Kurvjzieža kontemplācijas

Salons

Krāšņais Kurvjziedis

Navigation

Skipped Back 20

18. Novembris 2017

Bella

Add to Memories Tell A Friend
Lai glābtu kaktusu no kaķa uzsēšanās sabakstīju puķpoda zemes daļu pilnu ar zobubakstāmajiem... jau pusstundu Bella ar zināmu uzcītību tos pa vienam vien ravē ārā...
ko vēl?

Add to Memories Tell A Friend
Kaut kad pamēģināju lasīt tās 50 nokrāsas, bet kaut kā nesanāca, pārdesmit lappuses izlasīju un pametu. Klāt garie rudens novakari, pamēģināšu vēlreiz.

Jāpalasa tak, ko tādos simtos miljonu ir sapirkušas patriarhālās sabiedrības un vīriešu dominances nomocītās dāmas. Laikam aizraujošs stāsts par savstarpēju cieņu starp dzimumiem un vienlīdzību.

Add to Memories Tell A Friend
Tas jūsu Džordans Pītersens ir kaut kāds Koelju (tikai bez radošās iztēles), ne? Vismaz ciktāl es esmu spējusi viņu noklausīties
1) kaut kāda spirituāli emocionāla huiņa
2) sagrābstītas zināšanas no hujviņzinkurienes un tad samuķītas vienā, it kā jau es saprotu, no kurienes tam kājas aug, bet nu wtf
3) tajā pašā laikā, tikko sāk runāt kaut ko nopietnāku, tā uz skaitli trīs lieto normālus terminus/idejas pilnīgi šķērsām un virspusēji

Bet, tāpat kā Koelju, es īsti nevaru viņu nopietni un pamatoti kritizēt, jo nu no Koelju esmu izlasījusi divas grāmatiņas, no Pītersena noskatījusies kādus divus video, vairāk nošķebina, un tā nu es palieku nesapratusi, par ko cilvēki priecājas. (Un, teiksim, ciktāl K. un P. paši tic tam, ko gvelž un ir sasnieguši kaut kādu spirituālās apdolbītības statusu, un ciktāl vienkārši ļoti labi zina, uz ko vidusmēra-auditorija-ar-pretenziju-uz-virs-vidusmēru, t.i., pati pateicīgākā auditorija ever, pavilksies?)

17. Novembris 2017

Add to Memories Tell A Friend
Uzpūtenis ledusskapī tak pa 60 stundām nesabojāsies? Vai tomēr?

Add to Memories Tell A Friend
piektajā zāļu iepakojumā šodien izlasīju 'Paraleli importētas zāles'. vairākkārt. un tad sapratu, ka nepārlasījos, ka tur tiešām tā rakstīts

Add to Memories Tell A Friend
Iegādājos Iegāzos reklāmas aģentūrā un konstatēju, ka acīmredzot pastāv tāda lieta kā "resting copy face", kas iemieso sevī visu pasaules nogurumu

Add to Memories Tell A Friend
ik pa brīdim manu cilvēkus, kuri agrāk latviju cīši mīlēja, bet tagad tikpat cīši heito. es, savukārt, kā parasti esmu remdena. man nav nekādu jūtu un pārliecību (ja man būtu ahūna pārliecība, es moš nemaz nebūtu iemācījusies latviešu valodu. bet še kā re kā). maksāju nodokļus, īpašu nepārkāpju likumus un ignorēju visus salūtus (pāris reizes mūžā cilvēki man ir prasījuši ar baigo padjobku, vai es iešot uz salūtu? sak, ko krieve teiks. nē, krieve neies, krievei besī balagāni). izvēlos latvijas preci (un, ja tagad pārceltos uz ungāriju, momentā sāktu izvēlēties ungārijas preci, racionālu, ne sentimentālu iemeslu dēļ). šajā sakarā vēlos izstāstīt, kā es pagājušovasar nodevu latviju.

