Kurvjzieža kontemplācijas

Salons

Krāšņais Kurvjziedis

Navigation

27. Augusts 2016

Add to Memories Tell A Friend
sēž jauniņi zaķi, svaigas pirmkursnieces, pirmoreiz piesaistīja manu uzmanību ar tekstu "bet iedomājies, kā mani apskauž visas meitenes baldonē".

tad iegrimu sevī līdz:

-un viņš ir metālists!
-vau!
-ar matiem līdz (rāda dibenu) šejienei. un BĀRDU!
-izklausās kūl.
-un viņam pat ir rinķis degunā!
-pizģec.
-un viņš mums visām noteikti nopirks alkoholu, jo viņš teica, ka mums noteikti jāpiedzeras.
-ej tu nost, izklausās nereāli labi.

tagad viņas diskutē, vai zem pašreiz uzvilktajiem krekliņiem vajag krūšturi. kā lai es fokusējos?

upd:

-un tad tev būs dzejas analīze.
-ā, nu uz šito man ir talants. man skolotāja teica. un viena redaktore gribēja piedāvāt rakstīt īstiem dzejniekiem analīzi.
-ā, forši.
-nu jā, bet tas jau ir īzī, tur tikai loģiku vajag.
-ā, nu man atkal proza un drāma sanāk. tur vispār viss ir elementāri.

divām no šīm meitenēm ir pusgaras zeķes un tumši krāsotas lūpas. tik klišejiski, ka filmā liktos feiki.

Add to Memories Tell A Friend
vemjamā galva neveicina domu sparu.

un tas brīdis, kad zīmējot tiktāl aizej sevī ka drusku atlaiž.

Add to Memories Tell A Friend
sakārtoju biroju. izmetu maisu ar papīriem. ar aukstu aci nopētīju savus džemperus un padomāju, ka tie arī jāpārskata, bet ne šodien. T. tikmēr izravējis efeju pie sienas. izskatās mazliet pliki, bet pliki ir labi.

Nedaudz par diskrimināciju.

Add to Memories Tell A Friend
Nu, jā, vakar nedaudz izdzirdētā kristiešu saruna mani drusku izsita no sliedēm, nevaru aizmirst. Jūs taču zinat, ka esmu viens no tiem idiotiem, kurš uz pasauli skatās no sava mazā draugu un paziņu burbuļa iekšpuses - piemēram, allaž esmu izbrīnīts, ja dzirdu par kaut kādu diskrimināciju dēļ kaut kādām tur štrunta pazīmēm(protams, zinu, ka tā notiek, ziņas un cibu lasu, bet allaž tie šķiet kaut kādi baisi izņēmumi, ne likumsakarības) un te piepeši izdzirdu, kā ģimene novēršas no kāda tikai tālab, ka šis cilvēks(ļoti apzinātā vecumā, starp citu) ir nolēmis kļūt par kristieti un, piezīmēšu, cik saprotu, ne tādu pārāk karojošu kristieti, lai gan no "normālo" kristiešu viedokļa pilnīgi noteikti par sektantu:) Nu, labi, it kā ģimene novērsās un dikti protestēja tikai kādu laiku, dēļ kā arī kristīgi pozitīvais stāsts, bet tomēr.

A jūs te par bēgļiem.

Ceturtdaļigauņa piezīmes.

Add to Memories Tell A Friend
Ir 27. augusts. Beidzot izdomāju pabaudīt vasaru, uzprasījos ciemos pie draugiem uz nosacītiem laukiem(nu, labi, daļēji viņi paši vainīgi), sēžu tagad pļavas vidū, lēnām malkoju viskiju, graužu saulespuķu sēklas un priecājos par saulaino laiku, kamēr namatēvi aizbraukuši visādās darīšanās.

Šī ir lieliska diena jau tagad un labi zinu, ka ar katru brīdi paliks arvien lieliskāka.

26. Augusts 2016

Add to Memories Tell A Friend
reku uztaisījām mūzikas video.
https://www.youtube.com/watch?v=NUC2EQvdzmY

kad satiku DJ Shadow, knapi neapvēmos

Add to Memories Tell A Friend
Man ir tagad vajadzīgs jauns psihoterapeits, ar ko varētu aprunāties par sāpēm par šķiršanos no klaudijas.

Add to Memories Tell A Friend
Nez, lūgt Igoram vai kāviņturto Cibas pavēlnieku sauc, lai apgriež manu vārdu atpakaļ ar galvu uz augšu (lai gan vēkšpēdus versija arī nav slikta - visnotaļ filipīniska), vai atstāt šito pašu.

valoda

Add to Memories Tell A Friend
līdzīgi kā "immigrant" un "expat" angļu valodā, latviski bēgļi ir viņi, trimdinieki esam mēs.

Add to Memories Tell A Friend
Spotlight (2015) un Big Short (2015). Iesaku abas.
Izlasīju visas piecdesmit trīs greja nokrāsas. Vai nu briesmīgi uzrakstīta vai briesmīgi iztulkota, katrā gadījumā redaktors savu darbu nav paveicis.

dienas prieks

Add to Memories Tell A Friend
Lūk, īstu vīru draudzība! ;)
http://www.bbc.com/news/world-europe-37196629

Tikai 5 minūtes.

