Kurvjzieža kontemplācijas

Salons

Krāšņais Kurvjziedis

Navigation

25. Februāris 2017

Add to Memories Tell A Friend
overheard in mikriņš: portugālē joprojām ir dzīvs če gevara un komunisms, jo manekeni ar rokām rāda tāpat kā padomju savienībā.

Add to Memories Tell A Friend
Vēl viens uzmanības vērts seriāls - Legion. Kopā ar Mr. Robot, OA un Westworld, manuprāt liekams pēdējo gadu oriģinālāko seriālu plauktā.

24. Februāris 2017

kādā dīvainā sulā savas lūpas tu mērc

Add to Memories Tell A Friend
Viens no lielākajiem planētas noslēpumiem ir, kādā substancē kantoru apkopējas mērc savas lupatas, ka tās dvako kā visbaisākā purva rāva.

Add to Memories Tell A Friend
ir divas dažādas lietas 'būt mammai' un 'strādāt par mammu'. jāteic, ka otrais, vismaz šajā mājsaimniecībā uzreiz dod patīkamus un redzamus rezultātus, bet prasa nenormālu piepūli. ceru, ka drusku iepraktizēšos un varēšu atkal būt tikai pirmajā režīmā bez pēcāk novēršamām nebūšanām

Add to Memories Tell A Friend
Tas man tik tā liekas, vai tas tiešām ir nepareizi - vēstuli sākt ar "Sveiks!" un turpinājumā uzrunāt uz Jūs?

#gribamzināt

Add to Memories Tell A Friend
mūsu ielā bija iebraucis interneta supports (pirmoreiz mūžā redzēju, kā provaideris izskatās fiziskajā pasaulē)
tiklīdz aizbrauca, internets beidzās

Add to Memories Tell A Friend
QOTD: vai ir iespējama laime bez Sapņa?

Nu, tā, ka viss ir, bet ir diezgan skaidrs, ka nebūs?

No otras puses, varbūt tieši tā ir laimes definīcija

Add to Memories Tell A Friend
redzējāt? šorīt caur mākoņiem labu laiku rēgojās neliels gabaliņš varavīksnes

Add to Memories Tell A Friend
gribu uz vilcienu, apķert somu ar abām rokām, iemigt uz pleca un nedomāt, nemaz nedomāt, ne par to, kas būs, ne par to, kas nebūs, nesapņot īsu brīdi pārmaiņas pēc.

Add to Memories Tell A Friend
es esmu piedzīvojusi daudz mentālus "stiprās sievietes" fail momentus, bet tikko piedzīvoju pirmoreiz tādu fizisku. d. padeva ziņu, ka jāčekojas ārā, viņš nepaspēs- aizgāja nopirkt urgent lietas, es ātri vācu mantas, jūtu tādu vieglu saaukstēšanās nogurumu, bet diesarviņu. un tad es izstiepju ārā visas mūsu somas, uzlieku plecos bekpeku, uzlieku mugursomu un stiepjos pēc datoriem, tai brīdī man bija skaidrs, ka četri stāvi ir ok, pamēģināšu ņemt visus kg, ja ne, tad nākšu divreiz. un tad es nokritu. vienkārši tupi nokritu, jo nebija spēka nostāvēt. apkopēja novilka d. somu lejā, viņai pat nenāca prātā celt, bija laipna un maiga, vajadzēja atstāt dzeramnaudu, bet man likās, ka, ja runāšu, sākšu raudāt. kaut kāda sviestaina sajūta. sēžu un tricinos no bezpalīdzības.

Add to Memories Tell A Friend
nav kāds Honkongā dzīvojošs cibiņš?

