Kurvjzieža kontemplācijas

Salons

Krāšņais Kurvjziedis

Navigation

20. Augusts 2017

Add to Memories Tell A Friend
jā, mēs abi dzērām, viņš bija pie stūres, es nebiju piesprādzējusies, un, kad avarējām, tas, kas bija bērnu sēdeklītī, bija uz vietas beigts, viņš palika ieslodzīts sadauzītajos dzelžos, viņu izzāģēja glābēji, savāca ģimene, viss samērā čiki, mani trieciens aizmeta sazin kādos brikšņos, kur mani atrada marodieri, vēlāk, daudz vēlāk kāds tomēr izsauca ātros, varbūt paši marodieri apžēlojās, varbūt marodieri aiztinās un vēlāk mani jau komā atrada kāds cits un izsauca ātros, mani atreanimēja, vēlāk rehabilitējos, tā notiek ar tūkstošiem cilvēku, nekas īpašs.


Darbs mani saveda ar tv raidījumu Voice, kur ļautiņi dzied dažādas populāras dziesmas, un tā es uzdūros dziesmas video, kas izstāsta visu, kā bija - jo kamēr visādi indī šmindī ir dievīga mūzika, tikmēr popsa vārdos un komiksos vienkāršos kā kartupelis izstāsta visu, kā ir. Dažreiz es pastāvu pie sava kapakmeņa un druscīt apraudu sevi, tad dzīvoju nost tālāk.

Add to Memories Tell A Friend
Es esmu govs. Stāvu pļavā, gremoju zāli, skatos ar milzīgām, naivām, pastulbām acīm, gremoju zāli. Gremoju zāli. Apkārt mežos vilki trenkā zaķus, mežacūkas ved pastaigā sivēnus, mežabrāļi un partizāni kaut ko šaudās, meitas pin vainagus un puiši ved pieguļā vai kur tur zirgus, debesīs lidinās un briesmonīgi kaujas pūķi un vēl visādi teiksmaini nedzīvnieki, es gremoju zāli.

19. Augusts 2017

cilvēki ir nopietni

Add to Memories Tell A Friend
un vēl grāmatveikalā es sastapos ar vienu grāmatu, kuru sīkāk izpētīt neļāva laika trūkums un iegādāties - augstā cena un naudas trūkums, taču saturā parādījās šādi kriptiski vārdu vienojumi:

Konkordiju seniorāta konkordijas
Vienību savienības vienības
Vienotņu Vienkopas vienotnes

Add to Memories Tell A Friend
labi, ka negribēju uz salūtu iet

Add to Memories Tell A Friend
Dzīves piepildījums ne bez zināms mailstons gan, kad juniors pēc tava lūguma tev uzcep patiešām garšīgu omleti.

Add to Memories Tell A Friend
Atzīmēju jauno airblaķik maršrutu nopērkot visai ģimenei biļetes uz lisabonu - nav žēl, ja beidzot ir tiešais lidojums, juhū. Also - nekad neesmu pircis biļetes tik tālā nākotnē (nākamā gada 1. jūnijs).

Add to Memories Tell A Friend
ja vēl par šo tēmu, tad manā gandrīz trīs gadus lielajā 'māmiņas' stāžā ir daudz kuriozu par veļu, kad garāmejot salaužu veikala pārdevēju pajautājot vai māmiņveļa nav citā krāsā, tu tādā košākā, ziniet KRĀSĀ. un vienai kura tā rupji pavaicāja 'priekš kam man smuku?' nu, jēga bija tāda vārdi drusku savādāki es nedomājot atcirtu 'uz mani tak vīrs skatās, es gribu justies skaista' un viņa tā paskatoties uz krūtežu teica 'ziniet jums ir lielas krūtis'
:D

bet nu mēs dzīvojam kultūrā, kurā sekss vajadzīgs lai būtu bērni. un veļa lai dabūtu seksu. nu, ja spriež pēc veļas piedāvājuma jo nu viena lieta ir funkcionalitāte (es esmu par to, ka lietām jābūt funkcionālām, ērtām un skaistām) bet tie dizaini visbiežāk ir labākajā gadījumā garlaicīgi, sliktākajā - nu apmēram tikpat seksīgi kā baltas frotē zeķes vīriešu sandalēs. un ja tev paveicas un tu dabū smuku un ērtu un finansiāli pieejamu, nu tad jāgrābj ciet kamēr var.lol

Add to Memories Tell A Friend
ROSME!!! Mammamia! totāls monamūrs! aizgāju, ieraudzīju, uzlaikoju un mājās atnesu trīs (3!!) ļifonus. un tikai viens garlaicīgi balts un bez špicēm. un visi 'māmiņu' rātni salikti vienā plauktiņā un no visiem 6? pakaramo štruntiem tikai viena maziņa sekkcija bija balts/melns/bēšs-bez rotājumiem visi citu bija grezni! un tas viss kādā pusstundā? 40 minūtēs?

