Maneki Neko
amazeme
. .... .. ..
Back Viewing 0 - 20  

Šorīt ģimenes čatā no mammas kaut kas pavīdēja par pankūkām, taču tad dāča tomēr atcēlās, bet man tās pankūkas jau sagribējās.
Atradu kaut kādu recepti pankūkām ar auzu miltiem, pa vidu procesam vēl izlēmu improvizēt uzreiz ar saldajām un sāļajām, attiecīgi puse masas bija ar banānu un otra puse ar kausēto sieru dzintars.
Garša, protams, ir citādāka. Bet varbūt man beidzot jāsamierinās ar domu, ka kvieši man ir kaitīgi, un tā vietā, lai censtos imitēt to garšu, atrast jaunas lietas, kuras veidotas īpaši cita veida miltiem un tajos tie attiecīgi garšo lieliski, būs man veselīgi un gala rezultātā pat patiks labāk. Un tas arī vairs nav gluži tikai par pankūkām.


Īsti neizprotu savu pēdējā laika tieksmi uz ēst gatavošanu - parasti, kad esmu viena, mēdzu pret to būt diezgan vienaldzīga. Gribētos cerēt, ka tas norāda uz izmaiņām attieksmē pret sevi un varbūt tur kaut kas ir uzlabojies? Bet pastāv arī iespēja, ka šī ir viena no manām mānijas izpausmēm, tāpat kā bezmiegs, es vienkārši to šobrīd ar māniju neasociēju, jo jūtos drīzāk depresīvi. Viss ir kaut kādā putrā, bet pamazām ir arī dažas pozitīvākas tendences.

Current Mood: Jāiet pastaigāties pa rudeni:)
Current Music: Gaujarts -- Svītriņas
Paisumi un bēgumi.

Ļoti cenšos aktīvi neko nevēlēties, jo kaut kā šādās lietās manas vēlēšanās mēdz piepildīties, un tad izrādās, ka esmu vēlējusies pilnīgas muļķības.
Tā gan ir tikai viena daļa, vēl ir tā - primitīvākā, kura šobrīd trako un grib lietas neatkarīgi no veselā saprāta.

Varbūt jāsaņemas iznest miskasti un jāaiziet paskatīties uz pilnmēnesi. Esot kaut kāds īpašais, ar optiskām ilūzijām.

Youtube izdomājuši jaunu figņu, lai to nevarētu efektīvi izmantot fona mūzikai. Tagad, pārslēdzoties uz citu tabu, trešā dziesma iestrēgst loopā. Vakar nesapratu wtf, šodien iezīmējās patterns, bet nu nedaudz bēdīgi, ar ik-pa-laikam apstiprinājumiem vairs nepietika? Kaut kā tā arī nekad neieviesu winamp uz šī laptopa, tagad arī vairs nav īsti jēgas, jau niķojas.
Upd.: Atvēru jaunā logā, fuck you youtube!

Current Mood: ir
Current Music: Martas Asinis - Var būt man Tev
Es nezinu ar ko es nodarbojos vol.2

Bija palikušas 3 biezpiena-auzu maizītes (tomēr par blīvu, lai ēstu tāpat, jāpadomā par recepti).
Iesmērēju parasto pyrex ar sviestu, maizītes sagriezu mazos kubiciņos, pa virsu 1 ola ar kautcik 10% saldā krējuma, 1/2 vācu paciņas vaniļas cukura, bik kanēļa un 1 1/2 sarīvēta Laimas 87% kakao šokolādes un 6 pilieni stevia. Tad 2 āboli (kaut kādi random no Rimi lielā maisa, sarkani), nomizoti un mazos kubiņos sagriezti, pa virsu vēl nedaudz 10% saldā krējuma ar atlikušo vaniļas cukuru, 1 1/2 šokolādes, bik kanēļa un 6 pilieni stevia (es ceru neaplauzties). Vajadzēja ābolus tur apviļāt laikam labāk, bet negribēju lasīt nost - pārlēju.
Tagad cepās, bet man ir nelabas aizdomas, ka bez cukura karamelizācijas nebus tik forši.
[Upd.: Cepu uz 5 aptuveni kādas 40 minūtes, uz pēdējām 10 vēl pārlēju nedaudz samaisīta kopā salda+skāba krējuma. Kopā turas nosacīti, saldums ir ok, karstam nedaudz kaut kāda piegarša (stevia?) ko aukstam nejūt, attiecīgi labāk garšo auksts. Principā neslikti pirmajam mēģinājumam bez glutēna un samazinātu cukura daudzumu un ir okei if you take it for what it is. Varbūt jāizmēģina, ko auzu milti dara smilšu mīklā. Pieļauju gan, ka tur vēl kaut ko vajadzēs, blīvums/smagums cits.]

