Viss ir labi un būs arvien labāk! [entries|archive|friends|userinfo]
veed_logs

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Links
[Links:| google komiks Nr.1 komiks Nr.2 ]

Teātra tests [23. Nov 2015|13:38]
Aizpildīju testu:
http://www.delfi.lv/izklaide/divaina-pasaule/sensacijas/tests-vai-tu-zini-kas-notiek-latvijas-teatros.d?id=46747945

Baigi interesants. Nav lieki atzīmēt, ka uz vairumu izrāžu es, protams, neesmu bijis, bet 26 pareizas atbildes no 40. Nav slikti.
"26 - Ļoti labi! Tev patīk teātris, vai ne?"

Jā, patīk gan, bet labāk būtu, ja varētu atļauties to apmeklēt biežāk. Citādi ir virkne izrāžu, kuras nez kāpēc atpazīstu, bet neesmu redzējis.
Link800|nopel mani

Ko darīt Spānijā? [20. Nov 2015|12:35]
Ir vajadzīgs vieds padomiņš. Plānota maza ekskursija uz Spāniju. Aptuvenais maršruts: Barselona - Gibraltārs - Barselona. Ko variet ieteikt apskatīt un izdarīt? Esmu labi informēts par standarta tūrisma apskates objektiem un maršrutiem, bet varbūt ir kas darāms un skatāms ārpus tiem (noteikti ir)? Kaut kur uzlīst, kaut ko apēst, kaut ko izdzert, kaut kur piedalīties, pakauties ar Gibraltāra mērkaķi, noskriet maratonu kalnos, apmeklēt alus fabriku, novērot Āfrikas "bēgļus" darbībā. Kaut ko šādā garā, lūdzu. Plāniņš ir doties šajā gadalaikā.Vēlāk:
Jau redzu vienu vilinošu iespēju:
http://www.mirror.co.uk/news/world-news/gibraltar-ape-attack-leaves-brit-4497929
Link1300|nopel mani

[11. Nov 2015|20:10]
Šodien patriotiski nopeldējos. Tomēr šodien, šķiet, visa pasaule ir slepus sadevusies rokās, lai manu dzīvi maksimāli apgrūtinātu. Ir tumšs, ir vējains un galvenais - peldvietas zaļo zālīti un tīro smiltiņu ir nomainījuši dubļi, dubļi un dubļi. Šodien stāvēju tāds slapjš un auksts pie dubļu čupas, slaucījos un skatījos debesīs zvaigznēs un domāju par būtisko - proti, kāpēc es to visu daru. Tāpēc, ka patīk (bet patiktu vairāk, ja būtu gaišs un nebūtu dubļu).

Vienīgais bonuss - šogad ir ļoti silts rudens. Vēl var maukt šortos uz vella paraušanu un arī cimdus vēl joprojām nevajag.
Link100|nopel mani

[10. Nov 2015|11:11]
noklusētajos komentāros neesmu un nedaudz kautrējos iekomentēt pie ieraksta, bēēt....
tautas paruna teic, ka muļķis pat baznīcā dabon pērienu :D
(tikai bez apvainošanās, lūdzu)
Link100|nopel mani

[4. Nov 2015|11:57]
Raksts par kārtējo nokritušo lidmašīnu:
http://apollo.tvnet.lv/zinas/sudana-nokritusi-krievijas-kravas-lidmasina-jau-41-bojagajusais-tostarp-berni/710412

Mans komentārs ne par lidmašīnu, bet par notikuma aprakstu.

"Jaunākā informācija vēsta, ka traģiskajā avārijā gājis bojā jau 41 cilvēks, tostarp cilvēki, kas atradās uz zemes. Taču, joprojām tiek skaidrots galējais upuru skaits.

Saskaņā ar vietējās radiostacijas ziņojumu, avārija notikusi aptuveni 800 metru attālumā no Jubas lidostas, nogalinot 41 cilvēku.

Starp upuriem esot sieviete un septiņi bērni. Lidmašīnai bija jādodas uz Nīlas reģiona augšdaļu."

