25 Marts 2017 @ 18:16
 
man ārste vakar teica, ka es vairs nedrīkstu satraukties. nu tā, vispār nedrīkstu, jo man tas ļoti nāk par sliktu - kāja un mugura pamazām atgūstas, bet skaidrs, ka stress un mana nebeidzamā satraukšanās ir milzu trigeris, kas mani aizsūta milzu stresa spirālē.

no otras puses, jau kuro dienu cīkstos ar to izcilu stulbo, neviena neprasīto Windows apdeitu, kura rezultātā ne tikai visi mani faili kaut kur tika nogrūsti, bet arī faili, ko radīju vakar, šodien pēc ieslēgšanas no jauna ir pazuduši. ieskaitot faking lekciju nākamajai piektdienai.

kā lai te nedusmojas un nestreso, nu.
 
 
25 Marts 2017 @ 18:07
 
Sveiki!

Man īrētā dzīvoklī izīrētājs liek maksāt par saplīsuša boilera nomaiņu, aizbildinoties ar to, ka līgumā tas atrunāts. Man tas liekas kaut kāds absurds.
Vai kādam ir līdzīga pieredze?

Līgumā ir punkts par pienākumu uzturēt telpas un aprīkojumu kārtībā un punkts par to, ja notiek kāda avārija, jāveic pasākumi tās likvidēšanai. Vairāk gan nekas.
 
 
25 Marts 2017 @ 12:38
Par biedrībām  
Jautājums tiem, kam bijusi pieredze ar biedrību darbību: vai kaut kur likumos ir noteikts, cik bieži biedrībā jāpārvēl valde, revīzijas komisija u.c.? Vai arī to nosaka biedrība pati savos statūtos?
(google jau izmantoju. bet atbildi uz šo jautājumu nevaru atrast.)
 
 
25 Marts 2017 @ 11:50
nonsenss  
Nesaprotu, kāpēc saukt grupu par "The Pineapple Thief". Nu, kas tas ir.
Tags:
 
 
25 Marts 2017 @ 11:13
Stevia Wonder  
Mopēds nav mans, bet, turpinot stēvijas tēmu, uzgāju Kokakōlu pareizajā virzienā. Bez cukura laikam negaršo, kā vaig, bet esot par trešdaļu samazinājuši uz stēvijas rēķina.

 
 
24 Marts 2017 @ 19:43
 
Nez, LV pārdod strausu olas, kas ir perējamas (gan jau, ka inkubatorā)? Vai strausu cāļus?
 
 
24 Marts 2017 @ 16:53
Fail  
Kāds ies uz Crowbar?
Nē, ne obligāti no jums. Vispār.
 
 
24 Marts 2017 @ 16:12
explōrings  
HellMan's mayo garšo pēc Makdonalda (vai tas man no marinētajiem gurķiem?), bet vēl šodien ieraudzīju, ka Lazdona ražo gī sviestu. Tas garšo pēc... pēc... šķiet, ka pēc krievu ZX Spectrum kopijas. Neprotu paskaidrot - tā viņa vnk smaržoja. Un zoss ola brokastīs vispār bija nais. Vēl krutāk būtu, ja viņa vispār būtu tikai viens milzīgs dzeltenums (un šitas nebija nekāds mazais). Vot.
Ā, vēl tie mazie cigoriņi burciņās maina produktu "ar stēviju" uz "ar saldinātāju no stēvijas", kur otrajā 2% stēvijas ekstrakta vietā rakstīts 1.8% ūdens. Laikam saldinātājs ir 10x stēvijas ekstrakts. Dunno, nopirku veco.

Tā. Ēdam. Piektdiena.
Tags:
 
 
24 Marts 2017 @ 09:53
arāju tauta...  
tādi, lūk, lauku intelektuāļu komentāri. uzminiet, par kuru pārtiju šams balsos vēlēšanās?

— Vecumniekos bijušā cietuma telpās bija ideja izmitināt bēgļus. Ko jūs domājat par patvēruma meklētājiem Latvijā?

— Tas vispār ir stulbums augstākajā mērā. Tā arī uzrakstiet! Nezinu, ar kuru galu te visi domā, sākot ar Merkeli un beidzot ar pārējiem. Saprotu, ka Merkelei pašai ir ziepes, bet padomājiet: cilvēki, kas nāk no turienes, kāds viņu dzīvesveids, kultūra, tradīcijas? Viņi dzīvo baros, smiltīs citādi nevar izdzīvot, tā ir drošāk. Mēs esam individuālisti, mēs spējam vieni. Viņu spēks ir barā, pūlī, un ja tādi nāk... Kāpēc mums te vajag bēgļus? Neiedzīvosies viņi. Ja gribēs atbraukt pa vienam, ar ģimeni kā te šad tad ķīnieši, tad atbrauks. Kāpēc tā vietā nevaram palīdzēt viņiem atjaunot valsti, infrastruktūru, lai viņi var dzīvot savā valstī? Tas ir vājprāts, kur aiziet nauda! Pērkam vecus tankus... Tur tak jābūt debilam, jedritvai rozīt! Šoreiz varbūt bišku vairāk pateicu, kā vajag, bet labi, sūds un pieci, drukājiet augšā!
 
