LiveJournal for jā un nē.

View:Par lietotāju.
View:Draugi raksta.
View:Kalendāra skats.
View:Izlase.
You're looking at the latest 40 entries. Missed some entries? Then simply jump back 40 entries.

Thursday, November 16th, 2023

Pulkstens:04:51
Bezmiegs.
Varbūt tu ko ierakstīsi?

Saturday, October 21st, 2023

Pulkstens:18:12
Dzēšot daudzos ierakstus, netīšam izdzēsu jūsu komentārus. Piedodiet, ja varat, bet laikam freidiskā pārdzēšanās (jo daži no tiem komentāriem bija tik stulbi, ja pat nezinātu, ko atbildēt. Par atbalstošajiem – paldies!). 
Tikmēr. Visas šīs slavenības ir par HAMAS! Un vispār ir kaut kādi kreisie un zaļie.
115 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Friday, October 20th, 2023

Pulkstens:20:39
Tikko beidzu strādāt, ieeju cibā un skatos, tikmēr esmu līdz ar citiem Izraēlas politikas pretiniekiem ieskaitīta Hamas atbalstītājos. Kā jūs, cienītie, vispār spējat veikt jelkādu intelektuālu darbu ierēdniecībā vai zinātnē, ar šādu intelektu, ko? Vispār izdarīt jelkādus secinājumus par jebko? Nesanāk ik pa laikam sapīties savā klibajā loģikā un paklupt arī darba situācijās?

Tā kā man tieši šobrīd ir mazliet laika, mēģināšu paskaidrot, kāpēc būt par cilvēktiesībām nav atbalstīt Hamas, kuriem, jā, droši vien uzspļaut uz cilvēktiesībām, bet tieši tāpēc es neesmu Hamas atbalsītājs, ka man gan nav uzspļaut. 

Tas, ka es uzskatu Izraēlas pašreizējo versiju par teroristisku valsti, nenozīmē, ka es apbalstu Hamas. Tas ir tikai jūsu slimajās rasistu galvās, kas visus palestīniešus ir gatavi pasludināt par teroristiem, ieskaitot pat bērnus, jo viņi taču ienīst ebrejus, lai tikai nebūtu jāsastopas ar šausminošo apziņu, ka paši atbalstāt teroristus.

Man ir sveškauns par jums. Gluži kā par Aptaurēto sarakstu, kurš pieprasīja skaidrojumu, kad pāris dienas pirms 7.oktobra ar Latvijas valdību tikās palestīniešu sieviešu kārtas amatpersona no Rietumkrasta. Un tiem, kas tankā (visiem) atgādinu, ka Hamas nav ietekmes Rietumkrastā.

Vienkārši paizglītojiet sevi! Iespējams, atklāsiet, ka karš Izraēlā nesākās 7.oktobrī ar Hamas uzbrukumu, ka cionistu settleru  militārie grupējumi izpildās stipri līdzīgi Hamas Rietumkrastā vismaz pēdējo desmitgadi, ar "pasaulē humānākās armijas" IDF atbalstu, jau apmēram kopš pie varas ir Netanjahu. Varat pie reizes pagūglēt, kā viņš vispār nokļuva pie varas, kas notika ar viņa priekšgājēju un viņa palestīniešu miera sarunu partneri (īsumā – Izraēlā pie varas šobrīd ir jau ilgstoši ir Stokholmas miera procesa pretinieki, kas izvērš sistemātisku aparteīdu pret palestīniešiem). Palestīniešu bērniem ir diezgan daudz iemeslu ienīst ebrejus. Tas viņus nepadara par Hamas.

Tā vietā lai miljono reizi skrollētu ziņas un atgremotu to, ko tajās stāsta – dieva vārds, man liekas, drīz vien Izraēla paziņos, ka tās slimnīcas vietā vispār bija pieczvaigžņu viesnīca ar kazino un šļuhām, un jūs māsiet ar galvu.

Es personīgi nedodu sprāgušu kaķi par visādiem raķešu video un pat ne par CNN (reuters, piemēram, raksta, ka logi izsisti, sienas sagāzušās, asiņu daudz, nevis par bedri stāvvietā), īpaši pēc stāsta par 40 bēbīšiem ar nogrieztām galvām (kurus Baidens no sākuma bija un pēc tam nebija redzējis savām acīm).

