14 Oktobris 2015 @ 02:13
datori  
vai kāds var lūdzu padalīties savā pieredzē ar dell un lenovo portatīvajiem datoriem?

googlē jau meklēju, reviews palasīju, bet tāpat man ir diezgan smaga dilemma :(
Tags:
 
 
13 Oktobris 2015 @ 22:40
 
mans mīļākais īsfilmu režisors, kā izrādās, ir arī modelis, kas, protams, ir likumsakarīgi, ņemot vērā to, cik viņš ir skaists. lietas, ko atklāj, kad sāc meklēt viesu fotogrāfijas. un tas savukārt man atgādina to, ka man Amsterdamā bija tāds viens pasniedzējs, ļoti savāds, jo kontrastains, kungs, tāds izteikts mačo-kovbojs, kurš mums pasniedza dzejas analīzi, un tad kāds atklāja, ka viņš vispār bija Calvin Klein apakšveļas(?) modelis. ar kolēģēm šodien nospriedām, ka nu ja, visādi gadās, kuļtūrā maz var nopelnīt. un ka vispār varētu taisīt režisoru-modeļu skates, jo tādu, starp citu, nav mazums.

un tad vēl šodien es atcerējos, ka man nav daudz ambīciju un mērķu dzīvei, bet viens ir tāds liels un apjomīgs, un nezinu, vai kādreiz sanāks, bet pēc idejas es ļoti gribētu līdzināties Rafaēlam, savam visu laiku mīļākajam pasniedzējam, kurš mēdza iesākt savus stāstus ar tādiem ievadiem kā back in the seventies when I was hichthiking through Peru, I met these shamans... un šodien, kas es sāku vienu stāstu ar paskaidrojumu, ka reiz gadījās svinēt Lieldienas mazā Polijas ciematā, kur dzīvoja aptuveni 500 cilvēki, un kādi 498 no viņiem Lieldienu sestdienas vakarā gāja baznīcas procesijā ar salūtu un vietējo orķestri, es sapratu, ka varbūt arī sasniegt Rafaēla līmeni nebūtu neiespējami. vienīgi viņš ir daudzreiz gudrāks par mani un vispār lielisks. bet izskatās, ka tas randomness gars tomēr man arī ir pielipis.

un vēl, šodien viss ir tik ļoti līdz kaklam, ka pavadīšu nakti, pērkot biļetes pa Eiropu. reizēm vajag.
 
 
13 Oktobris 2015 @ 21:12
 
Kāpēc pieturās autobusu/trolejbusu sarakstiem ir samainītas krāsas?
Jebšu - kādreiz autobusi bija zili un trolejbusi dzelteni (saraksti), tagad sarakstu krāsas ir samainītas, toties uz pieturu stabiem, kur rindiņā transportu cipari, viss vēl pa vecam. Kāpēc tā, kāds zina?
 
 
13 Oktobris 2015 @ 20:26
***  
Dienas atziņa: Prāts ir visā ķermenī, ne tikai smadzenēs.

Bija vajadzīgs pārlieku ilgs laiks, lai man tas pielektu.
 
 
galvā skan: TFB - HELP
 
 
13 Oktobris 2015 @ 19:00
Meklēju biļetes uz Līvu akvaparku  
Te pirms kāda laika pārdeva ielūgumus/biļetes uz Līvu akvaparku. Ja kāds vēl pārdod, lūdzu, sazinieties ar mani. Vēlētos nopirkt un, saprotams, ka par lētākām naudiņām nekā jaunas.
 
 
13 Oktobris 2015 @ 13:21
Printeris  
Ka jau pritneri, ta man ar viens ir.
Strādajošs HP DESKJET 5440 uz atdošanu, tik 'jābaro' ar tinti. Man apnika tintes kārtridžus pirkt katru reizi(teiksim, reizi gadā), kad gribu vienu lapu izdrukāt mājās. Dabūnams Imantā.
 
 
13 Oktobris 2015 @ 12:51
the FUCKING news...  
the news
 
 
13 Oktobris 2015 @ 12:02
 
Meklēju autoru stāstam par kosmonautu, neveiksminieku un robotu, kurš kompensē saimnieka lažas. Kad neveksminieks kļūst veikls un izmanīgs, robots sāk tupīt un lauzt visu. Bredberijs? Saimaks? Azimovs?
 
 
13 Oktobris 2015 @ 11:34
***  
Ir plāns.

Man jākačā skils. Jāseko citiem, esmu novērojis labus rezultātus pāris ceļiem. Gala rezultāti man var atšķirties, lai arī ko es nedarītu, bet neviens no variantiem nebūs slikts. Uzlabota komunikācija, papildus apzinīgums, reālāka realitātes uztvere un darbību kontrole nevar nākt par ļaunu.
 
