Sadzīves mirkļi
20 most recent entries

Date:2014-04-13 22:42
Subject:to nevar atneredzēt
Security:Public

Jūs te par dakteri Mūdzīti un viedo lopu dakteri šausmnaties, bet es internetā atradu viiru_lietas, ko katrs var palasīt http://www.returnofkings.com/about
Te tāds maziņš treilerītis: "Women and homosexuals are prohibited from commenting here. They will be immediately banned, and anyone who replies to them will also be banned. This includes replying in any thread that they started."
Jautru vakaru!

UPD Dzimtene lai pieminēta "Check out a few videos of Brazilian TV shows or Colombian girls out dancing. Look at pictures of Ukranian, Latvian, or Polish women. How many plain Janes do you see? Food for thought!" http://www.returnofkings.com/28020/11-hard-truths-i-learned-from-taking-the-red-pill

8 comments | post a comment



Date:2014-04-13 19:55
Subject:pūpoli pret karu
Security:Public

Šodien no rīta bijām Pūpolsvētdienas dievkalpojumā un pēc tam Varšavas ukraiņu piketā pie Krievijas vēstniecības. Interesanti bija pavērot pārējos dalībniekus, pārsvarā auklītes un apkopējes, kas strādā Varšavā, nedaudz studenšu un pavisam nedaudz cilvēku, kas laikam nāk uz visiem piketiem, kādi pilsētā notiek. Krievijas vēstniecībai ir milzīga teritorija, tālumā varēja redzēt un just, ka dārzā tiek grilēta gaļa.

1 comment | post a comment



Date:2014-04-08 13:09
Subject:Paarapgjeerbta austrumeiropiete
Security:Public

Szoriit naacaas atnaakt uz darbu iisos brunczos un ar augstiem papeezhiem, uz kuriem es laaga pastaigaat nevaru. Manas parastaas, bezpapeezhu ikdienas kurpes izbeidzaas. Man nav laika, kad aiziet nopirkt jaunas. 9 meeneszus garaa sezona, kad vareeja staigaat dzeltenajos timberlandos un ne par ko nebeedaat ir beigusies. Taa nu es kliboju un domaaju, par reizeem, kad pati esmu smiineejusi par cacaam, kas mezhgja potiites ar szpiljkaam pa brugji.

9 comments | post a comment



Date:2014-04-06 12:24
Subject:Atdod zeltu!
Security:Public

Meitai uz kristībām sadāvināja 3 zelta ķēdītes, 2 kuloniņus ar Dievmāti, burtiņu un krustiņu. Viņai ir sava rotu kastīte, kuru es viņai kaut kad biju parādījusi. Toreiz es teicu, ka tas ir no īsta zelta un tāpēc nedrīkst vazāt pa mantu kasti. Viņa šo visu bija iegaumējusi un tagad tāds nepilnus trīs gadus vecs mošķis staigā man pa māju pakaļ un pieprasa: "Atdod manu zeltu!"

8 comments | post a comment



Date:2014-03-31 10:00
Subject:riepu runas reloaded
Security:Public
Music:Semjon Slepakov - Zhopa praidjot

Pa ziemu ir uzeesti 3 kg spekja. Visi skrieszanas un kaczalkas plaani atduras pret - no pirmdienas, no naakamaas pirmdienas.
Vakar ar beerniem bijaam veloizbraucienaa, nobraucaam vairaak nekaa 20 km, es ne iipaszi sasviidu, ne noguru. Tad nu padomaaju, varbuut jaasaak braukaat uz darbu ar riteni, tas ir kaadi nedaudz virs 10 km vienaa virzienaa, 90 % no trases sanaak braukt pa velocelinju. Szoriit atbraucu, 44 minuutes, kas ir apmeeram tik pat daudz, cik ar autobusu + metro. Panjeemu liidzi tiiru kreklu, smirdiiga neesmu, esmu diezgan mundra un apmierinaata ar sevi.

