Journal    Friends    Archive    User Info    memories
  Tātad:: Jauns | FriendsofFriends | Visi |
Tēmturi:: kino | ēst |

mīlu gan


dooora
22. Nov 2017 08:42

ja Baldonē, Ceplīšu kalnu masīvā, ir Morisōna kalns, tad starp Smārdi un Džūksti varētu uzbērt Bargās klintis ar Moriseja kalnu memoriālā anzambļa viducī.

ir doma


bodyshop
22. Nov 2017 08:33

es pašlaik esmu starp cilvēkiem, kas nedz raksta nedz lasa.

ir doma


bozena
22. Nov 2017 00:30

Jautājums no stulbā gala - foto Krievijas vīzai tiešām jābūt no salona un nevis pašiņam uz balta fona 3.5x4.5?
Jaunkundzei, protams nav. Vecā vīzas foto ir vairāk kā pusgadu veca un ar zīmogu no 2016. gada.

7 raksta - ir doma


tipa75
21. Nov 2017 23:20

nu forši bija

3 raksta - ir doma


f_g
21. Nov 2017 23:07 īsa atziņa

Sapratu, ka man patīk šī stunda ar sevi pie datora, lai aprakstītu savu dienu. Ir forši rakstīt tieši tajā vakarā, kad viss vēl ir svaigā atmiņā. ;) It kā saliec visu pa plauktiņiem.

ir doma


f_g
21. Nov 2017 21:48 otrdiena? tiešām otrdiena!

