Mostly because fuck you, that's why

Recent Entries

9/15/21 02:34 pm

Tik ļoti pieriebies darbs ar papīriem, ka apsveru iespēju iet par zivju fileju fasētāju. Diemžēl viņi šo darbu piedāvā tikai vīriešiem.

Ir vēl kādas idejas darbiem, kur nav jāklukn visu dienu pie datora, kaut kas jātirgo vai jāvada smagā mašinērija?

9/14/21 03:43 pm

Bet, kad man ļoti apniks darīt to, ko es daru, atvēršu Grūti Atrodamo Lietu Veikalu.

Šobrīd ir visāda čupa lietu, ko ir diezgan grūti atrast, un, ja atrodas, tad pa vienai katrā veikalā, kas neattaisno sūtīšanu vai paša veikala meklēšanu. Sevišķi tas attiecas uz citvalstu virtuvi. Jā, daudz kas ir indiešiem, bet tikai indiešu lietas. Šis tas ir cēzarā, bet saldētās lietas, piemēram, šobrīd var dabūt tikai kaut kādā Mārupē, pat ar kurjeru neved. Visu ko interesantu tikko atradu arī jogas veikalā, bet līdz galam ne visu (toties kaltētas salvijas saišķi jā, ja nu tā smaka nepazudīs lol). Ar asajām mērcēm vienmēr ir deficīts. Pat vienā Ādažu veikalā ir plantāni un šis tas no US/Mex, bet arī ne viss kas. Nu lūk, apniks man, atvēršu veikalu, kur tirgos visu eksotiku, asās mērces un normālus fucking puķpodus ar drenāžas caurumiem. Gan jau kāds pavilksies.

(un arī augu turēšanas risinājumus Cilvēkiem Ar Šaurām Palodzēm Un Maz Gaismas, bet tas ir atsevišķs stāsts)

Ā un ja kāds zina, kur nopirkt t.s. waffle fries, lūdzu, neturiet sveci zem pūra.

9/12/21 08:02 pm

Devāmies uz molu meklēt šņibīšus. Protams, vajadzēja līst pa apkārtceļu. Tikko kā tikām uz mola un beidzot ieraudzījām šņibīšus, sāka nenormāli gāzt. Šķiet, šņibīšus arī tas satrauca, tie lidinājās apkārt un pīkstēja. Bet nu gāziens tāds, ka ik pa brīdim jāapstājas un jāizžmiedz kleita, jo smagais, pielijušais audums traucē aerodinamikai. Lai arī tad auksti nebija, tagad gan jūtos salijusi. Varbūt profilaksei būs jāiedzer viskijs.

9/12/21 01:22 pm

Šausmīgi slikti gulēju. Aizmigu normāli, bet vēlāk sāku vārtīties pat ne pusmiegā, drīzāk 90% miegā, bet īsti ne. Biedram arī uz rīta pusi esot palicis šausmīgi neērti. Dīvaini, jo ne biju baigi satraukusies, ne ko, aizgājām gulēt pat bišku agrāk nekā darbdienās. Šodien pilnīgi nesaprotams noskaņojums, koncentrēšanās spējas kā kartupelim. Stulbie neironi. Varēja tak kaut kā saprotamāk pavēstīt, kas tiem atkal nepatīk.

9/7/21 03:39 pm

Gatavojos spēlei, nolēmu paklausīties spotifaju top 50, mazums, varbūt kaut kas aizķersies un noderēs.
Akkungstēs, tagad taču pat Eds Šīrans, kas kādreiz nebija uzreiz ārā slēdzams un kuram pāris dziesmas man tiešām patīk, pie autošķūņa (autotune) ķēries. Kā kaut ko radio var atšķirt mūsdienās, es tiešām nesaprotu. Pops ir forši, pops ir labi, bet kā atšķirt vienu X feat Da Y, Z & M no Camilla Serena whatever, nezinu.

9/7/21 07:34 am

Pamostos, e-pastos elektrības rēķins. Atnāku uz lielo istabu, paskatos, cik grādi. Saprotu, ka nekas labs mani šai ziemā negaida. Un vispār.

9/5/21 09:03 pm

Tildes pareizrakstības rīks ir reāls seksists. Oftalmologs ir ok, oftalmoloģe - nav ok.
Ginekoloģe, protams, ok. Trash :)

9/3/21 04:25 pm

Pavisam nopietni, ir kāda vietējā fb ēdienu/kulinārijas grupa, kas nav tik agresīvi anti-LGBT kā tās divas, no kurām jau paspēju izstāties? Vietējā tāpēc, ka negribas siekaloties par produktiem, kas te nav un nekad nebūs pieejami.

