ca49d6642941cae519e1da29f107d8e70b61d775 ([info]mindbound) rakstīja,
@ 2020-11-21 12:31:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Garastāvoklis:working
Mūzika:Ides Of Gemini - Constantinople: Reaping Golden
Entry tags:civilisation, future, medicine, science:biology, science:neuroscience, transhumanism

The very idea of humans being some sort of natural concept is really going to change. Our bodies will be so high-tech, we won’t be able to really distinguish between what is natural and what is artificial.

The Fourth Industrial Revolution promotional video, World Economic Forum, April 13, 2016

Darām, ko varam.(Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]gnidrologs
2020-11-21 12:48 (saite)
Jā, gūgle caur vaifaju sūtīs tavu wrongthinku Orgāniem, pēc kā ecelopi tevi drīkstēs trankļutēt vai piešķirt mūža ciku ar naglām.
Tiem, kas tic, ka lielummānijas apsēstiem psihopātiem, kas rosās iekš VEF, padomā skaifaj utōpija ir tik pat stulbi kā tie, kas uzskata Sorosu par filantropu.

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)


[info]mindbound
2020-11-21 13:13 (saite)
Utopijas rūp muļķiem un ideālistiem, es neesmu ne viens, ne otrs. Man rūp civilizāciju stiprinoši rezultāti un nav jaudīgāka spēka reizinātāja par labi barotu (whatever is subsidised is promoted!) intelektu un kompetenti pielietotu tehnoloģiju. Tik ilgi, kamēr šādi rezultāti turpina ienākt, man ir pilnīgi vienalga, ar ko kurš kuros atbildīgajos kuluāros ir apsēsts.

Te arī ir tiešs un ass kontrasts ar pēdējo dienu "woke" tendencēm, kur sociālās justīcijas karotāji ir gatavi un griboši sava naratīva dēļ pamest zem proverbiālā tanka ne tikai evidenci un faktus, bet arī no tiem iegūtos praktiskos rezultātus, sākot ar radikālajiem ekoaktīvistiem un anarhoprimitīvistiem un beidzot ar dažādiem pseidozinātnes un šarlatānisma izplatītājiem. Prognozēju, ka pretestība šīm tendencēm sāksies tieši no tehnoloģiju un inženierijas jomām, jo tās ir visciešākajā saskarē ar realitāti un nekāds daudzums kritiskās teorijas nespēj mainīt to, kas praksē darbojas un kas nē.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]gnidrologs
2020-11-21 16:18 (saite)
VEF sastāv no oligarhiem, baņķieriem un korporācijām, kas dod naudu priekš woke un pat savās nu jau atklāti paustajās nostādnēs, izklausās pēc tipiskas zaļās/kreiso partijas programmas, JA tai dotu pilnīgu varu pār pasauli. Tu uzķēries uz vague lozunga par tehnoloģijām, jo tev patīk tehnoloģijas, bet tas ko tu ar to prezumē praksē, nav tas pats, ko ar to domā visādi bilderbergieši, masonu u.c. reptīļi. Jaunākie interneta mediju cenzūras un unpersonēšanas algortimi vai ķīniešu social credit kontrole caur absolūtu novērošanas sistēmu, būs tas, kam dos triljonus, nevis lidojošām mašīnām un augmentētai redzei. :)

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]mindbound
2020-11-21 16:27 (saite)
Kad būšu viesis Davosā ar zināmu lietu un tematu prezentāciju, tad aizlikšu arī par tavām raizēm kādu labu vārdu. ;) Es nekoķetēju, kad teicu, ka darām, ko varam.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)

:/
[info]gnidrologs
2020-11-21 18:19 (saite)

Plebi, kuri domā, ka sēdēs un dzers šampi pie viena galda ar Bobu Paigi et al. Brīvības ir viegli pazaudēt, bet ļoti grūti atgūt. Gandrīz neiespējami planetārā tehnomatrixā, kuru par savu izpriecu namu izmanto daži desmti triljonāru.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]mindbound
2020-11-21 18:25 (saite)
Pat ja tā, tad paliek nemainīgs fakts, ka šiem triljonāriem ir resursi, bet viņi paši lielākoties nav nedz zinātnieki, nedz inženieri. Ne jau viņi ar savām personīgajām rokām savās virtuvēs taisa vai taisīs mašīnapmācības algoritmus, pretnovecošanas terapijas, smadzeņu digitizācijas protokolus un orbitālās dāčas. Padomā par to.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]gnidrologs
2020-11-21 19:17 (saite)
Viņi taisīs pretnovecošanas terpijas SEV (mēļo, ka jau taisa caur ezotēriskākiem līdzekļiem), nevis hoi polloi, kuru vēlas barot ar mušām un tārpiem un piedabūt dzīvot plastmasas stropos, nevis orbitālās dāčās. Amerikāņi vairs lidmašīnas neprot taisīt, kur nu vēl sapņot par orbītu. Ar algoritmiem gan viss kārtībā. Check ur socialist credit, bro.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]mindbound
2020-11-21 21:08 (saite)
Un tieši kā "jauni sasniegumi uzreiz netiek par pašizmaksu izdalīti hoi polloi patēriņam" atspēko manis teikto? Baidos, ka pilnīgi nekā.

Savukārt, kas attiecas uz amerikāņiem un kosmosu, tad tieši šobrīd visas lietas ir uz ļoti straujas un rezultatīvas augšupejas trajektorijas, pie tam nevis no jau dekādēm ilgi anēmiskās un neuzņēmīgās NASA vadības, bet gan tieši no privātu magnātu (šobrīd Maska, Bezosa un vairāku mazāku) puses.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


[info]ctulhu
2020-11-21 21:26 (saite)
/mēļo, ka jau taisa caur ezotēriskākiem līdzekļiem/

Maģija nestrādā :)

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)

Re: :/
[info]begemots
2020-11-30 10:37 (saite)
Man jau likās pazīstams vārds.

Clipboard01

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)

Re: :/
[info]mindbound
2020-11-30 13:09 (saite)
Būtu pat smieklīgi, ja vien tas komentārs nebūtu tik ļoti nepārprotami no sērijas "Pandēmija ir mākslīgi radīta, Bils Geitss & Co grib mūs čipot ar vakcīnām, 5G sakari ir ieviesti smadzeņu kontrolei, QAnon, pedofīli, sātanisti, pasaules gals".

Nekas, lai jau. Muļķis sevi nodod brīdī, kad atver muti (vai piesēžas pie klaviatūras, as it were), labāku diskreditāciju par naudu nenopirkt.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


[info]ctulhu
2020-11-21 16:35 (saite)
Dos gan vienam gan otram, jo lidojošas mašīnas un labāku redzi mums reptiem arī vajag

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]mindbound
2020-11-21 21:07 (saite)
Tur jau tā lieta.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?