magnolia's Friends [entries|friends|calendar]
magnolia

[ userinfo | livejournal userinfo ]
[ calendar | livejournal calendar ]

dot against dot [14 Dec 2017|12:07pm]

neoplasm
[ mood | dance monkey dance ]
[ music | Simon & Garfunkel - Cecilia ]

viss sākās ar to, ka ieraudzīju sludekli, kur viena vietējās universitātes čiepiņa izveic pētījumu par dzirdes bojājumiem konkrētos vecumos un viņai vajadzēja 37-40 g.v. pētāmobjektus. vienīgais man zināmais purniņš konkrētajā vecumgrupā ir tonijs, līdz ar ko liku viņam sludekli priekšā, sak', dabūsi piedalīties pētijumā, haļavnu MRI un persōnīgo smadzeņbildi, kā arī kaut kādu sīceni par notriekto laiku. nekas jau tāds, bet forši, pati būtu metusies iekšā, ja nebūtu tik jauna *ironic hair flick*

šodien tonijs priecīgi iespriņģo birojā un paziņo, ka it's time to return the favour. esot atradis man līgavaini, kurš maksāšot brangu naudu jebkuram, kas atradīšot viņam konkrētiem parametriem atbilstošu sapņu sievieti. pelnrušķīte no manis nekāda, pelnrukšķīte drīzāk, bet ē parametriem tipa atbilstu. pati viģiku redzējusi neesmu, bet tonijs ar keitu unanimously tā nolēmuši. nu tāds thanks for pimpin' me out, bet lielo piķi dalīsim hahā. tagad caurām dienām joki par tēmu. precēšanās gadījumā piesolīju tonijam, ka, ja neizdosies viņu adoptēt, es viņu algošu par persōnīgo asistentu, varēs man lakot nagus'n'shit.

šeinijam pa tam līdzīga rakstura problēmas - māte tēlojot christian singles in the neighbourhood app'u un sūtot bildes ar draudzeņu neprecētajām meitām. šodien ar tādu suņa skatienu man stāsta, ka nesīšot man mātes pirktu olīveļļu, jo māte visu laiku piepišoties ar visādiem stikla ežiem, kas pieaugušam vīrietim nafig neesot vajadzīgi. nēnu, ok, es dažreiz kolēģiem nesu pusdienas, pretī, likumsakarīgi, saņemu visas viņu sāpes un stikla ežus :))

post comment

[14 Dec 2017|01:06pm]

virginia_rabbit
sadusmoju audzīti, jo negribeju gaidīt, kad E beigsies ziemassvētku ludziņas mēģinājums. es nevis negribēju, bet nevarēju. es knapi ar Simonu vispār līdz viņiem tiku, viņs pa ceļam izmeta cimdus un jau posmā no dārziņa vārtiem lidz grupai vairakas reizes krita gar zemi un kašķējās. un gaidīt 10 min nozimetu vinam vilkt nost silto apgērbu un pļērcināt, tāpēc diezgan cieti pateicu, ka nevaram gaidīt beigas. viņa to noteikti redzēja kā nepateicīgo vecāku untumu. viņa nezina, kads ir Simoniņš.
viss tāpat beidzās grāvī. atpakaļceļā apstājos paņemt nomestos cimdus pie Ļeņina muzeja, viņs prasījās laukā no sēdekļa - izcēlu, un drīz vien jau nokrita uz muguras un sāka kā epileptiķis sevi mest uz priekšu pa trotuāru, atmuguriski gulēdams. satiku Žoludi, kas teica - "šodien gan aukstumiņš"
5 comments|post comment

un īsumā par šausmu filmām [14 Dec 2017|12:54pm]

martcore
pēdējā darena aronofska darba pirmo daļu var izmantot kā īpaši kurtuāzu "american gods" sēriju, bet otro - kā vizuālo pielikumu brāļu kaudzīšu poēmai par notikumiem universumā. cilvēks nedasita the fountain ar pirmo reizi, nedasita arī ar otro, taču jau spilgtāk, pirmkārt, pateicoties amerikāņu gotikai

lantimosam sanāca vēl drūmāks kellijs par pašu kelliju - pie tam kad viņa rokās vairs nav mehanizēto grieķu no saloniku tjuza, bet gan kolins farels, kuram reizēm gribas realizēties arī kā aktierim, nevis genderizētei kariatīdei, ir vot momenti ar trauku plēšanu, kas, kā teikts senā pseidoitāļu anekdotē, nojauc visu kvartālu no ritma.


