Journal    Friends    Archive    User Info    memories
  Tātad:: Jauns | FriendsofFriends | Visi |
Tēmturi:: kino | ēst |

mīlu gan


inese_tk
25. Okt 2016 01:45

TVNET: Latvijas iedzīvotāji šokā: kas brīvdienās noticis ar mūsu jūru?

Tags:

ir doma


perkons
25. Okt 2016 00:34

Šeku reku kā no gaisa, balti sūdi birst!

ir doma


perkons
25. Okt 2016 00:20

Tagad, ot incanti[info]ernuerna dusmīgi gatavo desmaizes, vai skrien uz diennakts bodi pēc vēl pelmeņiem ar pavadošo sastāvu.

ir doma


rasbainieks
24. Okt 2016 23:42

vienos dienā, kad beidzās trīs stundu gara tikšanās, pēc kuras attapos ar pa tukšo izsūktu visas dienas, ja ne visas nedēļas smadzeņu jaudu un attiecīgi izļurkātu širmi, ļoti gribējās radikāli nomainīt dekorācijas un no gaišām baltām telpām, kur cilvēki ir efektīvi un profesionāli, acumirklī pārcelties uz krēslainu džentlmeņu klubu ar tumšiem koka paneļiem, kur solīdi kungi tūka svārkos smēķē cigārus un ne pārāk nabadzīgi dzejnieki apcer dzīves veltīgumu
starp citu, šim sapnim nekādi netraucēja tas, ka neesmu ne kungs, ne solīds, arī dzejnieks ne, un tūka svārku vietā esmu tērpusies neoprēna brunčos (tas nav eifēmisms, man tiešām ir diezgan krāšņi neoprēna brunči)
pārtinu galvā iespējas vismaz netālu aiziet pusdienās uz kādu reāli smalku restorānu, un tad, tinkš, turpat galvās iedegās spuldzīte
aizgāju uz muklāju, un tur ar savu neiztrūkstošo vieglas traģikas atblāzmu sejā kā zīme sēdēja (kā cibā pieņemts (mazliet kaitinoši) teikt) režisors n.
un viss pasaulē bija labi un pareizi
(starp citu, atlaida)

ir doma


f_g
24. Okt 2016 21:36

Gribu jau mājās. Brisele nav mana mīļākā pilsēta.

ir doma


chaika
24. Okt 2016 21:51

pie kādiem lv gabaliem ļauži dišukos visvairāk kratās?

9 raksta - ir doma


tvarj
24. Okt 2016 21:20 fūdblogere Lūcija

iespējams, ka Lūcijai tāpat kā man un manai mammai būs ķēriens uz ēst gatavošanu. nupat ciemojoties pie vecmāmiņas, viņa ir izdomājusi kā pareizi pagatavojama viņas mīļākā bērnudārza zupa (makaronu piena zupa. aha, i know!) un ļoti laipni dalījusies ar recepti ar visiem tuvākajiem. apmācījusi radinieci, mammas darba kolēģes pagastā, mūsu mājas meistarus, kas dara siltināšanas darbus.
pēc viņas domām zupa pagatavojama tā, ka makaronus izvāra ūdenī, tad liek šķīvī un tad aplej ar aukstu pienu kā brokastu pārslas.

5 raksta - ir doma


bozena
24. Okt 2016 21:20

Laika ziņas telefonā atkal romantiskas:
otrdiena
gaidāms lietus
šajā pilsētā: Rīga

3 raksta - ir doma


tipa75
24. Okt 2016 20:58

Augustā pa draugiem.lv klepjos divas gurķu ieziemošanas receptes. Vienā gukšu daiviņas samarinēja un bāza burkā, otrā - gukķu šķēlītes. Tās daiviņas ir neiedomājami garšīgas. Kā atveru burciņu,tā izēdu. Bet tās šķēlītes ir nejēgā sāļas. Nu nevar ieēst. Ko lai ar tādām iesāk? Ievārīt kādā zupā vai kaut kādos salātos iejaukt, lai izlīdzinās?