7 comments | post a comment



Date:2014-03-29 09:04
Subject:pasaka par tīģeri
Security:Public

Sairhejs Žadans savulaik ir rīkojis Mahno Festu, pats par sevi saka, ka viņam ir kreisi uzskati un kā lampa tauriņus pievelk visādus meža dīvainīšus.
Vakar, protams, pārsvarā tika runāts par politiku. Viena sirma dāma, tāda, kas vēl Polijas Tautas Republiku pati bija cēlusi, sāka goņīt uz NATO un kapitālistu imperiālistiem. Žadans pilnīgi mierīgi un kulturāli viņai paskaidroja lietas, kuras kā viņš teica "trekni nobarotie rietumu kreisie intelektuāļi saprast nespēj". Viņš publikai pastāstīja pasaku, žurnālisti džungļos satiek tūristu un sāk viņam prasīt - kādi ir viņa nākotnes plāni. Tūrists stāsta, aizbraukšu mājās, nomaksāšu līdz galam līzingu par televizoru, apņemšu sievu, mums būs bērni. Bet tūristam blakus stāv tīģeris, izsalcis tīģeris un ja žurnalists patiešām grib zināt, kas notiks tuvākajā nākotnē ar tūristu, tad viņam ir jāprasa tīģerim par plāniem.

3 comments | post a comment



Date:2014-03-27 15:28
Subject:brilles ir kā daļa no sejas
Security:Public

Ceturtdienas man ir laiks paveikt lietas, ko es vienmēr atlieku. Tā nu lūk es jau ilgāku laiku gribēju nomainīt brillēm rāmjus uz tādiem pašiem, tikai jauniem. Mazliet ir apdilusi krāsa un nav vairs tā skata un lidojuma. Šodien biju optikas veikalā, viņiem no mana modeļa bija kādi pieci dažādi varianti - ļeopjords, orandžs ar melnu, elektro zaļš, violets, balts ar melnu, melns bez navarotiem, bet sarkans ar melnu nebija. Tad nu pasūtīju balti melno versiju ar optiskajiem saulesbriļļu stikliem un sarunāju, ka tiks pasūtīts no ražotāja arī tāds rāmītis, kā man jau ir, kad iešu pakaļ saulenēm, man uz vietas pārstiklos rāmīti. Optikas veikala īpašnieks uz mani lūrēja kā uz personu ar uzmācīgiem ieradumiem, bet ja beidzot ir atrastas brilles, kas man pēc manas saprašanas piestāv, tad atkal sākt jauna modeļa meklējumus man nav iekšā.

4 comments | post a comment



Date:2014-03-26 20:33
Subject:Pasaules zemes un tautas
Security:Public

Es ik pa laikam nobrīnos, kad Latviju un Rīgu, kāds mēģina notirgot kā potenciālu tūrisma milzi. Ja paskatās Baltijas piekrastes piedāvājuma cenu un kvalitātes attiecību, tad vismaz man ausīs sāks skanēt rindas no Inokentija Mārpla dziesmas "Lutšij drug".
Bet tad padomāju, ka tas kur mēs gribam vai negribam braukt tomēr ir ļoti subjektīvi. Man nav tādu valstu, kur es nožēloju, ka esmu bijusi, bet ir tādas, kur es gribu atgriezties un tādas, kurās es bez īpašas vajadzības (piemēram, darba apmaksāts komandējums) nerādīšos.