Add to Memories Tell A Friend
beidzu tulkot dumb and dumber to. netieku vaļā no iedomas, ka tieši šādi es runāju un izskatos, kad cenšos būt ekstraverta.

like, https://www.youtube.com/watch?v=JshTf0iI5F4

Add to Memories Tell A Friend
taisnības labad jāpiebilst, ka Taisīt Ēst skaitās normāli ēdieni. ne jau kkādas saceptas olas, biezputra, sviestmaizes u.tml. kautgan esmu gan taisījusi, tikai pašai likās, ka neskaitās, jo vienu zupu vai sautējumu varu taisīt dienu/pusotru. pa maziem nogriežņiem sadala darbiņu un tad pa vidu bērniem un visam citam sataisa. baigi ievelkas.
kirbju biezzupa ar lēcām (kaulu buljonā vārīta) toč pa pusotru dienu. un man uzreiz šķiet, ka tas nav tik nopietni kā G_V ceptās kotletes vai karbonādes. un pankūkas es arī īsti necepu: mīklu uztaisu, bet izcep kāds cits. kad darīju to viena pati (a->z) gandrīz sabruku nervos. lol

kaut gan mums te mājsaimniecībā viss ir ļoti līdztiesīgi: viņš man kotletes, es viņam minetu. man tik labas nesanāk

PHP/Symfony

[info]mako posting in [info]darbs
Add to Memories Tell A Friend
Meklēju PHP speciālistu, kurš māk darboties Symfony freimworkā.
Projekts uz aptuveni 2 nedēļām, jeb 80 stundām, jāpalīdz tiem, kuri jau darbojas, sasniegt deadline sekmīgi.

Add to Memories Tell A Friend
nu, savācam Signei naudiņu. Signe ir kaut kas daudz par lielisku, lai netaisītu filmas.

https://www.kickstarter.com/projects/1055277857/my-love-affair-with-marriage

23. Februāris 2017

Add to Memories Tell A Friend
vecums, tas ir tad, kad iedzer vakarā divus alus un vienu glāzi viskija, un nākamajā dienā vienkārši dzīvo ar pusplīsušu galvu, ja?

citās ziņās ir tāda viegla panika, kas diemžēl ne vienmēr motivē sasniegt visu to labāko, bet ir mazliet, mazliet labas ziņas no (finansu) frontes, Mihails arī nomainīja boileri, tā ka ceru uzsākt savu jauno un taupīgāko dzīvi, kā arī atcelt lattelecom, jo kam gan wifi, ja ir mobilais internets bezlimitiem.

viegli dusoši pārmetumi fonā nerimst, tiesa. un es nezinu, vai kādreiz izdosies tikt galā ar to domu smadzeņu stūrī, ka i should be doing so much more.

turkish porn

Add to Memories Tell A Friend
Delfi.lv: Video: Turki un viņu sabiedrotie ieņem Bābu (6)p.s. Turcija Bābu centās iekarot vairāk nekā trīs mēnešus. Iepriekš tās armija un atbalstītie kaujinieki vairākkārt neveiksmīgi centās ieiet Bābā.

Add to Memories Tell A Friend
tie, kas tankā pārdaugavā un interesējās, stokpots nr 2 strādās no 1. marta iekš dzirciema 27a (11 - 18).

šis ir obligāti?!

Add to Memories Tell A Friend
Labdien!

Vēlos ar Jums sazināties saistībā ar reģistrēšanos LaIPA (Latvijas izpildītāju producentu apvienība)

Vai varu palūgt kāda mobilā tālr. numuru?

Add to Memories Tell A Friend
šim pavasarim man ir grandiozi plāni: atkal jāvakcinējas pret difteriju un ērču encefalītu, nodedzināt tās dzimumzīmes nafig un vēl arī brilles jaunas uztaisīt. nu un līdz garajam vasaras brīvlaikam uzbliezt laukos istabā normālu koka grīdu lai forši pašiem dzīvoties (es gribu labi dzīvot TAGAD) un nopirkt plīti ar cepeškrāsni (es gribu forši dzīvot TAGAD). un tad, kad mātei garākas brīvdienas, nolīgt aukli, citādāk pie pārguruma visu laiku gribas šķirties nafig
un vēl arī teātra biļetes es nopirkšu. un žurnālu abonēšu. jo es (kā smejies) esmu tā vērta vaine
Powered by Sviesta Ciba