Jun. 17th, 2019 @ 01:58 pm (no subject)
Mees esam izskjiidusjies un man ir mazliet bail bet es neesmu dusmiiga man ir miljons visaadas citas emocijas
[info]ena
Jun. 17th, 2019 @ 11:49 am (no subject)
Liepāja - rukolas pilsēta (vismaz šajā gadalaikā)
[info]chaika
Jun. 17th, 2019 @ 09:54 am (no subject)
tīru dzīvokli un iedomājos, ka joprojām ir miljoniem māju, kur tīrīšanas darbi, piem, pods, izlietne, defaultā ir sieviešu pienākums. vīrieša pienākums ir tikai pārāk nepiecūkot. cik daudzi no tiem intelektuālajiem un radošiem vīriešiem, kas man patīk, neko netīra. prātam neaptverami.
[info]lilja_brik
Jun. 17th, 2019 @ 09:35 am (no subject)
pilnmēnesi es saprotu caur somatiku - mainās ūdens dinamika organismā un tāpēc mainās arī sajūtas.
emocionālie sastrēgumi, traumas un maldīgās pārliecības ietekmē arī ķermeni, un tieši caur ķermeni pilnmēnesī var sevi "attīrīt" vai "transformēt", izveidojot attiecīgo nervu saslēgumu, apzinoties kādas situācijas saistību ar sajūtām tavā ķermenī un to "atverot".
ar astroloģiju ir savādāk, tā ir sena, novērojumos balstīta dabas lasīšanas sistēma - tāda pati kā ja gulbji aizlido, tad trešā dienā snigs - jo gan zvaigznes gan cilvēka ķermeņprāts ir daba - bet es nezinu, cik tā patiešām vienmēr ir dziļa un godprātīga, tas ļoti atkarīgs no attiecīgā astrologa.
[info]lilja_brik
Jun. 17th, 2019 @ 07:03 am (no subject)
gar ausīm lokās: Linea Aspera - Malarone

pēdējās dienās uzzinu par sevi daudz jauna no dažādiem cilvēkiem.

uzzinu, ka man katra uzacs ir pilnīgi citāda un abas - nepareizas formas, tādējādi mans skatiens vienmēr izskatās sērīgs.

ka priekš kam es ikdienā izvēlos izskatītēs pēc pelītes, ja varu izskatīties ŠĀDI.

ka pat ja es smaidu, ar acīm es tāpat vēlos kādu nogalināt, un ka manas intonācijas izklausās, it kā es strīdētos (lai arī patiesībā es tobrīd stāstīju n., cik kruta viņa nodejoja visas savas dejas). bet okz, tas bija trakas nedēļas beigās, kad sāku just sevī vēlmi sākt огрызаться pat uz deju indieti! uz deju indietīti, kurš ir uķi puķi očarovaška!

