Kurvjzieža kontemplācijas

Salons

Krāšņais Kurvjziedis

Navigation

16. Janvāris 2017

Add to Memories Tell A Friend
Noskatījos romantisko grāvēju Krēsla. Kur tālāk vēl varētu tiekties?
Nu patiesībā jau tikai vienu sēriju.

Add to Memories Tell A Friend
С каждым годом все труднее привыкать к тому, что тебе уже не восемнадцать. Давно. Совсем.

Add to Memories Tell A Friend
Starptautiskā gardēža piezīmes.

Šovakar izbaudīšu īru virtuvi. Padzēru īru alu, jābrauc mājās dzert īru viskiju.

Īstie brieža sūdiņi

Add to Memories Tell A Friend
Wow, šis ir vienkārši, wow! Latvju zīmes taču visiem jau sen aknās sēž, tādēļ Janka izdomājis eko šmeko rustic style papīra turziņā iepakot briežu spiras un pārdot tos svešzemniekiem ostīšanai. To visu latvju dēls promotē, apvilcis Rūdolfa svīteri un ierunādams reklāmiņu rustic, baltic angļu valodā.
Piekritīsiet, ka šis pārsit mežacūku saru sukas?

Re-Leaf Handcrafted natural air fresheners from Nordic wilds

Add to Memories Tell A Friend
šodien gūgles kartēs kaut kā nejauši iezīmējās/ierakstījās āzija, un padomā tik, zem "asia" ir revjūzi un zvaigznīšdošana, gluži tāpat kā restorāniem 'n shit. sēdēju, skaļi lasīju komentārus un ņirdzu.

"beautiful country, very big", "nice cuisine" vai garāki a ļa "asia is beautiful, but don't go to russia or north corea", un nekā pat tāda īsti ironiska, tikai reāli cilvēki dāsni bārstījušies ar atsauksmēm par āziju.

pat nekā tāda kā "there's a nice restaurant. i don't remember the name, but when you enter asia, turn left and after 200 meters you will see it". nu, piemēram. vai "nice, but too many asian people".

nožēlojami. bet visā visumā āzijai ir teju 5 zvaigznītes. go, asia!

Add to Memories Tell A Friend
Šodien ir Martina Lutera Kinga diena.

Nez, vai Eiropā būtu bēgļu problēmas, ja MLK būtu izvēlējies nešūpot laivu?

Add to Memories Tell A Friend
nē nu....
un tagad pati banka nesaprot, kas par lietu. vēl joprojām netieku internetbankā, bet skaitītājs tikšķ...

Add to Memories Tell A Friend
nu tā, lūdzu tagad paturiet īkšķus par maniem fukuokā mazsālītajiem gurķiem
man taču jāatstāj iespaids uz omīti, izskatās, ka viņa liek uz maniem gurķiem lielas cerības
nošķinu mijas sūtītās dilles, par kurām omīte bija trakoti priecīga – lapas atliku omītei ēšanai, kātus savācu sev gurķiem
sašņakarēju dārzā, ko nu varēju, zariņu tādu, lapiņu šitādu, ceru, ka nekas no tā nav indīgs, salasīju virtuvē šādus tādus launaga gatavošanā pārpalikušus kātus
tā viņi man te izskatās )
(no tā, kas pa labi, gurķos gāja tikai ķiploks un čili)
starp citu, pie launaga, kad beidzot sēdējām ap galdu ar visiem permakultūristiem reizē – gan šejienes saimniekiem, gan voluntieriem no jaunzēlandes un japānas, pajautāju, ko viņi domā par to, ka šīs salas nosaukums gandrīz perfekti sakrīt ar sēklubumbu un permakultūras guru masanobu fukuokas vārdu, kaut kā neviens to nebija iedomājies, un tik klusais jaunzēlandiešu zēns ļoti skaļi un dobji smējās

Add to Memories Tell A Friend
šīrīta mīlīgākais citāts: es jūtos kā karsējmeitene bērēs.

bet vakar, risinot to, vai britu čalis ir vai nav gejs, d. bija ļoti elegants:

-man vienalga, jo viņš ir interesants cilvēks.
-tu gribi teikt, ka garlaicīgi cilvēki nevarētu būt geji?
-nē. es gribēju teikt, ka tad man nebūtu nekā cita, par ko viņa sakarā domāt.

un vēl, priecājoties par to, cik kruta viņš darbojas ar bērniem:

-nu, ja es nebūtu ar tevi bijis kopā vairāk kā gadu, es nošautos.
-kas man ir kopīgs ar sešgadniekiem?
-nu, gandrīz viss.

