Kurvjzieža kontemplācijas

zībenšlēfera nomods

Krāšņais Kurvjziedis

View

Navigation

29. Augusts 2015

Add to Memories Tell A Friend
Skriešana nomierina un nogurdina tikpat labi, cik raudāšana. Un laikam taču ir pat mazliet veselīgāka.

28. Augusts 2015

Add to Memories Tell A Friend
Kopš esmu nomainījusi bateriju distances mērītājam, mans skrējienu temps ir patīkami pieaudzis.

No kā bēg Hanna Krievijā

Add to Memories Tell A Friend
Levadas centra pētījums par dzimumu lomām un ar tām saistītajiem stereotipiem kaimiņvalstī.
Mazliet uzjautrinājos par sieviešu pārsvaru respondentu lokā, kas atbalsta vīriešu dienēšanu armijā. Pārējais šķita diezgan prognozējami.

27. Augusts 2015

Add to Memories Tell A Friend
Atzīšos, ka man ir vājība pret sikspārņiem. Man reti sanāk ar viņiem kontaktēties, bet katrreiz, kad kādu īpatni pamanu, sajūsmā noelšos. Galvenokārt jau cieņā pret viņu spītēšanu iesīkstējušajiem vienkāršotiem priekšstatiem.
Jūs sakāt, ka zīdītāji nelido? Ha-ha.
Jūs sakāt, ka ultraskaņas nevar dzirdēt? Ha-ha.
Jūs sakāt, ka jāguļ horizontāli, vai vismaz ar galvu uz augšu? Ha-ha.
Lai dzīvo sikspārņi!

Add to Memories Tell A Friend
Šodien esmu cieši apņēmusies disciplnēt sevi un nedarīt neko darbam, mācībām vai mājas tīrīšanas sakarā.
Atļauti - rokdarbi, daiļliteratūra, kulinārija, skriešana, vingrošana un garas pastaigas.
Drīkst arī apciemot mammu, sazvanīties ar draugiem un rotaļāties ar mājdzīvniekiem.

19. Augusts 2015

Add to Memories Tell A Friend
Neuzdrošinos apgalvot, ka atšķirība starp konceptu un koncepciju ir tikpat nozīmīga kā starp magniju un magnēziju, tomēr šo jēdzienu putrošana man vienlīdz nepatīk abos gadījumos.

17. Augusts 2015

Add to Memories Tell A Friend
Mums bija tīmbildings. Esam jauki piedzērušies.

Add to Memories Tell A Friend
Vai 15 stundās var uzrakstīt 15 lappuses akdēmiska teksta?

15. Augusts 2015

Add to Memories Tell A Friend
Izņēmu auskarus, un dzīve (vai galva) uzreiz kļua vieglāka. Vieglāka nekā kurpes noaujot, krūšturi attaisot vai kosmētiku nomazgājot. Pavisam viegla. Tik viegla, ka nevaru palikt gultā. Jāsēž cibā ar vīna glāzi.

14. Augusts 2015

Add to Memories Tell A Friend
Ir vēss, bet saulains augusta rīts, un es jau vairāk nekā divas stundas nomodā bakstos, te pieķerdamās kādam no darbiem, te aizskriedama uz virtuvi pēc vēl vienas kafijas. Virtuvē manu sirdsapziņu dursta divi spaiņi aliču, kuras vajadzētu mazgāt, atkaulot un vārīt, bet pirms tam jāet uz tirgu un jāiepērk pētersīļi, selerijas, kinza, daudz kinzas, pipari, dilles, baziliks. Un tad jāmēģina izvilkt kaut kur dziļā pagātnē iesprūdusī kulinārā iedvesma, tā, bez kuras visi mani pēdējā laika ēdieni garšo vienādi - pēc skumjām un paviršības.

13. Augusts 2015

Add to Memories Tell A Friend
Iespēja apsegties tikai ar virsplagu šogad bija divas naktis.
Pagājušpnakt pamodos pārsalusi, piecēlos un sameklēju segu.
Vēl viena vasara pagājusi.

12. Augusts 2015

Odesas ebreju prātula, internetā uzieta

Add to Memories Tell A Friend
"Кого-то из цадиков в свое время спросили, в чём разница между любовью к добру и ненавистью к злу. Тот ответил, что в каждом человеке есть и хорошее, и дурное. Поэтому, ксли руководствоваться ненавистью к злу, то будешь ненавидеть всех людей. А если любовью к добру - наоборот."

11. Augusts 2015

Add to Memories Tell A Friend
Viena no naktīm, kad jāiet krītošās zvaigzns skaitīt. Izspļaujiet kašķu kunkuļus, iedzeriet vīnu un vismaz atveriet logu, ja ne balkona, ne lieveņa nav.

