Božena Chodunska

Dārgā dienasgrāmata!

Tā nu 'viš i...

Name
Božena Chodunska

View

Navigation

February 10th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Mīļie brāļi un māsas! Kā jūs tiekat galā ar neķītro tieksmi sacīt Davaj vārdu.
Es,pavej, vakar pateicu 2 davajvārdus un šon' vienu. Viņi mani dažkārt piemeklē neformālās telefonsarunās, ksd zaudēju modrību. Nekad ne formālās par laimi.
Es saprotu, ka tas ir grēks, kauns un atavisms, apmēram kā rudimentāra aste un trešā krūts.

February 9th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Tā kā ēnu dienā Līžele netika pie sava iecerētā traumatologa-ortopēda, rīt viņai brīvprātīgi obligāti jāēno kāds pēc sadales.
Smilšu karjers netrāpījās, būs metālapstrādes rūpnīca.
Varbūt tas ir liktenis, es saku, varbūt metālapstrāde iekritīs kā oglīte sirdī, un pēc dažiem gadiem mēs Līželi varēsim sastapt dresējot izdaudzināto 150 tonnu presi, acīm mirdzot domnu uguns atblāzmā.

February 2nd, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Nupat atklāju bāru ar pagalam jauku nosaukumu. Kad Zebras Deg. Tā tur bija rakstīts. Ja vien es neizlasīju pagalam šķībi. Varbūt Kad Zebras Ēd? Bet noteikti zebras.
Varbūt tas ir kaut kas tāds, kur jāved ekskursijā ārzemju vectēvi?

Es gribēju teikt, ka atklāju no ārpuses nevis no iekšpuses.

January 31st, 2016

mūžu dzīvo, mūžu mācies!

Add to Memories Tell A Friend
Uzzināju, kas ir Uģis Kuģis. Tagad sēžu un domāju, kā man sadzīvot ar šo informāciju.

January 30th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Kā zināms, Belēviča kungs uzsācis krusta karu pret ēdienu skolā (es ar nolūku rakstu - ēdienu, tālāk redzēsiet paši), un, visus nosacījumus ievērojot burtiski (mums tas raksturīgi), skolu bufetēs ir palicis vienīgi ūdens, un arī ēdnīcās viss iet tikai uz galu.
Mūsu skolas ēdnīcā, tātad ieradās pārbaude, divas dāmas no ministrijas vai līdzīgas iestādes (ar zināmu gandarījumu varu paziņot, jā, pēc aculiecinieku novērojumiem, viņas bija resnas!). Karameļu maizītes, kuras skolā cep uz vietas un bez visādiem augu taukiem, aizliedza tūlīt. Daži mazākie bērni pat sākuši raudāt. Pēcāk pazuduši citi labumi, un tagad pat vista karijā esot bez karija (neprasiet man, kas slikts karijā, to laika zina vien Dievs tas kungs un kāds ierēdnis). Visvairāk VM ienīst cukuru, kam ir vismaz kāds pamats, bet izskatās, ka arī milti un maize kā tādi tagad ir posta cēlonis, droši vien kāds ierēdnis salasījies ezotērisko literatūru. Sagaidāms, ka drīzumā visur tiks meklēts termofīlais raugs un ministrija pārbaudīs, vai skolu uzturs rada attiecīgo pH.
Vārdu sakot, visi bēdīgi, Sodomai un Gomorai ies vieglāk tiesas dienā, notiek liela raudāšana un zobu griešana, ēdnīcā, kas bija tiesām laba, visu gatavoja uz vietas, nekādi cīsiņi, viss tīrs un bez palmu eļļas, krītas noiets, jo sagatavot vispār bez nekādām garšvielām un ēdami ir ievērojams izaicinājums, skolnieki iet uz veikalu vai picēriju, kurai savukārt drīz nākies pieņemt jaunus darbiniekus un pasūtīt jaunas krāsnis.
Un tad visā šajā postažā parādās mesija - mazs pusītis, kurš sāk skolā ierasties ar lielu somu. Viņš ir saldumu dīleris. Somā ir cepumi un končas, kuras sapirktas bāzē, un kuras viņš ar nelielu uzcenojumu pārdod biedriem. Iet Kristapiņš pa gaiteni un pusbalsī saka: "Konfektes. Cepumi. Bulciņas..."
Visi ir laimīgi, sejās parādās smaidi. Bet laimei ir īss mūžš, dīleris tiek noķerts no skolas administrācijas un sodīts.
Mazais gan esot neatlaidīgs un esot dīlojis atkārtoti, pēc kam atkārtoti noķerts, esot par slīcinājis podā cepumus, lai izvairītos no soda.
Interesanti, ko viņam var piesiet, nelikumīgu uzņēmējdarbību vai nelikumīgu Lielākā ļaunuma ienešanu skolā?
Lai vai kā, paredzu mazajam zēnam spožu nākotni, viņš ir īstajā laikā un vietā realizējies tirgus situācijā. Vienīgi lobija pie likumdošanas orgāniem viņam vēl nav.

