tas prasīja trīs gadus darba

Posted by [info]ingmars on 2019.09.20 at 14:03
Beidzot man tas izdodas.

https://www.youtube.com/watch?v=QUMStd9-mJQ

septembris

Posted by [info]inese_tk on 2019.09.20 at 10:37
Tags: ,
es te kādu mēnesi praktizēju intermittent fastingu. to klasisko 16:8 variantu, lai gan pārsvarā sanāk fastinga daļu pastiept par 1-2h garāku. ļoti patīk. ļauj citādāk paskatīties uz savām attiecībām ar ēdienu. fiziski arī patīkami - galva skaidrāka + uzlabojies miegs un miega ritms.

halal

Posted by [info]ingmars on 2019.09.19 at 22:08
Sēdēju kebabnīcā, ēdu jēra kebaba vīstokli, dzēru airanu, pēkšņi ienāca viens čalītis un teica, ka viņš esot musulmanis, pēc tam uzreiz sāka uzstājīgi jautāt, vai patiešām viss šeit esot halal, jo viņš jau esot bijis kebabnīcā pāri ielai, bet tur ne viss ir bijis halal.

Protams, es jau redzēju to kebabnīcu pāri ielai, uzreiz jau bija skaidrs, ka tā nav nekāda patiesa kebabnīca, tikai kaut kāds hipsteru sūds. Kad es esmu Maltā, es reizēm eju uz Millenium kebabnīcu Sliemā, kas skaitās laba, bet īstenībā man vairāk patīk Sofra kebabnīca pie Msidas baznīcas, kur arī biju šoreiz.

Jebkurā gadījumā tam čalītim parādīja halal sertifikātu, viņš pasūtīja, bet tomēr nevarēja nomierināties, atkal gāja teikt, ka viņš esot musulmanis, atkal prasīja, vai patiešām viss ir halal. Pēc tam sēdēja krēslā un knosijās. Man bija interesanti uz to skatīties, bet tad viņš paskatījās uz mani un droši vien pamanīja airanu, jo uzreiz pēc tam pieskrēja pie ledusskapja un paņēma arī sev vienu.

Ja jūs kādreiz esat Msidā, es jums arī iesaku aiziet uz Sofra kenabnīcu un pasūtīt sev jēra vīstokli un airanu.


Posted by [info]termostats in [info]pajautaa on 2019.09.19 at 19:00
Kuram cibiņam bija visai maz ierakstu (vismaz nedraugiem redzamu) un vienā no tiem bija gifs, kur divi sīkie dzer aliņus, fonā mirgo bākuginis un blakus ir paskaidrojošs teksts "eu bļa, musari brauc"? Vajag ASAP. Paldies!

Dārgākās tumbas pasaulē

Posted by [info]phz on 2019.09.19 at 16:42
Tags: ,
Atradu pagaidu failu katalogā dārgāko tumbu pasaulē attēlus. Nodomāju: «Kā radīti Cibas pukstam!»


Diemžēl neatceros cenas, bet savam pagaidu failu katalogam es uzticos.

Ziemas deguns

Posted by [info]sirena on 2019.09.19 at 15:05
Nesen ievēroju ka manam sunim palicis gaišāks degungals, nu jau pavisam rozā, un ļoti nobijos. Kapēc manam sunim deguns maina krāsu? Painternetēju un izrādās ka dažām šķirnēm ir ziemas deguns un satraukumam nav pamata. Bonusā tuvakos 10 gadus varēšu nekļūdīgi noteikt kas par gadalaiku paskatoties uz mīļo purnu.

Titty Caturday, Asian Edition

Posted by [info]phz on 2019.09.19 at 14:20
Tags: , , ,

Posted by [info]dienasgramata on 2019.09.19 at 12:55
nolēmu pievērsties seksisma analīzei latviešu šlāgermūzikas tekstos:

Ja meitenītes reiz par pistolītēm kļūtu,
Tad mēs, tad mēs tie šāvējiņi būtu,
Ar vien, ar vien, līdz agrai rīta stundai,
Ar vien, ar vien, līdz rīta gaisma aust.

