pikaczu's friends

> jaunākie ieraksti
> kalendārs
> draugi
> par sevi
> 50 vecākus

Saturday, June 6th, 2020


virginia_rabbit

5:06p
visu dienu raksti raksti, un pašai liekas baigi svarīgi tas, ko raksti, un tad tu esi uzrakstījusi, un tas ir tikai raksts.

(1 comment | ir ko piebilst)

artis

3:40p
https://qz.com/1495383/a-racial-history-of-russian-meddling-in-us-politics/

(ir ko piebilst)

artis

2:26p
Aktuāls dokumentālais kino

KGB CONNECTIONS

1981 ARC Identifier 54508 / Local Identifier 306.9432. A COMPREHENSIVE VIEW OF THE HISTORY, ORGANIZATION, AND RECENT OPERATIONS OF THE KGB. PRIMARY FOCUS IS ON NORTH AMERICA, BUT HAS APPLICABILITY AND INTEREST TO ANY GEOGRAPHICAL AREA. GENERATES A CONSIDERABLE DEGREE OF CREDIBILITY. LEAVES LITTLE DOUBT THAT THE MAIN OBJECTIVE OF THE SOVIET UNION WAS AND REMAINS THE CALCULATED, CONTINUING, COMPLETELY CYNICAL EXTENSION OF SOVIET POWER OVER THE ENTIRE GLOBE. U.S. Information Agency. (1982 - 10/01/1999)

https://www.youtube.com/watch?v=kqhKzD6PXKA&feature=youtu.be&t=360

(ir ko piebilst)

artis

2:13p
А у вас негров линчуют!

"In the 1950s and 1960s, the KGB distributed fake letters intended to look like racist American KKK literature, and clandestinely directed the vandalism of synagogues and Jewish headstones in New York to make neo-Nazism appear as a rising threat, the book says, citing the accounts of Soviet-bloc defectors. Yet the same agents distributed accurate information on racism in America, to antagonize the KKK’s opponents.

KGB agents “weren’t simply posing as the KKK — remarkably, the same Russian operators posed as an African-American organization agitating against the KKK,” Rid writes.

https://www.stltoday.com/entertainment/books-and-literature/reviews/so-many-lies-expert-recounts-a-century-of-disinformation-by-russia-and-us/article_ce8d0992-f9e9-5adf-a4a9-b51591832701.html

"The [recently obtained] documents contained proposals for several ways to further exacerbate racial discord in the future, including a suggestion to recruit African Americans and transport them to camps in Africa “for combat prep and training in sabotage.” Those recruits would then be sent back to America to foment violence and work to establish a pan-African state in the South, particularly in South Carolina, Georgia, Alabama, Mississippi and Louisiana."


https://www.nbcnews.com/news/world/russian-documents-reveal-desire-sow-racial-discord-violence-u-s-n1008051

(ir ko piebilst)

gnidrologs

1:43p
Apbrīnoju brookinga pacietību runājoties ar breinvašotiem sjw maniakiem. Viņš demonstrē to, ko pie mums sauca par "lēnprātību.

(2 comments | ir ko piebilst)

artis

12:36p
Nigēriešu panākumu atslēga nav viņu ādas krāsa"Coming from a Caribbean family, education in my family is celebrated at every stride, regardless how minutia the feat may be. My parents have insisted on being part of every ceremony that celebrated my scholastic performance, may it be a Dean’s list reception, kindergarten mini-graduation service or my undergraduate graduation ceremony. And every chance they had to express my academic attainment to their friends and family, they would do so.

[..] She did not perceive her daughter’s academic accomplishment as an exploit, despite being among the top 10 percent of her graduating class. It was, in her mother’s eyes, the bare minimum that was expected from her. “Until I earn a post-graduate degree, I will have to content myself with a family-less graduation ceremony” she confessed.

