LiveJournal for ублюдок.

View:Par lietotāju.
View:Draugi raksta.
View:Kalendāra skats.
View:Izlase.
You're looking at the latest 40 entries. Missed some entries? Then simply jump back 40 entries.

Thursday, March 22nd, 2018

Doma:Par dzīvokļiem
Pulkstens:14:27
Steidzami tiek meklēts dzīvoklis Rīgā, labajā krastā , centrs +, izmeri m2 35+, saulains un tā lai uzreiz, nu tā ka gandrīz rīt, var vākties iekšā. Ir arī mazs sunītis. Paldies. Un tas tiešām ir steidzami.
4 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Wednesday, March 21st, 2018

Doma:Par dzivokļiem
Pulkstens:16:02
Kā es varu sazināties ar user=sara?
2 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Monday, January 22nd, 2018

Doma:Par īres tirgus īpatnībām
Pulkstens:16:07
Paraku internātu, kaut kādu ekspertu vāvuļojumus, kaut kādas statistikas un citu sūdu, bet tā arī netiku gudrs - kas īres tirgū pieprasītāks - nemēbelēts vai mēbelēts dzīvoklis, ja meklēju ilgtermiņa, ne īstermiņa īrniekus. Jūsu domas?

Žīds žmiedz to mēbel pirkt
23 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Tuesday, November 21st, 2017

Doma:Par progresīvo vārdu
Pulkstens:21:34
Kur es lūdzu varētu iegādāties visus Agneses Kleinas līdz šim izdotās Bendžī Kņūvmen žurnālgrāmatas?
1 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Wednesday, October 25th, 2017

Doma:Par ģeopolitiku
Pulkstens:12:06
Man mašīnā skan vai nu sd karte, vai Radio SWH Rock. Mājās pa TV drillējās LTV1 un ja godīgi jāsaka, tad tas būtu arī viss no vietējiem medijiem ko patērēju. Ja nu vēl dalfi virsrakstus kādreiz. Pietiek komi , satori un citas vietnes nonāk manā redzeslokā tikai caur FB vai šejieni, attiecīgi varam izdarīt secinājumu, ka es esmu visnotaļ sūdīgi informēts par notiekošo valstī, ja neskaita vēl “virtuves politikas” sesijas kas tiek bagātīgi slacītas ar konjaku.

Nu lūk, un jau sen kā nepievēršu uzmanību reklāmām, kas kādreiz bija mans maizes darbs. Es tā teikt esmu imūns pret šampūnu vai šokolādes batoniņu un mani var iekustināt ja nu vienīgi galējs stulbums (kā ar kazlēniņā bēee reklāmu tualetes papīram) vai ar kaut ko, kas liktu aizdomāties par cēloņiem un likumsakarībām.
Nu lūk, reklāmas aģentūras laikos , kad taisīja radio spotu plānu, SWH Rock pie iekļaušanas media miksā nonāca tikai tad, ja visur citur jau viss bija pārbāzts, bet naudas budžetā vēl gana. Un zinies ko, pa SWH Rocke es izdzirdu REKLĀMU, reklāmu, SWH Rock!! Aš apmulsu. Skatījos pēc citām šī reklāmdevēja reklāmām TV (LTV1) un bilbordos. Nu tur tā kā nebija, bet vienalga – SWH fakin Rock! Tas nozīmē ka citos rādžos ir nomočīts zili zaļš, bet paslinkoju grozīt pogu un gaidīt reklāmas pauzes, lai par to pārliecinātos. Paļaujos uz pieredzi, ka “rokā” liek tikai tad, kad citur vairs nav vietas.

Nu labi, un tagad pie reklāmas. Aeroflot reklamē lidojumus uz ASV caur Maskavu. Ne uz Kišeņevu, Ulanbatoru vai Gonžau, bet tieši uz ASV. Naheram? Rodas pirmais jautājums. Kāda mārrutka pēc Aeroflotam būtu mūsu radio jāreklamē kaut kādu konkrētu destināciju valsts, nu tur Ņujorka, Majami vai Losandželosa. Un tad es izdomāju sekojošo! Viss tas LIELĀS POLITIKAS dēļ. Tramps ieviesa sankcijas KF, un gluži kā uz Obamas sankcijām reaģējot KF atņēma savai nācijai pūdēto sieru un fuje grā, tā tagad uz jaunajām sankcijām atņēma iespēju tikt uz ASV. Jo pavei, kontrsankcijas ko ieviesa KF paredzēja 700 diplomātu darbības apturēšanu ASV vēstniecībā Krievijā. Kas incatni, šie 700 nebij vis amerikāņi, bet gan vietējie krievi, kas tur strādāja par klerkiem. Un kas vēl interesantāk, pēc tam Radio Svaboda izziņoja, ka pateicoties šai “mnogohadovačkai” krieviem uz ASV vīzu jāgaida fakin pus gads, jo nav kas to vīzu apstrādātu un izsniegtu. Vot, na ķebe pindos granatu! Visi halopi paliek mājās un Braitonbīču neredzēt kā savas ausis. Krāšņi. Un no tā izriet, ka Aeoroflotam vair nepietiek pasažieru ar ko aizpildīt savas sēdvietas lidojumiem uz ASV un viņi reklamējās pie mums. Vispār žēl tos krievus, ka viņu valdība ir tik dumja
6 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Wednesday, October 18th, 2017

Doma:Par auto
Pulkstens:20:51
Kāds nevēlas iegādāties Honda CRV? Melns ar tonētiem stikliem. Gaišs ādas salons. 2,4 benzīns. Automāts, nobraukts 140 tūkstoši. 2010 gada. Likšu sludinājumu par 11. Kaulēšos līdz 10,5. Ja ir ņēmājs šeit, pa cēneri atdošu. Ja samaksāsiet nippon auto 65 eur par diagnostiku uzzināsiet ka nobraukums ir īsts, necik sen mainīti bremžu diski un savulaik, vēl pie iepriekšējā īpašnieka, sadauzīts priekšējais bamperis (kas protams ir izlabots). Ziemas riepas un ziemas lieto disku komplekts arī nāk. Riepas gan manuprāt jāpērk jaunas.
Varbūt tu ko ierakstīsi?

Wednesday, May 31st, 2017

Doma:Par halīti
Pulkstens:00:33
Piedāvāju nelielu haltūriņu kādam/kādai, kad mērenā bezdarbībā dirn pie kompja un manā vietā varētu šo to uzgūglēt. Man tas aizņemtu dienu-pusotru, bet diemžel pārskatāmā nākotnē tādu dienu neredzu. Atlīdzībā varu piedāvāt 100-150 eur. Interesenti var uzrakstīt man pm feisītī.
Varbūt tu ko ierakstīsi?

Saturday, May 20th, 2017

Doma:Par atkarību ārstēšanu
Pulkstens:09:03
Tas ka Ķīnā ir nogriezts feisītis, ķubiks un džīmails, izrādās nav nekāda tukša diršana, bet fakts. Bez feisīša dīvaini un varbūt ka labi ka viņa nav, jo būtu piespamots ar visādām trešbildēm - te es pie palmiņas, te es ēdu sūdu, te es ar "mazajiem" un nevinam neko neizskoši gigabaiti ar debesskrāpjiem. Toties Šanhaja man beidzot izskaidroja angļu vārda "vibrant", kas minēts visos aprakstos būtību. Tiešo tulkojumu nezino joprojām, bet fīlings te ir "vibrant".
1 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Tuesday, April 4th, 2017

Doma:Par filmēšanu
Pulkstens:12:53
Labdien, meklēju kantori/personu kas man var no šāsnedēļas palaist video, kas man strīmotos teiksim www.jmp.lv , tb piemeklēt un uzstādīt kameru, sd karti pieslēgumam un ko nu tur vēl vajag, un pēc 2-3 mēnešiem no šīs pārraides uztaisīt timelapse video. Briat el vē un kaut kādus čižikus var nepiedāvāt. Vilks studiju ar nē.


