Kurvjzieža kontemplācijas

Salons

Krāšņais Kurvjziedis

Navigation

30. Novembris 2015

Izīrē darbavietas

[info]annu posting in [info]darbs
Add to Memories Tell A Friend
Ja nu kādam ir vajadzīga darbavieta, kur strādāt, ir viens birojs Rīgas centrā Cēsu ielā, kas izīrē atsevišķas darbavietas, aprīkotas ar datoru, telefonu.
Mopēds nav mans, bet, ja interesē, sazinieties e-pastā uz birojs[at]infomedia[dot]lv

Add to Memories Tell A Friend
Nesen sev atklāju lupatu iegādes jaukumus interneta vidē un, attiecīgi, pakomātus, kas ir vispār lielisks izgudrojums, liels paldies par to, ka ir dota atkal viena iespēja nakts aizsegā komunicēt ar mašinēriju nevis pie spilgta apgaismojuma, rīvējoties ar nepatīkamiem līdzcilvēkiem un skābām pasta vecenēm. Tanutas, ko vakar ieguvu bija – viena kleita, kas pa mazu, viena – kas pa lielu, tad tāda jokaina blūzīte, nesaprotamā dvēseles stāvoklī pirkta un tad vienīgais vērtīgais guvums – tumši zili zamša zābīši ar lakādas galošu pa virsu, nu, tā cēli ja, nu, par to tad arī paldies, glīti gan. Bet par ko es, tātad, domāju, pirmkārt, par to, ka ļoti drīz palikšu par meža veci, kas vispār traks un cilvēkos neiet, jo ieraugot alfu, kaut arī vakarīgu, un tanī klīstošos ļaudis mani rauj krampī kā no krusta un ķiplokiem un man stipri ļoti sevi jāsaņem rokās, kaut arī lupatu vilinājums milzīgs, lai pārkāptu tai strīpaj un tiešām arī iedotos iekšā šai ratiņu un ļaužu krustu šķērsībā un velo un auto un pizdjec. Vārdu sakot, es domāju, ka tiem mizantropiem tās musulmaņu drēbes točen nāktu par labu, es, piemēram, nemaz pēc tās svešo ļaužu uzmanības nemaz ar nealkstu, lielāko daļu savas ikdienas dzīves labprātāk būtu vispār neredzama, nu, vai vismaz kā tāda izsmērēta migliņa. Parādos tikai, tāteikt, uz lieliem godiem, labiem garastāvokļiem un rīta sapulcēm ar saviem ekseļiem, bettākā tas mums nesanāks, tad apklāties visam melnam, bet acis arī ciet ar rūtiņu, atrodu to par ļoti vilinošu, piekam, visi bijīgi ar līkumu iet, kas mani arī pilnībā apmierina. Un tad arī apakšā varētu vilkt tagad gan to mazo kleitu, gan to lielo, gan to ērmīgo blūzi, jo pofig tak, un savējie pieņems kāda ir

Add to Memories Tell A Friend
tikumīgajiem latviešiem novīstu ausis. lūk, kas skan vācu centrālajos ziemsvētku tirdziņos, pavadot piparkūku un auksta alus patērēšanu (tā dziesma mani vajā)

https://www.youtube.com/watch?v=w9F65atreVM

Add to Memories Tell A Friend
Es dzīvoju tādā valstī, kur ģenerālprokurors var publiski paziņot, ka ar tādiem sīkumiem kā maka zādzību trolejbusā vai nospertu velosipēdu policiju apgrūtināt nav vērts. :)

Nu, pirmkārt, mums te viss ir tik ļoti provinciāli, ka pat tādas augstu stāvošas amatpersonas kā Kalnmeiers (vai Ušakovs, piemēram) nevar atļauties normālu PR speciālistu, kas varētu dot padomu šito labāk publiski neteikt. Diezgan nožēlojami.

Otrkārt, nav jau tā, ka policija neko nevar darīt lietas labā. Nozagto riteņu galvaspilsētā Rīgā varētu beidzot tā kārtīgāk papurināt tos realizācijas tīklus, kuru eksistence vispār dod jēgu zagt riteņus. Un var jau arī pa laikam palaist kādu undercover policistu izķert kabatzagļus no populārākajiem maršrutiem. Es atvainojos, ja.

