LiveJournal for jā un nē.

View:Par lietotāju.
View:Draugi raksta.
View:Kalendāra skats.
View:Izlase.
You're looking at the latest 40 entries. Missed some entries? Then simply jump back 40 entries.

Sunday, October 2nd, 2022

Pulkstens:18:46
Vismaz A/PAR ir OUT!
15 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Pulkstens:16:52
Vienotība: Sadarbosimies ar ZZS, ja viņi norobežosies no Lemberga!
ZZS: Nav nekā vienkāršāka kā norobežoties no Lemberga, esam to darījuši jau neskaitāmas reizes!

Katrā ziņā sveicu JV un ZZS vēlētājus ar uzvaru vēlēšanās. Vēl 4 gadus varēsim būt atpalikušākā valsts reģionā! https://i.redd.it/ga99f937d0491.png
37 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Monday, September 5th, 2022

Pulkstens:16:56
Gribēju ielogoties vecā darba epastā, lai dabūtu paraugu atlūgumam, ko iesniegt pašreizējā darbā, bet vecā darba sistēmadministrators man beidzot nogriezis pieeju - pēc 3 gadiem, kuros laiku pa laikam izmantoju piekļuvi, lai paskatītos, "kā esmu to darījusi agrāk". Ļoti simboliski, jo drīzumā tiešām vairs neko nedarīšu kā agrāk.
Varbūt tu ko ierakstīsi?

Sunday, September 4th, 2022

Pulkstens:11:14
Par rudeni liecina tas, ka braucot ar riteni caur mežiņu peldēties, priedes vairs nesmaržo pēc vasaras. Tas priežu tvans man vienmēr asociējies ar sauli un bezrūpību, toties peldēties rudenī interesantāk. Ķermenī tāda forša adatiņu sajūta.
Varbūt tu ko ierakstīsi?

Saturday, August 20th, 2022

Pulkstens:07:09
Feisbuks man mēģina iereklamēt uzturēšanās atļauju Eiropā. Krieviski.
2 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Friday, August 19th, 2022

Pulkstens:10:06
Es iepriekš īsti nebiju pamanījusi tādu aktieri Kristianu Karēļinu, bet pēdējā laikā viņš man seko visur - futbola izrādē Valmieras teātra festivālā, mūziķu "kautiņā" ar saviem Gapoljeriem Sansusī, un tagad vēl raugās man pretim no reklāmas internetā un piedāvā pirkt auto un dāvanā saņemt alkometru, jo tas esot "Zašibis piedāvājums!". Varbūt tas kaut ko nozīmē, bet nevaru iedomāties, ko.
Varbūt tu ko ierakstīsi?

Thursday, August 18th, 2022

Pulkstens:13:43
.
Varbūt tu ko ierakstīsi?

Tuesday, August 16th, 2022

Pulkstens:09:06
Ejot inbox pastkastē, katrreiz uzzinu kaut ko interesantu. Šorīt, piemēram, ka Tuta apprecējusies.
Varbūt tu ko ierakstīsi?

Thursday, August 11th, 2022

Pulkstens:22:57
mums ar ikvienu cilvēku ir daudz vairāk kopīgā nekā atšķirīgā
Varbūt tu ko ierakstīsi?

Monday, August 8th, 2022

Pulkstens:19:44
Gribat redzēt kaut ko patiesi scary?
https://www.facebook.com/mrs.latvija
12 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Pulkstens:13:12
Ar atpūtu un kultūru saistītām precēm un pakalpojumiem cenas kāpa par 7,2 %, ko galvenokārt ietekmēja cenu pieaugumi barībai lolojumdzīvniekiem.
1 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Saturday, July 23rd, 2022

