Kurvjzieža kontemplācijas

Salons

Krāšņais Kurvjziedis

Navigation

27. Marts 2017

plūdi

Add to Memories Tell A Friend
Starp citu, es pēc horoskopa esmu zivs. Iespējams, kad vērsīšos pie astrologa pēc palīdzības izskaidrot manu acīmredzamo vilkmi pēc ūdens, tas palīdzēs. Man droši vien vajag arī numerologu vai ko tamlīdzīgu, lai izskaidrotu katrā miteklī notiekošos haš divi ō force majeure. Raugi, mājā plīsušas ūdens caurules. Mans dzīvoklis, lai arī pirmajā stāvā, ir cietis visvairāk, hohohoho. Visur viss smuki tek un pludo. Lai jūs saprastu, kādēļ runāju par numerologiem un vispār droši vien Visumu, iepriekšējā dzīvoklī man uzsprāga boileris un 80 litri un vēl mazliet šļācās straumē man taisni acēs - laimīgā kārtā es toreiz tieši biju nolēmusi paņemt īso dienu darbā, citādi būtu nopludinājui arī apakšējo kaimiņu. Vēl divos iepriekšējos dzīvokļos, lai ko arī darītu vai nedarītu, allažiņ bija problēmas ar krāniem (ūdens maisītājiem, Bļanna, ūdens maisītājiem), caurulēm, dušām, vannām utt.

26. Marts 2017

Add to Memories Tell A Friend
Mūsu virtuvē jau nedēļu saimnieko jaunā tējkanna vārdā Aiviekste. Nezinu, kāpēc Aiviekste, Līze viņu tā nosauca.
Aiviekste ir zema un drukna, un apveltīta ar krietnu svilpi, kas ir labi, jo pēdējo trīs tējkannu darba dzīves ilgums bija labi ja četri mēneši. Neviena neizturēja aizmāršību un piededzinātību.
Novēlēsim, tātad, tējkannai Aiviekstei ilgu un laimīgu mūžu.

Add to Memories Tell A Friend
skatos dozhdj un priecājos. aizliegumi un aresti ir tieši tas, kas vajadzīgs, lai parautu aizsprostus. 

 jaunība ir briesmīgs spēks, nevar būt, ka viņi šo nav izskaitļojuši.

Add to Memories Tell A Friend
Vakar ballītē galvā skanēja dziesma, pēc nodungošanas, sieviešu vokāla, Breeders vai Pixies kā variantu pieminēšanas ļ. cien. jubilāre pareizi precizēja tekstu - "Everybody's talking 'bout the stormy weather" un nešauboties nosauca Pixies.

Šodien Spotify klausos un ir šī dziesma. Protams, protams, ka Sonic Youth!

Tas štrunts, vēl šodien nekādi nespēju atcerēties, kā sauc suni, ar kuru kopā pavadīti 3 gadi.

P.S. Ja no jaunā T2 Trainspotting gaidiet ko vairāk par nostaļģiju, tad nav vērts.

Add to Memories Tell A Friend
no vienas puses es šomēnes drusku dzīvoju pāri saviem līdzekļiem. no otras tūdaļ beigsies sezona teātrim, sāksies dārzam un kad tad ja ne tagad? tā kā martā man laikam kulturālu izklaižu nav bijis vispār, toties aprīlī būs 2 teijāteri. bet pilnīgi novārtā sevi arī neesmu atstājusi: šodien otro reizi biju uz baseinu (izraisa atkarību, gribu vēl). un cerams, ka aprīļa sākumā aiziesim iečekot Biržu un portretus. un vispār esmu ļ.priecīga. ja biļetes nopriek iepriekš ir divkāršs prieks: tajā dienā kad nopirktas un tajā kad jāiet!

Add to Memories Tell A Friend
http://klab.lv/users/sickboy/1131397.html

atkal tiem vīriešiem ir jācieš un jādegradējas bābu dēļ - 2

bišķ gan ņepoņatka sanāk. te vīriec cieš un žūpo, jo nesaņem apčammāšanu un omulību, bet, tiklīdz viņš to sāk saņemt, tā ātri vien deģenerējas un zaudē vīrišķību, jo mīļotās sievas pasaulē ēvelsols nav iedomājams, sk. lejāk.

diez, kas ir vairāk kaitinoši - šāda te vīriešu čīkstēšana vai patriarhālo struktūru, male gaze utt utml apbižoto nabadzīšu vaimanas?

RIP

Add to Memories Tell A Friend
Pavasaris savā ziņā ir tāds dīvains pļaujas laiks, kad atkal un atkal nākas izsvītrot nummurus telefonā.

Nekā personīga.

pusaudzis

Add to Memories Tell A Friend
Vispār ir nedaudz citādi nekā izskatās, bet es ar patiesu iekšējo ķiķijienu šorīt noklausījos pusaudža žēlabas kā nevar nopirkt kārotās grāmatas ar kādiem tur pareizajiem vāciņiem, jo citādi ēdienam paliks tikai knapi trīs eiro uz nedēļu. Yes, kaut kāds veselais saprāts tomēr vēl tai galvā ir atlicis!

Pastniece pēdīgā laikā jau pat nepūlās ierakstīt sūtījuma nosaukumu, bet raksts vienkārši "MAISS!"

