magnolia's Friends [entries|friends|calendar]
magnolia

[ userinfo | livejournal userinfo ]
[ calendar | livejournal calendar ]

. [26 Nov 2014|01:10am]

kini
baigais nogurums. bet nevīlos iekš gone girl, pat tīri labi patika. ar savu asumiņu un tvistu. interstellarā tomēr beigas šķita par saldu. tagad višlistā vēl boyhood. filmas skatos reti, seriālus vēl retāk. bet tad, kad paprasa, ko tad daru citu, sāku minstināties. em... strādāju? kaut ko kārtoju? nez, vēl tā jēgpilnās būšanas sajūta nav līdz galam atnākusi.
post comment

Latviešu dzeja par kino [25 Nov 2014|11:36pm]

pajautaa

[jim]
Vai jums zināmi kādi latviešu autora dzejoļi, kur pieminēts kino? (Neskaitot Čaka "Šķūnī, kur agrāk stāvēja zirgi..." un Kārļa Vērdiņa "Es esmu nabags režisors".)

Papildinājums. Būtu labi, ja tie nebūtu populāru dziesmu teksti un ka rindas piederētu padomju laikā rakstošajiem dzejniekiem, kā arī būtu vairāk kā tikai metafora, drusku kaut kāds kino apraksts arī. Es zinu, ka daudz prasu.

Atslēgvārdi - kino, filma, seanss, ekrāns, kinoaktieru piesaukšana etc.
23 comments|post comment

Jautras dziesmas par jūrniekiem [25 Nov 2014|10:11pm]

pajautaa

[izdziivotaaja]
[ music | Drunken Sailer - Irish Rovers ]

Labs vakars jūsu pusē!

Organizējas tematiskā ballīte un kā jau pēc virsraksta var nojaust, meklējam mūziku, ko likt fonā. Izrādās nemaz tik daudz nezinām par šo tēmu dziesmas.
Visideālāk, ja kāds varētu roķīgākas ieteikt, jo publika tāda, kura dod priekšroku smagajam mūzikas galam...sievietes raudas par jūrā aizgājušo mīļoto nederēs :)
Nu vai arī jautrās... Papajs (Popeye the Sailor) tika pirmais pievienots sarakstam :D Par pirātiem ar neskādētu.

13 comments|post comment

bērnu gulta [25 Nov 2014|09:59pm]

vajag

[ripp]
vajadzīga bērnu gulta. ja nu kādam ir lieka, labprāt atbrīvotu no 140-170cm garas bērnu gultas. var tādas, kam regulējams garums, bet, protams, nav obligāti. labi, ja ar maliņu, bet arī tas nav baigi svarīgi. stāvoklis vēlams tāds, lai nebrūk kopā. kaut kādi skrāpējumi vai uzlīmes galīgi netraucētu.

par samaksu, kaut ko garšīgu vai paldies, pēc izvēles.
1 comment|post comment

Galda spēles [25 Nov 2014|09:41pm]

pajautaa

[oldess]
Kādu galda spēli ieteiktu uzspēlēt 2 līdz 6 cilvēku kompānijai (vecumā 22-27 gadi)?
12 comments|post comment

[25 Nov 2014|09:26pm]

heishy
šeit ir Mana patiesība uz kuru man ir tiesības.
2 comments|post comment

[25 Nov 2014|08:46pm]

quizer
Vispār ļoti gaidu nedēļas nogali, kad braukšu ar BM rakstīties uz Valmieru. Esmu to visu tā romanizējis, ka jūtos kā romānā "Kalpa zēna vasara". 
3 comments|post comment

daru anime [25 Nov 2014|07:27pm]

virginia_rabbit
3 comments|post comment

Cilvēks ar figūrzāģi [25 Nov 2014|07:17pm]

vajag

[feita_kleita]
jeb lobziku. Darbs 5 minūtēm. Čomska apkaime. Varu maksāt 10 eur.
Nepieciešams skaisti izzāģēt caurumu mēbeles sānā saglabājot opciju, ka izzāģētā daļa ir tik forša, lai vajadzības gadījumā varētu to īzī pīzī ielīmēt atpakaļ.
2 comments|post comment

[25 Dec 2017|04:24pm]

sickboy
Es gribu buut gariigi biologjisks.
post comment

runājot par ēdienu [25 Nov 2014|07:59pm]

217
nejauši redzējām, kā mazgā ziloni

bet tā, visgaršīgākais, ko esmu šeit līdz šim ēdusi, ir Chilly paneer - grillēts panēts mājas siers ar saceptiem čilī pipariem un sīpoliem
post comment

Makbooka lādētāju. [25 Nov 2014|04:25pm]

vajag

[kashadura]
Var būt, ka kādam ir lieks?

