17 Septembris 2014 @ 13:45
Veggetti dārzeņu griezējs  
Vai Rīgā kaut kur (kur?) var nopirkt šādu rīku, kas ir paredzēts dārzeņu griešanai strēmelēs, tipa lai no cukīnī uztaisītu spageti? Neprotu pareizi iegūglēt, lai pati atrastu.
 
 
17 Septembris 2014 @ 12:56
nespējnieku koris  
ļoti skumji
ka ir tik daudz ļaunuma vergu
kuru vienīgā atbilde uz agresiju,briesmām, problēmu ir bildītes iepostēšana ar popkornu grauzošu cilvēku vai tamlīdzīgi
skumja pasaule
skumji cilvēki, salauzti, vāji, padevušies, pakļauti cilvēki
 
 
17 Septembris 2014 @ 12:35
 
o-ou
 
 
17 Septembris 2014 @ 12:04
 The End of All Evil
 
 
17 Septembris 2014 @ 11:52
 
DIENAS ATKLĀJUMS (kas ir caps lock nozīmībā): es tikko atklāju, ka feisbukā var atsūtīt vēstulīti pats sev! un tad uzreiz rādās, ka pats arī esi izlasījis! ļoti trippy un ļoti jautri. kolēģe pat nofotogrāfēja, kā es smejos, kad atklāju, ka pati atsūtu sev vēstuli un pati izlasu, mums ir tāds topošais neoficiālais bilžu arhīviņš, kurā jau ir bildes no rīta, ko pavadījām kazino, no rīta, kad dzērām kafiju Andrejsalā, no kafijas apliešanās, mākslīgās skropstas meklēšanas miskastē un folija cepurīšu darināšanas.

bet tā sarakste ar sevi! es atvainojos, es te mazliet parubīšos no daudznozīmības un smiekliem.
 
 
17 Septembris 2014 @ 10:27
 
ja man kādreiz būs vairāk laika un uzņēmības, es sataisīšu kartītes ''Apsveicu, tu brauc kā pāķis!'' un salikšu pa mašīnām, kas uzvedas izteikti pāķiski. viņdien, piemēram, redzēju lielisku skatu, kā mašīna noparkota Stabu un Baznīcas ielas krustojuma VIDŪ. visi tie lieliskie autovadītāji, kuri arī vienkārši ieslēdz avārijas gaismas un apstājas ceļa vidū, visādi parkošanās meistarstiķi, un vēl un vēl un vēl. pat braucot pa jauno Lāčplēšan ielas veloceļu es regulāri tieku gandrīz notriekta, jo autovadītāji nereti neiedomājas paskatīties, vai uz veloceļa kāds ir, pirms brauc pagalmā, un vēl pirms pāris mēnešiem mani tādā veidā gandrīz notrieca policijas mašīna, kas pilnā ātrumā brauca ārā no pagalma, īsti nenočekojot, vai kāds ir uz ietves. un gājēji! akmanskungs, kundzes ar piecpadsmit plastmasas maisiņiem, kurām ir jāskrien pāri ielai pie sarkanās gaismas, vecāki ar bērniem pie rokām, kas arī šķērso ielas neatļautās vietās, vienvārdsakot, mazliet sakrājies, cilvēki uz rīgas ielām uzvedas kā normāli pāķi (gan gājēji, gan autovadītāji, gan psihi velopēdisti un sabtransa vadītāji ar zināmiem psiholoģiskiem išūziem), un es arvien biežāk jūtos kā normāla vecmāmiņa, kad mēģinu vienkārši nokļūt no mājām uz darbu un atpakaļ, bet sanāk vislaik kādu lamāt. 

tas tā, šodien vienkārši jau pamanīju vairākus ziņu virsrakstus par avārijām Rīgā un sacepos. 
 
 
17 Septembris 2014 @ 10:24
 
sākām rīta strīdu - itāļu vai itāliešu dzejniece?
 
 
17 Septembris 2014 @ 09:50
Stikla balons  
Ļoti vajag stikla balonu. Varbūt kādam bēniņos/šķūnītī noputējis mētājas. Var būt arī nenoputējis. Ideāli, ja trāpītos 20L. Ļoti vajag, lai varētu paņemt uz visiem laikiem.
 
