Journal    Friends    Archive    User Info    memories
  Tātad:: Jauns | FriendsofFriends | Visi |
Tēmturi:: kino | ēst |

mīlu gan


dooora
4. Dec 2016 20:00

https://app.webinarjam.net/live/1099/47e83d64ce/0/a463967709vf

pēc stundas sāksies Ross-atōna webinārs.
es savus tēkrekliņus saņemšu tikai janvārī, pēc atvaļinājuma. Rosam šāda neliela aizkavēšanās uz 2 mūžu +40 gadu tuksnesī fōna šķistu nebūtiska.

tiem, kas nezināja, kas ir Ross Ulbrihts un par viņa mammas nepadošanos:
https://youtu.be/hoZcFKPEZmQ

nesen advokāti uzrakuši, ka Silkrouda sāgā, visticamāk, līdzdarbojies vēl kāds nesankcionēts orgānu darbinieks. tiesa to, tiesa, var neņemt vērā, jo spriedums nodrukāts tādā šriftā, kas liedz nākotnei ņemt vērā jaunas liecības unvai pierādījumus, kas uzpeld. pat mafija nespēja šitik gruntīgi iebetonēt savas kļūdas.

1 raksta - ir doma


vistu_zaglis
4. Dec 2016 19:01

Klau, cienītie interneta reklāmu tīkli, bet es to nedomāju kā joku, es pavisam nopietni, jums vajag ne tikai podziņu "aizvākt", bet arī podziņu "jau nopirku, paldies!".

Garastāvoklis:: Rosīgs
Mūzika: Shpongle / Linguistic Mystic

ir doma


honeybee
4. Dec 2016 18:27

Interesanti, vai cilvēks pats var redzēt alkohola atstātās pēdas savā sejā?
Nu, ne tās privāti zināmās "es izskatos noguris, jo vakar aizgāju gulēt nezincikos" vai "nuja, priekš tik dramatiskām pohām jau varēja sagaidīt šīs acis", vai pat "ar tik milzīgām skumjām, ko tad es citu darītu", bet tās, kas ir drīzāk piederīgas alkoholam kā dzīvesveidam, tik sāpīgi redzamas no malas, tūska un tāds kā gļēvums, vai tā spriedze, kad tu eksistē no vienas glāzes līdz nākamajai, un varbūt vari šo eksistenci pagarināt, bet tā vienalga būs tikai pagarināta eksistence?

Vai arī ieraudzīt to spogulī ir tik šausmīgi un skumji, kā nē, nepavisam un nekad?

8 raksta - ir doma


vilibaldis
4. Dec 2016 17:48

lauku prieciņš,
abert zaļumus sautējumam ejam meklēt ar sniega lāpstu... neko izops tīri smuks padevies.

ir doma


dunduks
4. Dec 2016 17:26 Bournemouth 4 Liverpool 3

Gullita ārlaulības dēls norok Klopu. Sīkums, bet patīkami.

Tags:

ir doma


f_g
4. Dec 2016 16:42

Auto divas nedēļas stāvēja. Šodien saņēmos notīrīt, lai izbrauktu kādu loku. Vairāk nekā pusstundu tīrīju auto, jo apakšējā sniega kārta krietni piesalusi bija. Kādā brīdī pat apraudāties gribējas par savu slinkumu - varēju taču uzreiz pēc sniega aiziet un notīrīt! Nekas netraucēja. Izņemot slinkumu.
Bet nu, notīrīju auto, aizbraucu līdz tālajam veikalam nopirkt pienu. Tuvējos veikalos pēdējā laikā nemaz negribas braukt, jo ļaužu daudz, auto nav kur nolikt. Bet tālajā veikalā stāvvieta patukša, cilvēku pie kasēm nav pārāk daudz. Ātri visu nopirku un varēju doties mājās. Tiesa, brauciens pakaļ 'tikai pienam' beidzās ar diviem maišeļiem dažādu labumu. Nu, nekas, viss noderēs, visu apēdīsim!
Nu, ko...beidzot jāuzcep piparkūkas! ;)

1 raksta - ir doma


oblica
4. Dec 2016 16:29 dzimis 13.

Kad ej uz slidotavu ieģērbies teletūbija cienīgā kombinezonā, uzmaucis galvā bērna cepuri ar zaigojošu uzrakstu COOL un klusībā ceri nevienu pazīstamu nesatikt, bet uzkāpjot uz ledus pamani filmēšanas grupu, kas gatavo vakara ziņu sižetu, tu atkal atceries, ka esi dzimis 13.!

6 raksta - ir doma


dooora
4. Dec 2016 15:42

Keivsviņzin

vēsture met lokus. un reizēm izskatās, ka atkārtojas. atmet kādu kārtu vai uzliek jaunu meikapu. vai inscenē šatdaunu. un lokās tik tālāk.

So if you're sitting all alone and hear a-knocking at your door
And the air is full of promises, well buddy, you've been warned
Far worse to be Love's lover than the lover that Love has scorned

I let love in

1 raksta - ir doma


virginia_rabbit
4. Dec 2016 14:34

foršs lauku brauciens, lai arī naktīs salām. bet bērni labi gulēja, nekašķējās. Simons ir saticīgs, ēd, ko dod, prot sevi nodarbināt, patīk autobusā braukt, kaķis patīk, ārā iet slingā, cik vajag. E toties dabūja "ziemas prieku" - ar siļķu kasti no kraujas līdz pat jūrai dragāt pa stāvu nogāzi un kliegt: i'm a hammer bouncer!
ziema manā gadalaiku topā vairs nav pēdējā vietā.

