jan09 draugiem un ne tikai tiem's Friends [entries|friends|calendar]
jan09 draugiem un ne tikai tiem

[ userinfo | livejournal userinfo ]
[ calendar | livejournal calendar ]

[23 Oct 2019|08:48pm]

aizliegts_v
Rammstein - Mein Herz Brennt Piano Cover by Anastasiya Vlasyuk
1 comment|post comment

[23 Oct 2019|07:00pm]

zum
Es vispār tādu skaudību neesmu sapratusi. Ja man nav, tad nav, tad es priecājos, kam ir, nevis skaužu. Laikam tā bija mana problēma, ka man citu kurpēs grūti ielēkt.
post comment

Croissant Wanted [23 Oct 2019|01:05pm]

pajautaa

[svari]
Pēkšņi no visiem lielveikaliem (Max, Rimi, Elvi, Mego) pazuduši kruasāni vulgaris, vai esat pamanījuši? Tā vien šķiet, ka visām ķēdēm ir viens piegādātājs. Protams, ka preču izlicējas tikai rausta plecus, viena vien izteicās, ka piegādātājs varētu būt "Latvijas Maiznieks" (tiešām kaut ko vēl neražo Lietuvā?)

Vai kādam ir kāds info?
3 comments|post comment

[23 Oct 2019|10:10am]

missalise
Naktī sapņoju, ka es kaut ko daru kopā ar savu ģimeni, bet tajā pašā laikā pamanu, ka jau ir deviņi no rīta - attiecīgi - es drausmīgi kavēju darbu, uz kuru no mājām man ir jāiziet jau divdesmit pāri sešiem. Bet es nespēju pateikt nē savai ģimenei, tāpēc palieku ar viņiem. Bet īsti nezinu, kā es to visu paskaidrošu darbā. Biju patiešām priecīga, no rīta pamostoties un konstatējot, ka neko es neesmu nokavējusi.
post comment

[23 Oct 2019|07:08am]

zum
Hamburgas ierēdņu pensiju fonds pajautāja, vai bezdarbnieku pabalstu esmu saņēmusi. Jāuzraksta kā ir. Sūdu uz kociņa, es esmu saņēmusi, kāds pabalsts, bērnu vēl nozog. Policejiskā patvaļa un nelietība.
post comment

par plānošanu un mērķtiecību [23 Oct 2019|07:11am]

indulgence
Primitīvā, vienkāršā sabiedrībā var atļauties visai sarežģīti plānot, jo dzīves plūdums ir aplam lēns. Sarežģītā sabiedrībā rezultātu dod vairs tikai vienkārši plāni. Savukārt pārsarežģītā sabiedrībā praktiski nekāda plānošana, pat īstermiņā, vairs nedod rezultātus, jo viss mainās pārāk strauji, jo ir pārāk daudz blakus faktoru, kas ievieš korekcijas. Nepaspēj rīta kafiju izdzert, kad jau kaut kas mainījies – kādas te vairs stratagēmas? Tāpēc nav brīnums, ka ļaudis atslābst un zaudē interesi ne tikai par kādu nebūt mērķtiecīgu darbību - ne tikai par savas dzīves plānošanu, bet arī par vēlamajiem rezultātiem kā tādiem. Kā būs, tā būs. Vērtības, par kurām iepriekšējās paaudzes “uz ežiņas galvu lika”, tagadējām kļūst aizvien vienaldzīgākas. Tā kā pasivitāte, neorganizētība un vienaldzība ir visnotaļ dabiskas daudzveidīgās sarežģītības sekas. Attiecīgi, iepriekšējo gadsimtu idejas, kas orientēja cilvēku uz aktivitāti, pašorganizēšanos un entuziasmu, pamazām izčākst, jo zaudējušas aktualitāti un drīz būs plauktiņā pie Renesanses un Apgaismības archīva. Kur perifērijā, kur sabiedrība vismaz daļēji saglabājusi robustākas struktūras, ir kas par šiem pocesiem šausminās un mēģina pretoties, taču tas ir kā ar tenisa raketi mēģināt paisumu atvairīt.
4 comments|post comment

