Kurvjzieža kontemplācijas

Salons

Krāšņais Kurvjziedis

Navigation

31. Janvāris 2015

Add to Memories Tell A Friend
rīt diena bez ekrāniem

un vēl, šodien mana diēta bija, ēdu visu, ko gribējās.

Add to Memories Tell A Friend
kas ir tā slavenā dzīves īstenība, no kuras ir nopamperēta katra jaunā paaudze?

Add to Memories Tell A Friend
maize un vīns un D vitamīns

par grāmatām runājot

Add to Memories Tell A Friend
Šobrīd klausos Yuval Noah Harari brīvo kursu A Brief History of Humankind (Coursera).   Grāmatas (Sapiens: A Brief History of ...) recenzija šeit.

T. ieteica. Ir laba, lieliska, patiešām. Pretrunīga arī. Kad tikšu pāri agrārajai revolūcijai, izrakstīšos gari un plaši. 

Add to Memories Tell A Friend
Kurzemes radio šovakar labu non stop miksli spēlē. Gaļa ar zivīm un putukrējumu. Bet man patīk.

Upd. Radio docents :)

S KR necieš, jo viņi pat no rīta tehno var spēlēt :D
Bet man atkal ir prieks, ka kāds spēlē visu kas man patīk. Sajūta kā mājās. Ar savējiem.

Add to Memories Tell A Friend
Manu klukstes dabu nav iespējams ilgi apslāpēt: vakarā sataisīju ķirbju krēmzupu (pāris dienas atpakaļ Rimčikā nopirku tiešām šiku riekstu ķirbi), dresēju Lauvu podiņmācībā un izskaloju viņam matus (lai gan to jūs droši vien jau dzirdējāt - to dzirdēja visa planēta!)

Add to Memories Tell A Friend
gribas iekāpt mašīnā un bezmērķīgi kaut kur vizināties, skaļi klausoties swh rock vai kaut ko tamlīdzīgu. līdz pienāktu vasara.

Add to Memories Tell A Friend
Pagalam smeldzīgs un gana aizraujošs spiegu gabals
The Game
http://imdb.com/title/tt3159736/
Bet varbūt neesmu īsti objektīvs, un tā tikai ir vājība uz visu,;kas britu.

Big Hero 6 (2014)

Add to Memories Tell A Friend
Man liekas, Lauva mēnešiem ilgi nav palicis ar mani vīkendā vesels. Parasti viņš paliek Rīgā tikai tad, ja ir pārāk slims, lai kaut kur dotos. Bet šajā nedēļas nogalē - bungas un taures! - man beidzot ir vesels bērns! Un mēs devāmies uz ForumCinemas Bērnu rītu.
Kas tik tur nebija - suns Plankijs (kurš mums ļ. patika - Lauva sajūsmināti vispirms raustīja Plankiju aiz astes, tad ilgi spieda roku, kamēr Plankijs viņam prognozēja politiķa vai mērčendaizera karjeru), ar pulti vadāmi auto (mēģinājām vadīt, aktīvi jutām līdzi), sumo rings ar plastikāta alusvēderiem, atvainojos, kostīmiem (aktīvi jutām līdzi), foto stends, zīmēšanas galds, milzu zābaki (šos gan man žēl, ka nepamēģināju) utt; vārdu sakot, kad nonācām zālē, mūs jau maz kas varēja pārsteigt.
Kino zālē Lauvam vislabāk patika mazā multenīte, ko rādīja pirms lielā kino (bija tur tāda, par diviem izēdājiem - sunīti un viņa saimnieku) - diemžēl pats "Lielais 6" Lauvu galīgi neieinteresēja. Man gan patika tīri labi. Bet Lauva sāka skraidelēt un rāpot aizvien tālākos lokos ap mani, kad mēģināju samazināt to diametru, mans zvēru karalis iegaudojās pa visu zāli, un kļuva skaidrs, ka kino mums diemžēl beidzies. Salasījām loriņus un notināmies, palēkājām pa tukšo sumo ringu, papriecājāmies par panorāmas skatu uz satiksmi un taisījāmies uz māju - ēst picu!
Jūtos kā tāds brīvdienu tētis, tik tiešām - vienas vienīgas izpriecas, nekādu pienākumu vai disciplīnas. Visai superīga sajūta.

Add to Memories Tell A Friend
If you are ready to leave father and mother, and brother and sister, and wife and child and friends, and never see them again — if you have paid your debts, and made your will, and settled all your affairs, and are a free man — then you are ready for a walk

Thoreau

Add to Memories Tell A Friend
Maksis aizbrauca slēpot uz kalniem. rīt vakarā tikai būs atpakaļ.
Līna sabozusies, ka viņu neņēma līdz.
S brauks ar viņu rīt.
mums šorīt drusku uzsniga - kāds 1-2cm. bijām ārā staigāties. mazais tik ļoti nogura, ka jau 11 likās slīpi.
man kopš vakardienas nav balss. dzeru karstus šķidrumus un klepoju tā, ka liekas arī bumbuli varētu izklepot.

