magnolia's Friends [entries|friends|calendar]
magnolia

[ userinfo | livejournal userinfo ]
[ calendar | livejournal calendar ]

[26 Mar 2017|12:01am]

virginia_rabbit
ok, we re fucked.
Simons pārtusējās pie Usnes un aizgāja gulēt 18:30, tas nozīmē, ka celsies kādos 4/5. jau tagad spārda nost segu un tramīgs, bet es nespēju aizmigt.
2 comments|post comment

[25 Mar 2017|10:51pm]

virginia_rabbit
ok, rīt ēdīsim šo: https://cooking.nytimes.com/recipes/12343-onion-tart-with-bacon-or-olives
5 comments|post comment

[25 Mar 2017|07:15pm]

methodrone
es sapnii pa pusei biju ieslodziita lauku maajaa uz pakalna ar zalju zaali, sauli un kokiem. es mazliet kliidu pa to maaju bezmeerkjiigi, tad izgaaju daarzaa, kur bija saulains, zilas debesis, ljoti spozha saule, vasariigs un svaigs. zaljaa zaalee ganiijaas govis, divas, un viens bullis. bullis bija gliits ar biezu vilnu, gaizhi bruuns un blonds, ar izteiksmiigu, mieriigu seju. vinjsh saaka naakt man virsuu, driizaak zinjkaariigi nekaa jebkaa citaadi, es bijos un gaaju atpakalj maajaa, kur bija patumsh un veess, nepatiikams, bet droshi. bullis skatiijaas cauri logiem un meerkjtieciigi naaca virsuu, bet es sleepos un slapstiijos tumsaa. tipiski
post comment

[25 Mar 2023|08:32pm]

sickboy
Viss pasaules ļaunums ir radies no nepareizām reakcijām uz faktu, ka šajā pasaulē trūkst mīlestības. Neveselīgais narcisms (pastāv arī veselīgais narcisms), kas piemīt, laikam, lielākajai daļai sērijveida slepkavu, ir seksuāls fetišs, kas izpaužas baudas/atbrīves/milzīga atvieglojuma saņemšanā no tā, ka tev kāds velta nedalītu uzmanību. Sērijveida slepkavām parasti piemīt 2 seksuāli fetiši – narcisms un sadisms. Viens ir radies kā reakcija uz to, ka pasaule tevi bērnībā (vai pagājušajā dzīvē) ir atgrūdusi, atstūmusi, nenovērtējusi, un otrs ir radies kā reakcija uz to, ka kāds tev bērnībā (vai pagājušajā dzīvē) ir pilnīgi pazemojis/nodarījis sāpes bez iespējas tev pretoties vai atdarīt pāridarītājam. Abas šīs traumas ir radušās no tā, ka kāds/pasaule tevi nav mīlējis tik, cik tev it kā pienāktos. Kad mēs ciešam, mēs reaģējam un, ja mēs reaģējam nepareizi, tas var padarīt mūs par sērijveida slepkavām utt. Ja mēs esam jaunas dvēseles un mums nav lielas pieredzes, pastāv risks reaģēt nepareizi. Sacelties pret visu, kas ir labs un kas darbojas un vēlēties to visu noslaucīt no zemes virsmas.
post comment

[25 Mar 2023|06:15pm]

sickboy
Labie un kreisie nepārstāv vienu loģiku pret citu loģiku, bet loģiku pret emociju. Vai arī - vīrišķo pret sievišķo. Nesaku, ka emocijas un sievietes ir mazāk svarīgas par loģiku un vīriešiem, tomēr jautājums paliek atklāts: vai cilvēkiem, kas nevar loģiski pamatot savus politiskos uzskatus, būtu jāpiedalās vēlēšanās/politiskajos procesos?
post comment

[25 Mar 2017|06:07pm]

pajautaa

[paarpratums]
Sveiki!

Man īrētā dzīvoklī izīrētājs liek maksāt par saplīsuša boilera nomaiņu, aizbildinoties ar to, ka līgumā tas atrunāts. Man tas liekas kaut kāds absurds.
Vai kādam ir līdzīga pieredze?

