About this Journal
Current Month
 123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930
Jun. 27th, 2017 @ 05:39 pm (no subject)
aiz gara laika atveru kāpņu telpas pastkastīti, neko sev, mans raksts vienā un tajā pašā žurnālā, kur Īva Alana Boisa eseja, anbelīvebl, iesācēja veiksme vai kā lai tādus pārsteigumus nodēvē
May. 25th, 2017 @ 10:04 am (no subject)
bijām vakar uz "Ciniķiem", nebiju domājusi, ka kādreiz to teikšu par Nastavševu, bet - ļoti garlaicīgi un neveikli, atstāja pavisam negatavas izrādes iespaidu. Dažas foršas ainas gan lika domāt, ka pēc pāris mēnešiem varētu būt labi.
May. 18th, 2017 @ 03:27 pm (no subject)

Šodien #darbiņā sarakstos ar vīrieti, kas ir iemūžinājis šo kadru. Tas taču gandrīz kā pieskarties pašam Bovijam, vai ne, meitenes?
May. 17th, 2017 @ 12:19 pm (no subject)
Es esmu riktīgi diskriminējošs patērētājs, nesen neizvēlējos pakalpojuma sniedzēju, kurai feisbukā ap 9. maiju bija sapostotas georga lentītes.
May. 12th, 2017 @ 12:09 pm (no subject)
briesmīgi saplēsāmies ar A. par pilnīgiem niekiem - promejot metu viņam ar alus glāzi pa logu un kliedzu kaut kādas riebeklības pa visu pagalmu. Briesmīgi. Un kaut kā zūd sākumā tik spārnotā pārliecība, ka mūsu nevaldāmie raksturi spēs sadzīvot. Kur nu vēl ar kādu citu. Bet nez no kurienes diviem tik egoistiskiem cilvēkiem vajadzība mīlestību novirzīt uz kādu ārpus sevis, tas arī man vairs nav saprotams.
Mieles un nesaprotamības.
May. 1st, 2017 @ 07:33 pm (no subject)
brīvdienu lietavās atklāju laivošanas sezonu, par laimi, atšķirībā no dažiem labiem, tas neiekļāva peldsezonu un iegāšanos upē. Pabrīnījos, cik dažādi mani uztver aptuveni viena un tā paša pusaugu vecuma zēni - vieniem esmu "uzmanīgi, neuzbrauc virsū tantei!", kamēr es dodos uz veikalu pēc cigaretēm, otri kautrīgi cenšas koķetēt kā ar nedaudz vecāku vidusskolnieci. Tam visam pa vidu es jūtos veca un gaidu siltumu, daudz, daudz siltuma, pārāk daudz siltuma.
Apr. 26th, 2017 @ 03:20 pm (no subject)
mums te kaut kāda depresijas lazarete visapkārt, ne?
šķita, ka vakardienas gulēšana blenžot vienā punktā būs visu iztīrījusi, bet šodien atkal rauj sirdi laukā.
Apr. 25th, 2017 @ 10:00 am (no subject)
Apr. 21st, 2017 @ 12:42 am (no subject)
Pabeidzu savus kākāefus, piedzeros viena ar ļeņingrad jūtūbes diseni un šausmīgi ilgojos pēc savām Rēzeknes draudzenēm, ar kurām pārdzerties šņabi, saģērbties vienai otras slampīgākajās drēbēs un louboutin kurpēs lēkāt pie nekvalitatīvākās krievu popsas, pēc tam uz maiņām vemjot gar lokālo naktslokālu podu malām <3

