Mostly because fuck you, that's why

Recent Entries

8/20/17 12:16 pm

Sapņos piedzemdēju, ar pamatīgām asiņu šaltīm. Acīmredzot kaut ko no sātana, jo tas sāka runāt vēl būdams lelles izmērā. Brrrrrr.

8/11/17 11:26 pm

"Live fast, die young, bad girls do it well," viņa dungoja, piektdienas vakarā zipājot HP datorspēli un dzerot zero kolu.

8/10/17 02:35 pm

Kopš izdomāju atteikties no Netflix, jo viss, ko vēlējos skatīties, ir noskatīts, un vienkārši nejūtu, ka lietoju to tik bieži, lai attaisnotos 8 eur/mēnesī, pamēģināju vietējos servisus. Pēc Netflix šķita diezgan mēsls. Lūk, kāpēc.

Ar Viaplay es ļoti centos sadraudzēties, bet man galīgi nesanāca piedabūt video atskaņošanu bez raustīšanās. Nu nekādi. Nekas no tā visa nebija skatāms. Mēneša vidū šie man atsūtīja uz e-pastu saiti uz aptauju, kur es šiem tā arī pateicu, uz ko man dažas dienas vēlāk atnāca automātiskā atbilde, ka "varbūt jūsu tehnika neatbilst minimālajām prasībām". Nu, varbūt, tikai nevienam citam straumēšanas servisam problēmas ar šo nav bijušas.

Ar Shortcut es pat sākumā mazliet vairāk padraudzējos, lai arī meklētājs ir baisi neērts un ļoti pietrūkst funkcijas, kas ir Netflix - atsākt no vietas, kur beidzi skatīties iepriekšējo reizi, tomēr filmu piedāvājums patiesībā ir diezgan ierobežots. Jā, filmas ir jaunas, tomēr to ir maz - kategorijā "šausmu filmas", kas, saprotams, ir mana mīļākā, ir burtiski padsmit filmas, no kurām vairāk kā puse ir redzēta. Vēl arī visnotaļ nepatīkami, ka sistēma nez kāpēc nespēj atcerēties manu ielogošanos ilgāk par dažām stundām, un arī tas, ka nesaņēmu nekādu brīdinājumu pirms bezmaksas izmēģinājuma perioda beigām. Tā stulbi kaut kā, bet ņemot vērā, ka tas ir Lattelecom, būtībā arī sevišķi nepārsteidz.

Tā, lūk. Varbūt kādam ir kāds iesakāms straumēšanas serviss slinkiem ļautiņiem?

8/4/17 08:51 pm

Un vispār, audzēt uz palodzes garšaugus ir brīnišķīga doma. Noplūc jebko, vai vienkārši aplej, un visa istaba smaržo pēc bazilika, vai rozmarīna, vai timiāna.. <3

8/4/17 12:10 pm

Also, izskatās, ka es savā pieaugušā vecumā esmu norāvusi laktozes nepanesību. Ne pārāk smagā formā, simptomi iestājas tikai pie lielāka siera patēriņa, bet tas ir visnotaļ bēdīgi, jo siers ir viena no manām mīļākajām pārtikas precēm, un neviena alternatīva nespēs atspoguļot to daudzveidību, kas ir no dzīvnieku piena taisītajos. Protams, varētu pārtikt tikai no kazas siera, kurā nav laktozes, vai cietajiem sieriem, kuros laktozes ir ļoti maz to gatavošanas specifikas dēļ, but fuck it, this is no life. Also, aukstā zupa ir nē. :(

8/4/17 10:21 am

Dabas parkā "Piejūra" būvēs videi draudzīgāku tūrisma un atpūtas infrastruktūru. Jeb tualetes, stāvvietas un barjeras. Karoč, paliec sveika, pēdējā jēdzīgā dabas vieta Rīgā, kas nav līdz nemaņai aizdirsta ar cilvēkiem. Gribētu arī redzēt, kas tās tualetes apsaimniekos, ja reiz pat tādas fundamentālas lietas kā dēļu celiņi maķenīt tālāk no Vecāķiem īpaši labotas netiek.

