Oct. 21st, 2018 @ 09:48 pm (no subject)
viss ir tik savādi!
[info]lmr
Oct. 21st, 2018 @ 08:41 pm (no subject)
Tags: ,

a grāvī šodien blēžus par brīvu rādīja.

labāk būtu palikusi mājās un skatījusies bolivudu. minūtes 20 pēc sākuma zāli pameta divas seniores. pēc kāda laika arī mēs. šausmīgi garlaicīgi tak. pat šausmināties negribas. zālē gan pāris vietās iesmējās.

pie visa vainoju lietuviešus, viņiem šitentās pikantās lol komēdijas ir iecienīts un plaši pārstāvēts žanrs, un tikpat nebaudāms. iespējams, tas ir lipīgi. baltieši, necentieties būs seksīgi un asprātīgi!

btw, vai zinājāt, ka ukraiņi jau uzfilmējuši remeiku svingeriem? es vēl neesmu saņēmusies sev to nodarīt.
[info]chimera
Oct. 21st, 2018 @ 05:38 pm (no subject)
Tags:

Pēdējā laikā viesībās un dažādos pasākumos daudzi pieprasa individuāli piemērotu pārtiku. Zviedru zinātnieki esot to pētījuši un nonākuši pie secinājuma, ka sekulārā valstī diēta aizstāj reliģiju.
Stokholmas Teoloģiskās augstskolas profesore saka: "Kristietībā runā par pakļaušanos kā sava veida brīvību. Atsakoties no kaut kā, upurējot, nedaudz ciešot, man šķiet, ka es daru kaut ko labu." Viņa uzskata, ka līdzīga motivācija vada, sekojot diētām: "Diēta var piepildīt dzīves jēgu tā, ka cilvēks kļūst par daļu no sistēmas un iegūst jēgpilnas kopības sajūtu."

https://www.svt.se/nyheter/vetenskap/darfor-foljer-sa-manga-svenskar-dieter
[info]heda
Oct. 21st, 2018 @ 05:22 pm oktobris
Tags:

hehe, Duetu Kjū uzaicināja spēlēt Aleponijā. nezināju, ka kāds vēl kaut ko tādu atceras.
[info]inese_tk
Oct. 21st, 2018 @ 04:14 pm (no subject)
self care as a warfare

laika trūkums un haosa izmisums kad darbu u c ir pāri galvai un ir kaut kas, ko es vairs nekad negribu sev nodarīt, un tas ir ne tikai politisks pazinojums, bet arī skaistumkopšanas rituāls

tas ir mazākais, ko es savā labā varu darīt. proti, šī ir mazākā no manām problēmām, un šī ir vienīgā, kur redzu ko darīt.
[info]lilja_brik
Oct. 21st, 2018 @ 01:34 pm šķirstu arhīvu_7dienas toņi
Thom Yorke - Tomorrow's Modern Boxes

(šis zemu novērtētais albums ir viens no maniem mīļākajiem TY albumiem)
[info]helvetica
Oct. 21st, 2018 @ 12:42 pm (no subject)
Bļāviens, kā es esmu nodzīvojusies līdz tam, ka gavilēju, ja man nedēļā brīnumaini parādās divas nosacītas brīvdienas, kurās turklāt jāpagūst miljoniem citu darbu?
[info]krii
Oct. 21st, 2018 @ 11:54 am (no subject)
kāpēc jums šķiet, ka vientulība ir kaut kas nenormāls?
[info]lilja_brik
Oct. 21st, 2018 @ 09:50 am (no subject)
vakar pa ilgiem laikiem noskatījāmies kārtējo provinci* par kūlāko beibi, kura jau trešo gadu veiksmīgi (!) vada kārsavā (!!) modes ateljē (!!!):
https://www.youtube.com/watch?v=m3CzU6r1RUc

(btw, esmu krutāka nacionāliste par raivi dzintaru, jo varu derēt, ka pat viņš nepatērē vienu vienīgu latvijas televizejas kontentu**)

sajutos, protams, megatizla, bet tās jau manas problēmas. šķiet, sievietes universālā panākumu atslēga ir a) rukāt kā rūķītim (c) alla no caur ērkšķiem b) neiegūt humanitāro izglītību

bet hohmīgākie momenti ir citi. pirmkārt, šķiet, ka ikvienā latvijas malā ir pa cilvēkam, kurš gatavs jebkurā brīdī aplaimot tevi ar pašsacerētu sūdīgu dzeju. otrkārt, patika žurnālista pārsteigums/sašutums, kad gunta pateica, ka iepērk audumus ARĪ krievijā. kur tad? pleskavā? vai tiešām? viņiem tur tiešām, tiešām kaut kas ir? nē, bet nopietni? nē bļa, viņi visi tur auž kreklus no nātrēm, kurus mazgā savās asarās, zinies!

