ублюдок ([info]racoon) rakstīja,
@ 2020-07-28 10:28:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Par destinācijām un lukšurī
Viens no maniem panikas fundamentiem ir iztika vecumdienās un veselība. Tb, sāk klabēt zobi, no destruktīvas pārliecības un iedomām, ka nomirsi viens, kraupains , slims un nabadzībā. Pat pansionātā ne, patiltē. Un tas jau viss rodas no salīdzināšanas, pasaules redzējuma un zināšanām. Jo vairāk Tu redzi, piedzīvo, jo vairāk fobijas salasi. Ar terapeita un ksanaksa palīdzību es mēģinu stāvēt stabili ar abām kājām uz zemes un darīt visu, lai manas iedomas varētu atspēkot ne tikai ar domu spēku, bet arī ar materiāliem fundamentiem. Teikšu godīgi – sanāk daļēji, jo uzskats, kas ir “fundaments” mēdz būt mainīgs. Vienudien skatoties uz bomžiem jūties bagāts, citudien lasot Forbes, saproti, ka tāds pusgraudnieks vien esi.

Tagad par pusgraudniekiem. Turcija, Horvātija, slēpošana Ukrainā , Slovākijā vai Austrijā ir OK. Var blatot arī Bulgārijā, Ēģiptē, mazākos Spānijas ciematiņos, aizbraucot uz Gambiju vai tādām Filipīnām Tu vispār esi pasaules naba. Un pie tā vajadzētu arī palikt.

Es esmu bijis mišelīn restorānos gan Parīzē , gan Maskavā, mani nevar pārsteigt ar lakšurī un haj end, bet šiem biznestripiem ir viens BET. Tur kešo piegādātājs, reizēm pats ar korporatīvo karti, vai pat dažreiz laimīgais klients. Rēķins 3tk eiro par 6 pax galdu nav nekas tāds, ko es nebūtu piedzīvojis vai spētu mani izbrīnīt. BET...

Parastā brīvdienā – atvaļinājumā Tu tomēr maksā ar savu karti un ēdienkartē izpēti ne tikai ēdienu aili, bet arī cenu. Un tagad tika pieļauta smaga kļūda, kas atsvieda mani atpakaļ vismaz par pieciem – četriem terapijas seansiem. Mēs aizlidojām uz Nicu, lai padzīvotos pa Monako. Es zinu kā izskatās lielas un mazas jahtas gan no iekšpuses, gan ārpuses. Ka Marriotā ir labāks matracis nekā Kempinski, jo viss tas ir bijis, pārbaudīts un zināms. Man ir zināms , ka Lambordžini pieder pie VAG grupas, savukart McLaren pie Mercedes. Es pat dažos eksemplāros esmu sēdējis iekšā. Man it kā visam tam bija jābūt skaidram un pieņemamam, jo hei, mēs taču esam braši kreņģeļi.

Neskatoties uz visu to, Monako man tika paskaidrots populāri – bērniņiem par zvēriņiem – TU ESI SŪDS, GAVNO, Skaitlis aiz komata periodā...
Nebrauciet uz Monako, brauciet uz Gambiju, Keniju, da kaut vai uz Lapzemi pie salaveča. Pat somi vai norvēģi nav uz kaut ko tādu spējīgi.


(Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]covid_19
2020-07-28 10:32 (saite)
kas tur īsti notika? p.s. neesmu pabijis pat 80% tevis nosauktajās vietās un lietās

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)


[info]racoon
2020-07-28 10:44 (saite)
nekas nenotika. Tu vienkārši saproti, ka esi niecība, un viss.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


