magnolia's Journal

> recent entries
> calendar
> friends
> profile
> previous 20 entries

Monday, May 20th, 2019
3:34 pm
vakar bija gandrīz. šodien sadūšojos. 20.05. peldēties tas ir rekords. kamēr plunčājos, vārna izrevidēja manu somu. sparğeļus un ciedru riekstus nosmādēja.

(2 comments | comment on this)

2:46 pm
fb vegāngrupā bija ieteikums pirkt sparğeļus, jo maksimā jauni un svaigi ar atlaidi. tad nu es pirmo reizi dzìvē ēdu sparğeļus. garšo pēc zaļajiem zirnīšiem vai to pākstīm drīzāk. kraukšķinu zaļus.iesaku.:)

(6 comments | comment on this)

1:47 pm
..tad, kad vajadzēja, lai izaug krūtis, tad neauga. tagad, redziet, ir izaugušas tā, ka neder pagāšā gada peldkostīms. laikam bērnībā ēstais krējumiņš būs iedarbojies. braucu uz dubultiem ar apņēmību uzsākt sezonu.

(4 comments | comment on this)

Sunday, May 19th, 2019
10:06 pm
varžu koncerts uzvaras parkā. saulriets ķīpsalas pludmalē.

(comment on this)

8:00 pm
šovakar mierīgi un priecīgi. vējš spēlējas pagalma bērzā un zīmē gaismas un ēnas man uz sienas. labs sākums "skolēnu brīvdienām"

(comment on this)

4:39 pm
..un šobrīd pagalmā:
https://youtu.be/1clU-DmBphs

(comment on this)

3:46 pm - jauka pasākuma plejliste:)
https://youtu.be/yhLF33sQOLc (tas mammukam)
https://youtu.be/97MNIMqre_A (tas vecmammai Emīlijai)
uuuun
tas man pašai:
https://youtu.be/QRoWiTcO7d (nesen redzētā Mamma mia)

paldies, ceļabiedr, šķiet, ka šobrīd cilvēkus mīlu mazliet vairāk. :)

(comment on this)

12:26 am
kādreiz sen izlasīju vienu grāmatu par to, ka meitenei bija kāds "iedomu draudziņš", ko viņa vienmēr gaida un ar ko saistìta neredzamu saiti, un ka dvēseles vienu pie otras velk..bla bla bla. tas nudien ļoti ietekmēja.tad nu, lūk,dzirdi, no šī brīža es Tevi vairs negaidu.

(comment on this)

Saturday, May 18th, 2019
10:20 pm
iekāpu tramvajā, cerot uz ierasto klusumu. kas tev deva, ..bari brauc uz kārtējo tusiņu nakti, pēdējo sēdvietu noķēru. kāpiet visi ārā!

(6 comments | comment on this)

Friday, May 17th, 2019
7:46 pm
man ir jauns ritens. labāks par iepriekšējo.:)

(comment on this)

Wednesday, May 15th, 2019
6:32 pm
šodienas mācība, ka cilvēkiem nevajag uzticēties nekad, jo īpaši tiem, ko uzskati par tuviem draugiem, jo tad pārāk paļaujies, ka viss būs sakarīgi.

(comment on this)

12:38 am
redzot, cik pa nedēļu brālis ir novecojis, man arī radās sajūta, ka eju uz beigām. vēl krāmi jāizdala.:) thank you for the music.

(3 comments | comment on this)

Friday, May 10th, 2019
12:09 pm
mans kaķītis kaislīgi ēd lakšus. varbūt viņa zina, ko dara.

(comment on this)

12:12 am
..šis ir tas brīdis, kad lieku punktu.
man vajag dzīvus cilvēkus blakām, burtiņus varu salasīt/ uzrakstīt grāmatās/dienasgrāmatās.čau.
(magnolia23@inbox.lv)

(14 comments | comment on this)

Thursday, May 9th, 2019
9:49 pm
nokavēju tramvaju dēļ diviem stulbiem riteņbraucējiem. viens gandrīz notrieca pie zaļās uz gājēju pārejas. :( un to dažu sekunžu dēļ, jo no tiem vairījos! tie, ko man laimējas sastapt, vispār nerēķinās ar gājēju mani vai varbūt iedomājas, ka esmu nekustīgs laternas stabs vai auto, kas tomēr ietur daudz maz taisnu sliedi. tas, ka es varētu apstāties, lai pārietu ielu... nevar būt. nopirkšu jaunu riteni un braukšu es arī kā idiote.

(comment on this)

Tuesday, May 7th, 2019
7:15 pm
tas rajončika sunīts, kurš parasti viens staigā, nekad nereağēja uz pasaukšanu, paglaudīšanu un nekādi nekontaktēja, šodien apstājās, noreağēja uz galvas noglaudīšanu un paskatijās acīs. protams, pēc tam atkal aizgāja savās gaitās, bet Vau!!!

(comment on this)

3:57 pm
..tātad man sanāca drusku izvirtis brančs ar omleti plus lakši, krējumu plus lakši, cīsiņiem, vakardienas redīsu lociņu salātiem, dillēm, krievu sinepēm, kazas siera spiriņām un šķīstošo kafiju 3:1.

(1 comment | comment on this)

2:21 pm
beidzot tiku pie lakšiem. ļoti garšīgi. paliela buntīte. tuvākās dienās būs lakši ar lakšiem lakšu mērcē. kāds zin, kā labāk pagatavot/ uzglabāt?

(13 comments | comment on this)

11:52 am
misija "pabeigt" nopirktās un iesāktās grāmatas un labā sajūta, kad kādā esi ielasījies un velk atpakaļ. un bērnības brīvlaiku sajūta.

(comment on this)

9:27 am
.

(comment on this)


> previous 20 entries
> top of page
Sviesta Ciba