For many westerners, such attitude toward one’s accomplishment would be perceived as callous and sadistic, at best. Yet, for Chiasoka, it is what fueled her, knowing that more is expected as the sky is far from being the limit. And every time she meets or exceeds an expectation, she would, with zeal and valor, vied the next echelon.

Though crude, this “high expectation attitude” that Nigerian parents have toward their children in everything they undertake is very much conventional in Nigerian households, and part of the rationale, explaining the success of the Nigerian-American diaspora.

Education is indeed paramount to everything in Nigerian households. So much so that there is ubiquitous aphorism within the Nigerian community which asserts that the best inheritance that a parent can give to their children is not jewelry nor any other material things, but it is a good education.

[..] Nigerian accounts for less than 1 percent of the black population in the United States, yet, they make up nearly 25 percent of all Black students at Harvard Business School.

[..] Hence why the median annual income of Nigerian diaspora household, according to the Migration Policy Institute, is about $ 52,000, slightly higher than the average $50,000 in the US. They are also more likely to be counted in the higher income brackets as 35% of Nigerian-American households earn the US $90,000 per year.


https://medium.com/@joecarleton/why-nigerian-immigrants-are-the-most-successful-ethnic-group-in-the-u-s-23a7ea5a0832

#EDUCATIONMATTERS

(3 comments | ir ko piebilst)

artis

12:12p
Kāpēc nigērieši krīt ārā no kopējās bildes?


(4 comments | ir ko piebilst)

artis

11:44a
Āzieši apspiež mūs visus, gan baltos, gan melnos


(20 comments | ir ko piebilst)

heda

11:21a
Šodien 6. jūnijs - Zviedrijas nacionālā diena.

Skaista meitene skaisti dzied par seno un brīvo - "Tu sena, tu brīva, tu kalnaina ziemeļzeme, tu klusa, tu priecīga,skaista!"

(4 comments | ir ko piebilst)

virginia_rabbit

8:36a
Es brokastīs gribu sniegpārsliņas

(2 comments | ir ko piebilst)

jojo

6:40a
diēta puse/puse

esmu nolēmusi atdoties diētai. diētas garīgais tēvs ir onka vārdā McDougall. diētas pamatā - augi. diēta veģetāriešu, protams, ar skatu uz vegānismu (tā ēdu kopš 2018 augusta, man patīk un mainīt netaisos). uz divām nedēļām ar iespēju pagarināt, sākot no šīs/nākamās pirmdienas. vai šodienas, vēl neesmu izlēmusi. diēta bez dzīvnieku produktiem (gaļas, zivīm, olām, piena produktiem), bez papildus cukura, sāls, eļļas un citiem gauži pārstrādātiem produktiem (diētas laikā maize skaitās pārstrādāts produkts). dietas nosaukums un jēga būs puse/puse (šķīvja). puse šķīvja ar visādiem saliktajiem OH, otra puse šķīvja ar zaļumiem/dārzeņiem un/vai augļiem. Lēcas, pupas un zirņi skaitās pie saliktajiem OH. Rieksti, sēklas, avokādo ierobežoti ar 1 ēd.k.dienā.
ēd, kamēr pilns vēders un vairāk negribās, bet šķīvja kompozīciju saglabā, tas ir, ja no vienas porcijas (puse šķīvja piepildīta ar zaļumiem/dārzeņiem/augļiem, otra puse ar saliktajiem OH) nepietiek, mierīgi var ēst otru tādu pašu porciju un trešo. tikai jāsaglabā šķīvja skats un pirmie jāapēd zaļumi un dārzeņi.
par proteīniem (olbaltumvielām) neraizējamies, pat biklajā kartupelī ir visas neaizvietojamās aminoskābes. kombinējot ar šķīvja krāsaino pusi nav iespējams sataisīt tādu šķīvi uz kura kādas trūktu. turklāt, ja trūks vienā ēdienreizē, atradīsies nākamajā. par omegām arī neraizējamies, vienā ēd.k. linsēklu ir vairāk nekā dienas nepieciešamā ALA (alpha linoleic acid) deva. un divām nedēļām nevajadzētu radīt fundamentālus deficītus.
ēšanas laikiem principā nozīmes nav, bet es taisos samazināt knakstīšanos ar noteikumu, ka nekādas ēšanas divas stundas pirms gulēšanas. un, kad jau tad jau, brokastis pēc rīta pastaigas (tukšā dūšā kustēties esot efektīvāk).

