magnolia's Friends [entries|friends|calendar]
magnolia

[ userinfo | livejournal userinfo ]
[ calendar | livejournal calendar ]

[08 Feb 2021|03:46am]

sickboy
Parasti man darbā skan mūzika, kas īsti nav "mana" mūzika (piemēram, Slipknot), bet par šo grupu es esmu uzzinājis, pateicoties savam darbam: https://www.youtube.com/watch?v=lzMJh8GrCN4
post comment

[08 Feb 2016|01:25am]

pickle_jar
[ music | john coltrane ]

Dzérieni un Heimaey - vinjus jums man neatnjemt ne-kadd-d-d-d. This is for life, skilur þú, maður?

post comment

[08 Feb 2021|02:43am]

sickboy
Ja Eiropā kāds veic demonstrācijas pret islamizāciju, demonstrantus vienmēr ielenc daudz lielāks bars tā saucamo antifa (patiesībā fa, jo viņi cīnās par islāmu, kas ir vienlīdzīgs ar fašismu) ar saviem saukļiem un naidu. Šie cilvēki, pie tam, lielā mērā sastāv no baltajiem eiropiešiem. Baltie eiropieši paši vēlas savu iznīcību. Fiziski viņi ir kļuvuši neauglīgi vai negrib vairoties un garīgi viņi cīnās par islāmu Eiropā. Kāpēc baltā rase izvēlas pašiznīcināšanos? Tas ir dēļ vakcīnām, masu mēdijiem, dzīvesveida, ultraskaņas mesidžiem vai tā, ka viņi ir (by Illuminati) noburti vai kā? Kur ir atbilde? Baltā rase jau visu ir paveikusi, tagad atliek tikai izmirt? Visdrīzāk viņi ir vienkārši brainwashed by mass media. Viņiem ir iestāstīts, ka tolerance nozīmē islāmistu un visu iespējamo krāsaino tiesības, bet ne tiesības baltajai rasei un kultūrai turpināt eksistēt.
post comment

[08 Feb 2021|12:52am]

sickboy
Esmu greizsirdīgs. Sirds tikšķ neparasti. Sapnī redzēju, ka zinu, ka mēneša laikā būs Reset (The Event). Reset - release. Un es daudz raudāju tajā sapnī.
post comment

[07 Feb 2016|10:26pm]

rasbainieks
trikija uzstāšanās bija, teiksim tā, pilnīgs dzen
jo tur nebija pilnīgi nekā
es pat nevaru to nosaukt par sliktu, jo, lai būtu slikts, ir kaut kam jābūt
7 comments|post comment

[07 Feb 2021|09:40pm]

sickboy
Mana dārgā draudzene uztaisīja man masāžu, viņa ir masāžiste. Tad es aizdomājos par to, ka viņa esot bijusi prostitūta un geiša citās dzīvēs (nu tā mēļo) un, droši vien, tad viņa man arī bija draugs. Varbūt es pat biju viņas klients. Viņa ir ļoti geišveidīga. Man ar viņu ir viena no lielākajām astroloģiskajām saderībām. Pieci pozitīvie, viens negatīvais aspekts. Tas viens negatīvais ir par to, ka viņa mani grib izmainīt, bet es to nebūt nenovērtēju. Kaut kā gandrīz nekad nav tā, ka es gribētu kādu izmainīt un viņš to novērtētu vai nenovērtētu, vienmēr kāds cits grib mani izmainīt. Man nav saprotami cilvēki, kas cenšas citus izmainīt, īstenībā. Tiešām darīt nav ko?
post comment

kukainis? [07 Feb 2016|09:19pm]

pajautaa

[zetinja]
Kas tas varētu būt pa kukaini, kas rada mājas sienā tādu smalku, vienmērīgu čirkstoņu? Māja koka, iekšpusē riģipša apdare.
12 comments|post comment

austiņas ar strādājošu mikrofonu [07 Feb 2016|08:01pm]

vajag

[saccharomyces]
taisu saviem 9klasniekiem vides problēmu risinājumu prezentēšanas investoriem projektu angļu valodā, un šim nolūkam man ceturtdien ļoti vajadzētu, lai manā rīcībā ir pieejamas 13 austiņas ar strādājošu, "normālu" (tādu, ko var pie mutes pieliekt) mikrofonu, caur kuru iespējams ierakstīt balsi. vai ir kāda cerība vismaz daļu aizņemties no kādiem laipnajiem cibas cilvēkiem? protams, pati izbraukātos pakaļ un atdot, un varu kādu našķi pēc izvēles par labo sirdi pievienot, austiņas atpakaļ atdodot.

