Kurvjzieža kontemplācijas

zībenšlēfera nomods

Krāšņais Kurvjziedis

View

Navigation

5. Jūlijs 2015

Add to Memories Tell A Friend
Vēl, dārgie draugi, lūdzu, atcerieties, ka salikteņu daļas "vis-" un "pus-" vienmēr raksta kopā, pavisam cieši kopā ar vārdu, tā ka ūdens cauri netecēja. Turklāt raksta ar vienu "s", bet tas ir cits, tikpat dramatisks stāsts. Ticiet man, ka visi šie "pus gadu viņa jutās kā viss skaistākā" ir nenormāla, pretīga, acis plosoša kroplība. Nerakstiet tā nekad, pat mājās zem deķa nē! Lūdzu! Valkājiet zeķes zandalēs, leopardraksta legingus, bāziet džemperus biksēs, kaut vai apenēs, tie visi ir nieki, pārejošs mirkļa iespaids, ko garāmgājējs ierauga un aizmirst, taču nekad nekādos apstākļos neatdaliet vis- un pus-, kā arī nekabiniet tiem klāt lieko "s", kas tos pārvērstu patstāvīgā vārdā vai neidentificējamā mutantā. Citādi visi šie vārdiem norautie visi un pusi ellē knābās jūsu acis, plosīs jūsu aknas un lies kausētu svinu jums rīklēs. Esmu jūs brīdinājusi.

4. Jūlijs 2015

Add to Memories Tell A Friend
Lai laime nebūtu pilnīga un es nesajuktu prātā, gādīgie sargeņģeļi mani šodien ievirzīja bedrainajā A.Kalniņa ielā, kur es, saules apreibināta, piemiegtām acīm, slāju, līdz vienā no daudzajām bedrēm iekāpu, sazvārojos, nogrīļojos un sastiepu potīti. Tagad esmu kliba, skriet rīt nevarēšu, jāsteberē vien uz pagalmu saplūkt ceļmallapas un dadžu lapas. Fui, Rīgas Dome, liels, liels fui!

3. Jūlijs 2015

Add to Memories Tell A Friend
Šķiet, ka manai mīlai pret baroku ir kāds sakars ar manu meteojutīgumu.

Add to Memories Tell A Friend
Mazs, burvīgs kriksītis īstas vasaras, ar īstu vasaras DNS katrā šūnā. Ledains baltvīns zem klajam debesīm, kaili pleci, kaili stilbi, atmodušies asinsvadi zem ādas, siltums, vieglums, var elpot, var mīlēties, var dzīvot. Lūdzu, lūdzu, lūdzu, vēl.

Add to Memories Tell A Friend
Saule=libido.

Add to Memories Tell A Friend
Trade winds find Galleons lost in the sea
I know where treasure is waiting for me
Silver and gold in the mountains of Spain
I have to see you again and again

26. Jūnijs 2015

Add to Memories Tell A Friend
Dārgie cibiņi, kur var nopirkt vaskadrānu? Tādu puķaini-rakstainu, ar kādu mēdz pārsegt virtuves galdus?
Upd. Paldies visiem par ieteikumiem. Sākšu ar Abakhanu.

24. Jūnijs 2015

Add to Memories Tell A Friend
Es īsti nesaprotu, cik lielā mērā ir vai nav bīstami tas, kas šobrīd notiek Armēnijā, un man nepatīk, ka pie mums par to ienāk tik maz ziņu.

Man kopš 2008.gada ceļojuma un dzīvošanas armēņu ģimenēs bija palicis iespaids, ka ap 80-90% turienes iedzīvotāju ir pilnīgā Krievijas informācijas lauka ietekmē, turklāt viņi dzīvo ļoti nabadzīgi (un likumsakarīgi nīst valdību), kā arī turpina sāpīgi izjust smagās 90.gadu sekas - mūsu deviņdesmitie ir atpūta glamūrīgā kūrortā, salīdzinot ar to, kas notika tur.

Add to Memories Tell A Friend
Bet vispār - lai jūsu Jāņi šodien ir priecīgi kopā ar jums!

Add to Memories Tell A Friend
Pastrādājot ar kriminālhronikām, aizvien vairāk nostiprinās pārliecība, ka izsmalcināts un intelektuāls ļaunums a'la visādi profesori Moriartiji pastāv tikai romantisku rakstnieku iztēlē. Īstais ļaunums ir prasts un smirdīgs, tas saistīts ar dusmām, rijību, iekāri un slinkumu, tas ir saistīts ar badu, dumjību, ar neprasmi sublimēt un vēl dažām absolūti neromantiskām būšanām. Ļaunuma estētika ir koķetēšana ar paradoksiem, jo no skaistā ļaunais ir tikpat tālu kā no labā.

