digna

Recent Entries

digna

View

Navigation

August 12th, 2018

Cemetery fetish

Add to Memories Tell A Friend
Vakar rakstīju garu naida runu par Garden of destiny (gandrīz kā cemetery of brothers) , kapiņiem un kapu svētkiem, un gaudojošo mūžīgo cietēju mentalitāti, bet temperatūras un pms iespaidā kaut ko norefrešoju un vairs nebija, ko postēt.
Labi, ka tā, laikam.

August 9th, 2018

*

Add to Memories Tell A Friend
Augusts ir mans mīļākais vasaras mēnesis, taču šoreiz tas ir diezgan neciešams. Man ļoti patīk augusta rudens pirmie vēstneši, patīk vakara sajūta ap astoņiem. Jūnijs un jūlijs man liek justies kā nepārtrauktā skrējienā, taču, sākoties augustam, pamazām pārņem miera un lēnas pastaigas sajūta.
(omg, kā es gaidu, kad tā elle zemes virsū beigsies)

August 6th, 2018

Adult laif

Add to Memories Tell A Friend
Šodien pirmo reizi mūžā braucu apskatīt māju, ar nolūku to (varbūt) iegūt savā īpašumā. Nezinu, vai tas ir kā saistīts, bet, šķiet, ir pienācis laiks atzīt, ka esmu izvirtīga.

June 20th, 2018

*

Add to Memories Tell A Friend
Man ir mācīšanās lomkas un jau kuro gadu ļoti velk uz medicīnu. :(

May 10th, 2018

Homemade spa

Add to Memories Tell A Friend
Vannā man besī tas, ka ir ļoti karsti. Un paliek slapjas rokas un kājas. Vispretīgāk, kad samirkst plaukstas, izmirkušas pēdas vēl var kaut kā pieciest.

Dzērumā kubulā gan viss pohuj, tad var slapināt arī rokas.

March 29th, 2018

Pārvākšanās nr. miljōns

Add to Memories Tell A Friend
Noliegums ček
Dusmas ček
Sēras ček
Samierināšanās in progress...gandrīz ček

Jaunais dzīvoklis patiesībā ir daudz labāks par esošo. Un es tur dzīvošu ar mīļoto vīrieti (un bērniem, un kaķiem, protams). Taču ļoti pietrūks manu koka grīdu, kamīna un mana pirmā personīgā dārza. Jebal, pat Sandrīnes un Genādija drusku pietrūks, neskatoties uz to, ka S pēdējā laikā ir kļuvusi grūti izturama un mēs no viņas izvairāmies.

Viss būs labi, viss ir labi, viss būs vienkārši lieliski.

March 27th, 2018

*

Add to Memories Tell A Friend
Pēc pāris dienu vārgas eksistences pilnīgā pakaļā, vakar vakarā sāku pamazām atgūties. Šodien braucu uz darbu. Jūtos diezgan ok - apetīte ir, seksu gribas.
Powered by Sviesta Ciba