木
22 January 2021 @ 02:33 pm
Atjaunot esošo, lai vieta atkal elpotu  
"Es domāju, ka būs labi, ja šajā gadā nemēģināsim cits citam virsū bāzties ar saviem produktiem un pakalpojumiem. Radīsim, bet ar tādu godīgu mēra sajūtu. Ja būs labi,mūs atradīs.

Satīrīšanas un sakārtošanas tēma pašlaik liekas ļoti svarīga. Tāpat kā nekad nevazāties apkārt ar iesnām un klepu. Nepaplašināt pilsētas un citas apbūvētas vietas uz dabas rēķina, atrast visus netīros stūrus, kur neviens negrib iet, bet kur kādreiz bijusi jūra un mežs, un kasīt, tīrīt, rušināt un apstādīt, lai vieta atkal elpotu.Nevis pamest vietas, lai virzītos tālāk dabā, jo nesmuki, smird, nav koku un gaisa, bet pa vienai mājai no centra uz ārpusi kasīt, tīrīt, rušināt un apstādīt. Tādu vietu, kur nesmuki smird, nav koku un gaisa pasaulē vairs nedrīkst būt."

Ieva Zībārte
 
 
木
21 January 2021 @ 01:35 am
Kaķis un mājas gariņš  
"Ierodoties jaunajā mājoklī, tev būs jāiedraudzējas ar tā gariņu. Kā to izdarīt? Ja vien tev ir kaķis, vispirms ielaid to, lai izstaigā istabas, iepazīst enerģiju un sadraudzējas arī ar mājas gariņu. Tad izkvēpini jauno mājvietu ar kadiķa zaru vai iededz baltas sveces. Vari ar degošu sveci jauno mājvietu izstaigāt saules gaitas virzienā. Pirmajā naktī atstāj mājas gariņam kādā redzamā vietā cienastu. Šķipsniņa sāls, gabaliņš rupjmaizes un glāze vīna būs tieši tas, kas nepieciešams iepazīšanās cienastam. Bet derēs arī cepumi, saldumi vai siera gabaliņš. Dziednieks Elmārs Spodris iesaka ar jaunā mitekļa mājas gariņu aprunāties un izstāstīt, ka tagad te dzīvosi tu un kādi ir tavi nodomi.

Sargi viņu, un viņš sargās tevi

*Nestaigā pa māju ielas apavos, lai neievazātu slikto enerģiju.

*Izvairies mājās ielaist nevēlamus un nelabvēlīgus cilvēkus.

*Neienes mājās negatīvas emocijas, kas uzkrātas darbā. Ar naidu, skaudību, nenovīdību un izmisumu mājas gariņam būs ļoti grūti cīnīties

*Iepriecini mājas gariņu – sakārto māju, noslauki putekļus un izmazgā grīdas.

*Raugies, lai mājas gariņš vienmēr būtu pabarots. Jo nepaēdis tas tevi nesargās. Izvēlies vietu, kur atstāt viņam cienastu. Protams, būdama astrāla būtne, viņš to fiziski neapēdīs, taču tas tāpat ik pa laikam ir jāmaina."

https://jauns.lv/raksts/sievietem/187826-mans-nams-ir-mana-pils-tas-saimnieks-majas-garins
 
 
木
20 January 2021 @ 12:45 am
Jaunā pārdzimšana (cik brīnišķīgi ir būt dzīvai)  

This song caress the darkness and light inside you )
 
 
木
16 January 2021 @ 03:42 am
Lasu Silvijas Brices BAIGĀS PIEZĪMES  
"Budisms ir piegriezies ar savu prasmi ievest stūrī, kura nav, ar seju pret sienu, kuras nav.

Newspeak'am ir savs šarms.
Stulbs tu vari būt īsu brīdi, bet stūlbs tu būsi mūžīgi."
 
 
木
13 January 2021 @ 02:06 pm
Nervozs rīts  
Dienas iesākums šķiet galīgi nejēdzīgs, jo no otras istabas var tik labi dzirdēt, kā matemātiskās loģikas pasniedzējs jau piekto stundu kliedz uz studentēm par it kā "ūdens liešanu" un "muļķību" (viņaprāt, nespēju pierādīt elementāras lietas). Vispareizāk būtu bijis iet ārā pastaigāties vai šļūkt no sniegotiem
kalniņiem, bet jūtos pārāk satraukta, tāpēc tikai nolienu zem segas un uzlieku austiņas. Grūti nomierināties, jūtu līdzi gan studentēm, gan pasniedzējam. No malas jau viegli redzēt, kāpēc cilvēki nesaprotas. Taču visgrūtāk redzēt savu spoguļattēlu tajā, jo cieņa komunikācijā ne vienmēr ir mana stiprā puse. Varbūt tā ir šīs dienas mācība.
 
