magnolia's Friends [entries|friends|calendar]
magnolia

[ userinfo | livejournal userinfo ]
[ calendar | livejournal calendar ]

Industriālais dizains [03 Aug 2015|01:21pm]

kautskis
Un vēl es gribu pateikt, ka Nokia Lumia 800 ir izcilākais tālrunis, kādu sanācis atskrūvēt (un tāpat ir sanācis atskrūvēt diezgan daudzus). Lai nomainītu ekrānu, viņam atliek vien atskrūvēt divas skrūves un atkabināt divus vienkārši saliekamus spraudņus. Jēziņ, ja visi telefoni būtu tik vienkārši labojami, mēs dzīvotu daudz labākā pasaulē. Zināt, kā ar Moto X vajag nojāties? Don't get me started.

Protams, jēga no tādas Lumias nekāda. Uz viņa iet Windows Phone, turklāt veca versija, kas nozīmē, ka aplikāciju ir vēl mazāk, nekā parasti. Bet labot ir vienkārši izcili patīkami. Ja man tāds tālrunis būtu, to vien darītu, kā visu laiku mestu zemē, lai varētu atkal un atkal ekrānu nomainīt.
4 comments|post comment

[03 Aug 2015|12:34pm]

pajautaa

[ttp]
Iesakiet, lūdzu, labu santehniķi, kas ir aktīvs Rīgas centrā.
Nepieciešama boilera nomaiņa.
post comment

. [03 Aug 2015|11:04am]

kini
brīvdienas kā vienmēr par īsu. pat pabijām lbdba uz pāris h, ar pastaigu mežā un kādu konci (es esmu gaišreģis, stūrēju mājās pa nakti :). par rīgas modēm, man šķita, ka positivus bija labāk. ko man nokomentēja, ka tad es biju vairāk iedzērusi. atbildēju - jeb tomēr solists bija mazāk iedzēris.. tātad jābūt kkādam līdzsvaram un man neder, ja solists ir lielākā lupatā par mani, vienmēr jābūt otrādāk :) atklājām martas asinis, naktī mājās tika dungotas vēstules, bet pēc tam jau ingus pētersons nez kāpēc. kā man patīk to vecumu piesaukt, ja ieslēdzas lr2 repertuārs :D taisni vēl kādu zaļumballi prasās šogad.
post comment

forši tīņi [03 Aug 2015|12:04pm]

pajautaa

[virginia_rabbit]
Varbūt jums ir zināms kāds vai jūs pats esat foršs tīnis? piedāvājums varbūt izklausās ļoti nopietns, bet īstenībā tas vnk ir jauks vorkšops un festivāla izrādes bez maksas.

http://satori.lv/raksts/9696
post comment

-- aaaand we're back! [03 Aug 2015|11:21am]

kautskis
Labrīt, zaķīši! Atvaļinājums cauri, un Jūsu padevīgais kalps atkal ir atgriezies ar rubriku "Ko ziņās tev nestāsta", kur mēs aplūkojam lietas, kas, mūsuprāt, Latvijas medijos nav aplūkotas vispār vai nav aplūkotas pienācīgi plaši.

Sāksim ar starptautiskajām kriminālziņām. Kamēr pie mums praidos lietas aprobežojās ar sūdu mešanu (un tas bija sen un vairs nav taisnība), Izraēlā kāds ļoti pareizi ticīgs haredu jauneklis uz Jeruzālemes praidu aizgāja ar nazi. Šis cīnītājs jau pirms desmit gadiem citā praidā bija izvicinājies ar nazi, par ko nosēdēja 10 gadus cietumā. Laukā tika pirms dažām nedēļām — tieši laikā uz nākamo praidu, kur viņš atkal aizgāja ar nazi un sadūra sešus cilvēkus. Kā īsts drosminieks viņš uzbruka arī sešpadsmitgadīgai meitenei, kas svētdien slimnīcā nomira. Tā, lūk. Protams, jaunietis nodarīto nenožēloja ne pirms desmit gadiem, ne arī tagad, un, protams, kā savu iedvesmas avotu viņš min savu ticību. Ir jau taisnība, Torā var atrast kaudzēm pamudinājumu nogalināt atšķirīgos.