Pretī varu piedāvāt pilnīgi jaunus Egona Līva kopotos rakstus.
post comment

[25 Nov 2014|03:59pm]

virginia_rabbit
beidzot pārģērbos un nomazgājos par godu pirmā raksta nodošanai. arī uzreiz ievērojami slimība atkāpās. Eiženam toties ieviesu blēņu / labo darbu sarakstu. Salavecītis nāks, ja pirmais būs garāks.
Bet viņš saka, ka viņš negrib nekādas dāvanas. nekādā gadījumā. visu laiku.
6 comments|post comment

Digitālā druka [25 Nov 2014|03:57pm]

pajautaa

[neetiski]
Varbūt kādam ir pieredze ar digitālo druku uz auduma. Kur labāk drukāt "Mintprint" vai "Abi2"? Galvenais interesē attēla kvalitāte. Paredzēts drukāt uz šifona vai plāna, puscaurspīdīga poliestera. Nav paredzēts ne nēsāt, ne izmantot interjerā, ne mazgāt utt. Attēls melnbalts.

Paldies!
3 comments|post comment

Bērnu ēdamkrēsls [25 Nov 2014|02:09pm]

vajag

[digna]
Moš kādam ir lieks, vietu aizņemošs un putekļus krājošs bērnu barošanās krēsls, tāds, ko pie "lielā" galda var pielikt, lai bērns var ēst kopā ar visiem?
Kaut kāds tāds:


Mēs būtu ļoti pateicīgi un labprāt pieņemtu kā pirmsziemassvētku dāvanu! :)
3 comments|post comment

vešmašīna, viedokļi [25 Nov 2014|12:29pm]

pajautaa

[mufs]
Ja jums ir viedoklis - izspļaujiet lūdzu, kādas firmas vešmašīna ir ļ.laba un kāda- galīgs sū.

es te nevaru apreģeļitsa, viedokļi ģimenē atšķiras, neviens ļoti sen nav pircis, a izvēle bezbožno plaša.
(interesējošie parametri - priekšielādes, ekonomiska protams, vēlams seklāka nekā dziļāka, nevaru saprast,cik kg ņemt - jo veļu patīk mazgāt bieži, bet reizēm gribas iebāzt arī ko lielāku,kā piemēram, lielo dūnu segu)
Man ir bijis Indesit un Elektrolux, a vīrs kauko par Samsung runā - bet man liekas,ka viņi taču ražo televizorus,kās smejies.
14 comments|post comment

Multikultūrālisma maldi [25 Nov 2014|12:08pm]

kautskis
Vispār brīžam drusciņ pietrūkst anonīmiķu (tiesa, ne tik ļoti, lai viņiem atkal ļautu izteikties). Piemēram, mani sen neviens nav nosaucis par liberastu. Tas droši vien ir domāts kā apvainojums, bet vispār liberasts ir viens no tiem smieklīgajiem salikteņiem, kam viena puse paņemta no latīņu un otra no grieķu valodas un nozīmē (mazliet apīsinot, jo citādi sanāktu libererasts) tik vien kā brīvības mīļotājs. Nu jā, es tik tiešām esmu brīvības mīļotājs. Izstiepies vai saraujies, bet man ir tāda mazliet iracionāla mīla pret brīvību. Nav pat svarīgi, vai es grasos izmantot tās brīvības, kādas man ir — mani priecē pati doma, ka es to varu darīt. Piemēram, es diez vai jebkad gribētu kļūt par Jehovas liecinieku, bet es būtu tiešām sarūgtināts, ja kāds man aizliegtu to darīt. Tas ir kā ar prezervātīviem — labāk lai ir, pat ja nevajag, nevis tā, ka nav, kad vajag.

Un, kā īstens liberasts, es gribu, lai arī citi ļaudis brīvi var rīkoties tā, kā viņiem tīk. Ar vienu būtisku piebildi: tad, ja viņi neierobežo citu ļaužu brīvību. Un šī būtiskā piebilde ne pa jokam sarežģī visas lietas, jo dažbrīd ļaudis ļoti uzstāj, ka viņu brīvība ietveŗ citu ļaužu brīvības ierobežošanu. Tad sanāk vilties un bārstīties ar apvainojumiem, sak, jūs, liberasti, esat tādi liekuļi, jūs sludināt iecietību, bet paši esat neiecietīgi pret tiem, kas jums nepiekrīt.

Daži liberasti tik tiešām uzķeŗas uz šāda apgalvojuma un mēģina taisnoties. Iecienīts aizbildinājums, ar ko taisnoties, ir "multikultūrālisms". Kā jau daudzi jēdzieni, kuŗus bieži lieto polītikā un emocionālās uzrunās, arī šis ir tieši tik izplūdis, lai zem viņa varētu pabāzt daudzas lietas. Multikultūrālisms var būt tik vien kā fakta atzīšana, mūsu sabiedrībā dzīvo dažādu kopienu un kultūru ļaudis, kas, protams, ir kaut kas no Kapteiņa Acīmredzamā domu graudu apcirkņiem. Multikultūrālisms var būt apgalvojums, ka šīs dažādās kopienas un kultūras ir brīnišķīga lieta, mums tās vajadzētu kopt un lolot, jo tās padara mūsu sabiedrību krāšņu, daiļu un daudzveidīgu. Ņemot vērā, ka paši latvieši pieder tādai diezgan nelielai kopienai un kultūrai, mums gan vajadzētu ļoti cītīgi iestāties par šādu multikultūrālismu, nevis brēkt, ka visus vajag cirpt pēc vienas pareizās grebenes. Citādi, kazi, saklausīs mūsu lielā brāļu tauta austrumos mūsu kliedzienus un paziņos, ka nu ņemsies mūs visus cirpt pēc savas pareizās grebenes. We're gonna have a bad time.

