Mostly because fuck you, that's why

Recent Entries

4/18/21 05:32 pm

Tāāāā, kurš nelietis [info]pavisam aizbaidīja? Nu-ka atzīstās!

4/16/21 10:03 pm - koelju alķīmiķis pīpē stūrītī

Tā kā nevarēju atrast neseno diskusiju par sparģeļiem un veselīguma uzplūdā ledusskapī bija nonākuši tieši tie, tad ziņoju, ka jauki ir šādi – apcep sviestā ar daudz-daudz ķiploku pāris minūtes, beigās, nost no uguns, piespiež sulu no laima pusītes. Nu un sāls-pipari, protams. Vispār man sparģeļi negaršo, bet šitā var.

4/15/21 01:43 pm

Jau kuro dienu – tikai ņemtne, nekādas saņemtnes.

4/14/21 04:47 pm

Lohi. https://www.delfi.lv/news/national/politics/danija-atteiksies-no-astrazeneca-vakcinam-latvija-plano-uz-tam-pieteikties.d?id=53107981

Ģimenes ārsts teica, ka man vajagot Pfizer, jo tas ir tiem, kam normāla imunitāte, jo Pfizer esot vājāks. Tiem, kam vājāka imunitāte, vajagot Astru, jo tā esot stiprāka. Viņam gan ir tikai Astra un viņš nemācēja pateikt, kad būs kaut kas cits un kāpēc rajona poliklīnikā citiem dur Modernu.
Nesekmīgi pagaidām man tie mēģinājumi. Šodien, protams, atnāca kārtējais spams no Veselības ministrijas, ka potēšot mani caur ģimenes ārstu. Nu nē paldies, bļed.

4/12/21 08:14 pm

Nav viss tik slikti, vol 2
Gājām pastaigā, izcirtumā pie gāzes būdas, dzīvas takas malā atradām pavisam negaidītu jaukuma nostūri – savvaļas krokusu, kādu nezināmu augu (bet ļoti daiļu) un veselu baru mazputniņu, kas čāpelēja pa lapām. Nez, kas tas ir, bišku atgādināja zaļžubi, bet īsti ne. Un pārvietojās barā tīri saskanīgi, kā zaļžubes nedara, jo zaļžubes ir pakaļas.

4/12/21 06:08 pm

Pasaulē viss labi, kliju pāris atgriezies ligzdā. Mani zirdziņputniņi!

Tiem, kas tankā – te https://www.youtube.com/watch?v=7oNM1al9pg4

4/12/21 11:07 am

fucking hell? kas šī ir par pirmdienu? visiem visiem visiem kaut ko vajag. tā nekad nenotiek, parasti tas ir otrdienās un ceturtdienās. no rīta vēl nodomāju, ka varētu aizbraukt uz jūru vai tamlīdzīgi. izskatās, ka labi ja vispār tikšu ārā. nu kas tas ir :(

4/10/21 07:39 pm

Talk shit, get hit. Šito gan nevajag aizmirst.

4/5/21 10:09 pm

Improvise. Adapt. Overcome.

Siera salātus (mans guilty pleasure) nevajag taisīt ar čederu. Lol nau vērc. Toties šos salātus var mierīgi piegāzt baltajai mērcei, kaut kas ēdams sanāk. Un, ja negaršīgam vīnam pielej zero kolu, arī kaut kas sanāk. Līdz šim biju tā darījusi tikai ar garšīgu vīnu un parasto kolu, bet, izrādās, var arī tā. Laikam uz vecumu kļūstu pagalam izvēlīga, tas, kas nav no Austrālijas, vairs vispār neiet iekšā. Tāds briesmīgi plakans liekas.

Lieldienu aktivitātes aprobežojās ar divu mājsaimniecību pastaigu, nogājām 15k soļu, pārējais viss darbos. Pati izvēlējos. Bet nu Lieldienas mani beidza interesēt kaut kur ap desmit gadu vecumu.

Noskatījos Jelgava '94. Laikam semināra vajadzībām tomēr nāksies pārlasīt. Mana grāmata gan ir kaut kur atdota, atceros, kā pavilkos no tās visuresošās sajūsmas, nopirku Ļeņingradā šo grāmatu un smagi vīlos. Kas bija dīvaini, jo ļoti daudz kam vajadzētu būt tuvam un pazīstamam, it kā jā, bet nekā paliekoša. Ar filmu tāpat, bet vismaz nebija garlaicīgi.

