« previous entry | next entry »
Jun. 16., 2009 | 04:32 am
posted by: bumbumbumz in pajautaa

mīļās meitenes,

man te tāds intīmāks jautājums,
vai jums ir kādreiz bijis, ka nākošajā dienā pēc seksa ir tāda nekomforta sajūta un vēlme iet uz tualeti visu laiku, lai arī nekāda lielā urinēšana nesanāk.

lasīju par visām sts slimībām, bet visur teikts, ka pirmās pazīmes parādās 3-20 dienu laikā..

varētu būt, ka tas ir dēļ tā, ka kādu laiciņu nebija bijis sekss un tagad sanāca tā diezgan wiild?

# | jā, ir doma! | Add to Memories


Comments {33}

Mirkli, tu esi skaists!  Jel kavējies!

from: [info]maruta
date: Jun. 16., 2009 - 05:03 am
#

Ar šo tu gribēji pasaulei pastāstīt, ka tev beidzot ir sekss. Apsveicam.

Atbildēt | Diskusija


from: [info]bumbumbumz
date: Jun. 16., 2009 - 05:07 am
#

ne gluži,

vairāk es uztraucos par savu veselību un gribu zināt, vai tā var būt ar vienkārši tāpat, nevis dēļ kaut kā veselības bojājoša

Atbildēt | Iepriekšējais | Diskusija


Mirkli, tu esi skaists!  Jel kavējies!

from: [info]maruta
date: Jun. 16., 2009 - 05:08 am
#

Protams, ka var būt kkādas mikrotraumas, jo na pierasts.

Atbildēt | Iepriekšējais


Pastaiga ar draugiem

from: [info]aleja
date: Jun. 16., 2009 - 08:15 am
#

ja uztraucies, tad aizej pie ārsta, nevis lūdz uzstādīt sev diagnozi interneta lietotājiem

Atbildēt | Iepriekšējais


anna molly

from: [info]bulletproof
date: Jun. 16., 2009 - 07:16 am
#

Tā ir elementāra apsaldēšanās.
Vai nu uz betona sasēdējies, ar plikām kājām stagāji, vai arī tev sekss uz betona vai ledus bija. Bet tā, sekss tur ņipričom, arī bez tā tev tagad tā būtu.

Atbildēt


Nepabeigtā dienasgrāmata

from: [info]dienasgramata
date: Jun. 16., 2009 - 09:14 am
#

Oh, baby, baby, it's a wild world
It's hard to get by just upon a smile
Oh, baby, baby, it's a wild world
and I'll always remember you like a child

(c) Cat Stevens

Atbildēt


piile

from: [info]piile
date: Jun. 16., 2009 - 09:17 am
#

Tev ir urīnvada iekaisums. uzreiz pie ārsta!

Atbildēt | Diskusija


from: [info]digna
date: Jun. 16., 2009 - 09:53 am
#

Jā, parasts cistīts.
Risinājums:
=Aptieka ----> prasām Urosept ------> pērkam vienu - divas plāksnītes (viena maksā latu ar kapeikām mūsdienās) ------> tabletes lietojam trīs reizes dienā pa divām, pirmo dienu var lietot pa trim, ja baigais diskomforts.
Tas ir homeopātisks, nav kaitīgs un bīstams, tāpēc var droši lietot. Un, ja jau pirmajā dienā pāriet simtōmi, tik un tā vēl dažas dienas šitais jāpalieto.

=Var arī sēdēt siltā gultiņā un lielos daudzumos dzert nestipru Miltenāju tēju un tad čurāt būs ko un visas sūdzības pāries ~pa dienu.

Traucēt ārstu ar tādu sūdu būtu muļķīgi - i laiks iztērēts, i lats! :D Ja augstākminētās lietas nepalīdz 1 - 3 dienu laikā, tad gan pie ārsta, nodot čuru un skatīties, vai nav atibiōtiks pret sliktajām baktērijām pūslītī jādzer.. :)

Atbildēt | Diskusija


Zetinja Tresor

from: [info]zetinja
date: Jun. 16., 2009 - 12:06 pm
#

Absurds! Noteikti pie ārsta, es reiz ar šim tautas metodēm šito iekaisumu ielaidu līdz 2 antibiotiku kursiem un kā uz batuta strauji lēkājošu temperatūru 38 - 41 grādu temperatūrā.

