Kurvjzieža kontemplācijas

Salons

Krāšņais Kurvjziedis

Navigation

5. Oktobris 2015

Add to Memories Tell A Friend
pěc ilgām părdomăm, vairăkkārtějas aiziešanas no domas un akal atpakaļnăkšanas, nolĕmu , un es tiešām nesaprotu, kamdĕļ šis jautājums mani nodarbina, ka visforšākā garša pasaulě ir gurķis ar krĕjumu kolektīvā ar rupjmaizi ar sviestu ziestu, visur pāri sāls, jă

Add to Memories Tell A Friend
- Paskaties, vai tu šito grāmatu lasīsi?
- Mhm, dirsā lasīšu.
- ???
- Tā bija metafora.

file, cookie, etc. (en-lv)

[info]zvirbuleens posting in [info]iztulko
Add to Memories Tell A Friend
Jautājums zālei -- fails, sīkfails vai datne, sīkdatne utt.? Kādas ir jaunākās tendences?

Jau iepriekš pateicos par atsaucību.

Upd. Es personiski joprojām esmu par "fails", neredzu jēgu latviskot, kaut arī datne ir izdevies, skanīgs vārds... Īpaši gribētos dzirdēt viedokļus no tiem, kuri uzskata, ka "fails" ir nevēlams.

ripo III

Add to Memories Tell A Friend
attiecīgi ripo III ir tāds, ka šorīt meklēju sev dēli. ja jau nākamnedēļ nesāktos viens finansiāli izpumpējošs brauciens ārzemēs, pumpingojošs kinskis parkos un bulvāŗos parādītos jau šovakar. a tā, jāpadomā vēl. katrāziņā ceru šo ripo sēriju turpināt.

ripo II

Add to Memories Tell A Friend
tb, par ko stāsts? a par to, ka pēdējo reizi uz dēļa tiku uzkāpis laikā, kad liku 8. klases eksāmenus. pēc tam dēļošana kļuva pilnīgi vienaldzīga.
pagāja vairāk nekā 20 gadu, un man beidzot ienāca prātā pamēģināt vēlreiz. 40gadnieku krīze kaut kāda, bet visu protu, visu atceros. savā pēdējā dzimšanas dienā ar vienam pusaudzītim palienētu longboardu pat pamanījos uzpumpingot (ko neesmu redzējis nevienu darot visu šo laiku) pa slīpni uz augšu.

Add to Memories Tell A Friend
Hm. Kad intensīvi sūkāju dzērveņu+melleņu Lockets tableti un paralēli ošņāju karstu melno kafiju (jā, labdien, mani sauc Sirdna un es ošņāju lietas) rezultātā pasākums smaržo pēc cepta bekona.

Ļoti interesanti!

Add to Memories Tell A Friend
skaņumežs bija ļoti jauks, īpaši tehno huligāns powell, tāds tehno standups principā, protams arī skvērpušers, viņš tomēr ir viņpus laba un ļauna, turklāt uzcienāja ar golden oldies, paņēma rokās basu un novilka marsa bitenieka masku, gābōrs ar nebij zemē metams, jo autechre mūsu viss, un pat nigga fox eklektiskā diskotēka bija tīri neko, vienīgi beidzās nepieklājīgi agri, pulkstenis vēl četri nebija, kad mūs jau slaucīja ārā
postmežnieciskā saguruma dienā atnāca uzdzīvnieki un aizveda uz ballīti dedzināt ezi, kas arī bija ļoti jauki
pusotrā elpas vilcienā (vienā nesanāca, jo atnāca uzdzīvnieki, bet uz to gāja) izlasīju pēdējo pračetu, šņaukājos gan sākumā (kā tu nešņaukāsies, ja jau pirmajās lappusēs uz granny weatherwax nāk viens runāt IN SMALL CAPS), gan beigās (one day i'll be dead and then you'll all be sorry)
un vēl tāds neliels, bet patīkams jaunums, ka tagad mēs zīlējam, kasnubūs, klops vai ančeloti, ančeloti vai klops, jo brendas mums vairs nav
paldies, ar jums studijā bija festivālu, ballīšu, literatūras un futbola nedēļas daidžests ar rasbainieku

Meklēju jaunas izaugsmes iespējas

[info]annu posting in [info]darbs
Add to Memories Tell A Friend
"No vārdiem sienu neuzcelsi."
Vai tiešām? Es tā nedomāju. Es domāju, ka labs vārdotājs i uzcels, i nojauks ne vienu vien sienu.