Sliktākais, ka individuālajam gadījumam vispār nav nekādas nozīmes. Lielais jautājums – kā civilizētā pasaule vispār varēja nonākt līdz situācijai, kad ir uzmesta bumba kristiešu slimnīcai un neviens īsti nezina, to izdarījuši "labie"
vai "'ļaunie", jo labie met bumbas pa civilajiem tikpat sirsnīgi kā ļaunie, tikai ar "civilizētās" sabiedrības pilnīgu atbalstu.

Es kādu laiku domāju, ka Hamas varbūt ir pārrēķinājušies, domājot, ka Izraēla to nedarīs, nešaus pa civilajiem, baidoties no starptautiskās sabiedrības nosodījuma. Tagad es vairs nezinu. Starptautiskā sabiedrība nenosoda, jo viņu un atsevišķu cibiņu ieskatā palestīnieši nemaz nav cilvēki. Ziniet ko – paskatieties spogulī, vai jūs paši joprojām esat cilvēki?

7 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Wednesday, October 18th, 2023

Pulkstens:08:05
они бомбят себя
5 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Sunday, October 15th, 2023

Pulkstens:16:27
The median age in the State of Palestine is 19.6 years (2023). Salīdzinājumam – Latvijā šis skaitlis ir 44.

Izraēlas armija burtiski met bumbas pa bērniem. 40% Gazas sektora iedzīvotāju ir vecumā zem 15 gadiem!

Tagad izsludinātā evakuācija vispār izskatās pēc kaut kāda vājprāta – jūs te kolonnās ar saviem ēzelīšiem palieniet malā, kamēr mēs sabumbojam jūsu mājas. It kā Hamas būtu kaut kādi lohi, kas tā arī sēdēs un gaidīs, lai viņus sabumbo.  Nav garantijas, ka neuzmetīsim arī turienei, uz kurieni jūs evakuējaties, jo brīžiem trāpam arī Libānai pa Reuters žurnālistiem un tā. Mērķis ir sagādāt ciešanas civiliedzīvotājiem. 

Instagrammā random dāma, kam sekoju, jo viņai skaisti interjeri, ielika storijos Free Palestine un momentāni esot tikusi shadowbanota (tb – viņas storijam esot 17 skatījumi, viens no tiem manējais tad jau sanāk, ierasto tūkstošu vietā).

Ir milzīga starpība, vai šo dara kaut kādi "melnpakaļainie"((c)covid19) teroristi, vai Rietumu atbalstīta armija, tieši morāli un priekš mums te, Rietumos un drošībā, tai vajadzētu būt milzīgai atšķirībai. Jo mēs nevaram vienoties ar teroristiem, bet mums vajadzētu būt iespējai vienoties ar valsti, ja vien tā nav teroristiska valsts. Es nicinu ikvienu, kurš to atsakās redzēt, un atbalsta Izraēlu viņu "svētajā karā" ar neticīgajiem.
99 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Friday, October 6th, 2023

Pulkstens:17:28
Jūs zinājāt, ka Turcija ir izstājusies no Stambulas konvencijas?
8 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Wednesday, September 13th, 2023

Pulkstens:13:13
Parunāsim par politiku. Es domāju, ka ZZS nevienu minūti negribēja Kūtri par kultūras ministru. Vienkārši izvēlējās nepiemerotako kandidātu, lai būtu sabiedrības reakcija un viņi varētu iztirgot un dabūtu savu īsto mērķi- Klimata un enerģētikas ministriju, jo tā droši vien tagad dalīs lielas ES naudas par labu Ventspilij (kā savulaik NA VARAM). Viss izskatīsies labi un likumīgi un nekāda Lemberga ietekmē netiks pierādīta; ja paveiksies, varbūt pat iesaistītajiem ierēdņiem piešķirs ordeni.
Varbūt tu ko ierakstīsi?