P.S. no vemšanas notecējusi skropstu tuša gar vaigiem <3
Apr. 10th, 2017 @ 06:52 pm (no subject)
kā jūs tiekat galā ar to briesmīgi sāpinošo sajūtu, ka [ļoti svarīgie] citi ir spējuši kādreiz būt laimīgi arī bez jums? Mani nopietni traumē šis greizsirdības paveids, apziņa, cik tas muļķīgi un narcistiski, palīdz tikai īstermiņā. Nu, kur lai sasmeļas to viedumu, kas ļauj būt laimīgai bez visām šīm iekšējām sāncensībām un vēlmei būt vis-vis-vislabākajai un pirmākajai?
Omm.
Apr. 7th, 2017 @ 12:48 pm (no subject)
ļoti patika Zvīgulis Tuvajā Pilsētā. Cerams, ka šī ir atgriešanās uz palikšanu.
Apr. 5th, 2017 @ 01:52 pm (no subject)
Rubrikā "bezjēdzīgākie veidi kā cīnīties ar eksistences bezjēdzīgumu" - uzstādīt aplikāciju, kas regulē nepieciešamo dienas ūdens patēriņu organismā, pēc katra izdzertā kaut kā skriet atķeksēties telefonā un uz brīdi sajust nelielu dzīves mērķtiecīguma devu.
Apr. 3rd, 2017 @ 03:20 pm (no subject)
Noķērām tos 23 grādus un A. priecīgs peldināja kājas ledaini aukstajā Viļņas upes kanāliņā.
Pēdējā laikā daudz domāju par to, ka, jo tuvāki kļūstam, jo grūtāk man ir komunicēt ar citiem - man nekad nav gribējis, lai vienas attiecības aizvietotu visu pārējo, bet šajā gadījumā mūsu saskarsme ir tik telepātiski dabiska, ka citu attiecību veidošana šķiet lieka un apgrūtinoša, prasa nemitīgu pielāgošanos, centienus neaizskart, būt ieinteresētam un likties interesantam, nu, un tā tālāk. Ar to es nevēlos teikt, ka citas kopābūšanas nesagādā prieku, tās vienkārši prasa daudz vairāk enerģijas un pārlieku kontrastē ar to vieglumu, kas ir esot kopā ar A. (un tas vieglums nemaz neizslēdz regulārus kašķus un pārpratumus).
Mar. 22nd, 2017 @ 12:25 pm (no subject)
Mūždien sūdzos par naudas trūkumu, bet tajā pašā laikā savās attiecībās ar naudu izturos kā ļoti dumjš skuķis. Piemēram, pirms dažām dienām pašrocīgi samazināju sev atalgojumu par vienu projektu, kurā summa sanāca lielāks nekā sākumā sarunāts un ko priekšniecība pati apstiprināja. Atģidos tikai vakar, sāku domāt, kāda esmu muļķe un šķetināt dīvainos apsvērumus, kas tā varēja likt rīkoties - ka tik nepadomā, ka esmu mantkārīga un nauda man ir svarīga. Laikam kaut kāda nabadzīgajā bērnībā pārāk stipri iesakņojusies sajūta, ka man jau nu gan nekas nepienākas, "nav Parīze, Roma, Londona, manas mājas ir māla klons".
Mar. 21st, 2017 @ 06:49 pm (no subject)
Mana dzīve vienā teikumā:
"Jānovāc tās divlitrenes beidzot, nav vairs brīvas vietas jogas paklājiņam"
Mar. 20th, 2017 @ 12:24 pm (no subject)
pēc piecām minūtēm sāksies pavasaris
Mar. 15th, 2017 @ 09:37 am (no subject)
Neesmu 7 gadus bijusi pie ģimenes ārsta, vairākus mēnešus nesekmīgi cenšos dabūt jaunu Rīgā, bet visur saskaros ar atteikumu tādā formā, it kā es pieprasītu tam noskatītajam ārstam ziedot sev nieri. Ģimenes ārsti ir kļuvuši par kaut kādu ekskluzīvu pakalpojumu vai arī tikai mans privātais lāsts?

īsāk sakot, idioti
Mar. 6th, 2017 @ 04:50 pm (no subject)
es tomēr nesaprotu šo masveida vēlmi visu notrulināt, piemēram, šodien nošokējos, kad exdarba feisbuka lapā (tipa intelektuāla, reprezentabla iestāde) tika nošērots totāli sekls video "Toma Joki" līmenī. Tās bažas par antiintelektuālisma uzvaras gājienu laikam nav pārspīlētas, atliek palīst zem segas un lasīt savas svešvārdu vārdnīcas, vairs nekad neizejot no mājām.
Mar. 6th, 2017 @ 03:07 am (no subject)
Nemācēšu atstāstīt realitātei vispietuvinātākajā amizantuma pakāpē, bet jebkurā gadījumā
Šovakar atgriežos istabā no vakariņu taisīšanas, mans mīļotais (pieaudzis cilvēks, 33 g.v.) pavisam nopietni mani informē:
"Nekad dzīvē iepriekš nebiju lietojis skaipu"
"..?"
"Nu, es tagad izmēģināju, piezvanīju tur dažiem Taviem kontaktiem, neviens gan necēla. Nu, slēdzam seriālu?"

