Viss ir labi un būs arvien labāk! [entries|archive|friends|userinfo]
veed_logs

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Links
[Links:| google komiks Nr.1 komiks Nr.2 ]

[25. Jul 2017|19:46]
Nesen uzzināju, kas ir miega paralīze. Angliski - sleep paralysis:
https://en.wikipedia.org/wiki/Sleep_paralysis

Intereanti. Tieši atcerējos kādu savu vecāku ierakstu:
http://klab.lv/~veed_logs/129035.html

Tajā laikā nezināju, kas ir miega paralīze, tāpēc vēl jo interesantāk. Kopš tā laika arī neko līdzīgu pieredzējis neesmu (man pietiks ar vienu reizi).
Linknopel mani

[24. Maijs 2017|21:01]
Ja skatās televīziju, tad daudz ko interesantu var uzzināt. Piemēram par jaunēkli, kas skrien apkārt Latvijai:
https://www.mapon.com/apskrien-latviju/

Mērķis ir ļoti ambiciozs - katru dienu pa 100km, tas ir ļoti daudz. Baigi jau negribās, lai čalis sapiš veselību, bet laikam bez tā šādu pasākumu nav iespējams veikt. Negribētos, lai sanāk pēc Ušakova parauga, kad paša uzliktais spiediens liek iet pāri savai veselībai. Bet izskatās, ka viņam pašam un viņa atbalsta komandai tomēr ir pietiekami daudz prāta, lai nedarītu galīgas stulbības, piemēram, dabūt nopietnu traumu un ar to spītīgi turpināt līdz nobeidzošajam noslēgumam.

Vārdu sakot, ieraksts tapa, lai es neaizmirstu par šo pasākumu un aizbrauktu paskriet kopā ar šito čalīti, domāju, ka ir jāatbalsta. Tāds, cik saprotu, arī ir viņa mērķis - iesaistīt arī citus [līdz]skrējējus.

Tikko iedomājos - loģistika būs mans vājais punkts. Kā tikt līdz skriešanas vietai un pēc tam atpakaļ uz mašīnu? Jāpadomā.
Link400|nopel mani

[19. Maijs 2017|18:46]
Maratona skriešanas speciālists:
http://www.tvnet.lv/sports/hokejs_2017/660948-kalvitis_sajutas_ka_pec_gara_maratona_skrejiena

(varēja vēl pakomentēt, cik tieši gara ir šī garā maratona distance)

Bet tas man atgādināja ar par pārējiem garo distanču skriešanas speciālistiem:
http://jauns.lv/raksts/izklaide/224677-bijuso-prezidentu-gunti-ulmani-celojuma-peru-sakoz-piraija
(foto galerija ir jauka)
Linknopel mani

[16. Maijs 2017|20:57]
[Tags|]

Pavisam īsi par noskrieto. Aizvakar skrēju savu ierasto distanci. Bija karsts, bija grūti, man nepatika, jutos resns. Rezultāts varbūt arī nebija tik slikts, cik draņķīgi jutos, bet man nepatika. Mazāk vajag rīt un vairāk kačāties. Pie tā arī paliksim.
Linknopel mani

[12. Maijs 2017|21:18]
Turpinot iesākto, vakara stāsts par Dņepras upes forsēšanu:
https://www.youtube.com/watch?v=i-3arGX1L9I#t=28m30s

Video arī kopumā labs.
Linknopel mani

[8. Maijs 2017|23:42]
Par godu rītdienai noskatījos filmu par Otro pasaules karu:
http://www.imdb.com/title/tt1508238/?ref_=rvi_tt

Varu ieteikt. Nu, tur ir sešas sērijas, pasākums nav vienam vakaram, bet ir interesanti. Jūtūbē viss ir dabonams. Šķiet, ka visnotaļ neitrāli un vizuāli ļoti interesanti.
Filma īpaši ieteicama tiem, kuri šajās dienās grib par kaut ko palīksmot, pasvinēt panākumus, uzvaras vai kaut ko tamlīdzīgu.
Linknopel mani

Franču kūka uz iesma [12. Apr 2017|19:42]
BBC mazliet apbižo leišus:
http://www.bbc.com/travel/story/20170407-the-cake-french-people-cook-on-a-spit
Link200|nopel mani

