Kurvjzieža kontemplācijas

zībenšlēfera nomods

Krāšņais Kurvjziedis

View

Navigation

27. Jūnijs 2017

Add to Memories Tell A Friend
Vai pamanijāt, ka šodien līdz saulrietam nenolija ne lāsītes? Tātad turpmāko nedēļu gluži Armagedons nav gaidāms.

Add to Memories Tell A Friend
Jāapgriež dracēna. Bail kā pirms ķirurģiskas operācijas.

25. Jūnijs 2017

Add to Memories Tell A Friend
Tikko pa Ģertrūdes ielu dzelzceļa virzienā aizbrauca trīs ugunsdzēsēju mašīnas ar iedegtām bākugunīm. Iespējams, kādam ir nopietnākas nepatikšanas nekā man.

Add to Memories Tell A Friend
Svētki neizdevās, kā jau parasti pēdējā laikā. Līdz mielēm izlaizu dīvaino, pašdestruktīvo noskaņojumu, to, kurā esot, cilvēki mēdz pasūtīt uz poda veselo saprātu un sadara visu, par ko skaidri zina, ka sāpēs, kaunēsies un nožēlos. Raksta izmisīgas īsziņas bijušajiem, pārguļ ar visādiem ūpjiem, aizdzeras un novemj bāra leti, nesekmīgi un publiski veic suicīda mēģinājumus utt., utt., paši zināt, gan jau ka. Jāiet gulēt, pirms neesmu sevi pieķērusi kā Liliju Teilori "Arizonas sapnī" karājamies pie ventilatora ar zeķbiksēm ap kaklu.

24. Jūnijs 2017

Add to Memories Tell A Friend
Pasaule nebūt neuzvedas tā, kā man patiktu. Ciešu.

Add to Memories Tell A Friend
Priecīgus, jā!
Mazs atgādinājums, ko īsti šajā dienā svinam: https://www.youtube.com/watch?v=q2zTylwnVeE

23. Jūnijs 2017

Add to Memories Tell A Friend
Mūžu dzīvo, mūžu mācies. Ar kaunu jāatzīst, ka tikai šorīt, moduma īgnumā uzzināju, kas ir slavenais Dallesa plāns.
A, neko. Ārā smuki spīd saulīte, jāņem suns un reptīļu ķeramais tīkliņš, jāiet pie dabas.
No passaran!

22. Jūnijs 2017

Add to Memories Tell A Friend
Bija plānots, ka šodien īsā un priecīgā pieskrējienā pabeigšu darba lietas, pēc tam došos romantiskā pēcpusdienas randiņā, un varbūt pat vakarā pagūšu uz lekciju "Bolderājā". Tā vietā esmu gandrīz visu dienu blenzusi monitorā uz jaunievēlēto Rīgas Domi, astoņos vakarā beigusi darbadienu un atgriezusies mājās - nogurusi, bet neapmierināta. Sieru netaisīšu, rīšu čipsus, kad jau, tad jau.
Līgo, ja!

19. Jūnijs 2017

Add to Memories Tell A Friend
Noliku cirvi, ielēju vīnu.

Add to Memories Tell A Friend
Jau piektā absolūti brīnišķā diena, klimats tuvu ideālam, tikai varēja būt mazliet siltāks. Esmu padarījusi ļoti maz no ieplānotā, jo visu laiku sauļojos, dodos garajās 3-4 stundu pastaigās ar Ričmondu, vakaros dzeru vīnu ar draugiem, un man vienkārši nepietiek diennaktī stundu, lai visu izbaudītu. Aizmiegu, pirms galva uzkritusi spilvenam, mostos ap pieciem, sešiem, eiforiska un moža kā bērnībā, negribas kafiju, paēst atceros kaut kad pēcpusdienā. Beidzot varu atminēties, kāda laime ir elpot siltu, sausu gaisu, varu vērot, kā saulē izzūd rētas un sīkie asinsizplūdumi uz ādas. Iekaisumi uzsūcas, locītavas nekrakšķ, ķermenis funkcionē līdz nepazīšanai perfekti.
Iespējams, ka ne-meteojutīgie tā jūtas visu laiku. Bet man ir dots šis īsais, spožais mirklis - līdz nākamajai nolādētajam skandināvu ciklonam.
Paldies, ka bijāt, vasaras dienas. Laimes un veselības dienas.

