Journal    Friends    Archive    User Info    memories
  Tātad:: Jauns | FriendsofFriends | Visi |
Tēmturi:: kino | ēst |

mīlu gan


dooora
22. Mar 2019 18:42 The(ir) words shalt be short and sincere

Keeping the Synch

1 raksta - ir doma


virginia_rabbit
22. Mar 2019 17:27

atsaucīgo dāmiņu forumā miljonu vērta diskusija. viena ņāmiņa ieliek tirgot grāmatu "Miljons" (diezgan efektīvu lasītmācīšanas grāmatu ar i.sproģes ilusttācijām) par 40 eur. grāmata vairs nekur pieejama nav, tāpēc protams var uzskrūvēt cenu. pārdevēju sāk knābāt par to cenu, kas lielāka par sākuma cenu. tad citas metas knābāt kritizētājas, ka tās sev nagus un skropstas līmē par 40 eu, bet bērnam grāmatu žēl nopirkt. tad viena pasaka, ka tai grāmatai ir pretīgas ilustracijas un ka par velti neņemtu, par ko saņem pretī, ka mākslīgie nagi ragi ir tik pretīgi, ka vēmiens rauj skatīties. māmiņu diskusijā pēkšņi izlien KUNGI! un sāk apspriest dāmu uzlabojumu fīčas, par grāmatu vairs nerunā.

grāmata: http://sproge.lv/gramatas/miljons

Tags:

9 raksta - ir doma


dooora
22. Mar 2019 17:10

viendien te visai līgani atnāk līgaviņa stiprā tādā vakarā, atklājusi pāris izstādes un sārtvīna dibenus.
– klau, tu ēdusi esi? jūs pusdienās aizgājāt?
– ne-a. (nožegojas) mums plāni nomainījās par 180 grādiem.
zinot, ka viņa trīszīmju skaitļus neatzīst principā, saausījos.
– mēs dzērām sārtvīnu un kurījām amnestiju, viņa turpināja, notriecot mani un pusotrlitrīgu pudeli ar zivju mērci uz laminētā eirōparketa.
– tu droši vien domā amnēziju? apvaicājos, cenšoties vēkšpēdus izskatīties nedaudz civils.
– bet tas tači viensi tas pats, ne?
– noejam lejā pie Hasana pēc kebaba? es būtu mierā ar falafelīti.
– fak, es tagad sapratu joku par amnēziju!
– mēs viņu sakrustosim ar white man's widow, un tad mums amnestija būs rokā.
sakrustojušies augšējām ekstremitātēm, pārvarējām gravitāciju un notēmējām uz izeju.

6 raksta - ir doma


chimera
22. Mar 2019 17:23

vēl domājot par sikhiem, jāpārbauda:

-vai tiešām visiem sikhiem uzvārds ir singh

-vai vēl kādam pasaulē ir tik labs renomē (srsly, man šķiet, ka visiem patīk sikhi, atskaitot varbūt tos, kam principā nepatīk "babaji"; pat citiem indiešiem viņi patīk, lai gan pavisam nesen vēl pieprasīja pašu savu valsti un ko tik vēl ne - nevaru iedomāties līdzīgu reakciju latvijā vai kur citur)

4 raksta - ir doma


zum
22. Mar 2019 14:39

Vai cik mīļi. Job zenter ir manu atvaļinājumu apstiprinājis. Beidzot.

ir doma


ululate
22. Mar 2019 13:50

stāvot rindā uz bankomātu, piesitās viena vecenīte "es esmu tik nikna, es esmu tik nikna, es piesaucu visvareno. oi, atvainojiet, jūs lasat telefonā, bet te jau rindā tāpat nav ko darīt. es ienīstu tos datorus, neko nesaprotu no visiem tiem kodiem. lai atriebj, lai atriebj! šitas viss jau no āža kājas. vai jūs esat katoliete? šitie bankomāti jau tikai no āža kājas nāk. es piesaucu visvareno, lai atriebj!"

1 raksta - ir doma


jan09
22. Mar 2019 11:08 lāsti nemirst

Kaut tu dzīvotu pārmaiņu laikos!

