Friends

> Recent Entries
> Archive
> Friends
> User Info
> previous 30 entries

October 18th, 2019


ulvs
04:40 pm
Ja man būtu jādepopulē pasaule, sāktu ar ēdienu. Špikoju no mūsu valdniekiem.

(Leave a comment)

martcore
12:38 pm
turpinot par fentezī

lūk, lietotāja begemota pēdējais ieraksts teicami paskaidro, no kurienes rpg magiem ir tās šmotkas, kas viņiem ir
nopietni, jūs tur uzvarēsiet kaut kādu asinskāru kolektīvu un paskatīsieties, ko var lūtot
un, teiksim, barbars vai kareivis, viņi taču visu laiku dodas kaut kādos karagājienos mežos un katakombās
a magi ņihuja nedara, sēž un studē nekronomikonu
tad beigās jūs konstatēsiet, ka barbara īpašumā atradās vāle un apsējs ap gurniem
kamēr magam ir gredzens par 2500 bitkoiniem
no kurienes? no maģiju atbalstošiem fondiem un institūcijām!

(Leave a comment)

begemots
12:14 pm - The uninitiated psychobabble
Prokrastinācija nav nekas cits, kā mūsu organisma signāls, ka mēs taisāmies nodarboties ar kaut ko bezjēdzīgu un garlaicīgu.

(5 comments | Leave a comment)

sirualsirual
12:00 pm
dienas prieks

как одиноко солнцу
кто его собеседник: ребёнок, заяц, луна?
смотрит на лес
и снится ему: несёт его на спине сатана
старый бес

нет дома у солнца
никак не побыть в тени
слишком много лазури и золота на небосводе
оттого-то оно и гостит у сатаны
дружбу с нечистым водит

все любят солнце
прыгают и играют
солнце думает: я чёрное, чёрное
я сгораю

солнце сходит с ума
и само говорит с собою
я красное, золотое
зелёное, голубое

(Leave a comment)

virginia_rabbit
11:00 am
vienu dienu pie manis ciemos bija Agnese K. un mēs cepām kupātus un papriku. tie kupāti vēl tā, bet paprikas trāpīja manā sezonas garšā - es tagad katru dienu gribu apcept sarkanu, gaļīgu paprikas gabalu.
man tas prasās kā mazasinīgam cilvēkam steiks.

(8 comments | Leave a comment)

anonymous
10:34 am
Man šķiet, ka esmu salauzis ribu.

(2 comments | Leave a comment)

chimera
10:10 am
šis divali solās būt pagalam īpašs, jo jādodas miniturnejā pa rīgas augstākās izglītības iestādēm kā comic relief viesmāksliniecei. jaunāko dvesmu iespaidā* aizdomājos, ka indieši tak vēl nav sapratuši, ka baltās bābas ar bindi uz pieres viņus kulturāli apropriē, un tumsonīgi atļaujas par to priecāties. bet nu vispār bļā! dejot indiešu dejas indiešu publikai! esmu pārbijusies līka

*nav bijis laika nočekot, bet dzirdēju, ka etsijā vairs nevarot tirgot izstrādājumus ar dažādām etniskām figņām, ja nepiederi konkrētai kultūrai. interesanti, kā tas ietekmēs pārdošanas apjomus, jo arī pirkt izstrādājumus ar dažādām etniskām figņām zināmās aprindās vairs nav gaumīgi, ja vien nepiederi konkrētai kultūrai. te visiem latviešiem ar skubu vajadzētu apcirpt savus dredus utml. pārlieciniet mani, lūdzu, kāds, ka tās ir tikai idotiskas baumas!

taču: https://miumau.livejournal.com/3166192.html?thread=278599152#t278599152

1. novembrī savukārt notiek n. divali pasākums ar nejēgā krutu klasisko programu (iesaku), kura rīkošana bija saistīta ar asiņainām razborkām ar konkurējošā divali rīkotājiem, bet par to gan publiski nevaru rakstīt

https://www.facebook.com/events/389185708651884/

25. oktobrī savukārt - indiešu divali seanss ar jaunāko vīdžaja filmu (tam džekam ir blats, ka visas viņa jaunākās filmas iznāk kā reiz uz divali?). pēc treilera spriežot, būs chak de india!, tikai sieviešu florbola vietā - sieviešu futbols, un vīdžajs, asais džeks būdams, paralēli risina vēl kādas trīs, četras sižeta līnijas. dedicated to all women :D
https://www.youtube.com/watch?v=GR-Ui8-V2M0

(1 comment | Leave a comment)

avralavral
09:33 am
Ioannes Climacus, saukts Jānis Pakāpnieks (6. gs.): ja ļaunie gari tevī iedveš vēlmi kļūt par bīskapu, abatu vai skolotāju, atsakies, "jo nav viegli patriekt suni no miesnieka letes".

