LiveJournal for ублюдок.

View:Par lietotāju.
View:Draugi raksta.
View:Kalendāra skats.
View:Izlase.
You're looking at the latest 40 entries. Missed some entries? Then simply jump back 40 entries.

Sunday, December 20th, 2020

Doma:Par “His dark materials”
Pulkstens:00:57
Man parīk fantasy žanrs n stuff, bet arī tajā fantasy trāpās pa kādam aktuālam citātam. Es fanoju par Rūtu Vilsoni, un tad kad bija kadrs, kad tā pati Rūta Vilsone tajā tēlā pateica :”Ja Tu dabūtu tādu sievieti kā es, Tu nezinātu ko ar viņu iesākt!”. Es noliku uz pauzes, noskatijos velreiz un velreiz un es beidzot sapratu ko es gribu no sievietes.
3 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Tuesday, July 28th, 2020

Doma:Par destinācijām un lukšurī
Pulkstens:10:28
Viens no maniem panikas fundamentiem ir iztika vecumdienās un veselība. Tb, sāk klabēt zobi, no destruktīvas pārliecības un iedomām, ka nomirsi viens, kraupains , slims un nabadzībā. Pat pansionātā ne, patiltē. Un tas jau viss rodas no salīdzināšanas, pasaules redzējuma un zināšanām. Jo vairāk Tu redzi, piedzīvo, jo vairāk fobijas salasi. Ar terapeita un ksanaksa palīdzību es mēģinu stāvēt stabili ar abām kājām uz zemes un darīt visu, lai manas iedomas varētu atspēkot ne tikai ar domu spēku, bet arī ar materiāliem fundamentiem. Teikšu godīgi – sanāk daļēji, jo uzskats, kas ir “fundaments” mēdz būt mainīgs. Vienudien skatoties uz bomžiem jūties bagāts, citudien lasot Forbes, saproti, ka tāds pusgraudnieks vien esi.

Tagad par pusgraudniekiem. Turcija, Horvātija, slēpošana Ukrainā , Slovākijā vai Austrijā ir OK. Var blatot arī Bulgārijā, Ēģiptē, mazākos Spānijas ciematiņos, aizbraucot uz Gambiju vai tādām Filipīnām Tu vispār esi pasaules naba. Un pie tā vajadzētu arī palikt.

Es esmu bijis mišelīn restorānos gan Parīzē , gan Maskavā, mani nevar pārsteigt ar lakšurī un haj end, bet šiem biznestripiem ir viens BET. Tur kešo piegādātājs, reizēm pats ar korporatīvo karti, vai pat dažreiz laimīgais klients. Rēķins 3tk eiro par 6 pax galdu nav nekas tāds, ko es nebūtu piedzīvojis vai spētu mani izbrīnīt. BET...

Parastā brīvdienā – atvaļinājumā Tu tomēr maksā ar savu karti un ēdienkartē izpēti ne tikai ēdienu aili, bet arī cenu. Un tagad tika pieļauta smaga kļūda, kas atsvieda mani atpakaļ vismaz par pieciem – četriem terapijas seansiem. Mēs aizlidojām uz Nicu, lai padzīvotos pa Monako. Es zinu kā izskatās lielas un mazas jahtas gan no iekšpuses, gan ārpuses. Ka Marriotā ir labāks matracis nekā Kempinski, jo viss tas ir bijis, pārbaudīts un zināms. Man ir zināms , ka Lambordžini pieder pie VAG grupas, savukart McLaren pie Mercedes. Es pat dažos eksemplāros esmu sēdējis iekšā. Man it kā visam tam bija jābūt skaidram un pieņemamam, jo hei, mēs taču esam braši kreņģeļi.

Neskatoties uz visu to, Monako man tika paskaidrots populāri – bērniņiem par zvēriņiem – TU ESI SŪDS, GAVNO, Skaitlis aiz komata periodā...
Nebrauciet uz Monako, brauciet uz Gambiju, Keniju, da kaut vai uz Lapzemi pie salaveča. Pat somi vai norvēģi nav uz kaut ko tādu spējīgi.
10 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Wednesday, March 11th, 2020

Doma:Par koronavirusu
Pulkstens:19:10
Es negribēju šo savu aprīļa plānu stāstīt, bet ta ka man ir nepieciešams padoms, tad tomēr nāksies. 26/03 man ir paredzēts lidot uz Martinikas salu, caur koronavīrusa skarto Parīzi. Tāds pats maršruts jāveic vēl pieciem cilvēkiem. Caur Parīzi. Pēc tam mums ir plāns ar jahtu atgriezties pār Atlantijas okeānu Eiropā. Ceļš aizņems 3-4 nedēļas. Tatad, kādas šaibas būtu jāpaņem līdzi, ja uz jahtas sāk parādīties simptomi un ārsta protams nav? Mani draugi ārsti ieteica nebraukt vispār, bet es negribu viņus klausīt.
7 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Monday, January 27th, 2020

Doma:Par politiku
Pulkstens:11:32
Pirms vēlēšanām es teicu, ka KPVLV izjuks. Tās pašas partijas adepti mani aprēja, sakot, ka kodols ir stiprs kā dūre un tautas griba pāri visam. Tagad mēs redzam kas no tā ir sanācis. Nākamais manā sarakstā bija un ir JKP, no kura ik pa brīdim, kā īlens no maisa izlien kāds no partijas atšķēlies biedrs, kurš vēstī par lielām un mazām nesaskaņām partijas iekšienē, autoritāro vadības stilu, un lietu nolemšanu šaurā lokā. Ja KPVLV aizies pa skuju taku, atstājot koalīcijā tikai Artusu un Aldi, tad ja mana matene mani neviļ, kolīcijā būs 53 rumpīši. Nu tad atliek tikai nedaudz padrupināt JKP un šis sasaukums noslēgsies ar ZZS un Saskaņu valdībā. Esmu gatavs derēt uz koni.
2 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Tuesday, January 21st, 2020

Doma:GER-ENG tulks
Pulkstens:10:17
Labdien, man 03-04-05/02 vajag tulku, kas tulkotu mutiski no GER uz ENG un atpakaļ! Pusdienas, vakariņas iekļautas.
1 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Tuesday, February 19th, 2019

Doma:Par ātrajiem ielāpiem
Pulkstens:06:19
Vai šeit kādam nav sija ee, ko es varētu palietot pāris darījumiem? Viss tīrs, viss legāls, atstāšu komisiju par naudas trafiku.
3 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Monday, February 18th, 2019

Doma:Par darbaspēku
Pulkstens:19:10
Pāris poustus atpakaļ man [info]mazeltov bija ierakstījusi šādus vārdus: Un kur lai liekas tā Latvijas masa? Ne rūpnīcu, ne uzņēmumu, ne pirktspējas. Toties ir korupcija, ātro kredītu zelta ādere (tik daudz pinokio) un daudz gudras diršanas.

Pastāstīšu pēdējo, pilnīgi svaigo ainiņu, ko man izstāstīja brālis, kas ar cilvēkresursiem ņemās. Meklējam metinātāju. Nav vērts aprakstīt kāds gūsts un sāpes bija iepriekšējie, bet pēdējāis, pēdējais – pat neredzētais, bija vis krāšņākais.

