Kurvjzieža kontemplācijas

Salons

Krāšņais Kurvjziedis

Navigation

26. Jūlijs 2016

Nemierīgi visapkārt,

Add to Memories Tell A Friend
pat pie mums. Lai pasaulē, visās tajās francijās, vācijās un citās beļģijās nedomātu, ka pie mums viss rimti un mierīgi - http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/226309/sarkandaugava-aizturets-neadekvats-ar-sevi-runajoss-virietis-kuram-rokas-bija-nazis

Add to Memories Tell A Friend
Runājot par vakancēm kategorijā Kultūra/Māksla/Izklaide, ja nu kādu interesē, metalurģijas uzņēmumam vajadzīgs projektētājs.

Add to Memories Tell A Friend
Saskatījos multeni, sadzirdēju kā visi mani labie gadi ar pļunkšķi birst mēslainē, un sagribēju gadījuma sakaru vai divus, aizkam, pāris dienas jau pavadu visādos čatos, faktiski, es tā saprotu, ka tas ir īzī pīzi viss, sootvetsvenno, esmu izvizinājusies ar moci un vroģe pat neapvēmusies un neviens rīkli arī nav pārgriezis, rīt iešu akal, kur es biju visu savu mūžu?

Add to Memories Tell A Friend
pateicibas:
linu kleita,
foto izstade apaksstava
silts un saulains,
berns uz skolu cilpoja gluzi labprat, bet nopriecajas ari, ka rit bus brivdiena,
pamacijos francu valodu darba laika,
rit iesu pie friziera


pirma gavena diena, mazliet sap galva.

Add to Memories Tell A Friend
Lai sabiedrību informētu par aizvien pieaugošo uztura bagātinātāju klāstu, kā arī nodrošinātu stingrāku kontroli produkcijai, kas ienāk no trešās pasaules valstīm, Pārtikas un veterinārajam dienestam (PVD), kā arī Patērētāju tiesību aizsardzības centram (PTAC) 2018.gada budžetā plānots novirzīt papildu 275 848 eiro.

Tā, piemēram, par 7000 eiro plānots izveidot videofilmu, kurā atspoguļots būtiskākais, kas jāņem vērā, iegādājoties preces interneta veikalā.
Par 60 000 eiro plānots veidot audio un televīzijas reklāmas raidīšanai plašsaziņas līdzekļos, par 4000 eiro veidos vairākas kampaņas un nozares seminārus.

Sevis vērotāja piezīmes.

Add to Memories Tell A Friend
Kamēr mierīgi pīpēju, tuvējais vairotieskārais ozols iesvieda pa galvu ar zīli. Nekas zinātnisks prātā neienāca. Ne tuvu. Par starpvalstu(bioloģiskā nozīmē) seksuālo vardarbību padomāju gan.

Add to Memories Tell A Friend
jā, šķiet, ka tiešām nav gribējies darīt/runāt riebeklības* bijušajiem, jo 1) vai nu šķiršanās bija pašsaprotama un nesāpīga, 2) šķiršanās pēc sajūtām bija pelnīta, jo biju absolūti pretīga un neciešama (atskatoties pagātnē, tas joprojām šķiet objektīvs vērtējums).

*toties patīk darīt citas riebeklības; piemēram, kanalizācijas epopejas apogejā nekautrējoties spļāvu uz durvīm uldim (3x) un allai (1x), garām ejot. tas, kurš saka, ka bērnišķīga atriebība nenes gandarījumu, vnk nav to izmēģinājis, yo! tiesa, visas dusmas izčākstēja dažas dienas pēc, un turpmākais baisais plāns laikam paliks nerealizēts :(

Ticības lietas.

Add to Memories Tell A Friend
Izlasīju ziņu par Latvijas iedzīvotāju ticēšanu horoskopiem, horoskopi tāds atsevišķš stāsts, bet ieinteresēja, kā cibā ir ar ticēšanu astroloģijai. Tātad.

Poll #20786 Astroloģija
Open to: All, results viewable to: All

Tici astroloģijai?

View Answers

Jā, protams.
4 (6.7%)

Nē, protams.
17 (28.3%)

Jaunavas(Vēži) astroloģijai netic!
8 (13.3%)

Esmu diezgan pārliecināts, ka sava fiška tur ir.
9 (15.0%)

Esmu diezgan pārliecināts, ka tā ir muļķīga, bet nekaitīga niekošanās
14 (23.3%)

Nav laika, ticu citām, daudz dīvainākām lietām - īpašajai latviešu mentalitātei, tam, ka cilvēki aizlaikos medīja mamutus vai tam, ka dzimums ir sociāla konstrukcija.
1 (1.7%)

Paskaties, kā ragveida es esmu Gatavojieties kaut ko patiešām karsti
5 (8.3%)

Eh, kā tūdaļ iekomentēšu!
2 (3.3%)

Add to Memories Tell A Friend
windows 10, word 2013. vai ir iespējams uz mūžu, nevis līdz fakinajam nākamajam restartam izdarīt tā, lai NEKAD VAIRS man neviens nemēģinātu vardarbīgi sadžestot un autokorektēt vārdus?