ļoti labi der arī variants, ja kāds zina, kur var par ne-astrononiskām summām noīrēt!

var rakstīt ne tikai komentāros, bet arī uz vaivode.lv@gmail.com
2 comments|post comment

[07 Feb 2016|06:34pm]

penny_lane
"mīļais, negribi noskatīties vienu māsu Matriksu vecu lesbiešu krimiķi?"
2 comments|post comment

žurnāli [07 Feb 2016|04:34pm]

par_velti

[zebra]
Atdodu kaudzīti žurnālu - 14.-15. gada žurnāli IR skaitā ap 50, dažiem nav vāki, krustvārdu mīklas atrisinātas, daži KLUBi, varbūt vēl kaut kas. Ja kādam vajag intelekta spodrināšanai, aplikācijām vai suņu vajadzībām. Imantā.
post comment

[07 Feb 2016|12:36pm]

penny_lane
izdomāju pajautāt senai dēkai, vai viņš ir izmetis manus zābakus, tie bija sasodīti skaisti zābaki, bet droši vien jau sen izmetis, izvācies no dzīvokļa un no valsts. un atcerējos, ka patiesībā man viņš ļoti patika, līdz aptvēru, ka mēdz ļoti intensīvi dzert un dzērumā tikpat intensīvi būt aizvainots uz pasauli, pasaule šai gadījumā biju es, kas viņu nesaprata, negribēja un vispār klusībā ņirgājās. bet man tā the who dziesma par zilajām acīm vienmēr riebusies. un vīrieši, kas pārmērīgi dzer arī mani biedē, kad viņi kļūst par spēku, kur prāts vairs tikai relatīvs. spēks arī, protams, bet man tik un tā ir mazliet bail. droši vien, ja būtu fiziski stiprāka, biedētu mazāk. jocīgi, jo nedomāju, ka man kāds no visiem daudzajiem alkoholiķiem manā dzīvē kaut ko ir nodarījis vai pat draudējis nodarīt. un tad arī otrādi, biedē bezspēks. pēkšņa masa, par kuru tev jārūpējas. tā laikam ir kaut kāda diskriminācija, piedzērušās sievietes pašā sliktākajā gadījumā man liekas, kaitinošas, bet piedzērušies vīrieši šausmīgi atbaida, pat viskjūtīpajīgākie dzērāji. tas ir līdzīgi kā baidīties no suņiem, nekādas paredzamības, nekādas kontroles.

vēl es nesaprotu, kā var uzskatīt, ka sieviete ir sieviete un vīrietis ir vīrietis tajā "tradicionālajā veidā", ka tas ir dabiski. man šķiet, nav nekā skērīgāka un nedabiskāka, kā pārspīlēti "sievišķīgas" sievietes un "vīrišķīgi" vīrieši, nu vismaz tā kā es to iedomājos, tāda cakaina pelīte ar sarkanām lūpām, daudz jautājumiem un mātišķām intrigām un plecīgs tēvainis, kas komunicē tādos primitīvos un to the point teikumos, visu var, uz rokām visur aiznesīs, bet ne vienmēr atļauju prasīs, tāpēc dažreiz jājiens kristāla kalnā būs mazliet deitreips pa ceļam. un pat nepārspīlējot tik ļoti, still skērīgi, ļoti skērīgi. bet varbūt man šorīt no visa bail un jāpaliek gultā līdz, jā jau teicu, līdz maijam.
9 comments|post comment

an animal that parties [07 Feb 2016|10:15am]

neoplasm
[ mood | atpūšos ]
[ music | The Smiths - There Is That Light That Never Goes Out ]


vakardien satiku meiteni vārdā džo, krāsainiem matiem un sarkaniem zābakiem, forša tāda, rīkoja meetup'u galentine's day party sakarā t.i. meiteņu ieguldījuma mūzikā svinības. dišuks rough trade'ā bija pirmšķirīgs - hole, slīteres ķinītis, L7, sonic youth, bikini kill, bratmobile un pročaja drebeģeņ, arī visāds vecs disko, kas man ļoti patīk. pedžairu arī veiksmīgi salāpīju. vakara besīgākais mīnuss bija smaržu vannās izmērcējušies vīrieši. tā smaka kādā momentā, pēc otrā litra droška, sasniedz tiešām toksisku līmeni un riktīgi aizcērt elpu. un šeit tā sērga vīriešu starpā diemžēl ir diezgan izplatīta, ir gan arī pozitīvais aspekts - tā kalpo par tādu kā smirdīgu signālraķeti, kas brīdina par loha tuvošanos, tip sniff sniff sniff, deguna spalvas deg? dāmas, slēpieties! viens tāds mani vakarnakt uz dēnsflora bija apsēdis, domāju, ka, ja viņš vēl daudz vicināsies un smirdēs manā virzienā, ģībšu nost.

