'Cos life is meant for living

- signs of life -

You are viewing the most recent 10 entries.

18th August 2014

7:54pm: kretīnmaksājums

13th August 2014

5:47pm: Brīvprātīgo kuslība

22nd July 2014

11:04pm: Sanktionchen
5:15pm: phonetic
Culprit social responsibility

19th July 2014

3:36pm: Viņi nelaiž klāt EDSO novērotājus, līdzko tie mēģina kāpt ārā no mašīnām, "separātisti" noklakšķina automātu drošinātājus. Melnās kastes ir pazudušas, lokālās brigādes vadonis melo kādā TV kanālā, ka viņi tās vispār neesot redzējuši, raķetes atlieku arī nekur nav, mirušos vāc kopā melnos maisos, krauj ceļa malā un daļu jau agrumā ir salādējuši kravas mašīnās un aizveduši, nevienam neko nepaskaidrojot. Kā Tviterī kāds rakstīja, normāli šādā situācijā teritorijai būtu jābūt iežogotai un katru kvadrātcentimetru būtu jāpārrāpo aviācijas ekspertiem. Taču mūs, kas neesam dzimuši vakar, šitais nepārsteidz, vai ne? Viena mana saprāta daļa klusi cer, ka kādbrīd pienāks ziņas par separātistiem, kas ielaiduši sev lodi pierē. Vai arī tādi jau ir, tikai šādas ziņas ne par ko mums nedrīkst pienākt. Esmu noskatījusies daļu no tā, ko arī viņi noteikti redzēja, pirmoreiz apstaigājot savas "ukraiņu transportlidmašīnas" atliekas. Man šķiet, ja esi kaut mazliet cilvēks, ar šādu paveikto nevar dzīvot.
11:25am: Viens no aspektiem, ko man tās katastrofas kontekstā ir grūti sagremot, ir tas, ka lielākā daļa cilvēku tajā lidmašīnā bija sociāli un intelektuāli kādus padsmit līmeņus advancētāki par tiem īpatņiem, kas kolektīvām pūlēm nospieda gaili, pogu vai kas tam BUK'am ir jāspiež. Studenti, pētnieki, kas devās uz HIV-AIDS konferenci, vienkārši profesionāļi dažādās jomās, galu galā ļaudis, kas spējuši savā dzīvē sasniegt pietiekami, lai varētu tādai aviobiļetei nopelnīt - līmenis, kurš diez vai jebkad unlockosies the varoņiem. Un es apmēram zinu, kādai publikai Ukrainas kaimiņvalstī patīk spēlēt kariņus un skatīties pif-paf bojevikus, kur rēcot un dūmojot krītoša lidmašīna ir kruta, ja varonis to ir nonesis. Tie ir tādu pašu "intelektuāļu" dēli kā tas viens, kurš atļāvās visnotaļ prātīgi norādīt, ka нех... летать, сейчас война идет.

18th July 2014

12:15pm: EDSO un ANO Drošības padomes ārkārtas sanāksmes
Šķiet, ka oficiālu starptautiskās sabiedrības reakciju varam gaidīt šo pēcpusdien/vakarpusē:

http://censor.net.ua/news/294342/obse_i_oon_sozyvayut_ekstrennye_zasedaniya_izza_sbitogo_terroristami_boeing777

17th July 2014

6:50pm: And yet another plane
Jesusmarija. Nu vai tad nepietiks vienreiz?

http://m.bbc.com/news/world-europe-28354856


Militaristi apgalvo, ka notriekts virs UA nemieru zonas, bet protams, ka viss veel paaraak svaigs un naak tikai informaacijas druskas. Pizdec.


Un veel shitais no komentariem zem ZDF raksta Feisbukaa, ja shim komentaaram var ticeet:

Im Internet kursieren bereits Videos von dem abgestürzten Flugzeug. Darauf ist eine Rauchwolke zu sehen, die in den Himmel steigt. Die Filme wurden auch auf einer Separatisten-Seite bei VKontakte gepostet mit einem Kommentar, es sei ein ukrainisches AN-26, das abgeschossen wurde, mit dem Hinweis: "Fliegt nicht in unserem Himmel."

Nu ir big, big shit in the fan.

15th July 2014

8:57am: Uhh, vācieši valsts televīzijas rīta programmā ar Flightradar24 seko līdzi Lufthansas lidmašīnai, kurā lido viņu ārprātīgā komanda, un visu laiku precizē, cikos ļotene (ar lielu uzrakstu "Siegerflieger" uz sāna) ieradīsies Berlnīnē. Berlīnei laikam labāk turēties cieši :)
hackers counter system TunT counter v=0.09