entries friends calendar user info Previous Previous
Beata solitudo...
Add to Memories
Tell A Friend
Nu ta laimīgu jauno gadu!
Add to Memories
Tell A Friend
Vakcīna nr. 2
Dabūju bačas savam čipam. Tagad vajadzētu to magnētu noprovēt, bet drusku bail, ka ko nenojauc sistēmā. 🤣
Šodien nevarot sportot un pirtī iet.
Add to Memories
Tell A Friend
Nu visgudrie cibiņi, sakiet man tā:
Kur nopirkt tetri? Tādu parasto, kādus mēs skolā spēlējām, ne internetveikalos ar ilgu gaidīšanu, bet tā rīt piebraukt un nopirkt. Rīgā.
Add to Memories
Tell A Friend
Cibiņas un cibiņi, kam regulāri nāk uz māju māj-āzis uzkopšanai - ko tāds cilvēks dara? Interesē tie darbi, ko var izveikt regulāri reizi nedēļā.
Add to Memories
Tell A Friend
Šorīt arī mazais uzkarsis. Trīs mazi temperatūraiņi vienlaicīgi ir daudz.
Bet es pagaidām turos. Vīrs vakar uzspieda izdzert koldreksu uz nakti, šodien tiešām ir labāk, pazudusi sajūta ka tūlīt, tūlīt es ar izbeugšos. Vīrs rīt kā brauc, tā atkal līdz svētdienai, tā ka man jānoturas vien būs. Jāizdomā tik, ko no veikala pasūtīt, lai maksimāli samazinātu ēsttaisīšanas.
Add to Memories
Tell A Friend
Šodien kaut kāds brīvdienu nekonegribulis uznācis. Vakarā vēl jāved uz treniņu, bet nu tā negribās, tāāā negribas. Piektdienas vakars, eeeeeh. Bet vajag, vajag!
Sīkos uz rītdienas eksāmenu gan tāpat neņem, nevarot vēl izpildīt to, ko treners no šiem grib, nu ta neko, cerams pavasarī ņems. Bet nu tad vēl jo vairāk vajag treniņus. Mani gan tš bikiņ priecē fakts, ka rīt viņus nekur nebūs jāved. Ak es, slinkā māte.
Add to Memories
Tell A Friend
Vēl vīrs pavisam nejauši, pētot iekrātās atvaļinājumdienas, atklāja, ka jaunākais nav pielikts pie apgādājamiem. Kā jau vienmēr tai sū valsts iestādē paprovē tik kaut kam līdzi neizsekot. Bet nu ceram par gadu atpakaļ vismaz dabūt, apm 40 mēnesī plusā sanāk. x12 būtu ļoti patīkami.
Add to Memories
Tell A Friend
Uzkrājušies jautājumi.
1) pirmklasnieks un tehnoloģijas. Sāk rasties vajadzība pēc mobīļa lielajai meitai. Paliek arvien patstāvīgāka un varētu visu laiku mamma nebūt blakus, ja varētu sazināties. Arī kompi vajadzētu - eklasei, starit un citas mācībfigņas. Grāmatas arī labāk grib uz ekrāna un man ir savilkta čupa. Tad nu nevaru tikt skaidrībā - gādāt androīdu vai prastu podziņtrubiņu un planšeti mājās izsniegšanai(bez īpašumtiesībām). It kā otrs variants liekas prātīgāks, īpaši sākumam, bet tak klasē kam nu ir tiem tie glaudāmie. Negribas arī ka apcelt sāk.
2) kabatasnaudas. Man sāk šķist, ka bērnam vajag savu kapeiku. Lai sāk apzināt vērtību, mācīties tērēt, jo patreiz par naudu sajēgas vispār nav. Iesākumam pa piem., 2€/ned. Te lielākais jautājums - vai tikai lielajai vai puikam viņa 6 gados ar. It kā viens ir skolēns un otrs vēl bērnudārznieks, bet līdz šim viņi vienmēr kā 'lielie bērni' ar vienādiem noteikumiem.
Nu vecāki ar vairākiem un lielākiem - ko ieteiksiet?
Add to Memories
Tell A Friend
Velosipēdisti! Nu sakiet ko gribiet, bet gandrīz katru rītu gadās kāds, kam gribas iebāzt koku spieķos. Gar ceļu izbūvēts plats veloceļš ar gājējceļu. Tukš. Bez pieturām, gājējdrūzmām vai kādiem citiem apgrūtinošiem apstākļiem. Bet tak tāpat atrodas murmuļi, kas ripina pa ceļu. Kāda iksa pēc? Tiešām nesajēdz, ka traucē. Regulār jāvelkas aiz kāda šāda idiņa, lai viņu nenonestu un tiktu šim garām. Tieši blakus platam, tukšam veloceļam!!!! Es viņus tiešām nesaprotu.
Add to Memories
Tell A Friend
Skolas forma.
Jā, nu man ir ko teikt!
Mūsskolā prasa tikai formas vestes. Neuzstājīgi, daudzi nenēsā, nez, vai viņus kāds aiztiek. Mana meita nēsā, viņai patīk. Man, ja godīgi, arī patīk. Veste, 5 balti polo, pāris bikses un svārki un zeķīšu/apenīšu komplekts - un nav jālauza galva, ko kuru dienu uz skolu vilkt.
Bet protams dzīve nav rožu dārzs un tajā visā ir viens liels, resns BET. Piektdien aplūkoju jauno, smuko vesti. Nēsāta 5 dienas tikai uz skolu. Savēlusies bumbuļos!!! Vēl ne reizi nav mazgāta, tā ka nepareizu kopšanu man piešūt nevar. Veste bērnam pa 25€ pēc nedēļas, pirms mazgāšanas, jau izskatās kā vecs sū... Bail domāt, kāda viņa būs ap ziemassvētkiem. Pieliku blakus brāļa adīto vestīti. Pirkta iekš george no skolas drēbju klāsta pa nepilni 5€. Nēsāta pa spēļlaukumiem, auto, āru, aktīvam puikam, vismaz 2reiz mazgāta parastā režīmā ar džinsiem un citām drēbēm - ne mazāko nēsāšanas pazīmju. Ideāla, kā jauna. Te lūk gribas vienkārši kaukt uz mēnesi, kāda iksa pēc mēs atbalstām šādus LV ražotājus? Es pat nepieminēšu to viņu kruto pasūtīšanu pusgadu iepriekš un tikai 2reiz gadā.
profile
zveers
User: [info]lauwa
Name: zveers
calendar
Back Augusts 2022
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031