Journal    Friends    Archive    User Info    memories
  Visi | Draugudraugi | Pasts | Kino | Jauns | Labot |
Tags: kino | citi linki | adīt | veikali |

mīlu gan


inese_tk
Sep. 18th, 2014 02:02 am septembris

man jau kādu otro vai trešo dienu šķiet, ka mitinos narkomānu midzenī. mamma novāca kaņepes (lai iegūtu to sēklas) un tās te tagad žāvējas visurkur pa māju. es brīžiem par to aizmirstu un nevaru saprast, kurš te vislaik pīpē gandžu.

Leave a comment


planeeta
Sep. 18th, 2014 12:10 am

sen nebiju saņēmusi no darba meklētājiem CV ar juteklisku e-pasta adresi.
Šovakar atnāca tāds no playdoll@...
Turklāt tikko - īsi pēc pusnakts

Leave a comment


courty
Sep. 17th, 2014 10:11 pm pirmās reizes

- paņēmu stopētāju (sieviete ap 50 gadiem no Ogres uz Tīnūžiem). chek
- Otis viens pats iepirkās veikalā (konditorijā, smilšu mīklu). chek
- meita saslimst pēc nepilnas nedēļas dārziņā (tagad ir pieplusojušās iesnas). chek

2 comments - Leave a comment


mufs
Sep. 17th, 2014 09:46 pm

uz briežutīm neiedarbojas NEVIENS, pat ne ūberkrutākais repelents.
esmu izberzusies dušā, bet tikuntā sajūta,ka viņas LIENNNNNNN.......

Tags:

2 comments - Leave a comment


bozena
Sep. 17th, 2014 08:16 pm sūdu būšana

Veci ļaudis zina parunu, ka, raug, slikti ir tad, ja kaka nokļūst ventilatorā. Mīļo Garkājtētiņ, es gribēju uzrakstīt, ka ļoti slikti ir arī tad, ja kakucis nokļūst zālespļāvējā. Kā viņreiz mauru pļaujot Līzei gadījās. Kaka bija milzīga un gaiši brūna un visticamāk suņa. Vairāk es neteikšu ne vārda. Neko par to, cik tālu spēj lidot suņusūda daļiņas un uz kā nosēsties. Varat minēt trīs reizes, kuram vajadzēja veikt zālespļāvēja apkopi, ja.
Es domāju, dārgo dakter, ka tas bērniš tagadīt būs jums pacients ar ticamu potenciālu, jo šito kakas sapļāvumu viņa daudzina jau divas nedēļas.

2 comments - Leave a comment


lietusraksti
Sep. 17th, 2014 08:16 pm vīruss...

Esmu sagrābstījusi ne tikai īgnumu,bet arī vīrusu.

Tags: ,

Leave a comment


kuminjsh
Sep. 17th, 2014 08:16 pm

Tie Sakārnīša rūķi galīgi samīlējušies meistarībā: nu jau vairāk kā 2 nedēļas nav bijis nevienas dienas, kad es dabūtu atpūsties un nodarboties ar nekonedarīšanu, un izskatās, ka tas turpināsies vēl savas 2 nedēļas (vismaz). Es tak viņiem NAUDU prasīju, nevis DARBU šitādā biezā slānī! ;/

22 comments - Leave a comment


f_g
Sep. 17th, 2014 08:06 pm trešdiena

Darbā pacepos atkal par to, kā notiek darba dalīšana. Bet nekas - tiksim ar visu galā!
Līdz pat vakaram nezināju, kur pavadīšu dzimšanas dienu. Tagad viss skaidrs - abas ar Līgu dodamies uz BRU uz kārtējo darba grupu. :) Rīt jānokārto visi dokumenti, lai jau otrdien no rīta lidotu! :> Smieklīgi, bet šogad gan vārda dienu, gan dzimšanas dienu sagaidīšu BRU un darba grupā. :)
Mājās beidzot pirmo reizi šajā sezonā svaigu kāpostu zupa. Visu laiku atliku, bet nu šodien dikti sakārojās. :) Sanāca garda. :)
Dienas prieks - Sanitas zvans! :)) Kārtējo reizi secinu, ka nav jātiekās katru dienu, lai cilvēks joprojām būtu Tev bezgala tuvs un mīļš. ;)) Nē, nu ir jātiekas biežāk, bet parasti jau visādi attaisnojumi ir, kāpēc nesanāk satikties. :) Bet, nu vajadzētu laboties! :)
Vārdu sakot, viss ir gandrīz labi.

