magnolia's Journal

> recent entries
> calendar
> friends
> profile
> previous 20 entries

Friday, July 19th, 2019
10:15 pm
neraksturīgi fiziskas brīvdienas. vakar ilgi staigāt gar jūru un peldēt. šodien stundu riteņot uz deju nodarbību, stundu nodejot no visa spēka un stundu braukt atpakaļ. uh.

(comment on this)

Friday, July 12th, 2019
9:11 pm
..kādam no jums ir candy veļasmašīna? mani šis jaunais mājdzīvnieks jau paspēja izbesīt pirmajā reizē.

(9 comments | comment on this)

10:58 am
..šonakt sapnī kāds, ko dzīvē vēl neesmu satikusi. laba sajūta.

(comment on this)

Thursday, July 11th, 2019
10:05 pm
..tā bija stipri dziļa bērnība, kad patika eolika, rajončika akustika pī pī pī, veru logus ciet.

(4 comments | comment on this)

8:12 pm
..par cilvēku dabu un ka skuju dots devējam atdodas. man ir viena kā iedomājos draudzene, kuru reizes 3 ielūdzu uz botānisko dārzu, kad man pagājušogad bija abonements. (t.i.iespēja ielūgt kādu par brīvu) šogad ir viņai.. 3x esmu uzprasījusies..un domājiet, viņa ir kaut reizi aizvedusi? skuju. visādi šādi sīkumi graužas ădā. par tēmu kā māku izvēlēties vienpusējas jūtas.

(13 comments | comment on this)

7:08 pm
..jaună palodze nu gluži tāda, ka instagramos var likt. kaķīts sagaidīja lepns, visu izrādīja, it kā pati būtu taisījusi. šobrīd cītīgi apdzīvo.

(comment on this)

11:47 am
kā palīdzēt ārzemju pensionāriem pāriet ielu vietā, kur neviens nekad neapstājas. iet pāri ielai ar sejas izteiksmi,- man nav ko zaudēt, es dzīvoju LV. ielas vidū apstāties, pārpīt bizi, pagaidīt, kad viņi tikuši pāri. priekškars.

(comment on this)

Wednesday, July 10th, 2019
11:23 pm
..esmu labs cilvēks un man ir tiesības dusmoties. pusi dzīves esmu piecietusi viskaut kādas emocionālas vardarbības..norijusi to visu un bijusi labiņa. visu atlikušo es sev ļaušu gan dusmoties, gan kost pretī. tā lūk.

(comment on this)

11:24 am
..šorīt man pat bija prieks, ka man neiedeva atvaļinājumu jūlijā ar pamatojumu, ka tad visas grib. lūdzu, jums !

(comment on this)

10:33 am
..varbūt nudien arī ciba jau ir saindēta ar šī laika indītēm. vajag izslaucīt visu sarežğīto, lai cibas profils izskatās smuki. un nedoddies kaimiņš izlasīs. kādreiz te bija jaušama īsta atklātība. tagad te arī pilns ar meliem un liekulību.
..un arī aptrūkstas lasāmā. grāmatas interesantākas. tā lūk.
.
12:19 am
..pēdējā laikā bieži nākas secināt, ka cilvēki, kuri man ir tuvi..ka tas nav abpusēji. ka nevar uzticēties, jo tiklīdz būsi patiess un tiešs, atkal "pametīs". es jums arī vairs neuzticos. ironiski, bet pārskatīšu seriālu "Draugus".
Monday, July 8th, 2019
10:20 pm
..biežāk jāiet uz mūsu dejām un viss man būs labi.

(comment on this)

Sunday, July 7th, 2019
11:30 pm
..brīžiem liekas, ka ļauju sabojāties kaut kādai pārtikai, jo man patīk to izmest, it kā līdz ar viņu es izmestu arī visādus sliktumus, ko tā uzsūkusi no manas dzīves.

(comment on this)

Saturday, July 6th, 2019
11:45 pm
diez es kādreiz noskatīšos līdz galam to "ğeniālo" angļu ofisa versiju. vienmēr aizmiegu jau 1.sērijā un skatos atkal no sākuma.

(1 comment | comment on this)

4:00 pm
..īstenībā, esmu kļuvusi par tādu kā problēmu risināšanas mašīnu. tik daudz kā pēdējos 2 gadus neesmu atrisinājusi/izvēlējusies/izlēmusi/izmainījusi..kā visos iepriekšējos.
..riekstkode tāda.(diezgan lepojos ar sevi)

(4 comments | comment on this)

10:48 am
..ir jau gan labāka sajūta, ja mājās ir smuki. virtuvē pamazām pāreju uz mierīgākām krāsām arī priekšmetos..jo zaļi, lillā, madžentas utt. toņi sāk traucēt. pat kaķu kastes un trauku paplāte tiks nomainīta. jo cērtas acīs. arī krāsas var būt nogurdinošs un lieks kairinājums.

(comment on this)

Friday, July 5th, 2019
3:32 pm
kāds nezin, kā precīzi sauc to orietēšanās čempionātu, kas notiek rīgā šodien?

(1 comment | comment on this)

8:56 am - skaists namiņš skaistā vietā.
https://youtu.be/8F85UKc1Jco

(comment on this)

Thursday, July 4th, 2019
11:24 pm
šobrīd lasu Tādu grāmatu/ romānu par tēmu, kad cilvēks aiziet pa fāzēm dievā vai ezotērikā plus vēl "mīlestībā", ka psihbojs var atpūsties kaktiņā :)) lūk, Perijs prot nojūgties ar stilu. un nojūdzināt citus arīdzan sev līdz. perfekta. ir saturs, ir vārdu spēles.. ir domas domiņas. south arī derētu palasīt, lai saprastu, kas ir patiešām īsta stalkošana.

(comment on this)

Wednesday, July 3rd, 2019
10:36 pm
..koridora skapi es dabūšu..var teikt, gandrīz, ka mantojumā no foršās Marijas, kura nomira ap 100 gadu vecumā, jaunībā strādājusi uz kuğiem par kuku un bija laba kaimiņiene. varbūt tur būs kādi pirātu dārgumi.:) kaut kā tā tematika..varbūt man vajag vīru jūrnieku.:) varbūt jādzen rokā gali tam Pēterim no Salacgrīvas, jūrniekam, ar ko bikīt pakomunicējām labādabā.

(1 comment | comment on this)


> previous 20 entries
> top of page
Sviesta Ciba