 
17 Septembris 2014 @ 09:34
***  
Tevi paņemtu kā pastiprinātāju pie miskastēm.
Tags:
 
 
galvā skan: Andrew Jackson Jihad - Lady Killer
 
 
17 Septembris 2014 @ 09:33
Julian Huxley, foreword to George Orwel's 1984  
As political and economic freedom diminishes, sexual freedom tends compensatingly to increase. And the dictator (unless he needs cannon fodder and families with which to colonize empty or conquered territories) will do well to encourage that freedom. In conjunction with the freedom to daydream under the influence of dope and movies and the radio, it will help to reconcile his subjects to the servitude which is their fate.
 
 
16 Septembris 2014 @ 23:20
 
159.9 pants. Nesadarbošanās ar nodokļu administrācijas amatpersonām
Par nodokļu administrēšanai un kontrolei nepieciešamās pieprasītās informācijas nesniegšanu nodokļu administrācijai -
uzliek naudas sodu fiziskajām personām vai valdes loceklim līdz septiņsimt euro, atņemot valdes loceklim tiesības ieņemt noteiktus amatus komercsabiedrībās vai bez tā.
Par nepatiesas informācijas sniegšanu nodokļu administrācijai -
uzliek naudas sodu fiziskajām personām vai valdes loceklim līdz septiņsimt euro, atņemot valdes loceklim tiesības ieņemt noteiktus amatus komercsabiedrībās vai bez tā.
Par neatļaušanu nodokļu administrācijas amatpersonām ieiet nodokļu maksātāja saimnieciskajai darbībai izmantojamās telpās, ja nodokļu administrācijas darbiniekam ir šādas tiesības, -
uzliek naudas sodu fiziskajām un juridiskajām personām līdz divsimt desmit euro.
(14.12.2006. likuma redakcijā ar grozījumiem, kas izdarīti ar 29.11.2012. un 26.09.2013. likumu, kas stājas spēkā 01.01.2014.)

P. S.
Kāpēc nodokļu nemaksātāju sauc par nodokļu maksātāju? Abet tāpēc, ka nodokļus nevar nemaksāt. Jē, rait. Un nevar nešaut sev kājās.

P. P. S.
"ja nodokļu administrācijas darbiniekam ir šādas tiesības"
Nav.

P. P. P. S.
Pasaku grāmatā seko vēl ņirdzīgāks pants:
"160.1 pants. Atteikšanās pieņemt oficiālajā apgrozībā esošās naudaszīmes"
Kroč maucība ne vien nav aizliegta - ir aizliegts sevi nepārdot.
 
 
16 Septembris 2014 @ 23:11
 
Šodien feisītī izpildīju testu. Uzzināju, ka man teju vai esot depresija, jo vēlu eju gulēt, bet agri ceļos. Tātad, depresija ir tad, kad ilgi skaties seriālus un agri celies no modinātāja. Respektīvi - modinātājs ir depresija. Jāsit tos mēslus, kamēr maziņi.
 
 
16 Septembris 2014 @ 20:28
Atbalsts ļoti nabadzīgam studentam.  
Ceļā uz konteineri ir Converse ādas (melns+sarkans) kedas (bez ierastajiem slapjumcaurumiņiem). Tā apmmale pielīmētā nobružāda un nolupusi, bet pastāv opcija tās nobeigt pavisam, jo zole nav caura. 39 izmērs. Uz Otro Elpu nest ir kauns. Patiesībā, pat te publicēt ir kauns, bet iespējams es esmu izlepusi, jo vienu sezonu vēl toč pavilks (ja nekāps dziļās peļķēs)!
 
 
16 Septembris 2014 @ 19:22
 
dienas jocīgā video deva; ja kāds noskatās, lūdzulūdzulūdzu dot komentāru, jo es tiešām nesaprotu, ko par šo domāt

MeTube: August Sings Carmen ''Habanera'', video man, protams, atsūtīja Vīnes kuratore, jo es palūdzu man atsūtīt savus mīļākos videoklipus. 
 
