Apr. 22nd, 2021 @ 11:05 pm (no subject)
LNMM cilvēku uzskaites uzlīmi no šodienas apmeklējuma (johana valtera zemnieku meitenes galvu) atlīmēju uz datora kā atgādinājumu, ka būs labi, viss būs, un arī muzeji kādreiz būs vaļā uz pavisam un kultūra, un citas lietas.
[info]au
Apr. 22nd, 2021 @ 09:15 pm aprīlis

pasludinu "kad pusdienas izaug dārzā" sezonu par atklātu - olīveļļā, sarkanajos sīpolos, ķiplokos un baltvīnā sutināti svaigi plūkti sparģeļi, izkārtoti uz ledus salāta lapām, starp tiem ierušinot brī gabaliņus. viegli pārslacīti ar balzamiko mērci un pasniegti ar melnajām olīvām, tomātiem un avokado šķēlītēm. viss pārkaisīts ar drupinātiem raibajiem pipariem. klāt grauzdēta maizīte. porcijas kā jau daždien restorānā - niecīga izmēra, bet pasakaini garšīgas. ņemot vērā solīto apokalipsi ar sniegiem un ļoti zemām temprtūrām tuvākajās dienās, nākamā porcija droši vien būs kādu laiku jāpagaida. lietu gan arī ļoti gaidu. viss jau paspējis izkalst putekļos un grūti elpot.
[info]inese_tk
Apr. 22nd, 2021 @ 04:11 pm (no subject)
tikko whatsappā ziņa, ka grupā kontakts ar k...konjunktivītu, un sāku meklēt cibā, ar ko gan toreiz, sen, ārstēju, kas tie par pilieniem bija. tā vietā uzdūros ierakstam no 31. nedēļas, kuru tolaik paslēpu, bet šodien uzlaboja omu.


par konjunktivītu tā arī neatradu.
[info]f
Jun. 22nd, 2021 @ 11:49 am (no subject)
Laikā no 30.marta līdz 17.aprīlim - nepilnu trīs nedēļu laikā - Zviedrijā nogalinātas piecas sievietes. Viens no pieciem slepkavām ir zviedrs, pārējos Zviedrijai piegādājuši kriminālo dažādību alkstošie.
[info]heda
Apr. 21st, 2021 @ 08:46 pm (no subject)
...viens no tiem cilvēkiem, kuriem parādoties, filmā sāk skanēt Eliots Smits
[info]sirualsirual
Apr. 21st, 2021 @ 03:44 pm (no subject)
Jāpieraksta vēsturei. Šodien biju pie friziera. Iepriekšējā reize bija 2020. gada septembrī. Pagājušajā gadā frizieri apmeklēju divas reizes.
[info]lara
Apr. 21st, 2021 @ 02:48 pm (no subject)

Tomēr Pfizer. Roka jau otro dienu kā piekauta, nevar pacelt uz augšu, brīžiem sadomā tirpt, bet nekas neizturams. Ballīte ar t un kaulu laušanu būšot pēc otrās.
[info]zvaigznjustari
Apr. 20th, 2021 @ 04:20 pm Peldsezonas atklāšana.
Tags: ,

Šorīt izpētīju, ka upēs ūdens ir ~9 grādi silts. Nospriedu, ka mārupes karjerā jābūt vēl siltākam, tāpēc ņēmu savu pa ziemu sagādāto neoprēna ancuku un metos ūdenī iekšā. Man vajadzēja apmēram 10 minūtes, lai saprastu, ka to mazumiņu, ko biju iemācījies, esmu aizmirsis, elpa pazuda, spēks ar. Bet kkā tomēr pamnījos nopeldēt 420m. Varēju vēl, bet nolēmu, ka pirmajai reizei pietiks, turpat pie ūdens pasauļojos. Tagad esmu totāli laimīgs.
Priecīgus svēkus visiem, kam šodien svētki.
[info]zazis
Apr. 20th, 2021 @ 03:44 pm (no subject)
es no vienas puses ļoti gribu vakcinēties un dzīvot mierīgi, bet no otras puses mani nervozē tas, ka atšķirībā no savām jaunības īmo dienām un citiem cilvēkiem, kas nezin, kā viņi izturēs savu dzīvi, man gribas dzīvot ilgi un dikti, un tad es jau redzu savu nekrologu - "dzīvoja veselīgi", "pilnīgi negaidīti", "labs cilvēks bija", "pameta mūs pārāk agri" - karoče, man ir visi priekšraksti, lai agri noliktu karoti un kļūtu par to 1 no miljōna gadījumu. un jo īpaši tamdēļ, ka izmantoju hormonālo kontracepciju, un ibumetīnu - no vairākiem trombu riskiem esmu izvairījusies, un kā kārtīgam paranoiķim, tādas, lūk, man domas.
[info]f
Apr. 20th, 2021 @ 12:45 am (no subject)
Divas ļoti disturbingly satisfying lietas akad. rakstībā:
1) kad tu pārraksti eseju, lai nebūtu jāliek atsauce uz (neakadēmiskiem) viedokļiem, kurus tu negribi vēl vairāk izplatīt
2) kad tu saproti, ka objektīvi esi sasniedzis savas inteliģences bļe apogeju

