Mostly because fuck you, that's why

Recent Entries

6/21/18 09:32 am

Pēdējās dienas mums ir spoks – katru nakti vienreiz var dzirdēt tādu kā spārnu plivināšanas skaņu uz kādu sekundi. Vaininieku atrast nevar, bet pēc skaņas liekas, ka tas ir istabā. Es nebūtu super pārsteigta, ja tas izrādītos kārtējais naktstauriņš vai, piemēram, sikspārnis – grāvī man tādi dzīvoja zem palodzes – bet tas, ka nevar atrast neko, gan bija visai neomulīgi.

6/18/18 10:50 pm

Secināju, ka kopš pēdējās dzimšanas dienas regulāri aizmirstu, cik man gadu. Baigi viegli kaut kā :D

6/15/18 10:30 am

Vispār interesanti par iepirkšanos. Sakarā ar Alfas ķemmēšanas fiasko, esmu intensīvi pievērsusies drēbju internetveikaliem. Arī diezgan maz visa kā, pat neskatoties uz izmēru, bet vismaz kaut kas jau ir atrasts un piegādāts.

Savukārt Latvijā pārtiku internetā es pat nevaru iedomāties pirkt. Nezinu, kāpēc, varbūt tāpēc, ka tik maz variantu. Maxima man nekad nav patikusi, savukārt par nuko.lv pat Rimi šķiet lētāks un izdevīgāks. Tiesa, arī UK to darīju, šķiet, tikai vienreiz. Tomēr kaut kā patīkamāk apskatīt to visu klātienē un izvēlēties. Ir arī drošāka sajūta par pārtikas termiņiem, un var redzēt, kā lietas ir safasētas. Es, piemēram, vairs principā nepērku grieztos, pārtikas plēvē ietītos sierus – ož jau atverot un turas pāris dienas. Sākumā šķita, ka tā ir tikai Mego vaina, bet pēdējoreiz gadījās arī kRimi.

Kā jums ar iepirkšanos internetā?

6/13/18 01:12 pm

nu nezinu, nezinu, kā tiem taksifajiem ies ar dinamisko praisingu. es šodien maķenīt pagaidīju un tomēr izdomāju novilkt yandex.taxi, lai cik ļoti mani nekaitinātu viņu reklāmas visās mobilajās lietotnēs. sanāca kāds aptuveni 4 eiro ietaupījums, vismaz pēc taxify price estimate. visādi citādi nekas daudz neatšķiras, ja neskaita sliktāku GPS lasīšanu (un ievadot manuāli, mājas numuru 5 nepieņēma, tikai 50, 54, utt), so, iespējams, taksifajam atā.

6/12/18 11:27 pm

ir lietas, ko es šai dzīvē nesaprotu, un viena no tām ir – kas pērk tos caurspīdošos ļerpakus H&M veikalā. ōōō, forša kleitiņa. ōōō, es abām kārtām redzu veikalu cauri spīdam. cheapskates.

6/11/18 09:12 pm

kr4, eto pisec. Es nezinu, kas šai dzīvoklī rij tik daudz elektrības. Boileri šobrīd darbinām režīmā "ieslēdz pāris stundas pirms iesi dušā", kas iepriekšējā mēneša 50 eirikus ir nodzinis uz 37. Bet 37! Diviem cilvēkiem! wtf?!?!?!?! par diviem kompjiem, rūteri, ledusskapi, elektrisko plīti, boileri un tējkannu. Spuldzes visur ir tipa ekonomiskās, plus vēl izvelkošā ventilācija vannasistabā. Bet nu 550 kWh par 2 mēnešiem, vatafak? Ja nebūtu skaitītāja dzīvoklī, domātu, ka kāds naglo pizģī elektrību. Tagad tiešām nezinu.

6/10/18 03:37 pm

Īpaša vieta ellē ir ļaudīm, kas mikriņos
1) ļerkst pa telefonu
2) neprot laicīgi sagatavot etalonu. Šis gan attiecas arī uz citiem transportiem, bet vietas daudzuma dēļ nav tik traģiski.

6/9/18 01:00 pm

Swedbankas gaidīšanas mūzika ir "Tumša nakte zaļa zāle". Novērtēju patriotisko sentimentu, bet pizģec, cik drūmi. Un vispār, tur ir par kumeliņa pazušanu – tas ko, parāda attieksmi pret klientu naudu, vai? :D

6/5/18 03:29 pm

Tā kā strādāt galīgi negribas un mājās tiešām ir vēsi, paskatījos uz "pašmāju seksīgajiem vīriešu torsiem". Secināju, ka man laikam ir galīgi greiza gaume. Kubiciņi atstāj mani vienaldzīgu. Un, ja džekam pupi, lai cik labi trenēti, ir lielāki par manējiem, ēēēē, no. Galvenais, lai nav baigi spalvains. Bet nu vispār, galvenais, lai cilvēks labs, ja.

