Kurvjzieža kontemplācijas

zībenšlēfera nomods

Krāšņais Kurvjziedis

View

Navigation

29. Septembris 2014

Add to Memories Tell A Friend
Karzaī laikā nepaguvu. Varbūt, šim cienījamajam vīram esot pie varas, apciemošu viņa skaisto, nomocīto zemi.

Add to Memories Tell A Friend
Jā, protams, mani biedē iespēja, ka Latvijā varētu iebrukt Krievijas karaspēks. Tomēr vismaz tikpat ļoti (ja ne vēl vairāk) biedējoša man šķiet doma, ka Latvija pati cilvēktiesību un brīvību jomā varētu sākt līdzināties Krievijai.

28. Septembris 2014

Add to Memories Tell A Friend
Noārdošo procesu baisā, visaptverošā vara. Trīs mēneši fiziskās slodzes, lai sajustu muskuļu pieņemšanos spēkā un divas laiskas nedēļas, lai tie atrofētos. Trīs mēneši askētiskas diētas vs. nedēļa viesību maratona. Vairāki gadi regulāras vārdiņu un locījumu iekalšanas vs. pusgads, attiecīgo svešvalodu nelietojot. Nedēļu berzta un spodrināta māja vs. dažas dienas līksmas uzdzīves un pofiga.
Esntropija mani aprij, ar katru nodzīvoto dienu tā pieņemas spēkā, es vairs nespēju.

Add to Memories Tell A Friend
Skaisti, - nopūtās tuklā, baltā sieviete un paraudzījās savā skrējienu tabuliņā.
Es varētu apņemties šādā laikā noskriet... 15 kilometrus? Bet jaunnedēļ vēl nē, drusku jāpatrenējas.

Add to Memories Tell A Friend
Neliels ieskats citādā dzīvē - tepat blakus.

26. Septembris 2014

Add to Memories Tell A Friend
Enerģiski ideālisti ir daudz bīstamāks un destruktīvāks spēks, nekā pragmatiski ciniķi.

Add to Memories Tell A Friend
Pilnīgi noteikti nebalsošu ne par vienu no partijām, kuru kaut viens pārstāvis būs man pieejamā interneta vietnē vai kur citur publiskojis vai popularizējis uzskatus, kuri man šķitīs antifeministiski, homofobi vai tumsonību veicinoši.

Add to Memories Tell A Friend
Šodienai ir divas dominantes - vēlēšanu datu programma "Balsis" un kazlēna stilba sutināšana tumšajā alū.

25. Septembris 2014

Add to Memories Tell A Friend
Šis ir varen labs brīdis reizi gadā, kad sākt šmorēt kazlēnu kazas pienā. Vai vismaz iemarinēt. Žēl, ka sestdienu nevar gaidīt.

24. Septembris 2014

Add to Memories Tell A Friend
Ir viena domāšanas klišeja, no kuras es, cik spēdama, cenšos izvairīties - apgalvojumi, ka kaut ko ir iespējams saprast tikai noteiktās vecuma robežās, vai ar noteiktu dzīves pieredzi. Par to, cik aplami ir uzskatīt, ka "divdesmitgadnieki (vai tīņi) nav spējīgi saprast x, to saprot tikai cilvēki pēc 30 (40) gadiem" es pati esmu pārliecinājusies vairākkārt. Jauns, gudrs, ar empātiju apveltīts cilvēks pilnīgi saprot arī tādas parādības un to kopsakarības, kuras pats nav piedzīvojis, drīzāk cilvēkiem būtu jābaidās, ka līdz ar vecumu var pieaugt stereotipiskums domāšanā un uztverē - un nereti arī pieaug.
Līdz ar to arī uzdrošinos apšaubīt, ka nav iespējams identificēties ar tāda cilvēka izjūtām vai domu gaitu, kura pieredze radikāli atšķiras no tavējās, un ar to es domāju gan maternitāti/paternitāti, gan dzimuma un seksuālās orientācijas noteikto pieredzi.
Neticiet, mīļie, tiem, kuri saka, ka kaut ko nevar saprast, ja tev ir/nav bērni, vai tu esi/neesi sieviete/vīrietis, zils gaisa balons utt. Viņiem nav taisnība. Kaut ko nevar saprast tikai tad, ja pietrūkst iztēles un empātijas. Vai prāta.

23. Septembris 2014

Add to Memories Tell A Friend
Ja par šodienas aktualitāti - pūcēm, cīruļiem un citiem septiņgulētājiem, tad man nudien liekas, ka visa tā pūčošanās ir pēdējo simt gadu tehnikas progresa, konkrēti elektrības lietošanas, izraisīta ķibele. Nespēju iedomāties, sirdsmīļās pūces, kā jūs skala gaismā līksmi lāpītu zeķes, austu prievītes vai grebtu karotes līdz trijiem naktī. Nespēju, un viss.

Add to Memories Tell A Friend
Sasodīts, man nav, par ko balsot!

22. Septembris 2014

Add to Memories Tell A Friend
Ostapa Bendera mantinieki zeļ un plaukst. Jau otro dienu Feisbukā un Tviterī mani priecē norādes uz šo linku:http://akademika.lv/info/about-us
Viss ir pilnīgi legāli, aha. Ir divas atsevišķas personas: tu un tava darba autors, bet par plaģiātu nav ne runas. Iespējams, par šizofrēniju kaut kas tiek noklusēts...