Tātad, cik noprotu, ir 41 cietušais, kuru skaitā ir viena ir sieviete un septiņi bērni. Kāpēc ne "41 cietušais, no kuriem 33 bija vīrieši"? Galu galā, kāpēc ne "41 cietušais, bet, par laimi, 33 no tiem - vīrieši"? Ja jau tik svarīgi uzskaitīt šīs detaļas.
Linknopel mani

Skatos jūtūbi [31. Okt 2015|18:59]
Ja agrāk biju iedomājies, ka skudras insektu pasaulē ir strādīgi, pieticīgi darbarūķi, bet lapsenes agresīvi plēsēji, tad pateicoties jūtūbei uzzinu, ka patiesībā tā vis nav:
https://www.youtube.com/watch?v=3bWgHN6mlmo

Jāskatās tikai pirmās divas minūtes, pārējais vairs nav interesanti.

Vēlāk:
Domāju, ka par greizo priekšstatu man jāpateicas tādām bērnības multiplikācijas filmām kā "Bitīte Maija" un vēl šis tas par skudriņu Tipu vai vēl visādas blēņas. Ceru, ka mūsdienās pieaugušie bērniem galvu ar tādām muļķībām nepiebāž.
Linknopel mani

[29. Okt 2015|20:02]
Šodienas amizantākais moments bija, kad pirms līšanas ūdenī nosēdos uz laipiņas un ar pakaļu sajutu, ka laipiņa ir apledojusi. Ūdens pat pirmajā brīdī likās siltāks, nekā citas reizes (tāpēc, ka gaisa temperatūra vēsāka, nekā ierasts). Rokas gan nosala nejēgā, kurpes grūti aizšņorēt. Turpmāk laikam jāskrien ar cimdiem. Vispār šis laiks ir raksturīgs ar tumsu. Pirms pulksteņu pārgriešanas varēju skriet pēc darba pa gaismiņu, tagad jau ir tumšs. Tagad, ja dienišķā skrējiena laikā satiec ceļu policista kungus, tad tev tiks pieprasīta nauda vai uzrādīt zaļo vesti. Principā pulksteņu pārgriešana man ir atnesusi vairāk tumsas. No rīta pirms darba cēliena gan iepriekš, gan arī tagad ir jāslēdz gaisma.

Pa tumsu pārnadži plosās pa brikšņiem. Redzējis neesmu vēl nevienu, bet dzirdējis gan jau daudzus. Pagājušajā nedēļā vēl gājputni (ūdensputni) lielā barā cīnījās pie ezera. Neredzēju gandrīz neko (jo tumšs), bet dzirdēt gan varēja ļoti, baigie bari. Tagad jau laikam tikai kaut kādi kavētāji un atpalicēji palikuši. Vispār pa tumsu dzīvība kūsā pa mežiem, laukiem un ezeru. Ezerā arī šodien kaut kas plakšķinājās, nav ne jausmas, kas, bet no manis laikam nebaidījās. Atkal ļoti nosala pēdas, laikam tomēr nāk aukstums.
Link200|nopel mani

[16. Okt 2015|20:55]
Skatos šovakar video par "bēgļiem" un vienkārši rēcu:
https://www.youtube.com/watch?v=Q_XHkgScOSY

Jāskatās kontekstā ar "Vienotības" reklāmas video:
https://www.youtube.com/watch?v=KVXve7nLtIU

... un jāturpina rēkt.

Par "Vienotības" video vispār ir atsevišķs stāsts. Protams, jauki beidzot redzēt kādu argumentētu video, kas paskaidro, kāpēc imigranti ir labi un Latvijai nepieciešami. Tomēr mani visvairāk iepriecina, ka "bēgļi" spēj darīt brīnumus, proti, "Vienotība" pati rok sev kapu, lieliski apzinoties, ka sabiedrība kopumā ir pret imigrāciju, vismaz šādā veidā noteikti, bet par spīti tam tomēr taisa klipu par saviem personīgajiem līdzekļiem, lai par katru cenu pasliktinātu savas iespējas tikt ievēlētiem nākamajās vēlēšanām, līdz ar to atsakoties no savas personīgās materiālās labklājības. Vai nav burvīgi? Partija sevi upurē, atsakās no varas un piķa. Par labu kam? Par labu bēgļiem, kuriem ir jāpalīdz, šiem nabaga no kara šausmām bēgošajiem cilvēkiem. Brīnumu lietas - bēgļi padarījuši varas partiju par sirdsšķīstiem altruistiem!

