Journal    Friends    Archive    User Info    memories
  Visi | Draugudraugi | Pasts | Kino | Jauns | Labot |
Tags: kino | citi linki | adīt | veikali |

mīlu gan


kautskis
Aug. 4th, 2015 04:56 pm Liberasti šokā!!! Nacīši galīgi aptrakuši!

Ziniet, man ir bezjēgā pieriebusies Latvijas polītiskā vide. Un ar to diemžēl sanāk saprast ne tikai to, kā mūsu ievēlētie priekšstāvji viens otru nodirš, bet arī to, kā par dažādiem aktuāliem jautājumiem izsakās ļaudis, ko mēs varētu dēvēt par "vienkāršo tautu". Ja jūs lietojat kādu soctīklu (piemēram, Cibu, hah), tad noteikti būsit pamanījuši šo īpatnību.

Man tiešām ir pieriebies, ka liberālis atsevišķu Latvijas pilsoņu un nepilsoņu apziņā ir tas pats, kas tautas nodevējs, bet nācionālists — tas pats, kas cilvēknīdējs. Tas ir tik drausmīgi apnicīgi un vispār arī mazliet biedējoši, ka izrādīt kaut mazāko cilvēcību pret kādu, kas kaut kā atšķiŗas no pareizās ļaužu grupas, skaitās noziegums. Bet visvairāk nomāc tas, ka cilvēki citādus uzskatus uzskata nevis par papildinājumu saviem — sak, visādus vajaga, lai sanāktu pasaule, — un pat ne par cilvēkiem, kas kaut kādos noteiktos jautājumos kļūdās, taču vispār vēl labu, bet gan par kaut kādiem nāvīgiem ienaidniekiem un absolūtā ļaunuma iemiesojumiem, kas jāizravē līdz ar saknēm.

Es tiešām gribētu vairāk tādu konservātīvo uzskatu pārstāvjus, kas ir spējīgi uzturēt argumentētu sarunu, cienīt citu uzskatu pārstāvjus un nenolaisties līdz personīgiem apvainojumiem. Ideālā variantā konservātīvie ir tāds kā reality check, kas piebremzē dažādas idejas, kas var izrādīties pārlieku straujas. Latvijā viņi sevi mālē par vienīgajiem tautas glābējiem, kas pēdīgiem spēkiem cenšas apturēt bezsmadzeņu liberastu mēģinājumus sagraut valsti. Nu, atvainojiet, ja mani apsaukā, protams, es varu atcirst pretī, dirsties man patīk. Bet šitas nav tas veids, kā uzbūvēt pārtikušu un plaukstošu Latviju — ar citādi domājošo apkaŗošanu aizraujas tādas valstis kā Ziemeļkoreja un Putina Krievija, nevis tās Normālās Valstis (TM), kādām mēs gribētu līdzināties un/vai uz kādām mēs pārceļamies.

7 comments - Leave a comment


up
Aug. 4th, 2015 04:06 pm

es beidzamās dienās aizdomājos par sekojošiem jautājumiem:

ja vieni nevar nomazgāt šķīvi, jo no tā sāp rokas, tad tā ir būšana dzejniekam un filosofam;

ja man sāp galva no tā, ka pašai jānodod auto servisā, tapēc deleģēju, un pārdzīvoju, kad man vietā iedod nisanmicru, jo tas nesaskan ar manu izpratni par skaisto, tad tā ir izlaidība, konsjūmerisms un dzīvošana citiem uz kakla, jo tev paļanu jau pasķeļiļi;

ja kāds cits paziņo, ka ir apnicies atrasties kuču ielenkumā, tad tā ir pasaules izpēte, bez +/- vērtējuma, ja to pašu pasaku es, tad esmu agresīva un neiecietīga.

kapēc vienu vēlmes pēc garīga komforta, t.i., lai visi apkārt būtu vienkārši patīkami cilvēki, ir cēlākas vai pareizākas, nekā otru vienkāršais aicinājums visiem, kas mums nepatīk, bez piepūles iet nahuj?

How come?

un, visbeidzot, ja dievs ir visur, vai viņš vienādā mērā nerunā caur katru no mums, gan labu, gan ļaunu, jebšu tomēr caur dažiem vairāk? un caur kuriem tad īsti - caur tiem pēdējiem, vai tiem pirmiem?


es, protams, ceru, ka jūs visi lasat mani labticīgi un nesaskatāt šajā konkrētus personīgus uzbraucienus, jo es, bez šaubām, stāvu tādiem sīkumiem pāri.