kāpēc - nu, garš laiks un asinsspiediens vēl joprojām augstāks nekā gribētos. ar staigāšanu pagājušajā mēnesī nostaigāju 3 stresa kg un domāju, vēl 5 kg mazāk būtu vēl piecas sistoliskā un, ja paveicās, arī spītīgā diastoliskā spiediena vienības uz leju. un man atnāca smuka linu kleita no Cita Rota, kuru negribās sūtīt atpakaļ, bet kura ne tā sēž uz dibena un augšstilbiem. daži centimetri un kleita izskatītos burvīgi. un jāizmanto, kamēr strādāju no mājām - strādāšana no mājām nozīmē relatīvi zema stresa periodu dzīvē, var arī tievēt.

rezultātus grasos publicēt, LCHF (low carb high fat) un LC (low carb) draudziņiem salīdzināšanai. tā kā izmaiņu būs maz (bez maizes un mazāk tauku, jo bez modernajiem vegānu proteīniem), zinu jau iepriekš - smadzenes strādā, trauksmei un papildus miega traucējumiem nevajadzētu būt.

upd. marinētus gurķīšus un sinepes var mazliet. (executive decision). tofu un kornu, ja produkta tauku % zem 2.

(30 comments | ir ko piebilst)

jojo

5:58a
reflektēju

manā dzīvē nekas nenotiek (salīdzinot ar pasauli, kur notiek viskautkas - covid, ekonomikas sarukums, protesti pret rasismu un policjas brutalitāti). nu, ja neskaita svaigu lažu darbā. cietušo nav - darba pasta kastes malfunkcija, čupa ar svarīgiem e-pastiem periodā 1-4/06 atradās izdzēsto pastu kastē. sekas atbilstošas, vēl strebju, daļu šodien, daļu rīt. mirušo (pagaidām) nav, tāpēc nolēmu neraizēties. tas ir, raizēties, bet nepanikot. vai es izskatos tā, it kā nepanikotu? es ceru, ka izskatos tā, it kā nepanikotu.

pieteicos spāņu valodas kursiem no septembra otrās puses. lekšu atpakaļ un turpināšu mācīties, beidzot sajutos gana atpūtusies, lai turpinātu. turklāt vienmēr var atbirt, ja nevar pavilkt. vakar atvērlu El Pais un sapratu, ka neko daudz kopš pērnā gada neesmu aizmirsusi. pašķirstīšu gramatiku, paskatīšos jūtūbi un gan jau galā tikšu.

ar soļiem sanāca kaut kā tā,
3. 12.3 tk,
4. migrēna, nil (no gultas līdz tualetei), īstenībā mazāk sāpēja, vairāk biju piekususi. vispār ar migrēnām ir tā, ka palikukšas ciešamākas, vairāk galva sāp kategorijā (ap 4-5, vai, ja paveicas, 2-3), nevis, dzimsti beidzot!, kad katra kustība beidzas ar kuņģa sulu uz grīdas.
5., vakar, saskaitīju pusi, 7.5 tk, otrajai pusei aizmirsu telefonu mājās. jauks vakars, ar saraustītiem lietusmākoņiem un krusu. zālāji no brūniem maina krāsu uz brūnu ar gaiši zaļu migliņu, mīlīgi. bet, nu, tūlīt karsēs (vai nekarsēs) atkal. lietussezona, izskatās, beigusies. uzrakstīju un dzirdu, ka līst - turklāt ar iedvesmu. lai līst - tiešām viss izdedzis.

