Mostly because fuck you, that's why

Recent Entries

3/18/18 01:48 am

Ir diezgan patīkami ik pa laikam apzināties, ka šādām tādām lietām dzīve par īsu (nekad nebūtu domājusi, ka jel ko tādu teikšu, man dzīve vienmēr šķitusi par garu).

3/13/18 01:20 pm

Nesaprotu, kāpēc vegāni pastāv uz to, ka atbalstīt lopkopības industriju nav OK, bet turēt mājdzīvniekus ir. Ja vēl sāk kaķus barot ar veg paiku, vispār psc.

3/11/18 02:40 pm

Visiem meitenes kā meitenes, zaķīte-kaķīte, mīļā un labā... a es - BARAKUDA.

3/10/18 05:49 pm

3/8/18 10:44 am

Taisnības labad jāatzīst, ka vienīgie svētki, kas man vispār patīk, ir Helovīns, jo tur vismaz ir jautri. Nu un man besī tulpes un es nemāku pīt vainagus.

3/8/18 07:47 am

8. marts - Seksistiskā terora upuru piemiņas diena.

Jebšu ha, jūsu tulpes un rafaelkas nekompensē pat vienas dienas atalgojuma starpību, go fuck yourselves, aight

3/6/18 03:33 pm

Sveicināti, šodien studijā kārtējais raidījuma "Huļi" izlaidums, kas šoreiz veltīts t.s. daiļajam dzimumam, jo zinkā, astotais marts n šit. Šeit izklāstīšu objektīvas lietas, kas mani besī sievietēs un ar tām saistītās lietās un kuras tiešām neesmu novērojusi vīriešiem, kas gan nav jāuztver par faktu, ka vīrieši tā nedara. Varbūt dara, varbūt nē, bet es tādus neesmu sastapusi. Call me sexist, see if I care. Anyway.

1. Huļi ir dāmas, kas sev virsū gāž pusi smaržu pudeles? Jūs tiešām tik ļoti smirdat? Es neredzu citu attaisnojumu, kāpēc sev izliet virsū tik daudz, ka aromāts jūtams gaisā vēl stundu pēc tam, kā esat pametušas telpu. Huļi!

2. Huļi ir dāmas, kas nemāk apieties ar tualetes poda ūdens nolaišanas mehānismu, īpaši menstruējot? Tas tipa jūs iezīmējat savu teritoriju ar pusnoskalotiem asiņainiem papīriem, lai visi zina un liek mierā vai nes šokolādītes? Vai arī menstruālās higiēnas produktu atstātais caurums ekosistēmā jūs tā biedē, ka ietaupīsiet divus ūdens litrus, lai visi redz jūsu asiņainos papīrus, tos nedaskalojot? Huļi!

3. Huļi kā reiz sievietēm patīk apmīzt visu sabiedrisko tualeti? Uz sēdekļa nav ne HIV, ne mēris, un šmuce visiem ir daudz lielāka, cenšoties izvairīties no tā briesmīgā poda. Huļi!

4. Huļi maisiņi menstruālās higiēnas lietu izmešanai ir pieejami A) Eiropā vai B) viesnīcās? Nē nu es saprotu, ka ja ieliks tādu parastās labierīcībās, nospers visu uz skaitli trīs, bet varbūt var pamēģināt?

5. Huļi ir daudz sieviešu, kas uzskata, ka apvainošanās, ignorēšana vai zāģēšana ir legit veids, kā veidot komunikāciju dažāda veida attiecībās? Nē nu protams, pasaule ir skatuve un mēs visi aktieri, bet tbh, nevienu jūs tik ļoti nepišat, lai kādam būtu vajadzība samierināties ar drāmu ikdienā. Diemžēl es pat nerunāju tikai par romantiskām vai partnerattiecībām, ir gadījies sastapt īpatnes, kas šādu komunikācijas formu izmanto pat darba attiecībās. Kas, protams, ir ārkārtīgi profesionāli un produktīvi, bet nu a, huļi.

Tā lūk. Sanāca vairāk par fizioloģiju, nekā gribētos, bet nu sasāpējis. Labi, ka pēdējā laikā nav jāapgrozās sabiedriskajā (īpaši forši ir mikriņi, kur dāmas biezajos pufikos vai kažokos un, kā likums, ar milzīgu somu, bāž sēdošajiem dirsu sejā), un arī krogi sanāk tādi, kur dāmu proporcija ir izteiktā mazākumā, but still tho.
Tags:

3/6/18 02:41 pm

Situācija šāda: gāzes plīts sākusi laist garām gāzi, pagaidām cīnāmies ar ventiļa aizvēršanu dīkstāves laikā, jo nu lol, mūs mazāk kā pēc mēneša met ārā, figu mēs te kaut ko vēl labosim. Uz flīzēm pie ventiļa lieliem burtiem uzrakstīts "Pēc lietošanas aizvērt!!!!", pēc idejas vajadzētu būt gana. Bet nē.
Pirmo reizi, kad ieraudzīju ventili vaļā un virtuvi smirdam pēc gāzes, diezgan skaļi pateicu dzīvesbriedim visu, ko es par to domāju (tas nebija diez ko cenzēti, bet nevienu vārdā es nesaucu). Kad jau mierīgi pīpēju, bija iznākusi virtuvei tuvāk dzīvojošā biedrene un jautājusi, ko es tā ārdos, uz ko arī viņai tika paskaidrots, ka šis ventilis ir jāaizgriež, turklāt obligāti, jo laiž garām gāzi un viss smird pēc gāzes. Nebija pārāk smuki, bet domāju, ka vismaz ar to viss beigsies.

