Journal    Friends    Archive    User Info    memories
  Visi | Draugudraugi | Pasts | Kino | Jauns | Labot |
Tags: kino | citi linki | adīt | veikali |

mīlu gan


virginia_rabbit
Oct. 6th, 2015 12:19 am

eu, bet tas medus palīdz! vai vismaz liek justies jocīgi.

Leave a comment


chimera
Oct. 6th, 2015 12:00 am

to-do: līdz 5dienai veidot par āķiem dažādus priekšmetus, lai dabūtu no kokles ārā kaut kādu hiperdārgu teātra mikrofona sūdu

Leave a comment


sirdna
Oct. 5th, 2015 11:53 pm

Sveiki.

Es esmu pateicīgs par kurpju pucējamo iekārtu darbā, kurai par godu mani apavi bez liekas piepūles mirdz un laistās.
Es esmu pateicīgs, ka ir cilvēki, ar kuriem var parakt zemi. padzert viskiju un parunāt tiešsaistes režīmā.
Es esmu pateicīgs, ka šodien pāris...dažas?...stundas spēju savākties un darīt to, kas jādara, nevis sapņot un baidīties no visa.
Un par to, ka paguvu uz veikalu tieši pirms slēgšanas.

Paldies.

1 comment - Leave a comment


krii
Oct. 5th, 2015 11:37 pm

Ričmonds neparasti ilgi bija uzvedies labi. Lai pasaule atgūtu līdzsvaru, šovakar atradu vannasistabā uz grīdas sagrauzta skuvekļa atliekas. Par laimi galviņa ar asmenīti atradās zem vannas, taču, iekams to sameklēju, paguvu vairākkārt pārklāties aukstiem sviedriem.

Leave a comment


unpy
Oct. 5th, 2015 11:36 pm Laika skaitītāja piezīmes.

212

Leave a comment


martcore
Oct. 5th, 2015 10:38 pm

palasīju sirdnas pārdomas par win 10, un nokļuvu drusku reālā ahujā, ka ir kāds, kas skatās viģikus ar windows pleijeriem (ir vēl īpašie nakts seansi ar nero, es zinu)
nē, nu nopietni
man visu laiku likās, ka cilvēki skatās viģikus ar tiem pleijeriem, kur ir vismazāk kašmāra ar kodekiem, pie tam vilks ar viņu, video, to tev kāds tupa neparādīs, bet kad dažreiz audioceliņu laikā sāc ilgoties pēc glāstonberijas skatuves skaņas sistēmām uz klusās murmulēšanas fona
(pats bs+vlc)

13 comments - Leave a comment


martcore
Oct. 5th, 2015 10:17 pm nu...labi

Leave a comment


virginia_rabbit
Oct. 5th, 2015 10:01 pm

es taisījos skatīties filmu, bet tad atcerējos iesākto HuniePop spēli, kurā koncentrējos uz achievmentiem.
Ingmārs atkal aizbraucis uz Briseli, bet mēs ar Eiženu ārstējam saaukstēšanos, pa dienu nekāda skatīšanās vai strādāšana īsti nesanāk. tagad uz vakaru esam apēduši pa lielai medus karotei, izdzēruši siltu tēju. E guļ, es uzliešu vēl vienu, bet tomēr filmu neskatīšos, paspēlēšu.

5 comments - Leave a comment


martcore
Oct. 5th, 2015 09:51 pm

nesaprotu, jaunais vilnis notiek sočos
a telekanāla tnt mašīnītes braukā pa rīgu
viņi nav pamanījuši vai

Leave a comment


missalise
Oct. 5th, 2015 09:05 pm

Šodien atnāca pasūtījums no Amazon - Gabor sandeles. Šitādas te - http://www.amazon.co.uk/Gabor-Women-Wedge-Heels-Sandals/dp/B00O5AO37C/ref=sr_1_1?s=shoes&ie=UTF8&qid=1444068277&sr=1-1&keywords=gabor+igna , ir ērtas un foršas. Turklāt cena arī bija dikti laba - 40 EUR ar piegādi. Laikam ir jēga ievērot senču ieteikumus - par ratiem ziemā un ragavām vasarā. Un apakšas arī neslīdīgas. :)

Tags: ,

Leave a comment


krii
Oct. 5th, 2015 08:14 pm

Manai nelaiķa vecmammai Elfrīdai šodien apritētu 100 gadu. Par godu šim notikumam ģimene un dažas attālāku radu tantes pulcējās pie mammas. Uzēdām šķovētus kāpostus ar cepeti, apēdām kūku, iedzērām kafiju ar upeņu balzamu un Dzintras tantes pašmargoto dzērveņu liķieri no aizpērnās ražas.
Tad sākās albumu šķirstīšana un stāstu stāstīšana. Man kā parasti nebija somiņā diktofona, ko gauži nožēloju. Jo, raugi, tie meksikāņu seriālu scenāristi - viņi par šiem stāstiem savas Akapulko villas būtu gatavi pārdot, lai desmitreiz greznākas par jauniem scenārijiem būvētu vietā.
- Paklau, - es apmulsusi jautāju mammai - kāpēc vecvecmāmiņas Marijas mirstamzīmē ir uzvārds XX? Viņa taču bija dzimusi kā N, pēc tam 16 gados salaulājusies ar K, tad aizbēgusi pie R. No kurienes XX?
- Ai, - nevērīgi atsaka māte, traukus mazgādama. - Viņa taču vienmēr bija ar kādu precējusies. Pēdējoreiz laikam ar XX, nu, vismaz oficiāli.

