magnolia's Friends [entries|friends|calendar]
magnolia

[ userinfo | livejournal userinfo ]
[ calendar | livejournal calendar ]

[23 Dec 2017|02:23pm]

sickboy
Tikko atnaacu no mezha, kur es apskaavu savu miiljaako koku - egli. Un tad es teicu: "Dod man savu miilestiibu", un sajuuta bija gandriiz kaa apskaujot meiteni. Egles ir kaa meitenes, vinju zari atgaadina kleitinjas.
post comment

[23 Nov 2014|02:31pm]

pa_leeto

[lidot]
Gribu tikt vaļā no CityFitness (tagad laikam pazīstams kā MyFitness) dāvanu kartes, ar kuru var apmaksāt viena mēneša abonementu.
Pirkta 27.oktobrī par 35,45 eur, atdošu par 25 eur, derīga 3 mēnešus no pirkuma datuma (derēs arī tad, ja uz sporta zāli nolems iet 1.janvārī).
kam interesē, atstāj epastu komentāros.
2 comments|post comment

[23 Dec 2017|12:34pm]

sickboy
Viirishkjais ir praats un fokusaacija, sievishkjais - emocijas un izkliedeetiiba.
1 comment|post comment

Saturn moving to 8th house till 2017 December [23 Nov 2014|12:58pm]

heishy

In the Desert

In the desert
I saw a creature, naked, bestial,
Who, squatting upon the ground,
Held his heart in his hands,
And ate of it.
I said: "Is it good, friend?"
"It is bitter -- bitter," he answered;
"But I like it
Because it is bitter,
And because it is my heart."

post comment

[23 Nov 2014|12:15pm]

virginia_rabbit
wow! very concern, such compassion.
post comment

[23 Nov 2014|11:52am]

penny_lane
tematiskā lilit. vakar nopirku, lai izlasītu JJ interviju. sen nebiju lasījusi, agrāk nelikās tāds sviests, laikam tāpēc burn your tv & shit. pie sviesta pierod. tagad, kad lasu tikai ziņas, klubu un šad tad RL, tīri smukumam, vienkārši met no kājām. it sevišķi, ja tu iedomājies, ka vīriešu žurnāli būtu piemēsloti ar septiņpadsmit tūkstoš savārstījumiem par tēmu "kā pareizi viņu paturēt, auklēt, audzināt un kniebt".

ko mēs varam šai numurā iemācīties no sofijas lorēnas? nopietni, nevis re, jums raksts par lorēnu, pizģec ku smuka tante vēl aizvien, bet gan to, ka, ja tu esi uzaugusi bez tēva, jāprec veci vīrieši, bet, ja ar, tad tikai jauniņi. vai to, ka krāpt drīkst, bet vajag pa kluso, tad viss būs eleganti. ā, un jāizvēlas, karjera vai bērni. citādi būs daudz spontāno abortu. "zvaigžņu mācības" raksts saucās.

un tad mans absolūti mīļākais raksts par to, ka visas kuces, izņemot tevi.

"sievieti ar citām sievietēm vieno nevis kopīgs darbs, bet kopīgs ienaidnieks. viņas savā cīņā ir gatavas iet līdz galam - līdz sāncenses iznīcināšanai. (..) sieviešu draudzība gandrīz vienmēr ir vērsta pret kaut ko, parasti pret citam sievietēm, kuras izrādījušās pārāk tuvu barotavai."; "kāpēc neiepirkties kopā ar draudzenēm? Jo viņas tev ieteiks nopirkt visaseksuālāko apģērbu no visa iespējamā."; "ja draudzene apgalvo, ka "banāli un vulgāri", tātad jāņem ciet, vīrietim patiks."; "lai uzliktu meitai galvā bezlaulības vainagu, pietiek ar vienu skaudīgu māti, kura formē viņas attieksmi pret vīriešiem."

es vairs nevaru aizmigt, neko arī nevaru padarīt. un man nav draugu. tikai vīrietis, kas tā mīl savu darbu, ka gribas viņam sist pa seju aiz skaudības. bet nevar, jo viņš, loģiski, ir darbā. tāpēc es tagad dzeršu. un vairs šeit neko nerakstīšu, apsolu.
7 comments|post comment

[23 Dec 2017|10:36am]

sickboy
Vienreiz es biju Madonaa un autoostaa tuseeja 50gadiigi dzeeraaji, saukshu vinjuus par pankiem (pankus, savukaart, var saukt par alkoholikjiem). Vinji tur trokshnjoja, viens kaadas divas reizes ar izteiksmi nobreecaas: "Man pie DIRSAS!" (uzsverot peedeejo vaardu). Nevilshus man ienaaca praataa, ka vinjiem ir sievas, kas paardziivo, ka vinji dzer un varbuut arii taisa skandaalus maajaas, redzot, ka panks atkal piedzeeries. Tad paceljas jautaajums: Kaapeec tu vinju preceeji? Kaapeec tu ar vinju esi gatava nodziivot kopaa visu savu dziivi, ja vinjsh tik ljoti nesakriit ar taviem standartiem? Jo shiis sievietes sevi nemiil/neciena/nenoveertee - netic, ka ir pelniijushas kaut ko labaaku. Tai pashaa laikaa, taa kaa shii ideja nav patiesa, vinju organiskas Es tai pretojas un censhas izmainiit jau appreceeto cilveeku, tomeer organiskais Es nav pietiekami speeciigs, lai gaaztu no tronja to Es, kas izleema, ka "neko labaaku jau es arii neesmu pelniijusi".
post comment