Tuesday, September 5th, 2023

Pulkstens:17:57
Man likās, ka stāvu tam pāri un skolas sākums un iepirkšanās jau nu gan mani no līdzsvara neizsitīs, slava tiesībsargam, ka gandrīz nekas nav jāpērk. Bet skolotājas zvans plkst.12 dienā, lai pateiktu, ka esmu nopirkusi puikam burtnīcas ar nepareizajām līnijām plus mākslas skolas skolotāja, kura mūsu līdz ar tām nelaimīgajām burtnīcām iepirktos krītiņus (es speciāli uztaisīju screenshotu no eklases, lai zinātu, ko pirkt mākslas skolai, ja) izbrāķēja, jo viņai, lūk, ir mainījušies plāni un šodien patiesībā šodien vajagot guaša vai akvareļu krāsas, did the trick. Un tad vēl ģeniālā kārtība, kur bērnu drošības dēļ vecāki nedrīkst iet pakaļ bērniem, bet dežurante viņus pasauc, lai vecāki neietu klasē. Toties iesniegums par bērna pieteikšanu pagarinātās dienas grupai ir pie klases audzinātājas, un neviens nav īsti aizdomājies, ka vecāks pie tās audzinātājas īsti nekā nevar tikt. Un tad tas pirmklasnieks atnāk viss tāds bez sporta tērpa somā, toties ar visām grāmatām, un mammai tāpat jāiet pārkrāmēt tā soma. Nē, nu, tā jau smieklīgi, tikai īsti nesaprotu, kā cilvēki šo ņemtni savieno ar godīgu darbu. Ir plkst.18.00 un es tikai tagad varu ķerties pie saviem ekseļiem, lol.
27 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Friday, August 25th, 2023

Pulkstens:20:43
Šodien attālinātas darba sapulces laikā nogriezu matus.
Varbūt tu ko ierakstīsi?

Monday, August 21st, 2023

Pulkstens:09:12
Šorīt, nākot uz darbu, redzēju smaidīgu puķu tanti, kam zem letes bija siermaizītes, ko knābāja vesels bars zvirbuļu jaunuļu. Pilnīgi pārdroši un bezbailīgi, bet tante tikai smaidīja, kad tie izformēja viņas maizīšu sieru. Nez vai viņa tās maizītes arī ēdīs – tikai aiz stūra iedomājos par putnu gripu un, tikai jau kāpjot augšup pa trepēm, ka vajadzēja taču kaut ko no tik jaukas tantes nopirkt.
1 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Wednesday, August 16th, 2023

Pulkstens:13:21
Provinces ainiņas:
Kaut kāda biroja darbinieki.
-Nu tad tiekamies birojā!
-Nē, es jau izdarīju visu, ko šodien varēju, dodos sauļoties un peldēties!
-Kas visiem šodien ir? Visi atprasās!
-(Priekšniecei?) 2h manikīrs, kas tad tur vēl paliek!

Es vienīgā esmu no kaut kādas paralēlās pasaules???
Varbūt tu ko ierakstīsi?

Monday, August 14th, 2023

Pulkstens:20:37
Gribu nopirkt bērnam normālu rakstāmgaldu, bet ne tādu, uz ko kauns skatīties. Internets pilns ar kaut kādiem rūķīšu rakstāmgaldiem (izmērs 90x40 nav rakstāmgalda izmērs skolniekam, jo uz tā gandrīz neuzlien burtnīca un neko nevar uzlikt). Gribas arī mazliet stilīgu un lai nav no tās ozola imitācijas lētuča, ar ko pilni veikali. Ideāli būtu koks, saplāksnis, bet, protams, neraudāšu arī par skaideni vai mdf, ja smuks. Gribētos arī atvilktnes, bet laikam īsti ergonomiskas nešķiet tās, kas tieši zem galda virsmas. Budžets – niecīgs, gribētu iekļauties eur200, labāk eur 100, jo ir traki daudz visādu citu vajadzību šomēnes.
Pagaidām favorītos ir šis https://www.ciekurs.lv/rakstamgalds-elf-izgatavots-no-liekti-limeta-saplaksna-567, šis https://220.lv/lv/mebeles-un-interjers/biroja-mebeles/datorgaldi/rakstamgalds-kalune-design-lagomood-side-peleksgaisi-bruns?id=11786922 Pēc visa redzētā arī šis https://www.jysk.lv/rakstamgalds-vandsted-117482-lv.html jau šķiet tīri normāls.
Kur jūs pērkat saviem bērniem rakstāmgaldus? Ikea?
10 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Friday, August 11th, 2023

Pulkstens:18:50
Apvainotais Saraksts un Nacionālā Atriebība.
11 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Tuesday, July 25th, 2023

Pulkstens:07:41
Ak, kungs, tas Masks taču ir kaut kāds Perpendikuls!
16 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Tuesday, July 18th, 2023

Pulkstens:11:42
Mood:accomplished.
Music:vīra spotify kaut kas labs, upd., love will tear us apart.
.
2 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Sunday, July 16th, 2023

Doma:Atrasts internetā
Pulkstens:13:32
Humans doing the hard jobs on minimum wage while the robots write poetry and paint is not the future I wanted
3 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Wednesday, July 12th, 2023

