kopiena dzīves izklaidīgajiem
 
[Most Recent Entries] [Calendar View] [Friends]

Below are the 20 most recent journal entries recorded in absolute shrew's LiveJournal:

  [ << Previous 20 ]
  Monday, August 19th, 2019
  7:19 pm
  [lavendera]
  Cirslītis nopērk Ryanair biļetes, skatās, ka nododamās un kabīnē ņemamās bagāžas cena atšķiras tikai par 50 centiem, ko nu tur niekosies, ņems visu līdzi salonā.
  Vakarā lasa feisbukā ceļojuma padomos "es vienmēr ņemu nododamo bagāžu, jo tad var vest arī šķidrumus".
  Ups...
  Thursday, February 28th, 2019
  3:12 pm
  [neetiski]
  Party
  Cirslītis pārrodoties mājās pēc skrējiena uzmet aci savam ritenim, taču tā tur nav. Sirsniņa jau sāk sisties nedaudz straujāk un pazib domas par jauna riteņa nepieciešamīmu, kad cirslītis atceras, ka savu braucamrīku vīkendā tusējoties atstājies pie kāda Rīgas centra lielveikala. Rīt no rīta vajadzētu savakt (ja vēl ir).Tikmēr, plānojot ar šo gadījumu padalīties ar citiem cirslīšiem, ņemot ārā no veļasmašīnas āra tikko izmazgātās drēbes, ierauga arī svaigi izmazgātu bankas karti.
  Monday, September 24th, 2018
  5:02 pm
  [lavendera]
  Cirslītis ražīgi strādā, taisot materiālu, kuram nepieciešama papildinformācija. Uzrakstījis un aizsūtījis piecus sešus smalkā stilā sacerētus lūgumus tādu atsūtīt, attopas, ka visus nosūtījis nevis no lietišķās, bet no savas vissenākās e-pasta adreses a la esmeitiņakārozīte@gmail.com

