Journal    Friends    Archive    User Info    memories
  Tātad:: Jauns | FriendsofFriends | Visi |
Tēmturi:: kino | ēst |

mīlu gan


vajag
[ lavendera ]
16. Nov 2018 09:28

Varbūt te ir kāds, kas regulāri braukā uz Latviju no Līdsas?

ir doma


au
16. Nov 2018 08:34

un vēl man liekas, ka anša gabals "zemes stunda" ir kaut kas izcils, es pat nezinu, kāpēc, vai uzdzen nostaļģiju par Tiem Laikiem, vai ko. un ir skaidrs, ka arī dziesmas autors nebūt nedomā Šodienā.
tā ir jauna mūzika veciem cilvēkiem. vispriecīgākā es esmu tajos dienas brīžos, kad pa mašīnas radio trāpās to uztvert, tad es griežu uz visskaļāko, lai piedod satiksme un vēders.

ir doma


vilibaldis
16. Nov 2018 08:24

Es esmu gatava slimot 18tajā un neiet uz ballīti, tikai lūdzu, lūdzu vēl ne šodien un rīt.

3 raksta - ir doma


zum
16. Nov 2018 06:50

Līdz Latvijas simtgadei izšķūrēt māju. Visu lieko sašķūrēt bēniņos, vai tai saucamajā darbistabā, kura pagaidām būs krāmistaba.

ir doma


jojo
16. Nov 2018 06:13 visas dienas vienādas

visas dienas vienādas. atkal. manas cibas mūžīgā tēma, katru dienu tas pats, mostos (man patīk), eju uz darbu (man patīk), strādāju (man patīk), reizēm mācos (man patīk), nāku mājās (man patīk), taisu ēst, pabumbulēju (visvairāk patīk), eju gulēt (patīk), nakts vidū mostos un peros par kaut ko (arī patīk) - viss ir labi, viss man patīk, bet visas dienas vienādas. varbūt tāpēc, ka šobrīd visa enerģija aiziet darbam un nekam citam pāri nepaliek -

2 raksta - ir doma


vistu_zaglis
15. Nov 2018 23:35

Es laikam zinu, kas tur notika. Ap to brīdi, kad Utopia autori tikko sāka strādāt pie otrās sezonas, viņiem piepeši kontā ienāca nauda par pirmo, un viņi varēja beidzot atļauties neierobežotus daudzumus apziņu paplašinošo un radošumu atraisošo vielu. Pie kam dialogu autoram, izskatās, vielas garšojušas vislabāk. 

Lieliski, vienkārši lieliski, nespēju noticēt, ka es šitādu jaukumu biju palaidis garām!

Garastāvoklis:: Where is Jessica Hyde?

1 raksta - ir doma


black_data
15. Nov 2018 23:15 Suspiria

Atnācu pēc Suspiria pirmizrādes uz Aleponiju iedzert alu, lai nedaudz noskalotu redzēto. Man arī pirms tam bija plāns noskatītos arī veco versiju, bet tagad to vajadzētu izdarīt pēc iespējas ātrāk, pirms sākt lasīt kaut kādas recenzijas. Visām metaforām bez TV pults nav iespējams izsekot pirmajā skatīšanās reizē, kā arī ir grūti izsekot, kurā brīdī mēs no pirmatnējiem instinktiem pārlecam līdz sociālām sadursmēm, bet iespējams es tur sāku saskatīt pārāk daudz līmeņus. Pirms filmas Timoņins stāstīja, ka vecā un jaunā versija diezgan atškiroties, un ja man būtu jāliek nauda uz kaut ko, tad es minētu, ka vecajā versijā uz ekrāna neparādās Lufthansa 181 reiss. (Ok, paskatījos datumus wikipēdijā, man pat nav jāredz filmas vecā versija. Filma iznāca februārī, lidmašīnu ieņēma oktobrī. Žēl, ka nebija ar ko saderēt. Bet ja jūs šo joku kaut kur izspēlēsiet, es gribu procentu no summas.) Un arī RAF (Red Army Faction) visdrīzāk bija tā laika avīžu virsraksti, kad iznāca filma, līdzīgi kā tagad Parīzes šaušanas. Nu jā, un vīrieši ir cūkas, bet arī sievietes ir cūkas, un vispār dzīve ir ciešanas, īpaši tāpēc ka... vienvārdsakot mums visiem bērnībā darīja pāri, un visi radītāji visos līmeņos mums dara pāri.