*es reāli rakstu tikai par to, ko skatos vai lasu, bet ko darīt, ja gribas privāto dzīvi paturēt privāti?
**un dažreiz disenchantment
[info]chimera
Oct. 20th, 2018 @ 09:39 pm (no subject)
es mēģināju atvērt aliņu ar atslēgām.

uzplēsu pirkstus, viss asiņo, beigās aliņu ar citu aliņu atvēra kolēģis.
[info]deloveja_kundze
Oct. 20th, 2018 @ 08:13 pm (no subject)
Kā parasti, kad ieslēdz TV (man ļoti patīk radio un TV) - kādā no kanāliem atrodas kkas, kam piesiet aci tā, ka paliek sastindzis kājās stāvot un visu pārraides laiku tā arī nenolaižot roku, kurā pults - Mezzo-Mocarts-Burvju flauta. Beigu titriem rullējoties steigšus jāpaskata, kas tieši tas bija un, hahā - Romeo Kasteluči. Tik glauni uztaisīts, nevienu mirkli nebija garlaicīgi.
[info]helvetica
Oct. 20th, 2018 @ 05:42 pm (no subject)

man šitais Faka-yāmama riebās jau politmītolōģijas studiju laikā '92ajā, un riebjas vēl šobaltdien:
https://www.newstatesman.com/culture/observations/2018/10/francis-fukuyama-interview-socialism-ought-come-back
[info]dooora
Oct. 20th, 2018 @ 04:47 pm (no subject)
caur ērkšķiem uz... skatīšanās negaidīti beidzās ar tvinpīkas t-kreklu iepirkšanu, jo kāpēc anetei ir, bet mums nav?! sākumā, loģiski, nesarunājuši izvēlējāmies vienādus, bet tad tomēr diferencējāmies, jo nu zb, jau tā regulāri nesarunājuši velkam vienas krāsas drēbes vai nejauši tiekamies, jo izvēlamies identiskus maršrutus.

tāpat tiekam visai bieži noturēti par brāli un māsu (es gan neuzskatu, ka esam līdzīgi; pirmkārt jau, m. ir cmukāks), kas ir creepy, bet nu jā - m., iespējams, ir ietekmējis manu vizuālo tēlu vairāk nekā jebkas cits, jo kāpēc man krāsoties/frizēties/tērpties ne džinsās un t-kreklā, ja mans dzīves un dzīvokļa biedrs to nedara? slikts piemērs, karoče
[info]chimera
Oct. 20th, 2018 @ 01:02 pm (no subject)
Samežģījās galva. Režisores – režisorju? Vai režisoru? Režisoŗu?

Režisoru, saka Tilde. Un piedāvā uzreiz lietot deminutīviņus, zis peitronaizing naci.
[info]iive
Oct. 20th, 2018 @ 10:12 am (no subject)
Gobzems kā premjerministra kandidāts; zeme - atveries!
[info]helvetica
Oct. 19th, 2018 @ 09:43 pm Migrācija

[info]begemots
Oct. 19th, 2018 @ 07:52 pm (no subject)
no ikejas man nevajag daudz, vien bezalkoholisko karstvīnu. paldies sezonai!
[info]au
Oct. 19th, 2018 @ 05:57 pm (no subject)
Tags:

- Iedod man telefonu, vai arī es tevi nogalināšu!
- Kā tad tu to izdarīsi?
- Aiziesim mājās, es paņemšu virtuvē nazi un nogriezīšu tev galvu.
- Un tad?
- Tad es aprakšu tevi kapā. Ar sirsniņu virsū.
- Un kas tad notiks ar tevi?
- Es arī nomiršu.
- Kāpēc?
- Es sevi nogalināšu. Jo es gribēšu būt kopā ar tevi. Miršanas pasaulē.
[info]honeybee
Oct. 19th, 2018 @ 04:45 pm (no subject)
Draugi, iesakiet mākleri Rīgā. Tādu, kuru interesē viņa darbs, nevis tikai solīt un neko nedarīt.
Sakarīgu.
[info]ripp
Oct. 19th, 2018 @ 01:36 pm (no subject)
gar ausīm lokās: Coldcut / Timber
Tags:

Dzīvošana Prāgās izlaiž pavisam negaidītos veidos, man jāteic. Jo pierasts tak, ka ja kaut kādas traģiskas sakritības dēļ tepat ap stūri nav nevienas vjetnamiešu sīkbodītes - tāda noteikti atradīsies nākamajā kvartālā, īpaši jau centrālākā pilsētas daļā. Ar šādu domu tad arī izgāju no mājas iegādāt kafiju un cigaretes varoņpilsētā Bratislavā.

