Kurvjzieža kontemplācijas

zībenšlēfera nomods

Krāšņais Kurvjziedis

View

Navigation

23. Februāris 2017

Add to Memories Tell A Friend
2. slimnīcas Traumatoloģijas nodaļa. Padzīvojusi medmāsa, stāvot pie gaiteņa loga: "Jā, nu šitonedēļ jau mums miera nebūs. Vedīs un vedīs, dienu un nakti..."

22. Februāris 2017

Add to Memories Tell A Friend
Ciklona radītās galvassāpes, reiboņus un aritmiju spēj padzīt tikai liela glāze vīna. Nopietni. Dienas gaitā izmēģinājos visu ko - jogas āsanas, mildronātu, magniju, daudz magnija, ibumetīnu, māteres tinktūru. Viss velti.
Aizgāju uz semināru, sēdēju sačokurojusies, burtiski jutu, kā ap katru manu asinsvadu savilkts ciešs jo ciešs žņaugs.
Cauri blīvai, rozīgai miglai norunāju runājamo, atšļūcu mājās, ielēju vīnu, izdzēru glāzi.
Voila! Es atkal varu elpot ar visu krūšukurvi, man nepulsē ne deniņos, ne kaklā, ne pakausī. Es skaidri saskatu tapešu rakstus un negribu sačokuroties&nomirt.
Paldies, Mēdeja, ka atvedi vīnu uz Eiropu.

21. Februāris 2017

Add to Memories Tell A Friend
Burbuļi, ne burbuļi, bet iemeslam ar kādu par kaut ko diskutēt tomēr jābūt cerībai uz kaut cik produktīvu domu apmaiņu, nevis formāliem retorikas vingrinājumiem, kuros pats viedoklis zaudē nozīmi.
Tāpēc nevajag diskutēt par visu un ar visiem. Ja vienīgais ieguvums no diskomforta ir tikai pats diskomforts, tad ellē viņu. Kopā ar visiem oponentiem, kopā ar demagoģiskajām manipulācijām, kopā ar nesmieklīgiem pārspīlējumiem, neprecīziem salīdzinājumiem, fundamentāli atšķirīgām platformām, emocionālu nesaturēšanu un vēlmi pakašķēties, kad īstenībā nav, ko teikt.

20. Februāris 2017

Add to Memories Tell A Friend
No sākta gala esmu zinājusi, ka Šarlote sirds dziļumos ir ebrejiete, bet Emīlija - musulmaniete (iespējams, persiete, bet varbūt sīriete). Ričmondā es velti esmu mēģinājusi ieaudzināt britu lorda manieres, viņš arvien paliks lādzīgs redneks, lasīs Breitbartu, zags man siermaizes un centīsies iesaistīties ielu kautiņos, nekad neiedomādamies par senā jūdu-persiešu konfilkta dziļajām saknēm, kas determinē mūsu kultūru jau kopš Vecās Derības laikiem...

19. Februāris 2017

Add to Memories Tell A Friend
Tas noteikti atkal būs bodīšeimings, un kāds mani norās par feministes necienīgu uzvedību, taču man ļoti gribas pateikt: "cilvēki, kas labprātīgi liek sev izveidot galvas priekšpusē milzīgus spilvenveidīgus silikona piesūcekņus, nevar būt gudri".

18. Februāris 2017

Add to Memories Tell A Friend
Šodien ir tik burvīga pavasara mirāža. Vēl dažas stundas es drīkstu nedomāt par nākamnedēļ gaidāmo Armagedonu, par to, ka būšu spiesta iet laukā no mājas vispretīgākajā no dabas stihijām, spiesta lēni mirt no galvassāpēm, aritmijas, paralizējošas miegainības un tirpstošām ekstremitātēm. Nedomāšu par 7-10 dienām neizbēgamas un ļaunas elles, priecāšos par atlikušajām stundām dzidra gaisa un sniegpulksteņu, čukstēšu joprojām izdzīvojušajiem istabas augiem: "Turieties, vēl atlikuši tikai divi mēneši šausmu."
Vēl dažas stundas pārejošas, bet pilnasinīgas laimes.

16. Februāris 2017

Add to Memories Tell A Friend
Ak, vai! cu.serveris.lv/ciba/ ,šķiet, vairs nestrādā.:(((

14. Februāris 2017

Add to Memories Tell A Friend
Jāatzīst, ka no Irānas pārvestā hidžabtūta "maneq" ir ļoti piemērota pašreizējiem laika apstākļiem, un, ja tādi turpināsies vēl kādu laiku, valkāšu to ikdienā ārā ejot.