Šodien istabā ielidojušas jau 2 zīlītes, bet uz ziemu odu tīklu likt kaut kā tizli tomēr. Ja nu vienīgi tiešām kaķīti paņemt, lai gan to drīzāk pēc pārkārtošanas.

Pēdējā laikā strauji svārstās garastāvoklis. Varbūt jāsāk dokumentēt.

Current Mood: mierīgs un mīlīgs
Current Music: Fleetwood Mac - The Chain
Tests #1

2 x 180 g 9% biezpiena
1 ola
1 mazā paciņa vaniļas cukurs
1/2 t.k. cepamais pulveris
3 pilieni stevia
kaut cik auzu milti? (nav prātīgi testa reizē nepiefiksēt, bet manas domas bija citur)
rīvēta citrona miziņa no ~1/2 citrona

Mīkla vēl lipīga, izdomāju cept cepeškrāsnī. Ar ūdenī apslacītām rokām izveidoju mazus klaipiņus un uz cepamā papīra uz 5 cepu apmēram 35 minūtes.
Paredzu, ka šīs būs "nekādas" maizītes - pagaršojot mīklu ne īsti salds, ne īsti kāds. Varbūt vairāk stevia? Bet nav pārliecības, kā viņa uzvedās cepoties.
Un tikko atcerējos, ka aizmirsu šķipsniņu sāls...
Pēc izņemšanas apsedzu ar dvielīti.

Secinājumi:
Atdziestot ārpuse paliek kraukšķīga/cieta - kaut kas pietrūkst. Taukvielas?
Aromāts ir ok - citronu jūt, vaniļu nedaudz laikam arī, bet varēja būt saldāks - tagad tāds paskābs. Vairāk stevia vai vēl vaniļas cukuru?

Iedomājos nosvērt atlikušo miltu paku (bija jauna) - tika izmantoti 107 g auzu miltu.

Vēl tikko iedomājos - banāns, dateles, varbūt kādreiz dzīvē rieksti?

Current Mood: ragveida
Current Music: Ansamblis Manta – Viva Voleros
Pieskribelējumi

Ir sajūta, ka kaut kāda jēga tam visam tomēr ir bijusi. Lai arī ārēji varētu likties, ka saiknes ar realitāti šobrīd ir mazāk, patiesībā ir tādi momenti, kas atver acis pašai uz sevi. Kas arī ir šī gada fokuss.
Vakar, piemēram, piefiksēju momentu: saņemot aizrādījumu par "pārāk daudz liekas informācijas" automātiski to uztvēru kā aizrādījumu, ka es pārāk daudz/vaļsirdīgi runāju. Paspēju jau galvā pārcilāt savas zināšanas par Japānas darījumu kultūru un etiķeti, kad izrādījās, ka vienkārši vajadzēja izvērtēt viena atkārtoti manis sarunā pieminēta elementa adekvātumu vispārējam kontekstam. Tātad, es ne tikai pilnīgi neapzināti darīju kaut ko muļķīgu, līdz galam neizvērtējot situāciju, bet vēl pamanījos pārprast pirmo aizrādījumu pilnīgi stulbā veidā dēļ kaut kādām savām nedrošībām?
Nav patīkami šo apzināties kā savas rīcības patternu sarakstā esošu lietu, taču labāk to apzināties un attiecīgi censties labot saknē nekā neapzināti turpināt darīt. Nav īsti patīkami apzināties, ka šādi noteikti esmu rīkojusies pagātnē, un pat nepiefiksējusi. Arī sapņi par spiega karjeru pamazām sabrūk, jo situāciju nolasīt es laikam galīgi nemāku.
Lai gan arī secinājums, ka joprojām mēdzu būt pārlieku vaļsirdīga un domāt skaļi ir spēkā - ja kāds atkal izlemtu to izmantot pret mani, tas būtu pat pārāk vienkārši.
Pilnīgi noteikti jāveic inventarizācija bēniņos.

