Journal    Friends    Archive    User Info    memories
  Visi | Draugudraugi | Pasts | Kino | Jauns | Labot |
Tags: kino | citi linki | adīt | veikali |

mīlu gan

chaikaDec. 19th, 2014 02:07 pm

vakar vecrīgā |phonefoto

Tags: ,

1 comment - Leave a comment


antuanete
Dec. 19th, 2014 01:49 pm

   Mēneša pirmo ierakstu MASiņš sanāk tīri jauks!

Jaunajam gadam pie TV nebija ne vainas - pēdējā brīdī tomēr iztrausos no gultas, sakārtoju virtuvi, uztaisījām nelielas uzkodas un atkorķējām prosecco. Joprojām neesmu īsti vesela, piektdien sākās pamatīgas iesnas, tagad ir drusku labāk, bet neatiet galvassāpes. Šodien apciemojām dārgā radiniekus Alūksnē, lai izdalītu ielūgumus. Šorīt sanāca jauka saruna ar Rimi kasieri, jaunu puisi. Lietuvā bija labi, esmu norāpojusies pa nogāžu mežiem un zālājiem tā, ka kājas knapi klāt turas. Šodiena sākās labi (veiksmīgi izdevās sarunāt ar leišu viensētas saimnieku apskatīt mežiņu pie viņa mājas), taču turpinājās ar visādiem šķēršļiem. Beidzot ir pienācis tāds īsti silts vasaras vakars, uz lodžijas stāv krēsls un plauktā visādi balti, rozā un dzirkstoši vīni... un man ir tādas iesnas un klepus, ka drīzāk būtu jādzer groks. Piektdien svinējām krustmāmiņas jubileju; akmandieniņ, tā dziedājusi es sen nebiju! No biotopu mācību semināriem, tā vien šķiet, apjomā palielinās gan smadzenes, gan viduklis. Ja nu es vēl šaubījos, vai doties nedēļas nogalē atkal kartēt mežus, fakts, ka iepriekšējā reizē esmu atradusi platlapu cinnu (Biotopu Direktīvas II pielikuma, Latvijas īpaši aizsargājamā un mikroliegumu suga!), liek nepacietībā trīties un gaidīt, kad atkal tikšu dabā. Ir tomēr mazliet dīvaini Google Maps augstā detalizācijā izpētīt kempingu okeāna krastā, kurā pēc divām nedēļām nakšņosim. Jaunākajās ziņās - mūsu mājās ir kramplauzis.

Leave a comment


kihelkonna
Dec. 19th, 2014 01:36 pm jolka

mēs šodien

1 comment - Leave a comment


vajag
[ sprungulis ]
Dec. 19th, 2014 01:29 pm matracis - mēs meklējam viens otru!

varbūt tieši tu esi dzirdējis, ka kādu šajā gada nogalē drūmu dara fakts, ka nav kur likt nevajadzīgu vienguļamo matraci?
esmu gatava ņemt paspārnē praktiski jebko, kas vēl ir cilvēcīgi guļams, Rīgas ietvaros savācams, kā arī samaksāt nelielas naudiņas, ja neceļās roka mest pakaļ tāpat vien!

ja zini kādu variantu - uzšauj komentāros, cheers!

Leave a comment


eermaniitis
Dec. 19th, 2014 01:10 pm fantastiski

cik forši, ka ir vieta kvartāla attālumā no darba, kur pusdienlaikā, izskrienot caur veikalu ir pieejama pilnvērtīga virtuve ar visiem traukiem katliem un pannām - jau mēnesi šitā pusdienoju - esmu sajūsmā!!!

šodien gan nekāda fraņču virtuve - vienkārši makaroni ar malto gaļu - un kausiņš alus ;) un viss pa pašizmaksu bez uzcenojuma

2 comments - Leave a comment


helvetica
Dec. 19th, 2014 12:58 pm un bon citoyen

Līdz ar ceļu satiksmes un sabtransa izmantošanas noteikumiem katram sevi cienošam pilsonim būtu jāiepazīstās arī ar dažādu dienestu apliecību paraugiem, lai brīdī, kad, kā piemēram, man, pl. 01:30 naktī klopē pie loga un saka, lai dodu kodu poģikam, jo "policija" un bāž logā kaut kādu apliecību, kas izskatās pēc autovadītāja tiesībām, bet tikai ar vārdu "valsts policija" virsrakstā, nebūtu mulsums. Jo vīri bija civilā, un pēc tam "mums ir jāapcietina kāda šajā mājā dzīvojoša persona" izveda puiku, ko iesēdināja netrafaretētā busā un pēc kāda 'pārrunu' brīsniņa aizvizināja prom. Nu, nez, puika/puiki mums tur ir tādi borzie, ka maz neliekas un tieši pāris nedēļas pirms tam intensīvas visādas šušušu strelkas saita, bet šamā "policija" vairāk pēc kaut kadas leišu mandarīnmafijas izskatījās (policista vārds, cik manas samiegojušās acis fiksēja, bija lietuvisks ar -as beigās un vīrs sākotnēji runāja krieviski ar leišu akcentu, pirms pārgāja uz latviešu), un es nebrīnītos, ja "apcietināšanas" vietā puika tagad ar lauztām kājām kādā mežiņā mētājas. Nez, varbūt sazināties ar policiju, apjautāties, vai tas toč no viņiem bijis?

