25 Septembris 2016 @ 16:09
 
draņķa dambis
 
 
25 Septembris 2016 @ 10:15
Par Pāvilostu  
Labrīt Cibiņ!
Gribētos, kādā no oktobra vīkendiem doties solo ceļojumā uz Pāvilostas pusi. Varbūt Tev zināms, kāds draudziņš, vai lēta iespēja palikt tur?

P.s Koučserfs klusē par Pāvilostu

Tencinu - jau iepriekš!
 
 
 
24 Septembris 2016 @ 16:15
 
cron-o-meter savā fizisko aktivitāšu sarakstā ir iekļāvuši arī aktivitāti ar šādu nosaukumu: "praise with dance or run, spiritual dancing in church'' un paredz, ka šāda aktivitāte 30 min laikā nodedzina 180 kalorijas
Tags:
 
 
24 Septembris 2016 @ 14:38
 
neesmu vēl beigusi lasīt, bet jau tagad ar abām rokām uz sirds varu teikt, ka bell hooks grāmata communion: the female search for love ir viena no vissvarīgākajām grāmatām, ko jebkad esmu lasījusi.

it kā ļoti pašsaprotamas lietas, bet atkārtošana - zināšanu māte, un galu galā vienmēr ir labi zināt, ka ne tikai man vienai ir konkrēta rakstura problēmas, bet tās problēmas, ar ko es kā jauna sieviete dīloju, lielā mērā ir saistītas kopīgas. vienkārši ne visi un visas par to runā.

piemēram, ka “The time has come to tell the truth. Again. There is no love without justice. Men and women who cannot be just deny themselves and everyone they choose to be intimate with the freedom to know mutual love. If we remain unable to imagine a world where love can be recognized as a unifying principle that can lead us to seek and use power wisely, then we will remain wedded to a culture of domination that requires us to choose power over love.”
 
 
24 Septembris 2016 @ 10:37
 
Adobe Pagemaker 5
 
 
24 Septembris 2016 @ 09:07
 
Es meklēju dzīvesvietu Tartu uz 2 mēnešiem - istabu vai dzīvokli vai kojas. Varbūt kādam ir radi/draugi/paziņas, kuri izīrē? Kuriem ir informācija un gali?
 
 
23 Septembris 2016 @ 21:41
***  
Vakar truli blenzu uz sienām un gruvežu čupu bēniņos, šodien aiz šīm sienām atradu senu mantu. Smieklīgi, kā filmā, tikai nezinu ko ar to visu darīt. Jāzvana kādam muzejam vai LNB.
 
 
galvā skan: Mischief Brew - "Old Tyme Mem'ry"
 
 
23 Septembris 2016 @ 17:17
 
mans igauņu praktikants nu ir darbā, un ir skaidrs, ka viņš ir ļoti īpatnējs tēls. viens, protams, ir tas, ka viņš ļoti labi runā latviski, un otrs - kopš vakardienas viņš mums diezgan intensīvi mēģina pārdot savus igauņu sūdakmeņus, kas ir tapuši, iedvesmojoties no koka sūdiņiem ar latviešu zīmēm.

otrdien izstādes atklāšana, gribu redzēt, vai viņš mēģinās, piemēram, Streičam kādu nopārdot. vai arī vismaz uzdāvināt dzimšanas dienā.
 
 
23 Septembris 2016 @ 15:59
darba stāžs  
Kās gadījumā nezin - No VID EDS savu darba grāmatiņu var izdrukāt vai nē?
 
 
23 Septembris 2016 @ 14:04
 
es to izdomāju, vai bija ziedonim tāds dzejolis, kur bija rinda

kāds šāva. kāds caur logu šāva
 
 
23 Septembris 2016 @ 12:20
 
yay ''Ausma''!
in other news, kļūstu par arvien lielāku Lailas fangirl.
 
 
23 Septembris 2016 @ 12:15
 
mani laikam vairs nepārsteidz, kad kāds saka, ka jā, starp citu, es lasu tavu cibu (bet es nekad neesmu varējusi saprast, kā cilvēki saliek kopā visus punktiņus un mani atpazīst, hmm, it sevišķi no malas), varbūt vienkārši jāsāk domāt, ka visi lasa visu cibas? tad komunikācija paliek vienkāršāka, varu mazāk atkārtoties un tā.
 
