Dec. 10th, 2018 @ 09:50 pm slimiņš smejos
gar ausīm lokās: Heatmiser - Mic City Sons

L. pirms oktobrī bija Parīzē, kur nopircis kaut kādas kakla pastilas.

tagad, man sāp kakls un es eju uz virtuvi pakaļ lielajai halls konču pakai, a šis 'kāpēc tu nelieto tās PARĪZES tabletes? tās ir labas, dārgas PARĪZES zāles' un es tā sasmējos, kaut kā atcerējos to Vērdiņa dzejoli par to tanti. es viņam tāds 'draudziņ, a kāda jēga, tās taču ir HOMEOPĀTISKĀS TABLETES, tu ko, tevi taču vienkārši APPISA tur', taču šis tik turpina kladzināt - Parīze, Parīze. galu galā atņēma manus hallsus un tagad sēžu ar tām smalkajām pastilām. vēl pakaļ nokliedzu, lai nākamreiz atnes man fucking BAHA ZIEDUS
[info]grizlii
Dec. 10th, 2018 @ 11:37 pm Dark Sandar: At the Ribbon Factory [30 tracks; 3h50min]
Tags:

Šī pleiliste ir sastādīta lielākoties no Bena seta, ko viņš spēlēja mūsu noliktavas reivā šī gada maijā. Lielākoties, jo Bens ir no tiem snobiem, kas mūziku iegādājas ierakstu veikalos un spēlē no viniliem, tāpēc arī liela daļa gabalu šeit ir pat 20 gadus veci. Ne visu, ko viņš spēlēja, es varēju pēcāk dabūt rokās digitālās versijās. Tas joprojām ir mans pirmais un vienīgais īstais reivs, kurā esmu bijusi klāt, sākot no organizēšanas, pašas ballītes un epiloga. Atceros, ka Bens spēlēja no četriem līdz sešiem rītā, viņu nomainīja Hande, kas spēlēja visātrāko un visčornāko industrial, un man likās, ka es pēkšņi esmu atgriezusies onlainā - no jumta logiem lija jau iekšā saules gaisma, es pamanīju, ka man apkārt ir ap 200 cilvēku, kuru kolorīts variēja no sievietēm, kas likās tikko iznākušas no saviem sitijas ofisiem līdz drags stringu leotardos ar milzīgām mākslīgajām skropstām, apkārt riņķoja baloni, un es spēju vien Benam noelst, ka bija zajebis, jo tik ļoti aizmirsusies uz deju grīdas es nebiju sen, ja vispār jebkad. Man viņi visi drusciņ pietrūkst.

Spotify
[info]miligrami
Dec. 10th, 2018 @ 06:32 pm slimiņš domāju
gar ausīm lokās: arca - reverie

tas tomēr ir dīvaini, ka vairums par 'normāluma' metru uzskata citu, ne savas pieredzes.
[info]grizlii
Dec. 10th, 2018 @ 06:42 pm letālie zaķi
Pēc viņa nāves ķermenis sadalīts ar zāķi, turklāt klātesošajiem lūgts ieslēgt skaļāk mūziku, lai slāpētu citas skaņas.
src
[info]dooora
Dec. 10th, 2018 @ 04:51 pm (no subject)
- Atvadu sangrija Madridē. Izklausās pēc sakāpināti melodramatiskas filmas nosaukuma.
- Jā. Sižets varētu balstīties Tečeres un Franko slepenās mīlas stāstā.
[info]krii
Dec. 10th, 2018 @ 05:29 pm (no subject)
Nē, nu tajos Gourmet konservos pilnīgi noteikti ir heroīns. Ne no vieniem citiem konserviem kaķis neizdara ko tādu kā iegulties ar sakrustotām ķepām sarullēta paklāja rievā, murrāt un tad aizmigt, apskaujot savu seju. Pilnīgi high.
[info]iive
Dec. 10th, 2018 @ 02:02 pm (no subject)
Atvadu sangrija saulē un putekļos.
[info]krii
Dec. 10th, 2018 @ 02:30 pm (no subject)
Tiem, kas nedaudz senāk komentāros gribēja lekciju par dzīvnieku aizstāvības ētiku: var atnākt parīt, trešdien, 18:30 un Žaņa Lipkes memoriālu. Es tur runāšu ne gluži par šo, bet prelimināri par jautājumiem, kas jāsakārto, lai līdz tam tiktu; ētika vs politika, kantiānisms vs konsekvenciālisms; otrajā lekcijas daļā par Pīteru Singeru (ar lielu cieņu). Tā būs 2. lekcija jau iesāktajā sērijā "Ētisku sistēmu vēsturiska izpēte" (pirmajā bija par Gandiju; trešajā būs par Bernardinu). Sīkākas ziņas Lipkes facebook lapā. Ieeja brīva. (Atvainojos par reklāmu; man nav citur, kur ierakstīt.)
[info]avralavral
Dec. 10th, 2018 @ 01:33 pm Man vajag atvaļinājumu
Ierasties uz pirmdienas sapulci bez krūštura - ček.
Ir sasniegts nebijis noguruma līmenis.
Vēl sešas dienas, bet galva pilna puņķiem. Jūtu, ka lidojums nebūs viegls.