Upd. O, jā! Mēs ražojam plaģiātus, kuri simtprocentīgi droši iztur plaģiātisma kontroli! http://akademika.lv/questions/view/ka-es-varu-zinat-ka-man-netiks-piedavats-plagiats

19. Septembris 2014

Add to Memories Tell A Friend
Lai visi svētie stāv man klāt! Vakar pusmiegā pamanīju e-pastā kādas (acīmredzot ļoti vieglprātīgas) draudzenes it-kā-vēstuli, kuru apskatīt varēja tikai, ar FB profilu ielogojoties kaut kādā miskastē ar nosaukumu Two. Vēstuli tur tā arī nesameklēju, miegs nāca vēl stiprāk, aizgāju gulēt. Šodien atklāju, ka mans e-pasts ir piebiris ar kaut kādu nesimpātisku tēvaiņu bildēm no tās miskastes - viņi gribot ar mani draudzēties.
Izrādās, es pilnīgi nejauši esmu izgājusi (pareizāk, izgrūsta) uz virtuālā paneļa.
Gandrīz pusstunda man bija vajadzīga, lai no tā akača izrāptos un dzēstu kontu. Pēc katra klikšķa (kopsummā ap 15) tiek prasīts, vai tiešām neapdomāsies un kāpēc grib tik lielisku vietu pamest. Ik pa brīdim jāieraksta parole.
Dzeru nomierinošo tēju un jūtos kā noberzusi suņasūdu no kurpes - ik pa brīdim gribas vēl pārliecināties, vai kaut kaas vēl nav palicis un nesmird.

18. Septembris 2014

Add to Memories Tell A Friend
Šodiena kopumā bija jauka - ražīgs darbs un pusdienas patīkamā kompānijā.
Vakarā, atverot soc.tīklus, dabūju koncentrēta mudacīguma triecienu un sapīku, bet gan jau pāries.

17. Septembris 2014

Add to Memories Tell A Friend
Sasodītā santehnika! Tā vien izskatās, ka, lietodama vienīgo man zināmo skalojamās kastes remonta metodi "pabakstīt pludiņu", būšu to (resp., pludiņu) nolauzusi, jo tas palika man rokā un atpakaļ pievienot to nekādi nespēju. Godīgi sakot, man nav pat īpaši skaidrs, kur tieši tas bija pievienots.
Nervu nomierināšanai noberzu ar Cif visas no skalojamās kastes izņemtās detaļas (tagad izskatās daudz labāk) un sameklēju ventili, ar kuru novērst ūdens tecēšanu podā. Ventilis bija gandrīz nepakustināms, tomēr iecerēto paveicu. Nezinu, gan kā tagad izdosies ventili atkal atgriezt, jo tas šķiet nepajokam ierūsējis.
Mīļo Sīrupiņ, vai man šodien jāatliek visi darbi un jādodas pirkt jauns pludiņš? Jauna skalojamā kaste? Jauna WC iekārta? Jauns dzīvoklis?

13. Septembris 2014

Add to Memories Tell A Friend
Nākot no veikala, redzēju apmēram kādu māti ar apmēram četrgadīgu puišeli kurš sēdēja uz velosipēda un izskatījās ļoti bēdīgs.
- Es gribu braukt, - puika teica un viņa sejiņa savilkās uz raudāšanu.
- Tad tev ir jāmin pedāļi, - teica māte.
- Nē!!! - puisītis iemaurojās pa visu ielu un sāka raudāt.
- Ja tu neko nedarīsi, ritenis nekustēsies, - māte pacietīgi skaidroja.
- Es negribu mīt pedāļus, es gribu, lai viņš brauc, - puika brēca un asaras straumēm plūda pa viņa seju.
- Varbūt es tev palīdzēšu un pastumšu? - māte izpalīdzīgi piedāvāja.
- Nē, nē, nēeeeeee!!!! - un protests pārauga neapturamās skaļās raudās, kas mani pavadīja gandrīz visa kvartāla garumā.

Es ceru, ka nu bērns beidzot ir atrisinājis savu nudien visai sarežģīto problēmu. Un ceru, ka arī mēs atrisināsim savējās, dārgo lasītāj.
Ar labu nakti.

12. Septembris 2014

Par komplimentiem

Add to Memories Tell A Friend
Vīriešu galantuma etalons manā atmiņā joprojām saglabāts kā agrās jaunības epizode, kad es pirms kādiem dzimtas godiem dikti steidzīgi pucējos pie spoguļa, pati juzdamās daiļa jo daiļa un ik sekundi tapdama arvien daiļāka, līdz istabā ienākušais brālis man uzmundrinoši teica: "Nestreso, nemaz tik traki sūdīgi jau tu neizskaties."

11. Septembris 2014

Add to Memories Tell A Friend
Nez, vai senākos laikos biktstēviem bija pār cilvēku prātiem tikpat biedējoši neierobežota vara kā mūsdienās psihoterapeitiem?

Add to Memories Tell A Friend
Šīrīta skrējienā konstatēju (tas gan nav nekāds pārsteigums), ka, ja kādu nedēļu skriets ar mērķi "turēt tempu", kam komplektā līdzi nāk pornogrāfisku skaņu dvešana, tad pēc tam, atlaižot grožus un ļaujot sev kusēties tik ātri, cik gribas, iestājas eiforisks vieglums un nemanot tiek noskriets divreiz vairāk nekā iecerēts.
Vispār Maskačka ir daiļa šajā gadalaikā. Pīlādži, kastaņi, asteres un čigāni...
Powered by Sviesta Ciba