27 January 2021 @ 05:37 pm
 
delikāts a-mounts un tirgīza redeles bez krellēm, ja vēl tirgīzs atcerēsies, ka uzdevu mīklas, kad radīja sauli un mākoņus, kad atrisināja sīkstas cīpslas, viņš gribēja māksliniecisko ādu un noziedzās ar to pašu vārdu guvernantes staigāja ap gultu un deva degošus pulverus piltuves stāvēja uz statīva un kleitas nekustējās uzsvārči nebija klāt gulta dārdēja bija dejas bijās dejot jo anoreksija stāvēja stingri uzklepoja lietus un dārdi pieņēmās sporta kostīmi spīdēja sēlijas milicija iebrauca sētā tumšajā stundā kratīja gabarītus durklis lēca sēdus stājās pie māla figūrām un lūpas trīs reizes spēra puk puk puk un tad bija dzīvība ledus krāces kājstarpes un štrumbances lēcu lences un vēršacis stiga tanki uz lauka garām gāja friču frizūras ielūza ledū traktors auksts bāls nāca rīts trīcēja spīdīgas ugunis liktenis pie stenderes bija atstājis pīrādziņus noktirnes un liesā gumija frančīze uz podiuma stikla durvis māla pods trīcošs zods un pagulte ar malku gliemezīša spicās ausis staigāja pa bēniņiem visu nakti putekļi bira un sēlijas milicis sabozies lēja no tovera traukā pašģīmi linoleja parūkām plīvojot pagalmā nolaidās dispičers stenogrammu durklis vieliskais ciemiņš klauvē un štovē lindrakiem blakus iesaucas gumijnieku turētājs vsevolods trīsstāvu maisiņiem un leijerkasti gobelēnu zem spārna kvintesences elks drūmais politbiroja ērkšķis sašķaidītās tūlītnespējas tulks un ercens galvo, ka nieres ir prāta darbs lapkritis piekritis apmesties bērniem rokturus savīstīt līdz ko brauks braukšanas pēc līdz ko tuksnesī parādīsies brēka tā būs muca kursējošā un mazliet karsti pelni uzbirs uz aproces mīnus brezenta pīckiņas metālapstrādes darbnīcās saplēstās spuldzītes lustru lūdzes gavilēs pipars uz tortes un samilzis nieks ir paprikai priekšzīmīgs noteiksmes pomādnieks.
 
 
27 January 2021 @ 05:23 pm
 
viņi brāķē mutes
 
 
27 January 2021 @ 03:19 pm
 
Diemžēl, bet tā bija. Un ar visu to smadzeņu izskalotie vēl ar vien uzskata, ka tā beigu cucked out uzruna bija aicinājums uz vardarbību. Varbūt viņam ir piedraudēts, ka viņu un/vai viņa ģimeni sāks nogalināt vienu pēc otra, tāpēc šāds gļēvs lēmums, jo principā nebija nekāda jēga pašās beigās tēlot pielaidīgo, ja ir skaidrs, ka globohomo mafija viņu linčos ārā no realitātes tā vai tā. Tā vismaz būtu normāls last stand, ko atcerēties un kas kalpotu par iedvesmu cilvēkiem.
"To paraphrase Churchill - Trump was given the choice between war and dishonor, he chose dishonor - but we will still have war."
 
 
27 January 2021 @ 02:47 pm
 
meklēju airbnb namiņu Korfu salā, atradu šādu lielisku lielisku aprakstu villai:

"Placed in a quiet area, it is part of a traditional neighborhood that has been abandoned recently but still remains attractive."

tātad, tulkoju latviskumā: re, Skrunda-2, drusku pamesta, bet vēl forša vieta!
 
 
27 January 2021 @ 02:41 pm
pie mums nav labāk  
Diemžēl jāpiekrīt kāda amerikāņa teiktajam, reakcijā uz eiropiešu ieņirgšanu par ASV banānu republiku.

All it takes to pacify europeans is to dangle 17 shades of the same color infront of them and make them think there's an actual choice happening.
Isn't it strange how all of your political parties across the "spectrum" are always willing to work together to prevent a populist party from forming a majority no matter what?
 
 
27 January 2021 @ 02:13 pm
ts  
Turies, saule.
 
 
 
27 January 2021 @ 01:24 pm
teh muh science  

Kāpēc uzreiz neņemt visu pačku ar kādām 50 vai ciktur lupatām un nepielīmēt sev uz purna ar palešu plēvi? 1500% efficiency! Modern solutions to modern problems! Correct News Media brings you all the newest science!
 
 
27 January 2021 @ 02:14 am
xxx  
Depresīvas dziesmas, kas pantiņa beigās tomēr pauž kādu atziņu, ir bijušas gara ceļa pavadones, bet tagad tās

signalizē, ka arī novērtēt gaismu ir jāmāk
 
 
26 January 2021 @ 11:34 pm
Šonakt  
Krāmējos pa londonas bēniņiem un slauku putekļus no veciem teātra maketiem.
 
 
26 January 2021 @ 06:23 pm
 
Par laimi, vesela virkne atbilžu šo teoriju ir izpūstas no ūdens.
 
