Kurvjzieža kontemplācijas

Salons

Krāšņais Kurvjziedis

Navigation

21. Februāris 2018

Add to Memories Tell A Friend
Bet jā, kopš šodienas es šaubos, vai pasaulē vēl ir atlicis jebkas, kas mani varētu pārsteigt. Šorīt pa Avotu ielu nesteidzīgi un apcerīgi ar riteni minās krišnaīts, tērpies vien oranžos šortos un kreļļu virtenēs.

UPD: uzzinu_pedejais

par servisu

Add to Memories Tell A Friend
Tā kā mani mati šobrīd ir "bekvokāls ansamblī The Kelly Family" sasonā, vērsos pie draudzenes ar lūgumu atklāt, kā sauc frizētavu Rīgā, uz kuru viņa pati dodas un ko nebaidās rekomendēt arī citiem. Zināju vien to, ka tā atrodas kaut kur uz Baronenes. Biju jau atvērusi jaunu tabu, lai tūliņ gūglētu attiecīgo iestādi un rakstītu viņiem vizītes pieteikumu. Draudzenes atbilde bija sekojoša: "Tai nav nosaukuma. Uz durvīm rakstīts Švarckopf." Šādas lietas man visvairāk te pietrūkst. Vakar, teiksim, nostaigāju kilometrus, meklējot šuvēju. Biju iztēlojusies tādu maigi nelaimīgu un viegli apskritušu, kas pie viena ne tikai mēteli iešūtu, bet arī apaviem zolīti nomainītu, vēl varbūt atslēgas pievīlētu un kvīti izrakstītu ar lodīšu pildspalvu. Tā vietā visi te iedomājošies, ka kaut kādi fucking skroderi, arodu iekopuši ap 19. gadsimta beigām, mērlentēm ap kaklu un attiecīgu ceņņiku, vļēēēāāh.

Add to Memories Tell A Friend
Es vienkārši guļu gultā, pīpĕju, baroju zaķi ar girosu, ědu te šocenti, te šniceli, te salātus, neko, kas jācep vai palicis pāri, cik tas ir fa nta stiski. Es nopirku dzeltenu auduma maisińu un akrila krāsas, un otas, fonā runā multenes un neviens mani nesauc, un tad es atrubīşos un piecelšos rīt pěcpusdienā,nekur neiešu, nokrāsošu matus moš, novīlĕšu nagus. Kāds šodien esot bijis dusmīgs, ka manis nav, mamma teica, nebūs te nekāda renčika katru dienu, ěd biezpienmaizi un klusě nelaimīgais. Varbūt rīt, varbūt deliğěšu kādu citu, jā, visu sevi krěmos nahuj un maskās.
Ăně, es iepriekš runăju par tiem, kas feisīšos sūta dzejoļus un dala kreklus, plecus un rokas, pai měs visi mākam

Grāmatas

Add to Memories Tell A Friend
Tiem kas prasīja bērnu grāmatas, izskatīju vienu lasāmplauktu. Grāmatas dabonamas Turības - Āgenskalna apkārtnē, uz Centru braucu reti.
Cena par gabalu 1,5 - 2 Eur

Brīnumzemes sērija

Pie Zeltavota (poļu pasakas)
Saules zirgs (slovāku pasakas)
Lielībnieks un milži (balkāru un karačaju pasakas)
Zelta vērpējas (igauņu pasakas)
Circenis pelnos (franču pasakas)

Persiešu pasakas
Skandināvu pasakas
Poļu tautas pasakas
Lielbritānijas salu pasakas un teikas
Īru leģendas un pasakas
Vjetnamiešu pasakas un teikas
Madagaskaras pasakas
Pasaku stāsti par viltniekiem
Par tiesām un tiesnešiem

Latviešu tautas pasakas Pasaku mežs
Brāļu Grimmu pasakas Zvaigžņu dālderi
Pasaku pasaule
Zelma Lāgerlefa Nila Holgersona brīnišķais ceļojums
Mihails Ende Bezgalīgais stāsts (rezervēts)
Marčello Ardžilli Atomino
Laimonis Vāczemnieks Noslēpumu grāmata
N. Nosovs Nezinītis Saules pilsētā (rezervēts)
Hamsune Langerūdas bērni

un tas vēl nav viss, ja saņemšos uz krāmēšanu būs vēl.

[info]teja posting in [info]iztulko
Add to Memories Tell A Friend
čau, please fill me in, kas ir izdevīgāk nodokļu ziņā - pašnodarbinātā statuss vai mikrouzņēmums?
ienākumi būs neregulāri un nelieli.

Add to Memories Tell A Friend
Dons kā Lāčplēsis. hmmm.

''neraudi, kangariņ'' varētu būt skaista dziesma.

