magnolia's Friends [entries|friends|calendar]
magnolia

[ userinfo | livejournal userinfo ]
[ calendar | livejournal calendar ]

[03 May 2016|10:28pm]

smoker_smoke
funny, instagram, and kylie jenner image
negribu lielīties, bet savulaik vajadzēja iet mācīties fotogrāfu kursos vai tmldz, bet bez visiem kursiem un foršajiem fočikiem (bija, bet sap*su) man liekās, man tā lieta iet uz urrā, pat ar tiem resursiem kas man ir :D un daudz daudz photošopa :D oki, visi jau noteikti domā, ka ir izcili fotogrāfi, ja vien prot sevi smukā leņķī nobildēt :D 

pirms pāris dienām nosūtīju minčuka māšelei tipa mūsu svaigākās kopbildes, māsa gandrīz apvainojās :D viņa tā arī neatpazina savu brāli, lol :D bet ideju gan man ir vairāk kā saprašanu. gribētu arī kādreiz tādu mazulīti kā canon sev... :(
post comment

[03 May 2016|11:13pm]

penny_lane
foto )
4 comments|post comment

[03 May 2016|11:08pm]

scope
Svētdien bijām uz kursingu jeb suņu skriešanās sacensībām, kur suņi pāros dzenas pakaļ māneklim. Pasākums notika Smārdes pievārtē, zemnieku saimniecības "Ruģeļi" ganībās.
Jāpiebilst, ka bijām vienīgie skatītāji, kuriem pašiem nebija līdzi sava sacensību suņa (par ko arī no vienas dalībnieces izpelnījāmies pārsteiguma pilnu repliku: "Tas taču ir dīvaini, braukt no Rīgas 50 km skatīties suņu skriešanās sacensības").
Sanāca arī šo to sabildēt, bet bija grūti, jo suņi skrien ātri un azartiski. Domāju, ka labu rezultātu sasniegšanai būtu jāiegulda krietns laiks "roku taisnošanā".
... )
post comment

[03 May 2016|08:42pm]

roskild
Eksāmeni uzrakstīti. Bija tik ļoti briesmīgi, ka jau paspēju to visu izdzēst no savām atmiņām. Atliek vienīgi gaidīt rezultātus maija beigās un cerētu uz minimālo punktu iegūšanu lai nebūtu jāpārliek jūnijā. (fingers crossed)

Pēceksāmenu dzīve ir iesākusies ar diezgan lielu uzdzīvi. Ar diezgan lielu alkahola patēriņu un pavisam maz atpūtu. Bet tieši tas man bija vajadzīgs vissvairāk.

Tagad man ir uzradies tik daudz laika, ka pat nezinu kā lai to visu piepildu un ko lai ar to visu daru. Tāpēc šodien atnākot no darba devos pusotru stundu garā skrējienā lai patīrītu savus tarakānus. Visas tās nejēdzīgās crush un citus sūdus. Un jo vairāk es kustos un daru, jo mazāk laika domāt visādas nejēdzības.

