Mostly because fuck you, that's why

Recent Entries

12/5/19 04:45 pm

Es jau tā cīnos ar tumsu, bet apsaimniekotājs ņem, no rīta nomaina skaitītāju un vakarā pazūd elektrība! Ja sākumā pazuda tikai mums (un gan jau citiem, kas uz konkrētās fāzes) un kāpņutelpā, tad pēc stundas jau visiem! :) Nācās plānoto vakariņu vietā cept pelmeņus galvas lukturīša gaismā. Ēst arī. Eksotiski, protams, bet vispār nogurdinoši.

12/2/19 03:19 pm

Grūts tas novembris-decembris, bet vismaz šogad ir tāda dīvaina sense of family and community. Un vispār sanāk tā kā tādam utu mērkaķītim meklēt pašus sīkākos prieciņus ikdienā, lai neļautos iekrist šai polārnaktī.

No tādiem lielākiem prieciņiem, šogad mūs regulāri apmeklē pat ne viens, bet veselu divu (!) sugu dzeņi – dižraibais (Latvijā biežāk sastopamais) un vidējais (mazāks, tipiskākā atšķirības pazīme – balti vaidziņi, nevis ar melnu svītru kā dižraibajam dzenim, un ļoti sarkans cekuliņš). Šogad arī zvirbuļi barotavā ir regulāra parādība – pagājušajā gadā nebija neviena paša, laikam baidījās, jo zvirbuļiem netīk ēst tik augstu, patīk ēst no zemes. Vēl manīti arī pāris neaizlidojuši meža strazdi, tie gan novēro kokā, ēst nenāk. Ja vēl atnāks ķeģi (iespējams, janvārī), novēroto sugu skaits tiks pārsniegts ar neredzētu uzviju. Vēl būtu forši, ja nāktu sarkankrūtīši. Bet varbūt kādreiz.

11/23/19 11:48 pm

Sestdienās Rīgā labāk sabiedriskajā nebraukt. Šī ir jau otrā reize kāda gada laikā, kad kāda aborta atlieka pielej transportu ar alu. Šoreiz – mikriņu. Labi, ka man netrāpīja. Tik pretīgu purnu arī nebiju redzējusi – pēc skata hipsters, švītīgām ūsiņām, bet zobi kā bomzim. No kategorijas "pavisam noteikti bomzis" viņu glāba tikai vecums un tīrie mati. Visiem, protams, pilnīgi vienalga, bet man nepatīk tieši konfrontēt aborta atliekas.

Es jau tā cenšos maksimāli izvairīties no sabiedriskā transporta. Šorīt uz skolu no centra braucu ar boltu, savukārt atpakaļ – gāju kājām. Bet, dzīvojot attālā rajonā un nebraucot ar riteni vai mašīnu, sabiedriskais ir neizbēgams. Starp citu, par riteņbraucējiem – laikam nepazīstu nevienu, kurš regulāri brauc ar riteni un nebūtu notriekts. Šonedēļ arī BFF. Uz veloceliņa, protams.

Man ir aizdomas, ka es un mašīna joprojām nav īsti savietojamas lietas. Es taču esmu tik nenormāli tizla, nevajag šo tizlumu pastiprināt tonnīgam metāla gabalam pie stūres. Ko vēl, es nezinu. Vilciens ir lielisks variants, bet vilciens iet reti un ne vienmēr tur, kur vajag. Pārvākties uz tuvāku rajonu arī nav variants, jo negribu, besij man viss, kas ir tuvāk, besij centrs, Brasu es vēl varētu apsvērt, bet arī probably not.

11/13/19 11:46 am

And baby I miss doing nothing the most of all.

11/11/19 08:00 pm

Kāpēc Wordam nepastāv funkcija "unfuck everything you just did"?

11/10/19 04:04 pm

Mājās tūlīt visiem beigsies šampūni/kondicionieri, un man besī, cik tas viss izmaksā. Jā, nav viegli garmatainiem pīpliem, pērkam matu līdzekļus litrīgās pakās un tāpat kādu reizi divos mēnešos. Nu labi, paskatījos un actually reizi trijos mēnešos. Jā, sanāk lētāk, nekā pirkt drogu šampūnus, bet nu aaaaaaa besī. Ja vēl vienlaicīgi sejas krēms un kontaktlēcas beidzas, besij. Diemžēl neesmu tik bagāta, lai reizi kaut kādā pusgadā iepirktu visu vajadzīgo uz priekšu. Beeee-sīīīī!