[info]up
2020-07-28 11:24 (saite)
Šo es sapratu vēl labus 10 gadus atpakaļ- uz Monako var aizbraukt uz dienu, dziivojot kaadaa nomaljaakaa miestaa, apskatiit dastaprimečaķeļnosķi. Ieplānot Monako kā savu galveno pieturas punktu ir lekt pāri savai pakaļai un izskatīties pēc apskrubuša postpadomju tūrista, par kuriem citā settingā mēs paši ņirgātos. Nav psihoemocionāla komforta. Manu trauksmi, vismaz, menedžē atrašanās vietās un situācijās, kur es nešaubīgi iederos, pareizajā komforta līmenī, bet tajā pašā laikā atstājot pietiekamu buferi arī neparedzētām situācijām, vai vienkārši kaprīzēm, kas nerada nepārdomātu ilgtermiņa spriedzi budžetā. Nu jā, un mani laikam tik ļoti necep, ka kādam ir vairāk.

(Atbildēt uz šo)


[info]smejmoon
2020-07-28 12:11 (saite)
Daļa to arābu prinču gan jau drīz pārsēdīsies uz kamieļiem. Ja tas kaut kā ietaupa terapijas seansu. :)

(Atbildēt uz šo)


[info]sara
2020-07-28 17:33 (saite)
O jā- Monako Tu saproti, ka reāli Tu esi totāls nabags ... jauki pabūt vienu dienu, pamalkot šampi un palūkot auto, cilvēkus un dāmu outfitus... un tad man rodas eksitenciāla doma- ar, ko viņi visu to ir nopelnījuši( nedomāju finacial terms, bet karma bitch terms)))... es ar savu poor LV lauku bacground- kāpēc man karma šitā, bet pilsoņiem Monako- atkal moļina- karma

(Atbildēt uz šo)


[info]degeneralis
2020-07-28 18:20 (saite)
Vai nav diezgan pie dirsas, ka kādam citam ir lielāka māja vai krutāka mašīna?

Monako man patika tieši tas, ka var skatīties uz mašīnām, ko citādi redz tikai žurnālos.

(Atbildēt uz šo)


[info]mazeltov
2020-07-28 18:41 (saite)
Bagātie arī raud!
Bet nu katram savs. Cik nu var redzēt tos biezo izklaides, neliekas, ka viņi prot to savu naudu izmantot tā, lai nebūtu līdz nāvei garlaicīgi un tad atliek tikai pedo ringi :D

Un neliekas arī, ka viņi var būt tādi, pa īstam brīvi, jo visu laiku jāņemās ar saviem pisnisiem, jātusē ar pareizajiem pīpliem, jānēsā pareizais aģenta cienīgais laikrõdis, utt. Tāds konstants keeping up appearances žurku skrējiens.

Es arī esmu bijusi pišelina restorānā (ok, ne 3zvaigžņu, bet still) - ok, ček, bet citas vakariņas, kuras esmu ēdusi sēžot un plastmasas beņķa ciematā es atceros daudz izteiktākt, jo tas brīdis un situācija bija daudz īpašāka. OK, ja piķa daudz, sure, ēd tajos krutajos restūžos katru dienu, bet ar laiku tāpat piegriezīsies un ko tad?

(Atbildēt uz šo)


[info]black_data
2020-07-29 01:03 (saite)
"Pat pansionātā ne, patiltē."

Lūk, šī ir lieta, kas liek slīgt brīvprātīgā verdzībā, pēc tam mēģināt veldzēt dvēseles brūces ar dārgām rotaļlietām. Bet kamēr tu rosies, tikmēr tu jūties dzīvs, un stipri mēģini turēties pie domas, kas tu pats nosaki savu likteni.

Cita starpā dažu cibiņu nāve nesen lika padomāt par savu dzimšanas gadu. Un tad padomāt, vai labāk ir šādi, vai tā nolāpītā patilte.

(Atbildēt uz šo)


[info]hmmm
2020-08-01 21:22 (saite)
Offtopikā - vai Oļegs par Barona ielas laukumu kādu % lūdza novirzīt kādam draudzīgam uzņēmumam?

(Atbildēt uz šo) (Diskusija)


[info]racoon
2020-08-03 09:58 (saite)
ne, vismaz man nekas prasīts netika

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?