vēl es vakardien satiku puiku vārdā džo. izstījās pēc izspļauta malvine_truse. ne reizi sarunas laikā nepasmaidīja, tikai sarauktu pieri visu laiku ķimerēja sev matus katrreiz, kad runāja. stingri pieteica, lai noklausos tame impala un grimes jaunos albūmus. ok.

mājās ejot, ieskrēju burgerkingā pakaļ pļēgurburgerim ar frī, un tur mani apkalpoja melnais džeks ar mirdzošiem zelta zobiem/grillz. coolest thing i've ever seen :))

post comment

[07 Feb 2016|10:53am]

penny_lane
ir tik ļoti grūti neļauties tām maigajām paģirām, kas saka, ka šodien nedrīkst darīt neko citu, tikai mīlēties. un nekāpt ārā no gultas, pirms neiestājas pavasaris. maijs, vēlams.
post comment

Imigranta dzīve 11: Naktsmaiņas [07 Feb 2016|08:18am]

217
Vakar pēc darba izgājām ārā pabā 7:30 no rīta uz 2ām pintēm ar K&A, kamēr visi normāli cilvēki ielās devās uz darbu. Vēl viena nakts un pirmā darba nedēļa būs izturēta. Palikt visu nakti augšā ir diezgan viegli. Kad izdodas aizmigt, tad var pa dienu sust kā zilonis, bet joprojām bezgala dīvains viss tas aizmigšanas process - šobrīd, piemēram, astoņi, kad aiz loga putni un saule sāk uzrasties, bet jāiet gulēt. Un uz mirkli ķermenim ieslēdzas watafaks, jo šķiet, ka jāceļas tak un jādzīvo, ārā gaišs taču.

Vēl man ir paranoja, ka man ir kkādi zili loki zem acīm parādījušies, bet tas viss droši vien manā galvā.
1 comment|post comment

[07 Feb 2021|08:25am]

sickboy
Bijušais kaimiņš teica, ka Arnolds izvācās un es varētu ievākties tieši kaimiņos manai bijušai. Es saku: viņa mani ienīst. Viņš saka, ka tas jau arī būtu smieklīgi, haha. Vēl viņš prasīja, vai man joprojām ir tā dzīvokļa atslēgas, es saku: man izrāva no rokām. Tā jau, protams, varētu 03:00 naktī ierasties un apgulties blakus. Vai, ja viņa ir ar kādu kopā, tad iegulties pa vidu un lūgt pabīdīties. Vai arī: es to varētu izdarīt par labu sev: ierasties, kad viņas drauga nav mājās un tad viņš atnāktu un ieraudzītu mūs kopā. Lieki teikt, ka mans bijušais kaimiņš un kolēģis bija iedzēris.
post comment

[07 Feb 2016|05:58am]

pajautaa

[217]
Varbūt kāds no jums ir dzīvojis Broklijā vai Foresthilā, SE Londonā un var pastāstīt, kā tur ir?
post comment

outfits iešanai uz Alfu [07 Feb 2016|12:53am]

virginia_rabbit
5 comments|post comment

whoa [06 Feb 2016|08:19pm]

methodrone
[ music | t.A.T.u. - how soon is now? ]

gribeeju shodien atnaakt maajaas, sakaartot istabu, noskatiities 16. bitvas finaalu, samaksaat iiri, norezerveet viesniicu braitonai, ieiet vannaa un uzrakstiit mammai e-pastu, varbuut paskatiities zen videos vai palasiit viilmu luuli, bet viss sagruva briidii, kad uztaisiijusi salaatus, netiishaam atveeru bbc iplayer un uzklikshkjinaaju uz documentary par guns n roses. tagad es paradoksaali dzeru vodku ar citronu, medu un evian, klausos t.a.t.u un ir gandriiz devinji vakaraa un logus ik pa laikam iepljaukaa veejsh


1 comment|post comment

[06 Feb 2021|09:53pm]

sickboy
The Awakening, like a fire was running wild
Same thing whole different era its time we ride
Move em out there do you revel in the skies
Its not the way that she moves
Its about that look in her eyes
They cant stop you
From turning water into wine
Like the system poisoning the masses from the inside out
The change is coming that you heard about
The revolution's underway now move

When it all goes down
You know I wanna be right there
And when your walls come down
You know I wanna be right there
On the front line
Fighting on the right side holding up the front line
Like there's no tomorrow
post comment

books vs movies [06 Feb 2016|05:46pm]

heishy
Gads ar grāmatu lasīšanu iesācies diezgan pašvaki. Lai arī divas jau izlasītas un goodreads ziņo, ka esmu ahead of my schedule, still .. lasīšana back plānā nobīdījusies. Tagad ir kino laiks, jo oskari tuvojas.
post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]