Esot atnācis cilvēks uz interviju, jā, visu māk, mig, tig (metināšnas termini), varot sākt rīt, bet nav kur dzīvot, bomzis. Ne gluži bomzis, no dziļiem laukiem, naudas pietika tikai biļetei līdz mums. Pirmo nakti pārnakšņos hostelī, pēc tam noīrēs dzīvokli. Pulkstenis 16:00. Labi, parādi vai māki metināt. Noiet uz cehu, šis parāda ka māk. Labi. Rekur 100 eiro avanss, pārlaid nakti hostelī, rīt domāsim kā tālāk. Kā Jums šķiet, vai pienāca RĪT?

Lai ko neteiktu [info]mazeltov un NLP, AGILE OFFICE, vai BIOS vai citi pašpalīdzības līdzekļi – gūsteknis ir gūsteknis, tādu tikai pātaga vai lode izmācīs.
11 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Tuesday, January 15th, 2019

Doma:Par bitovuhu 2
Pulkstens:09:45
Tādi kailsali pēc atkušņa mani kretinē visvairāk. Lievenis slidīgs, automātiskie vārti iesaluši, auto logi iesaluši. Šorīt iztiku bez fēna, atlauzu tos vārtus tāpat, bet tur motorītī ir tādi "galvas slēdži", kuri, ja tiem tiek klāt mitrums un pēc tam strauji sals, sasalst un ieklemmē. Tos vēl necik sen uzliku jaunus, bet šorīt atkal - šetev zuzīt, spaidi pulti, skaties uz sastingušajiem vārtiem un skaiti lamuvārdu pātarus. Ticis galā ar vārtiem iekāp mašīnā, sāc braukt, aizpīpē, un še Tev fašist granātu pa otram lāgam, nevar atvērt logu.
Varbūt tu ko ierakstīsi?

Monday, January 14th, 2019

Doma:Par bitovuhu
Pulkstens:09:27
Kā Jums šķiet, kāda raksturīpašība vieno gāzes katlu, mājas ūdenssūkni un automātiskos vārtus? Neviena no šīm ierīcēm nav remontēta par normālu likmi, normālā laikā, jo ja tās ir lēmušas noklāties, tad tas vienmēr ir ticis darīts vai nu piektdienas vakarā vai sestdienas rītā. Attiecīgi, visas šīs iekārtas manās mājās ir remontējuši “sos meistari” no ss.lv, par brīvdienu tarifu.
7 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Friday, January 4th, 2019

Doma:Par dzelteno presi
Pulkstens:10:53
Manuprāt, lielu postu sabiedrības morālajai izaugsmei nodara bulvārprese, kura publicē ainiņas no dažādu rītārdu ikdienas, tos lepni dēvējot par pašmāju slavenībām. Ja kāds sāk iemantot popularitāti, vai viņam to dāsni dod dzeltenā prese, tam neizbēgami rodas sekotāji. “Sekotāji” veido masu, kas pati par sevi degradējas vēl tālāk, un tad mums gribot negribot ir jātaisa grupas feisbukā, ar nosaukumu “Atlajst sajmu”, jo idiņu apkārt ir savairojies ka biezs.

Vot ņemsim par piemēru kaut kādu gūsteknīti no kādas attālākas vietas Latvijas laukos, kur divreiz nedēļā piestāj “autoveikals”, lai atvestu griķus, grūbas, sāli, smēķus, šņabīti un pēc tipogrāfijas vēl smaržojošus “privātā dzīve” izdevumus. Savukārt no krāsaini apdrukātajām lapām, pār nabaga nelgas prātiņu gāžās stāsti par seksīgās Lee nedienām, Kiviča un Skulmes tetovējumiem, Artusa pārdomām par dzīvi un citi prāta vīrusi. Ko no tā nabaga var gribēt, ja viņš salasījies visus tos murgus, domā ka:”pavei, edz kā bagātie un skaistie arī raud!” Tad viņš sapīpējās čigānu kaņepes, sadzerās sīvo, uzsit sev kaimiņienes iniciāļu tetovējumu, jo šodien viņš mīl viņu un dodas uz pagasta centru piedzīvojumus meklēt. Eventuāli viņš nonāk policijas iecirknī, zaudē darbu un tad ar ātrā kredīta palīdzību finansējis diskountera lidsabiedrības biļetes nonāk Līdsas salātu fasēšanas cehā. Un viss. Un internetā bļauj – atlaist sajmu!. Lai gan patiesībā pie vainas ir bijusi viņa vēlme līdzināties Kivičam, par kuru viņš salasījies tenku lapelēs.
9 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Wednesday, January 2nd, 2019

Doma:Par atšūšanu
Pulkstens:14:42
Vai Jums zvana tipo no investīciju konsultantu birojiem, citiem teleoperatoriem, kabeļtelevīzijas un telepārdevēji vispār? Nezinu kā, bet mans numurs ir nonācis kaut kādās listēs, un man zvana. Ne pārāk bieži, bet zvana.Nu tā, reizi divās nedēļās, reizi nedēļā. Agrāk es viņiem tirgoju pretim savu pakalpojumu, bet tas bija pārāk ilgi sarunu ziņā un neuzspridzināja to nelaimīgo otrajā galā. Tagad man ir viena laba recepte, vismaz vīriešcilvēkam kas zvana. Par sievietēm vēl domāju. Tātad, recepte vīrieškārtas zvanītājam- pārdevējam.
Dzin dzin.
-Labdien, te Jūs traucē Aleksejs no smartinvestholdingglobaltrade, vai Jums būtu minūte sarunai?
-Ā, Aleksejs, labi ka piezvanīji, gaidīju, gaidīju!
-Lieliski, tad Jums būtu laiks sarunai
-Klausies, Aleksej, uzreiz pie lietas. Manu rokaspulksteni atdod!
-emmm, kādu pulksteni?
-Nu rokas pulksteni, ar brūnu siksniņu. Aizvakar biju pie tavas mammas, aizmirsu uz naktsskapīša guļamistabā!
9 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Doma:Par gada sākumu
Pulkstens:12:32
Otrais janvāris iesācies ar kaut kādu aizdomīgu “uzvlkšanos”. Tb, es ņēmu un uzvilkos. Tas bija tāds, tā kā dažādu sīku apstākļu sakritību kopums, kas man lika tā ņemt un uzvilkties. Tagad par būtību. Es feisbūkā sekoju tādai grupai “Atlajst sajmu”, kas ir tāds diezgan izdevies saržs par visiem kpv balsotājiem un citiem garīgi atpalikušajiem, kuriem šī zeme netaisnīga šķiet. Bet zin kā saka, kas armijā dienējis, tam cirkū smiekli nenāk. Un var jau iesisisnāt par visiem tiem “atlaist sajmu” jociņiem un patrollēt salātu fasētāju no Leedsas, karš bļauj ka valstī visi zog un tāpēc viņš dzīvo ar trīs moldāviem skvotā Anglijā. Bet ir tā kā ir, lielākā daļa apkārt ir totāli idioti vai sliņķi, vai abi kopā un mēs brīnamies, ka lietas nenotiek kā nākās. Un tad Tu saproti, ka par tiem “Atlajst sajmu” jociņiem nav jāsmejās, tur jāraud, jo this is how it really is!
9 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Thursday, December 27th, 2018