Bet jā, man dažu konkrētu cilvēku recenzijās patīk tie brīži, kad tiek citētas sarunas, kas dzirdētas ejot ārā no filmas. Manis dzīrdētās sarunas bija par to, ka uz beigām filma galīgi pārstāja meikot sensu, bet suspension tika bildots labi. Es reizēm nesaprotu, vai Sergeji šādas filmas pārdod kā šausmenes ar cinisku aprēķinu, vai sirsnīgu sajūsmu par šo filmu dīvainību. Es atceros, ka man arī kādreiz patika skatīties "jocīgas" filmas, principā joprojām patīk.

Tags:

ir doma


martcore
15. Nov 2018 23:21

Poll #21258 jwgjasdkjaashdla
Open to: All, results viewable to: All

kad es nomiršu, es nokļūšu...

View Answers

paradīzē
4 (20.0%)

ellē
1 (5.0%)

abās kopā
0 (0.0%)

viss vienkārši beigsies
15 (75.0%)

12 raksta - ir doma


jojo
15. Nov 2018 21:17

rīt visi būvēs komandu. man negribās, es labprātāk paliktu mājās un neko nebūvētu.

ir doma


bozena
15. Nov 2018 21:58

Ja serbi negrib sev šitik smuku pretrunīgi vērtētu terakota pūci, varbūt mēs varam to dabūt sev uz simtgadi?
https://www.bbc.com/news/world-europe-46226953
Kaut kā tiem serbiem trūkst? Mākslas sajūtas, vai?
Mākslinieka arī žēl, lipina viņš pūci pēc labākās sirdsapziņas, beigās kaut kādi profāni to neatšķir no, piedodiet, pimpja.

11 raksta - ir doma


vajag
[ feita_kleita ]
15. Nov 2018 21:57 Vecu čemodānu

par velti vai simbolisku barteri "mākslai". Nelielu. Var būt sliktā vizuālā stāvoklī.attēls informatīvam ieskatam

ir doma


virginia_rabbit
15. Nov 2018 20:46

bijām dabas muzejā, trīs stundas. no kurām vismaz stundu pēdējā ekspozīcijā pie šī viena mikroskopa. līdz muzejs bija jāver ciet, un kasiere lūdzās, apsargs draudēja, es solīju jau rīt no rīta atgriezties tepat, bet jaunais biologs nebija dabūnams laukā. "es palikšu muzejā, es gulēšu muzejā" viņš kliedza un neļāva uzvilkt virsdrēbes. beigās es viņu iznesu nesaģērbtu un tādu spiedzošu. ir pagājis jau kāds laiks, bet viņš vēl pa brīdim atgādina, ka rīt ies uz muzeju.

15 raksta - ir doma


honeybee
15. Nov 2018 20:24

Pirms ~nedēļas noklausījos šo dziesmu un aizmirsu, ne tāpēc, ka tā neko nenozīmētu, bet tāpēc, ka tur bija tikai jautājumi un nebija nevienas atbildes un man vajadzēja atbildes

ir pagājusi nedēļa, un šos jautājumus man uzdod citi, un man ir jāizdomā atbildes, akadēmiski pareizas, psiholoģiski pareizas, individuālistiski pareizas, manis pašas objektīvo maznozīmību zinošas atbildes, un es tās visas varu izdomāt, jo es esmu gudra meitene un viskautko varu izdomāt

Why would you go when you could stay?
Why would you try when you could walk away?
Why should I care when you're not mine?
Why would I care when you're not even my kind?