UPD Lai nebūtu pārpratumu - krūštura neuzvilkšana ir tieši saistīta ar noguruma leveli, nevis kaut kādu motīvu vai vēl sazin ko.
[info]oblica
Dec. 10th, 2018 @ 01:04 pm decembris

dzīve un sadzīve internetā ir aizraujoša. ir cilvēki, ar kuriem neesi komunicējis gadiem, bet kuri randomly tevi atbloķē/nobloķē/atbloķē feisbukā. un tad ir cilvēki, kuri paši nav klabā, bet pēkšņi atrod tava klaba vairākus gadus vecos ierakstos savas, pirms ~9 gadiem tusējot, pazaudētās lietas.
[info]inese_tk
Dec. 10th, 2018 @ 11:35 am (no subject)
Pēdējais brančs Madridē. Sarkanvīns un skumjas.
[info]krii
Dec. 10th, 2018 @ 09:57 am (no subject)
gar ausīm lokās: Low - Lullaby

Man šķiet, ka dīvainākais, ko antro studijās man ir mēģinājuši iemācīt, ir "there is no magic"

Un tas ir tāds - nu, tāds dīvains mācīšanas paņēmiens. "It feels almost like... but of course there is no magic"
Vai "there is no magic, but have you read xxx?"

Yeah right. Priekš cilvēkiem, kas uz katra soļa ir gatavi apšaubīt biomedicīnas, pozitīvisma un universālisma patiesības, thou doth protest too much
[info]honeybee
Dec. 10th, 2018 @ 06:01 am pārmaiņas vajag, vienalga labas vai sliktas
”Es vēlos skaidri pateikt, ka Aldis Gobzems pašreiz ir tas kandidāts, kurš ir jāatbalsta kā Latvijas Ministru prezidents, jo vēlētāji skaidri ir pateikuši, ka viņi vēlas pārmaiņas.” (Ainārs Šlesers)
[info]nistagms
Dec. 10th, 2018 @ 12:46 am (no subject)
Tags:

tvnet: Arvien biežāk roņiem degunā iesprūst zuši
[info]inese_tk
Dec. 9th, 2018 @ 08:51 pm (no subject)
Autobusa biļete no Ģīmjiem uz Raganu.
[info]otrkart
Dec. 9th, 2018 @ 08:00 pm svētceļojums
gar ausīm lokās: meredith monk - the tale

skates rītā iekļuvu sastrēgumā.

biju gulējis pusotru stundu un jau stundu atpalicis no grafika. skrēju uz pirmo transportu, kas nāca - trolejbusu. sen nebiju tik agri braucis uz skolu. nezināju, ka ceļš aizņems pusotru stundu ierastās pusstundas vietā. pirmo ceļa trešdaļu kritu panikā. domāju, vai varu lekt ārā un aizskriet uz tramvaju, skatījos atiešanas un pienākšanas laikus, bet neviens variants nešķita tā vērts. otro trešdaļu pavadīju pilnīgi izmisis, bezpalīdzīgs, nelaimīgs, dusmīgs, sakostiem zobiem, pret logu atspiestiem deniņiem, salstošu asariņu kreisās acs kreisajā kaktiņā, šaurā krātiņā iespiests pūķis, kuram blakussēdētāja elkonis pie katras piebremzēšanas maigi aizskar ribas kā naža dūrienu čuksti. gribēju arī čurāt. biju pārsteigts par emociju intensitāti. nezinu, kā es nenorāvos no savas garīgās siksnas. biju gatavs kliegt, sist, raudāt, izdauzīt logu, blakussēdētāju izspert no viņa vietas un piečurāt bikses, bet sēdēju un skatījos, kā ekrāniņā blakus pasaules slavenajām gleznām pulkstenis maina minūtes. kad uzsprāgu, no manis izsprāga nevis sitiens un čuras un kliedziens un asaras, bet ņirga. ņirga par savu sajūtu bezjēdzīgumu. kad to apjautu, varēju mierīgi elpot. kad beidzot izkāpu, es histēriski neskrēju uz skolu, bet apņēmīgā gaitā gāju kārt darbus. un pat divi nolauztie urbja uzgaļi, mēģinot skolas sienā izurbt caurumu, šķita uzjautrinoši.

