Save the robots

> Jaunākais
> Arhivētais
> Draugi
> Par sevi
> Pajautā man.
> previous 20 entries

Jūnijs 28., 2026


prtg
22:50
"I'm calling on the big guys from the pyramid top
To join the bits and pieces of our Fatherland Africa
'Cause without boundaries we can move the mountains
Drop your personal individual ambitions
Chase the devil off and purify our Fatherland"

(ir doma)

prtg
21:36
"Sieviete ar kartonu
Andersons ar patronu

Sieviete ar dzīvokli
Pētersons ar binokli

Sieviete ar pieredzi
Jēkabsons ar portfeli

Sieviete ar sievieti
Gustavsons ar dievieti"

(ir doma)

prtg
21:30
How to Use Lyft

(ir doma)

au
20:32
šodien bijām pie kaimiņiem, viņu telei sākās dzemdības un piedzima melns bullītis, 45kg, milzīgs, visu redzējām, vidējais bērns tagad ir bullēna krustvecāks, deva vārdu un visādi citādi bija ļoti aizkustināts.

un tas viss pēcpusdienā, kad pa dienu, visu laiku taisot ēst un tikai drusku palasot ārā, nodomāju - nu tā tā dzīve paiet, un NEKAS nenotiek. ha ha, notiek gan!

(ir doma)

prtg
11:34
"Well, you're gonna have to hold on
You're gonna have to hold on, to me"

(ir doma)

Jūnijs 27., 2026


prtg
21:54
Rausis rausis

(ir doma)

kochka
20:07 - Alise
Suns ir izracis tik lielu bedri, kas jau sāk līdzināties alai. Tā kā cilvēki tur parasti nestaigā, neesmu to aizrakusi, pat ja varbūt vajadzētu, jo tumsā būtu bīstami tur aizķerties. Taču nedaudz žēl iznīcināt suņa milzu darbu. Kad viņa tur ielien kašāties, reizēm redzama tikai aste. Tādos brīžos viegli suni iztēloties kā grāmatas tēlu, kas pazūd neparastā pasaulē. Taču visticamāk sunim ir pavisam citi mērķi, vienkārši būt sunim un smiltīs atvēsināties. Varbūt pat īsti nenojauš, kādas asociācijas un stāstus viņai piešķīris šis grūti saprotamais divkājis.

(2 raksta | ir doma)

black_data
07:34 - Touch It (Deep Remix)
Suvenīru veikala guvums.

https://www.youtube.com/watch?v=82PsUyCKuUc

(ir doma)

black_data
07:20
Jo vairāk es sekoju dažādām demokrātiskām sistēmām dažādās valstīs, jo ciniskāk par tām es jūtos. Ja tas viss ir jānonivelē līdz vienai frāzei, tad demokrātija ir tikai un vienīgi veids kā kādam uz laiku iegūt varu nevardarbīgā veidā. Kas, protams, arī nav zemē metams sasniegums, ja pie tā izdodas pieturēties. Visas tās runas par vērtībām, tiesībām un kompromisiem ir gandrīz korporatīvā bulšita līmenis. Turpinot analoģiju, jā - valsts ir drusku labāka par korporāciju, kas tev maksā algu. Tāpat kā korporācija, valsts var būt spektrā no pieņemamas līdz klaji neciešamai. Arī korporācijā tev var būt labi kolēģi, sociāli ekonomiskie labumi, un viss tas, kas tev dod iespējas komfortā pavadīt no korporācijas brīvo laiku, bet dienas beigās kopējo klimatu nosaka kaut kādi abstrakti indivīdi, kuriem tu kā indivīds neinteresē. Attiecīgi arī demokrātijās politiskā karjera pārāk neatšķiras no korporatīvās karjeras, un cilvēku individuālās intereses var nesakriskt ar valsts interesēm, un viedokļi un priekšstati par šīm dažādajām interesēm bieži vien vispār ir kaut kāds trešais mainīgais vienādojumā. Vai mēs varam labāk, es nezinu. Drošvien tik ilgi, kamēr mēs varam nosargāt visas institūcijas, un tas viss nepārvēršas distopijā vai fiziskā vardarbībā pret pilsoņiem, ir ok. Visas citas vardarbības formas - emocionālās, ekonimiskās un verbālās - kā mēs redzam ir norma.

Un lielā atruna šinī visā ir tā, ka atšķirībā no politikas, par sociālo aktīvismu es tādu cinismu neizjūtu. Katra individuālā aktīvista motīvi var būt atšķirīgi, un ne visas tā izpausmes es uzskatu par veselīgām, bet es tagad neiešu nosodīt to, kā katrs ir nolēmis pavadīt savu laiku uz šīs planētas. Tu vari iztērēt savus tūkstots rūpju kredītus uz desmit cilvēkiem, bet vari izdalīt pa vienam tūkstos cilvēkiem. I'm not a boss of you.