25. Marts 2017

Add to Memories Tell A Friend
es ticu, tiešām ticu tam, ka intelektuālās spējas nekādi nav saistītas ar dzimumīpatnībām (īsus fizioloģiskus neprātus neskaitot. iemīlēšanās u.tml.). nu tur sievietes var būt fiziķes, vīrieši dzejnieki u.tml. ja vien viņus pašus tas interesē, protams. bet ir tāds (TĀDS!) atvieglojums pie domas 'kas tad tur sarežģīts' 'davai, drusku paskatīšos' atvērt lielāko sludinājumu portālu valstī celtniecības sadaļā kokmateriālu apakšdaļā, ieraudzīt cenas par kubikmetru un saprast, ka es nekādi (pilnīgi nekādi) nespēju saprast pēc kādas formulas cenu kubikmetrā pārveidot uz kopējo cenu par noteiktiem kvadrātmetriem, atviegloti nopūsties un izlemt, ka tīras sirdsapziņas dēļ gan palūgšu lai dzīvesbiedrs paskaidro aprēķinos, bet tas tikai ķeksītim, jo lielas aizdomas, ka nav motivācijas to saprast un ka domas aizpeldēs kosmosā pie pirmoreiz minētā kubik vai kvadrātmetra (kuram nu nepaveiksies būt pirmajam). mērķis bija saprast vai man pietiek vai vēl jāpakrāj tai grīdai. tas tā, ja formāli. a ja pa godīgo, tad 'gumijniekus un feikās adas legingus tagad vai pēc mēneša'. un ir ļoti atbrīvojoši sev atļaut par to neinteresēties un izlemt 'iedot naudiņu tētim, lai pats tiek galā'

Add to Memories Tell A Friend
aizstāvi vien publiski dzīvnieku cirka aizliegšanu, drīz vien uzplijas kukū cilvēki ar tekstiem, ka baktērijām arī sāp.

jā, un ar kafijas klizmām var ārstēt vēzi, un augiem sāp tāpat kā govīm un suņiem, kad viņiem dara pāri, un tāpēc labāk ir sēdēt mājās un nedarīt tieši neko.

es vienkārši nesaprotu šo domu gājienu. tipa, Āfrikā bērni mirst no bada, Sīrijā karš, tāpēc es nepalīdzēšu kaimiņu tantei uz ielas savākt izbirušos kartupeļus. šahs un mats, biedri, dzīve ir ciešanas, nihilisms - vienīgā atbilde.

ļoti nogurdinošs maindsets.

Add to Memories Tell A Friend
vēl noskatījāmies rogue one, arī ļ.patika. jūtos vienā dienā atguvusi iekavēto sezonas hitparādi, tā kā uz kino mēs šoziem gājām skatīties tikai vecas un pārbaudītas filmas

Add to Memories Tell A Friend
man ārste vakar teica, ka es vairs nedrīkstu satraukties. nu tā, vispār nedrīkstu, jo man tas ļoti nāk par sliktu - kāja un mugura pamazām atgūstas, bet skaidrs, ka stress un mana nebeidzamā satraukšanās ir milzu trigeris, kas mani aizsūta milzu stresa spirālē.

no otras puses, jau kuro dienu cīkstos ar to izcilu stulbo, neviena neprasīto Windows apdeitu, kura rezultātā ne tikai visi mani faili kaut kur tika nogrūsti, bet arī faili, ko radīju vakar, šodien pēc ieslēgšanas no jauna ir pazuduši. ieskaitot faking lekciju nākamajai piektdienai.

kā lai te nedusmojas un nestreso, nu.

Add to Memories Tell A Friend
pēdējā laikā sapņos (cik nu tādā miegā kāds šīs nedēļas režīmā vispār var būt sapņi) atkārtojas motīvs: prasīt cibai darbu. daži no jums mani nodarbināja, jā

Add to Memories Tell A Friend
divas biļetes uz vienu biļeti, lūdzu!

Add to Memories Tell A Friend
teorijā ļoti gribas 'uz laukiem'. praksē es laikam pirmo reizi mūžā piesēdīšos un savilkšu divos stabiņos plusus un mīnusus. jo teorijā jau, protams, nav ko domāt, bet praksē es gribu precīzi zināt ko un cik man tas maksās
jo ir jau jauki palīgi ikdienā katru dienu. bet G_V tad tikai vīkendos. līdz ar to naktis pilnīgi vienai pašai. un neesmu droša, ka tās dienas atsvērs tās naktis

Add to Memories Tell A Friend
noskatījos arrival. par spīti tam, ka the book was better, uz beigām tikpat sirsnīgi noraudājos kā tad, kad lasīju pašu stāstu

Add to Memories Tell A Friend
y tu mamá también

saraudināja gluži tāpat kā pirms kādiem gadiem 11.

Add to Memories Tell A Friend
atkal tiem vīriešiem ir jācieš un jādegradējas bābu dēļ

https://www.facebook.com/makestroy/posts/1440350309368845

24. Marts 2017

Add to Memories Tell A Friend
Radio Sazinkāds atskaņo Kiviča daiļradi. Aizdomājos par dzīves jēgu.
Sagribējās iedzert.

mantiņas

Add to Memories Tell A Friend
Kādā šodienas prokrastinācijas brīdī apsvēru, vai aiz neesoša gara laika nevarētu mēģināt uztaisīt ko šādu
Powered by Sviesta Ciba