[11. Apr 2017|21:50]
Pirms neilga laika iegādājos veikalā vienu nestandarta alu. Es tā ik pa laikam mēdzu noprovēt kādu jaunu šķirni, jo īpaši, ja tai ir kaut kāda, kaut vai tikai emocionāla atlaide. Pagaidām diemžēl gandrīz neko jēdzīgu neesmu uzķēris, topā ir tie, kas ir topā, bet tie, kas nav topā, tie nav topā. Tātad, nopirku es Rimi uz atlaidi šādu alu:
https://twitter.com/TalavasKA/status/810857662942498816/photo/1

Tālavas Ķēniņa alus. Pirms pudeles atvēršanas domāju, ka esmu nopircis kaut ko dikti glaunu. Pagaršoju, iedevu pagaršot arī draugiem un izlēju visu ārā. Apgrēcīgi, bet fakts, es tiešām to izlēju. Pirmkārt alus bija pilnīgi bez gāzes, otrkārt tas negaršoja labi. Joka pēc uzrakstīju uz Rimi e-pastu, pasūdzējos, pieliku klāt čeka bildi. Līdzīgu ziņu nosūtīju sejas grāmatā uz alus darītavu. Rimi atbildēja ātri, atvainojās un aicināja doties uz veikalu šo jautājumu atrisināt. Kā reiz teica pasakā par Sprīdīti, ka "arī laba griba nav peļama", tieši to es nodomāju un nesāku ignorēt Rimi (ko es gandrīz izdarīju, jo viņu atbilde bija iekritusi spamā), bet arī uz veikalu skaidroties negāju, jo nebūsim sīkumaini. Toties alus darītava gan man nenieka neatbildēja. Toties pamanīju viņu mājaslapā (http://www.talavas.lv/), ka viņu alum esot tādam jābūt - bez gāzes. Sapratu, ka esmu losis un neko nesaprotu no alus. Bet es tomēr ar patiesu interesi vērošu cik ilgi šāda tipa izstrādājums noturēsies Rimi plauktos. Tiešām bez gāzes, ko? Paši diez arī viņi dzer vai tikai mēģina kādam ietirgot? Man ir aizdomas, ka viņi vienkārši mūs trollē. Lai trollings izdotos vēl labāk viņiem vajadzētu pacelt cenu, jo šobrīd izstrādājums cenas ziņā pielīdzinās kaut kādiem tur Užavas vai Valmiermuižas izstrādājumiem. Jāliek pie cenas, lai meli izskatās vēl neticamāki, tad varbūt kāds tomēr noticēs. Nopērciet, pamēģiniet, būs interesanti, daudz interesantāk, nekā alus. Nē, naida nav, tiešām, esmu dzēris paštaisītu alu, Jāņos no saimnieka māla krūzes, tas kaut kā iederējās, tiešām gāze nebija, tāda duļķaina susla, bet es tādu dzertu. Labs padzēriens īstenam jāņabērnam, bet Rimi no pudeles... tādam ir vieta kanalizācijā. Mans viedoklītis.

Turpinot tēmu. Iemēģināju Raiskumieti:
https://www.facebook.com/raiskumietis/
Tiešām garšoja. Tikai bezdievīgi dārgs. To nepirku sev, bet mani uzcienāja, tiešām patika. Alus, manā skatījumā, veikalā nedrīkst maksāt vairāk par 1.50 EUR par puslitru, ļoti vēlams mazāk. Viss kas maksā vairāk jau vairs nav pareizi, tas ir pret dabas likumiem un pareizo lietu kārtību. Te gan jāteic, ka cerības manī modina šis mazais links:
http://www.spiritsandwine.lv/lv/alus/raiskumietis-gaisais-7525/
Es zinu, ko es pirkšu, kad nākošreiz trāpīšos blakus šim veikalam. Rimi par litru jāmaksā virs 4 EUR, bet tā ir stikla pudele, kas laikam sastāda lielu daļu cenas.

