Nesen Palasīt citus Laiks Par mani Ninonas virtuve atpakaļ? atpakaļ?
Ļaļaļā
User: [info]ninona
Name: Birjuza
kaut kas
Gaišzils
ieskaties
Kopā
Sēžu augstā tronī
Holēriķe, flegmātiķis un divi mazi bērni
ninona
Mūsu mazā mīļā meitiņa M (10 gadi, baigi jau nu maza) šodien beidzot piedalīsies nometnei līdzīgā pasākumā. Gadiem ir bijuši nometņu piedāvājumi, lielākoties ar pazīstamāku vidi un/vai cilvēkiem, bet viņa izvēlējās šo: https://learnit.lv/hakatons/
Pilnīgi sveša vide, sveši cilvēki un nevarētu teikt, ka viņa regulāri čakarētos ar programmēšanu un vispār līdz nesenai pagātnei būtu zinājusi par tādiem mikrobitiem. (Taču viņu nenoliedzami interesē un izaicina ar programmēšanu saistītais.)
Bet šo viņa kopš uzzināšanas gaida ar satraukuma pilnu nepacietību un sajūsmu.

Kas man patīk - rīkotājiem atbildīga pieeja ēdināšanai, izsūtīja aptauju par alerģijām un ēšanas īpatnībām, nodrošināšot atbilstošu ēdienu. Tik vien, ka pasākums sākas pēc A darba laika un beidzas pirms.
Ai kā turu īkšķus, lai viss labi!
Talantīgi izmazgāju gaišo veļu.
Ieliku arī vienu koši rozā sintētisku krekliņu un uzliku visu uz 90 grādiem.
Daļa apģērba ir smuki rozā, par laimi, šķiet, ka tikai mans un meiteņu, A apģērbs no kaut kādiem citiem materiāliem (?). Lieku ģimenei pārbaudīt arī, vai viņu peldkostīmi, kurus pēdējā brīdī piemetu, vēl ir pareizajā izmērā. :D

Te jau vairs neko vairāk, kā izsmieties! :D
Cirslītis.
1 atzīšanās Arī tu to vari. Atzīsties
Es jau kādu nedēļu pamatā slinkoju, bet smadzenes tāpat nosvilušas - M prasa, kā angliski ir sviedri, un es pārliecinoši ar anglisku izrunu paziņoju, ka POT un esmu gatava izskaidrot izrunas atšķirību no POT kā, hmmm, grāpja.
Karstums, katevdivideviņi!
1 atzīšanās Arī tu to vari. Atzīsties
ninona
Vakar uztaisījām nelielu šopingu par godu gaidāmajai P dzimenei (6 gadi jau!).
Sapirkām varavīkšņkrāsainas lietas Taigerā, pēc tam papīra traukus un cukura mastiku Gemosā.
Skaidrs, ka tai otrajā atkal izsiekalojos uz gatavošanas un konditorēšanas piederumiem - gribētu mācēt vismaz kaut ko no tā visa izmantot. Piem., konditora maisiņu, īpaši, kad ieraugu tādu, kas garāks par manu roku :D

Man vispār paveicies, ka tagad mājās ir pašai sava skulptore. Ir jau skaidrs, ka vizuālajā mākslā M lauciņš ir tieši telpiskās mākslas - ar mega aizrautību ķibinās ar visādiem veidošanas materiāliem, radot fantastisku rezultātu. Tagad man vairs nebūs uz tortēm jātaisa krēma kakiņas (tieši tā vienmēr izskatās mani mēģinājumi no tūtas izspiest kaut ko smuku), tā vietā M veidos rozes vai jebkādus tematiskos rotājumus no cukura mastikas.

