Kurvjzieža kontemplācijas

zībenšlēfera nomods

Krāšņais Kurvjziedis

View

Navigation

19. Septembris 2014

Add to Memories Tell A Friend
Lai visi svētie stāv man klāt! Vakar pusmiegā pamanīju e-pastā kādas (acīmredzot ļoti vieglprātīgas) draudzenes it-kā-vēstuli, kuru apskatīt varēja tikai, ar FB profilu ielogojoties kaut kādā miskastē ar nosaukumu Two. Vēstuli tur tā arī nesameklēju, miegs nāca vēl stiprāk, aizgāju gulēt. Šodien atklāju, ka mans e-pasts ir piebiris ar kaut kādu nesimpātisku tēvaiņu bildēm no tās miskastes - viņi gribot ar mani draudzēties.
Izrādās, es pilnīgi nejauši esmu izgājusi (pareizāk, izgrūsta) uz virtuālā paneļa.
Gandrīz pusstunda man bija vajadzīga, lai no tā akača izrāptos un dzēstu kontu. Pēc katra klikšķa (kopsummā ap 15) tiek prasīts, vai tiešām neapdomāsies un kāpēc grib tik lielisku vietu pamest. Ik pa brīdim jāieraksta parole.
Dzeru nomierinošo tēju un jūtos kā noberzusi suņasūdu no kurpes - ik pa brīdim gribas vēl pārliecināties, vai kaut kaas vēl nav palicis un nesmird.

18. Septembris 2014

Add to Memories Tell A Friend
Šodiena kopumā bija jauka - ražīgs darbs un pusdienas patīkamā kompānijā.
Vakarā, atverot soc.tīklus, dabūju koncentrēta mudacīguma triecienu un sapīku, bet gan jau pāries.

17. Septembris 2014

Add to Memories Tell A Friend
Sasodītā santehnika! Tā vien izskatās, ka, lietodama vienīgo man zināmo skalojamās kastes remonta metodi "pabakstīt pludiņu", būšu to (resp., pludiņu) nolauzusi, jo tas palika man rokā un atpakaļ pievienot to nekādi nespēju. Godīgi sakot, man nav pat īpaši skaidrs, kur tieši tas bija pievienots.
Nervu nomierināšanai noberzu ar Cif visas no skalojamās kastes izņemtās detaļas (tagad izskatās daudz labāk) un sameklēju ventili, ar kuru novērst ūdens tecēšanu podā. Ventilis bija gandrīz nepakustināms, tomēr iecerēto paveicu. Nezinu, gan kā tagad izdosies ventili atkal atgriezt, jo tas šķiet nepajokam ierūsējis.
Mīļo Sīrupiņ, vai man šodien jāatliek visi darbi un jādodas pirkt jauns pludiņš? Jauna skalojamā kaste? Jauna WC iekārta? Jauns dzīvoklis?

13. Septembris 2014

Add to Memories Tell A Friend
Nākot no veikala, redzēju apmēram kādu māti ar apmēram četrgadīgu puišeli kurš sēdēja uz velosipēda un izskatījās ļoti bēdīgs.
- Es gribu braukt, - puika teica un viņa sejiņa savilkās uz raudāšanu.
- Tad tev ir jāmin pedāļi, - teica māte.
- Nē!!! - puisītis iemaurojās pa visu ielu un sāka raudāt.
- Ja tu neko nedarīsi, ritenis nekustēsies, - māte pacietīgi skaidroja.
- Es negribu mīt pedāļus, es gribu, lai viņš brauc, - puika brēca un asaras straumēm plūda pa viņa seju.
- Varbūt es tev palīdzēšu un pastumšu? - māte izpalīdzīgi piedāvāja.
- Nē, nē, nēeeeeee!!!! - un protests pārauga neapturamās skaļās raudās, kas mani pavadīja gandrīz visa kvartāla garumā.

Es ceru, ka nu bērns beidzot ir atrisinājis savu nudien visai sarežģīto problēmu. Un ceru, ka arī mēs atrisināsim savējās, dārgo lasītāj.
Ar labu nakti.

12. Septembris 2014

Par komplimentiem

Add to Memories Tell A Friend
Vīriešu galantuma etalons manā atmiņā joprojām saglabāts kā agrās jaunības epizode, kad es pirms kādiem dzimtas godiem dikti steidzīgi pucējos pie spoguļa, pati juzdamās daiļa jo daiļa un ik sekundi tapdama arvien daiļāka, līdz istabā ienākušais brālis man uzmundrinoši teica: "Nestreso, nemaz tik traki sūdīgi jau tu neizskaties."