..un tagad tikai neaizmirst - starp visām šīm atbildēm - ka neviena no tām nav īstā

Mūzika: Amanda Palmer - In Harm's Way

1 raksta - ir doma


martcore
15. Nov 2018 18:52

sk. šaha pasaules čempionāta fināla piekto partiju

karuanas zirgs, kas nav izdarījis nevienu gājienu, tagad cementē bezmaz visu aizsardzību, un, nē, attīstīt viņu no b1 nav iespējams, jo uzreiz sejā aizlidos karlsena Ta3
nebūtu slikti apmainīt bandinieku atpakaļ pret tempu, bet kurš tādam piekritīs

5 raksta - ir doma


dienasgramata
15. Nov 2018 16:27

DELFI. Vairāki vecāki ir vērsušies Valsts policijā saistībā ar aizdomīgu vīrieti, kurš Ziedoņdārza apkaimē uzsāk sarunu ar bērniem. Policija par minēto faktu sākusi resorisko pārbaudi.

ir doma


jim
15. Nov 2018 11:56 Nekustamā īpašuma sludinājums.

Draugi, kam gaišā piemiņā mūsu Āgenskalna naktis - paziņa, kas pirms četriem gadiem nopirka manu Kristapielas dzīvokli, atrakstīja, ka gribētu to pārdot tālāk, jo nu jau viņi esot ģimenē četri un pietrūkstot vietas. Viņš raksta: "Saku tev, jo varbūt tavā paziņu lokā būtu kāds, kam interesētu tur dzīvot. Mēs pārdotu par to pašu summu, par kuru pirkām, ja tas notiek caur paziņām, nevis caur firmu. Dzīvoklī viss ir tāds pats, kā bija - koks, kas aug caur grīdu un griestiem, glezna, visi mazi sīkumi kaktiņos utt. Viss ir labā stāvoklī, ar ēku un kaimiņiem utt viss ir kārtībā." Summa, ja atceros pareizi, laikam bija 26k (labs darījums šodienai, jo mājokļu cenas šo gdu laikā kopumā ir diezgan augušas). Rekur kaut kādas vecolaiku bildītes ieskatam: http://klab.lv/~jim/394183.html (te savukārt "glezna uz sienas" jeb nepabeigtais van Goga gleznojums: http://klab.lv/users/jim/336667.html). Varu apliecināt, ka dzīvoklis bija ļoti estētiski un ērti iekārtots, un ļoti iepriecina, ka jaunie īpašnieki nav noņēmuši Soņas koku no sienas. Ja kādu interesē, varu jūs sakontaktēt tālāk, rakstiet uz jim@citakinozeme.lv!

8 raksta - ir doma


zum
15. Nov 2018 10:51

Mēģināju sazvanīt Haupt Hellman, neizdevās. Sadabūju Beling, tai sapulce. Viņi turpina ņemt bērnus no ģinenēm. Esi skaista un klusē? Nē, esi skaista un kliedz. Sabļāvu vecenei ausī, ja viņi zog manu laiku

2 raksta - ir doma


tvarj
15. Nov 2018 10:53

https://www.youtube.com/channel/UC-PepfX4nM19zhdgEn3o5kg/videos
es vakar vakarā nejauši uzdūros šim video blogam un, ja tai brīdī nebūtu gulējusi gultā, noteikti apkristu.

tā ir somu māmiņa ar 10 bērniem. viņiem ir balta māja, baltas drēbes, viņi ir vegāni un viņa pa nakti neguļ, bet gan dara savas lietas.

7 raksta - ir doma


zum
15. Nov 2018 09:50

Paraksta tiesības par bērna darbiem man arī pamanījušies atņemt? 12. 12. visi norausies savā bērnunama koorporotivņikā.

1 raksta - ir doma


chimera
15. Nov 2018 09:59

ar 20. gadsimta romāna sēriju iet pavisam švaki, jo izlasīju kaut ko tik baisu, ka tagad nespēju pieķerties klāt nekam citam. sliktākajās mūsdienu tradīcijās būtu jābrūk virsū autorei un jāpieprasa kompensācija par morālo kaitējumu un tugriki psihoterapeitam, bet gan jau ka sadziedēšu brūces tāpat.

***

baltu ciltis, ar kuru noskatīšanos mums nevedās visu vasaru, ir kūl; tiesa, skatīšanos traucē tas, ka visu laiku jābrēc: paskat, tas taču x tēlo līķi! o, tas taču sen neredzētais y!

5 raksta - ir doma

Back a Page