Journal    Friends    Archive    User Info    memories
  Visi | Draugudraugi | Pasts | Kino | Jauns | Labot |
Tags: kino | citi linki | adīt | veikali |

mīlu gan


ripp
Feb. 28th, 2015 01:16 am

medūzas teksta tiešraide sakarā ar Ņemcova nošaušanu. šajā ziņā es neesmu pārāk naiva un diemžēl par to nav jābrīnās, bet nu bāc, kādēļ tādi sūdi nebeidzas.

Leave a comment


krii
Feb. 28th, 2015 12:40 am

Nevarētu teikt, ka es ļoti aktīvi interesējos par Krievijas politiku, jo īpaši iekšpolitiku, taču ziņa par Ņemcova nāvi mani satrieca. Uzvēdīja drusku preapokaliptisku noskaņu.

10 comments - Leave a comment


martcore
Feb. 28th, 2015 12:23 am

kamēr es skatos bergmanu, nošauj ņemcovu

Leave a comment


helvetica
Feb. 28th, 2015 12:15 am

Divas dienas pirms planota protesta marsa nosauts opozicijas lideris Boriss Nemcovs.

Es loti ceru, ka pasakums notiks tik un ta.

Leave a comment


mako
Feb. 28th, 2015 12:09 am Opā.

Maskavā nošauts Boriss Ņemcovs.
http://lenta.ru/news/2015/02/28/nemcov/

1 comment - Leave a comment


sirdna
Feb. 27th, 2015 10:14 pm

Spoks pagalam. Škrobe.

Leave a comment


martcore
Feb. 27th, 2015 10:01 pm

jums viegli, a es pirmoreiz mūžā esmu nolēmis sev atklāt režisoru ingmāru bergmanu
sāku ar zemeņu lauku
drausmīgi kruta un kļova, un man beidzas vārdi

14 comments - Leave a comment


honeybee
Feb. 27th, 2015 07:11 pm

Mirušie nepiedod e-versijā bez maksas - http://www.zvaigzne.lv/lv/gramatas/apraksts/95165-mirusie_nepiedod.html
Tikai līdz svētdienai.
Pievāciet droši, pat ja neesat pārliecināti, ka gribēsiet lasīt (ibo kas viņ zin, varbūt 2. grāmata būs dafiga labāka nekā pirmā, un kasviņzin, varbūt man neizdosies to 2. grāmatu uzrakstīt tā, lai viņu varētu brīvi lasīt, nezinot MN obstanovku).

22 comments - Leave a comment


ttp
Feb. 27th, 2015 06:24 pm

darba lietas, bet tāpat OMFG

Leave a comment


blondulla
Feb. 27th, 2015 05:18 pm Te pienāca Kindzulis un teica...

Ar to Parādnieka interviju interesanti. Visi (tie, kuri dzirdējuši par Parādnieku) taču jau zināja viņa izslavēto dubultās ģimenes modeli, tā teikt, jau viedoklis izveidojies, nekādu pārsteigumu taču nevarētu būt. Bet tomēr tas neattur lasīt interviju un dziļā riebumā un sašutumā to apspriest. Tā kā nedaudz tas robežojas ar mazohismu* (to pašu, ko pārmet Parādnieka sievai).

*За обедом в Клубе Ржевский рассказывает: «Господа, вот ко мне вчера вечером нищенка постучалась, оборванная вся, кусочек хлеба просит… Не поверите, господа, ебу и плачу, ебу и плачу…»

Interviju neesmu lasījusi, bet viedoklis ir :) Lai vai kādas ir viņa attiecības ar sievietēm, viens gan ir skaidrs, ka par saviem bērniem viņš rūpējas, un tas vien jau ir pozitīvi. Un vismaz viens no viņa bērniem, starp citu, ir ļoti sakarīgs. 

Toties dziļu nepatiku man izraisa tie, kas precās, šķirās un sataisa pa pasauli bērnus, kurus audzina bijušās laulenes vai draudzenes. Bet medijos šie cilvēki diži runā par morāli, latvieša pienākumiem un vērtībām. Tad vienīgais, ko gribas piebilst, ir šis.

 

7 comments - Leave a comment


martcore
Feb. 27th, 2015 04:37 pm

oi, tikai tagad izlasīju
galvenie hailaiti (neticami, bet labāki par texxtu) ir komentos, kad pie mūsu komūnas galvenās elektrofejas atskrien neskaidras izcelsmes anons par tēmu "nodirst visus", kā arī žoras replika par rogu, kad jau vairs nevarēja noturēties un nesākt balsī zviegt

2 comments - Leave a comment


yoko
Feb. 27th, 2015 04:38 pm

beidzot noderēja origami prasmes, apsēdos pastā blakus vienam puisim, kas likās tāds kā redzēts, bet nevarēju atcerēties, vai tiešām, tad viņš salocīja lidmašīnu no gaidīšanas čeka un nolika starp krēsliem, pēc tam pienāca viņa rinda un tikmēr es salocīju lidojošo putnu no čeka, un noliku blakus lidmašīnai, ejot prom puisis to pamanīja un veltīja man platu smaidu

1 comment - Leave a comment


vilibaldis
Feb. 27th, 2015 04:36 pm E-kaste

ĀĀĀĀĀĀĀ! Manas acis!
 Andris Bulis var būt tavs...
Andris Bulis būs jūsu privātais konsultants, ja iepirksieties 27.februārī no plkst. 16:00 līdz 20:00 un 28.februārī no plkst.13.00 līdz 17:00 u/v Stockmann. Satiec stilīgo un šarmanto aktieri un izbaudi ieprikšanos kopā!