Ja jau par alu, tad varam paturpināt. Labākais Latvijas alus, manā skatījumā, bija Brāļa tumšais, bet diemžēl izskatās, ka ar šo alu ir noticis kaut kas nelāgs. Pirmkārt, šo alu var dabūt puslitra pudelē, šādā traukā tas ir slikts, to nevajag pirkt. Nav labs. Jāpērk ir 2 litru pudelē. Neraža ir tikai tā, ka man vairs nav ticības šim alum, jo 2 litru pudelē vairs nav tās rauga kārtas, kas tur iepriekš bija. Arī krāsa šķiet gaišāka (varbūt kļūdos?). Un galu galā, ja puslitra pudelē pēc nosaukuma tas pats alus ir draņķis, tad kāpēc lai tas mainītu garšu, ja tas atrodas 2 litru pudelē? Man nav ne ticības, ne drosmes ņemt divlitreni (ja nu nākas dzert divus litrus sūda?). Tā divlitrene, ja kas, ir nevis plastmasene, bet gan skaista stikla pudele ar korķi, man kāda čupiņa stāv mājās jau no seniem laikiem, foršs un ļoti gaumīgs trauks, labi var noderēt, piemēram, ābolu sulai. Tā lūk, es te mokos neziņā.

Citās ziņās - aizvakar atkal redzēju divus jauniešus melnajos uzvalkos, bet viņi atkal negribēja ar mani parunāt par dievu :( Šī laikam bija tikai kāda trešā reize manā dzīvē, kad redzēju vaigā šāda tipa jauniešus, no kuriem es biju tikai uzrunas attālumā. Atkal nekā. Mans tēls laikam ir tāds, ka es varētu tā arī nesagaidīt savu parunāšanās kārtu. Pats iet klāt gan kautrējos, domās vēl, ka ar mani kaut kas nav kārtībā, aizbiedēšu.
Linknopel mani

vājums [15. Mar 2017|22:47]
Atradu vingrinājumu vai mini treniņprogrammu, kas man dikti iepatikās un nolēmu vairs nebūt resns un vājš. Šodien beidzot pacilāju svarus. Treniņprogramma izskatās šādi:
https://www.youtube.com/watch?v=3SnC7wE2hH8

Ļoti iepatikās savas vienkāršības dēļ. Sāku ar mazu svaru. Sapratu, ka mazais svars ir paliels, nekas, kaut kā nomocīju, tagad grūti staigāt. Ar prieku gaidu rītdienu. Parīt jāturpina. Principā baigā kāju mocīšana, būs laikam jāatsāk iet uz stieņiem, bet traucē vājums, pēc skriešanas pakarājos un izstaipos un saprotu, ka būs grūti.

Citās ziņās - aizvakar uz ceļa gandrīz notriecu divas pīles, kas naktī, tumsā gāja pāri ceļam (kāds var šito izskaidrot?). Un pēc tam naktī sapņoju, ka dzenu kaut kādas govis no kāda trešā stāva daudzstāvenē uz leju. Viena ieskrējās un izkrita ārā pa kāpņutelpas logu. Žēl tās dumjās govis.

Šodien savā atkarībā pat pieļāvu domu, ka braukšu nedēļas nogalē uz valsts austrumu daļu, lai tiktu pie sniega.
Linknopel mani

[26. Feb 2017|20:27]
Visu nedēļu gaidīju, lai uzsnieg sniegs un tas beidzot arī uzsniga. To man vajadzēja tikai tāpēc, lai varētu pēdējo reizi šoziem tā krietni izslēpoties. Tas man arī izdevās. Sasniga pat vairāk, nekā biju gaidījis un vairāk, nekā bija nepieciešams. Man kā nepieredzējušam slēpotājam nebija tā uzreiz iešāvies prātā, ka, ja sniegs ir tā mazliet vairāk un, ja trase netiek kopta (noblietēta un izlīdzināta), tad no slēpošanas kaifa ir mazāk, bet vairāk ir melnā darba. To es arī šodien darīju ar slapju muguru. Būtu zinājis, ka būs tā, būtu devies uz kādu Uzvaras parku vai kur tamlīdzīgi. Nu, nekas, toties pastrādāju kā baltais nēģeris. Tagad pavasaris drīkst droši iestāties. Ar nākošo nedēļu.

Starp citu, par spīti pēdējam ziemas iznācienam, šogad sniega ir bijis maz, šajā sakarībā es aizdomājos par tām ziemām, kad sniega ir daudz un visādi atbildīgie dienesti vēl krietni pirms ziemas beigām sāk vaidēt, ka naudas ceļu tīrīšanai un kaisīšanai ir iedalīts par maz. Tagad laikam vajadzētu gaidīt, ka sāksies vaidēšana par to, ka piķis baigi daudz ir palicis pāri, jo šajā ziemā tīrītājiem un kaisītājiem bija visai garlaicīga ziema.
Linknopel mani

[16. Feb 2017|21:44]
Vakar uzzināju vienu labu teicienu par ēšanu, kas esot atrasts kaut kur Ēģiptē senos laikos uzrakstīts ar hieroglifiem, skan apmēram šādi: "Cilvēks pārtiek no vienas ceturtdaļas visa ēdiena, ko tas apēd, no pārējām trīs ceturtdaļām pārtiek viņa ārsts".