Atbildēt | Iepriekšējais | Diskusija


from: [info]digna
date: Jun. 17., 2009 - 04:00 pm
#

Tas ir jāmāk.
Abas augstākminētās metōdes zinu kopš bērnības un nekad neesmu tajās vīlusies.

Atbildēt | Iepriekšējais


from: [info]areems
date: Jun. 16., 2009 - 12:12 pm
#

draudziņ, ja homeopātisks, tad ne tikai nekaitīgs un nebīstams, bet arī nestrādājošs

Atbildēt | Iepriekšējais | Diskusija


from: [info]digna
date: Jun. 17., 2009 - 04:00 pm
#

Muļķības.

Atbildēt | Iepriekšējais | Diskusija


from: [info]areems
date: Jun. 17., 2009 - 05:50 pm
#

hehe, tava seja ir muļķības. apskati http://klab.lv/community/pajautaa/4837567.html?thread=43506623#t43506623, un ja paliek kas neskaidrs, es tepat vien būšu. ar zobentiņu pie sāniem, vienmēr gatavs nozvetēt dumiķus :)

Atbildēt | Iepriekšējais | Diskusija


digna

from: [info]digna
date: Jun. 17., 2009 - 06:58 pm
#

Man paliek neskaidrs, kāpēc man tur jāskatās?
Tāpēc, ka Tu jau tur peipisies pie vārda homeopātija?

Ja Tu domā, ka augu izcelsmes produkti neko nekam nelīdz, tad dumiķis esi vien Tu pats, tad jau sanāk, ka gadsimtiem ilgi cilvēki lietojuši preparātus, kuri nekam neder.
Plus, aizej ka pats uz homeopātu aptieku un uzprasi, no kā gatavo tos medikamentus. Jā, piem., lai ārstētu aizkuņģa akmeņus, pēc operācijas homeopāts paprasīs izoperēto akmeni, lai pagatavotu pacientam tikai un vienīgi viņam lietojamas zāles, taču, ļoti daudzos tajos medikamentos ārstnieciskā aktīvā viela ir tieši no augu izcelsmes.

Lūk Tev saite uz homeopātiskās aptiekas produktu sarakstu:
http://www.homeopatiskaaptieka.lv/?p=1321&lang=408

Paņem un paliec gūglē tos medikamentu nosaukumus, redzēsi, ka augu izcelsmes.

Atbildēt | Iepriekšējais | Diskusija


ja tu būtu pacentusies un izlasījusi, man šis sūds tagad nebūtu jāraksta

from: [info]areems
date: Jun. 17., 2009 - 08:10 pm
#

es nedomāju, ka augu produkti nelīdz, bet "nejauc fitoterapiju / herbālo medicīnu ar homeopātiju, ktx". homeopātiskā medicīna ir huiņa, placebo ar uzskrūvētu cenu. un nav svarīgi no kurienes nāk "ārstnieciskā aktīvā viela", motoreļļas vai džungļiem, jo pēc homeopātiskās apstrādes no tās "aktīvās vielas" palicis pāri nebūs nekas, jo tā tiek atjaukta ar ūdeni (un cukuriņu, lai ir ņammīgi) daudz, daudz reižu. tūkstošu tūkstošiem, yo.

