Viss ir labi un būs arvien labāk! [entries|archive|friends|userinfo]
veed_logs

[ userinfo | sc userinfo ]
[ archive | journal archive ]

Links
[Links:| google komiks Nr.1 komiks Nr.2 ]

[12. Sep 2019|17:17]
Šodien viena pozitīva ziņa - Dienas Bizness turpina savu nosprāgšanu:
https://www.delfi.lv/bizness/biznesa_vide/eras-beigas-laikraksts-dienas-bizness-pariet-uz-nedelas-formatu.d?id=51455645

Prieks ir tikai par to, ka pēc Šlesera pirmsvēlēšanu aģitācijas par Gobzemu tā mauku avīze iet uz galu. Nav prieks par to, ka ir nogandēts laikraksts, kam tomēr bija vārds un zināma loma deviņdesmitajos, kad tas tiešam bija interesants un noderīgs laikraksts. Šobrīd jau vairs neko, lai mirst, cerams, ka vieta tukša nepaliks un šo nišu aizpildīs kas sakarīgs. Bet domāju, ka Šlesera-Gobzema pirmsvēlēšanu maukošanās iedzinua pāris treknas naglas DB zārkā. Domāju, ka daudzi vīlās un pārstāja lasīt un pirkt šo izstrādājumu tieši ap šo laiku.
Link100|nopel mani

[11. Sep 2019|22:18]
Turpinot būšanu savas dzīves labākajā fiziskajā formā nevaru ne apstiprināt, ne noliegt, ka pagājušajā nedēļas nogalē noskrēju savu dzīves ātrāko maratonu. Ar labu atrāvienu no iepriekšējā rekorda. Kas nāca pat kā pārsteigums, jo īpaši pat nebiju pielicis pūles, lai trenētos tieši skriešanai un tieši šai distancei. Tā vienkārši sanāca. Es, protams, zinu, kāpēc tā sanāca, bet es arī mazliet nojaušu, kāds ir potenciāls, ja mērķtiecīgi trenējas, lai sasniegtu konkrētu rezultātu konkrētā disciplīnā. Kamēr esmu uz viļņa, mēģināšu vēl noskriet arī pusi rekordlaikā. Izskatās, ka vairs ne šogad, bet nākošajā gadā, jo šogad vairs īsti nebūs piemērotu sacensību, kurās startēt. Bet tad nākošajam gadam tiešām varētu patrenēties uz rezultātu (cik nu es tam esmu gatavs veltīt laiku un pūles). Vienkārši ir grēks nelabot savus rekordus, ja esi formā. Dzīves Labākajā Formā.

Īsumā - nekā jauna jau nav, ir jāskrien kilometrāža, ir jāskrien intervāli un tempa skrējieni (ko es nedarīju) un smaga svaru cilāšana dod necerēti labu rezultātu arī tādā šķietami pilnīgi nesaistītā izturības sporta veidā. Un, protams, ir jānomet daži kilogrami liekā svara. Drīkst nomest arī nelieko svaru (lieso gaļu). Runā, ka man līdz elites skrējēja dzīvsvara rādītāju sasniegšanai būtu jāatbrīvojas no kādiem 17 kg. Viela pārdomām.

Šonedēļ atļauju sev to, ko nebiju atļāvies ilgi. Ēdu daudz saldumus. Un baisākais ir tas, ka saprotu, ka esmu savā dzīvē nolemts tikai divām galējībām, viena ir tāda, ka visu laiku trenējos un cītīgi kontrolēju savu ēšanu un esmu lieliskā formā, otra ir tāda, ka to nedaru. Un, ja es netrenējos un nekontrolēju savu ēšanu, tad es diemžēl nonāku otrā grāvī - ēdu sūdus, palieku resns un tizls. Vidusceļa man nav, es šobrīd nemāku vidusceļu, neesmu to iemācījies. Šobrīd es, piemēram, jau vairākas dienas esmu tizluma un resnuma fāzē, ko pēc pāris dienām atkal nomainīs skarbā treniņu un ēšanas kontroles fāze. Vidusceļa nav. Mazliet apskaužu tos, kuri var uzturēt savu veselību citā veidā. Es apzinos, ka man ir ļoti grūti kontrolēt savus ēšanas netikumus. Ja apēdu kādu saldumu, tad maisam ir gals vaļā, tad apēdu visus saldumus, kas ir manā tuvumā. Tāpēc labāk ir nesākt. Nav manā dzīvē nekādas būtiskas lomas ne alkoholam, ne cigarētēm, pat ne kafijai, ne arī kādām citām narkotiskas iedarbības vielām, bet cukurs gan mani iznīcina. Trīs dienu laikā esmu apēdis apmēram tik pat daudz tīro saldumu, nekā pēdējos, šķiet, divus mēnešus. Bet ar pirmo treniņu tas viss atkal mainīsies un es būšu atpakaļ savā otrā grāvī, no kura kādu laiku atkal nelīdīšu ārā. Nezinu tikai, ko man darīt ar tiem 12 aliem, kas ir pa šo laiku iekrājušies ledusskapī (ka nesaskābst).

