Mostly because fuck you, that's why

Recent Entries

1/18/21 03:24 pm

Šodien esot Blue Monday, kas gan ir pilnīgas muļķības, anyhow, gribu pārtraukt šo neproduktivitātes festivālu (jau kādu nedēļu nevaru saņemties pastrādāt, beeeeet it kā pagaidām varu atļauties, dedlaini vēl tik ļoti nespiež, atpūtusies gan neesmu, mostos nogurusi) un vēl gribu, lai man nav auksti. 19 grādi taču nav auksti, saņemies, sieviete.

1/17/21 08:56 pm

Vegāni un anonīmie apēdāji aizgriežas, šodien cepu lasi. Izmēģināju jaunu metodi - cepšanu airfryerī. Nu labi, anonīmie apēdāji laikam var arī negriezties prom, jo eļļa tur iesaistīta viens pūtiens, lai galīgi nepielīp āda.

Ir labs. Šis un cepšana folijā dala pirmo vietu. Otrā vieta ir tvaicētam lasim, trešā - uz pannas ceptam. Par krāsnī ceptu nezinu, man tik sen nav bijis krāsns, ka neatceros, kā tas vispār ir.

In other news, matiem kaut kas nepatīk. Grūti saprast, dzīve kā tāda, vai pienācis tas cikls, kurā viņi bišku vairāk izveļas ārā. Man tā mēdz gadīties. Reiz uz Ziemassvētkiem saņēmu dāvanā matus audzējošo šampūnu, jo visi bija pamanījuši, ka māja pilna ar matiem. Bet, tā kā tas šampūns izraisīja pilnīgu haosu galvas ādā, lietots netika. Eventuāli jau viss izlīdzinājās. Varbūt bišku jāapgriež, jo šausmīgi pinkājas, lai arī līdz vietai, kur visvairāk pinkājas, griezt neesmu gatava. Esmu sev pat ieviesusi satīna cepurīti gulēšanai, lai pasargātu matus, tik jēgas nekādas, tā sūda mice krīt nost. Savukārt bizēs tāpat pinkājas. Derētu apgriezt sašķēlušos galus, bet tos redz tikai saulē, ledeņu gaismā grūti atšķirt. Un, tā kā saule nāk tikai pie -15, kad uz lodžijas var nosalt, pagaidām nekā.

1/17/21 12:21 am

Lai arī termometrs rāda -16, sāk kļūt drusku par aukstu, lai ietu komfortabli pīpēt aizstiklotā lodžijā 😬

1/14/21 12:40 pm

Šodiena nesākās diez ko labi. Uzliku sev mērķi izturēt. Parādījās nākamais - atrast mājas kleitu. Parasti par mājas kleitām kļūst visādas random kleitas, kas vai nu ir gana nonēsātas, lai ārā nevilktu, vai arī nekad tā īsti nav derējušas gana labi, lai vilktu ārā. Obligāti garas, vēlams, ar pusgarām rociņām. Uģis Kuģis priecātos :D

Anyhow, nekur nekā nav! Loģiski, ka mājas kleita nebūs pa 60 eiro šifonīga velvetīga līgavas māsas kleita. Reizēm šķiet, ka otrs variants ir tantīšu varianti drausmīgos rakstos, centrāltirgus nobāl. Vai jaunākais trends - platas lentas ar uzrakstiem. Nesen redzēju pa ielu ejam sievieti ar normālu pufaiku, tikai pie rāvējslēdzēja ļipiņas piekarināta milzīga lenta ar kaut kādu uzrakstu. Nu fashion, jūs jau saprotat. Kas par uzrakstu, neatceros, bet viņa drausmīgi grabēja šī uzraksta dēļ.

Ko es ar to visu gribēju pateikt? Mannavkovilkt! Vissirslikti!

1/13/21 01:51 pm

Vakar kaut kā netīšām aizlasījos un aizgāju gulēt pēc četriem. Vainoju instagramu, kurš reklāmās man iemeta Sesto sievu. Nu par tādu ciparu nav jau žēl. Izklaidējoši, bet bišku meh. Ja maksātu pilno cenu, gan nebūtu apmierināta.
Moš jāiepērk arī saplēstās pežģīnes?

1/12/21 09:25 pm

Ja pa tumšu meža ceļu, vienā pusē kapi, iet cilvēks ar suni, skaidrs, cilvēks izvedis suni pastaigā (vai suns cilvēku).
Ja pa tumšu meža ceļu, vienā pusē kapi, iet cilvēks bez suņa, skaidrs, psihopāts kaut kāds.

Jeb stāsts kā es bez suņa gāju pa tumšu meža ceļu un ieraudzīju vēl vienu tādu pašu bezsuņaino un bišku sabijos :D

Bet nu yay, depresņaks drusciņ atlaida (ļoti skaidri varēja just, ka smadzeņu neiromediatori sagājuši bišku šķībi - tikko kā apskāvu mīļoto, uzreiz varēja just, ka atlaiž, elpošana palēninās, sirdsdarbība nomierinās, viss kārtībā)!

