Mostly because fuck you, that's why

Recent Entries

10/23/18 12:34 pm

Karoč ar visām šitām ādas nedienām esmu pasākusi šad-tad likt tipa mitrinošās drāniņmaskas. Nu, tikko kā reiz vienu noņēmu. Pagāja 10 minūtes un āda šķiet sāpīgi sausa. Čozanah? Tā tipa jābūt?

10/22/18 09:01 am

Nē nu protams, tad, kad varētu gulēt, ir jāpamostas sešos izžuvušam kā sahārai, tas, ka slāpst, vēl tā, bet karsti un pēdas sausas un kontaktlēcas izžuvušas un vispār wtf is this. Ņemot vērā, cik zibenīgi žūst drēbes, pieņemu, ka ir baigi sauss gaiss. Ko, man tagad vēl gaisa mitrinātājs būs jāiepērk?

Karoč, vidusceļa nav, vai nu bez apkures +15 un baigais mitrums, vai ar apkuri +19 (tas ir vēl tai istabā ar ārsienu, otrā istabā droši vien ir krietni vairāk, izmērs arī mazāks), šausmas kaut kādas, nu kā šitā var dzīvot. Vēl arī bišku besī, ka te nevar uztaisīt caurvēju, jo visi logi vienā pusē. Reizēm arī kaitina iestiklotā lodžija, jo grūti vēdināt. Bet nu tas viss ir sīkums un nekas nav permanents.

10/21/18 10:32 am

Šorīt var klausīties kuģu miglas taures. Funky. 5:40 gan bija pilnīgi skaidrs, ne miņas par gaidāmo dūmaku.

10/20/18 11:36 am

Ir labi dzīvot ar ķīmiķi. Nekādu komentāru par smirdīgu matukrāsu vai nagulaku, jo ar viņa ikdienu tas salīdzinoši ir sīkums.

10/17/18 11:35 pm

Šovakar redzēju až divas zvaigznes nožaujamies.

10/17/18 09:50 am

Iespējams, nepopulārs viedoklis, bet, manuprāt tā pēc +/- 30 regulāri piedzerties lopā ir alkoholisms, nevis bohēma vai labi pavadīts laiks. Kaut gan, ja padomā rūpīgāk, kāpēc šāds arbitrārs slieksnis? Tāpēc, ka pārējie precas-dzemdē-kāpj pa karjeras kāpnēm? Daži to pamanās arī ar visu pielopīšanos.

Dzērāji sāk patikt arvien mazāk. Lai arī es neesmu nedzērājs un kāda man daļa, ja nebļauj manā pagalmā. Taču ir viena vietējā fūdblogere, kurai katrā, un tiešām katrā postā ir kaut kas par šmigu. Tad negroni (jā, jā, saprotu, ka Aperol laikam taisīja kaut kādu vietējo promo pa visu vasaru, nauda nesmird), tad vīni, tad vēl tur kas. Man jau liekas, ka nav pārāk veselīgi promotēt dzeršanu katrā smukā ēdienreizē, bet sen jau ir skaidrs, ka es no dzīves neko nesaprotu un vienkārši vajadzētu nospiest unfollow :")

10/16/18 01:38 pm

Kā tur palika ar to spraudni, kas bloķētu konkrētus jūzerus latest posts?

10/15/18 09:48 pm

gavno tā jūsu e-veselība. mans ģimenes ārsts ir vienā ēkā ar aptieku, turklāt lētu aptieku, viss parasti forši. aizeju, nostāvu rindā, dabūju recepti. e-veselībā. eju lejā uz aptieku, a receptes ta nav! kad izrakstīts? tikko izrakstīts. ā nu skaidrs, jāpagaida 10–15 minūtes. gavno! kuram mūsdienās ir laiks gaidīt 10–15 minūtes??!?!?!

10/14/18 09:41 pm

Ā, padalīšos – ja kādam ir problēmas ar riktīgi sausiem, zvīņainiem ādas pleķiem (man tāds parādījās briļļu degunštruntu vietās un nenogāja pat pēc diviem mēnešiem bez brillēm), šis ir lielisks līdzeklis. Smird pēc indieša pakaļas (labi, jokoju, pēc sandalkoka, bet spēcīgi), bet palīdz praktiski uzreiz. Ne tur vairs kas sarkans, ne zvīņains. Uz paciņas vēl 101 pielietojums, par to nezinu, bet sausumam palīdz ideāli.