(4 comments | ir ko piebilst)

gnidrologs

2:16a
Totalitāra iekārta uz kādu mūs bīda SJW "kustība" ir līdz mielēm pazīstama, jo tajā bezmaz vai puse populācijas agri vai vēlu nokļūs "čekas maisos". Man dēļ tā vēl ar vien saglabājas tolerance pret cilvēkiem, kas sadarbojās, jo ir tik ļoti GRŪTI nesadarboties, kad tev pimpis pie rīkles.
Sociāla ideoloģija, kur katram ikdienā publiski jāpauž kaut kāda piekrišana normai, vienalga cik absurdai un ignorē/slēpj faktus, kas apgāž naratīvu, IR totalitāra un tajā dabiskais oportūnisms vienmēr radīs milzīgu "nodevēju" populāciju. Amorāla ideoloģija rad amorālas sociālas saiknes un mēs to turpinam baudīt vēl tagad.

(ir ko piebilst)

bozena

1:14a
Kinematogrāfs!

Starp citu, mūsu pagalmā jau otro reizi kaut ko filmē. Liekas, ka nevis Bez Tabu, bet kaut kādu seriālu.
Atbrauc ar busiņu, izkrāmē kameras un visādus cilvēkus. Strādājot no mājām, viss acu priekšā, visu redzu, kā režisors mētājās ar rokām, kaut kādi ļaudis, svarīgā skatā, staigā ar statīviem un trepēm
un mikrofoniem. Vairāki kaimiņi jau būs tikuši kadrā.
Vispār jau interesanti, ko filmē, vietējos seriālos visi dzīvo Jaunajā Teikā vai Mārupē. Ne kā mēs. Varbūt tās ir epizodes, kur Galvenā Varone, piemēram, apciemo kādu tanti Degradētajos rajonos. Mums toties puķu dobes ļoti skaistas, ceru, ka tās būs kadrā.

Līzei augstskolā arī filmēja. Viņiem tur telpas ar smago padomju mantojumu, un tad vienā gaitenī pēkšņi uzradies tāds kā kabinets ar paklāju (!) pie sienas. Un padomjlaiku rakstāmgaldu, pie kura sēdējis vīrs brūnā uzvalkā ar neglītu platu šlipsi. Tādas agrāk sauca par "siļķēm".
Līze laikam viņiem izjauca visu epizodi, jo pajautāja brūnuzvalkotajam, vai te var staigāt. Brūnuzvalkotais sācis smieties un atskanējusi balss, ka nu viss, jāpārtrauc filmēt. Iedomājieties, jūs filmējat kaut ko par latviešu ciešanām padomju jūgā, un jums visu izjauc jauniete futūristiskās sporta biksēs ar sporta somu un datoru.

(ir ko piebilst)

Friday, June 5th, 2020


formica
11:03p
peer reviewers with TDS

https://evolutionnews.org/2020/06/hydroxychloroquine-paper-scandal-illustrates-scientific-bias-not-only-in-medicine
https://www.medicineuncensored.com/a-study-out-of-thin-air

(ir ko piebilst)

gnidrologs

11:47p
jūs, Cibas kreiļi!

Vai ir vēl kādam kreilisms tādā formā, ka viss rakstītais, zīmētais tiek darīts ar kreiso, bet visi fiziskie. koordinētie darbi ar labo. Piemēram, gan sist naglu ar āmuru vai spert futbolbumbu ar labo ekstremitāti jo tā ir gan veiklāka, gan spēcīgāka, bet šņibelēt turpināt ar kreiso, jo labajā spalva pat lāgā neturas fiziski, nesaprotu kā saņemt?

(7 comments | ir ko piebilst)

pajautaa

[ asiize ]
11:23p
Vai varat ieteikt lētu un labu putekļu sūceju?