Leave a comment


f_g
Sep. 17th, 2014 08:05 pm Garfield

garfield

Tags:

Leave a comment


rasbainieks
Sep. 17th, 2014 07:06 pm

atvadās no londonas trāpīju uz citu bārmeni tai pašā kokteiļbārā, tam saidkārs nebija nekas jauns (beidzot! tieši to es gribēju pierādīt!), un vēl viņš mani pierunāja uz vienu nakti parīzē (nē, tas nav tas, ko jūs padomājāt, tas ir desertīgs kokteilis ar atraitnīšu ziediem)
tad mēs izdzērām melno caurumu un arī viesnīcas numurus, slepenais kods ir "there's no wine in my room", un tā nu mēs dzeram to vīnu, kura nav, nu un tad pēc kāda laika viņa tiešām nav
paģiras mani pamodināja kaut kur virs vācijas 1300 (vai 10300?) metru augstumā
un kicīts sagaidīja mājās ar pankūkām un lucavsalas ābolu zapti

2 comments - Leave a comment


lietusraksti
Sep. 17th, 2014 06:27 pm Īgnulis...

Te nu mēs abi esam. Es un mans Īgnums.
Atnāca, ne saukts ne aicināts. Atnāca, atspēra ar kāju kabineta durvis, un asti smagi vilkdams pa grīdu, laiski piesēda uz galda malas. Un šūpojot kājeles vēroja, kā es knibinos ap gada plānu.
Jutu ar katru poru, ka manā pierē izveidojas defekts (vai arī efekts). Piere pārkārās pāri acīm...krunkukrunkās.
Es cerēju to plānu šodien pabeigt. Es esmu jau no septiņiem rītā darba vietā...Es neveikli mēģinu sev taisnoties...
Jāiet vien mums abiem būs mājup...man un manam Īgnumam. Un plāns jāatstāj nepabeigts...

Leave a comment


martcore
Sep. 17th, 2014 05:57 pm par fudbolu

lasu speciālistu pārdomas par to, ka balotelli ir neveiksmīgs transfērs
starp citu, vakardien arī skatījos bulgāru (a man ļoti patika ludogorecs, bez jokiem!) traģēdiju drāmu

balo ir ahujenns uzbrucējs, kuram tīri tehniski bez psihošanas laukumā ir tikai viens mīnuss - ik pa laikam viņam galvā ieslēdzas tāds kā taimers, ka tagad ir jāsit pa kasti. klikš, un viss. pie tam pašam mario ir dziļi pohuj, kur viņš šobrīd laukumā atrodas, un kas viņam notiek apkārt. rezultātā tas ir drausmīgs (un aukstas klases uzbrucējam totāli nepieļaujams) neprecīzu sitienu procents, nemaz nerunājot par to, ka tas ir arī drausmīgs izniekotu uzbrukumu koeficients, un par šo faktu milānā nevis vienkārši kakāja ķieģeļus, tur bija vesela cementa rūpnīca. taču pie rodžersa viņš kaut kā gan mazāk psiho, gan minētais relejs galvā ieslēdzas retāk - lūk, vakardien es atceros tikai vienu tādu epizodi, kad 40 metrus no vārtiem kosmoss mario paziņoja, ka pienācis laiks močīt, balo pacēla galvu, ieraudzīja sev priekšā kādus piecus bulgārus, bet vai tad tādi sīkumi attur, nu, divus organiskos šķēršļus viņš apspēlēja un bumbu iepisa tikai trešajā. tomēr, tomēr. ja viņš turpinās progresēt šādā virzienā, tas ar laiku varētu būt ļiveram ļoti produktīvs spēlētājs.