9/3/21 09:22 am

Očevidnoje ņeverojatnoje, bet, kopš guļamistabā ir blackout žalūzijas, man tiešām šķiet, ka es guļu labāk. Jā, pamosties ir grūtāk, bet miegs ir labāks un es arī jūtos labāk. Kurš to būtu domājis, ka gaisma tur kaut ko ietekmē, es liku uz sūdīgo matraci :D

9/2/21 04:09 pm

Ehhh. Nu un kāda jēga bija lodžijas pievienot pārējai telpai un siltināt? Lai vēl vienu arku varētu iemaukt? Tāpat plānojums debils. Sevišķi patīk vannasistaba, sēdi uz poda un blenz spogulī. A++++ https://www.ss.com/msg/lv/real-estate/flats/riga/vecmilgravis/cgmii.html

Interesanti, kam domāts mazgaldiņš pie apaļā tempļa virtuves vidū? https://www.ss.com/msg/lv/real-estate/flats/riga/centre/hcxxg.html#photo-5

Kamēr vēl var, varētu sarīkot vīna dzeršanas un nekustamo īpašumu sludinājumu nodiršanas ballīte, who's up? :D

Re, vēl. Kāda jēga taisīt krutu penthausu, bet flīzes kā labākajā gadījumā baseina ģērbtuvē? https://www.ss.com/msg/lv/real-estate/flats/riga/centre/comff.html#photo-17

You're my heart, you're my soul. https://www.ss.com/msg/lv/real-estate/flats/riga/centre/hbeji.html#photo-18

9/1/21 08:26 pm

Jūs neticēsiet, kā var uztaisīt vistu. Klikbeitīgi, bet toč.

Ielej ūdeni katlā tik, lai nosegtu divas filejas un kādi 5 cm pa virsu. Filejas katlā vēl neliek.
Iemet katlā pāris lauru lapas, pāris kaltētus čili, ceturtdaļās sagrieztu citronu (man bija laims), pierīvē pāris ķiploka daivas. Var citus garšaugus, sāli gan nekādā gadījumā, vai jebko, kas satur sāli, jo maina ūdens vārīšanās temperatūru.
Ūdeni izvāra. Iemet divas vistas filejas, lai nepārklājas, saskarties var. Pagaida, līdz ūdens uzvārīsies atkal (man nebija jāgaida). Vāku virsū, nost no uguns, atstāj uz 35 minūtēm.

Viss. Sulīga un pārsteidzoši garšīga vista. Jā, es arī biju pārsteigta. Absolute minimum effort. Runā, ka šitā arī olas var vārīt (sagaida līdz vārās, vāku virsū un ņem nost), būs jāpamēģina. Vienmēr laipni.

8/30/21 06:56 pm

Why am I such garbage.

8/27/21 10:00 pm

Šovakar maltītē viss jauns: gudrie graudi ar kaltētiem tomātiem (nezinu, kas tajos gudrs, bet būtībā paciņā pērļu grūbas, linsēklas un saulē kaltēti tomāti, tīri labi), marinēti kāposti un lasis ar korean fried chicken mērci jeb mērci, ko liek korejiešu vistai. Klāt vinho verde, neticami, bet nebija mēģināts, laikam tāpēc, ka vietējos veikalos kaut kā nav un Portugālē neesmu bijusi. Vakardienas sautējumzupa izrādījās disgusting, bet biedrs teica, ka uzlies aso mērci un būs baigi labi.

Kas ir pēdējais jaunums, ko pagaršoji tu?

8/27/21 05:56 pm

Citās ziņās, tā kā man šodien uzmanības ir tik, cik zelta zivtiņai, pastāstīšu jums par Mašu.

Neliela preambula.
Mums pagalmā ir divas privātmājas. Viena ir Melno kaķu nams, jo tur pirms ievākšanās sētu apdzīvoja četri melni kaķi (bet tagad tas ir Oficiālo kaķu nams, jo viņiem ir divi kaķi un kopš tā laika melnīši tur sevišķi neviesojas), otra ir Dalbajobu nams. Dalbajobu nams tāpēc, ka tur ir divi pusaugu zēni, kas regulāri nevar saprast, kurš no viņiem ir dalbajobs. Es teiktu - abi, bet līdz šim secinājumam viņi vēl nav pamanījušies nonākt.
Dalbajobu namā dzīvo sunītis un kādreiz dzīvoja arī vismaz divi citi kaķi - Jumta kaķis, tā nosaukts, jo patika gulēt uz jumta, bet ļoti sen nav redzēts un Smilšu kaķis, jo ir smilškrāsā, bet baigi nejauks, dzenā citus kaķus ārpus savas teritorijas. Šie divi sen nav manīti, varbūt vecums pienācis.

Toties tagad ir Maša. Maša ir melna kaķenīte ar baltiem zābaciņiem un zodu. Mašai patīk pētīt dārzu, bet visvairāk Mašai patīk kāpt uz jumta un gulēt bijušajā kaiju ligzdā, kas izveidota starp skursteni un bēniņu mazjumtiņu. Ļoti laba vieta, pat neveiklie kaiju sīkie no tās pamanījās neizvelties. Lai arī kaijubērni jau izauguši un ligzdu pametuši, paretam atlidojot papīkstēt uz jumta, sevišķi lietainā laikā, ligzda, cik nu rūpīgi kaijas tādu veido, tur vēl ir. Pat kaut kādi augi izauguši.

