Journal    Friends    Archive    User Info    memories
  Tātad:: Jauns | FriendsofFriends | Visi |
Tēmturi:: kino | ēst |

mīlu gan


liljabrik
28. Maijs 2016 11:26

tagad labprāt jums skaņdarbu ko tikko klausījos un jutos garīgu jūtu pāri plūstoša, bet tad paskatījos nosaukumu un nosaukums bija "indijas sintezators". pašas "bet" man raisīja pārdomas, kāpēc garīgais tik bieži šķiet nesavienojams ar laikmetīgo, piem, fotošopu vai sintezātoru, un laikmetīgo līdzekļu lietojums vienmēr rada aizdomas, tāpēc garīgie drošības labad neķemmē matus un staigā pašu kolonizēto valstu tautastērpos.

on a similar note, atradu tikko instagramā mormoņu dizaineri un mūziķi, izskatās ļoti jauns, spēks un apgaismība, ļoti rekomendēju:
http://instagram.com/lumible

ir doma


liljabrik
28. Maijs 2016 11:17

es šausmīgi ilgojos pēc cibas tehnoloģiskiem uzlabojumiem un multimediju iespējām un arī Like pogas; kā tur ir, neviens neredz biznesa iespēju?
vai arī drīzāk, kā ar crowdfandingu un voluntieriem? jo, protams, pašreizējā mamona aizmirstā stūrīša sajūta ir superīga. pasaulē taču eksistē margināli, radikāli kreisās ideoloģijās balstīti nekomerciāli & augsta ētikas/privātuma līmeņa sociālie mediji, vai nebūtu kruta cibu uztaisīt par vietējo showcase. man kaut kādā ir tāda sajūta, ka atbalstītāji un brīvprātīgie savāktos, jo kopiena taču reāli jau eksistē, jau ļoti daudzus gadus.

8 raksta - ir doma


martcore
28. Maijs 2016 11:48 par ieradumiem 2

vakardien, pļāpājot ar frendu par sportu un hokeju tai skaitā, vārdu salikuma "pasaules kauss" vietā intensīvi lietoju "kanādas kauss", domāju, nepiedabūšu sevi teikt savādāk, thhh

ir doma


dienasgramata
28. Maijs 2016 11:10

DELFI. Latvijai iesaka uzlabot apstākļus.

1 raksta - ir doma


dienasgramata
28. Maijs 2016 11:10

DELFI. Zinātnieki aicina atlikt Rio Olimpiādi.

2 raksta - ir doma


martcore
28. Maijs 2016 10:44

turklāt siera tēma, tā ir kaut kāda globāla sazvērestība vai nezinu kas, jo parastais holandes vai krievijas siers mūsdienās ir mistiska luxury prece, kuru ikdienas ģimenes rūpīgā māmiņa no rītiem figačī uz tostermaizes, tipa, laikam iznāk lētāk par hesburgeru, mēs esam tātad malači! varu pateikt, ka vēršacs ar šķiņķi brokastīs ir krietni izdevīgāka par tostermaizi, tas siers jums tūlīt jau būs dārgāks par gaļu

ir doma


usne
28. Maijs 2016 10:13

Priecājos, ka vakar vakarā saņēmos aiziet uz Madam batterflay ( paldies Ilo par aicinājumu)
Viena no manas dzīves nozīmīgākajām muz.komp. ir Malcoma Maklarena Madam Batterfly, bet nekad nebiju interesējusies par ko ir šī opera, kāpēc tik daudz atsauču.
+ stāsts atgādināja ļoti skaisto un skumjo filmu kraing geim.
Vārdu sakot stāsts, kurš ir īstajā laikā un vietā. Stāsts, kurš stāstot par attiecībām runā arī par varu un hierarhiju. Cilvēks ir bara dzīvnieks un barā ir varas un hierarhijas attiecības, mainās tik formas. Patiesi toleranti mēs spējam būt tikai pret sev līdzīgiem un to bieži un skaidri var redzēt cibas diskusijās.
Scenogrāfija tostarp varēja vispār nebūt, pietiktu ar līmeņus mainošo skatuves grīdu un orsndžo kasti-istabu.
Visu cieņu aktierim, kurš tēloja Baterflay.

2 raksta - ir doma


martcore
28. Maijs 2016 10:00

cenšos izskaitļot, kādēļ pāris latviešu zemnieku pēkšņi nespētu samesties kopā un raw piena vietā sākt ražot putukrējumu
kādas izmaksas sastāda putukrējuma galējo cenu
šķiet, piena pārstrādē ir tikai viens tehnoloģiskais etaps, kas nav daudz, tas nav ražot automašīnas. plus algas, sociālā nodrošināšana, zeme ir sava, vispār jau laikam vajag nevis divus, bet simts divus zemniekus ar savu a/s, plus iepakojums, plus loģistika. loģistika mūsu valstī ir tūkstots kilometru pa diognāli, ne pārāk iegriež, te nav vācija vai francija. ja ir pietiekoši daudz piena, var figačīt sieru, sviestu, saldējumu
zemniek, kur ir tava problēma?

