Božena Chodunska

Dārgā dienasgrāmata!

Tā nu 'viš i...

Name
Božena Chodunska

View

Navigation

October 11th, 2022

the end is the beginning and the beginning is the end

Add to Memories Tell A Friend
Pēc nieka 30 gadu pauzes manā rīcībā atkal ir džinsenes ar augsto vidukli un bez likrām un elastāniem. Labi vēl, ka nav varjonkas!
Ziniet, tā ir TĀ PATI sajūta! Aizskrēju līdz kalendāram paskatīties, kāds tagad gads un pie loga pārbaudīt, vai pagalms nav pilns ar žiguļiem un veciem poļu fiatiem. Viņas ir tik pat neērtas kā toreiz! Jaunībā! Tā pati es! Tikai kādus 10 kg smagāka!
Ļoti patīkama sajuta, kad vakarā novelk. Iesaku!

September 5th, 2022

Guilty pleasure

Add to Memories Tell A Friend
Man ir divas mīļas krievu grupas Theodor Bastard un hihi nesmejiet, Nautilius Pompilius. Vai ir zināms, ko viņi dara? Vai pauž attieksmi pret Paši Zināt Ko? Bail klausīties! Nautilius laikam jau vairs neko nedara, bet padomju laikos viņi bija disidenti, emigrēja uz Franciju. Theodor Bastard lapā tā ļoti neko neatradu, bet mūziku ieraksta un laikam pat koncertē.

September 1st, 2022

Īsumā

Add to Memories Tell A Friend
Pie Dominas jauki jauni cilvēki dalīja lapiņas, mums ar Samurajčiku arī dalīja. Domājām jau, ka flajeri suņu veikalā, bet tur bija Latvija pirmajā vietā ar Jencīti. Mēs paņēmām ar dūšīgi, lai tak netiek kādam ar vājāku nervu sistēmu. Atbraucām vasarasmājā. Iekurinājām krāsniņu ar to Jencīti. Krāsniņa kuras. Samurajčiks apmierināts ņurd.

August 19th, 2022

Par skaisto

Add to Memories Tell A Friend
Ir tāds vasaras vakars, kāds man patīk vislabāk. Sisina cikādes, tālumā uz šosejas aizdūc fūre. Nobūkš ābols pret jumtu…
Skaisti!
Te pēkšņi Samurajčiks pie pašas auss: Vauvavavavavauuuuvavavavavauuuu!
Vai nav ķēmrausis?

July 25th, 2022

Viemēr ķirsī

Add to Memories Tell A Friend
Viesturs Ķerus rakstīja, lai daļu ķiršu atstājot caurceļotājiem strazdiem, jo viņiem tie vajadzīgi daudz vairāk kā mums.
Šogad sanāca strazdiem atstāt gandrīz VISUS ķiršus.(Nu nekas, mums jau tika skaistākais, ko tāds ķirsis var dot - ziedēšana.)
Vakar bars ar trekniem jaunuļiem sēdēja ķirsī aiz loga un stūma māgā pēdèjās ogas. Kad bars jau bija aizlaidies rīt kaimiņienes kauleņus, ķirsī palika viens jaunulis ar ķirsi knābī. Laikam nezināja, kur likt, palaidīsi vaļā, pazaudēsi. Beigās pēc ieilgušās pārdomām ķirsis tika norīts vesels. Ceru, ka rīmam viss labi.
Vēl pēc brīža logā ietriecās strazdu bars. Troksnis bija tāds, ka man likās, tas ir sprādziens, un es gandrīz palīdu zem galda, bet māsa sāka kliegt. Izgājām laukā, bet neviena atdzīvināma strazda neatradām.
Starp citu, šogad viņi ir akurāti, un nemet ogas zemē. Ķirši vienkārši pazūd. Izgājušos gadus, spriežot pēc mēsliem, nokritušos ķiršus apēda lapsas.