  Otrā galā, tiesa, ir radoši cilvēki, nevis birokrāti, tā vienīgā cerība uz piedošanu :D
  Wednesday, September 5th, 2018
  1:32 am
  [sw]
  Pēc ļoti, ļoti garas dienas atnācu uz savu mītni, pārģērbos guļamdrēbēs, vannasistabā no plauktiņa pie izlietnes paņēmu sejas krēma tūbiņu, uzspiedu krēmu uz rokas un sāku to iemasēt pierē, uzklāju degunam, zonai zem acīm. Paralēli aizvien intensīvāk domājot, kāpēc sejas krēms smaržo pēc piparmētrām.
  Monday, August 20th, 2018
  6:36 pm
  [digna]
  Motivācijas netrūkst...
  ...ja 1800 zīmju vietā tiek mēģināts sarakstīt 1800 vārdu, pa ceļam iekrītot izmisumā un tam patērējot vairākas stundas.
  Thursday, May 10th, 2018
  9:10 am
  [lavendera]
  Cirslītis runā pa telefonu ar draudzeni, stāsta, ka tūlīt pat sakārtos somu un izies no mājas, lai dotos pie viņas ciemos. Iemet somā maku, cienastu, parpaliņas un, turpinādams sarunu, staigā pa istabu un visās malā meklē mobilo, nevar atrast, bet bez tā tak neies ārā no mājas.
  Saka draudzenei: es jau dotos tūlīt pat, bet telefons kaut kur noklīdis.
  Monday, March 19th, 2018
  8:35 pm
  [vilks_vienacis]
  "Kas gan var būt labāks par svaigi spiestu burkānu-ābolu sulu?!" savā veikumā raugoties nodomāja cirslītis. Iedzerot pirmo malku, radās arī atbilde - sula, kurai eļļas vietā nav pielieta šļuciņa sojas mērces.
  Monday, March 12th, 2018
  8:10 am
  [bozena]
  Cirslītis šorīt ne tikai pamodina meitu uz skolu, bet arī salūko atvasei brokastiņas, satais tēju un pēc piecpadsmit minūtēm pamodina vēlreiz ar troksni, ko neceļas.
  Šonedēļ ir skolēnu brīvlaiks, ak dakter un klātesošie!
  Monday, December 18th, 2017
  12:22 pm
  [panacea]
  Cirslītis laimīgs nododas lidmašīnas boardingam, kad viņu informē, ka viņš ir ieradies uz nepareizo lidojumu, jo viņa lidojums ir tas, kas ir 5 min agrāk. Cirslītis veic možas sprinta aktivitātes, lai paspētu uz īsto lidojumu, kurš ir otrā lidostas galā.
  Monday, December 4th, 2017
  11:43 pm
  [klusums]
  Cirslītim gara diena, īsi labi izgulējies ar nebija, vakarā vēl kursi (kur, protams, aizmirst mapīti, čāpo atpakaļ pēc tās). Tad nolemj ieiet pa ceļam uzēst (sargā mapīti!), aiziet līdz mājas vārtiem un secina, ka viena auskara trūkst. Čāpo atkal atpakaļ uz ēšanas vietu, meklē - nav. :( Baiga škrobe, bet nu sevi mierina visos iespējamos veidos, bet tāda škrobe pazaudēt tik mīļu auskaru! Varbūt kursos atradīsies, varbūt darbā, varbūt vēl kur nu biju...
  Tīrot zobus atrodu "pazudušo" auskaru pie spoguļa. Cirslītis visu dienu nostaigājis ar vienu auskaru un saprot, ka "pazaudējis" tikai pašā vakarā.
  Tuesday, October 3rd, 2017
  8:32 am
  [hedera]
  Iedzersim uz cirslīša veselību
  Mierīgais vakariņš ar paštapinātu suši. Suši gards, kā jau tādam suši pienākas - ar lasīti, ar gurķīti, ar sieriņu. Vīniņš arī gards un labi iet iekšā. Tādēļ cirslītis pašpārliecināts ņem to slaiko pudeli un lej sev glāzē sojas mērci.
  Thursday, August 17th, 2017
  2:49 pm
  [summoned]
  Kastīte
  Cirslītis, kā jau parasti, pusdienas ņem līdzi no mājām - atnāk uz darbu, iebāž kastīti darba ledusskapī ap vidu un aizmirst par viņu līdz pusdienlaikam. Šodien ap pusdienlaiku aiziet līdz ledusskapim, atver durvis un... nav kastītes. Kārtīgi aplūko šo un pat otru ledusskapi, ja nu kāds, vietu pabrīvējot, pārvietojis, bet nu neviena kastīte neizskatās pazīstama. Apjukumā cirslītis ņemas apstaigāt kolēģus, jautājot, vai kāds nav no ledusskapja izņēmis un kaut kur netīši nobāzis kastīti ar sarkanu vāku, jo nu neticas, ka kāds būtu izēdis. Neviens nejūtas tādu pat šodien redzējis. Cirslītis vēlreiz atgriežas pie ledusskapja, sāk pārkrāmēt citas kastītes, ja nu aiz kādas slēpjas. Vienu no augšējām izkustinot, atsedzas kādas pie pašas lampiņas esošas kastītes no lampiņas tālākais sāns un izrādās, ka tās vāks ir pelēks, nevis balts, kā iepriekš izskatījies. Kā tad, cirslītis šorīt paņēmis kastīti ar pelēko vāku un neatpazinis, jo viņu kāds piebīdījis pie pašas lampiņas!
  Thursday, July 13th, 2017
  10:11 pm
  [panacea]
  Cirslīši dzīvo arī Amērikā
  Kāds vīrietis Teksasā iesprūda bankomātā un, lai tiktu no tā ārā, izsniedza no bankomāta klientiem kvītiņas ar uzrakstiem: "Palīgā! Es šeit esmu iesprūdis!"

  https://www.theguardian.com/us-news/2017/jul/13/texas-man-atm-bank-of-america-escape
  Friday, July 7th, 2017
  3:16 pm
  [vilkate]
  Cirslītis ar miega deficītu nupat paēdis pusdienas un uz galda palikuši daži trauki, kā arī ķiploku mērces pudele. "Jānomazgā trauki, " nodomā cirslītis un, paņēmis mērci, dodas pie izlietnes. Kad attapies, ka to vis nevajadzētu mazgāt, Cirslītis pasmejas, cik muļķīgi sanācis, noliek atpakaļ pudeli, paņem traukus...un ieliek tos ledusskapī.
  Saturday, June 24th, 2017
  2:31 am
  [vilkate]
  Cirslītis dodas mājup un pavisam netālu no pagrieziena uz māju ielu ierauga savu kaķi (ārā staigājošs, piķa melns bez neviena baltumiņa). Pasauc - kaķis saka murmur un skrien klāt, gluži kā parasti. Paņem rokās - kaķis joprojām saka murmur. Nu ko, tālu laikam aizklīdis. Cirslītis pasit Savu Kaķi azotē un dodas mājup.