Milestones [22 Oct 2019|11:56pm]

217
Šovakar beidzot iesāku krāsojamo anatomijas grāmatu. Pirms tam pāris mēnešus mudīju vienu vienkāršu anatomijas/fizioloģijas grāmatu - gan patrāpījās ceļā brīvdienas lv, gan fokus kādu brīdi bij uz privātstundām, bet galvenokārt vilku tik ilgi, jo aptuveni vidū sapratu, ka man viņa neizsakāmi riebj, jo trūka vajadzīgu detaļu, daudz kas bija izskaidrots virspusēji, tikai pieminot, tā ka pazūd jēga un nevar salikt kopā ar kopējo bildi, vai arī rakstītais bija murgains un bez jēgas. Sākumā vēl skatījos papildus materiālos, lai saprastu/apgūtu izlaisto/nesaprotamo, bet tad sapratu, ka tai grāmatai neuzticos un pēdējās nedēļas, divu laikā izskrēju atlikušajam cauri, lai vnk var sākt normālāku grāmatu.
post comment

[22 Oct 2019|09:19pm]

ilona_pop
Viss ir slikti. Jo nemāku komunicēt.

smart device dumbness [22 Oct 2019|09:02pm]

gnidrologs
Un vēl nācās/sanāca beidzot iegādāt planšetīti, kas jobanajā stundīgajā komjūtā tomēr ir zelta vērta lieta. Pirmajā pāris dienās pat neapjautu, ka jau esmu pusceļā, lai gan pamatā ķimerējos ap tizlajiem androīda settingiem. Šajā sakarā jautājums. Vai tām lietām nevar nokačāt un iestellēt kaut kādas hakotas, tvīkotas versijas for non-zoomers, ar mazāku korporatīvo bullšitu (bet lai paliek basic funkcionalitāte) + normālākais variants priekš korektas latviešu valodas, lai nav jādara piecpadsmit darbības garumzīmes ievietošanai tekstā?
6 comments|post comment

[22 Oct 2019|08:43pm]

gnidrologs
Vai visi anglojazičnie Latvijā ir nenormāli skaļi savā savstarpējajā verbālajā saziņā kā četrotne, kas sēdējā līdzās man pirmajā tramvajā piektdienas vakarā. Neizskatījās pēc dzērājiem, jauni cilvēki, pēc sarunas spriežot kaut kādi sociāli aktīvi studenti, vismaz viena aziāte, bet vispār pēc valodas varēja būt amerikāņi. Izkāpa pretim Operai, gan jau baigā zelta jaunatne. Divas zievietes. Man ta ir ar ko ausis aizžmiegt, bet pēc apkārtējo nīgrajiem skatiem logu virzienā varēja saprast, ka zajebaļi urlas. Kur tad augstā Rietumu kultūra vs atpakaļrāpulīgajiem austrumeiropiešiem?
Vēl labāk, pēc tam, kad šie izkāpa, tajā vietā iesēdās kaukāc pusaudzis, kas izskatījās kā izspļauts Tadžū no Viskonti 'Nāve Venēcijā' un es kā vecs pervs sapratu, ka laiks nomirt no jobanā mēra kā jau dekadentās vietās pieņemts.
2 comments|post comment

[22 Oct 2019|04:33pm]

martcore
"disco elysium" vismaz sākumā reāli dižena ar ultralabiem momentiem
tiesa, pagaidām es noziedzniekus neesmu atradis
es viņuas arī īpaši nemeklēju - es meklēju un atradu stikla taras pieņemšanas punktu, tukšās pudeles, lūk, krāsaino metālu vēl nedaudz
ne visi saprot noir detektīva iekšējo pasauli
1 comment|post comment

[22 Oct 2019|02:28pm]

negaisiic
Nu kā, kā Selga joprojām nav iemācījušies izcept auzu cepumus, kas negaršotu pēc sodas??
Kas tas vispār ir par sviestu?
3 comments|post comment

[22 Oct 2019|12:26pm]

ilona_pop
Es nekad neiemācīšos braukt ar auto. Vismaz ne ar mehānisko.
Arī apraudāties braukšanas stundā ir awkward, instruktors tomēr nav dziedāšanas skolotājs/psihologs, kurš attiecīgi reaģē un cenšas nomierināt.

