02 Septembris 2014 @ 21:07
Herbst  
pirmoreiz tik viegli uztveru rudeni. i hope it lasts. šoks ir vienīgi par pāragro tumsas iestāšanos. viens no iemesliem, kāpēc dzīve ziemeļos sucks.
kuram ir brūkleņu vietas? ņemiet mani līdzi uz purvu!
 
 
gara stāvoklis: nomnom
galvā skan: Rajmands Pavls - Rudens Ogle
 
 
02 Septembris 2014 @ 19:31
 
Man liekas, ka šodien būs vīna zupa, kad beidzot tikšu mājās.
 
 
02 Septembris 2014 @ 16:55
ODD, ISN'T IT?  
Ahā. Laikam veselais saprāts jeb nespēja noticēt "varas" māņticībai tagad tiešām atzīta par slimību.
Raksts runā par DSM-IV, bet, cik atceros, šogad bija jāiznāk nākamajai versijai, DSM-V. Neesmu pārbaudījis, bet "pēc idejas" nepakļāvībai (veselajam saprātam) tagad jābūt iekļautam starp "oficiālajām" prāta slimībām.
DSM (Diagnostic and Statistical Manual of Mental Disorders) ir "autoritatīvā" grāmata, pēc kuras [autoru] standartiem mēdz "nopietni" spriest, kurš ar ko ir slims un tāpēc pakļaujams vai iznīcināms. Jauki, ka beidzot tuvojamies ārprāta noslēgumam un atsakāmies no labā principā (baigi tomēr neērti dzīvot, ja kāds pa laikam atgādina patiesību). Davai, bļe, beidziet, sūda liekuļi, runāt par "ārstiem" un "valstīm" un tamlīdzīgiem lēnās nāves līdzekļiem! Sametieties, "varas" fanātiķi, "pastāvošās iekārtas" zombiji, kārtīgiem masovņika ieročiem un fucking iznīciniet to planētu visu uzreiz! Ja jau tā garīgā potence vairs nekā nav glābjama, ja vienīgais veids, kā saskarties ar realitāti, ir to iznīcināt, tad neesiet gļēvi vismaz tajā: iznīciniet visu! Un nebaidieties, jūs sūdi, aiz jums pēdas nepaliks un neviens nezinās, ka to varenību izpostīt labo esat sarūpējuši jūs! Nu, bet no otras puses - tas izskaidro, kāpēc negribas iznīcināt visu uzreiz. Gribas taču kādu, kurš tic, ka "valdniekiem" ir tiesības pārkāpt tiesības. Kaifs jau tomēr no tās pretrunas, nevis no neesamības. Ok...
 
 
02 Septembris 2014 @ 16:44
 
Puse mana FB un twitter feed'a (tā, kas angliski) cepas un runā par JLaw kailfoto un privātuma pārkāpumiem, kas atkal un atkal sievietes noliek seksuāla objekta statusā, kas eksistē tikai vīrieša priekam, un otra puse savukārt par to, kā pamazām sāk gatavoties karam. Ļ. savāda aina, worlds apart.
 
 
02 Septembris 2014 @ 15:46
***  
Mans tēls tagad būs patstāvīgs un staigās apkārt radot tēlu par mani bez manas esošās līdzdalības.
 