 
26 January 2021 @ 06:49 pm
iespēja vakcinēties  
Ceru, ka iespēja vakcinēties pret COVID-19 pienāks drīz.
 
 
26 January 2021 @ 04:05 pm
par prieku labajiem komjauniešiem  
Concentration Camps for COVID in New York
New York legislators have introduced a bill that would authorize state health officials to detain people without charges.

The law would apply in the event the government declares a health emergency, like the ones in force for essentially all of 2020, which were used to justify the COVID lockdowns.

The legislation would allow the state to arrest and hold anyone with a communicable disease, a carrier of that disease, or a contact of someone with the disease. So, basically anyone.

After three days detainees can ‘request’ release, at which point the government has an additional three days, plus holidays and weekends, to seek a court order.

If they don’t receive a court order after 5 days, only then must they release the detainee.

So you could potentially be held for a solid two weeks without a court even hearing about it.

But that’s only if you request release... otherwise they can detain you for up to 60 days before receiving a court order.

And after the initial court order, they need only request a court review every 90 days to continue to detain you, in the name of a communicable disease.

It's just three months in a concentration camp without charges… and then another three months… and another.

I’m sure this will do wonders for New York’s crumbling tourism sector.

Bill here:
https://www.nysenate.gov/legislation/bills/2021/a416
 
 
26 January 2021 @ 03:04 pm
 
kas mani iepriecina:

es te skatos un pētu pavasara un vasaras airbnb piedāvājumus, mums te vajadzēja vienu romantisku namiņu marta vidū, tad gribētos vasarā paceļot pa dzimtajām ārēm (Vidzeme - es skatos uz tevi), un ļoti daudzi namiņi
a) ir solīdi dārgi
b) ir sen jau nobukoti

tas tomēr ir super, paldies vīrusiem, neviens itālis martā uz latviju nebrauktu, bet latvietis uz itāliju gan aizlaistos. taču tagad - marta skolēnu brīvdienās latvietis paliek iekšzemē, ceļ kopproduktu, patērē savas valsts viesmīlības biznesus un tas ir lieliski!
 
 
26 January 2021 @ 01:05 pm
When conversation ceases, war emerges.  
He is resurrected ♡ Padzēros labu ūdeni!
 
 
26 January 2021 @ 03:02 pm
 
Puse no Bidē kabineta pārstāv tautu, kas sastāda 1% ASV kopējās populācijas. Kur bļāvieni par privilēģijām un diversitātes trūkumu? Kāpēc ASV galvas pilsēta nav Telaviva? Kad būs tuvākais karš ar kādu no Izraēlas ienaidniekiem?
 
 
26 January 2021 @ 02:43 pm
 
kaut ko tie bērni saprot jeb vakar Ūpis dziedāja dziesmiņas ar aptuveni šādām lirikām -
tētis šodien darbiņā bija, daudz ko strādāja, un datorā un darbiņā; mamma šodien darbiņā daudz strādāja, kreklu mazgāja un vēl vienu kreklu mazgāja un izkarināja, un.
 
 
26 January 2021 @ 02:35 pm
 
Laika ziņas sasola apokalipsi, es atbraucu uz centru ar sabiedrisko transportu, un kur te ir tie 20 cm sniega?!
Šitā piekrāpt labticīgu velobraucēju...
 
 
26 January 2021 @ 10:15 am
 
Pirmajās Nīderlandes nemieru bilžu sērijās nekādi degoši auto nav redzami. Visdrīzāk tur bija tā, ka valdība domāja, ka protestus varēs viegli apspiest ar policijas spēka izrādīšanu. Taču, kā redzams, tas tikai saniknoja protestētājus vēl vairāk, un tad jau sākās dedzināšanas...

Valdība tur ir vienkārši idioti, kas neprot pat savaldīt miermīlīgu pūli un tikai izraisa vēl lielākas nekārtības. Un vakcinācijas plāni šai valdībai droši vien ir pilnīgā haosā.

Savukārt man ir prieks, ka Latvijā jaunizveidotais vakcinācijas birojs ir sācis darbību un paziņojis, ka e-veselība ir pilnīgs sūds un ir jātaisa jauna IT sistēma. Tā tas arī ir, un es ceru, ka viņi spēs arī izsist normālu budžetu šīm vajadzībām. Tā bieži vien ir milzīga problēma, ka valsts ierēdņi domā, ka šādas sistēmas var uztaisīt par sviestmaizi. Labas lietas maksā tik cik tās maksā, un vēl jāpierēķina tas, ka valsts pasūtījumos puse aiziet otkatos, tāpēc budžetam ir jābūt vēl lielākam. Es jau pamanīju gaudošanu, ka vakcinācijas biroja darbinieki saņems milzīgas algas. Patiesībā 5000 eiro nav nekas milzīgs, es pat teiktu, ka šāda līmeņa darbiniekiem tas pat ir par maz. Ar zemu algu nekādus spējīgus speciālistus piesaistīt nav iespējams, un ja normāli nemaksā, tad jēdzīgu rezultātu arī nebūs.
 
 
26 January 2021 @ 12:09 pm
 
Izglītība: B.S. in Marketing