Vēlāk:
Nē, nu, es, protams, zinu, kas jādara ar alu - tas ir jāizdzer. Vienkārši esot sportiskajā fāzē es nedrīkstu to darīt. Ir jāatrod kāds neveselīgais logs, kurā var atrast kompromisu ar savu sirdsapziņu un iedzert. Piemēram, kādi ilgi plānoti svētki. Es jau esmu apskatījies visiem 12 aliem derīguma termiņu un tēmēju uz novembra svētkiem.
Link400|nopel mani

[19. Aug 2019|10:31]
Turpinot iesākto zīmēšanos nevaru neatzīmēt, ka pagājušās nedēļas nogalē atkal pamēģināju uztaisīt Salliju. Šo te:
http://klab.lv/users/veed_logs/317286.html

Un man viss sanāca. Neteikšu, ka bija ļoti viegli, bet arī baigi grūti nebija.
Linknopel mani

[14. Aug 2019|21:38]
Šodien, grūti tam pat noticēt, bet izlaidu treniņu. Man bija brīvs vakars. Gribēju, bet nevarēju, pareizāk sakot, nedrīkstēju. Nopietni trenēties drīkstēšu tikai parīt. Es tiešām nezināju, ko iesākt. Nē, labi, savākt māju, izmazgāt drēbes, izgludināt kreklus, to jā. Bet tomēr, tā dīvaini, ja trenējies pirmdien, otrdien, trešdien, ceturtdien, piektdien un sestdien, bet tad pēkšņi trešdienā ir brīvs. Es vienkārši stundu nostaigāju un apsmadzeņoju šo dīvaino faktu. Tā lūk man iet. Apskaužami labi, apskaužami labi!

Netrenējos tāpēc, ka biju aizgājis pie osteopāta. Ne tā, ka kaut kas traks, bet mazliet vajadzēja savest sevi kārtībā. Ārsts teica, ka labāk izlaist dažas dienas. Tā arī daru. Rīt man būs neliela kultūras programma (kultūrisma programmas vietā). Piektdien gan atkal iedošu iekšā. Sestdien arī.

Šobrīd esmu savas dzīves labākajā fiziskajā formā, un tas ir nenormāli forši.
Link200|nopel mani

[15. Jul 2019|21:14]
Skatos, ka viena otra pamuļķe atkal ir devusies izjādē uz sava jau sen nosprāgušā kroplā neeksistējošās problēmas zirga:
https://www.tvnet.lv/6724923/helsisms-gruti-diagnosticejama-psihiska-slimiba

Rodas sajūta, ka konkrētajai personai kāds maksā algu par šādu jaunu problēmu izdomāšanu. Diemžēl rakstā teiktais un loģika ir lietas, kas nepārklājas un nesavietojas. Reiz jau izteicos par šo tēmu:

http://klab.lv/users/veed_logs/317497.html

... tāpēc atkārtoties laikam nebūtu nekādas vajadzības. Bet man ļoti gribētos noskatīties video, kurā resnie, tizlie un stulbie šī gada pļāpu pasākumā "Lampa" stāsta sabiedrībai par to, kā un kāpēc veselīgums nav veselīgs. Šis te pasākums:
https://www.facebook.com/events/637538916730794/

Raksta autores Andas Ķ.-U. profilā fēcebukā ir apskatāmas arī šo skaistuļu bildes no konkrētā pasākuma. Malači! Ja būtu pieejams video, es pat atrastu popkornu un jautru noskaņojumu, lai pavērotu šos "intelekta gigantus" un nožēlojamos liekuļus. Tas taču ir tik brīnišķīgi, ja tev kāda visai netīkama izskata resna bāba ar acīmredzamām veselības problēmām vai kāds kusls plikpauris stāsta, kā būt veselīgiem vienlaikus nopeļot rūpes par veselību (kā jau teicu, loģiku te meklēt nevajag).