Bet, ja nopietni, uz ko cerēja šie pārtikušie ļaudis uzsākot savu nebūt ne lēto ceļojumu uz Rietumiem? Ka nonākot Zviedrijā vai Vācijā iestāsies Holivudas filmu cieniga leiputrija? Ka viņus te sagaidīs ar kūkām, šampanieti un striptīzu? Tiešām? Acīmredzami, ka tieši to viņi pilnā nopietnībā ir gaidījuši. Tāda maza neveikla Rietumu popkultūras blaknīte, kas mazliet atspēlējas pašiem rietumniekiem. Nākamais neveiklais brīdis iestāsies, kad viņus pārstās uzturēt, un piedāvās strādāt un pašiem sameklēt dzīvesvietu. Kultūršoks būs neizmērojams.
Link500|nopel mani

[16. Okt 2015|08:26]
Dažas aktuālās aktualitātes. Mans draugs - meža negaršīgākais dzīvnieks beidzot ir novākts no ceļa. Skrienot novēroju daudz putnus. Precīzāk - to nebija ļoti daudz, bet lidoja ļoti zemu, gājputni - gulbji vai zosis, nezinu, neesmu baigais eksperts. Aizlido 5 gab., pēc brīža šiem pakaļ dzenas viens atpalicējs, pēc brīža atkal pieci tādi paši. Skrienot sala rokas, laikam palēnām jāsāk domāt par cimdiem. Pēc tam līdu ūdenī ar visām savām nosalušajām rokām, paliek arvien aukstāks, bet skaidrs, ka turpinājumā būs vēl interesantāk. Punķis netek, deguns nav ciet, kakls nesāp, klepus nav, viss ir kārtībā, kritiskais moments ir pēc ūdens veikli saģērbties un nonākt siltumā, jo pēc tam ir sagurumiņš.

Iegādājos rokas pulksteni, tādu ikdienas lietošanai, foršs, man patīk. Bet novēroju vairākas mini problēmas, pirmā - kad vajag paskatīties pulkstenī, tad joprojām lienu kabatā pēc mobilā (ieraduma spēks), otrā - smadzenes nevar pārslēgties uz analogo ciparnīcu pēc tik ilgu gadu lūrēšanas datora, mobilā un mašīnas digitālajā pulkstenī. Trešā problēma ir tāda, ka savu superpulksteni uzvelku tikai 2 dienas nedēļā (brīvdienās), jo darbā pie lietišķā apģērba tas neder, bet pēc darba, kad beidzot atvelkos mājās, tad parasti tur arī palieku, bet pa māju varu pastaigāt arī ar kailu rociņu. Šķiet, esmu atradis savu lietišķā stila pulksteni, tagad tikai jānobriest, jāatrod iegansts un jānodzen skopums.
Link700|nopel mani

[13. Okt 2015|10:16]
Pēc vakardienas skrējiena secinu, ka mans draugs - mirušais jenotsunis ir visnegaršīgākais zvērs mežā. Kāds bija, tāds arī ir. Gara acīm redzu, kā viņš sagaida pirmo sniegu, dubļainos Ziemassvētkus, pirmo pavasara saulīti, tālāk neredzu, vasarā izčākst, automašīnu riteņi viņu sajauc ar grants segumu.

