Mostly because fuck you, that's why

Recent Entries

9/23/20 08:48 am

Ziņoju, ka sāpošo sānu, protams, kārtīgi pārkompensēju un attiecīgi nepieklājīgi piesvilpos darba dienā, bet centīšos sev nepārmest, jo acīmredzot organismiņam to ļoti vajadzēja, viņš pēdējā laikā ir diezgan noguris un pieprasa atpūtu, gribu to vai nē.

Uz kādu brīdi bija labi, bet pēc gulēšanas sāp vēl vairāk, tagad arī plecs. Simt punkti kaut kāds nervs kaut kur ne tā saspiests, bet kā viņu atspiest atpakaļ, fuck knows. Esmu tik nomocīta ar visu, ka brokastīs vārīšu auzu putru. Man ļoti, ļoti riebjas putras, bet tas esot čutne labākais šķiedrvielu avots aiz čia sēklām. Tik traki, lai ēstu čia sēklas, vēl čota nav.

9/22/20 11:23 am - Diferenciāldiagnostika

Kopš cītīgās mājas tīrīšanas sāp kreisais sāns. Sevišķi, ja ne tā pagrozās vai pārāk dziļi ievelk elpu, nošņaukājas, paklepo vai dara kaut ko tamlīdzīgu. Tieši ap vidukli, kur nekādu baigo orgānu nav. Šodien sāp bišku vairāk nekā vakar.
Tad nu risinu aizdomas par savilktu mistisko muskuli, par kura klātbūtni nemaz nezināju, ar vīndiagnostiku pirms pusdienlaika. Ja atlaidīs, tātad toč muskulis. Ja nē, tad domāsim.

9/21/20 01:39 pm

Man uzradies dīvains paradums pirkt sev ziedus. Nav tā, ka man mājās augu nav, laikam tieši tāpēc, ka šobrīd nav vietas kaut vienam jaunam augam podiņā, jāmierina sevi ar grieztajiem. Bet nu nav iespējams paiet garām savām mīļākajām puķēm, sarkanajām mārtiņrozēm, par 1.50. Nav!
Nav arī tā, ka dzīvesbiedrs puķes nepērk. Likt nav kur! Bet vajag vēl :D

Visādi citādi šorīt bija tik grūti pamosties, ka likās – atprātotāji uzklupuši, tāds nogurums, ka šķiet – nekad vairs nebūsi kaut attāli možs vai darbspējīgs. Bet pārgāja.

9/20/20 04:07 pm

Man ļoti patīk kārtot lietas, bet tīrīt māju gan nenormāli riebjas. Apsveru domu nolīgt mājkalpotāju, lai vismaz reizi mēnesī atnāk un iztīra (būšu godīga – pašai tā kārtīgi tāpat biežāk nesanāk), bet tak bļe, kauns te kādu vest, jo ir mūžīgais remonts un viss izskatās atbaidoši. Urgh.

9/18/20 12:46 am

Izdomāju, ka vajag pamēģināt ķirbi. Nekad tādu neesmu gatavojusi, tikai grebusi, nepatīk, dīvaini ož un tā, bet karijā tak pat zābaku apēdīsi, ne?

Likās, ka nekas tur nesanāks. Ka mizojot nolauzīšu nazi, dēli un vēl nez ko. Ka man būs pārvārīts karijs ar cietiem, dīvainiem ķirbja gabaliem.

Izvārīju kariju. Pat ne sevišķi ilgi. Ķirbi vairs neatradu, tas pamanījās izšķīst. THE FUCK IS THIS SORCERY?!

Tā arī neuzzināšu, vai ķirbis karijā ir garšīgi, jo tas tur ir.. bet nav :D

9/15/20 04:33 pm

Brīdinu, ja kāds sāks rakstīt, ka vīriešiem arī grūti un viņi mirst no pašnāvībām, prostatas vēža vai vnk stulbuma, banošu nah.

Baigi besī, ka gandrīz vienmēr mēnešreizes nāk ar kaut kādu fizisku nebūšanu, vai saaukstēšanās, vai hroniskā tonsilīta paasinājums, vai kas. Te pat nav runa par vispārīgu savārgumu vai sliktu garastāvokli, tas tā kā būtu saprotams, bet huļi? Tagad man pie tā visa nākas dzert viskiju, jo ibumetīns tā īsti nelīdz, antibiotikas diez vai līdzēs, jo šovasar tās ir dzertas atliku likām citiem mērķiem, ko man vēl darīt?! Es tā kā īsti neredzu arī risinājumu, man tā ir bijis, kopš sevi atceros, vienalga, skraidi apkārt vai sēdi mājās, uz mēnešreizēm vienmēr visas esošās zarazas saasinās vai uzrodas jaunas (kas, starp citu, pāriet max divu dienu laikā). Vienīgi varētu izlaist mēnešreizes, bet tas ne man, ne manam organismam nepatīk, šis vienmēr otrajā mēnesī taisa smērfestu. Nu un pacietība nav mana stiprā puse.