Līgumā ir punkts par pienākumu uzturēt telpas un aprīkojumu kārtībā un punkts par to, ja notiek kāda avārija, jāveic pasākumi tās likvidēšanai. Vairāk gan nekas.
3 comments|post comment

[25 Mar 2023|04:13pm]

sickboy
Ja tu būtu Rainbow festivālā un tur būtu atnākuši ciemos musulmaņi, kuriem būtu lieli iebildumi pret to, ka meitenes ir kailas un viņi uzskatītu, ka var uzspiest visiem savus uzskatus, es nedomāju, ka pat Rainbow cilvēki to paciestu. Viņi teiktu: Ja jums kas nepatīk, ejiet prom! Tad kāpēc, ja uz Riietumiem atbrauc dzīvot cilvēki, kam nepatīk Rietumu kultūra un kas ienīst Rietumu kultūru, sūtīt viņus prom ir fašisms?
post comment

[25 Mar 2017|03:56pm]

penny_lane
y tu mamá también

saraudināja gluži tāpat kā pirms kādiem gadiem 11.
post comment

[25 Mar 2023|03:27pm]

sickboy
Šodien Beatrise man iemeta linku, kur bija kliedēti pārpratumi par musulmaņu zemēm, uz kurām attiecas bans, ar jaukām fotogrāfijām, kur musulmaņu sievietes auklē baltos bērniņus. Kad es viņai atbildēju savas domas, viņa paziņoja, ka nelasot manus tekstus, ja tur ir par islāmu vai Trampu. Patiesībā es vēl nekad neesmu diskutējis NE AR VIENU šī (globālisma, kreisā spārna) piekritēju. Viņi vienmēr vai nu nesaka neko, kad tu viņiem piedāvā faktus vai saka, ka tas ir "smieklīgi" un viņi par to nerunās vai tamlīdzīgi izvairās no pašu uzsāktās tēmas. Laikam tā ir nevis divu atšķirīgu viedokļu sadursme, bet viedokļa sadurme ar viedokļa neesamību.
4 comments|post comment

Par biedrībām [25 Mar 2017|12:38pm]

pajautaa

[tiga]
Jautājums tiem, kam bijusi pieredze ar biedrību darbību: vai kaut kur likumos ir noteikts, cik bieži biedrībā jāpārvēl valde, revīzijas komisija u.c.? Vai arī to nosaka biedrība pati savos statūtos?
(google jau izmantoju. bet atbildi uz šo jautājumu nevaru atrast.)
2 comments|post comment

[24 Mar 2017|10:37pm]

scope
Pēdējās dienās Valsts policija medijos izvērš kaut kādu paraugkampaņu, kuras mērķis, acīmredzot, ir sagatavot autobraucējus tam, ka policijas ekipāžas var atrasties dajebkur.
Pie viena tiek minēts 40 jaunu netrafarēto automašīnu iepirkums, kā rezultātā maijā visiem būs bīties no kārtības sargiem, kuri nu būs pa gabalu nepamanāmi.

Ir tikai viena nianse - kā apgalvo policijai tuvu stāvoši ļaudis, policijai trūkst darbinieku (arī esošajām patruļām), kas tajās automašīnās varētu pārvietoties (ja vien esošās automašīnas kā nokalpojušas neatstāj pie sētas un nepārsēžas uz netrafarētajām).
1 comment|post comment

[24 Mar 2017|10:24pm]

virginia_rabbit
1 comment|post comment

[24 Mar 2017|07:43pm]
pajautaa
[kaukau]
Nez, LV pārdod strausu olas, kas ir perējamas (gan jau, ka inkubatorā)? Vai strausu cāļus?
1 comment|post comment

[24 Mar 2017|05:28pm]

methodrone
kad es redzu ko skaistu, es redzu tavu seju, jo taa ir iista miilestiiba
post comment