bet sabiedriskais transports tagad šķiet bīstamāks. es noteikti nebiju vienīgais, kurš knapi nenorāvās no ķēdes.
[info]lmr
Dec. 9th, 2018 @ 05:37 pm (no subject)
ja nemaldos, tad artēmijs ļebeģevs kādreiz rakstīja postus par to, ka, ja iemetīsi televizoru vannā - vienkārši dzīvoklī izšaus korķus
[info]martcore
Dec. 9th, 2018 @ 04:06 pm (no subject)
Pagatavoju kubiešu ēdienu picadillo ar visai neparastu sastāvdaļu kombināciju, plus vēl arī sacepu no kaut kādas aizvakardienas pārpalikušās vistas filejas, ko pirms tam samarinēju ar ķiploku, laimu un saldo čili mērci, visa māja smaržo tik fantastiski kā vēl nekad. Ahhhhhhh.
[info]dominika
Dec. 9th, 2018 @ 12:01 pm (no subject)
"What is this sh*t about Bielefeld being non-existent?"

Par to ir vesels šķirklis, kas tikai pastiprina aizdomas
https://en.wikipedia.org/wiki/Bielefeld_Conspiracy
[info]avralavral
Dec. 9th, 2018 @ 10:40 am (no subject)
Palmās dzied strazdi, droši vien tie paši, kuri augustā pameta Latviju.
[info]krii
Dec. 9th, 2018 @ 10:10 am (no subject)
Tolēdo cietoksnis, ūbeles dūdo, migla pār upi jau izklīdusi.

Skaistu jums otro Adventi, mīļie.
[info]krii
Dec. 9th, 2018 @ 08:57 am (no subject)
kāpēc es pa rīgas centru braucu tikai gultā un zem segas vēlu vakaros/naktīs, brīvdienās vai mokās un sakostiem zobiem?

tāpēc!


es jau nu nebūšu tā, kas klaigās: aizliegt awto!; visticamāk, lielāko daļu tur sastāda cilvēki, kas rīgā nedzīvo, bet strādā (jokaini, protams, ka cilvēki no zeļošas un latviskas provinces trauktin traucas uz sauronisko ušaka rīgu; vai tad pašiem nav druvu, ko apart *nostājos pozā), bet fakts paliek tāds: kopš apgādājos ar auto, rīgas centrā dienas laikā esmu sastopama labi ja reizi divos mēnešos, ja dzīve ļoti piespiež. izrādās, ka visu pārējo var dabūt un atrisināt tāpat, nemaz uz to nedodoties.
[info]chimera
Dec. 8th, 2018 @ 08:49 pm (no subject)
protams, incanti, ka cilvēki izdomā 16 dažādus genderus, bet neizdomā 16 dažādus temperamenta arhetipus, paliekot pie ekstravertiem un sangvīniķiem
es esmu introverts ar svētām dusmām, taču kaut kur varbūt ir ekstraverts ar ikonu rokās
[info]martcore
Dec. 8th, 2018 @ 06:45 pm (no subject)
Ibumetin 2000
[info]neetiski
Dec. 8th, 2018 @ 05:44 pm (no subject)
Tags:

irāņu kino* vietā skatījāmies ūtoja, 22. jūlijs. beidzot kāda laba stīvena kinga ekranizācija!

atceros, ka pāris dienas pēc notikuma braucām uz līgatnes dabas takām. tur vietējas nozīmes transportā pret mums pagriezās kāds vietējas nozīmes 40+ saburzīts alkāns un priecīgi sacīja, sak, norvēģu puikam jāuzceļ piemineklis.

