Brīvie pilsoņi Below are the 25 most recent friends journal entries:

[<< Previous 25 entries]

Janvāris 26., 2021
18:49
ingmars
[User Picture]

[Link]

iespēja vakcinēties
Ceru, ka iespēja vakcinēties pret COVID-19 pienāks drīz.

(8Izteicās | Gribas izteikties)

15:09
klusums
[User Picture]

[Link]

Bija jautājums, kādus ieteikumus (literatūrai) par to kā trenēt intuīciju, jo visu dzīvi dzīvo "ar galvu". Liekas, ka var arī labāk.

Un tas jautājums pat nebija konkrēti man, bet es kaut kā jūtos, ka man uz to ir jāatbild ļoti nopietni. Varbūt tas ir lieki. Varbūt arī ne.

Pirmais, kas nāk prātā - vienmēr var labāk. It īpaši tāpēc, ka cilvēks ir ļoti audzināts nebūt saskarē ar sevi, savu intuīciju, savām emocijām. Bet ko tieši jautātājs domā ar intuīciju? To var uztvert gan kā savu iekšējo sajūtu, kas pašam ir vajadzīgs un ne. Uz šo es arī koncentrēšos, jo tas manuprāt ir labākais intuīcijas izmantošanas veids, nevis uzminēt kaut kādus ārējus faktorus un notikumus. Man intuīcija ir būšana kontaktā ar sevi, tādējādi arī spējot uzķert tās mazās neapjaušamās informācijas druskas, kas mūsos jau ir. Intuīcija NAV zināšanas. Drīzāk dziļāka izpratne, par to, ko jūti. Un man besī bez vajadzības līst ezotērikā, centīšos to arī nedarīt.

Viens ārkārtīgi burvīgs triks, lai saprastu, ko jūti, ir vizualizācija. Visdažādākā veida. Piemēram, ja ir jāizvēlas starp vairākām izvēlēm, iedomājies, ka esi krustcelēs vai vairākām durvīm priekšā. Katrs no ceļiem/durvīm apzīmē vienu tavu izvēli. Un tad paskaties, kas ir aiz durvīm pa vienai, vai paskaties uz konkrēto ceļu. Kā tie izskatās? Un pievērs uzmanību savām ķermeņa sajūtām, kāda ir sajūta, kur ir vieglāk un atbrīvojošāk? Kur ir skaistāk? Kur ir kārtīgāk, kur ir nepatīkams bardaks? Šis ātri vien dos ieskatu, kura izvēle ir vairāk Tava.

Neesmu Marijas Kondo fans, bet viņai arī ir ļoti laba tehnika, kā saprast par lietām, kuras paturēt vai ne - does it spark joy? (Un man prieku rada māksliniecisks bardaciņš ar daudz sīkiem nevajadzīgiem krikumiem. :D ) Šis ir jautājums gan savas dzīves kvalitātes uzlabošanai, gan būšanai saskarsmē ar sevi.

Man jebkurā gadījumā ir pieredze, ka čujs par dažādām lietām attīstās, kad noņem iekšējos blokus. Un tad var tālāk runāt par terapiju, banāli, es zinu. Bet tieši terapija var būt labs palīgs, lai atrastu to kontaktu ar sevi. Arī lai atrastu iemeslus kāpēc šis kontakts pazudis. Piemēram, izrādās es tīri labi māku lasīt cilvēkus, bet man agrā bērnībā meloja par emocijām, ko citi jūt (aizkaitināts "es neesmu dusmīga!!!"), kas uz ilgu laiku izčakarēja spēju lasīt cilvēkus, bet saprotot iemeslus un ar tiem strādājot un kāpjot pāri, dabiskie talanti atkal var izpausties.