 
02 Septembris 2014 @ 14:51
***  
Dizains nav māksla.
 
 
02 Septembris 2014 @ 12:45
Tumsonība  
Cilvēki ļāva citiem izmantot sevi. Sauca to par "valsti", par "Latviju". Pieteicās 3. pasaules karā (saucas NATO), sadirsa sadzīvi (saucas ekonomika), un tagad nevar pārdzīt ēdienu pāri šizofrēniski uzmurgotai līnijai kartē (saucas robeža). Tiklīdz iznāk saskarties ar propagandu (saucas sabiedriskie mediji), jādzird/jālasa, ka tagad esot jāpērk Latvijas preces. Mhm, progress nevaldāms! Ļeņingradas blokādē varēja skandināt "pērc Ļeņingradas bietes un cukurniedres, atbalsti vietējos!"
Mani izbrīna tas, cik vāji absolūtais vairums sabiedrības saprot ekonomiku un vergturību (saucas politika), un nodarbina jautājums - cik liela daļa mafijā (saucas valsts) strādājošo apzinās, ka rīkojas pret veselo saprātu, lai tikai nosargātu savu iedomāto "varu" pār citiem cilvēkiem?
Ja kādreiz satiksimies pie krūzes vai pīpes, varu pakomentēt, ko es domāju, sakot, ka dzīvojam ja ne tumšajos viduslaikos, tad tumšajos jaunajos laikos točna.
 
 
02 Septembris 2014 @ 12:28
aim awlwrite  
Runājot par to, kas uz neirotiķu planētas Elle tiek saukts par "mīlestību", varētu izpausties dziesmā ar nosaukumu "I want to be your grammar nazi". Cik gan nepārspējami jauki ir justies vajadzīgam tāpēc, ka izvairies no savām problēmām, mācot citus!
 
 
02 Septembris 2014 @ 12:16
food porn and healthy diy living  
šodienas garšīgais atklājums, novēršot uzmanību no negaršīgās kurkumas garšīgajā putrā (iemēģinu dabiskos pretsāpju līdzekļus):
absolutsed.lv jeb Absolūts Ēd. Filozofes-lauksaimnieces Ilzes Lipskas ēdiena dienasgrāmata. Lieliska lapa. Līdz šim neesmu spējusi aizrauties ar šāda veida lasāmvielu, oh well, visam savs laiks. nomnom,rīt provēs kale chips
 
 
02 Septembris 2014 @ 10:52
***  
Ak šī sajūta, ka sēdi ofisā, Tavs ķermenis atdziest un šķiet, ka Tu mirsti.. lēnam, bet mirsti. Dvēsele pamet ķermeni..
 
 
galvā skan: Go Go Yellow screen.
 
 
02 Septembris 2014 @ 09:09
kur ziedot valsts drošībai  
Kur īsti būtu labākā vieta lai ziedotu valsts drošības veicināšanai? Nu tur zemessardzei, jaunsardzei, pagasta-ložmetēja-biedrībai vai kam tamlīdzīgam?

Gribās pāriet no ņerkstēšanas par politiķiem pie kaut mazas bet finansiālas injekcijas Latvija aizsardzības spējai. Bet tādas injekcijas, kur izlietojums būtu ticams un vēlams arī taustāms. Kaut kādā milzīgā valsts kontā ieskaitot nebūs tā sajūta, ka esmu izdarījis ko dvesli sildošu.
 
