Journal    Friends    Archive    User Info    memories
  Tātad:: Jauns | FriendsofFriends | Visi |
Tēmturi:: kino | ēst |

mīlu gan


zum
22. Apr 2018 23:04

Izgāju laukā. Pamalē plaiksnī zibeņi. Klusums pirms vētras. Vēja nav.

ir doma


yoko
22. Apr 2018 21:18

savedu kārtībā dārzu abās mājas pusēs un atvedu jaunus stādiņus arī, gandrīz vai pat iepatikās

ir doma


krii
22. Apr 2018 22:15

Pastkastītē iemests aicinājums trenēties aikido. Tepat pie mājām.
Varbūt vajag? Citādi es visa tik cisdženderiska kā desmit Dimantu Antras - plandošos brunčos, žvadzošiem auskariem, tamborējoša un šmorējoša, gatava pozēt uģu kuģu bukletiņu vākiem...

3 raksta - ir doma


virginia_rabbit
22. Apr 2018 21:05

Simo ir krieviņš kā es - fano par multeni "Antoška, idem kopatj kartošku", ēd semuškas, tēlo, ka spļauj aronijas ar caurulīti, un sauc "rižij, rižij kanopatij"

ir doma


krii
22. Apr 2018 20:54 Daiļā Pāvija bija īsta gibelīnu pilsēta...

Un kurš no jums, mīļie, atceras (bez špikošanas Vikipēdijā!) - vai Dante bija kaislīgs gvelfs, vai kvēls gibelīns? Un par kuriem no viņiem būtu balsojuši jūs paši - par gibelīniem, vai tomēr par gvelfiem? Ja par gvelfiem - tad par baltajiem, vai melnajiem?

Es, protams, neņemos apgalvot, ka politiskās idejas dzīvo daudz īsāku un nožēlojamāku mūžu kā dzeja. Bet.

10 raksta - ir doma


zum
22. Apr 2018 17:42

Naivais Knuts, vins pat masiinu no cela sodien novaacis, ceriibaa, ka ja peev SH tiesas leemuma, tad es paarvaaksos. Jo to veestuli, kas man nagos vins veel nav sanjeemis, bet vinja pamulkis advokaats dabuus tikai riitaa. Seezu smiinu. Taa ir kad izliekas un teelo mulkiisus. Man drusku vija jau taa kaa paliek zeel. Bet ne paaraak. Skatos, kaa zaale aug un kuplo.

ir doma


dooora
22. Apr 2018 16:42 abortion ain't no health-care

laiks pēcpusdienas tējai

ir doma


dienasgramata
22. Apr 2018 16:07

DELFI. Kanāla LNT personība Rūta Dvinska pērn laida pasaulē pirmdzimto meitiņu Grietu, un viņa ātri vien kļuvusi par vienu no iedvesmojošākajām Latvijas jaunajām māmiņām interneta vidē. Šonedēļ viņa savus atbalstītājus iepriecinājusi ar ļoti drosmīgu foto, kurā tapusi iemūžināta bez biezas grima kārtas uz sejas.

2 raksta - ir doma


watt
22. Apr 2018 13:35

"Proof [...] was provided in 2016, when a Berlin court ruled that the nightclub, Berghain, produces work of cultural significance and should be allowed to pay tax at the same rates as theatres and concert halls."

Ja tā padomā, kultūra priekš manis nav teātri, filharmonijas, opera vai balets. Priekš manis tie ir reivi, klubi, festivāli un rokkoncerti. Tikai tāpēc ka es palieku vecāks, es pēkšņi nesākšu mīlēt operu, vai arī iesvilšos vēlmē ģērbt stērķelētu kreklu un doties uz pirmizrādēm.

Ja nav mans, tad nav mans un nebūs taču arī! Ar šo es paredzu ka klubu kultūra, DJ, elektronika, viss kas ir mutuļojis kaut kur zem virsmas, ārpus oficiālā kanona, izlauzīsies uz āru arvien vairāk. Un viss kas ir bijusi oficiāli stutētā "kultūra", tipa nacionālais teātris, orķestri un visādi operdziedātāji - noies aizvien vairāk malā. Tāpēc ka viņi nevarēja uzrunāt "manu" paaudzi, tad mēs arī ļausim viņiem aiziet.

Viss kas bija mūsu īstā kultūra - tas ko mēs klausījāmies, apmeklējām, paši muzicējām (utt) kļūs par oficiālo versiju.

Piemēram: Makronam orķestris spēlē Daft Punk ; baznīca nozvana Avicii (lai vieglas smiltis)

4 raksta - ir doma


virginia_rabbit
22. Apr 2018 14:09

man uz ekrāna šobrīd palikuši četri iesākti rakstu darbi. dokumentu nosaukumi ir: Sieviete, Mazulis, Prieks un Gaisma.