Ja terapija nav opcija vai tur fokuss ir uz citām lietām, tad, manuprāt, vērtīgi ir strādāt ar iekšējo bērnu. Tas ir tāds emociju kamoliņš, kurš ļoti balstās uz instinktiem un intuīciju, prātuļojošais prāts vēl nav tik ļoti attīstījies. Twiterī laba alternatīva ir arī iekšējais kucēns. Tas der tiem, kuri sevī nevar ieraudzīt to iekšējo bērnu kā mīlamu un atbalstāmu. Par šo grāmatas gan ir, esmu redzējusi arī latviski, nezinu cik labas, jo es gāju citu ceļu.

Man personīgi ir vēl viena tehnika, kas velk uz ezotēriku vai vismaz tā bieži tiek izmantota ezotērikā. Ķermeņa mikrokustības/neapzinātās kustības, kā atbilde, lai sarunātos ar zemapziņu. (Atkārtošos es runāju tikai par to, lai vairāk uzzinātu, kas pašam iekšā darbojas, ar šo neuzzināsi neko ārpus sevis, vai dievs nogrābstās, pareģosi ktk.) Vienkāršākajā variantā tas ir svārstiņš. (Gūgle -> pendulum subconscious mind) Man tas ir kaut kā līdzīgi bet es to daru bez papildlīdzekļiem un izmantoju pirkstu refleksīvās kustības. (Var jautāt kā, ja interesē. Bet lūdzu, lūdzu, lūdzu nesaejiet ezotērikā, ja saejiet, tad ņemiet prātu līdzi.)

UPD. Es nezinu kā es nepieminēju rakstīšanu! Rakstīšana kā journaling un sevis izzināšana caur rakstīšanu ir spēcīgs rīks.

(Gribas izteikties)

Janvāris 25., 2021
14:28
iokaste
[User Picture]

[Link]

Tiesiskā valstī bloķēt kontu (bankas, plašsaziņas) drīkstētu tikai tiesa vai neviens.
Iespējams, jābūt soctīklu sabiedriskajam regulejumam.

(5Izteicās | Gribas izteikties)

10:08
sirdna
[User Picture]

[Link]

Klusais cerību laiks.

Cerība numur viens ir par to, ka solītais ūbermegasniegs ies secen. Man tas absolūti nav vajadzīgs, krakšķoši jumti ir kaifs zem vidējā, labprāt iztikšu bez.

Cerība numur divi bija par to, ka kovīdija prieki šogad beigsies. OKēj, tā pagaidām vēl turas ar mazo pirkstiņu pie kraujas malas un vāri spiedz, ka re, pagājušā vasarā viss nogāja pa nullēm, tad jau atkal būs labi, neskatoties uz nevakcinēšanos. Vai arī, viņa pīkst, slīdēdama uz bezdibeņa pusi, tūlītās eņgeļi pār Latviju izkaisīs vakcīnu kalnus, ielās un tīrumos iznāks ārsti, medmāsas, veterināri un zootehniķi un sapotēs mūs visus trīs fantastiskās dienās.

Jap, tāda jokdare ir šī mana cerība numur divi.

Cerība numur trīs ir par to, ka sliktāk jau nebūs.

(6Izteicās | Gribas izteikties)

00:29
yulungu
[User Picture]

[Link]

Masturbācija nav prokrastinācija.

Tags:

(1Izteicās | Gribas izteikties)

Janvāris 24., 2021
22:11
honeybee
[User Picture]

[Link]

Viss mans viedums attiecībās ar cilvēkiem nāk no attiecībām ar bērniem
Šodien, piemēram, atcerējos, ka tad, kad viens tevī vispār neklausās, aiztaisa ausis un nonstopā ļerkšķ uz riņķi, vienkārši vaig likt viņu mierā un neklausīties - kas ir tikai godīgi, nevienam nekaitē, nevienam nav jākliedz, nav jābēdājas etc.. Ja tas viens sagribēs reālu sarunu, tad agri vai vēlu apjēgs, kā pie tās nonākt. (Ja nesagribēs, jeij, vairāk laika nekrāmēties ap bērniem etc.!)