11/6/19 12:44 pm

Sen nav rakstīts par lietām, kas mani besī, nu, vai vismaz liekas dīvaini. Šis nav gluži "huļi", jo laikam pāreja uz ziemas laiku ietekmē arī spēju besīties ar iepriekšējo enerģiju, idk :D anyway,

1. Nesaprotu cilvēkus, kas rada soctīklu konkursus par kaut kādu sūdu ar vērtību apmēram 10 eiro (visticamākais, vēl mazāk). Bet acīmredzot tas strādā, jo ir čupa profesionālu šērotāju laikotāju, kas ir gatavi piesekot 5 instagram kontiem, ietagot 10 draugus un darīt vēl sazin ko, lai dabūtu lūpukrāsu par 8 eiro. Vienu. Pat ietagotajam draugam laikam nepiešķir. Man liekas, ka aizbraukšana pēc šādas balvas ceļā jau noēd pusi tās vērtības. Bet nu labi.

2. Neuzticos cilvēkiem, kas izvēlas maztauku produktus vai, vēl ļaunāk, uzturā cenšas nelietot taukus tā, ka vispār. Kaut kas ar viņiem nav kārtībā. Jā, tīru speķi ēst diendienā arī ir slikti, bet nav tā, ka organismam taukus nevajag vispār. Veselīgākā uztura paradigmas ar laiku mainās un ogļhidrāti/olbaltumvielas/tauki sastājas dažādās "pareizākajās" proporcijās, bet vienalga tie tur visi ir un tie ir vajadzīgi. Katrs dara, kā grib, un es gribu neuzticēties šādiem cilvēkiem :D

Dīvainā kārtā tas arī viss. Ēdiet bišķiņ tauku un nešērojiet huiņu, draugi.

10/25/19 12:20 pm

Pasaulē ir tikai dažas lietas, kas mani patiesi nomierina: cept konditorejas izstrādājumus, kapsētas, spoku stāsti pirms miega un gulēt uz Vismīļākā krūtīm.

Šodien plānā izpildīt trīs; kapos nesen biju.

10/18/19 01:47 pm

Cibas dāmas, ko jūs darāt ar visiem smāķiem, kas neder to paredzētajam pielietojumam? Metat ārā? Smērējat pēdas? Somiņas?

/ej dirst, loreāl, tava "vieglā tekstūra" pat pa nakti nespēj iesūkties, lox

10/17/19 10:03 am

Dažādības un ganjau arī uzturvielu nolūkā pēdējos mēnešos cenšos iesaistīt visādus dīvainus dārzeņus uzturā. Man tas ir visai nopietni, jo no dārzeņiem spēju paciest tikai zaļās pupiņas, kukurūzu, gurķus, tomātus, sīpolus un papriku, pārējais viss ir fuj-pē-nesiet-prom. Tad nu lepojos, ka man izdevies ne tikai pagatavot, bet arī apēst (tiesa, ne visus minētos vienlaicīgi) kāli, veselu kāpostu, vairākas selerijas, pārdesmit metrus puravu un pat vienu selerijas sakni. Nebija briesmīgi, bet pārāk aizraujoši arī ne. Varbūt saņemšos līdz ķirbim.

Kādi dārzeņi garšo/negaršo tev, dārgais lasītāj?

10/15/19 09:04 pm

Man ir teorija, ka vietējais X-faktors, vismaz cik portālos redzēts, ir vienkārši prīkvels Koru kariem. Nav tā, ka viņi nemāk dziedāt, bet viņos tik ļoti nav nekā īpaša, ka pat tas džeks "tīrradnis", kurš izpildīja Florence+The Machine, ir tik garlaicīgs, ka tālāk par kori laist būtu dīvaini. Labi, ja dzied taisni. Tas arī viss, pilnīgi aizmirstamas balsis.

10/4/19 04:03 pm

Ķīniešu tradicionālā masāža "burn motherfucker, burn", tepat Rīgā. Es hujeju, dārgā redakcija.
https://www.instagram.com/p/B1t3tSrngS6/?igshid=gqgnka719u8y

9/30/19 10:51 am

Tā kā pēdējās dienās esmu piešņaukusi kādu kilo salvešu, varu teikt, ka Zewa Softis ir pilnīgs fake news. Nekā soft tur nav. Tā draņķība ir tik bieza, ka skrāpē degunu. Krutākās salvetes ir Ruta kastītē. Ruta. Tas ir kruta.

9/22/19 11:47 am

Banketā būt un nespēt aiznest laktozi galīgi nav forši. No visām smukajām kanapē paliek tikai DIY maize ar lasi vai gaļu, vai arī vegānu piedāvājums, kas, protams, bija mīļi, bet izskatījās pēc papjēmašē trauciņā un pupiņām no bundžas uz rīsu galetes. Īsumā, pēc slapja papīra. Nu, vismaz gaļa bija garšīga. Bet arī torte bija siera kūka, un aizvainojumā izlēmu sākt dzert. Izlaku vīna pudeli un nejutu nekādu efektu.

Tā man tagad būs jādzīvo, ja? This SUCKS.