 
13 Oktobris 2015 @ 10:43
 
Vai kādam nav lieks ielūgums uz izstādi 'Māja. Dzīvoklis. 2015'?
 
 
13 Oktobris 2015 @ 10:14
ABC  
Medicīnas studentei no UK nepieciešams pamācīties latviešu valodu. Dzīvo Āgenskalnā. Ja ir interese un jautājumi, rakstīt uz moyom95 at džīmeils , jo es neko vairāk nezinu.
 
 
13 Oktobris 2015 @ 02:29
sirds donori  
Dzimumlīdztiesības cīnītāji par savu ideālu varētu uzstādīt to, lai džeki spētu nodzīvot tikpat, cik beibes. Ne jau šņabis un darbaholisms viņus nogalina - tiem ar dzimumu maz sakara.
 
 
gara stāvoklis: we're a generation raised by women. i wonder if...
 
 
12 Oktobris 2015 @ 22:45
***  
Gribēju instalēt linuxu, bet cietnis bija sačakarēts. Viņa piezvanīja, jo bija bieriņos. Viņa piebrauca pie manas sētas, biju jau izgājis ārā. Parunājām minūtes desmit, apskāvu, viņa aizbrauca. Rīt viņa lido. Rīt es strādāju. Man sevi nav kur vainot, visam būtu jābūt labi, ja es tik ļoti nebūtu iemīlējies. Paies vēl ļoti daudz laika līdz es varēšu uz visu šo atgadījumu atskatīties neitrāli bez emociju kamoliem rīklē. Pagaidām tā nav.

Viņai tas nestrādāja.
 
 
12 Oktobris 2015 @ 19:57
 
Sakiet lūdzu, kāds ir izvērtējis RIGA IFF repertuāru un var ieteikt, kas ir labākais, ko redzēt? Un nevis vienkŗši labākais, bet tāds, ko jāskatās uz lielā ekrāna vai arī nespīd tuvākā laikā noskatīties mājas apstākļos?
(Es, protams, saprotu, ka "labākais" ir ļoti subjektīvs jēdziens, bet tālāk jau tad es pati paanalizēšu:)
Paldies, ja kāds atbildēs!
 
 
12 Oktobris 2015 @ 19:49
ļiterāturas virtuve  
Ok, neesmu iedziļinājies detaļās. Un nedomāju to darīt, nav tam laika vienkārši.

Bet Ikstenas izteikumi, ka Oga ir visus pievīlis and shit, ir vienkārši smieklīgi. Tāpēc, ka Ikstena pati šogad pamatīgi piečakarēja LA dalībniekus. Fui!
 
 
galvā skan: Dead Kennedys - Where Do Ya Draw the Line
 
 
12 Oktobris 2015 @ 19:45
Polish barrier  
Vai kāds, kas ar nagu lakām un kosmētikas lietām biežāk nodarbojas/tulko, varētu dot padomu, kā labāk pārveidot polish barrier, kas teikumā skan šādi:"Quickly and carefully apply Polish Barrier around entire nail, including the fingertip if you have shorter nails''?
Domāts tas pingiņš, ko apliek ap nagu, lai krāsojot nenomālē pāri un izskatās apmēram šādi:

 
 
12 Oktobris 2015 @ 18:21
 
Jāpalasa, vai asā čili mērce pie kartupeļiem un alus bārā, pēc tam var izrādīties cēlonis nereāli dzīviem psihodēliskiem murgiem, kas vairāk līdzinās tādām ārpusrealitātes halucinācijām, ka pat pamostoties krietnu brīdi ir šaubas, vai notiekošais ir īsts.
 
 
12 Oktobris 2015 @ 16:25
***  
Jo sūdīgāk iet, jo sūdīgāku mūziku sanāk klausīties.
 
 
12 Oktobris 2015 @ 16:14
pokers  
Sveiki,kur Rīgā klātienē var uzspēlēt pokeru?zinu,ka radisonā mēdz būt turniri,varbūt vēl kaut kur pulcējas amatieri?
 
 
12 Oktobris 2015 @ 15:12
fotoalbums  
Ir vēlme saražot fotogrāfijas no kāzām un meklēju albumu, kurā nav jau gatavas kabatiņas, bet kur bildes jālīmē pašam iekšā plikās lapās. Prasās smuku, bet bez glancētas kalnu bildes uz vāka, vai, vēl trakāk, divām sirdīm, pērlēm utt. Zolīdu albumu. Varbūt ir idejas, kur Rīgā tādu meklēt, nopirkt? Izrakos pa internetu, bet tur smuks sākas no 60naudiņām (bik par traku). Varbūt kādam mājās stāv kāds padomju gadu dizaina brīnums neizmantots?

#nav ko rādīt draugiem un radiem pie "kafijas".