Bet nu labi, man arī Ziemeļblāzmas parks labāk patika tad, kad tas bija tumšs un nolaists, ārpus pils tikai maķenīt labāks par drupām, bet tas ir stipra mazākuma viedoklis.

8/1/17 12:18 pm

Tu zini, ka tev ir piebesījis tavs darbs brīdī, kad ar nepacietību gaidi zobārsta apmeklējumu, lai stundu un bišķiņ no tā atpūstos. Hmjā, laikam kaut ko jāmaina.

7/24/17 09:22 am

"man ir ķecerīga doma - ieskrienam Ļē uz vienu", protams, beidzās ar trakulīgu Scrabble partiju līdz diviem naktī, un pirmā pēcatvaļinājuma darbdiena ir vēl grūtāka kā parasti. protams, fakts, ka internetos vispār nevar līst, lai neuzskrietu GoT spoileriem, dzīvi vieglāku nedara.

7/19/17 02:52 am

Jau otro nakti nevaru aizmigt. Šķiet, ilgojos pēc rudens.

7/12/17 02:08 pm

Bezinterneta-stāstu vakaru vajadzībām iepirku Eddas dziesmas. Jāņa Rozes grāmatnīcas tagad no 30 eiro nocenotas uz 10, ja kādu interesē.
Lasīt to balsī ir ārkārtīgi interesanti. Pirmkārt, daudzi personvārdi ir latviskoti, izskatās, ka tie, kas bija latviskojami, lai lasītājs saprot, kāda ir varoņa daba (un beigās ir milzīgs alfabētiskais rādītājs ar visiem mītu varoņiem). Otrkārt, panti ir vietām grūti lasāmi, jo mainās gan ritms, gan rindu skaits (vismaz man tā šķita), taču tās ir dziesmas, kas domātas lasīšanai balsī, un ja sākumā šķiet, ka saprotams nav īsti nekas, pie simtā panta beigām sāk ne tikai skanēt, bet arī ielikties kaut kādā lielākā bildē.

Lasiet balsī, ļaudis, tas ir patiešām, patiešām jauki.

7/10/17 03:44 am

Nav jau tā, ka man nebūtu, ko teikt, bet šķiet, ka šobrīd pietiek iztirzāt aktuālos jautājumus un random lietas ar otru. Nekas, gan pāries un pēc kāda laika es pat atgriezīšos sabiedrībā.
Labi, who are we kidding, es un sabiedrība nekad neesam īsti labi līdzāspastāvējušas. Whatever then.

7/4/17 10:45 am

Mums ir divas jaunas tradīcijas - 1) lasīt stāstus balsī un 2) bezinterneta vakars. Līdz ar ko vakar ieskrējām vieglā problēmā, jebšu pēc 23:00 nav, kur iegādāties grāmatas, un romāni, protams, ir brīnišķīgi, bet ne lasīšanai balsī. Jo lasīt balsī ir forši.

7/1/17 09:03 pm

nezinu, kā jums, bet man arī tagad ir diezgan neciešami karsti. iekštelpās gan, but still.

6/27/17 01:50 pm

Hm, bet twitteri vispār kāds vēl lieto?

6/23/17 08:12 pm

Peldsezona atklāta. Also, pirms 7 gadiem šai dienā iepazinu savu labāko draugu. Cheers and love to all.

6/21/17 05:26 pm

white trash beautiful

6/18/17 06:00 pm

PSA: pretēji dažu zinātnieku paustajiem viedokļiem, putekļusūcēja vakuums nespēj nogalināt zirnekļus. Tāpēc atbrīvojieties no saviem tarakāniem savādāk.

6/12/17 08:32 am

Šonakt pusčetros kaut kas notika. Nezinu, kas. Piezīme sev.

6/4/17 09:37 pm

In joy and sorrow

5/23/17 06:50 pm

man sākuši tā patiesi garšot dārzeņi un cita zaļbarība. šķiet, organisms cenšas kompensēt brīvdienās nodarīto postu. tas, vai arī vecums.
Powered by Sviesta Ciba