silent wings

- amici scribunt -

You are viewing the most recent 25 entries.

20th January 2022

lavendera @ 12:27pm: Kādreiz pārmaksāto nodokli atmaksāja par visiem zobārstniecības pakalpojumiem bez limita, bet tad laikam valsts saprata, ka tas nav izdevīgi...
usne @ 10:22am: cilvēki tiešām domā, ka arhitektura ir tikai ārējais tēls un, ja ēka ir pazemē, tad tā nav arhitektūra, ka interjers nav arhitektūra ?
tiešām ir tik slikti ?
usne @ 10:09am: kauns klausīties, ko kultūras ministrs runā šobrīd konferencē par koncertzāli.
kā cilvēks var būt tik bezkaunigs ?
viipsna @ 10:00am: Šī mēneša lielākā mistika ir tā, kā 2 pensionāri 60kvm dzīvoklī elektrībā decembrī var "notērēt" 80eur, ja 4 cilvēku ģimene 85kvm dzīvoklī - 29. (pirms cenu pieauguma bija attiecīgi 50eur un 22eur; pensionāriem ir tet, ģimenei elektrum ar fiksēto likmi, kas nupat paagustināta).
pavisam @ 7:11am: par resnumu )
pavisam @ 7:08am: Atrasts multenē
Boom
virginia_rabbit @ 12:01am: je suis me

19th January 2022

dooora @ 9:42pm: immuņiķet kant
Иммунитет - oчевидное-невероятное
virginia_rabbit @ 7:04pm: simo: priekš kam dvēseles ir svarīgas?
es: un kā tu domā?
simo: varbūt dvēseles ir tu, tikai lidojošs
lavendera @ 1:15pm: Nu jā, es arī sastopos ar to, cik prasmīgi VID "atbildes vēstulēs" prot neatbildēt uz uzdotiem jautājumiem.

Tad varbūt kāds no cibiņiem orientējas.
Ja es esmu trīskārt pārsniegusi "attaisnoto izdevumu limitu" 2021. gadā un arī turpmākajos gados negrasos ignorēt medicīnas pakalpojumus, vai man vispār ir cerība dabūt savu naudiņu par visu notērēto, nevis tikai kādu daļu? Iesniegtos pārpalikuma čekus pārnes uz turpmākajiem trim gadiem, bet ko primāri atmaksā turpmākajos trīs gados - kārtējā gada vai pārnestos čekus?
Kāda jēga "iesniegt čekus par radinieku", ja mana mamma nevar iesniegt manus virslimita čekus savā deklarācijā?
Jā, jūs pareizi sapratāt, VID uz šiem jautājumiem neatbild.
alefs @ 10:55am: Ziņās: "Sasoli EP priekšsēdētāja amatā nomaina Metsola"

Vidējais latvietis: "Gan jau, ka neko labu tas nesola."
neraate @ 11:39am: izlasīju es to Melodijas Bītijas Pārtraukt līdzatkarību. tur bija daudz labu lietu un diezgan saprotami viss. diemžēl attiecas arī uz mani. visādus sīkumus savā labā jau biju sākusi darīt iepriekš. nu tur teikt 'nē' kad kaut ko negribu un biežāk teikt ko domāju un nestresot, ka tas mans nē vai viedoklis kādam izraisa jūtiņas. tāda forš grāmata par to, kā dzīvot labāk

http://www.esibrivs.lv/lv/lidzatkariba/lidzatkariga_raksturojums
krii @ 10:58am: Vispār arī citos janvāros Apokalipses gaidas ir normāla parādība.
begemots @ 10:14am: pilnmēness
iepriekšējās divās naktis

virginia_rabbit @ 8:52am: pamodos naktī totāli sicko mode

18th January 2022

aborigens @ 10:18pm: aizdomājos, ka šķiet nekad neesmu novērojusi, ka cilvēks nobālē. Nosarkst, jā, tas bieži. Bet nobālēšana šķiet uzturas tikai literāros darbos. Nemaz nerunājot par tādu stāvokli, ka lūpas kļūst baltas. Varbūt es vienkārši neatpazīstu, jo cilvēki šajos platuma grādos tāpat ir bāli.
Kā ar tevi cibiņ?
krii @ 9:29pm: Vēroju, ar kādu nepiespiestu eleganci Ričmonda žokļi vienā krakšķī pārlauž liellopa kaulu, un apceru, kas paliktu pāri, piemēram, no manas rokas, ja viņš tajā spēlējoties nejauši iekamptu.
jim @ 9:09pm: vaijumsarīšodienvissslikti
https://www.ismercuryinretrograde.com/
aborigens @ 7:45pm: Rubrikā uzzinu pēdējā. Trollītis Mumins ir Imanuels Kants. Jaunībā strīdoties ar brāli Tūve Jansone uz tualetes sienas uzzīmējusi "neglītāko iedomājamo radījumu" ar parakstu "Kants". 
She and her brother, Per Olov, used to write their thoughts on the outhouse wall, “trying to be profound,” Jansson said. One day Per Olov wrote a quotation from a Immanuel Kant. Tove wanted to contradict him but the quote “was so impossible to argue with that my only chance was to draw the ugliest figure I could.” 