att: barijs kīgans preses konferencē. tiešām gribat uzdot jautājumus?
post comment

[14 Dec 2017|11:56am]

usne
pirms mirkļa aizveda veļmašīnu (nu jau apziņā veco veļmašīnu).
Paldies Vedjmah! Godam nostrādājusi šo laiku ar Kaščeja dzīvību apdāvinātā (talanted) mašīna pēdējā pusgada laikā sāka sadalīties. sākumā ar vienvairāk gļukoja mazgāšanas funkcijas, tad nokrita viens no iestatījumu kloķīšiem, tad aizlūza durtiņas.
tomēr tā vienalga spītīgi darbojās. visi mūsu saimē bija ieraduši lieki durtiņas nevirināt, vienīgi mazais F nezināja lietas nopietnību un pirms divarpusnedēļām mazliet tajās pašūpojās un durtiņas nolūza. es vēl reizi pamanījos tās piekabināt atpakaļ, bet nebija nedz nopietni nedz droši.
Kādu laiku domāju, ka varētu durtiņas nomainīt, bet tad apzināju visas remontēt vajadzīgās sadaļas, sapratu, ka nebūs, par to naudu var nopirkt jaunu.
Tā nu sēžu ar tukšumu starp jauno un veco.
ŠĪ, kuru gaidu, būs pirmā veļasmašīna manā mūžā, kura ir pilnīgi jauna un kuras tehniskos rādītājus esmu izvēlējusies pati, nevis sagadīšanās.
Izvēlējos nepazīstamas firmas ar 4 gadu garantiju un labām/ļoti labām atsauksmēm, par labu cenu, turklāt ar atlaidi. Vienalga pateicībā mammai.
Ceru, ka mācēšu pati pieslēgt un jau šovakar tikšu galā ar netīro drēbju krājumiem, jo citādi vairs nebūs ko vilkt mugurā.
Savā ziņā pagrieziena punkts sadzīves jautājumos.
6 comments|post comment

[14 Dec 2017|09:28am]

pajautaa

[zum]
https://www.congstar.de/

Kur tur ir emails? Lūdzu palīdziet BD
3 comments|post comment

Melns, balts, tomēr pelēks [14 Dec 2017|10:55am]

scope
Pirmais gadījums:
Vakars, tumšs, neregulējama un neapgaismota gājēju pāreja, pāri brien čalis tumšā jakā un, "labi, ka" gaišos džinsos, pamanīt var tikai tad, kad viņš jau atrodas uz ielas.

Otrais gadījums:
Tas pats vakars, apgaismota gājēju pāreja, apstājos palaist gājēju, bet pretimbraucošais "neredz" gājēju, kura jau ir pārgājusi līdz ielas vidum, nereaģē arī uz uztaurēšanu. Pēc tam, kad pabrauc garām, viss kļūst skaidrs - runā pa telefonu...

Tas tā, kontekstā ar pēdējo dienu ziņu virsrakstiem, par notriektajiem gājējiem (arī uz gājēju pārejām).

P.S. Aizrakstīju SatDep'am jautājumu, kad dažas pārejas aprīkos ar apgaismojumu. Viena no tām atrodas pie pamatskolas.
6 comments|post comment

Jautājums cibas IT cilvēkiem [13 Dec 2017|10:48am]

pajautaa

[brood]
Tātad twittera statistika:

Your Tweets earned 1,027 impressions over the last 24 hours.
our Tweets earned 5.6K impressions over this 23 day period.

Tas ir maz, daudz, ļoti daudz vai kā?
4 comments|post comment

[14 Dec 2017|08:16am]

martcore
šeit pēc apraksta laikam tomēr ir dokumentālistika, man vairākas reizes tā ir bijis!
post comment

[14 Dec 2017|08:13am]

martcore
1 comment|post comment

[13 Dec 2017|10:48pm]

virginia_rabbit
Eiženam ir jauns mīļakais vecāks - Ingmārs. es protams joprojām esmu mīļa, taču ar I kopā viņi nosita Terārija bosu. atgriežoties no dziedāšanas, vēl nebijām tikuši pāri Vanšu tiltam, kā viņš jau runāja par Ingmāru - ko viņi darīs vakarā, un manis tajos plānos nebija. rezultātā viņi ne tikai nosita bosu, bet arī gāja kopā vannā, un I pirms miega viņam lasīja Smaragda pilsētas burvi.
11 comments|post comment

. [13 Dec 2017|08:52pm]

kini
hm, prasās svārki, bossa nova (tagad skan franču, ļoti skaista), taisīt ēst un iekārtot māju. īsta klukste :D
post comment

