magnolia's Friends [entries|friends|calendar]
magnolia

[ userinfo | livejournal userinfo ]
[ calendar | livejournal calendar ]

Nedzer no peļķītes, par kazlēnu paliksi [31 Aug 2016|10:18am]

kautskis
Mums te ar kolēģiem izvērtās aizraujoša diskusija, vai krāna ūdens dzeršana ir normāla parādība. Kā domājat jūs?

Poll #20808 Kas meitiņu baltu dara?
Open to: All, results viewable to: All

Vai tu dzer krāna ūdeni?

View Answers

Jā, ūdens kā ūdens, ko tur iespringt
22 (95.7%)

Nē, drausmīga žļurga, pērku pudeļu ūdeni
0 (0.0%)

Nē, man par prastu, es pat zobus tīru ar Evian
0 (0.0%)

Tikai vārītu
1 (4.3%)

9 comments|post comment

papēža pieši [31 Aug 2016|10:14am]

pajautaa

[lavendera]
Zinu, ka runāt par slimībām nav labais tonis, bet vai kādam/kādai pašam vai paziņam ir personiska pieredze ar papēža piešiem? Interesē saežģījumi, risinājumi, speciālisti. Kāds ārsts vispār atbild par šīs patoloģijas novēršanu?
post comment

[31 Aug 2016|09:32am]

elina
https://youtu.be/l_G6P3eUE6o

Frizieris [31 Aug 2016|09:23am]

pajautaa

[neetiski]
Cik šobrīd maksā griezums gariem matiem pie Jāņa Znotiņa? Vai ir arī jāgaida dikti garā rindā?
1 comment|post comment

[31 Aug 2016|08:19am]

virginia_rabbit
man nebija nakts
post comment

darpss: dažreiz gadās arī šādi raksti: what to do in he garden this week [30 Aug 2016|10:54pm]

217
• Pinch out the tops of outdoor tomatoes as any further flowers developing now will not form ripe fruit before autumn.
• Finish summer pruning apple trees.
• Trim back laurel hedges to remove complete shoots.
• Pick dahlias regularly and continue tying in stems to their supports.
• Make sure camellias don't dry out as they will be forming flower buds now to bloom next spring.
• Prune rambler roses when they have finished flowering.
• Earth up trench celery to blanch stems • Water apples, pears and other fruits to help in crease their size.
• Remove suckers from the roots of roses and other fruiting trees.
• Keep the greenhouse well ventilated, opening doors and windows during the day but closing them on cool nights.
/Pulmans Weekly News/
post comment

s-s-summertime madness [30 Aug 2016|10:03pm]

neoplasm
[ mood | :) ]
[ music | klusa nakts un tukšs dārzs ]

es pat nezinu, no kura gala, lai sāk, bet skaicka ar tukšu runāšanu mani prieki ar džō vis nebeidzās. izgāš4dien no rīta izkāpu no gultas vēl nemaz nezinādama, ka tajā vairs nekad neatgriezīšos. pa dienas vidu džō man sāka sūtīt maniakāla izmēra un satura ziņas vacapā, piedāvādams man 3 opcijas, no kurām pirmās 2 bija samaksāt īri un neizvākties vēl mēnešiem ilgi, un trešā bija izvākties uz karstām pēdām un varbūt kādudien saņemt savu drošībsnaudu. drošībsnaudu, starp citu, viņš bija notriecis kokaīnā un onlaina pokerī jau maijā, īsi pēc manas ievākšanās, un tagadiņ mēģināja mani visādos veidos pārliecināt, ka esmu viņu ļaunprātīgi izputinājusi [drošībsnauda bija domāta manas pēdējā mēneša īres nosegšanai]. piezvanīju krisam un viņš man tā pavisam mierīgi teica, ka davaj, sapakojam tavas parpalas, mums pilna māja dīvānu with your name on them un iekuram miera pīpi. džō, protams, no sašutuma nezināja, kur dēties, un vacapā turpināja paust savu neizmērojamo sarūgtinājumu. 4dien es nakšņoju pie puikām, natālija darbā man bija visžēlīgi piešķīrusi ārkārtas brīvdienu 5dienā, kad puikas man sapakoja visas manas parpalas [es palīdzēju, bet viņu lieliskumam nespēju turēt līdzi] un kādu 3 stundu laikā es biju izvākusies bez pēdām tā, itkā manis tur nekad nebūtu bijis, atslēgas iemetu pastkastē. džō drusku apdirsās un nomainīja toni uz stipri draudzīgāku un bezmaz aizgādniecisku, sak', tu tikai man padod ziņu, vai tev viss kārtībā, lol, bet man tādām pļāpām nav laika.


