entries friends calendar user info Previous Previous
Beata solitudo...
Add to Memories
Tell A Friend
Šorīt arī mazais uzkarsis. Trīs mazi temperatūraiņi vienlaicīgi ir daudz.
Bet es pagaidām turos. Vīrs vakar uzspieda izdzert koldreksu uz nakti, šodien tiešām ir labāk, pazudusi sajūta ka tūlīt, tūlīt es ar izbeugšos. Vīrs rīt kā brauc, tā atkal līdz svētdienai, tā ka man jānoturas vien būs. Jāizdomā tik, ko no veikala pasūtīt, lai maksimāli samazinātu ēsttaisīšanas.
Add to Memories
Tell A Friend
Šodien kaut kāds brīvdienu nekonegribulis uznācis. Vakarā vēl jāved uz treniņu, bet nu tā negribās, tāāā negribas. Piektdienas vakars, eeeeeh. Bet vajag, vajag!
Sīkos uz rītdienas eksāmenu gan tāpat neņem, nevarot vēl izpildīt to, ko treners no šiem grib, nu ta neko, cerams pavasarī ņems. Bet nu tad vēl jo vairāk vajag treniņus. Mani gan tš bikiņ priecē fakts, ka rīt viņus nekur nebūs jāved. Ak es, slinkā māte.
Add to Memories
Tell A Friend
Vēl vīrs pavisam nejauši, pētot iekrātās atvaļinājumdienas, atklāja, ka jaunākais nav pielikts pie apgādājamiem. Kā jau vienmēr tai sū valsts iestādē paprovē tik kaut kam līdzi neizsekot. Bet nu ceram par gadu atpakaļ vismaz dabūt, apm 40 mēnesī plusā sanāk. x12 būtu ļoti patīkami.
Add to Memories
Tell A Friend
Uzkrājušies jautājumi.
1) pirmklasnieks un tehnoloģijas. Sāk rasties vajadzība pēc mobīļa lielajai meitai. Paliek arvien patstāvīgāka un varētu visu laiku mamma nebūt blakus, ja varētu sazināties. Arī kompi vajadzētu - eklasei, starit un citas mācībfigņas. Grāmatas arī labāk grib uz ekrāna un man ir savilkta čupa. Tad nu nevaru tikt skaidrībā - gādāt androīdu vai prastu podziņtrubiņu un planšeti mājās izsniegšanai(bez īpašumtiesībām). It kā otrs variants liekas prātīgāks, īpaši sākumam, bet tak klasē kam nu ir tiem tie glaudāmie. Negribas arī ka apcelt sāk.
2) kabatasnaudas. Man sāk šķist, ka bērnam vajag savu kapeiku. Lai sāk apzināt vērtību, mācīties tērēt, jo patreiz par naudu sajēgas vispār nav. Iesākumam pa piem., 2€/ned. Te lielākais jautājums - vai tikai lielajai vai puikam viņa 6 gados ar. It kā viens ir skolēns un otrs vēl bērnudārznieks, bet līdz šim viņi vienmēr kā 'lielie bērni' ar vienādiem noteikumiem.
Nu vecāki ar vairākiem un lielākiem - ko ieteiksiet?
Add to Memories
Tell A Friend
Velosipēdisti! Nu sakiet ko gribiet, bet gandrīz katru rītu gadās kāds, kam gribas iebāzt koku spieķos. Gar ceļu izbūvēts plats veloceļš ar gājējceļu. Tukš. Bez pieturām, gājējdrūzmām vai kādiem citiem apgrūtinošiem apstākļiem. Bet tak tāpat atrodas murmuļi, kas ripina pa ceļu. Kāda iksa pēc? Tiešām nesajēdz, ka traucē. Regulār jāvelkas aiz kāda šāda idiņa, lai viņu nenonestu un tiktu šim garām. Tieši blakus platam, tukšam veloceļam!!!! Es viņus tiešām nesaprotu.
Add to Memories
Tell A Friend
Skolas forma.
Jā, nu man ir ko teikt!
Mūsskolā prasa tikai formas vestes. Neuzstājīgi, daudzi nenēsā, nez, vai viņus kāds aiztiek. Mana meita nēsā, viņai patīk. Man, ja godīgi, arī patīk. Veste, 5 balti polo, pāris bikses un svārki un zeķīšu/apenīšu komplekts - un nav jālauza galva, ko kuru dienu uz skolu vilkt.