1 raksta - ir doma


zum
22. Apr 2018 12:58

Noliku pukes uz kapiem, kaut arii jau verboten, aizbraucu uz bendziintanku nopirku ciigas, nometu vecenei prieksaa naudu, sii svepsteeja Danke shÖn! es pateicu nicht schön! Un notinos. Tas bija protests pret nekrietniibu, pret liekuliibu, pret nodeviigumu.

ir doma


heda
22. Apr 2018 12:44

Viena no īpašībām, par kurām zviedrus no tiesas mīlu, ir pavasara un vasaras svinēšana un daudzināšana pilnīgi visur - sarunās, intervijăs, privāti un medijos. Te ir pavasara uzrunas un ugunskuri Valpurğos, pavasara un vasaras dziesmas un grāmatas, ēdieni, dzērieni un mājokļu interjeri. Un jau tagad sāk spriest par to, kas šovasar būs "vasaras mocītājs" - atskaņotākā vasaras dziesma.
Sabiedriskă televīzija bija nolēmusi šogad neraidīt Valpurğu pavasara dziesmas vīru kora izpildījumā, jo esot pienācis laiks dažādot atspoguļojamās tradīcijas, bet skatītāju sašutums piespieda šo lēmumu mainīt.
https://youtube.com/watch?v=Pwo5qWQ7zKE

2 raksta - ir doma


usne
22. Apr 2018 13:31

Telefona laika prognoze spītīgi rāda, ka ārā līst. Logs rāda, spīd saule.

5 raksta - ir doma


mufs
22. Apr 2018 12:12

tik daudz plāni.tik daudz darbi.
izgāju ieslidīties un stundiņu paurķēju pienenes .
vsjo, mugura pakaļā, ceļi sāp.
tinos palagā un rāpoju uz kapiem...

Tags: ,

Garastāvoklis:: nožēlojami

ir doma


martcore
22. Apr 2018 11:10

uz priekšu, aļona

6 raksta - ir doma


ripp
22. Apr 2018 09:45

Ko lai dara apslimusi persona kura ļoti grib iet uz iepriekš norunātu branču.
Vai man būt prātīgai un palikt mājās, vai tomēr doties. Tāds ir jautājums.

14 raksta - ir doma


chimera
22. Apr 2018 08:18

biju uz "fotosalonu "bagdāde"". šajā sakarā atcerējos, ka ne tik sen m. aizgāja ar kājām uz juglu un pa ceļam uzgāja kaut kādā nekurienē šiku austrumu paklāju veikalu. es savukārt uzgāju viņu mājaslapu un ļ. saskumu, sak, džeks, kurš uzskatījis par vajadzīgu izlikt biznesa lapā visu savu dzīvesgājumu, ieskaitot to, kā un kad viņš apņēma sievu, kā viņa ģimene tirgojusi paklājus un kā viņš pats jau pusgadsimtu domā par paklājiem vien, atbrauc tirgot laisku preci profesionālajiem kapeikpisējiem un askētiem. nav brīnums, ka "Irāņu paklāju eksperts Afkhami Nasser apzinās, kad viņam ir jānodrošina lielas atlaides, lai veiksmīgi izpārdotu preces un kompensētu finansiālās saistības. Mēs centīsimies maksimāli izpārdot preces, kas atrodas uz vietas, tāpēc esam gatavi katram klientiem nākt pretim ar viņa cenu priekšlikumu. Mēs garantējam arī zemāku cenu par internetā atrodamiem tādas pašas kvalitātes paklājiem. Ja Jūs atradīsiet tādas pašas krāsas, rakstu un kvalitātes paklāju citur lētāk, mēs esam gatavi piedāvāt zemāku cenu vai atgriezt jums naudu par pirkumu."

moš tomēr pagodināt savas etniskās saknes un iegādāties tepiķi, ko pielikt pie sienas?

6 raksta - ir doma


zum
22. Apr 2018 00:23

Ja veel kaads Mazajai Duudai meegjinaas iekaidrot, ka melot ir labi, ka taa vajag, ka tas ir teicami un vispaar Vaacija ir burviiga zemiite no visaam zemiitem. Tad vins uzzinaas, kaa Arbeit macht frei!

5 raksta - ir doma


zum
21. Apr 2018 23:49

Triisistabu dziivokliitis.
https://www.immobilienscout24.de/expose/103369884#/
Taa neko cenniki par sitaadu srotu.
https://www.immobilienscout24.de/expose/103806099#/
Un protams mileetaas rindu maajas.
https://www.immobilienscout24.de/expose/103328470#/

2 raksta - ir doma


tjigra
22. Apr 2018 00:11

Protams, ka es ietu glābt pasauli, bet esmu jau pidžamiņā..

2 raksta - ir doma

Back a Page