Mostly because fuck you, that's why

Recent Entries

9/22/19 11:47 am

Banketā būt un nespēt aiznest laktozi galīgi nav forši. No visām smukajām kanapē paliek tikai DIY maize ar lasi vai gaļu, vai arī vegānu piedāvājums, kas, protams, bija mīļi, bet izskatījās pēc papjēmašē trauciņā un pupiņām no bundžas uz rīsu galetes. Īsumā, pēc slapja papīra. Nu, vismaz gaļa bija garšīga. Bet arī torte bija siera kūka, un aizvainojumā izlēmu sākt dzert. Izlaku vīna pudeli un nejutu nekādu efektu.

Tā man tagad būs jādzīvo, ja? This SUCKS.

Vēl izdomāju, ka varētu atteikties no cukura saprāta robežās (t.i. bez saldumiem, divas karotes cukura uz tomātu mērces bundžu būtu acceptable). Tas būtu interesanti, jo to nekad neesmu mēģinājusi un man ļoti garšo saldumi. Tiesa, visvairāk man garšoja saldumi ar pienu sastāvā, un tas, kas palicis pāri, ar katru dienu šķiet arvien nepievilcīgāks. Nav jau tā, ka tāpat neuznāk baigā kāre, bet nu gan jau ka šo visu var menedžēt kaut kā saprātīgāk. Vismaz neesmu no tiem, kas nespēj iedzert tēju/kafiju bez cukura, es drīzāk to nespēju iedzert ar cukuru.

Also, man ir atvaļinājums no viena darba, bet no otra galīgi nē, bet nu who cares, tāpat es sēdēšu mājās. Bet vismaz mierīgi. Varbūt aiz gara laika sākšu sienas cementēt, tas būtu noderīgi. Unlike me.

9/17/19 05:17 pm

Šķiet, šodien būšu iztērējusi pēdējo serotonīnu. Nav! Kur bij, tur vairs nav!

Grūti tā.

9/12/19 09:09 am

Labrīt, ar jums studijā atkal raidījums "Huļi"!

1) Huļi ir cilvēki, kas saka nevis "uz veselību!", bet "uz veselībām"? Vai viņi vēl šķaudītājam lielisku garīgo, sociālo un fizisko veselību, visu šai vienā šķaudienā? Vai vienkārši ir tizli? Huļi!

2) Huļi visur bāž laktozi? Desās, majonēzē, čipsos un visādos citos neveselīgajos, bet reizēm dažādu iemeslu pēc vajadzīgajos produktos? Ja nav pamatsastāvā, ieliks kā aromatizētāju. Huļi!

3) Huļi visā rajonā patiesi ir tikai viens bezlaktozes saldējums, tas, kaņepju? Es pat vakar beidzot biju rajona lielākajā veikalā, visa tāda cerīga, bet protams, ka tur nav ne smakas no bezlaktozes/sojas/whatever saldējuma (izņemot sorbetus, lai arī tos nepārbaudīju - varbūt kāds iebāzis laktozi arī tur, bet man tie negaršo anyway). Pat minētais kaņepju glābiņš tur nebija atrodams.

Vēl es esmu bišku vīlusies internetveikalos. Gribu tādu online walmartu, kur var dabūt visu un viss ir labi, nevis meklēt 101 sūdu pa 10001 vietām, bet nu labi. Jāgaida, kamēr rimčiks atvērs internetveikalu.

9/5/19 03:22 pm

Es nesaprotu, kāpēc cilvēkiem ir tādas problēmas ievērot divus priekšnosacījumus laimīgai dzīvei sabiedrībā - 1) neesi pimpis un 2) dari savu fakino darbu. Tas arī viss, paldies par uzmanību.

8/26/19 01:49 pm

Vienas nedienas tā laktozes/piena/whateverthefuck nepanesamība. Vakar dabūju vēdersāpes no cietā siera, kam it kā bija jābūt safe produktam. Varu bez bažām lietot vienīgi sviestu teju jebkādos daudzumos. Vismaz pagaidām.

