Božena Chodunska

Dārgā dienasgrāmata!

Tā nu 'viš i...

Name
Božena Chodunska

View

Navigation

May 2nd, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Es zinu, ko ellē dara svētdienās - tur pucē un krāso virtuves griestus, būdami metrudesmit gari pie viena menedžējot saliekamās kāpnes, pie tam ļoti sliktas saliekamās kāpnes starp galdu un veļasmašīnu. Un tad, kad biju beigusi darīt to, ko ellē dara svētdienās, un vēl bonusā (bonusā vislielākājiem grēciniekiem tas viss arī jāsatīra), es nodomāju, ja man vēl kaut kas būs jādara, kaut vismazākais sīkumiņš, es kliegšu kā Mazā Nāriņa tālu selgā - Āaaaaa!Jobtvojumatķ!
Un tad atnāca Līze un teica, man jātulko sonets, ko nozīmē šitas vārds?

April 29th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Kad sensenos laikos es un Manu Meitu Tēvs vēl bijām jauni, skaisti un viens otram patikām, mēs izdzerstījāmies pa visiem toreizējiem Rīgas krogiem, cik nu viņu bija, un es allaž raudzīju maksāt par katriem otrajiem dzērieniem. Vienus viņš, nākamos es. Kaut kā sanāca pēc gadiem atcerēties šo Saldējuma un Kino periodu, un MMT bija pilnīgi pārliecināts, ka vienmēr man izmaksājis. :)

April 27th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Es šorīt nokavēju. Paspēt vannas istabā pirms Līželes. Tāpēc klusi nopūtos un devos mazgāt matus virtuves izlietnē. Jūs jau nezināsiet, ko nozīmē Līžele vannasistabā. Noderīgi uzturēt labas attiecības ar kaimiņiem, lai spriedzes gadījumā varētu aiziet pie viņiem pačurāt. Gadījumā, ja viesiem paredzētajās vannsistabās notiktu remondarbi, protams. :)

April 24th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Uznāca grūti formulējams skumjums par Volgas diženo tecējumu un zvaigžņu nemierīgo mirdzumu, par ko raudāja māte, raudāja meita. Par visu un neko. Iespējams daļēji par to, ka šodien es palieku 44 gadus veca. Atskaites punkts tomēr. Dzert arī vairs negribas. Vajadzētu iet gulēt, bet kā gadījās, kā ne ieliku krāsnī parastajā maizi cepties, diezvai es tā ņemšu un pēc pusotras stundas gluži pamodīšos. Es tak pat no pērkona nemostos, un man liekas arī Apokslipsi pārlaistu saldi guļot.

April 23rd, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Cilvēki ņem no patversmēm slimus zvēriņus, ārstē, baro. Pie manis ir tik šauri kā kosmosa kuģī, nav vietas pat veseliem papildu zvēriņiem, tad nu es laiku pa laikam cenšos izglābt kādus nomocītus audziņus no lielveikaliem. Šodien es savācu Maximā 4 rožu stādus, nīkuļus pilnīgus. Maksāja 1.19 eur gabalā, patiesībā vajadzētu vēl piemaksāt tiem, kas viņus grib stādīt un uzdāvināt pudeli kokakolas par mokām.
Iestādīju, lai dotu audziņiem vēl vienu iespēju. Viņi, protams, var izvēlēties, augt vai otrādi. Nīkulīgās narcises, kuras rudenī pakaļ meta, ir lielākoties izvēlējušās augt.

April 17th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Biju uz kino pa ļoti ilgiem laikiem. Slēpes pa gaisu. (Eddie the Eagle).Jauka filma. Sīkajai arī patika.

Add to Memories Tell A Friend
Man pirmo reizi mūžā bija pundursapnis. Es sapņoju, ka jābrauc ar prāmi no Stokholmas uz Rīgu. Prāmis bija neliels un uz tā vajadzēja uzkāpt pa trapu. Tā kā es kavēju, traps pacēlās man deguna galā. Es jautāju personālcilvēkam - sirmam kungam kombinezonā, ko nu lai dara. Viņš ar zīmēm rādīja, ka jāpagriež kloķis un viss būšot kārtībā. Minētais kloķis atradās labu gabalu man virs galvas un vispār virs aizsniedzama attāluma. Es labu brīdi palēkāju ar visām augstpapēdenēm, kleitu un somu, tad lūdzoši paskatījos uz kombinezonēto kungu. Tas nopūtās, pavisam viegli pagrieza kloķi pats, un traps nolaidās.

Add to Memories Tell A Friend
Pilnīgi sīkumi pret Volgas diženo tecējumu un zvaigžņu nemierīgo mirdzumu, protams, bet mēs at vakar pārstādījām flokšus. Audziet un zeliet, flokši, un mēs varēsim tiem apkārt laimē diet.

April 15th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Kas tai Polijā notiek? Aptrakusi?
http://m.diena.lv/dienas-zurnali/sestdiena/abortu-aizliegums-polija-drebju-pakaramo-dumpis-14137328

rīta rozīne

Add to Memories Tell A Friend
Uzraksts uz senioru vecuma Saab:
I'd rather push a Saab than drive a Volvo.