(5 comments | ir ko piebilst)

gnidrologs

10:40p
Tāds tups personīgs moments, bet tiešām pašam palika interesanti.
Kopš iestājos juniverā kaut kur ap 2000šo sāku atlaist matus un aptuveni 10 gadus staigāju ar pamatīgu ševeļuru. Kaut kādā tveicīgā vasaras dienā, kad dzīros palīdzēt nopļaut kaimiņam zāli un iztīrīt grāvi un čota prispičelo - a nahujam tas viss? Visas tās biezās lokas piesvīdušas, tā pat maisa strādāt pat zirgastē sasietas, mušas vēl jo vairāk lidinās apkārt. Nu i vispār, v čom pont to? Da nu i nahuj blickrieg ātrumā noskuvu. Bija smieklīgi, ka kaimiņš no rīta vēl mani redzēja kā parasti, a es aizgāju ķipa pamīzt/iedzert/uzēst un pēkšņi atgriezos lisijs. Šams bija vecs maķorijs gīzers un noreaģēja ar vieglu, taktisku izbrīnu un tālāk vairs par to vispār nerunāja, jo veci viedi cilvēki runā par svarīgākām lietām.
Laikam tas bija turning points, kad kļuvu par konservatīvu, raitwing, fašistiski-nacistisku, rasisku, mizgonīnisku (hey lokālie SJW, palīdziet atcerēties visus jūsu sadomātos titulus) naidīti. Estētikai ir nozīme. /:=^)

(15 comments | ir ko piebilst)

formica
8:51p
Use it properly

https://youtu.be/44f3mxcsI50?t=5350

(ir ko piebilst)

lavendera

8:55p
Es pašlaik lieku puzli

Tiku līdz šim fragmentam un nospriedu - opā... tematiski!


(ir ko piebilst)

jojo

5:27p
otrais cibas draudziņš raksta par vertikālo peli, tak bildi ielieciet, jaukumi, citādi es galīgi nesaprotu par ko jūs.............................

(8 comments | ir ko piebilst)

snauts

1:46p
Par vienlīdzību. Šodien uzdūros interesantai domai. Vai mēs kaut kā īpaši pārdzīvojam to, ka mūsu rokas nav vienlīdzīgas? Ka viena ir daudz spējīgāka par otru.

(7 comments | ir ko piebilst)

lavendera

12:44p
Turiet mēli pie augšējām alveolām.
(Kādā "Lietusdārza" grāmatā)

(ir ko piebilst)

pajautaa

[ hmmm ]
11:48a
sāļās tortes Rīgā

Kur Rīgā var nopirkt garšīgu sāļo torti (ar vai bez gaļas)?
Maximu lūdzu neieteikt, jo tur nav garšīgas.

(4 comments | ir ko piebilst)

lavendera

10:35a
Kādreiz pilsētorientēšanās spēlē esmu izlodājusi Skanstes džungļus, tur atradās ne tikai bomžu būdas, bet pat maziņš purvelis. Žēl ka neaizgāju pastaigāties vēlreiz, kamēr vēl varēja. Interesanti, vai jauniekārtojamā parkā būs palicis kaut viens augļu koks? Vai visa mūsu labiekārtošana ir nošķūrēt ar buldozeru un pēc tam domāt, ko tur stādīt?
(Starp citu, zem manas piecstāvenes loga ir visiem pieejama bumbiere.)

Tad vēl par nēģeriem... man liekas, ka ne kurš katrs melnais ir nēģeris, tāpat kā ne katrs, kam melni mati, ir čigāns. Nēģeri manās leksiskajās sajūtās ir tie, kam no dabas biezi sprogaini mati, plats deguns, lielas lūpas un apjomīga pakaļa.

(4 comments | ir ko piebilst)

pajautaa

[ juriic ]
12:26a
.

