Kurvjzieža kontemplācijas

zībenšlēfera nomods

Krāšņais Kurvjziedis

View

Navigation

18. Aprīlis 2014

Add to Memories Tell A Friend
Nez, vai tas, kurš saulei rietot un pirmajām spuldzēm iedegoties, dziedāja Klusā dārza treknākajā kļavā, bija mazliet netradicionāla lakstīgala, vai aplam advancēts strazds, kurš mēģināja tēlot lakstīgalu?
Jāmācās pazīt putnu dziesmas, jāmācās gan.

Visādicitādi - tusnīgā kundzīte šovakar kusli mēģinājusi atgriezties skrējēju pulkā. Man liekas, ka tusnīgā kundzīte ir nopelnījusi vienu pavisam maziņu aliņu, lai nezaudētu motivāciju varoņdarbiem.

17. Aprīlis 2014

Add to Memories Tell A Friend
Šis ir tieši tāds vakars, kad līdz tumsiņai sētā jālec gumijas, jāmācās braukt ar skrituļdēli, ar siekalām jāberž nost smiltis no nobrāztām plaukstām un jāsaplēš jaka, rāpjoties uz šķūnīša jumta.
Nevajadzēja tik ļoti gribēt izaugt.

16. Aprīlis 2014

Add to Memories Tell A Friend
Pagājušonedēļ tapu sentimentāla divu Feisbukā izlasītu stāstu dēļ.
Neviens no tiem īsti nevarētu būt par mani, un tomēr tie ir arī par mani, ja atmet biogrāfiskas detaļas.

Tas viens: https://www.facebook.com/jana.vagner/posts/756665864385991?stream_ref=10
Un tas otrs: https://www.facebook.com/jana.vagner/posts/764147393637838?stream_ref=10

pagari un krieviski gan.

Add to Memories Tell A Friend
Dārgie praktiskie latvieši!
Kā pareizi dēvēt procesu, ko krieviski apzīmē ar "xолодная сварка" ?
Taču ne jau "aukstā metināšana"?

15. Aprīlis 2014

Add to Memories Tell A Friend
Picas pamatne ledusskapī ir neglīti salocījusies. Teiciet man, labie ļaudis, ko darīt? Ja es to paturēšu virs karstiem tvaikiem, vai tā kļūs labprātīgi lokana pret maniem spaidiem? Vai arī tā mūžam paliks kā neeiklīda ģeometrijas uzskates līdzeklis, un jādomā kāda viltīga recepte Pavisam Īpašas Formas pīrāgam?

14. Aprīlis 2014

Add to Memories Tell A Friend
Nupat ir klāt tas pirms-pumpur-plaukšanas laiks, kas mani sasodīti uzbudina.

Add to Memories Tell A Friend
Kad "tradicionālo vērtību aizstāvji" šausminās par viena vecāka ģimenēm un dēvē to par mūsdienu Rietumu civilizācijas nelaimi, viņi apliecina tikai savus nožēlojami nabadzīgos priekšstatus par vēsturi. Palasot pat nedaudz aizgājušo gadsimtu cilvēku dzīvesstāstu, kļūst skaidrs, ka viena vecāka ģimenes bijušas izplatītas vienmēr, iespējams, daudz biežāk nekā mūsdienās. Protams, pie vainas nebija laulības šķiršana, jo tādas tiešām bija daudzkārt retākas, taču abu dzimumu cilveku mirstība reproduktīvajā vecuma bija daudz, daudz augstāka nekā tagad. Sievietes mira dzemdībās, vīrieši krita karos un laupītāju uzbrukumos, abus dzimumus nesaudzēja infekcijas slimības. Rezultātā atraitnība bija ikdienišķa parādība, kā arī atkārtotās laulības, veidojoties ģimenēm ar pusbrāļiem un pusmāsām, kā arī apvienojoties abu vecāku - atraiņu bērniem no iepriekšējām laulībām.

Mēs neatklājam un neveidojam nekādus jaunus modeļus, tikai dumji šausmināmies par ierastām grūtībam, ar kurām tikuši galā visi mūsu senči iepriekšējās paaudzēs.

12. Aprīlis 2014

Add to Memories Tell A Friend
Varētu apņemties katru dienu izdarīt kaut ko, ko iepriekš nekad neesmu darījusi.

