Mostly because fuck you, that's why

Recent Entries

12/8/18 09:44 am

Un vēl, jūs zinājāt, ka nereģistrētu priekšapmaksas kartes telefona numuru var piesobačīt jebkurš, kam nav slinkums? Nevajag nekādu apstiprinājumu no kartes lietotāja puses. Man tas šoreiz bija izdevīgi, ka nav nekur jābrauc un tā, bet pilnīgi mierīgi vienā dienā ZZ tev atsūta mistisku skaitļu kombināciju un hlops, pēc dienas sakari beigušies.

12/8/18 05:18 am

Jūs zinājāt, ka Jēkabpilī ir mazāk iedzīvotāju nekā Vecmīlgrāvī?

12/6/18 07:20 am

Reizēm šķiet, ka man nav bijis silti kopš kāda septembra. Šobrīd istabā +16.5. Holodno bļaķ, bet kādu brīdi remonts vēl nesāksies.

12/5/18 05:44 pm

šodienas mīļākais vārds - metāla nogurums.

12/4/18 09:00 am

Apgrozoties selektīvā interneta vidē ar ļoti rūpīgi ievērotiem noteikumiem, mēdzu aizmirst, kāda čūsku bedre ir vietējie interneti un kādi uzbrukumi tur skaitās pilnīgi normāla lieta. Nu, piemēram, plus size apģērbu grupa.

"Virs 42 šī kleita ir katastrofa"
"Es gan varu, jo man ir 46 un esmu gara un man ir viduklis, bet uz 1.60 m izskatās briesmīgi"
"XS un S izmērs izskatās pēc pakaramā"
"nav katastrofa, ja jums nav cūku vēdera un augums ir 1.70 m vai lielāks"

who hurt ya? es laikam tik ļoti aizmirsu, ka ir tāda lieta - mēģināt sevi izcelt kā labāku, noniecinot citas sievietes, Jo Es Taču Šitā! visai pabaisi atcerēties, ka tā joprojām ir visai reāla lieta. danuinah.

12/3/18 07:32 pm - ā, jā, pareiz, 2018!

2018. novēlu jums tikai vienu - būt godīgiem pret sevi. Pārējais gan jau.
es nezinu, ko tieši džeki savos ziedu laikos lietoja un kādos astrālos devās, bet Pink Floyd uz mani patiešām iedarbojas ne tikai garīgi nomierinoši, bet arī fiziski atsāpinoši.
Abi slimojam, bet vismaz marts ir klāt.
Cik dīvaini gan ir garāmgājēji, kad prasa cigaretes.
jaukas un varen piepildītas brīvdienas.
Šodien absolūti bezjēdzīgās lietās: zelta nabas pīrsings ar briljantu, tikai 950.00.
mosties septiņos no rīta?
Nevar dzert balto Monster un nejusties kā white trash.
Beidzot kāda filma, par ko ierakstīt.
Vēl es secināju, ka laikam esmu baigi neradoša un vecmodīga.
alkoholiķi vakarā no centra braucot vēl taka nu pierasts jau.
Nu, semi-sērīga jūtūbes 90to ballīte gluži neietilpa manos šī vakara plānos, bet acīmredzot man viegli iet ciet un vajag kaut kā tos iekšējos caurumus nolīdzināt.

kaut kādās white trash skaņās tas gads pagājis lol

12/2/18 07:01 pm

Nu, semi-sērīga jūtūbes 90to ballīte gluži neietilpa manos šī vakara plānos, bet acīmredzot man viegli iet ciet un vajag kaut kā tos iekšējos caurumus nolīdzināt.

11/30/18 11:51 am

katru reizi, kad kaut kāda elektronika, piemēram, trepenes gaismas sensors vai skārienjutīgais ekrāns, uz mani nenoreaģē, es iedomājos, uuuuu, a ja nu es esmu beigta un esmu spoks, ar tādu bezmaz vai prieku. strange. lai arī reāli būt spokam sucks, es pieņemu.

11/28/18 08:52 am

kāpēc kāds supernovā atļāva piedalīties vietējiem pīpliem, kas nemāk divus vārdus angliski bez akcenta nodziedāt, nezinu. also, burvīgs citāts
"sometimes we don't see the underdog. sometimes we don't see the photoshop."

