entries friends calendar user info Previous Previous
Beata solitudo...
Add to Memories
Tell A Friend
Es arī gribu būt deputāts
"Sākotnēji par šī jautājuma iekļaušanu nākamās kārtējās sēdes darba kārtībā nobalsoja 41 deputāts, pret nebija neviens, bet vēl divi atturējās.

Līdz ar to balsojumā piedalījās mazāk nekā puse parlamenta, tāpēc sēdē tika pārbaudīts kvorums. Kvoruma pārbaudes laikā sēdē bija reģistrējušies 68 parlamentārieši. Tad notika atkārtots balsojums par lēmumprojekta iekļaušanu nākamajā sēdē, kurā atkal piedalījās mazāk par pusi deputātu."

Es te drusciņ nesaprotu:
1) Ir 100 deputāti. Darbā no tiem ir 68! Ko dara pārējie 32 savā darba laikā? 32%!
2) No turpat tupošajiem 68, nobalso 42+2 = 44. Ko dara tur tupošie vēl 24? 3 daļa pat turpat sēžot nespēj piespiest podziņu? Vismaz atturēšanās podziņu, ka jau sava viedokļa nav! Lai gan tās podziņas esamību visu laiku esmu apbrīnojusi, ja jau tu piedalies lemšanā, tad nu tiec ar sevi skaidrībā esi par vai pret. Ja nespēj izlemt, tad nav ko tur līst.
Kā valstī var būt kārtība ar tādu bardaku augšgalā? Veselu sēdi 'nostrādājuši' un nespēj pat izlemt vai šo jautājumu 'strādās' arī nākamreiz! Kas būtu, ja privātuzņēmumā šādi notiktos sapulces? :D
Add to Memories
Tell A Friend
Lieliska iespēja jauniem matemātikas uzdevumiem:
Ielaižam Latvijā 220 bēgļus. Katru gadu papildinam ar vēl 150 bēgļiem. 1/3 no bēgļiem ir sievietes 'labākajos gados'. Katru gadu 2/3 no sievietēm dzemdē pa bērnam. Cik bēgļu būs Latvijā pēc 10 gadiem?
Add to Memories
Tell A Friend
Kaut kāds nemiers sirdī, gribas ko jaunu pasākt. Varbūt laiks pievērsties slēpņošanai? Vajadzētu ko jaunu izklaidei ar ģimeni. Uz restorāniem un dzejas vakariem jau ar bērniem nevar, slēpņu meklēšana svaigā gaisā ar interesantu objektu apskati būtu kāreiz ar bērniem darāma lieta. Pie tam te daži punkti pat kājāmejamā attālumā :)
Add to Memories
Tell A Friend
Šoreiz man ir tik interesanti, kas būs tālāk, ka laikam ar neiešu gulēt un gaidīšu rezultātus. Laikam veca palieku.
Add to Memories
Tell A Friend
Vakar biju nobalsot.
Vispaar pastaastiet, kaada velna peec ir dazhaadi saraksti? Kaapeec man no Salaspils jaasperas uz Riigu? Vai no Jeekabpils vai no Daugavpils. Seedees ta tas galarezultaats taapat Riigaa, kopaa, nu ta vajag vienaadas iespeejas visaa valstii.
Un kas tas par stulbumu ar balss nodoshanu glabaashanaa. Kaapeec nevar kaa citaam reizeem, vienkaaarsh ieprieksheejaa balsoshana. Nee, iedod veel numurinju, vari paardomaat un pabojaat kaadam nervus atkaartoti. Nu iidiotisms. Nobalsoji un basta.
Vispaar, jo taalaak, jo trakaak.
Add to Memories
Tell A Friend
Vakar, bērnudārza māmiņu dienas pasākumā, starp vecākiem bij dzirdamas sarunas latviešu, krievu, angļu, vācu un poļu valodās. Parasta valsts latviešu dārziņa grupa.
Add to Memories
Tell A Friend
Gaidu eiro. Sen jau pamanīju, ka cenas mums kā visur Eiropā, vienīga šķirba, ka valūta cita, cipari vienādi. Tagad būs redzama atšķirība ciparos, vienāda būs tikai valūta :D
Add to Memories
Tell A Friend
Vienu gan es tais bērnudārza lietās nesaprotu - kāpēc vesela kaudze vecāku saviem puikām velk zeķbikses+šortus? Nekad neesmu spējusi saprast šitā apkopojuma jēgu. Nu manā bērnībā ar vilka, tik man likās ka nav ko uzvilkt bērnam, kas ir, to ģērbj, bet takš mūsdienās veikalos visu var dabūt. Lab, manam sīkam ar ir skapī zeķubikses, bet nu ziemai, zem biksēm vilkšanai, lai siltāk, ne jau zem šortiem! Šorti tak ir silta laika apģērbs.
Kāds izskaidros, kas tik kruts ir puikam zeķbiksēs un šortos?
Add to Memories
Tell A Friend
Tik jokaina sesija nekad nav bijusi. Pagaidām 4x7, vēl 2 atzīmes palikušas. Vienmēr ir bijis vai nu knapi izvilkts 4/5 (riebj priekšmets/pasniedzējs/vēlkautkas) vai 8/9. a te visi rindiņā. :D Nu vienīg mācīšanās kā suga šai mājā tiek izskausta jau saknē, vienīgiais klusais laiks ir ~22:00-6:00, un man ar gribās pabaudīt mieru un klusumu un arī dažreiz pagulēt. Nu ta pa minimumu, tāpēc laikam tā sanāk. Šodien pēdējais eksis un tad vēl 2ned, lai pabeigtu (uztaisītu) vienu kursa darbu. Un ta būs viss. Vispār ož pēc sesijas bez parādiem, tas arī apbrīnojami :D
Un šodien 'jauno vecāku' sapulce dārziņā, iesim paklausīties kur īsti Rūcis tiks, būs pie māsas grupiņā vai nē.
Un rītā sarunāts boulings ar vīru un draugiem. ;) 2 stundas bumbu ripināšana un tad vakariņas. Bez bērniem, bez trokšņa, bez stresa, tikai izklaide. wiii!
Add to Memories
Tell A Friend
Šodien atcerējos par vecām labām piemirstām lietām. Kur pie velna ir pazudis čats? Vai tiešām vairs nekur nekā nav? vismaz kāds aktīvs eng variants, ja jau lv draugiem.lv ir visu nogrāvuši.
profile
zveers
User: [info]lauwa
Name: zveers
calendar
Back Oktobris 2015
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031