magnolia's Friends [entries|friends|calendar]
magnolia

[ userinfo | livejournal userinfo ]
[ calendar | livejournal calendar ]

No The Scottish Sun Online :) [27 May 2016|01:05am]

217
[ mood | darpss ]

A WOMAN was caught smuggling £2,000 worth of meth wrapped in burritos across the US-Mexico border :)

post comment

[26 May 2016|07:32pm]

rasbainieks
sērijā "ar ko es jūs nogarlaikošu līdz nāvei"
šodien mani beidzot piemeklēja TAS
vingrošanā neviens cits bez manis un pasniedzējas neatnāca
no vienas puses – vip ekskļuziff, no otras – pizģec, skuzējiet mans francisks
dabūju tremoru tādās vietās, kuras pieklājīgā sabiedrībā skaļi vārdā nesauc
vēl mūsu pasniedzējai ļ. patīk tiranizēt tricepsus, viņa ir reālā krusta karā pret peļu vēderiņiem, tad nu arī tie dabūja trūkties kā vēl nekad
ļ. daudz kas dabūja trūkties, aiz kam pasniedzēja pēc nodarbības apmierināti murrāja
savukārt es esmu slābans un ļ. negribu šovakar vairs strādāt, to es varu arī rīt, gribu tikai bez liekām kustībām vombatēt dārzā (jo tur vairs nav riebīgs laiks, tikai vēss) un sūkt vīnu, ja kāds tuvumā (rajons, looking at you) vai tālumā vēlas pievienoties, mīļi gaidīti
2 comments|post comment

[26 May 2016|04:00pm]

methodrone
shodien juutos drained, half-consumed by tedium half vienaldziiga. vienaldziiga taa, ka nav speeka nebuut vienaldziigai. vienaldziiga taa, ka nav ne aizkaitinaajuma ne zheeluma, vienkaarshi profound cloudy resolute vienaldziiba. taada vienaldziiba, kurai ir vairaak sakars ar mani nevis ar citiem cilveekiem, taada nenosodosha all-accepting vienaldziiba, no kuras jebkuraa momentaa var izkaapt, kad jaarunaajas ar cilveekiem, jo vinji ir normaali un viss ko vinji dara ir legit.

visticamaak taa juutos, jo vakarvakaraa seezhot ar meiteneem izdzeeru divas lielas glaazes viina. alkohols vienmeer noregulee smadzenes uz to neizteiksmiigo vienaldziibas staavokli. which is fine, es iedomaajos, ka kaut ko liidziigu dara antidepresanti, noskanjo smadzenju kjiimiju taa, ka tu fiziski nespeej sashuumeeties par lietaam, viss notiek taadaa 'whatev, this fine' maakonii, ja kaadam no tevis kaut ko vajag fine, ja nevienam no tevis neko nevajag fine, bet pashai jebkaadas vajadziibas by default ir pa pusei vienalga. man patiik, jo tad es varu atkal ierauties dzilji sava praata un dveeseles visdziljaakajaa nostuurii uz tur buut karaliene, sheit neviens nekad neienaaks un sheit es esmu totaali, fundamentaali, muuzhiigi suvereena, neatkariiga no nekaa kas notiek objektu pasaulee. sheit pat ne dievs ne conscious awareness nekaadas tamliidziigas zarazas mani nevar sasniegt, ieeja aizliegta, exclusively outside, sheit ir mans patalogjiski vienaldziigaa un slinkaa praata eenainais nostuuris tieshi taads kaadu es to esmu izveidojusi, this is my design, viss paareejais kas notiek apkaart un aarpus ir smiekliigi un nenoziimiigi.

shodien man vairs nav speeka atguut nevienaldziibu. atlikusho dienu buus jaapavada being removed, apcerot cik viss ir attaals, banaals, absurds, detached, vienaldziigi lasot vai skatoties lietas un vienaldziigi iesliigstot miegaa cerams ap kaadiem 21:30. bet riit atguushu vitalitaati izdzerot milziigu tumshi zalju zesty green juice un ieshu skraideleet pa parku.
post comment