Man pagadījies tulkot ko tādu, kur ir tik daudz boners and panty dropping, ka tas acīmredzot sāk ietekmēt arī mediju patēriņu, lol.

Dāmas? Jūsu torsu preferences?

6/4/18 06:07 pm

Lai arī man tas vairs nav aktuāli, ieradumam liels spēks, tāpēc ik pa brīdim joprojām čekoju ss-ku. Niez nagi uzrakstīt garu postu ar nosaukumu "par naudu gaumi nenopirksi", bet bišku attur hotlinkošanas neiespējamība. Tādas baismas tur darās, jei bogu.

6/4/18 04:40 pm

Lietus mākoņi velkas. wiiiiiiiiiiii! Negaisu nesola bet, protams, cerēt jau var.

6/3/18 03:36 pm

Šodien absolūti bezjēdzīgās lietās: zelta nabas pīrsings ar briljantu, tikai 950.00.

Bet vispār man ir rotu krīze – gribas kaut ko jaunu, bet mode šobrīd tāda, ka galīgs trešs/ne mans stils. Bārkstis un plastmasa... so trashy.

5/29/18 10:45 pm

Iespējams, rīt to nožēlošu, bet vispār uztaisīju varen garšīgu versiju par auksto zupu – karija ar žāvētu vistu. Var gadīties nožēlot, jo sriraču liku pa taisno katlā, nerēķinoties ar to, ka tā uzreiz nogrimst un nav zināms, cik īsti ir pielikts, bet nu var paciest :D
Ledusskapī dzesējas pamatne Banoffee pie. Cerams, ka šoreiz sanāks sakult krējumu – pagājušoreiz mēs ar rokas kuļamo (jā, mums nav miksera) pamanījāmies sakult sviestā. It was kinda magical – nav īsti sakūlies, pieliec cukuru, BAM – sviests un atdalījušās sūkalas pāris kūlienos.

Sāku sapņot par virtuvi. Vēl nezinu, kas tur būs, bet noteikti zinu, kā tur nebūs – tostera, mikroviļņu krāsns un sulu spiedes. Manuprāt, absolūti bezjēdzīgas ierīces, maizi var uzgrauzdēt arī uz pannas, vienīgais, kam mikrovilnene der, ir popkorna cepināšana, nu un sulas nav mūsu stilā. Vēl nezinu par gaļasmašīnu – šķiet, ka paradums malt gaļu pašiem bija tāds legacy, nu jau gadu pērkam gatavo malto veikalā un lol, neviens nav nosprādzis un nevarētu teikt, ka kotletes sanāk sliktākas. Tomēr visi tie štrunti jāmazgā un vietu arī aizņem. So probably not. Arī dubultās tostermaizes vispār uz pannas sanāk garšīgākas, nekā saspiežamajā tosterī, kas maizi pataisa vairāk glumu nekā kraukšķīgu un sieru izspiež pa visām malām – man negaršo piecepies siers. Bet vispār galvenais ir cepene. Nevaru sagaidīt, kad tikšu pie cepeškrāsns, man jau gadu pietrūkst normāli funkcionējošas krāsns. Tādas, kurā varētu cept arī mafinus, kūkas un visādus jaukus sacepumus. Nu kaut vai dārzeņus sacept bez nejēdzīgas piedegšanas.

5/27/18 10:21 pm

Beidzot, beidzot ir šausmene, kas mani nobiedēja – filma, kam ir zemāk esošais video kā OST (tur ir arī kadri no filmas, bet jūs jau neskatījāties, lol). Par metro, kam tunelī salīst ūdens un notiek maktens pizģecs. Metro jau tā ir visnotaļ biedējoša vieta, bet šis bija tiešām skērī. Nu vismaz tā katastrofas daļa. Pēc tam jau bija stulba drāma un ņeh.

5/26/18 02:34 pm

jaunais earworm
Bi-2

5/26/18 02:01 am

Vēl man šķiet, ka ir tādi cilvēki, kas apzināti aizspiež ausis un izvēlas būt neciešami. Tipa "tu tāpat mani nekad nesapratīsi", "mani nevar savaldīt", utt utjpr. Nē, jūs vienkārši esat lohi, kas negrib strādāt.

Man kādreiz šķita, ka būt par liktenīgo sievieti, visu tādu noslēpumainu, patiesās domas slēpjošu, neadekvātas attiecības veidojošu, ir baigi kruta, #goals and shit, bet nē. Mērķtiecīgi čakarēt dzīvi sev un citiem nav kruta, tā ir destruktīva infantilitāte ar sūdīgu rezultātu.

