Kurvjzieža kontemplācijas

Salons

Krāšņais Kurvjziedis

Navigation

Skipped Back 20

18. Marts 2018

Add to Memories Tell A Friend
Kur palika sirmie dievi punk spēja mierīgi čurāt kur pagadās. Tulkoju seriālu, tur meitene ņem un čurā tāpat Ņujorkā uz ielas (ne tikai skaidrā, bet pat tikko kā no AA sapulces). Man pālī kad vajag čurāt parādās drosme iet visādās iestādēs, svarīgu seju sperties iekšā biroju ēkās un atrast točas, bet ir bijis strēķītis dzimumlīdztiesīgāku gājienu, nu, tur kāpēc tas vecis uzvalkā gaišā dienas laikā Briselē uz ielas var, bet es nevaru, a vot ka es arī varu, utt. Pirms noskaidroju, vai varu vēl/atkal stopēt riņķī pa Eiropu, jānoskaidro, vai varu pālī čurāt kā normāls cilvēks.

17. Marts 2018

Add to Memories Tell A Friend
migrēna (un laicīgi neatpazinu, cerams, ka atsāpinātājs tomēr nostrādās), lielajam naktī ļ.sāpēja vēders, visus 3 aizstiepām pie dežūrārsta un es tagad stresoju par tām viņa vēdergraizēm - nepārprotami slims - pārāk mierīgs, slikti jūtas, bet vismaz tā nekliedz kā naktī, paēda arī to biezputru. bet kā ir cilvēkam, kas no rīta 3x izvēmās jo ir slikti ēst gandrīz pie viena galda ar cilvēkiem, kas pēdējo kumosu ko negrib vnk izveļ no mutes sev uz vēdera, paši variet iedomāties

Add to Memories Tell A Friend
Sarūgtināts par to, ka viņa atklājumi nav tikuši pietiekami novērtēti, Raudive mirst 1974. gadā.

Drīz pēc nāves Raudive atkal liek par sevi manīt — viņa balss atskan daudzu Eiropas parapsihologu dzīvokļos un magnetofonos — lenšu, kasešu un video formātā.

Viņš iejaucas datoru un printeru darbībā. Viņa balss atskan no radio un televizoru skaļruņiem, un dažiem kolēģiem beigu beigās viņš pat piezvana pa telefonu.

/un es tikai gūglēju, vai nav kādas atsauksmes par vakardienu/

Add to Memories Tell A Friend
šorīt, braucot no treniņa un parkojoties pie mangaļu rimi, ar mani notika divas lietas vienlaicīgi. a) kāpjot ārā no auto, es iebelzu sev ar mašīnas durvīm pa seju un šobrīd izskatos pēc ģimenes vardarbības upura, b) sastiepu nezin ko labajā pusē (nekad neizlaidiet pēctreniņa stiepšanos!), un atlikušie kilometri bjija bojeviku labākajās tradīcijās, kad varonis, asiņodams un sāpēdams, tomēr pēdējiem spēkiem cenšas tikt pie mērķa. nebiju domājusi, ka ātrumu pārslēgšana var sagādāt tādas sāpes. vietā joki par sporta kaitīgumu.

EFTERKLANG - The Living Layer

Add to Memories Tell A Friend
burvīga arhitektūras tēma videoklipā:
https://www.youtube.com/watch?v=5bTlTODgLDA&index=8&list=RDi6XX8bU-wfQ

Add to Memories Tell A Friend
Tagad no rītiem mūs modinās dawn chorus.
Kā saka google:
the singing of a large number of birds before dawn each day, particularly during the breeding season.
Such findings support the idea that singing during the dawn chorus is important to defend the territory against rival males or to adjust social relationships among territorial neighbors.

16. Marts 2018

Add to Memories Tell A Friend
pat ja es nebūtu visu videnes laiku veltījusi garu saukšanai (daudz vairāk nekā mājasdarbiem) un mūsmājās regulāri nefunkcionētu "radiorūķis" (ko dažkārt nomaina "radioīgņa"), kas lieti noderēja šīsnedēļas karantīnas ietvaros, man ļoti, ļoti patiktu raudives radio!

Add to Memories Tell A Friend
bērns pamāza rokas zem dīvāna un sāka kliegt. un stīvēja un vilka un kliedza un rokas tur apakšā un man gandrīz sirds apstājās kamēr sapratu, ka tas ir pērtiķa tests. cilvēks bija sagrābis mantu un nevarēja izvilkt neatlaižot, bet atlaist arī negribēja. bet sajūta reti pretīga

Add to Memories Tell A Friend
Dīvaini, Patrika diena ir rīt, bet leprekonu ievēl parīt.

(informācijai - leprekons ir sīks riebeklis ar zelta podu).

Add to Memories Tell A Friend
otrās (pirmās) brokastīs bija biezpiens ar krējumu un maizīte. wow! tas ir tik neizsakāmi viegli, ja cilvēki var ēst piena olbaltumvielas. pag.nedēļ vienā ēdienreizē devu pliku vārītu olu. ēda, garšoja, neko citu negribēja. tās ir tik ideālass uzkodass/viegla maltīte. šad tad es sataisu 'siera plati' kas arī aiziet uz urrā. tagad man tikai jāiemācās musli/brokastu pārslu taisīšana lai ir veselīgi un garšīgi. ir kādi ieteikumi? musli ne īpaši ēdu, man garšo tie, kas ir ar šokolādes vai medus grlijāžas kraukšķiem un ir divreiz dārgāki par parastajiem, kuros bieži vien tās auzu pārslas ir kkādas ne pārāk garšīgas un ir maz rozīņu un citu ņammu. un brokastu pārslas man vislabāk garšo tās ar ziloni caurspīdīgā paciņā no Maxima (ja vēl tādas vispār ir nopērkamas) kopā ar rjaženku. nu vai arī tās pavisam dārgās (pūsti graudi ar medu vai tml), bet arī ne visas un kā našķi, jo kā ēdiens maltītes laikā man tas šķiet par saldu. nu jau arī jogurti man šķiet pārāk saldi, bet ērtības labad dienās, kad lielākais b/d apsveru ieviest atkal ēdienkartē. ir kādi labi ieteikumi? veslīgi, ne pārāk saldi, ne briesmīgi dārgi, jo es šo pzoīciju pēdējos trijos gados no ēdienkartes esmu izņēmusi gandrīz pavisam

