Kurvjzieža kontemplācijas

Salons

Krāšņais Kurvjziedis

Navigation

25. Maijs 2016

Add to Memories Tell A Friend
Mājās atvizināja igauņu šoferis, parunājām par brīnišķīgo saullēktu. Sāp galva, citādi viss bija skaisti.

24. Maijs 2016

Add to Memories Tell A Friend
Paliek labāk. Šodien aizgāju aprunāties ar gandrīz visiem konferences spīkeriem (pirms gada līdzīgā situācijā ar lielu piespiešanos tikai ar diviem) un diezgan daudziem dalībniekiem. Ar dažiem pat sanāca jēdzīga saruna, lai gan tādu kā es te ir mazākums - lielākā daļa strādā lielākās un mazākās korporācijās un dīlo ar cita veida šitu, līdz ar to sarunas ir mazliet vienpusējas.

Add to Memories Tell A Friend
sporta klubā pirtiņas stikls iziet uz dušām. un tur tādas labi dūšīgas slāvu dāmas līksmi apliek pilnīgi visas citas kundzītes, kas dušojas. kam svars par lielu, kam mati galīgi ne tā apgriezti, kam kas.

-o, paskat, kādas šitai varikozās vēnas!
-jā, nevar, nevar palaisties.
-un tagad jau nemaz operāciju nevajag.
-nevajag, kā tad?
-nu, es neatceros, kā, bet lasīju, ka ārstē.
-ā, tad jau labi.

(..)

-pirmās 30 minūtes no rīta, kad tu piecelies, tad nedrīkst slēgt radio, tv, to laiku vajagot tikai sev.
-nē, ja es pamostos klusumā, tad jocīga sajūta, tāda vientuļa.
-nedrīkst. nedrīkst. tās visas negācijas, kas nāk no televīzijas, tas ir šausmas. man meita šito iemācīja. pirmās 30 minūtes- tas nosaka visu dienu. viņa, piemēram, katru rītu sāk ar to, ka sev saka - kāda es esmu gudra. un tā trīsdesmit minūtes. un viss izdodas!

(tagad aiz muguras cita paaudze tērzē par tinderi un mačiem, un es saņemšos neklausīties, saņemšos, svešas sarunas, tas ir tik valdzinoši, ka ar sirdi var aiziet pirtiņā, tik žēl vilkties ārā, un vēl eksponēt sevi dušā, diespas. man arī ir secinājums. krūtis arī 60+ pēc cilvēka izskatās. bikiņ uz zemīti, jā, bet citādi visas tādas apaļas un smukas, nav ne vainas. ak, bet dibeni. visu pieredzi un raksturu taču dieviņš saraksta dibenos. acīmredzami pilnīgā pakaļā pirmie aiziet dibeni. bet no otras puses jauki - pats savu dibenu neieraudzīsi. lai cieš citi.)

Add to Memories Tell A Friend
sodien noprezenteju savu prezentaciju francu valoda. pusi nakts lasiju par laika celotajiem, neko nelidzeja, tapat bija vien jadara.

Add to Memories Tell A Friend
Ach, mācību gada beigas, vasara, un kas tik ne vēl.

Būdams puisis, kuram, skolu beidzot, iedeva medāli, es ļoti labi apzinos vidējās un dajbkuras citas izglītības vērtību.

Kvadrātsakne no -1 desmit ballu sistēmā.

Spama vērotāja piezīmes.

Add to Memories Tell A Friend
Ielūkojoties spama folderī, atklāju, ka esmu palaidis garām ievērības cienīgu piedāvājumu. Pats kam tādam esmu par konservatīvu, taču gan jau kādam no jums noderēs:

Add to Memories Tell A Friend
eu, aizejiet kāds uz šo un pastāstiet, kā ir!

http://loveinriga.lv/lv/

Add to Memories Tell A Friend
Par to, ko darīt ar transpersonām sportā (un kāpēc sievietēm startēt atsevišķi)

TL;DR
1. Izmantojamais testosterons organismā ir karalis
2. Šobrīd Court of Arbitration for Sport lēmums ir, ka jāatceļ testosterona līmeņa griesti 10 nmol/L (99% sievietēm tas zem 3.08 nmol/L), kā rezultātā Rio spēlēs vieglatlētika būs "interesanta" (pagaidām gan tikai atsevišķās disciplīnās, bet, ja CAS lēmums nemainīsies, tad nākotnē vismaz spēka/izturības disciplīnas vieglatlētikā sievietēm vulgaris būs ļoti skumjas)

Add to Memories Tell A Friend
klau, ciba!

