oblica [entries|archive|friends|userinfo]
oblica

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

KKL [23. Nov 2015|12:12]
Pirmais sniegs!
Link3 raksta|ir doma

dzīve notiek [22. Nov 2015|16:43]
Piektdien tīrīju māju, sestdien biju Staro Rīga (patika), šodien brančs Kuk-Bukā ar draudzeni.
Viss ir labi. Mierīgi.

UPD Vakar pusdienās uztaisīju tvaicētus brokoļus ar siera mērci. Tas ir kā apliecinājums tam, ka patiešām ir ok.
Link5 raksta|ir doma

OMG!!!111 viens viens!!! [19. Nov 2015|15:17]
Trusis kafē izpildās FB
"Ivara Dosjē Emocijzīme smile
Jau agrā bērnībā apzinājos, ka esmu apveltīts ar izteikti lielāku jūtību un citādu pasaules uztveri nekā mani vienaudži. Nozīmīgs pavērsiens manā dzīvē notika 2005.–2006. gadā, kad tiku savests kopā ar dziednieku–kosmoenerģētiķi. Gūstot atbildes uz daudziem, līdz tam brīdim neatbildētiem jautājumiem saistībā ar dziedniecību, sevis un savu spēju pilnveidošanu, pamazām viss “salikās pa plauktiņiem”, un seansu laikā tīri fiziski sajustās īpašās enerģijas, ar kurām dziednieks strādāja, bija iesākums nākamajam solim manā evolūcijā. Pēc pāris gadiem jau pats devos uz Krieviju apgūt kosmoenerģētiku, kas bija izraisījusi manī dziļu un paliekošu interesi.
Krievijā satiku savu skolotāju S. Volkovu, kosmoenerģētikas progresoru, dziednieku, kinetoterapeitu, psihologu – kosmoenerģētikas pamatlicēja akadēmiķa V. Petrova skolas vadītāju. Ar to sākās mana apmācība kosmoenerģētikā un pirmā iniciācija.
Daudz laika pavadīju praktizējot, strādājot ar kosmoenerģētikas tehnikām un vasarās dodoties vairāku nedēļu vai pat mēnešu garās ekspedīcijās uz spēka vietām, tālu prom no mūsdienu vides, pilnīgā nošķirtībā no sabiedrības, kur nometnēs, skolotāja vadībā un stingrā uzraudzībā strādājot, pilnveidojot savas prasmes un spējas, ieguvu jaunu, daudz plašāku citu realitāšu pieredzi.
2014. gadā jau darbojos kā kosmoenerģētikas meistars. Šinī brīdī praktiski viss man laiks jau tika veltīts kosmoenerģētikai, pacientiem un sevis pilnveidošanai – apguvu un tiku iniciēts šamaņu, zoroastrisma u.c. tehnikās. Ieguvu Vispasaules dziednieku līgas sertifikātu, kas man kā ekstrasensam ļāva praktizēt gan Latvijas teritorijā, gan ārpus tās.
Neatlaidīgais darbs deva nākamos rezultātus, un vēl pēc gada jau notika manis iniciācija kosmoenerģētikas maģistra pakāpē, neilgi pēc kuras saņēmu arī maģistra progresora grādu – atļauju veikt iniciācijas citiem, nodod tālāk zināšanas – kļuvu par skolotāju."
Link15 raksta|ir doma

pilnīgi citāds 18.novembris [18. Nov 2015|20:38]
[Tags|]

No mājas neizgāju, parādi skatījos TV, 4 stundas strādāju.
Bija ģimeniskas brokastis ar sarkanbaltsarkanu sveci un ķilavmaizēm.
Link1 raksta|ir doma

