Kurvjzieža kontemplācijas

Salons

Krāšņais Kurvjziedis

Navigation

9. Decembris 2016

Add to Memories Tell A Friend
Ar mīļoto tikko apspriedām šādas, tādas dienas aktualitātes. Aizdomājāmies - mūsdienās, kad ikviens var apsēsties no internetiem pītā krēslā ar uzrakstu "Eksperts" un ģenerēt visādu pseidozinātnisku huiņu, kura vispār ir tāda joma, kuru šitā sērga neskar? Vēsture, medicīna, klimatoloģija - ekspertu tepat cibā vairāk kā vajag. Ķīmija, farmakoloģija, fizika? Oi, ieguglējiet tikai, tādi brīnumi! Aizej uz bāru un katrs otrais būs psiholoģijas vai socioloģijas doktors. Bet ir tomēr visā šajā bēdu lejā viena joma, par kuru pseidozinātniskas huiņas rašanās nebūs vis ražošanas apjomiem pielīdzināma, tik tāda margināla, nevienam neinteresējoša mājražošana. Un tā ir - ģeoloģija! Jā, ģeologi ir tie laimīgie, par kuru zinātni nevienam nav ne mazākās intereses, līdz ar to - nav arī cilvēkiem muļķīgu viedokļu! Jā, ir tur tāda grupiņa dīvainīšu, kuri, apšaubot ģeoloģiju, joprojām cer pierādīt to, ka zeme vien dažus tūkstošus gadus veca. Bija tie dīvainīši kādreiz ne vien grupiņa, bet varbūt pat sabiedrības vairākums. Tak tagad viņos neviens neklausās, jo ģeologi viņiem aizvēra muti ar akmenscietu, em, argumentāciju.

Un jums?

Add to Memories Tell A Friend
Vanna un vīns. Tagad.

Add to Memories Tell A Friend
bet es varu piemiegt tikai kreiso aci..

Add to Memories Tell A Friend
Domāju, nopirkšu Zsv egli. 2,48 eur. Man tās egles žēl, tāpēc arī nopirkšu. Varēs egle augt upmalā. Ja nepaveiksies, viņu nograuzīs bebrs.
Tā nu es stāvu Rajona Maximā, rinda līdz pat desu nodaļai, bet man taču jāpērk egle.

Add to Memories Tell A Friend
es pēdējā laikā esmu apsēsta ar random informāciju. šrilankā - par radikālā budisma iemesliem un izpausmēm, pilsoņu karu, musulmaņu lomu utt. šodien radās jautājums, vai vīrieši, kas guļ ar leidībojiem, sevi uzskata par homoseksuāliem vai heteroseksuāliem (pārsvarā -otrais variants) - un tāpēc pētīju visa veida saitus, no pētījumiem līdz deitingsaitiem. kaut kad vakar bija malaizijas premjerministri un viņu savdabīgā radniecība. šķiet, divi ir brāļi, bet man radās sajūta, ka no divām mammām, bet šito čekojot samira telefons. un šodien vēl nāvessodi dažādās valstīs - kā un par ko. tās ir jocīgas lietas, kas ienāk prātā un neliek mieru. that said, tagad iešu gūglēt, kāpēc es varu piemiegt tikai vienu aci (labo), bet otru neparko. a bet labā acs, tā man vispār tāda pusacs, lasāmacs, tālumā neredz ne nieka.


p.s. arī otrais autobuss kancelējās. mums ir autobusu veiksmju diena.

Add to Memories Tell A Friend
Attiecībā uz pasaules galu manu vērtību sistēmu veidoja kāds Krievijas izcelsmes kanādiešu ķīmiķis, kuram pasen bija izglītojoša rakstu sērija.

No jaunākiem rakstiem interesanti par saules enerģiju, kur arī parādās citur iepriekš paustā doma par to, ka spēles ar CO2 ilgtermiņā ir nulles summas spēle, piemēram, koku iestāda, augot tas patērē CO2, beigās oksidējas un CO2 atdod atpakaļ vai jaukās idejas ar CO2 sūknēšanu okeāna dzīlēs, no kurām tāpat vēlāk izlīdīs ārā. Всё суета сует.