Jā, pie viena, kāds varbūt zina, kur bez maksas var noskatīties filmu "Apgāztā mēness zīmē"? Kaut kā esmu palaidis šo garām. Kino laikam jau vairs sen nerāda bet Shortcut par maksu vēl neesmu psiholoģiski gatavs.
Link300|nopel mani

[14. Jun 2019|21:01]
Sanāca pirms kāda laiciņa pabūt Ukrainā. Nu, ko es jums varu pateikt. Tur bija mazliet citādi, nekā biju iedomājies. Bet vairāk pozitīvā izpratnē. Iespaidu ir daudz, bet spilgtākais iespaids no šīs valsts man ir tāds, ka neviens tur nerunā ar tevi krieviski. Tu ar viņu runā krieviski, bet viņš tev atbild ukrainiski. Ļoti principiāli. Pirms aizbraukšanas man šķita, ka krievu valodas zināšanas ir baigais pluss šajā valstī, bet tas tā īsti viennozīmīgi tomēr nav. Es visas savas uzturēšanās laikā krievu valodu tur dzirdēju gandrīz tik daudz, ka nemaz. Jāatzīmē, ka biju dažādos reģionos, dažādas vietās. Atgriežoties Latvijā es pirmās stundas laikā atklausījos tik daudz mātes valodu, ka tas lika aizdomāties. Pārāk iecietīgi esam, vai pareizāk sakot - jūs esiet pret tiem ļaudīm, kas te jūtas kā mājās, bet nav mājās. Kas attiecas uz mani, es Latvijā runāju latviski. Neskatoties uz to, ka manas krievu valodas zināšanas ir ļoti labas. Kaut kādā ziņā pat labākas kā vienai daļai vietējo russkojazično. Ja agrāk tas man nebija tik principāli, tad pirms dažiem gadiem, šķiet, ap to laiku, kad Krimā un Ukrainas Austrumos norisinājās visi attiecīgie notikumi vai varbūt ap valodas referenduma laiku es pieņēmu lēmumu ieturēt šo pincipiālo nostāju. Es kaut kā mazliet padomāju un sapratu, ka tā vienkārši būs labāk. Tā būs labāk visiem. Tā arī plānoju turpināt.
Link900|nopel mani

[14. Jun 2019|20:48]
Visādi citādi es atkal sāku resnēt. Kad normāli trenējies tad ej kalnā augšā uz virsotnēm. It visā - gan treniņā, gan ēšanā, gan dzīvē kopumā. Tiklīdz sāc atslābināties, tiklīdz netrenējies, tā sāc rīt sūdus un arī visā pārējā sāc slīdēt atpakaļ. Baisi. Tikai pāris nedēļu atslābuma un jau jūtos tizls. Kas, diez, būtu, ja šādi paturpinātu kādu pusgadu? Droši vien pierastu būt tizls. Baisi, baisi.

Starp citu. Lieta, kas kretinē - uz ielām un ceļiem ir parādījušies daudz ļaužu, kas braucot ar personālo transporta līdzekli nerāda pagrieziena rādītājus. Vienkārši nerāda. A nafig rādīt? Kas tev daļas, kur es braucu vai nogriežos?

Kāpēc cilvēki vienkārši nevarētu nebūt pipļuki? Tas laikam ir baigi grūti. Dzīve vispār ir ciešanu un grūtību pilna. Sevišķi cilvēkiem, kas dzīvo krietnā pārticībā, kā, piemēram, ļaudis mūsu valstī. Pārāk labi dzīvojam. Pārāk labi. Mūsu vietā darbu darīt brauc ne tikai visādi mellie, bet jau arī austrumslāvi. Pērkam visādus nevajadzīgus sūdus, dzīvojam uz kredīta, prasības pret citiem aug, pret sevi samazinās. Un tad atnāk zemāka un primitīvāka kultūra un apēd šitādus mīkstos bez sāls. Bēdīgi.
Link300|nopel mani