Jajebu. Šis kvests izvērtās uz minūtēm 20 vismaz, apskatīju pilsētas centru, saelpojos nosacīti svaigu gaisu, gandrīz noguru, vispār. Nē nu OK, taisnības vārdā - kādas 10 minūtes no mājām - nu ja iet tur šitā te, tad pa kreisi, un tad pa tramvaja ielu uz priekšu - atradās nomināla pārtikas bode, bet akurāt manu ierasto cigarešu tur nebija. Vēl dažas ielas tālāk atradās mazumtirdzniecības iestāde ar nosaukumu "tabaka un prese", jau paspēju nopriecāties, bet mazumtirdzniecības iestāde izrādījās slēgta uz pusdienas pārtraukumu. Noskumu pavisam un devos aptuvenā azimutā atpakaļ ar domu, ka nu nahuj to visu, ies vienkārši līdz stacijai, ar to sākt vajadzēja!, un tad kas izrādījās - ja es savu pirmo pagriezienu šajā kvestā būtu veicis pa kreisi, nevis pa labi - turpat vien būtu bijusi bode ar visu kāroto.

It kā jau labi beidzās, bet rūgtumiņš-ta palika!
[info]vistu_zaglis
Oct. 19th, 2018 @ 09:13 am (no subject)
cilvēki kļūst agresīvi un apvaino tevi stulbumā vai mīkstumā, ja tev ir slikta pieredze tur, kur viņiem ir laba.

cilvēki klūst agresīvi un apvaino tevi melos vai mazohismā, ja tev ir laba pieredze tur, kur viņiem ir slikta. stulbumā, protams, arī var apvainot. stulbumā vienmēr var apvainot!

***

nupat man sāk šķist, ka bodypoziģifčiks ir sūds ne jau nu tāpēc, ka veicina neveselīgo modeļu apjūsmošanu or smth, bet gan tāpēc, ka veicina pilnīgu šīzu. like, cilvēks joprojām plosās, ka ir necmuks*, bet tagad viņš arī plosās par to, ka plosās, un/vai izliekas, ka plosās ne gluži par necmukumu, bet...

*subjektīvi, protams, objektīvi cilvēks var izskatīties žilbinoši

/kkādā ziņā joprojām jāpārkāpj sev pāri un jākož mēlē, jo itin bieži turu tādus aizdomās par komplimentu ubagošanu
[info]chimera
Oct. 18th, 2018 @ 11:49 pm (no subject)
vienīgā fiška, kas mani nopietni pārsteidz el. spēlē sims 4 - naktsklubu darbalaiki
nē, lūk, trešajos tie bija ļoti konkrēti un skaidri
ceturtajos mans varonis deviņos no rīta veic rītarosmi, skraida tur pa ielu, kad viņam zvana šaurās aprindās tā jau nepazīstama dāma* - davai ejam iekarot nakstskluba dejugrīdu

parasti es šādus piedāvājmus sūtu naher, jo man tur jālasa grāmata par miksoloģiju karjeras izaugsmei, pēc tam jāiet uz darbu, bet mani reāli ieintriģēja, vai ir iespējams reivs deviņos no rīta
un viņš izrādījās iespējams!
pirmais jautājums man, protams, bija, a kāpēc mūs no šejienes pirms dažām dienām četros naktī izsvieda ārā, tik pilnus ar spēku un enerģiju. būtu pateikuši, klubs strādā ar pārtraukumu no četriem naktī līdz deviņiem rītā. mūs tāda hujņa, kā piecas stundas uz ielas nekad nebūtu atturējusi.
paskats, protams, absurds, jo trīsdesmit pilsoņi, kuriem šajā laikā būtu jāstrādā vai jāguļ, jūk prāta no deivida guetas

