04 Marts 2015 @ 13:58
Kongresu nams  
Vai kādam ir viedoklis iz dzīves par skaņas kvalitāti Kongresu nama balkonā? Izvēle ir starp zāles pēdējām piecām rindām vai balkonu vienalga kur.
Paldies!
 
 
04 Marts 2015 @ 13:48
Filma.  
Uznākusi vēlme skatīties jaukas, mīļas, smieklīgas romantiskas komēdijas, vai šajā žanrā ir kas skatāms parādījies, lai nekļūtu žēl patērētā laika? Paldies jau iepriekš.
Tags:
 
 
04 Marts 2015 @ 13:32
 
Kur pēc iespējas tuvāk Rīgas centram būtu iespējams iegādāties augļu koku stādus?
Un vai vispār tādi jau iegādājami (sezona/nesezona?)?
 
 
04 Marts 2015 @ 11:34
Vellapēds  
Tā arī netieku gudra,kur var nopirkt daudz maz braucamu, lietotu velosipēdu. Neko daudz neprasu, firmas neinteresē, galvenais, ka varu nokļūt no punkta A līdz punktam B.
 
 
03 Marts 2015 @ 19:37
 
Labs vakars!

Vai kāda (kāds) varētu, lūdzu, ieteikt labu permanentā make-up meistaru? (personīgā pieredze vēlama, jo google.lv protams izmet daudz un dažādus variantus).
Nedzīvoju Latvijā, bet Marta beigās dodos uz Rīgu un labprāt vēlētos atjaunot uzacu līniju (pirms pāris gadiem taisīta, nu jau izbalējusi). Man nav iespējas atgriezties uz korekciju, jo Latvijā būšu tikai pāris nedēļas, bet pagājušajā reizē korekcija nebija nepieciešama.
Pirms pāris gadiem taisīju pie ļoti jaukas meistarītes vārdā Jūlija, diemžēl sīkākas detaļas neatceros, varbūt ja kāds zin speciālisti vārdā Jūlija, padod ziņu!

Liels paldies!
 
 
03 Marts 2015 @ 18:50
neīstā saimniece  
Figņas maisījumiem "Īsta Saimniece"RIMI reklāmā priekšā cenas zīme, biju drošs, ka aiz tās jāslēpjas "Ne".
 
 
03 Marts 2015 @ 18:05
 
Pēc pārcelšanās mājās regulāri lidinās kodes - visās istabās. Nedz sagrauztu apģērbu, nedz kāpurus/tīmekļus pārtikā neesam novērojuši. Tas ir, vienīgā liecība par kodēm ir pašas kodes, kas lidinās gan guļamistabā, gan bibliotēkā, gan virtuvē, gan priekšnamā, bieži - pie grāmatplauktiem. Nereti viņas lien virsū cilvēkiem, neteiksim, ka tās ir agresīvas, taču brīžiem šķiet apjukušas. Jautājums: ko viņas ēd un kā no viņām tikt vaļā, ja mēs nezinām, ko viņas ēd? Un vai tās vispār ir kodes?
 
 
03 Marts 2015 @ 16:36
karš iraid miers  
lasu viena jaunēkļa burvīgo stāstu latvistānas avīzē - kā šis ukrainā karojis pareizajā pusē un tā. tas nekas, ka kopā ar kādu svensonu neonacistu. puse pareizā, detaļas pofig.

tad nu man ieteikums tiem, kas dikti grib piegādāt ieročus atbalstīt ieroču piegādi ukrainai (zomglol, mums pašiem nav stroķu, ko šiem iedot, varam tikai citus kūdīt), kā arī kaismīgi gatavojas militāriem mahačiem latvistānas teritorijā un visus reāla kara gadījumā mukt gribošos sauc par nodevējiem utml...

brauciet uz ukrainu! tagad!
 
 
galvā skan: The Cardigans - My Favourite Game
 
 
03 Marts 2015 @ 16:31
3D  
Kāda bija pirmā 3D filma, ko jūs savā dzīvē noskatījāties?
 
 
03 Marts 2015 @ 14:53
 
man pieder laptops Toshiba Satellite C660, kuru iegādājos pirms 4 gadiem un kuram videokarte cepas tā, ka pēc 20 minūtēm filmas kompis jau ir izslēdzies. esmu iegādājusies termopastu un skrūvējusi to slimnieku vaļā, bet tur ir tādi kontakti, kurus atvienot nav nemaz tik viegli, un, tā kā, mainot displeju, es attiecīgo kontaktu vienā galā jau salauzu, nevēlos vairs riskēt. esmu skatījusies manuāļus, bet satelītu komplektācijas tomēr ir gana atšķirīgas, lai es nespētu nonākt pie atrisinājuma.