<3
Mar. 3rd, 2017 @ 09:11 pm (no subject)
un tad es pēkšņi ietu bojā, un viņi skatītos manu interneta pārlūka vēsturi, un es nekaunētos ne par delikātu veselības problēmu gūglēšanu, ne porno vēsturi, ne muļķīgiem skaistumkopšanas padomiem, es kaunētos par visiem tiem ķeburiem, ar kuru virknējumu palīdzību es cenšos sagūglēt pārāk slavenu franču filozofu uzvārdus oriģinālrakstībā.
Feb. 19th, 2017 @ 02:15 pm (no subject)
Šodien dzimšanas diena Františekam Vlačilam, manam pagājušā gada mīļākajam režisoram (jeb vienkārši "gada režisoram" pagājušogad). Piemēram, viņa 1967. gada "Marketā Lazarovā" kaut kādās pravietiskās formās ir pilnīgi visi elementi, kuru dēļ es mēdzu mīlēt filmas, lai gan skatīties to bija ļoti smagnēji un prasīja vairākas nedēļas. Man gan lielākoties tas nav kritērijs vērtējošajam patīk/nepatīk.
Feb. 16th, 2017 @ 09:57 pm (no subject)
dienas "cik jauki":
sākumskolā mācījos kopā ar vienu Jānīti, mēs viens otram tolaik ļoti patikām. Pēc aptuveni 12 gadu vecuma gan vairs neesam tikušies īsti. Šovakar atbraucu pie vecākiem, mamma stāsta, ka jaunākā māsa nesen bijusi uz mūsu skolas salidojumu, kur daudz runājusies ar šo te Jānīti un viņš visu laiku daudz prašņājis par mani. Pēc visiem šiem gadiem! Nu vai nav jauki!
Feb. 10th, 2017 @ 11:50 am (no subject)
mana dzīve zīmēs jeb naktī sarēķināju, ka tikai publikācijās kopš janvāra esmu saklabinājusi 75 000 zīmes. Laikam leģitīms iemesls justies dusmīgai un nevarīgai.
Feb. 8th, 2017 @ 11:40 pm (no subject)
kaut kāds saspringts laiks, pilns ar nesaprašanos. Ilustratīvs piemērs: pagājušonedēļ mums ar A bija ļoti īpatnējs "strīds" - paģiraini laiskojāmies pie jūtūbes, uz brīdi zaudēju interesi par notiekošo un apgūlos blakus palasīt Dostojevski (kaut kā tā vispār paiet mūsu kopīgās dienas). A pēkšņi un neko nepaskaidrojot (pat neuzkliedzot) aizgāja prom un stundas sešas viens pats dzēra šņabi uz aukstiem Mežparka soliņiem. Vismaz tā situācija izskatījās no manas perspektīvas, viņējo tā arī nesapratu, bet kaut ko briesmīgu es ar to grāmatas lasīšanu esot izdarījusi. raudāt nedrīkst smieties
Feb. 8th, 2017 @ 02:01 am (no subject)
prokrastinācijas level - šodien beidzot pārgriezu istabas pulksteni uz "rudens" laiku
Feb. 8th, 2017 @ 01:03 am (no subject)
Tags:

"we felt a uniquely Gallic pleasure: exulting in the complexity of a problem rather than searching for its solution"
Feb. 7th, 2017 @ 06:39 pm (no subject)
Mans Raskoļņikovs (nopūta)
Feb. 6th, 2017 @ 03:34 pm (no subject)
izmēģināju triku ar pārmaksāto nodokļu atmaksu. Par gadiem pirms pāriešanas MUN režīmā sanāca diezgan smuka summa, bet aprēķinu loģiku absolūti nesaprotu. Tur vispār ir kaut kāda loģika un daudz maz saprotams algoritms, pēc kura viņi aprēķina atmaksājamo summu?

