magnolia's Friends [entries|friends|calendar]
magnolia

[ userinfo | livejournal userinfo ]
[ calendar | livejournal calendar ]

[30 Nov 2015|11:34pm]

usne
tas nekas, ka nebija piena, ko pielikt kartupeļu putrai. sacepu vairāk sīpolus ar kariju, pipariem un medu. rezultāts pavisam gards un ja vēl ēdot piepilina sojas mērci .. mm....
1 comment|post comment

[30 Nov 2015|09:33pm]

usne
nedēļa ir uzsākta aktīvi un intensīvi, divas tikšanās, divas misijas būvvaldē un seminārs. daudz info un nogurums, tik vai tā daudz paralēlu domu.
vajadzētu izsūkt paklāju, uzvārīt kartupeļu biezputru ar ceptiem sīpoliem, ko rīt paņemt līdz uz darbu pusdienām. gribas ieritināties ar grāmatu garšas fizioloģija zem segas.
būtu jāatsāk sen izlaistie workauti.
tā beidzas novembris ar rudenīgu lietu, bijis tāds reality ček, pēc būtības. rīt jau decembris, darbi un svētki, mīļi cilvēki. jau atkal gada pēdējais mēnesis.
post comment

Efeja. [30 Nov 2015|09:04pm]

vajag

[feita_kleita]
Sveiki,
varbūt, noteikti, iespējams, kādam no jums ir 5 efejas zariņi.. ar saknīti vai bez. Varbūt pat vesels apnicis efejas pods? Pretī dodu kaut ko garšīgu. Iespējams esi nesen manījis, kur var to nopirkt? (Depo neesmu manījusi.. bet negalvoju.) Saziņa komentāros vai feita_kleita inboksā.

Paldies.

(attēlam ne tikai ilustratīva nozīme)


post comment

[30 Nov 2015|07:07pm]

adore
Lights

[30 Nov 2020|06:50pm]

sickboy
Vajadzētu vākt parakstus, kas aizliegtu masu mēdijos publicēt rakstus, kas veltīti kādu slavenību lieko kg, "šokējošas" novecošanas un tamlīdzīgu tēmu apspriešanai. Tas aizskar manu cilvēka cieņu un godu. Manu cilvēka cieņu neaizskar piedzēries vīrietis, kas guļ pieturā. Vai kails cilvēks pludmalē. Bet tie raksti ir reāli zem mana līmeņa. Par ko viņi cilvēkus uzskata, ja tādus publicē? Par pērtiķiem? Negribās jau arī apvainot pērtiķus.
6 comments|post comment

Tehnisks jautājums par Samsung garantijas remontu [30 Nov 2015|06:28pm]

pajautaa

[pichshsh]
Man ir Samsung telefons, kuram parādījusies hardware vaina. Gribu nest uz garantijas remontu, taču esmu rootojis šo telefonu un uzlicis Cyanogenmod. Tehniski rootoshana atceļ garantiju. Šajā gadījumā gan tur nav nekāda sakara, jo vaina ir tīri fiziska. Tomēr - vai Latvijā uz to skatās? Teorētiski varu veikt unroot procedūru un uzlikt stock ROM pirms nešanas uz remontu, bet vai tas ir čakara vērts?
7 comments|post comment

The Fugio cent: Mind your business [30 Nov 2015|02:55pm]

217
1787. ASV pirmais cents. Autors: B. Franklins.
post comment

Izīrē darbavietas [30 Nov 2015|04:43pm]

darbs

[annu]
Ja nu kādam ir vajadzīga darbavieta, kur strādāt, ir viens birojs Rīgas centrā Cēsu ielā, kas izīrē atsevišķas darbavietas, aprīkotas ar datoru, telefonu.
Mopēds nav mans, bet, ja interesē, sazinieties e-pastā uz birojs[at]infomedia[dot]lv
1 comment|post comment

Ieguldījums tavā nākotnē [30 Nov 2015|04:19pm]

kautskis
Lieciet aiz auss: Latvijas Banka rīt laiž klajā divus eiro ar stārķīti. Ņemot vērā, cik lielā vērtē tagad ir lati ar stārķīti, šis ir īstais laiks, kad savākties naudiņas, kas pēc pārdesmit gadiem maksās vairāk naudiņu!
6 comments|post comment

fight club [30 Nov 2015|01:33pm]