Doma:Kurš teica ņau?
Pulkstens:09:29
Music:Autobuss.
Pēdējais autobuss starp 2 LV mazpilsētām.
Sakāpj raiba publika - 2 sadzērušies “kretīni mūsu vecumā”, bariņš tīņu, kur īpaši izceļas dāmītes, kas sēž trijatā pa 2 krēsliem, plikām slaidām ciskām un skaļi apspriež, kā tūliņ nakšņos pie vienas no beibēm un ies dušā, jo ir tik sasvīdušas.
Tikmēr Kretīns Nr.1: No visiem džekiem, bļe, tu man tikai esi vistuvākais, nahuj, es priecājos tevi redzēt, bļe.
Kretīns 2: (drusku neveikli) Forši!
K1: Tāpēc es, bļe, citiem neteikšu, bet tev pateikšu - man ir pizģec hujova!
K2: Aizgāja pie cita?
K1: Pie Eģika, nahuj. Viņa jau tagad to, bļe, nožēlo (šī tirāde bija 5x garāka, bet grūti izsekojama).
K2: Es zinu precīzi, kam tu tagad, bļe ej cauri! Jo pats tam nahuj izgāju cauri pirms tevis. Alkohols, narkotikas, es, bļe, visu nahuj ņēmu iekšā, ko man piedāvāja, visu laiku, bļe, atpūtos, tusējos, nahuj, sevi, kā saka, netaupot, kamēr neieraudzīju Dzīves Jēgu!

(Turpinājums sekos)

K1: Kas ar tevi?
K2: Nekas, bļe, iedzēru, sašūpojos, bet nu jau, kā saka, nogāja lejā, nahuj.
K1:(tuvākajai meitenei) Tu dzīvo pilsētā X?
Meitene: Jā!
K1: Kurā ielā?
M1: ... (droši vien grimase)
K1: Es ļoti labi zinu pilsētu X, visu mūžu tur dzīvoju...
Meitene 2 jeb tāda kā barvede starp trim: Mēs arī, varētu teikt, diezgan labi zinam - dzīvojam tur visu dzīvi.
K1: ... bet jūs es tur nekad neesmu redzējis. Veco galdniecību zinat?
Meitenes: Nē.
K1: Bet mazo Maximu zinat? Tur kādreiz bija vecā galdniecība. Un blakus mājā - Dzeržinska Veikals! (dzeltens piezīme - tik labi nepārzinu pilsētu X, bet varētu gadīties, ka meitenes tad nebija dzimušas).

(Turpinājums sekos)
Saruna kaut kā izsīkst. K2 pārceļas sēdēt uz priekšu, jo ceļabiedrs aizmidzis.
Autobuss ieripo pilsētā X.
K2: (šoferim) apturēsiet šeit? (K1) Es te izkāpšu, bļe, bet tu turies, vecīt! (Izpilda to urlīgo atsveicināšanās rituālu, kur rokasspiedienam seko sasišanās ar dūrēm) NIU!
Meitenes: NIU?
Balss no autobusa aizmugures: Ņau!
Autobuss, arī neiesaistītie, izplūst smieklos.
Meitenes (rāda ar pirkstiem dažādus žestus) Ņau! Tas būs mūsu jaunais sveiciens! ŅAU!
8 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Wednesday, July 20th, 2022

Pulkstens:16:52
Gliemezis ir tāds pats kā ezis, tikai mazāks, bez adatām, un viņam apkārt ir čaumala.
Varbūt tu ko ierakstīsi?

Pulkstens:09:56
Ezis atnāca brokastīs! Un pat nenobijās, kad mēs visi 3 stāvējām viņam apkārt un skatījāmies, kā viņš rukšķēdams ņemas gar kaķa bļodiņu. Šoreiz kaķis bija paspējis pirmais. Ezim speciāli neiebēru, jo nav pārliecības, ka kaķu graudiņi ir ezim piemērota barība. Viņš vispār māk padzerties?
4 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Tuesday, July 19th, 2022

Pulkstens:20:34
Pastkastē šodien mani gaidīja žurnāls Lilita (to vairs nesauc Lilit - laikam VVC ierēdņi uzrakstījuši vēstuli) - vīramātes dāvana man dzimšanas dienā. Beidzot varēšu vairs nelasīt mazeltov žurnālu, lai uzzinātu, kā pareizi sevi mīlēt (un ka latviešu sievietes to dara totāli nepareizi), apskatītos smukas bildes un uzzinātu, ka halāts par EUR 250 is a thing utt., varēšu to visu lasīt īstā sieviešu žurnālā.
1 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Pulkstens:16:13
Pasaulē bez Kreicfelda-Jakoba slimības, lielveikalu ķēde varētu iekulties skandālā, kļūdaini uzrādot gaļas izcelsmi, un krievu karavīru filejas vietā, nopārdodot ukraiņu civiliedzīvotāju filejas. Apmēram kā zirgu gaļas skandāls, tikai vēl šizīgāk!
3 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Monday, July 18th, 2022

Pulkstens:23:57
Un virtuvē uz flīžu grīdas ir spāņu kailgliemezis, tas milzīgais!
Te nu beidzas mans “pati visu varu” feminisms, jo aizvākt no turienes es viņu totāli palūgšu vīram!
Varbūt tu ko ierakstīsi?

