magnolia's Friends [entries|friends|calendar]
magnolia

[ userinfo | livejournal userinfo ]
[ calendar | livejournal calendar ]

Grāmatas no 90-tajiem [01 Apr 2015|07:12pm]

par_velti

[di_wine]
Ja nu kādam/-ai interesē, citādi šīs raugās uz ārā izmešanu.
divvine at gmail

4 grāmatas )
1 comment|post comment

[01 Apr 2015|05:52pm]

maigs
jāuzmanās no bravurības
pārāk ilga nepamatota bravūrība vienmēr noved dirsā
tik nevar saprast kā nomierināties
post comment

[01 Apr 2015|03:39pm]

smoker_smoke
♤

gribu ar tādu meikapa isstabu, ASAP!!!
1 comment|post comment

[01 Apr 2015|03:14pm]

smoker_smoke
es kā ex grāmattārps varu atzīties, kopš es esmu spērusi kāju uz šīs salas, es neesmu izlasījusi nevienu grāmatu! daudzi daudzi gadi krč pagājuši.. e-grāmatas, es tāpatās neatzīstu, laigan vienu izlasīju par smēķēšanu, un vietējo literatūrai es vēl arī neesmu saņēmusies pieslēgties, jo pagaidām lasīt viņu valodā man liekās vēl nebaudāmi. ja vēl es dzīvotu krievijā, tad jā, krieviski gan lasītu... šņuk, šņuk, klusuma brīdis *nobirdinu pāris asaras, par savu mini bibliotēku latvijā, kas tagad pūst kaut kur pagrabā un apklājās ar putekļiem* :(
post comment

[01 Apr 2015|04:45pm]

rasbainieks
kur es šodien biju:
baha ziedu veikalā
un tas nav joks
balansam 5 min pirms tam biju hesītī
8 comments|post comment

Meklēju printeri [01 Apr 2015|03:19pm]

pajautaa

[peleejums]
Labdien, esmu apstājies pie šādiem eksemplāriem. Tagag vēlētos uzklausīt Jūsu viedokli, kuru printeri izvēlēties. Galvenie kritēriji ir ilgkalpojamība un zemas uzturēšanas izmaksas.
http://galaxy.lv/?l=1&c=61&p=276996
http://galaxy.lv/?l=1&c=61&p=276899
http://galaxy.lv/?l=1&c=61&p=277009
5 comments|post comment

[01 Apr 2015|01:11pm]

methodrone
es veeleetos kaut pastaaveetu 'aizkritushu ausu atbalsta grupa' (AAA) kur es vareetu veersties peec atbalsta un atbildeem tam, kaa lai es vispaar tagad dziivoju, kaut vai ja es tur vareetu vienkaarshi iet seedeet un dzert kafiju un ne ar vienu nerunaat, like es taapat neko nedzirdeetu. denied all audial pleasures es juutos tik pat isolated kaa tas dzheks no 127 stundaam. un pats dumjaakais ir, ka manispeec jau whatever, es varu mieriigi seedeet maajaas un lasiit graamatu un mazliet raudaat, kameer pienaaks mans syringing appointment, bet viss mans shausmiigais stress un doom ir deelj taa ka pastaav iespeeja, ka man riit ar taadaam ausiim buus jaaiet uz darbu, un es neko nedzirdeeshu, un visi padomaas, ka es esmu sajukusi praataa, vai arii totaali mean and anti-social, which i'm never! man tas besii, ka man darbs un pasaule sagaadaa taadu mental anguish jo kaa nekaa shii ir mana dziive and i should be the boss of me and everything.

man nogalee bija ieplaanota forsha classy balliite and many fun timez with champagne, bet tagad es vispaar vairs nezinu kas ir kas dziivee.
6 comments|post comment

[01 Apr 2015|01:07pm]

virginia_rabbit
Beļģijas vakara laikrakstam diezgan labs 1. aprīļa joks: Eiropas Komisija paraksta vienošanos ar Briseles reģionu par regulārāku iedzīvotāju atkritumu savākšanu

http://www.lesoir.be/838695/article/actualite/regions/bruxelles/2015-03-31/l-europe-prend-en-charge-ramassage-des-poubelles-bruxelloises#ancre_commentaires
2 comments|post comment

Ļ. labi [01 Apr 2015|01:49pm]

kautskis
Starp citu, šitas Gūglmaps 1. aprīļa humuors ir ļoti gaumīgs, lai gan varbūt ne īpaši smieklīgs. Paspēlējieties, kamēr var.
6 comments|post comment

apdruka [01 Apr 2015|01:04pm]

pajautaa

[saikne_neochin]
labas dienas, cibas.
sakiet, lūdzu, kur mūsu dienās apdrukāt kreklu?
bilde visādi smalkumi, ķeburi, nav vienkārši foto kvadrāts.
vēl jauki būtu ja apdruka pēc mazgāšanas nezaudētu krāsu un neizmaksātu miljonu.

