Andris

Jaunākais

You are viewing the most recent 20 entries

21. Jūlijs 2015

23:19: Wow
Sieva man dzimšanas dienā uzdāvināja melnu Mercedes C63 AMG!

1. Jūnijs 2015

22:52: Bankas
Es nesaprotu, kāpēc tagad bankām brūk virsū par to, ka it kā nedod kredītu "daudzbērnu ģimenei" ar vidējiem ienākumiem.

Vai tad nebūtu jābrūk virsū tam, ka vidējā alga Latvijā joprojām ir nožēlojami zema?

8. Decembris 2014

19:47: Izlose
Lieliska izlose basītī. Tagad tikai jātur acis vaļā, lai nenokavētu biļešu tirdzniecības sākuma brīdi...

http://www.delfi.lv/sports/news/eurobasket/zinas/latvijas-basketbola-izlasei-loti-veiksmiga-eurobasket-2015-izloze.d?id=45316102

3. Decembris 2014

22:57: No kā baidīties?
"Let’s lift the sanctions and offer more help to Ukraine”: This is what Russia’s accommodators in the West say. In other words, let’s ignore the rapist and take care of his victim. Will that prevent the rapist from committing another crime?

Gari un interesanti:
http://www.the-american-interest.com/2014/12/02/what-should-the-world-fear-the-rise-or-decline-of-illiberal-powers/

24. Novembris 2014

12:50: Cehs arī reizēm publicē kaut ko nopietnu
Šoreiz Cehā bez jokiem: http://www.cehs.lv/2014/11/socialo-tiklu-uzturesana-vienradzu-medibas/

11. Novembris 2014

13:35: Draudi
LV presē neesmu pamanījis, bet zviedru presē šodien plaši atspoguļo Putina emisāra Sergeja Markova izteicienus Zviedrijas Televīzijas intervijā, ko raidīs šovakar:

- Jums Zviedrijā nav jābaidās. Latvijai un Igaunijai toties ir iemesls bailēm. Ja sāksies liels karš, pastāv iespēja, ka no šīm valstīm nekas pāri nepaliks.

Markovs arī paudis viedokli, ka Krimas anektēšana esot tikai un vienīgi Krievijas aizsardzība pret naidīgi noskaņoto pasauli, it īpaši Nato:

- Problēma ir rusofobija, kas pastāv rietumu valdošās elites starpā. Rusofobija ir rasisms pret krieviem. Panāciet, ka jūsu valstis beidz būt rusofobiskas, un jums būs daudz vieglāka dzīve.

Avots: http://www.dn.se/nyheter/varlden/lettland-och-estland-har-anledning-att-vara-radda/

28. Oktobris 2014

14:34: Politikānisms
Ja AT lemtu par labu SC un SC tiktu pie viena mandāta vairāk Saeimā, kuram deputātam uzradīsies "darba piedāvājums ārzemēs", lai Solvita tomēr tiktu pie sava krēsla?

14. Februāris 2014

14:34: Valentīndiena
Ja nu kādam grūti izdomāt Valentīndienas dāvanu mīļākajai: http://www.cehs.lv/2014/02/durvis-ir-vala-jeb-aizliegta-mila-ir-tev-pa-spekam/

21. Janvāris 2014

09:49: Sievietes
http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/142363/40-lietas-ko-vari-atlauties-40-gadu-vecuma-bet-nevareji-20
Kā pirmavots norādīts Huffington Post.

Vispār fascinējoši un izglītojoši. Tagad es, piemēram, zinu daudz vairāk par sieviešu mistiskajām smadzenēm, proti, ka sievietes intelekts 20 gadu vecumā ir spējīgs uztvert Cosmo un lubenes, bet 40 gadu vecumā jau nonācis līdz ezotēriskajai literatūrai. Gan jau, ka 60 gadu vecumā sasniedz pat tādu intelektuālo briedumu, ka spēj lasīt Koelju! (26.„Cosmo” un lubeņu vietā lasīt ezoterisko literatūru.)

Vēl uzzināju, ka līdz 40 gadu vecumam, sievietes nav spējīgas sevi uzturēt (7. Būt materiāli patstāvīgai un pašai apmaksāt savus rēķinus.), laikam sievietes darba tirgū pirms tam atrodas vien laika kavēšanas nolūkos, nu, lai būtu ar ko pie kafijas tases apspriest jaunākos Cosmo rakstus. Un nav jau noslēpums, ka daudziem vīriešiem tomēŗ patīk, ja sieviete nav pavisam debila - tāpēc jau 40 gadu vecumā sieviete māk 14. Piesaistīt uzmanību ne tikai ar ārēju skaistumu, bet arī intelektu, vārdu sakot, apburt vīrieti ar stāstiem par ezotērisko literaturu!

