Božena Chodunska

Dārgā dienasgrāmata!

Tā nu 'viš i...

Name
Božena Chodunska

View

Navigation

November 18th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
Vēl gribēju pateikt, ka Staro Rīga kļuvis par lielu sūdu un ķīniešu bērnu svētkiem, kas 18.novembrim piestāv tik pat labi kā savulaik kovboju cepures Jāņiem.

Add to Memories Tell A Friend
Valsts svētkos nepieciešamība spieda pildīt elektronisko pieteikumu Krievijas vīzai, Jaunkundze nolēmusi padejot Maskavā. Pēc pusstundu ilgām seksuālām attiecībām ar anketu man iekšēji gribas dejot krievu deju, apvilkties kokošniku un skaļi kliegt.
Varētu domāt, ka visi uz to laimes zemi tā plēšas, ka asinis pa degunu un mati atpakaļ, zinies. Man šķiet, uz Ziemeļkoreju nebūs daudz sarežģītāk. Kad liekas, ka nu jau esmu zirgā - translitā kirilicā (jo krievu klavieres man nav un ekrāna tastatūra ir riebīga) uzrakstīju organizācijas nosaukumu, kura savukārt uzrakstījusi meitenēm uzaicinājumu un kuras goda nosaukums sastāv no pieciem vārdiem un vēl visu adresi, izrādās, ka vēl seko jautājums, vai tev ir radi Krievijā. Un tagad uzrādi Taņas tantes vārdu, uzvārdu, adresi un dzinšanas datumu (vai viņi gatavojas Taņas tantei nosūtīt kartiņu jubilejās). Un kad tu pēdējo reizi biji Krievijā? Tiešām neatceries tieši no kura līdz kuram datumam kurā mēnesī pagājušo gadu apmeklēji vecvectēva etnisko dzimteni? Nolaidībiņa!

November 15th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
Ar entuziasmu pētīju Līželei izrakstīto zāļu recepti. Receptē nevarēju izlasīt akurāti neviena burta. Pat ne pirmo.
Aizsūtīju bildi Farmaceitam. Farmaceits tūdaliņ izlasīja visus burtiņus un vēl sniedza interesantu lekciju par antibiotiku rezistenci.
Farmaceiti, viņi laikam apgūst priekšmetu "Mediķu rokraksti", sīkums, bet patīkami, pēcāk vari izlasīt visu Rozetas akmeni ar paplašinājumiem, bet senās rūnas un ķīļraksti liekas vienkārši kā krāniņi uz sienām.

November 11th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
C. ciemā sestdienās ir brīnišķīgs tirdziņš. Tas pats, kurā vasarās tirgo puķu stādus. Tāds dabisks tirdziņš, kas rodas no vajadzībām un vēlēšanās. Man liekas, par tirdzniecības vietām nav jāmaksā, un kā tikai visa tur nebij. Es nopirku no sirmmāmiņas divas kastes ar mājas vistiņu olām par ļoti pieklājīgu cenu (jaunās vistiņas, meitiņ, tāpēc mazākas olas) un no mājcepējas tantes kāpostu pīrāgu un spinātu pīrāgu Līzei. Pīrāgu organoleptiskās īpašības vēl nav testētas, bet izskatās ļoti labi.
Vēl tur ir piens, biezpiens, lauku siers un sviests, mājās gatavota biskvīta rulete un kūkas, visādi dārzeņi. Divām sirmmāmiņām bija pašadītes zeķītes, ļoti glītas, bet man vajadzētu cimdus, jo pati savus es drošu vien līdz pensijai neuzadīšu.
Mājas pagrabā atradu ziemojam steru ar gliemjiem un vienu mazu ķirzaciņu, mazāku par gliemjiem. Gliemjiem nācās iet meklēt dzīvesvietu citur, ķirzaciņa varēja palikt, piedodiet tādu sudzismu, ķirzaciņas neēd manu augu valsti.
Vispār pagrabā ziemo visāda fauna, vienu gadu bija tritons.
Pagājšnedēļ upē bija gulbis ar kundzi, droši vien pārcceļotāji, jo šonedēļ jau bija prom, toties lokus meta kaut kāds piekūnveidīgais, sazin ko tas tik vēlu te dara.

