sara

Jaunākais

You are viewing the most recent 5 entries

30. Jūlijs 2008

14:13: Pēc ilga laika uzradās Rikijs. Dīvaini love bija un love pagāja! Vissmieklīgākais zvans uz darba telefonu- kā atrāda? izrādās dumā es- mūsdienu e-laikmetā just google it - sara un hops darbs ar visu amatu un namberu tut-kak tut ! njā ! un tomēr kaut kas vrlk vienam pie otra, kad ziemā jutos ne visai, pirmais cilvēks pie kā iedomāju varētu aizbraukt uz Londonu bija viņš, paraudāt uz pleca, aziet uz kādu pošu nakst klubu, pasmieties. Man patīk ar viņu runāt. Runāt par dažādām lietām, par uzskatiem, patīk viņa humoriņš. Un viņam tāpat, pameta druška, un arī velk piezvanīt man izkratīt sirdi.

Garastāvoklis:: relaxed

10. Augusts 2007

16:10: Godfather patiešām ir klasiski labs gabals ! Baudīt un baudīt...

25. Jūlijs 2007

09:09: vai nav tā, ka dažreiz satiekot kādu cilvēku vienkārši paliek labi! nezinu man tās konkrēti notiek ar vienu personu, es viņu nejauši satieku parasti kādas trīs reizes pusgadā. mazliet parunājam, bet pēc tam noskaņojums tāds, ka gribas mākoņus plēst.Liekas, ka viss iespējams. Dīvaini. Tā sieviete nav man ne baigā draudzene, ne baigi kruta, ne pārākā intelektuāle, bet pēc komunikācijas ar viņu jūtos pozitīvu jūtu pārpilna. hmm vai nav feini, ka ir šādi ļaudis

24. Jūlijs 2006

11:01: man gan pilniigi vienalga un nesparotu kaapeec vispaar jebkaada uzmaniiba jaapieveersj sjiem notikumiem, stulbi ir gan vieni, gan otri, un, ja neviens medijs uz to vispaar nereagjeetu, kas notika un notiks, tad nakamgad geji varetu briivi tuseet Krievijaa un nebuut nekaada velme izraadiities sheit !

5. Oktobris 2005

16:12: banāli
viss notiek un it kā nenotiek, kaut kam jābūt un it kā jālēkā

Powered by Sviesta Ciba