Mostly because fuck you, that's why

Recent Entries

7/18/19 09:43 pm

Kā izrādās, kuskusam brīnišķīgi piestāv ūdenim pievienotas pāris karotes sarkano apelsīnu sulas. Tas lieliski iet kopā, bet bez skābuma, kas ir citroniem. You're welcome.

7/12/19 09:48 am - Neparasti istabas augi

Labrīt, Ciba! Kur Rīgā tirgo neparastākus istabas augus, izņemot Depo? Paldies!

7/10/19 10:57 am

Bet vispār pat man liekas, ka jūlijā nav jābūt šitik auksti, īpaši naktīs. Jūnijā, jā, protams, bet jūlijam jābūt ar maigām, smaržīgām naktīm un sauli.

7/9/19 05:03 am

Vajadzēja tak zināt, ka aizmigt pusvienpadsmitos ir stulba doma.

7/8/19 04:42 pm

Tas, iespējams, izklausīsies bezgala ļauni un victim blaming, bet kāpēc kā kādam viss nosvilst ugunsgrēkā, nekad nevienam nav bijusi apdrošināšana? Vai arī par šādiem gadījumiem neraksta? Labi, kad saimniecību nones tornado, tur neviena apdrošināšana nelīdzēs, kurš tad pret kaut ko tādu gatavs vispār apdrošināt, bet ugunsgrēki taču ir tik bieži sastopami un var notikt ar jebkuru, vienalga, sava elektroinstalācija, kaimiņu elektroinstalācija, vai atklāta uguns. Kāpēc? (un vēl jautājums, ja OCTA nebūtu obligāta, viņu vispār kāds pirktu?)

7/4/19 03:28 pm

Es vairs ķip neēdu glutēnu. Ne tāpēc, ka stilīgi, bet tāpēc, long story:
Mans ģimenes ārsts domā, ka mans nogurums ir no konstanti aizliktā deguna, kurš savukārt rodas no atviļņa, kurš savukārt rodas no ēdiena nepanesības, un man ir aizdomas, ka pie vainas ir glutēns, jo pēc picasfesta man pamatīgi sāpēja vēders un kurš tad cits, ja ne šlesers, tfu, glutēns. Un nu pēc dienām, kurās glutēns nav ēsts, es kaut kā jūtos labāk.
Bet ja jūs zinātu, kā man garšo glutēns. Makaroni un konditoreja ir mana absolūti mīļākā paika (nevar redzēt lol). Būtu gatava no maizes vien pārtikt. Acīmredzot nāksies pārtikt no visa, kas nav maize, un kukurūzas tortiljām. Galetes gan var ieskrieties, ejiet paši ēst savu putuplastu. Tādi, lūk, ē... bezglutēna pīrādziņi?

7/3/19 10:41 am

Man ir sazvērestības teorija: tie, kuri fano par +30, patiesībā ir aukstasiņu reptiloīdi un globālā sasilšana ir viņu radītā sazvērestība. Checks out, doesn't it? :D

6/27/19 03:21 pm

Lai arī dzīve pagaidām piespiež braukt ar lohovozu, man patīk mašīnas un vilcieni. Velo nav man, bet besī tie, kas ar velo sabiedriskajā aizņem daudz vietas (tie, kas nemāk vilcienā nostiprināt, kā paredzēts, līdz ar ko neērti apsēsties uz velokarināmo blakus esošajiem sēdekļiem, nenosmērējoties pret riepām).
Mostly sabtransu ir grūti paciest kontingenta dēļ. Skaidrs, ka auto neesamību vajag svinēt ik dienu dzerot, bet nu zb, rets brauciens bez atvērta šmigas iepakojuma, par ko visiem pofig.

6/23/19 10:33 am

Vispār es taka biju domājusi neko baigi nesvinēt, jo lol, nau laiks, varbūt līdz jūrai aizvilkties, bet vakar prispičilo sacept pīrāgus un sasiet sieru (lol, wtf), un tas viss sanāca tik lieliski, ka tagad man gribas braukt zaļumos ar to dalīties. Viss ir iespējams, I guess.