Tātad valstis, kur esmu bijusi un gribētu pabūt vēl:
Lietuva
Čehija
Slovākija
Horvātija
Melnkalne
Turcija
Ungārija
Ukraina
Itālija
Spānija
Portugāle

Valstis, kur bez liekas vajadzības otreiz nebrauktu:
Igaunija
Krievija
Zviedrija
Nīderlande
Francija
Bulgārija
Rumānija
Īrija
Vācija

Valstis, kur kādreiz dzīvē gribētu aizbraukt:
Grieķija
Meksika
Čīle
Atgentīna
Brazīlija
Ēģipte
Maroka
Taizeme
Austrālija
Japāna
Kanāda
Gruzija
Izraēla
Austrija

1 comment | post a comment



Date:2014-03-25 11:53
Subject:norauj jumtu
Security:Public

Pa slimības laiku vaļojoties lasu savā nodabā vikipēdiju un klausos jūtūbi, atradu dziedātāju, kuru iepriekš nezināju Yma Sumac https://www.youtube.com/watch?v=Ry7WgPZ_wok&list=AL94UKMTqg-9DiMDy2VO8Vtz5CtWPIxBmH Tādu balsi laikam sauc par soprānu ar paplašinātu spektru, viņa skan kā trīs dažādi cilvēki un izskatās satriecoši.

post a comment



Date:2014-03-24 20:09
Subject:Piksīši
Security:Public

Varšavā būs Pixies koncerts, neviens no poļu draugiem iet īsti netaisās. Kā nez Rīga?

3 comments | post a comment



Date:2014-03-24 09:08
Subject:Mājās
Security:Public

Pašai vienmēr ir bijis dusmas uz stahanoviešiem, kas gārgdami un kraukādamies lien uz darbu, apšķauda visus kolēģus, kā rezultātā lielais darbs tā pat necik uz priekšu netiek. Ja jau es neaizgāju uz savu mīļoto mākslinieku koncertu, tad arī uz darbu neiešu. Tā lūk!

1 comment | post a comment



Date:2014-03-23 10:19
Subject:slimiigi
Security:Public

Nu nav man alergjijas, vakar saakaas arii visas paareejaas viirusa parastaa izpausmes. Ieszaavu ibumetiinu, bet taa pat biju spiesta atcelt doszanos uz BFF koncertu un dvd prezentaaciju. Noslauku asarinju un dziivoju taalaak. Veel nevar saprast, ko dariit ar naakamo nedeelju. Iet uz slimiibas lapu, bet tad nepaspeeszu izpildiit normu. Nodarbiibasb atcelt arii ir czakariigi, jo peec tam gruuti atrast laiku, kad taas atstraadaat. Pagaidaam nedomaaszu par neko, lasiiszu Viljama Vortona ''Putneli'' un pildiiszu maajasdarbus noszu apguuszanaa.

post a comment



Date:2014-03-21 23:20
Subject:grūti padziedāt bez deguna
Security:Public

Man ir muzikāli izglītota družka, kas man palīdz tikt galā ar notīm. Altu partijas pārsvarā sastāv no viena būūūūūūūūūūū, vai bēēēēēēēēēēēēēēēē, kas ilgi, ilgi jātur uz vienas notiņas. Ja taisni ausī spiedz soprāni, tad man tā turēšanās ļurinās, tāpēc es gribu iemācīties lasīt notis no lapas. Tad es skatītos uz lapu un man būtu vieglāk. Šobrīd W. pilsētā zied koki un virmo putekšņi. Tāpēc man ir kaut kādas alerģskās šķavas. Jebkura skaņa, kuru es mēģinu izdabūt šobrīd skan šādi: http://www.youtube.com/watch?v=u9ZdTnJ9X9Y
Tagad družka droši vien domā, ka uz kori mani ir aizvedis pilnīgs paškritikas trūkums. Bet nekas, es padoties nedomāju.

