magnolia's Friends [entries|friends|calendar]
magnolia

[ userinfo | livejournal userinfo ]
[ calendar | livejournal calendar ]

[21 Aug 2014|05:03pm]
iguaana
šodien sliktā diena.
varētu jau vainot mēness fāzes utt, bet tad man jāveic pētījums gada garumā. ir tādas sliktā garastāvokļa dienas kā šodien, kad riebjas pati un vsi citi un negribas iet ārā uz ielas, jo negribas nevienu satikt. a biju spiesta iet 3x un satiku visus. vēl būtu pietrūcis satikt kādu ex desertā, bet visu jau var šodien paspēt.
jutos izplūdusi, nesmuka, pumpaina un ar pelēku sejaskrāsu. un pieņemu, ka tas viss ir ļoti stipri pārspīlēts.
post comment

maiņas auto no oficiālā dīlera [21 Aug 2014|04:24pm]

pajautaa

[blond]
Sakiet, tas tā parasti ir, ka oficiālais auto dīleris, no kā tu esi iegādājies mašīnu, piedāvā uz remonta laiku maiņas auto par diezgan sālītu maksu? Man nez kāpēc likās, ka viņi dara to par velti, bet varbūt es maldos.
8 comments|post comment

[21 Aug 2014|03:30pm]

rasbainieks
cibā pēkšņi tāda dzīvība, salīdzinot ar vēl pavisam nesenu posmu, kad visi rakstīja maz un komentēja necik
trijos atjēdzos, ka jūsu nakts un rīta ierakstus vispār vēl neesmu acīs redzējusi
pēc futbola ir labs miegs, un futbols ir labs, īpaši labs knapi kvorumā vai knapā kvorumā, jo tad visi skrien kā mīlīši un nemaisās viens otram pa kājām
vēl labs ir motorzāģis un palīdzīgas rokas - viena pāri ceļam nogāzusies ābele aiziet vidēji pusstundā, un es vēl paspēju pusi dārza atmīnēt (baltās dzidrās mīnas ļoti garšīgas)
3 comments|post comment

Microsoft Surface Type cover - kur? [21 Aug 2014|03:14pm]

pajautaa

[mazliet]
Nopirku lietotu Microsoft Surface2, līdzi nāca refurbished Type Cover, kurš nekāds brīnums -nestrādāja. Vajadzīgs cits Type cover, lai redzētu, vai vispār Type Cover opcija strādā (t.i.- vai vaina nav iekš Harddrive). Jautājums ir - kur es tādu Rīgā lai atrodu? Vai Microsoft ir kāds servisa centrs? Pēc pašas centieniem to uzgūglēt, uzdūros tik programmatūras atbalstam un tur neko par tehnisko palīdzību (fiziski -tehnisku palīdzību ierīcei) nemin.

Varbūt kādam no cibiņiem ar savu Type cover ir vēlme iedzert kādu kafiju un papļāpāt par šiem aparātiem? (kafija uz mana rēķina). Palīdziet izmisušai dāmai, lūūūdzu!
post comment

[21 Aug 2014|01:22pm]

virginia_rabbit
ņippī! saņēmu honorāru un uzreiz atveseļojos.
post comment

[21 Aug 2014|12:29pm]

virginia_rabbit
10 comments|post comment

[21 Aug 2014|12:13pm]