Doma:Par slēpošanu
Pulkstens:17:20
Ir divas Wizzair aviobiļetes braucienam uz Kutalasi (Gruzija) lai dotos talak uz Gadauri un atpakaļ. 18-25 janvāris. Biletes ar rezervetu sedvietu pirmaja rinda lidmašina (wizzaira biznessklase :)). 32 kg bagaža un vienai biletei vel ir sporta inventara bagaža. Biletes cena 165 eiro. Ta bilete kurai ir papildus sporta inventars 225 eiro. Var pievienoties musu kompanijai (2 čaļi) , bet nekadu dzivošanu vai transferu vel neesam noorganizejuši, jo sakotnejais sastavs nobruka un tagad viss ir zem jautajuma zimes. Tb dzivošana un tā.
10 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Thursday, March 22nd, 2018

Doma:Par dzīvokļiem
Pulkstens:14:27
Steidzami tiek meklēts dzīvoklis Rīgā, labajā krastā , centrs +, izmeri m2 35+, saulains un tā lai uzreiz, nu tā ka gandrīz rīt, var vākties iekšā. Ir arī mazs sunītis. Paldies. Un tas tiešām ir steidzami.
4 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Wednesday, March 21st, 2018

Doma:Par dzivokļiem
Pulkstens:16:02
Kā es varu sazināties ar user=sara?
2 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Monday, January 22nd, 2018

Doma:Par īres tirgus īpatnībām
Pulkstens:16:07
Paraku internātu, kaut kādu ekspertu vāvuļojumus, kaut kādas statistikas un citu sūdu, bet tā arī netiku gudrs - kas īres tirgū pieprasītāks - nemēbelēts vai mēbelēts dzīvoklis, ja meklēju ilgtermiņa, ne īstermiņa īrniekus. Jūsu domas?

Žīds žmiedz to mēbel pirkt
23 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Tuesday, November 21st, 2017

Doma:Par progresīvo vārdu
Pulkstens:21:34
Kur es lūdzu varētu iegādāties visus Agneses Kleinas līdz šim izdotās Bendžī Kņūvmen žurnālgrāmatas?
1 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Wednesday, October 25th, 2017

Doma:Par ģeopolitiku
Pulkstens:12:06
Man mašīnā skan vai nu sd karte, vai Radio SWH Rock. Mājās pa TV drillējās LTV1 un ja godīgi jāsaka, tad tas būtu arī viss no vietējiem medijiem ko patērēju. Ja nu vēl dalfi virsrakstus kādreiz. Pietiek komi , satori un citas vietnes nonāk manā redzeslokā tikai caur FB vai šejieni, attiecīgi varam izdarīt secinājumu, ka es esmu visnotaļ sūdīgi informēts par notiekošo valstī, ja neskaita vēl “virtuves politikas” sesijas kas tiek bagātīgi slacītas ar konjaku.

Nu lūk, un jau sen kā nepievēršu uzmanību reklāmām, kas kādreiz bija mans maizes darbs. Es tā teikt esmu imūns pret šampūnu vai šokolādes batoniņu un mani var iekustināt ja nu vienīgi galējs stulbums (kā ar kazlēniņā bēee reklāmu tualetes papīram) vai ar kaut ko, kas liktu aizdomāties par cēloņiem un likumsakarībām.
Nu lūk, reklāmas aģentūras laikos , kad taisīja radio spotu plānu, SWH Rock pie iekļaušanas media miksā nonāca tikai tad, ja visur citur jau viss bija pārbāzts, bet naudas budžetā vēl gana. Un zinies ko, pa SWH Rocke es izdzirdu REKLĀMU, reklāmu, SWH Rock!! Aš apmulsu. Skatījos pēc citām šī reklāmdevēja reklāmām TV (LTV1) un bilbordos. Nu tur tā kā nebija, bet vienalga – SWH fakin Rock! Tas nozīmē ka citos rādžos ir nomočīts zili zaļš, bet paslinkoju grozīt pogu un gaidīt reklāmas pauzes, lai par to pārliecinātos. Paļaujos uz pieredzi, ka “rokā” liek tikai tad, kad citur vairs nav vietas.

Nu labi, un tagad pie reklāmas. Aeroflot reklamē lidojumus uz ASV caur Maskavu. Ne uz Kišeņevu, Ulanbatoru vai Gonžau, bet tieši uz ASV. Naheram? Rodas pirmais jautājums. Kāda mārrutka pēc Aeroflotam būtu mūsu radio jāreklamē kaut kādu konkrētu destināciju valsts, nu tur Ņujorka, Majami vai Losandželosa. Un tad es izdomāju sekojošo! Viss tas LIELĀS POLITIKAS dēļ. Tramps ieviesa sankcijas KF, un gluži kā uz Obamas sankcijām reaģējot KF atņēma savai nācijai pūdēto sieru un fuje grā, tā tagad uz jaunajām sankcijām atņēma iespēju tikt uz ASV. Jo pavei, kontrsankcijas ko ieviesa KF paredzēja 700 diplomātu darbības apturēšanu ASV vēstniecībā Krievijā. Kas incatni, šie 700 nebij vis amerikāņi, bet gan vietējie krievi, kas tur strādāja par klerkiem. Un kas vēl interesantāk, pēc tam Radio Svaboda izziņoja, ka pateicoties šai “mnogohadovačkai” krieviem uz ASV vīzu jāgaida fakin pus gads, jo nav kas to vīzu apstrādātu un izsniegtu. Vot, na ķebe pindos granatu! Visi halopi paliek mājās un Braitonbīču neredzēt kā savas ausis. Krāšņi. Un no tā izriet, ka Aeoroflotam vair nepietiek pasažieru ar ko aizpildīt savas sēdvietas lidojumiem uz ASV un viņi reklamējās pie mums. Vispār žēl tos krievus, ka viņu valdība ir tik dumja
6 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Wednesday, October 18th, 2017

Doma:Par auto
Pulkstens:20:51
Kāds nevēlas iegādāties Honda CRV? Melns ar tonētiem stikliem. Gaišs ādas salons. 2,4 benzīns. Automāts, nobraukts 140 tūkstoši. 2010 gada. Likšu sludinājumu par 11. Kaulēšos līdz 10,5. Ja ir ņēmājs šeit, pa cēneri atdošu. Ja samaksāsiet nippon auto 65 eur par diagnostiku uzzināsiet ka nobraukums ir īsts, necik sen mainīti bremžu diski un savulaik, vēl pie iepriekšējā īpašnieka, sadauzīts priekšējais bamperis (kas protams ir izlabots). Ziemas riepas un ziemas lieto disku komplekts arī nāk. Riepas gan manuprāt jāpērk jaunas.
Varbūt tu ko ierakstīsi?

Wednesday, May 31st, 2017

Doma:Par halīti
Pulkstens:00:33
Piedāvāju nelielu haltūriņu kādam/kādai, kad mērenā bezdarbībā dirn pie kompja un manā vietā varētu šo to uzgūglēt. Man tas aizņemtu dienu-pusotru, bet diemžel pārskatāmā nākotnē tādu dienu neredzu. Atlīdzībā varu piedāvāt 100-150 eur. Interesenti var uzrakstīt man pm feisītī.
Varbūt tu ko ierakstīsi?