January 29th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Es mūždien par vēlamajām dāvanām Ziemassvētkos atceros tikai neilgi pirms Lieldienām.
Nu tad lūk, mīļo Zsv- vecīti, es gribu vēl tos magnētu burtiņus, kurus stiprina pie ledusskapjiem. Un tā pavairāk. Šodien lai- gribēju salikt vārdu PIZĢEC, bet aptrūkās burti.

January 27th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Gaiļezera slimnīcas ap astoņiem vakarā ir savāda vieta, kur gaiteņos var sastapt tipus, kuri pēc manas saprašanas ir izzuduši jau agrīnajos deviņdesmitajos. Tur ir diezgan baisi, vārdu sakot, tie gaiteņi atgādina pirmo Doom, nez vai personālam nav bail.
Cilvēki mēdz slimot ar visu, ko vien britu zinātnieki aprakstījuši manuāļos, un šķiet, ka tiem, kuriem gadiem ilgi izdevies saēsties palmu eļļā ceptus pīrādziņus un aiziet vienkārši ar sirdi, ir paveicies.

January 26th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Sīkās jaunkundze vakar noskatījās Skuteļa daiļdiršanas šovu. Par Māju starp ezeru un kapiem. Viņa novērtēja pozitīvī un sacīja, ka tās nu beidzot esot ziņas, kādas saprot bērni, un viņš varētu gatavot šādas ziņas, tad bērni orientētos polītikā.
Starp citu, viņa to teica bez ironijas.
Ticiet man, viņa māk ironiju!
Tad nu, kad satiksiet Skuteli, pasakiet, ka viņam ir izdevies lielisks pastāstiņš vieglajā valodā, un jaunā paaudze gaida Vieglo Panorāmu.:)

January 25th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Vakardiena izvērtās pārdomu pilna, jo aizvakar, acīmredzot, bija too much wine and too much songs. Nožēlojami, protams, ja cilvēkam rodas paģiras no baltvīna, es nospriedu, ka kvalifikācija ir neglābjami zaudēta, un atliek vienīgi ciešanas. Tātad, es cietu, spēju tikai klusi dvest un izvēlēties plauktā visvieglāko literatūru. Pārpratuma pēc tā bija Grega dienasgrāmatu pirmā grāmata, no tiem laikiem, kad dažs labs bija maziņš.
Patiesībā nemaz ne tik slikti šīm grūtajām dienām, lai gan saprotu un apzinos, ka inteliģenti cilvēki paģiras kliedē ar Piezīmēm par gallu karu. Palūdzu, lai man atnes turpinājumu no skolas bibliotēkas. Grega, nevis gallu kara. Līze sacīja, ka viņai būs kauns nodot bibliotēkā Cilvēka normālu anatomiju un prasīt Gregu.

January 23rd, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Kā es varēju aizmirst ziloņcirsli, iespējams,daiļāko zvēru pasaulē?
http://m.delfi.lv/skats/izklaide/article.php?id=46699303

January 21st, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Papus vakar vēlēja atnest uz slimnīcu ... puķainās (!) apakšbikses. Tad nu trīs paaudžu sievišķi stāvēja ap bikšu kaudzi, no kurām puķainas nebija tieši nevienas, un mēģinājām atrast vispuķainākās.
Svīrainās atmetām tūlīt. Tad tur bija tādas, kas koķetēja ar aktuālo austrumu tēmu. Ja tā labi padomā, tās arabeskas varētu uzskatīt par puķēm. Jeb tomēr nē? Tad veselas divas ar pilnīgi šizodēlisku zilzaļrūtainripain rakst' kā dziesmā. Droši vien cienījamos māksliniekus cienā ar īpaši svētīgu zāli un tad viņi, kāšus vilkdami, mālē rakstus apakšbikšu audumiem un attēlo uz tām ainiņas no Upanišādām. Pa vidu kaut kas līdzīgs komētām, varbūt ar tām domātas puķes?

January 20th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Šon' esmu bijusi varen ražīga, gan darbā, gan sadzīvē, visiem visu organizēju, meitu jaunkundzes aizvedu uz Lāzerezklīniku, kur viena tika galā ar dzimumzīmi, otrai arī sakārtos dzīvi piecos dažādos veidos. Iepirku pārtiku, apciemoju māmuļu. Konsultēju krievu valodas mājas darbos. Nu, un kurš mani pierakstīs pie friziera un neirologa tagad? Kurš teiks, ka es esmu forša kisa, un vispār laiks gulēt, putnu Bulbul.

January 19th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Brīžos, kad lidlauks pārāk tāls, krekls par īsu un kaut kas smeldz paribē, vispārējo sāpi par pasaules bezjēdzību remdē telekanāls REN TV Baļķija. Viņi ir sazobē ar aktuālo... em, nezinu īsti ko, bet sazobē. Vārdu sakot, viņi rāda īsto zinātnieku atklājumus un patiesības, ko valdības slēpj no tautām. Šodien noskaidroju, ka pirms miljoniem gadu Zemi apdzīvoja saprātīgi divkājaini reptīļi. Visas šīs patiesības mums atklāj Zinātņu kandidāti. Sevišķi no Bioenerģētikas institūtiem. Un dažkārt Anna Čepmen.

January 17th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Teņa dienā, tātad, saimniecei jādara tikai neatliekamie darbi, jāiet uz krogu, daudz jāēd, jādzer, jādejo. Tiktāl man viss patīk.
http://www.ntz.lv/dazadi/sodien-3-cuku-aizbildna-tena-diena/
Jāskata, ko tad Dzimtenes labākie krogi piedāvā Teņa dienā.

Add to Memories Tell A Friend
Šodien Teņa diena. Gadījumā, ja kāds gribētu veikt kādas rituālas darbības.

January 15th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Ak, laiki, ak, tikumi! LTV rāda lombarda reklāmu, un tur ir apmierinātu klientu stāsti, ka šis ir ļoti labs lombards, un mums ir pieredze ar citiem lombardiem, un šis ir ļoti labs.

January 14th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Zvaigznēs šodien bija ierakstīts, ka mums ar jaunkundzi jāsačakarē šokolādes kūcinieks, ko iepriekš bijām cepušas ar augstu sekmību. Droši vien Mēness Āzī, horizontāls taimkods, mums sanāca šokolādes švamme, kas pavirši krustojusies ar pankūku. Kas tālāk? Nepareizi izvārītas olas? Kļūdaini sagriezts cīsiņš? Nu vispār man tagad būs depresija, necepšu neko, pat olas. Mīļo Sīrupiņ, vai tas var būt aiz tam, ka samaisījām tūlīt 2 porcijas?

January 13th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Sirdsmīļo Tonušek!
Ļoti mīļi no Tevis, ka pēc Tavām domām man puteņa biļetei ormanim varētu ģeldēt motocikleta reģistrācijas talouns. "Bet kontroliera kungs, protams, ka es braucu visu ziemu!", es teiktu un lindraku krokās turētu motocikletista galvassegu.
Kauč arī tas bija laipni, tas maz palīdz aizmirst, cik bezsirdīgs nelietis Tu esi, mazais resgali. Tu tak esi aizmirsis, ksa šodien aprit akurāti gadadiena, nepateikšu kura gan, kopš tās reizes, kad Tu spiedi mani pie krūts publiskā slidotavā un čukstēji man uz auss, ka es esot tāda salda kā ūdenskrinģels. Miesnieks Voiceks vēl sasēdēja Tavu nāģeni, un Tu solīji viņam pa purslām.
Starp citu, to cepuri vēlāk sagrauza sētnieka žurku suns un atlikumu sadēdēja kodes, tā kā es viņu arī nemaz neglabāju,
Ja nu Tu gadienā turētu rūpestu, Tavu atspermatraci izkaulēja veco mantu uzpircējs par smiekla naudu, tak vismaz neaizņem rūmi un nepel.

Skūpstu, Božena.

January 10th, 2016

mūžu dzīvo, mūžu mācies

Add to Memories Tell A Friend
Stereotipisks amerikānis pēc stereotipiska latvieša domām ir resns un neko nemāk, t. sk. ieslēgt gāzes plīti, BET! Līdz šim vislabākās receptes gadījies atrast amerikāņu forumos. Cukurotus riekstus es jau piesavinājos, tagad meklēju auzu maizi. Viņi (nu amerikāņi), izrādās, māk arī metināt mangaļus garāžās, dzīt kandžu un vispār mājās izgatavot visu, droši vien arī laika mašīnu māk, tikai es vēl neesmu atradusi, kur ir laika mašīnu inženieru forumi.

January 8th, 2016

Jaunumi rajonā

Add to Memories Tell A Friend
Pēc Jurčika (tas ir huligānisks pagalma pajaunietis bez dažiem priekšzobiem) bija atbraukši pašvaldību policisti.
Sākumā es nospriedu, ka viņi atbraukuši dalīt cedeles par stāvēšanu bez atļaujām, tāpēc metos tīrīt sniegu no priekšstikla, lai atklātu skatam DzKS EZītis atļauju Nr Xsdghk. Bet - lika pagaidīt!
Muņikus acīmredzot bija pasaukuši mietpilsoniskie kaimiņi, kuriem nepatīkot, ka jaunais cilvēks tā priecājas par dzīvi. Notika vismaz pusstundu gara skaidrošanās, galvenais runātājs bija Jurčiks. Varētu pat teikt, viņš drīzāk bļausījās. Izskatījās, ka diskusijā uzvaru gūst Jurčiks, katrā ziņā viņa argumentācija bija skaļāka un saturēja daudz bļaģ un nahuj. Municipāļi domīgi vērās kupenās, ar zābaku purnu pašvīkāja sniegu un aizbrauca.
Powered by Sviesta Ciba