Journal    Friends    Archive    User Info    memories
  Tātad:: Jauns | FriendsofFriends | Visi |
Tēmturi:: kino | ēst |

mīlu gan


bozena
17. Okt 2019 18:24

Vakar man uz galvas uzkrita pagarinātājs, kad snaikstījos plauktā pēc aptieciņas. Trāpīja pa vaigu diezgan pasmagi. Es padaudzināju Vārdus, paberzēju vaigu un aizmirsu.
Šodien,Mīļo Garkājtētiņ, Dārgo Dakter un jaukā Cibas draudze, man ir vijolīšu zila acs. :D
Ne tik ļoti, lai krīzes centri man dalītu flajerus, bet pietiekami, lai gribētos paskaidrot, pirms kolēģi uzdod jautājumus.

1 raksta - ir doma


f_g
17. Okt 2019 13:24 Junkers un Džonsons paziņo par breksita vienošanās noslēgšanu

Eiropas Savienības (ES) līderiem pulcējoties Briselē uz kārtējo samitu, Eiropas Komisijas (EK) prezidents Žans Klods Junkers un Lielbritānijas premjerministrs Boriss Džonsons ceturtdien paziņojuši, ka beidzot panākta breksita vienošanās.
"Mēs esam panākuši lielisku vienošanos, kas atdod kontroli" pār mūsu valsti mūsu rokās, tviterī pavēstījis Džonsons, mudinot Lielbritānijas parlamenta deputātus sestdien paredzētajā ārkārtas sēdē to atbalstīt.
"Kur ir griba, tur ir vienošanās. Mums tāda ir? Tā ir godīga un līdzsvarota vienošanās gan ES, gan Apvienotajai Karalistei, un tas ir apliecinājums mūsu apņēmībai rast risinājumus," savukārt tviterī paziņojis Junkers.
Viņš arī aicinājis Eiropadomi, kuras sanāksme paredzēta vēlāk ceturtdien, vienošanos apstiprināt.

Tags:

1 raksta - ir doma


au
17. Okt 2019 12:40

man šodien gribas uzzināt:

cik ātrā laikā no brīža "galva uz spilvena" jūs aizmiegat? tādā standartvakarā, ne vakarā pirms kāzām vai pēc ballītēm.

37 raksta - ir doma


chimera
17. Okt 2019 10:57

ekstrasensu cīņām ir divi būtiski mīnusi - pirmkārt, tas nav latviešu šovs, otrkārt, scenāristiem iestājusies smaga radošā krīze jau pirms kādām piecām sezonām. tak visu laiku piedalās kāds no pribalķikas, tāpēc jāskatās un jātur īkšķi. šoreiz aš veseli divi gab no rīgas; diemžēl, šķiet, ka abi drīz izlidos. ceru, ka ivo tomēr aizkavēsies, man patīk viņa sirmās bizes. un mums ir kopīgs draugs feisbukā! priekš ekstrasensa un zintnieka viņš gan par daudz spamo joku video.

zāģēju m., kurš vasarā tā arī neaizdevās uz atlasi.
-bet kas es varētu būt?
-nu es tevi redzu kā druīdu vai šitento, rūnisko magu. nē, vo, labāk pasaki, ka indieši, ar kuriem tu strādā kopā, atklājuši tev senās austrumu maģijas noslēpumus!
-zīlēšana zupas katlā?

13 raksta - ir doma


chimera
17. Okt 2019 10:40

Pastkastē kāds iemetis anonīmu aploksni, iekšā - 1 eiro un 4 centi. Pat nezinu, ko domāt.

13 raksta - ir doma


heda
17. Okt 2019 08:34

Vēl viens piemērs, lai saprastu, cik ļoti tālu Zviedrijas iekšpolitika ir nonākusi, ejot pakļaušanās virzienā - par Migrācijas dienesta eksperti kvotu bēgļu jomā iecelta bēgļu uzņemšanas aktīviste somāliete, kura materiāli un informatīvi atbalsta islāmistu organizāciju "Islamic Relief". Šīs organizācijas bankas konti britu HSBC un šveiciešu UBS bankās slēgti aizdomu par terorisma finansēšanu dēļ, arī vairāki terorisma pētnieki norāda uz "Islamic Relief" saistību ar politiskā islāma lobijorganizāciju "Musulmaņu brālība".
https://samnytt.se/migrationsverket-ger-islamistkopplad-asylaktivist-ansvaret-over-sveriges-flyktingkvot/

ir doma


helvetica
16. Okt 2019 23:59

Hehehe, cibas klasiķu zelta fonds:"Nekāda mērķa man nebija, karjera man vienkārši nejauši uzkrita uz galvas, gluži kā sešpadsmitgadīgiem poļu vidusskolniekiem turpmāk arvien biežāk nejauši uz galvas uzkritīs ģimenes laime."

3 raksta - ir doma


rasbainieks
16. Okt 2019 23:51

tā'n'tā, parādījās vajadzība pēc skinny jeans
aplūkoju internetos, ko mums tur piedāvā
apžēliņ, cik slikti pat uz pro modelēm izskatās skinny jeans!

29 raksta - ir doma


bozena
16. Okt 2019 23:24

Joprojām aizrautīgi un harizmātiski klepoju. Domāju, varbūt vajadzētu dalīties šajās spējās ar citiem. Varbūt nopirkt biļetes uz teātri?