1/12/21 03:43 pm

Izskatās, ka man uznācis depresņaks. Tas arī viss.

1/11/21 11:52 pm

Par to psiho"terapeitu" bērziņu, ko viss feisbuks šēro

Attopieties jele!

1/11/21 08:36 pm

Man ne līdz galam saprotamu darbību rezultātā secināju, ka atkal varu dzert kafiju bez sevišķām sekām. Nu, vai tā man likās. Pēc trešās kafijas vienkārši esmu ļoti nogurusi, toties ar tādu skaidrību! Amazing.

Toč nesaprotu, jo pēdējās dienas pat ēdu glutēnu, jo gribējās kaut ko glutēnainu un mājas krājumus vēl nespējam apēst. Fuck knows, really. Pēdējās dienas esmu ēdusi arī soju un pienu, so it's probably not that. Nav tā, ka šobrīd dikti gribas pērties pa veselības iestādēm pie alergologa.

1/9/21 01:37 pm

Šodien mums ir svētki. Tā kā kaimiņu sūdzību dēļ barotavu šogad nevarējām likt, jāiztiek ar to, kas kokos.
Nu un šodien kokos ir sarkankrūtīšu čupa un bērzā divi dzeņi. Draudzīgi, nebļauj viens otram virsū, cītīgi kaļ <3
Gribētos vēl zīdastes ieraudzīt, tās esot atlidojušas uz Latviju no ziemeļiem.

1/8/21 01:24 pm - parunāsim par teikavejiem

Es laikam esmu nonākusi pie first-world-iest no first world problems.
Mums netālajā rajonā suši bārs atvēris piegādi, kas ir diezgan mega notikums, jo šai galā nekas tāds nenotiek. Bet tā arī neesam neko pasūtījuši, jo 95% suši ir ar avokado un/vai garnelēm. Tieši tām divām lietām, ko visi kāro un kuras visiem ir par maz. Un tām divām lietām, no kurām man ir nepanesība :D Ir daži ar zuti, bet tas man vienkārši negaršo :D

Bet nu nekas, kopš tinam paši, esmu secinājusi, ka suši bāri nepiedāvā sevišķi daudz aizraujošu opciju bez garnelēm un/vai avokado. Vienīgais izņēmums bija no Bento ar tunci, sparģeļiem un bonito pārslām, bet Bento vairs nepasūtām, jo kādreiz viņiem bija daudz interesantāks piedāvājums. Tagad to pašu par bišku mazāku ciparu dod dajebkur.

Nu un mūsu tālajā rajonā ir precīzi četras ēdienu piegādes iespējas - 1) Lulu pica vai Picu darbnīca (glutēēēēens), 2) minētā jaunatvērtā iestāde, Gan bei (neatbalstu), pāris mazākas sušenīcas, 3) Labs kebabs no Sarķenes, ko vairāk diez vai izmēģināšu un 4) laikam Vairāk saules, ja pasūta daudz??? Bet nu Wolt nebrauc vispār un Bolt food piegāde sākas ar 10 eiro.
Ā, aizmirsu 5) Rajona šašliku, kas ir so overrated. Jautrāk iet uz vietas pabaudīt viņu interjeru un kaķus.

Kā jums ar sushi? Jā? Nē? Jēlas zivis fuj? Pašam foršāk tīt? Un ēdienu piegādi kopumā šajos pandēmijas laikos?


(also, izskatās, ka man nav ar ko/par ko parunāt :/ bet nu kas maz atliek, ja negrib runāt par visu to vatafaku, kas darās apkārt, ja ne ēdiens un netflix?)

1/7/21 09:57 am

Esmu cilvēks-orķestris, diemžēl tieši pūtēju orķestris "Paši pūta, paši dega". Ugh.

1/4/21 10:56 pm

Šodien arī man nācās skenēt pasi un seju, lai tiktu pie šmidziņas internetā.

Visvairāk apņirdzos pie soļa, kur šie pārbauda liveness check. Bitches don't know I'm dead inside, and died even more seeing my face in that scanner!

1/3/21 06:02 pm

Nu tā, atteicos no glutēna, pa divām nedēļām nometu 1.7 kg. Tas ir neko citu sevišķi nemainot. Iespējams, svētku izēšanās sekas vēl ir progresā :D

Pieņemu, ka tas lielākoties tāpēc, ka vairs neēdu maizi, gatavos konditorejas izstrādājumus un savas mīļākās konfektes, kas satur miežu iesalu, tātad glutēnu. Toties bezglutēna kūkas airfryerī ir tapušas vairākkārt, jo manu saldumu kāri neapturēt :D
But hey, if it works, it works! Pasūtīju Gemosā litrīgo bezglutēna sojas mērci, jo rimčika mazās sanāk neizdevīgi un tāpat šobrīd beigušās.