Tas bija iekš jūtūbes video, kur cilvēks ieteica ēst mazāk un tikai vienu reizi dienā un teica, ka šad tad pabadoties esot veselīgi.
Link100|nopel mani

[13. Feb 2017|22:25]
Jāteic, ka esmu atkarīgs no vairākām lietām, viena no tām ir cukurs, bet otra jūtūbe. Ar pirmo es cīnos, ar otro - nē. Viena no lietām, ko man patīk paklausīties un mazliet arī paskatīties jūtūbē ir tā saucamie podcast. Es gan īsti nezinu, vai šis apzīmējums vairāk attiecas uz pašu faila formātu vai arī uz faila saturu, bet latviski mēs to visu varētu nosaukt par sarunu raidījumu. Tas ir tā, ka parasti kādi divi vai mazliet vairāk cilvēki sarunājas par kādām interesantām tēmām. Esmu mēģinājis arī kaut ko tādu atrast latviski, bet izskatās, ka šī joma pie mums ir tukša. Te pat nav jāatklāj Amerika, divritenis vai kas tamlīdzīgs, vienkārši jāņem un jādara, ja vien, protams, ir vēlēšanās. Tuvākie šim formātam latviski, ko es zinu ir raidījums "Ar dziesmu par dzīvi" iekš radio SWH, bet tas viss ir kļuvis par visnotaļ maucīgu pasākumu, jo tur neaicina interesantus cilvēkus, bet, acīmredzot, tos, kuri sapiķo par piedalīšanos šajā raidījumā. Un arī pats raidījuma formāts tomēr nav tieši tāds. Līdzīgs ir raidījums "Rampas ugunis" ar misteru Kiviču galvenajā lomā. Nav slikts formāts (tāds pats, kā SWH), arī cilvēki laikam nenāk par maksu un daži pat ir interesanti. Lielais mīnuss ir raidījuma vadītājs, viņš nejautā tos jautājumus, ko viņam vajadzētu jautāt, bet jautā visādas muļķības, viņam arī piemīt tāda zināma samiernieciska vientiesība. Tas ir arī viss, ko es zinu. Ā, vēl bija Pučes Sporta Avīzes intervijas, nu tās bija zelta vērtas, bet laikam tagad jau ir beigušās. Jā, klasika:
https://www.youtube.com/watch?v=uK9g88T8l4s

Vēl es zinu, ka ir arī tādi Latvijas jūtūberi. Re, nesen atradu rakstu par Latvijas POPulārākajiem jūtūberiem:
http://skaties.lv/izklaide/raibumi/jaunakie-dati-evelina-gazta-no-trona-10-sodienas-popularakie-latvijas-youtuberi/

Skaidrs ir tas, ka niša ir pilnīgi tukša. Un es nezinu, kāpēc. Tiešām nav neviena, kas ir gatavs piedāvāt saturu arī šim mazajam pīļu dīķim? Kur ir palicis cilvēku entuziasms?

Vēlāk:
Viens no "podcast", kas man patīk, ja patrāpās labs sarunas biedrs ir šis:
https://www.youtube.com/user/PowerfulJRE/videos
Link1100|nopel mani