Paldies
13 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Wednesday, February 15th, 2017

Doma:Par korporatīvu
Pulkstens:16:36
https://www.youtube.com/watch?v=NybjnmYYCAM&list=RDllNnnxwPq2E&index=25
Varbūt tu ko ierakstīsi?

Friday, January 27th, 2017

Doma:Par tulku
Pulkstens:13:09
Vai šeit ir kāds/kāda kura spēj tulkot no LV -> FR un otrādāk klātienē? Pārrunas? Tādai tulkošanai noteikti ir kāds speciāls nosaukums kuru nezinu, bet nu Jūs sapratāt vajadzību.

Paldies, pozīcija aizvērta
1 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Tuesday, November 1st, 2016

Doma:Par apkuri
Pulkstens:09:25
Šobrīd notiek ēkas “teorētiskā” plānošana zemesgabalā, kur ir tikai elektrība. Es varbūt kļūdos, bet manā sapratnē svarīgākais ēkā ir tās iekšējā infrastruktūra un siltumapgāde būtu uzskatāma par prioritāti Nr.1. Apkopojot internetus rodu, ka Dievzemītē ir daudz un dažādi apkures veidi, kur katrs sevi par labāko dēvē, māju cēlāju blogos tiek lauzti šķēpi un piesaukti individuāli sastādīti kilovatu grafiki, lielum liela ņemšanās, bet tāda galēja un autoritatīva verdikta tomēr nav.

Izejot no tā, ka gruntsgabalā gāzes nav un nebūs, skatos dažādu citādu apsildes veidu virzienā. Izdomājies krustu šķērsu, savā subjektīvajā izpratnē nonācu pie slēdziena, ka būtu vērts kombinēt zeme-gaiss siltumsūkni ar malkas apkuri, kur malkas apkure būtu mulzum liels kamīns un sildmūris, kas sniedzas caur stāviem, pirmajā stāvā sildot viesistabas un virtuves telpas, otrajā vannasistabas, savukārt piespiedu ventilācija novadītu silto gaisu uz guļamistabām. Siltumsūkņa uzdevums būtu sildīt ūdeni un nenolaist temperatūru mājās zem 18. Ja vajag virs astoņpadsmit, tad tas tiek piedzīts ar kamīnu/sildmūri.


Un par šiem diviem apkures veidiem ir ļoti daudz neskaidrību. Neesmu vēl sācis tiešu uzbrukumu izplatītājiem, bet katrs apgalvo, ka viņējais siltumsūknis nu būšot tas labākais, efektīvākais un lielāku laimi nesošākais. (gruntsūdeņu augstums ir pietiekošs) Labi, lai nu paliek siltumsūkņu andelētāji, tie nekur neliksies un tad kad šis jautājums kļūs tiešām aktuāls, tad vienkārši nogrillēšu visus tendera liesmās. Mani vairāk satrauc sildmūris. Ir dažāda kalibra kamīnu andelētāji, kuri par vairākiem tūkstošiem piedāvā somu ziepjakmeņu plātes, kas nu sildīšot uz nebēdu. Tad vēl ir visādi dūdotāji, kuru galvenais mērķis šķiet ir pārdot to kamīnu, izvilkt ventilācijas trubu un apsist ar reģipsi. Respektīvi siltums nāks un turēsies tikai kamēr kurināsi. Vēl var atrast kaut kādus podiņkrāšņu mūrētājus, kuru veikums tiek apšaubīts portālā sudzibas.lv . Vārdu sakot viss ir slikti, jo nevar atrast pat uzticamu avotu ar ko sākt konsultācijas.


Es zinu, ka tādu mūri uzbūvēt var, jo esmu tādu dzīvē redzējis un viņš funkcionē. Tb, mūris kkur 5 m plats, 1,5 biezs, stiepjas caur stāviem un nosildot abus stāvus. Kas viņu mūrējis nezinu. Zinu tik to, ka tas ir uzmūrēts no dobiem ķieģeļiem, kas veido gaisa šahtas, kurā notiek karstā gaisa cirkulācija, bez piespiedu ventilācijas palīdzības. Piespiedu ventilācija ieslēdzas tad, kad siltumu vajag aizvadīt uz attālākām telpām. Ar trijiem kamīniem malkas ziemā var sadzīt plus 22 uz veselu diennakti. Okej, neliegšos, māja arī bija mūra un labi siltināta.
Ja kāds ir redzējis šādu uzparikti un zin, kas to ir mūrējis, neslēpjiet, ar labiem cilvēkiem jādalās, to nekad nevar būt par daudz. Kamīnu andelmaņus un citus dziesminiekus lūdzu nepiedāvāt, tos es varu atrast arī pats.
15 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Friday, October 14th, 2016

Doma:Par mazā uzņēmēja spaidiem
Pulkstens:09:25
Ļoti populārs šērošanas temats pēdējā laikā ir kāda vai kādu niekklabju gaudas, ka viss ir slikti, jāpārvācās uz Igauniju, VID laužot rokas uz muguras un visādāk citādāk slikti izdaroties ar mazo uzņēmēju - Latvijas ekonomikas mugurkaulu. Vienam nabagam pat flautas iemuti divreiz ar nodokli aplikušu un nu viņa mērs esot pilns. Tik ļoti gaužas ka man tas jau sāk atgādināt mērķtiecīgu kampaņu, tik pagaidām vēl netopu gudrs kā interesēs un ar kādu mērķi.


Kādu laiku atpakaļ manā redzes laukā nonāca viens mazais tīrradnis. Iztiksim bez detaļām, bet nu no “koka sūdiņi ar latvju zīmēm” vai “batikotais lakatiņš” sērijas. Kaut kā aizrunājāmies līdz tam, ka apvaicājos, cik tad tos lijas projektus uzrakstījis, kādas izstādes apmeklējis, varbūt kāds gūsts jānoalgo un tā. Tad bija gara vāvuļošana ka viss ir slikti, viss dārgs un tā tālāk. Un sarunas gaitā es sapratu, ka tā sūda niecība ir sasniegusi savu komforta zōnu – dzīvot noskretušā divniekā LT projektā, ķimerēt to sūdu savam etsy veikalam 5 stundas dienā un visu pārējo laiku veltīt “augstajam”. Tas ir test vīniņus un gudri dirst. Viss. Savukārt vāvuļošana ka valsts vainīga ir vairāk tāda kā aizsargreakcija mirkļos, ka viņam apvaicājas – kad Tu beidzot izkāpsi no savas komforta zonas un sāksi strādāt??
21 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Monday, May 9th, 2016

Doma:Par savdabīgām izklaidēm
Pulkstens:08:56
Kad mans interneta prieks un acuraugs Jānis Kuzins savā feisbūka sieniņā nopublicēja aicinājumu pievienoties viņa organizētajam "nemirstīgā pulka" gājienam, man nebija ne mazāko šaubu ka jāiet! Aktīvi sekojot krievu pasaules adeptu sarakstei un pārspriedumiem sociālajos tīklos, kur tiek aktīvi spriests par otrā pasaules kara diženumu un vectēvu nemirstīgo veikumu, man top skaidrs, ka tālāk par lozungiem mūsu karstasinīgo vēstures mīļotāju zināšanas nesniedzās. Kas protams skumdina. Ir tāds teiciens, ka tad kad Tu nomirsti, visiem ir skumji, tikai Tu pats to nezini. Tas pats esot arī tad, kad Tu esi stulbs. Nu lūk, es biju nolēmis atzīties Kuzjam, ka zvīņas no manām acīm ir kritušas un esmu pilnībā apzinājies varoņdarba kolosālumu kuru veikuši vectēvi (vecvectēvi?) un tamdēļ gribu kopā ar viņu un domubiedriem doties gājienā. Kā zināms šādos gājienos aicināts ir katrs patriots un gan jau ka man dalība nebūtu liegta. Es pat Internetā izvēlējos skaistāko no Andreja Andrejeviča Vlasova bildēm, kurā viņš pozē ar sarkanarmijas goda zīmēm. Pat izdomāju, ka drukāšu uz A2, ne 3, jo piemiņas nekad nevar būt par daudz. Aber pēcāk ieziņoja hokeja spēļu grafikus, kur kā izrādās mūsu valstsvienībai jātiekas ar Krievijas tieši 9 maijā un tieši tajā diennakts stundā kad paredzēts Kuzīša gājiens. Tik netaisnīgu izvēli es nebiju gatavs saņemt, bet nu tomēr hokejs ņēma virsroku, jo vectēvu piemiņu es varēšu atzīmēt arī nākamgad.
Varbūt tu ko ierakstīsi?

Friday, April 8th, 2016

Doma:Par to kā gūsteknis kafiju dzēra
Pulkstens:10:56
Nevienam sen nav noslēpums, ka es sev pats esmu visas pasaules centrs, manas vajadzības ir primārās, viedokļi pareizākie un laiks dārgākais. Nu un vēl neizmērojams ego ar tam sekojošu aroganci. Un vēl samaratrofija* pēdējā stadijā un viss cits ko vien spēj iedomāties. Tad nu ar visu šo smago nastu es iebraucu savā Jaundubultu Statoilā un mans garastāvoklis sāk strauji pasliktināties.

Pie vainas šādām straujām noskaņas pārmaiņām ir baltais ford transit busiņš, uz kura sāniem stāv rakstīts “Visa veida celtniecības darbi”, zem kuriem caur plāno krāsojumu vīd vārdi vācu valodā un dzīvnieciņu kontūras, kas atgādina, ka savos pirmssākumos, pirms nonākt gādīgajās celtnieku rokās tas kalpojis vai nu veterinārārstam vai zvēruļu pārtikas tirgonim Vācijā. Busiņš pilsētā ir redzams bieži, to vada kaut kāds slāviskas izcelsmes uzņēmējs ņe ta Jurijs, ņe ta Griša, ņe ta Slaviks. Krievelis ir varen izdarīgs, jo cik noprotu viņa pārziņā ir neskaitāmas uzturēšanās atļauju tīkotāju mājas, kurās katru sezonu tiek taisīts vai nu kosmētiskais remonts, piebūvīte, pirtiņa vai baseiniņš. Respektīvi, mājām jābūt tip top kad kungi jūlijā brauks vaļoties Jūrmalā. Darba fronte visnotaļ saprotama un gan jau ka arī ienesīga, bet mūsu slāviskajā stāsta varonī mītot arī kāda mozus bērna stīga, kura liek viņam tās savas brigādes mainīt vienu pēc otras, pēdējās atstājot bez pēdējās algas. Vispār šāda uzņēmējdarbība ar nav nekas pārsteidzošs, gandrīz visi tā dara izspiežot gūsteknīti līdz beidzamajam, tad piesienot viņam bumbas par salauzto ripzāģīti izmet uz ielas un ņem nākamo. Labi, ne par ripzāģīšiem vai rotāciju šis stāsts. Stāsts ir par to, ka tāds Slaviks ar busiņu ir vismaz desmit rīgas kočinga speciālistu vērts, ja ne visu duci. Un tas, ka esmu trāpījis uz kārtējo motivācijas sesiju lika man saīgt, jo tas nozīmēja tikai to, ka kafiju es būšu spiests gaidīt diezgan ilgi, vai palikšu pavisam bez.

Tātad vidējais scenārijs ir tāds, ka gūstekņi tiek importēti no perifērijas, izmitināti kaut kādā dzīvoklī Kauguros un tad no rītiem tiek vesti uz objektiem Bulduros, Lielupē vai kur citur. Dažreiz “šefs” ir vēlīgs un pa ceļam iebrauc Jaundubultu staķikā, kur zēniem noskalot vakardienas hektora garšu, kas tiek konsumēts pieciem vīriešiem īsinot laiku vienistabas dzīvoklī. Un kā tas notiek – man ir jāgaida, kamēr pieci dvingojoši radījumi ir sataisījuši tirgu ap kafijas automātu, slavēdami vēlīgo “šefu”. Un gūstekņu kafija ir vien atsevišķa stāsta vērta – vienā krūzē tiek sagāzti divi ekspresso , edz kā viltīgi iemanījušies staķiku apfiņķīt, tam gāž klāt sīrupus, ar sīrupiem notašķot visu leti tā ka lipīgs vēl trīs dienas būs. Tad vēl kanēli tā ka šķīst pa visām malām un uz grīdas un tik slavē “šefu”. Un kas interesanti, gūsteknis ir dzirdējis par darbalaiku, bet tā kā kafiju padzēris būs, tad ap sešiem septiņiem vakarā vēlīgais “šefs” teiks :” eu veči, vajag saraut, lai varam brīvdienās iet!” Un tie arī saraus, līdz pusnaktij slīpēs reģipša špahteli bez nekādām piemaksām, jo kafiju ta no rīta padzēra!

Tā lūk mīļie ir augstākā motivēšanas pilotāža, kurš koučs rīgā piespiedīs ofisa planktonu plēst vēnas līdz pusnaktij idejas vārdā un par divām kafijām! Aizmirsti!

Nu lūk, un mani besī, ka kafijas lete ir pieķēzīta līdz nepazīšanai, man ir jāgaida bezgalīgas minūtes un mana dižā persona ir spiesta kavēties kamēr slaviks veic gūstekņu tīmbildigkoučingmotiveiting pasākumus!


*Samaratrofiju kādā no saviem darbiem ir definējis Kurts Vonnegūts un šīs kaites aptuvenais apraksts bija šāds :”Histēriska vienaldzība, pret ar laimi mazāk apveltītiem cilvēkiem”.
4 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Tuesday, March 22nd, 2016

Doma:Par tulku
Pulkstens:08:35
Labdien,

Man uz rītdienu vajadzētu tulku kas spētu nodrošināt saziņu vai nu igauņu vai somu valodās. Darbs sāktos no kaut kādiem 12iem un beigtos ap pieciem.
3 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Monday, March 14th, 2016

Doma:Par informatīvajām plūsmām
Pulkstens:08:50
Biedrs pilsonis [info]indulgence šorīt feisītī dalījās ar saviem un [info]oblica pārsteigumiem “Pervij Kanal” ieraugot. Ja tā bija pirmā reize, pirmajā kanālā, tad viņus var saprast. Dažus pēc tādiem pārdzīvojumiem noklāj tā, ka nabags vēl nedēļu nevar attapties.

Ir dažādi fetiši. Nu tur japāņu porno, vegānisms, Miera iela vai mājalus. Man ir mediju fetišs. Kačājot skillu, var atklāt aizvien jaunus un jaunus līmeņus, pēc kuriem pirmais kanāls nemaz ar tik dīvains neliksies. Viss sākās ar Maidanu Ukrainā, tā bija mana pirmā reize, ka pie pilnas apziņas atvēru krievijas kanālu saitītes ķubikā. Gan jau ka visi ir redzējuši episko viedeo ar “two girls one cup”, vai jebkādu citu fragmentu no kaut kādām porno kaprofīlijām vai citu sūdu. Pirmā reakcija ir tāda, ka Tev nokrīt žoklis, tad pārņem nepārvarams riebums, Tev gribas novērsties un izvemties. Bet nē! Tu kā piekalts un nohipnotizēts turpini vērties šajā prātam neaptveramajā perversijā un Tavas smadzenes sāk izdalīt Tev līdz šim nepazīstamas ķīmijas. Tāda bija mana pirmā reize. Nelaime tik tur, ka šī huiņa rada atkarību, un Tu sāc meklēt aizvien lielākas vai spēcīgākas dōzas.

Katram narkomānam ir savs trežerbokss kur viņš tur savu pīpīti, marku un nebaltajai dienai atlikto zaļā kumšķīti. Tad nu te ir manējais.

1. Kiseļevs ir lait, iesācējiem. Ja nav lietots, tad pirmajā reizē šitirīs tīri labi
https://www.youtube.com/playlist?list=PL6MnxjOjSRsRzsISAlU-JcbTi7_a5wB_v

2. Potapoenko un Mamantovs. Diskusiju šovs kurā parasti rāda arī kādu dokumentālo filmu, kur pēc tam tajās pašās diskusijās apspriež. Reizēm mēdz iecept diezgan stingi
https://www.youtube.com/playlist?list=PLDsFlvSBdSWfD19Ygi5fQADrrc4ICefyG

3. Solovjovs. Būs pilnvērtīgs “TRIPS” ikreiz, smagās narkotikas. Izbrīna, ka tie publikai par prieku plēšamie “citādi domājošie” piekrīt uz šīm neprāta dzīrēm nākt. Nekādas dokumentālās filmas, nekā. Galvenais uzdevums pazemot un diskreditēt diskusiju oponentu applaudējoša pūļa pavadījumā.

https://www.youtube.com/playlist?list=PLwJvP0lZee7zYMGBmzUqNn16P71vHzgkU

4. Paška un draugi. Šeit nav tāda asuma, bet nenoliedami ir kaut kas no madžik mašrūms. Paška pirms tam gluži kā Dinnijs Deģis un Absolūts Runcis Tankheizers ir rīkojis jaungada un masļeņņicas uzvedumus bērniem. Sākoties revolūcijai sadzirdēja komrāda Če balsi un metās cīņa. Tikko izdeva grāmatu “факел новоросии”.

https://www.youtube.com/playlist?list=PL7-_hdgu6Q659eglUML7kuWApJf8-OH2L


Mūsu draugi no Ņežaļeznajas arī nedus mierā un taisa tīri inčīgus kontrraidījumiņus pretējai prāta skalošanai. Pateicoties viņiem esmu jau tīri labi iemanījies saprast ukrainsko movu, bet šeit noprezentēšu tikai divus kārumus, tajā pašā nīstamjā, bet visiem saprotamajā krievu valodā.

https://www.youtube.com/playlist?list=PLcuUJyZ181hEA4YSIQukoicxont8lZlPI
https://www.youtube.com/playlist?list=PLcuUJyZ181hFzSegHGyL4bFZs2OXBFB2y

Gan Antizombijs, gan Pilsoniskā aizsardzība štirī tīri labi. Izvēlaties garos vides ~ 48 min, jo tur būs pilns raidījums. Pārējie vidosi tur ir izgriezumi no raidījumiem un gan jau ka ielikti tikai klikreita celšanai.

Un te nedaudz antidota, ja jūtat, ka ķīmijas smadzenēs ir pārāk daudz:

https://www.youtube.com/channel/UCDbsY8C1eQJ5t6KBv9ds-ag
https://www.youtube.com/channel/UCa2DyezQaSMK81FbYkHZM_g
https://www.youtube.com/user/sashasotnik
https://www.youtube.com/user/OmelchukTV
https://www.youtube.com/user/artpodgotovka
Varbūt tu ko ierakstīsi?

Friday, February 5th, 2016

Doma:Par investigatīvo žurnālistiku
Pulkstens:14:59
Priekšvārdam varu teikt, ka mani mūždien ir izbrīnījuši delfi.lv joku slejas tēli, to izdarības dažādos klubos un apšaubāmā publicitāte. Visādi tie Raspopovi, dročīšanas eksperti un tas te pamuļkītis Kiops ar Kombuļu Inesi. Nē, to ka garā vājie mums valstī netrūkst, par to esmu pārliecinājies jau sen, vairāk izbrīna tā ballēšanās un nekādīgi neatbildamais jautājums - par kādu naudu?

Pusdienojot skrollēju telefōnā feisīti un nezkāpēc uzdūros šim rakstam
http://www.tvnet.lv/zinas/regionos/594812-engure_mola_ipasnieks_bloke_pieeju_attirisanas_iekartam_pasvaldiba_ielauzas_teritorija

Īsumā, Engures kanalizācija plūst uz SIA"Unda" piederošajām attīrīšanas iekārtām, kas uzbūvētas uz kādam Mārtiņam Dzenītim piederošās zemes - Engures mola, ko tas pats Mārtiņš Dzenītis nesen nopircis izsolē. Tagad jaunais īpašnieks no SIA"Unda" grib 18k EUR gadā par savas zemes nomu. Unda nepiekrīt, tas uzliek barģūru. Unda netiek klāt savām attīrīšanas iekārtām un Engures kanalizācija iet pār malām jūrā. Par maniem secinājumiem pēcāk. Tagad turpināsim ķēdīti.

Šī raksta šērīte pie manis nonākusi čerež - čerez ar pirmavotu - tādu Kasparu Cauni. Pēdējais savukārt savā FB pēc visiem virsrakstiem liek noprast ir ļoti pietuvināts vai pats arī tas krāvējs nožogojumam, kura dēļ tagad kanalizācija tek jūrā. Pats viņš to dēvē par "cīņu". Vēl ir šāds komentārs, datēts ar 9.janvāri - "Šodien bloķejam pilsētas kanalizaciju Engure. Engures iedzīvotaji un dome nesaprot neko pa labam. Kā var but tik stulba tauta. Tagad nečurās un nekakas vairāk".

ļoti interesants feisbūks, starp bildēm no Maldiviem , Abu Dabi un citām eksotiskām vietām tiek bramanīgi eksponēts Landkruīzers, kas it kā piederot viņam, un dikti liela priecāšanās par sodu nemaksāšanu, jo auto apkrāmēts ar LT numuriem un tajā LT reģistrēts uz kaut kādu UAB. Pēc komīšiem spriežot jaunietis ir sarūpējis sev kaut kādu olu laizītāju svītu, kas viņu par visiem šiem varoņdarbiem dikti slavē.

Tur pat arī rodams tāds Dairis Vnk Dairis, kuram laikam arī pieder lendkruīzers no Lietuvas, un abi kopistiski priecājās par bildēm ar šādu virsrakstu: "Dairis Vnk Dairis cik liels ir prieks, kad tu ēd vakariņas, bet arā stāv policists un salst -20 un raksta sodus no kuriem nav jēgas, par Lielu Latviju". Komentos kāds Toms jautā
Toms Zaķis Kapēc nav jēgas?
1 · 6. janvāris plkst. 20:18
Dairis Vnk Dairis
Dairis Vnk Dairis Mēs godīgi mums nav jamaksā.
Kaspars Caune Renģēdāji to nekad nesapratīs:)


Kaspara feisbukā zem virsraksta "Beidzot cilvēki saņem pēc nopelniem:) " rodams arī šāds raksts - http://skaties.lv/latvija/bez-tabu/kaimina-izdaribu-del-miera-ielas-iedzivotaji-spiesti-dzivot-sudos-lidz-ausim/?utm_source=twitter&utm_medium=link&utm_campaign=social . Pēc virsraksta tulkoju, ka Kasparā mājo ļauns prieks par notiekošo un neizslēdzu iespēju, ka Kaspars pie šā "projekta" stāv tikpat tuvu cik pie Engures. Es neesmu Miera ielas komūnas fanāts, bet ja mana kaimiņa kafetērijā ienāktu kaut kāds čmošņiks un izdarītu to, kas redzams rakstā pievienotajā video, lietas notiktu savādāk, nevis ar bez Tabū. Labticīgo miera ielas iedzīvotāju taisnības cīņas šādā formā nekad nenovedīs pie viņiem vēlama risinājuma un būtu beidzamais laiks to saprast. Krievu valodā pat ir tāds vārds :"терпила".

Tad visā tajā bezgalīgajā "pavei cik es kruts" bilžu jūklī pavīd arī pa kādai galerijai no ballītēm un restorāniem kur līdzās ietagots arī uzminiet kas? Latvijas seksa eksperts Edgars Toreto. Paskrollēju. Nu jā, nu, es pat nezinu. Dikti patika Dairis Vnk Dairis ieraksts par edžiņu kad tas esot kaut kādu vecu bmw atdabūjis :"Viss beidzās veiksmīgi!!! Auto atgriests un atradās stāvietā, Viļņā. Auto zagļi auto atgrieza, jo bijuši pagātnē saistīti ar tādu dzīves veidu. Nav te nekāda sakara ar to ,ka kāds nobijās, bet pastāv nerakstīts likums visiem, kam bijušas saistības ar tāda veida dzīves veidu. Tiem, kam ar to nav bijis sakars, tie to nesapratīs!" Dikti patikās šis :"nerakstīts likums visiem, kam bijušas saistības ar tāda veida dzīves veidu" . Savā laikā ieslodzījuma vietās bija zināms segments ar ļaužiem, kuri savu alumīnija bļodiņu un krūzīti nēsāja piesietus sev pie jostas, lai viņu alumīnija bļodiņas un krūzītes netīšām kopgaldā nesajauktos ar citām, un kāds cits netīšam no tām neuzēstu. Visticamāk šis pats likums attiecas arī uz lietotām automašīnām. Neviens normāls nebrauks ar gaiļa mašīnu un ja dzīvo pēc "likumiem", viņam savu auto vajadzēja piesargāt, vai kaut kādīgi nomarķēt, lai tajā netīšām neiekāptu neviens kas nav bijis nolaists. Attiecīgi, par šitādu huiņu, ka uztaisa padstavu normāliem džekiem pašam ekspertam vajadzēja dabūt taurē. Tātad, ja edžītis ir no "tiem" un tusējās ar "šiem", tad loģiski sanāk, ka "šie" arī ir ārlietu ministra domubiedri un tas izskaidro no kurienes edžītis dabū fuņķikus ballītēm. Тема сисек разкрыта!

Tagad nedaudz par nopietno. Mani interesē kāpēc un kādā sakarā Engures pašvaldība nav izmantojusi savas pirmpirkuma tiesības. Otrkārt, kāpēc izsolē nav atnākusi pati SIA"Unda" un to gabalu nopirkusi. Kā ir izveidojusies situācija, ka pašvaldības infrastruktūrai nozīmīgs objekts nokļūst kādas trešās personas valdījumā tādā veidā radot augsni šantāžai, kuras sekas mēs šodien redzam? Varbūt būtu vēlams uzdot jautājumu ZTI kas rīkoja izsoli, vai prasītājam, kādas konsultācijas un ar ko ir notikušas pirms izsoles un kā tas nākās ka iznākums ir šāds. Es pieļauju, ka SIA "Undai" pirms izsoles piezvanīja kāds svešinieks un piedāvāja samaksāt kaut kādu naudiņu, lai viņš nepiedalītos izsolē un neceltu cenu. Gan jau ka SIA šo priekšlikumu noraidīja un uz izsoli gāja. Attiecīgi svešinieks arī, nosolot summu kas Undai un pašvaldībai nav pa spēkam. Turpinājumā, tā kā SIA neiedeva uzreiz atkāpšanos naudu, to ar soda procentiem un iztērēto investīciju vajag atsist ilgtermiņā. Nu i zēni izmantojot savas likumīgās tiesības nosprauž tādu nomas maksu kas nav pa zobam. Konflikts eskalējās un šodien Engure slīgst mēslos.

Skumji. Divtik skumji ir tas, ka mazie sēž VID intervijās, katru mēnesi maksā nodokļus un tiek drāzti par niekiem, kamēr gomosjaķina var ballēties un likt rakam veselas dzīvokļu ēkas un pat pašvaldības. Un to ka PVNšiki , tas jau no pirmajām bildēm redzams. Es vot nesaprotu, kur Temīda?
5 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Wednesday, February 3rd, 2016

Doma:Par ziņām, kas nedaudz iepriecina
Pulkstens:08:24
http://www.delfi.lv/auto/modelu-jaunumi-testi/skoda-apvidus-auto-prototips-visions.d?id=47015155

Ja gala produkta formas būs kā bildēs, tad tas būs viens skaists auto, jo no Jeti man burtiski gribas vemt.
3 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Thursday, January 28th, 2016

Doma:Par balto cilvēku problēmām
Pulkstens:12:34
Priecīgais satraukums šāvakara lekcijas gaidās liedz man pilnvērtīgi nodoties robustajiem darba pienākumiem, tāpēc nolēmu nedaudz atjaunot/papildināt savu rotaļlietu klāstu. Man dikti gribās slēpošanas brilles. Tādas, kādas gribu es, Dievzemītē netirgo, savukārt tie kas tirgo ārzemēs ir ekspluatējošā un cilvēkus aplaupošā kapitālisma spilgtākie paraugi. Tajā onlainstōrē kur konkrētais gadžets ir uz akciju, šipments notiek tikai U.S. + Havaii un Aļaska robežās. Savukārt kur akcijas nav, ir šipments un tas pats par bargu naudu. Saīgu, domāju , ka šis ir gana cienījams iemesls lai sāktu cepties.

Savukārt tur kur ir ij akcija ij šipments, vienīgā piedāvātā piegādes opcija ir 168 USD. Par brillēm. Murgs
5 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Doma:Par flirtu ar dīvaino
Pulkstens:11:13
A šodien kāds taisās apmeklēt Agneses Kleinas un Aigara Mamja lekciju? Es tā kā domāju būt
Varbūt tu ko ierakstīsi?

Tuesday, January 5th, 2016

Doma:Par labiešiem
Pulkstens:10:39
Nē, ar virsrakstu nav jāsaprot nišas alusdarītavas produkcija, virsraksts ir saīsinājums no „labie cilvēki”. Vai „pareizie cilvēki”, vai „ godīgie cilvēki”, jebkurā gadījumā tādi cilvēki, kuri domā, ka viņi lūk tādi balti , godīgi un taisnprātīgi, a visi pārējie čipušilas, zagļi un korumpanti sarainie. Lielākoties viņi maldās savos priekšstatos par labo un ļauno, bet ne mans pienākums plest viņu šauros saprāta apvārkšņus. Šo fenomenu pētu jau ilgstoši, piefiksējot „labisma” uzplaiksnījumus vai gluži pretēji spītīgo klusēšanu, ja lietas labajā frontē neštimt un neizskatās tik labi cik gribētos. Paripinot pēdējos FB ierakstus ļoti amizanta aina veidojās – brīdī kad Vienotība nevienojas un turpina stumt LR vēsturē potenciāli nepopulārāko premjeru, visi oligarhu dedzināšanas sektas adepti dara ko? Pareizi – liek bilžas un gifiņus, ka nelietīgais Ušakovs ar vēl nelietīgāko Ameriku vienas dienas laikā nav pilnībā iztīrījuši ielas no sniega. Šodien jau aina savādāka, bet bildītes redz palikušas. Vēlētos visiem salātzaļajiem rudmates sekotājiem atgādināt, ka Birka un Ārgaļa laikā problēma neilga vis vienu dienu, bet gan ļoti precīzi – līdz martam un bail pat padomāt, kādi gifi būtu jāliek, ja Rīgu vadītu dievspasarg Ēlerte.
16 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Wednesday, December 30th, 2015

Doma:Par pirmssvētku drudzi
Pulkstens:14:04
Šodien spiritos ļoti rūpīgi izstudējis akcijas preces, un ar tām pašām akcijas precēm rateļos aizstūmies līdz pie kases esošajai bezgalīgajai rindai sapratu, ka mana pirktspēja, dzērienu izvēle un apjoms ir stipri, stipri zem vidējā. Nevar taču būt tā, ka visi, kas stāvēja rindā pirms un pēc manis ir advokātu, zti vai naftas produktu tirdzniecības biroja izsūtāmie zēni, kuri ieradušies paņemt kortelīšus korporatīvam.

Ar centrāltirgu nebija labāk, jo man nekādīgi netop skaidrs, kur viens cilvēks taisās bāzt piecus kilogramus ikru, vai astoņus pilnizmēra zušus.

Un vēl mani izsita no sliedēm mans Rīgas čomiņš. Viņš redz varot dabūt melnos ikrus TIKAI par 80 eur/bundžā. Vai es ņemšot. Jezus. Astoņdesmit! Sarkanos, kurus pašam jāatīra var dabūt par 22EUR/kg. Un Čivasu spiritos par divdesmit. Attiecīgi par 42 + divas baltmaizes un vienu buņdžiņu kolas var sarīkot sev tādus svētkus ka prieks! Labi, vienu sviesta paciņu un kilogramu sāli ar jāpiemet.
6 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Thursday, October 22nd, 2015

Doma:Par 22. Oktobri. Diena Nr.11
Pulkstens:20:47
Joprojām La Rochelle. Īsti tā nav par ko sūdzēties. Jāatzīst gan, ka viss ir ģeķīgi dārgs.
2 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Wednesday, October 21st, 2015

Doma:Par 20 un 21 Oktobri. Dienas Nr. 9 un 10
Pulkstens:22:21
Vakardiena sākās ar automašīnas digitalizācijas atjaunošanu. Tagad arī mums ir TomTom. Bijām pilīs un vīna darītavā. Visvairāk iepriecināja vīna darītava, jo esot viņu kaut arī attālinātam, bet patstāvīgam klientam, sajutu Francijā neierasti labu servisu un attieksmi - mums uzdāvināja pudeli vīna un attaisāmo.

Visā visumā vakardiena bija jauka, ja neņem vērā to bezgalīgo staigāšanu un to, ka vakarā viesnīcā pazuda internets.

Šodien - La Rochelle. No pozitīvā - vanna ir liela, ir divas izlietnes un fēns. Par visiem šiem sīkumiem bija aizmirsuši Tours, šeit tas ir kā solīts. Ir internets - lēns gan un uz šejieni var atbraukt nemaksājot par šoseju. Vispār visu Franciju kā izrādās var izbraukt nemaksājot par šoseju un šos ceļus zin Tomtoms. Brauciens gan uzreiz no divām stundām kļūst trīs, attiecīgi, no piecām būs astoņas. Nu tās pāris stundas braucot es piecietīšu, jo nekur man nemaksās 50 EUR par ietaupītu pusotru stundu.

Tiešam paziņojumam - mēs esam atkūlušies līdz okeānam. Ja Biskaja līci tā varētu saukt :) Austeres šeit ir un viņķels arī.
3 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Monday, October 12th, 2015

Doma:Par 12. oktobri. Diena Nr.1
Pulkstens:22:11
Varšavu es neatceros nekad. Nav tādu pazīstamo ielu un pārliecības, ka nākamajā krustojumā būs jāgriež pa labi, vai kreisi. Ir tikai tāda dežavū sajūta, ka šito ēku esmu kaut kur jau redzējis. To patiesībā varētu teikt par visu Poliju. Nebeidzamais, sačakarētais ceļš no Kauņas līdz Varšavai, kur teju, teju būs bānis, bet viņa kā nav tā nav, un Tu maisies bezgalīgi garus kilometrus starp fūrēm, busiņiem, vieglajām automašīnām un noskrandušu reklāmu nolīmētām apdzīvotām vietām, kuras uzdzen tikvien kā dežavū sajūtu. Tāda ir pirmā diena.

Vakariņas bija draņķīgas, jo tartara gaļu viņi pasniedza samaltu, nevis sakapātu, smidzināja sīks lietus un pārplūdušās vannasistabas dēļ nācās mainīt nummuru.
2 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Saturday, October 10th, 2015

Doma:Par viļņošanas
Pulkstens:08:40
Izlasīju vakardienas mutuli cibā. Dāmas, paldies, you made my day!

Ēmmm, es te aizdomājos par vienu lietu, tā ir tāda kā perversa bauda, mētāties ar sūdiem (pēdējā pusgada laikā aš vesela kūts izmēzta), apzinoties ka visādi samaitāti tipiņi to lasot sisinās?

Vislabāk no visiem man pēdējā laikā ir patikušies:

1."Kulturālā sālsmaize"
2."Šturm der lībe"

un vakardiena, kuru varētu nosaukt, emmm :"Kuce, bļe!"
6 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Sunday, September 6th, 2015

Doma:Par naudiņu
Pulkstens:20:58
Es varbūt esmu idejōts, kam rūp klients un kas bez kurnēšanas izdara papildus darbiņus, ja tādi rodās. Varbūt nemāku pareizi juristus piesaistīt vai vienkārši uzlikt mīksto un papildus paprasīt naudiņu. Kad skatos visas šīs sāgas par sadārdzinājumiem un ņemtni, kura tur tilta, šosejas, muzeja vai dīķa sakarā - man tā shēma ir skaidra kā 2 + 2. Visiem tik patīk gudri dirst, piesaukt juristus un tiesisko paļāvābu un uzspekulēt uz "a ļa sadārdzinājumu". Ja būtu normāls uzņēmējs, būtu startējis ar normālu cenu (ar ko protams zaudētu), izdarītu darbu un iztiktu bez visām šarādēm. Bet nē, viņiem nospļauties par klientu, par nodokļu maksātāju naudu un visu pārējo. Juristiņi pierādīs, ka sadārdzinājums ir objektīvs un visiem viss pohuj. Kā Rēzeknē, kur tagad no pilsētas budžeta vajadzēs papildus 2 mio atpogāt.


Būtu mana teikšana es viņus visus, sākot no skoņķika, beidzot ar kaut kādu lnk industries, visus, visus vienkārši nošautu. Kāpēc? Viņi nav uzņēmēji vai celtnieki. Viņi ir klasiski pidari. Un par savu tirdziņu es atbildu.

Tas tā, de fakto par gudronu dīķi skatoties. Un tiem gavnojediem vēl nepietrūka kauna ar laņģiku 70k vērtībā uz objektu atbraukt. Pie sienas pidaru.
3 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Thursday, August 27th, 2015

Doma:Par smerdeļiem V
Pulkstens:08:48
Jo vēlāk viņš mums atskaitīs naudu, jo tālāk savās izklaidēs būšu aizgājis. Tātad mazā mēsla emocionālajam reiderismam man vajag veikt pāris tehniskas dabas priekšdarbus. Tātad, ja Jūsu lokā ir kāds, kas kaut ko no viņa nav dabūjis, lūdzu nosūtiet viņam šo saitīti.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/1AcHjG8g3ch4B93mzCd3zGKX3HulTKcXG3_Ek8XwdPMc/edit?userstoinvite=lasma.niparte@gmail.com&actionButton=1#gid=1398526649

Darīsim tā. Ja Jānis Grandāns , kas it kā vada SIA"GrandPR" Jums neko parādā nav, uz saitītes spiest nevajag, man acess reqvestus sūtīt nevajag un likt man spaidīt podziņas arī nevajag. Pagaidām ziņkārīgām actiņām tur nav ko redzēt. Man vajag, lai tiešām tie, kam kaut kas ir noblēdīts tur ieiet un to ieraksta, lai visi prasītāji man būtu vienuviet.

Paldies
11 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Tuesday, August 25th, 2015

Doma:Par smerdeļiem IV
Pulkstens:21:17
http://tvplay.skaties.lv/parraides/bez-tabu/647874?autostart=true

no 22 minūtes
3 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Monday, August 24th, 2015

Doma:Par smerdeļiem II
Pulkstens:09:28
Jānis Grandāns ( https://www.facebook.com/janisgrands?fref=ts ) no http://reklamariga.mozello.lv/ neceļ telefonu. Vai tik nav noticis kas slikts?

Ja kāds viņu pazīst un ir kontaktā, pavēstiet lūdzu, lai piezvana uz Jūrmalas Mežaparkiem, Mārtiņam vai Kasparam.
11 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Tuesday, August 18th, 2015

Doma:Par grāmatām
Pulkstens:13:36
Sveiki, tas var izlikties dīvaini, bet man vajag divas grāmatas ANGĻU valodā. Grāmatas, tādas kas ir izdotas, vākos, ne elektronisks word teksts.

Nikolo Makjavelli - Valdnieks
Tsun Zu - Kara māksla


Kur Latvijā es šīs grāmatas varu iegādāties?
7 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Tuesday, August 4th, 2015

Doma:Par Dieva Putniņiem
Pulkstens:13:32
jeb „Deutche Parasiten”, kā savulaik pārpalikušie vācieši saukāja tos latviešus, kas atradās bēgļu nometnēs Vācijā. Vai viņi tur devās labprātīgi, nu tā ķip, aizlaidīsim ka atvaļinājumā ar All Inclusive pakotni? Ja mans vēstures zināšanas mani neviļ, tad tie, daļa no kuriem šodien skaita tautasdziesmas vasras nometnē „Garezers”, MI, USA, devās turp bēgot no kara.

Mēs jau esam paspējuši izvemstīties par „amīšu letiņiem”, vainojot viņus gļēvulīgā mukšanā, kaut patiesībā mums visticamāk skauda, ka viņi varēja dzert kokakōlu jau 1953 gadā, kamēr mēs tikai 1991. Un ja šiem cilvēkiem patvērumā būtu atteikuši gluži tā pat kā grasāmies atteikt mēs, tad nevienam šeit nebūtu bijis amērikas onkuļu un tantu, kuri saulainajā 93 gadā sūtīja paciņās Levis džinsus, juicī fruit kožļenes un rotaļlietās noslēptus dolārīšus. Visi būtu atņirgušies pie polārajiem lāčiem un mūsu šodien būtu vēl mazāk. Izcili cietpaurīgajiem robežu sargātājiem vēlos atgādināt, ka tā pati tik mīļotā Vaira Vīķe ir no tās pašas „šlakas” un Latvijas Lepnuma vietā otrādākajā scenārijā varēja sanākt mēreni nodzērusies tante Omskas apgabalā.
Tas tā par mūsu pašu parādiem runājot.

Tagad par to kas jādod. Kā jau urrāpatriotiskas bildes māca – daudzi tūkstoši ir devušies ekonōmiskā bēgļa gaitās uz miglaino Elbionu un piedevām pabalsts ta maziņš! Neliegšos, jā sūdīgi, nevar dusēt zem siltās valsts pabalsta segas, darba nav, ziemas ir aukstas, savukārt vasarās kož dundurs. Un ja bēguļojošais moris ir tik liels parazīts kā tiek mālēts, viņš no šejienes aizmuks gluži tā pat kā no Amīna vai Mugabes (paldies mīļam Dieviņam, tie abi jau ir beigti) . Mūsu mīļotā valsts ir darījusi visu, lai godā tiktu celts darba tikums – noliekot pilnīgā bezizejā tos kam darbiņa nav. Tā kā par to bēgļu uzkavēšanos šeiten es nebūtu tik pārliecināts, jo ja spēja iznīdēt sīkstos traktoristus no Latgales, tad tādu mori mūsu sociālā sistēma paspēs nomiegt vēl pirms viņš būs paspējis nolaist savu rīta pirdienu. Pēc gada gan jau ka liela daļa no nelaimīgajiem prasīsies atpakaļ, savukārt palicēji gaidot uz pestīšanu apvienosies sektā un izveiks rituālo suicīdu. Tā kā par moriem šeit es uztrauktos vismazāk.

Mani vairāk skumdina moris TUR, melnajā kontinentā. Vislielākie bļāvēji manuprāt ir tie, kuri tālāk par Garjūņu tirgu Lietuvā nav tikuši, pasaules redzējumu iegūst tikai no latviski rakstošajiem/runājošajiem medijiem un vienīgais kas viņus satrauc ir Mamutu dienas rimčikā. Un geji. Un mori. Un Ušakovs. Un Āboltiņa. Un vai ciema bodē Apinītis pievests. Tiem nabagiem (moriem) , tur klājās diezgan sūdīgi, ja „sūdīgi” būtu vispār pieņemams apzīmējums. Cik man ir gadījies būt tajgalā (nejaukt ar Ēģipti, kas it kā kontinentam piederoša, patiesībā ir pavisam cita opera) , tad mellie ir jauki ļaudis. Jauki, bet lielais vairums ir „tehniski stulbs”. Viņi nav ļauni, nenovīdīgi vai kā savādāk slikti. Drīzāk naivi, kuri it kā gribētu, bet nekādīgi netiek līdz tai demokrātijai un lielākā daļa tur priecājās par diktatoru, ja tas viņus nešauj nost, bet ļauj dzīvot mierā. Sliktāk klājās tiem, kam kādas dabas bagātības uziet, tad tur uzreiz sākās krūmu revolūcija, lauka komandieri un elle iet vaļā. Ja viņi nebūtu „tehniski stulbi”, tad atsevišķiem oportūnistiem nerastos iespēja tikt pie varas un radīt tādus apstākļus, ka parastajam cilvēkam jāmūk prom. Tā kā tā, joprojām uzskatu ka verdzība pagaidām ir labākais kas ar šo kontinentu ir noticis, jo tā saujiņa kura attapās brīvajā amērikā atnesa mums cāļu spārniņus, džezu, Tūpacu un Obamu, kas nav maz. Bez verdzības nekas tāds nebūtu iedomājams, jo kā parādīja eksperiments ar Libēriju, moris vēl valstij nav gatavs.

Ja domājam ģeopolitiskās kategorijās, tad bēgļu straumes var apturēt tikai un vienīgi 90% valstisko veidojumu iznīdēšana kontinentā, mūsu sabiedrības uzbūves modeļa uzspiešana un varbūt tad, pēc gadiem desmit mēs bēgsim no Āboltiņas uz tagadējo Ugandas teritoriju. Diemžēl bez asiņaina , visaptveroša kara tas nav iespējams, tā kā mēs visi pēc noklusējuma esam pret iejaukšanos citu valstu iekšējās lietās, 12 mazi nēģerēni tiks mocīti savās mītnes zemēs un seši no tiem mēģinās mukt pie mums.


https://www.youtube.com/watch?v=_bdOTUocn5w
8 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Doma:Par pulksteņiem
Pulkstens:10:00
Sabozies par "radošajiem" ieslīdēju feisītī galvu pavēdināt. Savukārt tur visādi dīvānu revolucionāri un kaktu liberāļi izgaismo netikļus gan Dievzemītē, gan aiz tās robežām.

Te rekur Ģimkam piepisušies:
https://navalny.com/p/4379/

Kaut kad atpakaļ tādus pašus pētījumus par mūsu sabiedrības ziedu veica Lato Lapsa.

A kur ir teikts, ka tie pulksteņmīļi dzīvo virs savām iespējām un korumpējas pa kreisi un pa labi? Moš viņi kā lielākā daļa LV vanabiju bliež pa aliekspressu, jebaju vai pat "autorizētajiem firmas veikaliem" ?

http://www.swiss-clock.me/other-brands/richard-mille.html
1 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Monday, July 27th, 2015

Doma:Par to kā Jezups no pāķiem Kalnciema tirdziņā podus gāza
Pulkstens:17:07
Tā, nominālā darbadiena ir pagājusi, bet es tā arī nesapratu, kas par kādām jautrībām ir notikušas [info]rasbainieks bekjārdpārtijā. Es ritīgi pavelkos uz visādu sūdu un ja zinu, ka ir bijis labais cundurs un man par to neviens nestāsta, neesmu dzīvs.

Kā arī apzinos, ka tas uz mani nemaz ar neattiecas un no [info]rasbainieks kompaškas esmu tikpat tāls kā nojebkā cita daiļā, bet tā gribas dzirdēt stāstu par sviestiem.


Nu patenkojiet, plīzzz.

Un par kaķu žorgāšanu ar. Kurš ko un kādā veidā.
19 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Thursday, July 16th, 2015

Doma:Par
Pulkstens:19:47
Dzīve kā teātris
2 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Tuesday, July 14th, 2015

Doma:Par Liepājas pedofīliem
Pulkstens:14:21
200 stundu darba un 1120 eur... tas ir sods par bērna izmantošanu. 1120 eur ir cietušajai izmaksātā "kompensācija".

https://www.youtube.com/watch?v=ZyeYp666p9U
21 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Wednesday, June 10th, 2015

Doma:Par living speisu
Pulkstens:19:32
Šis būtu tā kā tāds "fōkusa" grupas "pētījums". Karoč tā, lasīju gļancavajos žurnāļos, ka nu jau labu laiku ir tāds trends - dzīvot dzīvošanai nepiemērotās vietās un un iztaisīties tā, it kā tas būtu nenormāli kruti. Nu tur fabrikā, dzirnavās, raķešu šahtās vai jūras konteineros. Tikai nosauc! Tad nu lūk, mums ir sarga būda. Samērījām - 42 kvadrātmetri. Mūra. Viņa vēl novietota tā, ka sanāk savs zālieniņš, ja ir luste - var ieriktēt dobi un tā. Bet tā joprojām ir SARGA BŪDA pie industriālas teritorijas vārtiem.

Visu tur izšņakarējuši un izfantazējušies nonācām pie slēdziena, ka par zināmām naudām, ņemot vērā to ka mums ir savi meistari, darbagaldi un kunsts, varam šo celtni pārvērst par nereāli krutu studio, studio, ne vienistabas, dzīvokli, vitrīnlogiem uz teritorijas neapdzīvoto pusi un terasi. Visas komunikācija, apkure protams ka arī. Tādam mazam sūdam apdarē var arī dārgāku materiālu iebliezt un tā.

BET , tā joprojām paliek sarga būda industriālā teritorijā.

Dienas ritms ir sekojošs - ap 7:30 sāk kursēt fūres, nu labi, varbūt 2x nedēļā pagaidām. Ap astoņiem sāk krauties virsū montāžas flote. Nu līdz kaut kādiem 11iem iet ņigu ņegu. Tad iestājās nosacīts klusums. Šancē cehi, bet visi cilvēki atrodās cehos, nevis vazājās gar sargabūdu. Ap pieciem visi izgaist, jo ir iemanījušies tā, ja noteiktais darbalaks beidzās piecos, tad piecos jau ir pārģērbies, muti nomazgājis un gatavs uz iešanu, nevis tikai sāk pārģērbties vai muti mazgāt.

Ap septiņiem astoņiem atgriežās montāža. Nu tas tā pa mierīgo, atbrauc, sadzen boksos mašīnas un iet mājās. Vakarā vispār neviena. Ja nu vienīgi autoservisā Rencīts skrubināsies, bet viņš ir nekaitīgs un tā teikt - meistars pa rokai.

Nu lūk mana radošā inteliģence, kura fano par visu netradicionālo. Vai tādā, kruti, pēc labākajiem Deko žurnāla tradīcijām izremontētā SARGA BŪDĀ Jūs dzīvotu par teiksim 350 eiriķiem, vai Jūsuprāt kāds dzīvotu? Ā, nu jā, protams ka visi pārējie ss.lv sludinājuma pričendāļi - veikals 10 min, Slokas stacija 10 min, IKI, MEGO 10 min, jūra 20 min. Laiki noteikti kājāmgājējam, ar mašīnu viss 2-3 min iedarbināšanu ieskaitot.
25 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Tuesday, June 9th, 2015

Doma:Par ēnas stūru apkarošanu
Pulkstens:11:28
Atgādinām, ka š.g. 1. augustā stāsies spēkā Publisko iepirkumu likuma labojumi:
• Pretendentam iepirkuma izsludināšanas dienā nedrīkstēs būt nodokļu parādaMēs tagad domājam kā šo risināt, bet piemēram tāds Jēcis, kurš sava pagasta apkaimē iepirkuma rezultātā liek bruģi pie kultūras nama un baznīcas var droši izslēgt gaismu un stāties dižbūvnieka dienestā, kurš protams to nabagu izdrāzīs pa deviņiem mēmiem un atšķirībā no pagasta pārvaldes vēl piedevām nesamaksās.
17 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Friday, June 5th, 2015

Doma:Par piektdienu
Pulkstens:11:10
Neskatoties uz žirgto noskaņojumu šodien neko negribās. Gribās jau protams daudz ko, bet tas nekādā mērā nav saistīts ar darbu, kura lietas ir tās ko tik ļoti netīkās. Aizbraucu pasērst pie jūras ar narvesen kafiju. Nepārgāja, joprojām neko negribās. Varbūt uz pusdienām izmēģināt jauno atpūtas vietu ar galdiņiem pie upes?
Varbūt tu ko ierakstīsi?