Un tad ir tāds absolūtais multikultūrālisma paveids, kas paziņo, ka nav nekādu vispārcilvēcisko vērtību, viss ir relatīvs, turklāt visi attiecīgās kopienas/kultūras biedri domā vienādi un ar lielāko prieku pakļaujas visām kopienas prasībām. Lūk, spriež šādi liberālie multikultūrālisti, mēs šajos platuma grādos cienām cilvēku tiesības, uzskatām sievietes par pilnvērtīgiem sabiedrības locekļiem un ļaujam katram pielūgt to, ko viņš grib. Bet, edz, tur tālāk dzīvo ļaudis, kuŗu kultūrā sievietes pieņemts uzskatīt par sīklopiem, gejus nīdēt kā sabiedrības parazītus, bet neticīgajiem tradīcionāli mēdz nogriezt galvas. Ak, nu, tradīcija tāda, ļaudis paši vēlas šādi dzīvot, no mūsu puses tas būtu neaprakstāms imperiālisms — uzspiest šiem ļaudīm savu rietumniecisko kultūru.

Ne sūda, dārgie draugi. Sargājama un lolojama kultūras iezīme ir, piemēram, "Pie mums kāzas svinēt pieņemts trīs dienas un trīs naktis no vietas". "Pie mums neprecētie ir sabiedrības pabiras, kas nav nekādā vērtē" ir neglīts aizspriedums, nevis sargājama kultūras īpatnība. Kā īstens liberasts, es neuzskatu cilvēkus par kaut kādu viendabīgu masu, kas visi domā vienādi. Visās grupās ir tie, kas nepiekrīt: Krievijā dzīvo geji un lesbietes, un islāma valstīs dzīvo ateisti. Ja, aizbildinoties ar šādu absolūto multikultūrālismu, mēs pieveŗam acis uz šo cilvēku brīvības ierobežošanu, tad nekādi lielie brīvības mīļotāji mēs neesam.

Tā doma, ka visi cilvēki piedzimst ar vienādām tiesībām, mani nepadara par kultūrimperiālistu un neiecietīgu liberastu. Gluži otrādi — man tik ļoti patīk daudzveidība, ka es vēlos, lai tā saglabātos, plauktu un zeltu. Un tieši tāpēc man riebjas mēģinājumi uzdot citādo vajāšanu par kaut kādu īpaši lolojamu kultūras īpatnību.
13 comments|post comment

[25 Dec 2017|10:40am]

sickboy
Kad es biju Rainbowaa, tur bija viens 50gadiigs franchu hipijs - shamanis, kursh teica: "Nemeklee sievieti, taa tu tikai teereesi energjiju un taapat neko neatradiisi. Sieviete izveelas viirieti." Es domaaju, tas ir taa, ka sieviete kaadu viirieti pilniibaa pienjem, kaads vinjsh ir un akceptee un galu galaa vinjsh to juut un zin, ka ir dota zaljaa gaisma. Meeljo, ka attieciibu saakumaa attieicibas ir tik veiksmiigas taapeec, ka ir viirietis sanjem sievietes akceptu. Kad vinjsh to sanjem, vinjsh var buut labaakais no taa, kas vinjsh var buut.
1 comment|post comment

[25 Nov 2014|10:41am]

penny_lane
mēģinu pārliecināt kl., ka braukāt uz kinofestivāliem ir totalī the thing, viņš atkal sapratis, ka totalī mai thing ir šķērdēt viņa naudu, un tas viņu mēreni biedē brīžos, kad naudas nav. therefore lieliskais dialogs:

-nu bet aizbraucam uz tallinu otrreiz vīkendā! nu davaiiiiij. nu lūdzu.
-uz torentiem negribi labāk aizbraukt?
2 comments|post comment

mazas pieaugušo drēbes [25 Nov 2014|12:14am]

pa_leeto

[sauleszakjis]
Piedāvājumā XS izmēra kleitiņa, S izmēra silta tunika, XS silta jaciņa, džinsu bikses un siltie ziemas īsie zābaciņi.
Viss labā stāvoklī, nav nonēsāts. Cenas runājamas, tikšanās arī sarunājama, arī pasta stacija iespējama.

sale
pass: sarkans

ja kas interesē, komentāros atstāj meilu.
2 comments|post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]