(saglabāta oriģināla rakstība)

Septembris

Posted by [info]inese_tk on 2019.09.19 at 11:11
garīgais: Jāceļas augšā
Tags:
Jelgava 94 ir okej. Man vienīgi tā ne visai tas pieaugušā Joņeva tēls. Nē nu nekas jau tāds ļoti briesmīgs, bet varbūt par daudz? Ai, es nezinu.

Posted by [info]chimera on 2019.09.19 at 11:06
vakar, no jelgava 94 braucot:

-nu, neuznāca nostalģija pēc jaunības?
-hujuški! mana jaunība brauc ar mani vienā autiņā! pašam vēl nav apnicis?

(lēta koķetērija, zinu)

life is life nanānānana

Posted by [info]tvarj on 2019.09.19 at 02:32
biju uz Jelgava94 pirmizrādi un, lai gan attiecīgajā laika posmā man ir vien 10 gadi, tomēr nedaudz jau es varēju releitot ar filmā attēloto. Vismaz nostaļģiju nedaudz
man uzdzina (es uz filmu gāju nevis bargi vērtēt, bet priecīgi izbaudīt ekrānā notiekošo).

Tomēr dzīve ir dzīve, ir dzīve, ilgi nostaļģēt es nedabūju, jo ap pus1iem Lūcija sāka vemt un, kaut gan nu ir piemigusi, joprojām uzmostas un rīstās.

Posted by [info]rkktzd on 2019.09.18 at 23:44
Man patika Jelgava94. Muzona vietas es būtu salicis citādāk (kā tas sākumā bija iecerēts), bet kopējais rezultāts, man liekas ļoti foršs

Posted by [info]chimera on 2019.09.18 at 22:19
Nav nekā slikta, ko teikt par Jelgava 94. Nekā diži laba arī ne. Sen nebiju redzējusi tik daudz tīņu vienuviet. Un smēķējošus tīņus Stockmann tunelī. Diez kā viņi mūsdienās tiek pie cigaretēm? Tas nav retorisks jautājums

braukšanas instruktors

Posted by [info]zivs in [info]pajautaa on 2019.09.18 at 18:28
Vai kāds padalītos ar sakarīga braukšanas instruktora kontaktiem?
Vajag sarunāt neformālu braukšanas izmēģinājumu.
Paldies!

Posted by [info]dienasgramata on 2019.09.18 at 14:26
DELFI. Nacionālā botāniskā dārza vēsturē pirmo reizi uzziedējusi ziloņkājas juka

Posted by [info]martcore on 2019.09.18 at 14:09
nosk. kill bill vol1&2, kā arī džārmuša filmu par miroņiem

protams

Posted by [info]ingmars on 2019.09.18 at 12:51
Protams, ka es gribētu dzīvot un strādāt Bagdādē.

Posted by [info]khosmos in [info]darbs on 2019.09.18 at 11:57
Labdien!

Meklēju veidu kā piepelnīties. Varu piedāvāt angļu - latviešu, latviešu - angļu tulkojumus (neņemt vērā tekstu par kratomu - to es rakstīju naktī no telefona). Esmu tulkojusi, piemēram, "Elektropunkta" pakalpojumu katalogu/cenrādi. No SDI piedāvātajiem seriāliem man patika "Science of Stupid" (fizikas likumi). Starp citu, protu arī uzlabot atzīmes vidusskolas līmeņa fizikā, izpildot tieši Tavus mājasdarbus! Principā protu gandrīz jebko, dzīves pieredze man ir milzīgi zvērīga.
Ko es nepanesu? Kliegšanu, vardarbību, nevajadzīgu troksni, ņirgāšanos, ievārījuma liešanu krosenēs un tamlīdzīgi. Atrodos Koknesē, tāpēc piedāvājumam (ja nav runa par darbu no mājām) jābūt nopietnam, piemēram, ja grasies maksāt 10 eiro par zeķu šķirošanu pa pāriem, tev jāzina, ka brauciena izmaksas vien jau būs sākot no 10 eiro, tātad diez vai piekritīšu.

