31 Jūlijs 2014 @ 22:02
***  
Here's to our lives being meaningless. And how beautiful it is because freedom doesn't have a purpose.
 
 
galvā skan: Johnny Hobo an the Freight Trains - Hormony Parking Lot
 
 
31 Jūlijs 2014 @ 21:38
***  
un tad tapa nākamās vasaras plāns..
 
 
galvā skan: Andrew Jackson Jihad - Hate Song for Brains
 
 
31 Jūlijs 2014 @ 18:55
Wifi atslēdzas pats no sevis  
Datorjautājums - laptops ilgāku laiku nav ticis izmantots un ir bijis izslēgts. Pēc ieslēgšanas wifi automātiski diseiblo sevi. Izslēdzot un ieslēdzot wifi opciju, uz brīdi parādās, ka savienojums tiek veidots un tīkli ir pieejami, bet pēc tam atkal parādās no connections available. Kas varētu būt pie vainas?
 
 
31 Jūlijs 2014 @ 17:44
 
vajag pircēju Labas Dabas biļetēm.
2 gab
EUR 26 katrs
vapid.smut gmail
 
 
31 Jūlijs 2014 @ 16:12
ivarinātors svilina  
nahui to politiku, parunājam par teātri
 
 
galvā skan: BoomFM
 
 
31 Jūlijs 2014 @ 15:18
ikdienas rubrika ''biroja dzīve''  
mums atgriezās elektrība, bet ir problēmas ar internetu, jo reasons and things, nekad nekas nestrādā tā, kā vajag, vai ne. lai nu kā, sēžam te katra ar savām austiņām, es, kā parasti, klausos vājprātīgi trashy popmūziku. pienāk kolēģe un prasa, kura te no mums klausās to vājprātīgo krāmu (tas ir, lielisko ozone dziesmu dragostea din tei). atzīstos, ka es, mazliet pašausmināmies, pēc minūtes izņemu austiņu vadu un visas birojā sākam tresīt pie šīs fantastiskās dziesmas.

es vienkārši samierināšos, ka mums te birojā ir kaut kādas trakas enerģijas un kaut kas tāds, jo tas kosmoss, kas aiziet savstarpējās sarunās, ir ļoti neaptverams. masīvi monologi, improvizēts reps, pēkšņas dejas, nereti (ļoti ļoti draudzīgi) kautiņi un dažāda veida nepiedienīgas piezīmes, apmēram tā. vai arī tā vienkārši gadās, ja vienā telpā nemitīgi uzturās vismaz pieci cilvēki, kuri katrs dara kaut ko citu. galvenais to ķertumu pārvērst par kaut ko jēdzīgu un patiesībā pieņemamu.

nē, nu ja šo domu paturpina tālāk, sanāk, ka es vienkārši satraucos par to, ko darīt ar to pilnīgo vājprātu, kas ir galvā - tie brīži, kad pēkšņi izdomā un nobuko bērnu orķestri ballītei un tamlīdzīgi - un kā to pārvērst par kaut kādu labu galarezultātu, lai nav tikai dejas uz galda pie trashy popmūzikas un lēkāšana pa dīvānu, dziedot tukšā vīna pudelē.
 
 
galvā skan: gloria gaynor - i will survive
 
 
31 Jūlijs 2014 @ 15:41
LMT 4G internets  
To LMT 4G intertīklu var dabūt bez 24 mēnešu līguma? Kā "samaksā-par-rūteri-naudiņas-un-maksā-tikai-mēnesi-kas-tur-ko-tur"?
Tags: ,
 
 
31 Jūlijs 2014 @ 13:26
Liepāja  
varbūt rīt kāds brauc un var aizvest uz Liepāju?
 
 
31 Jūlijs 2014 @ 13:35
 
Labdien, Ciba!
Dots: divi banāni, puskrūze kokosriekstu eļļas, puskrūze medus, puskrūze dateļu, ingvers;
vai/kā no šī var uztaisīt kādu našķi?
 