12 comments - Leave a comment


honeybee
Aug. 4th, 2015 04:02 pm

Kā panākt, ka es vienkārši palieku ar atkārtu žokli un ķiķinu kādu pusstundu no vietas: sirdsšķīstā tonī pārmest man nepieklājību :)

1 comment - Leave a comment


ripp
Aug. 4th, 2015 01:10 pm

brokastis biju uztaisījusi sev jau vakar vakarā - laša salātus burkā, pusdienas tuliņ atvedīs A. Kas ir labi.
otro dienu no vietas uzsāku darbu vien 10. tas ir vismaz stundu par vēlu, bet, tad atkal, savādāk pagaidām nesanāk, a. vai nu ilgi guļ, vai ilgi taisās un, kamēr aizved uz dārziņu, paiet čupa laika.
ceturtdien pirmā dienas daļa arī kaķim zem astes, redzēs vēl kā es jutīšos pēc pirmā cēliena un cik daudz varēšu padarīt.

bet vispār esam uz finansiāla sēkļa. no kura nokļūsim septembrī-oktobrī. taču kā izdzīvot augustu, ziņu vēl nav. laikam jāsāk ar laivu ne vien airēties, bet no tās arī makšķerēt. lai būtu zivis, ko ēst :D

12 comments - Leave a comment


racoon
Aug. 4th, 2015 01:32 pm Par Dieva Putniņiem

jeb „Deutche Parasiten”, kā savulaik pārpalikušie vācieši saukāja tos latviešus, kas atradās bēgļu nometnēs Vācijā. Vai viņi tur devās labprātīgi, nu tā ķip, aizlaidīsim ka atvaļinājumā ar All Inclusive pakotni? Ja mans vēstures zināšanas mani neviļ, tad tie, daļa no kuriem šodien skaita tautasdziesmas vasras nometnē „Garezers”, MI, USA, devās turp bēgot no kara.

Mēs jau esam paspējuši izvemstīties par „amīšu letiņiem”, vainojot viņus gļēvulīgā mukšanā, kaut patiesībā mums visticamāk skauda, ka viņi varēja dzert kokakōlu jau 1953 gadā, kamēr mēs tikai 1991. Un ja šiem cilvēkiem patvērumā būtu atteikuši gluži tā pat kā grasāmies atteikt mēs, tad nevienam šeit nebūtu bijis amērikas onkuļu un tantu, kuri saulainajā 93 gadā sūtīja paciņās Levis džinsus, juicī fruit kožļenes un rotaļlietās noslēptus dolārīšus. Visi būtu atņirgušies pie polārajiem lāčiem un mūsu šodien būtu vēl mazāk. Izcili cietpaurīgajiem robežu sargātājiem vēlos atgādināt, ka tā pati tik mīļotā Vaira Vīķe ir no tās pašas „šlakas” un Latvijas Lepnuma vietā otrādākajā scenārijā varēja sanākt mēreni nodzērusies tante Omskas apgabalā.
Tas tā par mūsu pašu parādiem runājot.

Tagad par to kas jādod. Kā jau urrāpatriotiskas bildes māca – daudzi tūkstoši ir devušies ekonōmiskā bēgļa gaitās uz miglaino Elbionu un piedevām pabalsts ta maziņš! Neliegšos, jā sūdīgi, nevar dusēt zem siltās valsts pabalsta segas, darba nav, ziemas ir aukstas, savukārt vasarās kož dundurs. Un ja bēguļojošais moris ir tik liels parazīts kā tiek mālēts, viņš no šejienes aizmuks gluži tā pat kā no Amīna vai Mugabes (paldies mīļam Dieviņam, tie abi jau ir beigti) . Mūsu mīļotā valsts ir darījusi visu, lai godā tiktu celts darba tikums – noliekot pilnīgā bezizejā tos kam darbiņa nav. Tā kā par to bēgļu uzkavēšanos šeiten es nebūtu tik pārliecināts, jo ja spēja iznīdēt sīkstos traktoristus no Latgales, tad tādu mori mūsu sociālā sistēma paspēs nomiegt vēl pirms viņš būs paspējis nolaist savu rīta pirdienu. Pēc gada gan jau ka liela daļa no nelaimīgajiem prasīsies atpakaļ, savukārt palicēji gaidot uz pestīšanu apvienosies sektā un izveiks rituālo suicīdu. Tā kā par moriem šeit es uztrauktos vismazāk.