no otras puses mājinieki vakardien atstāja ļoti šizofrēnisku iespaidu organizācijas ziņā. lūk, moments ar horizontālajām piespēlēm sterlings-koutinjo-lallana (kurš tā vietā, lai tupa ieripinātu bumbu tukšajā vārtu stūrī iegrima pārdomās par pasauli un savu vietu tajā), tā bija tīra pagājšgada liverpūle. a situācijas, kad balo nāk kaut kur dziļumos palīdzēt bezmaz džerārdam uzsākt uzbrukumus (a kas paliek priekšā? ē, koutinjo? aū, koutinjo?!) jau ir kaut kas pavisam cits. un ļoti atgādināja to pašu milānu, kas brīžiem nesaprata, kā ar tādu centrforvardu spēlēt. un viņus ļoti no tā trjasīja.

un daži vārdi par arsenālu
uzskatu, ka arsenāls dortmundē aizvadīja teicamu maču. es šo to zinu par jurgena klopa ar katru gadu aizvien progresējošajām fošistiskajām doktrīnām un to, kas notiek, ja borusija mājās un vienalga kādā sastāvā sāk spēlēt uz simts procentiem. tā nav madrides atletiko "uguns, kas jūs izdedzinās no iekšienes". tas ir nahuj autogēns, kas nosvilina visu savā ceļā. tas šobrīd nosvilina, piemēram, pietiekoši enerģētisko un fiziski spēcīgo bavāriju. a te atbrauc kaut kādi hļupiki ar mikelu artetu balsta pussardzības titāna lomā. "ņemam bērnudārzu un lēēēēnām ieliekam to gaļasmašīnā".... a rezultātā neslikti. ja vēl pārējie spēlētu apmeram tā, kā vakardien spēlēja vilkšīrs, un ja tik imbecīlisku maču neaizvadītu koselnī (par pēru mertesakeru nerunāsim, tur jau sen viss ir skaidrs) varēja būt pat labāk.

1 comment - Leave a comment


virginia_rabbit
Sep. 17th, 2014 05:01 pm

šodien skolā gāja patiešām patiešām ok, - skolotāja mēģināja sataisīt ticamu grimasi. - tikai pie rokas visu laiku grib turēties... un sašķaidīja neplīstošo krūzi.

Leave a comment


virginia_rabbit
Sep. 17th, 2014 04:57 pm future school shooter

"nākamreiz paņemsim uz skolu zobenus. un nositīsim skoliņu. man būs rokā zobens un tev būs zobens. ieiesim plastmasas veikalā, nopirksim zobenus un pēc tam nositīsim skoliņu. puisītim saplīsīsi krekliņš."

3 comments - Leave a comment


kangaroo
Sep. 17th, 2014 04:14 pm Tests. HP EliteDesk 800

HP EliteDesk 800 vai Lenovo M73- kas labāks?

Tags:

Leave a comment


putnelis
Sep. 17th, 2014 03:40 pm

Cūskai ir galīgs skaits ādas maiņas pasākumu, vai arī čūska maina ādu visu mūžu līdz viņu apēd kāds cits?

2 comments - Leave a comment


vilibaldis
Sep. 17th, 2014 03:24 pm

manas vakardienas vopļas par kūkas trūkumu organismā ir ņemtas vērā. visnotaļ patīkami.

Leave a comment


vistu_zaglis
Sep. 17th, 2014 01:52 pm

Varbūt viss būtu beidzies labi, ja es nebūtu prasījis tās cigaretes.

Kad pārdevēja bija beigusi pīkstināt visus manus nedaudzskaitlīgos pirkumus (168 czk vērtībā), es, turot rokās 1000 kronu banknoti, palūdzu viņai divas paciņas cigarešu. Ar šo brīdi arī sākās notikumu attīstība.

Aizvērusi plauktiņu, šī pilsone, kura līdz tam man šķita tikai neglīta, man izsniedza: 2 paciņas cigarešu, 32 kronas un čeku.

