magnolia's Friends [entries|friends|calendar]
magnolia

[ userinfo | livejournal userinfo ]
[ calendar | livejournal calendar ]

[22 Feb 2017|09:11pm]

methodrone
♡ "[..] filmas uzņemšanas laikā režisors [Tarkovskis] iepazīstas ar Larisu Kizilovu, savu nākamo sievu. Jau būdama atraitne, Lara rakstīs: “Neesmu redzējusi otru tik laipnu, vienkāršu un vienlaikus tik sarežģītu, smalku un noslēpumainu cilvēku kā viņš. Ticiet man, Andrejs katru nakti atnāk un noglauž man matus, skūpsta mani. Mistika? Nebūt ne. Viņš ar savu enerģiju ir piestrāvojis šo māju. Mēs kopā nodzīvojām 25 gadus, es atceros katru dienu. Kāds palicis atmiņā? Cēls, elegants, skaists kā Dievs. Kad iepazināmies, uzreiz sajutu – tas ir mans liktenis.”
post comment

[22 Feb 2017|08:10pm]

methodrone
"these violent delights have violent ends"

"you can put yourself away again, won’t you?"

"cognition only, no emotional affect."

"archive this configuration."

"do you have access to your previous configuration? access that, please."

"look back and smile at perils past."

"turn the other cheek."

"soon this will feel like a distant dream. until then, may you rest in a deep and dreamless slumber."

"and you'll wake in 3,2,1"

this doesn't look like anything to me
post comment

. [22 Feb 2017|09:54pm]

kini
[ music | Solange - Lovers In The Parking Lot ]

man tā sāk rādīties, ka uztaisīšu sev pa vasaru piedzīvojumu un uz openeri braukšu. pie tam baigi centīgi nemeklējot kompāniju, tātad, moš viena. daži draugi gan brauks, bet tas būs tur, galā. un man jau ir kvī kvī, cik forši. ar autobusu var aizlaist līdz gdaņskai un gdiņa turpat tuvumā. šitas jau būs ceļošanas vienai next level. 

no citām ziņām, par spīti tam, kā man negribētos ēst cukuru, bet tieši saldumi ir tie, kas visilgāk stāv un tāpēc ir gandrīz vienīgais, kas mājās no ēdamajiem vēl ir. tā kā, ja gribās paēst, var salasīt vismaz puskilo konfekšu :D 
un par godu opener, lai iet solange.

upd. un tomēr, ir arī tāda lieliska lieta kā saldētava, un tur ir zemenes un avenes :)
post comment

[22 Feb 2017|07:06pm]

lmr
esmu dusmīgs. biju izprintēt portfolio, jo mēģinu pieteikties erasmusam, un tas izskatās pēc sūda. es nezinu, vairumu darbu fotografēju ļoti labā gaismā un ar labu kameru, dažus pat ieskenēju, tajos varēja redzēt pat audekla šķiedru, bet finālā viss ir neass, drausmīgi kontrastains un vietām pilnīgi savāds, pēkšņi manam pīpējošajam pašportretam naktī apkārt ir balta kontūra. un par to vēl paprasa astoņus eiro. dažos darbos pat nevar redzēt to, kas tos padara aplūkošanas vērtus vai kas tiem devis tādu nosaukumu, jo tie visi ir daudzas reizes tumšāki. tas, cik ātri tas viss plūst ārā no tiem printeriem, vispār nevieš nekādu uzticību kvalitātei, lai gan nu ko es zinu par tām mūsdienu tehnoloģijām, varbūt tiešām divās sekundēs var izprintēt ģeniāli, bet nu printē jau viņi visu pa taisno, neparāda vienu slikto variantu un nepiedāvā kādas izmaiņas. bet nu ko darīt, varbūt es tiešām itin neko nesaprotu no printeriem, varbūt es esmu vainojams, un negribas jau teikt, ka neizskatās tā, kā vēlējos, jo nu kur viņi liks to manu neizdevušos portfolio? ieliks astoņus eiro papīra smalcinātājā? bija CMYK, bija augsta izšķirtspēja, tad nu kur problēma, man nav nekāds sandras krastiņas zilais, ko izprintēt sagādā mocības, man svarīgākas tonālās attiecības, un to tur gluži vienkārši vairs nav! bvē.
9 comments|post comment

