Friends

> Recent Entries
> Archive
> Friends
> User Info
> previous 30 entries

July 15th, 2019


krii
11:01 pm - Pasaule kā skatuve, uz kuras gadu tūkstošiem izrāda vienu un to pašu drāmu...
... vispirms tu esi jauns, un ļoti labi saproti, ka viss jāmaina un tu ļoti labi zini, kas tieši ir jādara, un zini, ka to nedarīs stagnējošie, pastulbie vecūkšņi, un tad tu esi vairs ne gluži tik jauns un diezgan labi saproti, kāpēc nesanāk tā, kā tev šķita pareizi, un ka vispār ir Nianses, un tad tu nepavisam vairs neesi jauns, un kāds mirdzošām acīm un revolūcijas liesmu azotē tev stāsta, ka jaunu pasauli sev cels, kur valdīs taisnība un darbs, un tu pie sevis domā - bļa, kur es šito hujņu jau simtreiz esmu dzirdējis, un, jā, tobrīd jau tu esi stagnējošais, pastulbais vecūksnis, un aiz tevis rindā iestājušies to jauno spīdacaino revolucionāru mazlietiņ vecākie koriši, tie, kuri jau sākuši domāt par Niansēm.

(1 comment | Leave a comment)

miligrami
10:52 pm - Par aktuālo
Kādu pēdējo nedēļu pirms miega lasīju par texting suicide case. Tikko arī pabeidzu skatīties dokumentālo HBO divu sēriju filmu par šo: I Love You, Now Die: The Commonwealth v. Michelle Carter. Tā pati "vai vārdi ir darbība" tēma, tikai pavisam citā leņķī. Es neesmu izdomājusi, kā ar šādiem precedentiem dīlot, taču tieši šī pelēkā zona mani arī fascinē visvairāk: blurring the lines between the real and the fake. Varbūt noskatieties jūs arī - labprāt kādreiz par šo parunātu.

(2 comments | Leave a comment)

tagad
07:33 pm
bērnības motīvi

https://www.youtube.com/watch?v=wDe60CbIagg

kas jums mīļš no 80tajiem?

(Leave a comment)

tagad
06:20 pm
"Look around the room you’re sitting in. Every object in that room - the right angle table, the book, the paper, the computer screen, the ceramic cup was once imaginary."

(Leave a comment)

ulvs
07:19 pm - choosingbeggars
Kāds man negrib uzdāvināt pagājušajā dzimšanas dienā šo kombīti pa 69 eur? Man citādāk nav, kur mājās pieslēgt. Grūtāk sacerēt, ja jāspēlē akustiski.

(Leave a comment)

ulvs
06:10 pm
Tas ir diezgan skaidrs, ka ASV nevar publiski piedot Asandžam un Menningai. Tā tiktu radīts precedents - netieši dota zaļā gaisma citiem potenciālajiem mūsdienu varoņiem par to, ka viņu veiktais slepena/sensitīva info nopludinājums nebūt nenozīmē to, ka viņi patiesi tiks saukti par valsts nodevējiem un ieslodzīti uz sazincik ilgu laiku. Temīda tomēr ir akla. Un tas nozīmē, ka Asandžš arī tiks paņemts pakaļā pēc pilnas programmas. Ja vien nenotiks iejaukšanās no augšas.

(3 comments | Leave a comment)

tagad
03:25 pm
spriņģo visas manas cepures caurajos rudeņos, mīļākajai bija rozā nags, tā sen jau zudusi un reinkarnējusies pērnajā vardē, kas lēni tver savu elpu atmiņu dīķu melnajos ūdeņos. caur diennakts sašūpoto krēslu un mākoņu kruzuļaini biklo gaismas filtru atklājas divi uzacu pauguri, kas nikni rāpjas pa taisnīguma taku.

()

no rīta dzirdēju abbas kaveru un, kā jau tas mēdz būt, kaveri parāda dziesmu no kāda cita leņķa, kurš pirms tam palicis nemanīts.
šajā variantā mani pārsteidza dziesmas dramatisms (oriģināls nešķita tik dramatisks), tik radikāli svinīga nopietnība (kura tiek maskēta ar šķietamu vieglumu un teatrālu jautrību, līdz sākas piedz, kas visu noliek kontrastā), ka šķiet, tai ļoti piederētos skanēt kādā milzu katedrālē nakts melnumā, raudoši zeltītu ikonu un eņģeļu statuju pavadībā, kamēr grēcinieki pieplaktu pie zemes, izmisumā dauzot dūres un visu ieskautu pastarās dienas strēlnieki - viena nepārdomāta kustība, viena bulta un tev ir randiņš ar dievu.

p.s. wanna c nice dik dik?