Add to Memories Tell A Friend
Šodien 5 minūšu laikā uzzināju, ka:

1.Latvijā mēdz būt arī man piemēroti laika apstākļi.
2.Nezinu, kur atrodas Bāriņu iela, uz kurieni lokālais pasts esot pārcelts, nezinu arī faktu kā tādu, ka pasts ir pārcelts, līdz ar to nevarēju palīdzēt divām jaukām un pieklājīgām divu paaudžu sieviešu dzimuma pārstāvēm, pēc brīža gan izrādījās, ka viņas durvis mēģinājušas atvērt uz nepareizo pusi un pasts arvien ir tur, kur bijis.
3.Kristieši Latvijā cieš no diskriminācijas un emocionālās vardarbības pat ģimenes lokā(domāju vecāku - bērnu attiecības konkrētajā gadījumā), šo uzzināju negribot, no paskaļas divu kristiešu sarunas, jaunā paaudze viņi nebija, septītās dienas adventisti arī nē, visticamāk, ka baptisti.
4.Sievietes saulesbrillēs man šķiet ļoti aizdomīgas, uzreizi tāda sajūta, ka slēpj kādu baisu, acīs ierakstītu noslēpumu.

Add to Memories Tell A Friend
Nu, nu izrādās kamēr es pilsētā pusaudzi ganu turpat ap stūri kāds kaut ko spridzināt sataisījies, lieki teikt ka neko nepamanīju. Un to kālab un ko tie sievišķi autobusā klaigāja saprata tikai mājās atbraukusi.
http://apollo.tvnet.lv/zinas/aculieciniece-pastasta-ko-redzejusi-aizdomigaja-soma-rigas-centra/741370

Add to Memories Tell A Friend
Kā zināt, ka tu esi pārāk daudz krāmējies ar savu fucking ģimeni:

ja ir rakstīts "veļas reklāma", bet tu izlasi "veļaspulvera reklāma"

Add to Memories Tell A Friend
Pāris jau audzina nepilnus divus gadus vecu mietu vārdā Vaijata Izabella.

Add to Memories Tell A Friend
Konstatēju, ka nedēļas laikā esmu aprijusi kasti spinātu, kluci liellopu gaļas un tikko uzvārīju bietes salātiem, ko taisīt šovakar vai rīt. Hm, laikam dzelzs trūkums organismā.

Add to Memories Tell A Friend
Gribētu izmantot iespēju un kliedēt ļaužu prātos mītošos maldus pa e-pastu.
Pirmkārt, ja pēc nedēļas atkal ievajagās to pašu failu, kas reiz jau saņemts, nav jāpieprasa to atsūtīt vēlreiz. Tas jau atrodas tavā pastkastītē! Turklāt, ja to sūtīji tālāk, tad pat divos eksemplāros - gan pie ienākošajām, gan pie izejošajām vēstulēm.
Otrkārt, ja kaut kādu pašam vien zināmu iemeslu dēļ gadījies nosūtīt vēstuli ne tam adresātam, nav jāzvana un jāsaka "Aizej izlasi!" Nosūtīšanas brīdī vēstule neiznīcinās, tā aizvien ir pieejama pie nosūtītās korespondences, un to var atkal un atkal pārsūtīt citam adresātam.

Add to Memories Tell A Friend
pirms pāris sezonām vagabondi uzražoja vienas zandales, kuras man ļ. patika, bet nokavēju nopirkt, kad atjēdzos, tādas jau bija visām stilīgajām meitenēm kājās, bet veikalā vairs ne
garš stāsts īss, vakar viena no šīm stilīgajām meitenēm viņas atnesa uz šmotkēriju
esmu priecīgs es un līksms

dižcika laiks, vai kā

Add to Memories Tell A Friend
vispār vakar bija diena, kura sākās ar paģirām no trim vīna glāzēm pēc "melnās spermas", turpinājās ļoti saspringtā darba režīmā, kuru pārtrauca j. zvans, ka viņš ir atstājis atslēgas darbā, tāpēc es esmu viņu ieslēgusi dzīvoklī, kuram visapkārt auro trauksmes sirēnas un ātrie, ugunsdzēsēji un visi iespējamie dienesti (izrādījās mācības), kas man nozaga pusotru stundu darba, jo nesos uz māju viņu izlaist, un noslēdzās ar to, ka, īstenojot savu nodomu uzcienāt ciemos atripinājušos p_j ar ahujennāko laša zupu, to pusceļā pārtrauca pāragri beigusies gāze, tāpēc mums vajadzēja sagaidīt mājās pārrodamies chimeru, kura, kā allažīt, bija savos zirkas pirmās un galvenās izručītājas uzdevumu augstumos, un aizdeva elektrisko plītiņu, rezultātā laša zupa tapa karalaika virtuvei līdzīgos apstākļos, bet tāds nu tas slow-food laikam ir

mana emocionālā un vienkāršā ikdienas dzīve brīžiem met neiespējamus intensitātes lokus, lol

Add to Memories Tell A Friend
jo nedēļa tuvāk nogalei, jo dzīve rādās dzīvojamāka
Powered by Sviesta Ciba