Kurvjzieža kontemplācijas

zībenšlēfera nomods

Krāšņais Kurvjziedis

View

Navigation

24. Decembris 2014

Add to Memories Tell A Friend
Gada neķītrākais noslēpums - vai Olivers Everts un Sandra Veinberga ir viens un tas pats cilvēks, vai tomēr divi dažādi?

Add to Memories Tell A Friend
Strādāju, sēžot krēslā pie datora, un Ričmonds krāc dīvānā. Esmu kapitulējusi - dīvāns ir vienīgā alternatīva, lai viņš nerāptos man klēpī (un, ja viņš ir ierāpies man klēpī, es pāri tam elefantam nevaru pastrādāt).

23. Decembris 2014

Add to Memories Tell A Friend
Ja man par šo gadu tiktu izsniegta liecība, tajā būtu sasodīti daudz nesekmīgu atzīmju. Slikta meitene. Mea culpa, mea culpa, mea maxima, maxima culpa, bez kādas ironijas.

21. Decembris 2014

Add to Memories Tell A Friend
Pēdējās nedēļas laikā mans visbiežāk lietotais vārds ir "nomierinies".

19. Decembris 2014

Add to Memories Tell A Friend
Ričmondam (nospriedu, ka šis vārds viņam piestāv vairāk nekā Leo) ir potenciāls izaugt par tipisku šarmanto blēdi. Katru reizi, kad viņu rāju, viņš gan vainīgi nolaiž ausis, tomēr astesgals vibrē gatavībā pielabinoši luncināties - ak, tu taču nemaz neesi tik dusmīga, uz mani vispār neviens nevar pa īstam dusmoties, jo es taču esmu tik foooršiņš, piesēdi un es tūliņ ierāpšos tev klēpītī. Un ierāpjas arī, ar visiem saviem gandrīz 17 kilogramiem, saritinās, iebāž degunu man azotē un šņākuļo kā bēbītis: spiež uz manu nerealizēto mātes instinktu, sīkais manipulators!

16. Decembris 2014

Add to Memories Tell A Friend
Sunim ir caureja, droši vien stresa un barības maiņas dēļ, un es viņu vedu ārā ik pa stundai (jeijj, nu man arī ir defekācijas ieraksti!). Šarlote dzīvo guļamistabas dīvāna kastē, izrādās, tam aizmugurē ir mazliet atplīsis finieris - es būtu domājusi, ka tur var ielīst tikai čūska, bet, izrādās, var arī drukns un tūcīgs kaķis, ja ir pietiekami motivēts. Naktī viņa bija izlīdusi un nāca pie manis murrāt, bet tagad atkal nav redzama.
Vienīgā, kas saglabā vēsu prātu un ierasto dienas režīmu, ir Emīlija.

15. Decembris 2014

Add to Memories Tell A Friend
Visi ir dabūjuši vakariņas un vakara pačurāšanu, kā arī tikuši izolēti pa migām. Jūtos nedaudz sagurusi. Tā laikam klājas tizlām daudzbērnu mātēm.

14. Decembris 2014

Robežu testēšana

Add to Memories Tell A Friend
OK, dīvānā kāpt ar visām četrām nedrīkst. Labi, piekrītu. Bet, ja tu sēdi dīvānā, ielikt galvu tev klēpī drīkst? Galvu un divas priekškājas? Jā, nav ērti, tāpēc priekškājas es pārlikšu uz dīvāna malas. Priekškājas un krūšukurvi. Priekškājas, krūšukurvi un vēderu. Priekškājas, krūšukurvi, vēderu un vienu pakaļkāju. Kāpēc jādusmojas? - es taču nedaru neko TĀDU.

Add to Memories Tell A Friend
Suns ir iemācījies atvērt viesistabas durvis. Pārnākusi no 20 minūšu gājiena uz veikala, atradu pa visu dzīvokli izārdītu miskasti (vai jūs zinājāt, cik daļās var saplosīt visādas plastmasas kārbiņas? ohohoho, es neprotu tik tālu skaitīt), izgāztus abus ūdens trauciņus (gan suņa, gan kaķu), ar slapjām un netīrām ķepām piepēdotu grīdu. Vaininieks gulēja manā gultā un grauza olas čaumalu.
Es biju mazliet noilgojies, teica viņa skatiens.
Emīlija ir pārvākusies uz dzīvi aiz guļamistabas dīvāna, bet Šarlotes slēptuvi es vēl neesmu atklājusi.

13. Decembris 2014

Add to Memories Tell A Friend
Menedžējot zvērudārzu, arvien nākas mātišķi nopūsties - viņi visi ir ļoti jauki, bet ārkārtīgi nogurdinoši.
Biju jau drusku piemirsusi, cik daudz fiziska spēka prasa pastaiga ar jaunu, ļoti aktīvu un pilnīgi neaudzinātu suni.

