Kurvjzieža kontemplācijas

zībenšlēfera nomods

Krāšņais Kurvjziedis

View

Navigation

21. Janvāris 2019

Add to Memories Tell A Friend
ранним зимним утром
вышла на крыльцо
лёгкий бриз сдувает
с черепа лицо

© ZAK

19. Janvāris 2019

Add to Memories Tell A Friend
Es, protams, smīkņāju par visiem ticējumiem sakarā ar pilnmēnesi - jo mēs, Auni, esam tik skeptiski, ka pat horoskopiem neticam, - tomēr šovakar dažas pazīmes ir kā no seniem grimuāriem norakstītas.

Sargiet sevi, mīļie.
Un nejūciet prātā.

18. Janvāris 2019

Add to Memories Tell A Friend
Man ir ļoti vajadzīgi cilvēki, kuri ir par mani gudrāki - citādi es zaudēju tonusu un ar svelpjošu skaņu krītu degradācijā tik strauji, ka deguns asiņo no atmosfēras spiediena maiņas.
Vienlaikus - gudrāku cilvēku sabiedrībā es gandrīz nerimstoši nervozēju, vai viņus nekaitina mana muļķība un ja nē - vai tas ir tāpēc, ka esmu pateicīgs fons, uz kura izcelties.

Ar smukumu tomēr ir daudz vienkāršāk - bišķi bija, tagad ir izbeidzies, nu i pofig, nav vairs jāiespringst, galu galā manā dzīvē tam ir bijusi tik maza nozīme...

14. Janvāris 2019

Tas par mani ziemā

Add to Memories Tell A Friend
семьдесят процентов
жизни это боль
тридцать крепкий кофе
или алкоголь

© Nezināms interneta biedrs Л.М.

Add to Memories Tell A Friend
Visīstākais Fucking Monday, kādu vien var piedzīvot.

13. Janvāris 2019

Add to Memories Tell A Friend
Piedzērusies. Visus mīlu.

11. Janvāris 2019

Ko vēlas vīrieši gados

Add to Memories Tell A Friend
Vēl viens bonuss tam, ka FB esmu godājams sirmgalvis - man ļoti uzstājīgi zibinās reklāma, kas piedāvā spilgti krāsotas pupīgas beibes par "travel soulmate". Jebkurā pasaules malā.

10. Janvāris 2019

Add to Memories Tell A Friend
Tieši pirms gada biju uz otro pārrunu kārtu šajā darbavietā. Ik pa laikam sev atgādinu, ka nestrādāju šeit nedz desmit, nedz divdesmit gadus. Patiesībā - pat gadu vēl nē.

5. Janvāris 2019

Add to Memories Tell A Friend
Nesen pati sev formulēju, ka augstu vērtēju cilvēku spēju runāt ar cieņu par savu ģimeni (pirmkārt, par vecākiem) un par saviem bijušajiem. Iespējams, tas ir indikators pašcieņai un savu traumu sekmīgai pārvarēšanai, nezinu, bet tajā pilnīgi noteikti ir kaut kas no higiēnas normām.

4. Janvāris 2019

Add to Memories Tell A Friend
Laiku pa laikam aizdomājoties par kāda vārda etimoloģiju, dzīve iegūst mazliet citu struktūru.

Meistars ir tas pats maestro <= "Magister", skolotājs, patiesībā "lielākais" ("Magnus"+ -ter) pretstatā ministram, t.i., kalpotājam jeb burtiski - mazākajam ("minis"+ -ter).

Un dāma ir tā pati mājsaimniece. Domina, no latīņu "domus". (Dominēt mēs vispār varam tikai savās mājās, bet tas nu tā.) ((Ceru, ka neviens neiekomentēs "savās domās" un nepieliks smaidiņus, esmu īgna.))

Add to Memories Tell A Friend
FB beidzot ir noticējis, ka esmu vīrietis, un sācis man piedāvāt a) vīriešu džemperus ar atlaidēm; b) līdzekļus potences uzlabošanai; c)padomus, kā dažu nedēļu laikā iegūt muskuļotu torsu.

3. Janvāris 2019

Add to Memories Tell A Friend
Janvāra asā, kodīga tumsa. Vēl daudz skarbāka nekā decembrī.

2. Janvāris 2019

Add to Memories Tell A Friend
Man pietrūkst [info]hederas Cibā.

