Kurvjzieža kontemplācijas

zībenšlēfera nomods

Krāšņais Kurvjziedis

View

Navigation

24. Novembris 2020

Add to Memories Tell A Friend
Pagaidām viss ir ļoti slikti, - možā, optimistiskā balstiņā ziņoja datorsevisa puisis. - Otro reizi mūžā redzam tādu situāciju, kad nereaģē ne mātes plate, ne arī kāda no mikroshēmām. Jāatrod, kur tieši īssavienojums. Ļoti centīsimies izglābt vismaz daļu datus, un, ja izdosies - arī pašu ierīci.


Nuja, man līdz šim viss bija gājis pārāk gludi, vārdu sakot.

23. Novembris 2020

Add to Memories Tell A Friend
Svinēšu šovakar hercoga Ernsta Johana dzimšanas dienu. Lūk.

19. Novembris 2020

Add to Memories Tell A Friend
Vispirms es iemācīšos priecāties par to, kā citi bez iespringuma uztaisa savu personisko zinātnisko karjeru izmantojot privilēģijas, kuras man ir liegtas, Pēc tam es iemācšīšos nejust rūgtumu par to, ka savus zinātnē ieguldāmos resursus esmu norāvusi podā. Un tad tā staigāšana pa ūdens virsu, svieztmaižu un reņģu pavairošana, kā arī mirušo augšāmcelšana tāds nieks vien būs.

18. Novembris 2020

Add to Memories Tell A Friend
Bet jūs zināt, ja, ka Rīgā pie mājām un parkos zied vēl rozes un dālijas. Protams, arī mārtiņrozes un krizantēmas, bet tām jau pieklājas.Un pasaule ir tik mīksta un slapja kā jaundzimis kucēns vai cilvēkbēbītis, kaut ļoti maigs un aizkustinošs ir tajā, kas kūņojas un valstās laukā no novembra asiņainās vaginālās miglas.
Dauudz laimes dzimšanas dienā, valsts!

Add to Memories Tell A Friend
Es zinu, ka ir ļoti svarīgi sabiedrībai nodrošināt iespēju pandēmijas laikā apmeklēt muzejus. Iespējams, daudzus tas var pasargāt no nelegālu kormūzikas koncertu un pagrīdes operu apmeklēšanas, vienlaikus nodrošinot nepieciešamo kultūras līmeni asinīs.
Tomēr gribu jautāt, dārgā redakcija - vai nebūtu gluži saprātīgi, ja izslāpušie kultūras kārotāji muzeja apmeklējumus iepriekš pieteiktu telefoniski vai e-pastā? Pirmkārt, tas ļautu garantēt, ka viņu skaits nepārsniegs epidemiologu noteikto maksimumu uz kvadrātmetru. Otrkārt un nesalīdzināmi būtiskāk - tad daudzos birojdarbus muzeju darbinieki varētu darīt attālināti, bet uz muzeju ar lielo atslēgu padusē aizslāt tikai tajās mēneša (vai ceturkšņa) dienās, kad kādam tā kultūrslāpe reāli uznākusi, un neviens nebūtu spiests atsēdēt no zvana līdz zvanam, blenžot uz tukšu ekspozīciju un durot adāmadatas lellītē ar priekšnieka ģīmi.

17. Novembris 2020

Add to Memories Tell A Friend
Big Pharma, protams, valda par pasauli ļoti neētiskam metodēm, bet, ak dievs, cik ļoti esmu viņiem pateicīga par to, ka šobrīd neesmu kļuvusi par sērijveida slepkavu vai mazu, šņukstošu punķlupatiņu.

No darbiņa sarunām

Add to Memories Tell A Friend
- Nākamajā fotosesijā mums vajadzēs priekšautus. Re, te, Etsy ir ļoti glīts... Jēzus Marija, kāpēc tāda cena?!
- Tāpēc, ka viņam līdzi komplektā nāk zeķturi un kleitiņa ar izgriezumu uz dibena.

16. Novembris 2020

Add to Memories Tell A Friend
Mani lolojumlopiņi iedalās lolojumliellopiņos (1 vienība) un lolojumsīklopiņos (2 vienības).

14. Novembris 2020

Add to Memories Tell A Friend
Māte beidzot kļuvusi pietiekami saprātīga, lai samazinātu savu skraidīšanu apkārt, un pieņemtu manus piedāvajumus aiznest pārtiku.
Likās, ka tas taču tik vienkārši, bet...
- ... un biezpienu, skaties, lai būtu tas, kas apaļajā iesaiņojumā, 275, ja nemaldos grami. Nē, es neatceros ražotāju, varbūt ka Cesvaine, bet varbūt arī - nē. Pilnpiena bija, laikam 9%. Ļoti svarīgi, lai nav graudainais, bet tas, ko var griezt ar nazi. Tu pierakstīji? Nē, zini, es laikam tomēr pati saņemšos un aizvilkšos līdz tirgum....

13. Novembris 2020

Add to Memories Tell A Friend
Es pat nezinu, kas manā mājoklī būtu jāmaina steidzamāk - virtuves linolejs, radiatori, izlietnes, klozetpods, ventilācijas lūku aizdares, elektroinstalācija, tapetes?
Par to es domāšu nākamgad. Cerams.