 
木
12 January 2021 @ 04:28 pm
Atradu pierādījumus, ka savām domām ticēt nevar  
Tā kā gada pārskatu neuztaisīju, gribēju atlasīt 12 dziesmas, kas visspilgtāk asociējas ar katru mēnesi 2020. gadā. Bet tā kā stingru atlasi neprotu veikt, sarakstā sanāca ielikt pāri 100. Varbūt tas apliecina, ka nevar tādu hierarhiju izveidot, nostādot kādu mirkli vai dziesmu augstāk par kaut ko. Vai arī parāda kāda mana nesena izteikuma nepatiesumu, ka nekas tā īsti vairs nesajūsmina. Ja jau tik daudz mūzikas palicis prātā un brīvo laiku veltu tās apcerei, tad jau interese par kaut ko ir. Pat ja arī par melomānu sevi kādu laiku vairs nedēvēju, joprojām ir brīži, kad mūzika ļoti palīdz, iedvesmo vai paplašina uztveres robežas.
 
 
木
10 January 2021 @ 06:59 pm
 
“The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it.”

Neil deGrasse Tyson
 
 
木
09 January 2021 @ 07:31 pm
Gatavoju hummusu  
 
 
木
29 December 2020 @ 02:30 pm
Spogulis  
"Mēģini vizualizēt savu atspulgu katrā būtnē, tāpat kā tu redzi savu atspulgu spogulī."
 
 
Current Music: Taylor Swift - Marjorie
 
 
木
22 December 2020 @ 12:04 am
Saulgriežu meditācija, saikne ar dabas stihiju gariem  
"Es esmu daba un tās stihijas – visur esoša, tāpēc es uzņemos atbildību par visu savu būtību un apzinos, cik svarīga daļa es esmu šajā pasaulē, jo viss, ko es daru, ietekemē visu, kas ir.
Es esmu maigums, jauda, radīšana, aizsardzība un vienotība.
Es esmu absolūta sapratne un izpratne – visur un vienlaicīgi, un tomēr šeit un tagad.
Es esmu tīrā atbildība un beznosacījuma mīlestība.
Es esmu brīvība un saikne starp visu, tāpēc es šogad īpaši pacentīšos būt stingra un laba saikne.
Es esmu stabilitāte un fiziskās un Kosmiskās absolūtās Gaismas tīrā izpausme šeit uz Zemes."
 
 
木
17 December 2020 @ 02:05 pm
Laikam iekrātais miegs beidzot izgulēts un jāsāk vairāk darīt  
Slimošanas dēļ esmu tik daudz laika pavadījusi guļot (ja neskaita, ka vienu dienu nogulēju 18 stundas miegā, esmu beidzot izlasījusi rudenī iesākto grāmatu, nosapņojusi daudz spilgtu un gleznainu sapņu, izdomājusi daudz plānu), tāpēc šāds atgādinājums tieši laikā, jo miega ritms galīgi nojucis. Esmu sākusi mosties nepiedodami vēlu.

"Mosties laicīgi! ☀
Laikā, kad ir visīsākā dienasgaisma, pasaulei ir vajadzīga tava Absolūtā Gaisma! Lai to starotu, pārvari slinkumu, vēlmi sevi pažēlot, ilūziju, ka agri celties ir grūti un dod sev iespēju šo dienu piedzīvot visā tās pilnībā! Mosties laicīgi. 05:00 varētu būt viens labs variants.
Atceries, ka rīta stundai zelts mutē un ka neesi nācis šai vietā savu miegu izgulēt."
 
 
木
15 December 2020 @ 12:58 pm
Ak!  
Jūs visi esat tik jauni!
 
 
木
02 November 2020 @ 08:34 pm
Ko es varu darīt un cerēt?  
Es ceru, ka neaizskāru kolēģi, jautājot, vai viņa jau sarunājusi zobārstu, jo viņa atbildēja, ka tas dārgs prieks. Tādā intonācijā, it kā es būtu no Mēness nokritusi. Man tiešām kļuva bēdīgi, ka Latvijā cilvēki, kas godīgi strādā, nevar atļauties zobārsta apmeklējumu. Kam ir izdevīgi ciešanu enerģijas?
 