Kāpēc kāds gribētu iepirkties kopā ar šito tirliņu?

5 comments - Leave a comment


honeybee
Feb. 27th, 2015 04:08 pm

Biju pie jauna zobārsta, nu, zobārstes. Izskatījās jauniņa, droši vien jaunāka par mani. Speros iekšā kabinetā un uzreiz brīdinu, ka esmu bailulis.
Viņa: "Nekas, man arī bail."
Es: ... (fuck, I'm screwed)
Viņa: "..kad es eju pie zobārsta."

Bet visp. bija ļoti jauka un rūpīga.

Leave a comment


vistu_zaglis
Feb. 27th, 2015 03:08 pm

Lai cik aizkustinošs, šī vārda negatīvā nozīmē, nebūtu tautiskais prezidenta izstrādājums Bērziņš – jāteic, ka feispalmu piegādāšanas ziņā viņš tomēr par kilometru atpaliek no Čehijas pirmā un cerams – pēdējā tautas vēlētā prezidenta.

Kurš mierīgu sirdi var publiski nākt klajā ar uzsaukumu "nāvi atturībniekiem un veģetāriešiem!" un kakbe viss normāli. Nē nu labi, dabā ir jābūt līdzsvaram, pēc Havela un Klausa, acīmredzami, vajadzēja kādu, kas mazliet atgriež cilvēkus uz zemes. Un spriežot pēc demonstrācijām un petīcijām ar lūgumu Zemana kungam nupat jau prasties un iet mājās – cilvēkiem kaut kādas aizdomas ir parādījušās.

"Neko TĀDU jau nepateica", brīnīsies lasītājs, "tā tomēr bija uzruna vīndariem, var taču norakstīt, kā alternatīvi smieklīgu joku!"

Neko tādu, jā, varēja taču pasmieties un aizmirst. Pašu lielāko idiotismu es jums vienkārši vēl neesmu izstāstījis. Prezidenta kungs sanervozējās par pateikto un nāca klajā ar šīs frāzes skaidrojumu muļķīšiem, kuri nesaprata. Viņš to prātā esot veltījis Hitleram. HITLERAM, bļeaķ.

Un vispār... )

Current Mood: Pavasaris
Current Music: Rosko John / Call to Arms

12 comments - Leave a comment


lavendera
Feb. 27th, 2015 04:05 pm Dienas prieks :)

"Tikko nopirkām irobotu. Tas bija jautrs pasākums. It īpaši mājās: atveru līdzdoto maisiņu ar instrukcijām, bet tur - konfekšu sainītis ar uzrakstu irobot. Vīrs saka: nez, kad viņam tās konfektes jādod - pirms vai pēc darba?"

Leave a comment


vajag
[ skropstutussa ]
Feb. 27th, 2015 03:37 pm Parafīns

Hei!
Varbūt kāds zina, kur palielā daudzumā iegādāties parafīnu vai stearīnu Rīgā?
^^

5 comments - Leave a comment

fedrsFeb. 27th, 2015 03:33 pm

Izrādās, ka teksts, kurā figurē vārdi idish yuvish itin nemaz nav tajā valodā, kura varētu ienākt prātā pirmajā acumirklī.

Leave a comment


martcore
Feb. 27th, 2015 03:29 pm

starp citu, runājot par kārli ulmani, interesantākais viņa biogrāfijā ir nevis finālmoments, bet gan tas laiks, kad viņš bija reāls teksasas rančero, tie laikam bija kādi trīs gadi

1 comment - Leave a comment

fedrsFeb. 27th, 2015 02:50 pm

Vai esat dzirdējuši par Freedom of Panorama?
http://en.wikipedia.org/wiki/Freedom_of_panorama
Sanāk, ka persona, kura peld pa virsu... nē, ne tas, ko jūs padomājāt! Tas ir krējums! Tātad sabiedrības krējumpersona, kura ar savu jauniegādāto rotaļbiedru apmeklējusi, piemēram, Nicu, un pēc tam par to palielījusies Privātajā dzīvē, dāsnu sirdi iešķiebjot publicēšanai arī it kā pavisam nevainīgus top- vai bottomless foto no personīgā arhīva, kas uzņemti tā, ka ietver arī apkārtējo ainavu, nu, tur ēkas vai, nedod Dievs, pieminekli Bridžitai Bardo, pārkāpj Francijas likumus. Kas zin, varbūt tas beidzas ar sabiedriskajiem darbiem, kad tā nākamreiz šķērsos Francijas robežu, varbūt franči deleģē funkciju mūsu tiesu izpildītājiem, bet varbūt vainīgo nolaupa franču specdienesti, un iesloga Ifas pilī. Kas zin, kas zin!

Leave a comment

Back a Page