[23 Dec 2017|10:13am]

sickboy
Vakar viena sieviete atpalika, bet mees nezinaajaam, ka vinja atpalika, tas laikam saakaas ar to, ka vinjai atseejaas shnores zaabakiem. Tad mees ieraudziijaam, ka vinjas nav un saucaam vinju, bet vinja atsauca, ka pagaidiis pie mashiinas. Nu ok. Beigaas izraadiijaas, ka vinja sevii loloja aizvainojumu, ka mees vinju negaidiijaam. Shodien vinjai uznaaca histeerija un vinja kliedza, lai gan visi vinju paziist kaa mieriigu un jauku cilveeku. Aciimredzot vakar vinja nemaz negribeeja gaidiit pie mashiinas, bet gribeeja, lai mees vinju atrunaajam no taa. Sievieteem ir iipashiiba, ka vinjas sagaida, ka tu pats sapratiisi vinjas probleemu un, ja tu nesaproti, tas ir pieraadiijums, ka tu nemiili, bet pati vinja neteiks - vinja testees tevi. Man taa bija ar Martu. No otras puses - sievietes emocijas, lai cik arii nelogjiskas shkistu, ir jaanjem veeraa.
6 comments|post comment

Latviski loriņi [23 Nov 2014|10:48am]

pajautaa

[dominika]
Kur šodien Rīgā varētu iegādāties kādus stilīgus latviešu roku darinātus aksesuārus vai citus niekus? Visas Otrās elpas utml. šodien ir ciet, bet man vajag mazu smuku dāvanu.
6 comments|post comment

[23 Nov 2014|10:38am]

penny_lane
labāk par filmām. zvaigzne, krievu filma. rusalkas režisore, man liekas, ka viņa nupatās tapa par manu iedvesmu un rolmodeli. tik cilvēcīgi, tik smieklīgi, tik aizkustinoši. un tā beigās iedeva pa galvu. ka filmas varoņi var tevi nokaitināt, bet beigās tu viņiem piedod. tu esi smalki apčakarēts, rusalkā tieši pietrūka tās apčakarēšanas. bet citādi motīvs tas pats naivums lielpilsētā neizdzīvo, bet vērot tā īso pastāvēšanas brīdi ir bezgalīgi traģiski un valdzinoši vienlaikus. mana favorīte no festivāla filmām.

post comment

[23 Nov 2014|09:59am]

penny_lane
tā. izrādās, ka O. draudzene ir pievienojusies tam pulciņam, kas par mani ir izdarījis sliktos secinājumus. un, godavārds, es tovakar to jutu, bet man tiešām likās, ka piedēvēju sev par daudz nozīmes, pat kl. jocīgi skatījās, kad aizrādīju, ka man liekas, ka tā meitene tikko izskrēja no bāra manis dēļ.

ne sūda. tieši tā esot bijis. un tinu un tinu to filmu atpakaļ, un tā arī līdz galam nesaprotu, kāpēc. jā, pļāpāju ar O. stipri vairāk, bet for fuck's sake, mēs esam draugi, kas nav redzējušies gadu. un viņa ir mazs, burvīgs radījums, ko es tiešām nepazīstu, par ko mums runāt? man bija draugs blakus, dieva dēļ.

un tad depo uz sasodītu sekundi pieeju bērnības draugam, tur burtiski pēc minūtes meitene demonstratīvi viņu apķer un ar skatienu vien izslēdz mani no šīs sarunas. un es arī paklausīgi tipinu projām. srsly, bļaģ, ko viņām liekas, ka es izdarīšu? samirkšķināšu acis un viņu rūpīgi būvētās attiecībās -bladākš- sabruks.

ikreiz, kad šito jūtu, eju, mēģinu runāties, saku, ka, re, paskaties, nu nevajag man neko, nu nepaņemšu neko, c'mon. un tad vienmēr lielas acis - ko tu, tu ko? es taču nekad nedomāju, ka tu ko tādu...

tad nokaunos. par egocentrismu, par paranoju. trīs dienu laikā pie manis atnāks info, ka, lūk, es esot čūska (jūs esat mani redzējuši? to haotisko vārdu čupiņu, kas savāra sūdus, tikai tāpēc, ka nav sociāli adekvāta? manipulatīva čūska, lol).

nu nestāv vīrieši rindā, galīgi nestāv. protams, kaut kādā līmenī tas glaimo, no otras puses, nezinu. es laikam īsti nemāku sarunāties, to ko daru, to laikam saucot par flirtēšanu?

vakardien kaņepē ievēroju glītu divdesmitgadnieciņu no alūksnes. mana lielā vājība, jauni naivi puisīši no laukiem. piesēdos blakus, sāku pļāpāt.