Posted by [info]chimera on 2019.09.18 at 11:40
visi pasaules tizleņi, savienojieties!

https://peldet.lv/atklata-peldesanas-stunda-macies-peldet/

Posted by [info]dienasgramata on 2019.09.18 at 09:38
DELFI. Septiņi pašlaik aktuālākie stila mīti: Nedrīkst jaukt kopā dažādus metālus. (...) Taču šobrīd dažādu metālu miksēšana ir atslēga, kā atsvaidzināt savu tēlu. (...) Taču nepārspīlē – vienmēr paturi prātā teicienu "kas par daudz, tas par skādi" un pieturies pie divu metālu miksa.

Posted by [info]dienasgramata on 2019.09.18 at 09:35
DELFI. Ārējais izskats neapšaubāmi ir pirmais, pēc kā citi par mums izdara spriedumus. Piemēram, pēc manikīra, iespējams, var spriest par cilvēka nodarbošanos vai tīrību. Savukārt apģērbs un stils apzināti vai neapzināti atklāj kādu mūsu personības šķautni. Un ir tādas dāmas, kas par savu ārieni rūpējas īpaši, un lai nesabojātu pirmo iespaidu, tic dažādiem ar modi un stilu saistītiem mītiem.

fjodors mani dara traku

Posted by [info]kants on 2019.09.17 at 20:08
Tags: ,
Klausos, tātad, Dostojevska Velnus audio grāmatā, un ko? – runāju arvien vairāk ar bēbi krieviski. Un kā vēl krieviski – vot tā – pa Dostojevski, ar visām šīm 19. gs 2. puses izteiksmēs formām, ar šiem atkārtojumiem, demininutīviņiem, šīm u z s v ē r t a j ā m i n t o n ā c i jā m.
Šon sapratu, ka aizdomīgā trakuma pieskaņa nav velta – ierunāts audiogrāmatā, Dostojevskis skan ļoti tuvu tam, kā balsis galvā – vismaz kā tās apraksta viņa godība Šrēbers un psihiatri – tas uzstājīgums, tie atkārtojumi, tas personiskums, un tas nerimstošais enkurojums socialitātē.
Daļa, protams, norakstāma uz vēstījuma formu – pirmās personas “hronista” G. liecinājums, visulaiku gramatikā saglabājot (viņa) subjekt-ivitāti. Bet patiesais spiediens ir no tā, ko balsis saka. Kādam varbūt ir radies iespaids, ka Dostojevskis varētu būtu psiholoģisks? Ne sūda! Vismaz Velni, pirmās nodaļas – tas ir totāli sociāls romāns. Ne tikai varoņu rīcības, bet arī jūtas – tas viss ir stingri determinēts nemainīgajā tā laika Krievijas, kur sociālā mobilitāte bija ja nu vienīgi intelektuāla , provinces (kur vēl mazāk vaļību) dzelžainajos rāmjos. Tas, ko viņi runā, kā viņi runā – tur nav citas patības, kā šīs lomas un statusa spēles. Tāpēc arī, piemēram, tas bezmērķīgais liberālisms – jo tā ir pozīcija, nevis ideja. Tāpēc tik skandalozs ir Nikolajs – jo to lauž.

jaunais popmūzikas

Posted by [info]ingmars on 2019.09.17 at 19:05
Slayyyter - Slayyyter (2019)

Jāsamiksē

Posted by [info]phz on 2019.09.17 at 18:52
klausos:: Marsheaux - The Beginning Of The End
Tags: ,
https://www.youtube.com/watch?v=ZC6OF00YdLk
https://www.youtube.com/watch?v=1Nfc4oiJREE

apokalipses jātnieki

Posted by [info]juuuda on 2019.09.17 at 13:38
ienāk iespaidīga izmēra policists, tas, kurš pie mums reizi mēnesī pērk preperu scēnas žurnālīti, kas apgaismo par jaunākajām tehniskajām tendencēm apokalipses sagaidīšanā un štābiņa spēlēšanā. ierauga, ka žurnālam viens stūris neeeedaudz aizlocījies. nē, tad šito neņemšot, noliek atpakaļ plauktā un paņem citu eksemplāru.

