Maneki Neko
amazeme
. .... .. ..
Back Viewing 0 - 20  
Meistars [userpic]

Ja Tev ir liels žīdu deguns, tad kovidnieks atnāk ātrāk?

zazis [userpic]
утречком бодрячком

Ierasti ap 630 aizskrējām papelst. Un tad pusmaratonu 21K 2h01min vid pulss 112. Ketozītē.

upd. pa virsu 42K ar velo un diena izdevusies.

Tags:
virginia_records [userpic]

Cilvēki par jebkuru jomu iemācījušies domāt, tikai ieņemot nostāju “par” vai “pret” un pēc tam piemeklējot argumentus savai nostājai. Šī uzvedība ir tiešā veidā pārņemta no partijām.
(..)
Šie cilvēki ir zaudējuši spēju atšķirt labu no ļauna.
Ir arī tādi, kuri nav ar mieru izskatīt neko, kas būtu pretrunā ar viņu viedokli. Šāda uzvedība ir tiešā veidā pārņemta no totalitārisma.
(..)
Pat skolas, lai veicinātu bērnu domāšanu, vairs nespēj neko labāku kā likt viņiem iestāties par vai pret. Bērniem nolasa priekšā kāda izcila autora citātu un prasa: “Jūs piekrītat vai nepiekrītat? Pamatojiet savu izvēli.” Un eksāmenā nabaga skolēns, kuram dotas tikai trīs stundas domrakstam, nevar atļauties veltīt vairāk par piecām minūtēm tam, lai izlemtu – piekrist vai ne. Būtu taču daudz vieglāk dot uzdevumu: “Padomājiet par šo tekstu un izsakiet savas domas.”
Gandrīz visur – un bieži vien tikai tīri tehnisku iemeslu dēļ – cilvēki izvēlas nevis domāt, bet gan ieņemt nostāju: par vai pret. Šāda izvēle aizstāj domāšanu.
Tā ir kā spitālība, kas radusies politiskajās aprindās un pārņēmusi valsti, nodarot kaitējumu visai cilvēku domāšanai.

virginia_records [userpic]

kamēr mamma kameru priekšā grozās, bērni ēd:

zazis [userpic]

Sapratu, ka nekur nelikšos, līdz 42 jānomauc aironmens. Jāmācās peldēt.

Tags: ,
zazis [userpic]
Brauc pa ielu, epta!

„Ja nav velojoslas, tad pamatnorma ir tāda, ka velosipēdistam ir jābrauc pa ielu. Protams, ka ir situācijas, kad satiksme ir ļoti intensīva un iela ir pietiekami šaura vai arī stipri līst lietus, ceļa apstākļi vienkārši neatļauj velosipēdistam braukt pa brauktuvi, tādos izņēmuma gadījumos ir atļauts braukt arī pa ietvi,” skaidroja CSDD Kvalifikācijas departamenta vadītājs Juris Teteris.

Skaidrs, ja?

zazis [userpic]
Cipariņi

Pēc garmina domām jūnijā es esot spēris 551888 soļus. Až pāri pusmiļonam. Prikoļna.

Tags:
zazis [userpic]
10K Mežaparkā

Kārtējais izskrien Rīgu posms. 10K 43:50 145 bpm Šķiet, ir jauns personīgais rekords 1K 4:12

Tags:
virginia_records [userpic]
vai šo jau redzējāt?

virginia_records [userpic]

šodien uzfilmējām filmu par Annu Ķeniņu un parunājām krievu radio Stuģija Andreja (par Rebeku Kohu galvenokārt)

Tags:
slepenaamaasa [userpic]

Kā man besī tas Covids! Man sestdien ir dzimšanas diena, un mēs svinēsim gan sestdien, gan svētdien. Pirmā kora mēģinājuma caurvējš un mani rūdīšanās mēģinājumi man atkal galīgi saslimdinājuši kaklu. Man ir arī iesnas, nav temperatūras un klepus ir slapjš, turklāt arī šķaudīšana ir, tā ka domāju, ka man nav kroņavīrusa. Tomēr es negribu apdraudēt savus mīļos, pat negribu tādu iespējamību. Testēties bez nosūtījuma var iet tikai tad, ja nav respiratoro slimību simptomu, kuri man principā ir visu laiku (vajag tikai, lai uzpūš vējš). Agrāk es savu kaklu būtu vienkārši ignorējusi un dzīvojusi tālāk. Tagad es nezinu, kuru likumpārkāpšanas vai ievērošanas veidu lai izvēlas un cik satrauktai man būtu jābūt.

virginia_records [userpic]
brīvības cena

Man patīk, kad man uzliek ģipsi, jo tad var neiet uz dārziņu

Tags:
zintish [userpic]

varbūt pārmaiņas pēc jāiet gulēt pirms 2-iem naktī?
(:

zimbardo [userpic]
Septembris tuvojas

Kur jūs pērkat bērnam skolas lietas? Rimi liekas dārgs.

virginia_records [userpic]

hey hey heiteri!

pelnufeja [userpic]

Jautājums par gudrības zobu raušanu. Varbūt jums ir kāda laba pieredze, ar ko dalīties? Kur to darīt? Stomatoloģijas institūts vai kāda no praksēm? Varbūt varat ieteikt konkrētus ārstus? Īpaši droši vien šis jautājums ir adresēts tiem, kam katrs zobārsta apmeklējums ir šausmas un elle. Es gribētu zināt, cik "slikti" šis ir un ar ko rēķināties? Varbūt kādam (ne bērnam) ir pieredze ar pilnu narkozi šajā sakarā?

Un atkal: es lūgšu izteikties cilvēkus, kam ir relevanta info, nevis dot pārgudrus padomu saņemties.

Paldies!

Pietura Esplanāde

Vai no pieturas "Esplanāde" uz Pārdaugavu mūsdienās brauc 336. mikriņš? Jautāju tāpēc, ka viendieniņ tur ierados un aplauzos - nebija ne uzraksta, ka tas tur pietur, ne arī paša mikriņa. Google maps un "Satiksme Rīgā" aplikācija apgalvo, ka pietur. Vai man vienkārši nepaveicās?

Tags:
polkovnik zhora [userpic]

Labākā optika Rīgā?

Kur jūs pērkat sveces, ja vajag DAUDZ?

zazis [userpic]
Recepte

Kurinot 1Mcal stundā nākas ēst kustībā. Tāpēc ekeperimentālā kārtā pamēģināju uzcept pildītās pankūkas ar dafiga kalorijām.
Sajaucu kviešu un auzu miltus 1:1. Lēnām pievinoju ūdeni un nedaudz mandeļu piena. Tad čī un sezama sēklas, un maltas kaņepju, un linu. Mīkla sanāca nedaudz par biezu, pirmie kucēni jāslīcina. Pildījumā zemesriekstu sviests, zemeņu ievārījums, kīrbju un saulespuķu sēklas.
Katrus 10K tādu iestūmu sevī, škiet palīdzēja.

Bet šinī virzienā nāksies spēcīgi padomāt. Nav nemaz tik viegli saštukot viegli, ērti apēdamas kalorijbumbas.

Back Viewing 0 - 20