Rīgā ir vietas, kur cilvēk vēlajās stundās izklaidējas nepiespiesti un bez alkohola? (iztēlojos kaut ko apmēram kā atrakciju mola vaibu kaut kādā Braitonbīčā)

(11 comments | ir ko piebilst)

Thursday, June 4th, 2020


gnidrologs

11:17p
dienasgrāmata

DELFI: Mans ķermenis ir mana izvēle? Par izskatu kaunina pat ārsta kabinetā

(3 comments | ir ko piebilst)

gnidrologs

11:02p
Sliktz vienā teikumā - "kāpēc Cibā vēl ar vien nav ieviests noteikums, ka neviens mani neaizvaino?"

(1 comment | ir ko piebilst)

virginia_rabbit

10:35p
Kā taisa zoodārzu? Ko nozīmē zoo?
Kas ir zoo-kaps?
Zināji, kā kaķīši pamožās?
Kāpēc jaguārus baro ar gaļām?
Zināji, kā kaķīši zīmē - ar netīrām rociņām staigā pa papīru.

(ir ko piebilst)

gnidrologs

10:09p
Btw, artis negivo džastisu svarīgām lietām, liekot tikai random urlas, kuras lasa tikai lutščije druzja i očerovannije dami.

"US police have 375 million encounters with civilians a year

They killed 1004 people last year. 235 of these were black. 226 of the black fatalities were armed (96%)

9 unarmed blacks & 19 unarmed whites were killed by US police last year, out of a population of 330 million
"

Tas ir tas dēļ kā komunisti ar savu mazāk apķērīgo kājnieku palīdzību iznīcina ASV pilsētas un cenšas valsti vedināt uz pilsoņu karu. Tik vien vajag. Domājat (((boļševiki))) darīja citādi, kad panāca šarikovus noslepkavot cara ģimeni? Fsjo kak doktor propisal.

(7 comments | ir ko piebilst)

gnidrologs

10:07p
Labs vienkāršs morālideoloģiskā spektra tests - kam jutāt līdzi Death Wish filmās, Bronsonam, viņa oponentiem, policijai, kas ķēra Bronsonu vai cits variants?

(ir ko piebilst)

virginia_rabbit

5:51p
Neatceros, kuri mani draugi pa vasarām Saulkrastos, bet mūsu zīm. skolotāja tur pa vasaru organizē kvalitātīvus plenērus 5-13 g.v. ja interesē, iedošu kontaktu.
(Skolotāja pa covid laiku nobankrotēja un vairs nevar atļauties īrēt Rīgā)

(5 comments | ir ko piebilst)

jojo

2:00p
saldo kartupeļu brūnīši (vegānu, bez eļļas, bez riekstiem un bez cukura)

https://www.youtube.com/watch?v=5rF6vNf3e-c

pierakstu priekš A., viņai no visām sastāvdaļām mazumam pumpas metas tikai no šokolādes, bez eļļas variantā pumpām nevajadzētu būt daudz.
žāvētas dateles vai daļu no datelēm var aizvietot ar banāniem (mazāk saldi un izteiktāka garša) vai arī ar kļavu sīrupu, vai ar agaves sīrupu, vai ar cukuru, ja nav iebildumu pret cukuru.
man liekas, kūkas sajūtai, ja nav alerģiju, daļu auzu miltu var aizvietot ar kādu karoti mandeļu miltu (vairāk kaloriju, vairāk tauku, ja akne, varbūt nevajag), tiesa, tad cepums nebūs "bez riekstiem"
auzu miltus var aizvietot ar citiem miltiem, vēlams neitrāliem.
daļu saldo kartupeļu var aizvietot ar vārītām sarkanajām bietēm, šokolāde biešu garšu nomaskēs gluži labi.

kad/ja uzcepšu, ielikšu atsauci.

(2 comments | ir ko piebilst)

pajautaa

[ safe ]
12:22p
Vēl kas cits bez VIMEO

Vai ir kāda alternatīva (laikam jau izmaksu ziņā) VIMEO?
Galvenās prasības:

Iespēja failu aizsargāt ar paroli
Trešās personas nevar lejupielādēt failu (ja nav nepieciešamība)
Var dalīties ar failu linkiem
Var uzgalabāt daudzus failus vienuviet.