Add to Memories Tell A Friend
civilizācija ir milzīgs trūkumu un kompromisu jūklis (c) biezpientaure

Add to Memories Tell A Friend
mežonīgā sarkandaugava (tags: gandrīz_grāvis)

https://www.riga.lv/lv/news/91-gadu-vecs-onkulitis-pasta-nodala-sacel-traci-ierodoties-pec-pensijas-ar-ieroci?10036

Add to Memories Tell A Friend
tātad biju izmēģinājumizbraukt ar normundu.

afigeķ! diena pret nakti! sākumā gan pamatīgi nobiedēja, liekot uzreiz sēsties pie stūres un braukt no zinātņu akadēmijas pāri salu tiltam, manus vārgos pīkstienus neņēma vērā.
braucām visu pusotru stundu. visu pusotru stundu patiešām braucām. ja arī mans lieliskais braukšanas stils viņu tracināja, viņš to neizradīja nekādi. sākumā ātri apstāstīja šādas tādas tehniskas lietas, tas aizņēma 5 minūtes (genadijs to pamanījās izvilkt līdz 35 min, fak, es tikai tagad pa īstam saprotu, KĀ viņš vilka laiku).
uz jautājumiem atbildēja par tēmu, nevis sākumā izstāstot anekdoti (piemēram, kā matemātikas skolotāja atnāk uz autoskolu un prasa, par cik grādiem jāgriež stūre...) un tad viedi nosakot - tas ir JĀSAJŪT, tāpat kā šņabis ar rupjmaizi pēc pirts, bļ.

karoče, ej dirst, genadij; ja es šodien rakstītu par tevi sūdzību, tā būtu bijusi daudz krāšņāka.

Add to Memories Tell A Friend
šorīt gadījās gar skolu iet.
kāds bērns tika atvests ar katafalka auto...

Add to Memories Tell A Friend
pirms 4 gadiem Munameģī bija
bet Rīgā ar bija līdzīgi

Feikās ziņas un virsraksti.

Add to Memories Tell A Friend
Kā kaut kur soctīklos (varbūt pat cibā krišjānis, tiešām neatceros) norādīja, lielie ziņu portāli arī visnotaļ grēko.

Bija Tvnetā, tagad arī DELFI.Virsraksts skarbs, bet pašā tekstā stāsta, ka realitātē ir nepierādīts irākieša apgalvojums. Kāpēc LETAi ļauj tā darīt? Vai arī šajā gadījumā abi portāli izdomāja, ka jāliek skaļš virsraksts?

Add to Memories Tell A Friend
note to future self: "ietaupīt" nevajag mēģināt. tas vienmēr ir feils. ja tērēt naudu, tad- tērēt. ja netērēt, tad it nemaz.

piemēram, vakar visa tā izšķērdīgā vakariņa, padomā tikai, piecreiz dārgāk nekā apbrīnojami jūras velšu makaroni pie stūra arāba (man liekas,ka tas ir izcili pagatavots roltons, kam piemestas garneles, astoņkājīši un citkājīši), vardītes un gliemezīši čupām vien pa ķīniskam un ar alu no mazākajām pasaules glāzītēm - fuck it, tas bija ļoti prātīgi. ļoti prātīgi ir arī nobukot airbnb bruņurupuču ligzdā un ja bezgalības baiseins uz jumta nav prātīgi, tad es nezinu, kas tas ir. un pa vidu dzīvot kā kārtīgam bomzim pienākas.

bet mēģināt ietaupīt, tas ir pizģec, ku slikti. te nu mēs sēžam, nenopirkām dārgās autobusa biļetes uz otru valsts galu, un - guess what - nenopirkām nevienas, nē, sliktāk, nopirkām vienas, bet tās nepārdevās līdz galam. naudu paņēma, biļetes neiedeva, vienvārdsakot. un tagad d. kaut kur lamājas pa telefonu, es sēžu septīto stundu autoostā, un visticamāk mēs atgriezīsimies galvaspilsētā tūlīt pat, ņemsim viesnīcu, ņemsim jaunas biļetes, ņemsim vērā.

vispār tas viss droši vien ir drusku mana vaina, bet tā ir arī d. jaukākā īpašība - ja viņš varētu tagad, kā pienākas, močīt mani pret sienu ar visādiem "a bet es taču teicu", tad viņš to nemaz nedara. tā daru tikai es. jātrenējas tā nedarīt, ja tā nedara, tas izskatās gaužām eleganti.


p.s. man patīk, kā šeit smaržo. nemaz nehinduistindīgi, nemaz ne pēc netīrumiem, uz katra stūra degunā kaut kas jauns, un pilsēta ierakstās degunā tā - delikāti.

Par pasaules galu

Add to Memories Tell A Friend
Jā, ziniet, varam spriedelēt, cik tieši lielā mērā slikti ir tas, ka par pasaules ietekmīgākās valsts prezidentu ir ticis ievēlēts seksists - labi tas, protams, nav, bet, cik nu varam spriest pēc visas cilvēces vēstures, pie pasaules gala tas nekad nav novedis.

