entries friends calendar user info Previous Previous
Beata solitudo...
Add to Memories
Tell A Friend
Velosipēdisti! Nu sakiet ko gribiet, bet gandrīz katru rītu gadās kāds, kam gribas iebāzt koku spieķos. Gar ceļu izbūvēts plats veloceļš ar gājējceļu. Tukš. Bez pieturām, gājējdrūzmām vai kādiem citiem apgrūtinošiem apstākļiem. Bet tak tāpat atrodas murmuļi, kas ripina pa ceļu. Kāda iksa pēc? Tiešām nesajēdz, ka traucē. Regulār jāvelkas aiz kāda šāda idiņa, lai viņu nenonestu un tiktu šim garām. Tieši blakus platam, tukšam veloceļam!!!! Es viņus tiešām nesaprotu.
Add to Memories
Tell A Friend
Skolas forma.
Jā, nu man ir ko teikt!
Mūsskolā prasa tikai formas vestes. Neuzstājīgi, daudzi nenēsā, nez, vai viņus kāds aiztiek. Mana meita nēsā, viņai patīk. Man, ja godīgi, arī patīk. Veste, 5 balti polo, pāris bikses un svārki un zeķīšu/apenīšu komplekts - un nav jālauza galva, ko kuru dienu uz skolu vilkt.
Bet protams dzīve nav rožu dārzs un tajā visā ir viens liels, resns BET. Piektdien aplūkoju jauno, smuko vesti. Nēsāta 5 dienas tikai uz skolu. Savēlusies bumbuļos!!! Vēl ne reizi nav mazgāta, tā ka nepareizu kopšanu man piešūt nevar. Veste bērnam pa 25€ pēc nedēļas, pirms mazgāšanas, jau izskatās kā vecs sū... Bail domāt, kāda viņa būs ap ziemassvētkiem. Pieliku blakus brāļa adīto vestīti. Pirkta iekš george no skolas drēbju klāsta pa nepilni 5€. Nēsāta pa spēļlaukumiem, auto, āru, aktīvam puikam, vismaz 2reiz mazgāta parastā režīmā ar džinsiem un citām drēbēm - ne mazāko nēsāšanas pazīmju. Ideāla, kā jauna. Te lūk gribas vienkārši kaukt uz mēnesi, kāda iksa pēc mēs atbalstām šādus LV ražotājus? Es pat nepieminēšu to viņu kruto pasūtīšanu pusgadu iepriekš un tikai 2reiz gadā.
Add to Memories
Tell A Friend
Suntažu jaunā katoļu baznīca. Pirmo reizi redzēju, ka baznīcā ir bērnu stūrītis: galdiņš ar krēliņiem, mantas, grāmatiņas un mierīgi spēlējošies 1,5-3gadnieki. Troksnīti rada, bet krietni mazāku kā nepatikā un aiz garlaicības brēcot un skraidot. Tas tā tagad ir daudz kur vai tiešām reta parādība?
Add to Memories
Tell A Friend
Nus, dārgās meiteņu mammas! Man rīt vajadzētu sagādāt meitai dārziņa izlaidumkurpes (34izm), kur lai brauc meklēt? Rīt būšu Rīgas pļavniekgalā, gluži uz centru vai Imantu braukt negribas. Ikdienas apavus sīkiem pērkam sportdirectā, bet izejamo tur nav. :/
Add to Memories
Tell A Friend
Kad neko negribas darīt, ta ņemam vienu veselu vistiņu, ietupinam slowcookā, apberam ar sāl-pipar-garšvielām, piespiežam podziņu un ejam tālāk slinkot pie šujmašīnas :D Nu lab, pēcāk uztaisīšu klāt arī dārzeņu sautējumu, bet arī tos var smuki apmētāt apkārt vistai, lai pavisam pa slinko ;)