6/13/19 06:05 pm - summer bummer

nu, vismaz pipariem un rozmarīnam ļoti patīk šis pekles laiks. izskatās, ka rozmarīnu zem +30 izaudzēt vispār ir nereāli, sējām pavasarī, līdz tveicei bija izlīdis viens neliels dzinumiņš ar čutne piecām adatām. tagad pa šīm tveices dienām vēl kādi trīs mazi sūdiņi izspraukušies. vairāk laikam nemēģināšu šajā klimata zonā audzēt rozmarīnu no nulles, lol nau vērc.
pipari gan salapojuši tiktāl, ka privātumam aizkari noteikti vairs nav vajadzīgi, ar diviem augiem noklāta lielākā loga daļa. garumā gan droši vien vairs nestiepsies, varbūt vienīgi platumā, jo zied un taisa piparus.
karoč, forši audzēt lietas, audzējiet lietas jūs arī.

6/9/19 01:17 pm

Šīs vasaras dienas ir briesmīgi garas. Es pat brīnumainā kārtā ar pārtraukumu nogulēju līdz 10, tagad ir 13, bet tāda sajūta, ka būtu jau 16. Vakar bija vēl trakāk. Šodien vēl ir jēdzīgs laiks, bet vakar bija ļoti grūti. Un, kad pienāk jaukais, vēsais vasaras vakars, esi tā karstumā izsutinājies un noguris, ka nav ne mazākās vēlēšanās ar šo vakaru kaut ko iesākt.

Karoč, laikam jāliek kondicionieris. Visticamākais, sanāks tikai uz nākamo sezonu, ja vispār, bet nu ar šo klimata krīzi neizskatās, ka vasaras paliks vēsākas.

6/8/19 01:55 am

Ļoti gribu rudeni :D

6/6/19 04:12 pm

Man tūlīt sāks raustīties smuki nokrāsotais plakstiņš no visiem tiem cilvēkiem, kam DEG un ĀĀĀ un ES TEV TŪLĪT PĀRZVANĪŠU, un tad vēl vispār aizmirst jautājumu un nozūd un wtf, es saprotu, ka ir karsti, bet kas tā uzvedas? Vroģe tak normāli cilvēki normālos uzņēmumos, kas viņiem visiem iekodis? Vai arī es tāda neievērojama mimra, kuru visi aizmirst? A kā deg, tā gan atceras. Besī

6/6/19 09:07 am

humans are not supposed to be sticky, you sonofabitch weather.

6/5/19 01:52 pm

Man ir aizdomas, ka man gribas peldēt. Kādus pāris gadus nav peldēts. Nez, līcī ūdens auksts? Ezeri un upes nepatīk, besī dūņas un ūdensaugi.

6/2/19 10:32 am

Neesmu bijusi JRT, Prāta vētras koncertā, Brīvdabas muzeja gadatirgū un negaršo zemenes. Un kādas vidējam latvietim populāras lietas neesi darījis tu?