Par aktuālo

Add to Memories Tell A Friend
Nez, vai rucaviešu nāmati arīdzan nebūtu jāaizliedz. Apakšējā daļa, starp citu, ir pavelkama uz augšu, tādējādi aizsedzot pusi sejas. Vēsturnieki jums to nestāsta, bet Kurzeme ir hidžabu dzimtene.

10. Augusts 2015

Add to Memories Tell A Friend
Visām nabadzīgajām meitenēm un ļaunajām vecajām šļuhām par godu:
https://www.youtube.com/watch?v=jd5UB5mNTjg

Add to Memories Tell A Friend
Topošajai mormoņu baznīcai Lāčplēša un Birznieka-Upīša ielas stūrī jau uzslietas spāres. Ik reizi garām iedama (un iet sanāk gandrīz katru dienu), ļaujos prātuļojumiem par absolūti lielisko reliģiskā piedāvājuma klāstu mīļotajā Avotu apkaimē. Vispirms vērsīšu jūsu uzmanību uz faktu, ka Avotu/Ģertrūdes krustojums ir, iespējams, vienīgais Rīgā, ārpus Vecrīgas, no kura vienlaikus divos virzienos saskatāmas divas baznīcas - šajā gadījumā Sv.Pāvila un Vecā Sv.Ģertrūdes. Protams, Vecā Ģertrūde atrodas kaimiņu novadā - Centrā, taču skaidros svētdienas rītos tās zvani dzirdami arī ielas mūsu galā. Tādējādi luterāņu garīgās tieksmes varam uzskatīt par vairāk nekā apmierinātām.
Eksotiskākas kristietības baudītāji var doties uz Vasarsvētku draudzi, kas apmetusies akurāt pašā Ģertrūdes ielā, ja nemaldos, bijušā kinoteātra "21.jūlijs" ēkā (varbūt kino bija blakusnamā? Diez vai. Nudien neatceros.), savukārt baptistiem jāiet trīs kvartālus tālāk un jāgriežas ap stūri, kur Matīsa ielā, pretim Ziedoņdārzam, atrodas Sv.Mateja draudzes dievnams. Tie Avotu baptisti, kas kādu iemeslu dēļ sastrīdējušies ar šīs draudzes ganiem, var šķērsot dzelzceļu un jo drīzi atrast citu baptistu dievnamu Lāčplēša ielā. Pa ceļam uz turieni viņi neizbēgami sastaps senāko konfesiju pārstāvjus - Sv.Franciska draudzes katoļus, Sv.Jāna Kristītāja un Sv. Trīsvienības pareizticīgos, kā arī armēņu monofizītus, skaudīgi konstatējot, ka Maskačkas tautas opija sortiments tomēr ir plašāks.
Lai vai kā - nākas secināt, ka vadu savu dzīvi pilnīga multikulturālisma un reliģiskā plurālisma ieskauta (turklāt es pat nepieminēju Barona ielas krišnaītus, kas ir trīsarpus kvartālu gājienā no manis, kā arī Birznieka-Upīša ielas musulmaņu saietu konspiratīvo dzīvokli, ko daži no viņiem dēvē par mošeju). Iespēja, ka drīzumā te varētu pacelties arī kāda maza pagodiņa vai Lakšmi templis, man šķiet visai pievilcīga. Varbūt beidzot kāds no visiem dieviem iekārdinās arī mani?

5. Augusts 2015

Add to Memories Tell A Friend
Visi logi līdz galam atvērti, lai ielaistu mājoklī mazliet siltuma. Mājdzīvnieki izgūlušies pa palodzēm, jā, arī sers Ričmonds.
Drīz vajadzēs apgriezt vīnstīgas pie darbistabas loga.
Vasara, mīlīši, vasara beidzot.

Add to Memories Tell A Friend
Uzziedējusi mirte. Nekad līdz šim dabā nebiju redzējusi tās ziedam. Nezināju, ka tik daiļi.

2. Augusts 2015

Piezīmes, lasot rediģējamo tekstu

Add to Memories Tell A Friend
Septiņi kontroles elementi, kas ļauj definēt attiecības kā vardarbīgas:
draudi, ekonomiskā kontrole, privilēģiju un soda princips, manipulēšana ar bērniem, izolēšana, apvainošana (emotional abuse) un seksuālā kontrole.
(M.Johnson)

Add to Memories Tell A Friend
Tas, ko es jau sen esmu gribējusi, bet vienmēr kautrējusies pajautāt...
Dekupāža - tas tiešām ir tas, ka mēbeles un traukus aplīmē ar vecām salvetēm un skaitās briesmīgi skaisti, vai tur ir vēl kāds āķis?
Powered by Sviesta Ciba