[14. Jun 2019|20:12]
Jau kādu laiku fanoju par dažiem labiem mūzikas gabaliem. Baigi patīk jaunais Rammstein - Deutschland video. Dziesma arī, protams, bet video ir vienkārši ģeniāls. Ja kāds vēl nav redzējis, tad to nedrīkst palaist garām:
https://www.youtube.com/watch?v=NeQM1c-XCDc

Jāskatās daudz reižu. Un katrā reizē var kaut ko jaunu ieraudzīt. Kaut kas līdzīgs Meistaram un Margaritai vai kādam tamlīdzīgam daudzslāņainam un ar zemtekstiem pilnam garadarbam. Nezinu, kas šo ir radījis, bet visu cieņu, tiešām brīnišķīgi. Smieklīgi arī, ka katrs mūsdienu Rietumu kultūrā audzināts mīkstmiesis var atrast kādu niansi šajā videoklipā, par ko apvainoties. Lai nu veicas! Principā, kad video ir krietni izskatīts var apskatīt arī to cilvēku video jūtūbē, kas skaidro katru klipa epizodi un meklē un atrod zemtekstus. Brīnišķīgi! Bet jau pats klipa pamats par Vāciju, kas ir nēģersieviete tādai grupai kā Rammstein vien ir ko vērts.

Pāris mēnešos praktiski 60M skatījumu jūtūbē. Izskatās, ka sitīs visus grupas rekordus.

Nākošais mūzikas gabals, par ko fanoju ir mazliet dīvains. Tas ir šis:
https://www.youtube.com/watch?v=GOBq25Wbq-Y

Lieliski kvalitatīva POPmūzika radioformātā. Patiess prieks, ka Latvijā var radīt tik labu produktu. Uz visa nodrāztā radiostaciju reperturāra fona ir patīkami redzēt kādu svaigu izpildītāju ar potenciālu. Protams, apakšā ir tie visi ļaudis, kas rada šo dziesmu, ar pliku dziedāšanu vien ir par maz. Bet tomēr, man prieks par šo augstās kvalitātes izstrādājumu. Žēl tikai, ka šāda veida gabalus neviens nesūta uz Eirovīziju. Jo šim dīvainajam pasākumam tomēr ir liela auditorija un, ja tajā var parādīt labu sniegumu, tas tomēr ir labāk, nekā izgāzties. Tīri valsts prestižam. Un nevajag teikt, ka tas neietekmē valsts prestižu. Diemžēl, ietekmē.

Jūtūbē šobrīd 0.6M skatījumu. Ceru, ka ar laiku izbāzīs visus nodrāztos Brainstorma gabalus. Domāju, ka potenciāls ir. Kas, diez, ir skatītākais pašmāju mūzikas gabals jūtūbē?

Turpinājumā izpildes kvalitāte. Spēks tehniskajā izpildījumā:
https://www.youtube.com/watch?v=-SUvnM3nqfU

Ātrums! Brīnišķīgs ātrums. Viss kas vajadzīgs kvalitatīvam aizgājušo laiku pankroka izpildījumam. Liek aizdomāties par to, ko cilvēks spēj sasniegt ar cītīgu darbu.

Jūtūbes skatījumu skaitam nav nozīmes.
Linknopel mani

[19. Maijs 2019|17:56]
[Tags|]

Noskrēju Rīgas maratonu. Nu jau tas man ir desmitais noskrietais oficiālais pilnais maratons. Jubilejas, tātad. Rezultāts ir tāds, ka tas nav nekāds izcilais, bet uz šī nenormālā karstuma fona, manuprāt, ļoti pieņemams. Gāja ļoti grūti, bet tomēr noskrēju, tas arī ir galvenais. Ja būtu vēss laiks, tad būtu pilnīgi cits rezultāts.

Ja neskaita personiskās ciešanas skrējiena laikā, jāatzīst, ka skrējiens bija labi noorganizēts. Dzirdināšanas punkti bija augstā līmenī, cilvēku pietika un dzeramais un ēdamais arī bija gana, paši punkti arī bija pietiekamā daudzumā un pat mazliet vairāk. Ne mazsvarīga lieta - tualetes, bija gan pie dzirdināšanas punktiem, gan arī pirms starta šoreiz darbojās visas būdiņas un rinda gāja ātri uz priekšu. Ne tā, kā pagājušajā gadā, kad liela daļa būdiņu bija vienkārši aizslēgtas. Ļoti laba lieta ir īpašo labumu zona pilnā maratona skrējējiem, tur ir pieejams mazliet ēdamā un dzeramie, kā arī masāža. Masāža bija jāgaida kādas divas stundas, bet bija normāla rindas kārtība, ja ļoti vajadzēja, varēja pastaigāt, atslābināties ar bezmaksas alu un pēc tam tikt izmasēties. Es gan tik ilgi negaidīju, bet iespēja tāda bija. Godīgi sakot, pēc alus iedzeršanas man radās sajūta, ka man viss ir labi un nekāda masāža nav nepieciešama, arī apetīte tika atmodināta. Ēst deva auzu putru, skābu gurķi, buljonu, rupjmaizi, ābolus un banānus. Un bija ēna telts izskatā. Principā ideāli. Visu cieņu. Šī zona līdzsvaro lielo mazo distanču skrējēju baru.

