Kurvjzieža kontemplācijas

Salons

Krāšņais Kurvjziedis

Navigation

27. Novembris 2014

Add to Memories Tell A Friend
Kristīne Deimon (lai kas viņa arī būtu) esot aizvainota. Dzeltenajā presē esot rakstīts, ka viņa atsūkusi taukus no vēdera. Nu kā tā var apvainot, viņai esot bijusi tikai liposukcija. Vot!

Add to Memories Tell A Friend
Liekas, ka viskaismīgāk par padomjlaiku kolaboracionismu runā emigrācijas tautieši. Īpaši izcēlās Vita Matīsa, stāstot, ka viņa te esot kopš deviņdesmitajiem un tāpēc ļoti labi zinot, kā tas bija, dzīvot padomju režīmā.

Add to Memories Tell A Friend
šajās dienās lielākā greznība, kāda man ir – apsēsties tukšu galvu un pablenzt sienā
nedzēsiet savus cibas ierakstus, es viņus lasīšu kaut kad decembra vidū

Pirkt Trados Studio

[info]ninona posting in [info]iztulko
Add to Memories Tell A Friend
Kādam ir pieredze?

Es tikko gandrīz nopirku no pašiem SDL, bet atnāca 2x lētāks piedāvājums no izplatītāja "Synergium" Leišos. Šie ir uzticami?

Add to Memories Tell A Friend
kāds/kāda grib šodien uz izrādi "Heavy Metal" Ģertrūdes ielas teātrī?
pagaidām ir 2 biļetes.
t.i., ielūgumi.

Samulsināja

Add to Memories Tell A Friend
Ieeju es SEBenē, lai iztukšotu savu dolāru kontu. Meitenīte aizgaldā: "Jūs gribat izņemt dolāros? Mēs nevaram. Dolāros izmaksā tikai vienā filiālē Vecrīgā."

?? Kāpēc tad viņi nevar izmaksāt dolāros, ja turpat bankā ir valūtas maiņa, kurā tos pašus dolārus var nopirkt?

Tematiski

Add to Memories Tell A Friend
Sakarā ar tiem nepatīkamajiem laikapstākļiem, kas ārā, izdomāju, ka šodien vakariņās būs austrāliešu ēdieni. Un austrāliešu vīns. Un gan jau, ka arī sveces, un silti saģērbties, un izlikties, ka ārā ir +daudz pēc celsija.

Par austrāliešiem. Vienā slēpņošanas gājienā pa Oksfordu satiku slēpņotāju pārīti, puisis no Austrālijas, meitene oriģināli no Malaizijas. Tālāk slēpņojām kopā, un bija iespēja interesanti parunāties. Puisis bija runātīgāks, stāstīja, ka ļoti izjūt to, ka Austr. ir izteikta salas mentalitāte - tāda norobežošanās no apkārtejās pasaules (kas nereti izpaužas reālos aizliegumos ievest visādas lietas), ne pārāk liela interese, kas notiek ārpusē utml. Uzdevu viņam jautājumu, jau iepriekš atvainojoties, ja pārāk sensitīvs: kā klājas aborigēniem. (Puisis bija baltais, protams.) Viņš godīgi teica, ka slikti. Esot liela alkoholisma problēma, līdz ar to nabadzība, no balto puses aizspriedumi esot joprojām utml.
Nāca prātā arī šādi tādi nepiedienīgi jautājumi, kurus tomēr neuzdevu. Lieta tāda, ka puisis bija pie 1,90m, meitene labi noauguša 12-gadnieka garumā. Nu, saprotat jau, kas tie par nepiedienīgiem jautājumiem, kas man nāca prātā.

Add to Memories Tell A Friend
Poll #20224
Open to: All, results viewable to: All

Dārgais Sirdna!

View Answers

Audz liels un smuks!
27 (40.9%)

Daudz laimes dzimšanas dienā!
31 (47.0%)

Lai laba veselība, pārējo nopirksi!
33 (50.0%)

Lai naudas ir pavairāk, lai var veselību uzturēt!
27 (40.9%)

Suminājumi un gratulācijas!
30 (45.5%)

Apkamp visu firmamentu, univerzums nu ir tavs!
34 (51.5%)

Buča, resnais!
20 (30.3%)

Un tā tālāk.
30 (45.5%)

Gaļa!

