28 February 2024 @ 09:40 pm
 
Israel has only a few decades of existence left. Jews have tried to juggle too many plates, have indulged in a chutzpah too far. Israel depends on the US to guarantee its existence, but Left-wing Jews in the US (and the West generally) have undermined the foundations of the race and civilization that sustained the very industrial and military might Jews in Israel were relying on. The US and the West generally, are finished, Jewish elites have killed them, killed their own golem - out of nothing more than sheer runaway spite that one bunch of goyim dared to stand up to them in the 1930s.

But with the US and the West goes Israel. The guttering torch of European civilization will be passed on to Eastern Europe and Russia, as Herder predicted, but (barring some miraculous turnaround) Western Europe and its US offspring have already been destroyed by the Jews. Places like the UK and France will be outposts of Islam, and much of the US will return to nature, full of niggers running around with bonespikes in their noses and plates in their lips. There will be nobody left to support Israel, it will be on its own. IOW, the Jewish elite, the Jewish race, has shot itself in the foot; and especially with this recent mask-off moment, this time it's the whole world that hates them.

It was always right that the Jews should have a homeland, should come to their senses and understand what having and keeping a nation means. That aspect of the Zionist dream was always correct. A "New Israel" in somewhere like Madagascar would have been perfect, a paradise. But the idea that it should have been that piece of land, Palestine, was just delusional 2,000 year old revanchism based on musty old religious texts. It's quite insane and couldn't possibly last, since Palestinians have all the justice on their side, and Israelis none.
 
 
28 February 2024 @ 08:38 pm
Cthulhu in a nustshell  
Pedožīds pīār apsargā savus sabiedrotos, kanibālus, ar sofistisku gāzgaismošanu.
 
 
28 February 2024 @ 08:05 pm
Gnidrologs in a nutshell  
Gnidrologs tātad stāsta ka tas baisais romas pāvests lopsījot [akšausmas] adrenohromu.

http://klab.lv/users/juvenal/100130.html?view=189474#t189474

Par adrenohromu ir prasta urbānā leģenda, ka tas esot sātanistu jaunības eliksīrs, iegūstams bendējot bērnus.

Tātad kas ir adrenohroms?

Adrenohroms ir šitas:

3-Hydroxy-1-methyl-2,3-dihydro-1H-indole-5,6-dione

Viņu iegūst oksidējot adrenalīnu ar jebkuru stipru oksidētāju kaut vai kālija jodātu

https://chemistry.mdma.ch/hiveboard/rhodium/pdf/adrenochrome.review.pdf

un adrenalīnu var uzvārīt 3 soļos izejot no parasta pirokatehīna

https://www2.chemie.uni-erlangen.de/projects/ChemVis/motm/synthesis.html

līdz ar to adrehnohroms ir lēta manta, pieejama kilogramu daudzumā un nekādus bērnus bendēt viņa iegūšanai nevajag.

Pat ja adrenohromam būtu kaut kāds anti aging efekts [kas nav zināms] tad jebkurš interesents varētu lopsīt to ēdamkarotēm. Čuvaki bļaķ nehuja nezina ķīmiju un sacer ļoti prastas šausmenes, mans padoms - pirms sacerēt šausmenes par jebko moš iepazīties ar priekšmetu vismaz parastā uņa līmenī. Kvalitatīvākas šausmenes vismaz sanāks.
 
 
28 February 2024 @ 04:01 pm
 
 
 
28 February 2024 @ 03:50 pm
 
Skatos Jubilee diskusiju par feminismu, kurā piedalās 8 sievietes. Viena pasaka, ka 'women of colour' iesāka feminisma kustību un tad to pārņēma baltās sievietes. Visas piekrītoši māj ar galvu, apgalvojums tālāk netiek izvērsts. Vai kāds zina, kas ar to domāts? (vai arī kārtējā vēstures izlabošana, kas tiek pieņemta kā aksioma)
 
 
28 February 2024 @ 05:30 pm
 
Jau kādu laiku katru dienu pārbaudu ziņas par Svētā tēva veselību un năkamo dienu kalendāru.

Šodien esot bijusi vispārējā audience, kādu stundu. Viņš pateicis vien dažas frāzes, katehēzi nolasīja palīgs. Tad esot bijis slimnīcā uz pārbaudēm. Saka, ka viegla gripa.

