Kurvjzieža kontemplācijas

zībenšlēfera nomods

Krāšņais Kurvjziedis

View

Navigation

29. Maijs 2016

Add to Memories Tell A Friend
Es varētu iestāties kādā saulēdāju sektā.

Add to Memories Tell A Friend
Saule ir labākais antidepresants un labākais antiseptiķis. Skumjas, netīrība, ļaunums, izmisums, strutas, puvums, pelējums, vampīri, visi staipīgi gļotainie kelipoti rodas un dzīvo tur, kur ir pārāk daudz zemes, ūdens un ēnas.
Saules izkarsētās smiltīs nav nekādas nešķīstības.
Oum, mitrāja namahā...

25. Maijs 2016

Add to Memories Tell A Friend
Ričmondam ļoti patika "Čomskis". Baidos, ka turpmāk mēs vakara pastaigās tam vairs tik vienkārši nepaiesim garām.

21. Maijs 2016

Add to Memories Tell A Friend
Manu uzticību jebkurām psiholoģiskajām tipoloģijām ir iedragājusi jau 15 gadu vecumā atklātā nespēja pozicionēties uz ekstraversijas-introversijas ass. Slavenajā Aizenka testā (jā, zinu, ka bulšits, bet visi citi, ieskaitot jūsu mīļās socionikas un eneagrammas, ir tādi paši bulšiti) es varu diennakts laikā četrreiz izrotēt caur visiem četriem kvadrantiem, jo: es viegli iedibinu draudzības un vislabāk jūtos vienatnē; man patīk ballītes ar krūšturu mešanu pret lampu un dejām uz galda, bet vislieliskākās brīvdienas var pavadīt, vienatnīgi sauļojoties un lasot labu grāmatu; es līdz dievināšanai mīlu tulkošanu kā darbu, kurš minimizē kontaktus ar cilvēkiem (četru gadu laikā nesatiku nevienu no savām redaktorēm, lai gan regulāri e-pastos sveicām cita citu svētkos), tomēr reizēm gan sapņos, gan nomodā kā spēcīgas spazmas sagrābj lomkas pēc auditorijas - ak, ļaujiet man kādam bariņam ko pastāstīt, ļaujiet aplausos paklausīties, un es iztikšu bez vakariņām... bez brokastīm un pusdienām arīdzan.
Tas pats attiecas uz neirotiskuma asi - esmu viegli satraucama, bet sasodīti viegli racionalizēju savas (un jo vairāk - citu) emocijas. Varu mirklī pakļauties ietekmei un nākamajā mirklī to strukturēt un neitralizēt. Esmu inerta, bet ātri aizsvilstos. Mēdzu grimt grūtsirdībā, stabili un monotoni darīt darbu, viegli pielāgoties apstākļiem, asi reaģēt, utt., utt...
Ja es nezinātu savu dzimšanas datumu, man derētu visas 12 Zodiaka zīmes. Un jums?

12. Maijs 2016

Add to Memories Tell A Friend
Jo tik ļoti Dievs pasauli mīlēja, ka radīja ceriņus un rabarberus, un lakstīgalas, un ik gadu sūtīja tos maija mēnesī nākt pār zemi, lai veldzētu noskumušo sirdis ar krāsām, smaržām, garšām un skaņām.

22. Aprīlis 2016

Add to Memories Tell A Friend
Šampanietis par godu Karalauču Imanuelam.

9. Aprīlis 2016

Add to Memories Tell A Friend
Esmu emocionāli nogurusi. Mazliet. Atvadoties no draugiem ar frāzi "Tiksimies - cerams, ka ne atkal bērītēs, un vispār: tiksimies biežāk, kamēr cits citam esam, labi?", vērojot savu un citu dzīves, rēķinot perspektīvas, utt.
Šis ir skarbs pavasaris.

Add to Memories Tell A Friend
Ciba, es tevi mīlu, šajā dzīves posmā vairāk nekā jebkad pirms tam. Es mīlu jūsu cepienus par sūdiem štruntiem, mīlu cīņas par taisnību, mīlu atskaites par iepirkumiem un radu apciemojumiem, par bērnu purkšķīšiem, vēmeklīšiem un pirmajiem solīšiem. Mīlu stāstus par uzziedējušajām silpurenēm, atlidojušajiem stārķiem un rakstāmajiem bakalaura/maģistra darbiem.
Mīlu ēdienu receptes, mīlu Endomondo fiksētos skrējienus un atspiedienus. Mīlu noskaņās, pārdomas, izlasīto, redzēto, dzirdēto, pārdomāto.
Lūdzu, palieciet, runājiet, piedzīvojiet,rakstiet.

6. Aprīlis 2016

Add to Memories Tell A Friend
Bēres, slimības, operācijas... Un šodien, iepērkoties pusdienām, man izsita čeku par 6,66 €.
Ir pavasaris ar putekļiem, lietu un pumpuriem. Nudien - jāpārlasa Bulgakovs, vai ne?