Bēdīgi gan, ka nekur nav pieminēts pats citāts. 
lidaka @ 10:55am: Nu, re! Nepagaaja ne divi meeneshi, kaa atkal atradu jaunu viirieti. Visu laiku aizmirstaas, ka iisteniibaa koliidz es izdomaaju, ko gribu, viss notiek ljoti aatri. Viirietis atbilst visaam izstaadiitajaam prasiibaam un izraada pareizo entuziasma liimeni ar mani satiekoties.
Current Music: Redlight - Ride That Thing
mazeltov @ 5:14pm: Agri no rīta, ap pusdeviņiem, ievilkos dušā, izlēmu, ka jāizskuj paduses.
"Šis skuveklis ir tik aprīnojami maigs!" samiegojusies pie sevis nodomāju.
Tajā brīdī nokrita skuvekļa plastmasas aizsargvāciņš.
lavendera @ 1:24pm: Man likās, ka "Musulmanis. Ramadāns. Polārā diena" ir viena no pasaulē īsākajām anekdotēm, bet nē, viņi ir atraduši risinājumus pat musulmaņu kosmonautiem un citu planētu terraformētājiem.
Savukārt tikai vienam sikham esmu pajautājusi, ko viņš domā par bārdainām sikhu sievietēm, kas atsakās no epilācijas, viņš atbildēja, ka par tādu esamību neesot informēts.
gribu_gribu, posting in pajautaa @ 12:45pm: Sveiki Cibiņi,

Vai kādam no jums ir bijusi nepieciešamība vērsties tiesā ar prasību par parāda piedziņu no fiziskas personas, ja nav bijis aizdevuma līgums?
Ir sarakste whatsapp, kurā ir tiešs lūgums aizdot, un konta numurs, uz kuru sūtīt naudu, kā arī bankas izraksts, ka esmu pārskaitījis.

Summa nav "liela", tie ir 35Euro, bet esmu gatavs samaksāt divreiz vairāk, lai tikai cilvēks gūtu mācību un atcerētos teicienu ”parāds nav brālis”.
Mācības gūšana jāsaprot tiesiskā ceļā, nevis a'la 90tie vai pirkstu laušana krūmos.

Bijušais kolēģis, kuram vairākkārt aizdevu, un parādu atdeva norunātajā laikā.
Šo pēdējo aizdevumu izsniedzu, kad viņš bija pametis mūsu kopējo darba vietu.
Ir pagājis pusgads, un naudas atdošana nesekmējas, jo kā vienmēr ir "problēmiņas", savukārt
parādu piedzinēju kantoris nevēlas neko darīt, ja aizdevuma summa ir mazāka par 50Euro.

Vai Jums ir bijušas šādas situācijas?
Current Mood: hyper
neraate @ 11:33am: nesen uzdūros vienai autorei, kas man kādreiz ļoti patika. izlasīju grāmatu un paliku nereāli dusmīga. mani sadusmoja tas amerikāniskais piegājiens. izpētam visu par 2.Pasaules karu, palasam kas un kā, iedvesmojamies no reālas personas Beļģijā, pārbāžam viņu uz Franciju, pārmainam viņas ārieni un dzīvesstāstu un bliežam augšā. grāmatā ietilpinot pēc iespējas vairāk vēsturisko notikumu. visvairāk saniknoja kā bērni grāmatas beigās sataisīja un SALĪMĒJA galvā liekamus vainadziņus, kam pielīmēja (!) pērlītes, akmentiņus un ko. laikā, kad vienīgā pieejamā bija kaulu līme un arī tikai šad tad. nevis kā mūsdienās līmes pistole un voila. tad vēl viņa tur mierīgi bez žākstīšanās lauza un ēda iepriekšējās dienas bageti. man gan ar bagetēm tāda švaka pieredze, bet es kaut kā atceros to, ka bagete jāēd tajā pašā dienā, jo vēlāk viņa ir akmenscieta un tur vajag kaut kā īpaši lai vēlreiz dabūtu ēdamu. ne velti maiznīcām piedāvā speciālu iekārtu vecu bagešu samalšanai ar kkādiem super asmeņiem, jo citādi nevelk. tad tur vēl viņi mira badā un pārtikas kartītēs iegūto baroja vistām un trušiem un visas grāmatas laikā tā arī ne mainījās ar olām, ne kādu no tiem lopiem nokāva apēšanai. nemaz nerunājot par klimata neatbilstību (sniegā SS virsniekam nozog velosipēdu un to aizbrauc līdz pretošanās kustības štābiņam) un to, ka pat lappuses ietvaros viņa aizmirst ko dara un kur atradās viņas varoņi. turklāt viss bija iepriekš paredzami un vienu no lielajiem ahā! momentiem viņa pati palaida garām. tur bija par vienu labu vīru, kuru nogalināja un vienu sliktu, kuru nē, un tā otrā līnija bija tik švaka, ka es pat visā tajā palaidu garām
bet nu o.k. viņai parasti ir divi galvenai gvaroņi no kuru skatpunkta raksta un viņa nebaidās savu lasītāju ne raudināt, ne arī novākt galveno personu
ā un vēl viņai piezvanīja, ka rīt vakarā Parīzē notiek atceres pasākums un viņa bez problēmām dabūja biļetes un aizlidoja. un es gan īsti neatceros kur tas viss bija, bet principā bez pārsēšanās :D

kāda grāmata tevi pēdējoreiz saniknoja un ar ko?
virginia_rabbit @ 11:10am: Eižena mājasdarbs: uzrakstīt 7 interesantus faktus par Juri Kulakovu.
hackers counter system TunT counter v=0.09