Mostly because fuck you, that's why

Recent Entries

10/19/17 11:59 pm

Ā un vēl, prokrastinācijas kārtā, jāpieraksta, ka vakar bijām uz Faustu LNO. Nu man opera ne sevišķi, tomēr jāatzīst, ka šī ir labākā no izrādēm, uz kurām esmu bijusi (kādas 2, viena ir Traviata un otru es neatceros). Godīgi sakot, izrāde tāda viegli nesabalansēta - brīžiem šķiet, ka pārējie tēli stipri nobāl uz izcilā Mefistofeļa fona, un histēriski-epileptiskais Sībelis man drīzāk izraisīja neizpratni, kā arī Fausts šķita ļoti, ļoti meh, tāds nekāds.
Taisnības labad jāpiemin, ka operas izbaudīšanai man ir svarīga vismaz viena izcila ārija, un šeit tās īsti nebija. Viss tāds daudzmaz vienāds. Bija "episkie" brīži, bet tas vairāk bija kora un orķestra kopdarbs nekā solista.

Joprojām ļoti gribu uz elusive Burvju flautu though.

10/19/17 11:18 pm

A ja par kailumu, tad es īsti nesaprotu, kā var domāt par internetu kā par savu personīgo austerīti, kur viss skaisti, rožaini un puķaini. Nē, te ir internets. Te ir briesmoņi, kaili sēklinieki, troļļi, riebekļi, gnidriņi, šlamufas, ļarvas, mafloki un homeopāti. Pie tā ērtāk pierast.

10/18/17 03:41 am

Gribēju rakstīt par #metoo, ka ar mani nekas baigi briesmīgs nav noticis, bet nē, ir. Protams, citām ir izgājis plānāk. Bet interesanti, kāpēc es to nespēju atcerēties labu laiku. Vai tiešām tas drīkstētu būt tik neievērojami.

Bet jā, kopš pēdējās reizes esmu atmetusi hobiju vienītī doties uz mežu. Tā pat tīri neapzināti.

10/15/17 09:38 pm

Vot kā es vienmēr pamanos attapties, strādājot svētdienas vakarā, a? Tik traki, ka jāklausās Kanjē.

10/14/17 05:10 pm

skaņas no darbnīcas joprojām pārsteidzošā kārtā uz mani iedarbojas visnotaļ nomierinoši. atjaunoju balansu, mēģinot atrast vietējos stila/skaistumkopšanas blogus. kā izrādās, galīgi nav tik vienkārši, ka gūgle visu met pretī. un kur tad ir tie slavenie modes blogeri, kad viņus vajag?!

10/11/17 01:07 am

'Sperma ir pārāk viskoza, lai to varētu absorbēt dievmaizīte.'
Tags:

10/7/17 12:04 am

es kā konvertēts zivju neēdājs varu paziņot, ka karpa ir brīnišķīgi maiga zivs ar vieglu ezera garšu, kas ir burvīgi, bet fak, tās asakas, like wtf is wrong with you gurl, who made you like this?! es vispār lāga nesaprotu, kā var patikt ēdieni, kurus ēdot briesmīgi jāķimerējas un jāpačkājas - nu tur, vistu kājas, zivis un tamlīdzīgi. just why!

šis gan nenozīmē, ka augu uzturs ir atcelts, vienkārši šonedēļ man briesmīgi gribējās gaļu. nu, ja gribas, tad vajag.

10/5/17 11:40 pm

Nezinu, kā te būs ziemā, bet šobrīd kurina maķenīt un man ir neciešami karsti. Laikam sūrā ziemeļu rajona iedzimtība dara savu. :D

9/19/17 05:00 am

Yo, gaļas mētelīt, mēs varētu sarunāt, ka davai naktīs paguļam vairāk par 4h no vietas? Šis jau sāk palikt varen apnicīgi. Pāldies.

9/16/17 08:44 pm

Pirmā nedēļa uz mostly augu diētas ir teju izskanējusi, laiks maķenīt pierakstīt.