Atkal līdu ūdenī. Šim gadalaikam pozitīvā iezīme ir tāda, ka peldvietā vairs nav cilvēku, apvienojumā ar ātro satumšanu var līst ūdenī pat neslapinot peldbikses. Svarīga piezīme - visaukstāk ir pēdām, tāpēc nevajag ar plikām kājām daudz vazāties apkārt. Vispār forša peldvieta man trāpījusies, iepriekšējā uz šo laiku savāc daudz visādas traucējošas zāles, šajā viss ir pa vecam - tīra smiltiņa. Foršs saulriets arī vakarā bija, bet vēja nebija, tādus vakarus lūdzu vairāk. Vējš ir ļoti nemīlīgs pie šādām temperatūrām.
Linknopel mani

[7. Okt 2015|22:26]
[Tags|]

Šodien ir vienkārši brīnišķīga diena. Šonedēļ diviem maniem sporta apaviem aprit 2000km noskrējiens. Ir labi padarīta darba sajūta. Kā es to atzīmēju? Protams, iegādājoties jaunu sporta apavu pāri. Tādu pašu, tikai mazliet atšķirīgu modeli un mazliet atšķirīgu krāsu. Apavus iesūtīju internetā, jo ļoti labi zinu savu marku un izmēru, tikai jāizvēlas pareizā krāsa un labākais cenas piedāvājums. Apavi šodien atnāca. Tikko atpakoju. Viss kā pienākas. Turpināšu drāzt savus 2000km-niekus, bet kādā jaukā, sausā un saulainā dienā izvedīšu paskrieties arī jauno modeli. Jūtu, ka līdz 2500km varētu tikt arī ar vecajiem cīņu biedriem. Zolei jau ir sācies nākamais slānis, bet skriet jau tas netraucē. Es vispār sevi ļoti labi varētu nodrošināt ar skriešanas apaviem ilgu laiku, esmu atradis savu marku un tas ir ļoti ērti, vismaz viens jautājums dzīvē ir nokārtots. Asics, ja kas. Lietoju un varu ieteikt citiem. Bet varu arī neieteikt. Kā nu katrs vēlas.
Bonusā šodien uz lieliem priekiem ielīdu ūdenī. Pēc skrējiena, protams. Auksts, bet tas nekas, jo tālāk būs vēl aukstāks.
Linknopel mani

[7. Okt 2015|08:45]
Wow, bišķi lēnāk pār tiltu, lūdzu! Skatos, ka te viens otrs savā tolerēšanā un multikulturālisma propagandā sāk skriet pa priekšu vilcienam:
""Tie vārdi, kas ir saistīti, it sevišķi tādi nicinošie kā "muslimi" un "melnais", parādās biežāk"

no šejienes:
http://www.delfi.lv/news/national/politics/beglu-jautajuma-komentetaji-interneta-vietnes-latvijas-palikusi-agresivaki.d?id=46556371

"muslimi" un "melnais" ir nicinoši apzīmējumi? Kurš te nedraudzējas ar savu galvu, Klāv Sedleniek? Musulmaņi paši sevi sauc par muslimiem un uzsver, ka tas ir īstais apzīmējums viņiem. Visi, kuri lieto vārdu "muslims" patiesībā tikai kropļo latviešu valodu un izpatīk musulmaņiem. Savukārt "melnais"... hmm, tas jau vispār ir skaisti, būs laikam jāpārsviešas uz veco labo "nēģeri", tas vismaz latviešu valodā nav nicinošs apzīmējums. Kādus vēl apzīmējumus no krāsu paletes nebūtu ieteicams lietot? Balts, zils, dzeltens, sarkans? Kāds tikko nesajutās aizskarts?

Izrādās mums ir arī ieviests "agresivitātes indekss", gaidu ar nepacietību, kad tāpat kā ASV būs skala, kuru rādīs TV, oranžos un zilos toņos, lai zinātu kādā draudu līmenī mēs šobrīd atrodamies. Nedaudz pietrūkst arī citu indeksu - ksenofobijas, homofobijas, islamofobijas, rasisma (kaut ko piemirsu?), lai piekabinātu cilvēkiem, kas nepiekrīt tavam viedoklim.
Link600|nopel mani

[6. Okt 2015|19:49]
Vakar noskatījos laikam garāko filmu, ko esmu skatījies savā dzīvē - Das Boot:
http://www.imdb.com/title/tt0082096/?ref_=nv_sr_1
Manējā versija bija trīs ar pusi stundas gara. Jāteic, ka garlaicīgi nebija. Kam nebūtu viegli noticēt izlasot filmas aprakstu. Laikam tāpēc man vajadzēja dikti ilgi nobriest, lai to noskatītos.
Kaut kad sen skatījos arī kosmisko odiseju:
http://www.imdb.com/title/tt0062622/
arī tā ir palikus atmiņā kā ļoti gara filma, bet, godīgi sakot, bija brīži, kad bija garlaicīgi.

