Kurvjzieža kontemplācijas

Salons

Krāšņais Kurvjziedis

Navigation

26. Oktobris 2016

Add to Memories Tell A Friend
Man ir ieslēgusies sliktā velolukturīšu karma. Visspožākais nav piedabūjams degt. Velopuiši teica "tur noteikti vēl kādas detaļas trūkst".
Atbildot uz eermaaniiša jautājumu "priekš kam tev velolukturītis?", papildus norādīšanai uz maniem ikdienas tumšajiem ceļiem varu piebilst, ka mani pilnīgi besī tie džigiti, kas tumšajā diennakts laikā brauc pat bez viena vienīga atstarotāja. ES viņus neredzu, tas man traucē manevrus uz ietves! Uz ielas viņus neredz autovadītāji!
Kamēr vismazākā ekstrēmi spožā lampiņa internetā maksā mazāk par vienu eiro. Par divām, priekšā un pakaļā, būtu jānoziedo pusotras naudiņas.
Man gan vajag tādu, kas apgaismo arī ceļu.
Vai kāds man var paskaidrot, priekš kam šitādām lampām tas vads? Kur to braucot sprauž?
http://www.ebay.com/itm/Cree-XM-L-U2-T6-LED-Mountain-Bike-Light-Bicycle-Front-Torch-Headlamp-7500LM-AD-/331730920752

25. Oktobris 2016

Add to Memories Tell A Friend
BASS
IR
VISS
KAIFĪGĀKAIS
INSTRUMENTS

the cure - push (sākuma ģitāru intro ir vuāaaaaa)
joy division - disorder (one of my most favourite songs ever. spēlēt gana vieglo basiņu ir nejēgā pacilājoša sajūta)

džūksts un it kā ar to nesaistītas lietas

Add to Memories Tell A Friend
Čatā aizgājusi saruna no nopietni akadēmiskās līdz priekiem par [info]elina grāmatas iznākšanu un visbeidzot arī līdz menstruālo asiņu izmantošanai glezniecībā. Kāds iebļaujas "peža!", tops aizstājējvārds Sākotnes Muklājs.
Tas šodienai arī viss. Pieaugušie ir runājuši.

Add to Memories Tell A Friend
Saklausījos internetos, ka The Walking Dead jaunās sezonas pirmo epizodi nevajagot skatīties, esot nežēlīgi, sūds un vilšanās un vispār nožēlojot. Būtu forši, ja cilvēki spētu nespoilot vismaz pirmās trīs dienas.

Add to Memories Tell A Friend
bet vispār sajūta brīdī, kad radio ikdienišķi skan ziņas, bet aiz loga kauc sirēna, nav pārāk omulīgas

Add to Memories Tell A Friend
grūti man ar tiem ciemiņiem. vakardienas ciemiņu saņēma gūstā, nolika uz paklāja un ar visu ko braucināja, ne dzērienu ļāva izdzert, ne tortilju apēst, ar šodienas ciemīti varēju drusku paklačoties, jo sīcis sākumā gulēja. iečilojām gan drusku arī trijatā lielajā gultā, bet viņai veicās vēl mazāk: mazais tirāns lika palīdzēt mazgāt traukus. jo pats, redziet, nevarot atsniegt ūdens krānu
baidos kas notiks tad, kad apgūs grīdas mazgāšanu

Add to Memories Tell A Friend
Sāk šķist, ka naktsmaiņas ņem ārsti, kam cilvēku daudzums dienā būtu par daudz. jau otro reizi nododu pacientus ēshōliem, kas izmanto katru iespēju kko padirst.
izskatās, ka man nav gana bieza āda vai saprašana, kā galanti, bet efektīvi kko atbāzt. visu laiku sanāk uzvilkties. klusēju. atnāku mājā. purkšķu uz dīvāna. un cibā.

šorīt minoties uz darbu balsī dziedāju - allways look on the bright side of the life.

nav jau nekas ar darbu. tie 'kolēģi' gan var būt riktīgi forši un riktīgi grūti.

Add to Memories Tell A Friend
lol

Add to Memories Tell A Friend
Ja Dievs izrādītos sieviešu dzimuma, daudz ko nāktos pārskatīt. Būtu Tās Kundzes gads. Mēs izbrīnā iesauktos Ak, Kundze! un daudzinātu un augsti teiktu To Kundzi!