Posted by [info]10m_zem_uudens on 2019.09.17 at 11:40
Tags: ,
islandieši un filmu mūzika again: Hildur Guðnadóttir Lands Emmy For “Chernobyl” Score

rants

Posted by [info]tvarj on 2019.09.17 at 14:12
kā jau tas manā dzīvē ierasts - pienāca rudens, sākās skola un es jau atkal secināju, ka viss, kas Lūc bija derējis pirms 2 mēnešiem nupat vairs nav uzstīvējams mugurā.

(es, starp citu, vairs šo nevaru izturēt. oficiāli paziņoju)

legingi neder, svārki neder, kleitas zem skolas vestes izskatās tizli, zeķubikses "mēs" nemīlam, bikses nevalkājam. vienīgi krekliņi, tos man maman Dobeles labājā humpī ir sapirkusi veselu čupu (lai arī daļa arī vairs neder)

tad nu es nupat pavadīju neauglīgas 2h pa vienu no Rīgas lielveikaliem ar domu, ka es sapirkšos vismaz basic lietas - svārkus un legingus. ha! HA!

Lūcijas garums ir jau 140,5cm, tātad ir tās drēbes, kas jau ir 140 cm viņai vairs neder (ir krietni par šauru). 140-146 cm izmērs vispār pēc hāunema (ņemsim kā vidējo) ir uz 11-13 gadu vecām meitenēm.

11-13 gadus vecas meitenes pēc hāunema un tam līdzīgo uzņēmumu domām šobrīd nēsā 90-to gadu stila kroptopus, trenuškas un hūdijus pretīgi dzeltenās, sarkanās un melnās krāsās. viss. VISS BĻE! nevienu normālu svārku, viss no tilla, par legingiem es vairs nesapņoju, tikai skinny džinsi, kuros L no rītiem gan jau raudādama mēģinātu iespīlēties vai trenūzenes ar svītrām sānos.

NĒ, MAN NEVAJAG PADOMUS, KUR IET IEPIRKTIES.

gan jau es kaut ko normālu atradīšu.

es labprāt atļautos L pirkt drēbes pie dārgajām firmām un zerowaste sustainable everything, bet pie šiem augšanas ātrumiem es nudien to nevaru atļauties.

Titty Tuesday, Party Hard Edition

Posted by [info]phz on 2019.09.17 at 12:53
Tags: ,

Posted by [info]ttp on 2019.09.17 at 10:30
Vienmēr fascinē, kā My neighbor Totoro (1988) spēj ievilkt bērnus savā pasaulē.

Gāzes meistars

Posted by [info]begemots in [info]pajautaa on 2019.09.17 at 10:18
Vai kādam gadījumā nav kāds sakarīgs gāzes apkures katlu meistars, ko varētu ieteikt?

Pirms sezonas vajag profilaksi + jau zināms, ka vajadzētu šo to nomainīt.

dejo

Posted by [info]ingmars on 2019.09.16 at 19:57
Rūdis jau dejo.

Posted by [info]chimera on 2019.09.16 at 18:49
Tags:
the dead don't die (2019) - it kā brīžiem kjūt, bet ļ. labi vien ir, ka negājām uz kino

dead

Posted by [info]ingmars on 2019.09.16 at 14:21
Es vakar ēdu citrusaugļus un arbūzus un tagad esmu miris.