*nē, es zinu, tā bija dāma, kas reiz atnāca ciemos, paskatījās televizoru, un ar lejkannu aplēja bazilika stādus un ābeli, par ko es biju piemirsis. čoina meitene.
[info]martcore
Oct. 18th, 2018 @ 10:28 pm Melnraksts V
Es pierakstījos pie psihiatra, jo jutu, ka nespēju tikt vairs galā. Mani paralizē trauksme, es sastingstu brīžos, kad būtu kaut kas jādara un vienkārši jūtu, kā sadeg laiks, kuru dedzināt es nevaru atļauties. Ir brīži, kuros izdodas aizmirsties, taču pēc šiem aizmiršanās mirkļiem es nejūtos kā pēc laba restarta - es jūtos, ka esmu vēl vairāk izrakusi sev bedri. Pat ja man šķiet, ka esmu ieslēgusi pohyolo attieksmi, tas stress perifērijā ir vienmēr klātesošs, es tikai izvēlos uz to neskatīties.

Šī iemesla dēļ es devos pie psihiatra uz konsultāciju. Man ir bijušas depresijas epizodes, neesmu pirmoreiz ar pīpi uz jumta. Es esmu dzērusi kursus dažādām ripām, no kurām pēdējoreiz nokāpu pērn vasaras izskaņā, jo šķita, ka tikšu galā. Es pusotru gadu nelietoju narenes, gadu nedzēru, apzinīgi dzēru medikamentus. Tas nenozīmēja, ka jutos labi - ne tuvu. Tiesa, arī tīri objektīvi apstākļi nebija visvienkāršākie, es it kā funkcionēju, bet šī funkcionēšana prasīja ļoti daudz no manis.

Lai kā arī nebūtu bijis, man vienkārši šķita, ka es šobrīd vairs nevaru atļauties to visu - trauksmi, grūto mošanos, dusmas, ko nespēju novadīt kaut kādos *veselīgos* un nepašdestruktīvos veidos. Tāpēc arī pierakstījos pie psihiatra. Galvenokārt tāpēc, ka, lasot par to, sapratu, ka šī pirmā bezmaksas konsultācija vienkārši norādīs virzienu, kurā doties. Protams, no psihiatra kabineta ir grūti neiznākt bez nevienas ripiņas - man laikam pat nebūtu bijuši iebildumi varbūt pret kādu maigu mieģeni, kas vienkārši mazliet koriģē miega kvalitāti un ļauj nemosties ar iztukšotības sajūtu. Pats galvenais tomēr, ko vēlējos, bija validācija, ka this too shall pass, ne tu pirmā, ne pēdējā, nekas unikāls.

Pēc 30 minūšu garas sesijas un simts jautājumiem (ko tu studēji? vai tev šķiet, ka tevi kāds vēro? cik tētim gadu? mamma izdarīja pašnāvību? skotijā vairāk pelnīji nekā šeit?), es tiku pie verdikta, ka nemāku veidot attiecības ar cilvēkiem, jo mana ģimene ir bijusi fucked up, es varu pat nesapņot tuvākajā laikā par CBT vai jebkādu citu terapiju, jo esmu tāds mess, ka mani vispirms būtu jādabū cilvēka cienīgā stāvoklī, lai es atmetu domu par to, ka tuvākā laikā atmetīšu smēķēšanu, un lai uztveru dead serious to, ka alkohols, narkotikas un naktsmaiņas nav man. Tam klāt šāds kokteilis, ar piebildi, lai nelasu instrukcijas, jo tās mani tikai satrauks, un es jau tā esmu neadekvāti satraukta (es apraudājos vienā mirklī šīs vizītes laikā, jo jutos kā ar aukstu ūdeni aplieta - ķipa, nevis ir tikai traki, bet ir tik daudz trakāk, nekā man pašai likās un es to pat nespēju apzināties):

Venlaxor 37,5mg (antidepranti) - pusīte no rīta, vesela vakarā
Alprazolam 0,5mg (trankvilizators) - pusīte no rīta, pusīte pusdienās, vesela vakarā
Quetiapine Teva 25mg (antipsihotiķis) - pusīte vakarā

