my life, the equivalent of bin fire

Recent Entries

4/20/17 04:36 pm

mood of the day:

3/14/17 03:18 pm

3/4/17 10:30 pm

cik jauki gan vakaru pavadīt vietā, kas apmēram arī izskatās pēc dvēseles stāvokļa - total fucking darkness, ar šur tur izmētātām zvaigznēm un mēnestiņu-čigāniņu.

3/1/17 10:36 am

2/28/17 09:56 pm

Esmu noskatījusies divas no šā gada oskara nominētajām filmām, kā reiz tās, ar kurām sanāca fakaps uz skatuves. Nevarētu teikt, ka esmu gaužām lielā sajūsmā par La La Land, vai par Moonlight (pēdējā pat laikam ir labāka, bet arī oscar-worthiness es laikam līdz galam neizprotu, varbūt jāskatās vēlreiz). Tāpēc varētu darīt to, kas nav darīts nekad, un noskatīties visas kandidātes.

2/25/17 09:48 pm

kaut kāda vētra iekšā.

2/12/17 03:44 pm

Man ir riktīga first world problem: izskatās, ka esmu noskatījusies visas šausmenes mani interesējošajā žanrā (nav jau tā, ka to būtu bijis daudz), jebšu drūmi atmosfēriskie gabali, viss tāds pelēks un asinssarkans, miglainie meži, vārdā nenosauktas/neredzamas šausmas, nekādu zombiju vai iemiesošanās, un to visu vēlams vecā, gotiskā mājā. Man ļoti patīk šausmu žanrs kā tāds, gan literatūrā, gan filmās, bet interesē kādi labi ja 15%, jo slasheri un varen fantastiskas būtnes no sērijas "režisors salicis jaunu monstru no visiem esošajiem", tāpat zombiji un citplanētieši mani kaitina. Grūti tā, vai zinies. Ā, un tad vēl ir tas brīdis, kad atrodi ko interesantu, bet, protams, strīmot nav kur un torentos mētājas viens internetu aizmirsts torents ar vienu sīderi, un praktiski diez vai gabals kādreiz sekmīgi novilksies. Jebšu jā, man tiešām ir pārāk daudz brīva laika.

2/12/17 02:19 pm

šobrīd ir neciešami daudz brīva laika. skaidrs, ka pārejoši, īpaši, semestrim ejot dziļumā, bet neomulīgi gan.

2/11/17 08:50 pm

life is, like, weird.

2/7/17 08:05 pm

lūk, laiki pienākuši. pie tā, ka balsī saka "lol", vēl visi tā kā būtu pieraduši. toties šodien pie Operas (of all places!) viens pusaudzis otram tīrā latviešu valodā teica "krindž". kas gan arī visai labi izteica manu viedokli par attiecīgās retorikas figūras izvēli, jānudien

2/4/17 04:01 pm

reizēm liekas, ka vienīgais sacīšanas vērts ir nekad neviena vēl nepateiktais, tāpēc labāk nerunāt vispār, lai nevairotu garlaicību un atkārtošanos, jebšu man nav, ko teikt, bet kaut kāda iemesla pēc niez izmētāt kārtējos eksistenciālos sprauslojumus ne pa tēmu, iespējams, lai atgādinātu, ka es šeit vēl esmu (ne īpaši labprāt, bet var pieciest)

1/31/17 01:27 am

Bet ja tā padomā, februāris ir visnekādākais gada mēnesis. Nevaru atcerēties kaut vienu gadu, kad februārī būtu noticis jel kas ievērības cienīgs.

1/30/17 04:21 pm

1/22/17 11:10 pm

man ir žēl savas vecās kaķenes. ar visu jauno iemītnieku situāciju viņa ir tik ļoti dabūjusi īso nūjas galu (labi, ja ignorēs, drīzāk uzbļaus, lai vācas malā, jo spalvas put pa gaisu), ka tagad pietiek viņu paglāstīt pāris reizes un viņa murrā stundu no vietas par katru uzmanības drusku, kas viņai tiek. bet ir visai skaidrs, ka šis kaķis šais mājās ir pēdējais.

1/18/17 03:22 pmmy life in one picture

1/15/17 12:21 pm

ziņas no spiral of darkness: šodien pirmo reizi mūžā uzcepu rauga pankūkas no nulles. jau ar paciņu maisījumu gāja pagrūti, bet šorīt biju tiktāl izgulējusies, ka velns parāva mēģināt ar dzīvo raugu. esot sanākušas, bet es savukārt secināju, ka man nemaz rauga pankūkas tā īsti negaršo. in other news, es vienkārši niekoju laiku, bet būtībā w/e

1/13/17 08:41 am

Šorīt kaut kā baigi disonē fakts, ka reklāmas par domes zupas virtuvi rāda tieši mikriņos. Ne transportā, kur varētu sastapt šī pakalpojuma mērķauditoriju.

1/13/17 01:36 am

tik ģeniāli tomēr. vidē, kurā reklāma nav absolūti vajadzīga.

1/9/17 10:49 am

vakar noskatījos "The Witch", kas tiekot slavēta kā viena no labākajām 2015. gada šausmenēm.

Nu tā, meh. Recenzijās minētās "pieaugošās šausmas" kaut kā nesastapu, biju izklaidēta, bet vairāk aktierspēles un pašu aktieru dēļ, nevis sižeta. Šai gabalā vecākus tēlo divi pīpli no Game of Thrones, kam seriālā gan nav kopīgu ainu. Tiesa, mātes lomas atveidotājai Kate Dickie atkal tikusi psihās-ar-krūti-barojošās-megamātes tēls, kas kontekstā būtu jocīgi, ja būtu citādi, bet pēc būtības atkal pievienojas "meh" sarakstam. Bet visā visumā laikam viena no retajām filmām, kam pa vidu netika nospiesta pauze, tā ka bija vērts, I guess.


Citās ziņās besos par visu, bet visvairāk besos par jaunā semestra grafiku. Viena diena ar četrām lekcijām, trīs dienas ar divām lekcijām dienā. Nu kāpēc tā jādara, nu. Protams, man ir iespēja pāriet uz neklātieni (visa sestdiena jautrībā), bet vai tas būtu labāk - diez vai.

1/8/17 05:10 pm

mood:

doom
Powered by Sviesta Ciba