Pulkstens:22:24
Ravēju zemenes, līdz sāka kost odi. Man nav labā kihelkonnas skilla un kapļa, kā arī zemenes ir ļoti aizaugušas, vispār nevar redzēt, ka būtu šovasar jau ravēts, tāpēc ravēju “dzīvesziņas” stilā, rušinot, izņemot nezāles un liekot čupiņā blakus dobei, un klusībā lādoties, ka gribu šo darīt vēlreiz tieši nekad. Mēģinu izspiest vīram augstās dobes, pagaidām ir izdevies izspiest 1 gab. Tikai nezinu, vai tās zemenes tur ziemā nenosalst.
Pašā vakarā sūtīju bērnu pačurāt, un viņš sajūsmināti paziņoja, ka priekšnamā no kaķa bļodiņas mielojas ezis. Mēs viņu pirmīt drusku aizbiedējām, bet nupat ir atpakaļ, grabinās gar to bļodiņu un čāpstina kā īsts saimnieks. Bērns ir pilnīgā sajūsmā. Kaķis gan laikam nē, bet kaķis vispār konkrēto barību izbrāķēja un atstāja bļodā. Viņam garšo purina, bet to es tagad nepērku, jo nestle laikam bija sliktie. Labi, ka mēģinājumu ieviest kaut ko citu novērtē vismaz ezis. Viņš paēda, pamāja, mums kāpņu galā stāvošiem, un aizgāja savās nakts gaitās, viss tāds labi paēdis un priecīgs.
Varbūt tu ko ierakstīsi?

Pulkstens:17:18
Kad man atraksta kāds ierēdnis, lai birokrātiski piepistos uz 2 lpp. teksta, kura būtība izsakāma 2 teikumos, es VIENMĒR apskatos dokumenta sastādītāju facebook. Ja valsts pārvaldei ir laiks šķērdēt resursus, lai rakstītu bezjēdzīgas vēstules, man ir laiks viņus aplūrēt soctīklos! Parasti izskatās pēc šaurām pierītēm, kam nevajadzētu uzticēt neko sarežģītāku par slotu, kur nu vēl risināt jautājumus, no kuriem ir atkarīgi citu cilvēku biznesi.
6 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Friday, July 15th, 2022

Pulkstens:05:00
Mani riktīgi prikolī cilvēki, kas paši nav bijuši nevienā festivālā, bet komentē zem rakstiem par jauno Positivus cenu politiku, ka zīdaiņiem jau nu gan festivālos nav, ko meklēt! Pilnīgi atgādina cibu!
12 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Wednesday, June 29th, 2022

Pulkstens:19:09
Aiz virtuves loga auga apinis. Šogad to ir pavisam apēduši kaut kādi nezināmi kāpuri - no lapām palicis tikai dzīslojums, kā zaļas mežģīnes. Šodien vienbrīd taisījās uz lietu, uzpūta vējš, un visus tos kāpurus laikam nopūta zemē, jo nekavējoties ieradās vairākas zvirbuļu ģimenes, kas viņus lasīja un ēda. Mēs ar vīru diezgan aizgrābti vērojām pa logu, kā zvirbuļu mamma baro mazos, tikko lidot sākušos zvirbulēnus. Tā ka mazais sēž un mamma viņam ieliek mutē kāpuru. Nemaz nezināju, ka putni mēdz barot ne tikai ligzdā tupošus mazulīšus. Likās - izgrūž no ligzdas un viss, bet, izrādās, nē.
1 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Monday, June 27th, 2022