Posted by [info]martcore on 2019.09.16 at 11:26
rudens ir tad, kad visu vasaru guli naktī ar atvērtu balkonu, bet pienāk diena, kad kļūst nepieciešams aizvērt šīs bīstamās balkona durvis

Posted by [info]chimera on 2019.09.16 at 11:00
kā tas nakas, ka iecienītais šovs par latvisko dzīvesziņu vēl īsti nav sācies, bet jau pārspējis visus krindžīguma rekordus?

ļ. interesē, kāpēc tik daudz heita saņem ilmārs? kāpēc džeku, kurš tik vien kā neizskatās nodzēries un pēc žēlojama nabadziņa, un nedzīvo pussabrukušā šķūnī, jāsauc par babņiku, maukuri un citos sliktos vārdos? un cik gan daudz laika babņiskoties varētu būt cilvēkam, kurš vada saimniecību un viens pats audzina bērnus? jo īpaši, ja cilvēks izskatās pēc tāda, kurš respektē režīmu un paša pieņemtos lēmumus - beibes noskatītas, jāiet gulēt pirms pusnakts un jāignorē trakās bābas, kas turpina lauzties numuriņa durvīs.

ar to, ka tik daudziem (daudzām!), šķiet, simpatizē vitālijs, kurš ne tikai nokavē līgavu skati par vairākām stundām un atbrauc, smirdošs pēc peregara, bet arī mānās, uzdodot svešu saimniecību par savējo. mindblowing.

jānis savu armani t-kreklu laikam valkās visu sezonu.

Posted by [info]martcore on 2019.09.15 at 23:24
plus ačīvments - tagad oficiāli esmu noskatījies visas deviņas the office sezonas, kā arī papildmateriālus, vēl viens gigaseriāls manā kontā
kad septiņdesmit gados skatīšos kolumbiešu huanitas mīlas noslēpumu 1286.sēriju par to varēšu padomāt
beigās tas, protams, ir vairāk sirdslauzoši, nekā jautri, toties ir lieliska toda pekera benefice, bez kuras es atteiktos turpināt
#jimlovespamforever

Posted by [info]martcore on 2019.09.15 at 22:54
vēl par datorspēlēm
dota underlords pēc 25-ā proto pass līmeņa sasniegšanas man kaut kā nedaudz pazuda motivācija par kaut ko īpaši cīnīties
es varu mēģināt davilkties līdz big boss līmenim, respektīvi, tur zaudēt nav ko, un principā plānu darīt kaut ko citu - nav tāpat, taču es spēlēju laika trūkuma dēļ underlords tik maz, ka kompetatīvajā segmentā mani pārbrauc spēlētāji, kuri vienkārši vairāk spēlē, līdz ar to vairāk kaut ko saprot, un viņu idejas ir labākas, tas ir acīmredzami
vai nu tu spēlē reāli daudz, vai arī ķert tur nav ko
tāpēc es laikam palēnām sākšu gaidīt pirmās sezonas sākumu

Posted by [info]martcore on 2019.09.15 at 21:42
tāpat augsti rekomendēju svaigāko dm videopodkāstu, tur jūs daudz ko jaunu uzzināsiet, pat to, ko nekad negribējāt uzzināt 

Posted by [info]jim on 2019.09.15 at 21:35
"do you ever just crave to someone’s presence, like you would literally be happy sitting next to them in silence and appreciating their existence"

Posted by [info]martcore on 2019.09.15 at 21:14
jāatzīst, ka wowā es no undeadu warlocka atteicos, jo noskaidrojās, ka tur viņu sāk tā neslikti bliezt ar maģiju
tā nav konkrēti paša warlocka problēma, es vienkārši cenšos ar daudz ko tur eksperimentēt - un tieši tur , mūsu mājās, karoče, kapos atšķirībā no citiem ciematiem ir mobi, kas diezgan letāli ar to nodarbojas, un tas ir ļoti nepatīkami
piedevām jāspiež diezgan daudz pogas, jo jākontrolē izsauktā radība
ne tas, ka tas radītu īpašu diskomfortu, bet vismaz sākumā gribas paspēlēt vienkāršāk

