Mostly because fuck you, that's why

Recent Entries

2/20/19 05:02 pm

Šodien viegli dīvains garastāvoklis. Lasīju Wikipēdijā par visai briesmīgām slepkavībām un atsaucos aicinājumam uz ikmēneša ziedojumu. Vismaz nebija uz Jimmy Wales sērīgo ģīmi jāskatās :D

2/20/19 01:49 pm

Vienīgie svētki, kas mani kaut cik rausta, ir Ziemassvētki (jo nākas dāvināt dāvanas), Jāņi (jo... idk, bet vismaz iepazīšanās gadadiena) un Helovīns (jo jautri). Taču esmu gatava ne ar vienu centu uz visu atlikušo mūžu neatbalstīt uzņēmumus, kas rīko akcijas/pasākumus 23. februārī. T. sk. nepirkt feisbuka grupās pušķus no vīriešu zeķēm.

2/18/19 09:50 am

Kaut kā jau no rīta paspēju izbesīties. However, esam pārgājuši uz profesionālajiem šampūniem/balzāmiem mega iepakojumos, and that is the shit. Šķiet arī, ka izmaksā, iespējams, lētāk par elvitāliem&co, jo vajag (man vismaz) mazāk un viss ir litrīgā formātā. Vismaz kaut kas šai dzīvē iet kā vajag :D

2/13/19 09:39 am

Padevos. Pasūtīju kofeīnu tabletēs.

2/12/19 03:41 pm

Es nesaprotu, kas ir ar tiem cilvēkiem, kas liek dubultuzvārdus, kuros ir ļoti līdzīgi uzvārdi. Priede-Priedēns, Auzarājs-Auzers, Liepa-Liepiņš. Neizlēmīgums? Paniska vēlme saglabāt Tirzmales baznīcas grāmatu? Vēlme parādīt, kā latviešu valodā darina uzvārdus? Kas?

2/11/19 04:26 pm

Bankas konts pamotivēja vismaz bišķiņ pastrādāt, kamēr galīgi apnīk.
Iepriekšējā ieraksta komentētāji, liels paldies, jūs mani motivējāt... Sākt skatīties RuPaul's Drag Race. Ziņošu par rezultātiem. Uzskatīšu šo par redzesloka paplašināšanu :D

2/11/19 02:40 pm

Brīvie šķēpi un tie, kas strādā gabaldarbus, kā jūs sevi motivējat darbam dienās, kad nu ļoti negribas? Mēģinat sevi piespiest vai darāt kaut ko citu, zinot, ka dienā, kas gribēsies, ies 5x ātrāk?

2/8/19 10:29 am

Izrādās, ka, ja nedēļu esi modies ar galvassāpēm, atliek vienu vakaru piedzerties, un... galvassāpju vairs nav. What.

2/7/19 08:32 pm

Beidzot arī sapratu, kas man tik ļoti besī body positivity kustībā. Tas, ka līdz ar "skaistuma standartiem" tiek atmesta gaume. Vilkšu to, jo es varu! Nevis tāpēc, ka man ir laba gaume un spēja izvēlēties piemērotākos griezumus un salikumus.

2/7/19 01:30 pm

Pēdējā laikā kaut kā galīgi kulināri neiet - vakar uztaisīju visai dīvainu mērci ar pārāk daudz čili pārslām, kuras vēl piedega. Rezultāts nebija neēdams, bet dīvains gan. Biju arī sakapājusi piedevas cepumiņiem (šokolādes gabaliņus, kaltētās dzērvenes un mandeles) un nolikusi bļodiņā, jo slinkums vakar bija kaut ko tālāk darīt. Bļodiņu noliku uz letes. Nu un, protams, šodien no plaukta uz letes nometu porcelāna karotes paliktni. Izlēmu, ka tomēr negribu spēlēt spēli "baltā šokolāde vai porcelāna lauska" un aizsūtīju visu miskastē. Nav rociņu, nav cepumiņu.

Gribu, lai man beidzot vismaz kāds ieskaita algu, lai varētu sapirkt visādus virtuves loriņus, jo man gribas. Nav tā, ka šausmīgi vajag, bet gribas. Piemēram, palette knife (palešnazi? no bloody idea), silikona kūlēju (lai var kult pa taisno teflona pannā, krutai ne-teflona pannai neesmu vēl saņēmusies) un jēdzīgu mīklas rulli. Iepriekšējais kaut kā izdomāja uztaisīt milzu plaisu pēc relatīvi nedaudz lietošanas reizēm.

Milzu slinkums kaut ko darīt, cīnos ar vēlmi iet skatīties Netflix, bet nu vajag strādāt. Kāpēc, hvz, jo it kā vēl ir laiks, bet nu vajag. I think?

