Kurvjzieža kontemplācijas

zībenšlēfera nomods

Krāšņais Kurvjziedis

View

Navigation

25. Janvāris 2015

Mājsaimnieces piezīmes

Add to Memories Tell A Friend
Mājassvētība atspērusies zied visu ziemu. Tas ir skaisti, bet baidos, ka - kā jau parasti, - tas ir drīzāk no izmisuma, nevis labas dzīves, jo podā viņai nepārprotami kļuvis diezgan šauri, zeme sāk birt ārā. Ja pārstādīšu lielākā podā, tad nevarēšu turēt uz palodzes, būs jādomā kas cits.

Uz Ziemassvētkiem pirktie kadiķu zari joprojām stāv vāzē un pat negrasās birdināt skujas. Spīguļus izņēmu, bet zarus ārā mest negribu. Lai stāv kaut līdz Lieldienām, kaut līdz Jāņiem, ka tik nebirst. Man nav jāpakļaujas sabiedrības aizspriedumiem par skujkoku izcelsmes dekoru saistību tikai ar vienu gadalaiku, vai ne?

24. Janvāris 2015

Add to Memories Tell A Friend
SIM karti atjaunoju, veco un aparātu nobloķēju. Droši vien kaut kur iesludināšos - ja jau aparātu vairs nevar pārdot, kāds varbūt par 5-10 € būs ar mieru atdot atpakaļ...
Dārgie draugi, kuru telefona numuri man ir bijuši un nu (visticamāk) gājuši zudībā - tiekat mīļi lūgti atsūtīt man kādu SMS ar savu vārdu. Drīkst, protams, būt ietverti arī mierinājumi un laba vēlējumi, taču tie nav obligāti. Gaidu un ilgojos - man jūsu visu pietrūkst!

Add to Memories Tell A Friend
Pasaule ir sasodīti ļauna un nedroša vieta, un tā vien rādās, ka esmu kārtējo reizi palikusi bez telefona. (Šeit iederas pagarš citāts no Ījaba grāmatas).

23. Janvāris 2015

Add to Memories Tell A Friend
Dažubrīd man šķiet, ka šajā fermā vajadzētu ieviest vēl kādu cilvēku, jo es pati lāga netieku galā. Bet tad es sabīstos no šīs domas.

22. Janvāris 2015

Mani divi centi

Add to Memories Tell A Friend
Reizēm šķiet, ka jūs gandrīz visi esat galīgi nojūgušies ar to rīšanu un ņemšanos ar visādiem rituāliem ap to. Kad Latvijā bijis pēdējais bada nāves gadījums galu galā? Ja nezinat un tas neskar jūsu tuvinieku loku, tad atslābstiet - barības uzņemšana jūsu gadījumā nav satraukuma vērta.
не делайте из еды культ - kā teica Turcijas pavalstnieka dēls.

17. Janvāris 2015

Add to Memories Tell A Friend
Šodien mēs ar Ričmondu nopelnījām savas divas (vai cik nu tur samontēs) minūtes slavas - nofilmējāmies raidījumam "Ķepa uz sirds" kā laimīgais pāris, kurš dabonas.

16. Janvāris 2015

Add to Memories Tell A Friend
Man grūti saprast kā vienās smadzenēs spēj apvienoties fundamentāls konservatīvisms un islāmofobija.

15. Janvāris 2015

Zvērudārza ziņas

Add to Memories Tell A Friend
Ričmonds (man tomēr vajadzēja viņu saukt par Gavrošu, jo no sera Henrija Ričmondas grāfa manierēm viņam nav ne smakas) lēnītēm pieņemas miesās un nemaz nepieņemas prātā. Tā vien šķiet, ka viņam radusies apjausma par garām palaisto bērnību, ko tagad nu ir iespēja atgūt. Viņš gražojas, pieprasa uzmanību, rāpjas man klēpī un uzstāj uz tiesībām četrreiz dienā iet ārā. Sekmīgi apguvis komandu "sēdi!" un dažreiz spēj to izturēt pat trīs sekundes. Kamēr es sttrādāju, lielākoties vāļājas uz dīvāna pozā "satīrs atpūtas brīdī" un ar acs kaktiņu vēro, vai es necelšos, jo tad ir ar sajūsmas kviecienu jāšaujas man garām uz virtuvi un jāprasa ēst, ja nedabū ēst, tad jāprasās ārā un ja nedabū arī to, tad jālēkā man apkārt, jārausta aiz piedurknēm un jāpieprasa rotaļāšanās, mīļošanās, uzmanība, daudz, daudz uzmanības.
Attiecības ar Emīliju viņam ir mierīgi līdzāspastāvošas. Emīlija ir stoiskā mierā pieņēmusi faktu, ka pa viņas teritoriju lēkšo liels, pēc suņa smirdošs lempis ar sliktām manierēm, un nospriedusi, ka tas nedrīkst ietekmēt viņas labsajūtu un paradumus. Ja Ričmonda deguns piebāžas pārāk tuvu, atskan šņāciens, bet pārsvarā distances saglabāšanai pietiek ar Īpaši Nīgro Skatienu. Abiem sastopoties gaitenī, Ričmonds piespiežas sienai un ļauj dāmai paiet garām. Emīlija tikai viegli uzbož asti.
Citādi ir ar Šarloti, un tas man sagādā sirdssāpes. Diennakts lielāko daļu viņa joprojām pavada dīvāna kastē - šķiet, viņa tur ir iekopusi diezgan mājīgu ligzdiņu, un naktīs, tumsas aizsegā dodas paēst, apmeklēt tualeti un izklaidēties - visbiežāk vienīgā pieejamā izklaide šajā laikā ir košana manos kāju īkšķos. Izmisīgi gaidu, kad tas viņai apniks, viņa atcerēsies, ka savulaik bijusi kvartāla varenākais plēsējs un atsāks domāt (un dzīvot!) ārpus kastes. Tomēr apetīte zvēriņam joprojām ir laba, nesankcionēta teritorijas iezīmēšana nenotiek, un tas ļauj man cerēt uz pozitīvu pārmaiņu iespējām. Es ticu starpsugu tolerancei!