Add to Memories Tell A Friend
http://greg-butcher.livejournal.com/

Add to Memories Tell A Friend
pusi festivāla es paspēju jums pastāstīt, otru pusi nē

trešajā vakarā tātad aizlaidāmies no swans (pēc diviem gabaliem, kas ilga trīsdesmit piecas minūtes un daudz pašapmierināšanās, man gan patīk swans, bet ne jau divas stundas), lai lektu uz ričukiem un brauktu uz tālo klubu, kurā spēlēja pilnīgs swans pretmets, the vaselines – pure indiepop, brīnišķīgs songraitings, viss vienkārši un skaisti, un kļūst baigi dīvaini ap dūšu, skatoties uz grupu, kuru tik ļoti koverēja nirvana (molly's lips nokavējām, kavējoties ārā ar molliju, cik aroniski, bet son of a gun un jesus don't want me for a sunbeam dabūjām gan)
tad 24h dronefestu atklāja tims hekers, viņš māk izpurināt
BET pats galvenais ir tas, ka dzīvē notiek tas, uz ko tu cilvēks vispār nekad mūžā neesi cerējis – autechre dzīvajā
viņi aizslēdza zāles durvis, nodzēsa visas gaismas un močīja, un mēs reivojām, oubojoubojouboj kā mēs reivojām

ceturtajā vakarā bijām paguruši un nekas daudz neprēja (vai arī nekas daudz neprēja, tāpēc bijām paguruši), vienīgi jozefs van visems norāva jumtu
jūs viņu pazīstat no ze vienīgās brīnišķīgās vampīrfilmas, un viņš ir rokstārs ar lautu
lauta ir liels un ārprātā sarežģīts instruments, bet viņš ar viņu vicinās kā ar ģitāru, kas fiziski nav iespējams, un vēl pamanās reizē actually spēlēt tos miljonus stīgu
tuneyards bija šausmīga draza, viņus interesē tikai būt uz skatuves, nevis spēlēt mūziku, un tas man nekādi nespēj patikt, nu un vēl st. vincent ir ļoti kvalitatīva popmūzika
un stīvens o'malijs ir reeeāli riebīgs, ne velti viņa vārdā ir nosaukts pretīgākais lietus, kādu holandē var dabūt

26. Novembris 2014

Add to Memories Tell A Friend
amazonē nopirku jaunu telefonu. moto g.
uzreiz ar gumijas uzvalciņu. (bail atcerēties kā es nedēļas laikā 3 mobilos iznīcināju....)

kāmēr biju bd, tikmēr telefons atvests un Maksis dŗīkstēja pieņemt un paraksīties. juhū!
nja
lika pagaidīt. moto atnāca ar defektu. ik katras 6 sekundes ekrāns izdziest un tad atkal uzreiz iedegas.
pliks S stāsta kaut ko par gulētiešanu, bet man taču nav miera! man vajag zināt kāpēc!
izguglēju - jā pastāv tāda problēma. bet tikai problēma aprakstīta. vienīgais iespējamais risinājums - developer opcijās paskatīties vai nav atstāts ķeksis pie "strict mode" manā gadījumā nenostrādāja. ķeksēju in un out, restartēju - vienalga blinko.

pieteicu amazonei maiņu, bet uz pastu es aiziešu ātrākais rīt, parīt un man vajag zināt kāpēc mirkšķinās. tad nu instalēju adb. beigās arī draiveri vajadzēja vēl uzlikt, bet neko. dabūju logcatu:

W/qdhwcomposer( 269): hwc_prepare: panel is in bad state. reset the panel
D/qdhwcomposer( 269): reset_panel: calling BLANK DISPLAY
D/qdhwcomposer( 269): hwc_blank: Blanking display: 0

tagad jāguglē tālāk

Add to Memories Tell A Friend
var kaut kā uzsildīt baļlu ūdens, ja vienīgais potenciālais elektrības avots ir mašīna?

ello beta

Add to Memories Tell A Friend
kaut kad pasen lasīju par tādu ello soctīklu, kas būšot reklāmbrīvs un netirgos savu ļaužu informāciju, kam vien pagadās. varēja ierakstīt epastu un pieteikties uzaicinājumam. uzaicinājums šodien atnāca.
tad vēl visa šī sakarā izlasīju šito http://ej.uz/ello un a_ja_nu sakarā uztaisīju https://ello.co/kinskis
ja kādu vēl interesē un bez uzaicinājuma neizdodas, labprāt uzaicināšu.

mm bask

Add to Memories Tell A Friend
ar špidrilkas basketbolu bija tā.
sargies bērni )

Add to Memories Tell A Friend

laikam visi

Add to Memories Tell A Friend
šodien cita starpā stipri pievērsos bērnkopībai.

vedu mazzaķi uz nodarbībām. pirms pēdējās pusstundas atskrien mazzaķis, esot bijis tualetē, kaut kas biksēs gadījies. nu neko darīt, saost nevar (vēlāk izrādījās mazs triepiens), bet uz dejošanu tāds iet nevar.

ejam uz garderobi. šinī laikā tur nevienam nevajadzētu būt, bet tur rindā sēž divgadnieki, kam beigušās viņu īsās divgadnieku nodarbības.

"tie laikam arī visi ir piekakājuši bikses", saka mazzaķis.

(neatceros, indukcija vai dedukcija tas saucās.)

Add to Memories Tell A Friend
mirstu nedrīkstu mirt vienkārši palīst zem segas un nelīst ārā bet kas tev dos.

Add to Memories Tell A Friend
Tas celebritāšu lukalaiku ģenerators ir krāms.

The system could not find any faces in this picture.

Da ej ratā, glupā lamata.

Add to Memories Tell A Friend
Anna šodien pēc "rehabilitācijas" 2 nedēļām atkal aizdevās uz b/d un uzzinājām, ka šovakar ir vecāku sapulce, turklāt jaunā audzīte, kas sāka augustā strādāt ir stāvoklī un līdz ar to jau ir prom (grūsnas audzītes nestrādā visu grūtniecībs laiku, lai novērstu saslimšanas druadus). drīž būšot jauna.

es protams priecājos, ka bēbīši dzimst un tā, bet tās audzinātājas, kas uzzibsnī un pazūd, man jau Līnas bērnudārza gaitās piebesīja. bet nu neko - nav jau variantu - jāsamierinās.

Add to Memories Tell A Friend
vakar bija topošo ģimnāzistu vecāku sapulce. tagad es beidzot zinu atšķirību ģimnāzijām un visām kopskolām un reālajām skolām utt. Tīringenas ģimnāzisti mācās 12 gadus, visās pārējās skolās 13. pēc 9 un 10 visām skolām ir centralizētie eksāmeni. ģimnāzistiem 10tajā tikai nav reālskolas diploms, bet paaugstināta snieguma diploms.
tā kā būtībā Maksis varētu iet arī reālskolā vai kādā citā, ja vien Jēnā tās neģimnāzijas nebūtu tik ļoti alternatīvas. lielākā daļa ir alternatīvi orientētas un atzīmes neliek līdz pat 7 vai 8 klasei. manam slinkummaisam tas neder. tad būs vien jālauž ģimnāzijā.

ak jā, jaunums vēl ir, ka ģimnāzistiem vismaz viens no priekšmetiem ir svešvalodā un ģimnāzista diplomam kā tādam jābūt ar divām svešvalodām. lielākoties tiek piedāvātas angļu un franču. vienā skolā ir pat franču novirziens (bilinguālā tipa). Vēl piedāvā latīņu, spāņu, portugāļu un man par lielu pārsteigumu vairākas skolas piedāvā arī krievu.

iedeva mums dažus prospektiņus. tām skolām kas agrāk bija radarā, tie ir visvājākie, bet viena ģimnāzija, ko līdz šim es vispār neizvērtēju un kas savulaik bijusi Stefana ģimnāzija, piedāvā programmu, kas sākumā man, bet pēc tam arī Maksim izsauca sajūsmu. plaša papildus aktivitāšu programma, turklāt 5 līdz 7tai klasei arī "pagarinātā grupa" ar mājasdarbu pildīšanu. šis man personīgi liekas svarīgi, jo iedomājoties, ka Maksis nākošgad cauri pilsētai maļas uz mājām, sapērkas pa ceļam saldumus, nobumbulē laiku nezin kur ar nezin ko un tad vakarā, kad visi citi ir mājās, sākas trādirīdi ar mājasdarbiem - nu tas galīgi nav tas, ko es gribētu.

visas ģimnāzijas piedāvā 7-9 klasē vismaz vienu ārvalstu ceļojumu un dažām ir skolēnu apmaiņu programmas ar USA vai FR.

visā šajā leiputrijā ir arī vājais punkts - pat ja arī Maksim būs tikai 1 un 2 pusgada liecībā, kas ir pirmais ģimnāzijas iestājkritērijs, pastāv iespēja, ka izvēlētajā ģimnāzijā viņu neuzņems. Ne man vienai likās, ka jaunā sistēma nav atstrādāta līdz galam, jo pieaicinātā ierēdne nespēja atbildēt uz jautājumu - ja dokumentus drīkst iesniegt tikai vienā skolā un tajā netiek uzņemts vietu trūkuma dēļ, kas notiek tad. viena mamma, kurai lielākais bērns jau iet ģimnāzijā, teica, lai tagad jau meklē iespēju sazināties ar vēlamo ģimnāziju un censties palikt atmiņā (pozitīvā protams), lai pie dokumentu izskatīšanas Maksis nebūtu viens vārds uz lapas.
Powered by Sviesta Ciba