Gulēts bija maz, jo viens otrs ilgi pie datora un tv sēdēja. Turklāt man ļoti ilgi kreisā plauksta niezēja. Nu, tā, līdz riebumam. Vārdu sakot, kaut kāds kreisās kājas vakars sanāca vakar. Rezultātā tā patiešām labi gulēju tikai no trijiem līdz pusseptiņiem. Tomēr par maz, ja priekšā gara diena. To, ka miegs pietrūka, sāku īpaši smagi izjutu pēcpusdienā (kā jau parasti).
Darbā par nākošo virsū auditu daudz un ilgi runājām. Gadus desmit atpakaļ bija viens, bet nedaudz citā veidā. Šobrīd vairāk būs tomēr koncentrēšanās uz blakus ielā esošo māju. Agrāk ar lielām bažām skatījos uz auditiem, tagad man ir pilnīgi cita attieksme. Es zinu, ko un kā darām, līdz ar to vairāk uz auditu skatos kā uz iespēju pavērot to, kas notiek pie mums ar procesiem, varbūt nedaudz no malas. Varbūt saņemam kādu lielisku ideju par to, kā lietas var izdarīt savādāk, labāk, ātrāk, efektīvāk.
Šīs dienas pārsteigums - tiesa, uz kuru biju, atlikusi lēmuma pieņemšanu. Lēmumam bija jābūt jau 15.novembrī, bet, kā izskatās, nemaz tik vienkārši viss nav. Laikam arī tiesai šobrīd ir dziļas pārdomas par to, kā būtu pareizāk. Savulaik bija viena prakse, pēc tam tiesas aizvirzīja uz citu praksi, ko mēs sākumā tā kā iekšēji apstrīdējām, bet beigās samierinājāmies. Un tagad atkal šis pats jautājums, un ir tikai jautājums par to, vai tiesu prakse mainīsies, vai nē.
Nedaudz nepatīkami pārsteidza tas, ka ir kolēģi, kas vienkārši atmet darbu mums, izliekoties, ka uz viņiem tas nemaz neattiecas. Nē, nu mēs, protams, varam daudz ko izdarīt, bet tomēr jāsaprot, ka, ja jau reiz esi zinošāks šajā jomā, nu, pieslēdzies, lūdzu! Nekoleģiāli tas ir.
Ak, jā! Darbā prieciņš - beidzot remonts laikam ir noslēdzies. Vismaz šodien beidzot atkal pa vecajām durvīm varējam ienākt un iziet. ;)) Tas nozīmē, ka dzīve pavisam drīz iegriezīsies vecajās sliedēs attiecībā uz telpām. ;)
Pusdienslaikā ar Līgu aiztecējām līdz veikalam. Viņa šo to sev, abiem puišeļiem un brāļa draudzenes meitai nopirka. Savukārt es sāku gādāt rūķa paku Ziemassvētkos. Pašai tāda iekšējā sajūmsa radās. Ļoti gribas iepriecināt meitēnu, kurai esmu rūķis. Gribas, lai patiess prieks iemirdzas viņas acīs. :) Katru lietu rūpīgu apskatu, cilāju, domāju.. mēģinu iedomāties, kas vislabāk varētu patikt.. Ceru, ka pārsteigums tiešām izdosies. Pašu pārņem tāda sajūsma un prieks, un aizkustinājums, un vēl daudz dažādu pozitīvu emociju..! Daudz jau nevajag, lai rastos prieks.
Pie reizes veikalā, protams, paskatījos šo to arī Ilveram ar Santu. Pagaidām gan tikai paskatījos, bet nāks tuvāk laiks, tad jau arī nopirks noskatīto.
Mājās ir forši. Tik ļoti jau pieradu pie tā, ka mamma ir pie mums. Atnāc un ir tik labi! :) Mamma atzina, ka jau arī apradusi pie mūsu mājas, mūsu dzīves ritma.
Savukārt attiecībā uz tēti esmu ārkārtīgi pārsteigta par to, ka viņam tik ātri izdevās pie telefona pierast, un tik ļoti viņam patīk, ja kāds viņam piezvana vai viņš kādam piezvana. Tāds pļāpa! :) Vispār labi, ka viss tās pamainījās. Kad viņš pirms vārda dienas ieminējās, ka gribētu telefonu saņemt dāvanā, es biju pārsteigta un neticēju, ka tas notiek. Neticēju, ka viņam tā lieta ātri aizies. Bet tagad ir labi. Man vismaz sirds mierīga. Turklāt atšķirībā no mammas, pagaidām tētis, ejot ārā no mājas, visu laiku ņem līdzi telefonu. Tas labi. Turklāt tagad redzu, ka gan tētim, gan mammai ir mierīgāk šobrīd, kad viens otru var sazvanīt.
Un vēl esmu bezgala pateicīga mammai par to, ka, neskatoties uz to, ka šobrīd viņa vēl atveseļojas un ikdienas darbu veikšana prasa zinu piepūli, tomēr mājas solī viņa ir man liels atbalsts. Ikdienas mazie darbiņi, kurus parasti veicu brīvdienās vai darba dienu vakaros, mamma palēnām izdara pa dienu. Tiešām paldies viņai par šīm rūpēm par mums abiem.
Vēl šodien boss nedaudz par braucienu uz Nīderlandi. Tā kā mēs ar Ivaru par šo ceļa mērķi esam runājuši, tad spicēju ausis uz stāstiem. Īpaši sajūsmināja bildes un video no Efteling. Gan pieaugušajiem, gan bērniem šis patiks. Nu, ko.. jāpazondē, kā Ivaram ar Annu izskatās maija brīvdienas. Var jau būt, ka varam samesties divas ģimenes kopā un aizbraukt uz Nīderlandi ar auto. Ja godīgi, tad, neskatoties uz to, ka savulaik trīs nedēļas tur pavadītas, ir milzīga mazuma sajūta. Gribu atgriezties Nīderlandē un apskatīt to lēnā garā. :)
Un vēl nedaudz ar bažām vēroju Duksi. Tievāka viņa ir palikusi, bet.. ēd, dzer, kasti pieķēza, paskrien, pakomunicē ar cilvēkiem, pašņāc, paguļ. Viss ir kā parasti. Nekas viņas uzvedībā nav mainījies. Vien tās svara svārstības. Varbūt esmu pārāk aizdomīga? Nezinu..

2 raksta - ir doma


racoon
21. Nov 2017 21:34 Par progresīvo vārdu

Kur es lūdzu varētu iegādāties visus Agneses Kleinas līdz šim izdotās Bendžī Kņūvmen žurnālgrāmatas?

ir doma


martcore
21. Nov 2017 20:34

konkurss viktorīna tiem, kam 30+

zviedru zilbju krustvārdu mīklā uzdūros šādam
ostas pilsēta francijas rietumos, 4 zilbes, la - - la

ierastā futbola ģeogrāfija nenostrādāja. toties nostrādāja kas cits
(neskatoties cilvēka intelektu apkaunojošos resursos apdomājiet paši)

15 raksta - ir doma


oblica
21. Nov 2017 19:49 Drausmīgs īgnums

Svētkus nosvinējām lieliski, svētdien čilloju pa māju, līdz 1.30 naktī skatījos visus serčikus pēc kārtas ar apziņu, ka pirmdien varēšu gulēt, cik tik lien. Kas deva... 3.00 ar vēmienu no gultas otrā stāva pamodās B, deviņos jau bijām BKUS, kur pavadījām 12 stundas. Viss labi, tik baigi "izsitos" no režīmiem. Tgd besis un īgnums.