pie puikām ir forši, lorena arī ir mīļumiņš. viņai 7dien bija ballīte, pagalmā izkarinājām lampiņvirtenes, iekūrām grilu un māja piebira pilna viņas snobisko draudziņu. es ar puikām jau bijām sapīpējušies un nevarējām tās sarunas vairs izturēt, tamdēļ mums bija pašiem sava ballīte puiku jumtistabiņā, kur es tiku rosa pidžammā un mēs gulējām gultā, dziedājām dziesmas un hujārījām gičas [fun fact, manām tulznām ir tulznas un klaviatūra sāp]. 1dien ar krisu bijām bērnu rotaļlietu veikalā un es puikām nopirku planetārijprožektōriņu, kas nozīmē, ka 5dien pēc speismafiniem būvēsim viņu istabā lupatu cietoksni un quite literally ceļosim kosmosā. un nākam3dien es no visa atpūtīšos jau sicīlijā ['silīcijā' izklausās labāk]. man nav, kur dzīvot, bet viss ir labi :)
8 comments|post comment

. [30 Aug 2016|11:35pm]

kini
Marisa Monte - Bem Leve
post comment

[30 Aug 2016|06:18pm]

pajautaa

[liljabrik]
man jānodod atpakaļ darbavietā gan iPad gan iPhone. Kā es varu pārliecināties, ka visa informācija (vairāki desmiti piezīmju failu, kontakti, whatsapp sarunas, fotoattēli) ir saglabāti uz iCloud, nevis uz ierīcēm?
6 comments|post comment

[30 Aug 2016|06:04pm]

rasbainieks
es jums izstāstīt nevaru, cik ļoti man pietrūka deepest sendera
garš stāsts )
bet citādi viss labi, dzirkstu un švirkstu, vedu brīnišķīgu saviesību un iepazīstos ar jauniem cilvēkiem
esam brangi aizvadījuši adwardus (pēdējā vakarā mūs ar žūriju no bolderājas saimenieks izmeta ar tekstu "now you all fuck off", par ko saņēma gaviles un ovācijas, un žūrijas priekšsēdis ir pirmais slavenais reklāmists, kuram ir izdevies uz mani atstāt iespaidu, pati brīnos, bet nu viņa darbs ir kafija-par-dzejoli, kas iet jau sazincik gadus sazincik valstīs, ā un baigi līdzīgs kinskim, žēl, ka nevarēja nolikt abus blakus)
vēl mums ir jauns muzikālais ģimenes draugs, un man ir tik īsi mati, ka pat kicīts ievēroja (great success!)
un ļ. patīk varēt dzimšansdienu pušķīšus draugiem varēt uzšņorēt no tā, kas aug manā puķdobē
post comment

[30 Aug 2016|05:29pm]

penny_lane
tik kruta bilde


post comment

klasika [30 Aug 2016|04:42pm]

virginia_rabbit


7 comments|post comment

Mēbeļu restaurators [30 Aug 2016|02:52pm]

pajautaa

[genucis]
Sveiki!

Vēlos atrast labu mēbeļu restauratoru Rīgā un tās tuvumā, kas neplēš deviņas ādas. Varbūt Jums ir bijusi lieliska pieredze.
Tāpat interesē, cik ir adekvāta samaksa, piemēram, par vienu ulmaņlaiku skapi, kuram nav daudz rotājumu, bet viena detaļa nolūzusi (saprotu, ka viss ir atkarīgs no mēbeles vecuma, stāvokļa, kas tiek darīt utt.)? Tomēr negribas pārmaksāt, jo neko no šīm lietām nesaprotu.

Lai arī internetā viegli atrast, ļoti interesē tieši personīgā pieredze un ieteikumi.

Paldies!
1 comment|post comment

[30 Aug 2016|02:50pm]

virginia_rabbit
kad traktorists, kurš bija nosprostojis ietvi un kuram es rādīju, lai papiš malā, parādīja pie deniņiem, es viņam parādīju fakjū.
post comment

[30 Aug 2016|02:45pm]

virginia_rabbit
slings, rati, E pie rokas, atstāts telefons, Japānas vēstn. mainījusi adresi, sargs sajauc Vesetas ar Vīlandes utt. ir vienāds ar 3 h neauglīgas, izmisušas pastaigas un 3 slapjiem un izsalkušiem vecā modeļa tramvajā, kurā vienam ar slingu kaklā ir nereāli iecelt/izcelt ratus.
9 comments|post comment

[30 Oct 2021|01:02pm]

sickboy
Tramps ir autsaiders ar visiem autsaidera truukumiem, bet Hilarija ir mele un noziedzniece. Vismaz vinja ir paredzama un "stabila" mele un noziedzniece. Cilveeki vairaak par visu baidaas no neparedzamiibas, taapeec vinji baidaas no tumsas.
post comment

Ierobežojiet mūs [30 Aug 2016|12:28pm]

kautskis
Vispār šitā Eiropas Savienība, kas spiež tehnoloģiju uzņēmumus ievērot visādas muļķības (reāli tracina tā prasība visu laiku ziņot "še tev cepumiņš"), varētu pārmaiņas pēc izdarīt kaut ko lietderīgu: piespiest tālruņu ražotājus lietot vienotu baterijas standartu.