Varam spriedelēt, kāda tad īsti ir nākamā ASV prezidenta īstenā attieksme pret Krievijas ekspansīvajām tieksmēm, par ko liecina izvairīgums šīs tēmas sakarā un ko tas nozīmē reģiona stabilitātei. Taču arī Krievijas ekspansīvās tieksmes, atkal, kā to parādījusi vēsture, pie pasaules gala nekad nav novedušas.

Taču ziņa, ka Tramps par nākamo Vides Aizsardzības Aģentūras (EPA) vadītāju iecēlis globālās sasilšanas noliedzēju, kurš turklāt daudzreiz ir iesūdzējis (arī šobrīd) tiesā to pašu aģentūru, - šī ziņa gan man šķiet pamatots iemesls sākt nopietni uztraukties. Vēsture šoreiz nebūs mierinājums. Kaut arī mūsu planētas pastāvēšanas laikā tā ir piedzīvojusi daudzas grandiozas globālā klimata pārmaiņas, nevienas no tām nav notikušas ne tuvu tik strauji kā tās, kas notiek tagad. Uzskatīt, ka tas viss ir dabisks pasākums un ka cilvēku darbībai ar to nav itin nekāda (vai nenozīmīga) sakara, ir nevis vienkārši naivi un tuvredzīgi, bet stulbi un kaitnieciski. Topošā EPA vadītāja uzskatus par EPA var palasīt viņa šī gada publiskajā vēstulē.

P.S. Ceru, ka šī ziņa noderēs [info]unpy nākamajam iknedēļas apskatam par pasaules gala tuvošanos.

Add to Memories Tell A Friend
ziemassvētku spinning "apkārt pasaulei" un piyo christmas relax

un ko labu jūsu sporta klubs piedāvā decembrī?

Add to Memories Tell A Friend
pateicības:
mīļošanās ar bērnu,
rozes uz galda,
vingrošana,
darbs,
jauna diena, piektdiena un rīt, paldies Dievam, sestdiena!
kaltētu ābolu smarža.

Add to Memories Tell A Friend
Oi, FB to vien dara, kā iesaka lasīt Zīmes.
Kādas Zīmes, ja miegs nāk kā jūra, bet pagulēt nevar aiz tam, ka sastieptais plecs sāp, patiesībā nu jau sāp visa roka. Tas uz to, ka - liecies mierā, tāpat nekas nesanāks vai kā?

P.S. Un vispār vēl viena sāpe, manās mīļākajās smaržās ir čūsku indes nots un tās tā arī saucas Poison... nez kāpēc apkārtējiem mūždien ir iebildumi.

Add to Memories Tell A Friend
Septiņdesmit trīs gadus vecumā Miks Džekers astoto reizi kļuvis par tēvu
Pāris ir pateicīgi laimei, ka kļuvuši par vecākiem.

Add to Memories Tell A Friend
Šovakar ejot no vingrošanas pie Kapiem nedaudz piepalīdzēju meitenei, kura stutēja zemē nokritušu bomzīti, kamēr atbrauc ātrie. Palīdzēju tik daudz kā pastutēt. Saulesbrālim neklausīja labā kāja, tā ka nemaz, kā nostājās uz tās, tā krita, es domāju, ka viņam bija insults, nevis reibums, lai gan varbūt arī reibums bija komplektā.
Tad es aizdomājos, ka viņi, nabagi, taču ziemā izsalst kā gliemji, no kurienes tad viņi rodas atkal un atkal. Cik ilga ir tāda bomzīša karjera pirms viņus paņem ziema, infarkts, gangrēna un ogļu aizdedzināmais šķidrums? Kā rodas jauni bomži? Izšķiļas no bamšļa mīļotājiem, margināliem nihilistiem-alkoholiķiem?
Kad mācījos kādā no mazajām klasēm, reiz fizkultūras stundas laikā pa logu varēja apbrīnot, kā divi padomjlaiku bomži stūķē mutē skolas makaronus tieši no miskastēm. Visa klase saskrēj skatīties, bet skolotāja mūs visus no loga nodzina un aiztrenca spēlēt tautas bumbu. Droši vien mums nevajadzēja redzēt, kā onkuļi ēd no miskastēm, nemaz nerunājot par to, ka padomju savienībā bomžu nav.

8. Decembris 2016

Add to Memories Tell A Friend
ierakstīju telefongrāmatas meklētājā "lem"
trīs rezultāti:

lembergs
leminkainens
lemurs

nav slikti
Powered by Sviesta Ciba