Saturday, May 20th, 2017

Doma:Par atkarību ārstēšanu
Pulkstens:09:03
Tas ka Ķīnā ir nogriezts feisītis, ķubiks un džīmails, izrādās nav nekāda tukša diršana, bet fakts. Bez feisīša dīvaini un varbūt ka labi ka viņa nav, jo būtu piespamots ar visādām trešbildēm - te es pie palmiņas, te es ēdu sūdu, te es ar "mazajiem" un nevinam neko neizskoši gigabaiti ar debesskrāpjiem. Toties Šanhaja man beidzot izskaidroja angļu vārda "vibrant", kas minēts visos aprakstos būtību. Tiešo tulkojumu nezino joprojām, bet fīlings te ir "vibrant".
1 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Tuesday, April 4th, 2017

Doma:Par filmēšanu
Pulkstens:12:53
Labdien, meklēju kantori/personu kas man var no šāsnedēļas palaist video, kas man strīmotos teiksim www.jmp.lv , tb piemeklēt un uzstādīt kameru, sd karti pieslēgumam un ko nu tur vēl vajag, un pēc 2-3 mēnešiem no šīs pārraides uztaisīt timelapse video. Briat el vē un kaut kādus čižikus var nepiedāvāt. Vilks studiju ar nē.


Paldies
13 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Wednesday, February 15th, 2017

Doma:Par korporatīvu
Pulkstens:16:36
https://www.youtube.com/watch?v=NybjnmYYCAM&list=RDllNnnxwPq2E&index=25
Varbūt tu ko ierakstīsi?

Friday, January 27th, 2017

Doma:Par tulku
Pulkstens:13:09
Vai šeit ir kāds/kāda kura spēj tulkot no LV -> FR un otrādāk klātienē? Pārrunas? Tādai tulkošanai noteikti ir kāds speciāls nosaukums kuru nezinu, bet nu Jūs sapratāt vajadzību.

Paldies, pozīcija aizvērta
1 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Tuesday, November 1st, 2016

Doma:Par apkuri
Pulkstens:09:25
Šobrīd notiek ēkas “teorētiskā” plānošana zemesgabalā, kur ir tikai elektrība. Es varbūt kļūdos, bet manā sapratnē svarīgākais ēkā ir tās iekšējā infrastruktūra un siltumapgāde būtu uzskatāma par prioritāti Nr.1. Apkopojot internetus rodu, ka Dievzemītē ir daudz un dažādi apkures veidi, kur katrs sevi par labāko dēvē, māju cēlāju blogos tiek lauzti šķēpi un piesaukti individuāli sastādīti kilovatu grafiki, lielum liela ņemšanās, bet tāda galēja un autoritatīva verdikta tomēr nav.

Izejot no tā, ka gruntsgabalā gāzes nav un nebūs, skatos dažādu citādu apsildes veidu virzienā. Izdomājies krustu šķērsu, savā subjektīvajā izpratnē nonācu pie slēdziena, ka būtu vērts kombinēt zeme-gaiss siltumsūkni ar malkas apkuri, kur malkas apkure būtu mulzum liels kamīns un sildmūris, kas sniedzas caur stāviem, pirmajā stāvā sildot viesistabas un virtuves telpas, otrajā vannasistabas, savukārt piespiedu ventilācija novadītu silto gaisu uz guļamistabām. Siltumsūkņa uzdevums būtu sildīt ūdeni un nenolaist temperatūru mājās zem 18. Ja vajag virs astoņpadsmit, tad tas tiek piedzīts ar kamīnu/sildmūri.


Un par šiem diviem apkures veidiem ir ļoti daudz neskaidrību. Neesmu vēl sācis tiešu uzbrukumu izplatītājiem, bet katrs apgalvo, ka viņējais siltumsūknis nu būšot tas labākais, efektīvākais un lielāku laimi nesošākais. (gruntsūdeņu augstums ir pietiekošs) Labi, lai nu paliek siltumsūkņu andelētāji, tie nekur neliksies un tad kad šis jautājums kļūs tiešām aktuāls, tad vienkārši nogrillēšu visus tendera liesmās. Mani vairāk satrauc sildmūris. Ir dažāda kalibra kamīnu andelētāji, kuri par vairākiem tūkstošiem piedāvā somu ziepjakmeņu plātes, kas nu sildīšot uz nebēdu. Tad vēl ir visādi dūdotāji, kuru galvenais mērķis šķiet ir pārdot to kamīnu, izvilkt ventilācijas trubu un apsist ar reģipsi. Respektīvi siltums nāks un turēsies tikai kamēr kurināsi. Vēl var atrast kaut kādus podiņkrāšņu mūrētājus, kuru veikums tiek apšaubīts portālā sudzibas.lv . Vārdu sakot viss ir slikti, jo nevar atrast pat uzticamu avotu ar ko sākt konsultācijas.


Es zinu, ka tādu mūri uzbūvēt var, jo esmu tādu dzīvē redzējis un viņš funkcionē. Tb, mūris kkur 5 m plats, 1,5 biezs, stiepjas caur stāviem un nosildot abus stāvus. Kas viņu mūrējis nezinu. Zinu tik to, ka tas ir uzmūrēts no dobiem ķieģeļiem, kas veido gaisa šahtas, kurā notiek karstā gaisa cirkulācija, bez piespiedu ventilācijas palīdzības. Piespiedu ventilācija ieslēdzas tad, kad siltumu vajag aizvadīt uz attālākām telpām. Ar trijiem kamīniem malkas ziemā var sadzīt plus 22 uz veselu diennakti. Okej, neliegšos, māja arī bija mūra un labi siltināta.
Ja kāds ir redzējis šādu uzparikti un zin, kas to ir mūrējis, neslēpjiet, ar labiem cilvēkiem jādalās, to nekad nevar būt par daudz. Kamīnu andelmaņus un citus dziesminiekus lūdzu nepiedāvāt, tos es varu atrast arī pats.
15 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Friday, October 14th, 2016

Doma:Par mazā uzņēmēja spaidiem
Pulkstens:09:25
Ļoti populārs šērošanas temats pēdējā laikā ir kāda vai kādu niekklabju gaudas, ka viss ir slikti, jāpārvācās uz Igauniju, VID laužot rokas uz muguras un visādāk citādāk slikti izdaroties ar mazo uzņēmēju - Latvijas ekonomikas mugurkaulu. Vienam nabagam pat flautas iemuti divreiz ar nodokli aplikušu un nu viņa mērs esot pilns. Tik ļoti gaužas ka man tas jau sāk atgādināt mērķtiecīgu kampaņu, tik pagaidām vēl netopu gudrs kā interesēs un ar kādu mērķi.


Kādu laiku atpakaļ manā redzes laukā nonāca viens mazais tīrradnis. Iztiksim bez detaļām, bet nu no “koka sūdiņi ar latvju zīmēm” vai “batikotais lakatiņš” sērijas. Kaut kā aizrunājāmies līdz tam, ka apvaicājos, cik tad tos lijas projektus uzrakstījis, kādas izstādes apmeklējis, varbūt kāds gūsts jānoalgo un tā. Tad bija gara vāvuļošana ka viss ir slikti, viss dārgs un tā tālāk. Un sarunas gaitā es sapratu, ka tā sūda niecība ir sasniegusi savu komforta zōnu – dzīvot noskretušā divniekā LT projektā, ķimerēt to sūdu savam etsy veikalam 5 stundas dienā un visu pārējo laiku veltīt “augstajam”. Tas ir test vīniņus un gudri dirst. Viss. Savukārt vāvuļošana ka valsts vainīga ir vairāk tāda kā aizsargreakcija mirkļos, ka viņam apvaicājas – kad Tu beidzot izkāpsi no savas komforta zonas un sāksi strādāt??
21 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Monday, May 9th, 2016

