Journal    Friends    Archive    User Info    memories
  Tātad:: Jauns | FriendsofFriends | Visi |
Tēmturi:: kino | ēst |

mīlu gan


bozena
24. Sep 2018 23:16

Šis septembris ir tāds nemierīgs un trauksmains. Kurmis ar ģimeni trauksmaini rok maurā rakstu rakstus, projektē lūramcaurumus. Jāsāk vilkt katetes un hipotenūzas, varbūt tur kāda slepena simbolika, vēstījums kā apļi rudzulaukā. Ciema lielveikalā nopirku kurmim divus odekolonus Šiprs un divus odekolonus Saša. Salaistīju lupatiņas, sabāzu alās. Kurmim acīmredzami patīk, jo pa nakti parādījušies vēl divi lūramcaurumi. Arī kurminatoru uzstādīju, bet kurminātors varētu būt sabojājies, jo senāk pīkstēja un kurminēja ar noteiktiem intervāliem, tagad neganti sīc bez pārtraukuma.
Es pati arī esmu nemierīga. Gribas aizrakties līdzi kurmjiem, ar gājputniem lidot jau visi var gribēt. Gribu citu darbu, gribu citu visu ko. Revolucionāra situācija, Dakter! Atcerieties, kā tur bija? Augšas nevar, apakšas negrib pa vecam vai otrādi.
Jā, un kad tos lētos odekolonus pirku, kasierpuika drusku noskatījās, visu vasaru pirkām rumus un visu ko tādu, skaidri viņam tās nacionālās dzeršanas īpatnības redzamas, bet es arī paliku cieta un ne aci nepamirkšķināju, krāmēju savus šiprus un sašas sudraba saktām šķindot.

ir doma


eermaniitis
24. Sep 2018 23:02 ja es būtu saeimā

man štrunts par zeķēm zandalēs un par ko tur vēl cepās mūsdienu establišments - kokss sakārtots no kreisās uz labo nevis otrādi?

vārdu sakot man riebjas katoļi un pareizticīgie dēļ viņu kanibālisma izteiksmes, viņi kā aptrakuši vazā mirušu cilvēku atliekas un tad bučā un sūkā un ko vēl dara ar tām, fui!

vārdu sakot pienācis laiks latvijā aizliegt visādu cilvēku pirkstu sūkāšanu! - ok, moš ne visu, bet vismaz mirušu, ok?

un ja mirušu tad sūkāšanu, tirināšanu, raustīšanu un visādi citādi izdarīšanu - davai ka saliekam kopā un uz sārta un miers!

ir doma


oblica
24. Sep 2018 22:39 skola

Tikko pievienojos FB skolēnu vecāku grupai "Skolēnu mājas darbi". Jo, piem., dabaszinības 4.klasei ir sviests. Šovakar līdz 10iem pildījām. Piebesījāmies abas, beigās "ziedu kalendārā", kur katram gadalaikam jāpiezīmē zieds un jāuzraksta, tā nosaukums, pie ziemas uzrakstījām "ziemassvētku kaktuss" un BB uzzīmēja kaktusu, kurā iesprausta kaut kāda margrietiņa.

9 raksta - ir doma


f_g
24. Sep 2018 21:07 par kaķīšiem

Pušai garšo ķirbju sēklas.
Trišai garšo tvaicēta kukurūza.

Tags:

1 raksta - ir doma


krii
24. Sep 2018 20:55

Ja es būtu kristiete, ticamāk, ka es būtu katoliete, nevis protestante.

18 raksta - ir doma


virginia_rabbit
24. Sep 2018 20:11

man ir zīdainis geimeris

1 raksta - ir doma


sirdna
24. Sep 2018 19:31

Sāga par Lietavām turpinās, šī ir ceturtā daļa. Būs vēl piektā, ar to gan vajadzētu pietikt.

Tad lūk. Nupat izrādījās, ka Lietavu mājās mūs tur kāds viltīgi sapiņķerēts mezgls un māju saimnieks padodas.
... tālāk ... )
Uf, piekusu :) Nu, tad ar nākamo reizi pabeigšu, jā, tā vajadzētu sanākt.