(1 comment | Leave a comment)

bozena
12:57 am
Man gluži kā Džeinai Eirai vai Denīzei no Dāmu paradīzes vienmēr ir vairākas melnas darba kleitiņas. Dažas pat ar atlasa manžetītēm.
Ir tādas dienas, kad melnā kleitiņa tiek novilkta tikai pirms pusnakts, bet šodien es esmu tā aizdzīvojusies, allelūja, ka Melnā Darba Kleitiņa vēl nav novilkta.
Iedzersim par Mazo Melno Darba Kleitiņu, kura tiks uzvilkta atkal īsi pēc pl.septiņiem.

(Leave a comment)

October 17th, 2019


begemots
09:59 pm - zomg
ko tik internetos neatrodi:I mean, šis cilvēks pats to ir ieboldojis, ne jau es.

(11 comments | Leave a comment)

dooora
09:42 pm - diversity, inclusion and equality (aka die)
kad biedrs Džastins Trudō te nesen ielidoja ar aizgājuša gadsimta black-face fočenēm no 1001 nakts karnevāla, es, atzīšos, ļauni ieņirdzu, ka tā viņam arī vajag.
bet nupat šis sviests sāk pieņemt biedējošus apmērus. tā vakar mūsu mūzikālā redakcija saņēma signālu, ka no amata atkāpināts Atlantic Records, UK prezidents. viņš pirms 7 gadiem privātā ballītē esot pārtērpies par vienu no Run DMC puikām. Nav pat nevienas inkriminējošas fočenes, tīrs vārda spēks. acumirklīga atzīšanās, izmisīga pelnu kaisīšana matos un nulle piedošanas.

zinot, ka drīz akkal nāk tas Hellovīns un ka jums vēl visa dzīve priekšā, ierosinu rūpīgāk pārdomāt savus smiņķus, šmotkas un pričenes. nepārvelciet kāškrustu savai karjerai*!
internātos parādījusies virkne izsmeļošu vortālu, kas izskaidro, kā politpareizi sagatavoties svētkiem. man pašam acī iekrita šī:
Take Back Halloween! A costume guide for women with imagination.
http://takebackhalloween.org/baba-yaga/____
* Tikko ienāca prātā sekojošs frazeōnelōģisms, lai gan vēl nesaprotu, ko tas nozīmē: kas otram karjeru rok, pats tajā iekrīt

(17 comments | Leave a comment)

martcore
08:25 pm
vēl nedaudz par teleseriāliem, šeit daži vārdi par "good omens"
kuru es noskatījos tikai ar trešo reizi, jo pirmajās divās iemigu

ko es vēlos teikt - ka duglasa adamsa naratīvs, zajebal jau šis termins, un tas ir "good omens" pamatā, ir ne visai kļovs uz kino vai teleekrāna
lai neteiktu par to, ka divreiz atkārtoti joki, lai arī no pretčeta ar geimanu, paši saprotiet
tas bija skaidrs jau no adamsa autostopēšanas ekranizācijas, kas, atkārtošos, nebūt nebija tā draņķīgākā lieta pasaulē, tā bija laba filma, taču ir grāmatas, kuras nav tik vienkārši pārformatēt
un izskatās, ka ir izteiksmes veidi, kurus nav tik vienkārši pārformatēt

ko tādā gadījumā gan var ar šo pseidofentezī žanru izdarīt, jūs jautāsiet
un šeit manā pasaulē beidzot ienāca animācijas seriāls "disenchantment" (autors - "futuramas" mets grēnings)
pirmās sērijas - tā ir vispār tāda uguns un sajūsma, tas, vot, ir naturāli prečets uz steroīdiem, katra sērija ir pilnīgs kaifs
ja esat, kā es, kaut kā palaiduši garām - biedri, noteikti un absolūti

 

(6 comments | Leave a comment)

artis
06:06 pm
Trump’s pullout from Syria is a tabloid-friendly illustration of the consequences of three decades of European security free-riding. After the end of the Cold War, the United States lost its strategic need to protect Europe. Europe may still be an economic superpower—able to impose global obligations on even the largest companies—but it is not a military superpower.

Wealth is only as good as the rules-based international order that upholds property rights, free trade, and market-based economic institutions. Or, in other words: That pile of gold is very useful—until the people with guns come and take it.