Nu bet protams, ka nē. Eju uz virtuvi taisīt kafiju, minētā biedrene tikko taisījusi ēdienu, viss vaļā un smird. Kā lai ar tādu cīnās? Visi vroģe pieauguši cilvēki, tiešām nesaliekas kopā, ka gāzes noplūde = tieša bīstamība, īpaši, bļed, mājā, kur smēķē un "dažs labs" arī dedzina sveces? Man kaut kā negribas šai atlikušajā mēnesī uziet gaisā, protams, tas, iespējams atrisinātu mantu staipīšanu, jo nebūtu kur stiept, bet kaut kā neesmu plānojusi izdevumus apdegumu ārstēšanai, ja.

Es atkal pārspīlēju?

3/4/18 09:19 am

Labrīt, ar jums atkal studijā raidījums "Huļi"! Šoreiz par modi un skaistumu, vai kaut ko tamlīdzīgu, nez, neesmu eksperts.

1. Huļi cilvēki sev joprojām tetovē tādas bezgaumības kā rozes, skorpionus un delfīnus? Parasti uz pleca vai potītes. Nē nu labi, vietu es saprotu, jo viegli noslēpt, bet kāda jēga sev tetovēt kaut ko, kas ir vēl miljoniem? Huļi!

2. Huļi kondicionieri vienmēr ir vienā tilpumā ar šampūnu? Neesmu vēl sastapusi cilvēku, kas tos izmanto vienādā ātrumā. Vienmēr likās, ka kondicionieris iet 2x ātrāk kā šampūns, līdz uzzināju dzīvesbrieža paradumus (šampūns 2x ātrāk kā kondicionieris, how is that even possible, bet nu ir skaidrs, ka viņš ir statistiskais autlaieris). Huļi!

3. Huļi pumpīšus tagad bāž virsū čemu ugodno, bet visbiežāk ne tiem produktiem, kam lietošanai vajag vairākas devas, piemēram, ķermeņa krēmiem. Jā, nu nav tā, ka šo pumpīšiepakojumu nav vispār, bet nav tiem, kas man patīk. Nu un kurš izdomāja, ka ar sakrēmotām rokām jāmēģina pēcāk aizgriezt krēma bundžu ciet? Huļi!

4. Huļi tādas lietas kā atkārtoti uzpildāmie iepakojumi eksistē labi ja šķidrajām ziepēm, un i to ne visām? Save the planet my fucking ass, ok, es neesmu tik eko bio, lai matus mazgātu ar darvas ziepēm, bet nu iespēja spert kaut kādu mazu solīti plastmasas atkritumu samazināšanas virzienā būtu jauka, abet huļi!

5. Huļi svaigums tiek asociēts ar kaut kādiem stulbiem augļiem, un grūti nopirkt dušas želeju, kas nesmaržo pēc augļu salātiem dīvainā izpildījumā? Varētu jau, protams, mazgāties ar vīriešiem domātajām un ost pēc, nez, sniega lavīnas vai kas nu tur parasti ir domāts, bet huļi nav vidusceļa? Huļi!

Paldies, ar jums studijā bija rubrika "Huļi", smaidiet un esiet skaisti. Or don't, I'm not your mother.
Tags:

3/3/18 04:02 pm

Nepietiek ar to, ka reiz dārgais ar "kaut kādiem cietākiem lapu salātiem tipa iceberg" saprata keilu, tagad vēl es tikko uztaisīju smūtiju. Smūtiju, karl! Labi, ka ne no keila. Bet kivi.

3/1/18 07:51 am

Also, ir marts, un tu jau nodokļu deklarāciju iesniedzi?

Es vēl nē, jo čeki palikuši vecajās mājās. Bet arī bez tiem izskatās ļoti daudzsološi (tik patīkami, ka LU maksājumi ierakstās sistēmā automātiski!)

3/1/18 07:18 am

Abi slimojam, bet vismaz marts ir klāt.

2/28/18 10:05 am

Labrīt, šorīt pie jums atkal dodas jaunais "Huļi" izlaidums, kas šoreiz veltīts pārtikai. Tuva tēma mums visiem, bet uz šo izlaidumu mani pamudināja šis raksts par aizgājušiem vietējiem gardumiem, kas ir sena sāpe. Šeit mazliet no visa.