Nu lūk, kad nav tāds lietus kā vakar, Maša kāpj ligzdā. Šodien nebiju viņu tur vēl manījusi, jau sāku domāt, kur tad Maša, bet pēc minūtes Maša jau bija savā tronī un šobrīd klaipo. Viss pasaulē kārtībā.

8/27/21 02:25 pm

Gribēja kā labāk, sanāca nedomāt ar galvu.

Atskan vakar pusdivpadsmitos vakarā klauvējiens pie durvīm. Noteikti kaut kas labs, nodomāju, bet droši vien svarīgs, ja jau traucē tādā vēlā nakts stundā.
Izrādās, ugunsdzēsēji aizķēruši kādam pagalmā mersi, tagad meklē īpašnieku. Nav tā, ka ja noliec mašīnu tā, ka dienesti nevar tikt garām, pats vainīgs, ne? Kāpēc traucēt ļaudis pusnaktī?

Lai nu kā. Šodien nodomāju izmēģināt vietējo kafeni, jo pusdienas vakarā vēl tikai taps un iepriekšējās jau bija trešās dienas leftoveri, no kuriem nekas nav palicis. Sanāca palikt bešā, jo labi, par masku neesamību nevar zinat, noteikti visi vakcinēti, bet likt tukšos līdzņemšanas traukus atvērtā veidā uz vitrīnas malas, kur pilnīgi visi, kas skatās vitrīnā, var un arī uzklepo savu dizentēriju virsū, ir bišķiņ par traku. Tam pat nav sakara ar kovidu, arī nekovida laikos šis butu diezgan pretīgi. Jā, protams, var diskutēt, ka bufetnieku neviens uz dizentēriju nepārbauda tālāk kā par sanitāro grāmatiņu, kas ir reizi cik tur tajos gados, un visi liek mīksto uz prasībām, ar kurām darbā nevar ierasties, jo nav kas strādā, bet bufetnieks tomēr viens, dizentērijainie apmeklētāji daudzi :D

Rezultātā nākas ēst rimčika tikka masala. Tikka masala labs, bet ar rīsiem gan kaut kas nogājis gaužām greizi. Varēju jau, protams, mēģināt vakar uztaisīto mulligatawny zupu, kas, tā kā biezināta ar rīsiem, nez kāpēc beigās sanāca kā drusku slapjāks plovs, bet kaut kā nesaņēmos.

8/24/21 03:02 pm

Uz ielas, ko jāšķērso, nākot no ostas vai Rimi, vienmēr ir kāda cielava. Šodien eju, skatos, nevaru no mugurpuses saprast, kas par putnu, tekalē tāds pelēcīgs. Izrādās, jaunā paaudze (pieaugušām cielavām galva melna, šai bija pelēka) :)

Nesaistīti, bet pa ceļam sastapu vismaz trīs beigtas vārnas dažādās apgrauztuma stadijās. Nu varbūt ne vārnas, bet spārni tumši. Nez, kas tās ēd.

8/20/21 06:46 pm

Ah, brīnišķīgi. Man regulāri raustās spuldzītes, jo mājai sūdīga elektrība un neviens tur neko nedarīs, es savos pārvilktajos vados līdz skaitītājam varu iet pakārties, arī tad neviens NEKO nedarīs. Tās ir ledenes. Kvēlspuldzes raustās ievērojami mazāk. Varētu nopirkt kvēlspuldzes un beigt ciest, vai ne? Huju. Nekur šamās vairs netirgo. Ekofašisti nolādētie.

8/19/21 01:33 pm

Huļi Teams nepiedāvā kaut kādu filtru, lai nav tik briesmīgi? Nu vai vismaz opciju nerādīt sevi????

8/19/21 12:28 am

Starp citu, letiņi ir vienīgie, kas dibina antivakseru skolas?

8/17/21 08:18 pm

Tā kā beidzot remonts lielajā istabā funkcionāli pabeigts, tīru māju. Kā man besī papīrs. Pilnīgi bezjēdzīgs pasākums. Jebkura mazākā uzņēmējdarbība, šķiet, rada milzīgu papīru kalnu. Un tā pat nav mana!

Piebesīja arī apavu kastes. Vietu tikai aizņem un iedabūt tajās kurpes vienmēr ir kaut kāds tetris, kas man, ar neesošu 3d domāšanu, lāga nepadodas. Besī krāmi.

Izrādās, fiziskas grāmatas man arī diezgan besī. Sevišķi, ja nav diez ko noderīgas un/vai izklaidējošas. Pēdējo ~10 gadu laikā ar visu reto lasīšanu ne-darba, ne-skolas lietām esmu izlasījusi labi ja 3 grāmatas, kas nelikās pilnīga laika izšķiešana (Nākamā pietura - mājas, Lasītāja un Critical thinking, science and pseudoscience). Es noteikti lasu nepareizās lietas, bet tbh, pareizajām man žīds rauj. Nu vai nav laika iedziļināties. Šito derētu pamainīt.
Powered by Sviesta Ciba