11. Septembris 2014

Add to Memories Tell A Friend
Nez, vai senākos laikos biktstēviem bija pār cilvēku prātiem tikpat biedējoši neierobežota vara kā mūsdienās psihoterapeitiem?

Add to Memories Tell A Friend
Šīrīta skrējienā konstatēju (tas gan nav nekāds pārsteigums), ka, ja kādu nedēļu skriets ar mērķi "turēt tempu", kam komplektā līdzi nāk pornogrāfisku skaņu dvešana, tad pēc tam, atlaižot grožus un ļaujot sev kusēties tik ātri, cik gribas, iestājas eiforisks vieglums un nemanot tiek noskriets divreiz vairāk nekā iecerēts.
Vispār Maskačka ir daiļa šajā gadalaikā. Pīlādži, kastaņi, asteres un čigāni...

7. Septembris 2014

Add to Memories Tell A Friend
No vienas puses vaimanājam par domāt nespējīgajiem krieviem, kas tic Kremļa propagandai, no otras - paši palēcienā ķeram un pārpostējam cibās visādos feisbukos sagrābstītas "no drošiem Vakareiropas avotiem" pārpublicētas pīles, ko izklaidēdamies salipinājuši garlaikoti blogeri.
Āpšu bars, godavārds! (Jā, es zinu, ka āpši nedzīvo baros.)

3. Septembris 2014

Add to Memories Tell A Friend
Jau trešo dienu dzīvodamās tviterī, beidzot sapratu, ko man atgādina Andas Burves-Rozītes mīla pret Viesturu Rudzīti. Magdalēnas degsmi pret Jēzu, ja vien Magdalēna būtu bijusi histēriskāka, un Jēzus - dumjāks.

1. Septembris 2014

Add to Memories Tell A Friend
Šodien esmu skrējusi, strādājusi, dejojusi un pa kluso lūrrējusi internetā. Drīz jau būs pieklājīgi uzvārīt nomierinošo zālīšu tēju un likties gultā, lai mazliet paadītu un palasītu. Skaista diena, tieši tādam arī septembrim jābūt.
Saguglēju dažādas Čandra-Namaskār videopamācības, bet apjuku no to daudzveidības. Žēl. Varētu ieviest kā vakara rituālu. Pilnīgi noteikti esmu sasniegusi vecumu, kad lokanības saglabāšanai kaut kas apzinātti jādara vairākas reizes dienā.

Un visbeidzot - iekļaujoties meinstrīmā par emigrācijas plāniem: domāju, ka izvēlēšos kādu no turīgākajām islāma zemēm. Protams, sapņus par vispasaules feminisma revolūciju nāksies uz laiku iesaldēt, taču valkāt hidžabu un vārīt plovu ar jērgaļu man tīri labi sanāk. Tikai, sasodīts, viņi tur parasti nesaprot, ko nozīmē "neprecēta sieviete", vienmēr jāuzdodas par šķirteni vai atraitni, jo teikt "jaunava" mēle neceļas...

31. Augusts 2014

Add to Memories Tell A Friend
Nevajag virtuvē ieskrūvēt izdegušo spuldzīti - šajā gadalaikā tas pasargā no vēlīnas rīšanas. Diemžēl arī netīrie trauki gaidīs rītu, neko darīt.

29. Augusts 2014

Add to Memories Tell A Friend
Cik tad īsti ir to Ludzas kaujinieku Donbasā? Tikai šie divi: http://apollo.tvnet.lv/zinas/interneta-publisko-satraucosu-video-terorists-no-ludzas-stasta-kapec-ieradas-ukraina/664003 ; http://www.delfi.lv/news/world/other/video-separatists-no-ludzas-aicina-doties-karot-donbasa.d?id=44908800
vai vēl kādi pāris bataljoni?

Atkal par dženderiem. Un barību.

Add to Memories Tell A Friend
Dārgo cibiņ, vai tev labāk garšo saldumi vai "asumi"? Resp., vai tad, ja kāds pikaperu treneris gribētu samācīt pretējā dzimuma (vai atbilstošās orientācijas) būtnes, kā tevi iebarot, sniegt neaprakstāmu baudu un likt lūgt vēl, - viņam būtu jāiesaka lietot kūciņas, konfektes, kliņģeri un parastās zaptes, vai arī negantie mikšļi, kuri ietver dažādu šķirņu piparus, ķiplokus, sīpolus, vasabi, utt.?

