木
12 December 2019 @ 03:26 pm
Izkropļojumi  
Jā, tā ir, ka nepietiek tikai ar to, ka esi piedzimis un apziņu, ka pastāv kāds Radītājs un bezgalīga mīlestība. Bet kāpēc jāizdomā sodi un elles? Jo tikai tā cilvēki ievēros morāles likumus? Vai tad citadi nevar? Vai tad tie nav cilvēkā pašā? Vai tad cilvēks pats nesaprot, kas viņā vēl nesakārtots?

"Lasītāji, teoloģiskās domas sekotāji, draugi kristieši un ikviens labas gribas cilvēk - patiesai tuvākmīlestībai, kas sevī iekļauj visu dažādo cilvēku, viņu izturēšanos, orientāciju un dzimumidentitāšu iekļaušanu un pieņemšanu, pietiek, ja sapratīsiet, ko nozīmē vārds "metanoeite" jeb 'mainieties [uz augšu]', kas Rakstos un no kancelēm tiek tulkots un interpretēts nepareizi, kā atgriešanās no grēkiem, bet kas tas noteikti nav. Šī grēku teoloģija ir absolūti nepareiza, tā Dievu pasniedz un attēlo kā vardarbību un atriebīgu, kas pieprasa sodus un nožēlas... Dievs ir absolūta augstākā mīlestība un tā sevī ietver visu dažādību, kāda tā pasaulē un dabā pastāv. Jo nekas nav radīts, lai Dievs to nicinātu, nepieņemtu, sodītu vai atstumtu. Jau Rakstu grāmatas sākumos mēs lasām, ka Dievs visu radīto pasauli redzēja ārkārtīgi labu esam un bija ar radīto ļoti apmierināts... Tad kā, mīļie draugi, Dievs varētu kādu no savām radībām iznīcināt un nolemt ellei?"

https://www.didziskukainis.lv/lgbt-kristiesi/params/post/1571798/par-patiesu-ieklausanu-jeb-brandan-robertson-true-inclusion-gramatas-apskat
 
 
木
12 December 2019 @ 02:48 pm
I'm lost again  
Viegli saprast, viegli izdarīt? )
 
 
Current Music: Billie Eilish - all the good girl go to hell
 
 
木
12 December 2019 @ 12:16 am
In Hell I'll Be In Good Company  
Man nesen teica, ka es nonākšot ellē, jo dzīvojot grēcīgu dzīvi. Jāsāk gatavoties.
Šorīt no rokām izkrita tējkanna ar verdošu ūdeni un es netīšām aplaucēju cilvēku. Bad vibes.
 
 
木
08 December 2019 @ 11:36 pm
Coldplay - Champion Of The World  
Es darīju visu iespējamo, lai paliktu gaismā.
Es centos lidot, bet mana raķete mainīja kursu.
Nē, tiesnesi, neapturiet cīņu!
Lai visi var redzēt, kā man sāp.
Bet es stāšos pretī konkistadoriem
līdz brīdim, kad es būšu pasaules čempions.
 
 
木
06 December 2019 @ 12:32 pm
Iedvesmas avots - Zvejniekaķis  
Ja viss iekristu rokās pats no sevis, ko es no tā iemācītos? Vai vispār būtu interesanti tad dzīvot?
 
 
木
06 December 2019 @ 11:05 am
Atkal un atkal aizveru aiz sevis kādas durvis  
Kāda jēga pieteikties darbā, ja tāpat pēc pāris dienām jāiet prom? Kāda jēga kaut ko darīt, ja ir tik grūti kaut ko novest līdz galam? (Gan darba, gan studiju jomā). Pretīgi, pretīgi, pretīgi!
 
 
Current Music: Coldplay - Talk
 
 
木
04 December 2019 @ 03:12 pm
Reptiļi  


Hsiao Ron Cheng - Crocodile Is Eating My Sorrow
 
 
木
02 December 2019 @ 12:36 pm
Varbūt jāsāk rūdīties staigāt basām kājām?  
"Cilvēka pēdas ir ļoti sarežģīta, skaisti veidota sistēma, kas spēj ilgstoši balstīt uz divām kājām staigājošu ķermeni. Dzīvnieku pasaulē nav cilvēka pēdai līdzīga mehānisma, kas spēj nodrošināt pārvietošanos stāvus, balstot ķermeņa svaru, kalpo kā sviras un līdzsvars, absorbē triecienu un aizsargā.


Problēmas sākas tad, kad kājas tiek iežmiegtas apavos

Pēdas ir veidotas tā, lai spētu veikt savas funkcijas bez jebkādiem palīglīdzekļiem, piemēram, spilventiņiem, iekšzoles, supinatoriem un tamlīdzīgām lietām. Jebkurā mazattīstītā valstī, ja satiksiet kādu ceļinieku, viņš teiks, ka kailas pēdas ir norma, un viņam nebūs pilnīgi nekādas nojausmas par to, ko nozīmē vārds ortozes."


https://jauns.lv/raksts/par-veselibu/59463-desmit-padomi-ka-rupeties-par-pedu-veselibu-tas-ir-svarigi-ari-gada-aukstajos-menesos
 
 
木
01 December 2019 @ 06:52 pm
Sapnis par mājām  
Glass and concrete and stone, it's just a house, not home.
 
 
木
30 November 2019 @ 01:40 pm
 
"Novembra beigas - it kā netīrākais putns pasaulē nomestu savas pēdējās spalvas."