Mani vairāk skumdina moris TUR, melnajā kontinentā. Vislielākie bļāvēji manuprāt ir tie, kuri tālāk par Garjūņu tirgu Lietuvā nav tikuši, pasaules redzējumu iegūst tikai no latviski rakstošajiem/runājošajiem medijiem un vienīgais kas viņus satrauc ir Mamutu dienas rimčikā. Un geji. Un mori. Un Ušakovs. Un Āboltiņa. Un vai ciema bodē Apinītis pievests. Tiem nabagiem (moriem) , tur klājās diezgan sūdīgi, ja „sūdīgi” būtu vispār pieņemams apzīmējums. Cik man ir gadījies būt tajgalā (nejaukt ar Ēģipti, kas it kā kontinentam piederoša, patiesībā ir pavisam cita opera) , tad mellie ir jauki ļaudis. Jauki, bet lielais vairums ir „tehniski stulbs”. Viņi nav ļauni, nenovīdīgi vai kā savādāk slikti. Drīzāk naivi, kuri it kā gribētu, bet nekādīgi netiek līdz tai demokrātijai un lielākā daļa tur priecājās par diktatoru, ja tas viņus nešauj nost, bet ļauj dzīvot mierā. Sliktāk klājās tiem, kam kādas dabas bagātības uziet, tad tur uzreiz sākās krūmu revolūcija, lauka komandieri un elle iet vaļā. Ja viņi nebūtu „tehniski stulbi”, tad atsevišķiem oportūnistiem nerastos iespēja tikt pie varas un radīt tādus apstākļus, ka parastajam cilvēkam jāmūk prom. Tā kā tā, joprojām uzskatu ka verdzība pagaidām ir labākais kas ar šo kontinentu ir noticis, jo tā saujiņa kura attapās brīvajā amērikā atnesa mums cāļu spārniņus, džezu, Tūpacu un Obamu, kas nav maz. Bez verdzības nekas tāds nebūtu iedomājams, jo kā parādīja eksperiments ar Libēriju, moris vēl valstij nav gatavs.

Ja domājam ģeopolitiskās kategorijās, tad bēgļu straumes var apturēt tikai un vienīgi 90% valstisko veidojumu iznīdēšana kontinentā, mūsu sabiedrības uzbūves modeļa uzspiešana un varbūt tad, pēc gadiem desmit mēs bēgsim no Āboltiņas uz tagadējo Ugandas teritoriju. Diemžēl bez asiņaina , visaptveroša kara tas nav iespējams, tā kā mēs visi pēc noklusējuma esam pret iejaukšanos citu valstu iekšējās lietās, 12 mazi nēģerēni tiks mocīti savās mītnes zemēs un seši no tiem mēģinās mukt pie mums.


https://www.youtube.com/watch?v=_bdOTUocn5w

6 comments - Leave a comment


inese_tk
Aug. 4th, 2015 01:15 pm augusts

pēc festivāla drēbju izmazgāšanas atradu vešenē jubilejas latiņu ar eglīti. naudu kabatās neglabāju (tikai sēmenes), visu atceros, latiņu neatceros.

Leave a comment


mako
Aug. 4th, 2015 01:13 pm Nekaunīga reklāma :)

Gribat lēti paceļot? Reģistrējieties Airbnb un dabūsiet 23 eiro dāvanu. Un ja jūs tiešām kur aizceļosiet, es saņemšu bonusiņu.

1 comment - Leave a comment


helvetica
Aug. 4th, 2015 12:04 pm

mazs bērns ir vislabākais pašaizsardzības līdzeklis, ja esi sieviete reproduktīvajā vecumā un mitinies ne pašā labākajā Rīgas rajonā. Urlām viņu urlu kultūrā ir savs urlu goda kodekss, un māte tajā ir svetoje. Treniņbikšoti skūtgalvji griež ceļu, pietur durvis, iedod vietu, aizstāv sīku sabiedrisku netaisnību gadījumā, pie nosacījuma, ka beibe ir ar bērnu uz rokas. Tiesa, tiklīdz bērns top pieaugušāks, tā lietas mainās. ja bērns ir puika, tad lēnām sāk saskarties ar nepieciešamību nodrošināt statusu kaut kādā mistiskā hierarhijā, aizstāvēt māti (un mātei tādu dēlu, kurš hierarhijā ir augstu un var viņu aizstāvēt). savukārt māte nokļūst aptkaļ aplecamas kuces statusā un var baudīt treniņbikšotu skūtgalvju riesta uzmanības apliecinājumus.