Gribas siltumu

#TehniskuIemesluDēļ [22 Oct 2019|12:36pm]

svesinieks

Atļausiet vēl mazliet pakurnēt par pasaules netaisnību. Tā kā esmu visai cienījama gadagājuma auto īpašnieks, tad ik gadu rudens atnāk ne vien ar ābolu tartēm, kaimiņu dāvātiem kartupeļiem, zinību dienu, lapu grābšanas festivālu un citām tīkamām aktivitātēm, bet arī tehniskās apskates apmeklējumu un tam sekojošu autoservisa pakalpojumu izmantošanu. Un katru reizi man neatstāj sajūta, ka daļa no tehniskās apskates ir huiņa.

Daļu no pārkāpumiem es varētu saprast – lisas riepas, nedegoši bremžuguņi, nestrādājošas bremzes u.c. lietas, kuras vairāk vai mazāk ietekmē gan manu, gan citu pilsoņu drošību ceļu satiksmē. Un tad ir lietas, kas, iespējams, neliecina par autovadītāja īpašu rūpību, bet uz citiem satiksmes dalībniekiem atstāj sliktākajā gadījumā estētiski nepatīkamu iespaidu. Piemēram:

Mazliet rūsas – vai tiešām mazliet caurrūsējis spārns, vai neliels caurums slieksī kādam nodara pāri. Vai tad mēs nevarētu mazliet pievērt acis uz rūsas grumbu vagoto seju auto aizvadot savus pēdējos gadus. Laukos bērnībā braucām ar auto, kuriem nebija nedz spārnu un arī sliekšņi bija tikko nojaušami, vai drīzāk par tiem priecēja vien atmiņas – un nebija ne vainas auto nepārlūza uz pusēm vien, iespējams, zaudēja savas labās aerodinamiskās īpašības.

Rokasbremze – šķiet, ka manam auto stāvbremze pilda tikai vienu vienīgu funkciju – tā ir lieta, ko katru gadu tehniskajā pārbaudē man liek sataisīt un pēc tam atkal laimīgi par viņu aizmirstu, līdz nākamajā gadā inspektors atkal skatās uz tablo un saka, ziniet Jums mazliet pietrūkst. Šķiet tādu pašu funkciju pilda arī aizmugurējais miglas lukturis, bet tas vismaz nomirst ievērojami retāk.

Drošības jostas aizmugurē – tur retu reizi apsēžas kāds cilvēks un arī tad viņš nekad nepiesprādzejas. Turklāt liekas netaisnīgi kopumā, ka pa ielām netraucēti var braukt dažādi auto, kuriem sadursme pat pie neliela ātruma ir ar lielu letālu potenciālu (es skatos uz Jums žiguļi), neskatoties uz nekādu piesprādzēšanos.

Nezinu, man šķiet, mēs visi tikai iegūtu, ja varētu ietaupīt laiku un naudu lietām, kurām ir nebūtiska ietekme uz satiksmes drošību. Kas zina, varbūt ar laiku varētu iekrāt kādam auto ar nesarūsējušiem spārniem un nesapuvušiem sliekšņiem.

3 comments|post comment

Jauna prasme [21 Oct 2019|11:23pm]

mako
Juhū!
Esmu iemācījies montēt video. Amatieru līmenī, bet ar visu, kas piederas - titriem, skaņas efektiem, pārejām starp kadriem, visādiem filtriem un krāsiņu regulēšanu...
Nez, kāds par šo prasmi būtu gatavs maksāt? Kāzu video samontēt vai youtube klipu videoblogerim... Piesakieties!
4 comments|post comment

[21 Oct 2019|08:43pm]

krii
Šodien atklāju jauna rinovīrusa sezonu - atkal iesnas, kur katra šķava sanes šķībi un ietriec sienā -, kā arī brīnišķo krievu seriālu "Кровавая барыня", īsti piemērotu rudenīgi gotiskām ainavām.
3 comments|post comment

lol [21 Oct 2019|06:48am]

gnidrologs
zaļie slaktīvisti dabon mīlestību no working class pīpļiem UK
2 comments|post comment

[20 Oct 2019|10:02pm]

krii
Ir ļoti skaists rudens, un man ir mazliet nobrucis taimkods - vairs nesaprotu, kas noticis vakar, kas pirms nedēļas vai divām. Bet ir kaut kas ļoti patīkams un baisi vilinošs tajā maigajā miglā.

