Mostly because fuck you, that's why

Recent Entries

8/18/18 10:45 am

Šīsvasaras labākais atklājums – šķīstošā kafija šķīst arī aukstā ūdenī. Iced coffee for daaayssss!

8/17/18 08:49 pm

Nesaprotu, kāpēc nēsāt:

1) redzamu zīmola simboliku, un ne tā, ka kaut kur stūrītī maziem burtiem, bet pa visu kāju, piemēram,

2) rotaslietas ar vārdu, bet es vainoju Keriju no SATC, un Kerija ir trash human being,

3) savu dzimšanas mēnesi, tipa "queens are born in february" or someshit.

8/17/18 08:30 pm

nē nu labi, ka autobuss ar taksi sadūrās tilta galā, kur var aiziet uz citu autobusu, nevis tilta (pārvada) vidū. fuck this shit. man vajag mašīnu.

8/16/18 10:38 pm

Besī, ka šobrīd vienkārši nav nevienas ērtas pozas, jo kaut kā debili tizli nosnaudos. A man vēl 3 sērijas priekšā. FML

8/16/18 09:14 am

Acīmredzot pārāk labi es stresu nepanesu. Vakar tā sastresojos, ka pusdienas negribēju ēst, atnācu mājās, mazliet pabumbulējos, nolikos gulēt. Tā, ap astoņiem. Protams, pamodos četros rītā ar pilnīgu wtf sajūtu, bet, par laimi, kaut kā izdevās nomierināties un aiziet gulēt līdz nesenam brīdim. Nnnnevajag stresot, mmmja.

8/15/18 07:22 am

Nē nu besī ārā. Skrubinu to stulbo feisu 3x nedēļā, mitrinu, a tā izdomā lobīties, vienlaicīgi būdama speķaina. Fuck this shit. Besī Ārā.

8/14/18 01:21 pm

Nevaru saprast, ko lai dara ar grīdām. Zem linoleja, seguma, kas man izraisa morālu alerģiju, ir betons. Bija doma noslīpēt, bet sāku internetos meklēt un pēcslīpēšanas pārklājumi ir kaut kādi pretīgi spīdīgi. Visu laiku domājām par laminātu, bet nu lamināts mani arī bišku kaitina. Tāpat arī paklāji. Ko darīt, kā būt?!

8/13/18 08:46 am

Beidzot laiks tāds, ka logus brīžiem var arī aizvērt. Kā izrādās, tad iestājas baigais klusums. Nevaru vēl saprast, vai omulīgi.

8/11/18 12:31 pm

Pēdējā laikā kaut kāds ārišķības bzdings uznācis. Viss sākās ar vēlmi mazliet nopietnāk pievērsties ādas kopšanai un actually lietot nopirkto. Tad pēc kāda pusgada pārtraukuma ielīdu instagramā, kur mana lenta sastāv no ļoti daudz meikapa, modes un pamestām vietām, cool, I know. Tad nācās izķemmēt visus iedomājamos internetveikalus, meklējot kleitu fotosesijai. Tagad sāk niezēt kosmētikas virzienā, bet nu lol nau vērc, es arī lielu daļu esošās neesmu simts gadus aiztikusi. Bet varbūt tas tikai tāpēc, ka nav Pareizais Tonis?

Es reizēm domāju, kā būtu, ja es būtu relatīvi tieva un ar tādu ķermeņa formu, kurai viss piestāv? Vai es joprojām būtu tikpat izvēlīga? Varbūt es nēsātu bikses? Vai, nedodies, šortus? Man šķiet, ka pēdējo reizi bikses uzvilku tā ap 2012. gadu. Šorti gan man laikam nekad mūžā nav piederējuši.

8/9/18 10:35 pm

ibumetīnu ar šķīstošo vitamīnu. tāda dzīve.

8/8/18 12:18 pm

Maziņi cilvēciņi ir jauki un tā jau viņiem grūti, bet viņiem vajadzētu aizliegt vispār tuvoties virtuvju projektēšanai un uzstādīšanai. Esošā man ir precīzi līdz kaunuma augšai. Un es vēl teiktu, ka man ir diezgan īsas kājas. Vecajā rezidencē virtuvi projektēja vīriņš, kas man ir līdz plecam. Protams, apmēram tādā pašā augstumā. Nesen biju ciemos pieskatīt, nomazgāju savus traukus un nevarēju saprast, a ko tik ērti, nekas nekur nelīst un viss ir skaisti. Nu jā, pēc remonta bija pacelts normālā augstumā.

Also, kobra, tas kurš kukaiņu galējamais, ož pēc citroniem, un es laikam esmu ļoti slikts cilvēks, ja ar to nopūtu mušu, kas mani vienkārši kaitināja, esot ārā uz tīkla. Stundu viņa tur ņēmās bezdēdama.

8/7/18 10:42 am

Nē nu protams, viņa teica, es tagad atpūtīšos, viņa teica, un parakstījās uz veselu sezonu 9 dienās ar auditu pa vidu...