 
31 Jūlijs 2014 @ 13:24
karstuma jēlības  
"pick up the nearest book to you, turn to page 45. The first sentence explains your love life" 

 "Nav tiesa, ka diletanti var atļauties bāzt visur savu degunu; viņiem jābāž visur savs deguns - un pie velna zinātniskos iedomības pūķus, kuri cenšas iespundēt šos entuziastus smacīgā specializācijas pagrabā!"


 
 
31 Jūlijs 2014 @ 11:41
 
Godīgi atnāku uz darbu, bet darbā izsista elektrība, vai vismaz mūsu stāvā, un galvenais vīrietis namā rausta plecus un stāsta man anekdotes par to, ka tagad te gadās kā Krievijā, kad džeki taisa dzelzceļa līniju no divām pusēm. Ja pa ceļam satiekas, tad ir viena līnija, ja nesatiekas, tad ir divas. Nu, un tā nu mēs te dzīvojam, sīrupiņ.
 
 
31 Jūlijs 2014 @ 11:34
jā  
no dirsas latvijai
 
 
galvā skan: MC5 - Kick Out The Jams
 
 
31 Jūlijs 2014 @ 10:55
aha  
bija alus
 
 
galvā skan: Crazy Dolls - Par Aliem
 
 
31 Jūlijs 2014 @ 09:27
bio-engineering  


Daudzi Rietumos ļoti lielā mērā ir ķīmiskie kropļi, līdz ar to - muļķi, vergi un slaisti. Problēma saziņā ar muļķiem ir viņu pārsteidzīgā un nepamatotā apvainošanās. Taču arī arī tā viegli izskaidrojama, saprotot, ka lielā mērā netikumības (vnk sūdīgs cilvēks) pamatā ir sūdīgs uzturs. Un, lai arī pagājušā gadsimta pirmajā pusē tas viss bija apbrīnojami pravietiski ieskicēts (nerunājot, protams, par gadu tūkstošos radīto gudrības literatūru), cilvēki paši ļāvuši sevi vadīt pilnīga stulbuma virzienā.
Tā nu cilvēki uzaug un dzīvo uz cukura, baltajiem miltiem, sāls, alkohola, taukiem un citām organisma funkcijas iznīcinošām vielām un neapzinās, ka tur sevi tajā fakinajā mēģenē, no kuras var izaugt tikai zemi ("augsti") funkcionāls kroplis ("strādnieks"). Ja kaut saujiņai cilvēku šī Rietumu iekārta šķiet veselīga un laba, tas vien apliecina, cik slimi tās dalībnieki ir - tie vairs nav spējīgi ieraudzīt savas slimības, tie ir padarīti pilnīgi stulbi. Un katrs var izvēlēties kļūt stulbs vai atlabt (ja vien jau kopš dzimšanas viņu netur, piemēram, pie glikozes aparāta un cepumiem) - ja šo izvēli saskatīt nav liedzis viens no izplatītākajiem verdzības mehānismiem: noliegums. 
 
31 Jūlijs 2014 @ 01:10
Skype MS  
Mirkomīkstais nopirka Skype un sākās bulšits papildus jau eksistējošajam Skype bulšitam. Tagad lietotājus ar vecām versijām Skype serveri vienkārši met ārā ar attiecīgu paziņojumu, ka jāapdeitojas. Tad nu jāatvadās no mīļās 5. versijas, kurā nav Facebook un reklāmu bulšita, un jāapdeitojas uz 6, kas ir piebāzta ar reklāmām un FB bulšitu. Bet reklāmas vismaz var vienkārši un globāli nogalināt:
http://winaero.com/blog/how-to-disable-ads-in-skypes-chat-window/
http://blog.avangardo.com/2013/02/how-to-block-ads-in-skype/

Atminos kā šodien, ka Skype no paša sākuma nepatika. Līdzīgi kā ar draugiem.lv - tā teikt nācās lietot, lai komunicētu, jo pārējā populācija to lietoja. Un turpina lietot.
 
 
galvā skan: Esoteric - Dissident
 
 
30 Jūlijs 2014 @ 20:51
daba, rural, life  
jau minūtes 4,2 Atvērtā Loga koncertzāle atskaņo izcilus, hičkoka cienīgus mazu meitenīšu pirmsnāves kliedzienus
 
 
30 Jūlijs 2014 @ 19:44
Darbs uz nenoteiktu laiku briežu dārzā.  
UPD: Palīgs atrasts! Steidzami!

Meklēju palīgu darbam tūrismā briežu dārzā Zemitāni Kokneses novadā Iršu pagastā.