[15. Nov 2015|16:43]
Lai kā arī būtu ar to nemelošanu bērniem utt., es tomēr ļoti priecājos, ka BB joprojām tic Zsv. vecītim. Viņa nekavējoties pēc tam, kad bija nejauši nometusi zemē tēta telefonu, uzrakstīja vēstuli un ielika sarullētu ledusskapī, lai nes jaunu. Pagājušā gadā arī uzrakstīja, ko man atnest un ko tētim (sevi aizmirsa) un bija tiiik priecīga, kad saņēmām tieši to, ko viņa pasūtīja.
Vienīgais, kas viņasprāt atšķir pusaudzi no bērna, ir tas, ka pusaudži netic Zsv vecītim un Zobu Fejai, kurai viņa arī tic.
Un man pie kājas tās visas jūsu teorijas par melošanu bērnam. Es centīšos saglabāt to ticēšanu, jo bērnam ir jātic brīnumam.
Link13 raksta|ir doma

[15. Nov 2015|09:56]
Vakar ar BB bijām "Dailē" uz "Pīteru Penu". Izrāde gandrīz 3h, bet tik dinamiska, ka laiks paskrēja nemanot un daudzi bērni zālē pēc izrādes otrā cēliena vīlušies jautāja: "Vai tiešām jau viss?" Vendijas brālis Džons šķitās pilnīgs narkomāns uz viļņa, kam mēle vairāk no mutes ārā karājās kā mutē turējās, to īsti nesapratu, taču burvīga bija viena ainiņa, kur tētis Pīters un mamma Vendija savā starpā sāk runāt krieviski, lai pazaudētie zēni - viņu bērni - nesaprot.
Mazliet nepatīkama pēcgarša bufetes dēļ. Man šķiet, ka bufetei jābūt maksimāli pieejamai, lai vairotu bērnu prieku, nevis kaut kādai naudas kāstuvei, kā tas ir "Dailē" (un arī citur) - kanapē lašmaizīte 1,5 eur, piena kokteilis 150 g 2,20 eur, šokolādes keksiņa cenu neuzzināju, jo tie izbeidzās ļoti ātri. Kaut kā bēdīgi, ņemot vērā, ka biļetes normālās vietās nav gluži par piecīti. Man gribētos, ka tās bufetes ir iespējami lētas, nu, kaut kas līdzīgs šefpavāra komplimentam restorānos - patīkams bonuss galvenajam pasākumam, lai arī tas bērns, kam mamma sagrabinājusi tikai 2 eur, var nopirkt kaut ko vairāk par ūdeni, ņemot vērā, ka daudz bērnu no laukiem, kur kafejnīcas nav uz katra stūra un tā bufete šķiet tiiik vilinoša!

Šodien jāaiziet uz Kongresu namu - tur kaut kāds indiešu jaunā gada tirdziņš no 11-17.
Link5 raksta|ir doma

aizliegto tēmu saraksts [13. Nov 2015|21:08]
Papildus bērnkopībai, vakcinācijai, dzimumlomām, tikumībai, reliģijai, tagad arī zoo un cirks.
Link13 raksta|ir doma

! [13. Nov 2015|13:37]
auksts_entelekts, dzeina un nord!
Jūs man skaidri un gaiši pasakiet tagad - vai nāksiet reiz atpakaļ, vai nē!
Link3 raksta|ir doma

Nedēļas sausais atlikums [13. Nov 2015|13:27]
sabojājies ledusskapis (nopirkts jauns)
sabojājies čaiņiks (mammas, ir vietā)
sabojājies tualetes poda skalojamais aparāts (santehniķis salaboja)
sasists mob.tel. stikls (vīram, remonts 130 EUR)
nepienāk ūdens veļas mašīnai (biju nogriezusi ne to krānu, kad sabojājās skalojamais aparāts podam)
sabojājies blenderis (jāpērk jauns).

PIETIEK!
Link10 raksta|ir doma

rīt [10. Nov 2015|21:39]
Es iešu uz darbu! Wīīīī!
Link8 raksta|ir doma

nomulsināja [8. Nov 2015|12:51]
Tas, ka izrādās teju masveidā vakaros tiek spēlētas galda spēles un, ja atzīsties, ka skaties tv, tad pēdējās aizdomas, ka varētu būt cik necik inteliģents cilvēks, tiek kliedētas (dažreiz pat ar tādu augstprātīgu pārjautāšanu "ak, vai tiešām tev ir televizors?")

Ok, gribam kļūt inteliģentāki. Pagaidām attīstībā tālāk par domino, cirku, dambreti un pirmajiem soļiem šahā neesam tikuši. Ā, nu vēl loto, kāršu spēles aļa "cūkās", "ēzeļos", "melnais pēteris", bet tas nu tā.

Lūdzu, ieteikumi trīs cilvēku ģimenei, vecumā no 7-50. Dažreiz piebiedrojas vēl kādi cilvēki tajā pašā vecuma grupā. Dzimumi dažādi, ja tas ko ietekmē. Lielākajai daļai (2 no 3) nepatīk fiziskas aktivitātes (dejojamos tepiķīšus nepiedāvāt).
Link32 raksta|ir doma

smieklīgi, bet [8. Nov 2015|12:44]
šodien ar mammu iešu uz "Jautro atraitni" Ziemeļblāzmā. Smieklīgi, jo operetes galīgi nav mans mīļākais formāts un esmu atbraukusi te džinsos un džemperī. Bet nu pofig, mamma ļoti priecīga (jo nenojauš, cik biļetes maksā. Par tādu naudu viņa ne par ko neietu - viņai Ziemeļblāzma tāds pats Pastendes kultūras nams vai Talsu tautas nams vien ir un maksāt 20 eur par biļeti šķiet vājprātīgi).
Link3 raksta|ir doma

man ir baža [7. Nov 2015|19:57]
Kā ierasts, ceļojums uz HRG nobūkots tika jau jūlijā. Sekojot līdz, kas notiek šobrīd ar lidojumiem no/uz Ēģipti, man ir patiesa baža, ka reāli viss situeišns ir tik faking nopietns, ka jāsāk konservus gatavot.
Uz HRG lidoju regulāri - biju tur, kad uzspridzināja autobusu Tabā un kaut kāds tur grupējums pieprasīja visiem tūristiem pamest valsti (pāris lidsabiedrības atcēla lidojumus un ekskursijas Sīnajas pussalā), esmu bijusi vēlēšanu laikā, kad pilsētu ielās ir pastiprināta drošības kontrole, esmu bijusi, kad Kairā iet vaļā spridzināšanas un faiti, taču neatceros šādu citu valstu rīcību. Šobrīd ir nevis ieteikts mainīt maršrutus, rekomendēts nelidot, bet aizliegts. Pie kam arī no/uz HRG, kas vispār ir wtf? Un preses konferencē Kairā šodien tā arī nekas konkrēts netika pateikts.
Pāris dienas atpakaļ alkaida isisam īstu tuvību piedāvāja, krievi sāka uzlidojumus sīrijai, viena lidmašīna ar tūristiem nezināmu iemeslu dēļ nokritusi un aizliedz (!) lidojumus uz/no HRG un šarmu. Dzirdēju, ka briti savus tūristus daļēji izved ar kaut kādām bruņu (?) lidmašīnām, bet, iespējams, baumas.
Jā, šis kaut kā biedē.
Link12 raksta|ir doma

svētku garša ir [7. Nov 2015|19:51]
Štovēti kāposti, karbonāde, marinētas sēnes, rosols, nevis tur kaut kādi rissoto un vēl visādas neizrunājamas lietas. :)
Link10 raksta|ir doma

dzīve notiek [7. Nov 2015|11:38]
Vakar aizgājām uz "Ļeņingradu", kur satikām dažus paziņas, no kuriem viens kļuvis par bitenieku, otrs uzņem dokumentālo filmu un abi katrs par savu sirdslietu runā ar tādu entuziasmu, ka prieks.
Mājās nākot vārtrūmē pārķērām no teātra nākošu radinieci, paķērām vīnu un konjaku, devāmies "uz vienu glāzi" blakus mājā, izvilkāmies no turienes ap vieniem naktī katrs ar savu pudeli azotē, lai pagalmā vēl saskrietos ar kaimiņiem, tad vēl sapīpējām un pa mājām.
Jādodas atkal trimdā, lai atgrieztos mājās pirmdien vēlu, bet uz palikšanu.
Linkir doma

. [6. Nov 2015|14:03]
Visā šajā savā onko sakarā un tā rezultātā, ka esmu "iznākusi no skapja"(?), neslēpjot savu diagnozi, bet tieši otrādi - pievēršot uzmanību dažādām veselības aprūpes sistēmas īpatnībām FB, esmu saņēmusi zvanus un pm no bijušajiem klasesbiedriem, studiju biedriem u.c., kas pa šo laiku saskārušies ar tādām diagnozēm kā MS, veģetatīvās nervu sistēmas traucējumi, onko. Un tas ir drausmīgi, tās faking smagās pieredzes emocionālajā ziņā tā vienkāršā iemesla dēļ, ka valsts atbalsts ir tieši nekāds un joprojām, īpaši laukos, mums nav vēža, nav C hepatīta, nav psihisku saslimšanu, nav invalīdu, nav priekšlaicīgi dzimušu bērnu un kaimiņienes, kur abām ir krūts vēzis, nevis atbalsta viena otru, bet nejauši satiekot uz ceļa, griež galvu uz otru pusi, izliekoties, ka viena otru nav pamanījušas.
Cilvēki, kas notiek? PSRS sabrukusi un, neskatoties uz rozā vilcieniem, lentītēm un dažādām akcijām, joprojām ir milzīgs izpratnes trūkums un pilnīgi nekāda psiholoģiskā atbalsta no valsts puses.
Un paldies, paldies par atbalstu (ne valstij, bet jums katram).
Link59 raksta|ir doma

klausos tv [6. Nov 2015|12:50]
"Riepa, kas nobremzē laikus" - tas varētu būt labs sauklis kampaņai par drošu seksu.
Visdrošākais sekss ir nenoticis sekss un, ja ir labi uzēsta riepa, tad tāds gadās visai bieži.
/aiziet uzsildīt makaronus ar gaļu. :p
Link3 raksta|ir doma

[4. Nov 2015|14:05]
[Tags|, ]

Ciemos mani drīz nekur neaicinās.
Mātei, pie kuras pašlaik izolējos, šorīt elektriskais čaiņiks noklājās.
Par ledusskapja noklāšanos vakar, kad pārkāpu domicila slieksni, un saldētavas pēdējo vaidu pāris stundas vēlāk, es jau stāstīju.
Tikko ieslēdzu senču datoru, kurš ir tik lēēēēns, ka izbeigties attapsies pēc manas aizbraukšanas, nevis, piemēram, rīt (ceru, ka neizbeigsies tomēr).
(Uzlikt man folijas cepurīti?)
Link13 raksta|ir doma

1:1 ar Belēviču. [4. Nov 2015|09:35]
[Tags|]

1. "Jaunu ĀP automašīnu iepirkumam pieteicās 9 pretendenti un automašīnas būs par 48 tūkstošiem ieskaitot PVN lētākas nekā iepirka Ploriņa kungs [..] automašīnu ietaupījums aizies lielākam skaitam jaunu automašīnu iepirkumam, lai darbiniekiem ērtāki darba apstākļi un pacientam labāks pakalpojums".
Kā saprast šo kalambūru, rēbusu, kosmosu vai kas nu tas ir:
1) jaunu āp mašīnu iepirkums ir tomēr lietotu mašīnu iepirkums un par pārpalikušiem 48 tk tajā skaitā pvn, tiks nopirktas esnezcikmaksā - 1-2 JAUNAS mašīnas vai
2) iepirkums sludināts uz mazāku apjomu nekā vajadzīgs un, ja neietaupītos tie 48 (t.sk. pvn) tk, viena NMP brigāde kādā nebūt Krāslavas novadā un otra, piem., Kuldīgā pārvietojas kājām vai tiem iegādā ričas ar statīvu sistēmu pudelēm, vai
3) tiek pirkts rezervei (bet tad tas arī liecina vai nu par nesaimnieciskumu, jo stāvēs liekas, vai nepietiekamu iepirkuma apjoma sludināšanu) vai
4) guli mierīgi, jo Veselības Ministrs par Tevi rūpi tur un valstī viss ir kārtībā.

/paņem popkornu, iekārtojas ērtāk, kļūst interesanti...
Link5 raksta|ir doma

[4. Nov 2015|00:57]
Nevaru aizmigt.
Link2 raksta|ir doma

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]