[13 Dec 2017|08:32pm]

quizer
Vispār jau man ļoti patīk jaunie instrumentu hiti. Sevišķi video klipi. Teiksim klipā "dienas nakts sakari" klausītāji diezgan smalki tiek troļļoti, un uz brīdi var arī šķist, ka tā dziesma tā arī tur ir ierakstīta. Baznīcā ar super dry vokāliem un ezotēriskiem atribūtiem. Vēl man patīk tā pārcilvēcības sajūta, kas rodas klausoties šo mūziku. Katrā ziņā iesaku paklausīties.  
3 comments|post comment

kompja kurbulēšana [13 Dec 2017|03:15pm]

pajautaa

[zivs]
Kompis pasācis nestartēties ar pirmo piegājienu. Nu, tas notiek tā: nospiežu power, viss sāk griezties (kompī :D), hdd led pāris reizes pamirgo, un tālāk nekas nenotiek. Tad slēdzelēju power ārā, un ar 20 sek pauzi iekšā, līdz ventilatoru un disku skaņām pievienojas windows 7 bilde, un tālāk jau viss atkal ir zašibis. Kas varētu būt tam par vainu?
Kompim divi gadi un labi kopts, par ramiem, mobo, tā kā nav aizdomas.
3 comments|post comment

Kopīpašums un tā minimāla rekonstrukcija [13 Dec 2017|02:46pm]

scope
Tā nu ir sanācis, ka manai mammai ar savu māsu ir mantots kopīpašums, kurš sastāv no lauksaimniecības zemes un diezgan švakā stāvoklī esošas mājas.
Uzreiz jāsaka, ka pēdējie lielākie darbi šai mājai ir veikti manā bērnībā ap 198x. gadu, kad otrai pusei mājas tika nomainīts jumts (vecais - dakstiņi, dēlīši; jaunais - šīferis).
Abām mantiniecēm nav brīvu līdzekļu lielu darbu veikšanai, un arī pašu spēki (kam arī gribēšana) ierobežo remonta iespējas. Galu galā, savam mūžam jau pietiks, cerams... ... )
17 comments|post comment

Jumts [13 Dec 2017|02:27pm]

pajautaa

[ariadasprince]
Sveiki!


Ievācu informāciju, jo iepriekš neesmu saskārusies un vēlētos dzirdēt iz dzīves pieredzes utt.,

Pieder dzīvoklis daudzdzīvokļu ēkā, dzīvokli atrodas jumta stāvā, tad nu reizēm sanāk nedienas ar to. Pašlaik lietus laikā gadās notecējumi skursteņa vietā.
Sazinājos ar īpašnieci/apsaimniekotāju ( kurai pieder lielākā daļa citu dzīvokļu ēkā), kā šo situāciju risināsim.
Atbilde bija par to ,ka jāvāc nauda no visiem īpašniekiem kuriem pieder kāds no dzīvokļiem ēkā.

Bet rodas jautājums.
Vai apsaimniekotājs kā tāds, kuram katru mēnesi tiek maksāta summa kaut kādu daļu summas nenovirza iekrājumos ar ideju ( visādi negadijumi gadās), jo apsaimniekotājs arī ir tas kuram pieder lielākā daļa no atlikušajiem dzīvokļiem.

Kā arī sazinoties, pirms diviem gadiem bija jau paziņojums ( jāparaksta) par jumta maiņu papīrs un 1.stāva esošie īpašnieki atteicās, bet kā tur ir.
Vai jums attiecas uz visiem? Vai tikai tiem,kas dzīvo augšējos stāvos?
Izklausās kā izklausās, bet padomu vajag, jo pašlaik vienīgais ko dzirdēju bija - sarunas ar visiem īpašniekiem, atvērts konts un vāksim naudu, pavasarī mainīsim, bet līdz pavasarim taču lietus vēl nolīs 100x.

Paldies jau iepriekš!
Sāpe pirms svētkiem ar neredzamu horizontu, jau sapņos rādās murgi, ka jumts aizbrauc :D
10 comments|post comment

Man nevajag Jauno gadu [13 Dec 2017|10:58am]

homebound
Viena no lietām, kas turpina čakarēt manu dzīvi, ir mana vēlme visiem izdabāt (ieskaitot sevi) un visu paspēt. Vienā vakarā trīs dažādi pasākumi, jo uz visiem esmu uzlūgta, negribas nevienu pievilt un neko palaist garām, un galu galā es kaut ko palaižu garām visos trijos un piečakarēti jūtas visi. Baudījuma nav. Vakarā ir tikai viens pasākums, bet man ļoti negribas un nav spēka, un es tikai pa pusei ļaujos savam nespēkam, pasākumu kavējot. Esmu nepieklājīga un tik un tā izeju no mājas, tikpat labi varēju to darīt arī stundu ātrāk, jo visu to laiku tā pat pavadīju, nemitīgi stresojot, ka "tūlīt jau būtu jāiziet" un "nu gan ir pēdējais brīdis iziet".