Ņemiet vērā, mums savulaik bija standarta baterijas. Bija tāds skaists laiks, kad pilnīgi visa pārnēsājamā elektronika gāja uz AA baterijām. Un tas, kas negāja uz AA, gāja uz AAA vai -- īpaši nopietnos gadījumos -- uz D baterijām. Un vienots baterijas standarts nebūt netraucēja, piemēram, Sony taisīt visāda dizaina volkmenus. Tas, ka radioaparātu pirka uz desmit gadiem, nenoveda pie ekonomikas sabrukuma. Pat viedo mobilo ierīču pašos pirmsākumos -- kad viņas gāja uz Palm OS, nebija tīklā un saucās PDA -- viņas gāja uz AAA baterijām, un tiešām žēl, ka vienubrīd šī slavējamā tendence panīka. Jēdziens "nenomaināma baterija" šķita kaut kas vispār neiedomājams, un es tīri labi atceros, cik sašutuši daži tālredzīgi cilvēki bij, kad tādas parādījās (protams, par to mums jāpateicas Apple, taču ne aifoniem, bet aipodiem).

Tam vienotajam baterijas standartam ir viena lieliska īpatnība. Pat ne tā, ka viegli nomainīt bateriju -- daudziem tālruņiem mūsdienās bateriju nomainīt nav īpaši grūti. Nu, jāatskrūvē dažas skrūves, varbūt jāatkabina daži klipši, ja ražotājs ir īpaši nelietīgs, šis tas ar fēnu jāpasilda. Bet pārsvarā uzņēmumi nav tādi mirlas kā HTC un tālruņus taisa tā, lai vajadzības un vēlmes gadījumā viņus puslīdz nesāpīgi varētu izjaukt un pēc tam salikt. Nē, standarta burvīgākā īpašība ir tā, ka vari būt drošs -- arī pēc desmit, divdesmit un, ja paveiksies, varbūt pat trīsdesmit gadiem tās baterijas būs viegli pieejamas.

Lūk, AA baterijas joprojām pie kases var nopirkt jebkuŗā veikalā, lai gan vidusmēra cilvēkam vairs nav īpaši daudz ierīču, kas ar viņām strādā. Man, piemēram, ir tikai kabatas lukturītis, radioaparāts un televizora pults. Taču, ja es pēkšņi no vecu krāmu kaudzes izvelku volkmenu, man nebūs grūti viņam salūkāt bateriju. Ja es šajā pašā krāmu kaudzē atrodu vecu aipodu -- ha, vēlu veiksmes.

Turklāt baterijas ir mūsdienu elektronikas ierīču visvājākais punkts. Viņu enerģijas blīvums ir vienkārši nožēlojams, un viņu ilgmūžība ir zem jebkādas kritikas. Ja ar enerģijas blīvumu diemžēl nākas sadzīvot, tad ilgmūžības problēmu vienots standarts vismaz kaut kā mazinātu.

Tas gan vairs nebūs AA vai AAA standarts, lai gan es ļoti gribētu tālruni, kas iet uz AAA baterijām. Tāpat droši vien nederēs viens izmērs visiem tālruņiem. Bet ieviesiet, teiksim, trīs standarta izmērus Li-ion baterijām, kaut vai tādām, kuŗas lietotājs ķipa nevar nomainīt (jo lietotājiem jau nav tādas megatehnoloģijas kā skrūvgriezis). Būs lieliska atbilde uz jautājumu -- ha, ko gan ES mums labu darījusi?!
18 comments|post comment

Stikli, tieši tik vienkārši [30 Aug 2016|12:23pm]

pickle_jar
"Un viņš dzirdēja vienu ziņu - nav nekā cita, izņemot dzīvību, un, ja kāds lūdz tev to atdot viņa vārdā, tad tas ir melis."
post comment

Kā/kur/ar ko - noglabāt Cibu [30 Aug 2016|11:59am]

pajautaa

[ikvakars]
Labadien Viedais Cibiņ!

Kas tā bij pa opcju/programmu ar kuras palīdzību visus cibas ierakstus varēja, ja nemaldos - pārkopēt uz word failu un noglabāt savā archivā?

Paldies, jau iepriekš!
4 comments|post comment

kur glabāt bildes? [30 Aug 2016|10:45am]

pajautaa

[lavendera]
Kārtējo reizi jāiemet internetā pussimts bilžu - gan pašas vajadzībām, gan citiem paņemšanai. Kura ir visērtākā bezmaksas vietne savu albumu novietošanai?
Failiem.lv augšupielādē saturu tik lēni, ka man pietrūka pacietības.
Līdz šim lietoju mīlīgo Pikasu, bet sasodītais gūgle Pikasu ir likvidējis un tagad ikreiz, kad esmu rādījusi savas bildes no "sveša datora", brēc: "Noticis aizdomīgs pieslēgums jūsu kontam!" Turklāt jaunu albumu veidošana gūgles attēlos arī ir nāves smaka...

Gaidu ieteikumus.
11 comments|post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]