Pēdējā gada misēs Sv. Tēvs sēž. Un kad liturĝija prasa, lai viņš pieceltos un pateiktu dažas frāzes, tad viņš runā aprauti, trūkst elpas. Brīžiem arī sēžot. Vai arī viņš saviebjas.

Sv. Tēva veselības likstas prese pārskaita bieži, bet nekad neesmu lasījis visticamāko kaiti - droši vien, ka sirds mazspēja. Pie viņa dzīvesveida, svara un gadiem tā var būt. Un tad cilvēks smok nost. Un nevis gripa.

Ko darīt? Vispirms vajadzēja Sv. Tēvu nolikt uz semaglutīdu un rejuvenācijas terapijām, tad salabot potīti, lai var staigāt un sākt velo sportu. Tas ir vislabākais. Ticīgie varētu būt solidāri un saziedot 1B. Tad jau visu varētu.

Bet, kas tev deva. Tagad ticīgie spēj saziedot nieka pāris desmitus M gadā Romai.

Citās ziņās. Pajautāju GPT - kāpēc kaķi tik daudz guļ? Tam ir kāda jēga vai aiz neko darīt? Atbilde bija, ka tā nav, ka kaķiem nav ko darīt. Kaķi guļot nodarbojas ar enerğijas taupīšanu.

Esmu atklājis Pallas kaķus, dzīvo Centrālāzijas Alpos.

Āa, un par kalendāru. Šodienas dienā nekas nebija ielikts priekšdienām.
 
 
28 February 2024 @ 12:11 pm
 
Nereälistiski labi nodomi
 
 
28 February 2024 @ 12:22 am
ha  
"Problēma nav tā, ka es neprastu paskatīties uz sevi no malas. Problēma ir tā, ka man ir vismaz trīs malas no kurām skatīties, un es neredzu, kura no tām rāda mazāk greizi."
Tags:
 
 
28 February 2024 @ 12:16 am
tikmēr Briselē  
https://cdn.videy.co/5s0HFy0o.mp4
 
 
27 February 2024 @ 09:36 pm
 
vīrs ierēca par manu dampsterdaivingu, bet es esmu drusku sajūsmā un drusku ahujā par lupatu nezūdamības likumu, kas man specifiskai vajadzībai, kurai pati netērēšos (kurš gan pērk darba drēbes?!) piegādāja tieši tādu virsjaku kā es gribēju (nīstajā haki krāsā kas diemžēl ir ļoti fukncionāla) un treniņbikses un maiku (arī ķipa haki, ķipa skābbarības krāsā) un divus parastus kokvilnas garroku krekliņus, kas nozīmē ka drusku varēšu atjaunot visskarbāklietojamo garderobes daļu. un tā virsjaka tik ļoti patīk, ka laikam būs arī ikdienai kad didriksona drusku par siltu vai žēl nodubļot
reāli jāsaņemas šmotkērijai, pirms atkal esmu noslīkusi lupatās
 
 
27 February 2024 @ 09:08 pm
 
tā kā es te skatījos angel (dēļ briesmīgajiem laikiem es to televīzijā nekad nevarēju noķert), tad redzēju arī bafiju, un parādījās viņa tur fantastiskā plānā džemperī. ja seriāls būtu tagad iznācis, mēs ne tikai zinātu, kas tam par brendu un kur to var nopirkt, tas jau sen būtu izpārdots un padarījis slavenu attiecīgo veikalu un filmas kostīmu mākslinieku (vai stilistu).
bet tagad ir trīs bildes, kurās nevienā nevar saprast, bet.
es skanēju, un skanēju, un skanēju internetus, līdz iegāju zara.com, un tur - voila! 49,95 un visas vēlmes puslīdz piepildītas.
kā tur zarai iet ar mazgadīgo nodarbināšanu bangladešas pagrabos? nēn, visiem jau jāstrādā.
 
 
27 February 2024 @ 07:59 pm
 
Pacietīgi sagaidījis 7-us, aplējis kafiju, jau 11-os atkal nebija ko darīt. 3 brīvdienās sastrādātais bija sīkums upgradeidot vēl vairāk kā ceturtdien. Ja man definēts uzdevums, jā, jau šodien visu mierīgi, ne bez ksanāx iedalītā pārpalikuma jau agrā rītā, bet visus pats sev iedalītos uzdevumus paveicis, tā arī neatradu dienai nekādu pielietojumu, un atkal gaidu pieklājīgu stundu miegam. Sakrātais gmail, kas brēc, ka tūlīt izslēgsies, ja neizmēzīšu, taču nav nekāds uzdevums, lai pārvarētu pilnīgu negribu. Deķis, timeline, cīga – lūk, mani dokumenti.