Pulkstens:15:35
Man īstenībā ne visai patīk tā modīgā prakse sarokoties arī ar sievietēm. I mean – mērieties ar saviem gailīšiem un rokasspiedienu stiprumiem, bet nelieniet manā privātajā telpā. Kaut arī žests visdrīzāk domāts draudzīgi un līdztiesīgi.
Visšausmīgāk bija, kad ar vāciešu sadarbības partneriem pirms un pēc katras sapulces bija vēl arī jābučojas uz abiem vaigiem. Laikam esmu kaut kāds svešu-cilvēku-pieskaršanās-fobs, sliktākā dāvana pasaulē man būtu masāža (ir gadījies saņemt un atdāvināt mammai).
2 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Friday, July 7th, 2023

Pulkstens:21:39
Vēl no vakardienas mēs visi drīkstam vadīt traktorus, vismaz visi, kam ir b kategorijas tiesības. Man uzreiz gribas vismaz pamēģināt.
3 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Pulkstens:11:38
Meta reels man tikko darīja zināmu, ka eksistē cilvēki, kas uztetovē sev vasarraibumus!!!
Varbūt tu ko ierakstīsi?

Wednesday, June 21st, 2023

Pulkstens:20:44
Dažreiz ir tā, ka atliek tikai nejaukiem cilvēkiem pateikt, ka viņi ir nejauki, lai viņi tūliņ pat savāktos un kļūtu jauki.
Tas gan, šķiet, strādā tikai ar tiem, kas patiesībā ir jauki, mani ieskaitot.
2 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Sunday, June 11th, 2023

Pulkstens:10:58
Tikko fb ielaikoju ierakstu, kurā būvfirmas, kurā mums pievilka ūdeni, īpašnieks fano par Brodska Ūdenszīmi, jo atrodas Venēcijā. Varbūt pasaule ir mazliet labāka nekā man parasti šķiet.
1 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Friday, June 9th, 2023

Pulkstens:06:49
Jūs arī, ja iznāk strādāt kaut kādos jokainos laikos, uzliekat epastam, ar kuru nosūtat, atlikto sūtīšanu plkst.8.00? Es vienmēr.
4 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Wednesday, April 5th, 2023

Pulkstens:12:19
Beidzot aprunājos ar mākslīgo intelektu. Par karu Ukrainā viņš bija vienisprātis ar mani:
If Ukraine had retained its nuclear weapons, it is possible that Russia may have been deterred from taking aggressive actions against Ukraine, including the annexation of Crimea and the ongoing conflict in eastern Ukraine. However, it is also possible that Russia may have taken alternative actions, such as focusing on the Baltic states or other neighboring countries, in an effort to counterbalance Ukraine's nuclear capability.

Vēl apspriedu dažas tehniskas lietas saistībā ar darbu un viņš man ļoti palīdzēja ar Hard to Google informāciju (kuru, protams, pārbaudīšu). Starp citu, labā latviešu valodā.
Varbūt tu ko ierakstīsi?

Tuesday, March 21st, 2023

Pulkstens:23:11
Ja visi cibas špricofobi pēkšņi maģiski mainītu savu cibas tēmu un sāktu rakstīt par reālām problēmām, piemēram, korupciju būvniecības iepirkumos, kas tā būtu par cibu, wow!
32 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Sunday, March 19th, 2023

Pulkstens:03:45
Šonakt redzēju pirmo taurenīti. Naktstaureni uz šosejas. Lidoja uz mašīnas gaismām. Cerams, tas neskaitās.
4 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Sunday, February 26th, 2023

Pulkstens:23:00
Ziniet, kā ir tad, kad noskaties kaut ko labu un pēc tam ir tāda kā pēcgarša? Izrādās, var būt spēcīga pēcgarša, arī ja noskaties kaut ko sliktu.
Sēras piestāv Elektrai Valmieras teātrī īsā recenzija: nabaga aktieri.
Kāpēc ir jāuzved kaut kāda vecmodīga, bezgaumīga luga ar meksikāņu seriāla cienīgu sižetu, kur aktieri visu laiku kliedz un krīt gar zemi, ir pāri manai saprašanai. Acīmredzot sengrieķu sižets mūsdienu izpildījumā ir pārāk daudz redzēts seriālos, lai spētu aizraut vai aizkustināt mūsdienu skatītāju, pat ja "tur ir kaut kas drusku par karu", un pie trešā līķa iestājas vienkārši facepalm, kurš neatlīp arī pie ceturtā. Nepalīdz arī stilīgi melnie tērpi un scenogrāfija, kas drīzāk iedod sajūtu, ka skaties operas filmu Baņuta, tikai šoreiz autori to domā Nopietni. Arī garums atbilstošs - 3 cēlieni, kaut prom gribējās jau pēc pirmā.
Ar nepacietību gaidīšu recenzijas, gan jau es neko nesaprotu no teātra, cerams, vismaz neradīsies murgi.
3 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Thursday, January 19th, 2023