Vienkārši disturbing fakc: ka rīt tās bloody atsauces būs tomēr jāsaliek :)

Iepriecinošs cibas fakc: plāns "screen comments by non-friends" works like a charm
[info]honeybee
Apr. 20th, 2021 @ 12:28 am (no subject)
esmu mīnuszīmīte, kas pieliek pasaules mīnusiņam, lai pasaules plusiņam būtu vairāk vietas
[info]sirualsirual
Apr. 19th, 2021 @ 07:39 pm Priekā!
Laikam sanāk 22 dienas kopš pirmās vakcīnas, kas nu esot tā kā vakcīnas pilnās iedarbības galapunkts. Atjaunošanas deva jūnijā.

Jāsaka kā ir, stresu samazināja jau uzreiz.
[info]begemots
Apr. 19th, 2021 @ 05:11 pm (no subject)
joprojām sāp galva, bet nu jau visu (more or less) varu.

dažiem ir bijis pieteikts pēc potes nedarīt fizisku slodzi,
bet es kā reizi izskrēju, jo zināju, ka tad, kad iesitīs blaknes, nevarēšu neko.

tagad man ir jādomā,
varbūt man ir slikti, jo skrēju?
varbūt vakcīna neiedarbosies, jo skrēju? (šim gan es neticu, bet ļaujiet būt drama queen)
[info]au
Apr. 19th, 2021 @ 12:32 pm (no subject)
un siltais laiks liek noprast, cik grūti šovasar būs bez terases un mauriņa. paņēmi, izgāji ārā un āmen, nekas vairs nav vajadzīgs. a tagad jādomā, kur braukt. pie laba fiksi pierodi.
[info]f
Apr. 19th, 2021 @ 12:24 pm : doles sala, zoo rezidence
zoo rezidence izrādījās diezgan plaši apmeklēta, bet visi uzvedās ļoti civilizēti. mazie kazlēni uz savām spičku kājām līda ārā no žogiem, ēda salmiņus no rokām un ļāva pakasīt savus mazos radziņus, i mean, superkjūt. alpakas un lamas, pat viens kamielis. vāveres, truši, murkšķis. pīles un melnie gulbji. pāvi pozēja vienā laidā, tītars arī pastaigājās ārpus būra, vispār, dzīvnieki bija tik relaksēti, izņemot vienu melnu zirdziņu, - paši nāca klāt, ja pārāk neuzmācies. viena lama tā nopētīja mani pa gabalu, uzreiz mērķtiecīgi nāca klāt un skatījās virsū, aš drusciņ neomulīgi palika. tās lamas diezgan lielas tomēr un es viņu paražas nepārzinu. anyways, bija diezgan forši.

nez, kas vakar darījās rīgas zoodārzā?
[info]f
Apr. 19th, 2021 @ 10:39 am (no subject)
Sauleszakjiishi
[info]ena
Apr. 19th, 2021 @ 04:25 am (no subject)
esmu piefiksējis, ka bieži vien filosofi valodu lieto kā komunikācijas līdzekli. pretīgi!
[info]sirualsirual
Apr. 18th, 2021 @ 09:31 pm (no subject)
un vēl es domāju, ka to nazālo balsi, kas 90' ierunāja visus spertos bojevikus (tas bija goblins?), vajadzētu ierakstīt unesco nemateriālajā kultūras mantojumā.
[info]helvetica
Apr. 18th, 2021 @ 05:34 pm (no subject)
es rīt, diez, varēšu pastrādāt, aizvest bērnu pie daktera, utt?
[info]au
Apr. 18th, 2021 @ 08:35 am bērnkopība potes ēnā
vīram nebeidzami plus trīsdesmit deviņi, bet man sāp galva un roka un ir neliela temperatūra.
tikko taisīju brokastu biezpienkūku: tik grūti bija atvērt biezpiena iepakojumus, ka pa vidam nācu atpūsties gultā.
redzēs.
[info]au
Apr. 17th, 2021 @ 05:22 pm aprīlis
: jāiet atpakaļ ārā
gar ausīm lokās: nekas neskan

