my life, the equivalent of bin fire

Recent Entries

5/23/17 06:50 pm

man sākuši tā patiesi garšot dārzeņi un cita zaļbarība. šķiet, organisms cenšas kompensēt brīvdienās nodarīto postu. tas, vai arī vecums.

5/21/17 02:00 am

Be young, be dope, be proud.

5/19/17 01:33 pm

T: Tu beidz dzert šitos enerģijas dzērienus, baigi slikti ir, mammai kardiologs teica, ka nekādā gadījumā nedrīkst.
T: iedosi cigareti?

5/10/17 09:03 am

sniegs maijā, tas vēl tā, bet es bibliotēkā līdz ar tās atvēršanu, lūk, tie ir brīnumi.
otro dienu starp antīkiem grāmatplauktiem teju līdz griestiem, mazā stūrītī, it is such an odd sensation. nevarētu teikt, ka pēdējās dienas ir bijušas normālas jebkurā gadījumā, bet nevarētu arī teikt, ka man būtu aplam jebkas pret to iebilstams. ja nu vienīgi, ka diennaktī ir tik stundu, cik ir, un visādi kaitinoši pienākumi, ko vairs nevar atlikt.

5/9/17 10:42 am

abet ja par tām alfa mātītēm, tad man liekas, ka tās ir tās, kas tā vienkārši var atļauties staigāt papēžapavos visu laiku. vienalga, vai tāpēc, ka brauc ar auto, vai tāpēc, ka visu pienes klāt, vai vienkārši nekur neiet, vai pacieš sāpes, vai ģenētiski pārākas, bet izgājienu "es tagad nopirkšu ikdienas zābakus ar 10 cm papēdi un būs ok" es vienkārši nesaprotu. gribētu, protams, saprast un pielietot, jā, jo smuki tak n shit, bet nesaprotu.

edit: ne viss, kas staigā papēžapavos, ir alfa, nepareizi izteicos. bet katrā ziņā šī spēja manās acīs ir pārākums. sadly, very sadly.

4/30/17 10:20 pm

4/20/17 04:36 pm

mood of the day:

3/14/17 03:18 pm

3/4/17 10:30 pm

cik jauki gan vakaru pavadīt vietā, kas apmēram arī izskatās pēc dvēseles stāvokļa - total fucking darkness, ar šur tur izmētātām zvaigznēm un mēnestiņu-čigāniņu.

3/1/17 10:36 am

2/28/17 09:56 pm

Esmu noskatījusies divas no šā gada oskara nominētajām filmām, kā reiz tās, ar kurām sanāca fakaps uz skatuves. Nevarētu teikt, ka esmu gaužām lielā sajūsmā par La La Land, vai par Moonlight (pēdējā pat laikam ir labāka, bet arī oscar-worthiness es laikam līdz galam neizprotu, varbūt jāskatās vēlreiz). Tāpēc varētu darīt to, kas nav darīts nekad, un noskatīties visas kandidātes.

2/25/17 09:48 pm

kaut kāda vētra iekšā.

2/12/17 03:44 pm

Man ir riktīga first world problem: izskatās, ka esmu noskatījusies visas šausmenes mani interesējošajā žanrā (nav jau tā, ka to būtu bijis daudz), jebšu drūmi atmosfēriskie gabali, viss tāds pelēks un asinssarkans, miglainie meži, vārdā nenosauktas/neredzamas šausmas, nekādu zombiju vai iemiesošanās, un to visu vēlams vecā, gotiskā mājā. Man ļoti patīk šausmu žanrs kā tāds, gan literatūrā, gan filmās, bet interesē kādi labi ja 15%, jo slasheri un varen fantastiskas būtnes no sērijas "režisors salicis jaunu monstru no visiem esošajiem", tāpat zombiji un citplanētieši mani kaitina. Grūti tā, vai zinies. Ā, un tad vēl ir tas brīdis, kad atrodi ko interesantu, bet, protams, strīmot nav kur un torentos mētājas viens internetu aizmirsts torents ar vienu sīderi, un praktiski diez vai gabals kādreiz sekmīgi novilksies. Jebšu jā, man tiešām ir pārāk daudz brīva laika.

2/12/17 02:19 pm

šobrīd ir neciešami daudz brīva laika. skaidrs, ka pārejoši, īpaši, semestrim ejot dziļumā, bet neomulīgi gan.

2/11/17 08:50 pm

life is, like, weird.

2/7/17 08:05 pm

lūk, laiki pienākuši. pie tā, ka balsī saka "lol", vēl visi tā kā būtu pieraduši. toties šodien pie Operas (of all places!) viens pusaudzis otram tīrā latviešu valodā teica "krindž". kas gan arī visai labi izteica manu viedokli par attiecīgās retorikas figūras izvēli, jānudien

2/4/17 04:01 pm

reizēm liekas, ka vienīgais sacīšanas vērts ir nekad neviena vēl nepateiktais, tāpēc labāk nerunāt vispār, lai nevairotu garlaicību un atkārtošanos, jebšu man nav, ko teikt, bet kaut kāda iemesla pēc niez izmētāt kārtējos eksistenciālos sprauslojumus ne pa tēmu, iespējams, lai atgādinātu, ka es šeit vēl esmu (ne īpaši labprāt, bet var pieciest)

1/31/17 01:27 am

Bet ja tā padomā, februāris ir visnekādākais gada mēnesis. Nevaru atcerēties kaut vienu gadu, kad februārī būtu noticis jel kas ievērības cienīgs.

1/30/17 04:21 pm

1/22/17 11:10 pm

man ir žēl savas vecās kaķenes. ar visu jauno iemītnieku situāciju viņa ir tik ļoti dabūjusi īso nūjas galu (labi, ja ignorēs, drīzāk uzbļaus, lai vācas malā, jo spalvas put pa gaisu), ka tagad pietiek viņu paglāstīt pāris reizes un viņa murrā stundu no vietas par katru uzmanības drusku, kas viņai tiek. bet ir visai skaidrs, ka šis kaķis šais mājās ir pēdējais.
Powered by Sviesta Ciba