methodrone
es nezinu vai man ruup cilveeki taapeec, ka man vinji ruup vai taapeec, ka es no vinjiem kaut ko gribu, varbuut es esmu sociopaats
es nezinu kuri no dziives likumiem ir pretrunaa ar kaut kaadu dabas dotu eetikas kodeksu manii un kuri ir pretrunaa ar dabisku conditioning. vai eetikas kodekss varbuut ir conditioning nevis mana iistaa daba.
es juutots kaa kaut kaads failed robots, kuraa ir samestas chupa programmu 'how to be human', kas viena ar otru konfliktee, kuup mana skaarda galva un es sporadically veicu dazhaadas koflikteejoshas darbiibas pasaulee, kas man un citiem dara paari
kaapeec katru reizi, kad es gribu buut prieciiga un mieriiga, es juutu sirdi sazhnjaudzamies, un indiigs, melns deemons izpleshas kruushu kurvii un zem balss seec un purpina kaut ko par to kaa man viss ir vienalga un ko es te izliekos, vai vinjam ir taisniiba?
vai jebkaada iespeeja uz beznosaciijuma laipniibu pret cilveekiem ir saluuzusi?
un veel ir kaut kaada dalja, kas ir gandriiz nemanaama, bet aiz priekshkara negausiigi visu sho introspekciju apeed un nolaiza shkjivi un pasakaas par dienishkjo maizi
2 comments|post comment

[30 Nov 2015|02:54pm]

ravejsledzejs
kaut kā daudzus mēnešus dzīvojot bez interneta (nu tik cik dažreiz caur telefonu meilus izčekot un feikgļuku pabakstīt, bet tas jau neskaitās) vairs nerakstās un nekomentējas. pat īsti arī nelasās. kas ar mani notiek un kā tālāk būt? sākt dzēst visus socprofilus ārā vai...
post comment

Sklandrauši un citas bulkas. [30 Nov 2015|02:12pm]

pajautaa

[gribu_gribu]
[ mood | peaceful ]

Sveiki Cibiņi,Vai kāds no Cibiņiem ir izmantojis maizes ceptuvju aktivitātes,kā piemēram- cepam kopā žograušus, kliņģerus un citas kūkas.
Es domāju ko tādu, kur samaksā naudiņas pavāram - speciālistam un tā pavadībā tiek gatavots konkrēts konditorejas izstrādājums.
Gribu aizvest ģimeni uz šāda veida pasākumu, bet vēlos dzirdēt atsauksmes/viedokļus/komentārus par konkrētām vietām.

7 comments|post comment

[30 Nov 2015|01:10pm]

virginia_rabbit
izdejojos šorīt baseina vingrošanā pie Cottoneye joe un Odas priekam.
post comment

Bahama Mama [30 Nov 2015|01:06pm]

pa_leeto

[burka]
Meitenēm! Ļoti izslavēts bronzeris:
http://www.feelunique.com/p/theBalm-Mama-Collection-Bahama-Mama-Bronzer-708g

10€. Man vienkārši nelietojas, praktiski jauns.
dainitta@inbox.lv
post comment

[30 Nov 2015|01:12pm]

ravejsledzejs


draugi, kas nav mana vecuma - ček
regulāri tiekos ar tiem, kam dzimtā valoda nav mana dzimtā - ček
ciC sošel klās draugos, tobiš nejukuši biolopisti - ček
2 comments|post comment

'Tis the season [30 Nov 2015|12:17pm]

kautskis
B. [info]barbala vērsa uzmanību uz kādu nopietnu sociālo problēmu: rokdarbiem.

Ar to ir tāpat kā ar difteriju: kādu brītiņu šķita, ka nupat jau šī cilvēces sērga mums būs aiz muguras, bet tad cilvēki salasījās visādu kaitīgu literātūru un izdomāja — kamdēļ mums atteikties no sērgas? Sērga, tas ir burvīgi!

Uzreiz norādīšu, ka rokdarbiem ir visnotaļ pieņemamas izpausmes, kas īpašu postu nenodara ne pašam rokdarbniekam, ne vispārējai sabiedrībai. Ja ļoti gribas kaut ko sadarīt ar savām dīkajām rokām, var taču dūraiņus adīt, karotes grebt un kurvīšus pīt. Bet nē, cilvēka cienīgiem rokdarbiem ļaudis pievērsties nevīžā, tā vietā izvēloties tos pašcieņu graujošos un pazemojošos rokdarbu paveidus, ko vieno apziņa "lai būtu smukāk!"

Kuŗš gan no mums savulaik nav šausminājies par vecmāmuļas paradumu apklāt televizoru ar tamborētu sedziņu, bet virtuvē piekārt dvieli ar nesekmīga palīgskolas audzēkņa zīmētu rūķi un lauzītā latviešu valodā sacerētām peršām "No tīfa nebaidies, še dvielī noslaukies"! Mums gan šķita, ka mēs būsim gudri, skaisti un veiksmīgi un uz šādām lietām nekad neuzrausimies. Ne sūda, zaķīši! Šo dvielīšu rakstītājas šausmās kliegtu, ieraugot dekupāžu.