No tā man neizbēgt - šobrīd topā Brexit...
Balsojumi, parlamentā, stāsti par tautas gribu, settled status utt, spēj tik pirkt popkornu.
Es pats labprāt redzētu vairāk diskusijas par nenotikušajām investīcijām (uzreiz prātā nāk Toyota, Nissan, Mini), ražošanas/biznesa pārcelšanos uz kontinentu, kur tiks ņemti robežsardzes/muitas darbinieki (asociācijas ar Karalistes policiju/cietumu apsardzi, kas savulaik naski tika saīsināta, bet šobrīd aktīvi sludina vakances un mokās ar darbinieku trūkumu), kā tas ietekmēs preču piegādes/cenas (piem, EU palešu trūkums), kas notiks ar medicīnu/aprūpi/fermu/rūpniecību sektoriem, kas jau izjūt EU darbinieku trūkumu, pārrobežu projektiem/firmu sadarbību uc piezemētām saimnieciskām lietām.

BTW, par "interesantām" idejām:
1dien Sheffield vides aktīvisti bloķēja auto satiksmi pilsētā, lai protestētu pret vides piesārņošanu. Malači - tādu gaisa piesārņojumu un sastrēgumus pilsēta vēl nebija redzējusi!
5/6dien kravas auto, autobusu un mikroautobusu vadītāji tiek aicināti braukt lēni uz M1/M18/A1/A47, saucas protests pret lēno Brexit procesu. Ceru, ka tikšu garām normāli.

Jāiepērk popkorns ;)

3 raksta - ir doma


slepkava
22. Mar 2019 13:13 Temīda :D

Man patīk, ka mūsu "banānijā" stāsta, ka ķipa ir noslēgts līgums, pilnīgi bezjēdzīgs, par viņu tiek maksāts, bet lauzt redzies esot dārgāk. Tas, ka kāds pašvaldības uzņēmumā/valdībā ir ņēmis un noslēdzis šo līgumu, protams, ka atbildību vispār neuzņemās un nekādi nav saucams pie kriminālas atbildības :)

ir doma


missalise
22. Mar 2019 11:34

Šonakt naktī sapņoju ļoti spilgtus sapņus. Vizuāli krāšņus. Es kaut kādā sakarā kopā ar savu brāli klejoju pa kaut kādu kūrortpilsētu - visticamāk, kādā no Karību jūras salām. Tur bija izbēdzis kaut kāds maniaks, tāpēc vietējie ļoti baidījās un vakaros negāja laukā no mājām, toties mēs varējām izbaudīt naksnīgu pastaigu pa tukšajām, gludi asfaltētajām, tīrajām ielām, kur abās pusēs bija baltas privātmājas, kuru priekšā bija gludi nopļauti, zaļi mauriņi un košu puķu dobes. Gar ielas malām pret tumšzilajām vakara debesīm slējās milzīgas palmas. Gaiss bija silts, bet nebija tveicīgs. Tad vienā ielas malā parādījās liela daudzstāvu māja, kuras pirmajā stāvā bija dažādi krodziņi - līdzīgi cits citam. Turklāt tajos ienākt varēja ne tikai no ārpuses, bet arī no sāniem - kā ieejot no vienas istabas citā. Tā nu mēs gājām cauri šiem krodziņiem - labajā pusē tiem bija lete, kreisajā - viegli iereibuši pilsoņi, kuri ar lielāku vai mazāk izteiktu ziņkāri mūs uzlūkoja. Tā mēs izgājām cauri kādiem desmit šādiem krodziņiem un tad atkal jau bijām laukā. Kaut kur tālumā vīdēja okeāns, palmas viegli šūpojās vējā.
Vispār tik reālas sajūtas, it kā es tiešām tur būtu pabijusi.

Tags:

ir doma


chimera
22. Mar 2019 11:16

vakar vietējie indieši beidzot demonstrēja pirmo trve bolivudas filmu forum cinemas (nevis kādu citu indijas reģionālo kino). es nebiju, jo neesmu akšaja kumara un vēsturisko epiku cienītāja, bet galvenokārt tāpēc, ka pēdējā laikā man nav trīs stundu, lai pat uz datora lūrētu indiešu filmas (šņuk).

https://www.youtube.com/watch?v=JFP24D15_XM

vietējie sikhi bija sarosījušies, un tie, kas ir apmeklējuši šo filmu par sikhiem, nu var baroties vietējā sikhu restorānā ar 30% atlaidi (ir tā vērts; laikam dārgākā indiešu ēstuve rīgā, taču garrršīgi).

par ko es te vispār - lasīju, ka pirmo reizi, kopš rīgā notiek indiešu seansi, neindiešu īpatsvars zālē sasniedza aš veselus 25 procentus. moš kāds, kas lasa šo, arī bija, un pastāstīs man, kā gāja/patika?