Add to Memories Tell A Friend
Šarlote šorīt ir trīsreiz mēģinājusi iet ārā un nav tikusi tālāk par palodzi. Viņu burtiski iepūš atpakaļ. Es tomēr to saukšu par orkānu.

12. Decembris 2014

Add to Memories Tell A Friend
Suns viesistabā iekārtojies savā vietiņā un uzvedas apbrīnojami mierīgi. Nekādu protestu, smilkstēšanas vai durvju skrāpēšanas, kad atstāju viņu vienu. Kad ieeju istabā, demonstrē sajūsmu, lec bučoties, gāžas gar zemi, lai kasu viņam vēderiņu, bet pēc tam mierīgi saritinās guļvietā.
Arī kaķi rātni apgūlušies un izskatās man uz brīdi piedevuši. Droši vien cer, ka no rīta modīsies un tas viss izrādīsies bijis tikai murgs.

Add to Memories Tell A Friend
Sarēķināju, ka mēs ar suni šodien esam nostaigājuši aptuveni 20 kilometrus. Pie vainas bija mana tizlā maldīšanās pa mežiem - nez kādēļ katru reizi, kad es manuprāt precīzi noorientējos, kurā kartes punktā man, ejot pa šo taciņu, būtu no meža jāiznāk, realitāte nedaudz sašķiebjas un es iznāku pavisam citā vietā, turklāt konstatēju to tikai pēc vairākiem kvartāliem, kas noieti nepareizā virzienā.

Add to Memories Tell A Friend
Runājot par citiem svarīgiem dzīves pavērsieniem -pie manis šobrīd atrodas šis jaukais puisēns )
. Vai mēs dzīvosim kopā ilgu laiku un laimīgu mūžu, vai tikai dažas dienas - tas pagaidām atkarīgs no māsām Brontē. Pašlaik katrs dzīvnieks izolēts savā istabā ar savām emocijām. Kamēr mierināju kaķus, aizmirsu, ka vienā telpā ar suni palikusi mana soma, no kuras vēl nav izņemtas visam zvērudārzam paredzētās vakariņas. Kaķu vakariņām tagad jāsarūpē kas cits.

Add to Memories Tell A Friend
Paldies visiem par dieveri! Jūs apstiprinājāt to, ko jau biju domājusi, tāpēc droši likšu šo vārdu tur, kur tam vieta.

11. Decembris 2014

Add to Memories Tell A Friend
Dieveris laikam latviešu valodā ir krietni retāk lietots vārds, nekā svainis?

Add to Memories Tell A Friend
Par to pašu, arvien par to pašu.

Add to Memories Tell A Friend
Un vēl kas ir raksturīgi Latvijas sabiedrībai (gan jau arī citām Austrumeiropas valstīm, atšķirībā no tā, ko var secināt man pieejamajā informācijā par labklājīgajiem rietumiem) - gan vardarbības upuri, gan varmākas, gan cilvēki ar dažādām atkarībām, cilvēki, kuri nespēj kontrolēt savu agresiju utt. - viņi visi tiek stigmatizēti kā "vainīgie", tādējādi netieši mudinot klusēt un slēpt savu "vainu", bet pieķertam attaisnoties. Taču reāls solis problēmas risināšanas virzienā būtu šīs visas (un vēl citas) definēt kā psiholoģiskas problēmas, kuras apdraud gan pašu, gan apkārtējos. Problēmas, kuras ir iespējams un vajag risināt un kuru risināšanā var cerēt uz sabiedrības atbalstu un saņemt to.
Tas nenozīmē, ka nav jāsoda konkrēti nodarījumi - auto vadīšana dzērumā, darba kavēšana dzeršanas dēļ, miesas bojājumu nodarīšana citam cilvēkam u.c.. Par konkrētiem pārkāpumiem jāsaņem sods, bet vardarbīgajam, atkarīgajam, līdzatkarīgajam un tam, kurš arvien nonāk upura lomā - ikvienam no viņiem būtu jāvar saņemt psiholoģiskā, psihiatriskā, vai narkoloģiskā palīdzība un nepieciešamais atbalsts savas uzvedības koriģēšanai.

Add to Memories Tell A Friend
Jau otro rītu aptuveni šajā laikā man zvana sieviete ar latgaliešu akcentu un lūdz pasaukt Gunti.
Gunti, esi, lūdzu, tik laipns, piezvani savai tantei un nodiktē pareizo telefona numuru!

10. Decembris 2014

Add to Memories Tell A Friend
Man patīk akcija "Esi vecis!". Kaut vai tāpēc, ka man šķiet ļoti simpātiska vīriešu solidarizēšanās ar sievietēm. Solidaritāte arvien ir labāka par antagonisma uzsvēršanu.
Paldies autoriem.
Powered by Sviesta Ciba