Augus ēst ir forši un galīgi ne garlaicīgi. Šīs nedēļas laikā esam gatavojuši vairāk kā jebkad, un ir pieticis arī ko uz darbu paņemt līdzi. Esam izmēģinājuši gan čili ar soju, kas bija varen forši, gan jau minētās pupiņas ar citiem dārzeņiem un pērļu grūbām, kas arī bija ļoti gardi, gan arī tortiljas ar aso baklažānu un piparu pildījumu,, kas pat man kā ne gluži baklažānu fanam šķita visnotaļ garšīgi. Esmu pamēģinājusi vaniļas sojas pienu, kas man šausmīgi garšo, un visādi citādi ir jauki. Vienreiz gan ēdu arī gaļu, jo sagribējās trīsstūrmaizes, bet kaut kā īpaši šo piedzīvojumu neatzīmēju - nebija ne vainas sajūtas, ne arī kaut kādu īpašu emociju, un ēst gaļu tikai reizi nedēļā mazos daudzumos arī nav nemaz tik slikta pārmaiņa no uztura, kas tomēr ir vairāk uz gaļu balstīts. Maciņš arī priecājas.

Tiem, kas vēlas pamēģināt un arī citiem augu draugiem iesaku apmeklēt Super Netto krājumu nodrošināšanai. Tādi pantry staples kā kokospiens, tortiljas vai tomātu bāzētās mērces, konservi, rīsu nūdeles un rieksti tur ir stipri lētāk nekā citur (piemēram, tortiljas 0.99 eur, kamēr Rimi 2.20, vienīgā atšķirība pēdējām - Rimi logo uz paciņas). Šoreiz tur pamanīju arī saldo kartupeli, kas vēl gaida savu izmēģinājumu. Arī kārtainā mīkla un saldētie dārzeņu mikšļi tur ir krietni lētāki. Piemēram, es par 1 lielu kartupeli, piecām pakām tortilju, paku rīsu nūdeļu, 300 g indijas riekstu, pesto mērci, chili-ķiploku mērci, passatu ar ķiplokiem, teriyaki mērci, divām bundžām kokospiena, maisu šampinjonu un ganjau vēl kā, ko esmu aizmirsusi, samaksāju ap 20 eiro, kas ir visnotaļ neslikti maisam, ko knapi varēju pastiept :D

Tā, lūk. Esmu diezgan apmierināta :)

9/12/17 10:39 pm

tas, kas man visvairāk patīk plant-based diet, ir tās krāsainība. šovakar, piemēram, bija pērļu grūbas ar zaļajām pupiņām + šampinjoniem + sarkano papriku + zirnīšiem + kukurūzu. tik skaists krāsu pasākums, I just can't even. jūties labāk kaut vai no vizuālā materiāla.

man gan jau drīz pāries, but in the meantime, please bear with me :D

9/11/17 09:22 pm

Pirmais mēģinājums gatavošanā ar soju: success! Pilna panna brīnišķīga chipotle con soya, tas ir tā kā čili con carne, tikai attiecīgi ar čipotle pipariem un sojas granulām. Esmu varen apmierināta ar sevi.
(tas, ka pusdienās es iestūķēju sevī puspaku gyoza veggie pelmeņu, ir mazāks sasniegums, bet hey, galīgi nav tā sliktākā lieta, ko iestūķēt)

UPD: best thing? soja šim pasākumam jebšu 4 makanām porcijām = 0.55 fucking eiro. gaļa būtu vismaz 2.50. go veg lol

9/3/17 12:36 am

vaimandieniņ, cik man ir garlaicīgi. es ļoti atvainojos, ja es te tagad piekomentēšu visur kur, bet jā, mīļotais noguris čuč un man ir briesmīgi garlaicīgi, un ārpus mājas potīte iziet arī neļauj. kļūst arvien zilāka, bet ģimenes ārstu konsultatīvais tālrunis teica ka tas ok, ka tik sāpes iet mazumā, hematoma ir norm, uzsūksies pati. nu neko, arī veids kā ienest krāsas dzīvē, I guess.