un draudziņ, es, atšķirībā no tevis, patiešām esmu ielūkojis kas rakstīts uz homeopātisko zāļu iepakojumiem. būtu stulbi to nedarīt, jo man reiz nācās pakutināt savas dzelzs bumbas izdzerot iepakojumu ar homeopātiskajām miegazālēm. mani drauģeļi bija tikpat stūrgalvīgi kā svešinieki no internetiem. attiecīgo zāļu sastāvā bija stimulants, kas atjaukts ar čupu ūdens. ja tu būtu uzspiedusi uz kaut vienu no manis dotajiem linkiem, tu zinātu, ka homeopātiskais princips ir "like cures like", tas ir, ja nevari aizmigt, tev vajadz dzert ūdenī tūkstoškārt šķaidītu kofeīnu, ja sāp kakls, ūdenī šķaidītu arsēnu (uuun šis ir nopietni, man reiz bija homeopātiskās zāles pret kakla sāpēm ar superatjauktu indi). paņem kādu no savām homeopaciņām rokā un izdibini ko nozīmē tie X/C/D/M. es varu pačukstēt, ka tie ir cipariņi. cipariņi ar to milzīgo reižu skaitu, cik tava "augu izcelsmes aktīvā viela" ir atjaukta ūdenī.

es to visu piepistu, ja vien tu neizskatītos totāli awesome un nebūtu rakstījusi "Es nevienam neko nepārmetu, tikai izsaku savu viedokli. Tumsonīgo. Materiālistisko. Pragmatisko." tavs viedoklis šoreiz ir tālu no materiālā un pragmatiskā, nākamais solis pēc homeopātijas ir SAEINTOLOĢIJAS BAZNĪCA <3.

tev varbūt nepatīk lasīt, tāpēc ņem par labu pirmo jūtūbā atrasto video: http://www.youtube.com/watch?v=tYFwT1LcBdI

Atbildēt | Iepriekšējais | Diskusija


digna

Re: ja tu būtu pacentusies un izlasījusi, man šis sūds tagad nebūtu jāraksta

from: [info]digna
date: Jun. 17., 2009 - 08:50 pm
#

Man liekas, ka mēs runājam par dažādām "homeopātijām" un tas, ko es saucu par homeopātiju nav nekāda fitoterapija. Par placebo neko nepiesiešos - jāteic, tas ir svarīgs arī ķīmiskajiem medikamentiem.
"un draudziņ, es, atšķirībā no tevis" - redz, nevaig tik daudz dirst, es arī esmu gana ieskatījusies, jo pati, ja vispār lietoju kādas zāles, tad iespēju robežās HOMEOPĀTISKAS (lai kā Tev riebtos, ka es tā saku).
Eu, nu tak aizej uz to Lāčplēšielas aptieku un pasaki viņiem visu to, ko man, pasaki, ka viss viņu darbs ir tikai placēbō tirgošana, un to, ka tā patiesībā nav nekāda homeopātija, bet gan fitoterapija / herbālā medicīna.

Neviens Tev visu šo nelika rakstīt.

Un ko Tu piepisies manam izstaktam, nah?!

Atbildēt | Iepriekšējais | Diskusija


es centos

from: [info]areems
date: Jun. 17., 2009 - 09:12 pm
#

tev liekas pareizi, izņemot to, ka nav dažādu homeopātiju. ir homeopātija un ir fitoterapija, un nevajag abas putrot. tas, ka tu un pseidoaptiekāri izmanto nepareizo vārdu, neatbrīvo no atbildības nebūt idiņiem. un vispār, viņi pavisam labi zina, ar ko nodarbojas. to nesajēdz tikai un vienīgi tu. lūk, kas rakstīts viņu mājaslapā:

"Homeopātiskie zāļu līdzekļi atšķiras no tradicionālajā medicīnā lietojamiem medikamentiem ar devām un slimnieka individualitātes ievērošanu. Tie tiek gatavoti no augiem, minerāliem, dzīvnieku izcelsmes produktiem tos ļoti stipri atšķaidot. Biežāk lietotās zāļu formas ir pilieni (jeb dilūcijas), pulveri (jeb triturācijas), tabletes, graudiņi (mazi cukura zirnīši, kas piesūcināti ar zālēm), eļļas, ziedes, ārīgi lietojami spirta šķīdumi."

