Kurvjzieža kontemplācijas

Salons

Krāšņais Kurvjziedis

Navigation

28. Jūlijs 2015

Vārdadienu vērotāja piezīmes.

Add to Memories Tell A Friend
Un tiešām pazīstat arī pa kādai Cecīlijai vai Cildai?

Add to Memories Tell A Friend
Ja skatāmies uz aizdevēju prasībām, tās ir kaitīgas tādā ziņā, ka veicina valstī sliktus ieradumus. To intervijā DB saka ekonomikas zinātņu doktore, Ekonomikas prognožu centra valdes locekle Raita Karnīte.

Relīzes brīnumi

Add to Memories Tell A Friend
Par grupas "četrdesmitgadīgo jubileju" un "grandiozajiem mūziķiem":
Electric Light Orchestra uzstāšanās Rīgā ir vienīgā iespēja izbaudīt tādu mūziku, kura ir unikālā klasisko stīgu instrumentu skaņu un roka harmoniskā vienprātība polifoniskajā sakārtojumā.
Fila muzikālā karjera bija sākusies ar uzstāšanos Quill un Tricker grupās, bet nu jau 1978. gadā viņš kļuva par mūziķīti, kuram piemīt gods atvērt ELO koncertus.

Add to Memories Tell A Friend
Heh, vakar pasēdējām ar bijušiem kursa biedriem, pamēļojām par dzīvi kā šitādu.

Esmu no visiem pats jaunākais, bet vienīgais ar sirmiem matiem. Fe.

Add to Memories Tell A Friend
mūs arī piemeklējusi zaļā ziema, nav jau tā, ka es sūdzetos, bet nākamnedēļ, kad būsim ceļā, būšot ap 31-32 grādiem, ta sinoptiķi sola. pabeidzu tīrīt mājas biroju, iztīriju kaudžu kaudzem zinātnisko rakstu kopijas un konspektus un kursu materiālus. teorētiski man vajadzētu justies eiforiskai, bet praktiski jūtos sagurusi.

Add to Memories Tell A Friend
If the child shows talent for inventing or grouping figures, the parents should neither check, nor praise it. They may laugh with it frankly, or show pleasure in what it has done, just as they show pleasure in seeing it well, or cheerful; but they must not praise it for being clever, any more than they would praise it for being stout. They should praise it only for what costs it self-denial, namely attention and hard work; otherwise they will make it work for vanity's sake, and always badly.

The Elements of Drawing, by John Ruskin

..kas mani reāli mulsina šajā citātā: no vienas puses, visi sarkanie karogi gaisā un "wtf is this shit", no otras, self-denial kaut kādā dīvainā veidā ir labas mākslas pamats, nu vai vismaz labas amata prasmes pamats, nu vismaz literatūrā točna ir kaut kāds lūzuma punkts, kurā tu tiec pāri savam ego un pievērs uzmanību tekstam, un fakin strādā ar tekstu, & man nav pilnīgi nekāda priekšstata, kā to iemācīt cilvēkiem, kas nāk uz literatūras kursiem/darbnīcām/whatever ar mērķi atklāt (un - optimālā versijā - paspodrināt) savu ego.

[info]ctulhu droši vien būs komentārs par tēmu
bet man šķiet, ka "fakin tikt galā ar savu ego" nav pazemība, ka tā ir atbrīvošanās no visas tās huiņas, kas tevī iekšā tevi ierobežo, pie tam tādā viltīgi pretīgā veidā, jo, protams, tas high, ko tu dabū no cilvēku apbrīnas un "wow, cik tu lieliski uzrakstīji, es tā nemācētu / es tā gribētu / vienkārši wow", ir ļoti adiktīvs
iekš self-denial ir citi prieki, protams - prieks, ko tu dabū no tā, ka esi iekš flow, bet tad, kad tu tur esi, tu fakin raksti, nevis kaifo par to, cik labi rakstās
un prieks no tā, ka tu esi to izdarījis - prieks, kas ir pārejošs, un pāriet tas vai nu nemierā "ko man tagad darīt tālāk riktīgi vajag kaut ko darīt ir jauna diena un tas vecais vairs neskaitās", vai arī aizslīd egocentriskajā "es taču esmu cilvēks, kas rakstīja tik labi"