Turpinot par vardarbību un reliģiju — laikpalaikam dzird tādu argumentu kā "nav tādu budistu ekstrēmistu". Tā nu ļaujiet mums Jūs iepazīstināt ar Bodu Bala Sena jeb Budistu Triecienspēku (velna milti, pat budistu nācionāļi uzsveŗ, ka ir spēks, vai tiešām latvju nācionāļi ir vienīgie, kam patīk mālēties par vārgulīgiem upuŗiem?!) Lai jūs nebaida mājaslapas valoda, Gūgl trānsleits palīdzēs saprast domu par musulmaņu varzām un tādām lietām. Re, ticīgi ļaudis mēdz brēkt par bezdievīgajiem liberastiem, kas gribot sagraut reliģijas. Ha, mēs, bezdievji, atsmejam tieši sejā, kam mums rokas smērēt! Reliģijas viscītīgāk grauj citu reliģiju pārstāvji, mēs salīdzinot izskatāmies pēc maziem un pūkainiem jēriņiem. Starp citu, ļoti glīts logo, gribu kreklu ar tādu. Vilkšu tādu kreklu kopā ar uzrotītām džinsenēm un armijas zābakiem ar baltām, nē, laikam labāk oranžām šņorēm, kad arī mēs iesim dauzīt musulmaņus. Vai nu mēs viņus, vai viņi mūs — kā zināms, nekādi citādi ar citiem cilvēkiem sadzīvot nav iespējams.

Turpinām ar biznesa ziņām. Nokia paziņojusi, ka pārdos savu karšu sadaļu Here, kas ražo vislabākās oflaina kartes Androīdam (un, protams, tam tehnikas progresa nokaltušajam zaram vārdā Windows Phone). It kā jau oflaina kartes ir nišas produkts, pat Ipiķos un Mujānos ir gana labs mobilais internets (es pārbaudīju). Tomēr tas ir ļoti lietderīgs nišas produkts, jo tās vietas, kur mobilā interneta nav, parasti ir kaut kādi dievu pilnīgi aizmirsti nostūŗi. Un, piekritīsit, atjēgties dievu pilnīgi aizmirstā nostūrī bez kartes nav patīkami, it nebūt nē. Here kopīgi pērk BMW, Audi un Mercedes, gatavojoties pašbraucējmašīnu uzvaras braucienam un sametoties šim pasākumam EUR 2,8 miljardus. Piebildīsim, pati Nokia to, kas tagad ir Here, nopirka 2007. gadā par USD 8,1 miljardiem, kas tolaik bija EUR 5,7 miljardi. Labi, ka dolāri toreiz bija tik lēti, noteikti darījums būtu vēl sarūgtinošāks, ja Here būtu pirkta par pašreizējo kursu, tas ir, EUR 7,4 miljardiem. Lai gan, protams, galvenais šajā stāstā nav tas, cik zemu ir Nokija kritusi, bet gan tas par tām pašbraucējmašīnām.

Un noslēgsim arī ar biznesa ziņu — sitiet bungas, pūtiet taures, šodien pēc ilgāka pārtraukuma atveŗ Atēnu biržu! Ir gan vesela kaudze ierobežojumu, lai grieķu uzņēmumi nemestos savu naudiņu pārbīdīt kaut kur citur, bet kušš, tas nav galvenais. Galvenais ir tas, ka Grieķijā atkal sāk parādīties kaut kas aptuveni līdzīgs finanšu sistēmai, ar ko viņus arī apsveicam.

Bonus track: Blūmbergā nesen bija jauks raksts par Berlīnes jauno un joprojām neatvērto lidostu. Pamācošs stāsts par ambicioziem projektiem, kas tiek plānoti un pārplānoti, un paplašināti, un mums gribas vairāk, vajag vēl un vispār jau vakar vajadzēja — kamēr beidzas ar čiku. Īpaši aizkustināja Plāns, ar ko aizstāt nestrādājošo ugunsgrēka signalizāciju. Zināt, ko viņi ieteica? Nolīgsim 800 slikti apmaksātus darbiniekus, izsniegsim viņiem mobilos tālruņus un sasēdināsim pa visu lidostu, lai skatās, vai nedeg. Man kādas piecas reizes vajadzēja pārlasīt, lai pārliecinātos, ka man nerēgojas un tas tur tiešām ir uzrakstīts. Tas tā, sveiciens tiem, kas stāsta, kā Normālās Valstīs Tā Nenotiek.
13 comments|post comment