In other news - Man aizvien tik ļoti nepatīk tas iekšējais naivums un tas, ka es tik ļoti pieķeros lietām, cilvēkiem, sajūtām, vietām.. Es nevēlos neko no tā visa just, lai cik tas cilvēcīgi arī nebūtu. Es īsti nezinu kā lai ar sevi tieku galā un kā lai es nomierinos. Manī ir tik ļoti liela emocionālā gamma un es nezinu kā to savaldīt. Nekad patiesībā neesmu to zinājusi. Es domāju par citu cilvēku dzīvēm un par to kā citi cilvēki spēj sapurināt sevi un neļauties nejēdzīgām iedomām, domām, sajūtām. Bet vienkārši dzīvot. Es agrāk biju tik ļoti pašpietiekama. Ok, muļķības, es aizvien tāda esmu man patīk būt vienai un man nepatīk pārāk daudz socializēties... bet tas nemaina faktu, ka kaut kur iekšā ir tas big little urge būt gribētai, būt vajadzīgai. Tā nemanāmi un nedaudz. Tāpēc man nepatīk, ka man neatbild uz īsziņām sarakstes vidū. Man nepatīk, kad lietas apstājas nemaz nesākoties tā īsti. Labi, ja godīgi, man nepatīk, ka es nespēju kontrolēt situāciju virzienā kurā vēlos. Un jā, es saprotu, ka tas nav iespējams pilnībā nekad un ir vienkārši jāļaujas un jādzīvo tam brīdim, cause its all we have... Un varbūt tas viss ir vienkārši pēc principa - grass is always greener on the other side. Un stāsts par to, ka cilvēks vienmēr vēlas to, ko nespēj dabūt. Un mana loģiskā,racionālā puse to tik ļoti saprot. Bet tā emociju pasaule netiek tam līdzi..

Manšķiet, ka visām real lietām, cilvēkiem, attiecībām, notikumiem ir jānotiek tā viegli un natural nevis ar mind games un dzīvošanu kā uz asmens. Bet tā jau ir vairāk mana problēma nevis citu cilvēku. Un ar to man arī ir jāstrādā.

Tāpēc es mācīšos sevi mazliet pieklusināt. Atlikt visas tās emociju gammas malā un būt ļoti racionāla un loģiska un neļauties nekādiem vājprātiem, kas man domās notiek. Thats all.
3 comments|post comment

V2 [03 May 2016|09:55pm]

virginia_rabbit
10 comments|post comment

[03 May 2016|07:39pm]

pajautaa

[liizhj]
Riskējot uzdot kaut ko, kas citiem liekas pašsaprotams, tomēr vaicāšu (jo valsts iestādes tik sūta viena pie otras un nejēdz atbildēt konkrēti).
Esmu pašnodarbinātā, kas maksā mikrouzņēmuma nodokli, bet vairs nestrādā algotā darbā citur. Gribu dabūt bezdarbnieka statusu un pabalstu. Kā rīkoties?
a) jānoņem sevi kā darba ņēmēju mikrouzņēmumā un jānodrošina, lai bezdarbnieka statusa periodā man nav ienākumu kā pašnodarbinātajai?
2) jāmaina mikrouzņēmuma nodokli pret kādu citu nodokļa formu un turpināt saņemt (vai arī nesaņemt) ienākumus?
3) jānoslēdz pašnodarbinātā statuss pavisam, un, kad beigšu uzdzīvot bezdarbniekos, pieteikties pašnodarbinātajam atkal?
4) vēl kāds cits variants?
1 comment|post comment

^^ [03 May 2016|07:23pm]

heishy
oh yes, and vacation starts right now. Ar cigareti uz balkona un varavīksni acu priekšā, gaidot, kamēr uzvārīsies tēja.

sunset, sun, and sea image
post comment

baložu vanags [03 May 2016|07:10pm]

heishy
Šorīt mežonīgā daba paviesojās darba pagalmā. slavenais Rīgas vistu vanags noknāba balodi rožu dārzā.
Wild life in central city. Apriebās tam ziņkārīgie acu skatieni un žibinošie fotoaparāti, graciozi saņēmis medījumu nagos, pacēlās spārnos un devās kaut kur nomaļāk notiesāt maltīti.
post comment

[03 May 2016|05:12pm]

rasbainieks
pēdējās nedēļas vai divu laikā, kopš jz. vrns izcēla šo stāstu gaismā, esmu jau nezcik reižu to iemetusi kaut kur cibas komentos
ne tikai tāpēc, ka tas ir brīnišķīgs stāsts (jo tas ir brīnišķīgs stāsts), bet arī tāpēc, ka tas ir tik ļoti po ģelu visās sarunās par atmiņu, atcerēšanos un pārliecībām
dariet man to prieku, izlasiet
https://subterraneanpress.com/magazine/fall_2013/the_truth_of_fact_the_truth_of_feeling_by_ted_chiang
2 comments|post comment