(Gribas izteikties)

10:32
yulungu
[User Picture]

[Link]

Jews
Helio meklētājā biju ierakstījusi "jews", meklējot vienu raidījumu iekš History channel.
Tad kaut kas notika un es izslēdzu tv.

Vīrs, kad atkal ieslēdza to, ieraudzīja meklētājā informāciju un skaļi pateica -Hitleram būtu noderējis tāds meklētājs!

(Gribas izteikties)

Janvāris 23., 2021
15:03
klusums
[User Picture]

[Link]

Atbildība un ambivalence par to.
Visas pēdējās reizes, kad prasu zemapziņai, kāpēc man ir trauksme, lien ārā vārds atbildība. Un es īsti nezinu kā to sagremot, labākajā gadījumā sanāk apžļambāt. Var izvilkt pārliecības (varbūt tas jādara biežāk), bet mainīt man tās nesanāk (ikdienas afirmācijas?). Gribas šo risināt pie terapeita (esošajam naudas daudzumam šobrīd citas prioritātes), bet tas būtu diezgan ironiski, jo es atbildību par šo situāciju daļēji noveļu uz citu cilvēku. Es gan esmu atbildīgs cilvēks terapijā, ļoti daudz daru pati, tad varbūt atbildīga rīcība būtu iet uz risinājuma procesiem, kas ir efektīvāki un ātrāki nevis censties tikt galā pati, kad īsti to nespēju?

Lūk!!! Es apskatīju tikai vienu šauru situāciju un uzreiz jau ir redzams kā atbildība uz pusēm plēš! Kas ir atbildīga rīcība? Es uzskatu, ka vienmēr vajag rīkoties pēc iespējas atbildīgāk, bet cik ir tas līmenis? Un kurā brīdī atbildību vienkārši neuzņemties un vienkārši ļaut, lai viss aizplūst? Bet arī tādi lēmumi ir ar atbildības devu. Es nevaru izlemt kā man būt. Kā man justies. Kā es GRIBU. "Es gribu atbildību, es negribu atbildību" tas šobrīd ir patiesākais, ko varu pateikt.

UPD:
Atbildība ir vieglums ar kādu es dzīvoju savu dzīvi.

Lūk, meklējoties pārliecībās, izpīpēju šādu frāzi. Un dziļi, dziļi sirsniņā man tā liekas ļoti patiesa, lai arī prātam virspusēji iestājas neliels wtf. Un ja atbildība ir smaga, tad es daru to nepareizi. Ar dziļākajām pārliecībām, tas ļoti, ļoti makes sense. No cilvēka vulgaris skatu punkta laikam ne. Bet nu... ko darīs, ka es tik ļoti esmu sagājusi savos putnos ar ezotērikas/LoA piegaršu? Ir skaisti un viegli tvert dzīvi tā... kā dejā, nekontrolējot, bet sadarbojoties.

(Gribas izteikties)

10:27
hedera
[User Picture]

[Link]

Visiem vecajiem metālistiem riebjas "Nothing else matters", jo to parasti uzliek "lai būtu metāls, ne, tev taču patīk šitais, vai ne".

Bet, šorīt atklāju, ka pavisam citādā aranžējumā tāir pat tīri klausāma mūzika.

(18Izteicās | Gribas izteikties)

10:13
yulungu
[User Picture]

[Link]

Vīrs: kā jums (es ar bērniem vienā istabā, kamēr viņš slimo pa viesistabas dīvānu) pa nakti gulējās?
Es: visu nakti sapņoju vienu un to pašu apokaliptisko sapni.
Vīrs: kas Tev izdomas nav? :D

(Gribas izteikties)

Janvāris 22., 2021
17:34
yulungu
[User Picture]

[Link]

Kovid-koma.
Vēl dažas dienas un es tikšu laukā no mājas.

(1Izteicās | Gribas izteikties)

12:42
aborigens
[User Picture]

[Link]

kāds var man izstāstīt kāpēc parādījušās tās Bernie Sanders memes, kurās viņš sēž ar izrakstītiem cimdiem un masku?