Tikai divas dienas pēc kravinieka nostāšanās, nav dzelceļniekiem nekāds uzticamais noskaņojums, ne pašiem, kur nu vēl to apcerēt. "Pff, cik nav redzēti šādi sastāvi", viegli sažmiedza seju cilvēks darba vestē, lai kafijas krūzē esošā karotīte nejauši neizbakstītu aci.

(mein Got, es runāju, par to, ka neticu savai gribai/negribai un pārējam sevī, ja ūdens ir vēl tikai 2 dienas. ir redzēts kā ķīmija melo pēc long, hard run, neskaitāmi)
 
 
27 February 2024 @ 02:14 pm
 
Pabeidzu "The Martian".

Jau sen gribēju izlasīt, jo filma man patika. Grāmatā, kā jau paredzams, bija daudz vairāk tehnisku detaļu, kuras, jo tālāk, jo interesantāk bija lasīt, kā arī tēlam pakāpeniski sāku līdzi just arvien vairāk, līdz grāmatas otrajā pusē no tās atrauties vairs nebija iepējams.

Viena detaļa, kas mani ieinteresēja attiecībā uz grāmatas ekranizāciju - filmā viņu izglābj komandiere Lewis, bet grāmatā tas bija viņa komandas biedrs Beck, mēģināju atrast atbildi, kāpēc šāda izmaiņa. Oficiālu atbildi atrast man neizdevās, bet ir fani, kas domā, ka tas tādēļ, lai Lewis dabūtu 'closure', jo viņa jutās vainīga par Marka atstāšanu uz Marsa. Tas šķiet ok variants, bet līdz galam tas mani tomēr nepārliecināja.

Meklējot atbildi uz šo jautājumu es toties atradu kaut ko pavisam citu: visslimāko grāmatas apskatu kādu jebkad man ir gadījies lasīt. Kāds bija pajautājis goodreads vai Marks Vatnijs gadījumā neesot seksists. Šis jautājums mani diezgan pārsteidza, jo, lai nu kurš, bet ne jau Marks Vatnijs. Un tad sekoja gara atbilde vairākos paragrāfos, kur varēja uzzināt visādus brīnumus, īsi sakot, grāmata esot mizogīnijas paraugdemonstrējums. Es neiešu cauri punktu pa punktam, man pietika ar vienu reizi, bet, ja kādam interesē, atstāšu šeit. https://www.goodreads.com/questions/322581-am-i-the-only-one-who-found-mark-watney
 
 
27 February 2024 @ 09:09 am
 
es nezinu, kā Izraēla, un visa "Rietumu sabiedrība" šo ever- ever! nomazgās no savām rokām. un Vācija-izcilnieki-pirmrindnieki - atkal pirmajās rindās, un atkal nepareizajā pusē
 
 
26 February 2024 @ 08:09 pm
 
https://twitter.com/NateSilver538/status/1761800684272308302

Lūk, nav pareizu vai nepareizu atbilžu. Ja tu domā, ka Īlons Masks ar saviem tvītiem ir bijis ar sliktāku ietekmi uz sabiedrību nekā Hitlers, kura darbības rezultējās ar miljoniem cilvēku nāvi, tad tavam viedoklim ir tieši tāds pats svars kā visiem citiem.
 
 
26 February 2024 @ 03:32 pm
 
Jau labu laiku klausos Everything Everything, bet tikai vakar atklāju, ka viņiem ir arī šāds dārgakmens.
 
 
26 February 2024 @ 11:27 am
Blenzt  
Vai nav kāds labs sinonīms šim nejaukajam vārdam? Nosaukt to darbību, kas ir ilga, domīga skatīšanās, bet nosaukt to bez nicinājuma piedevas.
 
 
26 February 2024 @ 12:54 pm
putni  
man tikko pa palodzi tusēja šitāds dzenis http://www.putni.lv/denmed.htm
iepriekš mūspusē nebija manīts
 
 
26 February 2024 @ 12:15 pm
 
aizkari ciet un ūdens pa rokai. nice
 
 
26 February 2024 @ 09:56 am
: reels (nesaprotu tikai, kas par filmu/seriālu)  
- so, you want freedom with no responsibility.
- hmm.
- well, there's only one person on earth, who gets that deal.
- the president?
- a baby. you're fighting for the right to be a baby.