Andris

Draugi

You are viewing the most recent 20 entries

29. Jūnijs 2022

basta @ 22:55: Tomēr pastrādāju.
Parasti pāris stundas pēc ēšanas prāts strādā vislabāk. Līdzīgi kā, ja 'kautkuršā' (as per Rasa) iemīlas. Paēdis un iemīlējies prāts ir vispār kosmoss.

28. Jūnijs 2022

f @ 23:10: skatos the kominsky method. labs.


basta @ 22:55: Tikko ar mani notika divas sen nebijušas lietas - paēdu un uznāca miegs. Jāizmanto iespēja, darbs pagaidīs.

martcore @ 17:04: viena no galvenajām futbola kluba atbalstītāja privilēģijām - pirms sezonas iet un pafanot par bandas trešo kreklu
kas ir ārpus kanona krāsām, pilnīgi brīva improvizācija

karoče
nē, nevienā momentā nav volfsburga vai senetjēna vai tereka
es jau veicu izpēti, viņiem ir daudz gaišāks zaļais
nu, tipa, mums ir "arābu zaļais", lai ko tas arī nenozīmētu
taču tādās krāsās it kā neviens āzijā nespēlē, al-ahly ir , teiksim, red-white, ja kāds nezināja
emirātu karogs, moš

izskatās svaigi un draivīgi

martcore @ 14:14: Viena no jautrākajām lietām nesen notikušajā Sankt-Pēterburgas bēdīgi slavenajā ekonomikas forumā bija tās spēcīgais video intro - ar galveno ideju "neskatieties, kas notiek apkārt, Krievija ir tilts starp austrumiem un rietumiem".

Tilts? Ķīnai un ASV ir ilgstošas savstarpēji izdevīgas ekonomiskas attiecības. Kāda ir Krievijas loma tajās? Japānai un ASV ir ilgstošas savstarpēji izdevīgas ekonomiskas attiecības. Kāda ir Krievijas loma tajās? Dienvidkorejai un ASV ir ilgstošas savstarpēji izdevīgas ekonomiskas attiecības. Kāda ir Krievijas loma tajās?
Emirātiem, Taivānai un Malaizijai ar ASV ir ilgstošas savstarpēji izdevīgas ekonomiskas attiecības. Kāda ir...

Respektīvi, Krievija cenšas sevi pozicionēt kā mediatoru starp divām pusēm. Tas ir lieliski, mēs arī vadājam nozāģētos kokus turp-šurp. Kas ir mediators (ne tas, kas ģitāras)? Subjekti A un B diršas savā starpā. Atnāk subjekts C, kas mēģina izvērtēt situāciju, atvēsināt iekarsušos prātus, un maksimāli pozitīvi atrisināt domstarpības.

Tad, nolādēts, šīs ir ģeniālākais kombo pasaulē. Kad A ar B nediršas, toties C iziet ārpus kontroles un hujārī visu sev apkārt. Tipa, it kā tiesnesis hokeja laukumā sāktu dedzināt skatītājus ar liesmu metēju. Tas ir vienkārši labākais priekšlikums, uz kuru, diemžēl, neparakstās Ķīna caur Tokajevu - "Kāds tilts? Mums viņu laikam nevajag? Visiem rokas asinīs? Par bipolāro pasauli? Psihiatrs pieņem no vieniem līdz astoņiem."

pinjons @ 14:05: Šie skumji untermenšīgie wannabe elitāristi.

f @ 13:36: mirstīgi mēs visi esam, bet, kad nomirst mazs bērns, tas ir pilnīgi cits līmenis.


f @ 11:30:
vakar redzēju to karikatūru, ka tagad visi esam staigājoši līmpapīri.
šorīt darbā joku sapratu.
atlikušo nedēļas daļu strādāšu no mājām, te vismaz ir vēss un var padomāt.
alternatīva - sēdēt darbā un strādāt ar ātrumu divi dokumenti dienā.


daria @ 10:34: Šorīt brokastīs èdu saldējumu

27. Jūnijs 2022

daria @ 20:44: Nora runā
Ja es būtu pica, es pati sevi ēstu.

