Kurvjzieža kontemplācijas

zībenšlēfera nomods

Krāšņais Kurvjziedis

View

Navigation

Skipped Back 20

28. Jūlijs 2018

Море работы

Add to Memories Tell A Friend
Darbā niķojas signalizācija, ik pa brīdim pienāk ziņa no apsardzes par ielaušanās mēģinājumiem. Laikam Rakstnieks ar kundzi un bariņu līdzgaitnieku, pilnmēness atmodināti, naktīs uzdzīvo.

Šā vai tā - dzīve ir vasarīga, par spīti tam, ka esmu ierakusies nepadarītos un nepadarāmos darbos un gluži kā Sļepakova bēdīgajā dziesmiņā droši zinu par tuvākajām brīvdienām, ka "...только я не буду нырять и купаться,// пить и - тем более - совокупляться." Ceturtdienas vakarā atkal jauki piedzēros (tie ebreju pasākumi, tie ebreju pasākumi...), bet piektdien pēkšņā paģiru možumā sadarīju veselu blāķi lietu, ko nedēļas garumā biju neveiksmīgi stumdījusi un muļļājusi. Uz mājām eju ar sirdsapziņas pārmetumiem, jo tās stāv nemēztas kopš ledus laikmeta, bet uz netīrajām grīdām mētājas mani dzīvnieki, izplājušies kā trofeju zvērādas - jā, tagad beidzot pat Emīlija vairs nemeklē saulainos stūrīšus.
Bet dienas ir laimīgas, naktis ir siltas, debesis pilnas putnu, zeme zaļo, zied un augļus nes, ir ūdens, ko dzert un virsma, uz kuras aizmigt, šī ir mana pārpilnības vasara, patiesi, patiesi.

25. Jūlijs 2018

Add to Memories Tell A Friend
"Eksponātu uzmanīgs", protams, nepārtrumpo savlaik reģistrēto "ekonomikas zinātņu dakteri", bet nu - dārgie kandidāti, pēc Google translate izmantošanas tomēr palūdziet, lai kāds partijas biedrs pārlasa jūsu anketas publiskojamo versiju.

24. Jūlijs 2018

Add to Memories Tell A Friend
Baltvilka balvas pasniegšanas ceremonija BIJA šausmīga un tās scenārija autori nicina un nīst gan bērnus, gan viņu vecākus, gan visus cilvēkus, kuru nodarbošanās kaut pastarpināti saistīta ar literatūru.
Toties Mākena mūzika ir skaista, un Doma krusteja arī.
Dievs piedos man necenzētus vārdus sakrālā vietā, jo tas, ko redzēju, bija daudz smagāks grēks.

Add to Memories Tell A Friend
Man jau labāk patiktu domāt, ka bērni nav absolūta stulbuma kvintesence, kurus īpaši iepriecina uzspēlēta ākstīšanās un aprobežotu "politiski aktuālu" joku piecreizēja atkārtošana. Ā, varbūt tie pēdējie domāti vecākiem? Kā vulgārs mājiens, ka vecāku statuss atņem prātu un gaumi?

19. Jūlijs 2018

Add to Memories Tell A Friend
Mīlu. Cilvēkus. Šovakar.

17. Jūlijs 2018

Add to Memories Tell A Friend
Es neesmu tik ļauna, lai visiem tiem, kuri rudenī, ziemā un pavasarī mani piļīja ar "nav sliktu laikapstākļu, ir nepiemērots apģērbs" un "vajag normāli saģērbties, tad nebūs jādrebinās", tagad vīzdegunīgi vēstītu, ka "var taču atslābināties, pareizi elpot un nesvīst".
Man žēl, ka kādam šajā skaistajā laikā ir jācieš un nav iespējas to izbaudīt.

16. Jūlijs 2018

Add to Memories Tell A Friend
Ābeles "Duna" brīžiem ir ļoti skaista, brīžiem - vienkārši neizturami garlaicīga.

Esmu sapratusi, ka neciešu, ja literāra darba autors grib man lasīt priekšā referātu. Besī un nogurdina.

15. Jūlijs 2018

Dieviņš deva vasariņu

Add to Memories Tell A Friend
Pēc briesmīgā 2012., 2015., 2016. un 2017. gada jūlija beidzot saņemam pelnīto kompensāciju. Jūtu zināmu atvieglojumu un izlīgumu ar Providenci.

Šodien sanāca nokļūt Vidzemes jūrmalā, Duntes pusē. Nolēmu lauzt gandrīz septiņus gadus ilgušo lāstu un nopeldēties. Frāze "pēdējo reizi peldējos 2011.gadā, Karību jūrā", atkārtota pārāk bieži, vairs neizklausās stilīgi.

