāzes šādā koncentrācijā droši vien var noraut delamo un nakts pamašas.
Es jau gan esmu pāri tam, lai mirtu jauna.
Un parciņā vienmēr gadās kāds pa priekšu ejošs smēķētājs. Man patīk mazi, resni un lēni smēķētāji, jo tos var viegli apdzīt. Gari un strauji mazāk, jo tie vienmēr ir priekšā un kūpina virsū. Tādā ziņā es ar ziediem sveicu veipotājus un tos, kas lieto to otru jaunmodīgo metodi bez dūmiem, nu, jūs zināt, ko es domāju.

September 24th, 2019

Add to Memories Tell A Friend
Taisnība jau vien būs, ka paģiras ir slimība:
https://www.bbc.com/news/world-europe-49802749
Labi gan, ka Eiropā nepraktizē atsaukšanos uz precedentiem tiesvedībā, citādi pēc Oktoberfesta daudzi būtu nopietni sasirguši.

September 23rd, 2019

Add to Memories Tell A Friend
Ap pusnakti.
B. dušā tīksmu dušojas, trallina mazu dziesmiņu.
A.No virtuves (dauza pa sienu): kurš te vāra tēju?!
B: Es! A kas ir?
A: Kāpēc bez svilpes?
B: Nu...Es negribēju tevi uztraukt! (Vienu rītu sešos visu māju pamodināju).
A: Tu zini, ka šitā tu vari uztraukt ugunsdzēsējus?

September 22nd, 2019

Add to Memories Tell A Friend
Regbijs ir bauda acīm un sirdij, vizuāli skaists un tāds emocionāls.

September 17th, 2019

Add to Memories Tell A Friend
Kurš gan nebūs dzirdējus urbāno leģendu par tūristu Rīgā ar Viļņas karti rokā? Tad nu, lūk, Līzei nesen gadījās īsts meksikānis, kurš izmisīgi pētījis kādu karti, kura pēc tuvākas aplūkošanas izrādījusies esam īsta Viļņas karte. Līža sākumā nesaprata, vai kungam gadījusies nepareizā pilsēta vai nepareizā karte. Tikai nepareizā karte, ar kuru kungs centās nokļūt Doma laukumā, bet tapa izglābts.

September 14th, 2019

Add to Memories Tell A Friend
Jūra šodien ļoti temperamentīga, ja nu jūs gribētu viņu apsktīt, līdz tumsai vēl 2 stundas.

September 5th, 2019

Dienas prieks Nr 248

Add to Memories Tell A Friend
Taisnība ir uzvarējusi, pasaulē notiek arī kas labs. Sanāktu pat neliels kinoscenārijs par lauku dzīvi.

https://www.bbc.com/news/world-europe-49593954

September 3rd, 2019

Mana romantiskā otrdiena

Add to Memories Tell A Friend
Izstrādājusies darbā, tikusies ar diviem santehniķiem par notekas maiņu, apciemojusi māmuļu, sagatavojusi gandrīz trīs ēdienus (zupu, kotletes un ceptu ķirbi), noskatījusies romantisku kīno par pūķi un meiteni, izmazgājusi veļu, izkrāmējusi un piekrāmējusi trauku mašīnu. Kas gan ir šī lieliskā būtne!
Tā esmu es, super es, Dārgā Dienasgrāmata, Mīļo Garkājtētiņ un Cienījamo Dakter!
Ko es nepaspēju? Principā visu pārējo.
Powered by Sviesta Ciba