šodien mēs domājam iet vienkārši pastaigāties. vakar bija gara un sarežģīta diena, daudz arī visādas emocionālas huiņas no visām malām, šorīt beidzot paši savā istabā par to tērzējām, droši vien būtu jāpieraksta arī šeit. bet tagad es gribu staigāties gar ezeru un dzert karstu kafiju. laiks ir rudenīgs, nav tik auksti, cik svaigi un nepierasti, ar jaciņu un lakatu pietiek, kaut kas sen aizmirsts, kaut kas mazliet pavasarīgs ierastās svelmes un mitruma vietā.

Add to Memories Tell A Friend
runājot par muzikālo tūrismu
šovakar vakariņās nokopām red snapperi
aizviņdien dūriņas dzd nosvinējām ar grouperi
ko vēl tādu muzikālu lai apēd?

red snapper

grouper

15. Janvāris 2017

Add to Memories Tell A Friend
A. ballītē, es guļu. visu dienu guļu, pagriežos uz otriem sāniem un guļu tālāk. ā, un mazliet apraudos. no rīta pikojāmies un smējāmies.

Add to Memories Tell A Friend
Sajūdzu savu Synology caur CouchPotato ar savu IMDB watchlistu. Tagad pēc idejas ikreiz, kad filmu pielieku watchlistam automātiski tiek sameklēts un iekačāts atbilstošais straumēns. (Watchlistā sākotnēji bija pāri par 100 vienībām, disksteišns ierakās līdz elkoņiem darbā).

Add to Memories Tell A Friend
pāris reiz manīju freidlistē bēdas par lielu krūžu neesamību.
jysk tagad ir https://www.jysk.lv/glaze-ture.html

(nezinu kādēļ glāze, pēc izskata gan krūze, un izmērs uz 570ml manuprāt ir cienījami. nav gan apgleznotas, bet..)

Add to Memories Tell A Friend
Nezinu, kur tieši tie Zosēni ir, bet es jūtu, ka man tur patiktu, jo tur, spriežot pēc laika ziņām, nekad nav atkušņa, toties vienmēr turas svaigs sniedziņš.