2 raksta - ir doma


zum
16. Okt 2019 18:03

Atkal kaimiņš pielavījās un sāka dīkt. Viņš laikam bērnībā tik ilgi dīcis, līdz māte viņam bonbongas nopirkusi. Pateicu, ka visu esmu pateikusi. Ja turpinās, vispās nekas nebūs. Lai kaitina savu znotu vai sievu. Laikam aizgāja uz mājām un pasūdzējās. Sieva kaut kur aiztesās klačoties.

ir doma


zum
16. Okt 2019 17:07

Vāciešiem protams šoks, ka kāds var būt iedomīgāks un uzpūtīgāks par viņiem. Kurzemniekus iedomīgumā un uzpūtībā pārspēt nevar neviens!

ir doma


martcore
16. Okt 2019 18:02

... ) </div>

ir doma


f_g
16. Okt 2019 16:39 aiz loga...rudens!

Trešdienas pēcpusdienā Latvijas lielākajā daļā gaisa temperatūra paaugstinājusies līdz +18..+20 grādiem, un tik silts laiks 16.oktobrī ir pirmo reizi valsts meteoroloģisko novērojumu vēsturē.

ir doma


tvarj
16. Okt 2019 14:10

Vai ir še kāds, kurš vēlas atpirkt biļetes uz aiziet rīt uz Didgori koncertu?
man šausmīgi gribas tikt pašai, bet arī ir kursu noslēgums un no way in hell :(((((


Didgori ir gruzīnu dziedājumi un, ja tev šobrīd ir smagi ap sirdi, tad šis ir īstais, kas ir vajadzīgs, jo tie gruzīnu a capella vienkārši paceļ augstumos un dziedē! ticiet man, es esmu bijusi!

ir doma


martcore
16. Okt 2019 12:05

tuvojoties nba jaunajai sezonai sākam klausīties podkāstus

vienmēr klausieties podkāstus ar pančenko, viņš jums daudz kā slikta iemācīs

2 raksta - ir doma


chimera
16. Okt 2019 11:27

mohalla assi (2018)

An idealist Sanskrit teacher deals with issues like commercialization of religion as things around him change and he struggles to keep up. But is he ready to pay the price?

ļ. priecājos, ka tieši šī filma noslēdz manu projekta daļu, kā arī par to, ka spēšu tai atvēlēt veselas trīs dienas, jo reāli nāksies pasvīst (par spīti tam, ka vismaz 100 titrus no 2000+ aizņem brēcieni har har mahadev!)

nespēju iedomāties, kas varētu būt filmas mērķauditorija - vēl skatoties domāju, ka šī filma indijā, visticamāk, neaizgāja (ieskatiens vikipēdijā to apstiprina - ieņēmumi ir mizerabli, turklāt pusgadu filmu vispār netika līdz skatītājiem, jo tiesa sprieda, vai tā neizskars pārmērīgi ticīgo jūtas), taču, par spīti visai skandalozitātei un neindiskumam, tā neaizies arī rietumos, jo pārlieku etniska, eksotiska, paģēr visai detalizētas zināšanas ne tikai par hinduismu kā reliģiju un filosofiju, bet arī par indijas 80.-90. gadu vēsturi. turklāt tā, visticamāk, nav laba filma - bet man ir grūti izvērtēt, tik ļoti atrauta tā ir no mana kognitīvā burbuļa. tomēr to ir trakoti interesanti skatīties (man). sanskrita skolotājs, kas satrakots bujānī pa brahmaņu kvartālu, cenšoties noskaidrot, kurš no viņiem ir noziedzīgi mielojies ar gaļu, jo uz ielas atradis nezināmas izcelsmes kaulus. tas pats skolotājs, kas padevies un ir ar mieru mācīt sanskritu baltajiem tūristiem un pat izmitināt viņus pie sevis, taču ir reāli izbesīts par prasību iebūvēt western style tualeti (atkal!). tas pats skolotājs, kuru visbeidzot atlaiž no darba, jo ir atrasts cits, kurš ir spējīgs mācīt gan sanskritu, gan angļu valodu. bārddzinis, ko kā suvenīru aizved uz asv 10 gadus vecāka baltā beibe, lai pēc sešiem gadiem atgrieztos kā guru barber baba (un viņi pat nav šarlatāni, viņi pēc pašu uzskatiem cenšas izbīdīt cēlus mērķus). ai, daudz visa kā.

jāizdomā, cik ļoti aprakstoši/skaidrojoši tulkot terminoloģiju. visdrīzāk, necik, jo nejaušības pēc tāpat neviens šo filmu neskatīsies (un, ja skatīsies, izslēgs pēc 5 min), bet zinātāji varētu būt aizskarti ar to, ka viņus uzskata par nezinātājiem

Tags:

ir doma


virginia_rabbit
16. Okt 2019 10:42

Simona dārziņa grupiņa ir 12 trīsgadīgi puisīši ar pelēkblondiem bļodiņā apgrieztiem matiem

3 raksta - ir doma


au
16. Okt 2019 09:25

vakar vakarā iepeldēju baseinā un no kārotā šausmīgā laimes burbuļa dabūju vien spēcīgu tizluma sajūtu. bet nu neko, nopeldēju 50 minūtes, par to prieks.
protams, ka pirms iepeldes nopirku desmit reižu abonementu. būs vien jāiet.

6 raksta - ir doma


virginia_rabbit
15. Okt 2019 22:34

Sabīne un desiņa: https://youtu.be/H001jfx2AMo

Tags: ,

ir doma


dooora
15. Okt 2019 18:42 debesupes meklē deltu

zibins dibins

1 raksta - ir doma

Back a Page