ēteikumi?
senkjū!
4 comments|post comment

Meklēju darbu. [01 Apr 2015|01:14pm]

darbs

[feita_kleita]
Maketēšana - InDesign. Prakse zināšanu nostiprināšanai un specifisku knifiņu iegūšanai, vai vienkārši mazi - lieli darbiņi, kuriem gluži termiņi nespiež un darba devējam piemīt visumā cilvēkam pieņemama un pieklājīga attieksme bez bosinga ieradumiem. Sapņu darbs ir maketēt bērniem domātas grāmatiņas. Portfolio lūgums nelūgt, tas vēl jāsastādā. Ir iespējams strādāt no mājām.
Ja ir kas piedāvājams (turam īkšķus) - feita_kleita@inbox.lv

Paldies.
2 comments|post comment

[01 Apr 2015|12:07pm]

virginia_rabbit
Tā gaidu Lieldienu
Kā bāleliņu;
Aizgāja garām
Kā rīta rasa.
1 comment|post comment

[01 Jun 2019|12:33pm]

sickboy
Alise un Melodija guļ blakus gultā viena pret otru un runājās :

Alise: -Kad Tev būs 3 gadi un man 9,tad mēs spēlēsim paslēpes.

Melodija: -Eee huu

Alise: - Un tad es slaucīšu grīdu un tu man padosi šaupeli!

Melodija : ...

Alise ieslēdz mehānisko rotaļlietu: re, paklausies, miega peli. Dzirdi? tā ir mūzika,Lai aizmigtu. Aizmiedz! Azimiedz! Heheh, redzi , miega pele smaida... Tu smaidi:)

Nebaidies, astīte nenokritīs, tu domā kas tas tāds? Tā ir pele!

Melodija, heļļuuu, e!

Alise: cik ilgi tā pele skan.Redzi,tā ir lampa! Lampu nedrīkst sist, salūzīs vairāk nespīdēs.

Melodija : uuuuu? !

Alise: Es esmu tava māsa.

Melodija: khe

Alise: Zaķis sēž krēslā, kuru visi pienāk un noklanās. Nu ko raaaaaauuudii? viņš saka ,neraudi ,neraudi, neeeeraaaaaudiii..

Melodija(raud)

Alise: Mammu? maziņā grib tevi! atnāc pie viņas...

Melodija: Aaaaaiiii, ahuahuahau Aiiakhaakhakahaaaa,eeeeeeeee
2 comments|post comment

Reklāmas spēks [01 Apr 2015|10:47am]

kautskis
Vakar pa Latvijas tē vē rādīja to it kā Ziemeļkorejas dokumentālo filmu (kas nav ne Ziemeļkorejas, ne dokumentāla) ar trāpīgo nosaukumu "Propaganda" (vismaz nosaukums godīgs), un tur stāstīja, kā mēs visi esam kaut kādi nedomājoši zombiji, kas dara visu, ko mums reklāmas liek. Protams, iepriecināja, ka LTV tagad savu saturu papildina ne tikai ar asprātīgu tvītu lasīšanu, bet arī Jūtūbes video demonstrēšanu. Bet vērtīgs video, jo vispār tā ir šķīsta taisnība: katrreiz, kad es dzirdu tās reklāmas par Sūkli Bobu Kvadrātbiksi Maximas veikalos, man uzreiz gribas skriet uz Maximu, sapirkties visādus sūdus, lai dabūtu Sūkļa Boba Kvadrātbikša virpuļus, un pēc tam sadāvināt tos virpuļus [info]intenormal.

Un, tā kā es esmu nedomājošs zombijs, mani nozombēja arī pats video. Tagad es gudroju, ka būtu spridzīgi pievērsties kaut kādiem fundamentālistu uzskatiem, lai pēc tam varētu uz visiem citiem skatīties no augšas un nicīgi sprauslāt, cik jūs neaptēsti/nelaimīgi/ļauni/pagrimuši, jo nepazīstat Patiesības. It kā varētu kļūt par kaŗojošo anarhistu-individuālistu, kas gāna visus pārējos, bet mums jau ir viens [info]po, kam tad vēl vienu. Varētu kļūt par kaismīgu putinistu, tas tagad ir cieņā, bet drusciņ mulsina pretruna, kas ir pašā putinisma pamatā: sak, sapuvušajos Rietumos cilvēki paverdzina citus cilvēkus, bet Krievijā — otrādi.