Pulkstens:07:43
https://www.tvnet.lv/7692879/vai-tiktok-saturs-vinu-iedzina-kapa-agra-vecuma-mirst-neveseliga-ediena-popularizetajs

Kārtējā bezjēdzīgā, vakcīnu izraisītā nāve!
#C19Awakening #TheGreatReject #NewWorldConservative

/mazliet šaubījos par 3 hashtagu, bet ēst pārslas no 1991.gada ir diezgan konservatīvi
12 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Sunday, January 1st, 2023

Pulkstens:18:45
Vēl vecgada vakarā zīlējām ar Dž.Orvela "Posts Parīzē un Londonā", un es nosaucu 97.lpp.13.rindiņu, bet vīrs man nolasīja visu pasāžu, kur bija teikts:
Tu esi atlaists, viņš teica, nedēļas beigās tev jāaiziet. -Piedodiet kungs, bet es aiziešu jau šorīt.-Nē, neaiziesi vis, viņš iebilda, līdz sestdienai es bez tevis nevaru iztikt. -Ļoti labi, saimniek, es pie sevis nodomāju, paskatīsimies, kurš to neizturēs pirmais. Un tad es ķēros pie trauku dauzīšana.
1 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Pulkstens:01:30
Atgriežoties mājās no pilsētas nesalūta, pamanīju ugunskuru un ļaužu bariņu ap to. Pa gabalu īsti nevarēja saprast - tas ir tīšs ugunskurs vai nejaušs, jo daži tā kā satraucās un mēģināja tam mest virsū sniegu, bet citi atkal jokojoties dziedāja pie tā divdūjiņas gaisā skrēja. Garām gāja divas vafeļtantes jeb tantes galīgā vafelē, ko varēja saprast pēc tā, ka krustojumā viņas paklupa un sakrita čupā. Drusku satraucos, vai viņas neiekritīs ugunskurā.
Jau biju sētā, kad pirmoreiz dzīvē ieraudzīju horizontālo salūtu. Tas ir tāds pats kā parastais, tikai izšaujas uz zemes, nevis gaisā. Par spīti satraukumam un kņaai, šķiet, ka neviens necieta: divdūjiņas aizskrēja kur nu kurais, bet vafeļtantes tobrīd jau gāja gar manu māju un par kaut ko skaļi šķendējās. Cilvēki nav īsti gudri, priekā 2023!
2 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Saturday, December 31st, 2022

Pulkstens:08:31
Šonakt bija tā: sapņoju, ka esmu sapulcē, kurā man tūliņ jāuzstājas ar viedokli, bet pirms tam jānoskatās klientu veidota video prezentācija. Tieši tajā brīdī mani pamodināja uz lielo gultu atnākušais bērns. Sasedzu bērnu, atkal aizmigu un nonācu atpakaļ tajā pašā sapulcē, tikai video prezentācija jau bija beigusies. Ļoti atvainojos pat savu prombūtni tās laikā, izteicu pārliecību, ka tā bijusi lieliska, un pārliecināju visus klātesošos par savu taisnību. Eleganti!
Varbūt tu ko ierakstīsi?

Monday, December 19th, 2022

Pulkstens:13:55
NacioAnālas nozīmes jautājumi.
Gaujas NacioAnālais parks.
Varbūt tu ko ierakstīsi?