Ja es iegāju kabinetā mazliet satraukta, tad es nezinu, ar kādu vārdu apzīmēt to satraukuma intensitāti, ar kādu no tā iznācu. Runāju ar vairākiem draugiem, nespējot līdz galam noticēt tam, kas tikko notika. Tiešām ir tik slikti? 1mg profilaktiska ksanīša dienā, are you serious? Antipsihotiķi, jo pateicu, ka mammai bija šizofrēnija? Jo nē, man nešķiet, ka mani kāds vēro. Uz jautājumu, vai jūtos nevērtīga, atbildēju, ka jā who doesn't, bet vienlaikus apzinos, ka tā ir mana sadragātā pašapziņa, kas to saka. Un tomēr es ļoti negribu būt tas cilvēks, kas ir ķipa "ko ārsti tev nestāsta", nejusties visgudra, bet mani vienkārši viss notikušais šokēja, es ļoti raudāju. Nolēmu, ka zāles sākšu lietot, atkārtota vizīte pēc 3 nedēļām, tomēr vienlaikus atradīšu vēl kādu ārstu, lai dabūtu second opinion. Kaut gan arī tas raisa šaubas - ja nu šis viedoklis atšķiras, es izvēlos ticēt tam, kurš man vienkārši ir ērtāks? Es pētu attiecīgo mediķu kompetenci un pēc tā izlemju, kuram taisnība?

Šorīt paņemu rīta devu, braucu uz darbu. Nepaiet pilna stunda, kā esmu absolūti zoomed out. Es vemju darba tualetē, skrienu stenderēs, jūtos kā pārvārīts dārzenis, kas tūliņ izslēgsies. Cenšos sagaidīt pusdienlaiku, pēc kura ir sarunāts mītings, taču apmēram 15 minūtes pirms tā es vienkārši padodos. Pasaku kolēģiem, ka nejūtos labi un dodos prom. Es faktuāli it kā atceros ceļu, bet ir brīži, kas no atmiņas zibsnī laukā. Aizeju līdz Alisei un vienkārši pakrītu uz viņas dīvāna, kur uz vairākām stundām tā arī noguļu izslēgusies. Pēc pamošānās jūtos slābena, tomēr kaut ko apēdu un taisos mājās, jo tētis gaida. Pusdienu devu nedzeru, neplānoju arī nakts devu. Draugi dod dažādas rekomendācijas, atrodu citu mediķi, kam rīt plānoju piezvanīt un ceru, ka vizīte nebūs jāgaida ilgi.

I mean, es ZINU, ko nozīmē sākt lietot AD. Es zinu, ka sākums nav nekāds smooth ride, bet tas, kas bija šodien - es tiešām nezinu, kas tas bija. Es arī zinu, kas ir ksanītis, es to esmu lietojusi tikai epizodiski, lai sevi izslēgtu, tas ir dikti adiktīvs, bet lietot to veselus pa miligramam katru dienu? Taisnības labad jāatzīst, ka trauksme šodien tiešām nebija - diezgan grūti just trauksmi, ja esi teju komā.

Es to visu gribēju pierakstīt tagad, kamēr tas notiek, nevis ar atpakaļejošu datumu. Es jau kādu laiku esmu pidžammā savā gultā un es jūtu, kā tas viss ir atlaidis, lai gan vēl arvien jūtos slābena. Es iepriekšējā ierakstā minēju, ka man ir pazudis kaut kāds iekšējs references punkts, bet tagad es pat nezinu, ko teikt. Es pēdējoreiz atmetu visas zāles, jo vienkārši gribēju ļaut sev visu "izsāpēt". Man ir iepatikusies doma par terapiju, kur tu lēni un pacietīgi šķetini kamoliņu, mācoties trikus, ko izmantot grūtos brīžos, nevis vienkārši pārnes savu monologu no galvas uz kušetes bez liela ārēja inputa. Man šķiet, ka ir par sevi jārūpējas un es zinu, ka esmu drusciņ loco, bet kurš nav - es vienkārši negribu, lai tas man traucē dzīvot pilnvērtīgu dzīvi. Labi, man nav nekāda verdikta. Es tikai gribēju padalīties, cerot, ka man papaijās galvu (then again, varbūt tieši tā arī ir problēma). Rīt zvanīšu otram ārstam. Es negribu būt dārzenis, es vienkārši gribu tikt ar ikdienu galā - darbā strādāt, būt iecietīga un racionāla par tēta veselības gļukiem, ļaut sirsniņai sadzīt pēc sliktu attiecību pieredzes un vienkārši būt normāls, labs cilvēks, kas māk veidot labas attiecības ar citiem. Ko un kurā brīdi es izdarīju nepareizi, es nezinu.
[info]miligrami
Oct. 18th, 2018 @ 09:07 pm par fudbolu
lūk, interesantas pārdomas par pendelēm
(nē, nevajag blenzt uz lektori, bet klausīties, ko viņa saka)
[info]martcore
Oct. 18th, 2018 @ 04:43 pm (no subject)
sākas tas gada periods, kad somā visu laiku nēsāju līdz lūpukrāsas, kosmētikas noņemšanas salvetes, augstpapēžu kurpes, akreditācijas karti un visus lādētājus.