 
02 Septembris 2014 @ 04:44
nostāsts  
reiz kaadaa prieka un ceriibu pamestaa valstii, taas pilniigi bezjeedziigajaa nacionaalaas gvardes legjionaa dieneeja zaldaats (roberts), kuram bija praats. tas bija vinja lielaakais nosleepums. ja godiigi, tas bija laasts. vinja domu algoritmu manifestaacijaam apkaarteejaa videe nebija nedz pielietojuma, pat ne apstiprinaajuma. zinaams, ka praatiigam cilveekam ir vienaldziigas apkaarteejo domas par vinja gariigo staavokli, kaa arii zinaams tas, ka shis notikums ir tikai paarpalikums...
kopsh beerniibas jau zinu (kautgan empiiriskaa celjaa noskaidrojaas, ka ir legjitiims iemesls dzershanai sveetdienaas), ka tas nemaz nenotiek, jo man jau buutu jaabuut mirusham un cietumaa un psihenee un pat trenninjbikshu valkaataaju gadskaarteejaa nometnee, to zinaadams es izveeleejos celju iisto, izveeleejos to, kas sola saiisinaat formalitaates, kas ir jaanokaarto pirms naaves. Izraadaas, ir jaanovelk man tikai dreebes, ahh, jaa, ne tikai man, arii tev, vai arii katram sev, nianses ir aizejoshaas esiibas saals, par shaadu dziivesveidu masu programmaa ir teikts, ka kljuushu baals, bezzobains un sauss kaa saulee pussakaltis maals. Alkohols nepadara cilveekus stulbus, tas gluzhi vienkaarshi izgjeerbj centraalaas nervu sisteemas sabiedriibu, un visu kaartu,rasu un mentaalo orientaaciju paarstaavji tajaa,kaa jau taisni skoloti un piekljaajiigi radiijumi kailuma izraisiitaa kauna vajaati zaudee jebkaadu speeju un motivaaciju turpinaat ierastaas gaitas (iznjemot tos, kam nebija dreebes jau pashaa saakumaa(un tie ir tie, pie kaa jums vajadzeetu griezties,kad nomoka jautaajums: "kaa dievs kungs radiija pasauli?"))...
juus (vai iespējams, ka jūsu radi un draugi, pat uzraugi) pirmajā brīdī pretosies domai par to, ka šis viss nav vienīgi hipotētisks momentuzņēmums, tas izrādās ir konkrēts lēmums, tas ir īpašs militārais uzdevums. šovakar var arī nebūt citas iespējas, cita piemērota brīža, tā kunga laikasprīža, tādēļ roberts tiek nekavējoties, lai neteiktu tik ļoti rupji, autoritatīva spiediena stiprā, bet nepatīkami sasvīdušā pirksta bakstīšanas rezultātā, projām dzīts no savas valsts (Prieka un cerību pamestās Republikas (valsts noslēpums ar daļēji veiksmīgiem rezultātiem jau gadsimtiem slēpj faktu, ka sho valsti ir pametušas arī pašas pēdējās saprāta(arī neprāta un ārprāta,mūžiem krāta) paliekas))). Roberts nekavējoties devās ceļā, kā jau zaldāts,kam par lielu lielu brīnumu bij' prāts, viņš saprata - (kas gan palicis mums tad, kad zaudēts gods(šajā gadījumā pats emigrē))vienīgā iespēja glābt visu palikušo glābjamo un novērst beigas ir atrast tos, kas atcerās un piedzīvoja sākumu (varbūt arī inscinēja(varbūt vispār tikai dirš)) - ko tad dieviņš tādu darīja (un ar ko?) ka sākās pasaulīte? ak šī mīļā mazā pelīte, kas pārvērtās par lielu treknu salijušu žurku. roberts dilemmā: "ja veel buutu taada, ietu es uz durku, neiroleptikas paradīzē iekapsulēt mani bez nekādām morālajām paģirām jums lūdzu ceļos krītot rīt jau". Uzdevuma izpildi es tomēr uztveru kā renesanses bildi - dabiski, ka spriedzē uzvar zaldāts ne jau prāts un būs jādara kā pavēlēts...
militārā misija ir vienkārša, kamēr kristaps vēl nav atjēdzies un ir vēl pilns ar šņabi piestrebies, ir iespēja (neteiksim, ka reta, bet īpaša ar to, ka pēdējā, pirms robja mīļo dzimteni ir pametis vēl arī gods) ir jāuzmeklē kāds, kas kails šī kauna paralīzē nonākušā prāta dzīlēs sēdējis ir ilgāk nekā jebkurš cits, kas, pat ja visi kailo vārdi izrādītos meli, savas existences trūkuma rezultātā nekad nespēs uz to norādīt. nu tad hei, es negribu pieņemt šo pasauli (ja iznāks tā, ka tas ir kautkas vairāk nekā vārds), es negribu nepieņemt šo pasauli. tieši tad, kad šķita gandrīz metri 100 ir atlikuši, kamēr varēs vīrus kailos pašus pirmos viedos skatīt viņu krunkām rotātajos vaigos, modās griba, ievas piektā transplantētā riba. un ja godīgi pat nebij' obligāti alkohola imūnajiem vecajiem tik tuvu pienākt klāt, lai visas pazīmes, kas ož pēc līmes, piespieda man noprast beidzās rīmes ...
 