4/2/21 01:34 pm

Atnāca uzaicinājums vakcinēties Centrāltirgū ar Astru. Tikai jābūt nosūtījumam no ģimenes ārsta. Kas, protams, ir interesanti, jo nez kā viņi domā, kur cilvēki tādu brīvdienās dabūs? Pat ja es gribētu.

Man šāda nosūtījuma eveselībā nav. Kāpēc jātaisa šitāds šitšovs pat tiem, kas taka gribētu? Kā viņi domā pārliecināt neizlēmīgos? Fucking hell.

3/30/21 01:52 pm

Reiz bija tāda reklāma, šķiet LMT – tu tikai runā, vai kaut ko arī sarunā?

Man šodien ir – tu tikai ņemies, vai arī saņemies? Jāsaņemas piezvanīt, neapjukt un tad kātot uz rimčiku pēc olīvkociņa. Gan jau tur nebūs. Bet varbūt turpceļā beidzot redzēšu plēšputnu. Mums pa ceļam uz rajonu dzīvo plēsīgs putns. Tā kā vienmēr tikai garām braucam, izņemot tās divas reizes, kad biedrs speciāli gāja skatīties, neesam varējuši pateikt, kas par plēšputnu. Stalts. Skaists. Bet izskatās, ka uz pavasari būs aizprecējies, jo pēdējā laikā nemana. Es teiktu, ka, visticamākais, kāds klijāns, jo šamo manīju jau ziemā, un ziemo pie mums dikti maz kas. Jūras ērglis tas toč nebija.

Un, ja par jūras ērgļiem – tur bēdas, Mildiņai Raimis pazudis, Mildiņa jau kopš sestdienas viena, nepagurdama perē, atvairoties no svešu jūrasērgļu uzbrukumiem. Tik ļoti žēl Mildiņu :(

Lai nu kā, olīvkoks vaig, meklēs ta arī plēšputnu. Tik piezvanīt jāsaņemas.

3/28/21 11:03 am - The haves and have nots

Nekā man nav, tikai daudz darba, ar ko vēl nepietiek, lai tiktu pie mājas, kurai pagalmā grilēt un audzēt visādus random augus.
Tā kā vakar pēc skolas nebija laika pa gaismu aizbraukt pastaigā kaut kur tālāk par rajonu, diezgan izbesījos, ka visur vēdī šašlika aromāts. Es arī gribu!

3/26/21 03:42 pm

Pēdējās analīzēs novembrī man D vitamīna līmenis bija 19 ar kaut ko, karoč deficīts. Jau kopš novembra cītīgi dzeru savu Boncel kapsulu reizi nedēļā.
Nu, tagad man ir 18 ar kaut ko. Paldies, vējamāt, paldies, Boncel! Bloody hell.

3/25/21 03:46 pm

Ļoti specifisks besis: man beidzies Marsalas vīns, ko izmantoju kulinārijā. Jālūko jauns vietā. Par ko besis? Par to, ka Latvijā tirgo apmēram trīs veidus, un tur, kur tirgo, veikals bieži nevīžo uzrakstīt, salds vai pussalds. Ja nav "dolce", tad arī nepateiksi. Sauso jau vairs vispār neceru te atrast.
Bet nu kulinārie sīkumi jeb kaut kādām citām kultūrām ļoti raksturīgi produkti, kurus te ar uguni nesameklēt, man vissāpīgāk atgādina, kur dzīvoju.

edit: forši, pasūdzējos un atradu sauso. bet tāpat besī.

3/21/21 09:28 pm

Daži varbūt atceras, cik sūri grūti man gāja ar šķelto zirņu putru.
Vairs ne. Jo ir zirņu pārslas: https://www.barbora.lv/produkti/atri-varamas-zirnu-parslas-valdo-500-g
Brīnišķīgs, fantastisks izgudrojums, tieši tā arī strādā. Neteiktu gan, ka pārvēršas putrā, drīzāk saglabā pārslīgumu, taču ir mīkstas un gardas. Aleluja.