citiem vārdiem sakot, festivāls.
[info]deloveja_kundze
Oct. 18th, 2018 @ 04:12 pm kulturāli
Septembris bija koncertu mēnesis - Melo M un Triānas parks.
Oktobris ir teātru mēnesis - Pūt vējiņi un Planēta NR.85.
Ko novembrī?
[info]oblica
Oct. 18th, 2018 @ 02:48 pm (no subject)
izrādās, nopirkt glaunu pidžamu pieaugušam vīrietim (tā ap 50) ir neiespējami.
nevis gandrīz neiespējami, nevis teju neiespējami, nevis "neiespējami", bet - neiespējami.

yelp!
[info]f
Oct. 18th, 2018 @ 01:22 pm (no subject)
ak jā, es berlīnē neesmu bijusi jau trīs gadus, es noteikti vairs neko nezinu. ja mums tur tā uzspīdēs kāds platais vakars, kur jāiet? kur jāiet bārgājienā?
un vai ir kaut kādi jauni rajoni, kas jāapskata, vai, nezinu, jauna pasaules lieliskākā brančotava vai bibliotēka?
vai leijerkastnieks starp brandenburgas vārtiem un reihstāgu vēl stāv?

nu, tātad. varbūt ir kas lielisks, ko nepajautājusi neuzzinātu un palaistu garām.
[info]au
Oct. 18th, 2018 @ 12:32 pm (no subject)
savu pārības piecgadu jubileju nosvinējām, no plastmasas traukiem ēdot bēru mielasta atlikumus.

(dzīve ir nenormāli gara jeb tas, kas ir noticis pēdējos piecos gados, ir prātam neaptverams apjoms)
[info]au
Oct. 18th, 2018 @ 11:29 am par nhl
pirms nhl jaunās sezonas es sev teicu - ar čikāgu viss būs labi, tikai ir beidzot jāpārtrauc spēlēt šos visus mežonīgos overtaimus
pagājšgad hokeju ar čikāgu varēja ieslēgt 61-jā minūtē, lai pārliecinātos, ka ar pasauli viss ir kārtībā. ar black hawks gan nē
manuprāt, ja šie visi klači kaut kā audzina komandas raksturu un nepiekāpību, tad var jau arī nedaudz pāraudzēt - tobiš, spaidermenu uzbarot tik korpulentu, ka viņš pa saviem tīkliem vairs uzkāpt nekur nevar

tagad ir sākusies jaunā nhl sezona, un čikāga ir nospēlējusi piecas spēles
TĀS VISAS IR BEIGUŠĀS AR OVERTAIMIEM.
bļaģ, viņi to speciāli dara vai kā
viņi ir pat pamanījušies izspiest asinis no akmens, tobiš, overtaimu no komandas, ar kuru nekādi overtaimi būt nevar - no toronto-2018
es šo maču, starp citu, redzēju, tas vairāk atgādināja nevis hokeju, bet boulingu, taču tas nemaina lietas būtību

jā, pateicīga komanda totalizatora likmēm
[info]martcore
Oct. 18th, 2018 @ 10:11 am (no subject)
patiesībā man nemaz nepatīk, ja zvana kaut kādi sveši cilvēki un uzrunā mani vārdā vai arī jautā, vai runā ar f.?
varbūt viņiem māca, ka tā tu nodibini baigi tiešo kontaktu uzreiz, bet man drīzāk nostitas vēlme runāt ar tādiem okšķeriem.