Man negaršo viskijs. Bet citi stiprie alkoholi ir vēl negaršīgāki un vīns šito neņem. Urgh.

9/15/20 12:00 pm

Man līdz šim likās, ka man visvairāk patīk oktobris, bet vispār šitāds septembris arī ir tīri jauks. Viegla jaciņa, jūt rudeni, bet vēl nav auksti, slapji un lietaini. Vakar biju pilsētā, centrs vakaros ir tīri jauks. Viss jau ciet, cilvēku maz, bet tomēr ir tāda pilsētas sajūta. Reizēm jau var. Reizēm pat šķiet, ka būtu forši dzīvot centrā, bet divreiz jau esam šito pieredzējuši, tas nemaz nebija tik forši.

9/11/20 06:01 pm - Fish stories

Kā pagatavot gardu zivi (mazliet vairāk) nekā 6 minūtēs:

Ja jums nav šitādas figņas, ejam uz ikeju pakaļ.

Sagriežam zivi +/- vienāda lieluma porcijās. Liekam figņā un apberam ar garšvielām/mērcēm pēc patikas.
Uzvārām lielā katlā pāris centimetrus ūdens, kad vārās, liekam iekšā ieliktni, samazinām uguni uz vidēju, vāku virsū, taimeris uz 6 min, pēc 5 sākam skatīties, vai zivs gadienā nav jau gatava (ar dakšiņu pabakstot dalīsies plēksnēs).

Viss. That's the entire thing. Un māja neož pēc zivs. Lūdzu, paldies, I do it for the people.

9/4/20 12:55 pm

Mani pārsteidz tas, ka visproduktīvākā es esmu tad, kad man ir pavisam objektīvi iemesli tādai nebūt un nejusties labi.
Pēc operācijas bija, well, operācija, 30 grādu karstums, bet vai tas mani apturēja? Nē, biju visnotaļ produktīva.
Šodien poha un pat varētu stiept garumā, bet vai tas mani aptur? Nē, iet ātrāk nekā iepriekšējās dienās.

Bet parastas dienas? Nē, sākumā jācieš no miegainības un, kad padodies un iedzer kafiju, laiks ciest no atviļņa. Un tad vēl sūdīgas ēšanas pusi dienas, jo brīžiem neko nevar dabūt iekšā. Es sāku saprast, kāpēc cilvēki izvēlas ārstēt savas nebūšanas ar alkoholu, ezotēriku un homeopātiju.

9/2/20 03:19 pm

Visskaistākā dziesma.

Devin Townsend - Failure

8/31/20 12:25 am

Gribētos teikt, ka ar gadiem kļūstu mazāk gots, bet regulārās pastaigas pa kapiem liek domāt citādi. Šodien atradu raudošā eņģeļa pieminekli, kas Latvijas kapos laikam ir visai reta parādība.

Guļamistaba gan beigās būs tumši zila, nevis melna, jo atradu tapetes, kas man ļoti iepatikās (vispār puķainas), un viena siena būs ar tādām, pārējās tādā pašā krāsā tumšzilas, tikai bez puķēm.

8/30/20 01:51 pm

Lielajā istabā remonts, pārbīdīju darba galdu uz guļamistabu. Tagad kārtīgs lockdown experience, kad viss notiek vienā istabā. Tāda riktīga padomjlaiku sajūta, kad nez cik paaudzes saspiestas vienistabas dzīvoklī. Trūkst tikai dīvāna un tahtas virtuvē, uz kuras gulēt un kāsēt.

Bet ir cilvēki, kas joprojām tā dzīvo, un nemaz ne tik tālu – burtiski pāris mājas tālāk un pāris pakāpes famīlijā. Es neuzskatu, ka ir jāizvācas no vecāku mājas pie pirmās izdevības, sasniedzot kaut kādu arbitrāru vecumu, bet, ja minētā māja ir 36 m2 vienistabas dzīvoklis, nu tad gan varbūt pie tridcāra taka būtu laiks. Bet nu kas ta man, ne jau man tur jādzīvo.