[03 May 2016|04:29pm]

usne
Mīļie draugi, visi, kam ir suņi, ielietojiet tiem pretērču siksnas vai pilienus vai tabletes. Ērču laiks ir sācies un tām šogad nāk līdzi neganta slimība. Grafčika draugs Rasta jau ārstējas.
Grafčiks šovakar arī dabūs pilienus.
9 comments|post comment

[03 May 2016|02:48pm]

virginia_rabbit
ANO, es jau nāku!

15 comments|post comment

John Lennon - Woman [03 Jul 2021|02:35pm]

sickboy
Manupraat, shim tekstam ir dviinju liesmu miilestiibas vibraacija:

Woman, I can hardly express,
My mixed emotion at my thoughtlessness,
After all I'm forever in your debt,

And woman, I will try to express,
My inner feelings and thankfulness,
For showing me the meaning of success,
Ooh, well, well,
Ooh, well, well,

Woman, I know you understand
The little child inside the man,
Please remember my life is in your hands,

And, woman, hold me close to your heart,
However distant don't keep us apart,
After all it is written in the stars,
Ooh, well, well,
Ooh, well, well,

Woman, please let me explain,
I never meant to cause you sorrow or pain,
So let me tell you again and again and again,

I love you (yeah, yeah) now and forever,
I love you (yeah, yeah) now and forever,
I love you (yeah, yeah) now and forever,
I love you (yeah, yeah).
post comment

Veloceliņš Centrs - Dārziņi [03 May 2016|01:48pm]

pajautaa

[marule]
Vai kāds zina, kādā stāvoklī šobrīd ir veloceliņš Rīgas Centrs - Dārziņi? Pabeigts/puspabeigts/nepabeigts?
5 comments|post comment

Ceļš Rīga-Kuldīga [03 May 2016|11:43am]

pajautaa

[brr]
Sveiki!


Kā šobrīd viskomfortablāk ar auto nonākt no Rīgas līdz Kuldīgai - kuru ceļu izvēlēties?

Skatījos google maps, bet tur attēli no `2011. gada. Pa to laiku var gan labu ceļu nobraukt, gan bedrainu savest kārtībā.
9 comments|post comment

Spānija [03 May 2016|09:26am]

217
Gaidu Getvikā lidmašīnu uz Malagu. Jābrauc apciemot draudzene ar bēbi, kas turp pārcēlās no Londonas ar savu spāņu draugu.

Reāli negribās lidot. Pacelšanos. Es labāk brauktu 27h ar autobusu!
post comment

Manas universitātes [03 May 2016|10:56am]

kautskis
Sadaļā "Ko ziņās tev nestāsta (jo tevi tas tāpat neinteresē)" ir arī vēsts par to, ka iestāde "Milkena institūts" šajās dienās rīko konferenci, kur pasaules īpaši gudrie, skaistie un veiksmīgie sanāk kopā padzert šampānieti, paēst ikru maizītes un pagausties par to, kā tūliņ visai pasaules ekonomikai būs klāt pēdējā stundiņa. Zināma taisnība jau viņiem ir, apakšas arvien skaļāk murmina par to, ka viņi šitā vairs nevar dzīvot, un augšas pamazām sāk murmināt līdzi, ka negrib -- un man taču nav jums jāstāsta, ar ko šāda murmināšana mēdz beigties. Bet es te ne par to!