 
23 Marts 2017 @ 17:59
Busiņa mazgāšana  
Vai kāds zina, vai šāda izmēra busiņu var nomazgāt Statoilā? Zinu, ka augstums un platums ir ok, bet Statoils pats nevar atbildēt par pieļaujamo garumu. Kādam ir pieredze?
 
 
galvā skan: Relient K - Pressing On
 
 
23 Marts 2017 @ 17:11
pilates  
Meklēju pilates Rīgas centrā.

Biju uz piyo un sapratu, ka man riktīgi besī tas yogas piesitiens. Tb gribu lai ieejot telpā vīraks neaizsit elpu un lai man neliek slaucīt nost un mest svecē sliktās emocijas un veikt visādus citādus tralalā. Drīzāk tad jau tādu standarta sporta kluba atmosfēru.

Iesakiet, lūdzu, variantus, kur ir neyogainas pilates ar labu pasniedzēju Rīgas centrā.
 
 
23 Marts 2017 @ 14:38
uz priekšu  
pateikts pirms gandrīz pieciem gadiem - bet ļoti aktuāli šodienas kontekstā. neskatoties uz visādiem trampiem jampampiem, kopumā kustība ir pareizajā virzienā. tikai jāturpina strādāt.

Pēc divdesmit pieciem gadiem mēs atskatīsimies uz šo periodu droši vien tāpat, kā mēs tagad atskatāmies uz rasu diskrimināciju ASV. Mēs brīnīsimies - kā gan cilvēki toreiz tā varēja domāt? Pašlaik mēs esam stadijā, kad cilvēki iepazīstas ar LGBT cilvēkiem un atklāj, ka viņu draugs, kaimiņš, brālēns vai meita ir gejs vai lesbiete. Daudziem cilvēkiem šāda pieredze atver acis. Geji arvien biežāk "iznāk no skapja", viņi jūtas droši un aicina atzīt viņu tiesības. Mums, visiem pārējiem, ir pienākums uzklausīt viņus un teikt: "Jā, jums ir taisnība. Mēs neesam darījuši pietiekami daudz šajā jomā." Tā ir diskusija - politiska diskusija, ideoloģiska diskusija, un tie ir arī socioloģiski procesi sabiedrībā. Taču runa nav tikai par mūsu [amerikāņu] sabiedrību, tas notiek visās pasaules valstīs, ieskaitot Latviju.

 
 
23 Marts 2017 @ 15:08
 
citāts no kādas letterboxd recenzijas par vakardienas filmu:
''there are no diamonds, only ashes''
 
 
23 Marts 2017 @ 13:19
uk  
londonas terorists (te gan jāpiebilst, ka tas vēl jānoskaidro, varbūt psihs vienkārši) bija dzimis lielbritānijā.

gaidu kārtējos skaidrojumus, kāpēc šajā gadījumā dzimšanas vietai nav nozīmes - bet attiecībā uz jaunpienācējiem (krietni labāks vārds par "imigrantiem") nozīme ir milzīga.

kaut gan labējie ekstrēmisti ar intelekta spozmi nekad nav izcēlušies.
 
 
23 Marts 2017 @ 12:30
ūdens filtru sistēma  
Labdien!

Vai kādam ir pieredze ar nopietnu filtru sistēmu ļoti dzelzaina ūdens attīrīšanai? Ir spice, bet ūdens no tās vēl dzelžaināks kā akā (ir taisītas ūdens analīzes). Nu nenormāli dzelžains. Dziļurbums neder, jo vides specifika ir tāda, ka "baltā ūdens" slānīši ir ļoti plāni un trāpīt uz tādu ir lotereja ar ļoti minimālu cerību vinnēt (konsultējāmies ar ģeologiem).

Ir piedavājums no Karmes filtriem (mehāniskā filtrācija + iekārta ūdens mīkstināšanai, amonija, organikas un krāsainības likvidēšanai), bet gribēju apjautāties arī šeit - varbūt kādam ir līdzīga pieredze un rasts labs risinājums?
Izmaksas nav izšķirošas.
 
 
23 Marts 2017 @ 10:17
#ŠķiroLatvija!  
Problēma ir tā, ka plastmasa nesadalās, un mēs to ikdienā izmantojam pārāk daudz. Šķirosim savus atkritumus, lai tā nenonāktu Latvijas dabā. #ŠķiroLatvija

https://www.youtube.com/watch?v=Yui9PFmOpsI

Tags:
 
 
galvā skan: atlantida project feat Noize MC - Иордан
 
 
23 Marts 2017 @ 10:14
 
 
 
22 Marts 2017 @ 17:58
formatēt USB  
Sakiet lūdzu kā lai noformatē USB stiku, lai to var nolasīt visādos kaktu kantoros uz PC (man nau ne jausmas kādas sistēmas viņi lieto)
MAC–>PC

P.S. ExFAT nestrādā

paldies!
 
 
22 Marts 2017 @ 16:30
sverige  
speciāli gnidrim:


nav ko sapņot par 26%.

un moderātu partija, kuras vadītāja izrādīja vēlmi, zaudējusi  atbalstu. janvārī bija 23%, tagad 17%. lūk, nepatīk svensoniem, ka grib sadarboties ar stulbu ekstrēmistu partiju!

soc-demiem 27%. viņi var dajebkā ar citām partijām kombinēties un turpināt būt valdībā. sverigedemokrater var sūkāt ledu. 
 
 
22 Marts 2017 @ 14:35
muļķi turpinās muļķoties  
pēc pinjona komenta UPDATE - nevis valsts, bet pilsēta stokholma!


zviedrija - ceturtā drošākā valsts pasaulē.

bet [info]gnidrologs un [info]heda turpinās blēt, ka šeit ir elle. ko lai padara... ja humanoīds ir ģibila, tad tas ir uz ilgu laiku.