Forši vispār saprast, ka tiltu dedzināšanas modelis vairs nav manējais. Whew!

5/26/18 12:47 am

Es sapņoju par jaukāku pasauli, kurā ļaudis ir pieklājīgi, nelien rindā pa priekšu un vietējie mediji trešu, ja publicē, tad dara vismaz to ar stilu.

Uzkāpa uz nerva šodien viena fida, kas uzskata, ka rindas pie mikriņa nav domātas viņai, iesēdās manā mīļākajā vietā un turpināja visu ceļu ņemties ar saviem sūdīgajiem, aplūzušajiem matiem, demonstrējot 4mm ataugušu gelišu (man nācās sēdēt aiz viņas, jo es mikriņos principiāli sēžu tikai atsevišķajās vietās, ja braucu viena).

Uzkāpa uz nerva Vismīļākais, kas kaut kāda velna pēc izdomāja, ka jāpamodina mani, lai paziņotu, ka iet pasnaust. Tagad turpina gulēt, a es esmu augšā un man nav ko darīt. Visur, kur skaties, nolādētā GDPR vairāk vai mazāk nopietnā formātā, nu blin, tā nav dzīve.

Uzkāpa uz nerva principā visi tēvēneti ar to sūdu, ko viņi publicē par vietējām "slavenībām". To var darīt arī kvalitatīvāk. A ko man vēl lasīt, ja viss jau izlasīts. Es negribu līst tur, kur ir sprādzieni, šaušanas, Repeal the 8th un citas nopietnas lietas, ir piektdienas vakars.

Nenormāli bendē nervus iesnas, šādas man laikam simts gadus nav bijušas. Ar visu komplektu un pat šķaudīšanu, kas man vispār nav raksturīga. Es ļoti gribētu būt kaut kur citur, pie dabas vai ārā, bet visa šī puņķbūšana un apkārtskraidīšana puņķainai ir bateriju nosēdinājusi tā, ka nespīd. Ja līdz dabai aizbrauktu, nav ne jausmas, kā tiktu atpakaļ.

5/24/18 01:10 pm

Besī pizdosjas, kas domā, ka 40 un 42 ir plus izmēri. Pat Zārā tādus dod, kāds plus izmērs.
Vēl drausmīgi nevaru ciest cilvēkus, kas tirgo produktu/pakalpojumu internetā, bet cenu norāda tikai privātā ziņā. Jūs esat reāli lohi.
Vēl galva tik pilna ar puņķiem, ka grūti redzi safokusēt, bet ko nu tur. Lol nau laiks slimot.

5/22/18 07:38 am

Mandeles jau kādu nedēļu taisa ballīti uz tonsilīta robežas, bet šai sakarā atcerējos interesantu nacionālās ārstniecības īpatnību, proti, citur ir pilnīgi OK pie kakla sāpēm dzert arī kko aukstu, jo aukstums palīdz. Lai kāds vietējais LORs šitā ieteiktu? Tak nemūžam, silta kumelīšu tēja ir jaunais kartupelis.

5/21/18 02:21 pm

Also, man vienkārši vajag ik pa brīdim flushot informāciju no smadzenēm, lai nepārkarst ar visiem šitiem darbiem. Tā nu nākamais aktuālais jautājums šodienas spamošanā ir briesmīgais sāls daudzums gatavos produktos. Jūtu, ka man ir izmainījušās garšas kārpiņas, agrāk nešķita tik briesmīgi, taču tagad, piemēram, čipsi ir nebaudāmi sāļi. Šķita, ka tā ir tikai ar čipsiem, bet nē, tikko paņēmu siera nūjiņu (visādi citādi viens no relatīvi veselīgākajiem našķiem, olbaltumvielas n shit), psc, cik sāļa. Un to vēl visai cītīgi mārketē bērniem! Kaut kā šķiet, ka šāds sāls daudzums ir pārmērīgs, diez vai tas sekmē garšas uzlabošanu un diez vai tas ir tik nepieciešams produkta uzglabāšanai. Nē nu protams, var jau nečakarēties un vienkārši tādas lietas neēst, bet ko darīt, ja garšo? Kaut kā nešķiet, ka mājas apstākļos uztaisīt siera nūjiņas ir iespējams. No piena.

Protams, sāls preferences atšķiras. Ir cilvēki, kas sāli liek čutne kūkai virsū, jo noteikti ir par maz (par to, ka grābt sālstrauku pirms pagaršošanas, ir briesmīgi aizvainojoši gatavotājam, ir cits stāsts). Varbūt es vienkārši esmu pārāk jūtīga mimra, kam nav nekā labāka, ko darīt.
Powered by Sviesta Ciba