Vēl izdomāju, ka varētu atteikties no cukura saprāta robežās (t.i. bez saldumiem, divas karotes cukura uz tomātu mērces bundžu būtu acceptable). Tas būtu interesanti, jo to nekad neesmu mēģinājusi un man ļoti garšo saldumi. Tiesa, visvairāk man garšoja saldumi ar pienu sastāvā, un tas, kas palicis pāri, ar katru dienu šķiet arvien nepievilcīgāks. Nav jau tā, ka tāpat neuznāk baigā kāre, bet nu gan jau ka šo visu var menedžēt kaut kā saprātīgāk. Vismaz neesmu no tiem, kas nespēj iedzert tēju/kafiju bez cukura, es drīzāk to nespēju iedzert ar cukuru.

Also, man ir atvaļinājums no viena darba, bet no otra galīgi nē, bet nu who cares, tāpat es sēdēšu mājās. Bet vismaz mierīgi. Varbūt aiz gara laika sākšu sienas cementēt, tas būtu noderīgi. Unlike me.

9/17/19 05:17 pm

Šķiet, šodien būšu iztērējusi pēdējo serotonīnu. Nav! Kur bij, tur vairs nav!

Grūti tā.

9/12/19 09:09 am

Labrīt, ar jums studijā atkal raidījums "Huļi"!

1) Huļi ir cilvēki, kas saka nevis "uz veselību!", bet "uz veselībām"? Vai viņi vēl šķaudītājam lielisku garīgo, sociālo un fizisko veselību, visu šai vienā šķaudienā? Vai vienkārši ir tizli? Huļi!

2) Huļi visur bāž laktozi? Desās, majonēzē, čipsos un visādos citos neveselīgajos, bet reizēm dažādu iemeslu pēc vajadzīgajos produktos? Ja nav pamatsastāvā, ieliks kā aromatizētāju. Huļi!

3) Huļi visā rajonā patiesi ir tikai viens bezlaktozes saldējums, tas, kaņepju? Es pat vakar beidzot biju rajona lielākajā veikalā, visa tāda cerīga, bet protams, ka tur nav ne smakas no bezlaktozes/sojas/whatever saldējuma (izņemot sorbetus, lai arī tos nepārbaudīju - varbūt kāds iebāzis laktozi arī tur, bet man tie negaršo anyway). Pat minētais kaņepju glābiņš tur nebija atrodams.

Vēl es esmu bišku vīlusies internetveikalos. Gribu tādu online walmartu, kur var dabūt visu un viss ir labi, nevis meklēt 101 sūdu pa 10001 vietām, bet nu labi. Jāgaida, kamēr rimčiks atvērs internetveikalu.

9/5/19 03:22 pm

Es nesaprotu, kāpēc cilvēkiem ir tādas problēmas ievērot divus priekšnosacījumus laimīgai dzīvei sabiedrībā - 1) neesi pimpis un 2) dari savu fakino darbu. Tas arī viss, paldies par uzmanību.

8/26/19 01:49 pm

Vienas nedienas tā laktozes/piena/whateverthefuck nepanesamība. Vakar dabūju vēdersāpes no cietā siera, kam it kā bija jābūt safe produktam. Varu bez bažām lietot vienīgi sviestu teju jebkādos daudzumos. Vismaz pagaidām.

Vakar sakārojās doktordesu. To kopš bērnības neēdu praktiski visur, pāris reizes gadā rosolā, bet redz, vakar sakārojās. Tur nu arī – kas liek pienu, kas izlaiž pienu un mauc pa taisno laktozi. Besī ārā. Vienu bezpiena tā kā atradu, bet nu besī ārā, beidziet visur bāzt piena produktus, bļe, huļi.

Besī arī tas, ka tuvākajos veikalos vienīgās piena produktu alternatīvas ir augu pieni (forši, bet ar to tālu netiksi), auzu krējums (fantastiska štelle) un precīzi viens kaņepju saldējuma veids, kurš man garšas (citroni/ingvers) dēļ ne sevišķi, bet man šāda kombinācija negaršotu arī parastā veidā (man šķiet, ka par šo es kaut kur rakstīju). Ā un pāris bēdīgas tofu pakas rimčikā. Besij ārā, negribu braukt uz Rīgu kaut kā sierveidīga dēļ. Varētu teorētiski iepirkt internetā, bet man kaut kā tik ļoti neinteresē pārējais šādu veikalu piedāvājums, lai sakasītu normālu pasūtījumu/delivery cenu.

8/21/19 09:06 pm

Šodien tādas ilgas pēc oktobra, ar lapām, tumsu un miglu.

8/19/19 03:48 pm

Pa trepēm šodien uzkāpt vēl grūtāk, jo jāspiež ciet deguns. Pirmajā stāvā vēl ož pēc kaut kādas dzīvnieku barības. Otrajā jau grūtāk saprast. Nu un trešajā jā, līķis. Ceturtajā līķa atblāzma. Nu un piektajā viss norm. Labi, ka dzīvojam piektajā. Var vienīgi cerēt, ka mani reiz atradīs, pirms es sākšu smirdēt.
Powered by Sviesta Ciba