bet, srsly, tik daudz špakteļa man uz sejas nav bijis pat personīgajās kāzās
https://ibb.co/jZ9C6YD
[info]chimera
Jun. 16th, 2019 @ 09:42 pm (no subject)
Tik bēdīgs nezinu neesmu juties kopš paša rīta
[info]simamura
Jun. 16th, 2019 @ 09:02 pm (no subject)
He is gone i am free i can not breath
[info]ena
Jun. 16th, 2019 @ 04:48 pm (no subject)
uztaisīju asinsanalīzes tīri sevis izklaidēšanai. izrādās, katru dienu ejot saulainās pastaigās tik un tā var būt nepietiekams d vitamīna daudzums. acīmredzot, tomēr jādzer tie pilieni.
[info]f
Jun. 16th, 2019 @ 04:06 pm (no subject)
Sinestēzija ir vai nu pārvērtēta vai nenovērtēta. Sāpju bauda pilnīgi mierīgi varētu būt kategorija.
Un spēja rīcībspēja dusmu iespaidā.
(šīrīta ne ar ko nepamatojamo un ne uz ko neadresēto dusmu pusstundā ienāca prātā, ka visām emocijām ir viena un tā pati fizioloģija. Nosaukumu tām piešķir tikai fons. Jāpagūglē.)
[info]simamura
Jun. 16th, 2019 @ 12:16 pm :D
"Ušakovs pagaidām izvairīgs par iespējamo kandidēšanu Rīgas domes ārkārtas vēlēšanās, ja tādas būs"
[info]neetiski
Jun. 15th, 2019 @ 11:14 pm (no subject)
pēdējo mēnešu murgs - Gudruna ir beidzies. tas bija kaut kas neaprakstāmi izsūcošs un rezultāts ir tizls un bezgaumīgs. viņa ir kautkāds soulšrinkeris. zato baigi baigi daudz ko iemācījos par mūziķa/producenta/frīlancera dzīvi un darbu. bet tagad kādu laiku, klāt jau esošajiem darbiem, jaunus toč neņemšu.
[info]rkktzd
Jun. 15th, 2019 @ 12:46 pm (no subject)
laukus apsēdušas vaboles tādā kvantumā, ka dažbrīd sajūta kā Vecajā Derībā
[info]au
Jun. 15th, 2019 @ 11:11 am (no subject)
Man ir 2 Elīnas Dobeles (toreiz vēl zofas) kurpes, kas valkātas jau kādus 8 gadus, un viņas vēl joprojām ir skaistas
[info]lilja_brik
Jun. 14th, 2019 @ 08:32 pm (no subject)
kopš kura laika vārda 'joks' vietā lieto vārdu 'mīms'?
[info]nistagms
Jun. 14th, 2019 @ 07:22 pm jūnijs
: prieks prokrastrinēt
Tags:

liepajniekiem.lv: Svilst durvis, siena un gruži
liepajniekiem.lv: Shēmotāji zaudē brīvību
liepajniekiem.lv: Kriminālprocesu par šokējoša nosaukuma došanu WiFi tīklam nesāks
liepajniekiem.lv: Pa Cenkones ielu – bez tiesībām un dūšā
liepajniekiem.lv: Zvēri nāk pilsētā un izraisa avārijas
liepajniekiem.lv: Dzērāju lūgumi un brāziens trokšņotājiem
liepajniekiem.lv: Šņabis “ietriec” stabā
liepajniekiem.lv: Uzbrūk mašīnai, aizstiepj ķiveri
liepajniekiem.lv: Skurbulī pie stūres – vīri un puiši
liepajniekiem.lv: Viens vieglā skurbulī, cits – teju komā
liepajniekiem.lv: "Slepenā VID aģente" apcietināta
[info]inese_tk
Jun. 14th, 2019 @ 06:23 pm (no subject)
nais
[info]martcore
Jun. 14th, 2019 @ 11:11 am (no subject)

https://www.quora.com/Are-Indians-forgetting-their-culture

(traki interesantas atbildes, iemetu šeit vēlākam, jo tagad nav laika iedziļināties kā gribētos)

(bet nu jā, indiešu apsēstība ar picu ir rēcīga; also, nebūtu iedomājusies, ka deju indietis ir sikhs, ja viņš to nebūtu pateicis; rokassprādzi ievēroju tikai pēc tam)
[info]chimera
Jun. 14th, 2019 @ 10:39 am (no subject)
kātojot pie bankomāta, atklāju, kāpēc sievietes mēdz atpalikt no vīriesiem un what not.

kātoju visnotaļ spraigā solī, cenšoties visus apdzīt, bet īpaši necenšoties, jo zinu, ka tāpat eju par visiem ātrāk, jo īpaši par šo resno onkulīti ar aizdusu, muahahā, bet tad gāju garām fotobūcenim un sastingu, ieraugot spogulī savu ģīmi, ko taču nebija nācies aplūkot kādas veselas 30 min! es pat nezinu, kāda tur bija motivācija, pārbaudīt neeksistējošu skropstu tušu vai vnk pasajūsmināties par savu neatvairāmo šarmu, bet nu fakts ir tāds, ka pa to laiku līdz bankomātam bija nonācis ne tikai onkulītis, bet arī vēl pāris random personāži un dabūju stāvēt rindā.