Bet distancē tiešām gāja skarbi. Būtu interesanti redzēt ātrās palīdzības statistiku šogad. Nevarēja nepamanīt pārkarsušos un pārpūlējušos cilvēkus ik pa laikam. Stāvēja, sēdēja, tupēja uz ceļiem, staipījās, vēma, ko nu kurš. Cerams, ka visiem viss ir kārtībā. Labi, ka nebiju viens no viņiem. Bet arī medicīnas darbiniekus nevarēja nepamanīt, tie dežūrēja visas trases garumā.

Vārdu sakot, viss ir labi. Diena nav nodzīvota velti.

Un vēl. Pasākumā esot piedalījušies dalībnieki no 82 valstīm. Fantastisks cipars, manuprāt. Tā ir gandrīz puse no visas Pasaules valstīm. Pat grūti noticēt.
Link900|nopel mani

[12. Maijs 2019|12:01]
Vakar noslēdzu gatavošanos savam nākošās nedēļas Rīgas maratonam. Šogad saskriets mazliet virs četriem simtiem kilometru, kas ir pietiekami, lai labi noskrietu, bet nav pietiekami, lai rēķinātos ar jaunu personisko rekordu. Rekorda labojums būs jāatliek kaut kad uz rudeni. Tomēr ir arī labas ziņas. Proti, pirmo reizi dzīvē ar savām mērķtiecīgajām darbībām esmu apzināti samazinājis svaru par dažiem kilogramiem. Nevis tā, ka uz ūdens un muskuļu rēķina, bet tieši otrādi - muskuļu ir vairāk, bet svara ir mazāk. Ja tev jānes līdzi 4h skrējienā mazāk kilogramu, tas ir daudz patīkamāk. Tas, protams, ne tika uz ēšanas rēķina, bet arī tāpēc, ka jau vairāk nekā pusgadu cītīgi cilāju svarus.

Atklāšu ģeniālu recepti, kā veselīgi samazināt svaru. Ir jāēd mazāk! Neticami, bet tas tiešām strādā! Neviens gan nav atcēlis prinicpu, ka jāēd laba pārtika (gan kvalitātes, gan uzturvērtības ziņā), nedrīkst ēst visādus sūdus (cukuru, alkoholu, liekos taukus) un, protams jākustās. Tas arī viss. Vēl man papildus šim visam palīdz tas, ko ārzemju valodā sauc par "intermittent fasting", bet latviski - "nepatērējam nevienu kaloriju līdz pēcpudienai, kad uzēdam labas vēlās pusdienas". Ar laiku tu saproti, ka cilvēkam vispār nevajag baigi daudz ēst, galvenais uzņemt pietiekami daudz olbaltumvielu un vēl šo to veselīgu klāt. Vienreiz pat pamēģināju neēst visu dienu vispār neko, padzēru minerālūdeni, ūdeni, mazliet tēju un pusseptiņos vakarā gāju cilāt svarus. Nekas īpašs, darbiņā jutos brīnišķīgi un svaru zālē ne mazāk brīnišķīgi. Vienīgais saguruma brīdis pienāca, kad sāku kaut ko ēst pašā vakarā pēc treniņa. Neko, saēdu savas olbaltumvielas, taukus un ogļhidrātus un jutos īsts malacītis.