1 raksta - ir doma


dooora
24. Sep 2018 18:42 ko mums nerādīs pī pī sī

Sīrijā, izrādās, bez teōristiem ir arī komedianti. Piemīlīgi, jāsaka.

septembris Damaskā

3 raksta - ir doma


martcore
24. Sep 2018 17:23

/vēršoties pie pāvesta/
atdodiet mums kardinālu ozoliņu!

5 raksta - ir doma


au
24. Sep 2018 16:15

upd.//

Depo un Spiriti ir pasaules atbilde kastu jautājumam!

ir doma


indulgence
24. Sep 2018 14:54 Ja jau visi, tad es arī…

Subjektīvs skatījums no malas (nekā no iekšpolitikas nejēdzu, jo diezgan apzināti dzīvoju savā psiholoģiskā komforta burbulī):

"Saskaņa" – pati populārākā partija, ja ticam aptaujām (un nav pamata neticēt). Jau 10 gadus pie varas Rīgā, un šo gadu laikā pilsētas infrastruktūra tā arī palikusi Rubika laika līmenī, neattīstās. Pasaulē dārgākā tilta, dažu pārbruģētas un pārasfaltētu ielu centrā, pāris bērnu rotaļlaukumu uzbūvēšana, kādu humora komiteju un urlu getogeimu finansēšana ir tikai tāda lakas kārta visai iepuvušajai serdei. Vienīgais, ko saskaņieši izveidojuši strukturēti, ir patiesi perfektā kukuļņemšanas/došanas sistēma – pat Bojārjuniora un Bērziņa laikā, kad arī čiepa tautudēli ko varēja, tāds vēriens pat sapņos nerādījās. Šajā jomā vismaz ir kārtība: katrs zina, kam jādod "ķepā" un cik jādod, lai tiktu pie domes pasūtījuma vai vispār saskaņotu kādu savu darbību. Rīgas Satiksme, Brīvosta, Rīgas Namu pārvaldnieks u.c. pašvaldības uzņēmumi, kas it kā strādā ar mīnusiem priekš budžeta, ir īsta zelta bedre paju turētājiem. Nu un Mr20% papildus biznesiņš – ātrie sms kredītu astoņkāja tīkls (taču te nevar pārmest: bizness ir naudas pelnīšana, nevis ētiska nodarbe, t.i. vienam var patikt, citam nē, bet pagaidām likumīgi). Kaut arī viņi pozicionē sevi kā sociāldemokrātus, ar sociālistu ideoloģiju tiem nav nekāda sakara, pareizāk, ideoloģijas vispār nav. T.i. manā skatījumā Saskaņa ir tikai rūpals, kurā apvienojušies ļaudis ar klasiski marksistisko "vilku" kapitālisma izpratni (kā nekā skolā to mācījušies) un dzīvo pagātnes ilūzijā par kaimiņos esošo Krieviju kā varenu lielvalsti (vismaz uz kartes, ja ne pēc IKP lomas pasaulē). Partijas kodols pelna naudu, dalās ar sīkajiem izpildītājiem, bet balso par viņiem tādi paši "sovoki" (kas nebūt nav tikai krievvalodīgie pensionāri, bet arī gados ne tik veci latvju tautu dēli un meitas, kam šis pasaules skatījums gluži vienkārši ar mātes pienu iezīsts un pašsaprotams). Tīri saimniecisks uzņēmums, no kā labums tikai viņiem pašiem, bet sabiedrībai nekāds. Saeimā esot, valsts politiku ietekmēs tik vien lai tuvinātos jau krietni noplukušajam "lācim" aiz Zilupes (maksimāli norobežojoties no "Grebenščikova/Troicka tipa" inteliģentajiem krieviem), un mazinātu Briseles ietekmi (kas ar savām prasībām pēc "caurspīdīguma" tikai traucē rūpalam), neko vairāk - visi centieni būs salikt savus cilvēkus ienesīgos krēslos.... )

Tags:

4 raksta - ir doma


virginia_rabbit
24. Sep 2018 14:30

pāvesta vizītes dienā mans bērns ar Punkta bērnu spēlē Ādamos un Ievās.
upd bet šajos personāžos viņus interesēja tikai kailums.
nu jau pārgāja pie evolūcijas un kosmosa robotiņiem.