(Jo, manuprāt, pēc pāriešanas MUN režīmā "viņiem" turpmāk vajadzētu tos nodokļus rēķināt arī pēc autorlīgumu IIN maksājumiem, kuru man ir diezgan daudz. Un kāpēc cilvēks, kurš gadus 10 strādā vienā un tajā pašā pilnas slodzes un visus "normālos" nodokļus maksājošā darba vietā, ik gadu iesniedzot to deklarāciju ne reizi nav saņēmis pilnīgi neko?)
Feb. 2nd, 2017 @ 01:19 am (no subject)
jautājums no zāles: kā jums šķiet, vai pastāv kaut kāda korelācija star depresivitāti un pārlieku koncentrēšanos uz savu personību?
Jan. 29th, 2017 @ 07:06 pm (no subject)
Tags:

Darbs pārvērta mērkaķi par cilvēku, bet bailes cilvēku atkal pārvērš par mērkaķi
"Dāvanas pa telefonu", 1977. gada filma
Jan. 20th, 2017 @ 02:43 pm (no subject)
Dzīvesprieka motoriņš jau pāris nedēļas sabojājies līdz tādai lūžņa pakāpei, ka viņu pašu gribas dusmās spārdīt
Jan. 16th, 2017 @ 04:31 am (no subject)
mana mīlas dzīve ir kā nosperta no placebo dziesmu tekstiem. Jeb uzmanies ar to, ko vēlies [15 gadu vecumā]

Someone to bruise and leave behind
Jan. 11th, 2017 @ 06:19 pm (no subject)
briesmīgs pārgurums un nonstop strādāšana līdz 6 rītā jau nez kuru nedēļu pēc kārtas. Šorīt, pusstundu pirms A bija jāceļas uz darbu, ielīdu pie viņa pasildīties, jo ķermenisks maigums un siltums ir vienīgais, ko mans prāts spējīgs patērēt pēc visām tām racionālo sistēmu kolonādēm. Sestdienas rītu izdomājām sagaidīt, skatoties "Krusttēvus" un tas viss izvērtās par nebeidzamu "kurš brālis viņu nodos kurā sērijā" un "šito uzspridzināja vai nošāva?" līdz 10 no rīta.
Jan. 2nd, 2017 @ 04:02 pm (no subject)
laikam esam beiguši dzert un svinēt. Tas saucas "šajā Jaungadā palikšu mājās stādāt"
Dec. 31st, 2016 @ 04:06 pm (no subject)
gada pēdējā nedēļa: ne nu gluži sastrīdējāmies, bet nespējām vienoties par kādu abiem diezgan būtisku attiecību aspektu, līdz ar ko visa nedēļa pagāja tādā dīvainā letarģiskā stresā. Pēdējo reizi ēdu kaut kad trešdien, 5 dienu laikā esmu zaudējusi 6 kg. Tagad mēģināšu iestumt sevī ķiršu kūciņu un varbūt viss atkal būs labi.

Bet jums visu ļoti priecīgu, tikai un vienīgi!
Dec. 30th, 2016 @ 04:09 pm (no subject)
Šķita, ka te būs, kam patiks:
Dec. 22nd, 2016 @ 02:57 pm (no subject)
Jaunajā gadā gribu vairāk pašdisciplīnas un mazāk noslieces interesēties par svešu un maznozīmīgu cilvēku interneta dzīvi. Ar pārējo tikšu galā.
Dec. 11th, 2016 @ 06:51 pm (no subject)
vīkends ar diezgan pamatīgu manu tarakānu parādi. Rīkojos pilnīgi dumji un vāji, bet mīlestībā taču būtu jāspēj būt stiprai. Šodien sēžu uz nervu tējiņām, bet pamazām atlaiž. Kauna un pretīguma sajūtu mazliet kompensē prieks par to, ka mēs operatīvi spējam tikt galā ar pilnīgām čerņām. Vēl ir mazliet prieks, ka atsedzās viens no maniem domāšanas mehānismiem, kura loģiku iepriekš nespēju saprast. Tātad, man vajag, lai mana mīlestība otru dara laimīgu un ja es redzu (vai drīzāk man šķiet), ka tas nenotiek, jūtos nederīga un pasīvi dusmojos uz otru par to, ka viņš nespēj realizēt manus centienus savā labā. Tas viss, saprotams, ir greizi, jo mīlestību nedrīkst piesiet nekādiem "man vajag". Un tas ir izrādījies vecais, labais stāsts par "neko negaidīt, neko neprasīt".
Jā, es zinu, ka tas izklausās pēc Guntara Rača dziesmu tekstiem, bet dažreiz arī vienkāršākās patiesības vajag sev kliegt skaļi un no visa spēka, lai beidzot pielec.
Dec. 11th, 2016 @ 06:49 pm (no subject)
Mīlestība tas ir nebaidīties pajautāt "vai tu mani mīlētu vairāk, ja es būtu tievāka"
Dec. 11th, 2016 @ 06:47 pm (no subject)
piekāst bailes būt sliktam (c)