Piekopjot šādu dzīvesveidu (nu, to fašiztisko: http://klab.lv/users/veed_logs/317497.html) esmu arī iemācījies vienu otru primitivi vienkāršu recepti un atklājis vienu otru jauku pārtikas produktu, kas palīdz sasniegt manus mērķus. Esmu arī pārliecināts, ka mani veselības rādītāji ir būtiski uzlabojušies pēdējā gada laikā. Atceros, ka biju nodevis asins analīzes pirms kāda gada, kad biju mazliet palaidies un pēc tam uztaisīju tādas pašas analīzes pirms dažiem mēnešiem. Ārsts uzreiz jautāja, vai esmu sācis lietot pretholesterīna zāles (nu, tos sūda statīnus), nē, tās kakas es neēdu, es biju tikai sācis vairāk sportot un pareizāk ēst, bet izmaiņas bija redzamas nepārprotami. Tā, ka fašizms dod savus pozitīvos rezultātus, turpināšu fašiztēt.
Link600|nopel mani

Piekūns skrien dibenā [14. Apr 2019|20:47]
Mazais, sīkais, zemiskais cilvēciņš beidzot ir sagaidījis savu zvaigžņu stundu, brīdi, kad var izlīst no savas miskastes un pabakstīt ar pirkstu kāda cita virzienā:
https://www.delfi.lv/news/versijas/ainars-mielavs-alvis-zena-un-vova-tiem-kas-man-pardaugava-sartu-krava.d?id=50990043

Jautājums ir par to, kāpēc vispār šis raksts ir tapis? Ja jau Ainars tik ļoti lepojas ar to, ko ir darījis, tad kāpēc viņam tagad par kaut ko ir jātaisnojas? Pie tam, tik ilgi pēc šī mazā, bet no atmiņas negaistošā izgājiena? Ja jau lepojies, tad - karogu rokā un uz priekšu! Lepojies ar pilnu krūti, katru gadu var konkrētā datumā lepoties tā, ka maz neliksies.

Skaidrs, ka ne jau par Hermani ir šis raksts. Raksts ir par vienu sīku, vāju cilvēciņu, kurš nespēj būt godīgs pat pats pret sevi. Zemiski un skumji.
Link400|nopel mani

[5. Apr 2019|00:39]
Ik pa laikam gadās izlasīt kādu pastulbu rakstu, bet tik klaju idiotismu tiešām sen nebiju lasījis:
https://www.tvnet.lv/6561429/dzisanas-pakal-nemirstibai-helsisma-biedejosa-seja

Lasot nācās pārliecināties, ka publicēšanas datums tiešām nav pirmais aprīlis un, ka raksta autore un "RSU pētniece", kas minēta rakstā nav vis kādi "intelekta giganti" no cehs el vē vai līdzīga tipa huiņas, bet gan pretendē uz nopietna raksta statusu. Ja tiešām šis nav joku raksts, tad izsaku savu izbrīnu par tik daudz klišejām, kas ir ņemtas es nezinu no kurienes, šķiet, ka no murgiem pašu galvās. Arī argumentu trūkums ir tik uzkrītošs, jo to vienkārši nav. Izskatās, ka kāds ir izdomājis problēmu un par to uzrakstījis rakstu viduvēja vidusskolnieka spriestspējas līmenī. Kopā tiek samestas kaut kādas frāzes un viens ar otru nesaistīti fakti, kas neveido nekādu kopēju domu, tikai kaut kādas nesaprotamas emocijas. Vai tas ir kaut kāds mazvērtības komplekss, kas radies vērojot cilvēkus, kas ir gatavi dzīvē nodarboties ar sportu un ievērot veselīgu dzīvesveidu? Tiešām tik vienkārši?

Esmu diez gan daudz apgrozījies dažādu sportisku cilvēku vidū un es pat attālināti neatpazīstu pilnīgi nevienu no klišejām, kas šajā rakstā tiek attēlotas kā reālas problēmas. Katra rindkopa šajā rakstā ir pilna ar sūdu. Vienkārši pārsteidzoši. Vai tiešām eksistē cilvēki, kas nenopērk savam bērnam zābakus, jo jāmaksā par sporta zāli? Vai tiešām māte ejot uz aerobiku vienkārši aizmirsīs izņemt bērnu no bērnudārza? Tiešām? Cik daudz tādu cilvēku procentuāli ir mūsu sabiedrībā? Varbūt labāk tādi, nekā tie, kas 30 gadu vecumā mirst no sirds un asinsvadu slimībām, atstājot aiz sevis bērnus bez vecāka? Kāds vispār sakars kaut kādam Persijas līča tējas nedzērājam ar jebko? Amizants ir ievadrindkopas uzstādījums, kurā par upuriem tiek saukti cilvēki, kas skrien krosiņu, pretstatā alkāniem, kas strebj alu no plastmasenes. Principā labs raksts, lai noliktu gan tekstu, gan tā autorus no galvas līdz kājām, bet ir jau vēls un naida nepietiks. Žēl, jo varētu arī pagānīties nopietnāk.