Pulkstens:20:30
Īstenībā tas kovids tik vien bija kā tādas smagas paģiras, tikai 3 dienu garumā. Nav brīnums, ka cibas alkoholoķi no tā nenieka nebaidās.
Drusku mainīts apziņas stāvoklis dēļ temperatūras, galvassāpes, viegls nelabums un ēstgribas trūkums. Un trešajā dienā jau praktiski ir atlaidis. Vīrs pagatavoja sev vakariņās malkascirtēja porciju, man ēstgriba vēl nav atgriezusies (ja godīgi - varētu arī neatgriezties), viss šķiet kaut kāds negaršīgs. Tikai āboli un zemenes ir ok. Zemenes tikko salasīju savā džungļu dobē veselu groziņu.
Varbūt tu ko ierakstīsi?

Pulkstens:12:14
Bet es karstuma vilni pamanu tikai šodien, jo uzreiz pēc Jāņiem beidzot arī nolikāmies ar Covid (pirmoreiz) un pavadījām 2 dienas salstot zem segas. Abi reizē ar vīru, tā ka bez kādas smieklīgas izolēšanās vienam no otra, bērnu kaut kā arī veiksmīgi atstājām vecmāmiņai, viņi pagaidām veseli.
Dabūjām visdrīzāk Placebo koncertā Siguldā, tā ka, dārgie koncerta apmeklētāji, vērojiet veselību. Viena no lietām, kas bija besīga bez idiņiem, kas nokaitināja Molko ar saviem telefoniem, bija, ka pēkšņi ir kļuvis pieņemami pūlī pīpēt smirdīgas elektriskās cigaretes. Tā ka tās bija ļoti labi saožamas, pilnīgi noteikti saelpojāmies arī svešu cilvēku izelpas uz nebēdu, un “āra pasākumos kovids nelīp” bezvēja apstākļos droši vien ir mīts.
Varbūt tu ko ierakstīsi?

Monday, June 20th, 2022

Pulkstens:15:55
Sirsnīgs sveiciens Zazim dzimšanas dienā. Pie reizes arī man. (:

Daudz laimes dzimšanas dienā!

P.S. Kaut kas tajos datumos tomēr ir ;)
17 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Saturday, June 18th, 2022

Pulkstens:17:37
Paskaidroju sešgadniekam praidu:
"Man labāk patīk puiši, tāpēc es draudzējos ar tavu tēti, un tētim patīk meitenes - es, tāpēc mēs ar viņu dzīvojam kopā un esam ģimene. Bet dažiem puišiem labāk patīk puiši un dažām meitenēm labāk patīk meitenes, un viņi arī grib draudzēties un dzīvot kopā. Tas tā nav pārāk bieži, bet dažreiz gadās. Tāpēc viņi iet gājienā ar varavīksnēm, lai pārējie cilvēki atzītu, ka viņi tā drīkst darīt. Ir cilvēki, kas negrib to pieļaut un uzskata, ka dzīvot kopā drīkst tikai meitene un puisis, jo tikai puišiem vai tikai meitenēm nevar rasties bērni. Bet es domāju, ka viņi drīkst draudzēties, ar ko grib, jo visiem nemaz nevajag bērnus, ja viņi negrib."
Tas bija pavisam easy, daudz vieglāk nekā temats "kā rodas bērni", lol, nekādi nesaprotu žagošanos ar "kā to paskaidrot saviem bērniem".
4 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Sunday, June 12th, 2022