May 29th, 2022

Noslēpumainā zemšķūņa pasaule

Add to Memories Tell A Friend
Tagad zem malkas šķūņa noteikti ir lapsa kūmiņš. Ir izkašātas ejas un stipri smird pēc zvēriem. Mētājas zivju asakas un es pat atradu kāda kaķa lieluma zvēra mugurkaulu, svaigi apgrauztu!
Samurajs pusi nakts rēja un rūca uz màjiņas durvīm, tomēr neizrāda entuziasmu līst pie alām. Samurajs nav mednieks, bet gan kareivis! Un ko tad, ja karš, bet viņš noguris? Māsas suns gan bieži pārbauda alas, ošņājas.

May 27th, 2022

Par mietpilsonisko

Add to Memories Tell A Friend
Uz vispārējā šausmu fona, lūdzu, parunāsim par mietpilsonisko. Par aizkariem un aizkaru stangām. Lieta tāda, ka neko nejēdzu no aizkariem. Līziņai visu bērnību bija putekļu alerģija, tāpēc pazīstu tikai žalūzijas. In tagad ir tā, ka man ir 4 pliki logi. Kaut kā man nepatīk tās sliedes, patīk vecmodīgās aizkaru stangas un riņķi. Vai tas sksitās ļoti slikti un Eiropā un labākajos Filadelfijas namos tā nenēsā? Varbūt jums ir kas iesakāms noslēpumainajā aizkaru pasaulē, ak,mīļā draudze?

May 22nd, 2022

Vēl nāks piektais gads….

Add to Memories Tell A Friend
Brīdis, kad pēcnākamie četrus gadus pēc kārtas pavasarī ir mēzuši papiņa šķūnīšus, pat nodevuši tonnu metāllūžņu, nesuši un vilkuši, izvestas lielapmērmiskastes, un tad tu paskaties uz šķūnīšiem, un nekas nav mainījies. Tur izskatās gluži tāpat.
Nekas. Vēl nāks piektais gads!

May 19th, 2022

Add to Memories Tell A Friend
Lai nedaudz atšķaidītu Cibā valdošo dzirkstošo optimismu, izstāstīšu, kā man iet ar remontdarbiem vecāku dzīvoklītī.
Īsais kurss- remonts ilgst jau no decembra, ir nomainīti logi un durvis, pārvilkta elektrība, izvilkti stūri, iztaisnotas, nošpaktelētas un nokrāsotas sienas, ieliktas grīdas, top duša, atbrauca jauns pods un Ikea lampas.
Veclaicīgās klavieres, kuras sver kādu tonnu, ir tikušas ietucītas vienā no guļamistabām un atkal izceltas laukā.
Es esmu samaksājusi dažādiem vīriešiem tik daudz, ka lūdzu mani pieņemt feministu pulciņā par brīvklausītāju. Sāku orientēties santehnikā un grīdlīstēs.
Apakšējais kaimiņš, pensionēts dakteris un redīss, ir izsaucis pašvaldības policiju 9 (deviņas) reizes, 2 reiz zvanījis man, neskaitāmas reizes apakšbiksēs kāpis uz objektu 3. stāvā traucēt meistariem darbā.
Virtuves mēbeļu kādu laiku vēl nebūs. Aptrūkās nauda!
Labā ziņa - kļūdas pēc man ir šampanieša krāsas rozetes. Jūs zinājāt, ka šampanieša krāsa ir zeltīta? Zeltītas rozetes, tātad!

May 14th, 2022

Add to Memories Tell A Friend
Es jums izstāstīšu, kā es atmuitoju!
Tā kā man pie rokas nebija PO un maksājuma uzdevuma, es aiz ieraduma lāvu atmuitošanas pavēstei nostāvēties dažas dienas. Tad pasts atsūtīja vēl vienu pavēsti, kur viņu pakalpojums malsāja jau 0.88 eur, nevis 3.80 eur kā iepriekš. Spiedu Atmuitot, un pēc 0.88 eur samaksāšanas man neko vairs neprasīja. Nekādus maksājumus!
Jaukie Shikardos krekli tagad ir pie manis!
Morāle - neko nevajag risināt uzreiz! Vajag ļaut nostāvēties!

