Journal    Friends    Archive    User Info    memories
  Visi | Draugudraugi | Pasts | Kino | Jauns | Labot |
Tags: kino | citi linki | adīt | veikali |

mīlu gan

vajag
[ neviss ]
Apr. 20th, 2014 11:09 pm vadiņu Nook

Atstāju e-grāmatu lasītājam oriģinālo USB vadu laukos, tagad ilgāku laiku nav plānots tur doties un speciāli braukt arī negribas - bet lasīt gan gribētos.

Ļoti priecātos, ja kāds varētu uz dažām stundām aizdot USB kabeli (konkrēti Nook Simple Touch, bet pieņemu, ka vismaz vienas firmas robežās viņi ir vienādi) apmaiņā pret vēlamām lietām.

Droši vien varu arī man nelīdzīgam cilvēkam atstāt pasi vai ko ķīlā uz to laiku - vai kā citādi garantēt, ka atdošu noteiktajā laikā. neviss@inbox.lv

1 comment - Leave a comment


unpy
Apr. 20th, 2014 10:38 pm Biju.

"Biju" ir tāds smuks vārds. Frāze "vienmēr biju bijis" riktīgi atver čakras. Vai aizver. Vai pofig.

7 comments - Leave a comment


jojo
Apr. 20th, 2014 09:36 pm Royal Copenhagen

Zviedrijas radi sasistās vietā atveda divas šitādas:

(ar mazliet citu zīmējumu, izmeklējos, nevarēju atrast).

11 comments - Leave a comment

chaikaApr. 20th, 2014 09:58 pm
ura!|phonefoto

Tags: , ,

Leave a comment


ripp
Apr. 20th, 2014 09:07 pm

vimbas ventas rumbā lec tik tiešām iespaidīgi. un kuldīga ir burvīga arī pavasarī. vienīgais - tūrisms ar 2 gadus vecu bērnu NAV tas pats, kā tūrisms ar 1-1,5 gv bērnu. pie šī vēl jāpiešaujas. apkārtni sanāk baudīt/iepazīt pārgājienos no viena rotaļlaukuma uz otru, pa ceļam izmisīgi izvairoties no ūdenstilpnēm. vienā seklākā dīķī viņa paguva ieskriet līdz ceļiem, vairākos citos (ne tik seklos) centās. labi, ka līdzi bija gan maiņas apģērbs, gan pat (neparastā kārtā) apavi. ventas rumba mazo A. burtiski apbūra. tiecās tai tuvāk, tuvāk un tad vēl nedaudz tuvāk.
man, savukārt, turpceļā bija iespēja papraktizēt apdzīšanas manevru. vienā tādā gan teju vai ķēru trieku, braucot pa pretējo joslu, gandrīz paralēli apdzenamajai mašīnai, no maza celiņa pēkšņi iznira velosipēdists. un uzreiz aidā uz joslas vidu, tieši man pretī. labi, ka priekšā nebija ne līkums, ne attāls pretīmbraucējs. veiksmīgi nobremzēju, paguvu gan viņam neuzbraukt, gan arī pabeigt manevru.
paši dienas beigās esam ļoti priecīgi un tikpat ļoti noguruši. rīt ceram tikt līdz zoo.

Leave a comment


f_g
Apr. 20th, 2014 08:56 pm pirmā reize

Šodien pirmo reizi redzēju čūsku rāpojam pāri ceļam. Tur, kur mūsu ganības..Tur, kur tētis regulāri odzes redzēja.
Neapstājos, neizkāpu, lai apskatītu, kas par čūsku. Bet varbūt labi vien ir, ka tā. Katra no mums devās savā virzienā.