Tags:

ir doma


nova
22. Mar 2019 09:29

It’s not about how much we do but it’s about how much love we put in what we are doing

Tags:


heda
22. Mar 2019 08:06 biedrošanās 2019

Zviedrijas Likumdošanas padome noraida priekšlikumu kriminalizēt sadarbību ar teroristu organizācijām. Tas nepieļaujami ierobežošot biedrošanās brīvību.
https://sverigesradio.se/sida/artikel.aspx?programid=83&artikel=7180342

Savukārt Stokholmas Sociālās valdes priekšsēdētājs stāsta, kā cīnīsies ar kriminālistiem, diskutējot vīrieša lomu sabiedrībā un vedot skaidrojošas sarunas, bet ar IS teroristiem strādās, zvanot un sūtot vēstules.
https://www.youtube.com/watch?v=vFXW-gHCXFk
https://www.youtube.com/watch?time_continue=34&v=WfieZhcuFs8

Izpētot 29 kaujinieku gaitas pēc karadarbības zonas atstāšanas atklājies, ka 13 no viņiem jau ir iesaistīti kādā vai vairākos noziegumos pēc atgriešanās Zviedrijā.
https://www.svt.se/nyheter/inrikes/flera-is-anhangare-domda-for-grova-brott-efter-hemkomsten

Lai statistika izskatītos mazliet labāka, pētāmajai grupai tika pievienotas arī 12 atgriezušās sievietes, kuras gan IS rindās parasti nav kaujinieces, bet "tikai" pieskata seksa verdzenes un gādā par citām atbalsta funkcijām.

Tags:

5 raksta - ir doma


zum
22. Mar 2019 06:55

Kaķītis tik nāk un nāk. Kaut arī otrā mājas galā viņu laikam tagad baro. Bet vienalga atnāk un pārbauda.

ir doma


zum
22. Mar 2019 06:48

Dzīvas artēmijas arī vairs nevar dabūt. Deficīts. Es nesaprotu, kā tas var būt, bet izskatās ka Rietumvācija pārņems Austrumvācijas ieradumus, nevis otrādāk. Jocīgi.

ir doma


bljanna
21. Mar 2019 15:34 Padomiņš

Nedzeriet melno tēju ļoti, ļoti tukšā dūšā.

6 raksta - ir doma


virginia_rabbit
21. Mar 2019 23:47

kad likās, ka diena nevar būt vēl vairāk izdevusies (Pērs Gints bija superīgs, un Zaļā ir Eižena jaunais supervaronis, un iznākot no operas gar kanālmalu klunkurēja bebrs), atveru netfliku un tur - Eimijai Šūmerei jauns Special!

2 raksta - ir doma


krii
22. Mar 2019 00:41

Banka tik tikko piespieda man atzīt sevi par politiski nenozīmīgu personu.
Īsu mirkli sajutos nedaudz skumja.

5 raksta - ir doma


begemots
21. Mar 2019 22:29 improvements of one's lot (shed included)

Tas brīdis, kad tu pēc pusstundu ilgas vēdināšanas -- ārdurvis + viss otrais stāvs -- izej ārā, ievelc gaisu dziļi krūtīs un neizelpo līdz viesistabai, lai saprastu, vai tur no otrā stāva nākusī krāsas smaka pa nakti būs tik traka, ka no rīta nepamodīsies, vai tomēr varēs mēģināt gulēt.

5 raksta - ir doma


zum
21. Mar 2019 19:17

Ūdens atkal uzradās. Būs jāsāk lasīt lapeles uz ziņojumu dēļa ciema centrā. Kas tas pat pagājušo gadsimta sākumu? Individuāli laikam neziņo.

ir doma


martcore
21. Mar 2019 19:40

viss ir figņa salīdzinot ar amerikāņu 50-o gadu merkūrijiem

mūsdienās visas tačkas kā čuguna bruņutransportieri, ne tur kādas individualitātes, ne laika gara atspoguļojuma
cita lieta merkūriji

(nopūta. žesc.)

12 raksta - ir doma

Back a Page