[22 Feb 2023|06:40pm]

sickboy
http://rightwingnews.com/donald-trump/reports-stock-market-best-30-day-post-inauguration-rise-54-years/
post comment

[22 Feb 2017|11:26pm]

penny_lane
ir biļetes uz keivu, tagad es gribu biļetes uz abramoviču, nē, bet es gribu plānu tikt uz stokholmu, un tad vēl varētu jūnijā uz portugāli un varbūt vēl uz horvātiju- paskat, cik esmu sapņaina priekš meitenes bez pases un bez darba.
post comment

[22 Feb 2017|04:31pm]

virginia_rabbit
iznācu 2 no psihol.centra ar gražīgu, gulētgribošu bēbi, bet E no diendusas izlaiž tikai 3. gandrīz stundu bijām putenī. man principā bija basas kājas, jo kedas ierija zeķes līdz purngalam. iekāpu tramvajā (vecajā, kur ņehui nopirkt biļeti). iekāpa kontrole. muku. ar savu jaku segdama bēbītim seju. putenī. basām kājām. tiku līdz dārzinam, bet siesta vēl nebija beigusies. drebinājāmies verandā, līdz es pārvarēju kaunu un gāju prasīt lai man to E pieceļ no gultas, jo mums salst. piekliedzām visu bērnudārzu. saucu taksi, tas teica pēc pusstundas. bridu vien atpakaļ pa sniegu ar abiem. tikmēr vecāmāte zvanījas kabatā (4 neatbildēti) un visi iespējamie menedžeri sūtīja savus asap.
(smerdeļi birojos bļe)
1 comment|post comment

[22 Feb 2017|11:59am]

roskild
Dzīvoju pa māju un atpūšos. Es neatceros pēdējo reizi, kad būtu gulējusi tik ilgi un tik daudz. I mean, pa nakti mierīgi noguļu 10 stundas. Un tad vēl pa dienu pāris stundas. Man tik ļoti patīk laiku pavadīt vienatnē. Es tik ļoti labi ar sevi jūtos. Un šīs dienas ir totally bliss.

Skatos filmas un dzeru daudz tējas. Ik pa laikam iesāpas mugura un tad es iedzeru zāles un jūtos nedaudz high, kas patiesībā ir diezgan patīkami.

Vakardien izrakstīju visu skumjo un smago no sevis, katram cilvēkam pret kuru ir bijis aizvainojums pēdējā gada laikā. Izrakstīju un sadedzināju. Palika vieglāk.
post comment

Jūra [22 Feb 2017|11:12am]

217
Gāju staigāties gar jūru vakar. Sāk pielēkt, ka dzīvoju/šu pie jūras. Vēl nedaudz un dzīvoklis arī būs pabeigts iekārtot.
post comment

draudzības monitors [22 Feb 2017|01:09pm]

pajautaa

[malvine_truse]
hey džeki, kāpēc cibas draudzības monitors neiet?
9 comments|post comment

boys be helpless [22 Feb 2017|10:20am]

neoplasm
[ mood | saguris un ņēh ]
[ music | kolēģis dīdžejo adeli ]