Starp citu, es šobrīd trenējos ~5x nedēļā. Laikam esmu galīgi slims. Pilnīgi un galīgi. Diemžēl neatbilstu nevienai no minētajām klišejām. Pat nezinu, ko man tagad darīt. Ēst sūdu un dzert alu no plastmasenes? Tiešām negribas. Varbūt vairāk jāskatās TV un jālasa visādi ziņu portāli, lai atrautu sevi no domām par fizisku izkustēšanos?

Vēlāk:
Rakstu vēl smieklīgāku padara fakts, ka šodien raksta virsrakstā vārds "helsisms" ir nomainīts pret "veselības fašisms". Ak, jūs, fašisti nožēlojamie! :D
Link800|nopel mani

[25. Mar 2019|22:05]
Dienas prieks - "Bring Sally up" izaicinājumiņš:
https://www.youtube.com/watch?v=41N6bKO-NVI

Noteikti tuvākajā laikā pamēģināšu. Būs man jauna mīļākā dziesma.

Tikko:
Ha! Pamēģināju. Tiku bišķi pāri pusei. Bet tas pēc treniņa. Tas nozīmē, ka optimālā formā šito pat verētu izdarīt. Būs jāizdara.
Linknopel mani

[18. Mar 2019|22:03]
Es varbūt neesmu nekāds diplomētais eksperts attiecīgajā jomā, bet, manuprāt, neverbālā komunikācija ļoti uzskatāmi nodot melošanu video 01:02-1:05. Šeit:
https://www.tvnet.lv/6547284/rigas-satiksmes-saga-svarigakie-notikumi-divas-minutes

Mazliet atgādina Klintona episko apgalvojumu par Levinskas jaunkundzi, ar kuru viņam neesot bijis sakars. Gan jau ir vēl kādi smuki piemēri. Forši vispār būtu kādreiz palietot melu detektoru uz šāda tipa ļautiņiem.
Link200|nopel mani

[12. Mar 2019|17:28]
No portālu komentāriem: nominācija "Gada stulbākais mājdzīvnieks"
https://www.apollo.lv/6542989/mara-katarska-sazinajusies-ar-savu-arabu-varmaku-un-piedevusi-vinam
Linknopel mani

[14. Feb 2019|14:00]
Tā, man tagad ir divas sūdzības. Ātri pierakstu, lai neaizmirstu.

Pirmā - vairums autoatbildētāju klientu apkalpošanas zvaniem iesāk savu tekstu ar aptuveni šādu frāzi: "jūs esat sazvanījuši". Nevis "piezvanījis" vai "sazvanījis", bet gan piezvanījUŠI". Tā ir sērga, nevis atsevišķs gadījums. Viņi tiešām domā, ka viņi tur pieņem kaut kādus grupveida konferences zvanus, kur viņiem zvana veselas ģimenes, darba kolektīvi vai visi kāpņutelpas kaimiņi?

Otrā - tas liekulīgais maisiņu jautājums lielveikalos. Viņi ir pārvietojuši mazo maisiņu ruļļus no kases zonas uz visām pārējām zonām. Zaļums spiežas ārā pa visām vīlēm. Vēl RIMI ir pielikts kaut kāds divdomīgs teksts pie maisiņu ruļļiem. Vai maisiņu patēriņš lielveikalos ir samazinājies? Ļoti šaubos. Nemaz nerunājot par to, ka šie maziem maisiņi galīgi nav tā lielākā problēma vides aizsardzības jomā. Liekulīgie ķēmi.

Tas arī viss, pagaidām citu sūdzību nav, viss labi.
Link300|nopel mani

[9. Jan 2019|17:33]
Wow, skatos, ka Andris Kivičs savā Fēcebukā jau sola piekaut Lieni, ja kāds viņu pazemošot. Tā ir tā viņa jaunā brūte, ja? Un viņš to grasās darīt Valmieras teātrī!!! Fāāāk.... es sen neesmu bijis uz teātri, bet uz tādu izrādi gan es gribētu aizet!!