[03 Aug 2015|10:37am]

usne
kad beidzās baložu hitparāde, es klauvēju Jimam pie pleca, ka jāiet uz zāli, kura visticamāk jau bija sākusi spēlēt, bet J tā nevarēja uzreiz mesties prom un strupi atrauca: nu sāc jau iet! man no pārsteiguma izlauzās neartikulēta skaņa, kas visticamāk bija domāts: labi, bet gaisā bija tāda kā elektrības sprakšķa skaņa un es nesapratu, kas tas īsti bija? kad izgāju no šķūņa, pēkšņi aiz rokas parāvā Gevins, jo garām brauca ātrie un es visai pārliecinoši mērķēju tiem zem riteņiem. Mēs brīdi stāvējām, lai saprastu, kas noticis un kur doties tālāk, tad ieraudzijām kiceksusuru un tas atgrieza orientēšanos notikumos. G nolēma iet paklausīties elektro, bet es zāli.
ne vienu no draugiem nespēju pamanīt, stāvēju mazliet aiz pirmās pūļa sēkļa. sākums lēnām uzņēma tempu un nomierināja, mazliet midzināja. prātoju cik mēs katrs perfekti izvēlamies mirkļus, kad šķirties, kad iet kopā, atrast tieši to, kas kuram visvairāk tai brīdī der.
balsis un mūzika lēnām pārņēma, līdz pilnīgi negaidīti nāca bišu spiets un tad pacēlu acis un tieši virs skatuves mirdzēja lielie greizie rati, bet aiz muguras dzidrs un pavisam tīrs pilnmēnes. vairāk par visu bija svarīgs, tas, ka šai mirklī esmu viena.
tad nāca dziesma par daugavai pārcelšanu un kad dziesmas vidu atvēru acis, blakuss stāvēja Gevins smaidīja un teica: it's about daugava!
pie smilšu laivas mēs bijām jau prāvs bariņš vairāk kā sajūta, ka atrodies dārzā starp pazīstamiem kokiem un tāpēc ir ļoti silti, lai gan tie nemaz nav cieši saspiedušies.
2 comments|post comment

[03 Aug 2015|10:20am]

usne
bet vispār labā dabā baložu pilni pagalmi manai pasaulei piedzima no jauna, apliecinot, draudzību, mīlestību, darīšanu, būšanu, piedalīšanos, nepadošanos.
tas NĒ, kas kādu laiku dzīvoja no atmiņām par kāda pelēka auto rītiem, nomira kaut kur starp šubrovska ielu un rasbainieka mans zirgs un piedzima negaidīts JĀ pie kopkora vēstulēm, kad ķermeni pārņēma viegls drebulis varbūt no pārguruma, bet visticamāk no laimes, ka ir iespējama tāda kopības sajūta, viens mirklis, kas apliecina, ka viss, kas ir noticis ir bijis tā vērts.
post comment

[03 Aug 2015|09:59am]

usne
Es: Bērniņ, bērniņ, vai tu lūdzu apģērbtos?!
Baņuta: Ne e, es spēlējos ar elfiem. Elfi ir ļoti nopietna lieta.
1 comment|post comment

[03 Aug 2015|09:21am]

pajautaa

[toadbeauty]
Latnets sāk kaitināt. Atkal sakari pazuda! Atkal jūzeri ālēsies! Varbūt nomainīt provaideri? Bet vai cits būs labāks?