2/6/19 03:19 pm

Par politiku man tā diez ko vispār nepatīk runāt, bet vakar runājām par valodu un es sapratu, ka patiešām ir mūsu vidū cilvēki, kas normāli māk tikai krieviski. Nav pat runa par mācēšanu latviski, bet vispār - tikai krieviski. Un daudz tādu, un pat visai pajauni, ne tikai 40+. Un ka, aizsūtot bērnu krievu skolā, tikpat labi viņam var iešaut kājā, jo, visticamākais, valodas prasmes būs tādas, ka nespīd neviena budžeta vieta, pat Varakļānu koledžā. Tikai nevaru saprast, vai latviešu valodas CE kā vērtēšanas kritērijs pilnīgi visās augstskolās ir speciāli ielikts ar nacionālu nodomu.

Ir jau tādi, kuriem viss kārtībā, protams. Bet man apkārt pagadījušies tādi, kuri meklē, kam samaksāt, lai izpilda bērnam mājasdarbu, jo bērns nemāk vispār neko. Un tas diemžēl nav tikai viens gadījums.

Tā vispār sabiedrība ir visai neizdevīgā situācijā, manuprāt. Krievi +/- vienā gabalā, izņemot ekstrēmus gadījumus un latvieši kur nu kurais, cits vicina nacionāļu karogu, citi cenšas būt vienotīgi-konservatīvi, vēl daži lec pakaļ puņķiem (lolwut), nu un pāris cer uz progresīvajiem vismaz Eiropā. Baigais enerģijas patēriņš.

Varbūt man nevajadzētu rakstīt par nacionālo jautājumu, tho, bet w/e.

2/6/19 12:43 pm

Izklausīsies nejēgā sieraini, bet putnu dziesmas aiz loga šķiet kā skaista dāvana no Vismīļākā, jo tieši viņš ieviesa un uztur barotavu. Kaut kādā ziņā ir bišku mazliet mazāk vientuļi, kamēr viņš ir darbā. Var jau būt, ka tur putni tāpat čirpstētu, bet zaļžubītes, kas izklausās mazliet pēc autosignalizācijas, tur noteikti nebūtu, ja nebūtu ēdamā.

1/27/19 11:45 pm

Tīri produktīva diena. Pabeidzu sēriju, nokrāsoju matus, biju ciemos, izcepu burvīgu citronu tarti un palīdzēju ar zināšanām až trim cilvēkiem plašajos internetos. Ja neskaita ciemošanos, kas man pēc būtības nepatīk, my kind of day.

1/26/19 09:14 pm

Biju Alfā. Un aizmirsusi, cik ļoti man besī iepirkties IRLā.

1/21/19 11:05 am

Labā ziņa šajos ziemīgajos laikapstākļos ir putnu un to sugu pieaugums barotavā. Nu mums regulārs viesis ir parastais ķeģis un zaļžubes. Mazi, bet nikni, un arī visai krāsaini putneļi (slinkums likt linkus vai bildes). Patīk dzenāt zīlītes un zaļžubēm arī vienai otru, tāds zaļi-citrondzeltens mākonis gaisā.
Uzradies arī vēl viens, izmēros mazāks dižknābis. Nez kāpēc gribas domāt, ka dižknābe, jo izskatās kā otrs dižknābis, tikai mazāks. Tā vairs nav tik chill kā OG knābītis, tā gan ir teritoriālāka un tramīgāka.

Visādi citādi es pat dabūju divas brīvdienas aiz tā, ka serveris bija nokāries un kurš ta brīvdienās to labos. Secināju, ka man nepatīk brīvdienas un pēc tādām laiskām dienām ir vēl grūtāk pirmdienot. No thank you.

1/17/19 11:00 pm

Biju pie acu ārsta, izrādās, man ir astigmātisms, t.i., biš nelīdzena radzene un parastās lēcas nepieguļ kārtīgi un rada gļukus. Ārste ieteica toriskās lēcas, nu labi, viss skaisti. Bet tak par 45 eiro viņa man nevarēja pateikt, ka tām eksistē arī citi parametri kā parastajām, konuss un vēl kaut kādi divi? Man maģiski jāzina visu par specializētajām lēcām? Apsveru domu iet reāli kasīties ar klīniku. Vai vismaz sarakstīt riebīgas atsauksmes internetā. Vai arī es pārspīlēju un par vienu no augstākajiem ceņņikiem Rīgā man nepienākas nekas vairāk par vienkārši diagnozi (pat papīru neiedeva)? Thoughts?

1/15/19 09:06 pm

Time to change.

1/14/19 11:11 am

Viss, ko šodien gribētos darīt, ir klausīties Pink Floyd un vērot sniegu un putnus. Tīri medicīniskos nolūkos. Bet, protams, huj, štanga, jāstrādā.

1/13/19 11:31 am

Nezināma iemesla pēc esmu pasākusi atkal iedzert. Pārsteidzošā kārtā pat bez īpašām sekām otrajā dienā. Lai arī baigais fans tas tomēr nav.

1/11/19 03:34 pm

Stayin' Alive
Powered by Sviesta Ciba