Protams, šī ir tikai viena no daudzajām jomām, kur man jāiemācās teikt "nē". Jāmāk pateikt "nē" arī sev, kad gribu slinkot (ko nedrīkst jaukt ar "atpūsties"), un varbūt beigt ieplānot lietas, ko fiziski nevaru paspēt. Progress ir lēns, bet es jau esmu to attīstījusi attiecībās ar R un ģimeni, un ļoti, ļoti lēnām (un mazliet asi) tas ir iezadzies attiecībās ar draugiem. Diezgan veiksmīgi man tas izdodas darbā. Tomēr, brīžos, kad esmu nogurusi, apjukusi, nervoza vai (citiem vārdiem) jaunā vidē, viss progress aiziet pa gaisu un es vairs neko nemāku.

Man ļoti pazīstama sajūta ir apbrīnas, cieņas un skaudības mikslis katru reizi, kad kāds man saka "nē, es nedarīšu to tagad, man ir ieplānots kas cits" vai "nē, es vispirms darīšu tā, jo man tā patīk labāk". Tā šķiet kā tāda vienkārša un jocīga lieta, par ko citus apbrīnot, it īpaši, ja tas mani dažreiz nostāda sliktākā situācijā, jo šis cilvēks nesadarbojas ar mani tā, kā es gribu, vai vispār nepiedalās, bet es vienmēr noelšos un domāju oho, te nu ir viens kruts kadrs. Jo es arī tā gribu.

Un man nevajag Jauno gadu, lai apņemtos dzīvot labāk. Šodien biju sporta zālē uz izmēģinājuma treniņu un cenšos saprast, kā panākt labāko rezultātu, ne ar vienu nerunājot, jo man nepatīk sveši cilvēki (un man uz to ir tiesības). Un man jau kādu laiku ir vairākas apņemšanās, kuras palēnām ieviešu savā dzīvē.

Šobrīd aktuāli:
1. Biežāk teikt "nē."
2. Vismaz divreiz nedēļā kārtīgi pasvīst sporta zālē. Vēlams izkustināt visas muskuļu grupas.
3. Katru vakaru veltīt 15 minūtes treniņam ar suni, izmantojot foršo aplikāciju, ko vakar atradu.
3. Beigt atbalstīt savu galvu uz rokas, aizklājot savu muti. Tā ir man ļoti ierasta pozīcija, kas ne tikai bojā stāju, bet arī izskatās neglīti, kā arī (man ir aizdomas) veicina pumpu mešanos tieši mutes reģionā, jo visu laiku aiztieku ādu ar savām (neizbēgami) netīrajām rokām.
4. Pirms gulētiešanas uzklāt uz sejas mitrinošo krēmu.

Nu, lūk.
7 comments|post comment

[13 Dec 2017|11:02am]

virginia_rabbit
es: tu esi mīlulīts
S: mammīts
10 comments|post comment

[13 Dec 2017|07:40am]

methodrone
Šonakt sapnī es sapņoju, ka es baidījos un uztraucos, ka manas fantāzijas, kas pavada dažādus notikumus un tos izpušķo, ka tās sajauksies ar īstajām atmiņām, un es vairs nevarēšu pateikt, kas ir īsts un kas nav. Uncanny.
1 comment|post comment

[12 Dec 2017|09:28pm]

ravejsledzejs
õ! man ir atlicis piecītis. tā tad var uzdzīvot! nākamā nauda draud ieripot tikai tai periodā, kas ir starp ziemassvētkiem un jauno gadu. lai dzīve būtu skaistāka - ja neieripos tajā periodā tad ieripos tikai februārī. bet man ir piecītis un tātad var uzdzīvot - nav jau jēgas to mēģināt saskaldīt, lai nodzīvotu līdz februārim ;o)
post comment

[12 Dec 2017|07:16pm]

punkts
Vācieti, beļģis, krievs un azerbaidžānis izvēlas līgavu latvijā. Vienam tika, otram tika, trešam tika, ceturtam nekā.
2 comments|post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]