14 raksta - ir doma


puce
28. Maijs 2016 10:06

Manas viskija aknas jūtami aizgājušas pagulēt vasaras miegā. Nu nekas, iztiksim ar sidra/vīna/alus aknām. :) Tās kā reiz pa ziemu būs izgulējušās.

btw - jums aknām arī ir sezonas?

1 raksta - ir doma


sirdna
28. Maijs 2016 10:03

Šogad atvēzējos izlasīt 40 grāmatas (http://www.goodreads.com), un pusi jau pieveicu, 20 gabalas.

Galvenais, izvēlēties plānākas grāmatas.

9 raksta - ir doma


ninona
28. Maijs 2016 09:32

Man šķiet, ka, ja es aizietu uz sporta laboratoriju pārbaudīties, tad man aizliegtu skriet.

Es velkos uz 7-7,5 km/h un nevien nespēju sirdi noturēt aerobajā līmenī, tā vēl arī, neko īpašu nedarot, kāpj iekšā pārāk lielas slodzes zonā. Bet, jāteic, ka kaut kur tur pa vidu ir kaut kas foršs, jā.

Bet, nu, noskrēju šorīt 7 km, personīgais rekords. Pēdējais no tiem ar lielu vieglumu. Gludi asfaltētas ieliņas pēc mēza ceļiem ir baudiņa.

ir doma


bozena
28. Maijs 2016 09:16

Ņemu atpakaļ visus sliktos vārdus par vīriešu zeķu noglabāšanas ieradumiem. Savus zeķu bunbulīšus šorīt atradu glīti noglabātus džinsu aizmugures kabatiņā pēc tam, kad jau biju izgājusi no mājām.
Domāju, kas gan man TUR.

1 raksta - ir doma


vilibaldis
28. Maijs 2016 07:43

nakts, kurā pamosties bez elpas, jo ap kaklu kā pitons aptinies murrājošs kaķu bērns

2 raksta - ir doma


erebush
[ unpy ]
28. Maijs 2016 02:35 Sīka, bet bīstama reklāma.

Šobrīd trīs neviena nepieskatīti kungi, vecumā ap 130, svarā vēl vairāk, ceļ ārā un mēģina likt atpakaļ iekšā durvis "lai nečīkst". Nav tā, ka uzreiz sanāk, bet ir ļoti smieklīgi. Ja jums ir durvis, piesakaties, visa veida stendapi tomēr nav tas.

3 raksta - ir doma


erebush
[ unpy ]
28. Maijs 2016 02:30 Laiks vēlējumam.

Atslābstiet taču vienreiz, atslābstiet, nu. Tas tiešām nav sarežģīti.

ir doma


honeybee
28. Maijs 2016 02:01

Diena, kurā tev pusdivos naktī ir jāgūglē vārdu kombinācija "fecal vomiting", acīmredzami nav īpaši izdevusies.

No otras puses, varbūtība, ka tu būsi spiests gūglēt kaut ko sliktāku, ir diezgan maza.

ir doma


chaika
27. Maijs 2016 23:59

Kad man nav komandējumu, tad gan jūs tik produktīvi cibās nerakstāt!!

ir doma


ripp
27. Maijs 2016 23:46

Ir burvīgs laiks, maija beigas. Un mēs, visi 3, esam noķēruši saaukstēšanos. Nespēks, klepus, iesnas. Jipī.

ir doma


bozena
27. Maijs 2016 23:19

Kaut kāda es sinusoidāla pēdējās dienās, es šodien atkal visus žēloju, pirmkārt, sevi par visu ko (kaut kā nav laimes šodien, laikam iešu gulēt) tad visus, kas ir noskumuši, man žēl animatoru par viņa diviem groziņiem, nerādiet man šodien bildes ar bēdīgiem kucēniem un padomju filmas par dzīvniekiem arī nerādiet. Esmu cēla savās skumjās, bļa!

Mūzika: Cape Cube, Swim

ir doma

fedrs27. Maijs 2016 22:18

Šovakar kaut kā pavilka uz Roxy Music. Un, tā kā telefonā nav pieglabāts neviens albums, jādzied pašam. Tas izklausās apmēram šādi:
More than this

2 raksta - ir doma

Back a Page