[13. Feb 2017|22:03]
Biju iepirkties. Jau kādus 3 gadus nevarēju vien saņemties nopirkt slēpes, visu laiku cietos, cietos, bet šogad ciešanām pienāca gals, nopirku. Ir manī kopš bērnības apslāpēta vēlme šad tad uzslēpot, kopš sīkā vecumā pamēģināju, tā vairs neatlaiž, par spīti ļoti ilgam pārtraukumam pa vidu. Līdz šim slēpoju vai nu ar savām Padomju laika koka slēpēm (ar plastmasas slīdvirsmu) un vecā parauga metāla stiprinājumiem, vai arī paņēmu nomā mūsdienīgāku variantu. Beidzot esmu ticis pie īsta Fischer komplektiņa, ļoti patīk. Ļāvos Elkora kārdinājumam, tiešām labas atlaides, īstas. Pirms tam, protams, sagatavojos, zināju, ka Elkorā strādā pārdevēji, kas neko nevienā jomā nesaprot, tāpēc sīki un smalki izpētīju, ko tieši man vajag. Liels bija mans pārsteigums, kad atklājās, ka pārdevējs tiešām orientējas tēmā, zina, ka ir vairāki slēpošanas stili, kāds ir pareizs slēpju garums un pat zina, kā uzliekami slēpju stiprinājumi. Jā, runājot par slēpju stiprinājumiem, kad biju pirms pāris nedēļām uz to Ogri aizbraucis, paņēmu nomā slēpes, normālas mūsdienīgas slēpes un sapratu, ka es nemāku lietot stiprinājumus, kādas minūtes 5-10 pazaudēju, kamēr izdomāju, kā zābaks stiprinās pie slēpes. Gandrīz jau gribēju iet atpakaļ uz nomu un jautāt pēc palīdzības. Tā ir, ka morāli atpaliec no tehnoloģiskā progresa. Nu, nekas, tagad man toties ir īsts Fischer komplektiņš. Un es pat māku slēpot. Tas ir kā ar peldēšanu vai velosipēda braukšanu, ja vienreiz esi iemācījies, tad jau vairs neaizmirsīsi. Noskatījos jūtūbē video, kurā Jēkabs Nākums stāsta par saviem pieciem slidsoļa veidiem. Tas lika aizdomāties. Man šķiet, ka es tos visus veidus protu. Ne tik labi, kā Jēkabs, bet man šķiet, ka protu. Vajadzētu tikai tagad vēl iegādāt gludekli un parafīnus un apgūt vaskošanas iemaņas un tad doties pierādīt sevi trasē ar kaut kādiem konkurences elementiem. Man tik nedaudz bail, ka pārāk labi slīdēs, jo nevaskotas jau iemēģināju, iet zvērā. Varētu arī nevaskot, tikai nezinu, vai tas nomēr arī mazliet netraumē to slēpi. Žēl tikai, ka sniega nav.
Linknopel mani

[21. Jan 2017|14:16]
Šodien biju slēpot!!! Brīnišķīgi, vienkārši brīnišķīgi! Ogres Zilokalnu trase, iesācēju līmenis (zaļā trase). Biju plānojis pieveikt 20km un iekļauties 2h. Manam švakajam slēpošanas līmenim tas ir piemērots uzstādījums. Izrādījās, ka spēju iekļauties stipri mazākā laikā. Īpaši mani iepriecināja tas, ka slēpošanas tehnika uzlabojās ar katru apli. Jūtu, ka vēl ir liels potenciāls uzlabojumiem. Pirmajā stundā bikli mēģināju ieķerties astē kādiem smalkāk ekipētiem slēpotājiem, bet otrajā jau sapratu, ka mazliet pieliekot spēju pat vienu otru apsteigt. Slidsolis, protams, ka slidsolis, tikai un vienīgi. Skaidra lieta, ka jānopērk uz pavasara atlaidēm sakarīgas slēpes un jāaizbrauc līdz pavasarim vēl kādu reizi paslēpot. Trase, ja kas, ir braucama un, spriežot pēc laika prognozes, būs braucama vēl labu laiku. Nemaz nerunājot par Madonas, Alūksnes vai citām tā gala trasēm. Vislielākais kaifs ir, kad tehnika vairs nav kritiskā līmenī un tu vari garākā posmā mazā kritumā izspiest maksimālo ātrumu, tas ir brīnišķīgi. Izskatās, ka optimālos apstākļos - labi sagatavota trase, līdzens reljefs, labs ekipējums, slēpošana pie šādām distancēm ir ātrāka, nekā skriešana (vismaz man). Ja es nebūtu tik tehniski neadvancēts, tad ieliktu kādu telefonbildi, sniegs tiešām tur ir pietiekamā daudzumā.
Vēlāk: piefiksēšu - 1:42
Linknopel mani