22. Jūnijs 2015

Add to Memories Tell A Friend
Šo dienu tematiskā mūzika.
Līgo, līgo!

Add to Memories Tell A Friend
Pasaule, kurā zied peonijas un ienākas kabači, ir laba pasaule. Patiesi, patiesi.

19. Jūnijs 2015

Iepatikās

Add to Memories Tell A Friend
Tomēr piekritīsit, ka "Mēness, čigāns, caur eglēm sak vērties" uzreiz skan daudz cienīgāk - kā nopietnas, dramatiskas balādes ievadam pieklājas.

Add to Memories Tell A Friend
Lai nekaitinātu Cibas deminutīviņu nīdējiņus, centīšos turpmāk izvairīties tos (deminutīviņus, nevis nīdējiņus) lietot.
Attiecīgi - domājot par to, ko ēdīšu vakarās, apsveru iespēju maltē iekļaut panas. Varētu nopirkt arī sālsstangas. Šī iecere gan joprojām ir bērna autos.
Varbūt vajadzēja ieraksta beidzamos teikumus likt pēdās?

18. Jūnijs 2015

Add to Memories Tell A Friend
Lūk, Spolītim es jau esmu piedevusi to neveiksmīgo dzeršanu.
Bērziņam ir visas iespējas panākt, lai es viņam piedodu Turciju- Turkmēniju.

Add to Memories Tell A Friend
Klau, viedie pareizticīgie (vai viekārši viedie) cibiņi - vai Пономарь pēc sava amata apraksta atbilst rietumu baznīcas ķesterim?

Add to Memories Tell A Friend
Es ļoti lepotos ar valsts prezidentu un piedotu viņam visu, ja šis ļaunais murgs netiktu izsludināts.

Par pilnu ģimeni - ar kaķiem un suņiem

Add to Memories Tell A Friend
Kā jau vakar sanāca ieminēties īsā sarunā ar kādu cibiņu - attiecības ar mājdzīvniekiem veidojas visnotaļ līdzīgi kā starpcilvēku attiecības ģimenē. Kaķis ir patīkami pašpietiekams kā saprātīgs pieaudzis vīrietis. Viņš mēdz reizumis pieprasīt ēdienu, šad tad atgādina, ka grib pamīļoties; gadās, ka atraida tavus tuvošanās mēģinājumus. Viņu var atstāt mājās vienu, nebaidoties, ka notiks kas slikts. Iespējams, viņš pat atturīgi izrādīs prieku par tavu pārrašanos. Manipulēt ar viņu nevar un nevajag, viņa paša manipulēšanas centienus viegli atpazīt un no tiem izvairīties. Par kopdzīves noteikumiem un robežu ievērošanu jūs verbāli vai neverbāli vienojaties un lielākoties šīs vienošanās pildāt. Attiecībās ar kaķi galvenais ir pārāk neuzbāzties ar savu kontroli un rūpēm. Cieņa, respekts pret otra brīvību un nedaudz maiguma ir panākumu garants šajās attiecībās.
Suns savukārt uzvedas kā bērns un ir īsts dzīvesprieka un pieķeršanās alku iemiesojums. Attiecības ar suni diemžēl vienmēr ir hierarhiskas, nedaudz manipulatīvas, toties pārpilnas neslēpta kopābūšanas prieka un rotaļīguma. Nekādas kautrības jūtu izrādīšanā, abpusēja atkarība, mazliet nedarbu un, jā - visu pedagoģisko spēju sasprindzinājums, kādas nu vien sevī vari rast.

Add to Memories Tell A Friend
Jēziņ! Tikko dabūju banu par to, ka cepeti alkstošu cilvēku labvēlīgi mudināju pacensties vēl! :)

17. Jūnijs 2015

Par Cibā un citos portālos aktuālo

Add to Memories Tell A Friend
Ja Latvijā kāds vēlas dalīties zināšanās par Vēdām, es vispirms apskatos, vai viņu sauc profesors Viktors Ivbulis. Ja tas nav viņš, tad diez vai šīs zināšanas būs jūsu izšķiestā laika (vai, pasargŠiva, naudas) vērtas.

Powered by Sviesta Ciba