Doma:Par savdabīgām izklaidēm
Pulkstens:08:56
Kad mans interneta prieks un acuraugs Jānis Kuzins savā feisbūka sieniņā nopublicēja aicinājumu pievienoties viņa organizētajam "nemirstīgā pulka" gājienam, man nebija ne mazāko šaubu ka jāiet! Aktīvi sekojot krievu pasaules adeptu sarakstei un pārspriedumiem sociālajos tīklos, kur tiek aktīvi spriests par otrā pasaules kara diženumu un vectēvu nemirstīgo veikumu, man top skaidrs, ka tālāk par lozungiem mūsu karstasinīgo vēstures mīļotāju zināšanas nesniedzās. Kas protams skumdina. Ir tāds teiciens, ka tad kad Tu nomirsti, visiem ir skumji, tikai Tu pats to nezini. Tas pats esot arī tad, kad Tu esi stulbs. Nu lūk, es biju nolēmis atzīties Kuzjam, ka zvīņas no manām acīm ir kritušas un esmu pilnībā apzinājies varoņdarba kolosālumu kuru veikuši vectēvi (vecvectēvi?) un tamdēļ gribu kopā ar viņu un domubiedriem doties gājienā. Kā zināms šādos gājienos aicināts ir katrs patriots un gan jau ka man dalība nebūtu liegta. Es pat Internetā izvēlējos skaistāko no Andreja Andrejeviča Vlasova bildēm, kurā viņš pozē ar sarkanarmijas goda zīmēm. Pat izdomāju, ka drukāšu uz A2, ne 3, jo piemiņas nekad nevar būt par daudz. Aber pēcāk ieziņoja hokeja spēļu grafikus, kur kā izrādās mūsu valstsvienībai jātiekas ar Krievijas tieši 9 maijā un tieši tajā diennakts stundā kad paredzēts Kuzīša gājiens. Tik netaisnīgu izvēli es nebiju gatavs saņemt, bet nu tomēr hokejs ņēma virsroku, jo vectēvu piemiņu es varēšu atzīmēt arī nākamgad.
Varbūt tu ko ierakstīsi?

Friday, April 8th, 2016

Doma:Par to kā gūsteknis kafiju dzēra
Pulkstens:10:56
Nevienam sen nav noslēpums, ka es sev pats esmu visas pasaules centrs, manas vajadzības ir primārās, viedokļi pareizākie un laiks dārgākais. Nu un vēl neizmērojams ego ar tam sekojošu aroganci. Un vēl samaratrofija* pēdējā stadijā un viss cits ko vien spēj iedomāties. Tad nu ar visu šo smago nastu es iebraucu savā Jaundubultu Statoilā un mans garastāvoklis sāk strauji pasliktināties.

Pie vainas šādām straujām noskaņas pārmaiņām ir baltais ford transit busiņš, uz kura sāniem stāv rakstīts “Visa veida celtniecības darbi”, zem kuriem caur plāno krāsojumu vīd vārdi vācu valodā un dzīvnieciņu kontūras, kas atgādina, ka savos pirmssākumos, pirms nonākt gādīgajās celtnieku rokās tas kalpojis vai nu veterinārārstam vai zvēruļu pārtikas tirgonim Vācijā. Busiņš pilsētā ir redzams bieži, to vada kaut kāds slāviskas izcelsmes uzņēmējs ņe ta Jurijs, ņe ta Griša, ņe ta Slaviks. Krievelis ir varen izdarīgs, jo cik noprotu viņa pārziņā ir neskaitāmas uzturēšanās atļauju tīkotāju mājas, kurās katru sezonu tiek taisīts vai nu kosmētiskais remonts, piebūvīte, pirtiņa vai baseiniņš. Respektīvi, mājām jābūt tip top kad kungi jūlijā brauks vaļoties Jūrmalā. Darba fronte visnotaļ saprotama un gan jau ka arī ienesīga, bet mūsu slāviskajā stāsta varonī mītot arī kāda mozus bērna stīga, kura liek viņam tās savas brigādes mainīt vienu pēc otras, pēdējās atstājot bez pēdējās algas. Vispār šāda uzņēmējdarbība ar nav nekas pārsteidzošs, gandrīz visi tā dara izspiežot gūsteknīti līdz beidzamajam, tad piesienot viņam bumbas par salauzto ripzāģīti izmet uz ielas un ņem nākamo. Labi, ne par ripzāģīšiem vai rotāciju šis stāsts. Stāsts ir par to, ka tāds Slaviks ar busiņu ir vismaz desmit rīgas kočinga speciālistu vērts, ja ne visu duci. Un tas, ka esmu trāpījis uz kārtējo motivācijas sesiju lika man saīgt, jo tas nozīmēja tikai to, ka kafiju es būšu spiests gaidīt diezgan ilgi, vai palikšu pavisam bez.

Tātad vidējais scenārijs ir tāds, ka gūstekņi tiek importēti no perifērijas, izmitināti kaut kādā dzīvoklī Kauguros un tad no rītiem tiek vesti uz objektiem Bulduros, Lielupē vai kur citur. Dažreiz “šefs” ir vēlīgs un pa ceļam iebrauc Jaundubultu staķikā, kur zēniem noskalot vakardienas hektora garšu, kas tiek konsumēts pieciem vīriešiem īsinot laiku vienistabas dzīvoklī. Un kā tas notiek – man ir jāgaida, kamēr pieci dvingojoši radījumi ir sataisījuši tirgu ap kafijas automātu, slavēdami vēlīgo “šefu”. Un gūstekņu kafija ir vien atsevišķa stāsta vērta – vienā krūzē tiek sagāzti divi ekspresso , edz kā viltīgi iemanījušies staķiku apfiņķīt, tam gāž klāt sīrupus, ar sīrupiem notašķot visu leti tā ka lipīgs vēl trīs dienas būs. Tad vēl kanēli tā ka šķīst pa visām malām un uz grīdas un tik slavē “šefu”. Un kas interesanti, gūsteknis ir dzirdējis par darbalaiku, bet tā kā kafiju padzēris būs, tad ap sešiem septiņiem vakarā vēlīgais “šefs” teiks :” eu veči, vajag saraut, lai varam brīvdienās iet!” Un tie arī saraus, līdz pusnaktij slīpēs reģipša špahteli bez nekādām piemaksām, jo kafiju ta no rīta padzēra!

Tā lūk mīļie ir augstākā motivēšanas pilotāža, kurš koučs rīgā piespiedīs ofisa planktonu plēst vēnas līdz pusnaktij idejas vārdā un par divām kafijām! Aizmirsti!

Nu lūk, un mani besī, ka kafijas lete ir pieķēzīta līdz nepazīšanai, man ir jāgaida bezgalīgas minūtes un mana dižā persona ir spiesta kavēties kamēr slaviks veic gūstekņu tīmbildigkoučingmotiveiting pasākumus!


