magnolia's Friends [entries|friends|calendar]
magnolia

[ userinfo | livejournal userinfo ]
[ calendar | livejournal calendar ]

Latvieši valodas kursi angļu valodā [28 Apr 2015|12:36am]

pajautaa

[brokolis]
Vēlējos jautāt par jūsu pieredzi saistībā ar latviešu valodas kursiem (Latvijā). Ļoti priecātos par jūsu ieteikumiem  labiem un intensīviem latviešu valodas kursiem angliski runājošam cilvēkam. Vai ir dzirdēts kaut kas par šāda veida vasaras skolām Latvijā ? Meklējumi internetā pagaidām man nesniedz skaidras atbildes, ļoti novērtēšu jūsu padomus.
post comment

[28 Apr 2015|01:04am]

usne
nevaru sagaidīt, kad veļmašīna beigs darbu
praktiski viss ir izdarīts:
rīsa sēne novietota vēsumā ledussskapī
Kaķai sakopta visa iedzīve
Grafčikam saliktas lietas viesošanai pie Gevina
jāpārstāj nezvozēt, ka jāpamet māja un jānoskaņojas ceļojumam
post comment

[27 Apr 2015|10:56pm]

elina
jūs labāk pasakiet,kāpēc es vairs nevaru iepostot otrā žurnālā, lai gan esmu tajā ielogojusies? viss tāpat nonāk te.
post comment

[27 Apr 2015|08:06pm]

usne
Visur tikai lakricas
post comment

free template [27 Apr 2015|07:46pm]

pajautaa

[osinsh]
Vakaras!

Kādd gadījumā nezin, kura bezmaksas platforma piedāvā templeitu at tādu fīču kā http://www.foliodrop.com/ pirmā lapa? Respektīvi, skrollējot uz leju teksts mainās ar bildēm, bet tās bildes tip kustās apakšā? Interesē tiešām bezmaksas serviss, nevis kurā pēc nedēļas/divām ir jāpiesakās kādam plānam.

Ačiū!
2 comments|post comment

čeki [27 Apr 2015|07:28pm]

vajag

[lja]
Sveiki!

Varbūt kādam nav izmesti un nevajadzīgi mētājas - vajag divus būvmateriālu pirkumu čekus, aptuveni 20eur vertībā(var būt vairāk, galvenais, lai kopējā summa ir aptuveni 40eur). Iepirkšanās brīdis - pēdējo divu nedeļu laikā. Rīgā.
post comment

[27 Apr 2015|06:39pm]

usne
šodien daudz smalkās mūzikas
ārā gandrīz vasara. gājām ar Baņutu cauri parkam un bija gandrīz ideāla sajūta. grāmatvežu flanelopsis aprūpēts un zied ar savu vienīgo izturīgo ziedu, Kaķai barība iegādāta.
vēl jāaiziet līdz birojam iesiet projektu, jāsakārto māja un jāieliek mantas ceļa somā, jāsamīļo zvēri un rīt septiņos mamma mūs ar Baņutu aizved ceļojumā bavārijas pilis lūkoties. Vāgnera fenomena blakne.
Līdzi šoreiz jāņem diezgan daudz darba, bet tieši labi viesnīcu vakariem un autobusa pārbraucieniem.
Atgriežoties ceru uz vēla pavasara šarmu un sastrādāto šeheļu ieripošanu kontā un maciņā.
un spēju palūkoties uz visu ar restartētām acīm
nedēļa tomēr nav nekas pārāk ilgs.
post comment

dziive - vienmeer taads pagaidu variants [27 Apr 2015|04:13pm]

methodrone
[ music | the drums - there is nothing left ]

dazhreiz, kad kaut kas notiek un rodas emocija, tas ir kaa deabiliteejoshs tukshums, kas kaa inde pleshas kjermenja iekshienee, un tu juuties ievainots. bet akli, taa it kaa kaads tevi buutu ievainojis, bet nav ne minjas no ievainoshaai izmantotaa ierocha.

tad man shjiet lietderiigi izteeloties, kaa attieciigaa ievainojuma emocija izskataas. man shkjiet, aizvainojums shkjiet, kaa sirdij cauri izgruusts smags duncis vai shkjeeps. tad sirdii ir brutaals un absurds caurums, ko nevar salabot, tev ar vinju ir jaastaigaa apkaart un jaaljauj veejam gaudot cauri, un visiem uz tevi saktiities un domaat, ka it must totes suck. vilshanaas sevii un skaudrs saruugtinaajums juutas, kaa sirds pieliitu ar svinu, izkristu tev cauri uz zemes un tiktu sashkjaidiita ar smagu zaabaku. tad tev ir jaaturpina iet taalaak bez sirds, bet ar skaudru tukshumu sirdii, kas ir vieglaak bet shausmiigi reizee.