2 comments | post a comment



Date:2014-03-12 07:44
Subject:par auklītes meklēšanu
Security:Public

Uz manu darba piedāvājumu atsaucās 18 cilvēki. Pieņēmu pirmo, kas man uzrakstīja. Atbilda tam, ko es gribēju. Dzīvo tuvu, nav studente. Man nav iebildumu pret mācīties gribošiem jauniešiem, bet divas reizes ir sanācis tā, ka mainās lekciju saraksts un es palieku bez auklītes. Ceru, ka sadarbība būs uz ilgāku laiku.
Vakar pirmo reizi atstāju ar bērniem uz 3 h. Meita bija bišķi noskrāpējusi pieri. Auklīte ļoti uztraucās, atvainojās un negribēja ņemt naudu. Es teicu, ka lai nomierinās un nāk atkal pēc nedēļas.
Visām pārējām uzrakstīju īsu vēstulīti, kur pateicu, ka jau esmu atradusi auklīti. Pati zinu, cik tizli ir tad, ja pat neatbild uz pieteikšanos piedāvājumam.

5 comments | post a comment



Date:2014-03-02 11:51
Subject:enerģija
Security:Public

Interesanti tā vietā, lai skaitītu tanciņus ir kāds paskaitījis, cik reāli ir iztikt bez Krievijas naftas un gāzes piegādēm un cik ilgs laiks paietu, kamēr Krievijā bandīti sāktu šaut čekistus, kā trakus suņus, lai nemaisa ģēlas bīdīt (nu tāds Čaušesku bēdīgais gals). Domāju, ka KF elite tā pat kā Ukrainas gāztā elite nekādai ideoloģiskai tuftai netic, vienkārši kampj, cik var iekamt un sakampto nereti nogulda Eiropas bankās (lūk arī iespēja ES izdarīt kaut ko vairāk par pirksta arvien intensīvāku kratīšanu).

2 comments | post a comment



Date:2014-03-01 11:46
Subject:jau marts
Security:Public

Kā skrien laiks! Pavasaris sākās ar kārtīgu lietu, bet tagad pilnā balsī auro putni. Laikam jānopērk kāda hiacinte, māju ir izdevies puslīdz apvākt, būs smuki.

post a comment



Date:2014-02-27 21:57
Subject:ha ha
Security:Public

11 slavenības, kas izskatās pēc krievu dzērīšiem http://www.glol.pl/article/rosyjscy-zule-wygladajacy-jak.html

4 comments | post a comment



Date:2014-02-27 09:02
Subject:dusmu diena
Security:Public

Nu ir pienaacis laiks, kad mani ir saakuszi zhnjaugt ilgi atliktie, nepadariitie siikumi. Peros un njemos, neko nevaru paspeet, neko nevaru atrast, viss kaitina. Nopirkszu aptiekaa vitamiinus ar zhenszenju, izmetiiszu vismaz vienu maisu ar lupataam un papiiriem. Visa ir par daudz.

1 comment | post a comment



Date:2014-02-21 13:26
Subject:sieva no pagaatnes
Security:Public

Par peedeejaa laikaa cibaa aktuaalo zelta raceeju teemu nesen lasiiju vienu taadu rakstinju. Raksta autors to gan bija sacereejis par polieteem, kas iepreceejuszaas Holandee. Tikuszas prom no izmisiigas ciinjas par eksistenci meiczas dzemdee beernus, pucee un szmoree uz nebeedu. Raksta autors secinaajumos raksta, ka viirieszi, kuri izveelaas austrumeiropietes negrib eksotiskas sievas, vinji grib sievas no pagaatnes, taadas kaa bija vinju vecmaaminjas.
Bet ja par ukrainieteem, tad to jau Biitli dziedaaja: Well the Ukraine girls really knock me out /
They leave the West behind
Man paziistamaas ukrainietes pie preceetkaara viiriesza tiek uz skaitli triis un maajas solja zinjaa ar vinjaam speekoties pat nav jeeegas. Pie tam vinjas to visu dara saglabaajot vokaali instrumentaalaa ansamblja Gra eksterjera standartus.

12 comments | post a comment



Date:2014-02-20 21:11
Subject:būtu es to zinājuse
Security:Public

Es atkal domāju, laba pilsēta tā Rīga. Varbūt vajadzēja ņemt, ja jau tas bija tik vienkārši, bet man laikam tā pa draugam neviens nedeva.

12 comments | post a comment


browse
my journal