Drīzāk pievērsīsim uzmanību tam, kas tas tāds Milkena institūts. Izrādās! Milkena institūtu savulaik nodibināja un pieticīgi nosauca savā vārdā viens misters vārdā Maikls Milkens. Viņa sasniegumu sarakstā goda vietā gozējas tas, ka viņš pasaulei no jauna iemācīja patiku pret junk bonds jeb riskantām investīcijām, kas vai nu atmaksājas ar uzviju, vai neatmaksājas ar uzviju. Piebildīsim, pašreizējais "šitā vairs nevar dzīvot" diezgan lielā mērā cēlies no aizraušanās ar visādām riskantām investīcijām. Par saviem pūliņiem viņš savulaik saņēma 10 gadus cietumā, no kuŗiem nosēdēja veselus 22 mēnešus. Pasēdējis cietumā un pārdomājis dzīvi, msjē Milkens ņēma un uztaisīja Milkena institūtu, kas rīko visādas konferences un raksta visādus pētījumus, lai "uzlabotu cilvēku dzīves un ekonomiskos apstākļus". Un es pilnībā piekrītu, ir nepieciešams uzlabot ekonomiskos apstākļus, kuŗus būtiski papostījusi gudro, skaisto un veiksmīgo aizraušanās ar riskantām investīcijām.

Lūk, cilvēks, kuŗa dzīves stāsts iedvesmo -- un, kā rādās, ir arī iedvesmojis gana daudzus Latvijas polītiķus/uzņēmējus (Latvijā, kā jau maigā kleptokrātijā, šie jēdzieni bieži iet rokrokā). Ja izvēlies pārkāpt likumu, tas jādara ar tādu šiku un atvēzienu, lai saraustu gana daudz naudas, slavas un atpazīstamības. Tad, ja arī sanāks iesēsties, necik daudz tas nekaitēs, un pēc iznākšanas tu atkal būsi cienījams sabiedrības loceklis, nevis kaut kāds izbijušais cietumnieks. Un bonuspunkti par stilu noteikti pienākas tad, ja tu pēc tam ņemies risināt problēmas, pie kuŗām pats cītīgi esi pielicis rociņu.
4 comments|post comment

[03 May 2016|10:26am]

penny_lane
"mīļais, pirms tu brauc prom, iesviedīsi man pa logu iekšā, lūdzu, to puspankūku, kas mašīnā?"


maijs. pat pankūkas lido.
post comment

[03 May 2016|09:32am]

virginia_rabbit
bērnībā sākām vasarās dzīvot pirmajā Zolitūdes mājā, kam augšstāvā bija divas istabas, kur dzīvoja saimnieki. vienā oda pēc (veca) vīrieša, bet otrā pēc (vecas) sievietes. tā manā apziņā arī ir izveidojušās šīs divas klases.
vīrieša istabā bija galds ar avīzēm, gulta ar redeļu galiem, dzelzs šķīvītis ar skuvekli, putām un glāzīti, pulkstenis, gobelēns ar cara jātniekiem.
sievietes istabā bija dāsni apklāta gulta, bufete ar cilvēku fotogrāfijām aiz stikla, aptieciņas skapītis, spiediena mērāmais, žņaugs, iespraužamas ķemmītes un mākslīgo ziedu buntītes, ko bija veidojusi viņu mirusī meita.
post comment

[03 May 2016|12:15am]

rasbainieks
(pie visiem trim cibiņiem, kuriem tas vispār interesē, mēs par to jau parunājām, bet)
linekers apenēs on match of the day :)
2 comments|post comment

[02 May 2016|09:14pm]

lmr
dienas labā daļa:

ar tēti uztaisījām man grāmatu plauktu, tagad iepriekš pārpildītās nišas sienā ir pustukšas, varēšu piepildīt.

aizpūtām caurumu durvīs.

pa pusei salabojām gāzes noplūdi, nākamreiz salabosim pavisam.


bet vispār man būtu jāmācās mākslas vēstures eksāmenam, esmu izlasījis precīzi vienu lapu, man vēl jāapgūst precīzi 110 lapas, vēl klades pieraksti un vēl neprecīzi kādas 300 bildītes, no kurām eksāmenā būs laikam tikai kādas 15.
1 comment|post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]