Add to Memories Tell A Friend
nesen uzzināju, ka jakutijā mašīnu dzinēji tiek darbināti 24/7, jo citādi iedarbināt mašīnu neesot iespējams vispār. uz šī fona ziemas braukšanas beši šajos platuma grādos uzreiz kaut kā nobāl.

pastāstīšu jaunāko aņuku - eju pie mašīnas, konstatēju, ka ir aizsalušas visas durvis, izņemot šofera (principā atkal jau noveicās). raustu, raustu - nekā. nu, neko, darbinu mašīnu, braucu. tieku līdz grāvja viaduktam - hujakš, durvis, mazliet pakusušas, atsprāgst vaļā. salecos uz īpaši bīstama pagrieziena. tumsā. spoki joki.

Add to Memories Tell A Friend
Tas ir apbrīnojami, tas jūsu atbalsts, visu metīs pie malas un kreklu dos. Neskaitīšu konkrěti, paši zināt. Pat no absolūti negaidītām pusěm.Visi mani brilianti ir jūsu brilianti. Şausmīgs paklons, man viss pierakstīts, es jūs apzeltīšu, pat, ja zelta nebūs

20. Februāris 2018

Add to Memories Tell A Friend
I am brilliant when I'm drunk. Only good things happen then.

Add to Memories Tell A Friend
vēl par grāvi runājot, fascinē cilvēks, kurš regulāri veido kolāžas uz paģiku un veikalu durvīm. apmēram šādas (šajā gadījumā gan pietrūkst anekdošu, ko viņam arī patīk izvietot). varētu stundām stāvēt un šķetināt pavedienus.

Add to Memories Tell A Friend
īsumā par prostitūciju:

izlasot grāvja tirgū pielīmētu sludinājumu "strādājošs vīrietis, kam ir daudz brīva laika, palīdzēs sievietēm ar remonta un saimniecības darbiem patīkamas sadarbības ietvaros" lauzīju galvu, bet tā arī neizdomāju: vai prostituējas strādājošs vīrietis, vai tomēr viņa potenciālās klientes/darbadevējas? resp, kurš seksu piedāvā, kurš pieprasa? vai te darbojas abpusēji izdevīgas maiņas principi? kuram būtu jājūtas aizvainotam? kuram nebūtu?

tik daudz jautājumu, tik maz atbilžu

Add to Memories Tell A Friend
Kad cilvēks ir viegli nīgrs, bet labi izgulējies:
no rīta ar mazo bērnu klēpī braucam autobusā, viena dāma naturāli noliek maisiņu man blakus (no vienas puses, tā bija platā sēdvieta, no otras, wtf),
enīvej, es uz viņu paskatos un apjautājos "Jums netraucē, ka es te sēžu?"
(viņa nereāli samulsa)
(maisiņu nenoņēma though, bet man arī pārāk netraucēja)

Add to Memories Tell A Friend
Man šovakar vajag saltu cilvěku, bez jebkăda maiguma un līdzjūtības, bet ar auto, kas mas mani, flokiju, čeghovu un lupatas aizved mājās. Nauda ir, mršruts, grīzińkals čieris

Par feminismu un seksualitāti

Add to Memories Tell A Friend
Man šķiet, ka no teorijas viedokļa visproblemātiskākās attiecības feminismam ir ar seksu un seksualitāti. Jo citās jomās feminisma pieeju un nostāju man ir viegli saprast. Piemēram, likumdošana. Šajā jomā feminisms ir vienisprātis ar humānisma vērtībām - līdztiesība visiem un diskriminācijas aizliegums*.
Par dzimumu atšķirībām, ja skatās uz tām no sociālo implikāciju rakursa, arī viss ir ļoti vienkārši. Psiholoģiskās un mentālās dzimumu atšķirības kā atšķirības starp bioloģiskām grupām ir interesants jautājums no zinātniskā viedokļa, taču sociāli tas ir nebūtiski. Līdzšinējie pētījumi ir ļoti labi demonstrējuši, ka nekādu krasi nošķirtu atšķirību nav. Respektīvi, ja runājam par attieksmi pret katru indivīdu atsevišķi, nav nekāda pamata defaultā pieņemt, ka indivīds ir "tipisks", tādēļ attieksme individuālā līmenī jāveido, balstoties uz saskarsmes pieredzi, nevis uz stereotipiem.