[24 Mar 2017|06:55pm]

ravejsledzejs
Es nomiršu. Relatīvi drīz. Esmu centies.
post comment

[24 Mar 2017|04:06pm]

methodrone
reaali ir pagaajushi gandriiz chetri meeneshi bez alokohola. un es vinju neatmetu, bet vinjsh vienkaarshi nokrita nost. peedeejais, ko izdzeeru bija puspudele shampaniesha vecgada vakaraa apaatiski skatoties liktenja ironiju ar vieglu garu. toreiz reibums bija smagneejs un skumjsh un skaabs, un man atausa doma, ka mani vienkaarshi vairs neinteresee justies apreibushai. senaak man shkjita, ka reibumaa es ieeju taadaa blakus dimensijaa, kur viss ir patiess un kraasains un dveeselisks. bet tas ir totaals apmaans, es driizaak iegaaju taadaa elles baliitee, kur briivi var izpausties visas manas ego bruuces un tur sentimentaali un mazliet groteski asinjot

anyhow, es shodien piefikseeju, ka taa ir sanaacis, un man palika liels prieks, un uzreiz radaas kaudze atzinju par atmeshaanaam un vispaar gataviibu jebkaadaam paarmainjaam dziivee - taas nevar sev uzspiest, bet taas notiek ljoti pakaapeniski, un nekad nevar zinaat cik un kaadiem notikumiem shurpu un turpu buus jaanotiek, liidz veelamais rezultaats tiks sasniegts.

mana naakamaa atmeshana/atkrishana ir kofeiins. it's my ultimate nemesis, stipraaks par cigareteem, alkoholu un sevis zheeloshanu. bet es jau divas dienas neesmu dzeerusi kafiju, un sajuutot taas smarzhu vai redzot, ka cilveeki filmaas kafejniicaa dzer vinju, mani vairs nepaarnjem zheela smilksteeshana, bet gan drosha, silta, skaidra apnjemshanaas.

es domaaju, ka es, un varbuut cilveeki in general, bet negribas vispaarinaat, bet biezhi var vispaarinaat, jo cilveeki paarsvaraa ir vienaadi, un es nedomaaju, ka iipashi atshkjiros no citiem, so es domaaju, ka cilveeki ljoti ilgi nav gatavi dziivot bez nekaadaam atkariibaam, skaidri un fully-aware. tas ir kaa tev spiidinaatu spilgtu gaismu aciis, un tu kjer peec saulesbrilleem, un vieniigais veids, kaa pie shiis gaismas pierast ir pamaziiteem radinaat acis, liidz vienu dienu izdodas nolikt saulesbrilles malaa, vai attapties, to uz aciim vairs vienkaarshi nava un droshi skatiities gaismaa, jo acis ir pielaagojushaas.

es iedomaajos, ka varbuut es kafiju meegjinu atmest jau simtiem reinkarnaaciju peec kaartas, un shajaa man tas beidzot izdosies.
2 comments|post comment

[24 Mar 2017|04:24pm]

virginia_rabbit
kā mums "iet" ar Simonu? perfekti. viņš nav ieliekams nekādā pārvadāšanas vai nēsāšanas iekārtā. Dace aizdeva pedējo glābiņu - trīsritenīti ar kātu, kas viņam ļoti patika istabā, bet ārā viņš spiedza un auroja, kad uz tā uzsēdināju. viņš grib iet, bet pēc 10 soļiem negrib vairs, taču negrib arī tikt nests. kaut kā tiku līdz laukumiņam, kurā viņš arī neko negribēja un krita gar zemi. tikai slidkalniņu. visu laiku slīdēt pa to, kāpt nē. slīdot gan atņirdza savu puņķaino mutīti smaidā.
bet iekštelpās bērns kā bērns, normāli pašpietiekami spēlējas.
5 comments|post comment