3/21/21 05:45 pm

Lančikam jauns albums? Protams, 40 minūtes (jeb viss albuma garums lol) jāizmet, lai dabūtu nevainojamu acu lainera līniju. Viens laineris jau aizlidoja miskastē, nekad nepērciet Catrice Waterproof, sūds pēdējais. Bet tas nekas, man šodien ir laiks :)

3/20/21 08:31 am - Hill you ho, boys, let her go, boys

Tā Mingulay Boat Song skan vēl sirsnīgāk, zinot, ka Minguleja kopš 1912. gada ir neapdzīvota, jo vienkārši dzīve bija pārāk grūta. Pēc tam tur kādu laiku viens pats dzīvoja aitu gans, kas nopirka salu, tikai vasarās viņam pievienojās citi gani, bet arī tas pēc pāris gadiem neizturēja.
Ir jau tā, ka gribas pārvākties uz Skotiju, nekas, ka neesmu tur bijusi. Vilina skotu lepnums un it kā skarbā daba, bet no otras puses, pie viņiem nav ne uz pusi tik auksti. Varbūt kādudien. Tikai biedrs jāpierunā. Interesanti, ka no Vismīļākā viņš trešajā personā kļuvis par biedru, cik komunistiski. Savā cibā vēl nekas, bet citur saukt par Vismīļāko vai jūzerneimā liekas dīvaini. Iniciālī arī kaut kā dīvaini. It kā laikrakstā rakstītu.

3/19/21 10:30 am

No propofola anestēzijas tādas normālas paģiras. Tiešām tā arī ir – turpmākās 12 stundas sākumā esi možs un viegli eiforisks, pēc stundas jau sāk iestāties paģira. Pēc cilvēka sāc justies patiešām tā laika. Vismaz šeit ierakstījuši slēdzienā, ko izmantojuši. Auss operācijai atceros, ka anesteziologs pēdējā brīdī teica, ko dos, bet nekādi nespēju atcerēties. Reiz biju nejauši uzgājusi to nosaukumu, bet atkal pazudis no atmiņas.
Atcerējos vēl kādu niansi no jaukā personāla – iebilda, ka man gari mati un nav matugumijas. Interesanti, cilvēkiem, kas 2h man grieza ausi, kas ir, nu, tā kā tieši pie matiem, gan nebija pilnīgi nekādu problēmu ar to. Es vēl jautāju, vai nevajag tur kaut ko aiz auss noskūt, nē, viņi tāpat tikšot galā. Tā ka ja kādam vajag LORu, varu ieteikt, neko citu gan ne :D

Lai nu kā, tas ir galā, jāgaida biopsijas, bet skaidrības tāpat nav. Es zinu tikai to, ka glutēns šim pasākumam ļoti nepatīk. Nākamnedēļ pie alergologa, redzēs, ko teiks un redzēs, cik ātri man apniks.

3/18/21 01:33 pm

Esmu mājās. Nebija tik traki, no propofola joprojām laikam viegls high :D
Bet mani saraudināja medmāsa. Liek katetru plaukstas locītavā, nesanāk, es saku, iepriekš man lika elkonī, šī atbild, ka elkonis esot viduslaiki, es saku - man patīk viduslaiki, tā sāka pacelt balsi un teikt, lai nemācu, kā viņai darīt savu darbu.

Beigās tikai izčakarēja locītavu, tagad sāp, atnāca cita, uzlika citā rokā. Varbūt tomēr ja ne man, tad kādam vajag pateikt, kā viņai darīt savu darbu, a? Vismaz par bedside manner? Es saprotu, ka visiem stress, bet nu iztulkot draudzīgu pļāpāšanu, lai pašai noņemtu stresu, par "mācīšanu, kā darīt savu darbu" nav bišķiņ par traku, no? Es pārspīlēju?

3/15/21 05:46 pm

Jūras ērgļiem otrā ola.
Biju ārā uz Skanstniekiem, traucēju vārnas. Tur vienā gabalā nopļauta zāle, iet var, tikai vārnas baismīgi ķērc virsū. Tālāk šīs kaut ko ņēmās pa semi-palieni. Neriskēju iet, man pietika ar apķērkšanu jau tikko, kā spēru kāju teritorijā. Žēl, jo bija dikti interesanti, kas ir tur, tālāk. Nebija būts, vasarā baigā zāle. Nu labi, jebkad baigā zāle/niedres, tikai tagad nopļautas.

Bet nu cilvēki tas ir pizģec, dabas liegums, nē, miskastei blakus trīs maisi un bērnu ratu kulba. Tikai pati kulba. Ieraudzītu autoru, nosistu un Vecdaugavā iemestu.
Powered by Sviesta Ciba