1/2/21 06:35 pm

Tā kā suši un ceptā vista bija jāēd pirmie, rosolu sākām ēst tikai šodien. Nu un teikšu tā - lol nau vērc. Līdz šim to taisīju gandrīz visos Jaunajos gados, jo tradīcija un tā, ikdienā nav laika kaut ko tik smalki griezt. It kā klasika, bet kāpēc? Uz šo jautājumu man atbildes nav. Ja nu vienīgi tāpēc, ka var relatīvi lēti pabarot veselu baru, bet jau sen nedzīvojam laikos, kad viss bija dārgs un deficīts.

Izskatās, ka rosols pievienosies tiem klasiskajiem ēdieniem, ko vairs netaisīšu. Nu un vispār majonēžainie salāti, izņemot biešu-ķiploku un siera, liekas bezjēdzīgi.

Toties pat knapākais rosols ir labāks par bezglutēna maizi. Psc, es patiesi nebiju ēdusi neko tik bezgaršīgu. Pat kartonam ir izteiktāka garša. Pat sacepot uz pannas sviestā, tas situāciju diez ko neuzlabo, jo kaut kādā maģiskā veidā tā sviesta garša kaut kur pazūd. Un es ikdienā ēdu galetes, tās salīdzinājumā ar šo ir garšas kalngals.

12/31/20 07:31 pm

Laikam tas čuvaks, kas, sagaidot 2018. gadu, no pretējās mājas lodžijas deva savu pienesumu salūtā, būs izrādījies pareģis.
Re, šogad varēs priecīgi lidināt plaukšķenes no balkona tāpat kā citus gadus :)

(bet nu man drausmīgi besī salūti, ceru, ka visu izšaus tagad un pusnaktī būs relatīvi mierīgi, lai arī tas ir ļoti naivi).

vēl šogad paspēju iemācīties ko jaunu - taisīt japāņu rullēto omleti. tā tiks ierullēta suši. ja nebūšu pārāk nogurusi no sejas zīmēšanas (nu labi, pat ja būšu, nāksies tā kā tā), cepšu korean fried chicken. rosolu jau sagriezu. vēl būs siera plate. varbūt slinkums uznāks.

nu tad ar uzkāpjošo un tā.

upd: iemācījos arī rullēt suši, ne tikai gurķi, pārmaiņas pēc :)

12/27/20 12:47 am

Kad mājās nekā nav, ņem pieliekamajā sen gulējušo gatavā popkorna paku. Izkausē piku sviesta, uzlej popkornam, šķīvi virsū, sakrata.
Saberž piestā tējkaroti kaltētu maurloku, sīpolu granulu, pustējkaroti ķiploku pulvera un čili pēc garšas. Uzber popkornam, šķīvi virsū, sakrata.

Maurlokus un sīpolu granulas dod Maximā, vienīgais, kam tā vieta derīga (un čorizo, bet arī tikai izredzētajās)

12/26/20 09:20 pm - Modernās paražas & ticējumi

Katru Ziemas svētku dienu jāskatās viena Gredzenu pavēlnieka daļa.
Ja Ziemassvētkos iet uz veikalu, kasierei jāuzdāvina konfektes, lai nākamgad nav svētkos jāstrādā un visiem priecīgs prāts.

Esmu runājusi.


(bet ja nopietni, nav pat mežā jāiet, pastaigai pa rajončiku līdz pusei vispār neredzēju neviena cilvēka, tik viena mašīna garām pabrauca. Tas bija tik lieliski. Pēc tam, protams, saradās ļaužu kā blusas, bet ah, tas bija tik neizsakāmi labi)

12/23/20 09:19 am

Šorīt savā bezglutēnībā ēdu banānu pankūkas ar kokosriekstu miltiem.

Nu nezinu nezinu. It kā jau nav slikti, sevišķi ar kokosriekstu-sojas desertu mērces vietā. Jūt gan banānu, gan kokosriekstu. Bet tekstūra ārkārtīgi nepierasta. Nav tās cietās, kraukšķīgās maliņas, kas ir ierastajām pankūkām. Nu nezinu nezinu, vai tā vajag. Nav pat vegānisks – cik banānu, tik olu.

12/22/20 11:05 am

Vecums nenāk divi – esmu pirmoreiz mūžā ieviesusi acu krēmu.
Ne tāpēc, ka grumbas, bet tāpēc, ka vietām sausa acu āda. Kāds pārsteigums, 10 un vairāk stundas blenžot monitorā.

Ģimenes ārsts gan ar katru reizi kļūst arvien dīvaināks - man noteikti esot pārtikas alerģija, bet tas noteikti nav glutēns. Un no hroniski aizliktā deguna varot būt viss kas, čutne ūdens celī, matu sāpes un diabēts. Visai apņēmīgi gan solījās šo salabot, bet nu es jau vairs neticu :)
Powered by Sviesta Ciba