Poll #20462 nets
Open to: All, results viewable to: All

Labākais internets birojam ar visādiem serveriem

View Answers

Latnet
0 (0.0%)

Lattelekoms
8 (88.9%)

Cits varians - komentāros pastāsti vairāk
1 (11.1%)

post comment

tapetes - horizontāli? [02 Aug 2015|11:01pm]

pajautaa

[mazliet]
hmmm, kā būtu, ja strīpainas tapetes līmētu nevis vertikāli, bet horizonātli? Kāds efekts būtu uz telpu, ja to izlīmētu horizontāli- ar vienādu strīpu platuma (12 cm, 12 cm) balti bēšām tapetēm? Līmēt tapetes horizontāli vispār ir prāta darbs? :)
9 comments|post comment

[02 Aug 2015|11:38pm]

etalonfunkcija
Paskatījos laika ziņās - varbūt tomēr izdosies šajā trešdienā vai ceturtdienā uzvilkt līdzpaņemto vasaras kleitiņu, kuru biju jau norakstījusi kā lieku bagāžu.
1 comment|post comment

HAPPY SUNDAY!!!!!!!!!! [02 Aug 2015|08:47pm]

smoker_smoke
mans soļu skaitītājs saka, ka es esmu paveikusi labu darbiņu, un esmu veikusi 8,39 km jeb 10897 soļus! :D un vispār dieniņa nāis!^^ pirmo reizi bezsaules dienas vadot, tā cepināja saule! riktīgi iztrakojāmies pa tādu foršu laiciņu! tagad pieveikusi pudeli zaļo goblinu ķeršos klāt cactus jack apple sour :D vīīī
post comment

after vacation depression [02 Aug 2015|10:11pm]

heishy
gribās bļaut ''MĀĀM, ES NEGRIBU IET UZ DĀĀRBŪŪ!''

es jau redzu un jūtu to tupo skatu un tizlo roku darbošanos.
what the fuck senses..
post comment

[02 Aug 2015|09:39pm]

usne
Vasara mūs tomēr noķēra
post comment

[02 Aug 2015|07:31pm]

roskild
Atgriezos no nedēļas nogales Liverpūlē ar iesnām un temperatūru. Jo kāpēc gan nesaaukstēties augusta pirmajās dienās. Oh well.

Pavadīju nedēļas nogali ar sava vecuma pāri, kuri ir pilnīgi pretēji man/mums - ar piecu gadu plānu, saderināšanās gredzenu pirkstā un kopīgiem ceļojumiem pa pasauli. Tikmēr es sēdēju dīvānā, klausījos viņu stāstos un dzēru zaļo tēju. Domās biju tik tālu, ka beigās pusi nedzirdēju.

Tas iekšējais bērns manī vēl ir. Un tas ir tik ļoti labi.
post comment

Trīs kleitas un matu veidošanas līdzeklis [02 Aug 2015|07:00pm]

pa_leeto

[dominika]
brīdinājums estētiem - bildēts ar telefonu, kleitas saburzītas no glabāšanas )
4 comments|post comment

[02 Aug 2015|04:35pm]

_delusion_
"— Ты любишь меня? — с надеждой спросила Сванхвит
— Он не любит тебя — раздался мелодичный голос в спальне — не может. Не может любить никого кроме меня. На его сердце волшебный замок, а ключ — у меня."

/Жестокие игры богов
post comment

[02 Aug 2015|02:53pm]

pajautaa

[decembris]
Čau. Kāds ir izveidojis pats savu gultu no koka paletēm? Ja jā, vai esat apmierināti ar attiecīgo gultu? Ja joprojām jā, kur īsti var dabūt koka paletes (vēlams nosaukt konkrētu uzņēmumu)? Cik tāds pasākums izmaksā? Paldies!
9 comments|post comment

[02 Aug 2015|02:41pm]

elina
Vakarnakt pēc kāzu bildēšanas braucu Kolka-Rīga un saskaitīju 9 dzīvas lapsas un 2 beigtas, vienu ļoti žiglu zaķi, un tad arī pirmo reizi - buciņu, apmēram metra attālumā no mašīnas. Vienvārdsakot, braucu uz 70 un drebošu ļipu. Labi, ka bija pilnmēness un tā redzamība diezgan laba (nu, atskaitot tos biežos miglas blāķus).
4 comments|post comment

Pliks paldies [02 Aug 2015|12:09pm]

vaarna
[ music | Blind Guardian - Nightfall ]

Paldies Dardegai, Andrejam, Edgaram un visiem, kas bija ar mums Labdabīgajā notikumā! ROKS NAV MIRIS!!!

Tas Jums: https://www.youtube.com/watch?v=IoyToHOWSV8

post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]