1. Janvāris 2019

Add to Memories Tell A Friend
Manos sapņos ļoti rosījās dīvainas būtnes, kas atgādināja pundurcūkas un tapīra krustojumus. Tam tak jābūt uz varen lielu, lai arī jocīgu laimi!

Add to Memories Tell A Friend
Baroks manai vulgārajai gaumei ir un paliks mūža mīla gan arhitektūrā, gan mūzikā. Tās maigās klavesīnu sisināšanas, kā cikādes vasaras naktī, kad tūjas sveķaini elso, visas tās gliemežnīcas, spirāles un smīnēšana par paša neprātu.
Pēc Vīnes klasiķiem muzikanti pārtrauc smaidīt, jau sākot ar Šūbertu, viņiem visiem ir tik garlaicīgi nopietnas kaislības, ka man nāk žāvas un gribas rādīt mēli. Nē, nē, padodiet man Lulli un Ramo, Kuperēnu, Gliku un kaut vai to pašu Vivaldi - es viņus saprotu, viņi ir tik ģeniāli vienkārši, tik veikliem pirkstiem, bet vienlaikus nepārvalbītām acīm. Būtu mums vairāk tādu puišu!
Man nudien vajadzēja piedzimt kādā katoļu zemē, kļūt par grēcīgu novici un atteikties no mūža solījuma, tad es, iespējams, būtu kaut cik saskaņā ar sevi. Vismaz estētiskajā plānā.

31. Decembris 2018

Add to Memories Tell A Friend
Es būtu ļoti laimīga, ja nākamajā gadā cibā būtu vairāk personisku, asprātīgu, sentimentālu un intelektuālu ierakstu, bet ļoti maz, vai nemaz - seklo kvazipolitisko un pseidoideoloģisko batāliju.

To arī mums visiem novēlu!

30. Decembris 2018

Add to Memories Tell A Friend
Jūs zinājāt, ka Lielais Kristaps Rīgas Vēstures un kuģniecības muzeja zālē ziemās mēdz raudāt? Antīku sveķu asarām ...

29. Decembris 2018

Mums vēl ir divas dienas, vai ne?

Add to Memories Tell A Friend
Gads gan vēl nav beidzies, tomēr esmu jau ļoti pamatīgi nogurusi.
Tas bija - un joprojām ir - interesants kā vājprāta skartais, un es noteikti tam būšu par daudz ko pateicīga visu atlikušo mūžu.
Visdīvainākajā kārtā piepildījās vairākas vēlēšanās, turklāt ar blaukšķi, no augšas, kā Deus ex machina, apstākļiem pārsteidzoši sakārtojoties man izdevīgās kombinācijās.
Tiku pie darba, kura pusi ļoti mīlu, bet otru pusi - nīstu. Taču es vienmēr esmu mācējusi mīlēt stiprāk nekā nīst.
Iepazinu daudz ārkārtīgi foršu cilvēku. Tik intensīvi socializējusies nebiju, iespējams, kopš bakalaura studiju laikiem.
Savukārt, tik daudz daiļliteratūras nebiju lasījusi kopš vidusskolas laikiem.
Pēdējos četros mēnešos dzīves intensitāte sasniedza reiva pārtijas līmeni. Viss midžinājās (un hujārījās, protams), notika neskaitāmas lietas paralēli, man sākās reiboņi un ģīboņi, negulēto nakšu starplaikos darīju Lietas, nomira daži labi pazīstami cilvēki, nebija laika sērām, patērēju daudz alkohola un zāļu, biju gandrīz permanentā panikā, kaut kā pagāja vēlēšanas, Bovuāras konference, Spānijas brauciens, visādi darba pasākumi. Mans stāsts piedalījās prozas lasījumos bez manis (jo pats liels puika).
Ievērojamu daļu nopelnītās naudas tērēju dīvainām veselības problēmām. Bet nopirku arī dažas kleitas un kaudzi grāmatu.

Mazliet jāatjauno spēki. Mums vēl ir divas dienas, vai ne?

Add to Memories Tell A Friend
Lasu "Iz Baltikas", un vēl nezinu, vai esmu ļoti vīlusies, vai tikai drusku.

25. Decembris 2018

Add to Memories Tell A Friend
Ja vēl dienas pirmajā pusē cerēju, ka nelabums un savārgums ir tikai maksa par ļaušanos rijības grēkam iepriekšējās dienās, tad nupat jau esmu gandrīz pārliecināta, ka tas ir tas pats trendīgais vīruss, kas nopļāvis pusi Rīgas.
Powered by Sviesta Ciba