un tas pēdējais, ļoti iespējams, arī ir daudzu nobrucienu pamatā; ja tu esi cilvēks, kas kādreiz-rakstīja-tik-labi, un tev tavs ego ir svarīgs, tu taču neiesi to apmainīt pret dienišķo "fuck, cik tas ir grūti, es nemāku rakstīt, labāk būtu pie zobārsta gājis, un kas tas vispār ir par sūdu, ko es-es-es!!! te esmu uzbliezis"

27. Jūlijs 2015

tv

Add to Memories Tell A Friend
Mani mierina apziņa, ka mūsmājas iedzīvotāji nedzird, ko es skatos pa tv, jo logi uz blakus pagalmu. Citādi man brīžiem būtu kauns pagalmā rādīties. Šovakar, piemēram, Viņi atgriežas, Īstās mājsaimnieces un! Kā kļūt par topmodeli. Vakar līdz pusnaktij krievu seriāla maratons, kur nofilmētu pieķēru kolēģi vilciena pavadoņa lomā.

Add to Memories Tell A Friend
aizgāju uz kaņepi pastrādāt, piepisās kaut kādi leiši, kas jau tāpat kaitinoši krita uz nerviem, piesēdās pārāk tuvu un neizskatījās pārāk pilnrublīgi, tipa pieaugusi sieviete ar trim pusaudžiem, izmisīgi prasīja, lai atbildu par izklaides iespējām, man tiešām bija diezgan pohuj par viņu izklaides iespējām, drausmīgi bezcerīga angļu valoda un viss cits, cik nu varēju atbildēju, bet tad, kad viens no viņiem pajautāja pagaršot manu alu un paņēma un padzērās arī, sajutos toč kā sākumskolā, kad citi gribēja pasūkāt manu čupačupsu, un tad, nemākot pateikt nē, vienkārši dabūju mūždien atdot. ar sirsnīgi dziļu riebumu mēģinu dzert to alu tālāk, bet viņš garšo pēc leišu urlām, tur neko nevar darīt.

īstenībā lietuvieši kā tauta man vienmēr pamanījusies izsaukt pretīgumu. latvijas mazais garīgi atpalikušais brālītis.

Add to Memories Tell A Friend
Es te mēģinu pāriet uz elektronisko cigareti (ne tāpēc, ka gribu, bet tāpēc, ka esmu Laba Sieva, bļe)
Bet ir cilvēki/situācijas, par ko domājot, jāskrien pēc īstajām cigaretēm

Ergo, smēķēšanu atmest varēšu tikai tad, kad būšu atmetusi cilvēkus

Tas varētu būt tik mīlīgi, pēc cilvēka mēģinājuma uzsākt sarunu atbildēt ar "nē, es atmetu smēķēšanu, ej dirst, es negribu par tevi domāt"

Stingri ņemot, šāda attieksme varētu būt pat veselīgāka nekā smēķēšanas atmešana.

Add to Memories Tell A Friend
man vajadzētu, lūdzu, kādu ieteikumu tādām fīčām, kas limitē pieeju konkrētām mājaslapām uz konkrētu laiku dienā. esmu droša, ka tādi ir. tādi ir, vai ne?

patiesībā tas ir traki

Add to Memories Tell A Friend
Pirms gadiem 10 mēs tādas mēreni siltās jūlija dienās rakstījām uzsaukumus: "ei, kurš grib iedzert?", "kur šovakar tusiņš?", "eu, dzeram iekš ...?", "pa aliņam labajā krastā?" utml.
A tagad?
A tagad!
Apspriežamies par visādiem uztura bagātinātājiem, kāju sāpes mierinošiem zieķiem, magnija trūkumiem un apmaināmies ar labāko dakteru koordinātēm.