28. Augusts 2014

Add to Memories Tell A Friend
Bet ar āboliem, mīlīši, visvienkāršāk izdarīties ir tā, ka izgriež serdītes un saliek krāsnī uz restītēm cepties. Ja ir skābi, var uzkaisīt mazliet cukura, lai tas karamelizējas. Ja grib lielāku vēderu un kuplākus gurnus, tad āboliem vidiņos (izgrieztās serdes vietā) var iestūķēt pa tējkarotei maskarpones. Ja pēc tam šos uztupina uz Selgas cepumiem, tad vispār sanāk mazas kūciņas. Īpaši negausīgie var pat uzpognāt virsū pa kādai dekoratīvai jāņogai/brūklenei, vai nobārstīt šokolādes skaidiņām...

Add to Memories Tell A Friend
Šodien kursēju pa pilsētu kā īsts ajūrvēdiskās sievišķības iemiesojums - gari brunči, ausīs auskari un vēl steigšus mutē iemests zefīrs. Domājams, manā brunčapakšā un visās čakrās sparīgi akumulējās maiguma un mīlestības enerģija. Vismaz līdz tam mirklim, kad kāpu ārā no tramvaja un aiz manis kāpjošais jauneklis uzmina uz brunču malas. Ja es nebūtu nesievišķīgi strauji reaģējusi ar veiklu atpakaļlēcienu, tā arī paliktu ar atkailinātu pēcpusi, oummmm....

Mēs ar apriņķa priekšnieku atkal parunājāmies

Add to Memories Tell A Friend
(jeb Kāpēc es nesatraucos par iespējamo kara sākumu Latvijā (Baltijā)).

Tā jau nav, ka es gluži nesatraucos - vismaz bezapziņa man ir sākusi sūtīt sapņus par mirdzošiem desantniekiem, kuri birst no satumsušām negaisa debesīm (baisi poētiski, vai ne?), toties veselais saprāts, saka, ka nav nekādas jēgas apsvērt emigrācijas plānus gadījumiem, ja Krievija iebrūk Latvijā vai citā (pieņemsim, tikpat mazā mizerablā NATO dalībvalstī).
Raugi, šādā situācijā ir tikai divi scenāriji:
a) stājas spēkā NATO līguma 5.pants, resp., sākas Krievijas un NATO karš Eiropas centrā, kam sekas ir visai neprognozējamas jukas un panika gandrīz visas Eirāzijas teritorijā. Šobrīd noteikt drošas bēgšanas virzienu šādos apstākļos nav iespējams.
b) NATO līguma 5.pants netiek pildīts. Faktiski tas nozīmē alianses izjukšanu, jo kurai gan iesaistītajai valstij varētu būtu interesanti pildīt savas saistības, saņemot skaidru signālu, ka tas negarantē atgriezenisku labumu nepieciešamības situācijā. To, kādi konflikti uzliesmo visā pasaulē, ja beidz pastāvēt NATO, es neņemos prognozēt, taču intuīcija saka priekšā, ka tās ir jukas, iespējams, pat ne tikai Eirāzijas mērogā un uz to fona pat mums pašiem Krievijas iebrukums varētu likties tāds nieks vien.

Vārdu sakot, mēs esam situācijā, kurā jebkāda stratēģija ir lieka greznība, atliek paļauties uz savām taktisko manevru spējām. Un pie viena atgādināt sev, ka cilvēki (arī valstu vadītāji) nav pārāk racionālas - un attiecīgi prognozējamas - būtnes.

27. Augusts 2014

Add to Memories Tell A Friend
Sasodīts, mēs taču visu oktobri jau izņēmām avansā jūnijā. No kurienes tas pašreizējais rudens?

Add to Memories Tell A Friend
Dzirdot, lasot par latviešiem kā zemnieku tautu, vienmēr izjūtu sīku aizvainojumu visu citu gadsimtiem ilgo latvisko profesiju vārdā. Kā tad paliek ar zvejniekiem, amatniekiem, muižas ļaudīm, pilsētu strādniekiem: ligeriem, nesējiem utt.?

24. Augusts 2014

Add to Memories Tell A Friend
Viens no šīsvasaras jaukajiem mirkļiem - uzziedēja Stefanote . Pa šo gadu ir krietni saaugusi, tā vien spēju vīt stīgas rituļos. Diemžēl uz ziedēšanu nav tik čakla kā gribētos, izskatās, ka šis piecu ziediņu ķekars tā arī paliks šogad vienīgais.

22. Augusts 2014

Add to Memories Tell A Friend
Jāzuvelk kāds džemperītis un jāiet gulēt.
Powered by Sviesta Ciba