Varbūt kļūdos un esmu skatījies vēl episkākus gabalus, bet tā uzreiz neviens prātā nenāk. Ā, varbūt hobitu sāgas, bet tās jau ir, nezinu... laikam neskaitās, tās jau bez iepauzēšanas vienā piegājienā nevar noskatīties.
Link500|nopel mani

[6. Okt 2015|12:18]
Kamēr citi strādā, tikmēr citi uzdzied:
https://twitter.com/LatvijasBanka
"No šodienas monēta "Melanholiskais valsis" jau pārdošanā. Pirmos pircējus sveica @LatvijasBanka koris"

Forša iestāde tā Latvijas Banka. Ja līdz šim, kamēr bija lats, tad viņi vēl imitēja kaut kādu darbību, tad pēc eiro ieviešanas vispār nav skaidrs, ar ko viņi nodarbojas. Jā, izdod piemiņas monētas un dzied. Agrāk laikam tikai izdeva piemiņas monētas.

Man vispār tās eiro piemiņas monētas šķiet kaut kas perverss. Lats bija kaut kāda piemiņa, bet piemiņas eiro monētas ir kaut kāda bezjēga. Formāli piemiņas lati tirdzniecības vietās bija jāpieņem kā maksāšanas līdzeklis, domāju, ka Latvijā [tīri teorētiski] pamēģinot maksāt ar šādām monētām pārdevēji tomēr atpazītu, kas tas tāds ir, ko viņiem mēģina iegrūst, bet paņem šos LV piemiņas eiro un pamēģini iedot veikalā kaut kādā Portugālē un paskaidro, ka tas ir likumīgs maksāšanas līdzeklis, nevis kaut kādi jocīgi spīguļi. Paņemt gan jau paņems, jo tie ir no sudraba, bet ar tikpat labām sekmēm tu vari mēģināt samaksāt par preci ar laulības gredzenu, rokaspulksteni vai kādiem neķītriem pakalpojumiem. Ākstu izklaides ir tie piemiņas eiro, pie tam, labi apmaksātas izklaides.
Link1300|nopel mani

Portālu ziņas [3. Okt 2015|11:32]
Skatos, ka cilvēki pēkšņi ir sākuši interesēties par dzeju.
Link100|nopel mani

[1. Okt 2015|21:15]
Ņemot vērā, ka man nav televizora un TV Panorāmu es neskatos, to nākas aizvietot ar jūtūbi. Nevaru nepadalīties ar dažiem aktuālajiem informatīvajiem un informatīvi izklaidējošajiem resursiem, ko mēdzu apmeklēt:
https://www.youtube.com/channel/UCkp0Tc7ll67bChomTyB1ezQ
https://www.youtube.com/channel/UCXHycZ0oqD_HqE3CFrh74EA
https://www.youtube.com/user/patcondell
https://www.youtube.com/watch?v=1jxMZRK3ufY
(ok, pēdējais nebija resurss, bet vienkārši video par aktuālo tēmu)

Starp citu, runājot par aktuālo, es labprāt iepazītos ar kaismīgiem imigrācijas atbalstītāju video. Laikam nemāku pareizi meklēt, jo man rāda tikai imigrācijas pretiniekus un to video (kas, jāteic, parasti ir visai argumentēti).