(3Izteicās | Gribas izteikties)

15:37
ingmars
[User Picture]

[Link]

dieva nav
Starp citu, tas varētu dažus šokēt, bet Dieva nav.

(17Izteicās | Gribas izteikties)

15:17
ingmars
[User Picture]

[Link]

bērnu ferma
Nāktonē bērnus audzēs fermās. Tradicionālajā "ģimenē" audzināts bērns ir pakļauts pārāk daudz riskiem. Piemēram, neviens bērns nav pelnījis tikt izaudzināts par homofobu.

(10Izteicās | Gribas izteikties)

10:33
dzhindzhera
[User Picture]

[Link]

Pēdējās trīs dienas es nogulēju mājās ar migrēnu. Esmu atklājusi, ka man palīdz trīs aspirīni kombinācijā ar divām 400 ibumetīna tabletēm. Nav jāēd sumatriptāns, kuram blakusparādība ir zombijs.

(8Izteicās | Gribas izteikties)

11:04
ingmars
[User Picture]

[Link]

EL
Exploded level.

(Gribas izteikties)

00:26
ingmars
[User Picture]

[Link]

valsts pienākums
Valstij būtu jāaizstāv cilvēktiesības, valstij nevajadzētu diskriminēt minoritāšu grupas tikai tādēļ, ka tautas vairākumam ir naids un aizspriedumi pret minoritāšu grupām, tā nav demokrātijas būtība. Valstij ar savu politiku vajadzētu tautai rādīt piemēru ceļā uz iekļaujošu un demokrātisku sabiedrību.

(18Izteicās | Gribas izteikties)

Janvāris 21., 2021
20:55
vajag
[arkls]
[User Picture]

[Link]

divas lietas
1. Varbūt kādam ir lieks, pārdodams un neatvērts IKEA melno galda piederumu komplekts? Ikea pašlaik nav pieejams. Pērku!
https://www.ikea.lv/lv/products/virtuve/galda-piederumi/galda-piederumi/tillagd-galda-piederumi-24-gab-melna-krasa-art-40343001

2. kur Rīgā var nopirkt Toblerone?

(5Izteicās | Gribas izteikties)

11:41
klusums
[User Picture]

[Link]

Es biju uz viļņa kaut kad pirms Ziemassvētkiem. Nu tā, oktobri, novembri. Viena no pazīmēm - gribēju un lasīju grāmatas. Tagad, godīgi sakot, tik vien Sandman komiksam pietiek smadzeņu jaudas. Vēl arī paralēli klausos Righteous mind, ļoti interesanta, bet ir tāda sajūta, ka nespēju uztvert informāciju. Arī tas, ka vizuālās meditācijas vairs nav tik jaudīgas. Nu jā, neesmu es vairs enerģijas plūsmā. Traukme arī palielinājusies, kas nozīmē, ka es vairāk dzeru alkoholu, bet tā vien rādās, ka alkohola regulāra lietošana arī nepalīdz būt šajā enerģijas plūsmā. Ar alkoholu es pati sev šauju kājā. Bet man ļoti patīk alkohols. Ļoti. Bet to vajadzētu atstāt tikai svētku reizēm un tā. Tagad tieši labs laiks, lai samazinātu alko patēriņu, tagad divas nedēļas darbā nav jābūt, kas nozīmē, ka pieeja alkoholam man būs tikai tad, kad es speciāli aiziešu uz veikalu (vai darbu, bet tas tālāk) pakaļ. Un varbūt atkal februāris jāpaņem pilnīgi kā pilnīgi skaidrais mēnesis.

Otrs - esmu dabūjusi vingrošanas paklājiņu, nu tad beidzot tā kā vajadzētu sākt kustēties, ne? Pret šo es jūtu nepatiku. Varbūt jāpastrādā ar šo nepatiku. Ēšana, protams, joprojām ir bardaks, bet kaut kā kaut ko es paēdu, tad nu par šo tik ļoti neuztraukšos. Visu uzreiz nevaru un negribu.