tātad, esmu nolēmusi meklēt zinošāku ļaužu palīdzību, bet uz servisu es negrasos doties, jo
^nevaru atdot savu kompi uz nenoteiktu laiku
^esmu jau nopirkusi termopastu
^nevēlos riskēt ar tirliņiem, kas izdomā pārinstalēt sistēmu un pazudināt visus datus
^labprāt pati saprastu, kā tādas lietas ir pareizi darāmas

varu paņemt kompi un tev brīvajā brīdī doties pie tevis, vari nākt pie manis, kad ērtāk. varu maksāt graudā vai naudā, protams, saprātīgos apmēros.

khosmos[at]inbox.lv
 
 
03 Marts 2015 @ 14:57
Piegāde no IKEA veikala  
Bija man kādreiz viens paziņa, kurš pēc pasūtījuma veda mēbeles no IKEA veikala Polijā (vai Lietuvā, nezinu) un par saprotamām cenām piegādāja uz Rīgu (par pēcapmaksu). Tagad atkal šāds serviss ir nepieciešams, bet viņš diemžēl vairs neved. Iesakiet, lūdzu, kādu vedēju, kura pakalpojumus paši esat izmantojuši.

Paldies.
 
 
03 Marts 2015 @ 12:25
Brains!  
Zombiju planētas projekts ir pārāk acīmredzams, lai to pamanītu. Pārāk tuvs. Pārāk sekmīgs. Tik ģeniāli vienkāršs savā pašuzturošajā dabā, ka upuri neapzinās savu līdzdalību sazvērestībā, tik visaptveroši vardarbīgs, ka tā uzraudzībai jāuztur vēl lielāka, apzināta vardarbība, tik neatgriezeniski sekmīgs, ka tā apturēšana nešķiet pieļaujama. Tas ieguvis cilvēka dabas, pienākuma un progresa apzīmējumu. Nejauši vai tīšām - uz to vērts atbildēt tikai pašam.
 
 
03 Marts 2015 @ 11:24
matrači  
nez kaut kur uz weekendu var aizņemties dažus matračus? vai arī noīrēt?
 
 
03 Marts 2015 @ 11:04
Darba līgums  
Steidzīgi vajag darba līgumu!
Nodokļus nomaksāšu.
 
 
03 Marts 2015 @ 10:43
 
bet vispār vakar izgāju satikt supertūtiņu uz pāris minūtēm un īsiem apdeitiem krogā, pa ceļam arī satiku kādu pusi no visiem cilvēkiem, kurus pazīstu Rīgā, tagad laikam varu atkal nolīst malā un neiet ārā kādu laiku. tā jau ir tāda rīgas burvība: izej pusstundas apgaitā pa centru un visus satiec.
Tags:
 
 
03 Marts 2015 @ 09:59
 
bet galvenais jau tas, ka es nopirku jaunu melnu kleitu. viss pārējais ir tā, sīkumi. bet manai jaunajai melnajai kleitai ir lieliska bante uz muguras, tā ir no zīdīga materiāla, mēreni garāka, nekā manas pierastās zīdīgās kleitas, un ļoti iedvesmojoša.
katrā ziņā vairāk iedvesmojoša, nekā mani ikdienas plāni, kurus tik un tā nespēju realizēt. šorīt, piemēram, bija jāiet uz jogu, bet godīgi visu nogulēju.
 
 
03 Marts 2015 @ 02:36
Ko sadarīt Dublinā, 4. marta vakarā?  
Meita (20-gadniece) uz dažām dienām dodas uz Google konferenci Dublinā un izskatās, ka 4. marta vakars no 20:30 ir brīvs.
Lūdzu ieteikumus, ko tur var sadarīt, lai nedaudz (jo nākamā rītā konference turpinās) izklaidētos?
 
 
03 Marts 2015 @ 02:12
nu tad tā  
izskatās, ka visiem pohui, kādu huiņu es te rakstu. nu labi. turpināsim, bļe.
 
 
galvā skan: The Smiths - The Boy with the Thorn in His Side
 
 
03 Marts 2015 @ 01:53
!  
mājās nav alus. tikai viskijs un balzāms.

nekārtība!
 
 
galvā skan: Crazy Dolls - Par Aliem
 
 
03 Marts 2015 @ 00:09
 
Ieradumi korelē ar apkārtējo sabiedrību. Tie nejaucas, kā eļļa ūdenī. Eļļa paliek pie eļļas, ūdens pie ūdens. Cilvēkiem ar zemu intelektuālo kapacitāti, taču ar augstas klases ieradumiem nav ko darīt pie austās klases, ja intelekts nesapas. Un tie štrumi, kas cenšas iejaukties, vairumā gadījumu tiek dēvēti par "vien-tūļiem".

Arlabunakti zeme. Arlabunakti prāts.
 
 
galvā skan: Mogwai