*Samaratrofiju kādā no saviem darbiem ir definējis Kurts Vonnegūts un šīs kaites aptuvenais apraksts bija šāds :”Histēriska vienaldzība, pret ar laimi mazāk apveltītiem cilvēkiem”.
4 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Tuesday, March 22nd, 2016

Doma:Par tulku
Pulkstens:08:35
Labdien,

Man uz rītdienu vajadzētu tulku kas spētu nodrošināt saziņu vai nu igauņu vai somu valodās. Darbs sāktos no kaut kādiem 12iem un beigtos ap pieciem.
3 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Monday, March 14th, 2016

Doma:Par informatīvajām plūsmām
Pulkstens:08:50
Biedrs pilsonis [info]indulgence šorīt feisītī dalījās ar saviem un [info]oblica pārsteigumiem “Pervij Kanal” ieraugot. Ja tā bija pirmā reize, pirmajā kanālā, tad viņus var saprast. Dažus pēc tādiem pārdzīvojumiem noklāj tā, ka nabags vēl nedēļu nevar attapties.

Ir dažādi fetiši. Nu tur japāņu porno, vegānisms, Miera iela vai mājalus. Man ir mediju fetišs. Kačājot skillu, var atklāt aizvien jaunus un jaunus līmeņus, pēc kuriem pirmais kanāls nemaz ar tik dīvains neliksies. Viss sākās ar Maidanu Ukrainā, tā bija mana pirmā reize, ka pie pilnas apziņas atvēru krievijas kanālu saitītes ķubikā. Gan jau ka visi ir redzējuši episko viedeo ar “two girls one cup”, vai jebkādu citu fragmentu no kaut kādām porno kaprofīlijām vai citu sūdu. Pirmā reakcija ir tāda, ka Tev nokrīt žoklis, tad pārņem nepārvarams riebums, Tev gribas novērsties un izvemties. Bet nē! Tu kā piekalts un nohipnotizēts turpini vērties šajā prātam neaptveramajā perversijā un Tavas smadzenes sāk izdalīt Tev līdz šim nepazīstamas ķīmijas. Tāda bija mana pirmā reize. Nelaime tik tur, ka šī huiņa rada atkarību, un Tu sāc meklēt aizvien lielākas vai spēcīgākas dōzas.

Katram narkomānam ir savs trežerbokss kur viņš tur savu pīpīti, marku un nebaltajai dienai atlikto zaļā kumšķīti. Tad nu te ir manējais.

1. Kiseļevs ir lait, iesācējiem. Ja nav lietots, tad pirmajā reizē šitirīs tīri labi
https://www.youtube.com/playlist?list=PL6MnxjOjSRsRzsISAlU-JcbTi7_a5wB_v

2. Potapoenko un Mamantovs. Diskusiju šovs kurā parasti rāda arī kādu dokumentālo filmu, kur pēc tam tajās pašās diskusijās apspriež. Reizēm mēdz iecept diezgan stingi
https://www.youtube.com/playlist?list=PLDsFlvSBdSWfD19Ygi5fQADrrc4ICefyG

3. Solovjovs. Būs pilnvērtīgs “TRIPS” ikreiz, smagās narkotikas. Izbrīna, ka tie publikai par prieku plēšamie “citādi domājošie” piekrīt uz šīm neprāta dzīrēm nākt. Nekādas dokumentālās filmas, nekā. Galvenais uzdevums pazemot un diskreditēt diskusiju oponentu applaudējoša pūļa pavadījumā.

https://www.youtube.com/playlist?list=PLwJvP0lZee7zYMGBmzUqNn16P71vHzgkU

4. Paška un draugi. Šeit nav tāda asuma, bet nenoliedami ir kaut kas no madžik mašrūms. Paška pirms tam gluži kā Dinnijs Deģis un Absolūts Runcis Tankheizers ir rīkojis jaungada un masļeņņicas uzvedumus bērniem. Sākoties revolūcijai sadzirdēja komrāda Če balsi un metās cīņa. Tikko izdeva grāmatu “факел новоросии”.

https://www.youtube.com/playlist?list=PL7-_hdgu6Q659eglUML7kuWApJf8-OH2L


Mūsu draugi no Ņežaļeznajas arī nedus mierā un taisa tīri inčīgus kontrraidījumiņus pretējai prāta skalošanai. Pateicoties viņiem esmu jau tīri labi iemanījies saprast ukrainsko movu, bet šeit noprezentēšu tikai divus kārumus, tajā pašā nīstamjā, bet visiem saprotamajā krievu valodā.

https://www.youtube.com/playlist?list=PLcuUJyZ181hEA4YSIQukoicxont8lZlPI
https://www.youtube.com/playlist?list=PLcuUJyZ181hFzSegHGyL4bFZs2OXBFB2y

Gan Antizombijs, gan Pilsoniskā aizsardzība štirī tīri labi. Izvēlaties garos vides ~ 48 min, jo tur būs pilns raidījums. Pārējie vidosi tur ir izgriezumi no raidījumiem un gan jau ka ielikti tikai klikreita celšanai.

Un te nedaudz antidota, ja jūtat, ka ķīmijas smadzenēs ir pārāk daudz:

https://www.youtube.com/channel/UCDbsY8C1eQJ5t6KBv9ds-ag
https://www.youtube.com/channel/UCa2DyezQaSMK81FbYkHZM_g
https://www.youtube.com/user/sashasotnik
https://www.youtube.com/user/OmelchukTV
https://www.youtube.com/user/artpodgotovka
Varbūt tu ko ierakstīsi?

Friday, February 5th, 2016

Doma:Par investigatīvo žurnālistiku
Pulkstens:14:59
Priekšvārdam varu teikt, ka mani mūždien ir izbrīnījuši delfi.lv joku slejas tēli, to izdarības dažādos klubos un apšaubāmā publicitāte. Visādi tie Raspopovi, dročīšanas eksperti un tas te pamuļkītis Kiops ar Kombuļu Inesi. Nē, to ka garā vājie mums valstī netrūkst, par to esmu pārliecinājies jau sen, vairāk izbrīna tā ballēšanās un nekādīgi neatbildamais jautājums - par kādu naudu?

Pusdienojot skrollēju telefōnā feisīti un nezkāpēc uzdūros šim rakstam
http://www.tvnet.lv/zinas/regionos/594812-engure_mola_ipasnieks_bloke_pieeju_attirisanas_iekartam_pasvaldiba_ielauzas_teritorija

Īsumā, Engures kanalizācija plūst uz SIA"Unda" piederošajām attīrīšanas iekārtām, kas uzbūvētas uz kādam Mārtiņam Dzenītim piederošās zemes - Engures mola, ko tas pats Mārtiņš Dzenītis nesen nopircis izsolē. Tagad jaunais īpašnieks no SIA"Unda" grib 18k EUR gadā par savas zemes nomu. Unda nepiekrīt, tas uzliek barģūru. Unda netiek klāt savām attīrīšanas iekārtām un Engures kanalizācija iet pār malām jūrā. Par maniem secinājumiem pēcāk. Tagad turpināsim ķēdīti.

Šī raksta šērīte pie manis nonākusi čerež - čerez ar pirmavotu - tādu Kasparu Cauni. Pēdējais savukārt savā FB pēc visiem virsrakstiem liek noprast ir ļoti pietuvināts vai pats arī tas krāvējs nožogojumam, kura dēļ tagad kanalizācija tek jūrā. Pats viņš to dēvē par "cīņu". Vēl ir šāds komentārs, datēts ar 9.janvāri - "Šodien bloķejam pilsētas kanalizaciju Engure. Engures iedzīvotaji un dome nesaprot neko pa labam. Kā var but tik stulba tauta. Tagad nečurās un nekakas vairāk".

