01 Decembris 2015 @ 00:11
X  
Dethembris.
 
 
30 Novembris 2015 @ 21:04
Efeja.  
Sveiki,
varbūt, noteikti, iespējams, kādam no jums ir 5 efejas zariņi.. ar saknīti vai bez. Varbūt pat vesels apnicis efejas pods? Pretī dodu kaut ko garšīgu. Iespējams esi nesen manījis, kur var to nopirkt? (Depo neesmu manījusi.. bet negalvoju.) Saziņa komentāros vai feita_kleita inboksā.

Paldies.

(attēlam ne tikai ilustratīva nozīme)


 
 
30 Novembris 2015 @ 19:38
 
nu labi, man no šodienas ir divi kaķi, otru kaķi sauc Serjoža. pirmais, kā jau rakstīju, top par Mateju. nē, man nav išūzu dzīvē, nē.

un šādi tas sākas, ja? tev ir 25, tu dzīvo viena un esi viena, paņem divus kaķus no patversmes, un pamazām kļūsti par kaķu dāmu, ja?
 
 
30 Novembris 2015 @ 18:31
 
"Конец ноября – самые черные дни, дно года.

Время, идущее по кругу, готовится замедлиться, обнулиться и умереть под новогодней елочкой..."
 
 
galvā skan: Зона Активности — Информация из газет
 
 
30 Novembris 2015 @ 18:28
Tehnisks jautājums par Samsung garantijas remontu  
Man ir Samsung telefons, kuram parādījusies hardware vaina. Gribu nest uz garantijas remontu, taču esmu rootojis šo telefonu un uzlicis Cyanogenmod. Tehniski rootoshana atceļ garantiju. Šajā gadījumā gan tur nav nekāda sakara, jo vaina ir tīri fiziska. Tomēr - vai Latvijā uz to skatās? Teorētiski varu veikt unroot procedūru un uzlikt stock ROM pirms nešanas uz remontu, bet vai tas ir čakara vērts?
 
 
30 Novembris 2015 @ 17:03
 
to, ka pasaule ir maza, cilvēki mēdz atkārtot bieži. šorīt tas vēlreiz pieleca, kad feisbukā ieraudzīju ziņu par rīta koncertu DAD cafe, kur uzstājās grupa Alright Gandhi. es viņus esmu ļoti maz klausījusies, bet meitene, kura dzied, Rosa, bija ar mani vienā universitātē, vienā gadā, mums pat bija vairāki kursi kopā - nekādas dižās draudzenes nekad neesam bijušas, bet ne jau tāpēc, ka negribētu, vienkārši apstākļi nekad tā neiegrozījās, lai mēs kļūtu par dižām draudzenēm. bet šovakar viņiem ir koncerts plkst. 20:00 KKC, un man liekas tik lieliski, ka es varu iet klausīties meiteni, kuru pēdējo reizi dzirdēju mūsu izlaiduma ceremonijā 2013. gada 2. jūlijā. vienīgi, protams, viss nav tik saulaini, un man ir pilnīga putra galvā, jo kārtējo reizi esmu slima. tik ļoti, ka jau liekas - būs jāņem slimības lapa.
 
 
30 Novembris 2015 @ 16:59
 


Tags:
 
 
30 Novembris 2015 @ 16:49
 
Aktieriem droši vien nemāca, ka uz sevis nevajag rādīt.
Tags:
 
 
30 Novembris 2015 @ 14:12
Sklandrauši un citas bulkas.  
Sveiki Cibiņi,Vai kāds no Cibiņiem ir izmantojis maizes ceptuvju aktivitātes,kā piemēram- cepam kopā žograušus, kliņģerus un citas kūkas.
Es domāju ko tādu, kur samaksā naudiņas pavāram - speciālistam un tā pavadībā tiek gatavots konkrēts konditorejas izstrādājums.
Gribu aizvest ģimeni uz šāda veida pasākumu, bet vēlos dzirdēt atsauksmes/viedokļus/komentārus par konkrētām vietām.
 
 
gara stāvoklis: peaceful
 
 
30 Novembris 2015 @ 12:44
Pragmatiski ciniskais optimisms  
Dogmatiski pieņemtie sabiedriskās vardarbības principi nav tik ļauni, jo vēl nav līdzekļu reāli pakļaut katru individuāli - neviens nevar tevi noklausīties, novērot, izsekot; who has time for that.
Un miermīlīgās drošības līdzekļi - noklausīšanās, novērošana, izsekošana - ir okej, jo neviens jau nav tik ļauns, lai tos pavērstu pret atsevišķiem cilvēkiem.
Un vispār - vnk jāklausa likumdevēji, tad viss labi.
Ak, nevaru apslāpēt pirms pāris nedēļām uzjundītās nacionālā patriotisma jūtas.
 