ja tu zini kaut mazliet ķīmiju/fiziku, būsi dzirdējusi par avogardo skaitli, un vari izdomāt cik daudz no aktīvās vielas paliek pāri pēc miljonsreižu atjaukšanas. (necik).

vēl viens:
"Rīgas “Pirmā homeopātiskā aptieka” bija pirmā ne tikai Latvijā, bet arī visā toreizējās Krievijas teritorijā. Vajadzība pēc šādas aptiekas radās jau 19. gadsimta 20. gados, kad Latvijā sāka izplatīties vācu ārsta Zāmuela Hānemaņa mācība par homeopātiju. Rīgā radās pirmie ārsti homeopāti, bet nebija iespējams pagatavot zāles, jo Z. Hānemanis vienlaikus ar jauno ārstēšanas metodi bija izstrādājis speciālu zāļu pagatavošanas tehnoloģiju."

noskaidro kas ir hānemanis un kāda ir viņa zāļu pagatavošanas tehnoloģija. es nojaušu, ka tu to jau zini (no tevis vienkārši staro dubultģēnijs), bet es vienalga pateikšu, ka tajā sūdu iemaisa ūdenī un pārdod kā īsto mantu

Atbildēt | Iepriekšējais | Diskusija


digna

Re: es centos

from: [info]digna
date: Jun. 17., 2009 - 09:25 pm
#

Ko Tu vari visu laiku kaut ko dirst par mani persōnīgi?
Ko Tu vispār ielaidies ar mani - vienīgo losi, kura domā, ka fitoterapija ir homeopātija - šajā diskusijā?

Atšķaidīti vai neatšķaidīti, bet tie darbojas. Šis nav pārāk labs piemērs, bet pirmais, kas man ienāca prātā - Tu vari dzert 96% spirtu (ja neizdedzināsi rīkli un barības vadu) un vari dzert kaut kādu vieglo čuralu, abi ir alkoholiski dzērieni. Un no abiem iespējams piedzerties.

Atbildēt | Iepriekšējais | Diskusija


:)

from: [info]areems
date: Jun. 17., 2009 - 09:34 pm
#

piedod, ka piepišos personīgi, es zinu, ka tā nav godīgi un smuki. bet man nekas cits neatliek, jo tev atkal nav taisnība. tavs piemērs būtu +/- pareizs tad, ja pudele 96% spirta tiktu atšķaidīta vairāk kā 9000 baseinos.

Atbildēt | Iepriekšējais | Diskusija


digna

Re: :)

from: [info]digna
date: Jun. 17., 2009 - 09:39 pm
#

Viss, es padodos,
bet tas nenozīmē, ka piekāpjos un atzīstu Tava viedokļa pārākumu.
Šķiet, Tava profesionālā esošā vai topošā izglītība ir saistīta ar spēcīgu argumentāciju, kuras, savukārt, man nav, tāpēc - padodos.

Atbildēt | Iepriekšējais | Diskusija


viss kārtībā, mačo.

from: [info]areems
date: Jun. 17., 2009 - 10:41 pm
#

es taču negribu, lai tu piekāpies, nebūt ne. manu sirsniņu visvairāk sasildītu digna, kas, garlaicības mākta, tāltālā nākotnē nolemj vienreiz un par visām reizēm noskaidrot visu par šo štelli (cerībā savākt argumentamunīciju un kārtīgi sabāzt tam lecīgajam, kaitinošajam un nekaunīgajam cibiņam no pagātnes, protams). vislabākajā gadījumā, tu pēc diktiem puņķiem un asarām nonāc pie secinājuma, ka tā visa tomēr ir bijusi huiņa, un ka ļaunie homeopāti ir izmantojuši tavu labvēlību un uzticību. ufff.. tad tu noskaidro kur es dzīvoju, lec taksī un meties pie manis pēc mežon

es gaidīšu ar maisu, bet ja tā tomēr notiek, priecāšos par to dzirdēt. tad gan būtu svētki, ar salūtu, uzvaras deju un lidmašīnu, kas astē velk "TOLD YOU SO" - tu būtu pirmā, kas mainījusi viedokli pēc +/- anonīmas lekšanās internetā. te, galu galā, lielākoties ir tikai preteklības.