2 comments - Leave a comment


inese_tk
Dec. 19th, 2014 12:53 pm decembris

vakar pirmo reizi mūžā braucu ar kabrioletu. tiesa gan, aizvērtu.

Tags:

Leave a comment


sirdna
Dec. 19th, 2014 12:29 pm

McDonalds 20 gadu laikā ir uzsaukuši 4 bērniem biļetes uz futeni. Jauki.

Leave a comment


virginia_rabbit
Dec. 19th, 2014 12:28 pm

Current Music: Kas ir Ziemassvētki? - Knīpas & Knauķi

1 comment - Leave a comment


nxn
Dec. 19th, 2014 11:04 am

meklējiet amazon veikalos!
pašai īpaši patika 13. un 16.izgudrojums :)

Leave a comment


martcore
Dec. 19th, 2014 11:48 am

nesen noskatījos atkārtoti eyes wide shut
nu jā, kubriks gribēja uzņemt dižu filmu
taču kidmena ar tomkrūzu pārvērta to par citu dižu filmu, tiesa, ne vairs žanrā par savas zemapziņas pētījumiem (starta tekstu, kā zināms, rakstīja kaut kāds freida sobutiļņiks), bet gan žanrā "kas jauns privātajā dzīvē"
kas arī salīdzinoši nav slikti, tikai ar laiku zaudē aktualitāti

un vēl par kino
te uzzināju, ka šobrīd esot pamatīga krīze 25-30 gadīgu aktrišu jomā
nu tur dāmas, tipa, džuliana mūra taču jau mammas baigās
a dženifera lorensa vai mia vasikovska daudz par jaunu tādām lomām
tāpēc rozamunde paika spēlē trīsdesmitgadnieces jau gadus desmit, tb, no kādiem 18, thhh, pati saka, ka zajebala jau (nu labi, bonda meitenēm, teiksim, ir cik, starp citu, labs jautājums - cik vecas jūsuprāt ir bonda meitenes?!)

1 comment - Leave a comment


krii
Dec. 19th, 2014 11:14 am

Ričmondam (nospriedu, ka šis vārds viņam piestāv vairāk nekā Leo) ir potenciāls izaugt par tipisku šarmanto blēdi. Katru reizi, kad viņu rāju, viņš gan vainīgi nolaiž ausis, tomēr astesgals vibrē gatavībā pielabinoši luncināties - ak, tu taču nemaz neesi tik dusmīga, uz mani vispār neviens nevar pa īstam dusmoties, jo es taču esmu tik foooršiņš, piesēdi un es tūliņ ierāpšos tev klēpītī. Un ierāpjas arī, ar visiem saviem gandrīz 17 kilogramiem, saritinās, iebāž degunu man azotē un šņākuļo kā bēbītis: spiež uz manu nerealizēto mātes instinktu, sīkais manipulators!

17 comments - Leave a comment


mufs
Dec. 19th, 2014 11:16 am all i want for Christmas is...

SCOTCH!!!
vakar šāvos nost ar to dranķi,kas mājās, mēģinot sapakot jau gatavās Z.sv. dāvanas.

piparkūkas sākt cept tā arī nav bijis laika.

jaunā vannas istabas izlietne ir ļ.labi piemērota vemšanai. jā, ar to es vakar izklaidējos pus dienu.

Tags:

Leave a comment


antuanete
Dec. 19th, 2014 10:50 am

   Pirmais Ziemassvētku pasākums - dzīvesbiedra darba balle - pieveikts godam, šogad bija daudz patīkamāki priekšnesumi un izklaides kā citas reizes, drusku padejojām un pilnīgā bērnu laikā devāmies mājās. Šorīt 9 vajadzēja būt Rīgā, bet ņēmu un iepēros mega sastrēgumā, kas radās nokrituša luksofora dēļ, no pirmā luksofora līdz Krustpils ielai braucu 50 minūtes. Tā iet, ka neklausās radio, kur kaut ko runā, būtu zinājusi, ka jāmet riņķī un jābrauc caur Sauriešiem. Toties noskaidrojās, ka Rīgā lielākos sastrēgumus taisa iebraucēji no Maskavas ielas puses, jo, kad tiku garām nelaimīgajam luksoforam, tālāk braukšana bija teju kā brīvdienās.
   Šodien darba pasākums un tad rīt beidzot jāķeras pie dāvanu saiņošanas un virtuves darbiem.

3 comments - Leave a comment


unpy
Dec. 19th, 2014 09:44 am Skumjais Ziemassvētku laiks.