Darba apraksts: briežu dārzā notiek ekskursijas. Tūristi ar mašīnu tiek izvesti cauri, gids, kurš sēž pie tūristiem pikap daļā, pastāsta interesantus faktus. Tātad galvenie veicamie pienākumi ir uz maiņām Nissan Navara vadīšana un  būšana par gidu. Mazāk galvenie pienākumi ir kopīgi nomazgāt mašīnu un iztīrīt telpas, kurās ieiet tūristi (gaitenis, wc, neliela telpa).

Prasības: B kategorijas vadītāja tiesības, fiziska un īpaši psiholoģiska noturība, jo darbs ar daudz cilvēkiem tūristiem, pārstāvot galīgi nesakārtotu uzņēmumu. Droši vien nepieciešams zināms briedums (Jo darbs ar briežiem :) Labi, joks.) un pilngadība.

Darba laiks: vēl nav noteikts, bet ir visas iespējas palikt līdz tūrisma sezonas beigām 1.septembrī. Pašlaik ļoti nepieciešama palīdzība 2. un 3.augustā, taču ierasties te var kaut rīt, doties prom arī var, kaut 3.augusta vakarā). Šajās brīvdienās darba laiks no pl.8 līdz pl.21. Citās dienās atkarībā no ekskursiju grafika.

Darba vieta: dzīvošana briežu dārzā uz vietas labiekārtotā, divstāvu Līvanu tipa mājā kopā ar mani un kaķīti. Ir izolēta istaba un sauna (ja nu paliek aukstāks). Tuvākais veikals 5 km. Tuvākais lielveikals 35 km.

Ieguvumi: darbs laukos svaigā gaisā kopā ar briežiem, dīķis, vēl palikušas dažas ogas, āboli, dārzs ar zaļumiem un dārzeņiem, brieža gaļas izstrādājumi, samaksa atkarībā no palikšanas laika, stundas likme nav. Par ieguvumiem precīzāk, lūdzu, zvanīt man.

Priecāšos par ātro palīdzību!
Zvani: 26525466
Mani sauc Ilze.
 
 
30 Jūlijs 2014 @ 18:45
karsc  
nekas cits neatlika-palīdu zem dušklausules kleitā.. uz 2min pat drebuli uzsita :) jēee
pa dienu pēc dārzrakšanas pie vaidavkeramikas atklāju sezonu - kaaauns, cik vēlu, hehe
 
 
30 Jūlijs 2014 @ 16:02
ikdienas rubrika ''tu labi izskaties, tev veicas!''  
man ir divi darba epasti, ik pa brīdim parādās arī trešais, bet tas tā. uz vienu atnāca svarīga ziņa, ko visu laiku aizmirstu atbildēt, jo tas nav privātais darba epasts, tāpēc beidzot izdomāju, ka vajag pārsūtīt uz privāto darba epastu, lai atcerētos. pārsūtu, redzu blakus tab'ā, ka ienācies jauns epasts, un ārkārtīgi sapriecājos, jo gaidu ziņas no visādiem cilvēkiem, lai beidzot būtu skaidrība par lietām, vietām un smukām kleitām. atveru, redzu, ka tas ir manis pašas pārsūtītais epasts, un sanāca tā sirsnīgi sasmieties. 

zelta zivtiņas atmiņas priekšrocības: katra diena un katra stunda ir kā liels, liels piedzīvojums, jo teju visu aizmirstu.
 
 
30 Jūlijs 2014 @ 15:44
 
Kur šobrīd jūrā ir silts ūdens? Piem, Ragaciemā esot auksts. Varbūt kkur pa ceļam no Ragaciema līdz Rīgai kāds ir nupat (vakar/šodien) peldējies un zina, kur ir silts? :)