9 raksta - ir doma


inese_tk
21. Nov 2017 19:48

LA.lv: Murkšķi Alsungas pusē nevar aizmigt un dusmīgi svilpj

Tags:

1 raksta - ir doma


dooora
21. Nov 2017 18:42 appasionātā pirmais ā nav noliegums

uz divām dzīvēm + 40 gadiem notiesātā Rosa Ulbrihta mamma Linna appasionēti atzīst, ka dēls viņu iedvesmo.
inspirē gan vienādiņ, iedvašo radītājā garu un sparu, jo citādi tak galīgi nav skaidrs, uz kāda oktānskaitļa degvielas šī apbrīnojamā sieviete vēl pārvietojas pa dzīvi.

FreeRoss

Tags:

ir doma


unpy
21. Nov 2017 17:47 Par visu uzzinu pēdējais.

Izrādās, ja man ienāk prātā taisīt diagrammu, kurā tiek atspoguļotas manu eritrocītu grimšanas ātruma izmaiņas gadsimtu griežos, tad varu caur banku ielogoties www.datamed.lv un par samaksu saprāta robežās datus šādai diagrammai iegūt.

Pilnīgi cits, bet vismaz tikpat interesants fakts ir, ka manas veselības visnotaļ sensitīvie dati ir pie kaut kādas visnotaļ aizdomīgas privātas struktūras, kura man šādus maksas pakalpojumus sniedz.

7 raksta - ir doma


bodyshop
21. Nov 2017 16:44 on performance

Cilveeka, kas uzstaajas, merkis ir kluut neredzamam - paraadiit auditorijai to, kas tevi interesee, nevis to, ka tu esi interesants.

ir doma


lennay
21. Nov 2017 16:18

aiz loga totālākā aizkapa valstība

5 raksta - ir doma


chimera
21. Nov 2017 14:41

cik patīkami ir braukt uz csdd, kad tev nav jākārto it neviens eksāmens!

cik patīkami ir būt pesimistei, jo octa, kā izrādās, tev izmaksā par 30% lētāk, nekā biji gaidījusi (kā trīs braukšanas nodarbības lētā autoskolā vai divas dārgā. srsly, pēc autoskolas izsvītrošanas no izdevumu saraksta es regulāri jutos kā pagrīdes miljonāre)!

3 raksta - ir doma


virginia_rabbit
21. Nov 2017 13:17

ir doma


virginia_rabbit
21. Nov 2017 13:17

6 raksta - ir doma


mufs
21. Nov 2017 12:58

vakar taisot dārzeņ-lēc-rīs-kautko sajaucu burciņas un dārzeņu zaptes vietā piešķīlu bazilika-čili zapti

pūšu uguntiņu un priecājos,ka ofisā tik trokšņaini, jo vēderā pūķi kaujas nudien.

nevaru sagaidīt savu londõnu
man jau bail,ka būšu uz to sacerējusies tik ļoti,ka tas laimes lācis nenostrādās; manās iedomās tās 3 dienas vienai pašai samazinās naidu pret cilvēci un sapildīs baterijas un vienradzim pūce astes vietā izaugs

Tags: ,

ir doma


au
21. Nov 2017 10:22

nevaru beigt jūsmot par to, kā mazi bērni uz miegu berzē acis.
sirsnīgi, ilgi, ar abām rociņām - pilnīgi kā multenēs.

3 raksta - ir doma


unpy
21. Nov 2017 09:03 Senču lietas.

Pilnīgā bezsakarā sākšu ar sludinājumu, kas patrāpījās, kad atvāzu sociālos tīklus - "KLĀJAM BĒRU GALDUS NE TIKAI “LAIMES LIGZDĀ”, BET ARĪ JEBKURĀ JŪSU IZVĒLĒTĀ VIETĀ".

Ja par tēmu, ienāca prātā - ko, nez, mēģinam viens otram pateikt, kad svinīgām sejām pieminam kaut kādus senču piedzīvojumus no sērijas "ģed vojeval"? Nu, bija senčos tā, ka kāds karojis par vai pret kaut ko, bijis izsūtīts, nodevīgi nošauts vai nokļuvis citās nepatikšanās, kas no tā? Citējot kādu cibiņu - tas ko nozīmē? To, ka esi labs precību materiāls? Kādu tieši ziņu ar visu šito viens otram nododam?

24 raksta - ir doma

Back a Page