(ar to es negribu teikt, ka latvieši būtu īpaši stulbi vai nežēlīgi, gan jau tikpat stulbi un nežēlīgi, cik visi pārējie)

*gan jau labi, ka tā, jo, lai man piedod džafars panahi, viņa filmu disidentiskā kvalitāte krietni vien pārsniedz māksliniecisko. principā viņam būtu jāpriecājas par irāņu valdības banu kā lielisku reklāmtriku. also, kurš negribētu izciest mājas arestu personīgajā trīsstāvu villā kaspijas jūras krastā?
[info]chimera
Dec. 8th, 2018 @ 05:33 pm (no subject)
es domāju, ja cilvēki LV vairāk runātu par savām mentālās veselības problēmām, tostarp atkarībām, apsēstībām, personības un ēšanas traucējumiem, tad mazāk būtu ķengāšanās un gānīšanās u.c. negatīvo katedrāļu. jo visbiežāk negāciju pamatā ir slikta pašsajūta.
viegli nav uzklausīt ne vienu, ne otru, protams, bet pirmo ir grūtāk pateikt un vieglāk saprast.
[info]lilja_brik
Dec. 8th, 2018 @ 03:42 pm Parīze
https://youtu.be/Kdj5JFRm-Ok
[info]dooora
Dec. 8th, 2018 @ 03:41 pm (no subject)
krutais irāņu filmu kanāls youtubē, protams, nobanots (bet es jau daudz ko paspēju noskatīties, ha). nekad vairs neko nelikšu cibā, pārāk daudz sliktu cilvēku (sliktāku par mani)

varētu pāriet uz klaji aizvainojošu un skaudību raisošu lietu rakstīšanu only, bet diez cik ilgam laikam pietiktu pulvera
[info]chimera
Dec. 8th, 2018 @ 12:26 pm (no subject)
videospēļu izklaides industrijas pusgrāvēja ar nosaukumu just cause 4 lietā, pirmkārt, ausīs līksmi nozvana šis square enix iemīļotais motīvs - par to, kas sižetiski notiek spēles pirmajā daļā, mēs tev pastāstīsim otrajā, bet visdrīzāk - nekad

patiesībā, tas nav slikti, mēs taču cīnamies pret korporāciju "melnā roka". interesanti, par ko gan var domāt korporācija, kas sevi šādi nosauc, kādu reakciju, izņemot pizģuļej, tā gaida no apkārtējās pasaules? varbūt tai ir ilūzijas, ka pārējā pasaule to uzskatīs par palīdzības fondu aparteīdā cietušajiem vai bankrotējušo skurstenslauķu aliansi? korporācija "melnā roka" cenšas realizēt projektu ar nosaukumu "illapa". varbūt ne tik slikti, kā "black hand", bet, čuvaki, "illapa" arī izklausās ļoti hujova. lūk, arī nepieciešamā motivācija nekad neklausīties brīfingus.
[info]martcore
Dec. 8th, 2018 @ 12:34 pm (no subject)

jums arī ir tā, ka jāsāk raudāt katru reizi, kad iedomājaties par to nenormālo kalnu, kas vēl ir priekšā studiju sakarā?
[info]deloveja_kundze
Dec. 8th, 2018 @ 01:42 am decembris
gar ausīm lokās: Neurosis - Fire Is the End Lesson
Tags:

ko darīt kopīgā neplānotā brīvdienā, kad ir tikko sācies atkusnis, viss ledainā, slidenā šļurā un biezā, gandrīz necaurredzamā dūmakā?
braukt uz ļoti reljefainu tēvzemes nostūri, kas izslavēts ar tāliem skatiem un skaistām ainavām, lai kāpelētu pa stāvām, slidenām nogāzēm.
es jau ieliku kalendārā, ka mazliet gaišākā un skaidrākā gadalaikā jābrauc vēlreiz. agrs pavasaris ar tikko plaukt sākušām lapiņām, varētu būt ideāli.

Drusku pilskalns )
[info]inese_tk
Dec. 8th, 2018 @ 12:40 am decembris
Tags:

šodiena man iemācīja to, ka, ja ir svaigi nopirkts jauns aķis, tad gadījumā, ja kūpēdama sairst ģeneratora siksna, ir iespējams aizbraukt no cirka līdz salaspilij tikai ar aķi, bez ģeneratora palīdzības.
[info]inese_tk
Dec. 7th, 2018 @ 08:42 pm sankilota piezīmes
māšele jau aizskrēja ieņemt pili, es pēc brīža pievienošos, man vēl tikai pāris pamatlietas jāapgūst.

Basique
[info]dooora
Dec. 7th, 2018 @ 03:28 pm (no subject)
: The thin line between suicidal and homicidal
gar ausīm lokās: PJ Harvey / The Letter

Aizgāju, bļaķ, uz bodi, pats ņevjebenna tāds lepns, ka visu atcerējos, ko bija plānots pagādāt.