Vēlāk:
Vai, ku labs tusiņš iet vaļā Fēcebukā, nenosmieties. Tiešām nebiju pamanījis ka Kivičs ir tāda līmeņa stulbenis. Bet jo jautrāk, jo jautrāk :D
Link300|nopel mani

Pirmās Pasaules problēma [6. Jan 2019|19:46]
Ir īstais laiks, lai padomātu par kādu interesantu ceļojumu. Tā nu ir sanācis, ka pēdējā laikā ne retāk, kā reizi gadā man sanāk aizbraukt tuvākā vai tālākā ceļojumā. Labi ir tiem cilvēkiem, kuriem ir kaut kāda sapņu zeme, uz kuru gribas aizbraukt. Man tādas nav, visur, kur esmu bijis, man ir paticis un nav nekādas īpašās sapņu zemes, kas būtu visu manu vēlmju piepildījums. Gribas redzēt dažādas valstis, dažādas vietas. Man likās, ka esmu varens ceļotājs, bet tad man uzdāvināja Pasaules karti, kurā var noskrāpēt tās vietas, kur tu esi bijis. Es to izdarīju. Ieskrāpējot nevis visu valsti, kurā esi pabijis, bet gan tieši tās vietas, kur esi bijis. Secināju, ka es gandrīz neko vispār neesmu redzējis. Tātad, varu sākt Pasaules izpēti gandrīz no sākuma. Ja ļoti vēlos, šobrīd varu atļauties dodies uz jebkuru Pasaules valsti. Iekšējais žīds, protams, nezaudē modrību, bet tādā laikā nu dzīvojam, kad var doties jebkur. Un tas nav nemaz tik dārgi. Salīdzinot, piemēram, ar daudzām citām lietām tavā dzīvē. Mūsu vecāki par to varēja tikai sapņot. Tādejādi, tagad esmu pārdomu procesā par ceļojumu. Ne tikai par virzienu vai galmērķi, bet arī formātu. Varbūt kaut kur jāaizceļo beidzot vienam? Varbūt jāizvēlas kāds nestandarta pārvietošanās veids? Ideju šobrīd vēl nav, bet nojaušu, ka tās vēl atnāks. Varbūt ir kādi ieteikumi?
Link1800|nopel mani

[28. Dec 2018|10:48]
Laikam man ir ļoti satraucoša gada nogale, atcerējos vēl vienu lietu, kas mani mazliet satrauc. Pat divas. Viena ir braukšana no stāva kalna ar distanču slēpēm, jo man bail ietriekties kokā. Otra ir tāda, ka līdz gada beigām trenažieru zālē jāpaceļ maksimālie svari, lai izveidotu atskaites punktu savam (ne)spēkam un gatavotos labam progresa uzrāvienam nākošajā gadā. Abas lietas būs jāizdara līdz gada beigām.
Link100|nopel mani

[28. Dec 2018|10:35]
Vēl mani šajā laikā tomēr uztrauc, ka tās bērnu mantas sīkajiem radiniekiem maksā tik mežonīgi dārgi. Uzmeta mani leišu Interneta veikals, nācās pirkt krievžīdu lielajā veikalā. Nākošreiz laikam būs laicīgi jāsūta kaut kur no tālākām zemēm. Konstruktorus nopirku, magnētiskos. Nevarēju nenopirkt kaut ko tādu, ko pats būtu gribējis tajā vecumā. Nekas, izaugs par kapeiku gudrāki un varbūt pieminēs mani ar labu vārdu pēc gadiem. Es, piemēram, labi atceros savas bērnības mantas, zinu, cik tas tādam sīcim ir būtiski. Kļūt gudram jau bērnībā ir baigi forši, bet spēlējoties ar kaprolīšiem un sadzīves priekšmetiem tas var neizdoties (nu, vai ar citu radinieku dāvinātajām "parastajām" mantām :) )

Bet vispār es nesaprotu, kā tie sūdi var tik daudz maksāt. Laikam tur ir kaut kādas baigās prasības jāpilda, lai varētu tirgot kaut ko kā bērnu rotaļlietu - lai sīcis neapēd to, vai, ja apēd, tad, lai tas nav neveselīgi, lai lellei-meitenei nav krāniņš u.t.m.l.

Neapmaksāta reklāma:
https://www.magformers.com/
Link400|nopel mani

navigation
[ viewing | most recent entries ]
[ go | earlier ]