ļoti interesants feisbūks, starp bildēm no Maldiviem , Abu Dabi un citām eksotiskām vietām tiek bramanīgi eksponēts Landkruīzers, kas it kā piederot viņam, un dikti liela priecāšanās par sodu nemaksāšanu, jo auto apkrāmēts ar LT numuriem un tajā LT reģistrēts uz kaut kādu UAB. Pēc komīšiem spriežot jaunietis ir sarūpējis sev kaut kādu olu laizītāju svītu, kas viņu par visiem šiem varoņdarbiem dikti slavē.

Tur pat arī rodams tāds Dairis Vnk Dairis, kuram laikam arī pieder lendkruīzers no Lietuvas, un abi kopistiski priecājās par bildēm ar šādu virsrakstu: "Dairis Vnk Dairis cik liels ir prieks, kad tu ēd vakariņas, bet arā stāv policists un salst -20 un raksta sodus no kuriem nav jēgas, par Lielu Latviju". Komentos kāds Toms jautā
Toms Zaķis Kapēc nav jēgas?
1 · 6. janvāris plkst. 20:18
Dairis Vnk Dairis
Dairis Vnk Dairis Mēs godīgi mums nav jamaksā.
Kaspars Caune Renģēdāji to nekad nesapratīs:)


Kaspara feisbukā zem virsraksta "Beidzot cilvēki saņem pēc nopelniem:) " rodams arī šāds raksts - http://skaties.lv/latvija/bez-tabu/kaimina-izdaribu-del-miera-ielas-iedzivotaji-spiesti-dzivot-sudos-lidz-ausim/?utm_source=twitter&utm_medium=link&utm_campaign=social . Pēc virsraksta tulkoju, ka Kasparā mājo ļauns prieks par notiekošo un neizslēdzu iespēju, ka Kaspars pie šā "projekta" stāv tikpat tuvu cik pie Engures. Es neesmu Miera ielas komūnas fanāts, bet ja mana kaimiņa kafetērijā ienāktu kaut kāds čmošņiks un izdarītu to, kas redzams rakstā pievienotajā video, lietas notiktu savādāk, nevis ar bez Tabū. Labticīgo miera ielas iedzīvotāju taisnības cīņas šādā formā nekad nenovedīs pie viņiem vēlama risinājuma un būtu beidzamais laiks to saprast. Krievu valodā pat ir tāds vārds :"терпила".

Tad visā tajā bezgalīgajā "pavei cik es kruts" bilžu jūklī pavīd arī pa kādai galerijai no ballītēm un restorāniem kur līdzās ietagots arī uzminiet kas? Latvijas seksa eksperts Edgars Toreto. Paskrollēju. Nu jā, nu, es pat nezinu. Dikti patika Dairis Vnk Dairis ieraksts par edžiņu kad tas esot kaut kādu vecu bmw atdabūjis :"Viss beidzās veiksmīgi!!! Auto atgriests un atradās stāvietā, Viļņā. Auto zagļi auto atgrieza, jo bijuši pagātnē saistīti ar tādu dzīves veidu. Nav te nekāda sakara ar to ,ka kāds nobijās, bet pastāv nerakstīts likums visiem, kam bijušas saistības ar tāda veida dzīves veidu. Tiem, kam ar to nav bijis sakars, tie to nesapratīs!" Dikti patikās šis :"nerakstīts likums visiem, kam bijušas saistības ar tāda veida dzīves veidu" . Savā laikā ieslodzījuma vietās bija zināms segments ar ļaužiem, kuri savu alumīnija bļodiņu un krūzīti nēsāja piesietus sev pie jostas, lai viņu alumīnija bļodiņas un krūzītes netīšām kopgaldā nesajauktos ar citām, un kāds cits netīšam no tām neuzēstu. Visticamāk šis pats likums attiecas arī uz lietotām automašīnām. Neviens normāls nebrauks ar gaiļa mašīnu un ja dzīvo pēc "likumiem", viņam savu auto vajadzēja piesargāt, vai kaut kādīgi nomarķēt, lai tajā netīšām neiekāptu neviens kas nav bijis nolaists. Attiecīgi, par šitādu huiņu, ka uztaisa padstavu normāliem džekiem pašam ekspertam vajadzēja dabūt taurē. Tātad, ja edžītis ir no "tiem" un tusējās ar "šiem", tad loģiski sanāk, ka "šie" arī ir ārlietu ministra domubiedri un tas izskaidro no kurienes edžītis dabū fuņķikus ballītēm. Тема сисек разкрыта!

Tagad nedaudz par nopietno. Mani interesē kāpēc un kādā sakarā Engures pašvaldība nav izmantojusi savas pirmpirkuma tiesības. Otrkārt, kāpēc izsolē nav atnākusi pati SIA"Unda" un to gabalu nopirkusi. Kā ir izveidojusies situācija, ka pašvaldības infrastruktūrai nozīmīgs objekts nokļūst kādas trešās personas valdījumā tādā veidā radot augsni šantāžai, kuras sekas mēs šodien redzam? Varbūt būtu vēlams uzdot jautājumu ZTI kas rīkoja izsoli, vai prasītājam, kādas konsultācijas un ar ko ir notikušas pirms izsoles un kā tas nākās ka iznākums ir šāds. Es pieļauju, ka SIA "Undai" pirms izsoles piezvanīja kāds svešinieks un piedāvāja samaksāt kaut kādu naudiņu, lai viņš nepiedalītos izsolē un neceltu cenu. Gan jau ka SIA šo priekšlikumu noraidīja un uz izsoli gāja. Attiecīgi svešinieks arī, nosolot summu kas Undai un pašvaldībai nav pa spēkam. Turpinājumā, tā kā SIA neiedeva uzreiz atkāpšanos naudu, to ar soda procentiem un iztērēto investīciju vajag atsist ilgtermiņā. Nu i zēni izmantojot savas likumīgās tiesības nosprauž tādu nomas maksu kas nav pa zobam. Konflikts eskalējās un šodien Engure slīgst mēslos.

Skumji. Divtik skumji ir tas, ka mazie sēž VID intervijās, katru mēnesi maksā nodokļus un tiek drāzti par niekiem, kamēr gomosjaķina var ballēties un likt rakam veselas dzīvokļu ēkas un pat pašvaldības. Un to ka PVNšiki , tas jau no pirmajām bildēm redzams. Es vot nesaprotu, kur Temīda?
5 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Wednesday, February 3rd, 2016

Doma:Par ziņām, kas nedaudz iepriecina
Pulkstens:08:24
http://www.delfi.lv/auto/modelu-jaunumi-testi/skoda-apvidus-auto-prototips-visions.d?id=47015155

Ja gala produkta formas būs kā bildēs, tad tas būs viens skaists auto, jo no Jeti man burtiski gribas vemt.
3 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Thursday, January 28th, 2016

Doma:Par balto cilvēku problēmām
Pulkstens:12:34
Priecīgais satraukums šāvakara lekcijas gaidās liedz man pilnvērtīgi nodoties robustajiem darba pienākumiem, tāpēc nolēmu nedaudz atjaunot/papildināt savu rotaļlietu klāstu. Man dikti gribās slēpošanas brilles. Tādas, kādas gribu es, Dievzemītē netirgo, savukārt tie kas tirgo ārzemēs ir ekspluatējošā un cilvēkus aplaupošā kapitālisma spilgtākie paraugi. Tajā onlainstōrē kur konkrētais gadžets ir uz akciju, šipments notiek tikai U.S. + Havaii un Aļaska robežās. Savukārt kur akcijas nav, ir šipments un tas pats par bargu naudu. Saīgu, domāju , ka šis ir gana cienījams iemesls lai sāktu cepties.