5/31/19 03:54 pm

Biju bērnudārza izlaidumā. Dažas piezīmes:
1) jo garāks izlaidums, jo lielāki pāķi. Šķiet, man joprojām ir trauma no tā laika boifrenda vidusskolas izlaiduma pierīgas laukos, kas bija 4 stundas ar visām sērīgajām pateicībām un citu briesmīgu huiņu. Bet nu 1.5h bērnudārzam, manuprāt, ir bišķiņ tā kā par daudz, lai arī sīkie turējās godam. Es gan nē.
2) Māsasbērns un viņam blakus stāvošā meitene noteikti ir mani dvēseles radinieki un īpaši neizbauda šitādus pasākumus.
3) "Vecais zābaciņš", manuprāt, ir diezgan inappropriate bērnudārzam un varbūt pat vispār, par sākumskolu varētu pastrīdēties, vidusskolā/pamatskolā tas jau ir smieklīgi. Kāda akla sāpe krūtīs dur sešgadniekiem? what the fuck is this goth shit?
4) vēl jo vairāk novērtēju savu vidusskolas izlaidumu, kas bija labāk sarīkotais izlaidums no visiem izlaidumiem vēsturē. nekāda bulšita, priecīgs ņem diplomu un ej. turklāt diplomu ar visiem CE rezultātiem un visu, nevis pirms Jāņiem, kad tikpat labi varētu būt vēl kaut kas jāpārkārto. Nu un, ja pareizi atceros, iztika bez teicamnieku balagāna, jo tur teicamnieki bija lielākoties visi.
5) kārtējo reizi pārvērtēju bērnu iespējamību savā dzīvē. It kā cute, bet varētu būt par daudz balagāna.
6) besī tante, kas iedomājas, ka mūs interesē telefonā lūrēt kaimiņu bērna bildes. Really can't give less of a shit. Tas, ka kaut kādu ne pārāk labu apstākļu dēļ jādala viena vasarnīcas teritorija, lai cik arī liela, nav un nebūs gana labs iemesls tērēt laiku ar drazu par beibleidiem vai ko nu viņi tur dara.
7) man jau likās, ka skolotājas ar gadiem kļūst par īpaši jocīgu sugu. Izrādās, bērnudārza vadībai pārākuma komplekss ir vēl smagākā pakāpē. Es gan viņas vietā pārdomātu, vai ir vērts runāt tik skaļi un augstprātīgi, ja to dara nepareizi (piemēram, "atpūšaties", nevis "atpūtieties"), vai visu priekšā personīgi aizrādīt personālam ar tādu seju, bet nu ok

5/28/19 01:11 pm

Pēdējā laikā paziņu vidū divas tendences – precēties (3 kāzas vienā maijā + viena saderināšanās) un precēties ar minimālu ballīti/tikai zagsu. Man tas likās mazliet dīvaini, nu tak kā, ja kāzas, tad ballīte, bet šodien papētīju svinamvietu un kāzu mielasta cenas. 30 eiro par purnu! 5 eiro korķa nauda (nezinu, par purnu vai par tilpumu). Tas ir, uz tāda vidēja izmēra ballīti (pieņemsim, 30 cilvēki) sanāk nolikt vairākas štukas tikai par ēdamo, šmigu un vietu? Bloody hell. Bet ir tak cilvēki, kas vēl maksā baigo piķi par kleitām un kāzu organizatoriem. Ā, vēl es noskaidroju, ka vienu šķīvi var izīrēt par 1.5-2 eiro. Vienu šķīvi!

Ko es ar to gribēju pateikt, nezinu. Ir skaidrs, ka tiklīdz kāds ballīti nosauc par kāzām, ceņņiks uzaug vismaz par 50%, ja ne vēl vairāk. Bet nopietni, cilvēki uz šo ballīti tērē, teiksim, 5-15 k? Bija man viens paziņu pāris, kas šim pasākumam ņēma kredītu. Nu, kredīts bija jāatmaksā vēl labu laiku pēc tam, kā pāris jau bija šķirts. Kaut kā stulbi.

5/27/19 09:49 am

Besī ārā, ka jau no paša rīta sanāk iespringt, nekur pat nebraucot. Bet nu nekas, man tagad ir Magne B6, rīšu saujām un būšu mierīga kā zilonis. Gribētos jau teikt, ka "rīt saujām" ir pārspīlējums, bet nē, normālā deva pieaugušajiem ir 6–8 tabletes dienā. Un nu būsim godīgi, man konstrukcijā diez vai vispār ir paredzēts būt mierīgai kā zilonim. Bet vismaz auss neraustīsies.

5/25/19 10:10 pm

Varbūt visi kavētāji manā dzīvē vienkārši ir sirdī dienvidnieki, kur tas ir normāli? Lai nu kā, šodien man ir tik abidna, ka esmu gatava izbeigt 20 gadus ilgu draudzību tāpēc, ka atkal, jau kuro reizi, kavē, ilgi un nevar pabrīdināt. Nu tad netaisi tos plānus, ja atkal un atkal nevari īstenot! Aizņemta dzīve nav attaisnojums, tas ir personīgs tizlums un spļaušana visiem virsū no piektā stāva.

I think I'm too old for this shit. Laika man netrūkst, but then again, arī sūdīgas attieksmes ne.
Powered by Sviesta Ciba