viss tikai sākas..

Lai kas arī viņi nebūtu..

7.2.16 16:34 - [info]zebra rakstīja iekš [info]par_velti - žurnāli

Atdodu kaudzīti žurnālu - 14.-15. gada žurnāli IR skaitā ap 50, dažiem nav vāki, krustvārdu mīklas atrisinātas, daži KLUBi, varbūt vēl kaut kas. Ja kādam vajag intelekta spodrināšanai, aplikācijām vai suņu vajadzībām. Imantā.

4.2.16 20:43 - [info]acdc

Tas ir normāli ka tieši pie vienas grupas mūzikas sāk gribēties konkrētu seksa veidu?

3.2.16 22:25 - [info]acdc

Lūdzu atpisaties no manis! Ja vien nevēlaties klusējot man sniegt minetu, masāžu vai pagatavot ēst.
Un atkal cilvēki man liek būt ļaunam

3.2.16 10:27 - [info]disfigurator - Divi kadri vienā rāmītī

Tā sajūta, kad tu, lai taisītu "dubultekspozīcijas" projekcijai, izber uz galda un grīdas ~300 filmas kadrus, radot mērenu perforētu taisnstūrīšu čupiņu. Toties šis-tas sanāca visnotaļ elegants! Šovakar jāturpina.

Tags:

2.2.16 12:05 - [info]disfigurator - Atvaļinājuma konceptu esmu jau aizmirsis

Vasarā laikam vajadzētu beidzot atvaļinājumu paņemt - arī tad, ja nav, kas aizvieto. Pašlaik nav.
Uzmācās kārtīgs iekāriens velobradāt. Tāda vien doma, ka varētu ņemt fotosomu, statīvu, sešas filmiņas un mīties sistemātiski pa LV pilsētiņām. Un tad vakaros piesēst uz kāda iesvīduša bitumena jumta ar līdzīgi domājošu dvēseli, un iemalkot labu, atsvaidzinošu alu. Kā tovasar. Uz Prizmas jumta. Un Energoautomātikas jumta.

Kā ~2007. gadā. Kad atvaļinājumu deva uz mēnesi. Kad iepirku Silent Hill frančīzi, kuru spēlēju caurām dienām aiz aizklātiem logiem. Un tad, kad spēle izieta un aiz loga ir nakts dzestrums - sēdos uz velo un minos uz Siguldu un līdz ar rītausmu atpakaļ. Tāpat vien. Lai atvēsinātu sakarsušo galvu. Klausoties pirmo reizi izcilos Blut Aus Nord - tiiik iederīgs ambients metālmuzons, iebraucot urbānā apvidū!

2.2.16 09:17 - [info]kristiana - Māja

Šajā mājā uzkrāti stāsti un cilvēku pieredzes aptuveni 130 gadu garumā. Gadi jūtami jau ienākot tās telpās vien - te virmo vecām mājām raksturīgā smarža, kājas min simtgadīgus dēļus. Te reiz bija saimnieku un kalpu gals, te istabas izkārtotas, ievērojot debespušu un āderu ietekmes un fen šui principus. Mājas labā gala nodrupušais stūris stāv kā dzīvā liecība Otrā Pasaules kara notikumiem.

Saglabājušos liecību nav daudz. Bieži vien prātoju par to, kādu šo māju bija iecerējuši un iztēlojušies tās saimnieki. Ar kādu domu stādīts viens vai otrs koks. Runā, ka ģimenes galva bijis liels vīrs, iemaksājis lielu naudu Rīgas kungiem, lai ar līkumu mājai tiktu izbūvēta dzelzceļa līnija.

Jau no laika gala nepamet sajūta un uzmācīga pārliecība, ka par šo māju jāparūpējas. It kā būtu noslēgta kāda nerakstīta vienošanas ar tās pirmajiem cēlājiem par viņu ieceru piepildījumu. Skaidrs, ka ikviena māja ir vesels organisms, ar ko jārēķinās, ar ko jāsadzīvo un kuru jāpabaro, lai tā dotu ko pretī. Tamdēļ šī sadraudzība ar māju nes cik prieka, tik arī daudz rūpestu.

Esam nobrieduši parūpēties par šo pili, nesatraucoties par to, vai tai paredzams vēl garš mūžs un vai tā reiz kādam būs vajadzīga. Mums ir bezgala lieli plāni un sapņi ziloņa lielumā, kas ir pakārtojuši ļoti daudz izdarītu lēmumu.

Māja ir panākusi, ka tās dēļ no daudz kā atsakāmies. Tā ir panākusi, ka disciplinējamies, lielāko daļu brīvā laika pavadām tās skavās. Audzējam pasaules lietu izpratnes muskuļus kā alā dzīvojoši mūki, ar rosīšanos un darbu, kam neredz gala. Tā ir panākusi, ka esam kļuvuši teju par izolētiem vienpatņiem.

