entries friends calendar user info Previous Previous
Beata solitudo...
Add to Memories
Tell A Friend
Kaut kāds nemiers sirdī, gribas ko jaunu pasākt. Varbūt laiks pievērsties slēpņošanai? Vajadzētu ko jaunu izklaidei ar ģimeni. Uz restorāniem un dzejas vakariem jau ar bērniem nevar, slēpņu meklēšana svaigā gaisā ar interesantu objektu apskati būtu kāreiz ar bērniem darāma lieta. Pie tam te daži punkti pat kājāmejamā attālumā :)
Add to Memories
Tell A Friend
Šoreiz man ir tik interesanti, kas būs tālāk, ka laikam ar neiešu gulēt un gaidīšu rezultātus. Laikam veca palieku.
Add to Memories
Tell A Friend
Vakar biju nobalsot.
Vispaar pastaastiet, kaada velna peec ir dazhaadi saraksti? Kaapeec man no Salaspils jaasperas uz Riigu? Vai no Jeekabpils vai no Daugavpils. Seedees ta tas galarezultaats taapat Riigaa, kopaa, nu ta vajag vienaadas iespeejas visaa valstii.
Un kas tas par stulbumu ar balss nodoshanu glabaashanaa. Kaapeec nevar kaa citaam reizeem, vienkaaarsh ieprieksheejaa balsoshana. Nee, iedod veel numurinju, vari paardomaat un pabojaat kaadam nervus atkaartoti. Nu iidiotisms. Nobalsoji un basta.
Vispaar, jo taalaak, jo trakaak.
Add to Memories
Tell A Friend
Vakar, bērnudārza māmiņu dienas pasākumā, starp vecākiem bij dzirdamas sarunas latviešu, krievu, angļu, vācu un poļu valodās. Parasta valsts latviešu dārziņa grupa.
Add to Memories
Tell A Friend
Gaidu eiro. Sen jau pamanīju, ka cenas mums kā visur Eiropā, vienīga šķirba, ka valūta cita, cipari vienādi. Tagad būs redzama atšķirība ciparos, vienāda būs tikai valūta :D
Add to Memories
Tell A Friend
Vienu gan es tais bērnudārza lietās nesaprotu - kāpēc vesela kaudze vecāku saviem puikām velk zeķbikses+šortus? Nekad neesmu spējusi saprast šitā apkopojuma jēgu. Nu manā bērnībā ar vilka, tik man likās ka nav ko uzvilkt bērnam, kas ir, to ģērbj, bet takš mūsdienās veikalos visu var dabūt. Lab, manam sīkam ar ir skapī zeķubikses, bet nu ziemai, zem biksēm vilkšanai, lai siltāk, ne jau zem šortiem! Šorti tak ir silta laika apģērbs.
Kāds izskaidros, kas tik kruts ir puikam zeķbiksēs un šortos?
Add to Memories
Tell A Friend
Tik jokaina sesija nekad nav bijusi. Pagaidām 4x7, vēl 2 atzīmes palikušas. Vienmēr ir bijis vai nu knapi izvilkts 4/5 (riebj priekšmets/pasniedzējs/vēlkautkas) vai 8/9. a te visi rindiņā. :D Nu vienīg mācīšanās kā suga šai mājā tiek izskausta jau saknē, vienīgiais klusais laiks ir ~22:00-6:00, un man ar gribās pabaudīt mieru un klusumu un arī dažreiz pagulēt. Nu ta pa minimumu, tāpēc laikam tā sanāk. Šodien pēdējais eksis un tad vēl 2ned, lai pabeigtu (uztaisītu) vienu kursa darbu. Un ta būs viss. Vispār ož pēc sesijas bez parādiem, tas arī apbrīnojami :D
Un šodien 'jauno vecāku' sapulce dārziņā, iesim paklausīties kur īsti Rūcis tiks, būs pie māsas grupiņā vai nē.
Un rītā sarunāts boulings ar vīru un draugiem. ;) 2 stundas bumbu ripināšana un tad vakariņas. Bez bērniem, bez trokšņa, bez stresa, tikai izklaide. wiii!
Add to Memories
Tell A Friend
Šodien atcerējos par vecām labām piemirstām lietām. Kur pie velna ir pazudis čats? Vai tiešām vairs nekur nekā nav? vismaz kāds aktīvs eng variants, ja jau lv draugiem.lv ir visu nogrāvuši.
Add to Memories
Tell A Friend
Мой результат теста
- Реализатор
Add to Memories
Tell A Friend
Palasījos par topošo Pļavnieku parku tepat pie mājas, sapriecājos. Sakoptu beidzot to čūsku midzeni, uztaisītu aktīvas izklaides vietas visa vecuma cilvēcīšiem - jauki. http://www.rigasaustrumi.lv/Dokumenti/faili/pielikumi/2011/foto/Attstibas_vizija_plavnieku_parks.jpg 
Bet tak izrādās šitam ir pretinieki. No tās šnites - mums neko, neko nevajag, neko, neko ,neko! Grib lai paliek tāda pati nātrēm pieaugusi, suņu sūdiem noklāta bērzu birstaliņa ar mieru un klusumu! Idioti! 
profile
zveers
User: [info]lauwa
Name: zveers
calendar
Back Marts 2015
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031