toties vakar piedzīvoju visai komisku brīdi, kad n. pucēja mani koncertam un mēģināja ievērt man ausīs auskarus. manas ausis ir nesacaraumotas kā bārbijas kājstarpe un bija labi apskatāmas kādas pāris mēnešus pirms tam, bet nu

karoče, mazāk automātisma, mazāk pašcentrisma
[info]chimera
Jun. 14th, 2019 @ 09:23 am (no subject)
Man ļoti patīk darbs atnāc un 8 stundas neko nejūti
[info]ll_
Jun. 14th, 2019 @ 09:16 am (no subject)
principā, nezinu, cīnos jau laikam daudz vairāk ar sevi šajā jaunajā statusā. nav jau tāda baigā manuāļa. un pat ja ir, tu tik un tā visu dzirdēto saproti tikai procesa laikā. vai arī tad, kad tas jau ir garām. tāpat kā ar kontrakcijām, - kamēr neesi izjutusi, tev nāk prātā tāda naiva doma, ka tu varētu nesaprast, ka tās ir sākušās, un zinoši cilvēki saka - kad sāksies, sapratīsi. bet tu taču tik un tā domā - ō, rekur kaut ko savilka, varbūt kontrakcija? lol, nē.
un kaut kā līdzīgi ar pārējām lietām arī. tā es te attapos, ka mani sāk tracināt darāmo darbu saraksts, kurš tikai aug un aug, un aug, jo paspēt visu izdarīt pa laiku, kamēr bērns guļ, nu, tas nav reāli. un teica taču, ka nebūs laika. un nebija un dažreiz aizvien nav. bet nu cik ilgi tā var? vakar man uznāca dusmīgs apnikums (tautā zināms kā z-jobs), jo, nu, cik var, es kaut ko acīmredzot daru ne tā, ja man nav laika darīt to, ko gribas darīt. un galvenā problēma jau ir tajā, ka cenšos darīt lietas tad, kad mazais guļ, un tas tagad ir tikai kādas 3 stundas un 10 minūtes dienas laikā, un nejau nepārtrauktas, loģiski. bet nu vakar es bez pašpārmetumiem (mazliet ar, bet purinu sevi un saku, lai nekāpju uz šitā sociuma grābekļa), ja nevarēju atstāt viņu uz paklājiņa, tad ņēmu un liku nora bee ligzdiņā-somā, no kuras viņš ar saviem 65 cm ir gandrīz pilnībā izaudzis (ne īpaši praktiska lieta, izmantoju tikai pēdējās dažas nedēļas, kaut paredzēts no dzimšanas līdz 3 mēnešiem), un stiepu līdzi. tā nu beidzot izrevidēju skapi un noslaucīju putekļus.
ja mēģina visus darbus padarīt un vispār - dzīvot, tikai tad, kad bērns guļ, tur nekas labs nevar sanākt. lai arī es jau no paša sākuma centos pārāk neiespringt, tomēr, acīmredzot, tik un tā iespringu par daudz uz to blakus būšanu un neatstāšanu (jā, jā, ar otro bērnu jau esot pavisam rasslabons). un tāpat jau nav viss tas laiks baigais kvalitī taims, nu, manī nav tik daudz, lai es katru minūti kā mūžīgais dzinējs spētu izdabūt no sevis kvalitatīvu kontentu, ir aktīvāki rīti, bet citreiz man nav, ko teikt, tā ka tikpat labi viņš var paskatīties, kā tiek veikti darbi šajā pasaulē. 