veikalā taču neviens pārdevējs nenāk klāt un nejautā tūlīt tavu vārdu.
[info]f
Oct. 18th, 2018 @ 10:00 am (no subject)
Rakstu graamatu kaa visu sacakareet bez priekszinaasanaam piecpadsmit dienaas
[info]ena
Oct. 17th, 2018 @ 11:04 pm oktobris
: vajadzētu iet gulēt
gar ausīm lokās: vecāki kaut ko čabina virtuvē

visu laiku liekas, ka gribas kaut ko ierakstīt, bet īsti nezinu ko. pēdējās nedēļās ir maz gulēts, vēl mazāk būts mājās un ir darītas daudz, daudz dažādas lietas. esmu bijusi scenogrāfe, producente, apkopēja, sabiedrisko attiecību speciāliste, sagādniece, brīvprātīgo koordinātore un brīvprātīgā darba veicēja, tekstu redaktore, gaismu māksliniece, biļešu kontroliere, ziņnese, interjera dizainere, biroja vadītāja, sabiedrisko attiecību speciāliste un vēl nezkas. JRT aktieru kursa uzņemšanai bija tā reklāma par to, ka jākļūst par aktieri, lai iejustos visdažādākajās profesijās. ziniet, pilnīgi pietiek ar stāvēšanu pie maza, jauna teātrīša dzimšanas vecā, spokainā un kultūrslāņa pilnā ēkā.
"Brīnuma skartie", manuprāt, ir izdevusies brīnišķīga, izstāde "Interlūdija" ir jocīga, bet man pat neriebjas (lai gan mēdz riebties šāda veida māksla), Ezeru konča kophostošana ar cirku bija ļoti stresaina, bet es enīvei labi pavadīju laiku. paši Ezeri gan mani totāli neuzrunā, liekas pilnīgi garlaicīga ļurināšana. protams, prieks, ka citiem patīk. Ekskursijas pirmizrādē, krodziņā "Pie Sniķera", ēdām Terapijas nemeduskūku un sāļās uzkodas. es tāpēc neaizgāju klausīties Thurstonu, jo bijām tieši atkorķējuši pirmos pirmizrādes šampjus un tas mirklis likās kaut kā emocionāli svarīgāks, nekā koncerts. no Skaņu meža es redzēju tikai Tesu un beksteidža for free alkoholu, kas būtiski ietekmēja nākamās dienas pašsajūtu, pieejamo outputa levelu un performances kvalitāti. man patīk darīt skaistas, jocīgas, smieklīgas un īstas lietas kopā ar šiem cilvēkiem. bet mazliet lauž uz pusēm arī tā sajūta, kas ir izraujoties uz mirkli līdz mājām (vai vienkārši domājot par tām). līdz savam mazajam namiņam provincē. tad atkal negribas braukt projām no turienes, tikai kurināt krāsni, dārzā šņikāt nost dažādus fotosintezēšanu beigušus lakstus, pastaigāties, grābt lapas, turpināt peldsezonu un apciemot zirdziņu. svētdienas vakara izjādē pa pļavām satikām milzīgu, daiļragainu briedi, bet atceļā pa baltu miglas jūru ar it kā palēninātiem lēcieniem, kā delfīns, peldēja stirna. un Smiltenē pat uz VIDu iet ir patīkami. šonedēļ cirkā ņemamies ar Valmieras "Pavasara" pārlikšanu uz zirgu staļļa skatuves, ir mazliet mierīgāk nekā iepriekšējā nedēļā. vakar pat aizgāju noskatīties Zvērīgo mīlu Dērķikā un pasēdēju Pilī un Aptiekā, gaidīdama kad darbu beigs trupas tehniskais direktors. Zvērīgā mīla bija samērā smieklīga, dažas ainas izcilas, bet kopumā palika tāda "nu un?" sajūta. rīt paralēli "Pavasara" gatavošanai sākas mēģi izrādei, kas man būs jāproducē. interesē un bail vienlaicīgi. ļoti gaidu atklāšanas mēneša noslēguma pasākumu t.i. Andra Dzenīša vīriešu dziesmas Armanda Siliņa izpildījumā. ceru, ka man būs laiks ne tikai stresot par pasākuma norisi, bet arī noklausīties pašu konci. nāciet arī jūs.
[info]inese_tk
Oct. 17th, 2018 @ 07:12 pm (no subject)
Tags:

Dorians Pelēks

I

Ik rītu mostoties viņš atver muti
Pa rīkli izlien knakstoša čūska
Pār vēsajiem palagiem aizslīd
Un nostājas kaktā kā miets