atklāju pliko pēdu sezonu. lavanda izskatās aizvien bezcerīgāka. laikam jāpārtrauc sapņot, jārauj ārā un jāstāda jauna. salvija arī izskatās neraksturīgi mirusi. toties no zemes izbāzušās pirmās sparģelīšu galviņas. jau nevaru sagaidīt, kad būs pietiekami, lai sanāktu ēdienreizei. pagaidām tik kādu noēdu svaigu, smiltīm zobos šņirkstot. vakar iestādīju persiku. cerams augs un zels un ziedēs un persikos un nenosals. sēšana kavējas, jo K pārtaisa dārza kastes. man tagad būs tādas kārtīgas un vienā līmenī, no īstiem dēļiem, kas noklāti ar smalku ekošmeko zviedru krāsu. iepriekš bija no random treša, bet tā kā izrādījās, ka šis ir veids, kādā es spēju ar patiku nodarboties ar gārdeningu, tad kastēm jāatdzimst no jauna estētiskākā veidolā. pelēkie strazdi atsākuši ikgadējo karu ar Hildegardi un Ādamu (manas vārnas). kaķis rok no kaimiņinies komposta maijvaboļu kāpurus un ēd. viņš ķer arī taureņus un tos apēd. nesen bija noķēris zaļžubīti. turpinās saimniecības ēkas fasādes revitalizācija. ļoti vajadzētu revitalizēt arī lieveni, viņš ir visai sapuvis un izskatās, kā pie bomžiem. bet tikpat ļoti vajag arī uzsliet nojumi ar terasi pērn nojauktās garāžas vietā un noslīpēt istabās dēļu grīdas un nosiltināt pagrabu (šoziem tur apsala kartupeļi) un restaurēt atlikušos mājas logus (un ārdurvis arī) un izrakt liekos upeņ un ērkšķogkrūmus un pārrakt kompostkaudzi un kūtsaugšas istabiņā uztaisīt skapi tūrisma un ziemas sporta inventāra uzglabāšanai un sazāģēt un sastiept šķūnī to, kas vēl nav sazāģēts un sanests un pārkārtot pieliekamo kambari un uztaisīt būrīšus svīrēm un un un un un un
[info]inese_tk
Apr. 17th, 2021 @ 04:41 pm : piena paviljons
bet vispār nesaprotu cepienu par piena paviljonu, piedodiet, padomju laikos vienīgais veikals, ko redzēju, bija pie vecmammas laukos, plaukti tukši un gumijas dzīnieki vien plauktos, sveša tante man nopirka vienu tādu zosi, kas man likās vienkārši wow. un tas veikals neizskatījās kā piena paviljona tā viena nofotografētā daļa. tur tas sāls? ka izskatās tāpat kā titāniks un vēl kaudzēm citu novadu tirdzniecības centros? vai tas, ka piena paviljonā nav piena (kaut gan par to pēc vienas bildes nez vai var spriest? īsāk sakot, apgaismojiet mani, kamēr es no ziņkārības neesmu nobeigusies!
[info]f
Apr. 17th, 2021 @ 04:38 pm (no subject)
aizbrauksim rīt uz zoo rezidenci, lai 20 grādi neiet pavisam zudumā.
[info]f
Apr. 17th, 2021 @ 04:09 pm (no subject)
Vakar piemēram man bija 37.2, man bija skaidrs, ka es mirstu, nekāda datora, guli un lasi.
37.9 temperatūra acīmredzot nāk ar "es mirstu, bet lielākoties tāpēc, ka esmu impostors, kas nemāk darīt zinātni tāpēc man tagad jādara zinātne"

Bet vispār šis gads-ar-astīti, kurā man nav bijis sezonālās gripas, ir padarījis mani par totālu nīkuli. Agrāk taču bija tāds "yeah fine iedzer theraflu un mauc uz priekšu, tev taču patīk pseidoefedrīni", tagad sirgstu un ciešu kā tāds vīrieša stereotips.
[info]honeybee
Apr. 17th, 2021 @ 03:31 pm Par poti
Sapotējos, tagad gaidu lomkas.
[info]miligrami
Apr. 17th, 2021 @ 09:57 am (no subject)
Austra Ženēvā
[info]au
Apr. 17th, 2021 @ 09:33 am (no subject)
braucam pēc potes, bērni mašīnā lūdza uzlikt Into the Unknown no Frozen.
kur nu vēl precīzāks soundtraks!


upd: jūrmalā rinda garumgara, ar zīdaini palaida visiem pa priekšu :)
[info]au
Apr. 16th, 2021 @ 09:55 pm (no subject)
Es kaut kā pamanījos uztaisīt stundu garu zoom interviju. Kas, man šķiet, pat ir laba intervija.

Bloody AZ, no vienas puses, forši, ka novakcinējos, no otras, visa diena padirsta un nav pārliecības par rītdienas produktivitāti.
Bet nu tas chillax kas iestājās uz visu dienu totāli ir sāpošo muskuļu un lauzošo kaulu vērts. Noteikti ir cilvēki, kas šito dabū ar kaut kādām zālēm vai narkotikām? Un kāpēc man bija jānodzīvo līdz 40 gadiem, lai iedomātos, ka forši ir nevis "oooo mainīts apziņas stāvoklis", bet gan "oooo, visu dienu sēdi un lasi grāmatu nevis histēriski rosies"?

(Instinktīvi ieliku šo te uz friends only, bet tad sapratu, ka var vnk izdzēst vienu sensitīvu teikumu, so take that, "ja tev liekas ka es esmu uzmācīgs un kaitinošs, raksti zem atslēgas" personāži)
[info]honeybee
Apr. 16th, 2021 @ 02:01 pm (no subject)
negribu, lai kāds mūs pamanītu trijatā. kā saka kihelkonna - no soc t.
[info]f
Apr. 16th, 2021 @ 11:28 am social stamina atrophy
: :))
gar ausīm lokās: Angel Olsen - True Blue <3

nekādi nespēju atcerēties suņa īpašnieces vārdu, bet atceros suni, sāra vārdā. tas laikam bija mans pirmais mēnesis londōnā, kad dzīvoju uz viņu dīvāna, ar pusizgāztu čemodānu blakus. sāras īpašniece strādāja par auklīti kāda rakstnieka ģimenē un bieži vien nāca mājās šausmīgi vēlu. sāra tikmēr grozījās pa viņas istabu un skumji dīca. man suņi tolaik vispār nemaz nepatika, kā jau bērnībā vairākkārt sakostam cilvēkam, un sāra bija sevišķi nesmuks plušķis - vienmēr izskatījās drusku nošmurkusi savā nenosakāmajā krāsā un mūžīgi izspūrusi. tomēr vienvakar es sāras saimniecei piedāvāju sāru izvest vakara pastaigās taj's vakaros, kad biju mājās pirmā. nezinu, kura kuru tur bija iedresējusi, bet, pārnākot mājās un izlaižot sāru brīvībā, viņa vienmēr visupirms nostājās ar priekšķepām pret sienu - kā gaidot, ka likumsargs pārmeklēs kabatas un stakli. tas bija nekaunīgs veids kā izkļančīt nebeidzami garu muguras kasīšanas sesiju, kas viņai šausmīgi patika, un tā bija laba sasveicināšanās pēc mana tālaika emocionāli smagā darba. tā nu mēs gājām pastaigās, kur sāra pārmaiņus priecīgi ļepatoja, rēja un raka bedres, un vakaros sāra mēģināja iešmaukt pie mana siltā sāna, manā pagaidu guļvietā. viņa bieži slēpās starp dīvāna atzveltni un manu gurnu, nolika purniņu uz ķepām un raudzījās manī izmisīgas mīlestības pilnām acīm, un es viņai bubināju visus pasaules mīļvārdiņus visās valodās. un tad parasti bļaudama nāca viņas saimniece, kura sāru trenca atpakaļ uz savu suņa vietu, un es samiernieciski protestēju, ka sāra man netraucē. man tikai vēlāk pieleca, ka runa nebija par manu komfortu, bet par greizsirdību un vientulību.