Pulkstens:09:02
Joprojām jūtos pacilāta par vakardienas koncertu, tāpēc mēģināšu saņemties mini telefonrecenzijai.
Pirms koncerta mazliet pa jokam apspriedām, kā Boriss risinās Ukrainas himnas jautājumu, jo koncerts notika koncertzālē un šāda formāta zālē sen nav gadījies būt uz koncertu, kas nesāktos ar himnu. Vienlaicīgi iztēloties BG spēlējam Ukrainas vai vispār jebkuras valsts himnu ir diezgan grūti, joprojām. Jo himnu viņš, protams, nespēlēja, toties nokavēja koncerta sākumu apmēram par pusstundu.
Toties nospēlēja gandrīz visus vecos mīļos apolitiskos Akvarium laiku gabalus ar Krišnas attēlu fonā. Priekš manis - pilnīgs tīnības flešbeks, jo tas ir laiks, kad iepazinu šo mūziku. Tas, ko varbūt nesajutu tad, bet ļoti sajūtu vakar - cik ļoti tas viss ir par elfu dejām maija pilnmēnesī. Bet varbūt tīnībā elfu dejas vienkārši ir dabīgs esības stāvoklis, tāpēc toreiz man tā mūzika toreiz nolasījās kā mierīga un filosofiska, bez erotiskā grūva. Bet vakar es kādā brīdī gluži fiziski sajutu to grūvu, kas dažām dāmām visu koncertu lika dejot čūsku dejas.
Viņš kopumā ļoti trāpa pa kaut kādiem arhetipiem. Galu galā - kur nu vēl precīzāks rokzvaigznes avatars par Krišnu ar savu cītaru un 1000 sievām-grūpijām. Daļa no BG fenomena vismaz man ir, ka viņš savās dziesmās tik precīzi iemieso vīrišķības arhetipu. Tur ir viss - no mīlestības līdz patiesības un Dieva meklējumiem. Es varbūt jaunībā neko nezinātu par to, kā jūt vīrieši, ja ne BG. Mans vīrs saka - viņš ir retais mākslinieks, kuru klausoties ir sajūta - viņš dzied tieši Tev.
Varbūt tāpēc tās pielūdzējas, kas koncerta vidū kāpj uz skatuves ar puķēm apskauties. Es domāju vietējiem krieviem viņš varbūt arī aizpilda kaut kādu folkloras, “tautas mūzikas” nišu. Man viņš nosēžas apziņā kaut kur blakus latgaliešu tautas dziesmām (mani, piemēram, neaizkustina lielākā puse dziesmu svētku repertuāra, bet es raudu pie “Nadūd dīvsi veituolami boltim zīdim nūzīdēt).
Es domāju, ka bija tomēr labi, ka iztika bez polkovnika Vasina, kurš poehal na front utml., ko publika varbūt gaidīja, un vienīgais politiskais žests bija flautista ukraiņu krekls ar visu ģērboni. Vēl biju nezin kāpēc pārsteigta, ka bijām vieni no ļoti retajiem latviešiem koncertā, kaut gan tas droši vien loģiski, jo latvieši viņu klausās maz.
Un kurš gan vēl publikai, kas stāv kājās, aplaudē un neiet prom, pēc koncerta “piedevās” nospēlē nevis vienu, bet veselas piecas dziesmas!
4 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Pulkstens:01:07
Ja ir kāds koncerts, kas spēj padarīt cikvēku labāku, tad šodienas BG Liepājā.
Varbūt tu ko ierakstīsi?

Wednesday, June 8th, 2022

Pulkstens:21:57
Ko nozīmē, ja ceriņos atrod trīslapīti?
Varbūt tu ko ierakstīsi?

Friday, May 27th, 2022

Doma:ieviesām skaidrību
Pulkstens:13:15
Es (paceļot acis no jaunā žurnāla Ir): Tu tici, ka tas Eklons tiešām nepazīst nevienu no Attīstībai/Par?
Vīrs: Nē! Paklausies kāds viņam uzvārds E-KLONS. Noteikti Pavļuta mēģenes biedrs!

(par to, ka Pavļuts ir biorobots, kurš naktīs lādējas pie rozetes, mums jau sen vairs nav šaubu - vienkārši paskatieties uz viņu vērīgāk)
3 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Thursday, May 26th, 2022

Pulkstens:14:43
Toties Uģa Kuģa sieva mazliet izskatās pēc Īlona Maska.
6 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Pulkstens:11:48
Tas noteikti ir vienkārši bārdas rugāju efekts un dzīvē tā noteikti nepavisam nav, bet man jaunais iekšlietu ministrs bildēs izskatās stipri līdzīgs Arestovičam.
Varbūt tu ko ierakstīsi?