It kā jau to var saprast. Iespējams, dekupāža, Adventa vainagu darināšana un eglīšu mantiņu aptamborēšana ir tāds vārgs mēģinājums savas dzīves haosu sakārtot kaut kādā kosmosā. Cilvēki apzinās, ka pārlieku daudzās viņu dzīves jomās viss ir gaŗām un greizi, un nekā daudz viņi tur nevar izdarīt. Bet re, šeku iekrājusies vesela kaudze korķu no daudzajiem mēģinājumiem noslīcināt bēdas Kauņas šampānietī Boska, un vismaz šos mēmos izmisuma lieciniekus var pārvērst Skaistumā.

Tomēr tas, gluži kā ar jebkuŗa atkarība, ir ceļš uz nekurieni. Pēc kāda laika ar Adventa vainagu nepietiek, gribas uztamborēt kādu sedziņu. Un tad kaut kur tā aptamborētā sedziņa būs jāliek, tādēļ neizbēgami ienāks prātā doma ar viņu kaut ko apsegt. Tā pamazām pierod pie domas, ka dažādi priekšmeti ir daiļāki, ja tiek piesegti — un tad tur ir viens solis līdz dekupāžai, postam un negalam, dzimtas relikviju aplīmēšanai un salvešu pirkšanai uz skaita.

Ar šo problēmu vajag cīnīties. Uz salvešu paciņām vajag rakstīt brīdinājumus "Dekupāža iznīcina pašcieņu. Nesāc!" Skolās darbmācību vajag vai nu aizliegt, vai aprobežoties tikai ar galdautu šūšanu un šķību virtuves dēlīšu zāģēšanu. Feisbukos jābūt iespējai filtrēt Adventa vainagu bildes.

Protams, varētu jau kaut kā mudināt cilvēkus dzīvot laimīgas un piepildītas dzīves, kur dekupāžai nav vietas. Bet, būsim godīgi, ne nu tā sanāks, nekā.
37 comments|post comment

. [30 Nov 2015|11:07am]

kini
- 'bērni ātri aug!'
- 'rēķini arī!'
/pavisam ārpus konteksta/
2 comments|post comment

. [30 Nov 2015|10:54am]

kini
jo mazāk miega, jo mazāka mana tolerance pret burkšķošiem večukiem. pacelt balsi, apklusināt un aizsūtīt prom. neesmu es jauka šodien.
post comment

[30 Nov 2020|05:16am]

sickboy
Facebook "Rainbow" lapā kāds vāca parakstus par to, lai UK neatbildētu ar militāru spēku pret "Islāma valsti". Tad es sadusmojos uz tiem pidariem - hipijiem, Eiropas miera baudītājiem, kuriem nav sajēgas par to, kā ir, kad kādu dienu tavu ciemu ir okupējusi "Islāma valsts", taviem radiniekiem nogriež galvas, sievietes kā preces tiek pārdotas sex verdzībā. Davai, nekarosim ar "Islāma valsti", mēs taču esam par mieru un mīlestību! Ja tavā klātbūtnē kāds izvarotu sievieti, tu arī vnk klusējot notītos un varbūt izmestu kādu frāzi par mieru un mīlestību? Tā taču bija tās sievietes karma enīvei. Eiropas mīkstie vīrieši. Vispār neko nezin no dzīves. Kā Rumānijas "Rainbowā" braukāja vietējā ciema traktoriņi, tirgojot pienu un ko tur. Kāds (vairāki) rietumu hipijs viņus dzina projām: "Mums te nevajag komerciju un tehnoloģijas!" Jā, varbūt pamēģini tu dzīvot Rumānijas ciemā un uzturēt ģimeni, tev noteikti ir kaut kāds beznosacījumu pabalsts Francijā vai Šveicē vai kur tu tur dzīvo. Tu par naudu nedomā, jo tev tā ir.
Jā, karoče, tad mums tur panesās hate speach un kāds teica, ka ja vēl redzēs kādu ierakstu par politiku, viņš izstājas (no Rainbow community). Tad es teicu: Es izstājos tagad, Eiropas pidari. Tāpat neplānoju šajā dzīvē apmeklēt "Rainbow" gatheringus vairs. Un vēl kāds no viņiem padomāja, ka es ticu valdībai un ļaujos bailēm, lai gan ir savādāk - es neticu valdībām, es zinu, ka ASV radīja ISIS un joprojām to finansē un met viņiem no gaisa ieročus un pērk naftu no viņiem.
25 comments|post comment

[30 Nov 2020|05:15am]

sickboy
And I often sigh
I often wonder why
I'm still here and I still cry

And I often cry
I often spill a tear
Over those not here
But still they are so near

Please ease my burden

And I still remember
A memory and I weep
In my broken sleep
The scars they cut so deep

Please ease my burden
Please ease my pain

Surely without war there would be no loss
Hence no mourning, no grief, no pain, no misery
No sleepless nights missing the dead... Oh, no more
No more war
post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]