smadzeņu darbības blakusprodukts
Replying To 
6th-Oct-2011 11:25 pm
"Tās gatavošanai izmanto nevis dabisko ie­raugu, bet gan cilvēka izgudroto termofilo raugu, proti, rauga sēni (Saccharomycetales). Rauga gatavošanas tehnoloģija ir baisa un pretda­biska"

Līdz šim mēs domājām, ka raugs ir senākais cilvēka mājdzīvnieks un atšķiras no sava savvaļas radinieka tikpat kā suns no vilka, bet tomēr tas ir dabīgs, nevis cilvēka izgudrots, tāpat arī raugu kā jebkuru citu dzīvu organismu mēs varam audzēt, nevis izgatavot.


"Rauga sēne, kuras paveidus izmanto spirta rūpnie­cībā, alus darīšanā un maizes cepšanā, dabā neeksistē. Rauga sēne diemžēl ir daudz izturīgāka par cilvēka ķer­meņa šūnu audiem. Tā neiet bojā ne gatavošanas proce­sā, ne cilvēka organismā siekalu ietekmē. Rauga šūnas ir tādi kā slepkavas, kas, izdalot maz-molekulārās masas indīgās vielas, iznīcina jutīgās un ne­tik izturīgās cilvēka organisma šūnas"

Tādi termofilie (siltumu mīlošie) raugi tiešām pastāv. Lai kā mums patiktu ideja par raugiem terminatoriem, tomēr jau 60°C pats izturīgākais termofilais raugs, ko izmanto spirta rūpniecībā, atstiepjas. (Citā tikpat brīnumainā avotā bija apgalvots, ka šis briesmīgais termofīlais raugs 500°C panes kā nieku.)


"Ievērojamais zemnieku ieraugs tika gatavots no ru­dzu miltiem, salmiem, auzām, miežiem un kviešiem.[..]Rauga gatavošanas tehnoloģija ir baisa un pretda­biska. Maizes rauga ražošanas pamatā ir tā pavairošana šķidrā vidē. Melasi1 šķīdina ūdenī, apstrādā ar hlorkaļķi, ieraudzē ar sērpaskābi utt."

Citi avoti vispār apgalvoja, ka raugu iegūst no sērskābes un hlorkaļķiem, šķiet šie cilvēki vēl nav atmetuši pašrašanās teoriju.

"Viņš 37 mēnešus kultivēja ļaundabīgo au­dzēju mēģenē ar šķīdumu, kurā atradās termofila rauga ekstrakts. Tajā pašā laikā 16 mēnešus tādos pašos ap­stākļos ārpus dzīvajiem audiem tika kultivēts zarnu trak­ta audzējs. Eksperimenta gaitā noskaidrojās, ka tādā šķīdumā audzēja apmērs dubultojās, bet otrajā gadījumā – ne­dēļas laikā trīskāršojās. Bet tiklīdz no šķīduma tika iz­ņemts rauga ekstrakts, audzējs gāja bojā. No šā ekspe­rimenta tika secināts, ka rauga ekstrakts satur vielas, kas veicina ļaundabīgo audzēju veidošanos (avots – laik­raksts “H3BecTna”)."

Viss baigi forši, tikai vēlētos pastāstīt, ka praktiski visās vienkāršākajās baktēriju barotnēs ir rauga ekstrakts (rauga šūnas, kuras ir sašķeltas - daļēji sagremotas) un gaļas triptons (gaļa sašķelta vai nu ar dzīvnieku enzīmiem vai ķīmiski, lai tāpat kā raugā nodrošinātu sarežģītāko molekulu sašķelšnu un tās kļūtu pieejamas bakčām, vai šajā gadījumā audzēja šūnām) Un graujošais secinājums, ka bez rauga ekstrakta audzējs atstiepjas līdzinās stāstam kā hodža Naserdins ēzelim mācīja neēst.

"Rauga izdalītais toksiskais olbaltums iedarbojas uz šūnu plazmas mem­brānām, palielinot to caurlaidību un veicinot patogēno mikroorganismu un vīrusu iekļuvi. Raugs vispirms nonāk gremošanas trakta šūnās, bet pēc tam asinīs. Rauga sēnes neticami ātri savairojas or­ganismā"

Es nezinu kāda ir autora izglītība un zināšanas medicīnā, bet mediķi mikroorganismu nonākšanu asinīs sauc par sepsi un parasti ir ļoti noraizējušies.

Nu un protams, mans mīļākais citāts " Zinātnieki, kas pētīja šo jau­tājumu, Ļeņina bibliotēkā atklāja hitleriskās Vācijas do­kumentus, kuros bija teikts, ka termofilais raugs sākot­nēji tika audzēts uz cilvēku kauliem un ka Krieviju, ja tā karā neies bojā, nogalinās šis raugs."

Par šo man nav komentāru, jo es neesmu bijusi Ļeņina bibliotēkā.

Reply Form 
From:
Username:
Password:
Ievadi te 'qws' (liidzeklis pret spambotiem):
Subject:
No HTML allowed in subject
  
Message:

Notice! This user has turned on the option that logs IP addresses of anonymous posters.
This page was loaded Jul 6th 2024, 4:57 pm GMT.