Darbā atspērusies ņemos ap lietām, kuras man patīk un aizrauj, līdz ar to novārtā palikusi gūzma visādu nepatīkamu darbu, kuriem ir daudz ciešāks sakars ar manu pienākumu aprakstu un vajadzību atskaitīties pārskata periodā. Pietiekama deva sedatīvu ļauj šo apstākli ignorēt.

Apskatīju Beļcovas izstādi Mākslas muzejā - grandiozu un pārietilpīgu; tā vien šķiet, ka būs jāaiziet vēlvienreiz (vai vairākreiz)un jāpapēta sīkāk.

Pastāstīju mātei, ka uz savu prombūtnes nedēļu (20.-26. novembrī) labprāt evakuētu kaķus pie viņas, bet Ričmondam atrastu citu aukli. Viņa ārkārtīgi aizvainotā tonī paziņoja, ka vēl taču esot dzīva un kustoties, tāpēc ņemšot pie sevis Ričmondu, bet kaķus divreiz dienā iešot barot. Lai cik vilinoši neliktos paklausīt, es tomēr negribu šo iespēju izmantot, jo Ričmonds IR stiprs, bet māte - ne visai. Tāpēc jautājums par voluntieriem, kuri ar mīļu prātu nedēļu auklētu hiperpiemīlīgu un hiperaktīvu stafordšīrieša, bīgla un vēl dažu nezināmu, bet ļoti pievilcīgu šķirņu pārstāvju jaukteni, paliek aktīvs.

Kas vēl tāds neparasts noticis? Ak, jā - Maskavas forštatē, Daugavpils ielā pie Austrumu izpilddirekcijas, sajucis prātā un uzziedējis kastaņkoks. Jau otro nedēļu plaukst zars pēc zara, arī lapas jaunas sadzinis. Kā noprotu, pa vasaru viņu bija nomocījuši kaitēkļi, tādēļ pēc pirmajām salnām šis nolēma atgūt iekavēto. Izskatās, protams, daiļi, kā maijā. Bet vai viņam pietiks spēka nākamā pavasara veģetācijai? Biedri biologi, kāds ir jūsu verdikts?
14 comments|post comment

Win10 [20 Oct 2019|07:56pm]

mako
Dīvaini laptopiņš uzvedas. Ja aizver vāku, neizslēdzot pašu datoru, tad atverot, vairs neredz WiFi adapteri. Ja pārstartē datoru, tad viss ir savās vietās un strādā, rūkdams.
2 comments|post comment

goy diet [20 Oct 2019|07:33pm]

gnidrologs
Why Is The Elitist Establishment So Obsessed With Meat?
Vegetarian and vegan diets have been shown to lower overall IQ due to lack of nutrients required for brain health. This is because the human brain NEEDS fatty acids such as Omega 3 which is only found in saturated fats in meats. There is no substitute in the plant world. Saturated fats from animal protein have been shown to increase cognitive function as well as memory.
..
My theory? That meat is a cognitive enhancer as well as a strength enhancer and the elites at the UN and other globalists organizations are seeking to remove it from our diet based on lies because such a change could contribute to a dumber and weaker population that would be easier to control.

Fake meat is also highly processed and uses a complicated method to mimic beef protein structures. It can only be created in a lab and mass produced in a factory. You will never be able to make your own Beyond Meat burger. Meaning, by banning or taxing meat into oblivion and replacing it with an industrial substitute, the establishment will have made society effectively dependent on them for a significant portion of their dietary needs.

Not only do they hope to make us dumber and weaker, they also hope to make us desperately dependent.
9 comments|post comment

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]