8 raksta - ir doma


liljabrik
4. Dec 2016 14:10

maziņš labojums: kas nav too hard on themselves, pārāk ātri kļūst pieauguši. man liekas, es izmēģināju abus šos variantus, un tad aizbraucu no LV.

3 raksta - ir doma


chimera
4. Dec 2016 14:12

šogad everyday is halloween mēnesis izdevās labāks, nekā jebkad. no vaininieka gan, iespējams, ir pienācis laiks atvadīties, bet tur ir vismaz trīs veidu pelējums, kurš arī grib dzīvot!!mīļo sīrupiņ! kad es beidzot izjutīšu kaunu/sabiedrības spiedienu kļūt par kārtīgu saimnieci/smth?

4 raksta - ir doma


honeybee
4. Dec 2016 14:04

Nu šodienu jau var diezgan droši dēvēt par labu esam

2 raksta - ir doma


zum
4. Dec 2016 12:17

Piecpadsmitajā janvārī ies vaļā Hamburgas Elbfilharmonijas atklāšana. Ar koncertu, prominentu viesošanos un uguņošanu. Mans šefs barkasu jau noīrējis, kurā omulīgi vares dreifēt pa Elbu un skatīties bildītes uz Filharmonijas ēkas sienām.
Ziņo, ka ēka izmaksājusi 866 miljonus eiro. Pieklājīga summiņa. Tiesa pagajušā gadā bēglīšiem Hamburga iztērējusi 590 miljonus eiro (pieņemu, ka tas ir bez Eiropas sūtītajiem pabalstiem). Tā ka salīdzinot, tiiik liela jau summa par ēku nemaz nav. Bet es vienmer jautāju, kāda ir ēkas nozīme, kādu idealoģiju tā pauž? Laikam jau šoriez Hamburga vadošas partijas (socialdemokrati) mīlu pret mūziku. Katra ziņā nav tas sliktākais naudas iztērēšanas veids. Uz to gan man atbildēja, ka vārdu ideoloģija Vācijā nelieto. Ideoloģija Vācijā ir nelabs vārds...
Ups...

ir doma


liljabrik
4. Dec 2016 12:39

Šajā tetovējumā būs kopumā ieguldītas kādas 10-12 stundas, vakar bija otrā 4h sesija un beigās es sāku raudāt un vairs nevarēju un tad mani palaida mājās. Bet viņš kļūst arvien skaistāks un būtiskāks. Esmu jau izdomājusi arī vairākus nākamos. Vienu es noteikti taisīšu pati. S. teica ka atļaus. Šis kaut kādā ziņā būs garīgs ceļš. Darīt arī nav ko, to nevar noliegt.

4 raksta - ir doma


unpy
4. Dec 2016 12:21 Īsi par kultūras štampiem.

Nezkālab atausa atmiņā, ka manā saulainajā 20. gadsimta bērnībā plaši tika tiražēts pieņēmums, ka, kad sieviete vīrietim iecērt pļauku, tas ir ļoti ok uzvedības modelis, bet otrādi - galīgi nē. Pēdējos gadu desmitos šis štamps no aprites, kā izskatās, ir izņemts. Laikam jau vairs nav par ko vīriešiem cirst tās pļaukas, ko vērtēju kā diezgan nozīmīgu feminisma uzvaru.

10 raksta - ir doma


bozena
4. Dec 2016 12:10

Mēs ar Līžu brokastīs ēdām griķu pankūkas ar pīlādžu sīrupu.
Pankūkas ir kat kas tāds, ko cep viens un visi citi tūdaļ aprij.
Mazā Jaunkundze pieturējās meinstrīmam un ēda trīsstūrmaizes ar sieru. Laikam tīšām, lai nobojātu kopējo slowfood bildi.

2 raksta - ir doma


smille
4. Dec 2016 12:08

Brālītis piektdien sāka celties kājās bez turēšanās un sestdien sācis apgriezties ap savu asi.

ir doma


vilibaldis
4. Dec 2016 11:49 sadzīve

Nu jā tradīcijas jau nevar mainīt, kad galīgi nav naudas mūsmājās kā figviņzin kas un pilnīgi negaidīti, uzrodas ekskluzīva pārtika. Šai reizei dievīgs Rokfors,trusis un šokolāde. Maize un kartpeļi tai pašā laikā pašiem jāpērk uz krīta. :)
Nē nu nav jau tik traki, kaut kādām naudām nākamnedēļ būtu jāienākas. Es vairāk par paradoksu.

P.S Ot, ezotēriķu sadaļa drošvien ka var līksmot, piemeklējot iepriekšējo dzīvju segmentu ar paputējušu muižnieķeli. Jā, jā mums ir visi vajadzīgie parametri :D

4 raksta - ir doma


martcore
4. Dec 2016 11:54

bāc, gribas vēlreiz noskatīties pakčanvuka "kalponi", viņa tāpat vismaz divreiz jāskatās
elles blokbāsters!

1 raksta - ir doma


helvetica
4. Dec 2016 10:26 revolūcija, kas nebija revolūcija, bet tās apvērsums - pie 7dienas brokastu kafijas

А дело в том, что революция не совершается при хороших декорациях. Она совершается там, где она подвернулась. Šklovskis.

ir doma

Back a Page