(5 comments | ir ko piebilst)

lavendera

10:53a
uzbūvēts skatu ronis, kas sniedzas debesīs

(ir ko piebilst)

jojo

9:44a
https://www.theatlantic.com/politics/archive/2020/06/james-mattis-denounces-trump-protests-militarization/612640/

un vēl mani pārsteidz cilvēki, kuri tviteri un citus paralēlos universus uztver kā bībeli - be mindful of false narratives, ļaudis, jau aizmirsāt par masīvajām dezinformācijas kampaņām?

(ir ko piebilst)

artis

9:20a
Uzsaukums - visiem revolucionāriem!


(1 comment | ir ko piebilst)

jojo

8:56a
pamodos ar galvas sāpēm
un diviem riebīgiem e-pastiem uz kuriem kaut kā jāreaģē. pilnmēness, es jums saku.

(10 comments | ir ko piebilst)

artis

8:49a
Slinkā statistika

https://twitter.com/lggiorgia/status/1268142160773332992

(2 comments | ir ko piebilst)

virginia_rabbit

7:58a
Rīta jautājumi

Priekš kam kaķītei ir ūsas? Un kāpēc krokodilam nav? Un zivjiem?
Vai skorpions ir ļoti indīgs? Un kas ir vidēji indīgs?
Vai čūskulājā čūskas ir īstenība dārgas? Tu varētu izvēlēties kadu čūskiņu gribi. Tur nevajag naudas un tur nav kaķu barības.
Kāpēc dzīvnieciņi mums palīdz?

(7 comments | ir ko piebilst)

heda

12:02a
Aktīvistu bars Stokholmā kliedz policistiem: "Zemē, uz ceļiem!" It kā zviedru policija pēdējos gados jau nedzīvotu uz ceļiem.

meža likumi - "Zemē, uz ceļiem!"

Turpat netālu kādu brīdi agrāk - pūlis sit pa policijas auto, policiste izkāpj no auto, metas ceļos, pēc tam krīt ap kaklu aktīvistiem un raud. No sajūsmas? No bailēm? Politikāņi viņu slavē par "situācijas nomierināšanu".

https://www.youtube.com/watch?v=FP30iHBGqlo
https://www.expressen.se/nyheter/manga-manniskor-vid-manifestation-i-stockholm1/

(4 comments | ir ko piebilst)

Wednesday, June 3rd, 2020


jojo

9:49p
soļi... un liepas zied

vakarā, kad pierima vējš, pat uzsmaržoja. bet bišu šogad nav. augšā bēniņos vējš trenkā beigtu kameni 1 gab.

tātad soļi
2. 13 656
3. 12 315

esmu ļoti nogurusi.

(4 comments | ir ko piebilst)

pajautaa

[ ulvs ]
7:20p
Atceros, ka kaut kad 90to sākumā vai vidū mani un māsu senči aizveda uz vietu, ko laikam sauca "Fantadroms", kas bija tāda vieta, kur bija tumša un liela telpa ar dažādiem floriscentiem vai kāvińtur sauc objektiem, tīkliem pie griestiem, pa ko varēja rāpot sīkie un pētīt interesanto vidi. Par attiecīgu samaksu.33

Kā sauca šo vietu? Un kur par to var iegūt vairāk info?

Vai tāda vieta maz eksistēja?

(6 comments | ir ko piebilst)

artis

5:44p
Ak vai!

http://archive.is/1uxm9

(20 comments | ir ko piebilst)

virginia_rabbit

6:21p
šodien biju izbraukusi ar bērniem tik vien cik līdz vecrīgai un atpakaļ. pa ceļam man izdevās uz brīdi pazaudēt Eiženu, Simo izdevās iebāzt pirkstiņu tieši tāda izmēra riņķītī, kas tam bija par mazu, pirksts iesprūda un sāka strauju pampt, viņš kliegt, mēs bijām Vērmaņa vidū un es kaut kādā mežonīgā mātītes autopilotā to pirkstu saslapināju kārtīgi ar siekalām un izvilku, un pēc brīža Eiženam uzdirsa putns.