Atliek vien saglabāt modru apņemšanos un ticēt, ka viss izdosies un mēs vēl pagūsim ar pirmo cēlāju svētību izbaudīt piepildījumu.

1.2.16 10:36 - [info]disfigurator

Awwww yis! Filmiņa piefočēta pilna. Nepagāja ne divi mēneši : D

31.1.16 17:13 - [info]acdc

Joprojām ienīstu sestdienas un svētdienas

30.1.16 10:08 - [info]burkards rakstīja iekš [info]vajag

Vaig grāmat' vien'. Šķiet, ka PSRS laika/PSRS bloka īsais stāstiņš par to, ka čalis pieceļās no rīta un neviena vairs nav. Nav mammas, nav tēta, nav cilvēku uz ielas, nav cilvēku ne ēdnīcā, ne stacijā, tāpēc viņš ņem un atrod raķeti, un aizlido uz mēnesi. Nezinu, vai esmu bērnībā nosapņojis to stāstiņu vai nē, bet atmiņas stāsta, ka tā bija plāna grāmatiņa ar ilustrācijām. Nosaukumu neatceros. Esmu gatavs vai nu aizņemties uz dažām dienām, vai arī pa simbolisku samaksu nopirkt.

29.1.16 22:25 - [info]acdc

Jo kādēļ gan es nedrīkstu mācīties tur kur gribētu. Ak jā jo to māca daugavpilī. So fucking what?

29.1.16 15:26 - [info]kristiana - Jaunākās vēsmas

Nu re, piepildījies mans redzējums, ka mazā māsa spers pirmos solīšus laikā līdz lielās māsas jubilejai - trešo dienu rūķēns tipina no viena objekta līdz otram arvien stabilāk un drošāk.

Un māsas nākotnes vēlmes iegūst arvien precīzāku veidolu - viņa vēlas strādāt aptiekā un izsniegt cilvēkiem zāles. Māksliniece un reizē farmaceite? Garlaicīgi nudien nebūs.

29.1.16 14:04 - [info]tiga rakstīja iekš [info]par_velti

varbūt kādam vajag galda kalendāru, mums te darbā sasūtīti.
tāda tipa: http://www.e-doma.lv/products/lv/452/345346/sort/1/filter/0_0_0_0/Galda-kalendars-EKO-TENT-EKO00070000.html
tikai bildes tur nav, vnk zils fons uz kura uzdrukāti dažādi priekšmeti baltā krāsā. Izmērs 15cm augustumā un 21cm platumā.

28.1.16 15:43 - [info]miss_doherty rakstīja iekš [info]par_velti - the revenant

atdodu trīs biļetes uz kino šovakar 18:30
The Revenant, Forum Cinemas
zvanīt 27782311

28.1.16 14:05 - [info]aabols - Nu kad tas vienreiz beigsies

Naktī atnāca sapnis, kurā es biju nonācis kaut kādā vārdā nezināmā, aizbaikāla sādžā (lielki piebilst, ka tur valdīja ziema as they know it), un tur cita starpā mani aizveda pie zemē inkrustētas, tā laikam pareizāk teikt, metāla zvaigznes. Pie tās Vecajais, apkārt gaudojot vējam un sniegam, cēli teica: "Lūk šis ir tas punkts, kurā nomira Deivids Bovijs." Atzīmēšu, nomira, nevis apglabāts vai kā citādi apstrādāts.

28.1.16 09:52 - [info]kristiana

Janvāris nudien bija ļoti skaists ziemas mēnesis. Taču šie vēsie rīti (pamatā +11 grādi) mājas atdzisušo pamatu un sienu dēļ tā nogurdināja, ka esmu bezgala laimīga viesmīlīgi uzņemt atnākušo slapjdranķi.

28.1.16 09:37 - [info]marule rakstīja iekš [info]pa_leeto - Mielasts @JRT šovakar

2 biļetes uz JRT izrādi "Mielasts". Šovakar, 28.01., 19:00. 10. rinda - 1.,2. vieta. 15 EUR par abām kopā.

27.1.16 22:30 - [info]aabols - i vot vam zaļivnaja riba

Pēdējās dienās tā sasvinējos visas tās mirstamdienas un dzimšanasdienas, ka nu saku:"Viss, man pietiek!" Variet kaut Maikla Džeksona krionizēto ķermeni ar joni augšā raut, jeb Jāni Streiču lejup pa baltas katoļu baznīcas trepītēm nest. Nesvinēšu. Pietiek.