Atnācu mājās. Jā, nu lieliski, ka kaķim konservu paņēmu. A ikdienišķos cepumus?, tie tur pussauja palikuši! Lieliski, krabju smēru brokastīm paņēmu, a kur maize, kam viņu uzsmērēt virsū? Pusdienām savācies produktus, nu malacis, lepojamies, a čili pastu kurš iedomājās paņemt? Ko tur to visu tagad, ar kečupu ēst?

Attaisu tabakas paciņu, tabaka pilnīgi sausa, viņi to paciņu ko, pēc pieciem gadiem kaut kādā noliktavas kaktā atrada?

To, ka sataisījos miljons drēbju kārtās, kā jau nākas pēc kalendāra, bet tur ārā riktīgs pavasaris – to pat nepieminēšu.
[info]vistu_zaglis
Dec. 7th, 2018 @ 02:52 pm (no subject)
Esmu atradusi Madridē tirgu, un tirgū esmu atradusi leti, pie kuras ēst austeres ar baltvīnu par 5 EUR porcijā.
[info]krii
Dec. 7th, 2018 @ 03:34 pm (no subject)
mūsu jaunmājas meistaru brigāde ir ļoti nemeistarīga. protams, viņu vadītājs ir bijušais vēsturnieks, vajadzēja nojaust.
nedēļu dzīvojam ar viņiem ciešā sadarbībā, jo vēl nav pabeigts salons, kur nu viņi rosās. tā var vēl labāk novērot viņu paradumus vai netīšām noklausīties sarunas.
bet nu - normāli četrdesmitgadnieki, kas klausās klasiku, nabu vai lr1, apspriež Kersti Kaljulaidi prezidentes amatā, ēd avokado, lieto vārdus "atģist", un ir Ūpja labākie draugi. vakar vakarā, skrūvējot un plānojot plauktus, bija arī neliels Māra Šverna singalongs.

(citās ziņās - labākā nedēļas teiciena žetonu veltu savai ārstei, kura, apzīmējot normāla izmēra krāniņu, lietoja frāzi "tāds jau nu nebūs kā gailenīte sūnās jāmeklē")
[info]au
Dec. 7th, 2018 @ 01:01 pm (no subject)
Darbdienā pulksten vienos brančot ar alu un vīnu Madridē šķiet pilnīgi normāli. Es gan tā nedaru, es sēžu serbeserijā ar jau trešo balto kafiju un prokrastinēju savu referātu par 16. gadsimta spāņu protofeminismu, blenzdama uz vietējiem.
[info]krii
Dec. 7th, 2018 @ 12:28 pm (no subject)
Kas, nez, ir šī dziņa darīt pilnīgi stulbas lietas. Piemēram, ietīties pufīgā putekļainā aizkarā, lai skatītos sniegā, labi. Zinot. Cik liela ir mana alerģija no putekļiem. Tagad kņud visa āda, par laimi uzgāju klaritīnu zāļu atvikltnē. Bet nu. Bet sniedziņš tik jauki virpuļoja un baltā aizkarā starp lampiņām stāvēt šķita vajadzīgi.
[info]iive
Dec. 7th, 2018 @ 11:42 am (no subject)
https://www.quora.com/Is-Latvia-a-good-place-to-live
[info]chimera
Dec. 7th, 2018 @ 01:07 am par modeļu sejas izteiksmēm
gar ausīm lokās: Moondog - I'm This I'm That

ir vismaz viena lieta, ko man būtu vērts pamācīties no modes fotogrāfiem... vispār, man modes fotogrāfija nepatīk, bet šī viena lieta ir tā, ko man ir jāmēģina paņemt - modeļu sejas izteiksmes... paņemsim, teiksim, Stīvenu Mīselu - modeļu sejas izteiksmes ir lieliskas.... tās ir pilnīgi blank... tajās nav nolasāms ne mazākais domu grauds... nemaz nerunājot par ne tik augstās modes fotogrāfijām, kur 100% visām modelēm sejas izteiksme ir 'ņem mani, kamēr karsta'... es vienmēr esmu cietis no modeļu trūkuma, bet kad atnāk meitene un uztaisa dakfeisu vai 'atšauj' dibenu, fotosesija beidzas krietni ātrāk, kā gaidīts, meitene dabū pāris bildes, ko ielikt FB, bet vairāk mēs nekad netiksimies...

viens no foto projektiem, ko plānoju atgriežoties mājās - [brīdinu, ka nekas oriģināls tas nav] klasisko gleznu citāti lielformāta fotogrāfijā... un ja paskatāmies sieviešu portretus renesances laika gleznās (sevišķi ziemeļu renesances), tad tieši šādas sejas izteiksmes es gribu savām modelēm... būs grūti... bet skaisti...
[info]lord