Without a shared defense policy, pooled military assets, and common military doctrine, the continent’s eastern flank will be vulnerable.

https://foreignpolicy.com/2019/10/16/trump-abandoned-the-kurds-poland-and-the-baltics-could-be-next/

(Leave a comment)

tagad
04:26 pm
kaut kur pavīdēja doma, ka pamazām visi pulksteņi būs tikai digitāli un bez ciparnīcas, tāpēc nākamajām paaudzēm nebūšot tāda jēdziena kā 'pulksteņrādītāja virziens' (vai 'pretēji pulksteņrādītāja virzienam') nez kāpēc (nav taču nekas traģisks) šī doma skumdina. ciparnīcā ir kustība pa apli, kas šķiet tik perfekti, ka grūti noticēt, ka no tās varētu atteikties - ka cilvēki masveidā varētu atradināties no mūžību žūžinošās bezgalīgas atkārtošanās kustības ikdienas hronoloģijā.
visperfektākais laikrādis būtu tāds, kurā apļi nirtu laukā viens no otra - kā koka stumbrā. tu vienmēr atrastos centrālajā aplī un viss notikušais - perifērijās. ar tādu pulksteni gan neko nevarētu plānot, jo tas uzrādītu tikai tagadni un pagātni. un, ja vēl mazliet pakavējas pie šīs idejas, tā lēnām sāk mest šaubu ēnas uz visiem laika konstruktiem.
elektroniskajos jau gan arī ir tikai tagadne - bet ļoti, ļoti precīza - superprecīzā tagadne, katra sekunde sašķīst kā skaidiņa zem mūžības zāģīša asajiem zobiņiem.

(2 comments | Leave a comment)

bozena
06:24 pm
Vakar man uz galvas uzkrita pagarinātājs, kad snaikstījos plauktā pēc aptieciņas. Trāpīja pa vaigu diezgan pasmagi. Es padaudzināju Vārdus, paberzēju vaigu un aizmirsu.
Šodien,Mīļo Garkājtētiņ, Dārgo Dakter un jaukā Cibas draudze, man ir vijolīšu zila acs. :D
Ne tik ļoti, lai krīzes centri man dalītu flajerus, bet pietiekami, lai gribētos paskaidrot, pirms kolēģi uzdod jautājumus.

(6 comments | Leave a comment)

ulvs
05:29 pm
Beidzot kāda Holivudas repa zvaigzne, kas (pie tam skaņdarbā) izsakās nosodoši pret Ķīnas Tautas (Pseido)republikas izdarībām Honkongā. Šī ir tā mūzika, kas ir tik slikta, ka tā ir laba. Skaņdarbu varētu dēvēt par outsider rap žanra pārstāvi.

(Leave a comment)

ulvs
04:59 pm
Pieturā tante runājās ar vārnu. Soliņš un tam blakus miskaste. Vārna tup uz soliņa malas un ik pa brīdim izdveš klusu "krā", kamē tante saka vārnai, ka nedrīkst piesārņot vidi ar papīriem - centās no miskastes izvilkt pārtikas pārpalikumus. Darot to, viņa apkārt izmētāja citus atkritumus, ēdiena papīrus un tā. Ātri pienāca transports, nepaspēju nofilmēt. Man patīk putni.

(7 comments | Leave a comment)

ulvs
01:31 pm
Lapbrīt! Te atkal triviālais es.

Sākšu ar to, ka man nekad dzīvē nav bijušas daudz vēlmes attiecībā pret savu eksistenci un tās niansēm. Pieņemu, tas tāpēc, ka man bija mīloši, priekš 90tajiem pārtikuši (bet ne bagāti) vecāki. Jā, starp citu, tas teiciens par "baroties no mīlestības" kaut kādā mērā ir patiess.

Lai vai kā, šobrīd ir divi punkti, par kuriem vēlētos, lai tie īstenotos manā šī brīža dzīvītes posmā. Pirmais, galvenais - atrast stabilu, labi apmaksātu darbu (in process). Otrs - lai dažādi mākslinieki mani biežāk izmantotu sesijas ierakstos vai laivā - kā basģitāras piespēlētājam un/vai partiju izdomātājam. Gribu spēlēt daudz vairāk.

(7 comments | Leave a comment)

chimera
10:57 am
ekstrasensu cīņām ir divi būtiski mīnusi - pirmkārt, tas nav latviešu šovs, otrkārt, scenāristiem iestājusies smaga radošā krīze jau pirms kādām piecām sezonām. tak visu laiku piedalās kāds no pribalķikas, tāpēc jāskatās un jātur īkšķi. šoreiz aš veseli divi gab no rīgas; diemžēl, šķiet, ka abi drīz izlidos. ceru, ka ivo tomēr aizkavēsies, man patīk viņa sirmās bizes. un mums ir kopīgs draugs feisbukā! priekš ekstrasensa un zintnieka viņš gan par daudz spamo joku video.

zāģēju m., kurš vasarā tā arī neaizdevās uz atlasi.
-bet kas es varētu būt?
-nu es tevi redzu kā druīdu vai šitento, rūnisko magu. nē, vo, labāk pasaki, ka indieši, ar kuriem tu strādā kopā, atklājuši tev senās austrumu maģijas noslēpumus!
-zīlēšana zupas katlā?