Un tad es skumji saploku apziņā, ka kopš 19.gadsimta vidus visas manas dzimtas sievietes - skaistas, gudras un ellīgi temperamentīgas, pat zvērīga vīriešu deficīta apstākļos (visādas revolūcijas un pasaules kari, ziniet, vai ne!) pamanījušās apprecēties ne mazāk kā trīs reizes mūžā.
Līdz piedzimstu es un neprecos nemaz. (Varbūt tas tāpēc, ka deficīts nav jūtams, ej nu sazini...)

6 comments - Leave a comment


jojo
Oct. 5th, 2015 07:26 pm

nedēļas nogalē locījos sāpēs, migrēna un tā. šodien lidoju metru virs zemes.

5 comments - Leave a comment


blond
Oct. 5th, 2015 08:20 pm

Gaiļezerā jeb A-Slimnīcā liftos ir tik tumšs, ka jāliek lietā kabatas baterija, lai saskatītu, kuru pogu nospiest.

3 comments - Leave a comment


fjokla
Oct. 5th, 2015 06:53 pm

pěc ilgām părdomăm, vairăkkārtějas aiziešanas no domas un akal atpakaļnăkšanas, nolĕmu , un es tiešām nesaprotu, kamdĕļ šis jautājums mani nodarbina, ka visforšākā garša pasaulě ir gurķis ar krĕjumu kolektīvā ar rupjmaizi ar sviestu ziestu, visur pāri sāls, jă

5 comments - Leave a comment


tvarj
Oct. 5th, 2015 06:39 pm Lūcija tikko

oficiante atnes dzērienus, noliek tos mums priekšā un dodas prom. Lūcija pakaļ aizejošajai meitenei - a, ēdiens?

1 comment - Leave a comment


honeybee
Oct. 5th, 2015 06:34 pm

- Paskaties, vai tu šito grāmatu lasīsi?
- Mhm, dirsā lasīšu.
- ???
- Tā bija metafora.

Tags:

Leave a comment


kinskis
Oct. 5th, 2015 05:13 pm ripo III

attiecīgi ripo III ir tāds, ka šorīt meklēju sev dēli. ja jau nākamnedēļ nesāktos viens finansiāli izpumpējošs brauciens ārzemēs, pumpingojošs kinskis parkos un bulvāŗos parādītos jau šovakar. a tā, jāpadomā vēl. katrāziņā ceru šo ripo sēriju turpināt.

1 comment - Leave a comment


dejavu
Oct. 5th, 2015 04:09 pm

Es kaut cik spēju panest šo karstumu un kaut ko darīt pie datora varu tikai, kamēr
man uz rokām konstanti pūš ventilatoriņš
ap galvu ir mitrs apsējs
pēdas turu uz dvielī ietītām saldētām pupiņām
un malkoju ledus tēju

Leave a comment


kinskis
Oct. 5th, 2015 05:10 pm ripo II

tb, par ko stāsts? a par to, ka pēdējo reizi uz dēļa tiku uzkāpis laikā, kad liku 8. klases eksāmenus. pēc tam dēļošana kļuva pilnīgi vienaldzīga.
pagāja vairāk nekā 20 gadu, un man beidzot ienāca prātā pamēģināt vēlreiz. 40gadnieku krīze kaut kāda, bet visu protu, visu atceros. savā pēdējā dzimšanas dienā ar vienam pusaudzītim palienētu longboardu pat pamanījos uzpumpingot (ko neesmu redzējis nevienu darot visu šo laiku) pa slīpni uz augšu.

Leave a comment


inese_tk
Oct. 5th, 2015 04:33 pm oktobris

dots: kaut kāds lielāks vai mazāks sociums ar labiem vai mazāk labiem paziņām un draugiem. viņu vidū ir pāris, kurā viena pāra daļa krāpj otru. vairāk vai mazāk viss sociums to zina, izņemot to, kuru krāpj.
morālā dilemma: kā ir ētiski, morāli pareizi un emocionāli inteliģenti rīkoties šādā situācijā?

* nedarīt neko. no vienas puses visjēdzīgākā rīcība - nav ko jaukties svešās darīšanās, bet no otras, tas rada sajūtu, ka solidarizējies ar to, kurš krāpj, klusi atbalsti viņa rīcību. īpaši, ja neuzticība notiek arī daļēji publiski, parādoties sabiedrībā ar mīļāko utt - sanāk, ka negribot nākas šo rīcību piesegt;
* teikt tam, kuru krāpj - ļoti nepatīkami, iespējams emocionāli neinteliģenti, jaukšanās citu darīšanās, bet liekas arī kaut kā drausmīgi, ka tas cilvēks dzīvo laimīgā neziņā par notiekošo;
* ok, parasti jau agrāk vai vēlāk tas nāk gaismā, bet kāpēc tad gaidīt to vēlāk? nav tā, ka jo ātrāk to uzzina un jebkādā veidā pārtrauc, kaut vai šķiroties, ir vieglāk pēc tam to visu procesēt? nekā zinot, ka tā paralēlā dzīve ir vilkusies jau labu laiku;
* runāt ar to, kurš krāpj. arī sanāk jaukšanās citu darīšanās, visdrīzāk nebūs rezultātu, bet vismaz savā priekšā tīrāka sirdsapziņa, ka neesi palicis malā un esi izteicis savu viedokli (un parādījis, ka tas pēc noklusējuma nav atbalstošs vai pieņemošs);

kā jums liekas?

p.s. es kaut kādas apmēram trīs reizes esmu bijusi šādā situācijā. nekad neesmu nekādā veidā iejaukusies vai ar kādu no iesaistītajiem runājusi, bet palikusi to vidū, kas klusi šausminās aiz muguras.

29 comments - Leave a comment

Back a Page