 
23 Septembris 2016 @ 11:23
Gruzīnu val.  
Cerot, ka šodien te spieto arī kāds gruzīnu valodas pratējs - vai gruzīnu valodas teksts kreisajā pusē ir 1:1 krievu val. tekstam labajā? Man šķiet, ka ir, bet drošības pēc jāpajautā.

 
 
23 Septembris 2016 @ 10:02
 
Kā korekti no krievu valodas iztulkot frāzi "по неуточнённым данным"? Tās ir vairāk tā kā neapstiprinātas vai neprecizētas ziņas? Tās neprecizētās gan izklausās kaut kā ne pārāk.
 
 
23 Septembris 2016 @ 00:34
 
baložu pilni pagalmi - vēstules
 
 
23 Septembris 2016 @ 00:30
 
Ir kāds kredītkantoris, kas neskatās kredītvēsturi?
 
 
22 Septembris 2016 @ 20:10
Palīdziet, lūdzu, ar spāņu vietvārdu atveidi  
Puerto Pollensa / Port de Pollenca - Portdepoljensa vai Port de Poljensa. Saprotu, ka spāņu vietvārdus latviski atveido vienā vārdā, bet man nav kur konkrēto pārbaudīt.
Son Caliu - Sonkaliju? Sonkaliu? Son Kaliu?
Palma de Mallorca - Palmademaljorka? Palmademaļorka? Vai tomēr atsevišķiem vārdiņiem?

Man nav Lielais atlants, jānopērk. Bet pašlaik jāizcīna šie, klients īpaši norādījis, lai pārbaudu vietvārdus.
Ļoti paldies!
 
 
22 Septembris 2016 @ 13:32
Saimnieks neatdod drošības naudu  
Kā rīkoties, ja dzīvokļa saimnieks neatdod drošības naudu?

Situācija: privātmājā 3 dzīvokļi, vienā dzīvo saimnieks ar ģimeni, otrā mēs, trešajā vēl viena ģimene.

Ievācoties tika samaksāta īre par pirmo un pēdējo mēnesi + drošības nauda/depozīts. Izvācāmies, laicīgi paziņojot, mēneša vidū. Ar saimnieku tika sarunāts atgūt pusi pēdējā mēneša īres + depozītu. Mantas izvedām, atslēgu paturējām. Vēlāk atbraucām atdot atslēgu (vienu, ne visas) - saimnieks saka - naudu atdošot pēc nedēļas, kad ievāksies un savu daļu samaksās jaunie īrnieki. Vienu atslēgu paņēma, "lai uzkoptu".

Nedēļa pagājusi, jauni īrnieki nav atrasti. Pēc dienas - it kā esot atrasti, tikos un tikos zvanīšot, lai pateiktu, vai ir samaksājuši vai nav. Protams, nezvana, pats arī vairs nav sazvanāms.

Trešā stāva ģimene arī paziņojusi par izvākšanos mēneša beigās, viņiem līdzīgs stāsts - saimnieks atdošot depozītu, kad izvākšoties. Tā kā mājā dzīvoja ilgāk par mums, zināja teikt, ka arī iepriekšējie depozītu neesot atguvuši.

Saimnieks ielīdis lielos parādos, protams, par māju nodokļi netiek maksāti, īre maksāta skaidrā naudā. Īres līgums ir. Mūsu samaksātajam depozītam gan vajadzētu būt uz rokas visu laiku, nevis "tad, kad ievāksies jauni īrnieki". Par pusi pēdējā mēneša īres jau vairs nav cerību...

Ko darīt?
 
 
21 Septembris 2016 @ 22:01
 
Biļete uz The Cure!
Un lidojums arī.
Un es apraudājos no laimes. Re, pats sevi vari tik ļoti iepriecināt, ka jāparaud.

Man šķiet, tas koncerts ļaus palaist pusaudzību vaļā.