Varbūt svētdien beidzot jāaiziet uz kādu no tiem sektantu midzeņiem, kas Purvciemā ir jo biezā slānī, un jāpasaka, hei, es te veicu nelielu cenu aptauju par Patiesību, ko jūs man varat piedāvāt? Jāpiebilst, man ļoti pievilcīgs liekas mormonisms. Tur ir dikten spridzīgi: tur ir ne tikai pēcnāves dzīve, bet arī pirmsdzīves dzīve. Tas ļoti eleganti atrisina to nelāgo jautājumu, kas nomoka citus kristietības novirzienus — kāpēc dažiem ļaudīm ir tāda laime, ka viņi piedzimst katoļu/baptistu/pareizticīgo ģimenēs un jau no bērna kājas iemācās pareizās lietas (un, būsim godīgi, vismaz katoļticība un pareizticība pārvarā ir kaut kas līdzīgs nācionālajai piederībai, nevis apzināta izvēle), bet citi piedzimst kaut kādiem materiālistiem, bērnībā gara gaismas neredz un pieaugušā vecumā tā īsti vairs saskatīt to nespēj? Mormonisms paskaidro: tas atkarājas no tā, kā tu pirms dzimšanas uzvedies. Agrāk viņiem šai mācībai bij vēl tāds elegants pavērsiens, ka tie, kas ļoti slikti uzvedās, piedzima melnādaini. Reliģija ar iebūvētu rasismu, ko vēl vairāk varētu vēlēties? (Pareizā atbilde ir: to, lai mormoņu baznīca būtu Purvciemā. Bet tas tā.)

Tā ka tā. Ja es pēc kāda laika sāku šērot feisbukā aicinājumus nomētāt homoseksuāļus ar akmeņiem, ziniet: es esmu saskatījis gaismu un tagad esmu taisnāks par jums. I'm on the right track, baby, I was born this way!
8 comments|post comment

[01 Apr 2015|10:07am]

pa_leeto

[brr]
Skapja tīrīšana turpinās - atradu FED 5 ar Jupiter 35mm 2,8 objektīvu un skatu meklētāja uzliku priekš dotā objektīva. Kaut kad sen izmantoju, lai iepazītu ielu foto.
Priekš esošā eksponometra tas darbojas visumā adekvāti.


Foto I

Foto II

Kādi 15 € man liktos ok.

T. - 26137750
post comment

[01 Jun 2019|09:31am]

sickboy
Mana meitene ir greizsirdīga. No vienas puses tas ir prikolīgi, no otras puses es nezinu. Nē nu ne jau slimīgi greizsirdīga, bet vispār. Kā jau lielākā daļa cilvēku. Ja es ar viņu padalītos par savām simpātijām pret kaut kādām sievietēm, piemēram, ja es pateiktu, ka man īpaši patīk maģiskas sievietes, tādas kā Džulija Vanga vai Agnese Bērziņa, viņa diez vai priecātos. Jā, bet man tiešām patīk maģiskas sievietes un mans šīs dzīves uzdevums ir pašam kļūt par magu. Lai pārietu no daudzu dzīvju praktizētā arhetipa "sage" uz arhetipu "magician". Kļūt par enerģiju masteru. Ja es pateiktu, ka es sērfoju new age "garīgo cilvēku" iepazīšanās portālā, viņa nepriecātos. Es neuzskatu, ka ir jānorobežo savi kontakti līdz tikai vienam cilvēkam "mīlestības vārdā". Jo tā ir vecā laikmeta izpratne par mīlestību. Mīlestība ir brīvība un viss ir viens. Jebkurš cilvēks, ko tu satiec, ir tās pašas vienas apziņas cita mākslinieciska izpausme.
47 comments|post comment

[31 Mar 2015|09:48pm]

pajautaa

[coletya]
Kur Rīgā ir restorāns/kafejnīca/bufete utt. ar īsteniem latvju ēdieniem?
Rupjmaizes kārtojums, pelēkie zirņi un tādas štelles...
8 comments|post comment

. [31 Mar 2015|10:43pm]

kini
[ music | Angus and Julia Stone - You're The One That I Want (cover) ]

multivarkā uztaisīju plovu (zsv dāvana beidzot bija jāpamēģina) un vid eds aizpildīju deklarāciju. viss fiksi un jauki, lai būtu vairāk laika.. pastrādāt :) tas noteikti kkad beigsies, ja ne pats no sevis, tad ar manu palīdzību. tāpat kā auzas beidzās. un gan jau arī tie pāris ilgie procesi, kas ir kā ilgais ceļš kāpās, kkad beigsies. gaidu vasaru, rudeni un visu ko citu kaut kur tur, tālumā, kur ir silti. 

post comment

[31 Mar 2015|10:38pm]

heishy
Mājās mazs stirnu suns viesojas. Jocīgi, kad ienākot pa durvīm kāds skrien pretī un rej. Darba dienās vēl manos pienākumos neietilpst čurināšana.
Es vēl svešais. Ar mani garlaicīgi un mana telpa ir tabu.


Gribētos pa atlikušajām dienām sasparoties un paveikt maksimāli, lai var normāli atpūsties nedomājot, ka pēc brīvdienām jāatgriežas pie darbu kalna.
rīt jau 1. datums, e?
..pril.
post comment

[31 Mar 2015|09:28pm]

virginia_rabbit
pirms atnākšanas uz izstādi jutos diezgan švaki, izdzēru 3 vīna glāzes un sajutos kā cilvēks. vienkārši kā normāls cilv. ar apetīti un skaidru galvu.
post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]