Journal    Friends    Archive    User Info    memories
  Tātad:: Jauns | FriendsofFriends | Visi |
Tēmturi:: kino | ēst |

mīlu gan


dienasgramata
27. Maijs 2017 12:24

DELFI. Ozolnieku novada iedzīvotājus satraukusi fotogrāfija

5 raksta - ir doma

fedrs27. Maijs 2017 11:53

Interesanti, kā maksātājs parakstījās uz kopīraitera pērli "Ŗunā, ka labām lietām reklāma nav vajadzīga... Skat, ko mēs te reklamējam!"

ir doma


vilibaldis
27. Maijs 2017 11:43 putni

Strazdu pirmais jaunais metiens izvests ierādīt pļavu un prasmes pašam meklēt ēdienu.

ir doma


jojo
27. Maijs 2017 10:28

pateicības:
karstums,
saldētas ogas,
dators,
grāmatas,
veļa žūst zibenīgi, skapis smaržo pēc vēja...


trešā diena pie grāmatām, liekas, paņemšu pauzi.

ir doma

fedrs27. Maijs 2017 10:59

Tīklos uzdūro bildei ar dzimto jau nu gluži ne, bet par postdzimto piecstāveni mierīgi to varētu dēvēt. Līdzās bērzam pat saskatāms manas istabas logs - kad izdzirdēju, kā skolā noskan zvans, āvu kājas un devos uz stundu.
Kas attiecas uz laukumu, kad mēs augām, mēs tajā vietā spēlējām futbolu, nevis mācījāmies alfabētu. Tiesa, laukums toreiz bija vienās bedrēs un plika smilts, ar nelieliem zāles puduriem stūros, bet toties bez žoga un pieejams ikvienam spēlēt gribētājam.

ir doma


dienasgramata
27. Maijs 2017 10:59

DELFI. Piektdienas agrā rītā Rīgas pašvaldības policija saņēma informāciju par alni, kurš jau ilgāku laiku peld Daugavā. Ierodoties notikuma vietā, informācija apstiprinājās. Aptuveni piecus metru no krasta peldēja jauns alnis.

ir doma


f_g
27. Maijs 2017 10:17 ir jāiet!

Mērsrags iekarots! Tieši nometnē esot, sāka gāzt lietus.
Ilze beigs šo distanci, jo lauztā kāja tomēr dod ziņu. Inese turpinās gājienu pēc ieturētām brokastīm un miega. Ceru, ka Inesei izdosies! ;)

Tags:

ir doma


bozena
27. Maijs 2017 09:43

Vakar vakarā gribēju uzrakstīt, kā vasaras mājas logos tumsā ar troksni sitas maijvaboles, kā te viss zied taisni kā, kad rīt būtu pasaules gals, kā kaimiņš vakar gribēja rādīt sievas vēstules viņam (uz tādu vietu, kur mēs negribētu nokļūt; viņš saglabājis tās visas, kādus 15 cm, pavisam, visas tādas, redzams, ka tiek pārlasītas, rāda un saka, šī te visa ir mūsu mīlestība), kā eži šmakstinās tumsā gar kompostu (cerams, ka tie bija eži). Visu ko gribēju uzrakstīt, bet nesanāca, jo aizmigu.
Pamodos, nekāds pasaules gals nav iestājies.

ir doma


krii
27. Maijs 2017 03:06

Ne tikai Aspazija un Milda Paleviča. Arī Zemgaliešu Biruta, Austra Skujiņa, Lūcija Zamaiča un vēl, un vēl - visas šīs apburošās jūgendstila un čarlstona laikmeta dāmas, kurām es vienmēr būšu parādā par savu laisko un laimīgo dzīvi.

2 raksta - ir doma


inese_tk
27. Maijs 2017 02:14 maijs

tas ir tik ļoti forši, ka ir tāds Sansusī un Sansusī vakari Rīgā. tā kā šogad nav paredzēts lidot ar vecu pasi uz Šveici, tad cerams nokļūšu uz Sansusī Aknīstē. bet līdz tam apmeklēju Sansusī Zunda dārzā. ļoti, ļoti forši, tikai varēja būt siltāk (pēc Kiršfelda braucu mājās vilkt ziemas parku).

Tags:

Mūzika: Santa Ratniece - Libellueles

ir doma


f_g
27. Maijs 2017 01:18 par 136-55

Pati šogad neeju.
Šobrīd aktīvi sekoju līdzi Ineses, Ilzes un viņas māsu gājienam. Kolka - Roja pievarēta. Minūtes 40 atpakaļ meitenes devās pretī Engurei. Priekšā smagais Kaltenes posms. Ilze rakstīja, ka šobrīd iešot režīmā nevis 10 km un tad atpūta, bet 6 km un tad atpūta. Miegu atlikšot līdz Engurei. Turēšu īkšķus, lai viss ir kārtībā un viss izdotos viņām.
Nakts gājiens gar jūru... vēsi ir. Ziņās teica, ka pie jūras vien + 8 būšot..
Nu, ko.. turpinu turēt īkšķīšus un gaidīšu nākamo ziņu "no frontes līnijas".

Tags:

2 raksta - ir doma


virginia_rabbit
27. Maijs 2017 00:30

kad man bija kaut kādi 15 un uz augšu, mēs gājām dzert pudeles Alksnāja ielas pagalmiņa pretī Dizzy. tur bija tik smuki un privāti, neviens netraucēja ne policisti, ne tūristi. reizēm kāds bija aizņēmis mūsu soliņu, bet principā mēs ar draudzenēm bijām galvenās tā aizņēmējas.
un tas tur joprojām ir! tur viss ir tāpat, un vārti vaļā.

