Kurvjzieža kontemplācijas

Salons

Krāšņais Kurvjziedis

Navigation

5. Jūlijs 2015

Informācija polārajām mitrenēm.

Add to Memories Tell A Friend
Irkutskā šobrīd putenis un rīt uzsākšot apkures sezonu. Izklausās pēc labas vietas, kur pārlaist derdzīgo Latvijas karstumu pāris nedēļu garumā tā vietā, lai par to vaimanātu, vai ne?

Add to Memories Tell A Friend
es vispār reti lasu krievu hujekspertus un vēl retāk viņus pārpublicēju, bet tas ir Tik Skasti.

Мой товарищ жил в Швейцарии. И он рассказывал о том, что в этой богатой стране они заходили к людям, которые себе обед дома нарезают в граммах, потому что 31 грамм чего-то в месяц они могут себе позволить, а 32 грамма — уже нет. Такие обеды, как у нас, — дело исключённое, это просто невозможно.

un par to, kā mēs visi te drīz mirsim
http://rusnovosti.ru/posts/378401

vecas ziņas, bet

Add to Memories Tell A Friend
Gandrīz perfekta mūsdienu mūzika (kvalitatīvs pops). āzija, čillveivs, (stīm)panki, akadēmisku stīgu laimes krekliņš. (Ideāli būtu tad, ja atdalītā apraksta vietā būtu viens kopējs bezizvērsuma 'āāāā'.)

Add to Memories Tell A Friend
politika mani nesadusmo. es redzu politisko spēku cīņu kā pretēji vērstu vektoru summēšanu, kuras rezultātā rodas līdzsvars vai tuvu tam, un labais pamazām uzvar. cilvēce ir vienkārši nolādēta attīstīties uz augšu. es neuztraucos par latviju, es redzu kā pēc 50 gadiem viss būs tāpat kā šeit.
izņemot sistēmās kurās ir aizcietējums, piem putins, un sistēmas līdzsvars ir mazliet patoloģisks, atsvaram ir izaudzis audzējs vai pielikta elpošanas mašīna, un attīstība uz labo nenotiek. Grieķija: pārāk liela delfu komentētāju ietekme valsts pārvaldē arī ne pie kā laba nenoved.

Vienīgā sistēma kas mani joprojām sadusmo ir bērnu izglītības sistēma. man tur radīja lielas dusmas, kuru pārvarēšanai vajadzēja daudzus gadus. un nebūt neiemācīja dīlot ar manu šitu. kā es iedomājos jaunās pasaules izglītību: piemēram, ir stundas, kurās māca: tev citreiz uznās kuces ārprāts. tā laikā ir labāk masturbēt vai boksēties, nevis viņu racionalizēt, meklēt ienaidniekus un gruzīt džeku. lai arī džekam citreiz tas patīk, jo viņš jūt, ka tā ir auglības pazīme. kā arī māca, ko darīt ja esi homoseksuāls un kā to noskaidrot, un kā pareizi lietot narkotikas.

Add to Memories Tell A Friend
Ieskatos VID edsā, tur mirgo sarkans bumbulis sadaļā "Sarakste". Es viss tāds - WTF ATKAL!!!
Saņemos, atveru - Līgo apsveikums jpg bildē.
Sviests.

Add to Memories Tell A Friend
laikam esmu pārdozējusi soju, pms sipmtomi sākas vēl pirms ovulācijas
kāpēc sievietes tik bieži apraksta dzimumpazīmju dinamiku, bet vīrieši klusē? vai nu tas viss ir daudz nopietnāk, vai arī atklāt to visu nozīmētu sevi atbruņot.

nb.

Add to Memories Tell A Friend
padodiet ziņu, kad Verso RS palaidīs laukā txt par Grieķiju.

4. Jūlijs 2015

Add to Memories Tell A Friend
Man nevajag vīriešus, man vajag bērnus

Sēžu mierīgi pludmalē, uzgāžas viens slapjš un bez koordinācijas, saber smiltis aiz dekoltē un apvainojas, ka es nenovērtēju? Nobrāzis kāju - pasaules kara veterāni nervozi pīpē stūrītī -, nes vienu peldriņķi un dvieli ap pleciem un saka "Tu nenovērtē, cik man ir grūti?" Piecu minūšu laikā no sarkastiskām piezīmēm eskalējas līdz kliegšanai un draudiem?

Well, ja tas ir bērns, tad: paaugsies un būs jau okei izbaudi, kamēr maziņš.

Add to Memories Tell A Friend
man karstumā ir viss tas pats kas depresijā, ieskaitot to, ka, unlike me, ne ar vienu negribas runāt, nekur iet, nesmejos par jokiem, neredzu cerību

Add to Memories Tell A Friend
esmu sasilusi. un piepampusi kā cīsiņš.

