Nesen Palasīt citus Laiks Par mani Ninonas virtuve atpakaļ? atpakaļ?
Ļaļaļā
User: [info]ninona
Name: Birjuza
kaut kas
Gaišzils
ieskaties
Kopā
Sēžu augstā tronī
Holēriķe, flegmātiķis un trīs(i) bērni
ninona
Šodienas mazā dusmiņa.
Tuvējās pilsētas centrā uz puslielas ielas pie vienas dzīvokļu mājas ārdurvīm noķēru aptuveni 3gadīgu čalīti. Neviens viņam līdzi ārā nenāca. Pavadīju atpakaļ uz dzīvokli, pretī iznākušais tētis tāds "bet viņš jau tikai tepat pie mājas".
Bļa, idiots.
1 atzīšanās Arī tu to vari. Atzīsties
Brīvlaika (nu, kopš P beidzās skoliņa, brīvdienas neskaitu) trešā diena, man vakariņās joprojām tas pats, kas pirmajā, jo meitenes ēd visu ko citu, bet ne to, ko esmu pagatavojusi.
Izskatās, ka man tur vēl rītdienas pusdienām paliks...
ninona
Kaut kur mūsu bilžu arhīvos ir foto: es ar paaugušos M uz rokām pie krūts cepu pankūkas uz 2 pannām.
Šodien pankūkas cepu uz 3 pannām un paralēli tulkoju. Bez neviena bērna vismaz. Vismaz izbrīvēju tā laiku ģimenes izbraucienam.
ninona
Šodienas centrā: dzīvojamās istabas viducī pie griestiem esošo lampu apsēdušais zirneklis.
Kas gan var būt centrālāks par to...
1 atzīšanās Arī tu to vari. Atzīsties
ninona
Privātmāju pagalmos un Feizbuka lentā redzams, ka axe-fit treniņu sezona pilnā sparā :D
Gandrīzvai žēl, ka tētis savai mājai apkuri apdeitojos uz automātisko granulapkuri.
ninona
Pirmo reizi kopš V piedzimšanas nopietni ieslēdzies prokrastinācijas režīms.
Esmu apņēmusies šodien kārtīgi izvingroties, bet paņēmu daudz darāmā, taču tā vietā, lai pēc iespējas ātri visu padarītu un vingrotu, meklēju info par pubertāti meitenēm un vispār rakstu cibā.

Tāpēc man ir svarīgi jums uzrakstīt, ka no zemes spraucas laukā pagājušajā nedēļā sasētās pupas. It kā visu baigi gudri sasēju, be tāpat tagad neatceros, kur bija kāršu pupas un kur kur parastās. Taču pēc galvām vajadzētu atšķirt, katra tipa pupām citā krāsā miziņa. Gribētos, lai arī tā viena ķirbja sēkla uzdīgtu. Nākamnedēļ jāprasa kaimiņienei, lai rāda šurp savu dārzu, kur man pleķīti došot. No mammas jāpaņem nedaudz agroplēves.
ninona
Kad tev pa ilgiem laikiem pirmais darbiņš pie iemīļotā klienta un tu sarakstē cītīgi drukā "lover case". Pasmējāmies kopā, kurš gan nezina par "lover case" :D
Labi, ka ir labi klienti, kuri arī ir cilvēki.
Pierašanas pie V dzimuma un vārda jaunais līmenis - puslīdz pieradu un viņa vārdā automātiski nosaucu vecāku kaķi :D