Friday, May 13th, 2022

Pulkstens:04:28
Redzēju sapnī, ka man jāraksta grāmatu ar nosaukumu “Nauda”. Tas bija nevis darbs, bet tāda kā misija, bet, piemēram, grāmatai jau bija vāka dizains (ko neatceros). Tā būtu it kā daiļliteratūras grāmata, bet saturētu diezgan daudz teorijas par naudas nozīmi nākotnes sabiedrībā. Es tagad jūtos kā aizmirsusi kaut ko šausmīgi svarīgi, bet pamatideja bija pārstāt piesaistīt naudas vērtību materiālām lietām kā zelts vai jebkādi īpašumi, bet piesaistīt pat ne garīgām, bet cilvēciskām vērtībām. Sapnī, kur laiki bieži vien pārklājas, šī nākotne bija jau pienākusi un man tikai būtu jāfiksē lietas, nevis jāizgudro, kā viss būs. Sapnī, piemēram, bija kaut kāda aplikācija, ar kuras palīdzību varēja monetizēt labās un sliktās domas, bet nevis kaut kādas abstraktas idejas, bet drīzāk tā kā cilvēku attiecības. Ja Tu pret kādu izturies labi, tad viņš, atbildot uz kaut kādiem testa jautājumiem, var ieskaitīt Tev naudu. Nomodā man, protams, rodas jautājums, kādi ķirzakcilvēki šo varētu pieskatīt, bet sapnī bija ļoti chill telšu pārgājiena un komūnas noskaņa. Ieguldīt bija vērts tikai mākslas darbos, jo tie ir “vienīgais naudas ekvivalents, kam vērtību nosaka cilvēki paši”. Nomodā es, protams, zinu, ka pret šo ir vairāki argumenti - nu tur, mākslas tirgus un tas, ka kapitālisms jau arī ir cilvēku radīts. Bet sapnī mākslas vērtību droši vien noteica līdzīga aplikācija, kur māksliniekam tiešā veidā ieskaita naudu par līdzpārdzīvojumu. Man liekas, ka tas “sociālā kredīta” apjoms īsti nebija ierobežots, ģenerē cik gribi kā bitkoinus. Un kur šādā sistēmā dabūt pārtiku, mājokli u.c. Maslova piramīdas zemāko slāņu sastāvdaļas sapnī nebija svarīgi, jo sapņos cilvēki neēd.
Pamodos un kādu laiku domāju, ka varbūt tiešām jāmet darbs pie malas un jāraksta tāda grāmata.
3 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Wednesday, April 6th, 2022

Pulkstens:14:18
Music:Drugstore feat. Thom Yorke - El President.
Brīvdienās izlasīju grāmatu par mūsdienu Krievijas jaunāko laiku vēsturi - Disidenta nāve . Lasot domāju, ka veselas rindkopas, piemēram, par karu Čečenijā ir vārds vārdā citējamas arī, runājot par karu Ukrainā. Grāmata ir izdota pirms 15 gadiem, kas nozīmē, ka 15 gadus mēs Rietumos teorētiski zinājām, ka Krievijā viss ir slikti, vara ir totalitāra un gatava uz visu. Tolaik apvērsums Krievijā, pēc autora vērtējuma, nebija iespējams, jo trūka atbalsta no Rietumiem - Bušs bija ieskatījies Putina acīs un saskatījis tur dvēseli. Šobrīd savukārt var gadīties, ka Kremļa propagandas mašīna jau ir uzvarējusi. 

Man ir kursabiedrene, Latvijas krieviete, kādu laiku strādājusi Maskavā, kas visu laiku postē FB krievu propagandu par karu. Vienīgais, kas viņu komentē, ir viņas radinieks ar tādu pašu uzvārdu, kas ik pa laikam iebilst, lai taču viņa piezvana saviem radiniekiem uz Kijevu un paprasa, kā viss ir patiesībā, nevis postē sviestu. Bet viņa neko neatbild, tikai turpina postēt Russia Today ziņu sižetus bez komentāriem un bez laikiem, ko neviens it kā nelasa, bet patiesībā droši vien lasa un šausminās kā es un neko nesaka. Man viņa liekas burtiski apmāta, es nevaru iedomāties, ko teikt, lai cilvēks atjēgtos. Un viņa pat fiziski vairs neatrodas TUR.

