木
14 March 2019 @ 04:25 pm
Lielais un nezināmais  
"Melnā krāsa ir kā tukša telpa visumā. Tuvāk ieskatoties tā paver pārsteidzošas lietas."

Kelsey Lu
 
 
木
12 March 2019 @ 01:07 pm
Psihe  
 
 
木
06 March 2019 @ 08:41 am
Cilvēku emocijas  
Nezinu, vai piedzimšanu un nāvi var uzskatīt kā pašu par sevi saprotamu.
 
 
木
04 March 2019 @ 03:30 pm
Isolation  
Viens no saaukstēšanās plusiem ir tāds, ka vairs nejūtos vainīga, ja nolienu savā istabā, palienu zem segas un lasu grāmatu. Atslēgt internetu gan pagaidām vēl neuzdrošinos, tāpēc arī tapis ieraksts cibā.
 
 
木
03 March 2019 @ 02:36 pm
Ko kaķi tev nestāsta  
Sometimes, however, the Seven of Pentacles can indicate frustration with slow results. You have been labouring away at something important, and you may feel concerned that your efforts will go unrewarded. Be patient and appreciate the progress you have made so far. If your work has not yet paid off as planned, remember that your expectations may be unreasonable. There are no guarantees. Be grateful, focus on the present and do what you can with what you have.
 
 
木
27 February 2019 @ 12:05 am
Ja reiz es neeksistēju, kuram tad ir lumbago?  
Aizmirsties tik tālu, ka viss pilnībā no sevis izkratīts laukā. Iestājusies tāda kā nejūtība, kas bija svarīgs vēl pirms dažām dienām, tagad mazsvarīgs. Sajūta, ka nemaz īsti neeksistēju. Manis nav. Galu galā, ja tikai smadzenes un ķīmiskie procesi veido šo realitāti, kāda gan man vispār gar to daļa? Varbūt eksistenciālais tukšums ir pierādījums dvēseles eksistencei.
 
 
木
22 February 2019 @ 11:31 am
Bad feminist  
Roksane Geja: "Ja man patīk gangsta reps, vai esmu slikta feministe?"

https://www.ted.com/speakers/roxane_gay
 
 
木
19 February 2019 @ 09:08 pm
Laikam pārvērtēju savu gribasspēku  
Var pasmieties par jaunā gada plāniem. Šovakar neiegāju kontrastdušā, bet gan burbuļvannā. Taču atšķirībā no tīņu vecuma kas tāds vairs nepriecē. Vismaz sasildījos.
 
 
木
19 February 2019 @ 02:55 pm
Interneta komentāri par mūziku  
I have self-esteem and suffer from anxiety, that's why I often prefer to get away from people and find my company in solitude, because I do not have to worry about what I'm going to say or how I'm going to behave I lock myself in and in a way I feel a comfort. But deep down, I would like to be there sharing moments with people, laughing and showing myself that is always hidden. Sometimes I feel like a bird, that wants to go out into the world, wants to lose its fears, overcome its doubts and traumas I pray that one day I will see myself flying like that bird that does not care as much as it does, it simply flows and goes flying with the others, because I finally feel part of something in this case a flock and I do not care more than enjoying my freedom and seeing the horizon as a journey that does not end.

 
 
木
11 February 2019 @ 09:05 pm
Priekš kaķiem  

Kas man kādreiz šķita tikai priekš kaķiem, tagad šķiet domāts arī man. Piemēram, automātiskā zīmēšana. Kopš vairs nav dalījuma "biroja darbinieku hobiji", ir daudz mazāk aizspriedumu pret visādām nodarbēm. Un mazāk gribas kabināt klāt etiķetes cilvēkiem, tātad arī sev. Vnk šos divus mēnešus bija interesanti pavērot, kā strādā prāts, vērojot, ko sazīmē automātiski kustoties rokai. Jāpiebilst, ka pilnībā nedomāt gandrīz tikpat kā nav iespējams, bet ir bijuši brīži, kad ir izdevies atslēgties vairāk. Kopš sākās fizioloģijas pārbaudes dabi, ievēroju, ka zīmēju ģeometriskas figūras, kas man nekad īsti nav patikušas. Taču visu janvāri biju pārsteigta, kā no šīm figūrām pati izveidoju aizvien jaunas un jaunas kombinācijas, veidojot no tiem jaunus zīmējumus, lai gan parasti šādu sakarību radīšana ar prātu ir radījusi lielas problēmas. It kā būtu atvērušās kādas neredzamas durvis uz sakrālās ģeometrijas pasauli. Pats labākais, ka viss veidojās, neskatoties nekādos paraugos. Protams, kādā no sapņiem, iekšējais skeptiķis atgādināja, ka līdzīgi esmu spēlējusies bērnībā, varbūt ne tik vērienīgi, jo trūka pacietības. Taču atceroties datorgrafikas uzdevumu, kuru nespēju nekā oriģināli izpildīt, biju pārsteigta, ka ar tagadējo prātu, idejas rodas pašas no sevis, nav pat jāmeklē nekādi iedvesmas paraugi. Taču kopš eksāmens ir nokārtots, zīmēt vispār neko tamlīdzīgu vairs negribu un nemāku. Un pat ja pamēģinu, nekas bez domāšanas īpaši neveidojas. Bet iespējams, tas ir labāks veids kā atpūsties pēc nelielas intelektuālas slodzes nekā lasīt informāciju internetā, ko pēc nedēļas jau aizmirsīšu. Bet tikpat labi varētu taisīt koka sūdiņus vai spēlēt kādu instrumentu, ja tajā jomā būtu talants. Tāpēc laikam ķinķēziņu zīmēšana šķiet labs ieradums, ne no tiem kaitīgākajiem.
 