(ir doma)

hessin
00:30 - Komēdija n-tajos cēlienos
I cēliens

Viņi teica:

"Ja neizmantosi MI, tu atpaliksi."
"Tev vairs nebūs darba."
"Nākotne pieder tiem, kas izmanto MI."

Pēc brīža:

"MI tev nepalīdz?"
"Tad tu vienkārši nemāki to lietot."
"Tu to izmanto nepareizi."

II cēliens

"Tokeni visiem!"
"Ņemiet un lietojiet!"
"Eksperimentējiet, inovējiet, radiet kaut ko revolucionāru!"

Un vēl:

"Starp citu, te ir aktīvāko tokenu lietotāju tops."
"Nelietosi? Nu... tas arī tiks pamanīts."

III cēliens

Visa gada budžets tiek iztērēts četros mēnešos.

IV cēliens

"Oi, oi, oi..."
"Kurš visu iztērēja?"
"Kurš katru PDF failu pārveidoja par 120 slaidu prezentāciju?"
"Kurš ģenerēja piecpadsmit versijas vienam e-pastam?"

"Netehniskie cilvēki?"
"Viņi vienkārši to izmanto nepareizi."

"Bet kur ir visas tās revolucionārās idejas?"
"Kur ir produktivitātes revolūcija?"
"Kur ir tas, kam bija jāglābj pasaule?"

Un pats svarīgākais jautājums: "Kur vispār palika visa nauda?"

Dienvidkorejā.



Ref:
https://www.computerworld.com/article/4064955/accenture-wants-to-lay-off-employees-without-ai-potential.html
https://www.404media.co/the-tokenpocalypse-is-here-companies-are-scrambling-to-stop-spending-so-much-on-ai/
https://techcrunch.com/2026/06/02/uber-caps-employee-ai-spending-after-blowing-through-budget-in-four-months/
https://en.wikipedia.org/wiki/Token_maxxing
https://theaicronicle.com/en/news/economics/south-korea-ai-bonuses-samsung-hynix-wealth-gap
https://isaiprofitable.com/

(1 raksta | ir doma)

Jūnijs 26., 2026


aborigens
15:48
Whoever dwells

(ir doma)

black_data
07:31
Pasaule varētu drusku nomierināties ar to gaisa kondicionēšanu. Līdz šim man bija priekšstats, ka Āzijā ir maniere pārspīlēt ar kondicionēšanu, tādējādi mēģinot izpatikt baltajiem tūristiem. Izrādās Lielbritānija ne ar ko nav labāka. Tikko Londonā ārā bija tuvu pie četrdesmit grādiem, bet daudz kur "iekšā", kas ir ne tikai veikali, bet arī vilcienu vagoni, bija pat padsmit grādi vēss. Vēss. Auksts! Tā ir lieliska kombinācija, kad ārā ir iespaidīgi karsts (neizlikšos, ka karstums mani tik ļoti nomocīja, lai es izmantotu "stiprākus" vārdus), un tai pat laikā mani labākie draugi ir pretsāpju un pretsaaukstēšanās medikamenti. Par loģiku kurināt nost energoresursus, lai cīnītos ar klimata pārmaiņu sekām, es nemaz nerunāšu.

(2 raksta | ir doma)

Jūnijs 25., 2026


prtg
20:04
Doties uz vienu no bīstamākajām vietām viņsaulē

(ir doma)

prtg
16:40
Latvijas valsts vēži

(2 raksta | ir doma)

prtg
15:05
Kļūt citam

(ir doma)

au
14:42
esot par saimnieci jāņu svinēšanai, ir daudzas jaukas lietas. bet visjaukākā ir trauku mašīna. un to es bez jokiem.

protams, arī naktī staigāt pa mežiem, ruļļoties uz ruļļiem, dziedāt, spēlēt viktorīnu, un tad beigās - kad visi jaunieši guļ - diviem tādiem saimeniekiem piesēst uz soliņa pie mājas pus6 no rīta. forši forši.

(1 raksta | ir doma)

panacea
10:29 - Apocalypse Now
Vakar ar velo braucu pa Rīgu, kad man priekšā uz veloceliņa, izmisīgi rokas vicinot metās mormoņu misionāri, cenšoties apstādināt. Vispār jau izmisuma pakāpe ir saprotama, pagānu svētku otrā diena, apokaliptiski tukšā galvaspilsētā.

Neapstājos :D

(1 raksta | ir doma)

Jūnijs 24., 2026


lasitajs
22:23
Negaidīti sanāca ļoti forši Jāņi. Bija viens tāds ļoti skaists gājiens pa lauku ceļu, ar lāpām, bungām, ģitāru, balsīm.

(ir doma)

prtg
20:59
100 megatonnu kultūras

(2 raksta | ir doma)

shelly
19:00
Kā lai tagad saņemas izpakot koferi.

(1 raksta | ir doma)

> previous 20 entries
> Go to Top
Sviesta Ciba