Kurvjzieža kontemplācijas

Salons

Krāšņais Kurvjziedis

Navigation

14. Augusts 2020

Add to Memories Tell A Friend
Nevar saprast, ko gribas vairāk - ar ričāgu pēc saldējuma vai plānās pankūkas
Patīkama dilemma

Par cilvēka ietekmi uz ekosistēmu

Add to Memories Tell A Friend
Izraka kaimiņš dīķi, ielaida karpas un laikam arī raudas. Pirms dīķa stārķa ligzdā bija paradti viens, retāk divi stārķēni. Nu jau laikam vairākas reizes ir bijuši arī četri, parasti ir trīs un visi izdzīvo. Karpas gan gadoties arī saknābtas. Gārni aizdzina, bet vienreiz kkad sen bija atnācis arī pelikāns, to ātri aizbiedēja

Revenues

Add to Memories Tell A Friend
Daba, kā zināms, nemīl tukšumus.

Acīmredzot, padzirdējis, ka septembrī nāk treasury meitene (ak jel, tulki un valodnieki, iesakiet man latvisku vārdu šim amatam!!!), Džefs nemanāmi sāk ievilkt mani sen solītajā projektā. Man jāpārņem no viņa ieņēmumi, kas tika viņam pilnīgi netaisnīgi iešķiebti, kad stājos amatā, jo vienkārši bija acīmredzams, ka nepavilkšu.

Izslēdzu visu, 2,5h klausījos absolūti neticamas un svešas lietas.
Iesāka ar "We are incredibly expensive and greedy" :D
Kas interesanti, pat pavilkos tāpat kā uz dedestiņām!!!
Ļoti negribu ticēt vai atzīt, bet pastāv mazmazītiņa iespējiņa, ka esošais darbs, pat banku kontu atvēršana, ir vienkārši... apnikuši un neinteresanti.
Tas ir tā it kā būsu apnicis ielauzt roku reizi mēnesī, tāpēc iespēja ielauzt kāju ir mega interesanti.

Lai vai kā, pēc sapulces JAU pasteidzās ziņot:

[2:09 PM] Jeffrey
Tiziana is informed of the change in manager
​[2:09 PM] Jeffrey
I felt she was almost too happy (smile)

Šitas mani dara tramīgu - vai nu pārāk lielas ekspektācijas no jaunā vadītāja vai nu Džefs dirsa.
Un, iespējams, abi.
Un, iespējams, manipulē.

Un es zinu, ka iesākt teikumu ar "un" ir slikts stils.

Lai vai kā - tiešo padoto skaits kā pūķa galvas. Tikko kādu nocērt, tā nāk divas vietā. Jāzīmē atkal shēmas un shēmiņas.
Wiiii!!! Korporatīvais burbuli, es atgriežos!!!

Add to Memories Tell A Friend
Bieži es ar šādām lietām neaizraujos, bet tā Kroņa trīs sēņu zupa ir laba. Pasāļa, bet samērā daudz sēņu. 1:2 ēda zupu un dzēra buljonu no krūzītes. Citreiz gan jānovāra dārzeņi, ja taisa pliku, baigi šķidra, bet noteikti der arī ja ieliek jau izvārītus rīsus, makaronus vai tml. Garšīgs ātrais variants, droši vien der arī ja paņem līdzi ilgākai dzīvei pie dabas krūts

https://www.barbora.lv/produkti/senu-zupa-ar-3-veidu-senem-kronis-530-g

Add to Memories Tell A Friend
Saulē es pat drusku iedegusi esmu tik gaiša, ka daudzi kukaiņi vai nu nāk mani ēst vai uz manis medīt. Vienu mazu zirneklīti nācās nopūst trīsreiz :D

13. Augusts 2020

Add to Memories Tell A Friend
Es pēdējā laikā tik bieži redzu visādus murgus, ka pilnīgi jūtos nomākta, gaidot tos histoloģijas rezultātus. Vai tad nebija jābūt nākošajā dienā?

Add to Memories Tell A Friend
Katrā pasakā vajag pūķi. Ždanoka ir "Mūsējo" pūķis. Visi viņu pamana, šausminās par ugunīgajiem spļāvieniem un baida bērnus ar ždanokpūķi.
Varētu šo lappusi aizlīmēt un mierīgi lasīt tālāk smuki un harmoniski. Lai bēni nekad neuzzinātu, ka ir tādi mūsu valstij nelojāli cilvēki.

Cepumiņi & vēsture

Add to Memories Tell A Friend
Kaut kāda debila darba softa dēļ nācās izplēst visu interneta vēsturi.

Gadiem uz gm+enter atvērās e-pasts.
Ja nu kas, General motors akcijas lēnām atgūstas no pavasara krituma.
Pārbaudu katru rītu...

12. Augusts 2020

Add to Memories Tell A Friend
Un vēl šodien kā tāda sasmakusi kūts smaka, mašīnā braucot uzvēdīja viena veca atmiņa. Nu tāds flešbeks 1:1, ar visām ķermeniskajām sajūtām, smaržām, skaņām kā man sirsniņā iedūra viena bijušā tobrīdējā, bet jau skaidrs, ka arī pēdējā mīla. Un tad es sapratu šodien kādēļ tas ik pa laikam izlien no prāta misenes.

Un tad vēl man piezvanīja svešs numurs. Ja tev ir visādi pieraksti iestādēs un darīšanas, nākas celt arī tādus. Sākumā viss jauki un pieklājīgi lai gan krieviski, bet zona tur paslikta, es teicu, ka nevaru runāt (izgāju burtiski nost no kafijas galda), tad es nedzirdēju, tad uz mani sakliedza, ka es esot atlaista un būšot bezdarbniece un nometa klausuli. Riebīgā balsī, toties uz Jūs. Drusku šķērmi palika, lai gan darbā mani pieņēmis neviens it kā nav un bezdarbniece arī it kā sanāku :D

Izziņai

Add to Memories Tell A Friend
Ja jau no paša rīta sāp galva, bet nav laika aiziet uz patālo aptieku pēc šaibām, tad, ja nenomirst, pret vakaru galva pati pārstāj sāpēt, paliek tikai zināms vārgums un trauslums.