1) a ja vecmīlgrāvī ir iespējams viss, un mēs esam graustu ļimonāri ar privātmāju uz privātzemes, vai mēs varam labākajās samostroja tradīcijās nagla piebūvēt ārsienai trešo istabu? tā kā mēs esam pirmais stāvs, mēs pat ar to nevienu neapdraudam, ja nu vienīgi mājas arhitektonisko veselumu.

2) ir kaut kādi blogi "remonts čaiņikiem"? "būv un citi darbi pilnīgiem lohiem"? jo ir baigi daudz lietu, ko gribas mācēt pašai, bet neveiksmes gadījumā kaitējums būtu ne tikai estētisks, so negribas improvizēt.

traki ar tiem Cibas kaķiem :D

Add to Memories Tell A Friend

Add to Memories Tell A Friend
Sir,
Do necessary action and kindly reply with positive response

Add to Memories Tell A Friend
Nopirku kaķeni, iešu mežā medīt.

Add to Memories Tell A Friend
Nēnu labrīt! Man jau no paša rīta gribējās, lai būtu vakars, lai varētu iet atkal gulēt!

Add to Memories Tell A Friend
tieši astoņi mēneši. vēl aizvien ir silti un labi.

23. Maijs 2016

Add to Memories Tell A Friend
Neba velti man tie vegāni allaž šķituši aizdomīgi:

http://nypost.com/2016/05/22/the-crazy-crash-of-nycs-hottest-vegan/

Add to Memories Tell A Friend
Auč. It kā jau nevajadzētu no izklaidējoša krimiķa prasīt zinātnisku precizitāti. Un it kā jau arī parasti Bones sērijās tās kļūdas ir ne pārāk nopietnas. Bet nu šitas mani tomēr ļoti apbēdināja: sejas vizualizācija no galvaskausa, kam viena puse ir pārāk sadauzīta, tādēļ viņi digitāli paņem otru pusi, apgriež to, saliek kopā, un paziņo, ka tagad gan viss ok un var taisīt sejas vizualizāciju. Nē. Nē. Nē. Cilvēku ķermeņu, tai skaitā sejas diezgan lielā asimetrija, manuprāt, ir visnotaļ vispārzināma lieta, ne?

Add to Memories Tell A Friend
studijā orlas ziņas ar rasbainieku
ričuki! viss festivāliem! viss piknikiem!
lūk, orlas telti festivālā neatrast vienkārši nebūtu iespējams

Add to Memories Tell A Friend
Man krūtežas apdrukas dēļ ļoti patīk viens City krekliņš, kurš ir totāli novalkāts un, protams, attiecīgajā veikalā sen vairs nav nopērkams. Apdrukas darbnīcā man paziņoja, ka kopiju uztaisīt nevar, ja man nav attēla faila. Bet kā lai dabū failu no tekstila?

Add to Memories Tell A Friend
Starpcit, par latv. lit. runājot, ko es esmu palaidusi garām no prōzas? Nu tb kopš stikliem neko neesmu nopirkusi un gaidu tikai Kuzmina šamaņus, bet nevar tak tā būt, ka nekā nav? (Kuģu žurnāls iegādāts)
/oh, un Artūra Snipa krājums arī stāv plauktiņā, tā ka nav tik traki

/dzejā, pieņemu, Zeļģis (iegādāts), Ostups (meibī iegādās), arī vyss?

//runa par pēdējiem mēnešiem, obviously, pirms tam es apmēram zinu, ko man vajadzētu izlasīt, lai skaitītos intelbeņķis

Add to Memories Tell A Friend
Tfu, tas mirklis, kurā tu lasi recenzijā frāzi "Jo teksts ir nevis lineārs, bet gan hermeneitiski tverams, bez stingras struktūras, bet ļoti asociatīvs," un vienlaikus saproti, ka 1) tava frāze par "hermeneitiskām laulībām" starp diviem jēdzieniem citā tekstā tomēr ir tas, kā šo vārdu lieto [nīgrs krekšķis uz dažiem, kas piedāvā labāk izmantot vārdu "hermētisks"] 2) labi vien ir, ka to jēdzienu izmeti ārā, ibo hujsapratīsi, kas tieši ar to ir domāts.
Powered by Sviesta Ciba