extranjero ([info]extranjero) rakstīja,
@ 2023-01-30 07:16:00

Previous Entry  Add to memories!  Tell a Friend!  Next Entry
Pandēmijas laikā visriebīgākā bija šī nepārtrauktā gaslaitošana – ka jebkurš iebildums un bažas par īstenoto politiku tika automātiski norakstīts kā konspirācijas teorija, kovididiotu murgi, folijas cepures un dažreiz vienkārši kā psihopātija. Daži cibā joprojām nodarbojas ar šo gaslaitošanu.

Klasisks piemērs šim: https://twitter.com/munnwez/status/1619654470694236162

Tagad izrādās, ka ir oficiāli ieraksti, ka armija izspiegoja mājsēžu kritiķus. Tas ir pilnīgi nesaprotami, jo atceros, ka UK lēmums par mājsēdēm tika pieņemts ar lielu svārstīšanos. Bija ļoti liela iespēja, ka UK būtu gājusi Zviedrijas modeli.


(Lasīt komentārus) - (Ierakstīt jaunu komentāru)


[info]extranjero
2023-01-30 13:37 (saite)
Lūk, es nekādu psihozi neatceros, visi bija tādi paši cilvēki, kā šoreiz. Citi strīdīgi, citi vienaldzīgi, bet citi norūpējušies. Nekas no tā neatceļ atbildību par to, ka vairums apkārtējo atbalstīja vakcīnu mandātus.

Es nezinu, kas tur tāds sāpīgs atcerēties. Sāpīgi vajadzētu būt tiem, kas atbalstīja vakcīnu mandātus. Bet viņiem nebūs sāpīgi, jo viņi ir buliji pēc dabas. Mums ir jābūt stingriem pret bulijiem, nedrīkst ļaut viņiem kāpt uz galvas. Arī cibā ir tādi buliji, piemēram, gedymin.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]gnidrologs
2023-01-30 19:34 (saite)
Šie jauno laiku buliji ir vāji cilvēki, kuri grib sasniegt varas sajūtu grupējoties līdzās varaskāriem miljardieriem un viņu kontrolētu birokrātu/propagandas mediju armijai. Laikam rada kopības un kolektīvā spēka sajūtu līdzīgi kā visai tai merzotai, kas bija Sarkanā Terora footsoldiers. Starp citu arī krieviem, kas akli atbalsta savas matuškas agresijas pret kaimiņiem. Papildus vēl iespējam dabūt sev kādu īslaicīgu labumiņu, parādot cik pakļāvīgs varai esi. Tādu cilvēku ir daudz un es tādus redzēju jau bērnības/agros pusaudžu gados.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


[info]dombrava
2023-01-30 22:33 (saite)
Tas ok, ka katrs šo laiku atceramies dažādi. Emocijas rada ķermenī sajūtas, man to bija daudz, bet saprotami, ja kādam mazāk.

Sāpīgs tas, ka lielā mērā bija kā pasīvā piekrišana, jo neko tādu nedarīju, lai veicinātu pārmaiņas, vnk noslēdzos sevī un gaidīju, kad viss beigsies.
Iepriekš nebiju tā jutusi cilvēku sašķeltību un kasīšanos (tā, protams, pastāvējusi vienmēr, līdzsvaram bija arī daudz laipnības un iejūtības no svešiniekiem). Varbūt sāpīgi arī tāpēc, ka šis viss skāra man tuvākos cilvēkus un attiecības ar viņiem. Atceros, ka viena cibiņa pat dzēra stipras zāles tai laikā. Protams, nevajadzētu neko dramatizēt, bet nu tā sanācis, ka cilvēki ir dažādi, līdz ar to uztvere.

Jā, piekrītu, ka nevajag tolerēt bullijus un nepamatotu uzkasīšanos, pat ja raksta emociju iespaidā.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais) (Diskusija)


[info]extranjero
2023-01-30 23:30 (saite)
Kovidlaiks bija ļoti traģisks, gan personīgajā dzīvē (par ko es šeit nerakstu), gan vispārīgi. Es tikai komentēju, ka cilvēki kā tādi nelikās īpaši citādi. Viss ļaunums nāca no valdības rīkojumiem un arī no bulijiem, kuriem bija visas iespējas bulijot citus. Arī šīs ziņas, ka UK armija izspiegoja kritiķus ir ļoti satraucošas, un ļoti uzvēdina padomju laikus. Bet ne jau man personīgi, jo es jau neesmu necik ievērojams, lai par mani kāds interesētos (es ceru).

Cilvēki ļoti cieta un ne tik daudz no kovida, kā no ierobežojumiem. Pat materiālos, par kuriem man jāmācās kā farmaceitiem atpazīt vardarbību ģimenē un ziņot tālāk, ir minēti dati, ka vidēji gadā no vardarbības ģimenē iet bojā 3-4 cilvēki, bet kovida laikā to bija 20. Tas ir niecīgs skaitlis, lai tam pievērtu uzmanību, bet tas liecina, ka vardarbība ir pieaugusi vismaz 5 reizes. Ja nāvējoši gadījumi ir 5 reizes lielāki, tad var pieņemt arī ka vieglāki gadījumi arī ir tikpat daudz reižu pieauguši, un tie jau ir tūkstošiem un desmitiem tūkstošu reižu lielāki. Visas fantāzijas, ka kovida mājsēžu laikā ģimenes draudzīgi sēdēs kopā un laidīs pasaulē vairāk bēbīšu ir izgāzušās. Dzimstība patiesībā ir samazinājusies, jo kontracepcijas laikmetā ne jau seksa reižu skaits nosaka dzimstību, bet iespējas un emocionālā gatavība. Cilvēki nespēj nosēdēt visu laiku istabā un tas tikai padara cilvēkus dusmīgus, agresīvus un nekādi attiecības neuzlabo.

Latvijā ar mājsēdēm varbūt nebija tik traki. Jums vairāk bija vakcīnu mandāti, veikalu slēgšana un QR kodi. UK tā nebija, bet bija reāli ierobežojumi pārvietoties, biedroties, iet uz parkiem utt. Atcerēsimies, ka pat pašu mājsēžu arhitektu Mr. Domingsu apsūdzēja, ka viņš bija kaut kur aizbraucis, lai aizvestu savu bērnu aprūpei, jo baidījās, ka saslims un nevarēs par bērnu parūpēties.

(Atbildēt uz šo) (Iepriekšējais)


(Lasīt komentārus) -

Neesi iežurnalējies. Iežurnalēties?