(Es joprojām nesaprotu, kaMpēc tas bērns mokās [nosacīti, jo patīk un galā tiek, tikai uz spēlēšanu neraujas] mūzikas skolā, ja tik pat labi varētu ar prieku un aizrautību mākslot mākslas skolā. Bet, nu, lai! Šķiet, ka mākslas ar pliku talantu pēcāk vieglāk apgūt, nekā to, ko klasiskā mūzikas skolā māca.)
Pie vilciena ar A veicām maiņu, atdevu bērnus un iekārtojos vagonā un... Vai atslēgas viņiem ir?!?!
Sasaukt neizdevās, gandrīz durvīs iespiedos. Sazvanīju, nava. Muhahahā. Viņi gribēja uz karjeru un tā, bet es mājās būšu ap 10iem.
Beigās izštukoju izmest nākamajā stacijā, sarunājām, un vēl patrāpījās viegli sazīmējama vieta pretī durvīm. A šodien līdzi bija velo, atstās bērnus pazīstamiem laukumiņā un močīs pēc atslēgas.
Divi cirslīši :D
5 atzīšanās Arī tu to vari. Atzīsties
ninona
Pirms pusotras-divām nedēļām man uz deguna bija aukstumpumpa.
Vakar sāka mesties uz apakšlūpas. Šodien jau milzu pūšļa stadija. 3x. Aha, man uz apakšlūpas ir trīsas fakinas milzu aukstumpumpas.
Sukasbļa.
Ēst nāksies caur salmiņu, vai???
3 atzīšanās Arī tu to vari. Atzīsties
ninona
Nopirku lētāko avokado savā mūžā.
Vietējā mazveikalā avokado 90ciktur centi gabalā, bet tādi smuki.
Kasiere gan ieskaitīja nevis par gabalu, bet pēc svara. Un uz manu atkārtoto norādījumu, ka cena ir gabalā, atmeta ar roku un pasmaidīja "šodien var". Tā dabūju gatavu 'kādo par 17 centiem.
Viņai laikam pēdējā darba diena :D
ninona
Pasūtīšu sev colour changing egg timer, kas jāvāra kopā ar olām. Perfektās mīksti vārītās olas (tādas, kur viss dzeltenums šķidrs) - es jūs gaidu!
6 atzīšanās Arī tu to vari. Atzīsties
Naktī beidzot kaut kas nolija. Agri no rīta pat bija drusku peļķītes.
Principā lietus mūsu ciemā nebija bijis vairāk kā mēnesi, ja neskaita dažas pārpratuma pēc nokritušas lāses, kas momentā "izkusa".
Tagad kovārņi staigā pa zāli un lasa no ierakumiem izlīdušos gliemežus un citus gardumus.
M ar draudzenītēm svin dzimeni. Ārdās pēc pilnas programmas, jo nolīdu guļamistabā nosnausties.
Skaidrs, ka neko diži nepagulēt, bet tad sadzirdu, ka viena no rātnajām meitenēm izsaka izcilāko rotaļas piedāvājumu: "sakārtojam jūsu māju, it kā šodien brauktu mājās saimnieki?!"
Priekā!
Jāceļas un jādodas uz virtuvi kūkas pabeigt.
4 atzīšanās Arī tu to vari. Atzīsties
ninona
Par LR2 repertuāru.
Sestdien muzejnakts, dzimtās mazpilsētas pilsdrupās bezmaksas mini zaļumballe. Priecīgā solī nākam no viena no muzejveidīgajiem spotiem, grupa spēlē blū sveid šūz. Pie pilsdrupām pienācām starpdziesmu pauzē, uzkāpām uz deju grīdas, un tad viņi sāka močīt kaut kādu bezcerīgi drausmīgu šlāgeri. Komplektā ar ļoti mega skaļo, mega slikto apskaņojumu iestājās viegla dezorientācija. Trīs elpas un kolīdz attapāmies skriešus metāmies prom.
Principā pa dienu citā vietā dzirdētais dāmu ansamblis bija paciešamāks. Tik kluss, ka varēja vienkārši atslēgt smadzēs konkrēto skaņas celiņu.
ninona
Sou fār diena ir lieliska.
Vakar bija 90% brīva diena, lēna diena, blandījos pa Rīgas veikaliem. Vakarā ar bērniem bijām uz rotaļlaukumu.
Šodiena arī noturēta kopumā brīva. Biju ārā, satiku cilvēkus, stundu parkā runājos ar vienu mīļu vietējo draudzeni (viņai bērna slimības brīviena :D). Nosūtīju nedēļu nostāvējušu vēstuli. Tagad man rindā vēl visādi atlikti lietišķie un mājas darbiņi. Beidzot sajutu, cik ļoti noskrējusies pa šo laiku biju. Silta brīvdiena vienai pašai (nu, līdz kādiem 2iem, kad pārradīsies M)), dzied putni, smaržo ceriņi - pilnīga debessmanna dvēselei.
Ommmmmm
ninona
Izsalkušais cirslītis šorīt nolēma atceļā no PII ieiet ciema mazveikalā un papildināt mājās esošā ēdiena klāstu. Viss ritēja ļoti labi līdz brīdim, kad pie kases pēc norēķināšanās kasiere pasniedza čeku ar "lūdzu", bet cirslītis pieklājīgi atbildēja ar "labrīt".
PAŽALASTA VIĶIRAIĶI NOGI PIRIT FHODM

P kopš vakardienas raksta! Šovakar nolika pie bērnistabas durvīm paklājiņu un uzrakstīja zīmīti ar augšlasāmo tekstu. Lepojos!
2 atzīšanās Arī tu to vari. Atzīsties
ninona
Kā mēs vannasistabas izlietni 4 nedēļas (solītais piegādes ilgums) gaidījām.
Un gaidām...

Pasūtījām ap Ziemassvētkiem.
Janvāra beigās teica, ka februāra otrajā pusē būs.
Februāra beigās, ka būs šonedēļ.
Vakar solīja, ka, ja nepienāks šodien, tad nākamnedēļ točna būs.
Šodien nav.

Kur ir bukmeikeru kantoris, kurā likt likmes par to nākamo nedēļu? :D
Kad dzirdu to "Felicita", man atraujas vaļā vecas brūces.

Pirmā vīdene, cik mīļa un dārga esi mā-a-an, pirmā vīdene, tu sapņos man rāāā-ā-āādies.

Kaut kā tamlīdzīgi, es biju sīka, precīzāk neatceros, bet trauma spēcīga.

Skolasbiedri sapratīs. :D
Vai jums arī šodien gribas prokrastinēt?

Es totāli nevaru savākties strādāt.

Toties laiks ārā smuks.
2 atzīšanās Arī tu to vari. Atzīsties
Abas meitenes skaitās slimas un šodien paliek mājās.
Viņas JAU minūtes 15 savā istabā trinas, šņaukājas un čukstas.
Darbdienās līdzīgā laikā gan viņas ir ciešā miegā...
ninona
ĀtrgaiDas internets
Tas laikam ir tad, kad internets ir ātrs, bet tāpat nākas gaidīt :D

Vakar biju Rīgā - nodevu dārgās analīzes, iepirkos, satiku cilvēkus.
Šodien jāstrādā, pēc stundas jābūs kolā uz svētku koncertu - M četrrocīgi spēlēs gabaliņu no Melanholiskā valša, bet P ar grupasbiedriem dziedās himnu. Pēc tam jāsavāc P uz mājām, jo ir pusslima.

Tags:

1 atzīšanās Arī tu to vari. Atzīsties
Iedvemjošs stāsts
Rīta prieciņš!

Tags:

1 atzīšanās Arī tu to vari. Atzīsties