 
gara stāvoklis: jomo sapiens
 
 
01 Septembris 2014 @ 20:22
 
in other news, lielā atklāsmē šodien un vakar pie pašas savārītas biešu zupas, jo es beidzot esmu atsākusi gatavot mājās ēst, nu, vārdsakot, uztaisīju biešu zupu, izmazgāju drēbes ar rokām, visu ko izdarīju un galu galā nonācu pie atklāsmes un dažāda veida saprašanas, ka es joprojām uzvedos tā, it kā no visas sirds domātu, ka mana klātbūtne citu dzīvēs ir šausmīgs apgrūtinājums. te tev nu bija, tikšana vaļā no tarakāniem galvā.

un vēl pavisam citās ziņās ir tā, ka šī te bargā priekšnojauta par notikumiem man vienkārši liek uzrotīt piedurknes un strādāt vēl vairāk. eskeipisms un citi tarakāni galvā.
 
 
01 Septembris 2014 @ 20:17
domājamā līnija kartē  
Ja Baumaņu Kārlis būtu rakstījis par saprātu, nevis "Dievu", tad moška - moooška - būtu kripatiņa cerības, ka Latvija var nebūt šausmīgai nelaimei nolemta cūcība, kā jau katra "valsts" vai cita noziedzīga apvienība.
 
 
01 Septembris 2014 @ 09:48
Bērnu Cietums 2014  
Maz laimes 1. septembrī.
 
 
01 Septembris 2014 @ 09:32
 
liekas, šodien uzsākšu studijas jau piektajā mācību iestādē, skaitot no pamatskolas, neskaitot pagāšgada teoloģijas pulciņa avantūru un neņemot vērā to, ka auc patiesībā bija divas izglītības iestādes un mēs bijām mazi losīši starp uva un vu. lai nu kā, piektā iestāde, bet nekas jau diez ko nemainās. man ir pēc 20 min jābūt desmit kvartālus tālāk, es sēžu basām kājām, pusizdzertu kafiju un slapjiem matiem, klausoties the kelly family un rakstot kolēģei epastus. 

un tad man reizēm liekas, ka es te jūku prātā un ka viss ir ļoti slikti, un tad man brālis 31. augustā sūta sirsnīgus sveicienus 1. septembrī, un tad es saprotu, ka nē, es jau pēc gēniem ar putniem. bet trakākais ir tas, ka es tiešām esmu kļuvusi par lielāko čammu savu radu starpā, laikam jāsāk spēlēt ar sevi kaut kādi pulksteņa triki
 
 
01 Septembris 2014 @ 08:30
 
Sveicināti. Jautājums nodokļu un veselībsistēmā zinošajiem:

- Vai cilvēks, kas vienlaicīgi strādā divās valstīs un arī nodokļus maksā abās valstīs, var vienā valstī (Vācijā) izmantot garantēto veselības apdrošināšanu operācijas veikšanai, vienlaicīgi izmantojot otras valsts (Latvijas) darba devēju/valsts apmaksātu slimības lapu?

Paldies liels
 
 
31 Augusts 2014 @ 20:59
 
izvizināties ar mocīti
 
 
31 Augusts 2014 @ 21:02
EEVA, ROOFTOPS un THE OCCULT  
29.08.2014 Nabaklab skatuvi ieņēma trīs grupas no Krievijas. EEVA, Rooftops, The Occult.

Video no koncerta - EEVA 1 / EEVA 2 / Rooftops 1 / Rooftops 2


PĀRĒJĀS FOTOGRĀFIJAS )
 
 
gara stāvoklis: 7diena...
galvā skan: Battles - Atlas
 
 
31 Augusts 2014 @ 17:35
 
un tomēr dienās kā šī gribu, lai viņš ir blakus.
bet varbūt tas ir tikai tāpēc, ka esi palicis viens un galvā visu laiku notiek sarunas ar sevi.