Protams, līdz ar gadiem nāk arī citas noderīgas spējas, kā 24. Pasūtīt restorānā ēdienu, kuru vari atļauties un kurš tev garšo., jo pirms tiem 40 sieviešu nabaga prāti nav gana attīstīti, lai izrēķinātu, cik viņām ir naudas maciņā un lai atcerētos, vai viņām tiešām garšoja Cēzara salāti. Skaidrs jau arī ir, ka pirms 40 sieviete nav spējīga izvēlēties piemērotu mašīnu un kur nu vēl saprast, ko tās apaļās zīmes ar dīvainiem skaitļiem vidiņā (70? Ko-o?) nozīmē - bet intelektuālais briedums nu jau vairs nezina robežas, un četrdesmitgadniece pat spēs 34. Izvēlēties ģimenei piemērotu automašīnu un iekļauties braukšanas ātruma ierobežojumos.

Vārdu sakot, šorīt daudz ko jaunu uzzināju par sievietēm!

10. Septembris 2013

22:44: Es esmu normāls, es vakaros...
...gūglēju "smirdīga peža" un iekopeju fragmentus no atrastā savā cibā:

smirdiga peza niez!!! kurs izdrates manu hrenovo plato smirdigo pezu ko???

bet viss pretīgāk ka ar foršu zaķi mīlējies un ka ar degunu nonāc pie tās smirdīgās vagīnas tad pie pakaļas tas seks un sviežu to kuci ārā

tava smirdiga peza ir tik resna ka nilzirga pakalja.

Reklāma, kas saistīta ar: smirdīga peža
Peugeot Servisam Akcija - -20% Servisam un Rezerves Daļām‎


Vārdu sakot, arlabunakti! Un žetons Peugeot mārketinga komandai, kas nekautrējas tērēt AdWords naudu, lai parāditos meklējumos ar vārdu "peža". Pežojiet tālāk!

22. Marts 2012

16:40: Par Islandi
“Iceland is a society based on the principle that everyone is a friend until proven otherwise,” Grímsson tells me.

Tas izklausās tik... tik... veselīgi un forši. Te interesanta intervija ar Islandes prezidentu: http://mashable.com/2012/03/15/iceland-technology/

1. Marts 2012

11:11: Loti interesanti par miegu
http://www.bbc.co.uk/news/magazine-16964783

7. Februāris 2012

13:15: Nav BMW X6, ir krīze. Ir BMW X6, nav krīzes.
Delfi: Pussimts nopirktu BMW X6 gada laikā – krīze daudziem tiešām beigusies

Tātad - 50 uzņēmumi nopirkuši mašīnas par 100 000 EUR+, vai arī paņēmuši tās mašīnas līzingā. Un tas kaut ko izsaka par krīzes beigām? Es drīzāk teiktu, ka tas liecina par to, ka atsevišķi uzņēmumēji joprojām par visvarīgāko uzskata tieši lepnu automašīnu un plātišanos ar naudu - bet tie ir vairāk mani aizspriedumi pret šāda veida mašīnām, kas runā.

Krīze, manuprāt, būs beigusies tikai tad, kad vidējie ienākumi būs cilvēka cienīgā līmenī (lai no vidējās mēnešalgas varētu izdzīvot, neskaitot katru santīmu), kad sociālā aprūpe sāks līdzināties Rietumeiropas valstīm, kad no minimālās algas būs iespējams izdzīvot, kad skolotāji un ārsti saņems pienācīgu algu, un tā tālāk.

Bet teikt, ka krīze "tiešām beigusies", jo atsevišķi cilvēki var atļauties luksusa klases automobiļus - to, manuprāt, tikai idiots var apgalvot.

12:36: Par pensijas vecumu
Kamēr pie mums raud par iespējamo pensijas vecuma palielināšanu līdz 65 gadiem (ja nemaldos), Zviedrijas premjers izteicies, ka pensijas vecumu nākotnē varētu pacelt līdz 75 gadiem. Viņš uzskata, ka jādod cilvēkiem izvēli strādāt līdz pat 75, jo citādi daudziem cilvēkiem nākotnē būs jāsamierinās ar (salīdzinoši) ļoti zemām pensijām. Lai arī runa (vismaz pagaidāmi) nav par vispārīgo pensijas vecumu, tas tomēr ir ļoti skaidrs signāls - tie, kas nākotnē ies pensijā 65 gadu vecumā, nevar sagaidīt diez ko labu pensiju un materiāli nodrošinātu dzīvi.

3. Februāris 2012

12:31: Malev un AirBaltic
Zviedrijas mediji ziņo, ka Ungārijas nacionālā aviosabiedrība Malev apturējusi visus lidojumus un pieprasījusi tiesisko aizsardzību*. Aviosabiedrības parādi esot aptuveni 20 miljoni latu.