ievas, cerinjus un jasmiinus no mazaam pretiigaam, indiigaam seeklinjaam ir ruupiigi izdiedzeejis un izaudzeejis velns, lai leeni un smagi spiidzinaatu pasaules melanholiskos cilveekus. to smarzha uzkluup kaa lietuveens, kameer debesiis sagulst smagi negaisa maakonji un karsti dzelj saule.

varbuut arii dziive ir tikai taads pagaidu variants.

post comment

[27 Apr 2015|04:45pm]

virginia_rabbit
aizgāju 30 min ātrāk ar aizbildinājumu apstrādāt fotogrāfijas. miegs nāk tikpat cik no rīta. bet nomazgāšos, pabarošu bērnu un iešu uz Krēmeru. yolo
post comment

[27 Apr 2015|04:55pm]

elina

[27 Apr 2015|03:34pm]

pa_leeto

[maaraam]
Melnas lietotas kurpes, 5 cm papēdis. Rakstīts, ka 42.izmērs. Vizuāli nekas nav noskādēts un papēdīšus arī izskatās, ka nevajag mainīt uzreiz. Lokācija - centrs. Pietiks ar vienu tumšo šokolādi.


Komentāros vai uz maraju inboxā.
post comment

[27 Jun 2019|01:11pm]

sickboy
Kāpēc viņa tik ilgi guļ?
1 comment|post comment

Tēja [27 Apr 2015|12:47pm]

pajautaa

[neetiski]
Kur Rīgā iespējams iegādāties "Dandelions" zāļu tēju "Rimta diena"?
4 comments|post comment

kur var nopirkt Galaktikas ceļvedis stopētājiem (1. daļa). [27 Apr 2015|12:43pm]

pajautaa

[extranjero]
Esmu Siguldā un nepatīkami pārsteigts, ka šī tik populārā grāmata vispār nav ne Rozes grāmatnīcā, ne Zvaigznē. Šeit raksta, ka var pasūtīt, bet kādam nav idejas, kur to varētu uz sitiena nopirkt? Varbūt kāds grib pārdot savu eksemplāru?
3 comments|post comment

Analogā fotoaparāta remonts [27 Apr 2015|12:04pm]

pajautaa

[felipe]
Labdien!

Kur iespējams salabot analogo fotoaparātu? Aparāts normāls, ne USSR ražots, so visādi pašdarbnieki nederēs.

Paldies!
3 comments|post comment

panēsāts datorkrēsls [27 Apr 2015|11:29am]

par_velti

[mazaa_zive]
atdodu kādam, kam nav uz kā pasēdēt
http://foto1.inbox.lv/tukli/a/kresls.jpg
3 comments|post comment

[27 Jun 2019|11:30am]

sickboy
Mazulīte vēl guļ.
post comment

There is no denying that it's hip to be square [27 Apr 2015|10:27am]

kautskis
Eu, tad Kaņepe tagad ir bezalkoholiska iestāde? Nu jauki, ko! Varbūt nu viņu bezalkoholisko dzērienu klāsts kļūs plašāks par nedzeŗami cukurainajām limonādēm (varētu, piemēram, kādu dzeŗami cukurainu limonādi) un vienu vienīgu kvasu. Mēs savai (ap)skaidrībai šodien svinam trīs nedēļu jubileju un varam vien atkārtot to, ko agrāk teicām: tas ir apmēram tikpat grūti kā atteikties no šokolādes, siera, cepumiem vai būlciņām — nu, izvēlieties kaut ko, kas jums tīri labi garšo, un iedomājieties, kā būtu no tā atteikties. Apmēram tā.

Uzreiz ievietosim īpašu disklaimeri triecienniekiem, kuŗu nesauksim vārdā: jā, mēs, protams, zinām, ka skaidrība — tā ir dzīves norma, un tādi apzīmējumi kā "atturība" tikai mudina domāt, ka tu kaut ko ļoti vērtīgu laid gaŗām. Tāpat mēs saprotam, ka bezjēdzīgi ir stāstīt, ar ko aizstāt alkoholiskus dzērienus — jo, pavei, vai ta' jūs prātojat, ar ko aizstāt dzīvsudrabu savā pārtikā, ne ar ko, vai ne, tā takš ir inde. Tomēr mums ir tāda īpatnība: mūs daudz vairāk interesē, kā kaut ko izdarīt mūsu nepilnīgajā dzīvē, nevis tas, kā lietām vajadzētu izskatīties kādā pārpasaulīgā līmenī, kur spriņģo varavīksnes vemjoši vienradži un cilvēkiem nav nekādu trūkumu, īpatnību un sabiedriskās dzīves.