darīt biznesu

[info]pichshsh posting in [info]iztulko
Add to Memories Tell A Friend
Kādas iespējas labi latviski pateikt "to do business over the phone"? :)

sokrāts

Add to Memories Tell A Friend
lasu atsauksmes cibā par protestētājiem pret abortiem un protestētājiem pret kristietību, bet patiesībā, man liekas, tas ir labi, ka par šo runā un diskutē, jo vairāk runā un diskutē un abas puses uzdod viena otrai neērtus jautājumus, jo lielāka iespēja, ka visi kopā nonāks tuvāk patiesībai (tām pašām vērtībām vai mazliet savādākām). tas ir normāls pieaugšanas process un, pat ja nepatīkams, tomēr vajadzīgs. īsiem vāŗdiem, fakts vien, ka kāds aizdomājas par abortiem un/vai par ticību ir svinams.

mz dz

Add to Memories Tell A Friend
sveiciens visiem, kam šodien bērniem dzimšanas dienas svinības
(mz rīt paliek 5).

mēzu, mēzu māju, sākumā ar priecīgu prātu, vēlāk jau birsti vicinādama un nešķīsti lamādamās dzenot sīčus nost no tām vietām, kur akurāt spodrinu, un pēc grafika atpaliku par 1 stundu. man bija sarēķināts, ka no 8 līdz 14 ir 4 stundas, no tām 2 tīrīšanai, 2 ēdieniem, un tad būs klāt viesi. kad tīrīšanā bija jau stunda iekavēta, tad attapu, ka 1 stunda atradusies pati no sevis, turklāt sīči ar lauleni uz veikalu - priekā! diemžēl nav nekādu sarkano dzērienu mājās. cerams, ka laulenis atvedīs, nelīdīšu taču uz bāriņu skapjaugšā. skapjaukšā.

Add to Memories Tell A Friend
par mātēm, kas nogalina savus bērnus.

ir čupa norvēģu tautas pasaku ar aptuveni šādu sižetu: dzīvo māte un dēls (tēva nav nekad). dzīvo, dzīvo, tad dodas pasaulē. pasaulē satiek trolli. trollis saka mātei: a davai mēs tavu dēlu nozūmēsim, un es tevi apprecēšu. māte priecīga: a davai!

folkloristi, ko tas nozīmē? (ja atskaita to, ka norvēģi JAU TAD bija perversi un tā)

Add to Memories Tell A Friend
sii atradusies, tagad tik jācer, ka cimone arī atradīsies. lūdzu, lūdzu, atrodies.

šīsdienas nieki:
saulains!
uz bērnu sešos uzburkšķēju, bērns nostampāja lejā pats un es nogulēju līdz 8:30 un novārtījos līdz 09:00. ja neskaita, ka pusdiena jau pagājusi un nekas nav padarīts, sanāca brīnišķīga vārtīšanās,
kafija,
visi veseli (puslīdz). vakar bijām atrādīt Agnesi ārstam, viņai abām ausīm problēma, labajā nu jau trīs mēnešus ūdens stāv un neiet prom, kreisajai bungādiņa ievilkta, dakters spiež uz atkārtotu operāciju, drenu likšanu - vedīšu pie vēl viena ārsta pēc vēl viena viedokļa -
paskatijos pa logu, uz pretējās mājas skursteņa cēli šēž melnbalta žagata - un vispār, tāds pavasarīgs -

šodien braukšu vingrot, pāŗējais kā parasti.

30. Janvāris 2015

Add to Memories Tell A Friend
Pieļauju, ka man ir mērena šizofrēnija - vispirms es gudroju elegantus saukļus sievietes reproduktīvajās brīvības slavināšanai, pēc tam es to visu paslauku pagultē un kopā ar dēlu skatāmies bēbīšu video youtube.com un Lauvas pirmās bildes albumā (Lauvam ir parādījusies dzīva interese par visiem, kas maziņi - tātad, Mazāki par viņu).

Add to Memories Tell A Friend
Vai atminaties, Lukjaņenko sardzēs galvenais varonis mēdza ieslēgt mūzikas atskaņotāju shuffle režīmā, un tas viņam atskaņoja kādu zīmīgu vai situācijai piemērotu dziesmu. Es gan nedodos močīt vampīrus, tikai rāmi piesēdu palasīt cibu, bet mūzikas atskaņotājs no saviem 16 gigabaitiem kā piemērotāko izvēlējās Diānas Krallas Stop the World: Stop this world, let me off There's just too many pigs in the same trough

Add to Memories Tell A Friend
patīkams pārsteigums, biju domājusi, ka nedzemdējušām nespīd:

Saskaņā ar likumu "Par seksuālo un reproduktīvo veselību", ķirurģisko kontracepciju var
veikt divos gadījumos:
­ ja sievietei ir vismaz 25 gadi, un viņa ir devusi rakstisku piekrišanu sterilizācijai
­ ja ir kādas medicīniskas indikācijas (arī sievietēm, kas jaunākas par 25 gadiem), ko apstiprina
medicīnisks konsīlijs, kura sastāvā ir ginekologs, urologs un divi citi ārsti. Un arī tad jābūt ir
rakstiskai pacientes piekrišanai

domāju, tā ir laba opcija sievietēm, kuras ir pārliecinātas, ka nekad, nekad nevēlas bērnus.

Add to Memories Tell A Friend
Nekad neesmu skatījusies visas tās "Muzikālās ģimenes", bet domāju, ka pēc pāris gadiem būsim gatavi tādās piedalīties - mēs sākam muzicēt kopā: vispirms es pūtu ermoņikas un Lauva dziedāja, un tad otrādi.
Powered by Sviesta Ciba