10/14/18 08:48 pm

Vēl man šai dzīvē kaitina pārāk pūkaini dvieļi. Tādus tagad pat mēdz no kokvilnas ražot. Jā, mīksts, bet skuju tu ar tādu noslaucīsies. Un, kas attiecas uz mīkstiem dvieļiem, esmu īsts mileniālis, kas nogalina industrijas, jeb es nelietoju veļas mīkstinātāju. Neredzu jēgu, tikai aizdirš i veļu, i mašīnas. No šī žurnāla lasītājiem kāds tādu lieto? Ja jā, kāpēc?

10/14/18 02:52 pm

Ārā tik burvīgs laiks, bet es pie virpas, jo nokodu bišku vairāk, nekā darbdienās varu sagremot. Eh, gadās. Pēc šī būs jāpaņem pauzīti un jāpievēršas, lol, pirmajam darbam. Jāplāno arī ballītes ēdienkarte. Ehhhhh.

10/9/18 10:37 am

Oj, nesaprotu tos ļaudis, kas bez kofeīna var dzīvot. Pamodos mierīgi, pati no sevis pusastoņos, gatava sākt dienu, so far so good, bet tagad ar visu kofeīnu man nāk miegs tā, ka nezinu, kur likties.

10/8/18 08:33 am

Nu jau mums ir divi dzilnīši. Abi tādi tizli. Redziet, dzilnītim ir visai garš knābis, tāpēc dzilnītis nelido tikai pēc vienas sēkliņas, viņš grābj uzreiz vairākas. Nu lūk, kamēr tas dzilnītis savas sēkliņas sagrābj, viņš pamanās ar savu resno, raibo pakaļu bišķiņ izmētāt sēkliņas pa spraugu. Zīlītes, savukārt, ir daudz graciozākas, bet arī bišku psihākas, viņām patīk vienkārši fiksi pielidot pie loga un lidot atpakaļ, nu un ārdīties pa palodzēm.

Tā lūk. Esam pendžas ar dzilnīšiem. Yolo, bitch.

10/7/18 01:13 pm

Vakar padevos un nopirku eļļas sildītāju. Tika nokristīts par Čurļoni, jo, kamēr iesilst, tā eļļa skraida riņķī un taisa čurāšanas skaņu. Baigi nesilda.

10/6/18 10:15 am

Vēl man nav ar ko par meikapu parunāt. Nopirku kaut kādu low end minipaleti, krāsas ir burvīgas, bet nu fak, tik grūti uzklāt. Tāda sajūta, ka ar otu jākasa un bezmaz jāierīvē plakstiņos, lai kaut kas būtu. Bet krāsas riktīgi smukas, nāksies pieciest.

10/6/18 09:53 am

Barotavā ciemojas ne tikai zīlīšu bars, bet šodien arī dzilnītis. Tāds mīlīgs, stilīgs putnelis :)

10/6/18 07:36 am

Man liekas, ka rajonā dzīvo kāds Omnivas darbinieks. Citu iemeslu, kāpēc paciņas atnāk desmitos vakarā, es nevaru iedomāties. Bet ja nu ne un tam nabagam vēl mājās uz Bolderāju jābrauc?!

10/5/18 12:11 pm

Kopš tā fakapa ar elektrību bail sildītāju slēgt. Nav jau tā, ka tas baigi uzlaboja situāciju, un nevar zināt, vai tieši tas radīja tādu slodzi, ka nodega izvads, jo izvads nodega tad, kad vispār nebiju mājās un strādāja rūteris ar ledusskapi, bet varbūt labāk nemēģināt. Tāpat jau visa elektroinstalācija jāmaina, kas būs nākamais uzdevums, bet, ja līdz tam pamanīsimies vēl kaut ko nosvilināt, tās vienkārši ir nevajadzīgas izmaksas. Dedzināšu sveces, vo. :D

10/4/18 03:23 pm

Vakar izrādījās, ka visa mana famīlija taisās par KPV balsot. Es pimpojos vēl šodien. Bet nu, tur runāt lol nau vērc, jo mums uzskati gandrīz visā ļoti krasi atšķiras. Like not being racist, for starters.

10/3/18 04:59 pm

Ja par krāsām, tad
1) jānolako beidzot nagi, lai neredz, ka zili no aukstuma,
2) kosmētikas zīmoli, kas nepiedāvā acu ēnas sarkanajā/sarkanvioletajā spektra daļā, ain't shit.
Powered by Sviesta Ciba