Es, protams, lasot ne brīdi neaizmirsu, ka arī grāmatas autors kā Berezovska cilvēks nebūt nav vērtējams viennozīmīgi. 90 gadu Krievijas politikas lielākā problēma droši vien bija, ka tur vispār nebija labo. Autors redz oligarhus kā vienīgo reālo spēku, kas varētu pretoties gandrīz neierobežotajai specdienestu varai. Domāju, ka Rietumos joprojām daudzi tā domā, tāpēc arī sankcijas - ar domu, ka oligarhu neapmierinātība liks viņiem atteikties no atbalsta Kremlim un noorganizēt apvērsumu. Es gan nevaru iedomāties nevienu mūsdienu oligarhu, kuram būtu ambīcijas kaut ko mainīt Krievijā. Navaļnijs neskaitās, jo nesaprotami muļķīgā kārtā sēž cietumā, turklāt viņš tā kā tiek dēvēts par "bijušo oligarhu". Pārējie šķiet labi integrējušies Rietumos vai arī ļoti lojāli Kremlim, vai abējādi, vai arī viņiem īsti vairs nav nekādas ietekmes Krievijā kā, piemēram, Hodorkovskim vai tam pašam Berezovskim, ja viņš būtu dzīvs. Vienīgie, kam tur ir resursi, lai rīkotu apvērsumu, droši vien ir paši specdienesti, bet tur rezultāts var iznākt vēl daudz šausmīgāks par Putinu, ja tas vispār ir iespējams. Tikpat iespējams, ka Putins personīgi sen vairs neko nenosaka, visa īstā politika, arī saisībā ar karu, notiek aiz viņa muguras, ēnā, līdzīgi kā aiz Jeļcina muguras 90ajos par varu cīnījās specdienesti ar t.s."laupītāju kapitālismu" jeb oligarhiem.

Katrā ziņā, iesaku, ja nav lasīta. Spoiler alert - ik pēc pārdesmit lappusēm kāds, kas varētu veicināt pārmaiņas Krievijā, mirst. Parasti vainīgs ir nezināms šāvējs.Varbūt tu ko ierakstīsi?

Pulkstens:08:53
Putins noziedzīgos nodarījumus atzina, nožēloja, bet piebilda, ka negribējis nonāvēt
Varbūt tu ko ierakstīsi?

Friday, April 1st, 2022

Pulkstens:17:22
Doomscrollings, doomscrollings, bet kas ir šis?
2 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Sunday, March 27th, 2022

Pulkstens:20:35
Skečs par ministry of silly walks šobrīd ir par manu dēlu. Vakar mēs gājām mājās un viņam pēkšņi ieslēdzās atpakaļgaita. Tas ir tā, ka skrien no kalna lejā atmuguriski un nelabi bļauj: "AAAA!" Es pat paspēju pavaicāt, kāpēc tā atpakaļgaita tik skaļa, un saņēmu atbildi, ka atpakaļgaita neesot skaļa, bet viņš pats esot skaļš, jo nevar izslēgt atpakaļgaitu. Es pamēģināju viņu apgriezt otrādi, bet tad viņš turpināja skriet atpakaļgaitā, tikai mājām pretējā virzienā, mums abiem priecīgi smejoties.
šī jezga piesaistīja dažu vīriešu suņu staidzinātāju uzmanību. Kādu kvartālu mums sekoja, es jau sāku tramīgi atskatīties, līdz sagaidīju jautājumu : "Vai viss kārtībā? Dzirdējām, ka bērns kliedz Palīgā un nācām skatīties!" Es pat apstulbu, bet paskaidroju, ka viņš bļauj tikai AAA, nevis palīgā, un dara to tāpēc, ka spēlē, ka viņam ieslēgusies atpakaļgaita, ko nevar izslēgt. Onkuļus laikam šāds dīvains skaidrojums apmierināja, un viņi strauji mainīja trajektoriju par 180 grādiem un devās mājās ar visiem sunīšiem. Bet es turpināju ceļu priecīga, ka mūsu pilsētā tik nevienaldzīga sabiedrība.
Savukārt mājās bija beigusies kaķu barība un pārāk vēls, lai nopirktu, tāpēc pabaroju kaķi ar makaronos iemaisītiem kalmāru konserviem. Jau ejot tīrīt zobus pamanīju, ka saldajā ēdienā viņš lok bērna neizdzerto kakao.
Varbūt tu ko ierakstīsi?