virginia_rabbit
Protams, ka Cēsu brīvdabas lasītavā, kur var paņemt, palasīt, nolikt un apmainīt mīļas, svarīgas, apmuļļātas grāmatiņas un kas, manuprāt, ir brīnišķīgs projekts, protams, ka tur kaut kādi netīrie kristieši arī ir kaudzītēs iemaisījuši savas viltīgās avīzes. jo, viņuprāt, nesot Dieva vārdu, var atļauties šmugulēties cēlā mērķa labā. mani pārsteidza, ciktāl viņi ir advancējušies pievilināšanā. tās vairs nav bēdīgas lapeles padumjai auditorijai, bet pietiekami aktuālas, diskutējošas un aizraujošas, lai uzrunātu pat vidusskolas teicamnieku, erudītu lauku avīzes lasītāju vai potenciālo grāmatu apmaiņas punkta romantisko apmeklētāju. 7. adventes draudzes kvalitatīvi samaketētajā bukletiņā visi raksti ir veidoti pēc viena iedarbīga principa un tiem it kā ir viens autors, kura vārdu nevar tekstā atrast, sauksim viņu par Ēsholu, bet zināms, ka viņa sievu sauc Karla. Tie ir personiski, draudzīgi, mūsdienīgi un, tipa, gudri stāsti, kam kopīgs ir vienādojuma princips: tiek nosaukti dotie lielumi un nezināmie, uzdots jautājums un, detalizēti iztirzājot, teksts tiek virzīts uz jautājuma atbildēšanu. par prostitūciju, par okultismu, par islāmu, par sieviešu tiesībām u.c. visos tekstos ir daži derīgi argumenti, tiek atdots gods kritiskai domāšanai, zinātnei, seksuālajām vajadzībām, neliela kritika agrākajai baznīcas stingrībai, un tad - pļurk! pļurk! pāris loģiskās kļūdas un gaumīgi iesāktais teksts tiek aizvirzīts pie Dieva kā pareizās atbildes.
Piemēram, stāstā par musulmaņu meiteņu apgraizīšanu viss aizgrābjoši sākas ar mazo Ajanu, kuru 5 gadu vecumā vecmāmiņa noķer un ar lielām dzirklēm nogriež viņai klitoru. tad statistika par šādu darbību biežumu un graujošo ietekmi uz sievietes veselību, mazliet kredīta šai tradīcijai, jo tā cenšas pasargāt sievieti no citām sāpēm (sabiedrības izrēķināšanās, ja sieviete būs zaudējusi tikumību), nosodījums šādai tumsonīgai sabiedrībai... lasītājs neapšaubāmi 100 % ir nostājies sieviešu un taisnības pusē, un tad par nelaimju cēloni tiek atzīts multikulturālām pilsētām raksturīgais morālais relatīvisms.
tagad Ajana ir izaugusi, dzīvo Holandē un ir liberālas partijas politiķe, kas cīnās par meiteņu tiesībām. viņa savu "izpratni par morāli bija ieguvusi no ģimenes un sabiedrības, bet tad saprata, ka tā ir saistīta ar lielām problēmām". Apgalvojums: mēs nevaram paļauties uz sabiedrību kā morālo kompasu, jo piemērs: Senā Roma bija tāda sabiedrība, kur vīriešiem mīlas partneri bija zēni. Secinājums: paliek tikai kristīgā morāle, kas ir absolūta. jā, "zinātne ir liela svētība", bet tā mums nevar iedot morāli. filozofija? ētika? sekulārā morāle, kas atšķir vairāk un mazāk morālas lietas - netiek pieminētas ne ar pušplēstu vārdiņu. vienādojums ir atrisināts, kristiešu Dievs ir atbilde. stāsta galvenā varone Ajana gan esot ateiste, bet cilvēkiem, kam pietrūkst Dieva, viņa iesakot vērsties pie kristiešu Dieva.
citi teksti bukletā izskatās grafiski zinātniski, tur ir attēlotas DNS ķēdes, daudz skaitļu un statistikas. apšaubāmi argumenti par to, cik gadus vajadzētu, lai pērtiķis uzrakstītu dzeju, salīdzināti ar visuma vecumu, noīsinātas nulles, un pareizā atbilde: Dievs ir sarakstījis mūsu DNS, jo pērtiķim būtu pietrūcis laika.
google un internets arī tiek cildināti kā Dieva dāvanas un svētība. galu galā tur var atrast daudz spekulatīvas un aplamas informācijas. redzēju,ka Sv. Kvadracikla draudzei ir bijusi pat nometne "Googles prieki". Visvairāk mani laikam bukletā sajūsmināja kino sadaļa, kur tiek cildinātas Holivudas filmas ar labajām beigām, jo tās nāk no Kristus, un pelts franču kino, kas populāro ateisma strāvojumu dēļ pauž tikai "tukšumu, bezjēdzību un postažu".

mani aizvaino tas, ka šīs avīzes bija sabāztas pa vidu nojumē atstātajai dzejai, klasiķiem un ar roku rakstītām burtnīciņām daudz vairāk nekā tas, ja tur būtu nolikts super netto vai sponsora katalogs.
5 comments|post comment

[21 Aug 2014|11:15am]

rasbainieks
tāda sajūta, ka "garumzīme" krieviski ir lamuvārds
(uzdūros feisbukos šitādam te, lasiet komentārus)
https://www.facebook.com/rus.delfi/posts/795913197096424
52 comments|post comment