Tātad. Jūs neticēsit, bet tā tas tiešām ir — vislabākais alkohola aizvietotājs saviesīgos pasākumos ir minerālūdens, tāds ar burbulīšiem un gana izteiktu garšu (jo pudelēs sapildīts krāna ūdens ir apgrēcība pret cilvēci un visu labo, skaisto un tikumīgo.) Ierodies uz ballīti ar Boržomi pudeli, malko un it nebūt nejūties atstāts novārtā. Skābpiena produkti vispār ir viens no izcilākajiem cilvēces izgudrojumiem. Savukārt mīkstajiem dzērieniem mēdz būt tāda nelāga īpašība: viņus dzeŗot, tu skaidri jūti, kā tev birst laukā zobi, turklāt viņi, kā zināms, ir kalorijām bagāti. Bet par kalorijām nav īpaši jāpārdzīvo, jo arī alkohols ir kalorijām bagāts. Kā visiem (tas ir, ļoti retiem entuziastiem) zināms, kilokalorija ir tāds enerģijas daudzums, kas nepieciešams, lai uzsildītu litru ūdens par vienu grādu. Ja kādreiz esat sildījuši ūdeni uz spirta plītiņas, noteikti būsit pamanījuši, ka spirts ar šo uzdevumu ļoti labi tiek galā. Lūk, kalorijas.

Un kāds no tā labums? Nu, ja tā ļoti uzmanīgi ieklausās, aknas ja ne gluži dzied līksmu dziesmiņu, tad noteikti ir ļoti apmierinātas ar savu vietu dzīvē. Piesolītais kognitīvo spēju saasinājums, šķiet, tik tiešām ir tepat, tepat aiz stūŗa un tūdaļ būs klāt. Ja kādu rītu sāp galva, tad ir skaidrs, ka tas ir vienkārši tāpat, nevis no skarbās pieliešanās — un ātri pāriet, nav jāpavada sestdienas mājās, baidoties pakustēties. Un, ja ļoti nemaldāmies, pat humora izjūta īsti nav zudusi, lai gan noteikti kļuvusi riebīgāka.

Un tas mūs noved pie galvenā ieguvuma: nedzeršana būtiski mazina iecietību. Kā zināms, iecietība mūsdienu Latvijā ir izteikti nevēlama un apkaŗojama parādība, daudz nevēlamāka par tādiem sīkumiem kā korupcija vai stulbums. Tradīcionālajā Latvijas vērtību sistēmā nekādas iecietības nekad nav bijis; to deviņdesmitajos ievazāja visādi sorosīti. Iecietība mēdz rasties no tāda maldīga pieņēmuma, ka tu neesi cilvēces attīstības augstākā iespējamā virsotne un arī citiem viedokļiem ir tiesības pastāvēt — kazi, varbūt viņi uzķēruši ko tādu, kas tev paslīdējis gaŗām. Savukārt tad, ja tu nedzer, tu citu ļaužu viedokli uzreiz vari atmest kā nederīgu — ko jūs, žūpas, spējat pateikt, dzēruma murgus, neko citu.

Turklāt nedzeršana tradīcionālajā Latvijas vērtību sistēmā tiek vērtēta ļoti augstu. Vispār mūs sarūgtina, ka Latvijā tikumību beidzamā laikā saista gandrīz tikai ar seksuālo uzvedību, bet par to citreiz. Katrā ziņā nedzeršana (un jau labu laiku piekoptā nepīpēšana) mūs padara par augsti tikumīgiem. Ja mēs atturētos arī no pēclaulību dzimumsakariem, nebūtu gan īpaši daudz cilvēku, par kuŗiem mēs nejustos pārāki.

Tas ir tik vienkārši! Atliek vien nedzert — un viss, tu esi pārāks par ikvienu, kas dzeŗ. Viņi izčurā savas smadzenes un pakļaujas sorosītu pakaļskrējējiem, bet ne mēs! Tavi sasniegumi dzīvē var aprobežoties ar to, ka tu raksti nīgrus komentārus cibā — bet tas nekas, tu uzreiz esi pārāks par tiem, kam ir veiksmīga karjera, burvīga ģimene un plašs draugu loks, jo, hei!!! Tu nedzer!!!

Un cilvēki cenšas taisnoties!!! Viņi stāsta, nujā, es arī jau kādas trīs dienas neesmu dzēris. Trīs dienas, phe.

Vārdu sakot: nedzeršana ir ļoti labs veids, kā Latvijā vairot neiecietību. Un tad, kad Latvijā būs vairāk neiecietības — tad mūsu valsts un tauta uzplauks neredzēti krāšņiem ziediem.
34 comments|post comment

[27 Apr 2015|09:26am]
iguaana
rīts sākas ar kaķa vēmekļiem. un tagad- aiziet skrējienā
post comment

[27 Apr 2015|12:45am]

virginia_rabbit
atjāju riteni mājās pa lietu un ļodzīgajām Briseles flīzēm. es rīt pilnīgi noteikti negribēšu celties.
4 comments|post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]