1 raksta - ir doma


chimera
24. Sep 2018 13:30

zin kā atšķirt trve garīgi neveselu cilvēku no visiem šitiem "man skumji, jo atkal līst lietus"?

otrie internetos ievāc pai-pai, bet pirmos tauta vai nu totāli ignorē, vai arī komentē tiem ko uzbrūkošu, naidīgu, aizvainojošu. par spīti prezumpētai līdzjūtībai un empātijai, trakums atgrūž un atbaida.

nu un, protams, pirmie neposto ik dienas soctīklos "instrukcijas kā maniem draugiem izturēties pret depresīvu/aspergerisku/autistisku/smth mani"

3 raksta - ir doma


vistu_zaglis
24. Sep 2018 12:14

Ārā auksti, pretīgi, pūš, depresija, pārdomas par pasaules galu, vēlme sasildīties pie vulkāna izvirduma, kas noslaucīs visu civiliz... atvainojiet, aizsapņojos.

Parunāsim-ka pie šīs improvizētās brīvdienas par patīkamo.

Kur mēs visi varētu sestdien vakarā tā draudzīgi un kristīgi Rīgās iedzert?

Garastāvoklis:: Stop the cold!
Mūzika: Thievery Corporation / The Richest Man in Babylon

16 raksta - ir doma


rasbainieks
24. Sep 2018 12:17

es piemēram pāvesta brīvdienu atzīmēju ar kārtīgu 10+h darba dienu

11 raksta - ir doma


usne
24. Sep 2018 11:34

labs raudījums par vielu struktūru, garāmejot arī ūdens(leduss). kā resurs zinātnikāks par joku lapu cehs
http://lr1.lsm.lv/lv/raksts/zinamais-nezinamaja/zinatnieks-karlis-agris-gross-gan-saldejuma-gan-implantu-pamata-.a108649/

ir doma


au
24. Sep 2018 11:32

klau, kur dabū kastes, lai pārvāktos? vai vēl eksistē "aiziet aiz rimčika un izvelk no mistkastēm"? ja jā, tad kā/kur?
vai arī visi pērk depo un raksta smukiem burtiem virsū "peldbikses, porcelāns, tenisa raketes"?

17 raksta - ir doma


au
24. Sep 2018 11:20

man te tāda draudzeņu kliķe no maģistra laikiem, esam sešas, ļooooti atšķirīgas, bet turamies kopā jau desmit gadus. to piektdien nosvinējām ar viesnīcu, vakariņām un garum garām pļāpām. tajā naktī beidzās vasara, jo līdz četriem sēdējām uz terases vien kapučniekos, bet tad uzreiz gāziens, plus desmit un čuš.
tās bija deviņu stundu garas sarunas, pagulēt četras, un vēl brokastot gandrīz divas. ļoti patīkami ir šādi ārpusikdienas vakari, kas ir gan smieklīgi, gan saturīgi.

// vispār - nesteidzīgi brokastot ir katra cilvēka pamattiesība, es gribētu to iekļaut satversmē.

ir doma


virginia_rabbit
24. Sep 2018 11:12 par svarīgāko popmūzikā

vakar braucām pa Brasu, dungodami bērnu jūtūbes hītu "hello Johnny yes papa" (https://youtu.be/EA_fbT6oN2k), kad no krūmiem izstreipuļoja divi piedzērušies jaunie papucīši, dziedod "mama shark, tu tu tu ru tu tu" https://youtu.be/8ljHzljQrY8

ir doma


zum
24. Sep 2018 09:58

Vinjiem vajag, lai beernins izklaideejas un maatei nemaz nav jaapaliidz. Kad es izdzidreju, ka spredikjii pagaisnedeelj stulbaa bazniickundze vaavuloj par atraitni, kura dabuus jauku pieskatiitaaju, gandriiz apveemos.

ir doma

Back a Page