8/25/20 10:55 am

Rudens ir pavisam drīz, nevaru sagaidīt. Nekas nelīdzinās rudens smaržai. Un gribu, lai ziemā būtu kārtīgs sniegs. Nu ne tā, ka līdz acīm, bet vietām līdz potītēm būtu jauki :)

8/23/20 01:28 am

Man atkal nenāk komenti uz epastu, jums arī? :(

8/21/20 02:20 pm

Nu labi, ielīdu savā 60 eiro dušā, lol, tagad ožu kā tirgus – matos banānu maska, uz sejas krēms ar kurkumu, dušas želeja ar ceriņu aromātu. Bet tas nav galvenais, galvenais ir tas, ka es secināju, ka man neviens nevar aizliegt tagad sākt dzert alu.

Reizēm ir labi būt pieaugušajam (un tas nekas, ka tas alus būs jādzer strādājot).

8/21/20 12:42 pm

Jūs mākat ieiet Drogās un tamlīdzīgos veikalos, neiztērējot vismaz 40 eiro? Vakar laikam pārsitu visus rekordus (kaut kas drusciņ virs 60), un tās pat bija lielākoties pamatlietas tipa tamponi, matu maska, dezodoranti, utt., un praktiski necik dekoratīvās kosmētikas (acu ēnu bāze ap 2 eiro). Es nesaprotu, kā tas notiek, jo galīgi neizvēlos dārgākās lietas, drīzāk otrādi, praktiski visu pērku uz atlaidēm, bet tas viss beigās savācas baismīgā ciparā. Un tā katru mēnesi.

Ko es daru nepareizi? Mati par garu? Paduses par lielu? Generally high maintenance?

8/20/20 11:00 am

Gmail šodien nestrādā. A kā tālāk dzīvot? Is this the end of everything? :D

8/14/20 11:17 am

Tildes birojs ir nejēdzīga, INSIDIOUS ZARAZA. Tā jau vairījos to instalēt, bet vajadzēja spelčekeri (dažādu iemeslu dēļ wordam problēmas ar licenci un OpenOffice ar spožiem rezultātiem neizceļas). Jau kopš saviem datoru pirmsākumiem atceros, cik ļoti riebās rakstīt garumzīmes caur apostrofu, tāpēc vienmēr esmu konsekventi rakstījusi caur alt un visur likusi caur alt. Viss bija kārtībā, līdz vienā dienā Tildes spelčekeris, ko tā jau centos uzinstalēt korekti, lai nebūtu tā grjobanā apostrofa, kas ir viņu debilākais izgudrojums, neko nesakot pārslēdzās uz apostrofu. T.i., rakstot caur altu nekas nenotika.

Kamēr es atradu šito draņķa zarazu, godavārds, vīrusus vieglāk atrast, Tilde, pis tevi zirgs.

Un es nepārspīlēju, jo es ar visu altu drukāju milzu ātrumos. Pēkšņa pārslēgšanās uz sūda apostrofu, ko būtu bijis jāizskauž jau pirmsākumos (tāpat viena pirksta drukātāji nepaspēj laicīgi saspiest apostrofu un vajadzīgo burtu), man vienkārši noēd laiku.

Latvijas nokia, ibio, kā vienmēr.

8/11/20 08:14 am

Šonakt mēs ar Henriju Kevilu bijām ļoti mīlīgi un kaut kādā vilciena stacijā nolaidām vilcienu no sliedēm. Nekas mums par to nebija. Henrijs gan baigi jauks.

Pāris naktis iepriekš ar Ēriku Nortmenu bijām kaut kādos laukos. Kur duša bija liela, vismaz 5x6m aizkariem norobežota telpa dārzā.

Zemapziņa, tu man kko gribi pavēstīt?

8/10/20 11:14 am

Šodien nevaru saprast, pie smukajiem, vai pie gudrajiem – gribas jaunas smaržas, sāku pētīt Avon un pārslēdzos uz Serge Lutens :D

Nezinu, kā būt, jo jaunu stinkiju gribas, bet smaržas lietoju tik maz un reti, ka liekas stulbi pirkt kaut ko lielu un dārgu. Manas mīļākās smaržas Bodīšops jau gadus piecus vairs neražo, bet pat lietojot salīdzinoši bieži, tikai tagad esmu tikusi līdz puspudelei no 30 ml.

Mazos tilpumus, protams, dod tikai kaut kādas "replikas" (principā neatbalstu, kas ir dīvaini, jo re, avonu problēmu pirkt nav, lai arī tas ir MLM, un MLM ir sūds). Labprāt pamēģinātu kaut ko no indie parfimērijas, bet tie lielākoties bāzējas Štatos un tur šipings maksā vairāk nekā prece.

Idejas? Būtu Serge Lutens pa 5 ml, nedomājot iegādātos. Nu, ja vien tas nemaksātu 100 eiro pēkšņi :D
Powered by Sviesta Ciba