Leave a comment

dienasgramataApr. 20th, 2014 08:52 pm

"Es nesaku, ka restorāns kā tāds ir slikts. Nē. Ja cilvēks aiziet un paēd draugu lokā, tad tas ir normāli. Bet ja naktsklubi pārvēršas par izvirtības vietu, vai spēļu nami un kazino pārvēršas par vietu, kur cilvēku padara atkarīgu, tad tas nav saskaņā ar Dieva plānu. Tā ir nāves civilizācija, kura šeit pastāv," atzina Stankevičs.

Leave a comment


usne
Apr. 20th, 2014 08:47 pm zudušo rīgu meklējot

Palīdzot kolēģim, uzskrēju virsū šim:

tur var ieraudzīt:
 kāds bija strelnieku laukums un pirms tam skvērs 60tajos gados
āgenskalna priežu kafejnīcu
jūras pērli
un daudz citu jauku vietu, kuras noslēpušās mūsu bērnības atmiņās. izrādās tās patiešām bija.

Leave a comment


virginia_rabbit
Apr. 20th, 2014 07:41 pm

5 comments - Leave a comment


f_g
Apr. 20th, 2014 08:35 pm pirmo lieldienu vakars

Beidzot mājās!
Bija ģimeniskas un jaukas Lieldienas. Visi, izņemot Kristianu, bijām pie vecākiem. Varēja redzēt prieku viņu acīss, ka esam visi kopā. ;) Mums jau arī patika. :)
Uztaisīju tagad pashu. Rīt, ja viss labi, varēsim našķoties vasarnīcā. ;)

Leave a comment


inese_tk
Apr. 20th, 2014 08:30 pm aprīlis

ārā smaržo pēc mana vismīļākā laika gadā. plūme zied.

Leave a comment


ttp
Apr. 20th, 2014 08:15 pm

lieldienu darbi padarīti - augstā dobe piepildīta ar sūdiem un kūdru, pielikta rene virs siltumlecekts, aizvests džungļu kaimiņienei pasts, unvēl visādi sīki štrunti. parasti jau svētdienās cenšos daudz nestrādāt, bet ja jau ir svētki. ak jā, vēl baigi labo lazanju uztdarīju, laikam būs jāatsāk bildēt

Leave a comment


jojo
Apr. 20th, 2014 05:32 pm Lieldienas

Mums ir ļoti jaukas Lieldienas. Piektdien visi aizlikās uz Walibi, es izlikos, ka strādāju, vakar bijām Keukenhofā, un skatīt tulpju laukus Nīderlandē un šodien krāsojām olas un braucām pie čurājošā puisīša, ēst saldējumu un vafeles. Visas meitenes, Ingrīda (7), Agnese (6) un Astrīda (4.5) nosprieda, ka tas ir viens vareni pretīgs puika un nemaz neskatījās uz viņu. Esmu nogarlaikojusi savus Zviedrijas radus, bet ir labi. Ārā silts, saulīte silda -

Ā, par olām, ģenerālis visas bļodiņas, kuras naktī saliku uz šokolādes olām, lai vārnas neizvazā, kārtības mīlestības vadīta bija nolasījusi. Tad nu līdz lasīšanas brīdim dabūju kreņķēties, ka putni apēdīs. Bet tā, ja jūs vēl nezinājāt, mūsu pusē Lieldienu rītā visi baznīcu zvani lido uz Romu pēc pāvesta svētības. Kā pāvests zvanus nosvēta, tie piepildās ar šokolādēm un lido atpakaļ. Pāri lidodami izbirdina šokolādes, lai visiem ir ko lasīt.