radošs piedāvājums

Add to Memories Tell A Friend
Hello.I have best idea for missiles, mortar,Canons, howitzer,tank or missile launcher.the origin for idea is strategic plan in the military. I study on sepsis missile launcher and missile for innovation . The design features to accelerate change in the motion and change direction .The program is for the control of solid fuel propellant missile on the move.the projectiles or missiles work by time and another guidance.this is plan for new machine war in the future. This plan open ways for diversionary rocket.The scheme has been setup due to the ability to launch missiles with high number per minutes.this is fully automatic weapons that is very fast at filling ammunition and as the time of war is important this mortar or missile launcher is the ability to use the 24_hours on the objectives.this weapon can also on stretching your vehicle or tanks to be installed and use to shoot different objectives.this design have ability to shoot direct and ballistic and guidance control .the benefits of this plan to shoot the targets with specific algorithm of irregular warfare and can identify the goals and direction of the shoot with thealgorithm.in this plan you can shoot several goals together and several targets destroy together.in this scheme of mortar barrage can be full time work.please send to me your opinion for cooperation.I have several plan for defense system for research and innovation.the plans value is useful for system defense .I have several strategic plan for missile and projectile and missile defense and mortar.I want to go to organization or university for study and research in this plan.how can I work and study with organization?

Add to Memories Tell A Friend
o, o, malacīši, nu jau vēstures grāmatās no Hitlera uz Veimāras republiku atkāpušies. Nē, nu, ok, varam jau gatavoties veimāras finala atkartojumam, varam - zinot vēsturi un cerot, ka tieši mēs nonāksim otrā pusē - jau laicigi izprātot savus morālos attaisnojumus un pamatojumus, ko klāstīt pēc tam; taču es nesaprotu, nafig uzvesties tā, it kā būtu nolikts kāds ezotērēts liktenis, ko varam tikai piepildīt vai neko. Tieši to pašu enerģijas daudzumu, ko šobrīd pro-globāla-konflikta histērijā, var ieguldīt dzīvē, lai tā būtu tieši tāda, kādu vēlies. Neviens neliedz, pastorāli runājot, stādīt kokus, būvēt mājas un taisīt dēlus, ja gribi pasauli, kurā ir koki, mājas un bērni. (nē, nu, protams, ja gribas uz ežiņas galvu nolikt, tad citādāk, laipni lūdzam turpināt)

Jeb citiem vārdiem - man neinteresē praktiski militāri scenāriji (esmu sieviete, man tos nesaprast-daba liks pagulties zem uzvaretaja pec noklusējuma, thhh), man interesē tīri domas rotaļas līmenī iezīmēt, kuras sabiedriskās apziņas jomas un cik ļoti (kā) būtu jāpagriež, lai kļūtu konceptuāli iespējams (šobrīd) iedomāties nekonfliktu.

Vox populi, vox Dei

[info]dunduks posting in [info]niigrie
Add to Memories Tell A Friend
Pēc ilga un smaga darbā apkopojot aptaujas rezultātus, tika noskaidrots, ka nīgra pasēdēšana notiks trešdien, 27.07. @LK. Visi nīgrie laipni aicināti pievienoties. Es pats tur būšu no kādiem 17.30.

25. Jūlijs 2016

Add to Memories Tell A Friend
dažreiz HONY paņem līdz iekšām

“The War In Chechnya was going on during the time I was in law school. I remember watching a news report where a young boy walked up to a journalist and asked for help waking up his grandfather. The grandfather had just been killed by a bomb. I decided then that I’d be a human rights lawyer. I went to work at the United Nations. I pictured myself drafting stronger human rights laws. I thought I’d meet with heads of state and convince them to form better laws and better institutions. And those meetings did happen. I did my research and made my presentations. You should have seen me— I was so passionate and confident and sure of my reasoning. The leaders would nod their heads, and say ‘thank you very much,’ but then nothing would change. Unless there was an economic benefit, nobody cared about protecting children, or empowering women, or stopping genocide. And it wore me down. My colleagues were worn down too. After ten years I had to quit. Last week I opened this bar. It’s not human rights, but at least now I can drink for free.”

starp citu:

Add to Memories Tell A Friend
Svaigi klajā nācis kārtējais "Nationalities papers" izdevums un "East European Politics & Societies" izdevums - speciālais "International Linkages and the Dynamics of Conflict", wink, wink.

Add to Memories Tell A Friend

Add to Memories Tell A Friend
ā, šotrešdien pieteicos pie ārsta uz tehnisko apskati, laiks jau arī ir.

Add to Memories Tell A Friend
Mamas and papas

Add to Memories Tell A Friend
šodien bija laba diena, sanāca laiks pat pamācīties (franču valodu vēl joprojām). neko nedarīšanas nedēļas jūt gan, vairs nejūtos tik brīvi lēkājot starp valodām, bet ceru, ka dabūšu to vieglumu un vingrumu atpakaļ. nu, darbs un laiks jāliek iekšā. pusdienaslaikā apstājos pazīmēt - nekas man nesanāk pagaidām, kaut kā briesmīgi diletantiski viss. bet, nu, jāliek darbs un laiks iekšā -
vispār ceru, ka sanāks darbā apsēsties un apdomāt, ko tālāk, kādā virzienā - darbā, bet arī kopumā. jūtu, man mazliet pietrūkst kaut kādas vīzijas, ko es tālāk gribētu. ir jau labi arī tā kā ir - stabilitāte, miers, karote aiz mākoņa maliņas.

Add to Memories Tell A Friend
Visu dienu saule dūmakā. Em, tas ir uz to izslavēto pasaules galiņu? Vai varžu lietus, siseņi un miesas augšāmcelšanās arī būs?

Add to Memories Tell A Friend
Pēkšņi norietēja saule, un es nodomāju, sasodīts, a ko es vēl neguļu.
Powered by Sviesta Ciba