Add to Memories Tell A Friend
Man bija tik skaista diena
Nu es drusku eedu un dzeru, drusku staigaaju, drusku plaapaaju
Bet parsvaraa es skatijos uz okeanu un miglu un serfotajiem
Sajaa pasaa mirklii ir cilveeks kas pilniigaa miglaa un veetraa brien ar deeli okeanaa ar domu nu ari vai bez kadas domas, migla, okeans un vins tur iet un tas ir tas par ko es miilu cilveeci(es esmu par vargu, man jau vienreiz tauta glabejus izsauca)

Add to Memories Tell A Friend
Garam drase nenormali skaisti viriesi tais seerfa teerpos, ar deljiem paduses
Nav tadas lietas kaa dzive, dzive ir ir katram sava, te izskatas ka daudziem dziive ir braukt pa okeanu uz deelja un izskatities kaa griekju dievam

Add to Memories Tell A Friend
Milzīgas dusmas. Sīki šķūnī atrada stikla oļus. Visi priecīgi, izņemot nr.3 kurš savu tiko nejauši norija un brēc, ka viņam dimantiņš kaklā. Sveicināta, zelta rakšana
Laikam jau papildus viegli laksatīvus līdzekļus nevajag, ja ir daudz plūmju.lol

Add to Memories Tell A Friend
Ko darīt ziemai ar plūmēm? Konservējusi nekad neesmu. Vēl ir āboli, ļoti cieti bumbieri, kabači un aličas, moš vēl kāds ķirsis, jāņoga un ērkšķoga

Add to Memories Tell A Friend
Bijām ciemos un tas bija brīnišķīgi. Mazs trīslapiņām aizaudzis dīķītis pilns ar zaļajām vardēm (12+) un zalktēnu, vistiņām kūtī, trīs spaiņiem plūmju (Komēta, zari lidz zemei, bija kauns ņemt vairāk traukus, zrja - vēl lielais plastikāta maiss ar cukuriņiem un bumbierāboliem). Ir jau sarežģīti un pasmagi reizē., bet tā ir arī liela dāvana, ka varu saviem bērniem iedot to pieredzi 'paciemoties laukos' kad milzīgā ābeļdārzā lielas vecas pusgāzušās ābeles piebēršas pilnu zemi, ēd cik lien, ņem līdzi, cik lien traukos, plikām kājām rocies pa rugaini cik gribi, uzkāp kombainā pagrāb sauju nokulto graudu, aiznes to vistiņām, skrien pa pagalmu cik ātri un skaļi gribi

Par uzņēmējdarbibas gēnu

Add to Memories Tell A Friend
Manam tēvam ir tikai divi viedokļi. Vecais komunists vai apzadzies kapitālistu..

augusts

Add to Memories Tell A Friend
tā kā šo dziesmiņu es iztērēju jau postā par Ameriku, tad tagad lai iet šī - Minsk city hardcore

Add to Memories Tell A Friend
Iedevu Liai palasīt Annu Raisu, viņa lasa, kaut ko tur iekomentē, tad pēkšņi pilnīgā sajūsmā: "Āāāāh!!! Lestats nav homofobs!"

11. Augusts 2020

augusts

Add to Memories Tell A Friend
1) liekas ļoti stulbi, ka atverot valsts oficiālo ziņu portālu lsm.lv ir jāskrollē ļoti tālu uz leju, lai vispār uzskrollētu kādai random ziņai par Baltkrievijā notiekošo.

2) šis tāds ne visai svaigs, nogruzījos jau kādu laiku atpakaļ, bet ja jau izsakos par politiku/medijiem, tad pie reizes - ir visa tā riga.unseen jezga. protams, ka ar narkotočkām jācīnās un, protams, arī man negribētos dzīvot vienā poģītī vai blakus točkai, kuras tuvumā uzpildās nocietušies klienti un, protams, forši, ka ir kkāda pilsoniskā iniciatīva. bet visa tā retorika komentāros par padibenēm, kas jāiznīcina un jāaizslauka un kas tik vēl ne, arī no oficiālo iestāžu puses... atkarība ir slimība un visdrīzāk tās saknes meklējamas tajā pašā sabiedrībā un iekārtā, kas to tagad norej. vispār nekāda compassiona. nesen klausījos vienu podkāstu, kurā kāda ieviete, kas ikdienā strādā par sociālo darbinieci, par atkarībām teica, ka lai to uzveiktu, ir jāspēj vai nu pašam atkarīgajam vai tiem, kas ar viņiem strādā, atrast kaut ko, kas rada siltāku sajūtu par to warm tingling feeling, kas rodas konkrēto atkarību piekopjot (no sērijas, atkorķē pudeli un sajūties silti un labi, jo zini, ka pēc brīža būsi numb un kādu laiku nejutīsi to tukšumu, kas tevi bez tās vielas vai darbības grauž). ļoti piekrītu viņai. apmēram par to pašu ir arī Gabor Mate "In the Realm of Hungry Ghosts: Close Encounters with Addiction" - superīga, bet smaga grāmata.

Add to Memories Tell A Friend
Zālē ļoti ilgi un vakarā agri rasa, augļudārzā sakritušas dzeltenīgas ķirša lapas, saulē sēdot vajag jaku un sajūtas kā franču kino. Melanholija? Rezignācija?
Powered by Sviesta Ciba