Jau pie pirmajiem soļiem dzimtenes ūdeņi man atgādināja, ka šeit nekas nelīdzinās Karību jūrai. Turklāt soļu pa trim sēkļiem bija jāsper gana daudz.
Gāju un domāju, kā gan tik sekls ūdens zem tik silta gaisa var būt tik ledains? No šīm domām zarnas manā vēderā norasoja mazām ledusaukstām lāsītēm, bet es tikai gāju un gāju, nejuzdama nosalušās potītes un apakšstilbus zem sevis.
Dažubrīd uznāca kārdinājums pagriezties un iet atpakaļ, siltumā, kamēr kājās vēl nav iemetušies krampji un gangrēna. Bet tad es sev atgādināju, ka esmu feministe, nevis kaut kāda nīkule. Un ka manas sencenes ir bijušas krietnas Kurzemes zvejnieksievas, apini galvā, uguni saujā, un ne tādos vien āliņģos bridušas, ij ne kūsiņai nenotrīcot, un vai nu es viņu priekšā te būtu kāda ļēpuriene, smieklam vien piedzimuse?

Pēc trešā sēkļa jūra mazliet saviļņojās un viens vilnis apšļāca mani līdz šekumam. Pussoli tālāk jau uzšļakstījās līdz nabai. Klusībā noriju spiedzienu, spēru vēl divus soļus, un nu jau ūdens trāpījās līdz padusēm, atlika vien nopūsties un laisties peldus.

Pēc tam bija jauki gulēt uz dvieļa, žūt un ieelpot saulē sakarsušu liedaga smilšu smaržu.

13. Jūlijs 2018

Add to Memories Tell A Friend
Mans šīsdienas piektvakardzēriens būs pašdarināta upeņu uzlieve.

(Nu, labi - tas ir prasts un ātrs uzlieves variants, kad upenes saspaida ar cukuru, aplej ar šņabi, izberž caur sietu un ieliek ledusskapī biezumus, lai pēc tam apēstu ar saldējumu).

Add to Memories Tell A Friend
Ceru, ka vismaz cibā nav vairs neviena tik stulba neizglītota ļautiņa, kurš domātu, ka "dzimte kā sociāls konstrukts" nozīmē "jebkurš cilvēks brīvi izvēlas, kuram dzimumam pieder".
Katru reizi, kad soctīklos kam tādam uzduros, man sāk sāpēt kuņģis, baidos drīz iedzīvoties čūlā.

Add to Memories Tell A Friend
Tagad gāžas tas, kas bija krājies visu maiju un jūniju, ja?

Esmu gatava nedusmoties, jo:
1) joprojām ir pietiekami silts, lai nebūtu jāvelk nekas ar garām piedurknēm;
2) iekšpagalms no pelēkdzeltenas Mongolijas stepes atkal pārtop zaļā līksmes ielejā, kur patīkami izslīdēt rītos ar kafijas krūzi, bet vakaros - ar vīna glāzi.

12. Jūlijs 2018

Add to Memories Tell A Friend
Taureņiem un ziediem manā dzīvē ir daudz lielāka nozīme nekā viņi paši nojauš. Dažiem cilvēkiem arīdzan.

Add to Memories Tell A Friend
Dažubrīd ļoti gribas atzīties jūtās. Visādās.

11. Jūlijs 2018

Add to Memories Tell A Friend
Nu, kuriem vīriešcibiņiem te lāga nevedās ar meitiešiem?

Dzīvesziņas vācelīte jums iesaka:

"10086. Ar vāģu tapu, kas zemē atrasta, var dabūt ikkatru
sievieti pie sevis. Tai vietā, kur tā sieviete ir
mīzusi, jāiedzen tā tapa zemē, tad sieviete pati
piedāvāsies vīram."

7. Jūlijs 2018

Add to Memories Tell A Friend
Šī ir tā pati laiskā, bezrūpīgā vasara, kad var bez iespringuma apdarīt visus tos miljons darbus, kuriem neatlika laika rudenī, ziemā un pavasarī, ja?

6. Jūlijs 2018

Add to Memories Tell A Friend
Valdzinošs kā Mandelbrota kopa.

5. Jūlijs 2018

Par futbolu runājot...

Add to Memories Tell A Friend
Dīvainā kārtā mani retie intereses uzplaiksnījumi par šo visai garlaicīgo mačisko spēli visa mūža garumā sakrituši pasaulē pamanāmākajām drāmām, kas risinājušās tajos plašajos zālājos.
No A līdz Z noskatījos 1986. gada PČ. Sākumā fanoju par Itāliju, bet pēc tam - par Franciju, jo man patika Platinī un Batss.
Redzēju slaveno kadru, kā Maradona ar roku iesit vārtus. Pēc tam viņš kļuva pa īstam slavens.
Tad gadus 20 iepauzēju, lai 2006. gadā noskatītos, kā viens no pasaules seksīgākajiem vīriešiem Zidāns iebada Materaci vēderā.
Pa vidam bijuši visādi Ronaldu un Ronaldiņju (izrādās, ka otrais nav pirmā bērniņš), Bekhemi un Mesi, bet tas nu tā.

Ko es vispār gribēju teikt? Nu jā - saule, vīns, ķirši un slaidi, sportiski puiši šortos.

Add to Memories Tell A Friend
Brīžos, kad nesāp, es jūs visus mīlu, patiesi.

Add to Memories Tell A Friend
Pašsajūta liecina, ka man, iespējams, pietrūkst dzelzs. Vai cinka. Vai arsēna.

4. Jūlijs 2018

Add to Memories Tell A Friend
Laiks paiet, bet geštalti virinās kā logi, žēli čīkstēdami.
Powered by Sviesta Ciba