[28. Dec 2016|20:12]
Reiz bija tāda mājaslapa internetos, kur varēja paskatīties, cik lielu pensiju tu sev jau esi nopelnījis un cik liela tā būs, ja turpināsi tādā pat garā. Visticamāk, šāda informācija vēl joprojām ir atrodama kaut kur tajā pašā vai līdzīgā vietā. Tas ir brīnišķīgs uzskates materiāls tiem, kas vēl šaubījās un nesaprata, vai ir jēga maksāt nodokļus vai nav. Iepazīstoties ar šiem datiem ir skaidrs, ka nodokļus maksā tikai neracionālu apsvērumu vadīti ļaudis vai arī stulbeņi. Ja uzreiz pēc mācību iestādes pabeigšanas tu līdz pensijai cītīgi strādā un par katru saņemto algu visi nodokļi ir nomaksāti, pat, ja tava alga ir vidējā vai nedaudz virs vidējās, tad tu saņemsi nožēlojamu ubaga pensiju. Tas gadījumā, ja tu līdz tai pensijai vispār nodzīvosi. Un arī tādā gadījumā, ja pa šo laiku nenotiks vēl kāda naudas reforma vai globālas kataklizmas (maz ticams). Citiem vārdiem sakot, tie kas publicējuši šāda veida datus ir tā pamatīgi sev iešāvuši kājā.

Līdzīgas pārdomas pārņem, kad redzu Latvijas Valsts ceļu karti ar notikušajiem ceļu satiksmes negadījumiem:
http://lvceli.lv/#celu-satiksmes-negadijumi

ņemts no Delfiem:
http://www.delfi.lv/news/national/politics/karte-pasas-bistamakas-vietas-uz-latvijas-celiem.d?id=48352527

Žēl, protams, ka dati nav pilnīgi, prasītos vairāk informācijas par ceļu satiksmes negadījumu iemesliem un vajadzētu arī datus par iepriekšējiem gadiem. Bet nu, paldies arī par šo. Ļoti cītīgi izpētīju visus maršrutus, kuros regulāri vai periodiski pārvietojos. Pārņēma domas par visa notiekošā bezjēdzīgumu. Neatradu korelācijas starp negadījumiem, ceļu policijas aktivitātēm un radaru izvietojumu. Man arī radās sajūta, ka mums pat nav nekādu tā saucamo "melno punktu", nav tādu vietu, kur būtu izteikti liels negadījumu skaits, negadījumi var notikt jebkurā vietā. Ja, protams, katram gājējam tumšajā laikā tiktu piekabināti pāris atstarotāji un šis gājējs nelīstu uz ceļa braucamās daļas, tad mēs jau tiktu vaļā no krietnas daļas problēmu. Ja vēl visādi loši nelīstu uz ceļa krustojumos, kur viņiem nav priekšroka un, ja ceļi būtu labākas kvalitātes, tad būtu jau gandrīz kā pasakā. Es arī gribētu redzēt, cik negadījumi ir notikuši autovadītājam esot reibumā vai cik negadījumi ir notikuši tāpēc, ka mašīnai nav izieta TA. Es minēšu - maz. Man ļoti nepatīk dzērāji pie stūres, es ar tādiem uz ceļa labprāt nesatiktos, bet es gribētu redzēt statistiku. Man arī patika daļa no negadījuma iemesliem, kas tika aprakstīta kā "transportlīdzeklis uzbrauca šķērslim" vai "transportlīdzeklis apgāzās". Daži no tā arī mirst. Diez kā viņi tā uzbrauca vai apgāzās? Mašīnai ritenis nolūza, jo nebija izieta TA? Vai arī pālī uzbrauca uz šķēršļa, kas bija uz ceļa? Kas tie diez, par šķēršļiem uz ceļa? Noteikti, ka braukšanas ātrums bija par lielu, būtu jāizliek kāds papildus radars.

Nu, labi, būsim godīgi, dotā sākotnējā informācija nav pietiekama, lai izdarītu ļoti tālejošus secinājumus, bet šo to var izfunktierēt. Man vienkārši radās nelabas nojausmas. Iedodiet man pilnīgus datus un es sapīkšu ne pa jokam. Varbūt pat uztaisīšu kādus skaistus grafikus un diagrammas ekselī (kā man to ļoti patīk darīt).
Link200|nopel mani