Vispār šim gadam es esmu arī noteikusi virzienu - kontakts ar sevi, apzinātība, identitāte. Tas izklausās visai dažādi un tā, bet manā prātā tās ir ļoti saistītas lietas. Un šim arī vajadzētu palīdzēt pie pirmajiem diviem punktiem.

Šodien atkal šķiet, ka esmu mazliet atpakaļ uz viļņa. (Tā uz 70%, tas ir labākais rādītājs šogad.) Bet kas man palīdzēja? Man ir baigās aizdomas, ka tā bija puzle. Es pat kauliņus vakar nepabeidzu šķirot, bet kaut kādu baigo kaifu noķēru gan arī uz to neilgo brīdi. Zemapziņa ar neatzīstas, ka zinātu citus iemeslus. Mjā, hobiji ir svarīgi.

(Gribas izteikties)

Janvāris 20., 2021
23:34
ingmars
[User Picture]

[Link]

shortcut ir latviski dublēts anime
Shortcut ir latviski dublēts anime. Piemēram, Chunibyo filma. Vai, piemēram, Fate/stay night filma. Kāds interesants laikmets, kādi savādi notikumi.

Dīvainības mīlai netraucē! Paļaujies uz mani
Love, Chunibyo & Other Delusions! Take On Me
Lai gan Rikka Takanaši mācās vidusskolas pēdējā klasē, viņa joprojām turpina dzīvot fantāziju pasaulē. Arī viņas attiecības ar Jutu Togaši nav mainījušās pēdējā pusgada laikā. Tuvojas iestājeksāmeni, un abi vēlas pieteikties studijām vienā universitātē, taču Rikkas vecākā māsa Toka izlemj aizvest meiteni uz Itāliju, jo atradusi tur darbu. Šāds negaidīts pavērsiens izraisa haosu pāra dzīvē, jo Juta un Rikka nevēlas šķirties. Izmisušie jaunieši lūdz padomu draugiem, un pēc īsas sarunas rodas plāns - abiem ir jābēg.

Liktenis. Cīņas nakts
Gekijouban Fate/stay night: Unlimited Blade Works
Šī ir populārā vizuālā romāna “Liktenis. Cīņas nakts.” otrās sižeta līnijas ekranizācija. Šajā sižeta līnijā galvenā varone būs Tohsaka Rina. Gaidāmi atklājumi par Širu un viņa likteni.

(Gribas izteikties)

20:03
pa_leeto
[aiz]
[User Picture]

[Link]

dindinIZPĀRDOŠANA
Powerbank par piecīti, Adidas botes, Fjällräven legingi, IKEA mājlietas, psiholoģijas grāmatas, guļammaiss, sarkanā dzīpara aproce, sloksnes zobu balināšanai, drēbju stanga, vaskadrānas sieram, dūnu čības, stilīgi šņorzābaki, mēteļi, tunikas u.c. labumi. 

Apskati visu piedāvājumu!  

Droši raksti mani, ko izvēlējies ;)
Sūtu ar OMNIVA.

(7Izteicās | Gribas izteikties)

17:56
lara
[User Picture]

[Link]

Pelmeņi, podi un parazīti
Kas tāds aizraujošs pēdējā laikā noticis?
Aukstajā nedēļas nogalē mēs ar L taisījām pelmeņu krājumus. Dažādi pildījumi. Ar sēnēm, ar zaļumiem, ar baklažāniem un papriku. Kopā ap 140 gab. pelmeņi. Saldējām ārā uz balkona. Vienu nakti mums pelmeņi apsniga, un dienā L ar akvareļu otiņu no katra pelmenīša notīrīja sniegu. Taisījām un saldējām atkal jaunu porciju. Tagad mums kādam laikam pelmeņu pietiks.