3 comments - Leave a comment


helvetica
Apr. 20th, 2014 06:19 pm ilustrētā 7diena

E taurenis (tiem, kas šogad vēl nav redzējuši) un pingīvns uz slidkalniņa.

 photo WP_00056501_zpsee21a1d0.jpg  photo WP_001695_zpsa653bb1d.jpg

Leave a comment


kinskis
Apr. 20th, 2014 06:03 pm

ā, un vēl viena štelle, īsts lols. aizeju es šorīt uz tēva kristāmbaznīcu apcerēt augšāmcelšanās tēmu (iegadījās arī svecīti aizdegt ar uzrakstu mūžīgs miers vai debesu valstība, kat kas tamlīdzīgs). nosēžos tā, lai nerēgotos pārāk ar savu nesekošanu līdzi visām ceļoskrišanām un gavilēšanām. mise vēl nav sākusies, un vēl kaut kā nesākas, tā kā ievelkas.

piepeši pienāk man klāt tāds knariņš, tips kā no kādas krievu filmas par nepa laiku odesu, saka, mums tevi vajag procesijai, nest svinīgos piederumus. atbildu, ka, piedodiet, neesmu gana glīti apģērbies, ne tūka svārku, ne samta bikšu, nedz arī vispār es kāds katolis. nekas, nekas, uzģērbsim pa virsu komžu, kā ārstam, un nekatoļi mēdz būt labāki cilvēki nekā katoļi. nu, izdarīsi labu darbiņu lieldienu rītā.
ok. lielākoties ziņkārības dzīts piekritu, jo atzīsim, pirmoreiz mūžā man kaut kas tāds paspīdēja, moš pēdējo. un tēvs bērnībā tepat esot svētkos bijis par baznīczēnu (piedodiet, nejēdzu tos terminus, katrā ziņā tēva mātes māsas uz viņu esot raudzījušās un teikušas, ka viņam uz poliju jābraucot par ksendzu mācīties), atceros, tēvs tāds iešvilpis rādīja, līdz kurienei viņam stiepusies tā komža, visi esot teikuši, ka izskatoties pēc eņģelīša.

un vēl interesanti, ka vīrelis vispirms mani uzrunāja krieviski. pamanīju arī, ka poļi, viņus pēc izskata var atpazīt, savā starpā runājas krieviski.

tā nu es biju otrās rindas kreisais luktura nesējs pie prāvesta baldahīna. 3x apgājām baznīcu, cilvēki apgarotām sejām krita ceļos, pa priekšu baldahīnam gāja vīraka kūpinātājs, ar blagovōņiju savilkos pilnas nāsis. misē bija skaisti gari dziedājumi ar labi skanošu kori un dziedātājiem. sprediķis gan bija pļāpīgs sūds. izskatās, ka mācītāji mēģina kļūt ārkārtīgi saprotami plašām tautas masām, un tas nu nekur neder.

par komžu sīkāk )

11 comments - Leave a comment


kinskis
Apr. 20th, 2014 05:32 pm

man gavēnis beidzies, un aiz priekiem es pat nezinu, ko lai tagad iedzer.
tādēļ nedzeru neko.
un gaļu es arī tagad varu, bet negribu.
olas apēdu kādu pusdienu atpakaļ, un varētu būt, ka pienāks gals tai tunča bundžai, kas man visas šīs nedēļas rēgojās pa ledusskapi.

7 comments - Leave a comment


rasbainieks
Apr. 20th, 2014 04:22 pm

šodien atklāju sev grupu fucking guns
atrodiet: http://tatafriends.com/rockbandicons/

7 comments - Leave a comment


martcore
Apr. 20th, 2014 04:06 pm par fudbolu

starp citu, korejieša mejena čoja tradicionālisma stilā ieturētās ilustrācijas
kā lai to labāk pasaka )

Leave a comment


chimera
Apr. 20th, 2014 02:21 pm

ībļi: http://csglobe.com/florida-makes-grid-living-illegal/

2 comments - Leave a comment


shelly
Apr. 20th, 2014 02:55 pm

"Rimi" atlaides bērnu drēbēm, sapirkos veselu maisu laukiem, lai nav katru nedēļu visu jāvadā. Īpašs prieks man, protams, ir par dzeltenu pidžamu, uz kuras attēlots ļ. koncentrējies lauvēns ar knupi mutē.

Leave a comment

Back a Page