Vakar sakārojās doktordesu. To kopš bērnības neēdu praktiski visur, pāris reizes gadā rosolā, bet redz, vakar sakārojās. Tur nu arī – kas liek pienu, kas izlaiž pienu un mauc pa taisno laktozi. Besī ārā. Vienu bezpiena tā kā atradu, bet nu besī ārā, beidziet visur bāzt piena produktus, bļe, huļi.

Besī arī tas, ka tuvākajos veikalos vienīgās piena produktu alternatīvas ir augu pieni (forši, bet ar to tālu netiksi), auzu krējums (fantastiska štelle) un precīzi viens kaņepju saldējuma veids, kurš man garšas (citroni/ingvers) dēļ ne sevišķi, bet man šāda kombinācija negaršotu arī parastā veidā (man šķiet, ka par šo es kaut kur rakstīju). Ā un pāris bēdīgas tofu pakas rimčikā. Besij ārā, negribu braukt uz Rīgu kaut kā sierveidīga dēļ. Varētu teorētiski iepirkt internetā, bet man kaut kā tik ļoti neinteresē pārējais šādu veikalu piedāvājums, lai sakasītu normālu pasūtījumu/delivery cenu.

8/21/19 09:06 pm

Šodien tādas ilgas pēc oktobra, ar lapām, tumsu un miglu.

8/19/19 03:48 pm

Pa trepēm šodien uzkāpt vēl grūtāk, jo jāspiež ciet deguns. Pirmajā stāvā vēl ož pēc kaut kādas dzīvnieku barības. Otrajā jau grūtāk saprast. Nu un trešajā jā, līķis. Ceturtajā līķa atblāzma. Nu un piektajā viss norm. Labi, ka dzīvojam piektajā. Var vienīgi cerēt, ka mani reiz atradīs, pirms es sākšu smirdēt.

8/9/19 12:56 pm

Pizģec, kā man besī vietējo skaistumkopšanas guru reklāmas instagramā. Cita par citu briesmīgākas. Ar drukas kļūdām, sarkanām permanentajām uzacīm un zeķbikšu filtriem uz sejas. Jā, es saprotu, kā tas strādā, ja es sekoju daudziem meikapa kontiem, ir loģiski, ka man parādīsies šādas reklāmas. Bet nu skats tik drausmīgs, ka kādus pāris censoņus dienā vienkārši sanāk nobloķēt.

Kas šodien besī jums?

8/2/19 04:29 pm

Karoč viss ir slikti. Ir visnotaļ apstiprinājies, ka es nepanesu laktozi. Ģimenes ārsts gan domā, ka nevis laktozi, bet piena proteīnus. Tiesa, viņš arī domā, ka Eiropā tirgo ĢMO pretrunā likumdošanai. Bet nu jebkurā gadījumā – piena produkti ir tāds sāpīgs jautājums.
Ir arī labās ziņas – manā biežāk izmantotajā produktā sviestā tehnoloģijas dēļ gan laktoze, gan piena proteīni ir minimāli. Tiesa, sviests ir arī visvieglāk aizstājamais. Arī cietais siers ir diezgan safe tā paša iemesla dēļ.
Bet nu fak, kā man pietrūks normāla siera. Stāstus par vegāniskām alternatīvām lūgšu pietaupīt, lai arī tās ir jaukas, īpašību, piemēram, kausējamības un tekstūras ziņā tās tomēr neuzvedas kā īsts siers. Vispār arī parmezāns neuzvedas kā smuki kūstošs, staipīgs, brīnišķīgs siers, kura man ļoti pietrūks.
Briesmīgi pietrūks arī picas. Ja vien negatavo mājās, ko es it kā varu darīt, bet picērijām joprojām sanāk labāk, es neesmu gatava ēst dārzeņu maizi ar vegānisku sieru par tādu ciparu, kā to piedāvā lulū un tamlīdzīgie.
Briesmīgi pietrūks arī sushi, jo mani mīļākie ir kā reiz ar krēmsieru, un tādi ir lielākā daļa. Ja tur nav krēmsiers, tur ir garneles, no kurām lol, man ir alerģija, un, lai pasūtītu uz šo rajonu par adekvātu ciparu, ir jāpasūta visai daudz, bet tik daudz vienkārši gurķa/laša/tunča suši es neesmu gatava ēst :D
Jau briesmīgi pietrūkst saldējuma, jo man atnesamā attālumā (t.i., lai nepaspēj izkust) veikalos ir tikai viens veids kaņepju saldējuma, kurš bija ēdams, bet man garša ne sevišķi. Ne tāpēc, ka kaņepes, bet tāpēc, ka tas laikam bija citronu, kurš man tā, ne sevišķi.