Es, viegli apmulsis, turpināju stāvēt ar savu 1000 kronu banknoti rokās.

Pēc nelielas pauzes apmulsa arī viņa. Un sāka man pārmest par to, ka viņa nav nopīkstinājusi cigaretes. Un tad runāt kaut kādas nesakarības. Tad pieņemt negaidīti loģisku lēmumu par to, ka es varētu samaksāt par abām pirkuma daļām atsevišķi, un visa grāmatvedība sakristu.

Es piekritu šai, kā tajā brīdī šķita, saprātīgajai idejai un iedevu viņai jau minēto banknoti.

Aiz piepūles viegli šņākdama, viņa parakājās pa kasi un nokrāva manā priekšā 1832 kronas. "Nu un ko jūs man te iedevāt?", es jautāju. "A kas jums nepatīk?", viņa jautāja pretī. Uz sekundi es pat apsvēru iespēju visam piekrist, paņemt negaidīti nopelnīto summu un doties projām, bet tad viņas acīs jau otro reizi pāris minūšu laikā ieplaiksnījās attapības gaismiņa.

Un viņa sakrāmēja visu naudu atpakaļ atvilktnē, atspiedās pret tās vāku, saķēra galvu, un teica, ka grib mājās.

Es teicu, ka es gribu cigaretes.

Blakus kasē pārdevēja ieinteresēti grauza popkornu.

Tad viņa saņēmās. Nez kāpēc sāka pārlasīt čeku, lai uzzinātu, ka tas joprojām ir par 168 kronām. Beidzot izdeva tik, cik pienācās. Un bija gatava atvadīties, un man nupat jau nācās stipri saņemties, lai atgādinātu, ka man nav iebildumu samaksāt arī par tām nolāpītajām pīpēm.

Nezinu, vai karjera mazumtirdzniecībā šai kundzei bija pareizākā izvēle, patiesi nezinu.

Current Music: Emika / Wicked Game

8 comments - Leave a comment


kihelkonna
Sep. 17th, 2014 02:05 pm Kate

atsaucoties uz honeybee tekstu http://klab.lv/users/honeybee/922392.html

nodarbībās, ko apmeklē mazaķis, ir vairāki bērnu dārza bēgļi. Katei tūlīt būs 5 gadi, dāziņu sāka apmklēt pagājušajā rudenī. vecmāmiņa pirmajās dienās tā kā bija tuvumā, bet tad kādubrīd bērns tā kā pamājis ar roku, un vecmāmiņa nospriedusi, ka nu var doties prom. tālākais izvērties pilnīgi traki. bērnam teica, ka vajag ēst, bērns klausīgi un negribēdams mēģiāja ēst un viņam bija slikti. tad bērns mēģināja vemt un neko nevarēja izvemt. dažu dienu laikā izvērtās tā, ka bērns sāka vemt jau tikai iedomājoties par dārziņu, nokļuva slimnīcā pie sistēmas. vēl tagad, pēc gada, saka vecmāmiņai "tu mani pameti", un sāk vemt iedomājoties par bērnu dārzu. pašreizējās nodarbības bērns apmeklē kopā ar vecmāmiņu, kas katru rītu apzvēr, ka viņai tur nebūs jāēd, un nebūs jāpaliek vienai pašai.

nešaubos, ka konkrētā bērnu dārza vadītāja arī tagad katram interesentam stāsta, ka bērnus vajag pēc iespējas agrāk iedabūt dārziņā un pēc iespējas mazāk tur ar viņiem krāmēties, atā un viss. pirmsskolas pedagogi pēc definīcijas ir atvērti un sabiedriski ļaudis, un nereti viņi domā, ka visi citi ir tādi paši.

6 comments - Leave a comment


eermaniitis
Sep. 17th, 2014 01:45 pm kurš tāds erudīts

a ko pie mums dara tā kroņprincese? un vispār kāpēc mēs ar kaut kādām kroņprincesēm te cimperlējamies? nu sausais atlikums, kāds? minējumi?

5 comments - Leave a comment

Back a Page