Rīgas sabiedriskais transports

Add to Memories Tell A Friend
Tagad 15 procentiem pasažieru ir atlaides, bet 49 procenti brauc vispār bez maksas. Paši par saviem braucieniem maksā tikai 36 procenti pasažieru.

(nez kas notiks, kad arī atlikušie 36% sapratīs: "mēs nesam tik tizli, lai nebrauktu ar velosipēdu"?)

Add to Memories Tell A Friend
Un, tam kingam, kas izdarījis maldīgu secinājumu - raksta cibā bēdīgas lietas, attiecīgi - meklējas, tāpēc vajag bombīt skaipā, varu pateikt vēlreiz kā Merkūrijs. Es pēdējoreiz varbūt meklējos kautkad agrā jaunībā, kad tikko šo sfēru atklāju, betē tagad, kad jaunība, tāteikt, pagājusi un iestājies zināms briedums pa visām līnijām, vados pēc citiem tādiem, stipri iedomīgiem un augstprātīgiem principiem, kas savā ziņā arī ir tā izslavētā sevis mīlestība, jo no nekvalitatīviem, garāmejošiem sakariem, tāpat kā no garlaicīgām un stulbām sarunām var apvemties un vienlaicīgi arī apraudāties. Ja negribēšu, neko nedarīšu gadiem, starpcitu, jajā, arī tā ir iespējams, jo pagaidām, kamēr uz mani vēl kāds dažreiz palūr un cerība vēl dzīva, essaku, labāk tad jau nekā, nekā - kaut kā. Atrakstiet, kad man būs četrdesmit, pēc, cikmantagad? - 7 gadiem, tātad. Ja nebūšu pie laika jau nošāvusēs, saprotams

Add to Memories Tell A Friend
http://pdf.mrprintables.com/mrprintables-giant-xmas-tree-coloring-a4.pdf

Add to Memories Tell A Friend
Poll #20558
Open to: All, results viewable to: All

Nu, tad!

View Answers

Tārkais Sirtna!...paga...ko tev vajag?
9 (16.1%)

Bankets turpinās, vī! Apsveicu!
24 (42.9%)

Daudz laimes vārda (tev točna šodien vārda diena?) dienā!
17 (30.4%)

Būs jau labi. Še tev vēl 10 miljoni eiro. Un Nigērijas prinča ēpasts.
14 (25.0%)

Nāc šurp, rupuci! /apskauj ar tieksmi ielauzt ribas/
15 (26.8%)

Cits variants (komentāros)
1 (1.8%)

Cits variants (dziļi aknās)
5 (8.9%)

Add to Memories Tell A Friend
Oi, noskatieties Scary Movie 5. Tur scenāriju kāds ļoti savējs un arī uz paģirām sacerējis, celuju jemu ručki!

Add to Memories Tell A Friend
pateicības:
1. ēdiens (pēc nedēļu ilgušas badošanāš)
2. jaunais koferis
3. šonedēļ lidošu mājās
4. man ir pilna galva ar racionalizācijas idejām visādām
5. es esmu ļoti smuka. :)Agnese vakar dabūja ziemas jaku. un šodien būs tā diena, kad es šķiršos no bērnu ratiem (kulbiņas un autosēdeklīša).

Add to Memories Tell A Friend
Jē, bet šis diezgan noteikti ieies vēsturē kā viens no psihākajiem gadiem manā dzīvē, salīdzināt varētu, teiksim, ar kaut kādu 18-20 periodu

Pusmūža krīze ibio

29. Novembris 2015

Add to Memories Tell A Friend
Staļins trīsdesmitajos gados PSRS ieviesa kalendāro reformu, aizstājot septiņu dienu nedēļu ar piecu, bet vēlāk ar sešu dienu nedēļu, un atgriezās pie svētdienas tikai 1940. gadā.

