Journal    Friends    Archive    User Info    memories
  Tātad:: Jauns | FriendsofFriends | Visi |
Tēmturi:: kino | ēst |

mīlu gan


inese_tk
7. Mar 2021 18:25 marts

februāra pēdējā dienā dzirdēju pirmās dzērves un pirmos cīruļus. samierinājos, ka šī gada skaistā ziemā ir galā un pārslēdzos uz pavasara režīmu. pat sāku kaut ko drusku rosīties dārzā un ievasarot biezās drēbes. bet. vakar atkal bijām pastaigā pa Līču Laņģu gravu. sākām pavasarī, beidzām ziemā. šodien ir padsmit centimetru svaiga sniega un mīnusā. kaķis priecīgs - viņš ir izrādījies par īstu ziemas zvēru, kurš pat lielajā spelgonī lielāko dienas daļu pavadīja laukā, peldoties sniegā.
visu nakti putināja, vējam gaudojot skurstenī un klabinot šīberus. no rīta reģionālais autoceļš P18 neeksistēja. bija vien balts dziļa sniega tuksnesis ar dažām knapi apjaušamām, iebrauktām risēm. izgājām ~8 km kolektīvā pastaigā ar zirgiem. Beverīnas novada klajumos pūta mežonīgs vējš, brīžiem likās, ka nopūtīs mani no zirga. līdz es neizturēju un nokāpu pati. acīs griezīgi spīdēja saule un balto plašumu atspīdums un zirgs bija līksms un šķelmīgs.
rīt brauksim uz kalnu. tētis arī būšot.

Mūzika: plīts kuras

ir doma


bozena
7. Mar 2021 16:49 Mimozu laiks

Tirdziņā ir nopērkamas neiedomājami dzeltenas un brīnišķīgas mimozas, tās bija neglītās, dzeltenās puķes, kuras, kā atceramies, bija rokās Margaritai, kad viņa Arbata ielās satika Meistaru, kad mīla izlēca no stūra un trāpīja kā slepkavas nazis...pārējo jūs zināt.
Es arī nopirku sev nelielu pušķi.
Lūk, mimozu laiks un iespēja katrai iet ielās satikt savus meistarus. Es gribētu satikt santehniķi un elektriķi. Arī iekšdarbu meistars būtu vajadzīgs.

12 raksta - ir doma


au
7. Mar 2021 16:03

turku zirņu diena bez galvenajām sastāvdaļām
jeb
pusdienās sataisīju pilnu cepešpannu ar falafeļiem BEZ pētersīļiem un turku zirņu, batātes un kokosriekstu kariju BEZ karija pastas.

ir doma


pavisam
7. Mar 2021 14:44 There is no light

3 raksta - ir doma


neraate
7. Mar 2021 14:29

Ko es šodien uzzināju - izrādās ir tādi katli, ar ko mājās nokūpinta vistu vai zivi. Vajagot tikai garšvielas un elektrību.
Izklausās pavisam jocīgi un neticami

3 raksta - ir doma


f
7. Mar 2021 14:20

kauliņi ir krituši, atvaļinājums jāaizstāj ar b lapu. šoreiz vismaz, šķiet, nav vīruss.

ir doma


f_g
6. Mar 2021 23:04 Mana draudzene un pastaiga ātrākā tempā

lasīt )

ir doma


black_data
7. Mar 2021 11:39

Kas ir empātija?

Asking for a friend... nē, bet man šķiet, ka šis termins bieži tiek nepareizi interpretēts. Un reizēm man šķiet, ka es saprotu tā nozīmi, tad ir kāda saruna, kurā es sāku apšaubīt savu izpratni par to, tad ir brīži, ka es sāku apšaubīt savas šaubas. Līdz ar to mani drusku sāka interesēt dažādās interpretācijas par empātiju. And maybe you want to share your point of view?