kad izdomāju, ka beidzot gribu guļamtīklu, lai karātos kokos, ilgi nedomājot uzmeklēju modern nomad hammocks, jo viņi ir ne tikai ražoti latvijā, bet ražoti cēsīs (like, atbalsti provinci!). bet sapratusi, ka 2 tīkli izmaksās man 120 eiras, sāku šaubīties. kaut kādā virsotnē vai gandrā pieejamie tīkli ir mazliet lētāki, bet, ja jau pērkam ķīniešu ražojumu, tas ir jāpērk no pašiem ķīniešiem un par ķīniešu cenu. iegāju bomžu veikalā banggood un pasūtīju tīklus, kuri ar visu piegādi izmaksāja man 25 eiras. turklāt tie izrādījās lieliski. karājāmies kokos kā dieva ausī. m. tādā pat nakšņoja, ejot ar kājām uz salacgrīvu. es gluži neuzticētos smaguma limitam 300 kg, bet, tā kā neviens no mums tam pat netuvojas, nestresoju par to.

un kā lai tagad aizliedz bērnu ekspluatāciju un what not? :(

Add to Memories Tell A Friend
Mīļie draugi, varbūt starp jums ir kāds etiķetes pārzinātājs - kā varētu ielūgumā latviskot "dress code: optional black tie"? Vai varbūt vispār raksta otrādi "Black tie optional"?

Add to Memories Tell A Friend
Amsterdama šoreiz liek man justies kā Džonam Travoltam tajā gifā, kur viņš ir apmaldījies. tā sajūta, ka es *zinu* šo vietu, bet vienlaikus - nav ne jausmas, kur atrodos. bet tā sajūta kaut kur dziļi, dziļi iekšā, ka I should know this.

citās ziņās - ļoti priecīga. diezgan aizņemtas divas dienas Amst., proti - šorīt mēs ar Mat. vienkārši sēžam viņa dzīvoklī un dziedam līdz kaut kādam radio skonto, bet vispār jāiet uz muzejiem vai vismaz nopirkt jaunu somu. un vakar man mat. iedeva savu visbiezāko, vissmagāko segu, un es gulēju kādas 11 stundas no vietas, un tas liekas tieši tā, kā tam ir jābūt - šīs senās draudzības, ko mēs tomēr esam saglabājuši cauri laikiem, ir kā tāda liela, bieza sega, kurā ieritināties.
jeb, citiem vārdiem sakot, daudz domāju par to, ko lasīju kaut kur - ka 7 gadu laikā tava dzīve parasti nomainās tik pamatīgi, ka ir tikai dažas lietas, ka paliek nemainīgas, un daži cilvēki, kas nemainās. un es esmu reāli priecīga, ka mēs tagad ieejam otrajā fāzē, ja tā var teikt. otrais draudzības cikls, ha, zero waste policy un tamlīdzīgi. kaut kas ļoti silts tajā visā.

Add to Memories Tell A Friend
i has dumb. izrakstīja sīcim Amoksicilīna preparātu, ielēju ūdeni līdz atzīmei, tieši kā farmaceite teica, sakratīju un palika mazāk un tagad nesaprotu - ir drusku jāpapildina vai tas ir tā kā tam jābūt. pēc šīs un iepriekšējās nakts kad gāja 'jautri' priecājos, ka vispār varu kaut makaronus izvārīt. ja nebūtu bijis auklītes.. (negribu domāt kā būtu bijis ja nebijis auklītes)
lielākajam bronhīts, vienai ~38 un puņķi un domāju moš vakarā pie dežūrārsta jo uz akūto stundu cilvēciņš tikko bija aizmidzis un karsts un negribēju uz to poliklīniku vest

Add to Memories Tell A Friend
par ideālo diētu.

pēc garas un īpaši piepildītas dienas:

es: kāda velna pēc tu vēl esi tik mundrs?
m: es ēdu daudz cukura!