Add to Memories Tell A Friend
rubrikā "rasbainieka padomi rokenrolā"
ja jums jāiet uz koncertiem mazos smacīgos pārpildītos pagrabos, paņemiet līdzi vēdekli, vai, pat labāk, divus

Add to Memories Tell A Friend
aurora ir arvien vēl vairāk ņumetāls (no vienas puses, heli vajadzētu turēt no auroras labi tālu, lai spēlē savu ņumetālu kaut kur citur, bet no otras, bez viņa mums nebūtu vispār neviena auroras koncerta, tā ka nevar jau arī spļaut tai akā)
ir jauns gabals, tāds ņumetāla šlāgeris, kas pamanījās izklausīties labi pat tai dziļajā dirsā, kas šoreiz bija aptiekas skaņa
ir vinila preōrders, ko izpilda, iegādājoties tēkreklu (es savu vinilu izmantošu kā paplāti, jo ir skaidrs, ka tādu ņumetālu ierakstā klausīties nebūtu saprātīgi)
bet pat ņumetāls netraucē rokzvaigznēm aiziet pilnīgā susuriņā, un vispār aurora ir sinonīms vārdam kandža, tā nu rīts jasmīnkrūmā pienāca nenovēršami strauji (hint, ja pār visu māras dīķi skan dievišķais skots vōkers, tad viesītim ir dzimšanas diena)
vārdsakot esmu aizgājis pilnīgā aurorā un pamodies štīmī

Add to Memories Tell A Friend
nevaru izvēlēties, ko lai ņem līdzi lasīšanai vilcienā: keruaka "lonesome traveler" vai ādamsona "sava ceļa gājēju". abas plānas, abas oriģinālvalodā un abas, pēc nosaukumiem spriežot, par vienu un to pašu

Add to Memories Tell A Friend
vakar beibe, kam taisīju taimasāžu, procesā aizmiga; tā arī nesapratu, vai masēju viņu tik labi, vai arī tik slikti.

Add to Memories Tell A Friend
pateicības
Agnese pamodās un pamodināja mani bezdievīgi agri, četros, dzēru kafiju un saktījos saullēktu
mājai visi logi vaļā - ārā un iekšā kādi 25-26 grādi, silti
brīvdiena, visi mājās,
brīnišķīga, brīnišķīga vasara
baloži dūdo

3. Jūlijs 2015

gāju vakarā uz māju, sadauzīju kāju

Add to Memories Tell A Friend
Es nu gan esmu nodauzītā nelaime, dakter! Viss bija tā - otrdien (otrdiena nav mana laimīgā diena) ejot uz darbu iemaucu ar kāju pa betona plāksni (netīšām, es nespārdījos), bet kājā - tikai balerīnkurpe. Divas dienas tikpat kā nestaigāju, to tak nesauc par staigāšanu, kad cilvēks velkas kā nedabraukts, trešjā kaut kā pēkšņi viss uzlabojās, un tagad pat izskatās, ka nebūs jāpērk Zandales Kā Vācu Tūristiem, no kādām jaunkundzes pirmdien atteicās ar dziļu riebumu, bet tās daiļās grūpiju platformenes, kuras tā uz mani skatījās, varu mājās nenest. Oktobrī tak man viņas nevajadzēs, ne ko?
Tas viss tikai tālabad, ka es esmu slepenais līdzautors grāmatai "Multitaskings iesācējiem.Kā darīt 5 lietas vienlaicīgi, paspēt pēdējā brīdī (un nemaz nekaunēties)."

Add to Memories Tell A Friend
salūts vai pērkons?

Add to Memories Tell A Friend
ko lai sameklē palasīt jaunu?

Add to Memories Tell A Friend
pateicības:
vēl joprojām karsts, burvīgi karsts
mazgāju veļu, izmazgāju visus džemperus un izžāvēju arī (pa smalko, ar šampūnu, žāvēju izklātus) un salocīju un sakrāmēju skapī, lai gaida nākamgadu,
atkausēju abas saldētavas,
esmu pabeigusi un aizsūtījusi visas atskaites,
smaidīgi bēniņi (šodien pa ilgiem laikiem izmazgāju abas ciemiņu guļamistabas)
bērns dzīvojās pa māju un ik pa brīdim staigā uz rokām (pagaidām sanāk trīs soļi pēc kārtas)
man ļoti patīk tas wwww.750words.com
gultasveļa (un guļamistabas) smaržo pēc saules un vēja.
man atnāca e-pasts, ka esmu aizcelta uz darbu, kuru man pēc visām intervijām visvairāk gribējās
man pašai liekas, ka lieliskāk jau vairs nav kur, patiešām!

atbildības smagā nasta.

Add to Memories Tell A Friend
pilnīgs rakstīšanas bloks, pēdējā laikā pat brežņeva runas pabakstīt ir mocības, tās, kur vajag tikai klimperēt ritmiski pa klavieri, virknējot banalitātes un klišejas. Normālajos tekstos paragrāfi peld, un es vairs nesaprotu loģiku, kādā tie saistīti, kas tur vispār uzrakstīts.
Powered by Sviesta Ciba