Ievērtēju spamu, kas uz svētkiem sanācis, nu, jā. Viss pareizi. Man tiek piedāvāts iegādāties dzirdes pastiprinātāju, jo "Dzirdes pastiprinātāji pastiprina apkārtējās skaņas un labi palīdz vājdzirdzirdības gadījumos kad cilvēks dzird apkārtējās skaņas, uztver vārdus, bet ir pastāvīgi jākoncentrē uzmanība lai uztvertu runas jēgu kopumā."

Mājienu sapratu. Tiesa, varēja jau godīgi to man nepieciešamo lietu nosaukt par saprāta pastiprinātāju.

3 comments - Leave a comment


indulgence
Dec. 19th, 2014 09:09 am par textu dzīvi

Slavenajā austrumzemes cartētētiņa intervijā - http://www.kremlin.ru/news/47250 - skanēja apgalvojums: "Ведь мы же почти от официальных лиц слышали многократно, что несправедливо, что Сибирь с её неизмеримыми богатствами вся принадлежит России" (Jo mēs no gandrīz oficiālām perosnā daudzkārt esam dzirdējuši, ka nav taisnīgi, ka Sibīrija ar tās neizmērojamām bagātībām pieder Krievijai). Austrumos no Zilupes tas bieži tiek atkārtotas atkal un atkal kā pierādījums tam, ka Rietumi naktis neguļ, apskaužot Krieviju un alkstot to sagraut. Lai gan nekad neviens politiķis Rietumos neko tamlīdzīgu nav teicis. Kā [info]mi3ch konstatē, frāzi "Сибирь — слишком большая территория, чтобы принадлежать одному государству!" (Sibīrija ir pārāk liela, lai piederētu tikai vienai valstij.) pirmais izteicis Krievijas TV raidījuma "Постскриптум" vadītājs Puškovs (Алексей Пушков), neinformējot, no kurienes to rāvis, un tā sauklis, apaugot ar variācijām, dzīvo pats savu dzīvi.
Tā kā jautājums par frāzes izcelsmi pa laikam parādās, ir arī atbildes, no kurām populārākā šobrīd to piedēvēt Olbraitai (Siberia holds too many natural resources for just one country’s use, Albright apparently said), bet vai kundzīte atvaļinājusies ko tādu patiesi ir teikusi, nezinu. Aplam jau nu nediplomātiski izklausās.

Tas pats, manuprāt, ir arī dievzemītē ar frāzi "Наша Рига прекрасный город, жаль только, что слишком много латышей" (Mūsu Rīga ir lieliska pilsēta, tikai žēl, ka tajā pārāk daudz latviešu) - esmu to dzirdējis daudzas jo daudzas reizes, un vienmēr tikai no latviešiem. Tīņa gadus pavadīju Imantā, dzīvoju klasiskā deviņstāvenē, kur bijām aš vai vienīgā latviešu ģimene, mācījos t.s. "draudzības" skolā, kurā bija latviešu un krievu plūsmas, un savstarpējie kautiņi bija neatņemama ikdienas sastāvdaļa (taisnības labadiņ jāpiebilds, ka biežāk krievi klapēja latviešus, nevis otrādi, jo latvieši bija krietni bailīgāki un neorganizētāki). Nu un savstarpējā pasaukāšanās bija norma, tb dzirdēts ļoti daudz kas. Taču ne reizi šo frāzi neesmu dzirdējis ne no viena krieva (lai gan pieļauju, ka, tepat blakus dzīvojot, kāds krievs to no latviešiem varētu būt iemācījies), vienmēr tikai no latviešiem kā pierādījumu krievu ģenētiski ļaunajai un netaisnīgajai dabai.

17 comments - Leave a comment


kautskis
Dec. 19th, 2014 09:36 am Lai iet!

Spridzīgs MAS, ko? Om Namah Narayana. Das Wort des Tages. Now's your chance! Miers! Darbs! Maijs! Nav jau tik traki. Iemesls iedzert. Pabudo liaudis ir darbo diena prasidėjo. Don't try this at home. Vismaz kaut kas. Kas tālāk? Ķipa atvaļinājums.

2 comments - Leave a comment


smille
Dec. 19th, 2014 09:20 am 1a

Sazinājos ar 1a, sazvanīju ātri, atbildēja ļoti laipni un korekti, solīja vēl noteikti atzvanīt. Es laikam gaidīšu līdz plkst 14, tad pati vēlreiz piezvanīšu.
Čujs saka, ka viņiem tās preces reāli nav. Plāns B un C un D ir, žēl tikai ka būs jātērē papildus laiks.

Tags:

Leave a comment


perkons
Dec. 19th, 2014 09:17 am

Saprotu, ka naivs mans jautājums, bet tomēr. Varbūt kādam Rīgas centrā ir kāds iekšpagalms, kur darba dienās pa dienu atrastos vieta vienam automobīlim? Ideāls variants būtu Elizabetes un Valdemāra ielas rajõns, bet var jau arī kādu kvartālu ar kājiņām pastaigāt.

2 comments - Leave a comment


martcore
Dec. 19th, 2014 08:42 am smējos

2 comments - Leave a comment

Back a Page