Citās ziņās - atkal noskrēju garām savam mirušajam draugam, jenotsunim. Novēroju, ka kāds pa šo laiku jau bija gar viņu mielojies. Detaļās neieslīgšu, bet žēl mazā plušķainā drauģeļa, skats jau ir netīkams. Kur tu biji, kad biji smuks un dzīvs, ko?! >:
Linknopel mani

[29. Sep 2015|19:43]
Daudz par to biju dzirdējis, bet nu, to beidzot ieraudzīju - jenotsuns! Atradu to beigtu ceļa malā sava dienišķā skrējiena laikā. Izskatījās svaigi miris, tāds jauks un mīlīgs, liela, resna kaķa izmērā, izskatījās pēc maza plušķaina suņa. Latvijā šo dzīvnieku ir ļoti daudz, bet ņemot vērā, ka tie prot labi slēpties, tos redz maz. Šķiet, tā bija pirmā reize, kad to redzēju klātienē. Reiz, braucu pa nakti ar mašīnu un ceļa malā redzēju kaut ko līdzīgu jenotsunim, bet pārliecināts tomēr nebiju. Lūk, skriešana tomēr ir noderīga un interesanta nodarbošanās.

Pagājušajā nedēļā gandrīz tajā pašā vietā satiku staltu, bet jau iesirmu vīru, kas nolicis mašīnu lauka malā lidināja kaut kādu lidmašīnas modelīti. Ar motoru darbināmu. Arī interesanti.

Tematiski - stāsts par hibernējošos āpsi:
https://www.youtube.com/watch?v=wQ2bYsvlDJw
Link200|nopel mani

[29. Sep 2015|12:57]
531 bēgļa uzņemšanai būs nepieciešami aptuveni 16 miljoni eiro
http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/577855-531_begla_uznemsanai_bus_nepieciesami_aptuveni_16_miljoni_eiro

Nav slikti. Ja tie cipari ir pareizi, tad tas tikai apliecina, ka tie cilvēki, kas pieņem attiecīgos lēmumus gan Eiropas Savienības, gan Latvijas mērogā ir pilnīgi idioti. Citādi man to grūti komentēt. Ja pašu izdomātā pasaka teic, ka šie ir ļaudis, kas bēg no kara briesmām, bet praksē viņus Eiropas Savienība vēlas apbērt ar naudu, tad tam ne tikai pietrūkst loģikas, bet tas tikai veicinās nekontrolētu laimes meklētāju plūsmu, kas beigās noteikti novedīs pie sliktām sekām (Eiropas Savienībai). Prieks arī redzēt, ka no šīs jezgas arī vietējie censoņi pamanās gūt labumu, skat - Muceniekos izrādās būs krietni jābūvējas, bet uz būvēšanu jau mēs esam dikti naski. Sevišķi par svešu (valsts budžeta) naudu.
Link700|nopel mani

[25. Sep 2015|08:41]
Jau otro rītu man nedaudz sāp kakls. Šorīt esmu paspējis arī dažas reizes nokrekšķināties. Īsi nezinu, no kā tas viss. Droši vien sapūtis vējš. Lai gan vakar bija silts, ap divdesmit grādiem, kad skrēju. Es arī līdu ūdenī, bet no aukstā ūdens līdz šim vienīgās problēmas ir bijušas mazas iesnas nākamajā rītā, kas pazūd līdz pusdienlaikam. Kakls gan nepazūd. Šogad vispār siltas vasaras beigas un rudens sākums. Līst maz, labi skrienas. Patīkama atmiņa no siltajām dienām ir skrējēja iedegums, līdzīgs traktorista iedegumam, bet man ir (ne)iesauļots pulkstenis un trīsstūrītis elkoņa locītavā, jo skrienot roka ir saliekta un elkoņa locītava iekšpusē neiesauļojas. Rokas vispār no iekšpuses man ir galīgi bālas, esmu īstens bālģīmis (bālrocis?).