1. Huļi vairs veikalos nevar atrast Cote d'Or, vai vismaz citu balto šokolādi ar riekstiem? Es saprotu, ka baltā šokolāde tip neskaitās īsta šokolāde, but who cares, gimme gimme gimme! Huļi!

2. Huļi liela daļa fasēto desu (jā, man patīk desmaizes, sūdzi mani tiesā) tiek tirgotas ar slīpi nogrieztu galu? A ja man nepatīk? Zināt, cik tizlu šķēļu sanāk, līdz iegūsti normāli taisni griežamu desu? (pēc Pitagora teorēmas varētu izrēķināt, bet huļi).

3. Huļi garšvielu plaukti pilni ar visādu trešu tipa maisījums zivij vai maisījums kotletēm, bet normālas lietas tipa ķiploku granulas vai sīpolu pārslas jāmeklē ar uguni? Huļi!

4. Huļi neeksistē normāls saldēto dārzeņu maisījums, kurā nebūtu viens no šiem - ziedkāposti, brokoļi vai Briseles kāposti? Iespējams, viens no Rimi Wok tāds bija, bet tas ir dārgs un maziņš. Šķiet, bija arī normāls lētais, bet tur bija arī kartupeļi. Gana maz, lai būtu pastāvīgs ēdiens, gana daudz, lai to būtu jocīgi pievienot rīsiem vai citai bāzei. Huļi!

5. Huļi vienīgā apelsīnu sula bez mīkstuma ir tikai Gutta, kuru ne visur var dabūt (un pat ja ir Gutta, nav teikts, ka būs apelsīnu)? Kaut kā negribas maksāt par sulu, no kuras daļa ir biezumi, kurus vispār būtu jāaizliedz ar likumu jākāš un jāmet ārā. Huļi!

2/28/18 09:38 am

Klausos krievu balādes. Кажется, пиздец настал.

2/27/18 11:20 am

Labdien, ar jums atkal studijā raidījums "Huļi"!

1. Huļi lielākajai daļai vīriešu apeņu uz jostas lieliem burtiem brends rakstīts? Tas tak nav stilīgi. Huļi!

2. Huļi jūtūbes algoritms domā, ka sarakstā ar 50 dziesmām shuffle režīmā slēgāties pa kādām trijām ir OK un norm? Huļi!

3. Atgriežoties pie vīriešu apenēm, šis drīzāk lasītāju iesūtīts jautājums – huļi eksistē lodziņš? Lai detaļas savu dzīvi dzīvo? Huļi!

4. Huļi katlumāja izdomājusi, ka, ja ārā auksti, tad jākurina tā, ka pat ar vecajiem logiem, kuriem ir vismaz piecas šķirbas actual stiklā, ir neciešami karsti? Jūs saprotat, ka lielākajai daļai mājā vispār ir plastmasnieki? Gan jau neviens nesūdzas, jo visi nosprāguši no elpas trūkuma. Huļi!

5. Huļi medijos tikpat kā nav nekā, izņemot ABLV un gejrovīziju? Pirms tam vismaz bija olimpiāde, tagad arī tās vairs nav. Dodiet kaut vai plikos pupiņus un orākula padomus, man ir garlaicīgi. Huļi!

Šoreiz "Huļi" sanācis tāds mazliet atšķaidīts, lūdzu atvainot, redakcijai smadzenes cepas ārā no apkures temperatūras ar visu atvērto logu. Savukārt, aiz loga wi-fi droši vien neķer (un būsim godīgi, te ir Avoti, gan jau kāds kompi arī nopizģītu).
Tags:

2/27/18 06:07 am

Liellops, ne kaķis. Sākumā viss tāds murmurmur, es tagad starp jums gulēšu un murrāšu, nē, tagad es gulēšu tev līkumā un murrāšu, nē, vispār es gribēju rashujārīt visu, kas uz palodzes atrodas. Un tas viss piecu minūšu laikā. Yeah, no more kitties for me :D

2/27/18 05:09 am

Jau nez kuro nakti pēc kārtas pamostos piecos no rīta. Sāk apnikt.

2/26/18 09:45 am

Tad, kad gaidi pirmo martu, lai varētu iesniegt VIDam attaisnotos izdevumus un dabūt "free money" - tā ir tā slavenā pieaugšana, ja? Vai vēl ne, jo ja es būtu trū pieaugušais, es plānotu finanses tā, ka man no šī frī monī ne silts, ne auksts?

2/23/18 01:56 pm

Vietējā veikalā esam zināmi kā Tie Kas Izpērk Visus Čili. Bet nu grēks tādus milzīgus skaistuļus nenopirkt!

2/23/18 10:01 am

Skatos uz last.fm librāriju, kur pēdējais skroblings noticis tā ap 2014, un priecājos, kāda man sūdīga gaume :)
Powered by Sviesta Ciba