November 10th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
Sīkums, protams, pret Volgas diženo tecēšanu un zvaigžņu nemierīgo mirdzumu, bet man jau kuro reizi gadās nopirkt vīriešu kārtas cūkgaļu. Tagad pat man vārās kuiļa zupa, un, Mīļo Garkājtētiņ, jūs varat iedomāties, kā tas smaržo. Izgājšreiz (un tas bija no pavisam citas lavočkas) bija kuiļgaļas sautējums.
Ļoti vīrišķīgi, ko lai saka, nav te ko iegrimt matriarhālā mietpilsonībā un lieglaimē.
Man nekas cits nenāk prātā kā vien Rudzīša inspirēta sazvērestība ar nolūku panākt testosterona virskundzību. Bet, kā jau teicu, kas gan tas ir pret mūžību!?

November 8th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
Viss. Tagad es gribu šitādu:
https://goo.gl/images/bmJ8G6

Man ir arī vairāki jautājumi:
1) vai ir pieejami modeļi vīriešiem?
2) kā izvēršas situācija gadījumā, ja pie durvīm zvana, bet es esmu Nāriņa?

November 7th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
Kapos ir mikla tumsa, lampu gaisma maiga un miglā izplūdusi, un vēl tur lidinās tādi mazi, balti, apjukuši taurenīši. Droši vien kādas tinējvērpējkodes, bet kaut kā aizdomīgi izskatās pēc dvēselēm vai veļiem.

November 6th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
Maniem vecākiem rīt ir nopietna laulības gadadiena, un mēs, viņu pateicīgie pēcnācēji, notikumam par godu, savā starpā nekonsultējoties par tematu, esam sagādājuši trīs tortītes.

November 5th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
Akūtas mēteļa nepieciešamības vadīta nokļuvu Alfā. Kura veikals.
Viņi tur Super Novu atlasa. Tā vienkārši 2.stāva foajē, starp kūku ēstuvi un 5 šmotku veikaliem, bļin.
Nu ja, tur taču tik brīnišķīgi var apskaņot telpu. Lieliska ideja, lielisks izpildījums, lētāk nesanāktu pat Rumbulas autoplacī.

November 4th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
Šodien grābu lapas. Trīsarpus jopcik stundas. Lai arī lapu grābšana ir skaista un meditatīva nodarbe, un kļavas ir skaisti un dekoratīvi koki, kas brīnišķīgi iederas ainavā, uzdomāju, ka nākamajām paaudzēm gribētu labāk atstāt lapegles.
Jā, tā vecvecmāmiņa Božena gan bija prātīga, sacīs mana mazmazmeitiņa, gandarīti noraugoties izcilajās lapeglēs, uz kuru fona kaimiņi grābsta savas kļavas.
Kļava vispār atrodas kaimiņu onkas grābājamajā daļā, bet viņš atzīst tikai vīriešu darbus un lapas negrābsta, pie tam valdošais vējš tik un tā lapas iedzenā pie mums.
Uz dažām ābelēm es arī jau pašķībi skatos, bet tas pāries līdz pavasarim.
Bet tās lapegles man neiziet no prāta.

November 1st, 2017

Add to Memories Tell A Friend
Nolēmu sakopt kādu Latvijas stūrīti un sākt ar savu tuvāko apkārtni, proti, izēst skapīšus, atbrīvoties no nelieliem vasaras uzkrājumiem ēšanas ceļā, t.i. izcept pankūkas no miltu atlikumiem, kas atvesti no Vasarsmājas, lai netiek Peles k-dzei un Kožu ģim. un kefīra, kuram liegi pieskāries laika zobs.
Pankūkas ar krizdoļu zapti pl. pusdivpadsmitos pēcpusdienā?
Kas te būtu sakāms dietologu kungiem un terminoloģijas komisijai?
Pēdējo reizi cepu pankūkas pirms Kartāgas sagrāves vai kad Dinamo Rīga uzvarēja 3x pēc kārtas, vārdsakot, kad vēl klinģerlietiņš lija.
Garšīgi. Brīnišķīgas organoleptiskās īpašības.