viss, ar šo ierakstu es svinīgi solos pie nākošās vajadzības uzreiz iet uz ROSMI. jo nu es gan nosvīdu laikojoties, bet raudāt vai plēst matus negribējās ne mirkli. un tā jocīgi palika tikai tad, kad uz pašām beigām, kad meklēju to trešo un Īpaši Smuko un pārdevēja iedeva mežģīņotu pelēku, jo 'ļoti praktiska krāsa'. un jocīgi, jo pirmais ko teicu ieejot veikalā, ka man vajag lielus un smukus un greznus un galīgi nepraktiskus :D

Add to Memories Tell A Friend
Tidal locking tomēr ir baigā štelle. Šeit es biju kaut kāds puika, Manilā - seksī zaķis un viss pasaules mīļums un maigums, šeit atkal kaut kāds puika. Nošķirtas puses, kas nekad nesajaucas.

Add to Memories Tell A Friend
Labrīt!

Add to Memories Tell A Friend
Rīga dimmed.

18. Augusts 2017

Add to Memories Tell A Friend
Sabiedriskās vietas var gluži labi kliedēt garlaicību pieejamo wi-fi listē aplūkojot, kā fiziskas un juridiskas personas nosaukuši savas mobilo sakaru ierīces. Lindux un lauraax ir norma. Tās būs vai nu meitenes vai ziedu bāzes. Vēl man te nupat bija anoniimo_alkoholikju_klubs.

Add to Memories Tell A Friend
Nav lielu ceribu, bet meginats nav zaudets
varbut kads grib vikendu Itaalijaa ? man netisaam nopirkusies viena lieka bilete:

31 Aug 10:40 Riga - 12:20 Milano
3 Sep 10:25 Milano - 14:05 Riga

cena 165 (originaalaa cena 220, ieklaujot varda mainju)

Piedod, pusdienas.

Add to Memories Tell A Friend
Draws on up-to-date research and engaging forester stories to reveal how trees nurture each other and communicate, outlining the life cycles of "tree families" that support mutual growth, share nutrients and contribute to a resilient ecosystem.

Viss sākās no šī: Trees with “Crown Shyness” Mysteriously Avoid Touching Each Other.

P.s. gaļu es atmetīšu tad, kad būs skaidrs, cik tieši traģiska ir jebkā dzīva ēšana. Džainisms un askēze ftw.

Add to Memories Tell A Friend
njā, ir tagad drusku bēdīgi.

Add to Memories Tell A Friend
ak vai, ak vai, ko tik cilvēks nav gatavs darīt prokrastinējot, ka tik nebūtu jāstrādā.

Add to Memories Tell A Friend
iespējams, manas cibas vēsturē ir bijuši ļoti reti gadījumi, kad man te pēkšņi ir milzu komentāru daudzums, iepriekšējās reizes bija par velosipēdiem un par to, kādas cibas cilvēkiem ir preferences krūšu sakarā. tātad izskatās, ka velo, krūtis un cehs ir tie atslēgvārdi, kas pievelk visus, good to know, mēģināšu kādreiz nopārdot kādu seansu ar šiem atslēgvārdiem.

Add to Memories Tell A Friend
Esmu dedzīga soy sauce nation atbalstītāja.

Par satīras cehu un klišeju cehu

Add to Memories Tell A Friend
Mūsdienu dzīve ir nejēdzīgu klišeju pilna. Tur nu jāpiekrīt. Viena no šādām klišejām ir pliku diršanu nosaukt par satīru un justies drošībā no jebkādas kritikas. Vēl viena klišeja - kārtējo reizi paļauties uz jau līdz pēdējai vīlei nonēsāto paņēmienu ieņirgt par sievišķīgām klišejām un nemaz nepamēģināt ko svaigāku, piemēram, izdomāt kādu asprātīgu salīdzinājumu puišiem, kas redzami bildēs "es pie kruta vāģa". Vai arī, pamanīt humora cienīgu elementu tajā, ka sievišķīgo klišeju uzskaitīšanai vajag sešas rindkopas, kamēr vīrišķīgo klišeju daudzveidība beidzas pie trīs un vienā teikumā. (Tas tā, ja nenoturamies pretī kārdinājumam izveikt tādu muļķību kā salīdzināt, kurš dzimums klišejiskāk izpildās.)

Paļaušanās uz tikai pārbaudītiem paņēmieniem nav radošuma pazīme, tā ir ražošana. Cehs.

17. Augusts 2017

Add to Memories Tell A Friend
Sex, France, and Arab Men, 1962-1979

Sex, EU, Arab Men
Sex, Eastern Europe, European Men
u.t.t., u.t.jp.
Powered by Sviesta Ciba