Šodien apšūdīnāju kārtējās caurās puikabikses )
Add to Memories
Tell A Friend
Vakar uz 3 aizvedu meitu uz teātrmēģinājumu, ar mazajiem stundu pavazājāmies ap dārziņu un tad savācu abus lielos un mājās.
Šodien to pašu uz 11. Puiks bij ārā, ieraudzījis mani nipakam vairs negribēja palikt dārziņā, uzstāja uz tā, ka viņam ir atnākuši pakaļ. Neiedarbojās arī tas, ka pēcpusdienā teātris būs. Nu tā kā vēl ir diezgan puņķains, ta es neuzstāju. Pastaigājām atkal ap dārziņu gandrīz stundu un ta bariņā visi mājās.
Rītā nevaru izdomāt laist jau meitēnu uz visu dienu vai atkal 11 vest tikai uz mēģinājumu. Deguns vēl tek, bet spars uz niķiem ir atgriezies, laikam jau jālaiž mācīties. Ceturtdien toč jāiet, tad nu būs tā lielā teātrdiena.
Ar slimošanas pazīmēm šiem tā - meita slimojot ir rātna kā jēriņš, paklausīga un mīļa, ja sāk niķi parādīties, tātad iet uz labo pusi. Puikam pretēji-slimojot ir neciešamms, čīkst, pīkst, zāles iedabūt nevar, viss ir slikti. Ja sāk palikt lietojams, ir labāk. :)
Add to Memories
Tell A Friend
Mazajam puisietim pirmais mēnesis nosvinēts. Ēd un guļ vēljoprojām, kā jau pieklājas. Ir iemācījies riktīg padot balsi, ja iekavē ēdienreizi. :) viennakt nogulējām no 10-4n izlaižot barošanu 1. Sacerējos, palielināju normu un nu tik sākšu 7reiz dienā barot un 6h pēd kārtas pagulēt, kā tad, šonakt 1:15 sacēla haju - kur pudele!
Lielajam puisietim 5 gadi nosvinēti. Sestdien bija lielveikala rotaļistabā, tur kāds maziņš puisēns no trubas uzšļūcis virsū. Pirksts sāp, sapampis. Tad nu svētdien, savā dzimšandienā no paša rīta brauca ar tēti uz BKUS, sabildēja, konstatēja lūzumu un saģipsēja roku līdz elkonim. Nosmējām, labākais, ko tēvs traumatologs bērnam var iedāvāt dzimšandienā - ģipsis :D uz 3 nedēļām. Pirmo nedēļu laikam pa māju, tad jau skatīsies, ja būs apradis gan jau sūtīs uz dārziņu.
Vakar mājās paliku ar 3 jaunākajiem - zīdainis, knīpa, kas vēl puņķojas un ģipšainais. Ap 11 zvans no dārziņa - meitēns esot izvēmies, lai nāk pakaļ. Aizgājām, savācām. Mājās bik pačinkstēja, ka sāp vēders, bet kad aizdzinu gulēt, pa 10 min sāpes pārgāja. Nekādu slimības pazīmju, apetīte ar kā zvērēnam.
Bet nu šodien ta jau palieku mājā ar visiem. Ja sāks nest jumtu nost, rīt visus lielos aiztriekšu uz dārziņu. :D
Galvenais jautājums - kādas ir manas izredzes atgriezties darbā ar šādu režīmu pēc gada?
Add to Memories
Tell A Friend
Mājās ir tik labi,nu tiiiik labi! Ne mirkli nav miera, darbs dzen darbu un apsēsties dabū uz brīžiem, kad jābaro sīki vai visi guļ. :D bet nu neko enerģija vēl ir. Šodienas otrā daļa jau bij vieglāk, kad vīrs mājās. Rīt lielie uz dārziņu, palikšu ar diviem.
Vēl plānoju dienas režīmus un mainam ritmus. Izmantojot pulksteņgrozīšanu mainu arī sīcim ēdamlaikus, i neko, katru reizi barojot par 10 min ārtāk dienas laikā var grafiku par stundu aizbīdīt. Ja agrāk bij 00-3-6-9-12-15-18-21 ta tagad būs 1-4-7-10-13-16-19-22, tā man būs vieglāk ar citiem ģimenslocekļiem sabīdīt dienasplānus.
Sīks turpina ēst mammas pienu no pudeles. Un pārējā laikā gulēt. Barošana vēl joprojām prasa daudz laika un pacietības, pirmo izsalkumu fiksi noremdē un ta mieg ciet.
Lielie par brālīti sajūsmā. Knīpa sākumā pētīja ar neizpratni vai tas cilvēks vai manta. Tagad jau patīk, vislaik provē paglaudīt, sapaijāt. Arī ielavoties viena istabā, kad brālīts guļ un mamma neredz.
Add to Memories
Tell A Friend
Sākam domāt, kur lai nākamvasar aizbrauc. Pagājušogad bij Lietuva, šogad Igaunija un Londonas lidojums. Plānojam braucienu ar savu auto, ar nakšņošanu viesnīcās vai vismaz mājelēs ar dušu un tuzi.
Gribējās Skandināviju, bet tur vajag tā uz nedēļām 2 lai pamatīgi izbraukātu, tad nu uz dažiem gadiem jāatliek, tam sīkie nebūs gatavi un interesanti šiem ar nebūs.
Ta sākam domāt par Vācijas legolandi. Tam kāreiz varētu bērnu vecums atbilst. Vispār nākamvasar vajadzētu tā uz dienām 3-4, lielie ir gana prātīgi, sīkais vēl būs "nekur nemucējs", grūtākais būs ar knīpu, bet viņa vispār diezgan rāma.
Kur vēl var aizvest sīkos? Vecumi būs 7g, 5,5g, 2,5g un 0,5g.
Add to Memories
Tell A Friend
Es arī gribu būt deputāts
"Sākotnēji par šī jautājuma iekļaušanu nākamās kārtējās sēdes darba kārtībā nobalsoja 41 deputāts, pret nebija neviens, bet vēl divi atturējās.

Līdz ar to balsojumā piedalījās mazāk nekā puse parlamenta, tāpēc sēdē tika pārbaudīts kvorums. Kvoruma pārbaudes laikā sēdē bija reģistrējušies 68 parlamentārieši. Tad notika atkārtots balsojums par lēmumprojekta iekļaušanu nākamajā sēdē, kurā atkal piedalījās mazāk par pusi deputātu."

Es te drusciņ nesaprotu:
1) Ir 100 deputāti. Darbā no tiem ir 68! Ko dara pārējie 32 savā darba laikā? 32%!
2) No turpat tupošajiem 68, nobalso 42+2 = 44. Ko dara tur tupošie vēl 24? 3 daļa pat turpat sēžot nespēj piespiest podziņu? Vismaz atturēšanās podziņu, ka jau sava viedokļa nav! Lai gan tās podziņas esamību visu laiku esmu apbrīnojusi, ja jau tu piedalies lemšanā, tad nu tiec ar sevi skaidrībā esi par vai pret. Ja nespēj izlemt, tad nav ko tur līst.
Kā valstī var būt kārtība ar tādu bardaku augšgalā? Veselu sēdi 'nostrādājuši' un nespēj pat izlemt vai šo jautājumu 'strādās' arī nākamreiz! Kas būtu, ja privātuzņēmumā šādi notiktos sapulces? :D
profile
zveers
User: [info]lauwa
Name: zveers
calendar
Back Oktobris 2016
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031