[24 Mar 2017|03:34pm]

rasbainieks
viļņas bārgājienā vienā no iestādījumiem uz mūsu galdiņa stāvēja ierāmēts kāda lietuviešu politiķa foto
ar uzrakstu – šis cilvēks (atcerēsimies, ka lietuviski cilvēks ir nevis cilvēks, bet žmogs, kas šeit izrādās zīmīgi) ir iemesls tam, ka alus ir kļuvis dārgāks
tā mēs uzzinājām, ka lietuvā ir nesen pieņemtas izmaiņas akcīzes likumā, kur alus ir pielīdzināts stiprajiem ahoholiem
mazās darītavas krīt izmisumā
k čemu eto ja
šodien man feisbuks uzservēja sponsorētu kontentu no ņekajas lanas, kas izrādās akronīms no latvijas alkohola nozares asociācijas
iepazīstieties, kontents )
diezgan brīnišķīgs materiāls loģikas stundai vidusskolā, neatrodat?

14 comments|post comment

[24 Mar 2017|05:38am]

ravejsledzejs
neviens neredz. neviens nepamana. bet man jau divas dienas kā jauni auskari. vispār pirmo reizi mūžā zeltu tur iespraudu. neviens
2 comments|post comment

alternative approach [24 Mar 2017|10:00am]

neoplasm
[ mood | labiņš ]
[ music | Beck - Loser ]

tonijs vakardien uz darbu atnesa savu bēbīti alfiju, viņam ir kādi 5-6 mēneši. smieklīgākais moments laikam bija, kad priekšniece turēja alfiju un teica "look at kate, look at kate" un bēbītis sāka projektīli vemt, uz ko visi korītī uzreiz "don't look at kate, don't look at kate!!" :)) ānē, smieklīgi bija arī, ka tonijam bēbīšsomā nebija iepakotas nedz salvetes, nedz vate vai kas tamlīdzīgs, lai iztīrītu bērnam iekaisušo aci, līdz ar ko aunty neō šai procedūrai ziedoja no kosmētikas maka izķeksētu tampōnu, ko mēs izjaucām un veiksmīgi utilizējām. tagad mans menedžeris [vīr.dz.] man ir parādā tampōnu, that's a first. alsō, man joprojām bail no tādiem pavisam maziem cilvēkiem, es ar viņiem labprāt paākstos no attāluma, bet rokās nekad neņemu, jo liekas, ka ņems un izjuks.

vēl man pms'a sakarā bija histērija darbā - tas ir tā, ka es aizeju uz dāmistabu, ieslēdzos, man nobirst veselas 2 asaras un es eju atpakaļ strādāt. tas pat nebija stresa sakarā, vienkārši hormōni, bet es totāli vairs nemāku raudāt. varētu domāt, ka i'm just dead inside like that, bet nē - prieka manī ir daudz. pat neskatoties uz to, ka darbs pamazām kļūst par sūdu - aleksa nedēļu apukaļ iesniedza atlūgumu, jo nevarēja vairs to čūsku midzeni izturēt. tonijs tagadiņ prasa, vai negribu iet viņas vietā, jo daudz naudas un man ir atbilstoši nervi, uz ko es atbildu, ka es nemaz negribu daudz naudas, ja tas nozīmē dahuja stresa un strādāšanu iespiestai starp priekšnieci un natāliju. zinu, ka natālijai patīku un mums tādu problēmu nebūtu, bet viņai ir tieksme profesionālo dzīvi jaukt ar privāto and i want none of that. viņa ir pārāk alkatīga un varaskāra, kā arī pilnīgā bezsakarā lec augstāk par savu dibuā un cenšas visiem uzmesties par priekšnieci - man tas cilvēkos ļoti riebjas. tur vēl bōnusā visa tā neraža, ka viņai nav vispār vairs nevienas draudzenes, līdz ar ko ir bijušas situācijas, kur natālija vēlā naktī zvana aleksai [cilvēkam, kam viņa izmisīgi mēģina uzmesties par priekšnieci un regulāri nesmuki pret viņu izturās] un raud klausulē, ka šķirās no sava vīrieša u.tml. huiņas, klausies tagadiņ un mierini, ja. diezgan neadekvāts cilvēks, mkēj, un man nav laika un pacietības tādiem izgājieniem, maksā man, cik gribi.

post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]