praktiski visi manu draugu zvēri ir arī mani draugi, bet sāra laikam ir vienīgais izņēmums un es nekad neuzzināšu, kā viņai iet. joprojām mēdzu iztēloties, ka viņa vienkārši kaut kur priecīgi rok bedres un rej uz lapām :)

aizvakar satiku īstu, dzīvu cilvēku, visā trīs dimensiju krāšņumā - keita bija atbraukusi ciemos. izgājām garā pastaigā ar jo garu pikniku. atzīšos, ka tas bija grūti. keita ir lieliska, bet tik pēkšņa un liela deva komunikācijas nebija viegli panesama. sarunājām tikties pēc vēl pāris nedēļām uz īso vakara pastaigu, un uz manu dzimšanas dienu keita ir izplānojusi braucienu uz peak district ar visu tradicionālo pasēdēšanu iekš tea room. jūtos kā sunītis :)
[info]neoplasm
Apr. 16th, 2021 @ 12:29 pm (no subject)
Vakardienas noguruma līmenis: uz kārtējo bērna sūdzību par kaut ko atbildēju ar izjustu "Bļēzus!"
[info]honeybee
Apr. 15th, 2021 @ 08:29 pm (no subject)
Jaunais netaktiskais veids, kā pajautāt sievietei viņas vecumu: "Tu vakcinēties iesi?"
[info]honeybee
Apr. 15th, 2021 @ 07:25 pm aprīlis

pagājšnedēļ gāju gar krāmu veikalu pie kura tieši nebija rindas. iegāju, nekā tāda jēdzīga nebija, bet par 5 eur iegādājos dīvainu vienradzi, uz kura sēž maziņš pūķītis. 5 eur likās padaudz tādam krāmam, bet kaut kā nenoturējos, jo priekšmets likās tāds tizli un groteski mīlīgs. domāju - ja nu kas, aiznesīšu uz darbu un uzdāvināšu kolēģiem kādā pirmizrādē. šodien uzzināju cik tāds maksā īstenībā. amazone un ībejs. nebūs ko ēst, varēšu notirgot.
[info]inese_tk
Apr. 15th, 2021 @ 06:00 pm : mūžizglītība
un ir noticis acīmredzamais neticamais - šūšanas kursi ir iepauzēti līdz turpmākajām izmaiņām! teorētiskās nodarbības esmu izvilkusi, praktiskos darbus un testus izveikusi (eksāmenā bija vienīgajai visas atbildes pareizas, tas gan bija uzņēmējdarbības, nevis šūšanas tests, bet tik un tā, sen nebija neviens desmitnieks nekur dabūts, tas ir ļoti patīkami, murr), tagad palika praktiskās nodarbības, un tās tad gaidam, līdz varēs.
[info]f
Apr. 15th, 2021 @ 04:16 pm Par potēšanos
Iesiet vīkendā potēties?
[info]miligrami
Apr. 14th, 2021 @ 07:00 pm (no subject)
daudz laimes vārda dienā Engelbertiem!
[info]nistagms
Apr. 14th, 2021 @ 01:54 pm (no subject)
Kopš piektdienas taisa sarakstu. Ierakstījos rindā arī tad, ja bakstīs AZ. Bariņš atteicies vakcinēties vispār, tostarp bioloģijas skolotāja.
[info]zvaigznjustari
Apr. 14th, 2021 @ 09:32 am (no subject)
man pietrūkst, ka LV oligarhu un noziedzīgo shēmu bīdītāju dinastijās (jo pašlaik jau noteikti ir uzaugusi otrā un pat trešā paaudze) celtos kādas melnās aitas, kas cīnās par labu pārvaldību vai vides aizsardzību vai personu ar invaliditāti tiesībām.
[info]teja
Apr. 13th, 2021 @ 10:24 pm (no subject)
gar ausīm lokās: Xiu Xiu - Sad Pony Guerrilla Girl

Jeij pavasaris klāt, tas ir briesmīgi un exciting vienlaikus

Un šis ir, iespējams, pirmais pavasaris, kad es esmu pārāk veca visādiem kreņķiem par to, ka nevar dabūt to, ko gribas, (jo sobstvenno nezinu, ko gribas, kas varētu būt daļa no iemesla, kāpēc nevar dabūt ^.^) es vispār daudz kam esmu par vecu, which is very nice
[info]honeybee
Apr. 13th, 2021 @ 10:11 pm (no subject)
gribētu būt visiem draudziņiem tas cilvēks, kas šaubu brīdī parādās aiz muguras un iedrošinoši smaida ar nelielu čarizardu azotē
[info]sirualsirual