Ja domā līdzīgi un jūti, ka Tev noderētu kāds cilvēks, kas ietērptu vārdos to, ko Tu gribi uzcelt vai nojaukt, tad dod ziņu.
Strādāju par kopīraiteri un gribu augt augstāk un plašāk, kā rezultātā meklēju cilvēkus (uzņēmumus, privātpersonas u.c.), kam nepieciešams tekstu rakstītājs - tie var būt gan īsi reklāmteksti, gan arī garāki uzņēmuma bloga vai SMM raksti.

Ja domā, ka "tu kā podiņš, es kā vāciņš", tad uzraksti man uz elga.berke gmailā.

tikumības tēma

Add to Memories Tell A Friend
Vienam orālais sekss liekas šausmīgs, kādam citam tas varbūt ir vienīgais veids, kā tīrīt zobus.
(Skutelis)

Man patika tai viņa šovā arī par Lāčplēsi :)

Add to Memories Tell A Friend
OK, Windows 10 bija sen un nav patiesība, tomēr dažas lietas turpina kaitināt.

a)video pleijeris. OK, katram sunim sava aste jāceļ. Uzinstalējot Windows 10 tas rupucis pārlika visu multimēdiju failu atvēršanu uz savām defaultajām programmelēm. Es visu saprotu, visi esam cilvēki, mums visiem jāizliekas, ka no mums ir kaut kāda jēga. Man bija slinkums visu atlikt atpakaļ uz Media Player Classic, tāpēc lāpīju slinkumu (uz ko tie rupuči arī cerēja) un skatījos filmas ar jauno pleijeri. Pēc daždesmit minūtēm slinkums man pārgāja un es žigli vien pārliku failu asociācijas tālāk prom no grēka. Es visu varu piedot, bet ne to, ka es noregulēju skaņas līmeni uz šitik te un ne vairāk un ne mazāk!, bet, kad atveru vai no pauzes palaižu filmu, pirmo sekundi vai divas tā sātana tecīla kauc pilnā rīklē un tikai tad attopas, ka ir noregulēta uz divreiz klusāku brēkāšanu. Fui.

b)Parental Controls ir, maigi sakot, FUBAR.

Rudens. Labo padomu ražas laiks.

Add to Memories Tell A Friend
Tiek ziņots, ka galvaspilsētas mērs esot atklājis labo padomu sezonu. Mums taču katram ir dzīves laikā uzkrāta pieredze par to, ko un kā darīt nedrīkst. Tamdēļ lūdzu jūs neturēt degošus priekšmetus zem ugunsnedrošiem priekšmetiem un bliezt šos padomus ārā līzbiedriem par zināšanu. Tikai vēlamais formāts būtu ar visu paskaidrojumu, kālab tieši kaut ko nedrīkst, lai neizklausās pēc pavisam tukšas muldēšanas.

Piemēram:
Nedrīkst bez biksēm nākt uz teātri. Nelaiž iekšā.
Nedrīkst mest ārā pa logu atkritumus. Sētnieks dusmojas.
Nedrīkst ēst zaļas plūmes. Sāp vēders.
Nedrīkst ar pildspalvu urbināt degunu. Pazūd uzgalis.