II-IV )
[info]honeybee
Oct. 17th, 2018 @ 03:10 pm (no subject)
Fak sajutu greizsirdiibu
[info]ena
Oct. 17th, 2018 @ 02:47 pm (no subject)
kāds zina, vai un kā var nolādēt audio no LR (lsm) arhīviem?
[info]penny_lane
Oct. 17th, 2018 @ 12:37 pm (no subject)
incanti, kā diētu ievērotāji interpretē fišku "neēst pēc sešiem"
a trīs naktī - tas ir pēc sešiem vai jau rīts un jaunas dienas sākums?
[info]martcore
Oct. 17th, 2018 @ 10:10 am (no subject)
"es nobalsoju par att/par!, jo progresīvajos ir datormaketētāji, ko pazīstu, un viņi neko nerubī no politikas" ---> kā es gribētu iekasēt kaut 5 centus, kad dzirdu kārtējo variāciju par tēmu

rīcības partija ir riktīgs awww - tikai tagad, pēc vēlēšanām! viņi ir sākuši piepildīt internetus ar tematisko spamu, like, "atkal pie varas valsts izzādzēji un pederasti, 2020. gadā eirofondi beigsies, nesūksties, kad mirsi badā" ---> šo es vakar izlasīju visās abonētajās kopienās, izņemot veg (sak, ko ar mīkstajiem runāt). bet nu tāda mazliet novēlota tā rīcība, ja

***

Татьяна Никонова, "блогер, феминистка, секс-просветительница": "До феминизма нам еще идти и идти, и за это время он еще десять раз изменится и будет очень сильно отличаться от того, что мы сейчас называем им. На вопрос «а будет ли там секс?» можно дать только один ответ, вполне категоричный и верный. В том виде, в котором мы сейчас представляем секс, что мы вкладываем в это понятие — такого секса, разумеется, уже не будет. С этим сексом уже практически покончено"

Антон Котенев, публицист: Прежде всего, я согласен с тем, что мужчины не должны говорить о феминизме, не должны называть себя феминистами, ведь угнетенные могут сказать за себя сами. Это гораздо лучше, чем когда изнеженные хипстеры пытаются защищать мигрантов, а мужчины рассказывают женщинам, что такое феминизм. (...)Вторая причина, по которой мне кажется это обсуждение странным, если мы говорим о харассменте, то одна из самых вопиющих историй, случай Кевина Спейси, — там вообще не было никаких женщин. А дальше я согласен с Татьяной Немировой, у меня такая же точно позиция, я считаю, что при феминизме секса не то, чтобы не будет, его будет просто гораздо меньше — наверно, процентов на 80.

https://lenta.ru/articles/2018/10/08/femsex/

(bez jebkādiem viedokļiem, man vnk sajūsmina, kā tas skan)
[info]chimera
Oct. 17th, 2018 @ 09:56 am (no subject)
Man reizēm ir tāda sajūta, ka visi notikumi dzīvē ir kā akmentiņi, kas iemesti kādā mirklī, un to viļņošanās ir jūtama ilgi pirms un ilgi pēc; un tad, kad tu esi vilnī, tu zini tikai to, ka tas vilnis tur ir, bet ne to, vai šis vilnis atnāk vai aiziet
Vai šī trīsošā sirds ir no tā, ka manī kaut kas piedzimst vai nomirst

Un, ja samiedz acis un ieklausās, var mēģināt sajust, ko šis vilnis man saka, kāds ir tā stāsts; it kā ceļš uz kaut kurieni atspoguļotu sevī arī to "kaut ko", pie kā tiks nonākts

Un tad vēl mēdz būt tā, ka notikums, kas šķiet pavisam aizmirsies un citāds, atgādina par sevi, uz mirkli izsitot pamatu zem kājām, vai kad nākotnes un pagātnes viļņi saduras, uzsitot šļakatas un aizcērtot elpu, un no malas šķiet, ka tu slīksti, stāvot pavisam drošā un sausā vietā

(Un varbūt ir arī tā, ka reizēm tas notikums ir nevis tas, kas bija vai būs, bet tas, kas varēja būt, bet nebija; tie iesit pa tevi no sāniem, no tavas esamības puses, par kuru tu iepriekš pat nezināji, tu ej pa šauru gaismas aizu starp divām blīvām klintīm un garāmejot pieskaries, nobrāz pirkstu kauliņus, brīnies, kā tas nākas, ka tas nav tevi satriecis lauskās, nespēj pastiept plaukstu līdz tai otrai sev, kas varbūt pieļāva kļūdu, bet viņas kļūda bija labāka nekā tava pareizība)
[info]honeybee
Oct. 17th, 2018 @ 12:40 am (no subject)
Kaut ko padarīju. Iekļāvos. Hmmm, pašai brīnums.
Arlabunakti, mīļā ciba, mans patvērums un stiprā pils.
[info]krii