man pie darba ir viens persōnīgais bomzis, es viņu saucu par fellow ginger, jo ruda bārda. viņš parasti guļ tur, kur es eju pīppauzēs. izgāšnedēļ viņu no turienes dzina ārā pseidōmenti, kaut kādi community support lohi, un es tur vienkārši pastāvēju blakus, jo londōnas mentiem patīk palaist rokas un es gribēju redzēt, vai mazmiestu likumsargiem labākas manieres. vakardien, uz biroju negribīgi velkoties, redzēju, ka manam guļošajam bomzim bija pārliekušies pāri kaut kādi skinhedi un tā kā bakstīja, lai ceļās vai ko, un es demonstratīvi nostājos pavisam blakus, aizpīpēju un jautājoši viņos lūkojos līdz viņi fiksiņām un klusiņām notinās. vēlā pēcpusdienā visi mani kolēģi pie loga pielipuši uzjautrinājās, jo mans bomzis bija pamodies un bija pasācis piepisties cilvēkiem uz ielas un visi uz viņu bļāva un sūtīja nahuj. kolēģi spekulēja, ka viņš drošvien gribot smēķi un es nokāpu raudzīties. viņam vienkārši vajadzēja naudu transportam uz hosteli/patversmi, jo viņš sen nebija bijis vannā, ko es viņam bez ilgām pļāpām nosponsorēju. katrreiz ar viņu runājot, mēs itkā runājam pirmo reizi un es ticu, ka viņš tiešām mani neatcerās, jo putni galvā pārāk skaļi. un kamēr liela daļa manu kolēģu ir pārliecināti, ka bomži ir vienkārši ļaunuma iemiesojums, man patīk redzēt visus tos cilvēkus, kas viņam garāmejot noliek blakus drusku ēdiena un augļus.

par maiku runājot, es viņam 7dien pasniedzu kafiju gultā un palūdzu pamest manas viesmīlīgās telpas. itkā visu izrunājām, mēģināju viņam paskaidrot, ka neredzu kopīgas nākotnes un visu tādu, bet viņš ir tik drausmīgi ietiepies, ka jelkāda sakarīga saruna ir praktiski neiespējama. nu tā, ka es pasaku "this is not gonna happen" un viņš pretī, ka "i strongly disagree". tagad mēs cīkstamies tādā vīzē, ka es vienkārši neceļu klausuli, jo no manas puses viss ir pateikts un viņš tikai turpina ģenerēt visādus ģeniālus plānus par to, kā viņš mani tūliņās sakoļīs, ffs. man liekas, viņš maldīgi iedomājas, ka i'm just playing hard to get, kas tikai pierāda, ka viņš mani neko daudz nepazīst. morāls sagurums un seksa žēl.

19 comments|post comment

[22 Feb 2017|11:53am]

virginia_rabbit
Ēnu diena Muceniekos
post comment

[22 Feb 2017|02:09am]

virginia_rabbit
tagad kādu nedēļu nebiju naktīs strādājusi, un nemodās man bērns šajā posmā ik pa 15 min. tas viss ir no tās debīlās klaviatūras, kas rīb pa visu māju. es to izmetīšu pa logu, nopietni. eju mest laukā. ja kādam vajag, uz Cēsu ielas mētasies absolūti kretīniska tastatūra.
post comment

. [22 Feb 2017|12:40am]

kini
[ music | bishop briggs - river ]

šodienas dziesma, noklausījos jau kādas padsmit reizes. piefiksēju gan bačatas remiksa formā, oriģināls pavilka vēl vairāk, ka kādreiz gribētos pat horeogrāfiju uztaisīt, kā šitie izdarījuši.. bet līdz tam vēl pāris gadi. 


-shut your mouth and run me like a river-
post comment

[21 Feb 2017|07:09pm]
methodrone
[ music | visi mocarta rekvieemi ]