 
木
06 February 2019 @ 11:33 am
 
"No savas mājas ceļa malā,
kas ir dzīves lielceļš,
es redzu cilvēkus, kuri cīnās cerībā,
un redzu cilvēkus, kuri pagurst strīdos.
Bet es nenovēršos ne no viņu smaidiem,
ne asarām - visi viņi ir bezgalīgā plāna daļas.
Ļauj man dzīvot mājā ceļa malā
un būt cilvēkiem par draugu."

V.Foss
 
 
木
05 February 2019 @ 02:28 pm
Reptilian Commander  

https://www.psychologytoday.com/us/blog/i-got-mind-tell-you/201508/the-amygdala-is-not-the-brains-fear-center
 
 
木
04 February 2019 @ 03:12 pm
Atpakaļ tīņu problēmās  
Nekad nav paticis izcelties. Taču laikam jāsamierinās, ka esot cilvēkos tā agri vai vēlu notiks. Un līdz ar to nevarēsi palikt neitāls un neievērojams. Līdz ar to būs arī nevajadzīgi pārpratumi un nepamatotas apsūdzības. Vnk savu niederību nevajag uztvert tik sāpīgi un dramatizēt. Esmu un būšu vientuļš vilks. Mazāk uztraukšos, ko par mani apkārt runā citi. Jākoncentrējas uz to, ko es varu ietekmēt, jo visiem cilvēkiem tāpat es nevarēšu patikt. Pat ja apzināti neko tādu nedaru, lai viņiem nepatiktu. Ar šo ierakstu, cerams, izbeigsies sevis žēlošana.
 
 
木
04 February 2019 @ 03:09 pm
Kaķis ziemā  
Death tarot meaning

"Although the upheaval may seem unwanted and painful, this massive change could bring with it a series of unexpected surprises that create new opportunities and advantages for you.

Finally, Death is a sign that you need to learn to let go of unhealthy attachments in your life to pave the way to a fuller, more fulfilled life of deeper meaning and significance. Death teaches you to let go of outworn and outgrown ways of life and to move forward from them. This is a perfect card to break a bad habit or pattern of behaviour. See this as a time to cut out excess and let go of what is unnecessary for your life. Purge the old belongings, memories and baggage that are getting in your way."
 
 
木
04 February 2019 @ 01:19 pm
Ēzelīša lēnā nāve  
My worst habit
Is my own sadness
So i stay up all night
Wondering why i'm so tired all the time
 
 
木
17 January 2019 @ 11:52 pm
Bildītes  
 
 
木
16 January 2019 @ 05:36 pm
Kad netieku ar sevi galā, varbūt uz brīdi palīdzēs, pat ja ne viss minētais man der  
Ko zīmēt? )
 
 
木
14 January 2019 @ 11:37 pm
Spirāle  
Tas neesot reāli... Bet kā gan viņi to var zināt?
 
 
木
02 January 2019 @ 01:24 pm
Laimīgu 2019  
Jaunā gada Taro kārtīs Velns (Devil) un Eņģelis (Temperance). Duālisms dzīvē nekad nebeidzas.
 
 
木
20 December 2018 @ 05:19 pm
Par iekšējo dzīvi grūti rakstīt, tāpēc rakstīšu par praktisko  
Tiku galā ar saaukstēšanos. Ja ādā uzkrājas daudz asiņu, jāsāk radināties iet aukstā dušā (varbūt to darīt pakāpeniski no remdenās uz auksto?). Vismaz būs kāds eksperinents, pat ja izklausos pēc sekotāja, nevis izgudrotāja.