 
16 Septembris 2014 @ 16:48
 
Brīvdienas, ak, brīvdienas. Cilvēki ir tik nesavtīgi un labi. Atceros brīvdienas un ir tikai "ak, ak, ak"!
Viens izved ar laivu pa Sedas purvu, cits -- labprātīgi pa slēgtām telpām Cēsīs, kas nav atzīmētas svētku maršrutā.
 
 
16 Septembris 2014 @ 16:30
 
labu dien, cibnīši.
sakiet, lūgtumi, vai un kur rīgā būtu iespējams iegādāties sudrabu, tādu kā no zemes nācis.
mazu, mīlīgi sudraba pikuci neapstrādātu? to vispār var?

verī sudrabjū.
Tags:
 
 
16 Septembris 2014 @ 14:35
ērts failu džeris-menedžeris  
lielajai desmitgades failu kārtošanai sagādāju sev Free Commander XE.
taču papētot, nesalikās diezko ērts (piem. pēc visādām opcijām ir jālien pa stūriem, un labās pogas konteksts ir Win Explorera, nevis paša softa).

kādu lietojat jūs, un ko ieteiktu?

vēlamās opcijas būtu:
* vismaz divpaneļu, vēlams n-tie tabi
* iespēja kārtot failus tā, lai atlase/piekļuve būtu gan, piem. pēc nosaukuma, gan pēc taga
* līdzīga MacOS Findera struktūrai (pārskatāma folderu hierarhija)

UPD. Atradu vienu fantastisku brīnumu. Noteikti varu ieteikt, ja vēl kāds meklē failu menedžeri: Directory Opus!
 
 
16 Septembris 2014 @ 12:52
piemiņas koncerts  
Vai nav dzirdēts, vai šogad plānots kāds piemiņas koncerts Zolitūdes traģēdijas upuriem?
 
 
16 Septembris 2014 @ 12:14
 
dienas internetu deva:

-Are you single?
-No, I'm an album.
 
 
16 Septembris 2014 @ 11:48
Mike Wallace interviews Ayn Rand (1959)  
[..]
Mike Wallace: And cannot man have self-esteem if he loves his fellow man? What's wrong with loving your fellow man? Christ, every important moral leader in man's history, has taught us that we should love one another. Why then is this kind of love in your mind immoral?
Ayn Rand: It is immoral if it is a love placed above oneself. It is more than immoral, it's impossible. Because when you are asked to love everybody indiscriminately. That is to love people without any standard. To love them regardless of whether they have any value or any virtue, you are asked to love nobody.
Mike Wallace: But in a sense, in your book you talk about love as if it were a business deal of some kind. Isn't the essence of love, that it is above self-interest?
Ayn Rand: Well, let me make it concrete for you. What would it mean to have a love above self-interest? It would mean, for instance, that a husband would tell his wife, if he were moral according to the conventional morality, that I am marring you just for your own sake, I have no personal interest in it, but I'm so unselfish, that I am marrying you only for your own good. Would any woman like that?
Mike Wallace: Should husbands and wives, Ayn, tally up at the end of the day and say, "Well now wait a minute, I love her if she's done enough for me today, or she loves me if I have properly performed my functions?”
Ayn Rand: No, you misunderstood me. That is not how love should be treated. I agree with you that it should be treated like a business deal. But every business deal has to have its own terms and its own kind of currency. And in love the currency is virtue. You love people, not for what you do for them, or what they do for you. You love them for their values, their virtues, which they have achieved in their own character. You don't love causelessly. You don't love everybody indiscriminately. You love only those who deserve it.
Mike Wallace: And then if a man is weak, or a woman is weak, then she is beyond, he is beyond love?
Ayn Rand: He certainly does not deserve it, he certainly is beyond. He can always correct it. Man has free will. If a man wants love he should correct his weaknesses, or his flaws, and he may deserve it. But he cannot expect the unearned, neither in love, nor in money, neither in method, nor spirit.
Mike Wallace: You have lived in our world, and you realize...recognize...the fallibility of human beings. There are very few us then in this world, by your standards, who are worthy of love.
Ayn Rand: Unfortunately.... yes... very few. But it is open to everybody, to make themselves worthy of it and that is all that my morality offers them. A way to make themselves worthy of love, although that's not the primary motive.
[..]
 
 
gara stāvoklis: all-truism misunderstood