15. Jūnijs 2017

Add to Memories Tell A Friend
Kā var nemīlēt Leibnicu?!

13. Jūnijs 2017

Add to Memories Tell A Friend
Viens no jūnija labumiem - pēc garas, saspringtas dienas pavadi garu vakaru krogā, un, mājās nākot, ir gandrīz gaišs, un pati gandrīz skaidrā.

Add to Memories Tell A Friend
Izņēmu auskarus, ausis līksmi uzelpoja un iegavilējās.

Add to Memories Tell A Friend
Visi mazi dzīvnieciņi pušķīti sien astītē!

Ja alkstat izjust kā mežonīgas ciešanas pāraug baudā un aizrauj jūs eiforiskā transā, lieciet promocijas eksāmenus.
Pusstunda spraiga akadēmiska flirta ar maskulīno diskursu I.Š. personā un uzvaras prieks katrā šūnā.

Šovakar iešu uz "Kaņepi", klausīšos "Vīrieša kailumu". Esmu godam nopelnījusi vīnu. Un vīriešus. Kailus.

12. Jūnijs 2017

Add to Memories Tell A Friend
Jūs tik bieži spiežat "like" maniem ierakstiem FB, kaut gan dzīvē neesam tikušās. Sakiet, lūdzu, vai jūs esat mana vīra mīļākā, vai sieva manam mīļākajam?

Add to Memories Tell A Friend
Izēdis savu bļodu, Ričmonds laiski pavēdināja asti un noslaucīja taukaino purnu manos brunčos. Mazais mīļumiņš...

11. Jūnijs 2017

Indētājas piezīmes

Add to Memories Tell A Friend
Visiem kaktu agronomiem un amatierbotāniķiem par prieku vēlos atzīmēt, ka kožu jipte iznīcina baltblusiņas kā napalms. Ķīnas roze ir atkopusies, un uz mirtēm jau trīs nedēļas nekas nav manīts. Diemžēl pirms nedēļas atklāju, ka daļa sīko draņķu kopienas devusies bēgļu gaitās un pārcēlusies uz lauru, kur viņiem pievienojušās laputis. Tagad reizi dienā smidzinu lauru, posmkāji krīt steriem vien.
Zupā gan lauru vairs nevarēšu likt, jo esmu arī pārliecinājusies, ka pietiekami lielās devās šī inde ietekmē arī mana raženuma organismus. Kad vienu vakaru biju brangi apsmidzinājusi puķes pirms gulētiešanas, stundu vēlāk modos no nevaldāmas klepus lēkmes, tādas, ka likās - var arī nosmakt un nomirt. Acīmredzot, sejas maska šajos darbos ir obligāts elements.

9. Jūnijs 2017

Par vēlēšanām - ceru, ka pēdējoreiz šovasar

Add to Memories Tell A Friend
Mazliet ieskicēšu galvenos Rīgas vēlēšanu skandāla punktus, kas varētu būt palikuši neskaidri cilvēkiem no malas, bez pieredzes vēlēšanu darbā.... tālāk ... )

Add to Memories Tell A Friend
Ļoti gribas redzēt, kā televīzijas būs samontējušas sižetu par CVK sēdi. No pieejamā materiāla var sanākt visvisādi.

Katrā ziņā priecājos par veselā saprāta uzvaru Rīgā. Ļoti būtu gribējies, lai publiski izskanētu atvainošanās visiem apsūdzētajiem iecirkņiem - nevis tikai tiem, kuru gadījumā bija sniegta konkrēta melīga informācija un nevarēja izlocīties ar "...jā, bet es dzirdēju, ka kaut kas tur tomēr nebija kārtībā, varbūt pat daudz kas...".

8. Jūnijs 2017

Add to Memories Tell A Friend
Zīmīgi, ka, jo kontrolējamāka kļūst vēlēšanu sistēma, jo vairāk pieņemas spēkā baumotāju fantāzijas. Deviņdesmitajos gados, kad spridzināja mašīnas un diennakts veikalos iebruka vīri ar automātiem, bet vēlēšanu gaitas žurnālus iecirkņu komisijas ar zīmuli un lineālu grafēja rūtiņu kladē, balsis skaitīja manuāli un protokolu rakstīja ar roku, nekur nesaglabājot elektroniskās kopijas, reptīļu mednieki dusēja mierīgi...
Powered by Sviesta Ciba