Add to Memories Tell A Friend
šobrīd cenšos pārvietoties racionāli, resp, tomēr izvēlēties sabiedrisko, ja tas ir izdevīgāk (izpētot, piemēram, šodienas satiksmes ierobežojumus, nospļāvos un sapratu, ka uz izrādi brauksim ar mikriņu), bet tomēr bišk zāģēju sevi, sak, jābrauc ir tik kruta, lai tas būtu izdevīgāk vienmēr. es gribu braukt kā džeks no drive! (lai gan man pēdejā laikā visai patīk, kā es braucu. par parkošanos nerunāsim).

ņemu atpakaļ savus vārdus par lohiem gājējiem. lūdzu, esiet! ja nebūtu džeka, kurš valšķīgi slāja pāri mašīnu pārpilnai brīvībenei, apstājās ceļa vidū, pagriezās pret kādu auto, atspiedās pret kapotu un sāka kko ļečīt šoferim, es nemūžam nebūtu izgriezusies tur, kur man vajadzētu.

Add to Memories Tell A Friend
Haha, izstās, ka mans nākamais anthro-crush būs Gramši (vai kāds zina, kā latvisko viņa "common sense"? "veselais saprāts" neizklausās gluži precīzi)
maļinovski, burdjē un miller, pabīdieties maliņā un sveiciet jauno draudziņu (jāpiezīmē, ka istabiņa, kurā kopā dzīvo šie četri personāži, varētu būt lielisks pamats creepypasta šausmu pastāstiņam)

*deminutīvus atstāju, for added creepiness

Add to Memories Tell A Friend
Un atkal mīnusi, ja? Ok, vismaz ir attaisnojums vēl neatsākt skriešanu, jēj. Uz rīta pusi sapņoju, ka šitā ir pagājusi visa vasara, pienācis oktobris, un es bēdīgi secinu, ka pavasaris vēl nav bijis.

15. Marts 2018

Add to Memories Tell A Friend
https://www.boredpanda.com/international-women-day-inspiring-role-models-barbie-dolls/

Add to Memories Tell A Friend
Pieliku vēl to vienu kilometru, kam decembrī nepietika spēka, lai būtu noskriets pusmaratons.

Add to Memories Tell A Friend
Life is but the shipwreck of our plans.

Add to Memories Tell A Friend
Доброго всем времени суток, ищу девушку на е38 которая в ночь со среды на четверг (07.03-08.03) ехала по пр. Виестура в сторону вецмилгрависа и остановилась предложив помощь, ибо виною поломки коня заморского стала полуось окаянная. Хочу отблагадорить за доброту и отзывчивость.

***

VecmīlgrāvIs: pie kāda manāmi iereibuša kunga policija atrod nezināmas izcelsmes vielas paslēptas “Kinder Surprise” oliņā

Add to Memories Tell A Friend
ceļā uz kino uzzvanīju mātei, ko feisbukā manīju nesen ejam uz to pašu paradīzi 89. mātei drīzāk patika, taču viņa brīnijās par desmitgažu rasoļņiku - sak, meiteņu kleitas drīzāk iederētos filmā par septiņdesmitajiem (principā jā - 89. es stiloju džinsu šortos, džinsu vestē un džinsu jakā, un mēs bijām nabadzīgi un dzīvojām pāķos. džinsus, tiesa, nācās pašiem vārīt virtuvē), un arī aizliegtās grāmatas 89. gadā - kas tās tādas? vēl viņa prātoja, nez kā latviešiem ir ieskatīties acīs saviem kādreizējiem sapņiem un centieniem.

vispār ir tā, ka jau labu laiku eju uz latviešu filmām nevis berzēdama rokas, sak, kāds sūds tik nu būs, kā es tūlīt rēkšu, bet nu kā uz normālām filmām. pat neatceros, kurā brīdī tas mainījās.

ak jā! pirmo reizi popkorna citadelē gandrīz pilnā zālē bija iespējams perfekti baudīt filmu, ne klausīties svešas sarunas vai gremošanu. jo 90% apmeklētāju bija bērni. srsly, pieaugašajiem ībļiem drīzāk derētu izbanot no operām un lidmašīnām sevi.

Add to Memories Tell A Friend
tas stipri neveiklais brīdis, kad FB uzaicina kāds bijušais draugs, kurš, kā izrādās, 10 gadu laikā, kopš neesat vispār runājuši, ir kļuvis par kaismīgu NA fanu un pārstāvi

Add to Memories Tell A Friend
Saeima sabalsojusi, ka 11.novembri derētu noteikt par svētku dienu.

Sajūtas divējādas. Brīvdiena, tas, protams, ir jauki. No otras puses - žēl, ka man pie kājas un uzskatu to par muļķošanos.
Powered by Sviesta Ciba