Friday, March 25th, 2022

Pulkstens:14:45
Dienas šitpostinga atradums - vēdiskais astrologs, kurš komentē visa starpā arī Ukrainas karu.

Mangala (Marsa)Tranzīts uz Makara Rashi (Mežāzis) ir 26. Februārī, 2022, Sestdien,plkst. 12:38, un atradīsies tur līdz 7. aprillim 2022, ceturtdiena 13:05.
Var būt ļoti pārspīlēta uzmanība un pieķeršanās pasaulīgām un materiāla rakstura tematikām. Marsam, sasniedzot tieši šo Nakšatras padu (ceturksni), var būt darīšanas ar varas struktūrām un konfliktiem visdziļākajā līmenī.
Tātad, sākot ar 22.02.2022 - Marsa un Saturna enerğijām ir potenciāls iziet ārpus kontroles.

Esam uz slidena ceļa gan tiešā,gan pārnestā nozīmē.
Bet kopējos, vissarežğītākos "Marsiāniska" rakstura notikumus, Kalapurushas Karmas Sthana (Karmas mājā) t.i. Saturna mājā,
Marss iekustinās ar savu tranzītu uz Uttara Ashada Nakshatras 1 Padu 22.02.2022 plkst. 12:42 pēc Latvijas Laika.

Universālajā lietu kārtībā Uttarashada ir saistīta ar ‘apradhrishya shakti’- spējas iegūt paliekošu uzvaru.
Enerğētiskajā līmenī Marss /Saules pārstāvētajā Nakshatrā un Saturna mājā var realizēties ar devīzi : "Mērķis šeit ir svarīgāks, nekā līdzekļi"- tā domās vara, bet tautas tā nedomās.
Var būt ļoti pārspīlēta uzmanība un pieķeršanās pasaulīgām un materiāla rakstura tematikām. Marsam, sasniedzot tieši šo Nakšatras padu (ceturksni), var būt darīšanas ar varas struktūrām un konfliktiem visdziļākajā līmenī.

Šī jezga vēl attīstīsies līdz 7 martam, bet ap 16 aprilli vispār būs beigusies.

Pēc jūsu jautājumiem aplūkoju arī Ukrainas prezidenta astrokarti.
Un pēc tajā redzamajiem datiem un man dotās izpratnes Jyotish Shastrā viņa pilnnvaru laiks beidzās 12-25 maijā 2022,vai jebkurā gadijumā notiek straujas izmaiņas viņa dzīvē.

https://www.facebook.com/arturs.okmanis

Protams, "nenostājas nevienā no pusēm" un ir antivakseris :D
Varbūt tu ko ierakstīsi?

Wednesday, March 23rd, 2022

Pulkstens:16:04
Kremļa naratīvi, par kuriem es ļoti gribētu, lai tie ir patiesi:

1) Krievija nebombardē mierīgos iedzīvotājus, bet tikai militārus objektus (viņi gan pēdējā laikā laikam sākuši teikt, ka to dara ukraiņi, bet to šoreiz izlaižam);
2) Karu ir izplānojuši tie paši ķirzakcilvēki, kas pandēmiju, tikai tāpēc, lai izlīdzsvarotu pandēmijā sadrukāto naudu. Jā, lūdzu, izlīdzsvarojiet! (reāli gan kremlīgais naratīvs laikam bija, ka karš ir lai attaisnotu, nevis novērstu inflāciju, bet to šoreiz arī izlaižam).
Varbūt tu ko ierakstīsi?

Sunday, March 20th, 2022

Pulkstens:16:25
Rubrikā uzzinu_pēdējais: Mariupole Putinaprāt atrodas Doņeckas Tautas republikā. Kāpēc Krievija bombardē Doņeckas Tautas republiku?

UPD.tomēr nē, tikai Doņeckas apgabalā. Tā "republika" ir tikai puse no apgabala.
2 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Pulkstens:16:14
Manās mājās Z ir rakstīts uz ķīniešu irobota un izdevniecības Zvaigzne grāmatu muguriņām.
Savukārt Nestle grupas produkciju lieto tikai kaķis.
1 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?