Pamazām uznāk nepārvarama vēlme ielogoties WoWā, bet retail kompis vairs nevelk raidu/M+ līmenī un citādi īpaši neinteresē, nez gan vai classic pavilktu...
Tajā pašā laikā atkal domas par remonta nepieciešamību.
Un it kā jābrauc to zobu pabeigt...riebjās.

Kaut kur Latvijā jau bijis sniegs.
Šodien sāku barot zīlītes. Izskatās, ka veikalos atkal ir tās barības kūkas, par kurām viņas toreiz fanoja - tikai kaut kur pzudis būris piekāršanai.
Ir doma pamēģināt uzcept sirņikus ar auzu miltiem.

Current Mood: auksti un miegaini
Current Music: Tool- Schism

Uzsmēķēt, klausoties TESA, ir nudien patīkami!

Gandrīz tik pat patīkami, kā parunāt ar cilvēku, kuram nevar kaut ko stāstīt ar mērķi pastāstīt, jo saruna vedās tik viegli, ka nemitīgi aizmaldās side questos - un tomēr ne tik ļoti.

Current Mood: ...
Current Music: TESA ghost T Video from a concert at the club DEPO 02.06.16
Tie nav brīnumi, Pēter!

varētu jau atkal malties un gruzīties, bet iekšā pēkšņi tāds labdabīgs "a nafig?" :)
jāpamanās tikai to kaut kā noturēt un pavairot pilnai laimei ^^

un šis lika smieties vairāk, nekā būtu piedienīgi:

Iet pa ceļa malu zemnieki. Pēkšņi garām pabrauc pāris riteņbraucēji bez galvām.
Pēteris:
- Idritvaikociņ! Tad nu gan brīnumi!
Jānis"
- Tie nav brīnumi, Pēter! Pārliec izskapti uz otra pleca!

Current Mood: yees
Current Music: Bring me the Horizon

Neesmu jaungada rezolūciju cilvēks, bet pēdējā laikā nepamet sajūta, ka dzīvē tomēr kaut kas jāmaina. Mēģināt vēlreiz studēt, bet šoreiz "par tēmu"? Bet ko pēc tam? Mazliet tomēr biedē doma par 9-5 darbu, pārāk ērti šajā režīmā. Bet cik gan ilgi tā varēs, cik ilgi, pirms dzīve pati ieviesīs korekcijas un izmainīs situāciju? Jo tā taču ir vienmēr. Un nekad ne uz labo pusi.
Gribētos beidzot uztaisīt remontu, bet tā kā ideālais gala variants ietver sienas nojaukšanu, kas šobrīd nav reāli, arī pārējais atkrīt. Iebūvēto skapi nevarētu taisīt, kamēr nav nomainīta grīda, mainīt grīdu nevar, kamēr nav nojaukta siena and so on so on so on. Varbūt vienīgi logus nomainīt, lai vējš beidz plivināt aizkarus galvgalī, bet - ak jā pareizi! - nauda.
Piļīt nafig uz kokosa plantācijām un izdzēst kontaktu listi.

Current Mood: ai sviests kaut kāds
Current Music: Wardruna - AnsuR
aha

"nevar vienreiz kaut ko izveidot un pienjemt, ka pats no sevis pastaavees uz visiem laikiem."

(c) [info]pikaczu

Visi kakji grib uz Narniju.

visādi pieskribelējumi

Nav tāda universa, kurā čili parastais spētu garšas ziņā sacensties ar halapenjo. Tieši tāpēc Spilvas Adžika ir 100x labāka par Pūres, un mazi bērniņi raud, kad tās nav veikalā.

Dzimšanas dienu nesvinēju nekā, toties week-ends to kompensēja ar uzviju. Lielisks iztusiņš pa Vecrīgu sestdienas naktī un burrvīga brīvdiena ar vismīļāko cilvēku laukos cepinot desas un dzerot Zinfandel. Vienīgais wtf svētdienas rītā gaidot pirmo transportu noģību aš pirmo reizi savā mūžā. Labi, ka blakus bija murmāsiņa, kas mani pamanījās noķert pirms galvas atdauzīšanas pret ietvi.

Atvaļinājuma atrakcijas saplānotas un vismaz uz papīra izskatās lieliski :) Vēl tikai divas nedēļas saspringtāka darba pirms tā.

Un rīta sekss tomēr ir vislabākais. Nu nemazliet neiebilstu, ja šādi mani modinātu katru rītu^^

Tagad cept kūku un skatīties MKR 5ās sezonas finālu.

Dzīvot ir forši:)

Current Mood: murr

Sometimes all you need is 500 million €

Varu pilnigi saderet, ka karstums atgriezisies tiklidz es padosos un izvilksu no vasaras iepakojuma savus milos dokmartenus.

a vispār es tikko secināju, ka patiesībā man ir dziļi vienalga. un tā ir foršāk:)

Current Mood: unsubscribe bs in your life
Current Music: Hocico - Trust (Te Cure cover)
GoT 04/09

lol, man šķiet tās bija ātrākās 50 minūtes manā dzīvē

a uz Rigu

Galigi negribas!

Current Mood: bet vajag..

Isti nesapratu smieties vai raudat par eHow rakstu "ka pagatavot sirdsformas cepumus". Raksts nedod info ka visertak samuhlit sviesta miklu saja forma, lai iegutu jedzigu rezultatu, nedz ari pastasta, ka majas apstaklos uztaisit ertu forminu. Es, piemeram, isti nespeju izteloties cilveku, kuram jau ir cepumu recepte un sirdsveida piparkuku formina, un vins tagad stav virtuve ar izrulletu miklu un nabadzins nesaprot ko darit talak:D
Nu neko, bus soreiz vienkarsi siera cepumi^^

Current Mood: tomer uzjautrinats
i don't have a dirty mind, i have sexy imagination

Var jau būt, ka man ir šausmīgi samaitāta iztēle, bet nu krāmējot māju uz pārvākšanos atradu māsas Gardu cepumu grāmatu (viena veidne 34 cepumi, veidne ir komplektā acīmredzot) un iedomāju palūkot, var būt kas iepatiksies. Tad nu lūk, tajā grāmatā pa visām lapām ir safotografēti pimpīšformas cepumi. Es nespēju saprast, kas ar to bijis domāts oriģināli, sākumā domāju - mazums, galva pārkarsusi, rēgojas..bet nu nē, dažās bildēs vēl ar glazūru izcelts. Paskatos formu - nu pimpīši, nu.

Current Mood: needz coffee
Current Music: The Prodigy - Invaders Must Die

Mazliet biedē topošais darba maratons. Trīs naktsmaiņas, izgulēties, trīs dienas maiņas. Par to iedomājoties vien smeldz savilktie muguras muskuļi un hvz kapēc sāpošais ceļgals. Tam klāt arī paredzamais ērcīgums no psiholoģiskā un fiziskā noguruma disbalansa. Nepatīk.

Current Mood: analītisks
Current Music: datorsīcis
starp citu

Sajusmina cilveku dubultie standarti.

Bet nu vispar jau izsakot viedokli par citiem tu reali kaut ko pastasti tikai par sevi.

Current Music: darba duna
Back Viewing 0 - 20