Add to Memories Tell A Friend
Biju grāmatnīcā, no 5 grāmatām viena pat bija ieplānota. Greit saksess.

ripo I

Add to Memories Tell A Friend
esmu no citas skrituļdēļotāju paaudzes, ti, no tiem laikiem, kad skrituļdēļi vispār te parādījās pirmoreiz, un tika atzīti par gana piemērotiem sportošanai, lai igauņi savas rulas un rīgas mopēdu fabrika sarkanā zvaigzne savus ripo sāktu ražot sērijveidā. mēs nedrāzām dzejnieku pieminekļus, bet laidām no kalniņiem. mūsējais bija kalniņš uz rubika veloceliņa, uzreiz aiz 4.autobusa galapunkta, starp imantas un babītes stacijām.
dēļus ne vienus, ne otrus tā vienkārši veikalā, piem., berga bazārā nopirkt nevarēja. kā parādījās, tā uzreiz arī izķēra. citu manu laikabiedru vecāki tādus dabūja pa blatu, un tad šie tā pamazām ripināja, tur, pa kooperatīva ielu, piem., vai vispār izmantoja par zeļu pakaramajiem. līdz momentam, kad visi kaut kā stihiski noormējāmies tādā dziļi marginālā babītes mežiņa skeiteru bandā.
es savu dzelteno ripo atradu sporta veikalā uz jomas ielas, kad kopā ar renāru stundu laikā bijām aizbraukuši skatīties kino. ārā bija marta slapjdraņķis, un jūrmalā vispār laikam neviens īsti nesaprata nafig tādi skrituļdēļi vajadzīgi, ja jau viņš tur tā vienkārši stāvēja. atceros, ka tajā pašā momentā maucu atpakaļ uz staciju, tad uz imantu, tad no imantas stacijas skriešus līdz mājām pēc dzimšanaš dienās sadāvinātās naudas, kas tā vien gaidīja tieši šādu momentu, un tad vēlreiz tādā pašā garā uz dzintariem. bija jau satumsis, kad jesss, man bija dzeltens skrituļdēlis.

Add to Memories Tell A Friend
Savādā kārtā pirmdienas rītā visi kaut kur dodas. Pusaudži uz savām profenēm, biroju dāmītes padzert kafiju, pensionāri uz tirgu. Autobuss piebāzsts līdz ūkai, un šķiet, ka skābekļa molekulai te vieta neatradīsies, tāpēc velti pieturās virina durvis kā sausumā izmesta zivs savas žaunas. Pēc tam ar katru duenu braucēju kļūst arvien mazāk un mazāk. Līdz piektdienas rītā, ieraugot pustukšo transporta līdzekli, piezogas bažas, vai šī nav brīvdiena, un vai nevajadzēja palikt mājās

Add to Memories Tell A Friend
krievu pirts tuvējā spa ir pārsaukta par himalaju sāls pirti, noteikti ģeopolitisku iemeslu dēļ

nākamais līmenis

Add to Memories Tell A Friend
"Tādēļ apsveicama ir Latvijas Ģenerāļu kluba iniciatīva pēc pašreizējā Valsts prezidenta Raimonda Vējoņa ierosmes izveidot Valsts aizsardzības un patriotisma fondu Namejs ar mērķi veicināt patriotismu Latvijas sabiedrībā."

4. Oktobris 2015

Add to Memories Tell A Friend
šodien bija vēl viena burvīga diena

Add to Memories Tell A Friend
Šodien, ar vairāk kā 2 ned. novēlošanos, atzīmējām kāzu gadadienu. Pie grieķiem.
Man gandrīz smieklu histērija sākās, kad Maksis un Līna nevarēja paciest Annas uzvešanos. Vēl nesen viņi paši tā uzvedās! Un viņi bija divi! No otras puses - es joprojām sarkstu, kad bērna restorānā nobļaujas : " mammu- KAKA!"

Add to Memories Tell A Friend
OK, it's the pateicību time.

Esmu pateicīgs par to, ka šodien bija Skolotāju diena un bija iemesls/iespēja sazināties ar maniem daudzajiem skolotājiem.
Esmu pateicīgs par to, ka až līdz kādiem pieciem vakarā nodzīvoju mierīgi, bez stindzinošām šausmām.
Esmu pateicīgs par šodienas sauli un silto vēju.
Esmu pateicīgs par youtube servisā sadzītajiem TV šoviem.

PSRS

Add to Memories Tell A Friend
The Maisky Diaries
Powered by Sviesta Ciba