un es neesmu pārliecināts par sava viedokļa pārākumu (patiesumu gan). tu esi ļoti brangā kompānijā, latvijas homeopāti ar savām netīrajām roķelēm ir pamanījušies savu vārdiņu piestiķēt visam, kas patiešām varētu būt vērtīgs, labs un strādājošs (fitoterapijai). tizli, bet man toreiz bija samērā ķēpīgi tikt pie _homeopātiskajām_ miegazālēm - aptiekāres uzstājīgi piedāvāja visvisādas zāļu tējas/dabas produktus, no kuriem varētu arī nepamosties. man šķiet, ka es toreiz neveikli pajokoju ar "nē nē, man vajag homeopātiju-homepātiju: to, kas neko nedara". tieši tāpēc es nočnojdozoroju šo štelli, lai sliņķi un tiepšas, kas nevaidā aiziet pie ārsta, neizgrūstu naudu dranķībās. nu, vismaz ne homeodranķībās. vai gaišreģos, viņi sūkā vēl vairāk

Atbildēt | Iepriekšējais | Diskusija


Re: viss kārtībā, mačo.

from: [info]digna
date: Jun. 17., 2009 - 10:46 pm
#

Jau redzu, kur Tevis rakstītajā varētu runāt pretī, bet man jau sen ir apnicis, tāpēc viss, punkts.
Es jau to punktu pieliku ar savu iepriekšējo komentāru.

Atbildēt | Iepriekšējais


Lyr

from: [info]lyrfeel
date: Jun. 16., 2009 - 10:10 am
#

Man arī liekas, ka ar seksu tam nav sakara... Ja vienkārši sāp, tad varbūt... 8))
Bet šajā gadienā salietojies sārmainu vidi rosinošus produktus (tad tās baktērijas ātri mirī nost) - pirmām kārtām dzērvenes (svaigās es nez vai ir tagad jau, bet varbūt saldētas var dabūt, vai tās, kas pūdercukurā), un daudz, daudz šķidruma, vēlams zāļu tējas. Un tam vajadzētu visam ātri pāriet, pa dažā dienām. Ja ne, tad gan ārstu, lai nav lielas problēmas...
Un vēlams neskriet uz tualeti, kā sagribās, bet paciesties, lai tiešām ir, ko čurāt

Atbildēt | Diskusija


barvins

from: [info]barvins
date: Jun. 16., 2009 - 10:16 am
#

Dzērvenes taču ir skābas - kā tad tur ir ar to sārmaino vidi?

Atbildēt | Iepriekšējais | Diskusija


MikusR

:)

from: [info]ugunszirgs
date: Jun. 16., 2009 - 12:36 pm
#

sārmainu vidi rosinošs - skābs ārējais faktors rada sārmainu pretreakciju organisma vidē, lai saglabātu pH "normas" robežās.

Atbildēt | Iepriekšējais | Diskusija


barvins

Re: :)

from: [info]barvins
date: Jun. 16., 2009 - 01:26 pm
#

Hmm, tāpat ņifiga nesaprotu - ja organisms uzdarbojas, lai uzņemto skābi neitralizētu ar atbilstošu daudzumu sārma, tad kopsummā nekas nemainās.
Varbūt runa ir par atšķirīgām vietām organismā - ja viena vieta paliek skābāka, tad cita paliek sārmaināka? Vai par vielmaiņu, kur skābus produktus sagremojot pāri paliek sārmains rezultāts?

Anyway, interesantu citātu atradu gūglē - "Bacteria causing a urinary tract infection or bacterial contamination will produce alkaline urine." Kas beisiklī nozīmē, ka, ja baktērijām nepatīk sārmaina vide, tad principā nekas nav jādara - ar laiku tās pašas saražos pietiekam daudz sārma, lai sevi nobendētu.