Tags:

3 raksta - ir doma


lennay
27. Maijs 2017 00:10

Mani nebiedē tas, kam pienāktos mani biedēt - ka palikšu viena, ka nevienam nebūšu vajadzīga utt - man nav būtiska būšana vajadzīgai; ka tik man pašai vismaz kaut kas ir vajadzīgs. Drīzāk otādi - būšana vajadzīgai ir drauds. Ja nu, teiksim, es kādā vājuma brīdī beidzot padodos? nāku pie prāta? pārstāju te māžoties un atgriežos tur, kur mani visu laiku sauc un kur man pienāktos būt, un kur ir mana vieta, un kur es - baigā klīniskā vienpate - milzu miljonu pūlī jūtos kā zivs ūdenī un protu perfekti navigēt un pathfindot cauri mazo cilvēciņu pūļiem, kas pārvietojas divreiz lēnāk nekā es. Bet te - stāvu pieturā, ielas, ietves tukšas, pēkšņi man ar rupjībām auro virsū kāda garāmgājēja: ko es te nostājusies kā stabs. Tā man arī iet - stāvu kā mēnessērdzīga pieturā, neko nesaprotu, neprotu un neprotos, un dzīve man bļauj virsū: ko tu te stāvi kā tāds stabs, lose.

1 raksta - ir doma


virginia_rabbit
27. Maijs 2017 00:20

pēc foto muzeja noliku maziņo pagulēt, un pēc diendusas uzreiz aizgājām piknikā Bomžu parciņā aiz Piena, kur tusējām līdz vakaram bez čīkstēšanas. izrādās Simonam vajag ārā līdzi ēdienu un grāmatiņu, bet E var iztikt neēdis pavisam, ka tikai ir ar ko dauzīties.

ir doma


krii
27. Maijs 2017 00:07

Mazliet bail no nākamās nedēļas.

1 raksta - ir doma


le_minga
26. Maijs 2017 23:54 novakars...

- Bob Dylan & Ron Wood & Keith Richards-Blowin' in the Wind (Live aid 1985) -
- šovakar -
ja ilgi skatīsies, varbūt arī bilde uzradīsies

ir doma


mufs
26. Maijs 2017 23:39 Tuvā pilsēta

man ļoti patika, i aktieri, i scenogrāfija, i muzīka, i aizdomāties kur
līdzi atkal nevienam nesajutu, man sāk rasties aizdomas,ka mani nekas vairs ārpus sunīšiem un kaķīšiem nespēj kustināt nekādās vietās

pirmajā cēlienā durvis cirsdami no mūsu balkona izgāja kādi 4-5 pāri, pēc starpbrīža arī lejā izskatījās tukšāks. teijāterim tomēr vaidzētu pateikt,ka tiem,kas baidās vārda "mauka" vai "klitors" un seksa per se, neir ko iet.
palasot personu vulgaris atsauksmes teātra lapā gandrīz sajūties kā tāds izvirtulis, ka nebiji šokēts.
then again, esmu diezgan priecīga,ka nenopirku biļeti arī mātei.

1 raksta - ir doma

fedrs26. Maijs 2017 22:52

Nekad nebiju īpaši iesprindzis uz ienākumu deklarāciju. Saskaitīju "savu saimniecisko darbību", pārējo ļāvu aizpildīt Iestādei pašai, beigās samaksāju to, kas tur sanāca. Pēc kāda laika tantes no Iestādes padeva ziņu, ka esmu kļūdījies un, ka vai nu jāpiemaksā vai tajā un tajā rindiņā jāizlabo, un tad atskaitīšot atpakaļ. Arī šogad tāpat sapildīju, piefiksēju, ka avansā nomaksāts nodoklis až 37% apmērā no savas "saimnieciskās darbības", no kā secināju, ka viņiem tā kā vajadzētu man piemaksāt. Turklāt vēl nebiju laikus attapis atpakaļpievienot pilngadību sasniegušo apgādājamo, par ko atkal tā kā pienākas bonuspunkti. Nu, lūk, sapildu to deklarāciju, un, hujaks, man tur rāda, ka vēl jāpiemaksā. Skatos gan tā, gan šitā, neko nesaprotu. Testam nahrenizēju "saimniecisko darbību", lai apskatītos, kas tur sanāk no plikas algas - bet vienalga uzrāda, ka jāpiemaksā. Labi, no grāmatvedības es patiešām neko nesaprotu, bet tīri loģiski, ja nebūtu saimnieciskā darbība un gribētu tikai kaut kādus LORa čekus iesniegt, kā tur var pamanīties ar algu, par kuru nodokļus atvelk darbadevējs, nonākt mīnusos?!

7 raksta - ir doma


krii
26. Maijs 2017 22:06

Pilsēta ir alķīmiķa krāsns, kas maina katru tajā nokļuvušo elementu. Mēs visi nemitīgi reaģējam - sprakšķēdami, burbuļodami, smirdēdami, mirdzēdami... un nekas nepaliek tāds, kāds bijis.

ir doma


scorpse
26. Maijs 2017 19:04

Nu jau divas nedēļas man ir asistents. Tas nemaina to, ka es piektdienā septiņos vēl aizvien esmu darbā un apsargi man jautā, vai mani mājās neviens negaida.

2 raksta - ir doma

Back a Page