tāpēc pārgāju uz orku šamani
šamanis ir kolosāls
arī līdz totēmam, es droši varu atvērt ar kāju durvis jebkurā agrīnajā dandžā, ar vienu roku metu hīlus ciešanām pakļautajiem orku biedriem (kuri man pašam nav vajadzīgi!! šamanis reāli nedegradē hp ziņā, atšķirībā no mūsu teorētiski daudz muskuļotākajiem biedriem), ar otu feijerverkus. pēc totēma man laikam vajag vairs tikai kaut kādu aoe vai masu kontroli, un šamanim viss arsenāls būs superlietderīgs gan solo, gan reidos.

Posted by [info]sickboy on 2034.09.15 at 18:24
Irka iedeva metadonu. Tagad sāk iecepīt.

Posted by [info]chimera on 2019.09.15 at 08:59
Toties šodien kādā no Vecrīgas katoļu baznīcām norisināsies nozīmīgākie Keralas indiešu kalendāra svētki. You go, katoļi!

Posted by [info]sickboy on 2034.09.15 at 03:29
Js alžīriešiem ir nacionālā identitāte, viņi ir priecīgi; ja japāņiem ir nacionālā identitāte, viņi ir priecīgi. Ja francūžiem vai zviedriem ir nacionālā identitāte, viņi paliek bēdīgi. Jo lielie onkuļi (globālisti) neatļāva, ka šīm tautām varētu būt nacionālā identitāte. Jādara kā liek lielie onkuļi!

Posted by [info]sickboy on 2034.09.14 at 20:48
Ļoti jauki, ka te ir vakariņas, kuras man nahuj nav vajadzīgas, un es varu vienkārši dzert vīnu un raudzīties tālumā uz Francijas ciematu gaismiņām un klausīties Velvet Acid Christ.

Posted by [info]sickboy on 2034.09.14 at 19:20
"Man nepatīk, ka francūži klausās arābu mūziku" - šo es nejauši atklāju pusalžīrietei.

šņabi un ziemu lūdzu

Posted by [info]ttp on 2019.09.14 at 15:00

charakters

Posted by [info]kants on 2019.09.14 at 11:54
Tags:
tik atbaidoši dostojevska tēli, tādā īpašā, sīkmanīgi zemiskā pretīgumā - klausos un visu laiku bail sevi tur ieraudzīt

Posted by [info]martcore on 2019.09.14 at 10:34
kādus gadus divdemit man nebija lietussarga, un es nesapratu, kāpēc man tas vispār ir vajadzīgs
tagad man ir lietussargs, pat nezinu, vai es to nopirku aiz mīlestības pret franču kino vai arī pālī nopizģīju radisonā
vispār nulle atmiņas par savu melno lietussargu

Posted by [info]martcore on 2019.09.14 at 09:38
dievinu, ka kimas gordones pirmais jaunā albuma singls ir radio nabas ārzemju mūzikas topa piektajā vietā
es arī otro daudzkārt noklausījos, man liekas, ka plate būs atombumba
varbūt ne tik ļoti, kā neita faiersteina rekords, par kuru neviens mūzikas izdevums nespēj kaut ko jēdzīgu pateikt
es lasu, viņi pilnīgu bullšitu raksta
varētu kādreiz pats uzrakstīt smagi kulturoloģisku rakstu par to, bet es esmu slinks un pārsvarā aizņemts ar citām lietām
tāpēc rakstiet paši un klausieties kimu, tipiniet, pīlēni, līdzi mammai

Posted by [info]teja in [info]pajautaa on 2019.09.14 at 07:34
lūdzu iesakiet labu fizioterapeitu, kurš specializējas uz ceļgala traumām un *sarunājas* ar cilvēkiem, der arī tie, kas strādā ar post-fizio metodēm (osteopātija, kinezioloģija).

Previous 50