19 Marts 2023 @ 21:49
Urban backpacks  
Sveiki,

Iesakiet, lūdzu, kādus labus urban backpack (vīriešu/unisex, zem 20L) zīmolus.
Ikdienai - tāda, kurā ietilpst 14" (un mazāks) laptop, kāds lunch box, austiņas, ūdens pudele/thermo krūze, kāda grāmata, 250ml Red Bull un banāns.

Dizainiski kkas starp šiem

https://nordace.com/en/product/nordace-siena-smart-backpack/
https://johnny-urban.de/products/canvas-rolltop-rucksack-adam-medium?variant=42603489558745
https://www.peakdesign.com/products/everyday-backpack?variant=29743300870188
https://johnny-urban.de/products/tagesrucksack-mika?variant=40784442130628
 
 
18 Marts 2023 @ 14:35
 
Atdodu "Asiņainā rītausma Parīzē. 1789. gada revolūcija kā mediju notikums." /D.Hanovs, V. Tēraudkalns

Savākšana centrā, nekur nesūtu. Var rakstīt pa taisno uz epastu profilā.
 
 
16 Marts 2023 @ 18:16
 
Kur varētu pasūtīt garšīgas (pārbaudītas) minikūciņas priekš jubilejas? Ne tādas, kur puse no kūkas ir mākslīgais putukrējums, un ne makarūnus? Ideāli būtu Rīgas centrā vai vismaz centra pusē Daugavai.
 
 
13 Marts 2023 @ 18:47
 
Atvainojos, vēl viens jautājums - kur var nopirkt Omniva pakomāta L izmēra kasti (38cm x 64cm x 39cm)?

Cik internetā gūglēju kastu veikalus, viņiem vai nu minimālais pasūtījuma skaits kaut kāds milzīgs, vai arī minimālā pasūtījuma cena arī kaut kāda ap 20 EUR. Bet man kasti vajag tikai vienu. Paskatījos arī Depo mājaslapā, bet tur tāds izmērs nav. Pašā Omniva mājaslapā arī neatradu.
 
 
13 Marts 2023 @ 09:13
Iekāpšana/izkāpšana Tallink prāmī Tallina-Helsinki  
Gribu braukt ar prāmi Tallina-Helsinki un ņemt līdz 2 lielus un diezgan neērti pārvietojamus koferus. Vai tur ir kaut kādi bagāžas ratiņi, kas man pārvietošanos atvieglotu, vai arī pašam viss jāstiepj? Un cik garš ir ceļš uz iekāpšanu/izkāpšanu?

Atceros, ka citā valstī kāpjot uz prāmja man bija koferis jāvelk uz augšu pa stāvu rampu, kas jau ar vienu koferi bija ļoti grūti un ar diviem smagiem būtu bijis, manuprāt, tuvu neiespējami, tāpēc gribu pārliecināties, kā ir ar Tallinas-Helsinku prāmi, paldies.
 
 
11 Marts 2023 @ 18:12
hehe  
čau
kādu brīdi nevarēju atrast, kur jāspiež, lai sāktu rakstīt :D
ik pa laikam iedomājos, ka jāsāk atkal rakstīt regulāri, jo pohuj, bet tad pēc pāris sek saproti, ka nav poh, un negribas tur to un šito, bet lai trenētu poh, tad nu lūk, "sveiki"
(laikam jau otro reizi mēneša laikā?) slimojos pa māju ar kovdnieku, un tā nu klīstu pa kompi un atceros senaizmirstas lietas kā piem lastfm profilu, kas ir vnk tāāaāda konfekte-altāris ka maz neliekas. esmu senti mentāla af, un tur ir saglabājies gandrīz viss kopš 2009. gada, izņemot ļoti daudz muzona, kuru liku Terapijā no planšetes , piem, Earth vai Plantasia (:D)
piem klīstu pa misenes profilu un domāju, kuru no šedevriem varētu uzdrukāt uz krekla, un atceros savu sajūsmu pirms miljons gadiem par veidenbauma komiksiem, kurus nekad vairs neieraudzīšu.
ilgu laiku savu datoru gandrīz vispār neizmantoju. nez, kopš vācijas, tātad kādu pusotru gadu. tikai piebeidzot bakalauru sanāca atvērt, vajadzētu visu to drazu tagad savākt un izdzēst un aizvērt un aizmirst un aprakt un nākamnedēļ aizbraukt uz faķi pēc vākiem, lai var beidzot kaut ko iešņaukt no viņiem.
 
 
galvā skan: Loathe - Heavy is the head that falls with the weight of a..
 
 
08 Marts 2023 @ 20:58
 
Nāku pēc ieteikumiem kādam labam masāžas speciālistam –– tāda pie kura var aiziet, kad vajag asap parūpēties par sevi, tuvojas burnouts un pārāk daudz sēdēts pie datora.
 
 
07 Marts 2023 @ 17:18
Piegādes  
Gribētu dzirdēt citu pieredzi un domas! Piegādes no ārzemēm. Cilvēkiem, kuri nestrādā no mājām. Un iespējams varbūt kāda, kuram ir abonenta kastīte pasta nodaļā (vai ir citi tādi?). Kādu piegādes adresi jūs rakstāt? Ja nekur lapā nevar atrast, vai sūta ar pastu vai kurjeru (vēl jau ir pasta kurjers protams). Vai pieņemat, ka piegādās ar kurjeru? Vai pieņemat, ka vienmēr būs norādīts telefona nr.? Lai gan pēc manas pieredzes, piem., Shopify check-out norādīto telefona nr. nepadod uz sūtījuma info.
Vai es esmu vienīgā, kas saškrobējas, kad izrādās sūta/nodod kurjeram? Negribas arī katru reizi prasīt.
 
 
07 Marts 2023 @ 16:25
this is a state ment  
Neesmu rasists. Neesmu bijis rasists. Un nebūšu rasists (nekad nesaki nekad?). Katrs indivīds ir pats savas laimes kalējs. Neslavinu izvēli reducēt savu saprātu un intuīciju - vērtēt ādas krāsu, nacionalitāti vai sexuālo orientāciju, tā vietā lai vērtētu/mīlētu cilvēku, tādu kāds ir. Novēlu jums vērtēt viņa (visdiskriminētākā) nemirstīgā un mūžīgi mīlošā gara dvēseli un neevis skatīt vīru pēc cepures, bet apsveikt vīru ar izdzīvošanu šajā grūtajā laikā un pielaikot cepuri. Obligāti.