šī ir mana Pludmale [21 Aug 2014|09:32am]

217
[ music | Fever Ray - Now's the Only Time I Know ]

baigi saslēdzās šitā Fever Ray dziesma ar to, kā ir šeit - ka eksistē tikai tagadne un šejiene, nekas cits

1 comment|post comment

Coexist [21 Aug 2014|09:56am]

kautskis
Purvciems ir tāda dziļi garīga vieta: viņā pašā vai viņam apkārt ir uz vienas rokas pirkstiem nesaskaitāms daudzums dažādu sektu baznīcu, pielūgsmes vietu, saiešanas namu un draudzes māju. Īsti pat nevar pateikt, cik tieši, jo laikpalaikam ar neslēptu izbrīnu sanāk atklāt, ka kaut kas, ko tu uzskatīji par kārtējo "Parkets. Linolejs. Juridiskie pakalpojumi" patiesībā ir "Baltu-slāvu evaņģēliski kristīgo baptistu draudze". Lēšu, ka vismaz septiņas, bet noteikti ir vēl.

Tomēr apsveicamā kārtā šie sektanti lielā mērā pieturas pie "mājās un zem deķa" principa, ko viņi paši tik labprāt iesaka piekopt jo plašam ļaužu lokam. Burvīgi, ir tiešām atzīstami, ka ļaudis paši dara to, ko iesaka citiem. Līdz šim vienīgie mēģinājumi nest savas izdarības ielās bija divu lietišķā svārkā tērptu Jehovas liecinieču stends "Ko patiesībā māca Bībele?" Tāds viegli pārvietojams, uz piepūšamiem ritenīšiem (cik jauki, ka ne uz plastmasas, vai ne!), ar bukletiņiem un grāmatiņām. Stāvēja viņas tur, nevienam nekā neteica, neviens arī viņām nekā neteica, un pēc pusstundas pazuda.

Tā nu mēs tur dzīvojam mierā un laimē, un reliģiskā iecietībā, un visa progresīvā cilvēce ar sajūsmu skatās uz Purvciemu un biksta viens otru, re, re, kā ir iespējama sadzīvošana, iecietība un miers. Viņi man nesaka, ko domā par mani, un es nesaku, ko domāju par viņiem. Pēc iespējas mazāka apmaiņa ar viedokļiem vispār ir sine qua non jebkādai iecietībai. Ja ir tikai tāda vārga nojausma, ko kāds cilvēks domā vai kam viņš tic, parasti nav grūti pieņemt, ka viņš ir tīri jauks un patīkams cilvēks. Bet tad laikpalaikam viņš pasaka kaut ko tādu kā "fašistiskie žīdu pederasti grib savervēt mūsu bērnus par nēģeŗu mīlētājiem, zāles pīpētājiem un dieva zākātājiem", un tad tu nesaproti, kas nupat notikās, kamdēļ tas tīri jaukais cilvēks piepeši šitā. Nav piepeši, viņš visu laiku tā domāja, vienkārši neteica.

Lūk, bet vakar mūsu burvīgajā reliģiskās iecietības saliņā pirmo reizi pamanīju divas trieciennieces, kas pie rimčika bija noķērušas kādu jaunieti, blenza viņam virsū ar savām tukšajām, stindzinošajām acīm un skaidroja, kā viņam pienākas mirt, jo viņš ir apgrēkojies pret viņu dievību. Man gribējās viņām apjautāties, sakiet lūdzu, kas ir jūsu problēma, vai jūs bērnībā sita un tāpēc jums tagad ļoti gribas skarbo iedomu papucīti? Varbūt kristietības vietā pamēģiniet sadomazohismu, ir gana daudz ļaužu, kas labprāt uzklausīs jūsu gaudas par to, cik sliktas jūs esat bijušas, un viņi, atšķirībā no jūsu iedomu papucīša, ir īsti. Bet kas zina, varbūt tad vairs nevarētu apstāties, mēs to vien darītu, kā apmainītos viedokļiem, un mūsu burvīgā sadzīvošana pagaistu kā nebijusi.

Tamdēļ es paklusēju un uzskatīju, ka tā vienkārši ir tāda nelāga provokācija. Varbūt tie bija kaut kādi jaunpienācēji, kas nezināja, kā mēs Purvciemā darām lietas. Varbūt tie bija kaut kādi ļaunīši, kam mūsu miermīlīgā sadzīvošana un reliģiskā iecietība ir kā dadzis acī, un viņi negrib, lai Purvciema miera vēsts izplatītos tālāk. Lai vai kā, mums nav jānolaižas līdz viņu līmenim.