6 comments - Leave a comment


perkons
Aug. 4th, 2015 12:39 pm Riga Cup 2015

1 comment - Leave a comment

dienasgramataAug. 4th, 2015 12:38 pm

DELFI. Nobraucot no ceļa, bojā iet cilvēks.

1 comment - Leave a comment


lavendera
Aug. 4th, 2015 12:01 pm

Es, protams, atkal izteikšu nepopulāru viedokli, jo labais tonis pieprasa sagaidīt "bēgļus" ar sālsmaizi un bučām.
Bet vai tie, kas ir gatavi to darīt, ir ar daudziem nesenas (maksimums daži gadu desmiti) Āfrikas izcelsmes cilvēkiem personiski komunicējuši? Mazliet vairāk par "How are you"?
Manā pieredzē ir kāds bariņš (ja visus saskaita).
Šādi tipāži šeit? Lai dieviņš nogrābstās. Treniņam un iespaidam aizejiet ar sālsmaizi un bučām palutiniet šejienes vietējos urlas.

2 comments - Leave a comment


martcore
Aug. 4th, 2015 12:02 pm par aktuālo videomanifestu

ahtung, ahtung! dī untermenšen maršīren gēgen nah hesburger reihstāg! cuzammen vīr rektum izolīren!
jāsaka, kaut kādi nīkulīgi tie jaunie tēvijas aizstāvji
it sevišķi tas, kurš apraudājās par vecmāmiņas pensiju, thh

6 comments - Leave a comment

dienasgramataAug. 4th, 2015 11:19 am

DELFI. Sievietes pārpludina internetu ar neglītām ciskām.

4 comments - Leave a comment


cosmo_shiva2
Aug. 4th, 2015 09:32 am

Vakardien ar kājām 20km nostaigāju uz baseinu un atpakaļ. Man ļoti patīk peldēt. Mums te ir tāds baseins, kur ir nevis hlorūdens, bet minerālūdens no pazemes. Auksts, tomēr pēc garās pastaigas un saunas, tas bija lieliski.

Esmu arī atklājusi, ka sauna+peldēšana uzlabo manu asinsspiedienu un panikas lēkmes samazinās. Ieejot saunā, sirds sāk sisties ļoti smagi un ātri, it kā tuvojas panikas lēkme, bet pie otrā saunas gājiena vairs tā nav. Ja pa vidu ieiet aukstā ūdenī vai ierīvējas ar ledu, tas tas ir kā kardio trenniņš.

Vēlāk sarunā ar draugiem, mēs aizrunājāmies par depresiju un sapratām, ka lielākā daļa mums pazīstamo depresīvo cilvēku nav hobiju vai viņi nenodarbojas ar sportu. Tādu mērķtiecīgu sportu, piemēram, noskriet 20km. Sākt no mazumiņa un tikt līdz 20 un kļūt gandarītam. Vai arī, katru reizi, kad jūti, ka būs slikti, uzvlikt botes un mukt prom. Es par to bieži domàju, jo man regulāri kāds ir centies piedēvēt depresiju vai vd. Visbiežāk tie ir depresīvi cilvēki, kuri grib tusēt ar savējiem. Esmu ietiepīga un nepiekrītu. Ja man svārstās garastāvoklis, tad tāpēc, ka tāda esmu - sieviete, luteklītis. Galu galā mēs sapratām, ka psihoterapeits stundā pelna 100€, acīmredzot kādam ir izdevīgi teikt - jums ir vd nevis zems asinsspiediens. Cilvēkiem nav depresija, manuprāt, cilvēki vnk mirst nost no garlaicības un neziņas, kur likties savā dzīvē. Mēs to sarunu vakardien sākām, jo viens draugs šodien tiesā šķiras no sievas, kura ārstējot depresiju vnk sēž mājās, rij xanax un klausa tikai savu terapeitu.