Un vēl viens Manila alert

Add to Memories Tell A Friend
Es vairs neatceros, vai es jau vienreiz stāstīju par skandalējošo kaimiņu, kurš zaga elektrību, un, kad vietējais Filenergo (Meralco) viņu pieķēra, kulpa virsū kunga tantei (šausmīgi minitūrai, toties varen kareivīgai tantītei, ai, tur ar to famīliju bija tāāādi latino seriāli, bet tas ir cits stāsts, un būtu stāstāms citu reizi), ka viņa, maita, viņu esot nostučījusi - vai viņa DIEVA NEMAZ NEBĪSTOTIES?! Tāds viņš tur varens slāja riņķī, baltā vaifbīterā, ar balinātu čupčiku (kad filipīnieši balina matus, viņiem lielākoties tie sanāk tumši dzelteni, rūsgani). Vārdu viņam neaceros, tādēļ dēvēsim viņu par vaifbīteru - par godu baltajam kreklam. Viņam tātad bija ļoti stingrs un kategorisks - Bībelē balstīts - viedoklis par visu un visiem. Tas gan nav nekas neparasts, taču vaifbīters arī mūžam metās dūru cīņās, lai aizstāvētu sava viedokļa godu. Viņš nekādā gadījumā nemetās cīņās tāpēc, ka viņam vienkārši patika kauties, un arī uzmanība, ko ar kautņiem izpelnījās, - jūs ko. Vaifbīteram, kā jau harizmātiskam vīrietim, kurš zina, ko grib, pakaļ vazājās pielūdzēju svīta, kuras viņš arī bieži mēdza iekaustīt. Visas. Protams, publiski, jo viņš apzinājās, ka viņa dūri vada pats taisnais dievs, un dieva varas izpausmes priecas vēsts jāredz un jādzird pēc iespējas vairāk cilvēkiem. Grūpijas dabūja rilā par visu ko - ja tur gludinot kreklu, iegludinājās kāda rieviņa - veceni momikā aiz matiem uz ielas. Daži čuvaki māja ar galvu: rieva kreklā - tas ir ahujenna pretīgi, bet vai nu vajadzēju uzreiz aiz matiem uz ielas, bet nu tava vecene - tava ziņa, turklāt viņai vārds pārāk garš - vot par to gan vajag aiz matiem uz ielas. Daži gan atļāvās to skandalētāju (Visus.) drusku pakaunināt, bet beigās tomēr nāca pie prāta: skaidrs, ka veceni vajag aiz matiem uz ielas, jo viņa bojā kunga lēnprātīgā jēriņa reputāciju, un līdz ar to viņa mūžam miermīlīgās attiecības ar kvartāla čuvakiem. Karoče, parasta centrāltirgus geto sadzīve - nekas eksotisks vai austrumnieciski vai citādi savādi kulturāls.

Add to Memories Tell A Friend
šis ir tik ļoti savdabīgi. bet es gribētu vairāk detaļas. tiesas ierakstu. motīvu. vai varbūt tā ir tāda ieraksta prakse. tāpat kā slepus iegriezt sīpolus ēdienā kādam, kas neēd sīpolus, un tad priecāties- eu, a bet tu ēdi un tev garšoja!

http://www.independent.co.uk/news/world/europe/man-convicted-rape-condom-sex-switzerland-a7521891.html

Add to Memories Tell A Friend
trīs stundas ar bērniem ar ADHD ir par daudz. punkts.

Add to Memories Tell A Friend
Mežciemā liftā pie sienas izvietots reklāmas plakāts krievu valodā. Tur tiek reklamēta kaut kāda mācību iestāde, tur kaut kādi dīvaini grādi, kurus es pat nespēju nocitēt, un vēl arī piedāvājums: "Pabeidz vidusskolu 100% internetā!"

Add to Memories Tell A Friend
jau otro reiz šonedēļ nojūdzas internetbanka, sasodīts.

kaut kā sajutos piesmieta privāti.

Add to Memories Tell A Friend
Sapnī biju nodomājusi pārvākties uz Valmieru, kur man sazinkāpēc bija neliela raganasmāja ar sūnu jumtu un dekoratīvām suņusēnēm vannas istabā, un tamborētiem lupatu paklājiņiem, viss kā pienākas normālai raganai.
Valmiera manā sapnī bija brīnišķīga burvju pilsētiņa ar mežu pie pašas mājas. Mežā bija dažādi veikaliņi, vienā, piemēram, pārdeva tikai deguna pilienus.
Nolēmu izņemt meitenes no Rīgas skolas un pieteikt Valmieras skolā, Jaunkundze vienīgi sūdzējās, ka skolas telpas neesot pietiekami moderni izremontētas (viņai tas ir svarīgi arī IRL).
Tad man piepeši uzmācās bažas (viss kā dzīvē; es esmu diezgan bailīga, ja runājam par pārmaiņām), kā es pelnīšu naudu, bet man uzradās īrnieks mājas daļai, jūzeris dunduks, kuru man raksturoja kā ļoti kārtīgu (piedod, dunduk, es nezinu, ko tu darīji manā sapnī) un vēl izrādījās, ka mežā var atrast neslīpētus dimantus. Tā nu iztikas jautājums atrisinājās, es pamodos un brīnījos, kāpēc neesmu Valmierā.
Powered by Sviesta Ciba