(3 comments | ir ko piebilst)

lavendera

4:52p
Dmitrijs, izejot no mājām, bija ģērbies pelēkas krāsas sporta biksēs (zem biksēm zilas krāsas šorti), dzeltenas krāsas T-kreklā, tumšas krāsas virsjakā ar spilgti zaļas krāsas kapuci, kājās bija melnas-oranžas krāsas sporta apavi. Līdzi bija pelēkas krāsas plecu soma un brūnas krāsas skrituļslidas.

(1 comment | ir ko piebilst)

formica
9:53a
"..the world’s rulers will discover that infant conditioning and narco-hypnosis are more efficient, as instruments of government, than clubs and prisons, and that the lust for power can be just as completely satisfied by suggesting people into loving their servitude as by flogging and kicking them into obedience"

21 October, 1949
Aldous Huxleyhttps://www.redbubble.com/i/mask/OBEEEY-by-73553/48828491.9G0D8#&gid=1&pid=2

(ir ko piebilst)

artis

9:18a
Well, we now know how this played out, dear Camus

"[Albert Camus] found himself fighting a Sisyphean battle during the 1940s. He was a man troubled by the possibility that anti-fascism could come to mirror its enemy (a charge many liberals have now levelled at Antifa)—that it could start to embrace the very same principles of domination and the overuse of violence. Following the defeat of fascism, and turning his attention to questions of post-war justice in 1945-1946, Camus claimed to be neither “victim” nor “executioner,” not an easy ethic to put into practice, yet the alternative for Camus was “murder.” As the intellectual historian George Cotkin explains: “Camus… worried about how the rebel could avoid becoming the oppressor, about whether the rebel’s critical knowledge of the problems of nihilism and revolution could allow him to act instead of becoming frozen in self-doubt and hesitancy. In the face of such existential knowledge, Camus counseled rebellion that is anchored in ‘thought that recognizes limits.’ [..] Orwell and Camus warned us that anti-fascism can curdle into something dangerous, a sort of boundless self-righteousness that eventually loses sight of itself. While battling white supremacists and fascists, it would do us good to remember the anti-fascist ethic of self-scrutiny, that fear of becoming what you are fighting.”

(3 comments | ir ko piebilst)

jojo

1:38a
kāda māte, tāda meita

A. ir saimnieciska. un viņai ir burvīgi rituāli, viņa rosās. šovakar biju sagurusi un agri izslēdzos, aizmigu lasot (pirms bērna oficiālā guļamejamā laika). pamodos no tā, ka kāds taisījās uz guļu pie manis, šaurajā (vienguļama) un vecajā biroja gultiņā, jo bija sabijies no trokšņa aiz loga. aiztaisīja logu. aiztaisīja durvis. sapurināja spilvenus. apsedza mani. paskaidroja, kāpēc ieradusies. iekārtojās blakus uz palikšanu... un, kā nolika galvu uz spilvena, tā aizmiga.

es no savas puses mazliet pasnauduļoju, uzmanīgi izrāpos no gultas, salasīju spilvenus un sedziņu. attaisīju logu. uzsedzu bērnam uz pleciem kaut ko plānu (pūš, ja logs vaļā) un aiztaisīju darbistabas durvis.
aiz nekā labāka, ko darīt, uztaisīju sev kafijas krūzi un lasu cibu.

(ir ko piebilst)

Tuesday, June 2nd, 2020


artis

11:42p
Kā tagad populāri atbildēt: 'lol' un 'ok, boomer'

https://mobile.twitter.com/CattHarmony/status/1268016835007406080

(12 comments | ir ko piebilst)


> 50 vecākus
> uz augšu
Sviesta Ciba
hackers counter system