Karoč, laikam izklausīsies ļauni, bet es gaidu, kad vēl vairāk cilvēku attapsies, ka īstenībā viņi nepanes laktozi un alternatīvas būs vēl vairāk izplatītas. Manuprāt, tas būs daudz efektīvāk par potenciālu vegānisko revolūciju. Es tikmēr esmu iemācījusies uztaisīt foršas lietas no kokospiena.

7/30/19 01:16 pm

Šodien redzēju piekūnu. Laikam nebija saņēmis memo, ka kaut kur jāskrien, sēdēja lapotnē pusmetru no vārnītes. Pie pretējās daudzstāvenes, protams, te tāds rajons.

Gribu redzēt pūci. Runā, ka kapos esot.

7/26/19 11:07 pm

Dabūju kāļus un arī Cornish pasties. Delightful.

7/25/19 04:54 pm

Kr4 man ir neraža, jo gribu uztaisīt cornish pasties, bet nekur tuvākā apkaimē vai internetā nav ziņu, ka kāļi vispār eksistē jūlijā. Vienīgi kaut kāds cāļa foruma ieraksts no februāra, ka jau tad kaut kur kāļi esot nozuduši. Nekad nebūtu domājusi, ka man vispār un vēl tik ļoti vajadzēs kāli.

7/24/19 12:51 pm

Ir tādas dienas, kurās kaut ko ņemies, kaut ko dari un tad ir viss. Galvā tukšums, tikai šitais:

Korabļiki

7/22/19 11:07 am

Meklējot apdares materiālus remontam, jautājums ir tikai viens – āāāāāāāāāāāāāāāāāāā, kāpēc tirgotājiem ir TIK sūdīga gaume?

7/20/19 11:15 pm

Man tagad ir arī silikona konditorejas maisiņš un es vispār esmu neuzveicama.

7/18/19 09:43 pm

Kā izrādās, kuskusam brīnišķīgi piestāv ūdenim pievienotas pāris karotes sarkano apelsīnu sulas. Tas lieliski iet kopā, bet bez skābuma, kas ir citroniem. You're welcome.

7/12/19 09:48 am - Neparasti istabas augi

Labrīt, Ciba! Kur Rīgā tirgo neparastākus istabas augus, izņemot Depo? Paldies!

7/10/19 10:57 am

Bet vispār pat man liekas, ka jūlijā nav jābūt šitik auksti, īpaši naktīs. Jūnijā, jā, protams, bet jūlijam jābūt ar maigām, smaržīgām naktīm un sauli.

7/9/19 05:03 am

Vajadzēja tak zināt, ka aizmigt pusvienpadsmitos ir stulba doma.

7/8/19 04:42 pm

Tas, iespējams, izklausīsies bezgala ļauni un victim blaming, bet kāpēc kā kādam viss nosvilst ugunsgrēkā, nekad nevienam nav bijusi apdrošināšana? Vai arī par šādiem gadījumiem neraksta? Labi, kad saimniecību nones tornado, tur neviena apdrošināšana nelīdzēs, kurš tad pret kaut ko tādu gatavs vispār apdrošināt, bet ugunsgrēki taču ir tik bieži sastopami un var notikt ar jebkuru, vienalga, sava elektroinstalācija, kaimiņu elektroinstalācija, vai atklāta uguns. Kāpēc? (un vēl jautājums, ja OCTA nebūtu obligāta, viņu vispār kāds pirktu?)
Powered by Sviesta Ciba