Bijām beidzot uz ned.nogali pie maniem vecākiem.
Naktī V traki kratījās, tas no rota potes (būtu zinājusi, atteiktos, jo nafig). Es tāda pusgulējusi jau vairākas h cenšos aizmigt uz diendusu, bet...
Visādi cilvēki ēpastos un vacapos, un galgalā dzīvē no manis kaut ko grib...
Pēdējo mēģinājumu 14.40 pārtrauca A ar info, ka ūdensskaitītāju santehniķis grib nākt mainīt ap 15.00 (nevis vakarā). Paspēju uzvilkt civilizētāku apģērbu, sameklēt piķi, savākt matus un viņš bija klāt (kādas 5 min pagāja?). Vismaz bija gados jauns, tīri smuks, pieklājīgs un.. ..2m+ augumā. Durvis atverot, man ilgi bija galva jāceļ, lai sasveicinātos :D
Vismaz kaut kāds prieciņš. Vairāk šitādu santehniķu!
8 atzīšanās Arī tu to vari. Atzīsties
Manas smadzenes naktīs mēdz randomā ieslēgt mūziku.
Pēdējā laikā tas bija kaut kas, ko nesenajos mēnešos biju klausījusies, bet šonakt tās pārspēja visas ekspektācijas un pārkāpa visas robežas ar:
māāān bija krustmāmiņa, tā ļoti jautra bīja, un, kad tā gāja dejot, tai kājas gāja tā...
WTF, smadzenes???
Gygygy. Izskatās, ka laiks Tele2 pamest.
Amigo ģimenes piedāvājums jau tā labāks, bet ar 3+ tas izskatās izcils.
Jāpapēta, vai nav zemūdens akmeņi (darbība ārzemēs, t.sk. internets), un beidzot jāņem ciet.
2 atzīšanās Arī tu to vari. Atzīsties
ninona
M šogad skolā mācās adīt, vakar esot bijis jāaiznes pabeigtais gabals, bet M... Pateikusi skolotājai, ka aizmirsa mājās un atnesīs šodien, skolotāja noticēja (M taču viņas mīlulīte). Nebija jau melots, bet darbs mājās stāvēja pusdarīts. Vakarā raudādama mēģināja adīt, bet izrādījās, ka jau aizmirsusi KĀ. Nācās mācīt no jauna. Bet vismaz šodien aiznesa nobeigtu. Turklāt tīri smuku.
Vakar kaut kā visu dienu pavadīju, visu ko darot, nesanāca diendusa.
Tāpēc šodien, lai neaizmirstu, sāku tieši ar to jau kādos 9 no rīta :D
Besī, ka zvanās visādi numuri.
Vakar vienam pacēlu - piedāvāja mūsu komandai formas izgatavot. Ē... Nu... Pieņemsim zināšanai.
Šodien kaut kas zvana, kad V miga. Tā kā es parasti cenšos pacelt, ja zvanu pamanu (ja nu kaut kas tiešām svarīgs. Tur no skolas zvana vai tml.), atbildu. Bla bla no kaut kādas firmas, vai varu runāt. Nē. Kurā dienā pārzvanīt? Nē, citā dienā ne, zvaniet pēc pusstundas. Ir pagājušas vairākas stundas un no zvana ne vēsts. Neba es gaidu, tīri reģistrēju situāciju un pat priecājos, ka nezvana.
ninona
Pirms gada Maximā M nopirkām uzziedināmu amarilli, bet izrādījās, ka trāpījies neziedošs, tik kuplām lapām. Neko, salasījos info, ka var uzziedināt pēc gada.
Daudz necerot, pa vasaru paturēju uz lodžijas, pabaroju, rudenī nolikām saimniecības telpā un ļāvām "nomirt". Es tiešām domāju, ka tas augs tak nomirs un nekas nebūs, jo man ir pirkstiņi parastie nevis zaļie un apstākļi nebija gluži kā "instrukcijā".
Un, šetev! Šīs nedēļas sākumā ieeju saimniecības telpā, bet tur no sīpola spiežas laukā lapiņas un 2 (!!) ziedkāti!
Aug pa vairākiem cm dienā. Skatos un brīnos.
1 atzīšanās Arī tu to vari. Atzīsties
ninona
Pusdivos naktī pienāk ēpasts no DPD: nākamajā diennaktī piegādāsim sūtījumu.
Tas ir rīt vai šodien?
Pēc tam jau precizējošās ziņas, ka šodien un tā. Bet man bija, ko galvu palauzīt.
ninona
Mja, labi, ka mums gāzes plīts un daudz sveču.
Elektrības vēl nav.
Cepeškrāsnī (tā mums elektriskā) gatavojamās vakariņas drīz būs gatavas uz pannas. Laikam tač vajadzēja šovakar izvēlēties suši un šito atstāt uz rītvakaru...
ninona
Šodien mājās bez elektrības, pa druskai kārtojam, gatavojamies, ka mūsu te būs vairāk.
Elektrību sola atdot ap 18.00, lai slavētas ierīces ar akumulatoriem!
A sadomāja pie pusdienām noskatīties sen diskā nopirktu Melno gulbi. Es jau uzreiz paziņoju, ka man šī filma šobrīd nav piemērota un regulāri atslēdzos telefonspēlītēs, bet viņš pats divreiz gandrīz pārtrauca skatīties - sākumā pirms ieskrienas šizo līnija un uz beigām, kad šizo pilnā sparā. :D
Jāizvēdina dzīv.istaba un jāsadzedz sveces, tumsiņa nāk.
Šo dienu aizvadu aptuveni tā:
žēlojos, slinkoju, regulēju apkārtējos. Pēc brokastīm drusciņ pagulēju, nu, cik tas iespējams, ja mājā ir padsmit cilvēki no kuriem diviem nav pat gads. Naktī gulētas stundas piecas.
Uz vakariņām plānojas 20+ cilvēki (8 bērni). Kupla tā ģimene no manas puses, un šitie ne tuvu nav visi, tikai tuvākie, ilggadējais sastāvs ar saradušamies paplašinājumiem.

Priecīgus svētkus!
Nezinu gan, kā man pašai būs ar to priecīgumu, pamatā jūtos "man vienalga".
ninona
Šodien P grupiņā bijis Ziemassvētku vecītis. Skatos bildes, ko audzinātāja ielikusi vacapiņā, un redzu, ka kaut kāds gados jauns vecītis, ne ierastais. Un tad, atverot P bildi, ieraugu - tas ir skolas DIREKTORS! (P grupiņa ir skolā.)
Viņš te strādā jau 4to gadu. Jau sākumā bija skaidrs, ka foršs čalis, un viņš daudz ir paveicis, bet šis gājiens ir vienkārši supermīmīmīlīgs.
Nez, pie "lielajiem" arī ies pats? :)