Jūli Niemi "Tu neiesi viens"
 
 
木
29 November 2019 @ 02:51 pm
Maz draugu un grib vēl padomāt  
" Arī filozofi atzīst, ka starp viņiem ir liberāļi un konservatīvie, marksisti un anarhisti, feministi un zaļie. Tomēr filozofu atbalsts vai piederība kādai ideoloģijai lielākoties ir diezgan nosacīta, jo viņi ir trenēti apzināties, ka spēja pamatot kādu viedokli vai padarīt to skaidrāku vienmēr ir ierobežota. Tāpēc filozofu pārliecībām parasti ir šaubu piejaukums un viņi nesteidzas atbalstīt ideologus – tos, kuri zina, kas jādara. Filozofi grib vēl padomāt. Citus tas kaitina: "Nemaisies pa vidu – vajag darīt, nevis domāt." Ir vēl trakāk – filozofu aizdomas vēršas ne tikai pret "sliktajiem", bet arī pret "labajiem". Tāpēc viņiem ir maz draugu."

Artis Svece

https://www.satori.lv/article/klimata-cilveciska-seja-2
 
 
木
26 November 2019 @ 07:51 pm
Sevis izpēte  
Atsāku terapeitisko dienasgrāmatu. Tagad jāsāk krāt nauda mūzikas instrumentam.

vadlīnijas )
 
 
木
26 November 2019 @ 09:35 am
Spēja piecelties no ceļa putekļiem, nopurināt drēbes un doties tālāk  
 
 
Current Music: Aretha Franklin - I say little prayer
 
 
木
25 November 2019 @ 10:13 pm
Par empātiem  
Be honest. Dishonesty will destroy us.
 
 
木
25 November 2019 @ 10:11 pm
 
Ja jūsos kaut kas nav sakārtots, tad paši to ieraugiet, sakārtojiet tā, lai otram nav jācieš no jūsu nesakārtotības.
 
 
木
20 November 2019 @ 02:34 pm
Gara radinieki  
Lai gan L.A. raksti nevieš lielu uzticību, tomēr lasot pa diaognāli atradu ko sev radniecīgu.


"Kad Kurts atteicās stāties mākslas koledžā, bet augu dienu strinkšķināja ģitāru savā istabā, viņa piedāvāja viņam divas izvēles: vai nu atrast darbu, vai meklēt citu dzīvesvietu. Kurts izvēlējās pēdējo. Viņš nakšņoja draugu un gadījuma paziņu dzīvokļos un kādu laiku pat mitinājās zem tilta. Lieki piebilst, ka iepazīšanās ar dzīves padziļināto variantu viņa drūmajam pasaules redzējumam nepievienoja ne kripatiņas saules gaismas, toties iemācīja godīgumu. Katra diena bija kā atklāsme, kaut kas daudz svarīgāks par to, ko māca skolā. “Visu savu dzīvi es neticēju tām lietām, par ko raksta vēstures mācību grāmatās, un vairumam no tā, ko man mācīja skolā. Bet tagad esmu secinājis, ka neesmu tiesīgs spriest par kādu, pamatojoties vien uz to, ko esmu izlasījis grāmatās. Es vispār neesmu tiesīgs par kaut ko spriest. Tāda ir mācība, ko esmu apguvis…”"

http://www.la.lv/kobeins-un-lova-divu-vulkanu-vienlaicigs-izvirdums
 
 
木
18 November 2019 @ 04:01 pm
Duālisms  
Tā jau nevar piesieties šim izteikumam. Bet vai dalīšanas augstākās un zemākās vibrācijās nav visīstākais duālisma slazds? Ja viss ir viens, tad nav atšķirības starp tumsu un gaismu?


 
 
木
17 November 2019 @ 09:27 pm
Darba intervija  
Kopš trenēju spēju cilvēkiem skatīties acīs, esmu ievērojusi, ka vismaz trim cilvēkiem ir ļoti skaista acu krāsa. Šo mazo pasauli varētu pētīt un pētīt, ja tik ilga blenšana būtu pieklājīga.
 
 
木
16 November 2019 @ 06:45 pm
Distancēšanās  
Varbūt mana nepatika pieskarties cilvēkiem skaidrojama ar to, ka negribas netīšām saburzīt vai savainot dvēseli. Ja tā ir kā vissmalkākais samts, netverama un mirdzoša.
 
 
木
14 November 2019 @ 03:02 pm
Ko var mācīties no līdzsvarotiem kaķiem  
"Even when life throws you a curve ball, you can draw on your emotional maturity and stability to help you navigate these challenges. You don’t let things get to you, and you steer clear of the drama, instead choosing an emotionally balanced and calm approach.

If you are being challenged personally, the King of Cups suggests you need to remain emotionally mature when faced with negative energy from others. Be firm on your personal boundaries, stating what is and is not acceptable on an emotional level. This King is level-headed and in control of his emotions. He uses his intellect to make smart decisions and does not let other circumstances or whims sway him from his central beliefs and morals. Stay true to your emotions and feelings and do not allow others to steer you off course.

The King of Cups embodies the perfect balance between the executive and the heart. Not only are you able to assess and manage a situation logically, but you can also draw upon your intuition and understanding of human interactions. As a leader, you care as much about achieving your goals and objectives as you do about making sure everyone is happy and engaged along the way. If you sense that logic and emotion are out of balance, draw on the energy of this King to realign yourself."

https://www.biddytarot.com/tarot-card-meanings/minor-arcana/suit-of-cups/king-of-cups/