(13 comments | Leave a comment)

chimera
10:40 am
Pastkastē kāds iemetis anonīmu aploksni, iekšā - 1 eiro un 4 centi. Pat nezinu, ko domāt.

(15 comments | Leave a comment)

heda
08:34 am
Vēl viens piemērs, lai saprastu, cik ļoti tālu Zviedrijas iekšpolitika ir nonākusi, ejot pakļaušanās virzienā - par Migrācijas dienesta eksperti kvotu bēgļu jomā iecelta bēgļu uzņemšanas aktīviste somāliete, kura materiāli un informatīvi atbalsta islāmistu organizāciju "Islamic Relief". Šīs organizācijas bankas konti britu HSBC un šveiciešu UBS bankās slēgti aizdomu par terorisma finansēšanu dēļ, arī vairāki terorisma pētnieki norāda uz "Islamic Relief" saistību ar politiskā islāma lobijorganizāciju "Musulmaņu brālība".
https://samnytt.se/migrationsverket-ger-islamistkopplad-asylaktivist-ansvaret-over-sveriges-flyktingkvot/
Tags:

(2 comments | Leave a comment)

teja
07:43 am
Bailes no mēbelēm

(Leave a comment)

October 16th, 2019


helvetica
11:59 pm
Hehehe, cibas klasiķu zelta fonds:"Nekāda mērķa man nebija, karjera man vienkārši nejauši uzkrita uz galvas, gluži kā sešpadsmitgadīgiem poļu vidusskolniekiem turpmāk arvien biežāk nejauši uz galvas uzkritīs ģimenes laime."

(5 comments | Leave a comment)

rasbainieks
11:51 pm
tā'n'tā, parādījās vajadzība pēc skinny jeans
aplūkoju internetos, ko mums tur piedāvā
apžēliņ, cik slikti pat uz pro modelēm izskatās skinny jeans!

(34 comments | Leave a comment)

bozena
11:24 pm
Joprojām aizrautīgi un harizmātiski klepoju. Domāju, varbūt vajadzētu dalīties šajās spējās ar citiem. Varbūt nopirkt biļetes uz teātri?

(2 comments | Leave a comment)

kants
09:45 pm - The teachers of the purpose of existence
pabeidzu rakstīt vērtējumus Eiropas zinātniskajiem projektiem (pirmajiem mūžā). izrādījās ne tikai intelektuāli un finansiāli, bet arī emocionāli vērtīga pieredze:
1) pazemība. šķita, ka es rakstu labi, bet te redzēju daudz detalizētākus, pārdomātākus, patiesi jaudīgākus darbus. tādus no sirds un nozares (glvk.).
2) bailes/vaina? vērtējumi man arvien atgādināja maksimu 'live by sword, die by sword', laikam no mīļā Lūkas. kāds tāpat vērtē/s manus projektus. vai tas mani neietekmē? konkrētajā programmā tiek finansēts ca katrs 8. es izvērtēju deviņus - 1 reāli prasījās nobradāt, pārējiem lielākoties spēju uzrakstīt tikai pozitīvās puses. visi tik ļoti pārdomāti, detalizēti, jaudīgi. esmu statistiski neadekvāts. es tik labi vēl nespēju. esmu viltvārdis.
3) cieņa. Latvijas zinātnieku vadošā attieksme ir 'moaning and bitching'. es arī agrāk tā jutos - ka projekts ir formalitāte, jo Man Pienākas finansējums Manam Foršajam Pētījumam. bet šeit cilvēki, galvenokārt sievietes (?!), sit no visa spēka, bez atlaidēm, jūtami - (lielākoties) labāko, ko spēj.

(10 comments | Leave a comment)

avralavral
09:16 pm
Senatores boni viri senatus mala bestia.
"Senatori – krietni vīri, senāts – nejauks zvērs"

(piedēvēts Ciceronam)

(Leave a comment)

martcore
06:02 pm
... ) </div>

(Leave a comment)

pajautaa
[kants]
05:58 pm - strādnieki - nesēji
kur var nolīgt cilvēkus, kas nones no 4. stāva būvgružus un uznes būvmateriālus?
Tags:

(2 comments | Leave a comment)

anonymous
05:56 pm
Pirmoreiz pēc 46 gadiem gulēju ar mammu apskāvies. Žēl tikai, ka slimnīcā.

(2 comments | Leave a comment)

> previous 30 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba