LiveJournal for ублюдок.

View:Par lietotāju.
View:Draugi raksta.
View:Kalendāra skats.
View:Izlase.
You're looking at 40 entries, after skipping 40 newer ones. Missed some entries? Then simply jump back 40 entries or forward 40 entries.

Sunday, September 6th, 2015

Doma:Par naudiņu
Pulkstens:20:58
Es varbūt esmu idejōts, kam rūp klients un kas bez kurnēšanas izdara papildus darbiņus, ja tādi rodās. Varbūt nemāku pareizi juristus piesaistīt vai vienkārši uzlikt mīksto un papildus paprasīt naudiņu. Kad skatos visas šīs sāgas par sadārdzinājumiem un ņemtni, kura tur tilta, šosejas, muzeja vai dīķa sakarā - man tā shēma ir skaidra kā 2 + 2. Visiem tik patīk gudri dirst, piesaukt juristus un tiesisko paļāvābu un uzspekulēt uz "a ļa sadārdzinājumu". Ja būtu normāls uzņēmējs, būtu startējis ar normālu cenu (ar ko protams zaudētu), izdarītu darbu un iztiktu bez visām šarādēm. Bet nē, viņiem nospļauties par klientu, par nodokļu maksātāju naudu un visu pārējo. Juristiņi pierādīs, ka sadārdzinājums ir objektīvs un visiem viss pohuj. Kā Rēzeknē, kur tagad no pilsētas budžeta vajadzēs papildus 2 mio atpogāt.


Būtu mana teikšana es viņus visus, sākot no skoņķika, beidzot ar kaut kādu lnk industries, visus, visus vienkārši nošautu. Kāpēc? Viņi nav uzņēmēji vai celtnieki. Viņi ir klasiski pidari. Un par savu tirdziņu es atbildu.

Tas tā, de fakto par gudronu dīķi skatoties. Un tiem gavnojediem vēl nepietrūka kauna ar laņģiku 70k vērtībā uz objektu atbraukt. Pie sienas pidaru.
3 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Thursday, August 27th, 2015

Doma:Par smerdeļiem V
Pulkstens:08:48
Jo vēlāk viņš mums atskaitīs naudu, jo tālāk savās izklaidēs būšu aizgājis. Tātad mazā mēsla emocionālajam reiderismam man vajag veikt pāris tehniskas dabas priekšdarbus. Tātad, ja Jūsu lokā ir kāds, kas kaut ko no viņa nav dabūjis, lūdzu nosūtiet viņam šo saitīti.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1AcHjG8g3ch4B93mzCd3zGKX3HulTKcXG3_Ek8XwdPMc/edit?userstoinvite=lasma.niparte@gmail.com&actionButton=1#gid=1398526649

Darīsim tā. Ja Jānis Grandāns , kas it kā vada SIA"GrandPR" Jums neko parādā nav, uz saitītes spiest nevajag, man acess reqvestus sūtīt nevajag un likt man spaidīt podziņas arī nevajag. Pagaidām ziņkārīgām actiņām tur nav ko redzēt. Man vajag, lai tiešām tie, kam kaut kas ir noblēdīts tur ieiet un to ieraksta, lai visi prasītāji man būtu vienuviet.

Paldies
11 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Tuesday, August 25th, 2015

Doma:Par smerdeļiem IV
Pulkstens:21:17
http://tvplay.skaties.lv/parraides/bez-tabu/647874?autostart=true

no 22 minūtes
3 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Monday, August 24th, 2015

Doma:Par smerdeļiem II
Pulkstens:09:28
Jānis Grandāns ( https://www.facebook.com/janisgrands?fref=ts ) no http://reklamariga.mozello.lv/ neceļ telefonu. Vai tik nav noticis kas slikts?

Ja kāds viņu pazīst un ir kontaktā, pavēstiet lūdzu, lai piezvana uz Jūrmalas Mežaparkiem, Mārtiņam vai Kasparam.
11 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Tuesday, August 18th, 2015

Doma:Par grāmatām
Pulkstens:13:36
Sveiki, tas var izlikties dīvaini, bet man vajag divas grāmatas ANGĻU valodā. Grāmatas, tādas kas ir izdotas, vākos, ne elektronisks word teksts.

Nikolo Makjavelli - Valdnieks
Tsun Zu - Kara māksla


Kur Latvijā es šīs grāmatas varu iegādāties?
7 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Tuesday, August 4th, 2015

Doma:Par Dieva Putniņiem
Pulkstens:13:32
jeb „Deutche Parasiten”, kā savulaik pārpalikušie vācieši saukāja tos latviešus, kas atradās bēgļu nometnēs Vācijā. Vai viņi tur devās labprātīgi, nu tā ķip, aizlaidīsim ka atvaļinājumā ar All Inclusive pakotni? Ja mans vēstures zināšanas mani neviļ, tad tie, daļa no kuriem šodien skaita tautasdziesmas vasras nometnē „Garezers”, MI, USA, devās turp bēgot no kara.

Mēs jau esam paspējuši izvemstīties par „amīšu letiņiem”, vainojot viņus gļēvulīgā mukšanā, kaut patiesībā mums visticamāk skauda, ka viņi varēja dzert kokakōlu jau 1953 gadā, kamēr mēs tikai 1991. Un ja šiem cilvēkiem patvērumā būtu atteikuši gluži tā pat kā grasāmies atteikt mēs, tad nevienam šeit nebūtu bijis amērikas onkuļu un tantu, kuri saulainajā 93 gadā sūtīja paciņās Levis džinsus, juicī fruit kožļenes un rotaļlietās noslēptus dolārīšus. Visi būtu atņirgušies pie polārajiem lāčiem un mūsu šodien būtu vēl mazāk. Izcili cietpaurīgajiem robežu sargātājiem vēlos atgādināt, ka tā pati tik mīļotā Vaira Vīķe ir no tās pašas „šlakas” un Latvijas Lepnuma vietā otrādākajā scenārijā varēja sanākt mēreni nodzērusies tante Omskas apgabalā.
Tas tā par mūsu pašu parādiem runājot.

Tagad par to kas jādod. Kā jau urrāpatriotiskas bildes māca – daudzi tūkstoši ir devušies ekonōmiskā bēgļa gaitās uz miglaino Elbionu un piedevām pabalsts ta maziņš! Neliegšos, jā sūdīgi, nevar dusēt zem siltās valsts pabalsta segas, darba nav, ziemas ir aukstas, savukārt vasarās kož dundurs. Un ja bēguļojošais moris ir tik liels parazīts kā tiek mālēts, viņš no šejienes aizmuks gluži tā pat kā no Amīna vai Mugabes (paldies mīļam Dieviņam, tie abi jau ir beigti) . Mūsu mīļotā valsts ir darījusi visu, lai godā tiktu celts darba tikums – noliekot pilnīgā bezizejā tos kam darbiņa nav. Tā kā par to bēgļu uzkavēšanos šeiten es nebūtu tik pārliecināts, jo ja spēja iznīdēt sīkstos traktoristus no Latgales, tad tādu mori mūsu sociālā sistēma paspēs nomiegt vēl pirms viņš būs paspējis nolaist savu rīta pirdienu. Pēc gada gan jau ka liela daļa no nelaimīgajiem prasīsies atpakaļ, savukārt palicēji gaidot uz pestīšanu apvienosies sektā un izveiks rituālo suicīdu. Tā kā par moriem šeit es uztrauktos vismazāk.

Mani vairāk skumdina moris TUR, melnajā kontinentā. Vislielākie bļāvēji manuprāt ir tie, kuri tālāk par Garjūņu tirgu Lietuvā nav tikuši, pasaules redzējumu iegūst tikai no latviski rakstošajiem/runājošajiem medijiem un vienīgais kas viņus satrauc ir Mamutu dienas rimčikā. Un geji. Un mori. Un Ušakovs. Un Āboltiņa. Un vai ciema bodē Apinītis pievests. Tiem nabagiem (moriem) , tur klājās diezgan sūdīgi, ja „sūdīgi” būtu vispār pieņemams apzīmējums. Cik man ir gadījies būt tajgalā (nejaukt ar Ēģipti, kas it kā kontinentam piederoša, patiesībā ir pavisam cita opera) , tad mellie ir jauki ļaudis. Jauki, bet lielais vairums ir „tehniski stulbs”. Viņi nav ļauni, nenovīdīgi vai kā savādāk slikti. Drīzāk naivi, kuri it kā gribētu, bet nekādīgi netiek līdz tai demokrātijai un lielākā daļa tur priecājās par diktatoru, ja tas viņus nešauj nost, bet ļauj dzīvot mierā. Sliktāk klājās tiem, kam kādas dabas bagātības uziet, tad tur uzreiz sākās krūmu revolūcija, lauka komandieri un elle iet vaļā. Ja viņi nebūtu „tehniski stulbi”, tad atsevišķiem oportūnistiem nerastos iespēja tikt pie varas un radīt tādus apstākļus, ka parastajam cilvēkam jāmūk prom. Tā kā tā, joprojām uzskatu ka verdzība pagaidām ir labākais kas ar šo kontinentu ir noticis, jo tā saujiņa kura attapās brīvajā amērikā atnesa mums cāļu spārniņus, džezu, Tūpacu un Obamu, kas nav maz. Bez verdzības nekas tāds nebūtu iedomājams, jo kā parādīja eksperiments ar Libēriju, moris vēl valstij nav gatavs.

Ja domājam ģeopolitiskās kategorijās, tad bēgļu straumes var apturēt tikai un vienīgi 90% valstisko veidojumu iznīdēšana kontinentā, mūsu sabiedrības uzbūves modeļa uzspiešana un varbūt tad, pēc gadiem desmit mēs bēgsim no Āboltiņas uz tagadējo Ugandas teritoriju. Diemžēl bez asiņaina , visaptveroša kara tas nav iespējams, tā kā mēs visi pēc noklusējuma esam pret iejaukšanos citu valstu iekšējās lietās, 12 mazi nēģerēni tiks mocīti savās mītnes zemēs un seši no tiem mēģinās mukt pie mums.


https://www.youtube.com/watch?v=_bdOTUocn5w
8 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Doma:Par pulksteņiem
Pulkstens:10:00
Sabozies par "radošajiem" ieslīdēju feisītī galvu pavēdināt. Savukārt tur visādi dīvānu revolucionāri un kaktu liberāļi izgaismo netikļus gan Dievzemītē, gan aiz tās robežām.

Te rekur Ģimkam piepisušies:
https://navalny.com/p/4379/

Kaut kad atpakaļ tādus pašus pētījumus par mūsu sabiedrības ziedu veica Lato Lapsa.

A kur ir teikts, ka tie pulksteņmīļi dzīvo virs savām iespējām un korumpējas pa kreisi un pa labi? Moš viņi kā lielākā daļa LV vanabiju bliež pa aliekspressu, jebaju vai pat "autorizētajiem firmas veikaliem" ?

http://www.swiss-clock.me/other-brands/richard-mille.html
1 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Monday, July 27th, 2015

Doma:Par to kā Jezups no pāķiem Kalnciema tirdziņā podus gāza
Pulkstens:17:07
Tā, nominālā darbadiena ir pagājusi, bet es tā arī nesapratu, kas par kādām jautrībām ir notikušas [info]rasbainieks bekjārdpārtijā. Es ritīgi pavelkos uz visādu sūdu un ja zinu, ka ir bijis labais cundurs un man par to neviens nestāsta, neesmu dzīvs.

Kā arī apzinos, ka tas uz mani nemaz ar neattiecas un no [info]rasbainieks kompaškas esmu tikpat tāls kā nojebkā cita daiļā, bet tā gribas dzirdēt stāstu par sviestiem.


Nu patenkojiet, plīzzz.

Un par kaķu žorgāšanu ar. Kurš ko un kādā veidā.
19 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Thursday, July 16th, 2015

Doma:Par
Pulkstens:19:47
Dzīve kā teātris
2 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Tuesday, July 14th, 2015

Doma:Par Liepājas pedofīliem
Pulkstens:14:21
200 stundu darba un 1120 eur... tas ir sods par bērna izmantošanu. 1120 eur ir cietušajai izmaksātā "kompensācija".

https://www.youtube.com/watch?v=ZyeYp666p9U
21 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Wednesday, June 10th, 2015

Doma:Par living speisu
Pulkstens:19:32
Šis būtu tā kā tāds "fōkusa" grupas "pētījums". Karoč tā, lasīju gļancavajos žurnāļos, ka nu jau labu laiku ir tāds trends - dzīvot dzīvošanai nepiemērotās vietās un un iztaisīties tā, it kā tas būtu nenormāli kruti. Nu tur fabrikā, dzirnavās, raķešu šahtās vai jūras konteineros. Tikai nosauc! Tad nu lūk, mums ir sarga būda. Samērījām - 42 kvadrātmetri. Mūra. Viņa vēl novietota tā, ka sanāk savs zālieniņš, ja ir luste - var ieriktēt dobi un tā. Bet tā joprojām ir SARGA BŪDA pie industriālas teritorijas vārtiem.

Visu tur izšņakarējuši un izfantazējušies nonācām pie slēdziena, ka par zināmām naudām, ņemot vērā to ka mums ir savi meistari, darbagaldi un kunsts, varam šo celtni pārvērst par nereāli krutu studio, studio, ne vienistabas, dzīvokli, vitrīnlogiem uz teritorijas neapdzīvoto pusi un terasi. Visas komunikācija, apkure protams ka arī. Tādam mazam sūdam apdarē var arī dārgāku materiālu iebliezt un tā.

BET , tā joprojām paliek sarga būda industriālā teritorijā.

Dienas ritms ir sekojošs - ap 7:30 sāk kursēt fūres, nu labi, varbūt 2x nedēļā pagaidām. Ap astoņiem sāk krauties virsū montāžas flote. Nu līdz kaut kādiem 11iem iet ņigu ņegu. Tad iestājās nosacīts klusums. Šancē cehi, bet visi cilvēki atrodās cehos, nevis vazājās gar sargabūdu. Ap pieciem visi izgaist, jo ir iemanījušies tā, ja noteiktais darbalaks beidzās piecos, tad piecos jau ir pārģērbies, muti nomazgājis un gatavs uz iešanu, nevis tikai sāk pārģērbties vai muti mazgāt.

Ap septiņiem astoņiem atgriežās montāža. Nu tas tā pa mierīgo, atbrauc, sadzen boksos mašīnas un iet mājās. Vakarā vispār neviena. Ja nu vienīgi autoservisā Rencīts skrubināsies, bet viņš ir nekaitīgs un tā teikt - meistars pa rokai.

Nu lūk mana radošā inteliģence, kura fano par visu netradicionālo. Vai tādā, kruti, pēc labākajiem Deko žurnāla tradīcijām izremontētā SARGA BŪDĀ Jūs dzīvotu par teiksim 350 eiriķiem, vai Jūsuprāt kāds dzīvotu? Ā, nu jā, protams ka visi pārējie ss.lv sludinājuma pričendāļi - veikals 10 min, Slokas stacija 10 min, IKI, MEGO 10 min, jūra 20 min. Laiki noteikti kājāmgājējam, ar mašīnu viss 2-3 min iedarbināšanu ieskaitot.
25 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Tuesday, June 9th, 2015

Doma:Par ēnas stūru apkarošanu
Pulkstens:11:28
Atgādinām, ka š.g. 1. augustā stāsies spēkā Publisko iepirkumu likuma labojumi:
• Pretendentam iepirkuma izsludināšanas dienā nedrīkstēs būt nodokļu parādaMēs tagad domājam kā šo risināt, bet piemēram tāds Jēcis, kurš sava pagasta apkaimē iepirkuma rezultātā liek bruģi pie kultūras nama un baznīcas var droši izslēgt gaismu un stāties dižbūvnieka dienestā, kurš protams to nabagu izdrāzīs pa deviņiem mēmiem un atšķirībā no pagasta pārvaldes vēl piedevām nesamaksās.
17 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Friday, June 5th, 2015

Doma:Par piektdienu
Pulkstens:11:10
Neskatoties uz žirgto noskaņojumu šodien neko negribās. Gribās jau protams daudz ko, bet tas nekādā mērā nav saistīts ar darbu, kura lietas ir tās ko tik ļoti netīkās. Aizbraucu pasērst pie jūras ar narvesen kafiju. Nepārgāja, joprojām neko negribās. Varbūt uz pusdienām izmēģināt jauno atpūtas vietu ar galdiņiem pie upes?
Varbūt tu ko ierakstīsi?

Doma:Par izgulēšanos
Pulkstens:09:07
Vakar ielīdu gultā ap desmitiem, uzstellēju pagājušās nedēļas kiseļevu ķubikā un laimīgs aizmigu. Dikti labi izgulējos, bet pirms izdzišanas tomēr pirmo sižetu no šā investigatīvās žurnālistikas šedevra tomēr paspēju noskatīties.

Karoče tā, FIFA korupcijas skandāls un činavnieku aizturēšana divas dienas pirms FIFA prezidenta vēlēšanām ir puvušo rietumu un it īpaši ASV uzbrukums tābrīžā un nu jau pārvēlētajam FIFA prezidentam (vārdu jau aizmirsu) kā atriebība par to, ka pretēji puvušo rietumu un it īpaši ASV pretestībai viņš tomēr bija nelokāms un 2018 gada spēles savulaik nolēma rīkot Krievijā. Vēl viņš bija tiesnesis ASV un PSRS basketbola finālmačam 1970kurā tur gadā, kad pateicoties viņa lēmumam spēli pagarināja par trim sekundēm un PSRS uzvarēja ASV ar 51:50. Prezidents Putins jau arī esot devis skaidru signālu puvušajiem rietumiem, ka futbolu nevajag jaukt ar politiku un stingri nostājās pārvēlētā FIFA prezidenta pusē!

Sapratāt bļe fašistubenderoviešuesesiešuleģionārugejpraiducūkas!
3 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Saturday, May 16th, 2015

Doma:Par mākslīgajiem intelektiem
Pulkstens:20:57
Noskatījos ExMachina un Chappie. Čapijs patika labāk, izklaidējošāks.
4 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Wednesday, May 13th, 2015

Doma:Par godinātājiem un pieminētājiem
Pulkstens:11:28
Ну что господа, скоро Девятое Мая. Дедывоевали, япомнюягоржусь, прилеплю-ка георгиевскую ленточку к выпирающей из джинс жопе. Или на антенну к своему тонированному тазику. Блять, точно, на аватарку в контакте! Пусть все ветераны online увидят что их великий подвиг не забыт.
Ведь помню их. Не потому что так мама с папой приучили, не следуя общественному мнению, не потому что «Мы из будущего» посмотрел. А потому что действительно осознаю всю глубину трагедии обычного русского мужика, которому просто сказали «иди убивай». Иначе убьют тебя, захватят твою страну, разграбят твой дом и изнасилую твоих дочерей.
Открывая очередную соску жигуля в компании пьяных блядей, я буду чётко осознавать, что я пью не просто так, я отдаю дань погибшим полвека назад людям, которые отдали жизни за то, чтобы я жил.
Ведь унижая слабых, ругаясь в магазинах, пьяный приставая к девушкам, избивая толпой одного, поднимая руку на свою шалаву, обдалбываясь хэшем и задирая прохожих я знаю — когда-то кто-то отдал жизнь, чтобы смог жить я, чтобы я сделал этот мир лучше. Ну а чё ёпта.
Да, я никогда не навещал ни одного ветерана в своём городе и уж тем более не думал о том, чтобы помочь им. Да, я никогда не уступал место бабушкам и дедушкам в общественном транспорте. Да, я никогда просто так не обнимал деда со словами «люблю тебя» и не жалел его, потому что его детство прошло в оккупированной деревне. Я никогда не помогал пожилым на улице. Я никогда не интересовался историей Великой Отечественной Войны потому что хуле, я чё ботаник что ли. Я никогда не мог понять весь тот ужас и пиздец, который пришлось пережить людям, жившим полвека назад.
364 дня в году я не думаю об этом, мне похуй. Но 9-го Мая я прилепляю Георгиевскую ленточку и поднимаю пластмассовый стакан с пивом. Ведь я помню. Я горжусь.
3 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Monday, May 11th, 2015

Doma:Par tiem kariem un ieročiem turpinot
Pulkstens:20:19
Kamēr vate trakoja Pārdaugavā, es palaidu pa vēnu 17 pavasara mirkļus. Kas dīvaini, briesmīgajā PSRS, kur valdīja cenzūra, dzelzs priekškars un PSKP CK ēna, spēja tomēr uzņemt saturīgu kino, bez marazmātiska pafosa, kur ar pārgrieztām acīm un ar putām uz lūpām močī sarķīrā fašistus un citus Krievijai nedraudzīgus elementus. Saprāts austrumu kaimiņu kinolentās kopš tā laika ir gājis tikai mazumā. Laikam iztērējies.
Varbūt tu ko ierakstīsi?

Monday, April 20th, 2015

Doma:Par nodokļu maksāšanu šai valstij
Pulkstens:20:38
Pus miljards izskatās šādi 500 000 000.
6 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Monday, April 13th, 2015

Doma:Par tiesisku patvaļu
Pulkstens:22:21
Tiklīdz kā LV CSDD reģistros parādās kāds diktāks auto, tā to uzreiz nopublicē vismaz internetos, ka vot tāds un tāds "Kaimanu Šeišello LTD Co" ir piereģistrējis tur kaut kādu Lamborgīnī un neatkarīgā eksperta komentārs liek salinkot kaimānō šeišello ar kādu valsts kapitālsabiedrības locekli, vai sazin ko. Vārdu sakot, ja Tu nopērc Bugatti, visi zin, bet pa lielai šaibei visiem pohuj. Tā kā Bugatti saimnieks zin, ka visi zin, tas nabags dabū gruzdēt uz 97 km/h, jo visi jau tā pat zinās kurš tur tas pārkāpējs - Loginovs, Solvita vai Šķēles znots.

A tagad paņemsim tādas ārēji necilākas mašīnas no kuru abreviatūrām žurnālists neko nesaprot, tāpēc nepiefiksē un uz ielas ar neatpazīst. Paņemsim Mersi C63 AMG piemēram. Normāls ģimenes "taziks" pēc skata, nosaukums ar nav tik skaļš kā Ferarri vai Lambo, un vispār, ne tu pūlī, ne medijos esi pamanāms. Tad tam AMG var vēl pielikt nosu, čipu, un tev būs ne ar ko neatpazīstami 650 Zs. Nevajag aizmirst amg šiļģiku noravēt un tad Tu vispār ne ar ko plūsmā neizcelies.

Un tagad aizķēzīsim auto reģistrācijas nummurzīmi un trijos naktī novilksim gar fotoradaru, kaut kur robežās no 275 līdz 290. Kaut kur tā no tā nabaga var izspiest, ja pašam akna atļauj. Runā jau ka vairāk, bet nu pietiks ar 290. Tātad, redzot šo bildi, kur ir necila ceška uz 290 jebkuram autoinspektoram būs skaidrs, ka viņš redz nevis cešku, bet 6,3l AMG. Pēc reģistriem valstī tādas ir kaut kur sešas. Zaļa piemēram viena. Bildē ir zaļa "ceška" ar aizķēpātu nummuru un ātruma atzīmi 290 km/h. Vai izejot no dotajiem apsvērumiem, ka parasta, zaļa mašīna to izdarīt nevar, policija drīkst uzmeklēt un sodīt to vienīgo zaļo kas var, pat ja attēlā nav redzama nummura zīme?
7 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Thursday, April 9th, 2015

Doma:Par "Black sails" seriaļčiku
Pulkstens:10:57
Aizmirsu piebilst, ka nolaidu pa vēnu "Black sails" otro sezonu. Viss bija labi un interesanti, vienīgais kas nepatika, ka sūro, nežēlīgo un leģendāro pirātu - kapteini Flintu, scenāristi padarīja par smirdīgu gomoseku. Tas bēdīgi, bet viss pārējais bij ok.
Varbūt tu ko ierakstīsi?

Wednesday, April 1st, 2015

Doma:Par mazo mākslu no lielās naudas
Pulkstens:17:18
Pie [info]mazeltov ir saķipināts posteris par viņai tik ļoti mīļajām Ascendum naudām. Ja mēs distancējamies no indīgajiem komentāriem, tad bildē ir redzama baisa tendence - piķa paliek mazāk. Tagad atjautības uzdevums mūsu ekspertiem, kāpēc mazinās naudiņa un cik tās pēc Jūsu aplēsēm būs šogad?
Varbūt tu ko ierakstīsi?

Wednesday, March 18th, 2015

Doma:Par dzīves ritējumu
Pulkstens:08:21
Rīta pastkastītes pērle:
Numeroloģija, biroja vadītāju un personāla speciālistu kursi! Auklīšu kursi sestdienās! Ļoti plaša spektra mācību iestāde.

No flirta ar dīvaino:
https://www.youtube.com/watch?v=t42-71RpRgI Ilgi gaidītais un daudzkārt citētais dokumentālais blokbāsters ar visu patiesību par to, kā bija.

Tā viš i, tā tā dzīve paiet.
Varbūt tu ko ierakstīsi?

Sunday, March 15th, 2015

Doma:Par "barely legal porn"
Pulkstens:09:44
Svētdienu rīti kā parasti tiek veltīti dīvainajam. Šis ir ĻOTI

https://www.youtube.com/watch?v=EApAp4ZWN40
2 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Sunday, February 22nd, 2015

Doma:Par lielo politiku
Pulkstens:21:03
Līgstam, ka rīt, vai vismaz trešdien (25.02.2015) Krievija nāks klajā ar piedāvājumu aizspiest nedaudz kāpīša Grieķijai.
2 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Doma:Par "Triumph des willens"
Pulkstens:11:12
Dažādo dīvaino izjūtu cienītājiem. Nu tiem, kuriem tīk skatīties "barely legal porn", vai varbūt īpaši asiņainu grindhouse šausmu filmu mīļotājiem. Varbūt tiem, kam tīk dakteru fetišs gultas dzīvē, vai lūriķiem, vai sazin kam vēl, bet noteikti visiem tiem, kam slepus patīk flirtēt ar dīvaino.

Tīri izziņas nolūkos noskatījos šo garadarbu un beigās palika šķebīga sajūta, gluži kā toreiz, sestajā klasē, kad lūrējām kā pamestā jaunceltnē kopojās dzērāji.

https://www.youtube.com/watch?v=6zycbo8ZSTg

Pašas filmas beigas 1:22, vispār bija totāls bukakke ih komme ih komme un špritz špritz bļe
Varbūt tu ko ierakstīsi?

Tuesday, January 27th, 2015

Doma:Par Ziemeļkorejas rīsiem uzturā
Pulkstens:09:04
Subdžektu gan diez vai izdosies noprovēt, jo viņiem pašiem nabaga nelgām pa īsu, bet kas attiecas uz agresōra ierobežošanu nepērkot Žiguļovsko alu un Babkini semečki man ir zināms viedoklis. Cik noprotu Krievija ir sliktie? Labi. Ko domā vienkājainais zēns Alepo par ASV? Ko domā palestīnieši par izrēļiem, korejieši par japāņiem, vai Timoras salas pamatnācija par Indonēzijas valdību? Visiem viss ir slikti.

Ja mēs domāsim šādās kategorijās, tad rekomendēju atteikties no kafijas, jo tās aug pie diktatoriem. Banāni tā pat. Savukārt zaļvegāniskiem hipsīšiem, kuru cilvēkvērtības koeficients ir tuvu nullei, savas aifōnus vajadzētu samest kanālā, jo šī ierīce ir izgudrota ļaunuma impērijā ASV, savukārt kopā to salika badaini komunistiskā režīma upuru bērni. Šo uzskaitījumu var turpināt bezgalīgi, līdz ar to, dirst šeit var tikai Kaspars Strazdiņš, kurš dzīvo mežā, pārtiek no prānas un viss materiālais viņam ir svešs.
6 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Friday, January 23rd, 2015

Doma:Par latvijas nokiju kroudfoundingā
Pulkstens:10:17
Mums ir tāda patentu valde. Pats nebiju, kolēga bij. Un tur sēž tantuks un saka - var patentēt dizaina paraugu. Tiktāl skaidrs. Var patentēt izgudrojumu. Ķīmisko formulu, var patentēt viskautko. Konceptu nevarot. Koncepts ziniet, tas ir tā, tas esot tā, un esot jūtams, ka tantai nav ko atbildēt, jo vārds "koncepts" viņu dzen izmisumā. Labi, patentēt var, bet Latvijas teritorijā un par 300 simtiem. Uz gadu laikam. Kas man liedz paņemt [info]dzeina patentēto ideju, aizbraukt uz Paņevežiem un pasūtīt viņu dirst? Nekas, aizies ka nosmirdēs vien. Labi, patentēsim globāli, bet tas tur dikti tūkstoši ir, kuru izgudrotājam nav. Tūkstoši ir "biznesa eņģelim", kur viņš nabaga ideju ģenrātoram atstāj 10%, bet liek uz pilna laika slodzi un atbildību.

Vārdu sakot, Latvijas nokijas glabātājiem vajag iedrošinājumu, ka ja viņi izraks savas burkas no ābeļapakšas, neviens viņus neappizģīs vai nepaverdzinās, kas protams mazticams. Šeit būtu vieta, loma valstij, kā iedrošināt un pasargāt mazo trejdeksnīti, lai asinskārās biznesa haizivis viņu nesaplosa vēl pirms pusdienslaika.
3 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Thursday, January 22nd, 2015

Doma:Par sociālajiem tīkliem , kroudfoundingu un pingvīniem
Pulkstens:10:36
[info]honeybee jautājums par to, vai lielajiem dirsējiem pašiem maz ir kāds projekts, ideja, kam varētu vēlēties savākt naudu? Nu tip, pirms vērt pāksti un dirst, padomājiet, vai Jums pašiem ir ko piedāvāt?

Domāju ka ir daudziem, bet tā kā mēs esam latvieši un savā ikdienas dzīvē nevadamies no Zālamana mācībām, ka Tev nebūs pizģīt vai izsmiet, savas idejiņas nēsājam dziļi azotē bailēs no izsmiešanas, ja izrādīsies sūds, vai no nopizģīšanas, ja izrādīsies labs.

Brum brums tam ir labs piemērs, un tāpēc dievzemītes pūļziedošanā var izmest tikai antarktīdas pingvīnus vai samīcītās pietuka krustiņa mices. Respektīvi projektus, kurus neviens nepizģīs, jo tie ir sūdi. Bet tik sūdīgi sūdi, ka pat izsmiet nav īsti vērts.

Savukārt savas „latvijas nokijas” latvieši ieliek biezās stikla burkās un norok pie ābelītes, mazbērniem tā teikt, lai guļ drošībā.
20 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Saturday, January 17th, 2015

Doma:Par varu
Pulkstens:15:17
http://www.imdb.com/title/tt2802154/?ref_=nv_sr_1
https://my-hit.org/film/361934/

esmu atstājis šo vakaram, ja vien uz to brīdī šī pirātiskā saitīte nebūs jau likvidēta. Jau tagad jūtu ka man patiks, gluži kā https://www.youtube.com/playlist?list=PLhuA9d7RIOdbMRqe0lJYwH6r_DWbF5sH7 .

Izlasījis komentus un recenzijas aizdomājos par vienu - cik ļoti rūpīgi Krievijā vērtē projektus, kam piešķirt naudu? Nu tipo, labs cilvēks, iedosim, a kas scenārijā - tas pofig. Tagad sanāk tā, ka Krievijas KM ir nofinansējusi filmu ko taisās aizliegt Krievijā. Mīļi. Moš LV ar var par KKF naudu uztaisīt Charlie Hebdo stila buklētu par mūsu pašu valdību. Vārda brīvības vārdā tā teikt?
2 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Thursday, January 8th, 2015

Doma:Par LTV 1
Pulkstens:22:01
Līdz piektajai klasei es ar Andri Pogu kopā mācījos. Jāatzīst, ka viņa ģēnijs tika atklāts krietni vēlāk, jo tā tautiski runājot, tajā laikā viņš nebija "populārs". Bet tā prieks, ka vismaz viens no tā metiena cilvēkos izsities.
Varbūt tu ko ierakstīsi?

Saturday, January 3rd, 2015

Doma:Par jauno gadu
Pulkstens:15:16
Ja tā paskatās, tad sanāk, ka skaidro dienu šogad nav bijis.
1 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Thursday, January 1st, 2015

Doma:Par augsto
Pulkstens:20:35
Uzslēdziet TV24, tur modes blogeri stāsta lietas. Ir arī kašers!
7 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Wednesday, December 31st, 2014

Doma:Par alkoholismu, kredītiem un slimību
Pulkstens:14:00
Tādu lūk perspekķifku man izmeta pēdējais FB joks. Neiepriecināja, jo noracies sniegu un izstaigājies pa mežu biju apņēmies vismaz Jauno gadu sagaidīt kādā nebūt poziķifkā un sirdsmierā, bet nē, še tev, atnāc mājās , ieej feisītī un pirmais ko tev iebliež ir alkoholisms, kredīti un slimība. Labi, dievs ar tiem jokiem. Tagad par aizejošo un atnākošo. Šis gads bija grūts, pārpildīts ar stresu, naidu, dusmām, nenovīdību un citiem mēsliem, kuri rodas mūsu sūrajā ceļā uz labklājību, it īpaši, ja ceļš nav izvēlēts tas vieglākais un gribas to noiet ātrāk, kā būtu pieņemts. Gribās, lai viss būtu kā skaistās franču filmās, bet tā diemžēl nav un Tu neesi noteicējs lietu kārtībai. Manas šāsdienas meža terapijas pārdomas aizveda pie secinājuma, ka visas šīs slimības, alkoholismi, stresi un ienaidi (un ne man vienam, pus ciba te tāda šķiet ir, reizumis izspaļaujot ko nepārdomātu, kas ļauj to novērot) rodās no mūsu vēlmes, pakārtot lietu kārtību sev, un kad tas neizdodās, to pārdzīvot, plēst traukus un drēbes, kurt naidugunis un kašķēties. Un tikai tāpēc, ka dabiskā lietu kārtība nav tāda, kādu vēlamies mēs. Mēs negribam pielāgoties, mēs gribam lai mums pielāgojas un tad mēs ekspolodējam. Es nevaru gaidīt, ka kalns atnāks pie manis, ja pats pie tā neeju, bet redz tāpēc es īgņojos, dusmojos un visbeidzot trakoju. Tad, kad es pieņemšu, ka man pašam jāiet pie kalna un iešu, tad varbūt arī beigsies alkoholisms, stress un slimības.

Novēlu sev, Tev un visiem Jums jaunajāgadā mazāk domāt par to, kāpēc kalns nenāk pie Jums, bet iet pie kalna. Novēlu nelaist iekšā sevī naidu, nepadoties negatīvām provokācijām un smaidīt pretim dzīvei. Atrast laika vairāk sev, darīt to kas tīk un būt pozitīvākiem pret pasauli, jo pasaule nemainīsies, vai nu mēs pielāgojamies tai, vai sadegam savā bezspēcīgajā naidā. Priekā mīļie!
4 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Sunday, December 28th, 2014

Doma:Par svētdienas slinkumu
Pulkstens:13:50
Sauksim to tā - nozagt dienu. Tā ir tāda diena, kurā nekas jēgpilns nav paveikts, pat paēsts vēl nav, jo slinkums. Toties nav slinkums skatīties visādus marazmus internātā. Zemāk būs links, pret kuru es nepaliku vienaldzīgs. Tobiš, to noskatoties, es nesapratu ko domāt, smieties vai raudāt. Ja tas ir safabricējums, tad jāatzīst - krievu propogandisti ir sava amata meistari, ja patiesība, tad tā ir huiņa.

https://www.youtube.com/watch?v=zagV4C9PPsU
1 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Wednesday, November 12th, 2014

Doma:Par valsts drošības apdraudējumu, Vol2
Pulkstens:00:02
Uzrakstīju garum garo palagu par to, kas manuprāt ir valsts drošības apdraudējums veidojot atbalsi [info]unpy ierakstam. Izdzēsu. Nav vērts. Pirmkārt tāpēc, ka neviens to nesapratīs un otrkārt tāpēc, ka mani uzskatīs par idejotu, ja apgalvošu, ka mūsu valstij lielākais apdraudējums ir pati valsts. Valsts, kuru vada šādi politiķi kādi to tagad vadīs.

Tomēr nedaudz. Šodien vietnē ir.lv kāda žurnāliste dikti nobāra deputātu, bijušo aktieri un acīmredzamu hronisku alkoholiķi Artūru Kaimiņu. Mol klaunus Saeimā redz nevajagot. Es apvainojos viņa vietā, jo ja kaut viens, VIENS vēlētājs sāk uzskatīt, ka labāk TĀDS, nekā tie kas ir, tad tā manuprāt ir problēma. Ja TĀDU ir x 12 cik tur tūkstošu, tad tā ir x12 cik tur tūkstošu reižu lielāka problēma esošajiem un pārvēlētajiem deputātiem, kuri ar savu darbību ir pierādījuši, ka cilvēki viņiem netic jau tik ļoti, ka „protesta balsojums” atkal ir atsvaidzināts termins politoloģijas studentiem. Manuprāt patiesais apdraudējums mūsu valstij ir mūsu pašu neticība tai. Un to neglābs ne lentītes, ne svecītes, ne parādes. Viss ir sapists, jo joprojām savu izvēli vēlēšanās nenožēloju, pat vairāk, ik dienas jo vairāk savu pārliecību nostiprinu – labāk aktieris ar kameru, nekā huj viņ zin kas, kas patiesībā riktē rebes neslēpjoties... lūk kas ir patiesais valsts apdraudējums
12 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Friday, October 31st, 2014

Doma:Par uzņēmējiem džipā
Pulkstens:11:33
Ļoti skumstu, ka man nav bijis tas gods krustot savus ceļus ar celtniecības industrijas zemajā galā virpuļojošo Uģi Strupuli. Pēc internetiem spriežot ļoti kolorīts kadrs, kādu dievzemītē nav mazums. Tagad varētu sekot garš viņa varoņdarbu uzskaitījums ar maniem komentāriem piedevām, bet ko nu tur daudz. Skumji tik tas, ka tādi ir un nenīkst ārā.

Vismaz man ir kam sekot un par ko interesēties. Ja kāds seko Jaroslavam, Elitai Platmalniecei vai Arvīdam Dinnijam Deģim, tad es sekoju Uģim Strupulim un kāri ķeru katru nākamo rakstu kur viņš pieminēts. Šodien pat nenocietos un uzrakstīju uz bauskasdzīve.lv redakciju, ka kā lasītājs, augstu novērtētu, ja kāds žurnālists, pirmdien pēc skolēnu brīvdienu nobeiguma ierastos ģimnāzijā un pārbaudītu – ir tas velna siltums vai nav! Tik ļoti man viņš interesē!

http://bauskasdzive.diena.lv/vietejas-zinas/valsts-gimnazija-siltumu-vel-tikai-sola-118631
2 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Wednesday, October 15th, 2014

Doma:Par seriāliem
Pulkstens:22:42
Ieteikšu Jums pāris labus seriālis. Troņu spēles nav apspriešanas vērtas, tās ja nekļūdos pa vēnu šeit ir nolaiduši teju visi, tāpēc mana recenzija un rekomendācijas tos neskars.

Sāksim ar pašmāju ražotāju.

Tālāk buržuji. Buržujiem ir viss kas. Tur ir 150 kilo ar lentām, kuras skatīties ja ne nedrīkst, tad mazākais būtu vārds - kaitīgi. Pa tēvē ar vienu aci redzēju vienu sēriju seriālam „Zem kupola”. Jēēēēbal, tā pat kā bij tāds „Jericho”, „Falling skies”, „Arrow” u.c., kur katram pārtīšanas režīmā aplūkojis vienu sēriju un uzdevis sev jautājumu – var jau būt, ka visā planētas lumpeņu masā ir kāds kas to būtu gatavs skatīties, bet kāpēc tiem scenāristiem un producentiem jābūt tik ļauniem cilvēkiem, lai kaut ko tādu liktu rīt mazajiem prātiem, slēdzu laukā.

Tagad par skatāmo.
„House of Cards” http://www.imdb.com/title/tt1856010/?ref_=nv_sr_1
1/4 tomēr pārtinu. Nebij tā ka baigi aizrautu, paskatīties var. Abas sezonas.
„The Americans” http://www.imdb.com/title/tt2149175/?ref_=nv_sr_1
½ pārtinu. Amerikāņu izpratne par KGB slepeno aģentu ikdienu ir interesanta, un kaut arī pats nekad slepenais aģents bijis neesmu, tomēr uzskatu, ka nedaudz naiva.
„The Blacklist” http://www.imdb.com/title/tt2741602/?ref_=nv_sr_1 Var skatīties, ja nenāk miegs, izraujot no listes jebkuru sēriju. Vienojošais elements ir tik izstiepts, ka skatoties 3, tad 7 un pēc tam 15 sēriju, neko nebūsiet zaudējuši.
„Homeland” http://www.imdb.com/title/tt1796960/?ref_=nv_sr_1
Es noskatījos kādas piecas sērijas un nesapratu, par ko sajūsma. Skatīties var, bet pa manam – gavno.
„Breaking bad”. http://www.imdb.com/title/tt0903747/?ref_=nv_sr_1 Bļe, var jau būt, ka kāds kaut ko tajā atrod, es laikam izlaidu visu. 3 sērijas un done.
„Vikingi” http://www.imdb.com/title/tt2306299/?ref_=nv_sr_1 Nolaidu pa vēnu abas sezonas. Viss bija labi, bet nedaudz izstiepts.
„Black sails” http://www.imdb.com/title/tt2375692/?ref_=nv_sr_1 Laikam puišelis manī nav miris, grāmata „Kapteiņa Blada odiseja” man bija kompjūtera vietā un šis manuprāt ir visforšākais seriāliņš. Tā pat kā Vikingi bik pastiepts, iepīts kāds banāls mīlsasstāstiņš, noslēpumiņš, bet entertainments lielisks. Te rekur treilerītis https://www.youtube.com/watch?v=Pvxpv_fycl8
Visus šos seriālus vieno viena kaitinoša iezīme. Viņi visi man kaut kur atgādina „7 days” kruasānu ar šokolādes pildījumu, kuru reiz kļūdas pēc apēdu, un pēc tam baidījos, ka tas draņķis savas sintētikas dēļ manam organismam būs nodrījis lielāku ļaunumu nekā viss alkohols un narkotikas kopā ņemti. Nu tāds sintizēts tur viss, ar E vielām stiprināts. Ēst var, garšīgs pat, bet bail, ka dirsīsi zaļu pēcāk.

Pēc buržujiem varam apskatīt krievu seriālus, no kuriem, ja iepriekšējā gadījumā nes pēc sintētiska kruasāna, pēc ļergas ar speķmaizi. Iepis propogandu tieši acī un līdz pakausim. Krieviem nav 150 kg., bet kādi 50 ar trešu būs, no kuriem gribētu atdalīt manuprāt trīs, kurus katram seriālu, spiegu u.c. piedzīvojumu fanam būtu vērts noskatīties.
„С чего начинается Родина” (linkā pilna pleiliste)

https://www.youtube.com/playlist?list=PLIop5524c9mW9TgzxiYuYYQN0PaiakE3L
Dikti svaigs, tagad oktobrī iznācis. Es pat teiktu, ka kvalitatīvs produkts, kas pindosiem un citiem „fašistiem” liek trūkties ne pa bērnišķo, attainojot sūro un pašaizliedzīgo KGB aģenta ikdienu 80os gados, kurš uz tēvijas altāra ziedo vissvētāko. Spēks! Ja mēs tā mācētu filmēt, tautai vairs neviens uzdevums cēlāku mērķu vārdā nebūtu par grūtu.
„Лектор” (linkā pilna pleiliste)

https://www.youtube.com/playlist?list=PLv4SUl20CTrj5Z7PNcqcgrpfT7Gv2BGmP
Fantastikas seriāls par nu jau FSB aģentu divtūkstošajos. Visi pretvalstiskie elementi un imperiālistu cūkas tiek izskaitļoti, izķerti un sodīti. Manuprāt interesants seriāliņš. Nav vienota scenārija, katrā sērijā ir kāds cits ļaunais, bet ja sekojiet līdzi avīzēm jau ilgāk, tad atpazīsiet tajā pāris starptautiskus skandālus ar Krievijas, pindosu vai fašistu iesaisti. Pasniegts protams „vatņikam” saprotamā mērcē. Nāvīgi interesanti.

Un tagad, pats pats labākais seriāls ko esmu redzējis „Дело гастронома № 1”
https://www.youtube.com/playlist?list=PLhuA9d7RIOdbMRqe0lJYwH6r_DWbF5sH7
Nebūs recenzijas, viņu vienkārši vajag noskatīties no sākuma līdz beigām, nepārtinot.
14 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Tuesday, October 7th, 2014

Doma:Par izlasītiem internetiem
Pulkstens:14:59
Sodība. Man šodien slimošanas diena, kad tusoju bulkas pa dīvānu, a šeit nekas incants nenotiek :(
6 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Monday, October 6th, 2014

Doma:Par poļiķiku
Pulkstens:23:37
Dīvaini liekas, ka pēkšņi V uz ZZS vairs negrib ņemt LRA bariņā. To vienu ministriju - kaut kādu veselības vai izglītības varētu viņiem atmest un miers. Tagad šķiet, ka ir ieciklējušies uz domu - viss mans, viss mans, ne ar vienu nedalīšos, šņerrr un ielien alā.
45 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Sunday, October 5th, 2014

Doma:Par vakardienu
Pulkstens:17:43
Nu ko, pasludinām troņu spēles par atklātām! No tupiem % un krēslu skaita jaunās valdības sastāvs ir prognozējams gaužām vienkārši un tas būtu pat loģisks, bet es negribētu apgalvot, ka tieši tā tas arī notiks. Tā saucamais „Olšteina sešinieks” tam ir diezgan svaigs piemērs un es nedodu ne sūda, ka piemēram tāda Vienotība ir tik vienota cik izliekās, it īpši ņemot vērā, ka hercogiene ir kritusi un vienīgais ko viņa tagad var darīt, ir izmantot visu savu ietekmes atlikumu sevis saglābšanai, kas neizslēdz arī Vienotības iekšēju sagraušanu. Tieši par to tagad domāju un baidos visvairāk – vai šajā valdības veidošanas procesā Vienotība noturēsies vienota. Tas manuprāt šobrīd ir vislielākais risks.

Par klauniem un ākstiem. Es nevaru nepiekrist, ka visi kas balsoja par Kaimiņu ir urlas un pats viņš – smerdelis. Tā vismaz apgalvo [info]krii un [info]black_data . Es tam pilnībā pievienojos, jo es pats esmu debils gopņiks, savukārt izvēle par labu smerdelim – mana protesta forma. Kāpēc? Tāpēc! Tāpēc, ka es ticu demokrātijai un tam, ka mēs ar savu mazo balsi varam ko ietekmēt. Un kā redzam šajā piemērā – tas tiešām strādā, un lai cik viņš būtu nepiemērots deputāta postenim, viņš tomēr ir tāds simbolisks pliķis mūsu varas portretam. Es tiešām ilgi mocījos domādams par Robertu Zīli vai to pašu Rinkēviču. Ilgi, apsvēru par un pret un tā tālāk, līdz sapratu, ka tādiem zīlēm vai rinkēvičiem ir jāiedod pliķis tāda kaimiņa izskatā, lai viņi nekad vairs, pat domās neatļautos rīkoties kā zaķi vai solvitas, lai viņi apzinās, ka čurājot uz mazo cilvēku, tas nevis pacietīgi noslaucīs mīzalus, bet gan iepisīs pa kuņģi nobalsojot par ākstu.
7 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?