tad, kad man nav apzinaatas iespeejas izraadiit un izteikt visu to, kas man ir iekshaa, tad es sev pasaku, ka man nekaa nav iekshaa. ko juus, vai ak vai, patiesi, jel, juus patvaljiigi pienjeemaat, ka man kaut kas ir iekshaa? nekaa tur nav, ko juus muljkjojaties, saapiiga niekoshanaas, ai ai, atmostieties, un redziet, ka sheit nav itin nekaa, luudzu nepieskarieties un neteereejiet cieniijamie un godaajamie un sirsniigie braalji savus dziives laikus, nokaunieties savaa priekshaa un glaabiet sevi. juus apkaunojat gan sevi gan cilveeku, kuram nekaa nav iekashaa. apzheelojieties par vinju un par sevi, un izliecieties, ka nemaz nedomaajaat, ka nemaz neatceraties, ka nemaz nezinaat par ko es runaaju, un es dariishu to pashu. es sev stingri un pat maigi pasaku, ka manii nekaa nav, ka dziive mani ir atceelusi, izdzeesusi visu to ko es veeleejos izraadiit un izteikt, jeb atnjeemusi to no manis, atnjeemusi man to aukstasiniigi un bez jautaajumiem, bet labi, lai jau dziive taa neuzskata - taa kaa manii nekaa nav, tad manii nav arii diskusijas par to, es atziistu abus variantus. tad es sev pasaku, ka manii nekas nav, stulbs sapnis, kura vairs nav. tad es staigaaju tuksha un aprobezhota un nekauniigi izdziivoju savu vienmuljo, bezceriigo dziivi, visam saku nee, gan mentaali gan fiziski, driizaak - atbilde ir nee uz visu, jo iekshaa ir bezgaliiga negaacija. es taadaa veidaa vienkaarshi gribu atelpu no saapeem.

post comment

[21 Feb 2017|11:48pm]

penny_lane
man nepatīk lepēna it nemaz, bet šo es nemāku nerespektēt. šo
19 comments|post comment

queer kinship [21 Feb 2017|05:27pm]

vajag

[saldumi]
Sveiki!
Bakalaura darba (kultūras un sociālajā antropoloģijā) ietvaros pētīšu, kā radniecību (ar radniecību saprotot dažādas savstarpējo attiecību prakses, ne tikai asinsradniecību vai partnerattiecības) skata homoseksuālas personas.
Meklēju cilvēkus, kuri identificējas kā geji vai lesbietes un piekristu anonīmai intervijai.

Lai mazinātos aizspriedumi un maldīgi pieņēmumi, ir nepieciešami pētījumi!

Man var dot ziņu uz pelnufeja@gmail.com
post comment

[21 Feb 2017|04:54pm]

ravejsledzejs
- Grieķu valodā, - Teodors teica, metodiski košļādams sviestmaizi, - gredzenūbeli sauc dekaoctura, zini, astoņpadsmitniece. Leģenda vēstī, ka tad, kad Kristus nesis krustu uz soda vietu, kāds romiešu kareivis ieraudzījis, cik Viņš nomo­cījies, un apžēlojies par Kristu. Ceļa malā kāda veca sieviete pārdevusi… ēēē … zini… pienu, un tā romiešu kareivis piegājis pie viņas un vaicājis, cik maksā kauss piena. Sieviete atbildējusi, ka astoņpadsmit monētas. Bet kareivim bijušas tikai septiņ­padsmit. Viņš… ēēē… lūdzies, lai vecā sieva pārdod kausu piena Kristum par septiņpadsmit monētām, bet tā bijusi mantrausīga un palikusi pie astoņpadsmit. Tāpēc tad, kad Kristus bija pie­sists krustā, vecā sieviete tika pārvērsta par gredzenūbeli un notiesāta līdz pat mūža galam lidot apkārt un atkārtot - dekaocto, dekaocto, astoņpadsmit, astoņpadsmit. Bet, ja viņa pie­kristu pateikt - dekaepta, septiņpadsmit, viņa atkal kļūtu par cilvēku. Ja viņa pārliecīgā stūrgalvībā pateiks - dekaennaea, de­viņpadsmit, pasaulei pienāks gals.

-- Dž.D.
2 comments|post comment

[21 Feb 2017|04:00pm]

ravejsledzejs
cilvēks pierod pie visa. reiz kādu čigānu esot kāruši. jamam tas neesot paticis, esot cilpā raustījies un spirinājies, bet beigās tomēr pieradis un tapis pavisam rāms.

es pagaidām gan esmu pieradis tikai pie tā, ka elpot ir grūti un atvemtas tiek plaušas...
post comment

[21 Feb 2017|11:16am]

roskild
Kodeīns. Melna kafija. Dzīvoju. Elpoju. Domāju. Lasu grāmatas. Nespēju koncentrēties. Guļu vannā. Relaksējos. Overthinking things.
post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]