Add to Memories Tell A Friend
Cik jauki! Beidzot dziļš, izvērsts, zinātnisks skaidrojums mūsu problēmu cēloņiem.
Vai mums ir jābūt tolerantiem arī pret apgalvojumiem, ka vēzis rodas no skābas vides organismā, sliktām domām un seksa trūkuma?

Add to Memories Tell A Friend
Pavērojot, kā puritāņi plosās par to nelaimīgo zviedru multenīti ar dancojošajiem krāniņiem un petenītēm, kļūst skaidrs, ka mūsdienās arī pēc vēsturiskā "Zīlītes" numura iznākšanas tiktu rīkotas histēriskas parakstu vākšanas un demonstrācijas pie Saeimas vai vismaz Ministru Kabineta.

1. Janvāris 2015

Add to Memories Tell A Friend
Dārgie automehāniķi, kā jūs dēvējat šo burvīgo iekšdedzes dzinēja detaļu:

?

Add to Memories Tell A Friend
Priecīgu, Ciba!

31. Decembris 2014

Add to Memories Tell A Friend
Dažiem uz šīs planētas jau ir 2015.gads. Lai viņiem priecīgi. Mums arī būs.

Kopsavilkums

Add to Memories Tell A Friend
ja nu kas - man nebija labs gads, man bija pizģec ku sūdīgs gads. Un tomēr, un tomēr - lodes, lai arī krita arvien tuvāk, tomēr saudzēja manu vistuvāko apkārtni. Teorētiski var pieņemt, ka arī baisākās no pašas pieļautajām kļūdām tomēr kādreiz varēšu labot. Es zinu, ka var būt vēļ sliktāk, bet, lūdzu, lūdzu, nevajag, jā?

30. Decembris 2014

Tikmēr kaimiņos

Add to Memories Tell A Friend
Maskavā, Manēžas laukumā jau sākušās demonstrantu aizturēšanas.
Līdz Maidanam gan jau ka neizvilks, bet es vairs neuzdrošinos neko prognozēt.
https://www.youtube.com/watch?v=11-mqWeAwXg&feature=youtu.be

Add to Memories Tell A Friend
Spriežot pēc pašsajūtas, 2015.gadu sagaidīšu, ietinusies segās ar milzīgu krūzi karsta ingvera-citrona-medus dzēriena un klusu cerību piedzīvot labākus laikus.

29. Decembris 2014

Add to Memories Tell A Friend
Ja man telefonā skan Ave Maria (viens no zvanu signāliem), un es uzreiz nepaceļu, Ričmonds gaudo līdzi.

Add to Memories Tell A Friend
Alelujā, ziema ir atnākusi, un azotē tai ir kas? - pareizi, elpceļu iekaisumi. Es pat nevaru cilvēciski lepoties ar rinītu, bronhītu, traheītu, otītu, vai kādu citu populāru diagnozi, jo tas, kas visbiežāk iekaist man (un ir iekaisis arī šobrīd), ir grūti definējams ķermeņa apgabals LOR kompetences zonā. Ļoti asaro acis, sāp aizdegune un spiež ausīs, bet puņķu un klepus nav. Palīdz Melnais balzams. Vismaz nomierina.
Iespējams, mani šīgada pēdējie darbi izdosies jautri. Lai redaktorītes saturas.

28. Decembris 2014

Add to Memories Tell A Friend
Ja man kādreiz gribēsies uz Malaiziju vai Indonēziju, es visticamāk braukšu ar stopiem, autobusu, utt.
Powered by Sviesta Ciba