Biedējoši.

Par to kā Jezups no pāķiem Kalnciema tirdziņā podus gāza

Add to Memories Tell A Friend
Tā, nominālā darbadiena ir pagājusi, bet es tā arī nesapratu, kas par kādām jautrībām ir notikušas [info]rasbainieks bekjārdpārtijā. Es ritīgi pavelkos uz visādu sūdu un ja zinu, ka ir bijis labais cundurs un man par to neviens nestāsta, neesmu dzīvs.

Kā arī apzinos, ka tas uz mani nemaz ar neattiecas un no [info]rasbainieks kompaškas esmu tikpat tāls kā nojebkā cita daiļā, bet tā gribas dzirdēt stāstu par sviestiem.


Nu patenkojiet, plīzzz.

Un par kaķu žorgāšanu ar. Kurš ko un kādā veidā.

kauns atzīties, bet

Add to Memories Tell A Friend
man ir pamatotas aizdomas, ka man ir nemierīgo kāju sindroms.
Tas sākās, kad biju kādā 7.mēnesī. Pēc kāda laika pārgāja, tad atkal atsākās, tad atkal pārgāja un nu jau pāris nedēļas ir tā pa riktīgo!
Aizmigt ir pamatīgas mokas un naktī mostos ar to drausmīgi pretīgo sajūtu kājās.
Esmu izmēģinājusies visu ko - turēt uz augšu, turēt uz leju, masēt, tirināt, locīt un nelocīt.
Nelīdz. Man pilnīgi kauns prasīt nosūtījumu pie neirologa - jūtos jau kā riktīga hipohondriķe, bet neko darīt. Jāprasa vien būs. Tās taču ir pamatīgas mocības!

Add to Memories Tell A Friend
Vot šito vajag mācēt, raksts TOP 10: Holivudas seksīgākās pēcpuses, bet bildēs tik ģimji un dažas dekoltejas. Nu labi, taisnību sakot, Lopesas pēcpuse ir gan un pulkāk reižu, bet tur tak top desmit sasolīts. Viļums smagi vīlies ;)

Add to Memories Tell A Friend
Jā, man ir bail.

Jūtos apmēram šitā:


Bet ir tā pareizā sajūta, ka, lai kas arī nenotiktu, tas notiks tāpēc, ka es esmu es, nevis tāpēc, ka es būtu nobijusies būt es pati, un tā ir daudz patīkamāka sajūta - iebraukt kaut kādās auzās un pēc tam dīlot ar savas drosmes/pārgalvības/uzdrīkstēšanās sekām, nevis neiebraukt auzās un nekad nezināt, kā būtu, ja būtu.
Tiesa, ar pēdējo man ir reāli maz pieredzes, varētu pat teikt, ka teju necik :D Nu labi, ar Džonatana tēvu neapprecējos, bet nu ir kaut kādas stulbuma versijas, kuras pat es nevaru izpildīt.

Add to Memories Tell A Friend
This e-mail has been sent by Barclays Bank UK server to inform you that your Barclays Online
account will be deactivated within the next 24 hours due to incomplete account information.

To prevent this from happening, please login securely to our activation link below:

https://hi hi hi
Note: Requests for information will be initiated by Barclays Bank Development.
This process cannot be externally requested through Customer Support.


/ Bāc, un man neviens nepateica, ka man tur konts atvēris, varbūt pat nauda bija:((((

Add to Memories Tell A Friend
slavenā karote_d )

Add to Memories Tell A Friend
ESMU ATJAUNOTA SAVĀ AMATĀ.

piedodiet bļaušanu. :)

fu

Add to Memories Tell A Friend
kas tas par vārdu "smūtijs"?! Smūtijs - pļūtijs. vēe.

Add to Memories Tell A Friend
Kāpēc tamponu reklāmā mēnešreizes tiek dēvētas par "kritiskajām dienām"? Wtf, kaut kāds verbāls hidžabs.
Powered by Sviesta Ciba