Add to Memories Tell A Friend

Add to Memories Tell A Friend
vakar pārbraucām no Barselonas uz Madridi, skati fenomenāli, kalni ir tik dažādi, ar sarkanām klintīm, ar smilškrāsas dzeltenām, ar balti pelēkām, kokiem apauguši, pliki, akmeņaini, ar apaļiem un plakaniem galiem un pavisam jocīgi, kā mazi tornīši vai mazliet nesimetrikas piramīdas - un tā visus sešus simtus kilumetru - braucu kā pasakā. debesīs augstie mākoņi un zemie mākoņi. tālumā lija. mums uzlija tikai zaragosā, kur iebraucām apskatīt goijas muzeju (neapskatījām, lija balts lietus) un papusdienot. pusdienas lieliskas, garšīgākā paeļja manā mūžā. aiz zaragozas tuvāk madridei noskaidrojās, starp mākoņiem uzspīdēja saule - pelēkais kopā ar zeltaino - pasaikaini. pirmais iespaids par madridi - liekas kārtīgāka. esam apmetušies pašā pilsētas centrā, uz stūra makdonalds. mūsu viesnīca ir uz mazo krievu meiteņu ielas. viņas ir tik jauniņas, un maziņas. vakar bija arī auksts. nezinu, man liekas, ka regulēta prostitūcija ar bordeļiem, darba laiku un veselības pārbaudēm būtu risinājums. tie darba apstākļi, kas ir šitiem bērniem, ir slimi. es jau sen esmu atmetusi cerības, ka prostitūcija kādreiz arī izbeigsies, diez vai izbeigsies. neesmu interesējusies, vai zviedriem ar savu pircēja sodīšanu izdevās šito profesiju kaut kādā veidā ierobežot - strīdējāmies par šo ar T.
pavisam uz nakts pusi uzēdām tapas un izmetām riņķi pa vecpilsētu. policija reidoja ielu tirgotājus. iztaigājām operas rajonu, apcilpojām ap karaļa pili. šodien prado. gibu redzēt velaskēzu. las meninas, es jau nāku. drusku bēdīgi, ka barselonā pikaso las meninam klat netikam. nu, nekas, nakamreiz.

Add to Memories Tell A Friend
Bet tā viena muša, kas te laidelējas, laikam domā , ka pavasaris

Add to Memories Tell A Friend
man ir visbrīnišķīgākais vīrietis pasaulē. esmu nogurusi, pārgurusi, drusku laimīga un drusku nelaimīga vienlaikus. bet šis jāpieraksta. katram gadījumam.

24. Oktobris 2016

Add to Memories Tell A Friend
vienos dienā, kad beidzās trīs stundu gara tikšanās, pēc kuras attapos ar pa tukšo izsūktu visas dienas, ja ne visas nedēļas smadzeņu jaudu un attiecīgi izļurkātu širmi, ļoti gribējās radikāli nomainīt dekorācijas un no gaišām baltām telpām, kur cilvēki ir efektīvi un profesionāli, acumirklī pārcelties uz krēslainu džentlmeņu klubu ar tumšiem koka paneļiem, kur solīdi kungi tūka svārkos smēķē cigārus un ne pārāk nabadzīgi dzejnieki apcer dzīves veltīgumu
starp citu, šim sapnim nekādi netraucēja tas, ka neesmu ne kungs, ne solīds, arī dzejnieks ne, un tūka svārku vietā esmu tērpusies neoprēna brunčos (tas nav eifēmisms, man tiešām ir diezgan krāšņi neoprēna brunči)
pārtinu galvā iespējas vismaz netālu aiziet pusdienās uz kādu reāli smalku restorānu, un tad, tinkš, turpat galvās iedegās spuldzīte
aizgāju uz muklāju, un tur ar savu neiztrūkstošo vieglas traģikas atblāzmu sejā kā zīme sēdēja (kā cibā pieņemts (mazliet kaitinoši) teikt) režisors n.
un viss pasaulē bija labi un pareizi
(starp citu, atlaida)

Add to Memories Tell A Friend
Laika ziņas telefonā atkal romantiskas:
otrdiena
gaidāms lietus
šajā pilsētā: Rīga

Add to Memories Tell A Friend
http://www.mk.ru/science/2016/10/24/ufologi-cherez-278-dney-nibiru-sprovociruet-globalnuyu-katastrofu-na-zemle.html

nepārskaitīju, bet saka ka 29/07/2017, kā reiz sestdiena.
ja kas- var ieplānot

par radošo cilvēku interešu pārstāvniecību

Add to Memories Tell A Friend
Haralds Matulis

Add to Memories Tell A Friend
reizēm ir tik viegli aizmirst, ka tava dzīve ir tavi lēmumi, tava atbildība, tavas spējas un nespējas. visiem citiem pa lielam ir pohuj, tomēr tik fakin daudz laika tiek tērēts apmierinot savas iedomātās sajūtas par to, ko tipa sagaida citi. šī muļķīgā ieaudzinātā vēlme atbilst ekspektācijām.

Add to Memories Tell A Friend
oooo, zem virtuves grīdas, izrādās, ir slepenais tunelis, kas aizved laikam līdz pat otrai kāpņutelpai, bet tas tā, svarīgākais ir, ko, nez, ar to iesākt? izīrēt ekstrēmo izjūtu cienītājiem?

pedanti, beware

Add to Memories Tell A Friend
Es esmu no tiem cilvēkiem, kurš bez speciālas piedomāšanas krūzīti vienmēr noliks blakus krūžu paliktņiem.
Powered by Sviesta Ciba