[26 May 2016|06:09pm]

ravejsledzejs
nogrieztā roka šorīt atkal uzvedās jokaini, bet visjokainakais bija ap dienas vidu. zeltnesis un mazais pirkstiņš kādu laiku vienlaicīgi bija gan nejutīgi, gan arī tādi, kas tomēr juta. un šī sajūta man turējās kādu pusstundu. dīvaini, dīvaini, dīvaini...
2 comments|post comment

[26 May 2016|10:23am]

penny_lane
pārliecību, ka kaut kas dzimumdalīšanas domāšanā ir pakaļā, šo pārliecību atceros dabiski sevī ieplūstam kopš pāris gadu vecuma. līdz ar pirmo "meitenes tā nedara", līdz ar pirmo neļaušanu gulēt kopā ar brālēniem, jo puikas un meitenes vienā gultā neguļ, ar pirmajām spēlēm "mājās", kur man bija jāpaliek šķūnī un jāgatavo ēst un es spītīgi brēcu, ka fuck you, kāpēc es nevaru būt vīrs un iet uz darbu, principā visās tajās lomu rotaļās man šķiet, man baudu sagādāja tikai tad, ja pie sievietes lomas pienācās arī upura loma,

(es gan, jāatzīst, septiņu gadu vecumā, visticamāk pārlasījusies bēniņu žirafes un princeses + meksikāņu seriāli, ļoti centos ieviest sadzīvē rotaļu "spēlējam izvarošanās", kur idejiski kādam būtu man jāuzbrūk, bet citam jāizglābj, bet citi bērni snobēja lielisko spēles ideju, un augstākais, ko dabūju, bija spīdzinošā kutināšanas spēle, kur jāiztur minūte nekustoties, vai arī jāatzīstas noslēpumā, bet enīvei)

piemēram, nolaupītā žurnāliste no motopelēm, kuru uzstājīgi pieprasīju arī piesiet pie krēsla, jo citādi nav pa īstam. visādi citādi, taisīju izsmalcinātas histērijas katrreiz, kad man lika darīt meiteņu darbus, un malkas ciršana vēl aizvien ir sūri grūti izcīnītais darbiņš, kas sagādā nenormālu prieku arī tāpēc, ka cīņa par cirvi bija diezgan pasmaga. un tad izdomāju sev mierinājumu: a sievietes kāzās var vilkt jebkādu kleitu, bet vīriešiem nabagiem jāģērbjas par pingvīniem defoltā. bet jau pēc pusgada izdomāju, ka, fuck it, es savās kāzās gribu pingvīnkleitu, bet vīrs man būs baltā uzvalkā, vienkārši lai citādāk. sešu gadu vecumā. man nav ne jausmas no kurienes tas viss līda ārā, bet līda tikpat ātri kā veģetārisms, raudot par mirušām vistām pusdienās, pieaugušajiem par milzīgu uzjautrinājumu. "napaga cālītis, kāpē tā jādara cālītim" ar pilnu muti pinkšķēja penija.

lasot rudevskas murgus, vispār jebkurus murgus, ka mums tagad atņems ģimeni vai kaut ko par vīriešiem lupatām, jo sievietes stipras, pohuj, kuru no sūdiem, iedomājos, ka var taču šī netaisnības sajūta iedzimt arī pretēji iekšā. grūti to iztēloties, bet varbūt ir skuķi, kas, jau piedzimstot, līksmi vicina rozā vagīnas pa gaisu sajūsmā. un bārbijas izmanto, nevis kā es, izpētot visas fiziski iespējamās seksa pozas, bet pucējot un šrubējot viņu mazās vanniņas. varbūt dažiem bērniem ir dzimums. un vēlāka apziņa, ka to kāds grasās "atņemt", tā ir tikpat kodīga un savā ziņā pārspīlēta, kā iedzimtā sajēga par dzimumu pilnīgi lieko nevienlīdzību?
13 comments|post comment

