Mostly because fuck you, that's why

Recent Entries

4/22/19 09:23 am

Es čota nesaprotu – kāpēc ir Pirmās Lieldienas un Otrās Lieldienas, tāpat Pirmie Ziemassvētki un Otrie? Ķip Džīzaz divreiz piedzima un divreiz augšāmcēlās? wtf is this shit? pls explain

4/21/19 11:41 am

Kādreiz jau šitā nebija. Bērnībā es ļoti gaidīju visus svētkus. Lieldienām man kāds bija uzdāvinājis grāmatu, kas bija tikai par Lieldienu dekorācijām. Tad nu es tur mēģināju margot groziņus zaķu/cāļu formā un vēl visādas šausmas. Reiz uz Jāņiem izdomāju izklaidēt rodņu ar loteriju, par 30 santīmiem biļetē katrs dabūja kaut kādu štruntu, un es biju "feja" kovbojcepurē un agresīvi rozā bikini. Togad baigi lija.

Tagad gan es priecājos būt pieaugusi un nesvinēt lietas, ja negribas. Būtu gan biš priecīgāka, ja nebūtu jāstrādā (jo citādi figu visu paspēsi), bet ir ok tāpat. Būtu arī vēl maķenīt priecīgāka, ja cilvēki man nedāvinātu unsolicited traukus. Mums nevajag kotlešu sildītāju, termokrūzes un suši komplektu.

Citās ziņās es joprojām nespēju sevi piespiest pirkt krēmus par pilnu cenu. Protams, sāk jau izskatīties, ka, meklējot lētākas alternatīvas, kuras neder, būšu iztērējusi tikpat, ja ne vairāk. Bet vienalga, principiāli nepirkšu par pilnu cenu :D tā nu man ir kārtējais krēms, kurš negrib ādā iesūkties vispār un veļas kunkuļos pat stundu pēc uzklāšanas. Guess this is my life now. Reizēm šķiet, ka Latvijā vispār pirkt kaut ko virs 10 eiro bez paraudziņa ir neprāts. Neder? Sūdīgi tev!

4/20/19 07:18 am

Vakar tā sapriecājos, ka beidzot esmu piecēlusies normālā laikā, pirms deviņiem, ka šodien ņēmu un piecēlos pirms septiņiem. Bet nu labi, neizliksimies, ka man nav darbu pilna pakaļa.

4/17/19 07:10 am

Izskatās, ka nesanāca pievienoties Club 27. Par to arī jāiedzer kofeīns un vēlreiz jāpārliecinās, ka gliteri uz nagiem ir tikpat labi kā biznesa kostīmiņš. Čīrio.

4/16/19 09:21 am

Mana iekšējā balss ir Gordons Remzijs, kas ik pa brīdim iesaucas "fucking hell".

4/15/19 09:13 am

Nekas tā neattīsta nihilismu kā nodokļu maksāšana no paša rīta.

4/13/19 05:31 pm

pienu dzert ir dīvaini. vienalga, govs vai augu. change my view!

4/13/19 03:11 pm

Šodien:

Pamodos 6:30, jo vakar agri atlūzu.
Nokrāsoju nagus krāsā "It's alive", es gan teiktu "Purva dirsiens, but make it fashion".
Daudz strādāju, vēl galu neredz. Bet ballīti ta gribas.
Ņirdzu par ļumīgiem piparu stādiem.
Noņēmām barotavu, jo tur pēdējā laikā tikai pāris slinkas žubes un zīles nāca, laiks meklēt citur.

Depresņaks izskatās kaut kur aizgājis, cerēsim, ka tā arī būs.

4/10/19 08:58 am

vissirslikti.lv. tualetē pods tek, neko nesaprotu no nodokļiem un sarunas ar VID tikai visu padara vēl nesaprotamāku, jo viens konsultants saka tā, otrs tā, citur neviens neatbild uz svarīgiem jautājumiem, nu kas tas ir ko, nu.

4/8/19 10:54 am

Oddly specific sapnis – atceros to, ka skatījos veļasmašīnā ar ielādi no augšas, kur ūdenī rāmi peldēja vannas bumba, kas vispār netaisījās šķīst, tampons ar aplikatoru un vēl kaut kādas lietas, kas negribēja šķīst. Nevienu no šīm lietām es nelietoju, ne tāda tipa vešeni, ne vannas bumbas, ne tamponus ar aplikatoru (who the fuck does!?) zīme par plastmasas pārprodukciju uz zemeslodes, vai? :D

4/5/19 04:50 pm

Reizēm ir tā sajūta "gribu mājās", esot mājās. As in pamest to, kas tobrīd notiek un doties uz citu, tikpat ērtu vietu.

