Kurvjzieža kontemplācijas

Salons

Krāšņais Kurvjziedis

Navigation

5. Oktobris 2022

Add to Memories Tell A Friend
Es nāku no purviem, Baltijas jūras un mālzemes horizontiem.

Add to Memories Tell A Friend
Plusmīnus pieaugušā dzīvē ir diezgan īss posms, kurā cilvēkam nav ne pusaudzīgas/jauneklīgas pārliecības par visu, ko saka un ir iemācījies augstskolas pirmajā kursā, ne arī jomas eksperta pārliecības par to, ka tas, ko pats saka, ir patiesi tāpēc, ka to saka jomas eksperts,

vot šo posmu pastiept drusku garāku, tas būtu jauki

/Lai gan jāatzīst, ka daži personāži droši pārlec no pirmās fāzes pēdējā vispār bez aiztures

4. Oktobris 2022

Add to Memories Tell A Friend
Dēls : ripo no dubļu kalna, knapi paspēj uzlikt kājas uz pedāļiem un neielidot krūmos (provinces antiveloinfrastruktūra), nobremzē un saka: O, šodien veiklā diena!
Pēc brīža trāpa garām apmalei un nogāžas pa īstam. Sāpju saviebtu seju: “Es nemaz nesasitos. Cik labi, ka man šodien veiklā diena!”

Story of my life too.

Add to Memories Tell A Friend
Pabriks tikko LR1 "sabiedrība patiesībā sapņo par obligāto militāro dienestu..."
Tas ir, ko?!?

Add to Memories Tell A Friend
Ap 50+ lpp beidzot mainīju savas domas par Bereļa grāmatu (nav baigi svarīgi, bet jāpiemin, lai nesanāk tikai gānīšanās), viņš tiešām ir izlasījis daudz labu grāmatu par rakstīšanu un ne tikai atzīst to eksistenci, bet arī atbilstošās vietās citē - šobrīd man reāli pietrūkst literatūras saraksta grāmatas beigās, nevis tikai piezīmes atsevišķo eseju beigās.
Tas vēl arvien nav tas, ko es gaidītu no grāmatas par rakstīšanu, bet atkal, priekš grāmatas ar šo nosaukumu ir ok.

Pēc loģikas vajadzētu apsēsties un saprast, kas tieši man šajā grāmatā pietrūkst, jo kaut kas reāli pietrūkst, no trešās puses, varbūt ka kopā ar Laura Gundara "Dramatiku" (kura tur līdz šim nav pieminēta, kas ir dīvaini, jo nevar tak būt, ka Berelis nav lasījis) tiešām ir nosegts plusmīnus tas lauks, kas ir vajadzīgs.

Man šķiet, ka mana problēma (vēl arvien) ir tur, ka es nevaru iedomāties, kurā rakstīšanas brīdī man reāli tas teksts noderētu. Pirms rakstīšanas toč nē, "pusiesākts teksts spiež uz dvēseles, un es nezinu, ko ar viņu darīt" arī nē, reāli es viņu lasu stāvoklī "nahuj vispār rakstīt, sūdskautkāds" un tur arī palieku. Man šķiet, ka tas pat nav efekts no stāstītāja intonācijas (lai gan intonācija, protams, ir nu jā), bet drīzāk no sajūtas, ka "labākās esejas daļas ir tās, kuras ir apaudzētas apkārt labāku tekstu citātiem" un attiecīgi "mūsu provinces autora grāmata ir laba tad, ja atgādina par citu, labāku grāmatu".

Add to Memories Tell A Friend
"un paša elpa šķiet tik skaļa un asa,
un esvairs nezinu, ko lai no saviem
mirušiem prasa"

3. Oktobris 2022

Add to Memories Tell A Friend
Poll #21568
Open to: All, results viewable to: All

Vai tev jau pieslēdza apkuri?

View Answers


2 (7.4%)


12 (44.4%)

pats regulēju
13 (48.1%)

Add to Memories Tell A Friend
Šorīt pēc desmitiem pa cistu krūtī (nu bet vai tiešām vienmēr vajag precīzi pa sāpošo vietu?!) trāpīja maziņš kastanītis. Nu tāds īkšķa naga izmērā. Visu dienu smeldz.
Mājās nākot turpat alkatīgi sagrābos vairāk nekā kilogramu kastaņu un visu ceļu apmierināti žvadzināju rokas pilnajās kabatās
Rīt jāpaņem maisiņš, tur palika vēl a man vieta izbeidzās
Tie spīdīgie košie dzīslainie apaļie kastaņi tik ļoti patīk, ka viņus gribas glaudīt, svārstīt, grabināt, smaržot, pieglaust pie vaiga un jā, pat apēst varētu

Add to Memories Tell A Friend
Cibiņi, paturiet īkšķīti, LCD, Tev viss tāpat redzams, *uztaisa kaķīša actiņas*

Add to Memories Tell A Friend
Pamazām tuvojos apsolīto darbu kaudzītes finālam.