[info]f
Jun. 14th, 2019 @ 12:57 am (no subject)
- Наша новая зубная щетка поможет вам почистить зубы даже в самых труднодоступных местах!
- Простите, но у меня нет зубов в труднодоступных местах
[info]martcore
Jun. 13th, 2019 @ 11:15 pm (no subject)
"The woman who wrote that Verso book on the 'surrogacy revolution' considers the existence of borders the biggest obstacle to 'womb emancipation' because they hinder Western women from outsourcing their gestation to Third World workers. This shit is absolutely beyond parody."
[info]avralavral
Jun. 13th, 2019 @ 10:10 pm (no subject)
dīvāna tetradiena. laiks izliekt lukturus.
uzlikt konspirādōrus un nekavējoties iemigt:
https://youtu.be/_SvtsvIBOec
[info]dooora
Jun. 13th, 2019 @ 09:50 pm (no subject)
šķiet, kaut kāds negaiss ir atnācis arī līdz šejienei. nu, vai vismaz tuvojas. dārd un rīb, kaut kas pilina, un beidzot kļūst vēsāks, var atvērt logus. tā nu sēžu un domāju, sasodīts, vai tad tiešām jāver ciet uz nakti?
[info]f
Jun. 13th, 2019 @ 09:42 pm (no subject)
zvaigznes lēma, ka kļuvu par fjordofīlu, bet mans šīssaules blondais grēks būs mīla pret visu dzimumu dāņiem.
runāt viņiem, tīri fonotaktisku iemeslu dēļ, nevajadzētu ļaut. toties kāds dizains asinīs, ne ko? Nīls Bōrs un Tihō Brahe. Un ne pārāk vieglās uzvedības nāriņa.

https://youtu.be/s-N_kBEPd9k
[info]dooora
Jun. 13th, 2019 @ 09:40 pm piezīmes no provinces

* lai slavēts Bacilons, izskatās, ka milzīgā utu invāzija ir apturēta un roze sāk ziedēt;
* pagrabā uzsprāgusi pusotrlitrīga mājas vīna pudele. atvēru durvis un tur smirdēja pēc drausmīgām paģirām un visur stikli. labi, ka pudele stāvēja uz grīdas, vismaz nebija plaukti nolieti, bet stikli gan bija tikuši arī līdz augšējiem plauktiem un tālākajiem kaktiem. savācu apmēram puspudeles apjomā, vēl kāda puspudele kaut kur nezinkur pa pagrabu mētājas;
* te ir ļoti skaisti un smaržīgi (visur, izņemot pagrabu);
* pavisam reibinoši smaržo lielais jasmīnkrūms filadelfkrūms. es varētu visu dienu zem viņa sēdēt, kas šogad liekas pat visai iespējams, jo (tfu, tfu, tfu) ir maz odu. parasti gan viņš zied uz manu dzimšanas dienu, bet tagad jau sāk lēnām birt;
* pagaidām ļoti patīk augstās dobes. esmu daudz maz samulčējusi - šodien drusku paravēju t.i. paraustīju retās nezālītes, kas bija un man neriebās. izskatās, ka šādā setapā es to varu paciest un tas neliekas tik nomācoši un briesmīgi;
* tagad gaidu lietu/negaisu. neesmu vēl šogad izlijusi. ļoti gribas. galvenais, lai nav kaut kāda apokalipses vētra, kas aiznes manu mikrosiltumnīciņu, nosit ķirbīšus un kaut kam norauj jumtu. pamalē jau labu brīdi ducina, bet tuvāk nenāk;
* ducina pērkons un pogo lakstīgala un sasaucas svīres un smaržo jasmīns.
[info]inese_tk
Jun. 13th, 2019 @ 08:55 pm jūnijs