Bet protams dzīve nav rožu dārzs un tajā visā ir viens liels, resns BET. Piektdien aplūkoju jauno, smuko vesti. Nēsāta 5 dienas tikai uz skolu. Savēlusies bumbuļos!!! Vēl ne reizi nav mazgāta, tā ka nepareizu kopšanu man piešūt nevar. Veste bērnam pa 25€ pēc nedēļas, pirms mazgāšanas, jau izskatās kā vecs sū... Bail domāt, kāda viņa būs ap ziemassvētkiem. Pieliku blakus brāļa adīto vestīti. Pirkta iekš george no skolas drēbju klāsta pa nepilni 5€. Nēsāta pa spēļlaukumiem, auto, āru, aktīvam puikam, vismaz 2reiz mazgāta parastā režīmā ar džinsiem un citām drēbēm - ne mazāko nēsāšanas pazīmju. Ideāla, kā jauna. Te lūk gribas vienkārši kaukt uz mēnesi, kāda iksa pēc mēs atbalstām šādus LV ražotājus? Es pat nepieminēšu to viņu kruto pasūtīšanu pusgadu iepriekš un tikai 2reiz gadā.
Add to Memories
Tell A Friend
Suntažu jaunā katoļu baznīca. Pirmo reizi redzēju, ka baznīcā ir bērnu stūrītis: galdiņš ar krēliņiem, mantas, grāmatiņas un mierīgi spēlējošies 1,5-3gadnieki. Troksnīti rada, bet krietni mazāku kā nepatikā un aiz garlaicības brēcot un skraidot. Tas tā tagad ir daudz kur vai tiešām reta parādība?
Add to Memories
Tell A Friend
Nus, dārgās meiteņu mammas! Man rīt vajadzētu sagādāt meitai dārziņa izlaidumkurpes (34izm), kur lai brauc meklēt? Rīt būšu Rīgas pļavniekgalā, gluži uz centru vai Imantu braukt negribas. Ikdienas apavus sīkiem pērkam sportdirectā, bet izejamo tur nav. :/
Add to Memories
Tell A Friend
Kad neko negribas darīt, ta ņemam vienu veselu vistiņu, ietupinam slowcookā, apberam ar sāl-pipar-garšvielām, piespiežam podziņu un ejam tālāk slinkot pie šujmašīnas :D Nu lab, pēcāk uztaisīšu klāt arī dārzeņu sautējumu, bet arī tos var smuki apmētāt apkārt vistai, lai pavisam pa slinko ;)

Šodien apšūdīnāju kārtējās caurās puikabikses )
Add to Memories
Tell A Friend
Vakar uz 3 aizvedu meitu uz teātrmēģinājumu, ar mazajiem stundu pavazājāmies ap dārziņu un tad savācu abus lielos un mājās.
Šodien to pašu uz 11. Puiks bij ārā, ieraudzījis mani nipakam vairs negribēja palikt dārziņā, uzstāja uz tā, ka viņam ir atnākuši pakaļ. Neiedarbojās arī tas, ka pēcpusdienā teātris būs. Nu tā kā vēl ir diezgan puņķains, ta es neuzstāju. Pastaigājām atkal ap dārziņu gandrīz stundu un ta bariņā visi mājās.
Rītā nevaru izdomāt laist jau meitēnu uz visu dienu vai atkal 11 vest tikai uz mēģinājumu. Deguns vēl tek, bet spars uz niķiem ir atgriezies, laikam jau jālaiž mācīties. Ceturtdien toč jāiet, tad nu būs tā lielā teātrdiena.
Ar slimošanas pazīmēm šiem tā - meita slimojot ir rātna kā jēriņš, paklausīga un mīļa, ja sāk niķi parādīties, tātad iet uz labo pusi. Puikam pretēji-slimojot ir neciešamms, čīkst, pīkst, zāles iedabūt nevar, viss ir slikti. Ja sāk palikt lietojams, ir labāk. :)
profile
zveers
User: [info]lauwa
Name: zveers
calendar
Back Maijs 2018
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031