(Leave a comment)

ulvs
04:52 pm
720 tonnīga ekskavatora pārvietošana. Kā izskatās, pēdējā mirklī.

(Leave a comment)

pajautaa
[mufs]
02:18 pm - Briļļu veikals ar optometristu
Kuri ir ok briļļu veikali? (Rīga)
Mammai ir diezgan nevienkāršas lēcas, recepte biš nesvaiga, vajadzētu arī to, kas nav dakteris, bet optometrists,laikam? uz vietas, un, lai rāmju izvēle puslīdz pabieziem stikliem un nav galīgs sūds (iepriekšējos viņa bez manis nopirka, šiem krāsa lobās)

Man vistuvāk būtu viņu aizvest uz Pasaules Otiku Alfā vai Fielmann Teikā, ir tie ok veikali?

es galīgi neko nesaprotu, jo par laimi no mātes esmu mantojusi zemo, resno šasiju, bet redze gan man ļ.laba

(6 comments | Leave a comment)

krii
01:45 pm - Darbiņā
Sēžu darbiņā, klusiņām rosos, kolēģu šodien nav. Un tomēr neesmu viena. Tik nepārprotami klusie soļi uz viesistabas parketa, ēdamistabas durvju virināšanās, atpūtas krēsla iečīkstēšanās liecina, ka Sirmais Kungs šodienu nolēmis pavadīt Rīgā, nevis tur - savās mīļajās mājās, Daugavas krastā.
Bet mēs labi saprotamies. Divatā mums ir omuulīgāk, no tiesas.

(8 comments | Leave a comment)

anonymous
09:45 am
Ja es būtu uzņēmuma "Tiger" pārstāvniecība Latvijā, jau sen būtu ierosinājis reklāmas kampaņu "LV Kultūras ministrs iesaka Tiger brilles". Bet tā kā neesmu pārstāvis, un arī manu acu redzes spēju starpība ir lielāka par 5 dioptrijām, labāk necentīšos bāzties visām mucām par spundi.

(1 comment | Leave a comment)

martcore
08:42 am
galnais vēlreiz kaut kur noskatīties šagada vimbldonas finālu

(Leave a comment)

virginia_rabbit
08:30 am
kaķītis izspārdījis visus redīsiņus no šķīvja, dzenā pa istabu

Simo šorīt redzēja Google car

(Leave a comment)

teja
01:18 am
post-notafe: kā vienmēr jūtos dziļi pabarota savā domāšanas un kustības procesā.

tēma nākamajam gadam laikam būs "lauki" (fields). tas ir ērts veids kā domāt un runāt par iemiesošanu.

kā dažādi koncepti vai noklusētas pārliecības rada zināmu lauku, ķermeņprāta vibrāciju. piemēram, profesionālisms. rakstošajās aprindās izplatīto uzskatu/baili, ka iespējams būt mazāk vai vairāk profesionālam. kā tas rada paralīzi, ēnu, un vienlaikus azartu, klusi klātbūdams ikvienā "profesionālā" sarunā.

(Leave a comment)

July 14th, 2019


honeybee
10:45 pm
Pazaudēt pasi dienu pirms dokumentu iesniegšanas ir sisīšiem, trū samurajs dienu pirms iesniegšanas konstatē, ka termiņš beidzies

(10 comments | Leave a comment)

virginia_rabbit
10:20 pm
vakaros gribu teikt pateicības tikai futoniem
Tags:

(Leave a comment)

pajautaa
[komandariit]
09:39 pm
Reiz, man šķiet, jz mako bija publicējis bildes ar smieklīgiem cenu zīmju tulkojumiem. Bija arī links, no kurienes tās ņemtas.
Vai kāds atceras ko tādu, un zina norādes?

(2 comments | Leave a comment)

virginia_rabbit
07:43 pm
nostrādājos līdz vēmienam, cik labi, ka viņi vēl nav mājās, un es varēju paēst un pat noskaloties, nevis uzreiz tapt pielikta pie spēlēšanās ar lego.

jāiepiļī kāds day wine (c katherine ryan) un varēšu atkal likt Lego
Tags: , ,

(3 comments | Leave a comment)

deloveja_kundze
07:29 pm
ir vasaras vidus, un kopš vasaras sākuma es esmu paspējusi izceļoties (un smuki iedegt), riktīgi aizrīties ar dilli (nacionāla līmeņa nodevība!), saplēst metāla ūdens pudeli, nokļūt slimnīcā, izbeigt attiecības, kā arī izdomāt visepiskākās post-breikapa brokastis (izkusis saldējums ar musli).

nez, man it kā likās, ka vasara tāda palēna, bet izskatās, ka tomēr nē.