pagājšnakt ap diviem izbraucu no Saļika uz mājām. aiz Launkalnes krusta sajutos kā t-rex spēlē (aka "no internet game"), vienīgi bez iespējas ar mašīnu palekties. ar vienādu intervālu (pietiekami tālu, lai tas nebūtu viens un tas pats radījums) pāri ceļam skrēja zaķi, turklāt katru reizi no pretējās puses. kopā kādi 5 vai 6. šo priekšnesumu noslēdza viens stirnbuciņš. par laimi nevienu no viņiem nenotriecu.
mazliet pēc 4iem biju tikusi līdz Niedrājam. leca saule, dziedāja putni, otrā ezera galā kliedza ziemeļu gulbis, zem laipas saldā miegā gulēja meža pīļu pāris. ūdens bija kluss, rāms un caurspīdīgs un gar krastu klīda zivtiņu bari. nopeldējos un paliku kādu brīdi stāvam apmēram līdz krūtīm ūdenī un tad viens no zivju bariem sāka man vienkārši peldēt apkārt. zivis nebija pārāk lielas, bet arī ne pārāk mazas - tādā krietnas maizes rikas izmērā. viņas peldēja man ļoti tuvu, gandrīz pieskaroties un uz riņķi vien, uz riņķi vien. tas turpinājās kamēr man sāka klabēt zobi no aukstuma un es atļāvos pārtraukt šīs nakts priekšnesumu nr2 izejot krastā.
[info]inese_tk
Jun. 13th, 2019 @ 08:56 pm (no subject)
to brookings: šis ir teicams dziesmas teksts, vai ne
(tā ir grupa no crass records)
[info]martcore
Jun. 13th, 2019 @ 06:42 pm re•memberance a la Lime
diendusa šķiet ļoti apetītlīga alternatīva.
līgaviņu atradu, penthausa laiviņā, dziļā slīpiņā, neraugoties uz tuvāko astrālo objektu stāvokli.
tā, saprotams, ir liegi ikdienišķa vardarbība – ņemt un pamodināt kādu – jo īpaši to signifikanto Otro. te ir svarīgs ik vārds.
– atceries, mēs senos laikos gulējām uz rietrumiem, bet vienā brīdī sagriezāmies pret diensvidiem?
– ī-jiņ-jāng? nazāli atsaka mija, bez īpašas sajūsmes un paģēr tuvākstāvošo dzirkstošo, un aizļepato uz dušu, ar laiku.

par Laiku runājot, mija pret septiņiem retrīvējās uz saviem dzimšansdienasnakts kambariem, atstājot mani divatā ar sevi un jau uzausušo trīspacto. (jā, jā, man atkal ir dzimene, ko ir piefiksējušas savās datubāzēs vairākas aģentdūras – piemēram banka Pferratum un ukraiņu bitkoinu un citkoinu dīleri, kurš acumirklī ir pārbāzējies uz Igaunijas prefiksu. te padalīšos, ka pret abiem korespondentiem izmantoju asānu Piedzēries narkomāns. tas ir momentāns šahs & Pats kā minimums, bet es novirzos un jums jau arī noteikti kaut kur jāskrien. uz Skundru vai Mandru. uz labvakariem un vēliem retrītiem. tas esot OK, es nopietni saku, jo ap deviņiem mēs ar Dievu uz pusēm te jau dalījām domēnus un citus mēmus. es jau pārsvarā tikai klausījos, jo nu respect thy authoritay!. un vecais preambulē ņem un mani negaidīti sas-lovē: šitā, viņš teic, visa gaudeāmiskā huijņa, ir samērā uzteicama! uz ko, man šķiet (jobiš JAHwem), jau Rakstos ir tapis norādīts.
es jau tur viss tāds skrullēju ūsas, tūliņ paņems komandtiltiņā… a šis sāk ļečīt: tur un tur-tur, tas un bladī TASS.
nepārprotiet mani, es jau Viņu arī saprotu: plāni jāpilda, šis tas šurtur jāpiekoriģē un tad eternāli jādīlo ar visām tām ģēermō korekcijām. (my favourite typeface is a multiple master of shit-faced italics, based on a broadly borderguarded-escapist running hand of an unknown jerk. or two, cituation kneeded)
{oops, es pēc orthomuthereffinggrapheias nojaušu par savām promilēm un prokiloklitriem)

ā, nu jā – par Dieviņu. kreizījs tāds enkaunters.
— ņem, viņš saka, šo mandāta zemi un sauc to par Līmi.
– Laim•trīs•matters?
– vecīt, nav Mana darīšana. vari rakstīt kartuļu burtiem, vari Gaiziņā izrakt metrō vai kontraktā iekļaut kincugī, aiz forsmažōriem un sakē. frī jōr košer halal, halēlūjah!

Līme.
es nezinu.lv
isiikKūls jau izsīka; tagad paBaikalizēsimeis?

https://youtu.be/CnSMrCRdJ5c
[info]dooora
Jun. 13th, 2019 @ 06:42 pm (no subject)
es jau neko īpašu no sub-biedrības neprasu.
zupiņa reizi mēnesī būta kruta.
pupiņš reizi nedēļā. vai žogs, kuram pārkāpt.
kartupenītis pusdienā. un ētisks āī.

ješčo ne Laima Vaikule
[info]dooora
Jun. 13th, 2019 @ 04:58 pm (no subject)
JAMES FRANCO KISSING JAMES FRANCO https://www.nowness.com/picks/james-franco-solve-sundsbo-kissing
[info]ena
Jun. 13th, 2019 @ 04:48 pm (no subject)
kopumā nesaprotu vaimanāšanu par zeķēm zandalēs, man daaauuudz pretīgāk šķiet redzēt, hm, kā gan tādas kurpes sauc latviski, wedges - it kā augstpapēdenes, bet visa tā zoles daļa ir aizpildīta. vnk ārprāts, ne apavi, nudien ļoti drausmīgi un jā, man deg acis šī veida kurpes redzot.
[info]ululate
Jun. 13th, 2019 @ 04:39 pm (no subject)
Jums ir lepresijas simptomi
[info]ena
Jun. 13th, 2019 @ 03:45 pm (no subject)
raudošā darbnīca
[info]ululate
Jun. 13th, 2019 @ 03:42 pm (no subject)
man ir „pamatotas” aizdomas, ka Perestroiku un visu to sekojošo mūŗu krišanu un vēl diktāku augšāmcelšanos izraisīja anzambļi Kraftwerk un Teksasas Instrumenti.
mazliet novēloti, bet – paldies jums, zēni!

par avion, mongol šudan
[info]dooora
Jun. 13th, 2019 @ 02:52 pm dotas autochess un BDA
***tekstā sastopams neprofesionāls un konfesionāls žargons***

autočesā (ē, labākais, kas šogad ir noticis vispār?!) ir sačiņījuši pāris ne pārāk gudrus vizardus, kuri tagad, aptuveni citēju "tā vietā, lai cīnītos ar vienībām, kurām dotajā brīdī ir imunitāte, izvēlas citus mērķus"
žēl, aiziet vesela ēra. autošaha figūras vienkārši dievina gāzt savus spellus, teiksim, lanajas refrakšenā vai vivernas cold embrace'ā, kad viņa ārstē kaut ko ar savu eskimosu iglu). ak jā, arī pa personām, kas dotajā brīdī atrodas lidojuma fāzē. kas viņus met? tiņiks! lūk, viņš, kā pareizi izteicās kāds ķīniešu doteris, ir "varonis ar negatīvu ultimeitu"*. tiņika ultimeits autošahā ir "toss", tobiš, viņš tavu junitu aizlidina pa gaisu, un piezemējoties jūsu kareivis saņem trīs sekunžu ilgu stanu, kā arī nelielu demedžu. ja apkārt ir citi jūsējie, diemžēl stano arī viņus. bet kā gan tas izskatās uz reālā šaha dēļa?