[18. Dec 2016|17:45]
Šodien mans iekšējais žīds uzgavilēt uzgavilēja. Izmetu veco skuvekli un tā vietā paņēmu ļoti vecu skuvekli. Skuviens bija pārsteidzoši labs. Gatavojoties ārzemju ceļojumam biju iesprindzis uz ideālās skūšanās metodes atrašanu, vēlējos atrast tādu sistēmu, ko var brīvi pārvadāt lidmašīnas rokas bagāžā un, kas aizņem iespējami mazāk vietas, tajā pašā laikā nodrošinot apmierinošu skūšanās rezultātu. Pēc virknes dīvainu mēģinājumu paliku pie visai klasiska varianta, bet ceļā uz šo galmērķi uzzināju, ka parastu skuvekli ar labām sekmēm var izmantot ļoti ilgi. Kad tas paliek neass, vienkārši vajag to 10-20 reizes pretēji skūšanās virzienam uztrīt pret džinsa audumu, tad tas atkal ir pavisam lietojams. Tas tādēļ, ka skuveklis kļūs neass nevis no tā, ka tērauds notrulinās pret tavu ādu un matiem, bet gan tāpēc, ka tas aizaug ar visādu draņķību. Audums to visu vienkārši notīra un skuveklis ir gandrīz kā jauns.

Visādi citādi, notikumi attīstās pārsteidzoši labi. Esmu ieguvis lietošanā bezjēdzīgi dārgu telefona aparātu, kapeikas pišana pamazām sāk kļūt tikai par veselīgu ieradumu, nevis nepieciešamību. Arī galvu nākas piebāzt ar mazliet jēdzīgāk lietām, nekā iepriekš. Vēl tikai atlicis uzlabot fiziskos rādītājus un sunim būs pārkāpts pāri.

Šobrīd mani nodarbina olu mistērija. Nopirku Rimi "L" izmēra olu iepakojumu, esmu jau izēdis 5 olas no 10, bet jau trijās bija divi dzeltenumi. Škējoši. No kā diez tas?
Link600|nopel mani

[27. Nov 2016|20:30]
Nesen pavisam nejauši uzzināju, ka seriālam "Black Mirror":
http://www.imdb.com/title/tt2085059/?ref_=ttep_ep_tt
ir iznākusi jaunā sezona ar veselām sešām (!!) jaunām epizodēm.

Es domāju, pēc šī elegantā gājiena "Black Mirror" pārvietojas uz pirmo vietu starp maniem iecienītākajiem seriāliem. Iesaku!
Linknopel mani

[12. Okt 2016|21:29]
Šodien papeldēju gandrīz ziemīgi. Tikai gandrīz, jo ārā vēl nav nemaz tik vēss un rokas īpaši nenosala, varēju pat normāli apģērbties.
Sajutos dikti laimīgs. Nebeidzu brīnīties par organisma spēju pašam uzražot laimes sajūtu dodošās ķīmiskās vieliņas.
Linknopel mani

Kukurūzas bērni [10. Okt 2016|23:26]
Šodien skrienot ierasto skrējienu redzēju kukurūzas bērnus. Tie bija mežacūkas bērni, kas bija izlīduši uz ceļa blakus kukurūzas laukam. Kad skrēju tuvāk, šie vienkārši ielīda atpakaļ kukurūzas laukā un kaut ko tur ņēmās un rukšķināja. Nezinot cūku uzvedības paradumus nejutos pārāk ērti, jo cūkas bija tur pat blakus, redzēt nevarēja, bet dzirdēt gan varēja labi. Bet, kur sivēni, tur arī sivēnmāte. Kā es varu būt pārliecināts, ka viņa neizlīdīs no tā lauka ar mērķi mani nogalināt? Tā nebūtu īpaši cienīga miršana manā izpildījumā.
Linknopel mani

[1. Okt 2016|09:29]
Pirms kādas pustoras nedēļas, kad veikalā pirku alu man lūdza uzrādīt dokumentus. Nesen aiznesu pievīlēt atslēgu, kad onkulis nosauca cenu par pievīlējumu - 3.20 EUR par vienu visparastāko atslēgu laikam manā sejā bija nolasāms pārsteigums. Onkulis dzīvespriecīgi pajautāja - students? Viņš studentiem nometot nost divdesmit centus. Nespēju pieņemt šo dāsno atlaidi.
Skaidroju šo visu ar klasisku ģērbšanās stilu, gludu skuvumu un gēniem. Bet kā lai to visu izmanto savtīgās interesēs? Kādu surplusiņu lai gūst 17 gadus vecs jaunēklis?
Link500|nopel mani

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]