Savukārt tur kur ir ij akcija ij šipments, vienīgā piedāvātā piegādes opcija ir 168 USD. Par brillēm. Murgs
5 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Doma:Par flirtu ar dīvaino
Pulkstens:11:13
A šodien kāds taisās apmeklēt Agneses Kleinas un Aigara Mamja lekciju? Es tā kā domāju būt
Varbūt tu ko ierakstīsi?

Tuesday, January 5th, 2016

Doma:Par labiešiem
Pulkstens:10:39
Nē, ar virsrakstu nav jāsaprot nišas alusdarītavas produkcija, virsraksts ir saīsinājums no „labie cilvēki”. Vai „pareizie cilvēki”, vai „ godīgie cilvēki”, jebkurā gadījumā tādi cilvēki, kuri domā, ka viņi lūk tādi balti , godīgi un taisnprātīgi, a visi pārējie čipušilas, zagļi un korumpanti sarainie. Lielākoties viņi maldās savos priekšstatos par labo un ļauno, bet ne mans pienākums plest viņu šauros saprāta apvārkšņus. Šo fenomenu pētu jau ilgstoši, piefiksējot „labisma” uzplaiksnījumus vai gluži pretēji spītīgo klusēšanu, ja lietas labajā frontē neštimt un neizskatās tik labi cik gribētos. Paripinot pēdējos FB ierakstus ļoti amizanta aina veidojās – brīdī kad Vienotība nevienojas un turpina stumt LR vēsturē potenciāli nepopulārāko premjeru, visi oligarhu dedzināšanas sektas adepti dara ko? Pareizi – liek bilžas un gifiņus, ka nelietīgais Ušakovs ar vēl nelietīgāko Ameriku vienas dienas laikā nav pilnībā iztīrījuši ielas no sniega. Šodien jau aina savādāka, bet bildītes redz palikušas. Vēlētos visiem salātzaļajiem rudmates sekotājiem atgādināt, ka Birka un Ārgaļa laikā problēma neilga vis vienu dienu, bet gan ļoti precīzi – līdz martam un bail pat padomāt, kādi gifi būtu jāliek, ja Rīgu vadītu dievspasarg Ēlerte.
16 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Wednesday, December 30th, 2015

Doma:Par pirmssvētku drudzi
Pulkstens:14:04
Šodien spiritos ļoti rūpīgi izstudējis akcijas preces, un ar tām pašām akcijas precēm rateļos aizstūmies līdz pie kases esošajai bezgalīgajai rindai sapratu, ka mana pirktspēja, dzērienu izvēle un apjoms ir stipri, stipri zem vidējā. Nevar taču būt tā, ka visi, kas stāvēja rindā pirms un pēc manis ir advokātu, zti vai naftas produktu tirdzniecības biroja izsūtāmie zēni, kuri ieradušies paņemt kortelīšus korporatīvam.

Ar centrāltirgu nebija labāk, jo man nekādīgi netop skaidrs, kur viens cilvēks taisās bāzt piecus kilogramus ikru, vai astoņus pilnizmēra zušus.

Un vēl mani izsita no sliedēm mans Rīgas čomiņš. Viņš redz varot dabūt melnos ikrus TIKAI par 80 eur/bundžā. Vai es ņemšot. Jezus. Astoņdesmit! Sarkanos, kurus pašam jāatīra var dabūt par 22EUR/kg. Un Čivasu spiritos par divdesmit. Attiecīgi par 42 + divas baltmaizes un vienu buņdžiņu kolas var sarīkot sev tādus svētkus ka prieks! Labi, vienu sviesta paciņu un kilogramu sāli ar jāpiemet.
6 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Thursday, October 22nd, 2015

Doma:Par 22. Oktobri. Diena Nr.11
Pulkstens:20:47
Joprojām La Rochelle. Īsti tā nav par ko sūdzēties. Jāatzīst gan, ka viss ir ģeķīgi dārgs.
2 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Wednesday, October 21st, 2015

Doma:Par 20 un 21 Oktobri. Dienas Nr. 9 un 10
Pulkstens:22:21
Vakardiena sākās ar automašīnas digitalizācijas atjaunošanu. Tagad arī mums ir TomTom. Bijām pilīs un vīna darītavā. Visvairāk iepriecināja vīna darītava, jo esot viņu kaut arī attālinātam, bet patstāvīgam klientam, sajutu Francijā neierasti labu servisu un attieksmi - mums uzdāvināja pudeli vīna un attaisāmo.

Visā visumā vakardiena bija jauka, ja neņem vērā to bezgalīgo staigāšanu un to, ka vakarā viesnīcā pazuda internets.

Šodien - La Rochelle. No pozitīvā - vanna ir liela, ir divas izlietnes un fēns. Par visiem šiem sīkumiem bija aizmirsuši Tours, šeit tas ir kā solīts. Ir internets - lēns gan un uz šejieni var atbraukt nemaksājot par šoseju. Vispār visu Franciju kā izrādās var izbraukt nemaksājot par šoseju un šos ceļus zin Tomtoms. Brauciens gan uzreiz no divām stundām kļūst trīs, attiecīgi, no piecām būs astoņas. Nu tās pāris stundas braucot es piecietīšu, jo nekur man nemaksās 50 EUR par ietaupītu pusotru stundu.

Tiešam paziņojumam - mēs esam atkūlušies līdz okeānam. Ja Biskaja līci tā varētu saukt :) Austeres šeit ir un viņķels arī.
3 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Monday, October 12th, 2015

Doma:Par 12. oktobri. Diena Nr.1
Pulkstens:22:11
Varšavu es neatceros nekad. Nav tādu pazīstamo ielu un pārliecības, ka nākamajā krustojumā būs jāgriež pa labi, vai kreisi. Ir tikai tāda dežavū sajūta, ka šito ēku esmu kaut kur jau redzējis. To patiesībā varētu teikt par visu Poliju. Nebeidzamais, sačakarētais ceļš no Kauņas līdz Varšavai, kur teju, teju būs bānis, bet viņa kā nav tā nav, un Tu maisies bezgalīgi garus kilometrus starp fūrēm, busiņiem, vieglajām automašīnām un noskrandušu reklāmu nolīmētām apdzīvotām vietām, kuras uzdzen tikvien kā dežavū sajūtu. Tāda ir pirmā diena.

Vakariņas bija draņķīgas, jo tartara gaļu viņi pasniedza samaltu, nevis sakapātu, smidzināja sīks lietus un pārplūdušās vannasistabas dēļ nācās mainīt nummuru.
2 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?

Saturday, October 10th, 2015

Doma:Par viļņošanas
Pulkstens:08:40
Izlasīju vakardienas mutuli cibā. Dāmas, paldies, you made my day!

Ēmmm, es te aizdomājos par vienu lietu, tā ir tāda kā perversa bauda, mētāties ar sūdiem (pēdējā pusgada laikā aš vesela kūts izmēzta), apzinoties ka visādi samaitāti tipiņi to lasot sisinās?

Vislabāk no visiem man pēdējā laikā ir patikušies:

1."Kulturālā sālsmaize"
2."Šturm der lībe"

un vakardiena, kuru varētu nosaukt, emmm :"Kuce, bļe!"
6 jau ierakstīja | Varbūt tu ko ierakstīsi?