11/25/18 09:25 pm

Darba tik daudz, ka reāli atpūšos virtuvē. Šovakar pagatavoju caneloni, nu basically lazanja trubiņās. Ēst var, bet kaut kā tie lazanjasveidīgie man nesanāk tā, lai rezultāts būtu ieguldīto pūļu vērts. Reāli rimčikā garšīgāka :D practice makes perfect? Maybe. Bet nu tas prasa tik daudz laika, ka nezinu, vai mēģināšu atkārtot.

11/23/18 10:58 am

Man laikam ir reālas problēmas pieņemt, ka ir vietas, kur cilvēki neorganizē un nekomunicē caur pakaļu, bet normāli, bļed, karoč, esmu nikna, gribu prom

11/22/18 06:05 pm

Drausmīgi nevaru ciest cilvēkus, kas ilgi neatbild uz ziņām/epastiem. Īpaši tad, kad pats par tādu kļūsti, ja informācija jāfiltrē un jānodod tālāk. Vai tie, kas sola pārzvanīt un nepārzvana. Fuck you so much.

11/21/18 05:29 pm

Nepatīk dienas, kurās nav laika mierīgi reditu izlasīt.

11/20/18 12:59 pm

Atā, Pikačū, kaķīt. Paldies, ka Tu mani šodien vēl sagaidīji. Paldies kaķu dieviņiem, ka Tevi pārāk ilgi nemocīja. Lai Tev tai vietā pār varavīksnes tiltu neaptrūkstas augu, ko nograuzt, un tunča uz kārā zoba. Paldies Tev par visiem šiem gadiem, kurus tu mums murrāji blakus. Man Tevis pietrūks.

11/19/18 02:32 pm

Nē nu tās ir kaut kādas šausmas, akna vispār jāsūta pensijā, iedzer tu tāds cilvēks puspudeli (labi, labi, 2/3) vīna reizi mēnesī, un labrīt, galvassāpes, sušņaks, viss slikti. Vīns labs. Akna, acīmredzot, nē. Nu kam viņ' tā dar'?

11/18/18 05:14 pm

iet kaut kur ir forši, bet vai jūs esat pamēģinājuši nekur neiet? absolūti lieliski.

11/18/18 03:42 am

Bezmiegs manā dzīvē ir visai rets viesis, un šoreiz tas pat ir atnācis pirms brīvdienas, bet nu tik kaitinoši. Es gribu gulēt, nevis platām acīm skatīties tumšā telpā.

11/15/18 09:15 am

Atkal tā daļa gada, kad jāplāno finanses cītīgāk, jo fakin ziemassvētki. Besī ārā. Jā, sīkajiem dāvanas protams. Bet nevar taču apdāvināt sīkos un mēģināt izskaidrot, kāpēc lielos "Salavecis" aizmirsis. Really getting on my fucking nerves.

11/14/18 07:55 pm

Bjūtībejā tagad salē. Saliku groziņā ēnas, kuras gribas, tad pa vienai metu ārā, jo nu lol, dārgi, bet beigās tik un tā nevaru attaisnot 30 eiro tērēšanu par 4 fakin ēnām. Un tās pat nebija dārgākās, nezinu, kā tas gadījās.

11/14/18 02:55 pm

Manī ir kaut kāds pārsteidzoši mežonīgs niknums pret tiem, kas ražo, pārdod un pērk ziemas jakas ar zvērādas apkaklēm. Nu huļi jums to beigto zvēru? Naudas kažokam nepietika? Vai arī trušādas cepures. Te, bļeģ, Krievija ar -30, ka až kažokādas cepuri vajag? Iebāz savu stulbo galvu krāsnī.

Protams, caurspīdīguma labad jāatklāj, kad es šo dusmu lēkmi atklāju tad, kad ieraudzīju glītu mēteli... ar lapsādas apkakli. Nē, beigtu kažoklopu es nevaru nēsāt. Kaut arī ar ādas zābakiem man problēmu nez kāpēc nav. Karoč, pati neesmu diži labāka, kā izrādās.
Powered by Sviesta Ciba