2. Oktobris 2022

futbola draugu ballīte

Add to Memories Tell A Friend
pavadījām pēcpusdienu 11 bērnu un dažu viņu vecāku kompānijā.
cik labi, ka vecāki ir draugi un starp kliedzieniem bļāvieniem skrējieniem var iedzert vīna glāzi.

Add to Memories Tell A Friend
Vismaz A/PAR ir OUT!

Add to Memories Tell A Friend
Esmu apmierināta ar vēlēšanu rezultātiem. Lai gan tas drīzāk ir tāds piesardzīgs optimisms, jo priekšvēlēšanu solījumi var atšķirties no kompromisu pilnās realitātes un individuāli deputātu balsojumi var atsķirties no partijas nostājas. Taču jebkurā gadījumā konservatīvu spēku salīdzinoši daudz un liberāli progresīvu maz.
Ja Asociācijai "Ģimene" sniegtās atbildes par partiju nostājām ir patiesas, tad šobrīd par dzīvības aizsargāšanu no ieņemšanas brīža ir 53 balsis (NA, ZZS, AS, LPV). Neesmu gan tāda optimiste, lai domātu, ka tāpēc tiks virzīts likums par abortu aizliegšanu kā Polijā. Toties esmu tik optimistiska, lai domātu, ka dažādi citi lēmumi "progresa" virzienā neies cauri.
Vēl cerīgi, ka prokremliskā Stabilitāte, Progresīvie, LPV un Lemberga atbalstītāji ZZS varētu palikt ārpus koalīcijas.

Add to Memories Tell A Friend
Vienotība: Sadarbosimies ar ZZS, ja viņi norobežosies no Lemberga!
ZZS: Nav nekā vienkāršāka kā norobežoties no Lemberga, esam to darījuši jau neskaitāmas reizes!

Katrā ziņā sveicu JV un ZZS vēlētājus ar uzvaru vēlēšanās. Vēl 4 gadus varēsim būt atpalikušākā valsts reģionā! https://i.redd.it/ga99f937d0491.png

septembris

Add to Memories Tell A Friend
runājot par mākslu, kultūru un skolotājiem. mums šonedēļ 2 vakarus pēc kārtas bija izrāde un uz pirmo vakaru bija vēl brīvas kādas padsmit biļetes. vienmēr jau ir foršāk rādīt izrādi pilnākai zālei, nekā tukšākai, tāpēc iemetām pēdējā brīža akciju, ka skolotājiem atlaide par godu tam, ka tuvojas skolotāju diena (un izrādes tematika varētu būt skolotājiem saistoša). un tad uz FB atrakstīja kāda sašutusi skolotāja, kura esot pirms kāda laika pierunājusi ~8 kolēģes iegādāties biļetes uz mūsu izrādi par pilnu cenu, jo neesot zinājusi, ka šāda akcija būs un lūdza mūs atgriezt viņai atpakaļ starpību starp pilnu biļetes cenu un cenu ar atlaidi. mēs darba čatā ilgi spriedām ko un kā (cik ieturēti vai neieturēti) viņai atbildēt, ka pienāca izrādes diena un tā arī palikām neatbildējuši.

interesanti vai viņas iet arī uz maximu ar iepriekš iegādātu doktordesas luņķi, kam parādījusies atlaide, un prasa atdot naudu?

es te vispār pēdējā laikā esmu pabraukājusi pa dažām skolām ar mūsu jauno izrādi un jau esmu paspējusi nonākt pie secinājuma, ka skolotājas ir vai nu nenormāli foršas un sirsnīgas vai ekstrēmi nepatīkami un riebīgi radījumi. vidusceļu pagaidām nav nācies sastapt.

septembris

Add to Memories Tell A Friend
septembris )

Add to Memories Tell A Friend
mamma, mēs varam Sofijai uz ballīti aizvest vārītus (cūku) kartupeļus?
nē.
kāpēc?

/vakar, kad teicu, ka vajadzētu uzzīmēt apsveikumu, gribēja uzdāvināt vēlēšanu biļetenu. tā, kura man vienu zīmējumu jau uzdāvināja (un zin savu darbu vērtību)

Add to Memories Tell A Friend
Nu, tu jau nožēlo savu balsojumu skatoties rezultātus?

Add to Memories Tell A Friend
nr.3 tik ļoti vajag māsas uzmanību, ka viņa nabaga nr.2 seko ar plastmasas binokli uz acīm. nu tā, ka nr.2 atvērtu grāmatu piespiedusi pie vēdera staigā pa māju un raud balsī jo negrib ka māsa skatās pār plecu, a māsa diezgan apmierināta seko ar to binokli uz acīm apmēram 20 cm atstatumā
Aaaaaa

Add to Memories Tell A Friend
ZZS ir tā kā skābais krējums - zināms, ka nav labs un nevajag lietot, bet "tradīcija".
Powered by Sviesta Ciba