 
30 Novembris 2015 @ 12:24
The Brave New World  
What is Love?
 
 
gara stāvoklis: komfortabls nams
 
 
30 Novembris 2015 @ 11:40
ma trixter  
Mūs kā mazus bērnus apbur ar Salatēva mantiņām, nobiedē ar Bubuļiem, dresē ar saulainās nākotnes solījumiem. Un tā nav pirmā bērnu paaudze. Tik ārprātīgs stāvoklis kļuvis par vispārpieņemto lietu stāvokli, par identitāti. Salatētis ir īsts, Bubulis ir īsts, Viss Būs Labi. Tikmēr bērnudārza vadība tiekas ar jocīgiem onkuļiem, vazā busiņus ar necaurredzamiem stikliem, bet pa laikam nozūd kāds bērns. Un tāpat mēs klausām katram pedo-ringa līdera vārdam, un, pat ja savā starpā par kaut ko paķiķinām, pie stingrāka vārda atceramies, ka vispār jau gudrākajiem priekšroka, un viņš tur tomēr godīgi iecelts - kad izaugsim lieli, arī varēsim būt bērnudārzu audzinātāji (kur vēl cēlāku amatu!), "kad izaugsi liels, sapratīsi", un tas nozīmē, ka mums jau tagad jāklausa tam, ko saka šis cilvēks. Okej. Nav jau tā, ka viņš tur būtu viens - tur ir vesels pulciņš, un tas jau nozīmē, ka viss ir godīgi. Lūk. Viens no viņiem, starp citu, teica: "Democracy is the worst form of government, except for all those other forms that have been tried from time to time", kas latviski nozīmējot, ka "nekas labāks par to neesot izgudrots". Nekas labāks nav izgudrots! Lūk. Ar to arī jautājums beidzas.
Vot, nu, nav ko te "gudri dirst", vai ne, vai nu Kaut Kas Jādara, vai jāpaurbina caurumi. Zinkā, pašam reizēm kauns vecā akmens drauga, Vīnstouna Baznīckalniņa kunga priekšā. Es pat gribētu stiprināt viņa vārdus, apsiet vissarkanbaltsarkanāko kaklautu un taurēt: "Neko labāku izgudrot nemaz nav iespējams!"
 
 
gara stāvoklis: the worst is the best
 
 
30 Novembris 2015 @ 11:37
 
kā šodien negribas strādāt... bet nu jāsaņemas, vakarā tak i.ž. pasākums, uz to vajadzētu paspēt.
 
 
galvā skan: Refused - Destroy the Man
 
 
30 Novembris 2015 @ 11:06
 
tipa advente esot bijusi, a es kaut kā palaidu garām. tā tā dzīve paiet.

bet nu zato man ir jauns laptops. esmu pievienojies ābolu sektai!
 
 
galvā skan: Kent - 999
 
 
30 Novembris 2015 @ 01:23
 
ir pienācis laiks izlasīt tesu no d'ebervilu cilts
 
 
30 Novembris 2015 @ 00:32
***  
Vai katrā stāstā, ko par sevi stāstām nevajadzētu izmantot "pagātnes es" vārda "es" vietā?
 
 
 
29 Novembris 2015 @ 18:14
 
dienas notikumi: turpinu priecāties par brīvo telpu vietā, kur agrāk stāvēja sekcija, nopirku kāļus un rutkus visai nedēļai, paņēmu kaķi no patversmes. kaķis ļoti smuks, vecāki pat atbrauca apraudzīt, mamma sāka jokot, ka ņems līdzi.
 
 
29 Novembris 2015 @ 18:21
 
Vasarā Rimi nopirku dušas želeju "Those lemonade days", gribu vēl, bet Rimi vairs nava. Varbūt kāds ir redzējis, kur vēl tās var nopirkt? (Drogās, Prismā, Sky'ā arī neatrodu)
 
 
29 Novembris 2015 @ 17:06
trū  
bet vispār gulēšana ir joprojām labākais, kas ir atrodams šajā pasaulē.
 
 
galvā skan: The Smiths - Asleep