4. Aprīlis 2016

Add to Memories Tell A Friend
Avotu ielas pakāpeniskā hipsterizācija ir ievirzījusies pavisam tīkamā gultnē. Apmēram iepretim ķīniešu bistro ir atvērusies mazmazītiņa grieķu kafejnīciņa - tajā vietā, kur gandrīz desmit gadus, cits citu nomainot, bija nīkuļojuši dažādi ēdināšanas iestādījumi, kas mēģināja vietējos proletāriešus pievilināt ar 2 latu (vai 3 eiro) pusdienām + lielo kausu "Brāļa" bonusā. Tātad nu jau trešo vai ceturto dienu dienu tur atrodas šis te:, no ārpuses izskatās pavisam labi. Šodien ieskrēju, iemēģināju baklavu un kafiju (nebija ne vainas), kādu citu vakaru ieskriešu, iedzeršu vīnu. Meitene aiz letes solīja, ka būšot arī pusdienas (visādas musakas, salāti ar sieru un olīvām u.c.),savukārt no virtuves periodiski iznirstošais anglofonais vīriņš (varbūt viņš ir Pats Grieķis?) man uz atvadām uzsmaidīja un pajautāja "Labi?"
Ir labi, jā.
Es jau labu laiku domāju, ka, ja ir gadījies piedzimt uz šīs planētas, tad labākā vieta dzīvošanai nenoliedzami ir Rīga. Savukārt, ja tavi nopelni debesu grāmatā pārsniedz vidējo rīdzinieka normu, Providence tev žēlīgi atļauj padzīvot Avotu apkaimē.
Un tagad tur ir arī grieķi...

27. Marts 2016

Add to Memories Tell A Friend
Ceru,ka visi godīgie kristieši un kaislīgie pagāni šajā nedēļas nogalē piekops zoroastriešu skaisto un ļoti seno Nourūza svētku tradīciju - krāsot un ēst olas, godinot pavasara iestāšanos un jauna gada sākumu.

24. Marts 2016

Viss kā vienmēr

Add to Memories Tell A Friend
Par godu pavasara atnākšanai saņēmu drosmi un krāsoju matus zilus. Ņēmu divas tūbiņas krāsas - tā, lai pietiek. Ziedu krāsu ļoti rūpīgi un pamatīgi, lai klātos vienmērīgi. Uzliku dušas cepurīti un pa virsu vēl satinu turbānā dvieli - lai siltumā kārtīgi piekožas. Noturēju krāsu matos pusotru stundu (uz tūbiņas bija rakstīts "30 minūtes", bet es parasti laiku dubultoju;šoreiz nolēmu trīskāršot, lai tiešām būtu garantija).

Pēc pusotras stundas izskaloju, izžāvēju, ieskatījos spogulī.
Visai glīts spīdums, jā. Un spožā saules gaismā, pieliecot galvu noteiktā leņķī, var manīt, ka mans dabiski brūnmelnais tonis ir kļuvis maķenīt vēsāks. Varbūt pat zilgans.

Nekas, gan jau drīz būšu dabiski nosirmojusi, un tad nu gan izvērsīšos visās varavīksnes krāsās!

Add to Memories Tell A Friend
Puscitrona sula,ēdamkarote cukura, brīvi iešļākts rums no karafītes.
Priekā!

23. Marts 2016

Add to Memories Tell A Friend
Ticiet man - ir reizes, kad labu brīdi nesatiktie draugi būs jums tikai pateicīgi, ja nejautāsit viņiem - kā klājas?

16. Marts 2016

spranču šaursliežu dzelzceļš

Add to Memories Tell A Friend
Vingrinos pateikt "bords de la Loire" tā, lai nesanāk "bordel a Loire".

15. Marts 2016

Add to Memories Tell A Friend
Vēl viens zaudēts ienākumu avotiņš. Neliels un duļķains gan, bet - ak...

14. Marts 2016

Add to Memories Tell A Friend
Starp citu, vai kāds nevēlas maziņus naudaskociņus? Man šopavasar ienācies varen brangs metiens...

Add to Memories Tell A Friend
Vīlusies mirstošajās mirtēs, šodien par piecīti nopirku mazu, mirstošu mandarīnkociņu. Pārdevēja gan zvērēja, ka vienu vēl beigtāku viņai pašai esot izdevies reanimēt.
Viss esot atkarīgs no tā, vai grūtdienis spēs sagaidīt vasaru...

8. Marts 2016

Add to Memories Tell A Friend
Klau, cibiņi, vai kāds no jums ir dzēris mildronātu un jutis reālu efektu? Es šo pamēģināju, kad biju Mg darba finiša taisnē (negulētas naktis, saspringums, termiņi, u.c.) nekādu efektu nemanīju. Attiecīgi pieskaitīju šo visiem citiem sūdiem uz dabas velšu un pašiedvesmas bāzes - kā vīgriežu tējiņas, zeltsaknes smērītes, aktimeli - aflubīni utml.
Mašas Š stāsts man licis paskatīties uz medikamentu pavisam citā rakursā.
(Nedomāju, ka "Grindeks" viņai būtu spējis tik daudz samaksāt par reklāmu, kaut gan - ej nu sazini.)

7. Marts 2016

Add to Memories Tell A Friend
Brīdī pēc modinātāja zvana, kad mana galva atkrita atpakaļ uz spilvena, nolēmusi sagaidīt nākamo signālu pēc 10 minūtēm, daļa manu smadzeņu tūdaļ izslēdzās ciešā jo ciešā miegā. Savukārt atlikušajai - nosacīti funkcionējošajai - apziņai pēkšņi tapa viss skaidrs par dvēseles nemirstību. Kad, pilnībā atmodusies, jau vārīju kafiju un baroju kaķus, izmisīgi mēģināju restaurēt atklāsmē iepazīto shēmu, taču failu pilnībā atjaunot nevarēju, operatīvā atmiņa bija saglabājusi tikai druskas.
Varu jums vēstīt tikai to, ka individuālā pieredze - sensorā, intelektuālā un emocionālā - neatkarīgi no ķermeņa visulaik tiek bekapota. Neprasiet - kur, un kā. Tobrīd man tas bija skaidrs, tagad gan vairs nē.
Powered by Sviesta Ciba