-tu viena?
-(pārkāpu sev pāri kādus sešus metrus. pirmoreiz dzīvē saņēmos.) nē. tas ir jā, bet es gaidu draugu.
-ā, tad man laikam jāiet.
-jo nav cerības ar mani pārgulēt?
-nu nē. tas jau nav tā, ka... ļoti samulsa. mēs varam vienkārši parunāt.
-taču ej, ja tu gribi.
-nu nē, tad tu domāsi, ka gribu tikai ar tevi pārgulēt.

sasmējos. un norunāju kaut kādu pusstundu. viena no nedabiskākajām sarunām bārā manā dzīvē. bet viņam patika led zeppelin un bija tāds deguntiņš kā no amerikāņu deviņdesmito pusaudžu seriāliem. tā laikam neskaitījās flirtēšana. tāpēc tik nedabiski likās.

t. teica, ka man to vajagot uzprintēt uz krekliņa. nevis kaut kādu stulbu "empātiju". hmm. "es tiešām tā vienkārši sarunājos. mans mērķis nav nocelt tavu vīrieti." šausmīgi gari sanāk. un diezgan pastulbi.
16 comments|post comment

[23 Nov 2014|10:00am]

virginia_rabbit
fak, un nozaga riteni ar visu krēsliņu
2 comments|post comment

[23 Nov 2014|09:18am]

penny_lane
kl. ir tik ļoti pieradis, ka es ceļos darba dienās un viņš guļ līdz diviem, ka šodien, kad viņam bija filmēšana, ar misijas apziņu pamodināja mani. septiņos. un pats aizmiga ar labi padarīta darba sajūtu. nu neko. cēlos, modināju un pārliecināju, ka šoreiz uz darbu ies viņš. aizmigt, protams, vairs nespīd.

jē, vī kainda fain.
post comment

dzīvnieki naudas pelnīšanai [23 Nov 2014|10:43am]

217
īsnībā tas tempļa zilonis atgādināja tos visus nabaga zirdziņus, ko Matherānā dzen augšā pa kalnu, nu tā, ka baigā dzīvnieku izmantošana naudas pelnīšanai. tas ir arī tāpat, kā skatīties, kā vietējie met pa logu plastmas pudeles vilcienā un visus citus atkritumus, ne tikai vilcienā, bet visur vnk uz zemes, un saprast, ka tas nav forši, bet īsti to ietekmēt nespēt. tāda bezpalīdzības sajūta. tas tāpat, kā par tam visām sistēmām (izglītības, politikas, utt.), kuras nesaproti, vai var mainīt no iekšpuses, vai drīzāk tomēr labāk atrast variantu, kā būt (vismaz daļēji) ārpus sistēmas, cik nu tas ir iespējams.

kkas baigi nav kārtībā ar pasauli.
viņš bija tik mīļš, tas zilonis, ka gribētos, lai viņam nebūtu ķēde ap kāju un blakus uzraugs ar nūju. un lai būtu brīvība klejot pa kkādiem džungļiem.
(es jau, protams, nezinu, ko viņš pats par to domā, bet tā bakstīšana un izrīkošana, un izmantošana no malas izskatās nežēlīgi)
1 comment|post comment

[22 Nov 2014|11:09pm]

ravejsledzejs
Man šķiet, ka es griezīšu roku sev nafig nost. Ka nav, ta nav...
post comment

. [22 Nov 2014|11:00pm]

kini
"terrible is the lonely desert of not being true to oneself." /jaspers/
post comment

te tā novēloti, bet papriecāšos par pirmā sniega esamību [22 Nov 2014|10:20pm]

heishy
Untitled | via Tumblr
post comment

Winter is coming! [22 Nov 2014|10:00pm]

vajag

[goddes]
Īpatnēja vajadzība un piedāvājums,laikam, pat nezinu, kurā komūnā atbilstoša. Vajag čaklas rokas, kas var salāpīt ~10 pārus vilnas zeķu. Pretī piedāvāju 2 ielūgumus uz teātri Dailē kādām svaigām izrādēm, ar mani vai bez, pēc Jūsu vēlēšanās:) Deal?
4 comments|post comment

Mobilā ciba [22 Nov 2014|09:43pm]

pajautaa

[krazuu]
Klau, kur palika mobilā ciba? Serveris uzkārās?
Cik atrodu, adrese nav mainījusies, bet nu jau vairākas dienas nelaiž iekšā un saka, ka 'unknown database'.
6 comments|post comment

[22 Dec 2017|07:45pm]

sickboy
Druidry largely revolves around the veneration of nature. Phil Ryder stated that "within Druidry, Nature is considered to be unconditionally sacred and an expression or manifestation of deity and divinity". Many Druids are animists. Most Druids see the aspects of nature as imbued with spirit or soul, whether literally or metaphorically. Some Druids consider animals and plants to be members, like the deities of the Celts, of a túath, or tribe and therefore honored. Celtic author J. A. MacCulloch wrote of this in depth in a book published in 1911 entitled Religion of the Ancient Celts.
Because they view the natural world as sacred, many Druids are involved in environmentalism, thereby acting to protect areas of the natural landscape that are under threat from development or pollution.
post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]