Lai gan, protams, ja viņi man stāstīs, kā es esmu pelnījis nāvi — ahhh, tad nu gan man būs, ko viņiem pateikt. Uz priekšu, reliģiski neiecietīgie, uztaisiet manu dienu.
8 comments|post comment

man beibes nav jākoļī, jo [21 Aug 2014|09:32am]

vaarna
[ mood | normā ]
[ music | Pievos ]

man tagad ir jauns, brīnišķīgs, izpalīdzīgs un gudrs kolēģis ar vīrieša cienīgu vēderu. ienāku ar pētersīļu bunti virtuvē un tūliņ pat atskan padoms: "Mārtiņ, a tu zini, ka pētersīļi vīriešiem rada/izdala tādas/kautkādas smaržvielas, kad tu sāc patikt sievietēm. Ja tu ballītē dzer "Margaritu" un tur ir pētersīļa lapa, nemet ārā, bet apēd, un tev būs kruts vakars!" Gribējās pajautāt, vai šamējais aizvien ir iemīlējies Puzikovā. Tādu gudro galvu sen neesmu sastapis, tāpēc priecājos, ka atrodos telpā no visiem atsevišķi (vakardien resnis mācīja kolēģei, kā pareizi staipīties pēc riteņbraukšanas).

11 comments|post comment

[21 Aug 2014|08:44am]

kemune
Mūzika pārdomu vakariem.

Noklausīties.
post comment

[21 Aug 2014|06:47am]

quizer
Sociopāta sapnis
post comment

[21 Aug 2014|04:54am]

lara
Kāpēc gulēt ir tik grūti?
2 comments|post comment

[20 Aug 2014|06:01pm]

pajautaa

[french_mime]
Cik droši ir glabāt visas savas bildes .zip vai .rar folderos, un cik liela ir iespēja, ka tādu vai šādu iemeslu dēļ šie folderi kļūs corrupted?
10 comments|post comment

Skapjveidīgais studentveidīgajiem [20 Aug 2014|06:23pm]

pa_leeto

[nomirusi]
75x50x150
Izjaucams, saliekams, metāla trubiņas + auduma pārvalks + plastmasas štrunti, kas to tur kopā. Palietots, bet funkcionāls, audums mazliet vairāk cietis, bet kā teicu, viss "darbojas".

Gribu ktk garšīgu. Ābolu(s), piemēram. Baklažāns arī der.
Pieteikties te vai 29857769

bilde )
8 comments|post comment

Lūdzu, iesakiet filmu! [20 Aug 2014|06:17pm]

pajautaa

[digna]
Gribas noskatīties kādu ne-amerikāņu filmu, ieteicams ne pēdējo 10-15 gadu ražojuma, kuras darbība noris 19. gs beigās vai 20. gs sākumā UK vai Īrijā. Ko jūs man ieteiktu?
11 comments|post comment

[20 Aug 2014|04:29pm]

virginia_rabbit
slimojam. noskatījos Amerikas topmodeļu jaunās sezonas pirmo sēriju.
laukā neeju, nekas cits neatliek kā ēst bebru desas.
3 comments|post comment

elektriskā cepeškrāsns [20 Aug 2014|02:36pm]

par_velti

[kants]
puslīdz darba kārtībā (augša vai apakša laikam silst nedaudz vairāk). var ;ietot praktiski vai arī pievienot kolekcijai - artefakts ir padomju, aptuveni 30-40 gadus vecs. savākšana pie kalnciema kvartāla, saziņai iepostē kontaktus komentāros.

2 pannas komplektā!
7 comments|post comment

Oftalmologs [20 Aug 2014|02:16pm]

pajautaa

[kisswithafist]
Hei, Ciba,

Vajag jauku (vai vismaz profesionālu) oftalmologu, kas izmērītu spiedienu acī un izdotu izziņu par visu šo pasākumu.

ARS/LAAC nederēs. Vēlams, arī zem 20 Ls ekvivalenta (tātad 30 eur, more or less), un tādu, kam nav nelāgs ieradums ielaist infekcijas acī.

Zini tādu? Padalies, lūdzu, komentāros :)
12 comments|post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]