Atbildēt | Iepriekšējais


Lyr

from: [info]lyrfeel
date: Jun. 17., 2009 - 09:29 am
#

Tur i tāds joks ar dzērvenēm, ka pašas ir skābas, bet tas galaprodukts, kas rodas, kad organisms to pārstrādā, ir sārmains, un tas ir tieši tas, kas vajadzīgs iekaisumiem utml., jo sārmainā vidē tās baktērijas nespēj dzīvot un vairoties.

Es nezinu no galvas to sarakstu ar veselīgajiem, sārmainajiem produktiem, bet ir tāds, un vai tik turpat nebij arī citrons

Atbildēt | Iepriekšējais


Anneke

from: [info]anneke
date: Jun. 16., 2009 - 10:23 am
#

Jāiet pie ārsta, visticamāk, tas ir urīnceļu iekaisums.

http://www.patient.co.uk/showdoc/40024549/

Atbildēt


magnolia

from: [info]magnolia
date: Jun. 16., 2009 - 05:57 pm
#

palidz dzeervenu sula, nesķaidiita, dabīga, 100 procentīga, ap divi lati. redzēta superneto, rimi. izdzeru visu bezmaz uzreiz. tas līdz. man reiz daktere teica, ka pēc wild seksa kā reiz dažreiz mēdz iestāties urīnceļu iekaisums.:)

Atbildēt


Lacy F

from: [info]panacea
date: Jun. 16., 2009 - 09:07 pm
#

es kā farmaceite (no rītdienas diplomēta) teikšu (nu lai veicinātu ticamību).

ja tev konkrēti sāp un tu nevari pačurāt tā kā tu to apraksti, tad ļoti ātri jāiet pie ārsta, jo tas ir urīnvadu iekaisums, kas ja laicīgi netiek ārstēts aiziet uz nierēm, kas ir ĻOTI slikti. ejot pie ārsta uzreiz jau vari paņemt līdzi urīnanalīzi, lai ietaupās laiks.

ja sāpes nav tik izteiktas un it kā kaut kas pasāp, bet ne tik traki, tad var lietot urosept, dzert dzērveņu sulu (kam piemīt antibakteriāla iedarbība un tas par tiem sārmiem/skābēm augstāk diskusijā tāds pamatīgs fufelis) un tā.

abos gadījumos dzer cik vien vari. pilnīgas muļķības, ka vajag pagaidīt, kamēr ir ko čurāt. tā kaite ir jāskalo ārā un to var izdarīt tikai ļoti daudz dzerot un ļoti daudz čurājot.

sekss var būt pie vainas tādā ziņā, ja tu pēc seksa nepačurāji. baktērijas var "ieberzties" urīnizvadkanālā, kas sievietēm ir ļoti īss un hop - no turienes jau viens pūtiens līdz urīnpūslim. pēc seska tamdēļ vienmēr centies pačurāt un ja var - apmazgāšanās arī nenāk par skādi. :)Atbildēt | Diskusija


Lyr

;))

from: [info]lyrfeel
date: Jun. 17., 2009 - 09:42 am
#

Bet es kā (jau sen) diplomēta poligrāfijas speciāliste teikšu, ka Tu neievēro latviešu valodas rakstības likumus. Teikums jāsāk ar lielo burtu. Un daudz komatu Tev trūkst.
Varētu jau piedot un nepiesieties, bet nokaitināja Tavs viszinības tonis! :P Peace.

Atbildēt | Iepriekšējais | Diskusija


Lacy F

Re: ;))

from: [info]panacea
date: Jun. 17., 2009 - 03:33 pm
#

tas ir tāpēc, ka es apstrīdēju tavas bioķīmijas zināšanas? nu, piedod, ka viszinīgs tonis, tu pie ārsta vai farmaceita aizejot sagaidi minstināšanos vai pārliecinātu atbildi?

bez tam par pareizrakstību - es vairākus gadus strādāju par tulkotāju un interpunkciju un pareizrakstību zinu visnotaļ labi. cits jautājums - cik ļoti man to gribas ievērot internetā.

Atbildēt | Iepriekšējais