11. Novembris 2020

Add to Memories Tell A Friend
Ārā šobrīd ir novemra kvintesence - bieza, smagnēja, ledaina migla, kas līp pie stilbiem. Dažiem kokiem vēl ir lapas. Spēcīgi smaržo pēc dūmiem, bet pēc sniega vēl nē.

Esmu atgriezusues no pastaigas un izbaudu brīnišķo mirkli, kad sāk iedarboties miegatablete - viegli izplūst kontūras un pazud visi aizkaitinājumi.

Ar labu nakti!

10. Novembris 2020

Add to Memories Tell A Friend
Es zinu, ka krāsainās LED lampiņu virtenes ir galīgi izgājušas no modes, kaut ko tādu lieto tikai bezgaumīgas pāķenes utt.. Tomēr tieši šoruden es gribu sev kaut ko tādu ieviest mājās, tāpēc mani interesē veikali, kuros tādas ir dabonamas, un pieejamŌ krāsu izvēlē nav jāizšķiras starp "sarkanlillā + tumšzils+ zaļš" un "balts + gaišpelēks + tumšpelēks" .

Vai ir kādas idejas, Ciba?

Add to Memories Tell A Friend
Rajona mazais expresRimi taisās atvērties pēc rekonstrukcijas.
Garāmejot rodas iespaids, ka turpmāk viņi tirgos tikai alkoholu.

Add to Memories Tell A Friend
Gaili jau uzšmorējāt? Nu, vismaz, zosi, tie, kuri neslēpj savas ģermāniskās saknes?

9. Novembris 2020

Add to Memories Tell A Friend
Biezie, ieaijājošie novembra mijkrēšļi. Februārī mēs jau būsim pieraduši pie daudz dziļākas tumsas, un šāda pati krēsla mums šķitīs liela gaisma.

8. Novembris 2020

Add to Memories Tell A Friend
Varbūt savādi, bet man ļoti patīk Skorpiona laiks - dīvainais, murgos un transā vedošais ziemas priekšvakars.
Šogad atkal to izjūtu, jo neesmu tik skrienoša un darbos ierakusies kā pagājušajā un aizpagājušajā gadā.
Mazliet kontemplācijas un miera vajag šim gadalaikam. Tad pat bez alkoola var iztikt.

Add to Memories Tell A Friend
Godīgi sakot, neesmu nekad īsti paanalizējusi, cik lielā mērā (ja vispār) manu dzīvi ietekmē ASV valdošais prezidents. Pieņemu, ka 1988. gadā tam bija pastarpināta nozīme - Aukstā beigas, PSRS sabrukums uttt.
2002.-2003. gadā mani ārkārtīgi kaitināja Buša iebrukums Irākā. Cepos par to kaut kādos draugu tusiņos.
Pirms un pēc tam - nu, nez...
Pat par to pašu Trampu runājot, nu, varbūt bez viņa būtu mazāk nesmieklīgu ākstību un stulbuma pašmāju internetā. Tāpēc labi, ka tas beidzies.

7. Novembris 2020

Add to Memories Tell A Friend
Šī bija laba diena. Trīsarpus stundas staigāju ar suni. Maigs, silts novembris ar slīpu, blāvu gaismu, rūsganu miglu un zilganām ēnām.
Kaut kad šajās dienās (ka tik ne vakar?) pie mums iestājas solārā ziema - trīs mēneši gadā, kad saules gaismas ir vismazāk. No (apmēram) Mārtiņiem līdz (apmēram) Meteņiem. Spoku stāstu, pasaku, sveču, lāpu gājienu un karnevālu laiks. Laiks, kas pieder mirušo, nevis dzīvo pasaulei. Laiks, kurā sapņi ir dzīvāki par nomodu.

5. Novembris 2020

Add to Memories Tell A Friend
Kas attiecas uz Amēriku, man no filmām vienmēr bijis stabils priekšstats, ka tas ir pasaulē draņķīgākais sauszemes pleķis, uz kura var nelaimēties piedzimt. Jo, atskaitot pārīti smuku peizāžu ap lielo kanjonu, tur nekā cita interesanta nav - kaut kādi suburbi ar skūtiem zālājiem un kantainas pilsētas ar garlaicīgām daudzstāvenēm.
Tagad, kad viņiem ir arī vispārējs psihums un neglīti marasmātiķi plēšas par prezidentūru, vispār kļūst skumīgi no domas, ka tur kādam jādzīvo.

2. Novembris 2020

Add to Memories Tell A Friend
Piemājas bodītē uzradies jauns apsargs. Tas ir, nevis gados, bet postenī jauns. Dikti šiverīgs iesirms kungs. Šovakar, kad sniedzos pēc kaķbarības pakas augšējā plauktā, pastūma mani malā, nocēla paku un tēvišķi norāja, ka tā taču es būtu varējusi visu ko sagāzt sev uz galvas, savainoties, un ko tad?!
Pēc tam, jau pie kases, viņš tikpat galanti pārtvēra manu jau tukšo groziņu, lai noliktu to pie citiem, vēlreiz atgādināja par pārdrošo snaikstīšanos gar augstiem plauktiem, un ka vispār - tāpēc taču ir vīrieši, lai sievietēm palīdzētu, ja!
Nospriedu, ka nepieciešamība aizsegt lielāko daļu sejas ir pamatīgi vairojusi manas izredzes uz flirtu publiskās vietās.
Lai dzīvo maskas!
Powered by Sviesta Ciba