Opā. Droši vien vārds "voskreseņje" bija aizliegts. Bet kāpēc es par to nekad pat nevienā grāmatā lasījusi neesmu? (Un es taču esmu lasījusi milzu lērumu patriotiskās padomju bērnu literatūras. Tur pat bija tādi fragmenti, ka centīgo pionieri teicamnieci vecāmāte Lieldienu svētdienā aizsūta uz baznīcu kuliču svētīt.)

Add to Memories Tell A Friend
bomzis metro: (kaut ko vāciski)
es: ništ ferštēēēn
bomzis: (angliski prasa naudu, bet nesaprotu cik)
es: sorry?
bomzis: where are you from?
es: latvia
bomzis: lettland?
es: aha
bomzis paklapē mani pa plecu un aiziet tālāk.

Add to Memories Tell A Friend
Ně, ar samurajiem viss ir kārtībā, toties imperatori ninče hujovie pošļi! Gudnait!

Add to Memories Tell A Friend
vispār te viss ir kā rīgā - laiks sūdīgs, ielas remontos, cilvēki nīgrām sejām un melnā, dzer aukstu alu uz ielas, slapjdraņķim līstot. visi piš kapeiku, nogriežot visas iespējamās ērtības, pārejot no vienas istabas otrā. tā kā varētu pārvākties rīt pat un atšķirību nemanītu. taču ballītes gan sākas labākā laikā, sākot no 9 rīta. piecelies, izpucē zobus un ej. nekādu negulēto nakšu un saburzīto rītu.

Add to Memories Tell A Friend
dziļās sērās ziņoju, ka smieklīgais čakielas seksšopa bārs ar pilsētā īsāko leti un žurnālu izgriezumu kolāžu iztapsētām sienām ir gājis līdzi laikam, sienas tagad ir nokrāsotas vienmērīgi pliki rozā un izgriezumu "šeit uz jums skatās melnais caurums vagīnas formā" vietā ir monitors ar neticami sūdīgiem videokabīņu tīzeriem, tā paiet tā pasaules godība

[info]dute posting in [info]darbs
Add to Memories Tell A Friend
Divu ģimeņu apvienība, kurā ir trīs bērni - 11 mēneši, 3 un 6 gadi meklē auklīti. Darbs 3-4 dienas nedēļā Pārdaugavā (Ķīpsalā/Āgenskalnā) Aptuveni no 11-19. Visi trīs reizē jāpieskata ļoti reti.

Add to Memories Tell A Friend
Mazliet džeza svētdienas pēcpusdienā

...

Add to Memories Tell A Friend
Toties tam, vārdā nesauca-majam es gribětu teikt tā, cik gadus tevi pazinu, precīzi tikpat reizes tevī vīlos, netici vien tai numeroğijai. Vĕl kas mani interesě, bet to laikam nekad nevienā patiesības grāmatā neizlasīšu un pūce uz astes nekad neatnesīs, kāpěc es nederěju? Man ir daži varianti, bet laikam tādi sūdīgi. Un vĕl, kas dikti interesě, vai to tagat var kautkă ar muguras smadzeněm sajust, ka es beidzot atpisos? Jeb tikpat pofig kā, kad biju piepisusies? Ir vairāk tāds tākā atvieglojums vai toměr maziņš, bet tukšums? Nuja, vārdu sakot, priecīgus visus turpmākos pasaules světkus un tā, tādā pozitīvā zińā, bet bez bučiņas beigās.

Add to Memories Tell A Friend
Īstenībā ļoti precīzi: gribi, lai tev darbs ritētu ātrāk, strādā uz āderes vai uz āderu krustpunkta.
Pārcēlu darbvietu no virtuves uz dzīvojamistabas vidu, un tulkojamais teksts datorā vienkārši joņo...

(Bet uzzināju šo fīču pērn no āderu pētnieces, kura pastāstīja ne tikai par slimību saistību ar gulēšanu uz āderes, bet arī par to, ka bērns, kurš slinks mācībās un stundām nevar izdarīt mājasdarbus, būtu uz āderes šim nolūkam jānosēdina - jo tā aktivizē visus procesus.)
Powered by Sviesta Ciba