Vispār pagājušajā nedēļā piedzīvoju pārsteidzoši brīnišķīgas sajūtas lienot ūdenī. Ūdens jau ir vēss un ielīst nav baigi patīkami, bet tas tā ir vienmēr. Vislabākās izjūtas no aukstā ūdens ir tad, kad izlien ārā un kad ir tāda dedzinoša auksti-karsta sajūta. Šoreiz tādu sajūtu noķēru jau esot ūdenī, bija tik forši, ka negribējās līst ārā, lai gan ūdens tīri objektīvi bija vēss. Parasti gribās ātrāk izlīst ārā, bet ir tās dažas brīnumainās reizes, kad to sajūtu noķer jau esot ūdenī. Jāatzīstas, ka izjutu neparastu eiforiju. Domāju, ka mani skriešanas endorfīni, kas braši cirkulēja pa manām sistēmām sajaucās ar jauniem aukstā ūdens endorfīniem un veidoja varenu miksli. Peldēju un smaidīju. Jāatzīstas, ka arī nedaudz smējos. Droši vien no malas tas varēja izskatīties interesanti. Ipriekšējo reizi, kad man ir bijušas tādas sajūtas atceros pagājušajā vai aizpagājušajā gadā, kad arī ap šo laiku ielīdu ūdenī, nopeldējos un negribēju līst ārā. Izlīdu seklumā līdz ceļiem un nekustīgi skatījos saulrietā. Likās, ka gribu, lai šis mirklis ir iespējami ilgāks. Nedaudz saprotu pareizticīgos, viņi arī ziemā lien ūdenī un kaut ko tur ņemas, reāli ekspluatē cilvēka fizioloģiju.
Link200|nopel mani

[8. Sep 2015|20:05]
Pie dienas sasniegumiem varu minēt, ka šodien vēl neesmu ēdis bišu vēmekļus, bet neskatoties uz to, mani 2.4kg divas nedēļas diemžēl neizvilks. Toties šodien skrienot apdzinu veselus divus riteņbraucējus vienā paņēmienā (necerēta izdošanās), šīs izcilā panākuma iedvesmots pamanījos noskriet 12km ātrāk, nekā stundas laikā. Varu ziņot, ka par spīti tam, ka astronomiskā vasara turpinās ar plašu vērienu, tomēr ir iestājies meteoroloģiskais rudens, kas sev līdzi nes arī rudenīgi vēso ūdeni. Nevis ar spaiņiem, bet gan ezerā. Lai gan par astronomiskā rudens iestāšanos kaut kur tur kaut kādos Zosēnos vai tamlīdzīgā dieva pamestā vietā ziņoja jau pirms vairākām nedēļām, tad kad ļaudis masveidā nedēļas nogalēs vēl tesa uz jūru pēc siltuma un slapjuma.

Mini, mini mīkliņu, mazo bērniņu, šodien atkal izvilku loterijas biļeti, kurā visas lozes pilnas, bet atkal neko nevinnēju. Atkal. Nu, neko darīt. Labi, tā bija novirze no tēmas.

Tomēr runājot par pozitīvo, jau trešajā nedēļas nogales skrējienā aptuveni vienā un tajā pašā vietā un laikā sastopu padzīvojušu vīru, kas arī skrien. Kas ir ļoti neparasti, jo lielākajā daļā skrējienu es nesastopu vispār nevienu, nerunājot par skrējējiem. Tomēr šoreiz sastopamies jau 3 brīvdienas pēc kārtas. Mēs saprotamies bez vārdiem - smaids un sveiciens un katrs aizskrien savā virzienā. Skrējēji tāpat kā daudzi citi savas jomas entuziasti labi viens otru atpazīst un saprot. Es redzu un ievēroju visas vajadzīgās nianses pat uz cilvēku lāgā nepaskatoties, gan skrējēja apģērbu, gan skriešanas ātrumu, tehniku, elpošanas ritmu, atrašanās vietu, līdz ar to iespējamo skriešanas maršrutu un attālumu. Pietiek ar dažām sekundēm, lai saprastu, ka cilvēks nav svētdienas skrējējs (pat, ja mums ir sanācis satikties svētdienā), patīkami satikt kādu savējo. Bet, ja godīgi, 3 nedēļas pēc kārtas tas jau ir daudz. Un, kas par daudz, tas par skādi. Laikam būs nedaudz jāpamaina skriešanas laiks šajā nedēļas nogalē.
Linknopel mani

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]