  Tiek līdz dārzam Cirslītis un raugi - pretī nāk Savs Kaķis. Īstais. Svešs Kaķis azotē domīgā un neparasti dobjā balsī saka "Mjau, b**".

  Tā nu Cirslītim nācās labu gabalu stiept atpakaļ visai neapmierinātu, visu ceļu rūcošu Svešu Kaķi.
  Monday, May 29th, 2017
  8:38 am
  [zirka]
  you've got to crack a few eggs to make an omelette
  itin labi izgulējies, tak vēl nepamodies cirslītis brīvdienas rītā aplej kafiju un ķeras pie brokastu gatavošanas
  sagatavo bļodiņu olu kulteņa jaukšanai, izņem no ledusskapja kartona kastīti ar olām, paņem vienu olu, pāršķeļ ar nazi... un olas saturu rūpīgi ielej atpakaļ, no kurienes izņēmis - olu kastītē
  Tuesday, November 29th, 2016
  11:51 am
  [sw]
  Atvēru ledusskapja durvis, lai izvilktu pienu kafijai. Ieklausījos, ko stāsta pa radio.

  Nākamais kadrs. Stāvu virtuvē un, joprojām klausoties radio, kafijā spiežu kaķa konservus no paciņas.
  Tuesday, October 4th, 2016
  10:33 am
  [kaifinjsh]
  kāds plēš pušu cirslīša telefonu ar skaļu meldiņu. neko. cirslis lēnām izkasās no gultas, jo vēl skaitās rīts. atbild uz zvanu. klausulē runā ciršļa steidzīgais dzīvesbiedrs. viņš pēc desmit piecpadsmit minūtēm būs klāt un savāks cirsli. abi dosies uzdevumu risināšanas zilajās tālēs.
  lai gan cirslītis nav diezin ko ātrs, saģērbšanās un citi rīta sīkumi, it kā, nav problēmzonā. tikai cirslis vēl snauž ar acīm vaļā. pusmiegā, rīta tualetē, viņš ķemertiņa atsvaidzinātāju iepūš sev padusēs...
  cirslītis uzreiz ir attapies un to pamanījis! tāds jauninājums nedaudz izsit no sliedēm. nu cirslim acis lielas un vairs nav ziemas guļā. mundrums liek pasteigties. tūliņ viņš būs zirgā.
  Wednesday, September 7th, 2016
  5:36 pm
  [panacea]
  Kā cirslītis uz Londonu lidoja
  Cirslītim pēdējā laikā daudz stresa un ņemtnes, līdz ar to izklaidība un nogurums sit diezgan augstu pakāpi. Lai nu kā, cirslītis saņemās un tagad lidos uz Lūtōnu. Jā, nopērk biļeti, viss cītīgs, iečekojās, sākuma krastā pat laicīgi tiek uz lidmašīnu. Aizlido uz Londonu, bet izkāpjot no lidmašīnas pēkšņi saprot, ka kaut kas nav. Konkrētāk -- šitā točna nav Lūtōna. Izrādās cirslītis ir aizlidojis uz Getviku un visu laiku konsikventi ir ignorējis, kas viņam rakstīts uz bīļetes.

  Par atvieglojumu cirslītim tai dienā nekur nebija jāsteidzas, tad nu atlika vien čunčināt no pilnīgi ačgārnā Londonas gala uz vajadzīgo lokācijas vietu.
  Tuesday, September 6th, 2016
  5:46 pm
  [aminta]
  Uz veikalu.
  Cirslītis saņēmās un čāpoja uz tuvējo veikalu, kas +31 grādā ir saņemšanos prasošs pasākums nudien. Paskats izpūris, samiegojies, bet nu puslīdz pieklājīgs. Pat spogulī iemesta acs, lai konstatētu, ka līdz veikalam būs ok.
  Pa ceļam satiek britu kolēģi, uz kuru ziemā cirslītim bija konkrēts krašs. Vārds pa vārdam, kādas kuram pirmās dienas ar studentiem un tā, un, raugi, britu kolēģis norāda, ka cirslītim uz zoda ir sakaltis jogurts. Pirms dažiem mēnešiem cirslītis būtu no kauna ielīdis zemē un pārkrāsojies koši sarkans, bet šoreiz pateica paldies un klusi par sevi iesmēja. Smej joprojām. Laikam jāskatās spogulī cītīgāk.
[ << Previous 20 ]
About Sviesta Ciba