Tags:
klusais_okeans @ 10:51: Tik brīnišķīgi laikapstākļi. Ja redzat no manis birstam zvaigžņu puteklīšus, tad ziniet, ka tas no siltuma radītajiem laimes viļņiem.

26. Jūnijs 2022

f @ 20:58:
braucot uz darba ielīgošanas pasākumu, iemetu somā divus lucky dog un 750ml ūdens pudeli, bet aizmirsu paņemt līdzi deguna pilienus, līdz ar to, pēc divām stundām vairs nevarēju uzkost nevienu uzkodu, jo nespēju elpot ar degunu, kamēr mute ciet, un nācās braukt mājās. bet - biju atbraukusi ātrāk, parunājos ar tiem, ar ko ikdienā tā nesanāk parunāt, piedalījos dziedāšanā un biju gan uz iepazīšanos, gan uz galveno atrakciju - nepabeigtā būvobjekta apskati, tā ka ķeksīti var ielikt.
līgo vakaru pavadīju terasē - bez līgo dziesmām, piedodiet, nav tas mans, es arī svētkus ta pašus īsti nesaprotu, ko tur svin, kāpēc jādzer alus un jāēd siers. bet vakarā, kad asfalts bija atdzisis, ar elektroskūteri izbraukāju tukšo pilsētu, un mājupceļā atklāju, ka vecais šortkats pār lauku nav pavisam aizaudzis un no skūteru īres vietas līdz mājai var aizkļūt viens un divi.

tomēr, lai arī cik ļoti man pēdējos gados nesvinas jāņi, tas, ka sakrita šīs četras brīvās dienas pēc kārtas, tā gan bija svētku dāvana.f @ 13:59:
naktī atstāju logu vaļā, ap puspieciem no rīta palika auksti.25. Jūnijs 2022

martcore @ 20:03:
pilsoni, esi modrs!
nacionālā kinocentra izšķērdības festivāls, izrādās, nebeidzas 24. jūnija vakarā
kādas filmas vajadzētu paskatīties
es par "nepabeigtajām vakariņām" un, noteikti, noteikti, ""dubultnieku", tur vispār, jauns žagars ar liedskalniņu
plus vēl "aveņu vīns", kas ir labākā latviešu/angļu detektīvfilma vienmēr un visur


24. Jūnijs 2022

basta @ 22:55: Vakar izdomāju 'joku' par sevi, t.i. apgriezu un pielāgoju populāru teicienu, bet šodien, tulkojot un spēlējoties ar to savā galvā, sāku domāt, ka esmu vienkārši pamanījis tā sākotnējo vēstījumu, jo latviski tur ir 'zaķi', angliski 'birds', šaut patiesībā nav nekas labs, tikai divi paliek.

f @ 21:24: : dārzkopja piedzīvojumi
jau divi zaļi tomātiņi izauguši!

f @ 18:16: šogad laicīgi nopirku bērnu baseinu.
noder arī pagājšgad iegādātais saulessargs.
karstuma vilnim vismaz viens no mums ir gatavs.

23. Jūnijs 2022

wowow @ 22:54: Divas filmas, abas cieši iesaku:
Dating Amber
un
Coda

Tags:
klusais_okeans @ 18:05: "cik bieži man iziet cauri tā istaba kurā tu vēl esi?" (c)

Tags:
klusais_okeans @ 13:55: es šodien beidzot atklāju velosezonu - es, kas parasti to nemaz nepārtrauc un nobrauc vairākus tūkstošus kilometru gadā. Varbūtības neplosa prātu, jūnija mākoņi, Vidzemes nelīdzenās ainavas un manas saulē samiegtās acis, kuru skatienā tam visam iegrimt. Lietavu uzirdināto ceļu šķērsoja šīgada pirmais zalktis. Gandrīz tajā pašā vietā, kur aizvakar alnis ar diviem mazuļiem. Lieli, lēni un cēli. Endorfīni, endorfīni, endorfīni - nav jābrīnās, ka pēc tik ilgas pauzes dienas pārņem grūtsirdība un grūtgalvība.

Powered by Sviesta Ciba