Add to Memories Tell A Friend
Parasti jau var iztikt, dakter, kā saka mūspusē - kā ir, tā jādzīvo, bet ir dažas dienas, kad es kļūstu tāda īpaši nesmuka, neveikla, alternatīvi apdāvināta un apgriezti veiksmīga. Es, protams, pieņemu, ka Tam Kungam Visādi ir vajadzīgi, tas dikti nomierina, bet kopumā tādās dienās cilvēku vajadzētu aizsūtīt atpakaļ gulēt jau no paša rīta. Ir ļoti viegli mīlēt kādu, kurš ir gudrs, skaists un drosmīgs, bet ļoti grūti, ja tieši otrādi.

April 12th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Tā kā mums ar muguru tagad ir tāda lieta Protrūzijas ar Ietekmi uz Durālo Maisu (nu, es varu uzzīmēt, kā tas izskatās, ja) un vēl kas tur, mēs tagad nedrīkstam skriet un stipri lēkāt, vispār es drīkstu, bet viņa ne. Un kā tad lai mēs kustamies, ko a? Mums ir jauni, revolucionāri skriešanas apavi. Un tagad seko visbriesmīgākais - jūs tak varat nūjot, saka daktere. Laba kardioslodze, līgana gaita.
Rajona nūjotāji pavisam nav seksīgi, es jums pateikšu, cik gadījies redzēt.

April 11th, 2016

visādi nieki

Add to Memories Tell A Friend
Šovakar gaiss silts un viss tāds pēc pavasara, kurš, kā jau minējām izgājšpavasar, ir kā solījums vēlēšanu gadā, viss tev būs un perspektīvas pietuvinās.
Kapos jau zied Mazās Zilās puķītes. Bērni plūc un dod tās savām māmuļām. Debesīs mazītiņš mēnestiņš. Pēc sazinkādiem, varbūt čigānu, ticējumiem tādam mēnestiņam, kurš tikko aug, jāparāda nauda, lai aug kā mēness.
Kad kļūs vēl siltāks, es gribēšu sēdēt uz visādām tur terasēm, dzert dzērienus, un lai apkārt deg lampiņas un sarunājas cilvēki.

April 9th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Līžele ievēlās pa durvīm un līdz ar viņu tīkams vīrišķīgs aromāts. Nukata, mājās būs vedis kāds metroseksuāls tiesnesis, tādi jau viņi ir, nezina mēru parfimērijai.
Patiesībā (šajā vietā lūdzu patinam reklāmas rullīti) visa sieviešu un meiteņu komanda Rajona Gazmjasočka tagad pēc spēles mazgājas ar jauno vīriešu dušželeju Xxx, jo tā labi noņemot sportisko aromātu.
Starp citu, Viņiem ir labākas ne tikai dušželejas, bet arī skūšanās putas un asmenīši, acīmredzot, the Industrija sievietēm nav paredzējusi ne tik vien svīst, bet arī skūties.

April 8th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Man liels darba apjoms. Sēdu darbā un jūtos kā atstāta pēc stundām. Tā kā man sevis ļoti žēl, klausos visādas bēdīgas dziesmas. Love is blindness, la la la.
Tūlīt atradīšu kādu vēl bēdīgāku.
Man patīk skumja mūzika un priecīgas grāmatas.

April 7th, 2016

Add to Memories Tell A Friend
Sīkās jaunkundze skatījās televīzoros Dating in the Dark (nu un tad es arī paskatījos, lai būtu tuvāk tautai un tā), kur visādu dzimumu cilvēki satiekas tumsā un iepazīstas, un tad viņiem ir randiņi tumsā, un tad daži viens otram stipri patīk. Un tad viņi viens otru ierauga, un dažiem pazūd visa patikšana pavisam, jo "es nesatiekos ar tādām meitenēm", un "viņš nebija tāds, kā iedomājos".
Nu bet, hallo, es nodomāju, ja jau bija kāda tur ķīmija un dvēsļu kopība tāda, ka apakšstacijās pazūd elektrība un apkārtnē govis norauj pienu, vai tad nav mazliet pofig, ka kājas nav gluži taisnas?
Neviens pie tam nebija arī akurāti tik nesmuks kā rīzenšnaucers vai Toms Jorks (kas ir tik nesmuks, ka liekas taisni vai skaists). Piedevām pārliecināti kinestētiķi varēja viens otru arī aptaustīt.

Add to Memories Tell A Friend
Līžai vajadzēja pēdējās desmitgades latviešu litratūras gabalu, un, lai man piedod latvju literatūra un Apsīšu Jēkabs personīgi, mājas atradās tikai viena pēdējās desmitgades grāmata bez statusa Kaut Kam Iedots, un tā bija Viļa Lācīša Pamodināt Lāčplēsi, kas gan varbūt īsti līdz galam neatbilst statusam Literatūra par spīti tam, ka vietām smieklīgi.

April 2nd, 2016

pirmais pavasara kāsis

Add to Memories Tell A Friend
Zosis pārlaidās.

Add to Memories Tell A Friend
Visi tie pirmie tauriņi, kodes un bizmāres kā vasaras prognozes nobāl pret pirmjiem pavasara šortiem. Lūk, kādi būs pirmā īsbiksaiņa šorti, tāda vasara! Velciet raibus un dzeltenus, mīļie šortu nēsātāji!
Powered by Sviesta Ciba