Vannas istabās aizstājām divus vecus podus ar diviem citiem podiem. Veciem, bet funkcionējošiem. Paldies L tētim par podiem un to uzinstalēšnau. Tagad varam bez bēdu sēdēt uz podiem, skrollēt Feisbuku un lasīt grāmatas.

Mājā ir silti, tikai malkas kaudze stipri iztērējās aukstajā laikā. Kopš G iemācīja mums apieties ar krāsni, šī ir siltākā ziema manā namā.

Vēl pēdējās nedēļās apmeklēju dažādus ārstus. Taisīju regulāro krūšu sonogrāfiju un beidzot saņēmos arī mamogrāfijai. Tas nav nekas patīkams, ziniet. Bet izturēt var. Rezultāti nav tie iepriecinošākie, bet nav arī nekā tāda, lai kristu panikā. Jāturpina krūtis fočēt no iekšpuses regulāri.

Bet man rokas augšpusē pie bicepsa parādījās baigais bumbulis. Vienkārši vienā dienā uzradās un sacietēja. Nobijos un gāju pie ciema ārsta saņemt norīkojumu sonogrāfijai. Ārsts bumbuli pataustīja un teica: "Interesanti, interesanti".
Tas ir ļoti nepatīkami, ja ārsts dziļdomīgi saka "interesanti".
Pēc tam jautāja, vai gadījumā neesmu veģetāriete. Teicu, ka pārsvarā ēdu augu valsts produktus.
Bet vai neesmu ēdusi medījumu pēdējā laikā?
Nē, medījumu neesmu ēdusi ļoti sen. Patiesībā, kopš laikiem, kad biju kopā ar V un mēs pārtikām galvenokārt no viskija un medījumiem.
Bet ārstam teicu, ka medījumu neēdu.
Ārsts teica, ka viņam bijusi doma, ka varētu būt kāds parazīts. "Ziniet, viņi mēdz tā ātri izveidoties un arī pārvietoties."
Vēl arī rūpīgi izpētīja manus krūšu foto un jautāja, vai man ir bērni.
Nē.
Interesanti, interesanti.
Nosūtīja uz sonogrāfiju.
Pārbijusies par iespējamo parazītu, skrēju pa taisno uz veselības centru un taisīju sonogrāfiju. Tas nebija nekāds parazīts, bet gan asinsizplūdums. Iespējams, esmu kaut kur sasitusi roku un dziļi zem ādas izveidojies asinsizplūdums. Būtībā tas ir bumbiņveida zilums. Tikai iekšā. To nevar redzēt, tikai sataustīt. Nezinu, kur tādu esmu dabūjusi. Tam jāpāriet pašam no sevis mēneša laikā. Fuuu.

Man iet labi. Kopumā.

(19Izteicās | Gribas izteikties)

13:42
iokaste
[User Picture]

[Link]

Sapņu vientulībā ir cita emocionālā struktūra - svešatnīgi, vēsi un pārlaicīgi. Nomodā dzīve ir klikatu, klapatu, bet ar tādu saprotamu perimetru, kur nekā daudz sveša un nepārvarama nav. Katrā ziņā - ir iepēja nolīst zem segas, paēst, pasmieties veco joku.
Iespējams, ka viens no mūsu dzīves uzdevumiem ir saskaņoties ar to pārlaicīgo, sapņos atrodamo atmosfēru. Jo pēc nāves apziņai būs jāatrodas tieši tādā vēsā veļu pasaulē, un vēl skaitīsies, ka paveicies.

(8Izteicās | Gribas izteikties)

13:02
ingmars
[User Picture]

[Link]


Kā es varu sniegt interviju, ja es neticu savai identitātei?

(9Izteicās | Gribas izteikties)

12:42
ingmars
[User Picture]

[Link]

KR
Nāc, nāc, Kvalifikācijas regula.

(Gribas izteikties)

[<< Previous 25 entries]

Powered by Sviesta Ciba