4 comments - Leave a comment


vilibaldis
Aug. 4th, 2015 10:20 am kaķi

visu t.s. vasaru Kaķja nakšņo ārā, guļ konsekventi vienā un tajā pašā vietā iepretim guļamistabas logam. Nu lūk, un te arī jautājums, tur ir izveidojusies diezgan ievērojama bedrīte, rakts nav, kaķene pēc uzbūves viegls un trausls pūku kamols, bet kur tā zeme paliek. Vēl vairāk pieblietēties kā līdz tam... nu nezinu pie pamatiem jau neviens gadu desmitiem nav irdinājis, drīzāk otrādi.

3 comments - Leave a comment


racoon
Aug. 4th, 2015 10:00 am Par pulksteņiem

Sabozies par "radošajiem" ieslīdēju feisītī galvu pavēdināt. Savukārt tur visādi dīvānu revolucionāri un kaktu liberāļi izgaismo netikļus gan Dievzemītē, gan aiz tās robežām.

Te rekur Ģimkam piepisušies:
https://navalny.com/p/4379/

Kaut kad atpakaļ tādus pašus pētījumus par mūsu sabiedrības ziedu veica Lato Lapsa.

A kur ir teikts, ka tie pulksteņmīļi dzīvo virs savām iespējām un korumpējas pa kreisi un pa labi? Moš viņi kā lielākā daļa LV vanabiju bliež pa aliekspressu, jebaju vai pat "autorizētajiem firmas veikaliem" ?

http://www.swiss-clock.me/other-brands/richard-mille.html

1 comment - Leave a comment


sirdna
Aug. 4th, 2015 09:53 am

Senos laikos, 18.jūnijā, es internetā pasūtināju mobilā telefona vāciņu šokprūfo defenderi. Kāda runa, teica internets, pēc Jāņiem būs klāt, kaujiet trekno teļu.


Attapīgākie no lasītājiem droši vien nojauš, ka ne nu pēc Jāņiem, ne Pēteriem tas defenderis neieradās, savādāk jau es negrabinātu šos blaugznu nokaisītos taustiņus.

Tātad, paiet jūnijs, iestājas jūlijs, es tvīkstu un ilgojos, bet defendera nav. Rakstu pārdevējam, ziniet, es jūs cienu kā personību, bet kur mans šokprūfais, e? Pārdevējs dziļdomīgi klusē.

31.jūlijā es grūši nopūšos un nopērku to defenderi vēlreiz. Un raugi. Šorīt pasta kastē gozējas divas daiļas paketītes. Pirmā, spriežot pēc štempoga, ir pienākusi "Piegādes punktā Rīga-2" 4.augustā, tas ir, šodien. Ļoti jauki un operatīvi, es priecājos, stūķēdams telefonu šokfrūfā defendera apskāvienos. Nez, kas ir otrajā paketītē? Pareizi, vēl viens defenderis.

Otrā pakete ir pienākusi 31.jūlijā un šo laiku, es tā pieņemu, ir pavadījusi ekskursijās pa mūsu ziemeļu Parīzi. Paketē ir papīrs, kas apgalvo, ka tā ir pirkta 18.jūnijā.

Nu, ko, man tagad ir divi Nokia Lumia 830 šokprūfie defenderi daiļi zilā krāsā. Kādam vienu nevajag?

20 comments - Leave a comment


lavendera
Aug. 4th, 2015 10:05 am

Stāstījums "Reālā Bangkoka" (ar tēju un līdzpaņemtajiem cepumiņiem) šodien sešos: https://www.facebook.com/events/1457565357881353/

Leave a comment


cosmo_shiva2
Aug. 4th, 2015 08:58 am

Zīmēt mežu un ziedus, un mājiņu mežā.

Leave a comment


au
Aug. 4th, 2015 09:57 am dienas prieks no labas dabas foruma

"Liela vilšanās bija 'Baložu pilni pagalmi' uzstāšanās, kur solists (Šverns) nodziedāja tikai pirmo dziesmu un aizgāja, visu atstājot meitenei, kurai tas negāja viegli. Ļoti gaidīju tieši viņu uzstāšanos, žēl par tādu Šverna attieksmi."

:D

15 comments - Leave a comment

Back a Page