Add to Memories Tell A Friend
Uzdūros FB rakstiņam par senilitāti, kurš lieliski sasaucas ar kādu nesenu Cibas diskusiju. Ar nelielam iebildēm pret autora izteiksmes stilu, tomēr jāatzīst, ka vērojumi ir diezgan precīzi.
https://www.facebook.com/andis.geste/posts/10152694784124908?stream_ref=10

11. Aprīlis 2014

Add to Memories Tell A Friend
DP man patika, glīti un veiksmīgi nodarīju darāmo (man laikam ir bijušas lomkas pēc auditorijas), Rotko centru nepaguvu apskatīt, gan nākamreiz.
Ēdu soļanku un tefteli kafejnīcā "Mig". Mājupceļā izpildījos maksimāli stulbi un nokavēju savu autobusu, jo biju pārliecināta, ka man ir biļete uz nākamo, savukārt nākamais izrādījās caurbraucošs minskietis, kura blēdīgie šoferīši visār nekādas biļetes, nedz čekus neizsniedz.
Tā nu esmu lieki izšķiedusi 7 eiro un piedalījusies Baltkrievijas ekonomikas sabotēšanā.

Add to Memories Tell A Friend
Spriežot pēc visa, šī būs varen interesanta diena.

10. Aprīlis 2014

Add to Memories Tell A Friend
Man ļoti pietrūkst Cibā jz. Auksts_Entelekt-es, Boženas un Mazeltovas.

Add to Memories Tell A Friend
Tagad es varētu sev iestāstīt, ka mierīgi piecelšos četros vai puspiecos, lai visu padarītu, tāpēc tagad var ietu gulēt.
(Un ja nu tās ir tikai lamatas?)

Add to Memories Tell A Friend
Panikapanikapanikapanika

Add to Memories Tell A Friend
Pavasaris šogad ilgāks nekā jebkad manā mūžā.

9. Aprīlis 2014

Add to Memories Tell A Friend
Ir visnotaļ liela iespēja, ka dažas nākamās nedēļas (kas zina, varbūt pat līdz maija beigām) es būšu vēl neciešamāka nekā parasti, nīgrošos, žēlošos, brutāli informēšu visus par visu, kas man nepatīk (un man nepatiks ļoti daudz kas), pret apkārtējo vājībām būšu neiecietīga un paštaisni nosodoša.
Tā es esmu pasākusi reaģēt uz stresu. VECUMS, ziniet.
Jau laikus izlūdzos piedošanu visiem, kurus sanāks aizvainot, sāpināt vai sadusmot. Iespējams, daži no jums to nebūs pelnījuši.

Add to Memories Tell A Friend
Vecums un vecišķums tomēr ir dažādi jēdzieni, un otrajam nebūt nav jāizriet no pirmā.

8. Aprīlis 2014

kaut kā tā, piedodiet par banalitāti, piedodiet

Add to Memories Tell A Friend
Something's gotten hold of my heart
Tearing my soul and my senses apart
Something's gotten into my life
Cutting its way through my dreams like a knife

Turning me up and turning me down
Making me laugh and making me frown

Add to Memories Tell A Friend
Celtnieki vai remontmeistari manā dzīvoklī nav bijuši pārak rūpīgi. Tualetes grīda ir vairākus centimetrus zemāka nekā gaitenī, bet starp tualetes stenderēm un gaiiteņa grīdu ir divas apmēram divu pirkstu platuma iedobes. Kreisajā no tām jau gadiem mitinās zirneklis. Iespējams, iedobe ir senas un cienījamas zirnekļu dzimtas majorāts. Zirneklis (vai visa viņu ģimene) sekmīgi medī zvīņenes un drozofilas. Nezinu, no kā viņi pārtiek periodos, kad zvīņenes izķertas un drozofilas izmirušas, taču senai dzimtai noteikti ir kādi savi uzkrājumi, lai dienišķā iztika nebūtu jāpelna tikai sūrā darbā.
Lūk, un ikreiz, kad es mazgāju tualetes grīdu, zirneklis pēc dažām minūtēm iznāk no iedobes, ar riebumu cilādams kājas, izvalba visas savas astoņas acis, un viņa stājā ir skaidri jaušams ālējošos kaimiņu uzmodināta krievu pensionāra nīgrums: "Čo eto za bezobrazije, ja sprašivaju, a?"

Add to Memories Tell A Friend
Pateicoties Cibai, tikko sapratu, kā ir tad, ja cilvēks ļoti gribētu būt labs, iecietīgs un augstsirdīgs, bet viņam it bieži nesanāk, jo viņš ir par dumju. Dažiem nesanāk tāpēc, ka temperaments neļauj, bet citiem tāpēc, ka prāta trūkums.
Powered by Sviesta Ciba