12 raksta - ir doma


heda
7. Mar 2021 10:39

Trešdien mazā Zviedrijas pilsētiņā Vētlandā kāds 22 gadus vecs afgānis, kurš valstī ieradies 2016.g.un kopš tā laika ticis valsts uzturēts, sadūra septiņus cilvēkus. Noziegums vispirms tika kvalificēts kā terorisms, pēc tam kā slepkavības mēģinājums. Preses konferencē, atbildot uz žurnālistu jautājumiem, iekšlietu ministrs Mikaels Dambergs norādīja, ka pagaidām labāk nediskutēt par noziedznieku un viņa izcelsmi, bet premjerministrs Stefans Levēns, paziņoja, ka notikušais neesot migrācijas jautājums. Savukārt platstraumes mediji centīgi uztraucas par sabiedrības reakciju, intervē cilvēkus, kuriem kas empātisks sakāms par uzbrucēju, un monitorē, vai mazās pilsētiņas iedzīvotāji nereaģē "neveselīgi".

Tags:

1 raksta - ir doma


au
7. Mar 2021 11:21

es gribu, lai atver Depo un es varu nopirkt daudz istabas augu. hmm, bet varbūt es varu nopirkt depo lietas ar savu kultūras sia moš? (augi nav online veikalā)

vai ir kādi knifi, pasūtot lietas no iHerba? gribu d vitamīnu visai famīlijai. un omegas. noteikti lētāk, kā aptiekā.

15 raksta - ir doma


pavisam
7. Mar 2021 08:40 Mixed signals

7.marts, kungi un dāmas. )

Aizkavējies amarillis.
Apstulbusi Šlumbergera.
Un e'fin sniegs.

Šī būs tā ziema, kas nepadosies līdz Jāņiem, ja?!

Tags:

4 raksta - ir doma


virginia_rabbit
7. Mar 2021 00:07

lhttps://youtu.be/X7GGEX7flL8

8 raksta - ir doma


virginia_rabbit
6. Mar 2021 21:52 true love will find you in the end

https://youtu.be/_IEoSe0ahyM

9 raksta - ir doma


lavendera
6. Mar 2021 18:36

šai mirklī notiek Vezuma izvirdums.

ir doma


pavisam
6. Mar 2021 14:10 asumiņu dzīvei?

Nopirku puskilo čili pārslu.
Pusstundu atpakaļ atbēru Pupai burciņu.
Šķaudu joprojām.

Gads maskā, bet šoreiz tā patiesi būtu noderējusi...

P.S. Šķiet, čili pietiks manai dzīvei un vēl dabūšu iekļaut testamentā...

8 raksta - ir doma


vikings
6. Mar 2021 10:47 Nu šitas jau vairs nav smieklīgi

Kopš atmetu pīpēt, esmu pieņēmies svarā par 10 kg.
Un tagad mnai tas nepavisam nesajūsmina. Kā gan mainās tās domas par abo un nepareizo. Mēs tak ar Smejmoon ik pa mirklim izklaidējāmies ar savu problēmu pieņemties svarā. Skat, atmet pīpēt un sēdi dīvānā, kursē maršrutā dīvāns - ledusskapis-dīvāns yun viss notiek. 2,3 mēneši un +10 kg.

4 raksta - ir doma


krii
6. Mar 2021 10:28

Vēl es vakar uzzināju, ka, ja izmisuma brīdī pārdošu dvēseli Sātanam, darījums vēlāk tiks atcelts, jo Sātans būs nepareizi uzrakstījis manu uzvārdu. Pieņemu, ka viņš dosies uz Zosēniem skumt.

4 raksta - ir doma


watt
6. Mar 2021 08:54

gribēju uzrakstīt ka pēc 2 nedēļu atvaļinājuma parādās idejas un vēlme rakstīt, bet neuzrakstīju. jo vēlme neparādījās un idejas arī.

ir doma


krii
5. Mar 2021 23:50

Oriona josta debesīs un sniegpulksteņi uz zemes. Un marta sniegs kā leikēmijas slimnieka asinsaina.

3 raksta - ir doma


virginia_rabbit
5. Mar 2021 20:34 Love is

Tags:

7 raksta - ir doma

Back a Page