(5 comments | Leave a comment)

virginia_rabbit
03:33 pm - kamēr es strādāju

Tags:

(4 comments | Leave a comment)

chimera
02:26 pm
wow, esmu tikusi līdz pašai pirmajai merchant-ivory filmai, un tā ir ne tikai ģeniāla, bet arī, iespējams, viena no labākajām filmām, ko es jebkad esmu redzējusi. gribējās iepuzēt ik pēc piecām min un vnk uzsūkt to visu.

https://letterboxd.com/film/the-householder/
Tags:

(Leave a comment)

pajautaa
[dienasgramata]
02:03 pm
Kāpēc kinoteātros krēsli visbiežāk ir sarkani, bet sabiedriskajā transportā - zili?

(12 comments | Leave a comment)

pajautaa
[liene]
01:24 pm
Jautājums datorgudriniekiem :)

Kas varētu būt par iemeslu tam, ka dators periodiski neslēdzas iekšā vai patvaļīgi izslēdzas?
Situācija izskatās apmēram šādi: visu laiku dators strādāja normāli, tad pēkšņi neslēdzās iekšā un nelādējās. Noliku stūrī, pagāja nedēļas divas, pamēģināju pakustināt - baterija lādējas, pats iekšā arī ieslēdzās, bet pēc pāris sekundēm izslēdzās. Atstāju salādēties, šodien pamēģināju ieslēgt, un viss aizgāja. Pēc pāris stundām svētīgi netraucētas interneta skrollēšanas vnk izslēdzās un nereaģē vairāk.

Idejas?

P.s. kritis nav, viskiju pēdējo reizi dzēra pirms gada.

(5 comments | Leave a comment)

virginia_rabbit
11:13 am
veiksmīgā kārtā ar Cibas palīdzību esmu tikusi pie Valmieras labākajiem apartamentiem, tieši blakus festivāla centrālajai vietai.

(3 comments | Leave a comment)

bozena
10:10 am
Sēžu ar kafiju un kaut kādu supersieru no Zvejnieksvētku tirdziņa (nav pārāk garšīgs) pie zemeņdobēm aiz mājas. Zied gurķenes un melisas, kuras nespēju izravēt, jo bites taču nāk. Tāpēc visam ir aizauguma efekts. Toties bites nāk.
Šis dārziņš nekad nebūs akurāts, jo šito vajag atstāt bitēm, to, lai sasējas nākamajam gadm, un kurmjus ķert ar lamatām arī žēl.
Jaunkundzei sabraukuši draugi. Dzer rīta kafiju otrā mājas pusē, bet es ar bitēm.
Labrīt, visi Mazpilsētas grāfi un hercogi, ir tik brīnišķīgs rīts.

(8 comments | Leave a comment)

fedrs
10:06 am
Neatminos, kā tas sākās. Iespējams kaut kad bērnībā, lasot Zigmundu Skujiņu - skaidra lieta, Iļģuciems un viss no tā izrietošais... Lasot kaut ko, kai tā būtu grāmata vai ciba, galvenais, lai nebūtu vietvārdu, domās mēģinu darbības vidi iepozicionēt savā apkārtnē. Citreiz tas ar zināmu piespiešanos izdodas, biežāk ne. Vienā reizē nekādi neizdodas atrast tuvumā vulkānu, citā - trīz palmas un notriektu lidojošo šķīvīti.

(1 comment | Leave a comment)

chimera
08:43 am
Eu, bet man cista gribas iemitinaties tajā luksusa lol teltī Dagdā!

(Leave a comment)

virginia_rabbit
12:21 am
jau kādu 3. reizi atkārtojas murga motīvs: saucu Eiženu, bet viņš mani nedzird, saucu, cik skaļi vien varu, bet man aizkrīt balss, un vairs mani vispār nevar dzirdēt, bet es turpinu kliegt no visa spēka - saprotu, ka bezjēdzīgi, bet es saucu vēl. un viņš turpat spēlējas savā nodabā un laiž gar ausi.
Tags: , ,

(Leave a comment)

July 13th, 2019


kants
11:23 pm - Teorija
Ir rezons lasīt lefebvre critique of everyday life?

(1 comment | Leave a comment)

honeybee
10:20 pm - Porn star idea:
Džentlmenis Gags no Hujārnijas

(8 comments | Leave a comment)

> previous 30 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba