Božena Chodunska

Dārgā dienasgrāmata!

Tā nu 'viš i...

Name
Božena Chodunska

View

Navigation

September 26th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Kā jums liekas, par ko gan ir dziesma?
https://www.youtube.com/watch?v=thSsyODDowA
Par tautu draudzību? Par karu un mieru visā pasaulē?
Patiesībā dziesma ir par to, ka čalis ir pārgulējis ar drauga meiteni, un kā tagad jūtas par un ap to.
Būtībā sociāli ass teksts. :)

September 25th, 2016

noziegums vs sods

Add to Memories Tell A Friend
Pa tam lāgam Itālijā...
http://www.bbc.com/news/world-europe-37461042

Add to Memories Tell A Friend
Vēl neizstāstīju, ka šodien, nē jau vakar, Rajončikā redzēju meiteni ar sesku. Tā kā viss uz labu, uz labu.

Add to Memories Tell A Friend
Sēdējān ar biedriem viena biedra dārzā, kurinājām uguni, cepām desas un salām. Formāli iemesls nakts sēdēšanai un salšanai - sagaidīt, līdz pulka bērns, Jaunkundze iebrauc no Pēterburgas ekskursijas. Divos divdesmit es par spīti plus desmit grādiem attapos aizmigusi dzīvnieciskā, tīras sirdsapziņas katalizētā miegā, sēžot plastmasas krēslā, ietinusies cepurē ar bunbuli, rokā sažņaugts alus.

September 24th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
12 grādi! Dāmas un kungi, man liekas, tas būs rudens.

September 23rd, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Ēdu viesnīcas brokastis. Lielie konferences vīri, CEO un visādu veidu Dižie nāk brokastot kā daždien ģimenestēvi un vectēvi. Rūtainos kreklis un izspūruši. Tik mīlīgi.:)

September 22nd, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Prāga nudie' ir brīnišķīga, paldies Vistu_zaglis, kurš man vakar laipni izrādīja vietas, kuras es citādi neatrastu un neievērtētu. Un! Prāgas bruģītis būs bijis iedvesmas avots slavenajai Rīgas Baronielas ainavu arhitektei, pat josliņas tādas līdzīgas, vienīgi Prāgas bruģītis ir granīta (vai bazalta) ej nu sazini, kamēr Rīgas bruģītis-frankenšteins droši vien sastāv no presētiem pīļu mēsliem.

September 21st, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Šodien dzirdēju stāstu par bērnudārzu, kura direktrise vecākiem allažiņ daudznozīmīgi jautājusi, ko viņi kā savas profesijas pārstāvji var palīdzēt dārziņam. Nu, galdnieki tiek lūgti kaut ko uzmeistarot, tipogrāfiju darboņi atnest papīru, mijonāri-iedot naudu. Pa starpu pagadījies vienss tētis, kas nodarbināts Ieslodzījuma vietā par augsta ranga vadītāju. Tas palicis gluži laimīgs

September 18th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Ar biedriem ārpilsētā, varētu pat teikt, laukos, lasījām pīlādžus. Tagad man ir spainis ar pīlādžogām. Nez, kas to zapti apēdīs, kas sīrupu iztrekterēs. Ja nu vienīgi zombiju apokalipse, tad noteikti noderēs.
Tika konstatēts, ka šajā sezonā izkrituši laivu braucieni, toties notikuši vairāki „sausie” treniņi.

September 17th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Jaunkundze satīrījusi virtuvi, toties pazaudējusi manus deguna pilienus. Tagad es par spīti naktī krākšu.

dārzkopības brīnumi

Add to Memories Tell A Friend
Bija iesēti salāti siltumnīcā. Bet tādi ļoti rūgti. Kā pa miglu likās uz sēklu paciņas rakstīts Cigoriņu salāti vai Salātu cigoriņi. Tagad viņi uzziedēja, jo aiz slinkuma vai nihilisma neviens šos nebija izravējis. Tiešām cigoriņi. Skaisti zili ziedi. Liec kaut vāzē, spraud pogcaurumā.

Add to Memories Tell A Friend
Nolēmu apkarot iesnas un citas zarazas ar ignorēšanas metodi. Pagaidām strādā. Pārroku dārzu (šitā būs smukāk, man liekas, un mēs iegūsim vairāk zāles, ar to domājot mauriņu, bet mūsu izpildījumā tā to īsti nevar saukt), vācu nost vecos lakstus. Ledusskapī atradās viena ola; tā kā gāze beigusies pirms nedēļas, olu uzcepu elektriskajā cepeškrāsnī. Ideāla ola, mīļo Garkājtētiņ, dārgo Dakter, es tak esmu īsta pavāre!
Tēva kundziņš arī bija atbraucis un pa ieradumam uzrāpies ābelē pēc āboliem, pa trepēm gan, bet ļoti šaubīgām trepēm. Neko darīt, viņš uzskata, ka labs ābols ir kritiena vērts, man atliek tikai uztraukti bubināt, lai kāpj tak lejā. Viņam piemīt 87 gadi, daudz diagnožu, vesalais saprāts, spītība un žigulis.

September 16th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Aplam jauki, katris un ikviens septembris nāk ar savu infekciju pušķi. Knapi 2 nedēļas skolā, kad Jaunkundzei iesnas, klepus un aususāpes, bet Līželei ir tas vīruss, kas liek darīt vemšanu un vēl to, kas rīmējas ar vārdu "kūtī".
Es arī esmu laimējusi iesnas un aizkritušas ausis, un nupat darba pica pie tam spiež zem sirds kā tāds grēka auglis. Nākamnedēļ Uzņēmums sūta mani smelties gudrības, tāpēc pavisam jauki būs, ja varēšu appļūtīties lidmašīnā un seminārā taisīt gudru seju, jo vidusausī man ir šķidrums un viss izklausās seksīgi pūkains.
Bet citādi, ak cienījamā kundze, viss kārtībā, viss kārtībā. Papīra kabatlakatiņu desmitpakā vēl atlikušas sešas paciņas, tualetes papīra rullītim vēl pieejama lielā puse, un pārtikas bodē man pārdeva plūmes un četras paciņas aktivētās ogles. Mēs paliekam stipri un cieti un ticam uz lielo Kosmosa taisnīgumu.

September 15th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Runājot par to, vai mēs būtu izdzīvojuši savvaļā tb pirms 150 gadiem, mēs tak esam aizmirsuši, visas rozes tak varēja nodzīt ar pareiziem vārdiem un apvārdotu mella kaķa spalvu, un bālumkaite tūdaļ pāriet, līdzko 12 reizes uz austrumiem, kur Svētais Grāls, noskaita Sveicināta, Marija un dabū pieskarties sv Antona no Ipiķiem mirstamdrānām.
Tā kā perspektīva ir!

September 14th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Šodiena darbā sākās jau vakar, kad megabosam Lielvalstī FarFarAway kaut vajadzēja no Bigbosa, bet Bigbosam no Lielpriekšnieces, bet Lielpriekšniece atvaļinājumā, kamēr Bigboss kaut kādā Tumbā vai Tutarīdā. Tad nu mēs ar kolēģi bijām redzamas un dzirdamas ar pārskrējieniem pārvietojamies starp kabinetiem un meklējot datus, sūtot datus, izdomājot datus. Katris un ikviens būs gājis tam cauri. Visa jezga nerimās līdz vakaram, u, domājams, nerimsies arī rīt, kad kāds FarFarAwejā centīsies pierādīt mūsu eksistences lietderību.
Visādi citādi būšu izpildījusi Parūpējies Tak Par Sevi piecgades plānu. Biju pie LORa, kas izdabūja man no ausīm korķus, un parakstīja zāles, un, Aleluja! es dzirdu! Nu ne tā, ka ļoti labi, taču tomēr.

Un biju pie frizieres Silvijas. Pie Īstās Silvijas. Silviju man ieteica Bļanna, taču iepriekšējā reizē es nonācu pie pavisam citas frizieres. Nu saprotiet, tas ir kā paņemt nepareizo koferīti no nepareizā Mr Smita.

September 9th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Izkvēpinājām pagrabu ar sēru. Tagad no pagraba nāk liega sēra dvaka.
Kam dzīvoklī spoki, kam pelējums pagrabā.
Skatos paraolimpiskās spēles. Pat interesantākas kā parastās.

Add to Memories Tell A Friend
Bet man! Bet man! Man šodien brīvdiena!
Citiem pret to nekāda respekta, protams, jaunkundze uzmodināja pl. 7 ar brēcienu: Vai ta darbā nemaz nav jābūt? Es sacīju, ka nē, man brīvdiena, kā jau minēju, bet neviens jau tāpat neatceras, ko es saku. Un gāju vārīt skolniekiem paipalu olas. Pl 7.30 Līze apjautājās, kāpēc es vēl naktskleitā. Pl 8.30, kad Līze vēra durvis uz iešanu, dzīvoklī ieskrēja milzu kaķis, pelēks ar baltām ķepām, un man vajadzēja viņu stiept laukā. Pēc tam jau vairs nebija jēgas gulēt, un diena arī brīnišķīga, braucu uz vasarsmāju, visiem priecīgu dienu!

September 5th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Mūsu dārzā arī atradās Spānijas plikgliemezis. Es saprotu, ka viņš ir bezgala ļauns un pārnēsā vismaz cūku sarkanguļu. Ko mums tagad darīt? Betonēt visu dārzu?

Add to Memories Tell A Friend
Cirslītis aizmirst bankas karti ciema veikalā, divas dienas nostaigā veikalim krustušķērsu garām, trešajā nobrauc Galvaspilsētā, attopas, ka maciņš tukšs, zvana uz veikali, ceturtajā dienā brauc pakaļ kartiņai.
Nu fikss radījums tāds cirslītis! Ķerdams nekoķersi, skriedams nepanāksi.

September 4th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Pie oficiālās vasaras sezonas slēgšanas ledusskapja revīzijā tika atrasts sieriņš. Kamambēras sieriņš. Domāju, jauki, labs sieriņš jau vienmēr var saimniecībā noderēt, jāpaņem uz galvaspilsētu. Tomēr par spīti derīguma termiņam 13. septembris sieriņa aromāts neliecināja par kamambērību. Drīzāk par piederību dižajau knapsieriņu sugai. Sieriņš oda arī cauri dubultiem polietilēna maisiņiem, cauri manai somai. Tā nu es viņu atstāju C. ciema stacijas miskastē. Lai atver tur dziedniecisko avotu kūrortu, ja grib. Galvaspilsētu jau tāpat drīz pārcels uz C. ciemu.
Powered by Sviesta Ciba