May 3rd, 2022

Atmuitošanas nedienas

Add to Memories Tell A Friend
Palīdziet, mīļā draudze, padzīvojušai sievietei ar atmuitošanas ķezu! Pasūtīju kreklus no http://www.benyaizubrik.com (nu tur skaists viss kas, jums patiks), betē, Latvijas Pasts vēlas atmuitošanu.
Nu labi, esmu godīgs pilsonis, gribu atmuitot kā traka, bet jau pirmajā solī Voilā! man prasa rēķinu! Bet man tā īsti nav rēķina! Tas ir internetveikals, un parasti rēķinu pieliek klāt pie pašām mantām! Mīļo Sīrupiņ, ko es izdarīju nepareizi?

April 24th, 2022

Add to Memories Tell A Friend
Mīļā draudze, Boženai šodien 50! Un tie nav kilogrami par nožēlošanu! Nekad nedomāju, ka sasniegšu šādu ievērojamu vecumu! Vispār drausmīgi, bet tad es atceros filmu ar nemirstīgo Brūsu Villisu Death Fits Her, no nospriežu, ka tas ir tikai sākums!
Jaunam sākumam nepieciešama jūsu palīdzība. Man mājās ir kādas 3 pudeles aizdomīga baltvīna. Nezinu, no kurienes viņi cēlušies. Un man no viņiem bail. Izliet žēl - jo nu jūs saprot - citur pasaulē cilvēkiem varbūt nav nekāda alkohola, ko dzert!
Varbūt kāds vīnīgs sajaukums ar augļiem?
Lūdzu, jūsu ieteikumus! (Bet rīt man darba diena, ja nu kas…)

April 10th, 2022

Add to Memories Tell A Friend
Pilnīgi nejauši nopirku pannu, kura ražota Melitopolē.

March 8th, 2022

Add to Memories Tell A Friend
Piemājas Mego uz Sensodyne zobu pastas stenda stāv rakstīts - dzīve ir pārāk īsa, lai uztrauktos par jūtīgiem zobiem. Vai kaut kā tā. Ļoti optimistiski, es nospriedu. Un tiešām nopirku Sendodyne. Ar atlaidi!

February 28th, 2022

Add to Memories Tell A Friend
Ar Netflix mēs, tātad, šovakar pārtrauksim attiecības. Mirklis bij skaists. Neko darīt. Sakiet, ko skatīties, kas vēl legāli un viegli pieejams no filmām? HBO? Ko jūs lietojat?

Add to Memories Tell A Friend
Maitas orki, Harkivu grib nonest pavisam jo zemās virsas. Kur ir visi tie solītie palīdzības ieroči un lidmašīnas? Tak tūlīt par vēlu būs.

February 27th, 2022

Add to Memories Tell A Friend
Nez, kas tas man par radio ieslēgts, bet pārraida ukraiņu roku. Apmēram kā somu roks.

February 26th, 2022

Add to Memories Tell A Friend
Gribētu noziedot nedaudz naudas kādai granātai vai bruņuvestei. Humāni mērķi ir labi, bet es esmu dusmīga pārziedējusi pojene. Gribu tieši armijai. Vai esat skaitījuši piem šim! Tas strādā?
https://savelife.in.ua/en/donate/

February 22nd, 2022

Add to Memories Tell A Friend
Vajadzētu ko pozitīvu. Nu labi. Smiltenes piens tagad ražo labu cieto sieru Smiltene. Pat labāks par Džiugas. Nu labi, citādāks. Mums ar Samurajčiku ļoti garšo!

February 14th, 2022

Poļu nams

Add to Memories Tell A Friend
Mūsu Rajonā tagad ir poļu preču veikaliņš. Nu tik poļu, ka pat kola un šampūns un miskastes maisi ir poļu. 
Tur ir poļu desas un cepeši, poļu krējums un siers. Un burku, pareizāk sakot, paku zupas. Tai skaitā gutķu zupa un  žureks! 
Nezinu, vai jebkad saņemšos žurekam! Žureks varētu būt mana trauslā sārtā svītriņa. 
Toties tur ir kaltēts majorāns! Kvalitatīvs kaltēts majorāns! Kur jūs latviešu veikalos esat majorānu redzējuši!?
Piepirku pilnu maisu par 15 eur, apmierināti ņurdu.

pikaczu, a pikaczu, kas ir tāds, kas man tur obligāti jānopērk? Varbūt vienīgi izņemot žureku.
Powered by Sviesta Ciba