 
木
01 November 2020 @ 04:23 pm
Pilnmēness sieviete - Viedums un radošums  
"Šī ir sieviete, kuras menstrualais cikls sākas reizē ar Pilnmēnesi, savukārt ovulācija ir Jauna Mēness fāzē.
Senos laikos šīs sievietes tika dēvētas par gudrajām, šamanēm
un dziedniecēm, jo pretēji Jauna Mēness sievietēm, kuras savu
enerģiju dod iekšēji, savā ģimenē, šīs sievietes to izpauž uz āru,
un tas ir tāpēc, ka šo sieviešu gudrība un viedums (vīzijas, nodomi un vēlmes) nāk reizē ar intensīvo Pilnmēness enerģiju, un viņas šo gudrību ir gatavas dot pasaulei Jauna mēness laikā, kad Dabā ir tumsa, un viņas gaisma un viedums ir vajadzīgs visvairāk!
Protams, šajai sievietei var būt bērni un ģimene, taču viņas aizrautība ir iedvesmot, palīdzēt un dot plašāk.
Mūsdienu pasaulē tās ir sievietes, kuras ir aizrautas ar pašizaugsmi, un attīstību. Viņām ir savi uzņēmumi un zīmoli, caur kuriem viņas visu šo iekšējo viedumu pauž uz āru, palīdzot pasaulei transformēties.
Šī ir sieviete ar vislielāko enerģijas un spēka potenciālu, kuru
apzinoties pilnībā sevis attīstības un izaugsmes procesā viņa izstaro Gaismu pasaulē ar mūsdienu burves un labās raganiņas titulu, savukārt, neapzinoties un dzīvojot savā ēnā, šis potenciāls transformējas tumšā spēkā, manifestējot tumsu šajā pasaulē."
 
 
木
24 October 2020 @ 11:51 pm
Mīlestība  
"Esmu dzirdējis, ko dzejnieki rakstījuši par sievietēm. Krāšņas atskaņas, svētsvinīga jūsma un meli. Esmu redzējis jūrniekus stāvam krastā un mēmi raugāmies rāmajās viļņu šūpās. Esmu noskatījies, kā veci karavīri ar nocietinātām sirdīm vēro savu karaļu karogus plīvojam vējā un nespēj apvaldīt asaras.
Uzklausiet mani: šie cilvēki neko nezina par mīlestību.

Lautai bija savi trūkumi, bet kāda tiem nozīme, kad runā sirds? Mēs mīlam to, ko mīlam. Saprātam tur nav vietas. Daudzējādā ziņā var teikt, ka nesaprātīga mīlestība ir vispatiesākā mīlestība. Jebkurš spēj mīlēt tāpēc, ka. Tas ir tikpat viegli kā iebāzt kabatā peniju. Pavisam citādi ir mīlēt, lai gan. Zināt trūkumus un mīlēt arī tos. Tā ir reta, tīra un īsta mīlestība."
Patriks Rotfuss "Vieda vīra bailes"
 
 
木
22 October 2020 @ 06:24 am
Sešinieki bieži rādās (06-06)  
Maini savu attieksmi.
 
 
木
17 October 2020 @ 01:53 pm
Fiziskā un enerģētiskā darba vienotība un balanss  
"Miesai nāk par labu miesisks darbs, dvēselei - dvēselisks, tomēr katrai nāk par labu arī otras darbs."
Henrijs Deivids Toro
 
 
木
14 October 2020 @ 10:46 pm
Cenšos atbrīvoties no ilūzijām  
Šķita, ka beidzot esmu sākusi darīt sabiedrībai noderīgu darbu, taču šodien attapos, ka joprojām esmu patērētāja līmenī. Kopš atsāku tulkot, tik labi izjūtu, ka strādāju ar nedzīvo matēriju. Skaidrs, ka tas ir noiets etaps. Digitālā pasaule interesē aizvien mazāk (darbs ar to).
 
 
Current Music: Eddie Vedder -Guaranteed
 
 
木
03 October 2020 @ 02:17 pm
Ja atmet ego ir viegli klausīties  
Strīdi bieži rodas tad, kad ir sajūta, ka otrs neko daudz nerubī. Varbūt pat pieļauj, ka otram var būt taisnība, taču dominē pārliecība es zinu labāk. No kurienes tā rodas un kāpēc? Jo taču absurdi iedomāties, ka es vienīgā zinu un saprotu visu. Un vēl no sajūtas,ka otrs tevi nesaprot, nesadzird tavu patiesību. Lai gan galu galā patiesība ir viens veselums, taču ego grib daudz ko saskaldīt. Nogurumā var pazust empātija, spēja sadarboties un ieklausīties.
 
 
木
25 September 2020 @ 08:28 pm
Domformas  
Viss, ko iedomājies, uzsāk patstāvīgu dzīvi. Uzmanies!