[26 May 2016|10:05am]

penny_lane
tagad nekad vairs nebūs tik slikti, cik varētu būt, jo vienmēr varēs uzlikt portishead sos. pēdējoreiz man bija tāda sajūta, dzirdot scalas creep.

skudriņcoveri, vēlams kino, laikam vispār ir vienīgais, kas man spēj iesist pa smadzenēm mjūzikvaiz, dzirdot pašpirmoreiz.

ja neskaita mīlas vasaras rītu pirms pāris gadiem un the gaslight anthem national anthem, bet tas tikai tāpēc, ka lija un dziesma skanēja no atvērtas mašīnas tālumā, par kniebšanos naktī atcerējos tikai es, neviens cits, un es biju pat nevis nelaimīga, bet tāda kā sasalusi, lai vēl neļautos tam nelaimīgumam, sastingusi visādu neizbēgamu sāpju priekšā, atsakoties šamējās laist iekšā, un tad tā dziesma, kad tu skumji ej meklēt pats nezini ko, bet droši vien jau tualeti, jo skan vārdi i already live with too many ghosts un es domāju, ka, bļā, jā, un tad viņš dzied, ka
and i can't stand the weather, no i never liked the rain, man līst visādi sūdi uz galvas, domāju, jā, vecīt, jā, you get me, "now she just screams how i promised her more than this", totāli, un tad viņš dzied tālāk, tad viņš mani mierina, pa visu stāvvietu vai kā nu to festivālu minipārkinglotu sauc "Whatever gets you through the night", un viss, man vajag zināt, kas šo dzied, pagriežos, metos pie tās mašīnas, man pastāsta, mājās, protams, neatceros neko, tikai rindiņas

she used to look so good in that red dress, un gūglēju ilgi un pacietīgi, lai saprastu, ka nekāda red dress nebija viss.

kāpēc to stāstu? no reason. pretīgs laiks.
post comment

Ieradums [26 May 2016|06:58am]

217
Šorīt ejot pēc darba no Liverpūles uz Šordiču sapratu, ka esmu pārāk pieradusi pie Londonas - neuztveru vairs kā kko vērojamu, tikai kā pārvietošanās flīzītes un pakāpienus.
Steidzami kkas jāmaina

Netālu no mājas, kādus 100m no vietas, kur šo fotografēju, ir Vankūveras iela, katrreiz garām pēc darba ejot, tur iedomājos par Kanādu. Pa ceļam uz Tesco toties ir Hjūstonas iela - kad eju pirkt sieru, tad, savukārt, domāju tāpēc par kosmosa kuģiem un pirātiem.
3 comments|post comment

[26 May 2016|07:35am]

adore
(..)vai varbūt tu sajutīsi manas mutes pieskārienu uz sava locekļa, es pieplakšu tam un, lēnām pavērdama lūpas, slīdēšu arvien zemāk, es ļaušu, lai tavs loceklis lēnām piepilda manu muti, tas slīdēs dziļāk starp manām lūpām un piespiedīsies mēlei, un manas siekalas ritēs lejup pa tavu ādu līdz tavai rokai, mans skūpsts un tava roka, viens otrā pār tavu locekli(..)
Alesandro Bariko "Zīds"

[25 May 2016|10:36pm]

methodrone
visu savu dziivi esmu jutusies kaa dzhora mormonts
4 comments|post comment

[26 May 2016|12:12am]

kjeerpis
Izskatās, ka tas brīdis, kad pie manām durvīm klauvē tik divi veči - Alcheimers un Parkinsons, ir jau klāt. Kā var pazaudēt vienā istabā VISUS zīmēšanas blokus, kas skaitā droši vien ir virs 10. Kaut kādā pilnīgi nevajadzīgi nejēdzīgā apskaidrības brīdī droši vien esmu visus nolikusi kādā burvelīgā vietā vienuviet. Lai var atrast. Hrrr
post comment