October 30th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
Melnas darba kleitas kabatiņā aizmirsta papīra salvete patīkami atsvaidzinās jūsu ikdienu, ja kleitu un citus veļas gabalus kopā ar šo salveti tālredzīgi izmazgāsiet.

Pavej, tūdaļ pat Hellovīnos varēsiet iet par papjēmašē cilvēciņu. Vai tualetes papīra rullīti. Vai vienkārši izskatīsieties tā, it kā jūs būtu atvēmis kaķis.

Add to Memories Tell A Friend
Šorīt notika arī kas jauks. Pa ielu man pretī nāca buldodziņš, vedot saitītē savu saimnieci. Zobos viņš turēja mazu koši lillā lietussardziņu. Neatvērtā veidā.

October 27th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
Šis ir vakars, kuru gaidīju, lai palīstu zem pleda, uzkrāmētu uz vēdera savu labāko jūrascūku draugu un darītu neko. Ruksītis miegā šņākuļo. Viņš uz briedumu (neteiksim-vecumu) pasācis vairāk gulēt. Kungam ir seši gadi un gandrīz 3 mēneši.

October 26th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
Pobeda (ieklausieties tikai-Pobeda!) ražo izcilu šokolādi ar stēviju. Īpaši rūgto. Tas ir bīstami. Tur jau var sākt tā maigāk skatīties uz sankcijām.

October 25th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
Laukā ir nedaudz purga. Un to saku es, persona, kas kopumā ir iecietīga pret laika apstākļiem. Fēru salās, protams, pa tam lāgam šādā laikā sāk domāt par šortu nomaiņu pret ziemas biksēm, tomēr mūsu ļaudīm pašlaik neieteiktu apmeklēt putnu ligzdošanas vietas.
Ja nu vienīgi vistu.

October 22nd, 2017

Add to Memories Tell A Friend
Šodiena ir tāda smeldzīgi skaista un šodienīga, kad gribas palikt šajā brīdī un nedomāt par rītdienu. Rītdienas var būt bīstamas un var mūs sāpināt. Bet mežā bija apsarmojusi sūna, pilnīgi balti izcirtumi un līdz sirds dziļumiem sasalušas gailenes un baravikas, kas sasalušas ar visiem tārpiem, nu labi, sēņodiņu kāpuriem. Velciet uz mežu pieklājīgas un smukas drēbes, citādi tādās pašās sēņu drēbēs varat attapties Siguldā ēdot bulciņas un pīrādziņus vistūristainākajā kalniņā, apcerīgi raugoties uz gandrīz pilnīgi plikiem kokuem.
Pagalmā toties ar lapām spēlējas neiedomājami mazs brūns kucēntiņš. Visi pagalma bērni un lielie suņi sanāk viņu apbrīnot. Mazais dažkārt ielec drošībā saimnieces mazuļa ratiņos.
Otrpus mājai sētniece ar vīru iemēģina jauno lapu pūtēju. Lapu pūtējs ir mantiņa, kas spēj izdot iespaidīgu troksni un vienlaikus paveikt apšaubāma apjoma darbu.

October 19th, 2017

Add to Memories Tell A Friend
Nevaru nepadalīties priekā!

https://www.diena.lv/raksts/latvija/kriminalzinas/piedzeries-virietis-iezogas-skolas-sporta-stadiona-un-maca-berniem-vingrot-14183062

Add to Memories Tell A Friend
Pirmo reizi mūžā man ir noteipota mugura. Visā garumā no ļipas līdz austiņām.
Tāda mazliet neveikla sajūta kā tikko no fabrikas, un iesaiņojums vēl nebūtu noņnemts.

Add to Memories Tell A Friend
Gribēju norādīt, ka šodien ir absolūti brīnišķīgs rīts, nu jau gandrīz diena.
Powered by Sviesta Ciba