šajā sakarā - viens no labākajiem gaismas un efektu šoviem iz manas pieredzes

esmu palicis ar vienu nabadzīti akašu aka queen of pain (barb. "kvopa"). oponentam resursu ir ievērojami vairāk - manu akašu ir iespiedis stūrī tiņiks ar diviem robotiem. diognāli pretējā stūrī bicepsu trenē admirālis kunka. un kaut kur pa vidu ganās līna. karoče, viss. admirālis izvelk no kabatas savu ultimatīvo īpašību - kuģi - un lūk jau spoku burinieks pa gaisu lido uz iesprostotās sāpju karalienes galvu, kad tiņiks nolemj "tas ir pārāk vienkārši, a davai pamētāsim cilvēkus", un met akašu...hm...PĀRI KUĢIM...tobiš, lūk, viņas - dotas slavenās black dragon airlines...respektīvi, kuģis vienā virzienā, kvopa pretējā...un pa viņu lidojuma laikā trāpa līnas lagūna, kas neizdara neko, jo karaliene ta lido...un akaša piezemējas tieši pie admirāļa kājām. kuram ir beigusies mana. dēļ kuģa. mīnus admirālis. pretējā stūrī stāv tiņiks ar robotiem un sejas izteiksmēm "mēs tā laikam negribējām", bet akaša dodas pie līnas. kurai ir beigusies mana. dēļ lagūnas. mīnus līna. un tālāk tiek apmeklēts pats diženais metējs tiņiks, kuram... dēļ tosa. mīnus tiņiks. strādā kriti. mīnus roboti. strādā bulletčats. WWWWWWTTTTTTTFFFFFFFF!!!

ja kas, man jau ir dafiga pieredzes autočesā, esmu eksperts un konsultants, varu mācīt citus
kā noliet uzvarētus mačus, kā loko refrešot, kā aizsargāties pret asassiniem "da paši tiks galā, ja reiz seriālā 24 stundas tika", uc
vienalga, lietotājs dunduks mani saliktu parastā šaha blicē, taču autočesa 30 sekundēs gājienam es domāju ātrāk un stratēģiski spēcīgāk, jou!
[info]martcore
Jun. 13th, 2019 @ 02:22 pm (no subject)
es tomēr tiku pie lielas jasmīnu kaudzes, kas šajā tveicē smaržo vienkārši apbrīnojami, kā vispār kaut kas tik salds un reibinošs šajā pasaulē ir iespējams

grūti gan saņemties un nedomāt par auksto alu ledusskapī un turpināt cītīgi klabināt test data par kredītu procentiem, aarrgghhhhhh
[info]ululate
Jun. 13th, 2019 @ 02:02 pm lokatīvs, cik
pamosties vienam divos pampāli un nekavējoties iešaut no gorluškas. ček.
kur es esmu? kur visi ir?
[info]dooora
Jun. 13th, 2019 @ 11:44 am Chernobyl
gar ausīm lokās: tā Radiohead minidisku figņa

ja bieži no kaut kā, kas kļūst ļoti populārs (it sevišķi pēc tā pārraidīšanas beigām), ir vēlme distancēties, tad par 'Chernobyl' seriālu gan visiem saku, ka noskatīšanās ir gandrīz obligāta un ir vērts uz 6 stundām atlikt kādu citu no savām atkarībām seriāla labā. tomēr beidzot par mums, austrumeiropiešiem, kāds pavēstīja pasaulei saprotamā valodā. lieliski ir uzķerta padomju atmosfēra, lieliski sovjetu personāži. nesovjetu aktieri pārsvarā tiešām izskatās pēc sovjetiem. savukārt tie, kas piesienas par kaut kādu faktu nepatiesumu, jo ir īstie Černobiļas katastrofas pārzinātāji, acīmredzot, pirmo reizi dzīvē dzird apzīmējumus 'mākslas filma' vai 'mākslas seriāls' (šo gan es arī laikam pats īpaši neesmu dzirdējis, bet tagad taču ir pilns ar mākslas seriāliem, ne?). turklāt seriāla scenārija autors ir amerikānis, kurš ir rakstījis scenārijus arī skērī mūvijiem, give the man a break!
[info]nistagms
Jun. 13th, 2019 @ 11:37 am (no subject)
vajtad superlīme pēc definīcijas nelīmēja visu pie visa?

tad kāpēc plastmasa pie plastmasas nelīmējas?
[info]f