[25 May 2016|11:48pm]

scope
Kaut kādas svītriņas un krāsiņas...
... )
post comment

. [25 May 2016|06:32pm]

kini
pa galvu blandās rindiņas no jimmy carr un brodska. nice mix. un man ir žēl, ka krievu valodu jau esmu piemirsusi un īsti nevarēju nokoncentrēties uz barišņikova lasīšanu, jo acis lipa klāt tekstam [angļu valodā]. bet pēc izrādes tas viņa lasīšanas ritms vēl skanēja iekšā. gribētos audio versijā to visu dabūt un tad, kad gribēsies skumt un domāt pat vecumu, vēl paklausīties. un skatīties uz to lieliski veidoto vīrieti viņa 68 un domāt, ka forši izskatā tiem gadiem, arī ir nice.
post comment

[25 May 2016|03:25pm]

methodrone
post comment

[25 May 2016|03:40pm]

penny_lane
https://www.youtube.com/watch?v=ID4tWZ4_iK0
post comment

[25 May 2016|03:28pm]

penny_lane
pusē stiklos iekšā. nedrīkst tik alkatīgi rīt grāmatas. gribas kaut ko ar ledu, gribas atgulties un lasīt tālāk.

kafija un montāža. tagad.

kaut kur pasaulē būs tāda vasara, kur šūpuļtīklos starp sienāžiem, vardēm vai vēl kaut kādiem romantiskiem mošķiem drīkstēs izlaisties un priecāties, bet vēl ne, vēl ne.

un vispār - kā lai iemācās tā mierīgi, ar baudu, tā it kā laiks tā vien negaidītu tādus brīžus, lai brutāli apčakarētu?
post comment

Problēmas ar Lattelecom [25 May 2016|03:03pm]

pajautaa

[jimmy]


Lietoju Lattelecom internetu, ir saslēgts ar TP link rūteri, bet nets nepārtraukti gļuko! Kad ieslēdz torrentos kādu filmu novilkt, tad vispār vairs nav lietojams (Utorrent jau izmēģināts samazināt max apjomu ko tas drīkst izmantot).
Runāju ar Lattelecom, viņi saka, ka vaina esot manā rūterī (ko nesen nopirku, tātad tā darba stāvoklis ok). Saka, ka man vajagot nopirkt rūteri, kas atbalstot 11N klasi, jo tā kas esot šim varot dot tikai max 50mbit ātrumu (kaut gan rakstīts ka 300). Kā tur ir, viedie? Vai tiešām jāpērk citu rūteri? Un šis modelis man šķiet diezgan populārs, vai visiem pārējiem tādas pašas problēmas?

UPD: Gribētos vairāk rast atbildes vai tas tiešām tā var būt, ka vajadzīga 11N klase rūterim un vai citiem ir bijušas tādas pašas problēmas.

Par rūteri precīzāk šeit - http://www.tp-link.com/lk/products/details/cat-9_TL-WR841N.html
35 comments|post comment

[25 May 2016|03:06pm]

penny_lane
nekad nav bijuši šitik īsi mati )
4 comments|post comment

Ārējais cietais disks [25 May 2016|02:53pm]

vajag

[jimmy]


Vai kāds nepārdod savu ārējo cieto disku? Vēlams, protams, lētāk un vismaz 2Tb.
post comment

guļu kā čempions (c) kaplacis [25 May 2016|11:56am]

rasbainieks
es zinu, ka ciba ir speciālisti par gulēt nevarēšanu, bet vai ciba ir speciālisti arī par pārāk labu gulēt varēšanu?
pēc vingrošanas es guļu vismaz 9 stundas, kas ir vidēji 1 – 2 stundas vairāk nekā parasti
visi labie nodomi pēcvingrošanas rītā piecelties laicīgāk ir izgāzušies pilnīgi katru reizi
pēc mana piemēra spriežot, tās būtu izcilas miegazāles bezmiedzīgajiem mazgulētājiem
bet ja nu "bezmiegs? pasporto, labāk gulēsi" strādā tikai uz tiem, kuri jau tāpat labi guļ?
27 comments|post comment

astro zone [25 May 2016|11:16am]

heishy
Dažbrīd sevī klausos un liekas citi domā, ka esmu ķerta. Planētas un kosmoss, un retrogrādi..
post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]