7 raksta - ir doma


zum
24. Okt 2016 19:18

Pirmo reizi jautrajā Berlīnē. Izložņājām Bundestāgu, izbraucām pilsētas tūri, Madam Tiso muzejiņš, Ebreju muzejs. Austrumeiropiskais mājīgums (jutos kā Rīgā, es jums teikšu) un rietumnieciskais glamūrs.

ir doma


dooora
24. Okt 2016 19:42

iestājos autōskolā, nopirku drōnu un vispār izlēmu kļūt par diktadōru.
atkārtoju tagad pārvaldības pamatus.
te Makjavellī Princis un Kisindžera Diplomātija divi-vienā formātā

3 Rules for Rulers

10 raksta - ir doma


dooora
24. Okt 2016 16:42

JaneBirkin.ExFanofthe60s

15 raksta - ir doma


eermaniitis
24. Okt 2016 17:09 uhti uhti

pirmo reizi dzīvē esmu nolēmis iztulkot grāmateli - līdz 12 lapaspusei esmu ticis un sēžu šausmās - līdz 121 vēl tālu
kā jūs tulkotāji to spējat izturēt - man gribās ik pēc nodaļas celties augšā un kaut kur skraidīt apkārt bizināt - weeh ;) bet ok, pasēdēsim vēl ;)

6 raksta - ir doma


dejavu
24. Okt 2016 13:35 neticamais

Pa to laiku, kamer es te pukstu, ara sacies gandriz neticamais- pagalma list!
Otro reizi pedejo 6 menesu laika, kops dzivoju saja maja.
Laikam gulamtikli starp kokiem jasavac, lai nesalist.

ir doma


bljanna
24. Okt 2016 15:35 par radošo cilvēku interešu pārstāvniecību

Haralds Matulis

6 raksta - ir doma


usne
24. Okt 2016 15:21

B ir pirmās skolnieku brīvdienas.
No rīta viņa jau laicīgi bija augšā un gatava doties uz bērnu māju, ne bīdāma, ne bakstāma. paziņoja man tā, mammu apsveicu tevi un gribētu visu šo dienu būt kopā, bet daudz vairāk es tomēr gribētu būt bērnu mājā. Sen nebiju redzējusi tik laimīgu cilvēku, pat lapočka vairs nebija aktuāla. citreiz tai bija grūti paiet garām, šorīt paņēma mani aiz rokas un teica ejam, ejam garām. tāds lūk atgriešanās medžiks.

10 raksta - ir doma


inese_tk
24. Okt 2016 14:46 oktobris

šim dzīvoklim nenormāli piestāv dzīvā klaviermūzika

Tags:

Mūzika: Anna spēlē Šopēna noktirnes

1 raksta - ir doma


liljabrik
24. Okt 2016 14:10

"Nepārdomāta filmēšana vistām var radīt lielu stresu, uztraucas "Balticovo" , es vnk nevaru, kas ir viņu PR speciālists :D
http://www.delfi.lv/bizness/uznemumi/nepardomata-filmesana-vistam-var-radit-lielu-stresu-uztraucas-balticovo.d?id=48063465

8 raksta - ir doma


inese_tk
24. Okt 2016 12:47 oktobris

liekas tik jocīgi, ka ir azarts un izaicinājums veganizēt ēdienus, kuri man nevegāniskajā versijā nekad nav interesējuši vai garšojuši. piemēram, man nekad nav interesējusi majonēze un vienmēr ir riebušies visi majonēžainie salāti un mērces. bet, kad ir iespēja īzīpīzī uztaisīt ļoti krutu vegan majonēzi no pupūdens (aquafaba), labas nerafinētas eļļas un garšvielām, tad es to daru ar lielu līksmi un man tā arī garšo (nelielos apjomos). nu, vai ar visādiem klasiskajiem gaļas ēdieniem - arī, kad vēl ēdu gaļu, man nepatika visādi ēdieni, kur gaļa samačkāta, samalta, samērčota, ietīta, satīta, visādi cepeši un galerti utt. bet tagad patīk taisīt "maltās gaļas" mērci no sojas granulām, vai seitana cepeti uz svētkiem (to gan taisa Kārlis, bet vatever). tāpat man nekad nav garšojušas zivis (ok, es kādreiz reizēm ēdu mazsālītu lasi vai žāvētu mencu), bet tagad man patīk cept tofzivs filejas un taisīt svaigēdāju viltotā tunča smēriņus. un vēl miljons tamlīdzīgas lietas.
gaidu, kad atkārtoti saņemšos pamēģināt fermentētos riekstu sierus. 1x mēģināju, bet kaut kas nesanāca un nesafermentējās. siers gan man vienmēr ir garšojis un garšo vēl līdz šai baltai dienai.

Tags:

Mūzika: vējš

19 raksta - ir doma


chimera
24. Okt 2016 12:38

oooo, zem virtuves grīdas, izrādās, ir slepenais tunelis, kas aizved laikam līdz pat otrai kāpņutelpai, bet tas tā, svarīgākais ir, ko, nez, ar to iesākt? izīrēt ekstrēmo izjūtu cienītājiem?

20 raksta - ir doma

Back a Page