27.1.16 19:36 - [info]helvetica rakstīja iekš [info]vajag - Zajebala šūdināt vāverīšu mices un zaķu ļipas naktī pirms karnevāla.

skeleta kostīmu karnevālam. uz ~135-140 cm garu augumu. 1x lietošanai. Atgriezīšu v celostji i sahrannostji un ar pateicību.

neviens@gmail.com

26.1.16 19:30 - [info]scope rakstīja iekš [info]par_velti - Žurnāls "Foto kvartāls" + Balta EKO kalendāri

Atdošu žurnāla "Foto kvartāls" numurus:
2006. gads nr. 1, 2, 3, 4;
2007. gads nr. 1, 3, 4.


Balta EKO kalendārus 2016. gadam:
- 1 gab. sienas kalendāri ar šo koku fonā;
- 1 gab. sienas kalendāri, Latvija 2016;
- 3 gab. galda kalendāri, ar šo koku fonā.

Pašsavākšana Sarkandaugavas vai Ziepniekkalna pusē.

UPD 28.01.2016: Atjaunots pieejamais skaits.

26.1.16 13:57 - [info]7dienuviikendz rakstīja iekš [info]vajag

-
kur lai ''izdomaa'' vecus dzeltenpapiira zhurnaalus ?
-

26.1.16 12:24 - [info]disfigurator - The Meaning Of Brain

Es nezinu, kas ir tizlāk - no sapņa pamosties ar labsajūtu:
- tā viegli erotiskā konteksta dēļ;
- tā sabiedriskuma un savējuma dēļ, kas sniedz piepildījuma un jēgas sajūtu, kamēr dzīve ir darbs-mājas-darbs-darbi mājās? Un kā dēļ? Neeksistējoša prototipa? Pff.

The Road (2009. gada filma):
The Man: I told the boy when you dream about bad things happening, it means you're still fighting and you're still alive. It's when you start to dream about good things that you should start to worry.

26.1.16 09:46 - [info]umi rakstīja iekš [info]darbs - UK_īstermiņa

Papildu iespēja tiem, kas atrodas UK. Ja ir viesmīļa un angļu valodas prasmes, attiecīga darba pieredze, iespējams darbiņš Latvijas uzņēmēja izstādītajā stendā uz izstādes laiku, kas norisināsies 2016.gada 2.februārī, 3.februārī un 4.februārī, izstāžu centrā ExCeL, Londonā. Laiks un samaksa, vienojoties. Interesēties, lūdzu, rakstot uz e-pasta adresi: excel_2016@inbox.lv

25.1.16 21:17 - [info]svilpeens rakstīja iekš [info]darbs

Labvakar. Patreiz esmu darba meklējumos. ātri mācās, ir fiziski izturīgs un prot visādas labas lietas... un grib dikti, dikti darbu... es tiešām tā nopietni meklēju darbu un ceru vismaz uz nenoriešanu komentāros... tuvāk rakstīt inboxā sssvilpe... tad jau spējas sīkāk uzskaitīs arī... Veiksmīgu vakaru... varbūt te kāds pagadās kuram vajag kādu uzticamu strādātāju.

25.1.16 15:41 - [info]sofia rakstīja iekš [info]pa_leeto - atbrīvojot grāmatu plauktus

1) "Mansfield Park" by Jane Austen (papīra vākos) - 1,00 €
2) "Emma" by Jane Austen (papīra vākos, manāmi lietota) - 0,00 €
3) "Rhett Butler's People" by Donald Craig (papīra vākos) - 1,50 €
4) "How To Be Good" by Nick Hornby (papīra vākos) - 1,00 €
5) "The Evening News" by Arthur Hailey (cietos vākos) - 1,00 €
6) "Тринадцатая сказка" Диана Сеттерфилд (papīra vākos) - 1,00 €
7) "Šausmu ķivere" Viktors Peļevins (cietos vākos) - 1,00 €
8) "Apsēstie" Čaks Palanjuks (aizrunāts)
9) "Space Craft" edited by Robert Klanten, Lukas Feireiss (cietos vākos) - 5,00 €
10) "Buildings for Tomorrow" by Paul Cattermole (cietos vākos) - 5,00 €
11) "Ķīmijas uzdevumu risināšanas tipi 8. - 12. klasei" Janina Āriņa, Līvija Tomiņa (papīra vākos) - 1,50 €
(attēlā nav, bet labā stāvoklī - iekšā nekas nav sarakstīts u.tt.)

Foto šeit

Atrodos Pārdaugavā (pie Botāniskā dārza), var sarunāt arī centrā un Jelgavā.
Ja ir interese, raksti komentāros, vai uz e-pastu: ssudjajeva@gmail.com

25.1.16 06:53 - [info]acdc

And again super hate everything!
Powered by Sviesta Ciba