9/2/17 08:04 pm

Šķiet, ka Rīgā nav tāda dzīvokļa, kādu man gribas. Kādā zaļā ne-guļamrajonā (Teika, Āgenskalns, Tuvā Pārdaugava, ok, pat Jugla derētu, tālais Centrs, Grīziņš), trīsistabu, ar balkonu. Turklāt tāds, kurā nav atbaidoša remonta (čau arkas), ar normāliem vai augstiem griestiem un normālā, ne-koka mājā, ne-pirmajā stāvā. Daži ir, bet par absolūti neadekvātu cenu, like 72k par remontējamu graustu, kurā nav nevienas pašas sienas. Kurš nav arī jaunais projekts (jo man riebjas to ofisīgā estētika), nav arī paneļu māja (jo tas ir absolūtākais trash no trashiem), un kurā iepriekšējie apdzīvotāji nav uzskatījuši par vajadzīgu ieviest kaut ko tik briesmīgu kā duškabīne. Labi, es tā kā saprotu, ka to pēdējo vēl varētu nomainīt, bet lieku balkonu laikam neizbūvēsi. Echhhh.

8/31/17 03:31 pm

izrādās, ka, ja es ar savu iepriekš atvērto B lapu esmu dabūjusi traumu un tāpēc netieku norādītajā laikā pie ģimenes ārsta (un lapa ne tuvu nedraud beigties), man pie parasta samežģījuma jāiet uz traumpunktu, lai dabūtu sprafku, ka man ir bijusi trauma bļed. what a fucking waste of everybody's time.

8/31/17 11:20 am

nopisos. uz asfalta. čau, lielā potīte.

8/26/17 12:10 am

Uzsēdināju mīļoto uz augstas kvalitātes* viedtālruņa spēlītēm. Iegājis zonā, bet es, atskārtusi, ka man nav laika nositēja-telefona (jo daži te viedtālrunus nelieto) un visu šodienas darāmo izdarījusi, pilnīgi nezinu, kur likties :D

*tās, kas parasti par maksu, ar izcilu grafiku, daudzveidīgām puzlēm un nemaz ne pašsaprotamas un malā noliekamas. Piemēram, The Room vai The Guides.

8/20/17 12:16 pm

Sapņos piedzemdēju, ar pamatīgām asiņu šaltīm. Acīmredzot kaut ko no sātana, jo tas sāka runāt vēl būdams lelles izmērā. Brrrrrr.

8/11/17 11:26 pm

"Live fast, die young, bad girls do it well," viņa dungoja, piektdienas vakarā zipājot HP datorspēli un dzerot zero kolu.

8/10/17 02:35 pm

Kopš izdomāju atteikties no Netflix, jo viss, ko vēlējos skatīties, ir noskatīts, un vienkārši nejūtu, ka lietoju to tik bieži, lai attaisnotos 8 eur/mēnesī, pamēģināju vietējos servisus. Pēc Netflix šķita diezgan mēsls. Lūk, kāpēc.

Ar Viaplay es ļoti centos sadraudzēties, bet man galīgi nesanāca piedabūt video atskaņošanu bez raustīšanās. Nu nekādi. Nekas no tā visa nebija skatāms. Mēneša vidū šie man atsūtīja uz e-pastu saiti uz aptauju, kur es šiem tā arī pateicu, uz ko man dažas dienas vēlāk atnāca automātiskā atbilde, ka "varbūt jūsu tehnika neatbilst minimālajām prasībām". Nu, varbūt, tikai nevienam citam straumēšanas servisam problēmas ar šo nav bijušas.

Ar Shortcut es pat sākumā mazliet vairāk padraudzējos, lai arī meklētājs ir baisi neērts un ļoti pietrūkst funkcijas, kas ir Netflix - atsākt no vietas, kur beidzi skatīties iepriekšējo reizi, tomēr filmu piedāvājums patiesībā ir diezgan ierobežots. Jā, filmas ir jaunas, tomēr to ir maz - kategorijā "šausmu filmas", kas, saprotams, ir mana mīļākā, ir burtiski padsmit filmas, no kurām vairāk kā puse ir redzēta. Vēl arī visnotaļ nepatīkami, ka sistēma nez kāpēc nespēj atcerēties manu ielogošanos ilgāk par dažām stundām, un arī tas, ka nesaņēmu nekādu brīdinājumu pirms bezmaksas izmēģinājuma perioda beigām. Tā stulbi kaut kā, bet ņemot vērā, ka tas ir Lattelecom, būtībā arī sevišķi nepārsteidz.

Tā, lūk. Varbūt kādam ir kāds iesakāms straumēšanas serviss slinkiem ļautiņiem?
Powered by Sviesta Ciba