8/6/18 04:34 pm

Mums jauns hobijs - ieņirgt par kompetentākajiem deputātu kandidātiem (īpaši izceļas nacionālistu partija ar bezdarbniekiem un pensionāriem), kā arī pērlēm partiju programmās. Pagaidīšu, līdz būs iesniegti visi saraksti, un publicēšu izlasi :)

8/6/18 09:42 am

Vakar bijām Ekspedīcijā. Tā jau jauki, bet 1) lapsenes, beeeee un 2) ja burgeru vajag noslīcināt mērcē, tas nav labs burgers. Nebija jau arī.
Anyhow, sanāca iet atpakaļ kā reiz pa negaisa sākumu. Bērziem tik vareni bira dzeltenas lapas, ka noķēru jauku rudens sajūtu. Protams, mati pilni ar bērzu ejakulātu, bet lol, bij vērts. Winter is coming!

8/3/18 07:38 pm

Vēl sadaļā "ko es īsti nesaprotu" ir apvienotie sanmezgli. Nu, es vēl varu saprast, ja mājā tā ir pēc projekta. Bet speciāli iet cauri pārplānošanas pisakam un apvienot? Jums kas, parastā tualetē vietas maz? Gribas dirst špagatā? Vai ļoti patīk, ka zobu birstes pārklājas ar smalku sūdu aerosolu, kas tur neizbēgami no poda nonāk (jā, pat tad, ja aizvērsiet vāku)? Vai obligāti diršot vajag uz veļasmašīnu skatīties?

Es to patiesi nesaprotu, īpaši dzīvokļos, kur ir vairāk par vienu istabu (tātad varētu pieņemt, ka paredzēts 2 un vairāk cilvēkiem). Tas tā. Esmu mazliet pārstrādājusies.

8/2/18 05:20 pm

Reizēm it kā gribētos būt mazāk sēnei, but then again – why? Man patīk būt mājās. Man patīk veidot mājas tādas, kā es to gribu, kur viss ir pārdomāti, ērti, un tieši tā, kā man gribas. Jā, man ir mīļākā lāpstiņa. Divas, actually. Es gūstu varenu apmierinājumu, atrisinot kaut kādu mājas problēmu fakin plauktiņa līmenī. Nu bet tur ārā? Who knows, kliedzošas kaijas, lāči un evelīnas. Nu un man īsti nepatīk nēsāt apenes, kas tā kā ir kind of obligāti sabiedrībā. Kind of, bet nu, es negribētu bez apenēm sēdēt transportā, piemēram.
Izskatās, ka arī Vismīļākajam šitais pielipis. Teicu, lai šodien iet ar kādu iedzert, jo tāpat uz centru jābrauc, tak nē, labāk nopirkt veikalā un dzert mājās, pie mīļā oscilogrāfa :D man pat teorētiski šodien arī gribētos iedzert, bet praktiski, lol, ir darbz.

8/1/18 07:39 pm

I don't usually get so political, bet Rīcības partija ir urliskākās urlas, kādi jebkad ir urlojuši.

8/1/18 01:02 pm

Nevar dzert balto Monster un nejusties kā white trash. Matu žēl. Šajā karstumā tie ir konstanti savākti astē/citādā veidā uz augšu, lai nesvīst un nepielīp pie muguras, bet tagad svīst pati galva. Diezgan nasty, bet citu veidu iedomāties nevaru.

7/31/18 10:26 am

It kā šķiet, ka šai peklē nekas nevar būt par aukstu, bet nē. Sulas saldējumu pavisam noteikti ir grūti noturēt rokās, pirksti salst :D

Also, es nekad neesmu viņus redzējusi, bet Iļjam, Ruslanam un Evelīnai ir paši kaitinošākie vecāki visā rajonā. Ne diena nepaiet bez šo vārdu izbļaušanas vairākkārt un skaļi. Interesanti, vai tas nozīmē, ka atkal ir košer spēlēties pagalmos, vai arī to, ka viņi kā reiz to nemāk.

7/30/18 11:55 pm

Nesaprotu pīplus, kas soctīklu profilbildēs vienmēr liek otro pusi. Vai, vēl trakāk, kāzu bildes 3 gadus pēc kāzām. Yeah, we get it, you have sex. Can you stop now?

Also, while I'm at it, varētu paheitot tradicionālās līgavu kleitas. Tāds trešs. Spīdīgs audums, sasienama aizmugure, kūku svārki ar krokojumu. Viss. Ja ziemā, tad sūdīgs kažokādas bolero. Nu tā, ka izskatās, ka mīksto mantiņu noslepkavojuši. Ja vēl ir "cimdiņi" jebšu auduma truba ar cilpu vidējam pirkstam, mati savākti uz augšu, iestīvināti ar putām, un vēl čolka – treša bingo.

Karoč kāzu kleitas ir stulbas, kāzas ir stulbas un es vairs negribu precēties. Vispār neko negribu. Paraudāt varētu, for no reason.
Powered by Sviesta Ciba