Bet problēma ar feminismu un seksualitāti ir ļoti kompleksa. Piemēram, tik krasi atšķirīgās nostājas pret prostitūciju un pornogrāfiju, kas sastopamas feminisma ietvaros. Es domāju, ka vismaz daļēji tur vainojama puritānisma kultūra, no kuras mūsu sabiedrība vēl nav pilnīgi atbrīvojusies. Un tādēļ dažreiz ir grūti atšķetināt, vai pret brīvu seksualitāti vērstie argumenti, kas tiek pasniegti feminisma ietvaros (sieviešu ekspluatācija), nav tomēr dziļākajā būtībā puritānisma automātiskā riebuma izraisīti. Svaigs piemērs, kas man tikko uzskrēja virsū sejas grāmatā: tiek šērots skrīnšots no sērijas "paskatieties, kādas tās feministes ir duras", skrīnšotā teksts, ka masturbējošs čalis, kas domā par pazīstamu sievieti, veic "mentālas izvarošanas aktu". Nu sorī, tur nav nekāda pamatojuma no feminisma viedokļa. Toties tas man uzreiz atsauca atmiņā to baiso "Īsta mīlestība gaida" videolekciju, kur lektors pamatoja, kādēļ masturbēt ir slikti, ar to, ka masturbējot tu domā par kādu sievieti, un tādējādi tu krāp savu nākotnes sievu.

* Disklaimeris, pirms kāds pārlieku sakarsis prāts sāk bļaut par dzimumu utml. kvotām - Latvijā tādu nav, un tas ir ļoti labi.

Add to Memories Tell A Friend
(apropos of nothing) atcerējos drausmīgi mīlīgu epizodi no laika pirms gadiem 13
- klau, satiekamies, es tev atdošu to piecīti, ko biju parādā
- ..ok, šis ir pārsteidzoši, bet forši
...
satiekamies, dabūnu savu piecīti, without missing a beat
- klau, tā kā es tev esmu atdevis parādu, nauda tev ir?
- nu, tipa?...
- aizdosi desmitnieku?

Add to Memories Tell A Friend
Es bobo tik niknu neesmu redzějusi nekad, man likās vińš tai sučkai no smbulances, sasitīs purnu, tāpěc nācās raudāt uz žělīgi un pazemīgi uz to kuńu skatīties un lūgties. Pěc tam vińš atnesa šnabi un es uzrāvu pa virsu kloni. Tad měs braucām uz slimnīcu ar mantām, ielikt kkādā mirěju palātā, kur vecene aiz širmja gārdz mirdama, vecai maukai laikam slikta sirdzsapzińa, onkulīši blakus gan turās kā vīri. aizbrsucăm pie mammas, bobo dzěra kā vājprātīgs, beigās ieaijāju vińu miegā un sasedzu, pěc tam mamma žělijs mani kādu brīdi, tad es atbraucu pie flokī, iepļāvu kloni un iekritu nebūtìbā. Măja ir tukša, izvandīta un sienas nāk virsū. Šodien atkal skraidīşu, meklědama nodaļas ārsti un bisu citu, darbu esmu atcělusi, jo tās ir beigas

19. Februāris 2018

Es tomēr pateikšu

Add to Memories Tell A Friend
Bāc, es esmu pavisam sašutusi par to Ilmāru. Tā, it kā brāļi ilmāri manu pirti būtu piedirsuši, kamēr es tur deju un smeju par godu simtgadei.
Fu, vēeeee...

Auzu Cepumi

Add to Memories Tell A Friend
Cepumu līdz šim nepilnīgajā kvalitātē pie vainas sviesta tauku procents. Pamēģināju eko šmeko lauku sviestu un... Tadam! Sanāca viegli staipīgi ar kraukšķīgīgu maliņu, nenoēsties.

Add to Memories Tell A Friend
Labi esmu nikna
Nopirku 2 kremus astronomiskaa cenaa
Stulba toties bez grumbaam

Saproties es neesmu idijote - es buutu varejusi sagatavoties bet es nesagatavojos!!!
Un tagad padomaajot - nu loogiski ka vareja gaidit jautajumus par brexitu un citaam *aktualitaatem*
Nee man ir dusmas! Tad brinaas, ka viss iet uz grunti! Vai nebutu javertee konkreti ko cilveks izdarijis nevis vai vins izlaasijis vinu lifletus!

Nujaa atvadas bija tadas steidzigas un es jutu ka esmu noverteta kaa stulba!

Fak fak fak tas nav viegli
Poz

Add to Memories Tell A Friend
"Berlin is a good place to cry," raksta En. Un es uzliku dziesmu, ko neesmu klausījusies gadiem, lai pārbaudītu, vai tā vēl aizvien liek man raudāt. Jau pirmā čerkstošā nots. Protams. Bet En. taisnība. Vēl labāka vieta, kur raudāt, protams, bija viņa virtuve, tabakas dūmiem pilna, es dzertu tēju no krūzītes I love coffee, otrā krūzītē mēs mestu pelnus, un viņš teiktu kaut ko par to, ka dzīve ir tāda, kā ir, un mēs atcerētos, ka esam the postponed generation, un es smietos caur asarām, kaut kur blakus kaķis vārdā Lūcija.

Tā dzīvokļa vairs nav un nekad vairs nebūs.
Powered by Sviesta Ciba