Add to Memories Tell A Friend
Kas ir pašos pamatos aplami: ka uz bērniem, kas mani kaitina, es varu sakliegt vai reaģēt ironiski, bet bankas darbiniecei virsū nekliedzu. (Lai gan, tbh, bankas darbiniece dabūja to manu mierīgo un laipno toni, no kura bērni panikā lien zem gultas un iedarbina citus pašaizsardzības paņēmienus.)
Atvainojos tikai par kliegšanu un toņi, par ironiju nē, lai gan vajadzētu.

16. Novembris 2017

Add to Memories Tell A Friend
parasti es skatos/klausos šo dziesmu, domājot par to, cik dīvains laiks tomēr bija sešdesmitie un, iespējams, vienīgais, kurš tik ļoti ietekmēja praktiski visus (es ta saprotu, ko es ar to domāju, bet slinkums skaidrot).

https://www.youtube.com/watch?v=XnBbjc5hmho

bet! šodien es uzzināju, ka tas ir no agatas kristi "desmit maziem nēģerēniem" (vai kā nu viņi tagad politkorekti) ekranizēts by bolivuda, kas piešķir visam pasākumam pavisam jaunu dimensiju. kāpēc es to filmu vēl neesmu redzējusi?!

Add to Memories Tell A Friend
"[..] what these statements are really conveying [..] is a very male narcissism that demands constant attention, praise, and forgiveness."

Add to Memories Tell A Friend
Tā kā man pietika attapības paņemt kabatas nazi līdzi uz lidostu, tas tika man atņemts un ceru, ka drošības darbinieks, kurš to piesavinājās, nogriezīs sev kaut ko ļoti vērtīgu un briesmīgi noskums.

Bet vīrs bez kabatas naža ir kā zirgs bez lietussarga, tāpēc devos sagādāt jaunu. Sagādāju. Un, vai nu tas nav gluži Victorinox ražojums, vai arī tie Šveices naži ir autsorcēti uz Krakovu, vai vēl kaut kas, bet senākos laikos pirktie nazīši bija rūpīgāk nostrādāti nekā šitas. Bet ko tur daudz. Ja korķu viļķis neiztaisnosies pie otrās pudeles, tad būs gana labs arī šitāds.

Add to Memories Tell A Friend
kā cilvēki dabū tos fenomenālos uzvārdus? nāk e-pasts no Znotas-Znotiņas, nespēju ticēt, ka tā ir sakritība, visi šie Puķe-Puķīte un tamlīdzīgi, tam taču jābūt apzinātam atrašanas procesam!

Add to Memories Tell A Friend
Bet par kaķīšiem runājot, es tagad dzīvoju dzīvoklī, kur atsevišķo kaķīšu summa ir trīs. Kur skaties - visur kaķīši, kur ej - kaķīši pinas pa kājām, pārnāc mājās - saskrien kaķīši pretī.

Bella

Add to Memories Tell A Friend
Kārtējais puķpods, sasodīts, es tikai svētdien to nopirku...
Vispār apbrīnoju kaktusa pacietību nenosprāgt, ja viņu regulāri triecienā atbrīvo no dzīves telpas.

Add to Memories Tell A Friend
CSDD. kāds darbinieks -VĪRIETIS penijai paziņo, ka mašīnai nav nomaksāts konkrēts nodoklis, penija zvana mašīnas vecajam īpašniekam.

īpašnieks: muļķības, iedod man to MEITENI, kas tev šito stāsta.

tai pat laikā pie darbinieka pienāk SIEVIETE, un sāk skaidrot, ka viņš nav pareizi sapratis. tad viņa palūkojas uz mani. kaut kas nav, tāpēc viņas skatiens pārslīd man pāri, un viņa sāk skaidrot, kā jārīkojas tālāk VĪRIETIM, ar ko esmu atnākusi kopā.

tie ir absolūti sīkumi. tie nobrauktie kaķēni, kam tu uz ceļiem vari nepievērst uzmanību un nepamanīt, bet vienu dienu tu ieraugi. un tad ir pizģec. nevar nenovērsties.

Add to Memories Tell A Friend
nu un kur mans fever ray atlaižu kods, bitches? jau sutkas gaidu.

/pakliegt cibā joprojām strādā
Powered by Sviesta Ciba