Saturday, December 17th, 2022

Pulkstens:07:42
Vai jūs regulāri veicat savas dzīves SVID analīzi? Stiprās puses, vājās, kādas iespējas ko uzlabot, kādi draudi, ka neizdosies? Izstrādājat savas ģimenes stratēģiju, savas karjeras stratēģiju, sava seksa stratēģiju, savas depresijas stratēģiju? Scenārijus attīstībai un palaišanai pašplūsmā?
3 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Thursday, December 8th, 2022

Pulkstens:23:28
Kamēr tas Langas un CO viedoklis ir kaut kur uzrakstīts, es lasu un pat tā kā piekrītu.
Bet izdzirdot, kā viņa skaidrā latviešu valodā iesaka Krievijas kanālam vākt naudu Ukrainas armijai, lai pierādītu savu antiimpērisko nostāju, man vienkārši gribas sist galvu pret sienu.
#noskatospēdējais #domburšovs
14 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Tuesday, November 22nd, 2022

Pulkstens:10:18
Dobele tiešām ir čuhņa
Iekšēji applaudēju tai mātei, kas, saņemot stulbu papīru, uz tā godīgi uzraksta "dakteris Orbidāns ir lohs". Bet vispār līdz asarām. Iekļaujoša sabiedrība, my ass.
6 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Monday, November 21st, 2022

Pulkstens:18:48
Dabūju pieklājīgu IIN pārmaksu un par visu nopirku bērnam jaunu ziemas kombinezonu.
Šogad neesmu laicīgi izķemmējusi andeles un sniegs pārsteidza nesagatavotu, tāpēc pirkt pa dārgo neinterneta veikalā bija vienīgā adult thing to do šajā sakarā. Toties bērns tik pārlaimīgs un es arī. Nekad negaidītu no viņa Paldies par drēbēm, bet viņš saka. Viņam patīk jaunas lietas, sapucēties un "būt smukam". Tāda nepuiciska lieta, bet varbūt arī tāpēc, ka es parasti cenšos, lai lietas kalpo ilgi un pirkt lietotu, tā ka jaunas nemaz tik bieži nedabū.
Lietu pirkšana tomēr ir tik spēcīga mīlestības valoda, pat nenojautu.
Varbūt tu ko ierakstīsi?

Wednesday, November 9th, 2022

Pulkstens:11:51
Bērns šņaukājas un vakar bija ar temperatūru, tāpēc ievācos strādāt savā aizkrāsnes birojā gultā. Tā ka es tur tiešām strādāju, nevis gurķojos, tad vakar sīks vēl man piebiedrojās, bet šodien, sapratis, ka esmu ļoti garlaicīga, jau laicīgi ir izgājis spēlēties ārā. Mana vienīgā iesaiste pieskatīšanā šodien līdz šim ir bijusi palīdzēt sasiet žagaru slotu un atnākt apskatīties, kāds varens žagaru ugunskurs ir sakrauts. Tā kā slota visai ātri izjuka (uz tās tika jāts apkārt mājai), tad tā tika atnesta man salabošanai ar tekstu: "Kad es nākamreiz atnākšu, lai būtu salabots " (mans dēls izklausās 1/1 pēc manis), sakarā ar ko man pie gultas šobrīd mētājas 1 gab. žagaru slota. Pēcpusdienā varbūt jāaizjāj uz tās līdz birojam, ja vīrs atnāks nomainīt mani aizkrāsnes birojā. Šai ziņā esmu laikam tik tiešām ragana, jo uzstāju, ka puņķains bērns nenozīmē automātiski attālinātu darbu tikai man.
Varbūt tu ko ierakstīsi?

Monday, October 24th, 2022

Pulkstens:21:24
Šodien biju EDS un biju pārsteigta, cik ļoti tas ir uzlabojies. Deklarācija vairs nav jābaksta pa D1 un D3, atliek nospiest podziņu "Vienkāršotā versija" un ļauties tiesiskajai paļāvībai. Algas nodokļu grāmatiņu no sākuma nevarēju atrast, bet izrādījās, ka tā bija uz pogas visredzamākajā vietā. Tā ka its me, not VID.
Varbūt tu ko ierakstīsi?

Friday, October 21st, 2022

Pulkstens:20:05
Eu, bet kas tas vīriešiem vecuma grupā ap 30 par jaunu date rape ūsiņu trendu?
9 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Sunday, October 16th, 2022

Pulkstens:11:50
Vakar par pēdējo naudu nopirkām biļetes uz Sigur Ros, un tas bija ļoti labs lēmums.
Šorīt vīrs ar dēlu jau agri iebrauca ezerā makšķerēt, bet es joprojām prokrastinēju gultiņā un neeju uz veco darbu izvākt mantas un pabeigt lietas, kā neapdomīgi apsolīju.
Āra kaķis arī priecīgs ieritinājies gultiņā.
1 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Thursday, October 13th, 2022

Pulkstens:23:15
Man liekas, ka es spēju sajust, ka par mani kāds domā.
Varbūt tu ko ierakstīsi?