4/3/19 12:46 pm

Kā pavasaris, tā visu laiku kaut kas notiek. Darbi, kursi, pasākumi, saule, all that jazz. Nezinu, vai man pat īsti patīk. Teicu, ka dzimšanas dienu nesvinēšu, bet, nezinu, cik nopietni, bet famīlija taisās tāpat ierasties. Negribu.

4/1/19 07:12 pm

Kaut kā grūti pierast pie šī gaišuma tik vēlu vakarā. Liekas, ka vēl ir laiks visu ko sadarīt, bet not really, septiņi jau. Bet tas varbūt tāpēc, ka man rīt jāceļas, esnez, piecos? Vēl pirms tam? Ehhh.

3/31/19 02:30 pm

Pilsētas centrs tomēr ir ārkārtīgi nogurdinoša padarīšana. Nezinu, kā ir parastās sestdienās, bet vakar tautas bija ļoti daudz. Daži no tiem ar svaigu sulu ķocīšiem sēdēja krēslos saulītē uz ietves ar skatu uz krišnām. Romaņķika?

Anyhow, pamanījos uzvarēt mīļākā seriāla viktorīnā. Un, ja godīgi, ejot uz viktorīnām divatā (kas ir liels retums, jo parasti komandas ir lielākas), uzvara ir vēl saldāka. Lai arī, ja godīgi, man nepatīk cilvēkus ņemt komandā tikai lielāka skaita vien. Neesmu arī baigā sajūsmā par vienu citu spēļu komandas praksi obligāti aizpildīt komandu, ja kāds netiek. Jo parasti ir tā, ka viņi nezina vairāk, bet jautājumos, par kuriem ir šaubas visiem, viņi bieži vien ļoti grib uzstāt uz savu (nepareizo) viedokli. Jā, protams, ir gadījušies apmēram divi gadījumi, kad viņiem ir taisnība. Bet biežāk tomēr nav, un man ļoti nepatīk teikt "I told you so", but I told you so. Tāpēc labāk iet divatā un nestrīdēties :)

3/28/19 11:23 am

Tā, kas man te teica, ka jāvāra nesvaigas olas, lai tās varētu nolobīt? Tak lūk, izvārīju šodien olas, kam pat derīguma termiņš beidzas pēc trim dienām. Trīs pat nosaucu par aizdomīgām, jo bišku par augstu peldēja, un nevārīju. Sāli piebēru. Uzreiz aukstu ūdeni pa virsu. Tak domājat, ka tas palīdzēja? Protams, ka ne. Nav man lemtas pildītās olas, nav lemtas.

3/23/19 10:18 am

Galīgi nav fun piecelties 6:30 nedēļas nogalē, kura ir totāli brīva pa ilgiem laikiem. Tā kā neesmu aizgājusi gulēt vēlreiz, laikam pat izgulējos. Not fun at all.

3/18/19 11:35 am

Nezinu, ko lai ar pavasara/vasaras kurpēm dara. Pasūtīju vienas no weekendshoes, bet pat nemērīju, jo atnāca prece ar acīmredzamu defektu – purngalā pie šuves pamatīgs gabals noberzts/nolobījies pārklājums. Pirmo reizi gadās saņemt defektīvu preci no internetveikaliem, tbh. Ir kādi ieteikumi kurpēm par saprātīgu cenu? Ar saprātīgu domājot līdz 40 eiro, tā kā kurpēm (ne zābakiem) diezgan principiāli netērēju vairāk. Vai arī gaidīt, līdz akropolē atvērsies Deičmanis?

3/16/19 09:59 pm

Make love and brownies.

3/13/19 12:51 pm

Izrādās, eksistē noteikumi stārķu ligzdu pamatņu uzstādīšanai elektrības stabos. The more you know!

3/13/19 09:49 am

Tas viegli neveiklais brīdis, kad tu viss tāds dusmīgs uzliec spotifajos mega rage pleilisti, un nākamā dziesma ir no vakardienas rindā palikušais Stayin' Alive.
Powered by Sviesta Ciba