13. Februāris 2017

Add to Memories Tell A Friend
Pēdējā laikā tik bieži jādomā par nāvi un zaudējumiem, ka tīri nevilšus sanācis formulēt, kas mani šajā sakarā biedē un izsauc žēlumu.
Man nav bail neatgriezeniski nebūt, nebūt tāpat kā neesmu bijusi pirms savas dzimšanas.
Man ir žēl zaudēt to visu, ko mīlu tagad, kad esmu.
Un es mīlu ārkārtīgi daudz: savu ķermeni, savu dzīvi, savus cilvēkus, dzīvniekus, augus, vietas, sajūtas, izjūtas un nodarbes.
Katrs mans mirklis ir dzīvs un pulsē, un tā pārciršana sāpētu un asiņotu.

Internetā atrasti uzmundrinājumi māsām iekš akadēmiskā diskursa

Add to Memories Tell A Friend
Диссер надо писать, пока молода. А то поздно будет. Часики ведь тикают...

Как это - не хочешь докторскую степень? Все хотят. Просто некоторые ещё не осознали.

Что значит - нечего исследовать? Бог дал объект, Бог даст предмет.

Наука - это счастье. У тебя просто пока темы для диссертации нормальной не было.

А ты почему диссер не пишешь?

Add to Memories Tell A Friend
On your journey cross the wilderness
From the desert to the well
You have strayed upon the motorway to hell

12. Februāris 2017

Add to Memories Tell A Friend
Vai tiešām kāds no jums pazīst cilvēku, kurš apzināti par sevi lieto konceptu "meklēt (atrast) sevi"? Šī frāze pastāv ārpus dumjiem žurnāliem?
Dabā esmu to dzirdējusi, šķiet, tikai vienreiz - Rēzeknē, kur biju iemaldījusies divdienīgā literatūrzinātnieku konferencē, mēs ar vienu no literatūrzinātniecēm rīta agrumā, varēja būt ap septiņiem, devāmies uz tuvāko spēļu zāli kā vienīgo vietu, kur tādā stundā bija pieejama kafija. Lūk, un tur nošņurkuša izskata tēvadēls ar sarkanām acīm un brendiju izelpā mums teica, ka viņš vēl meklējot sevi. Mums esot labi, jo mēs izskatoties kā sevi jau atradušas.

Add to Memories Tell A Friend
Ja nu februārus ir iespējams par kaut ko mīlēt, tad vienīgi par rīta un vakara mijkrēšļiem, vērojot kā diena starp tiem lēnītiņām stiepjas garāka. Man gan īsti nepietiek kontemplatīvā gara, lai no tā gūtu pilnvērtīgu baudu, bet tomēr, bet tomēr...

Attālināts vērojums

Add to Memories Tell A Friend
Spēcīgs pilnmēness šoreiz trāpījies, ruma dēmona apsēstie internetā kliedz kā pāvi un svaidās kā zivis sausumā.

10. Februāris 2017

Pilnmēness izklaides

Add to Memories Tell A Friend
Šarlote nozaga Emīlijai palielu gabalu liellopa nieres, un, tā kā uz to cierēja arī Ričmonds, uzlēca uz augšējā virtuves skapīša un steigšus laupījumu norija. Pēc neilga brītiņa viņa sāka rīstīties un ar slaidu loku no augšas ievēma cukurtraukā. Labu apetīti visiem, es dodos tīrīt ledusskapi, jo tam arī tika.

Add to Memories Tell A Friend
Šajās aukstajās, skarbajās kailsala dienās bija skaisti mijkrēšļi - gan saullēktā, gan saulrietā. Pareizais caurspīdīgums, pareizā faktūra gaisam. Paldies.

9. Februāris 2017

Add to Memories Tell A Friend
Negribu lieku reizi izklausīties patētiska, bet nudien nesaprotu lēnprātību, kādā pašreizējā Teoloģijas fakultāte ļaujas saplosīties. Kā tāds jēriņš uz Tālbergu_Vanagu_Stankeviču asiņainā altāra. Noraud savā šaurā lokā sūru, akadēmisku asariņu un ļauj melnsvārčiem ar Vatikāna svētību (un kas nav mazsvarīgi - valsts piķi) plosīties tālāk, kamēr no akadēmiskas reliģiju pētniecības Latvijā nekā nebūs palicis.

8. Februāris 2017

Add to Memories Tell A Friend
Dārgie cibiņi, kas beiguši vidusskolu pagājušajā gadsimtā! Kuri no jums bez Googles atceras Talesa (Milētas Talēta) teorēmu, mmm? Bet godīgi.

6. Februāris 2017

Varbūt ir sala

Add to Memories Tell A Friend
Kādam cibiņam (visdrīzāk - cibiņai) reiz bija ierakstā citēts bērns, kurš zināja kaut ko par salu (vai citu vietu), kurā atrodas viss kaut kas labs, tai skaitā pabeigti raksti.
Man ļoti vajag uz to salu. Tūlīt.
Powered by Sviesta Ciba