Interesanti, vai šie parādi radušies Gausa vadīšanas laikā? Un, ja tas tā ir, ko tas varētu nozīmēt AirBaltic? Ka tik nav tā, ka Gauss izrādās kārtējais ne visai veiksmīgais biznesmenis, kas māk uztaisīt parādus un laicīgi pamest grimstošo kuģi...

* Neesmu eksperts, bet tiesiskā aizsardzība taču bija tas, ko pieprasa, ja draud maksātnespēja?

2. Februāris 2012

12:28: Jaunais RIX termināls
Varbūt pavirši skatos, bet nekur Latvijas ziņās neesmu redzējis informāciju par jaunā AirBaltic termināla arhitektu konkursu. Lūk, cik varu saprast no angļu/norvēģu ziņām, konkurss nupat noslēdzās un jaunais termināls izskatīsies aptuveni šādi: http://www.architectsjournal.co.uk/news/daily-news/haptic-team-wins-riga-airport-contest/8625876.article

Glīti jau, glīti.

UPD: Kad es linku skatījos, tas vēl nebija "Subcribers Only". Te ir cits links ar pāris bildītēm: http://www.bygg.no/2012/02/84015.0

30. Janvāris 2012

14:25: Ventilators iekurbulēts!
http://klab.lv/community/ventilators/57662.html

26. Janvāris 2012

00:15: Kolka Cool
Visā visumā patika. Lai arī no sākuma domāju "bezcerīgi lauķi bezcerīgā pāķu bezcerībā", tā bezcerība tomēr ir universāla. Jā, ja filma būtu uzņemta par Rīgas upper middle class būtu vairāk kokaīna, šiku ballīšu un diršana par Mākslu, nevis zaļumballes pie Baseina, bet bezcerība nemainītos. Ko lai saka? Ļoti tieši, bet smalki, pasniegta bezcerības deva. Ļoti priecēja, ka šo devu pasniedza bez jebkādiem skaidrojumiem vai morālām norādēm par labo vai slikto.

Aktieri arī labi, vārdu sakot, forša filma. Priekš Latvijas kino es pat teiktu izcila, lai gan negribas šo filmu salīdzināt ar ūbermēsliem kā Vogelfrei un Tumšie (?) brieži - pavisam cits līmenis.

21. Janvāris 2012

17:32: Beer will save the world. I don't know how, but it will.
Gāju uz virtuvi mazgāt traukus. Trauku daudz, bet es viens un maziņš. Atvēru ledusskapi, paņēmu alu. Tāda sajūta, ka trauki pēkšņi bezmaz vai paši no sevis mazgājas. Lai slavēts alus!

19. Janvāris 2012

10:28: Par referendumu un ST
Kārtējo reizi Latvijas politiķi rīkojas nemākulīgi un stulbi. No NA jau tas bija sagaidāms, bet Vienotībai vajadzēja zināt labāk. Tas, ko sūdzības iesniegšana ST reāli pasaka ir: "Jūs rīkojāties saskaņā ar Satversmi un izmantojāt jūsu Satversmē paredzētās tiesības ierosināt referendumu, bet mums tas tāpat nepatīk, tādēļ darīsim visu, lai to apturētu." Visi skaļie saukļi par draudiem pret valsts pastāvēšanu u.tml. arī ir tukša bļaušana, kas domāta atsevišķu vēlētāju ausīm.

Trakākais ir, ka NA un V šādā veidā iekrīt uz lētu provokāciju un iedod Lindermaņa bandai (kā arī SC) lieliskus argumentus. Ja referendums nenotiks, varēs skaļi (un pamatoti) bļaut par demokrātisko tiesību ierobežošanu, bet ja notiks, varēs rādīt ar pirkstu uz ļaunajiem latviešiem, kas visu mēģināja, lai to apturētu, kā arī apelēt pie apziņas, ka, redziet, mēs bijām stipri un neatlaidīgi, un referendums tomēr notika. Vārdu sakot, nekas labs no tā visa nevar būt, ja sašķeltību un īslaicīgas etniskās spriedzes pieaugumu neskaita par kaut ko labu.

Vispārīgajai idejai jau piekrītu - būtu labi, ja ST izvērtētu, vai ir tādi panti Satversmē, kuru grozīšana būtu antikonstitucionāla. Manuprāt pareiza rīcība būtu pēc referenduma iesniegt vispārīga rakstura lūgumu ST, lai izskata Satversmi un sniedz atbildi uz šiem jautājumiem. Pēc tam varētu izveidot darba grupu, kas izskatītu šos jautājumus un varētu sniegt priekšlikumus grozījumiem, lai konstitūciju padarītu pārskatāmāku.

Jebkurā gadījumā, es ļoti ceru, ka ST referendumu neapturēs - lai tas referendums notiek, jo visiem no tā būs labāk. Pēc tam var sākt domāt par Satversmes izvērtēšanu un tamlīdzīgām lietām.

Powered by Sviesta Ciba